blueman-project - en to et translation catalogue (775 entries)

en: %(minutes)d Minute | %(minutes)d Minutes
et[0]: %(minutes)d minut
et[1]: %(minutes)d minutit

en: %(seconds)d Second | %(seconds)d Seconds
et[0]: %(seconds)d sekund
et[1]: %(seconds)d sekundit

en: %(service)s on %(device)s
et: %(service)s seadmes %(device)s

en: %d %s %d %s and %d %s
et: %d %s %d %s ja %d %s

en: 17–33 percent
et: 17-33 protsenti

en: 1–17 percent
et: 1-17 protsenti

en: 2-Wheeled Vehicle
et: Kaherattaline sõiduk

en: 3-Wheeled Vehicle
et: Kolmerattaline sõiduk

en: 33–50 percent
et: 33-50 protsenti

en: 3D Display
et: 3D ekraan

en: 3D Glasses
et: 3D prillid

en: 3D Synchronization (3DSP)
et: 3D sünkroniseerimine (3DSP)

en: 50–67 percent
et: 50-67 protsenti

en: 67–83 percent
et: 67-83 protsenti

en: 83–99 percent
et: 83-99 protsenti

en: <b>An error has occurred while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
et: <b>Plugina laadimisel tekkis viga. Palun saada arendajatele selle sõnumi sisu</b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">siin lehel.</a>

en: <b>Author:</b>
et: <b>Autor:</b>

en: <b>Auto-connect:</b>
et: <b>Ühenda automaatselt:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
et: <b>Konfliktid:</b>

en: <b>Connect To:</b>
et: <b>Ühendu:</b>

en: <b>Connected</b>
et: <b>Ühendatud</b>

en: <b>DUN Support</b>
et: <b>DUN-tugi</b>

en: <b>Depends on:</b>
et: <b>Sõltuvused:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
et: <b>Katkesta:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
et: <b>Allalaaditud:</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
et: <b>Faili vastuvõtmine (Object Push)</b>

en: <b>File:</b>
et: <b>Fail:</b>

en: <b>GSM settings</b>
et: <b>GSM-sätted</b>

en: <b>Log duration:</b>
et: <b>Logi kestus:</b>

en: <b>Log started:</b>
et: <b>Logi algus:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
et: <b>NAP sätted</b>

en: <b>NAP Support</b>
et: <b>NAP-tugi</b>

en: <b>Name</b>
et: <b>Nimi</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
et: <b>DHCP server pole paigaldatud</b>

en: <b>PAN Support</b>
et: <b>PAN-tugi</b>

en: <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
et: <b>Vastuvõetava signaali tugevus: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: <b>To:</b>
et: <b>Kellele:</b>

en: <b>Total:</b>
et: <b>Kokku:</b>

en: <b>Transmit Power Level: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>
et: <b>Saatevõimsuse tase: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
et: <b>Lülita Bluetooth _välja</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
et: <b>Lülita Bluetooth _sisse</b>

en: <b>Uploaded:</b>
et: <b>Üles laaditud:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
et: <b>Nähtavaloleku sätted</b>

en: <b>_Connect</b>
et: <b>_Ühenda</b>

en: <b>_Disconnect</b>
et: <b>_Katkesta ühendus</b>

en: <big>Select row(s) and use <i>Control + C</i> to copy</big>
et: <big>Vali read ja kasuta kopeerimiseks <i>Control + C</i> klahvikombinatsiooni</big>

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma separated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
et: <span size="small">Lisatakse järgmised argumendid:
    Aadress, Nimi, teenuse nimi, uuid16s, rfcomm sõlm
    Näiteks:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Telefon, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s tagastatakse komadega eraldatud nimekirjana
    
    Seadmega ühenduse katkestamisel saadetakse skriptile HUP-signaal</span>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
et: <span weight="bold" size="large">Bluetoothi kaudu failide saatmine</span>

en: Accept
et: Võta vastu

en: Accept files from trusted devices
et: Usaldatud seadmetelt võetakse faile vastu

en: Access Door
et: Ligipääsuuks

en: Access Lock
et: Juurdepääsulüüs

en: Access Point
et: Juurdepääsupunkt

en: Access point
et: Juurdepääsupunkt

en: Adap_ters
et: Adap_terid

en: Adapter Preferences
et: Adapteri eelistused

en: Adapter for this connection is not available
et: Selle ühenduse adapter ei ole kättesaadav

en: Adapter selection
et: Adapteri valik

en: Adds an exit menu item to quit the applet
et: Rakendi lõpetamiseks vajaliku menüükirje lisamine

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the connections in the tooltip.
et: Lisa aktiivse Bluetoothi korral olekuikoonile näidik ja kuva vihjetekstis ühendusi.

en: Adds disconnect menu items
et: Lisa ühenduse katkestamiseks menüükirje

en: Adds standard menu items to the status icon menu
et: Standardmenüü kirjete lisamine olekuikooni menüüsse

en: Advanced Audio
et: Täiendavad helivõimalused

en: Agricultural Vehicle
et: Põllumajandussõiduk

en: Air Curtain
et: Õhukardin

en: Air quality Sensor
et: Õhukvaliteedi andur

en: Alarm
et: Häirekell

en: Alert Notification Service
et: Hoiatuste teavitusteenus

en: All in One
et: Kõik-ühes arvuti

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device separately.
et: Võimaldab seirata nutiseadme (mobiilse lairibaühenduse) võrguliikluse kasutust. Kasulik piiratud andmemahu lepingute korral. See plugin seirab iga seadet eraldi.

en: Always
et: Alati

en: Always accept
et: Alati nõustu

en: Always visible
et: Alati nähtav

en: Ambient Light Sensor
et: Ruumivalgustuse andur

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
et: Aeg sekundites, mil seade on leitav

en: Amplifier
et: Võimendi

en: Appearance
et: Välimus

en: Applet's transfer service plugin is disabled
et: Rakendite ülekandeteenuse plugin on keelatud

en: Are you sure you want to reset the counter?
et: Kas oled kindel, et tahad loenduri nullida?

en: Arm Blood Pressure
et: Vererõhumõõtja käel

en: Audio Profile
et: Audioprofiil

en: Audio Sink
et: Heli vastuvõtja

en: Audio Source
et: Heli vastuvõtmine

en: Audio and input profiles
et: Audio- ja sisendprofiilid

en: Audio/video
et: Audio-/videoseade

en: Auditorium
et: Auditoorium

en: Authorization request for:
et: Autoriseerimispäring seadmele:

en: Automatically connected to %(service)s on %(device)s
et: Automaatselt ühendatud %(device)s seadmes %(service)s teenusega

en: Automation IO
et: Automatiseerimise sisend/väljund

en: Awning
et: Varikatus

en: Axial Fan
et: Telgventilaator

en: Barcode Scanner
et: Vöötkoodi lugeja

en: Basic Printing (BPP)
et: Printimise alusteenus (BPP)

en: Battery Service
et: Akuteenus

en: Battery Switch
et: Akulüliti

en: Bay Light
et: Orvavalgustus

en: Behind-ear hearing aid
et: Kõrvatagune kuuldeaparaat

en: Bell
et: Kõlisti

en: Blade Server
et: Labaserver

en: Blinds or Shades
et: Rullkardin

en: Block/Unblock this device
et: Blokeeri/võimalda failide saatmine sellesse seadmesse

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Blood Pressure
et: Vererõhk

en: Blueman Applet
et: Blueman rakend

en: Blueman Bluetooth Manager
et: Bluetoothi haldur Blueman

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
et: Blueman on GTK+ Bluetooth haldur

en: Bluetooth Active
et: Bluetooth on kasutusel

en: Bluetooth Adapters
et: Bluetooth'i adapterid

en: Bluetooth Authentication
et: Bluetoothi autentimine

en: Bluetooth Device
et: Bluetooth seade

en: Bluetooth Devices
et: Bluetoothi seadmed

en: Bluetooth Disabled
et: Bluetooth on keelatud

en: Bluetooth Enabled
et: Bluetooth on lubatud

en: Bluetooth File Transfer
et: Bluetoothi failiülekanne

en: Bluetooth Manager
et: Bluetoothi haldur

en: Bluetooth Network
et: Bluetoothi võrk

en: Bluetooth Turned Off
et: Bluetooth on välja lülitatud

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
et: Selleks et adapteri haldur toimiks, palun lülita Bluetooth sisse

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
et: Bluez taustateenus ei tööta, blueman-manageril pole võimalik jätkata.
    See tähendab arvatavasti, et ühtegi Bluetooth adapterit pole tuvastatud või pole Bluetooth taustateenus käivitatud.

en: Bluray Player
et: Bluray-mängija

en: Body Composition
et: Kehakoostise määramine

en: Boiler
et: Boiler/katel

en: Bollard with Light
et: Valgustatud piirdetulp

en: Bond Management
et: Liidetud kanalite haldus

en: Bookshelf Speaker
et: Kõlar raamaturiiulis

en: Broadcasting Device
et: Ringhäälinguseade

en: Broadcasting Room
et: Ringhäälinutuba

en: Bulb
et: Lambipirn

en: Bus
et: Buss

en: Button
et: Nupp

en: CD Player
et: CD-mängija

en: Cabinet Light
et: Kapivalgusti

en: Cadence Sensor
et: Väntamissageduse andur

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Access Service
et: Kalendri, ülesannete ja märkmete ligipääsuteenus (CTN)

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Notification Service
et: Kalendri, ülesannete ja märkmete teavitusteenus (CTN)

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Profile
et: Kalendri, ülesannete ja märkmete profiil (CTN)

en: Camcorder
et: Kompaktne videokaamera

en: Camera
et: Kaamera

en: Camper / Caravan
et: Matkaauto / Haagissuvila

en: Cancel Operation
et: Toimingu tühistamine

en: Cancelling
et: Tühistamine

en: Car
et: Auto

en: Car audio
et: Auto helisüsteem

en: Carbon Dioxide Sensor
et: Süsihappegaasiandur

en: Carbon Monoxide Sensor
et: Vingugaasiandur

en: Card Reader
et: Kaardilugeja

en: Ceiling Fan
et: Laeventilaator

en: Ceiling Light
et: Laevalgusti

en: Ceiling Mounted Sensor
et: Andur laes

en: Cellular
et: Mobiiltelefon

en: Characteristic Aggregate Format
et: Omaduste ülevaatevorming

en: Characteristic Declaration
et: Omaduste teavitus

en: Characteristic Extended Properties
et: Laiendatud omadused

en: Characteristic Presentation Format
et: Omaduste esitusvorming

en: Characteristic User Description
et: Kasutaja kirjeldus

en: Charge Case
et: Laadimiskarp

en: Click to disable.
et: Klõpsi kasutusest eemaldamiseks.

en: Click to enable.
et: Klõpsi kasutusele võtmiseks.

en: Clicking the system tray icon will toggle the manager instead of focusing on it.
et: Süsteemisalve ikooni klõpsimine lülitab haldusvaate sisse/välja, aga ei säti teda fookusesse.

en: Client Characteristic Configuration
et: Kliendi seadistused

en: Clothes iron
et: Triikraud

en: Clothes steamer
et: Riideauruti

en: Cochlear Implant
et: Sisekõrvaimplantaat

en: Coffee maker
et: Kohvimasin

en: Color Light Sensor
et: Värvivalguse andur

en: Combo
et: Kombineeritud seade

en: Common ISDN Access (CIP)
et: Üldine ISDN liidestus (CIP)

en: Computer
et: Arvuti

en: Configuration
et: Sätted

en: Configure Bluetooth Network
et: Bluetooth võrgu sätete määramine

en: Configure selected plugin's preferences
et: Määra valitud plugina eelistused

en: Configured directory for incoming files does not exist
et: Allalaaditavate failide jaoks mõeldud kausta pole olemas

en: Configuring networking requires privileges
et: Võrguühenduste seadistamiseks on vaja täiendavaid õigusi

en: Confirm
et: Kinnita

en: Confirm value for authentication:
et: Autentimise kinnituskood:

en: Connected
et: Ühendatud

en: Connected to %s
et: Ühendatud seadmega %s

en: Connected:
et: Ühendatud:

en: Connecting
et: Ühendumine

en: Connecting…
et: Ühendan…

en: Connection Failed:
et: Ühendus nurjus:

en: Connection to BlueZ failed
et: Tõrge Bluez'iga ühendumisel

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
et: Võimaldab kasutada automaatse ühendamise profiile: A2DP saatja, A2DP vastuvõtja ja HID

en: Contact Sensor
et: Kontaktandur

en: Continuous Glucose Monitoring
et: Järjepidev glükoosiseire

en: Controller
et: Kontroller

en: Controls Bluetooth adapter power states
et: Bluetooth adapteri toiteolekute juhtimine

en: Convertible
et: Kaks-ühes tahvelarvuti

en: Cordless
et: Juhtmeta telefon

en: Cordless Telephony
et: Traadita telefon

en: Create pairing with the device
et: Seadmega paari loomine

en: Curling iron
et: Lokitangid

en: Current Time Service
et: Ajateenus

en: Curtains
et: Kardinad

en: Cycling Computer
et: Jalgratta pardaarvuti

en: Cycling Power
et: Jalgrattasõidu võimsus

en: Cycling Speed and Cadence
et: Jalgrattasõidu kiirus ja väntamissagedus

en: DHCP server type:
et: DHCP serveri liik:

en: DVD Player
et: DVD-mängija

en: Data activity indication
et: Edastusaktiivsuse indikaator

en: De-humidifier
et: Õhuniiskuse eemaldaja

en: Deny
et: Keela

en: Dependency issue
et: Sõltuvusprobleem

en: Desk Fan
et: Lauaventilaator

en: Desk Light
et: Lauavalgusti

en: Desktop
et: Töölaud

en: Desktop Workstation
et: Tööjaam

en: Detachable
et: Eemaldatav seade

en: Device Information
et: Seadme teave

en: Device Manager
et: Seadmehaldur

en: Device Name
et: Seadme nimi

en: Device did not respond
et: Seade ei vastanud päringule

en: Dial
et: Häälestusnupp

en: Dial-up Networking
et: Sissehelistamisega võrk

en: Dialup Networking (DUN)
et: Sissehelistamisega võrk (DUN)

en: Dialup Settings
et: Sissehelistamise sätted

en: Digital Pen
et: Digitaalne pliiats

en: Digital Signage
et: Digitabloo

en: Digitizer Tablet
et: Joonistustahvel

en: DirectPrinting (BPP)
et: Otseprintimine (BPP)

en: Disconnect %s
et: Katkesta %s ühendus

en: Disconnected
et: Ühendus on katkenud

en: Disconnection Failed:
et: Ühenduse katkestamine ei õnnestunud:

en: Discoverable timeout
et: Leitavuse aegumine

en: Discoverable…
et: Leitav…

en: Discoverable… %ss
et: Leitav… %ss

en: Discovering…
et: Otsin…

en: Display
et: Ekraan

en: Docking Station
et: Arvutidokk

en: Doll
et: Nukk

en: Door Lock
et: Ukselukk

en: Double Switch
et: Kaks lülitit

en: Dryer
et: Pesukuivati

en: Ear Thermometer
et: Kõrva termomeeter

en: Earbud
et: Kõrvasisesed kõrvaklapid

en: Electronic Label
et: Elektrooniline silt

en: Elevator
et: Lift

en: Emergency Exit Door
et: Avariiväljapääs

en: Emergency Exit Light
et: Avariiväljapääsu valgus

en: Enable Bluetooth
et: Luba Bluetooth

en: Energy Harvesting Switch
et: Energiat koguv lüliti

en: Energy Meter
et: Energiamõõdik

en: Energy Sensor
et: Energiaandur

en: Enter PIN code for authentication:
et: Autentimiseks sisesta PIN-kood:

en: Enter passkey for authentication:
et: Autentimiseks sisesta parool:

en: Entrance Gate
et: Juurdepääsuvärav

en: Environmental Sensing
et: Keskkonnamõõtmine

en: Error occurred
et: Ilmnes tõrge

en: Error occurred while sending file %s
et: Faili %s saatmise käigus tekkis viga

en: Exhaust Fan
et: Väljatõmbeventilaator

en: Exit
et: Välju

en: Exterior Screen
et: Väline varikatus

en: Exterior Shutter
et: Väline aknaluuk

en: External Report Reference
et: Välise aruande viide

en: Failed
et: Nurjus

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
et: Obex-päringu käivitamine ei õnnestunud. Palun kontrolli, et obex'i taustateenus töötab

en: Failed to change profile to %s
et: Ei õnnestunud muuta uueks profiiliks %s

en: Failed to connect
et: Ühendumine nurjus

en: Failed to obtain an IP address on %s
et: IP-aadressi saamine seadmele „%s“ ei õnnestunud

en: Failed to reach blueman-manager
et: Andmevahetus blueman-manager'iga ei toimi

en: Fan Heater
et: Ventilaatoriga kütteseade

en: Fax
et: Faks

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
et: Fail %(0)s seadmest %(1)s on edukalt vastu võetud

en: File Sender
et: Failide saatja

en: File received
et: Fail vastu võetud

en: Files received
et: Failid vastu võetud

en: Fingertip Pulse Oximeter
et: Pulssoksümeeter sõrmeotsas

en: Fire Sensor
et: Tulekahjuandur

en: Firmware Revision String
et: Püsivara versiooni sõne

en: Flame Detector
et: Leegiandur

en: Flood Light
et: Tulvaprožektor

en: Floor Light
et: Põrandavalgusti

en: Fluorescent Lamp
et: Luminofoorlamp

en: Fluorescent Lamp Gear
et: Luminofoorlambi liiteseadis

en: Flush Mounted Sensor
et: Süvistatud andur

en: Forcefully disconnect the device
et: Katkesta ühendus sunniviisiliselt

en: Freezer
et: Sügavkülmik

en: Fully
et: Täielikult

en: GNSS Server
et: GNSS server

en: GSM Settings
et: GSMi sätted

en: Game
et: Mäng

en: Gamepad
et: Mängupult

en: Gaming/Toy
et: Mängikonsool/mänguasi

en: Garage Door
et: Garaažiuks

en: Garden Light
et: Aiavalgustus

en: Generic AV Equipment
et: Üldine audiovideoseade

en: Generic Access
et: Üldine ligipääsuliides

en: Generic Access Control
et: Üldine ligipääsuliides

en: Generic Air Conditioning
et: Üldine õhu konditsioneerimine

en: Generic Aircraft
et: Üldine õhusõiduk

en: Generic Attribute
et: Üldine omadusliides

en: Generic Audio
et: Üldine heliliides

en: Generic Audio Sink
et: Üldine helineel

en: Generic Audio Source
et: Üldine heliallikas

en: Generic Barcode Scanner
et: Üldine vöötkoodi lugeja

en: Generic Blood Pressure
et: Üldine vererõhu andur

en: Generic Clock
et: Üldine kell

en: Generic Computer
et: Üldine arvuti

en: Generic Continuous Glucose Monitor
et: Üldine pidev glükoosimonitor

en: Generic Control Device
et: Üldine juhtseade

en: Generic Cycling
et: Üldine jalgrattasõit

en: Generic Display
et: Üldine monitor

en: Generic Display Equipment
et: Üldine ekraanseade

en: Generic Domestic Appliance
et: Üldine kodumasin

en: Generic Eye-glasses
et: Üldised prillid

en: Generic Fan
et: Üldine ventilaator

en: Generic FileTransfer
et: Üldine failiedastus

en: Generic Gaming
et: Üldine mänguseade

en: Generic Glucose Meter
et: Üldine glükoosimõõtja

en: Generic HVAC
et: Üldine kliimaseade

en: Generic Hearing aid
et: Üldine kuuldeaparaat

en: Generic Heart Rate Sensor
et: Üldine südame löögisageduse andur

en: Generic Heating
et: Üldine kütteseade

en: Generic Human Interface Device
et: Üldine inimliku kasutajaliidese seade

en: Generic Humidifier
et: Üldine õhuniisuti

en: Generic Insulin Pump
et: Üldine insuliinipump

en: Generic Keyring
et: Üldine võtmerõngas

en: Generic Light Fixtures
et: Üldine püsivalgusti

en: Generic Light Source
et: Üldine valgusallikas

en: Generic Media Player
et: Üldine meediamängija

en: Generic Medication Delivery
et: Üldine ravimite annustamine

en: Generic Motorized Device
et: Üldine ajamiga seade

en: Generic Motorized Vehicle
et: Üldine mootoriga sõiduk

en: Generic Network Device
et: Üldine võrguseade

en: Generic Networking
et: Üldine võrgundus

en: Generic Outdoor Sports Activity
et: Üldine sport välitingimustes

en: Generic Personal Mobility Device
et: Üldine isikliku liikuvuse seade

en: Generic Phone
et: Üldine telefon

en: Generic Power Device
et: Üldine toiteseade

en: Generic Pulse Oximeter
et: Üldine pulssoksümeeter

en: Generic Remote Control
et: Üldine kaugjuhtimispult

en: Generic Running Walking Sensor
et: Üldine jooksu- ja kõndimisandur

en: Generic Sensor
et: Üldine andur

en: Generic Signage
et: Üldine märgistus

en: Generic Spirometer
et: Üldine spiromeeter

en: Generic Tag
et: Üldine nutimärgis

en: Generic Telephony
et: Üldine telefoniliides

en: Generic Thermometer
et: Üldine termomeeter

en: Generic Unknown
et: Üldine täpsustamata seade

en: Generic Watch
et: Üldine käekell

en: Generic Wearable Audio Device
et: Üldine kantav heliseade

en: Generic Weight Scale
et: Üldine kaal

en: Generic Window Covering
et: Üldine aknakate

en: Glasses
et: Prillid

en: Glucose
et: Glükoos

en: Group Network
et: Gruppvõrk

en: HDP Sink
et: HDP vastuvõtja

en: HDP Source
et: HPD allikas

en: HID Lamp
et: HID-lamp

en: HID Lamp Gear
et: HID-lambi liiteseadis

en: HTTP Proxy
et: HTTP puhverteenus

en: Hair dryer
et: Föön

en: Handheld
et: Pihuarvuti

en: Handheld PC/PDA (clamshell)
et: Pihuarvuti PC/PDA (kokkumurtav)

en: Handheld Spirometer
et: Kaasaskantav spiromeeter

en: Handsfree
et: Vabakäeseade

en: Handsfree Audio Gateway
et: Helilüüs vabakäeseadmena

en: Hardcopy Control Channel
et: Püsikoopia juhtimiskanal

en: Hardcopy Data Channel
et: Püsikoopia andmekanal

en: Hardcopy Notification
et: Püsikoopia teavitus

en: Hardware Revision String
et: Raudvara versiooni sõne

en: Headphones
et: Kõrvaklapid

en: Headset
et: Peakomplekt

en: Headset Audio Gateway
et: Kõrvaklappide helilüüs

en: Health Thermometer
et: Tervise termomeeter

en: Heart Rate
et: Pulss

en: Heart Rate Belt
et: Pulsivöö

en: Heat Pump
et: Soojuspump

en: Heater
et: Kütteseade

en: Helmet
et: Kiiver

en: Hi-Fi audio
et: Hifi süsteem

en: Hidden
et: Nähtamatu

en: Hide _unnamed devices
et: Peida _nimeta seadmed

en: High
et: Kõrge

en: High-bay Light
et: Kõrge töökohavalgusti

en: Home Video Game Console
et: Koduvideo mängukonsool

en: Horn
et: Pasun

en: Human Interface Device
et: Inimliku kasutajaliidese seade

en: Human Interface Device Service (HID)
et: Inimliku kasutajaliidese seadme teenus(HID)

en: Humidifier
et: Õhuniisuti

en: Humidity Sensor
et: Õhuniiskuse andur

en: IP Address:
et: IP-aadress:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
et: IP-aadress on vastuolus sama aadressi omava liidesega %s

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
et: IP-aadress kattub %s võrguliidese alamvõrguga, mille seadistus on %s/%s
    See võib põhjustada võrgu mittetoimimist

en: ISDN
et: ISDN-seade

en: Imaging
et: Pilditöötlusseade

en: Imaging (BIP)
et: Pildindus (BIP)

en: ImagingAutomaticArchive (BIP)
et: Pildinduse automaatne arhiiv (BIP)

en: ImagingReferencedObjects (BIP)
et: Pildinduse viidatav objekt (BIP)

en: ImagingResponder (BIP)
et: Pildinduse vastuvõtja (BIP)

en: Immediate Alert
et: Vahetu häire

en: In-Shoe Running Walking Sensor
et: Jooksu- ja kõndimisandur jalanõu sees

en: In-ear hearing aid
et: Kõrvasisene kuuldeaparaat

en: In-ground Light
et: Valgusti maapinnas

en: Incandescent Light Bulb
et: Hõõglambi pirn

en: Include
et: Sisaldab

en: Incoming Folder:
et: Sisendkaust:

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
et: Seadmest %(1)s saadetakse sulle fail %(0)s

en: Incoming file over Bluetooth
et: Bluetoothi kaudu saadetakse faili

en: Indoor Positioning
et: Asukoha tuvastamine siseruumides

en: Infrared Heater
et: Infrapunasoojendi

en: Input/output error
et: Sisend-/väljundviga

en: Insulin Pen
et: Insuliinipliiats

en: Insulin Pump, durable pump
et: Insuliinipump, vastupidav pump

en: Insulin Pump, patch pump
et: Insuliinipump, plaastripump

en: Intercom
et: Sisetelefon

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
et: %(0)s liides on seotud %(1)s IP-aadressiga

en: Internet Protocol Support
et: Internet-protokolli tugi

en: Invalid IP address
et: Vigane IP-aaddress

en: IoT Gateway
et: Esemevõrgu lüüs

en: IrMC Sync
et: IrMC sünkroniseerimine

en: IrMC Sync Command
et: IrMC sünkroniseeriskäsk

en: It seems like blueman-manager could no get activated via D-Bus. A typical cause for this is a broken graphical setup in the D-Bus activation environment that can get resolved with a call to dbus-update-activation-environment, typically issued from xinitrc (respectively the Sway config or similar).
et: Tundub, et blueman-manager'i käivitamine D-Bus'i vahendusel ei õnnestunud. Sellise vea tüüpiline põhjus on D-Bus'i kasutajaliidese vale seadistus ning seda saab korda teha dbus-update-activation-environment meetodi abil, mida saad käivitada xinitrc'st (või Sway'st või muust sarnasest liidesest).

en: Jacket
et: Jope

en: Joystick
et: Juhtkang

en: Keyboard
et: Klaviatuur

en: LAN Access Using PPP
et: Kohtvõrgu ühendus PPP abil

en: LED Array
et: LED-lampide maatriks

en: LED Driver
et: LEDi draiver

en: LED Lamp
et: LED-lamp

en: Laptop
et: Sülearvuti

en: Large Goods Vehicle
et: Veoauto

en: Large Passenger Aircraft
et: Suur reisilennuk

en: Launch DHCP client
et: DHCP kliendi käivitamine

en: Launch PPP daemon
et: Käivita PPP taustarakendus

en: Launching DHCP client requires privileges
et: DHCP kliendi käivitamine nõuab õigusi

en: Launching PPP daemon requires privileges
et: PPP taustarakenduse käivitamiseks on vaja täiendavaid õigusi

en: Leak Sensor
et: Lekkeandur

en: Light Aircraft
et: Kerglennuk

en: Light Controller
et: Valgustuse kontroller

en: Light Driver
et: Valgustuse draiver

en: Light Vehicle
et: Kergsõiduk

en: Linear Light
et: Lineaarvalgusti

en: Link Loss
et: Ühenduse kadumine

en: Location Display
et: Ekraan asukoha näitamiseks

en: Location Pod
et: Asukoha tuvastamise kapsel

en: Location and Navigation
et: Asukoht ja tee juhatamine

en: Location and Navigation Display
et: Ekraan asukoha näitamiseks ja teekonna juhatamiseks

en: Location and Navigation Pod
et: Asukoha tuvastamise ja tee juhatamise kapsel

en: Locker
et: Hoiukapp

en: Loudspeaker
et: Kõlar

en: Low
et: Madal

en: Low voltage halogen
et: Madalpingeline halogeenlamp

en: Low-bay Light
et: Madal töökohavalgusti

en: Make the default adapter temporarily visible
et: Vaikimisi adapteri ajutiselt avastatavaks tegemine

en: Manages local network services, like NAP bridges
et: Kohalike võrguteenuste (näiteks NAP-sillad) haldamine

en: Manufacturer Name String
et: Tootja nime sõne

en: Mark/Unmark this device as trusted
et: Seadme usaldatavuse märkimine

en: Maximum items
et: Suurim kirjete arv

en: Mesh Device
et: Silmusvõrgu seade

en: Mesh Network Proxy
et: Silmusvõrgu proksi

en: Message Access Profile (MAP)
et: Sõnumiprofiil (MAP)

en: Message Access Server
et: Sõnumite ligipääsuserver

en: Message Notification Server
et: Sõnumite teavitusserver

en: Microlight
et: Ülikerge õhusõiduk

en: Microphone
et: Mikrofon

en: Microwave
et: Mikrolaineahi

en: Mini PC
et: Miniarvuti

en: Minibus
et: Minibuss

en: Miscellaneous
et: Muud seadmed

en: Mobility Scooter
et: Mobiilne tõukeratas

en: Model Number String
et: Mudelisõne

en: Moped
et: Mopeed

en: More
et: Veel

en: Motion Sensor
et: Liikusmissensor

en: Motorbike
et: Mootorratas

en: Motorized Gate
et: Ajamiga värav

en: Mouse
et: Hiir

en: Much
et: Palju

en: Multi-Channel Adaptation Protocol (MCAP)
et: Mitmekanaliline kohandamisprotokoll (MCAP)

en: Multi-Color LED Array
et: Mitmevärviline LED-lampide maatriks

en: Multi-Profile Specification (MPS) Profile
et: Mitmikprofiili spetsifikatsiooni (MPS) profiil

en: Multi-Profile Specification (MPS) Service
et: Mitmikprofiili spetsifikatsiooni (MPS) teenus

en: Multi-Sensor
et: Mitmikandur

en: Multi-switch
et: Mitmiklüliti

en: Multisensor
et: Mitmikandur

en: Neck Band
et: Kaelapaelaga kõrvaklapid

en: Network
et: Võrk

en: Network Access Point
et: Võrgupääsukoht

en: Network Access Point (NAP)
et: Võrgupääsukoht (NAP)

en: Network _Usage
et: _Võrgukasutus

en: Next DST Change Service
et: Suve- ja talveaja vahetumise teavitus

en: No audio endpoints registered
et: Heliväljundeid pole registreeritud

en: No conflicts
et: Konflikte pole

en: No dependencies
et: Sõltuvusi pole

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
et: Kasutusstatistika pole veel saadaval. Proovi enne luua ühendus ja siis vaadata seda lehte.

en: Not Connected
et: Pole ühendatud

en: Not available
et: Pole saadaval

en: Not currently supported with this setup
et: See ei ole toetatud praeguse lahenduse puhul

en: Not specified
et: Pole määratud

en: Number:
et: Arv:

en: OBEX File Transfer
et: OBEXi failiülekanne

en: OBEX Object Push
et: OBEX objekti tõuketeenus

en: Object Transfer
et: Objektide ülekanne

en: Occupancy Sensor
et: Hõivatuse andur

en: On-Hip Running Walking Sensor
et: Jooksu- ja kõndimisandur puusal

en: On-Shoe Running Walking Sensor
et: Jooksu- ja kõndimisandur jalanõu peal

en: Open
et: Ava

en: Open Location
et: Ava asukoht

en: Optical Disc Player
et: Optiline plaadimängija

en: Optimal
et: Optimaalne

en: Organic light emitting diode (OLED)
et: Orgaaniline valgusdiood (OLED)

en: Oven
et: Ahi

en: Pager
et: Piipar

en: Pair
et: Paari loomine

en: Paired
et: Paardunud

en: Pairing PIN code for
et: Paari loomise PIN-kood seadmele

en: Pairing passkey for
et: Paardumise salasõna

en: Pairing request
et: Paari loomise päring

en: Pairing request for %s
et: Paari loomise päring seadmele %s

en: Pairing request for device:
et: Paardumispäring seadmele:

en: Pairing request for:
et: Paardumispäring seadmele:

en: Palm
et: Pihuarvuti

en: Palm-size PC/PDA
et: Peopesa mõõtu pihuarvuti PC/PDA

en: Paraglider
et: Tiibvari

en: Pathway Light
et: Jalgtee valgustus

en: Pedestal Fan
et: Jala peal ventilaator

en: Pendant Light
et: Kompaktne rippvalgusti

en: Peripheral
et: Välisseade

en: Peripheral Preferred Connection Parameters
et: Välisseadme eelistatud ühendusparameetrid

en: Peripheral Privacy Flag
et: Välisseadme privaatsustunnus

en: Personal Area Network
et: Isiklik kohtvõrk

en: Phone
et: Telefon

en: Phone Alert Status Service
et: Telefoniteavituste olekuteenus

en: Phonebook Access (PBAP)
et: Ligipääs telefoniraamatu andmetele (PBAP)

en: Phonebook Access (PBAP) - PCE
et: Ligipääs telefoniraamatule (PBAP) - PCE

en: Phonebook Access (PBAP) - PSE
et: Ligipääs telefoniraamatule (PBAP) - PSE

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
et: Palun kontrolli, et „<b>%s</b>“ kaust on olemas ning kui pole, siis seadista blueman-teenuste abil. Seni kasutame vaikimisi „%s“ kausta

en: Plug
et: Pistik

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
et: <b>„%(0)s“</b> plugin sõltub <b>%(1)s</b>'st. <b>%(1)s</b> kasutusest kõrvaldamine eemaldab ka <b>„%(0)s“</b>.
    Kas jätkame?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
et: <b>%(0)s</b> plugin on vastuolus <b>%(1)s</b>'ga. <b>%(1)s</b> laadimine kõrvaldab kasutusest <b>%(0)s</b>.
    Kas jätkame?

en: Plugins
et: Pluginad

en: PnP ID
et: PnP-tunnus

en: PnP Information
et: PnP teave

en: Pointing
et: Kursoriseade

en: Pole-top Light
et: Valgusmasti lamp

en: Poor
et: Kehv

en: Portable audio
et: Kantav heliseade

en: Portable handheld console
et: Kantav mängukonsool

en: Power Bank
et: Akupank

en: Power Outlet
et: Pistikupesa

en: Power Sensor
et: Võimsusandur

en: Power Strip
et: Pikendusjuhtmega harukarp

en: Power Supply
et: Toiteallikas

en: Powered Wheelchair
et: Mootoriga ratastool

en: Presentation Remote
et: Esitluse juhtimispult

en: Primary Service
et: Esmane teenus

en: Printing Status (BPP)
et: Printimise olek (BPP)

en: Projector
et: Projektor

en: Proprietary
et: Omanduslik/suletud

en: Provides DBus API for other Blueman components
et: Teiste Bluemani komponentide DBus'i API võimaldamine

en: Provides OBEX file transfer capabilities
et: OBEX failiülekannete tagamine

en: Provides a StatusNotifierItem to show a statusicon
et: Kasutab olekuikooni näitamiseks StatusNotifierItem meetodit

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
et: Bluetoothi PAN-ühenduste jaoks põhilise DHCP-kliendi tagamine.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
et: Tagab rakendile menüü ja teistele pluginatele selle manipuleerimiseks vajaliku API

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
et: Vaikimisi adapteri menüükirje ajutine nähtavakstegemine, kui see on vaikimisi peidetuks määratud

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
et: Menüükirje lisamine kiireks ligipääsuks viimati kasutatud ühendustele

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
et: DUN-profiili abil internetti ühendumise põhilise toe tagamine.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
et: Tagab passkey ja autentimisteenused BlueZ taustateenuse jaoks

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
et: Tagab DUN-profiili (Dial Up Networking) toe ModemManageri ja NetworkManageri jaoks

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
et: Tagab personaalvõrgu (PAN) toe, saadaval alates NetworkManageri versioonist 0.8

en: Proximity Sensor
et: Lähedusandur

en: Public Browse Group
et: Avalik sirvimisrühm

en: Pulse Oximeter
et: Pulssoksümeeter

en: Push Button
et: Vajutatav nupp

en: Quad Bike
et: Neljarattaline maastikukulgur

en: R_ename device…
et: _Muuda seadme nime…

en: Radiant Panel Heater
et: Soojuskiirguspaneel

en: Radiator
et: Radiaator

en: Radio
et: Raadio

en: Rain Sensor
et: Vihmaandur

en: Received %(files)d file in the background | Received %(files)d files in the background
et[0]: Taustal võtsin vastu %(files)d faili
et[1]: Taustal võtsin vastu %(files)d faili

en: Received %(files)d more file in the background | Received %(files)d more files in the background
et[0]: Taustal võtsin vastu veel %(files)d faili
et[1]: Taustal võtsin vastu veel %(files)d faili

en: Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
et: Vastuvõetava signaali tugevus: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: Receiver
et: Ressiiver

en: Receiving file
et: Faili vastuvõtmine

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
et: Faili %(0)s vastuvõtmine seadmest %(1)s

en: Recommended
et: Soovitatud

en: Reconnect to…
et: Loo uuesti ühendus…

en: Reconnection Address
et: Viimased aadressid

en: Recreational Vehicle / Motor Home
et: Haagismaja

en: Reference Time Update Service
et: Võrdlusaja uuendamise teenus

en: ReferencePrinting (BPP)
et: Viite alusel printimine (BPP)

en: ReflectedUI (BPP)
et: Peegeldatud kasutajaliides (BPP)

en: Refrigerator
et: Külmkapp

en: Reject
et: Keeldu

en: Remote Control
et: Kaugjuhtimispult

en: Remote Control Target
et: Kaugjuhtimispuldi siht

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove this device from the known devices list
et: Selle seadme eemaldamine tuntud seadmete nimekirjast

en: Rename device
et: Muuda seadme nime

en: Renew IP Address
et: IP-aadressi uuendamine

en: Report Reference
et: Aruande viide

en: Retry
et: Proovi uuesti

en: Rice cooker
et: Riisiauruti

en: Robotic vacuum cleaner
et: Robottolmuimeja

en: Rotary Switch
et: Pöördlüliti

en: Running Speed and Cadence
et: Jooksu kiirus ja rütm

en: SIM Access (SAP)
et: SIM ligipääs (SAP)

en: S_ort By
et: S_ortimise alus

en: Scan Parameters
et: Skänneri parameetrid

en: Scanner
et: Skänner

en: Scooter
et: Motoroller

en: Screen
et: Sirm

en: Script to execute on connection
et: Ühendamisel käivitatav skript

en: Search
et: Otsi

en: Search for nearby devices
et: Lähedalasuvate seadmete otsimine

en: Searching
et: Otsimine

en: Secondary Service
et: Teisene teenus

en: Select Device
et: Seadme valimine

en: Select audio profile for PulseAudio
et: Vali audioprofiil PulseAudio jaoks

en: Select folder for incoming file transfers
et: Sissetulevate failiedastuste kausta valimine

en: Send File
et: Saada fail

en: Send _Files to Device
et: Saada seadmele _faile

en: Send _note
et: Saada _sõnum

en: Send a _File…
et: Saada _fail…

en: Send a text note
et: Saada tekstisõnum

en: Send file(s) to the device
et: Faili(de) saatmine seadmele

en: Send note
et: Saada märge

en: Sending File
et: Faili saatmine

en: Serial Number String
et: Seerianumbri sõne

en: Serial Port
et: Jadaport

en: Serial Port %s
et: Jadaport %s

en: Serial port connected
et: Jadaport ühendatud

en: Serial port connection script failed
et: Jadapordi ühendamisskripti tõrge

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
et: <b>%s</b> seadme jadaport on nüüd saadaval <b>%s</b> kaudu

en: Server Characteristic Configuration
et: Serveriomaduste seadistamine

en: Server-class Computer
et: Serveri-tüüpi arvuti

en: Service Changed
et: Teenus on muutunud

en: Service Desk
et: Klienditeenindus

en: Service Preferences
et: Teenuse eelistused

en: Service:
et: Teenus:

en: Set Bluetooth Adapter Properties
et: Seadista Bluetooth adapteri omadusi

en: Set RfKill State
et: Seadista RfKill olek

en: Set-Top Box
et: Digiboks

en: Set-top box
et: Digiboks

en: Setting RfKill State requires privileges
et: RfKill oleku seadistamiseks on vaja täiendavaid õigusi

en: Shelves Light
et: Riiulivalgusti

en: Show _Statusbar
et: Näida _olekuriba

en: Show _Toolbar
et: Näita _tööriistariba

en: Show device information
et: Näita seadme teavet

en: Show input
et: Parooli näidatakse

en: Shows desktop notifications when devices get connected or disconnected.
et: Seadmete ühendamisel või ühenduse katkestamisel näita töölauateavitusi.

en: Shows network traffic usage
et: Võrguliikluse kasutuse näitamine

en: Single Switch
et: Üks lüliti

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Slider
et: Liugnupp

en: Smartphone
et: Nutitelefon

en: Smartwatch
et: Nutikell

en: Smoke Sensor
et: Suitsuandur

en: Software Revision String
et: Tarkvaravara versiooni sõne

en: Soundbar
et: Ribakõlar

en: Speakerphone
et: Valjuhääldi

en: Speed Sensor
et: Kiirusmõõdik

en: Speed and Cadence Sensor
et: Kiiruse ja väntamissageduse andur

en: Sports Watch
et: Spordikell

en: Spotlight
et: Kohtvalgusti

en: Standalone Speaker
et: Eraldiseisev kõlar

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
et: Standardne SPP profiili ühendustehaldur, mis võimaldab käivitada kohandatud tegevusi

en: Standmounted Speaker
et: Statiivile paigaldatud kõlar

en: Stick PC
et: Pulkarvuti

en: Street Light
et: Tänavavalgusti

en: Sub-optimal
et: Alla optimaalse

en: Success!
et: Edukas!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
et: Ühendamine <b>DUN-võrguteenusega</b> õnnestus seadmes <b>%(0)s.</b>
    Võrk on nüüd saadaval <b>%(1)s</b> abil

en: Switch
et: Lüliti

en: Switches Bluetooth killswitch status to match Bluetooth power state. Allows turning Bluetooth back on from an icon that shows its status; provided it isn't unplugged by the system, or physically.
et: Sellega seadistad, et Bluetoothi lüliti vastab Bluetoothi toiteoleku lülitile. Eeldusel, et ta pole seadmest virtuaalselt või füüsiliselt eemaldatud, on seega võimalik Bluetoothi sisse lülitada olekuikoonist.

en: System ID
et: Süsteemi tunnus

en: Tablet
et: Tahvelarvuti

en: Television
et: Teler

en: Temperature Sensor
et: Temperatuuriandur

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
et: Kui bluetoothi-põhine mängupult on ühendatud, siis ajutiselt lülita ekraanisäästja välja.

en: Temporarily visible
et: Ajutiselt nähtav

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
et: Menüüs kuvatavate viimatiste ühenduste suurima arv.

en: There was a problem launching script %s
    %s
et: %s skripti käivitamisel tekkis viga
    %s

en: Thermostat
et: Termostaat

en: This should be overwritten
et: See tuleks üle kirjutada

en: Toaster
et: Röster

en: Toggle the manager on clicking the system tray icon
et: Lülita haldusvaade süsteemisalve ikoonist sisse/välja

en: Too much
et: Liiga palju

en: Total data received and rate of transmission
et: Vastuvõetud andmete maht ja edastuse kiirus

en: Total data sent and rate of transmission
et: Saadetud andmete maht ja edastuse kiirus

en: Touch Panel
et: Puutepaneel

en: Touchpad
et: Puuteplaat

en: Toy
et: Mänguasi

en: Traffic statistics
et: Ühenduse statistika

en: Transfer
et: Ülekanne

en: Transfer failed
et: Ülekanne nurjus

en: Transfer of file %(0)s failed
et: Faili %(0)s ülekandmine nurjus

en: Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
et: Saatevõimsuse tase: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: Transport Discovery
et: Ühendatavuse tuvastamine

en: Tries to auto-connect to configurable services on start and every 60 seconds.
et: Käivitamisel proovi iga 60 sekundi järel automaatselt luua ühendust seadistatavate teenustega.

en: Triple Switch
et: Kolm lülitit

en: Troffer Light
et: Lai rippvalgusti

en: Trolley
et: Trollibuss

en: Trust
et: Usalda

en: Trusted
et: Usaldusväärne

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
et: Proovime seadmele „%s“ saada IP-aadressi
    Palun oota…

en: Tuner
et: Tuuner

en: Turn off all adapters
et: Lülita välja kõik adapterid

en: Turn on all adapters
et: Lülita sisse kõik adapterid

en: Turntable
et: DJ-pult

en: Tx Power
et: Tx toiteliides

en: Uncategorized
et: Liigitamata

en: Underwater Light
et: Veealune valgusti

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Unnamed device
et: Ilma nimeta seade

en: Unspecified
et: Määramata

en: Untrust
et: Ära usalda

en: User Data
et: Kasutajateave

en: VCR
et: Videomakk

en: Vacuum cleaner
et: Tolmuimeja

en: Valid Range
et: Kehtiv vahemik

en: Vehicle
et: Liiklusvahend

en: Vehicle Tire Pressure Sensor
et: Rehvirõhu andur

en: Very High
et: Väga kõrge

en: Video Conferencing
et: Videokonverentsiseade

en: Video Distribution
et: Videolevi teenus

en: Video Sink
et: Video vastuvõtja

en: Video Source
et: Videoallikas

en: Video camera
et: Videokaamera

en: Video conferencing
et: Videokonverentsiseade

en: Video display and loudspeaker
et: Videoekraan ja kõlar

en: Video monitor
et: Videomonitor

en: VideoConferencingGW (VCP)
et: Videokonverentsi lüüs (VCP)

en: WAP Client
et: WAP klient

en: Wall Fan
et: Seinaventilaator

en: Wall Light
et: Seinavalgusti

en: Wall Mounted Sensor
et: Andur seinal

en: Washing Machine
et: Pesumasin

en: Wearable
et: Kantav seade

en: Wearable computer (watch size)
et: Kantav arvuti (käekella mõõtu)

en: Weight Scale
et: Massi mõõtevahend

en: Wind Sensor
et: Tuuleandur

en: Window
et: Aken

en: Window Awning
et: Aknamarkiis

en: Window Blinds
et: Aknakatted

en: Window Curtain
et: Aknakardin

en: Window Shades
et: Rullkardin aknale

en: Wrist Blood Pressure
et: Vererõhumõõtja randmel

en: Wrist Worn Pulse Oximeter
et: Pulssoksümeeter randmel

en: Wrist watch
et: Käekell

en: _Added
et: _Lisatud

en: _Block
et: _Blokeeri

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Close
et: _Sulge

en: _Descending
et: _Kahanevalt

en: _Device
et: _Seade

en: _Devices
et: _Seadmed

en: _Exit
et: _Välju

en: _Help
et: A_bi

en: _Local Services
et: _Kohalikud teenused

en: _Make Discoverable
et: _Tee avastatavaks

en: _Name
et: _Nimi

en: _OK
et: S_obib

en: _Pair
et: Loo _paar

en: _Plugins
et: _Pluginad

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Remove…
et: _Eemalda…

en: _Report a Problem
et: _Teata veast

en: _Reset
et: _Lähtesta

en: _Search
et: _Otsing

en: _Stop
et: _Peata

en: _Trust
et: _Usaldatud

en: _Unblock
et: _Eemalda blokeering

en: _Untrust
et: _Usaldamata

en: _View
et: _Vaade

en: applet
et: rakend

en: day | days
et[0]: päev
et[1]: päeva

en: hour | hours
et[0]: tund
et[1]: tundi

en: minute | minutes
et[0]: minut
et[1]: minutit

en: no
et: ei

en: obexd not available
et: obexd pole saadaval

en: yes
et: jah
