eom 1.26.0 - en to et translation catalogue (315 entries)

en:  (invalid Unicode)
et:  (vigane Unicode)

en: %.1f (lens)
et: %.1f (läätsega)

en: %a, %d %B %Y
et: %a, %d. %B %Y

en: %a, %d %B %Y  %X
et: %a, %d. %B %Y  %X

en: <b>%f:</b> original filename
et: <b>%f:</b> algupärane failinimi

en: <b>%n:</b> counter
et: <b>%n:</b> loendur

en: A trash for "%s" couldn't be found. Do you want to remove this image permanently?
et: Pildi "%s" jaoks pole võimalik prügikasti leida. Kas soovid selle pildi jäädavalt kustutada?

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
et: Nullist suurem väärtus tähendab, et pilti kuvatakse ainult selle arvu sekundeid ja pärast seda kuvatakse automaatselt järgmist pilti. Väärtuse 0 puhul on automaatne pildivahetus keelatud.

en: About this application
et: Teave programmi kohta

en: Active plugins
et: Aktiivsed pluginad

en: All Files
et: Kõik failid

en: All Images
et: Kõik pildid

en: Allow zoom greater than 100% initially
et: Üle 100% algsuurendus lubatud

en: Aperture Value:
et: Ava suurus:

en: Are you sure you want to move
    "%s" to the trash?
et: Soovid sa tõsta "%s" prügikasti?

en: As _background
et: _Taustana

en: As check _pattern
et: _Malelauamustriga

en: As custom c_olor:
et: Kohandatud _värvusega:

en: As custom color:
et: Kohandatud värvusega:

en: At least two file names are equal.
et: Vähemasti kaks faili on sama nimega.

en: Author:
et: Autor:

en: Automatic orientation
et: Automaatne suund

en: Background
et: Taust

en: Background Color
et: Taustavärv

en: Both
et: Mõlemad

en: Browse and rotate images
et: Piltide sirvimine ja pööramine

en: Bytes:
et: Baite:

en: C_enter:
et: _Keskel:

en: Camera
et: Kaamera

en: Camera Model:
et: Kaamera mudel:

en: Changes the visibility of the image collection pane in the current window
et: Pildikogumiku paani nähtavuse muutmine aktiivses aknas

en: Changes the visibility of the side pane in the current window
et: Käesoleva akna külgpaani nähtavaloleku muutmine

en: Changes the visibility of the statusbar in the current window
et: Käesoleva akna olekuriba nähtavaloleku muutmine

en: Changes the visibility of the toolbar in the current window
et: Käesoleva akna tööriistariba nähtavaloleku muutmine

en: Choose a folder
et: Kataloogi valimine

en: Close _without Saving
et: Sulge _ilma salvestamata

en: Close main window without asking to save changes.
et: Peaakna sulgemine ilma muutuste salvestamise küsimuseta.

en: Close window
et: Akna sulgemine

en: Collection
et: Kogumik

en: Color for Transparent Areas
et: Läbipaistva osa värvus

en: Copy the selected image to the clipboard
et: Valitud pildi kopeerimine lõikelauale

en: Copyright:
et: Autoriõigus:

en: Could not display help for Eye of MATE
et: Eye of MATE abiteavet pole võimalik kuvada

en: Could not load image '%s'.
et: Pilti '%s' pole võimalik laadida.

en: Couldn't access trash.
et: Prügikasti pole võimalik kasutada.

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
et: JPEG faili laadimiseks pole võimalik mälu eraldada

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
et: Salvestamise ajutist faili pole võimalik luua: %s

en: Couldn't delete file
et: Faili pole võimalik kustutada

en: Date
et: Kuupäev

en: Date in statusbar
et: Kuupäev olekuribal

en: Date/Time:
et: Kuupäev/kellaaeg:

en: Delay in seconds until showing the next image
et: Viivituse kestus sekundites enne järgmise pildi näitamist

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Destination folder:
et: Sihtkataloog:

en: Details
et: Üksikasjad

en: Determines how transparency should be indicated. Valid values are checked, color and none. If color is chosen, then the trans-color key determines the color value used.
et: See võti määrab kuidas läbipaistvust näidatakse. Lubatud väärtused on 'checked' (malelauamuster), 'color' (määratud värvus) ja 'none' (puudub). Väärtuse 'color' korral määrab kasutatava värvuse väärtuse võti 'trans-color'.

en: Disable image collection
et: Pildikogumiku keelamine

en: EXIF not supported for this file format.
et: Selle failivormingu puhul pole EXIF toetatud.

en: E_xpand images to fit screen
et: Pildid suurendatakse kogu _ekraani ulatuses

en: East
et: Idast

en: Edit Image
et: Redigeeri pilti

en: Edit the application toolbar
et: Rakenduse tööriistariba redigeerimine

en: Edit the current image using %s
et: Käesoleva pildi muutmine programmiga %s

en: Enlarge the image
et: Pildi suurendamine

en: Error on deleting image %s
et: Viga pildi %s kustutamisel

en: Error printing file:
    %s
et: Viga faili printimisel:
    %s

en: Exposure Time:
et: Säriaeg:

en: External program to use for editing images
et: Väline programm piltide muutmiseks

en: Extrapolate Image
et: Pildi ekstrapoleerimine

en: Eye of MATE
et: Eye of MATE (gnoomi silm)

en: Eye of MATE Image Viewer
et: Eye of MATE pildinäitaja

en: Eye of MATE Preferences
et: Eye of MATE (gnoomi silma) eelistused

en: Eye of MATE could not determine a supported writable file format based on the filename.
et: Eye of MATE ei suuda tuvastada sellel failinimel põhinevat kirjutatavat failivormingut.

en: File Name Preview
et: Failinime eelvaade

en: File Path Specifications
et: Failiraja määrangud

en: File format is unknown or unsupported
et: Failivorming on tundmatu või toetamata

en: Filename format:
et: Failinime vorming:

en: Fit
et: Sobita

en: Fit the image to the window
et: Pildi sobitamine aknasse

en: Flash:
et: Välklamp:

en: Flip _Horizontal
et: Peegelda _horisontaalselt

en: Flip _Vertical
et: Pee_gelda vertikaalselt

en: Focal Length
et: Fookuskaugus

en: Focal Length:
et: Fookuskaugus:

en: Folder
et: Kataloog

en: Fullscreen with double-click
et: Täisekraan topeltklõpsuga

en: General
et: Üldine

en: Go to a random image of the collection
et: Liikumine juhuslikule kogumiku pildile

en: Go to the first image of the collection
et: Liikumine kogumiku esimesele pildile

en: Go to the last image of the collection
et: Liikumine kogumiku viimasele pildile

en: Go to the next image of the collection
et: Liikumine kogumiku järgmisele pildile

en: Go to the previous image of the collection
et: Liikumine kogumiku eelmisele pildile

en: Height:
et: Kõrgus:

en: Help on this application
et: Selle rakenduse kohta käiv abiteave

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: ISO Speed Rating:
et: ISO tundlikkus

en: If activated and no image is loaded in the active window, the file chooser will display the user's pictures folder using the XDG special user directories. If deactivated or the pictures folder has not been set up, it will show the current working directory.
et: Kui märgitud ja kui ühtegi pilti pole aktiivsesse aknasse laaditud, siis kuvab failivalija kasutajat piltide kataloogi (mille kohta hangitakse andmed XDG kasutaja erikataloogide hulgast). Kui märkimata või kui pildikataloog on määramata, siis kuvatakse hetke töökataloog.

en: If activated, Eye of MATE won't ask for confirmation when moving images to the trash. It will still ask if any of the files cannot be moved to the trash and would be deleted instead.
et: Kui määratud, siis pildinäitaja ei küsi piltide prügikasti viskamise korral kinnitust. Siiski küsitakse kinnitust juhul, kui faile pole võimalik prügikasti visata ja selle asemel tahetakse need kustutada.

en: If activated, the detailed metadata list in the properties dialog will be moved to its own page in the dialog. This should make the dialog more usable on smaller screens, e.g. as used by netbooks. If disabled, the widget will be embedded on the "Metadata" page.
et: Kui märgitud, siis luuakse pildi omaduste dialoogis olevale metaandmete nimekirjale eraldi leht. See muudab omaduste dialoogi väikse ekraani korral paremini kasutatavaks. Kui see valik on märkimata, siis põimitakse metaandmed pildi omaduste dialoogis teiste andmete hulka.

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
et: Kui transparency võti sisaldab värvi COLOR, siis see võti määrab määrab läbipaistvust kujutamiseks kasutatava värvuse.

en: If this is active, the color set by the background-color key will be used to fill the area behind the image. If it is not set, the current GTK+ theme will determine the fill color.
et: Kui see on märgitud. siis kasutatakse pildi taha jääva piirkonna katmiseks võtmega background-color määratud värvust. Kui see pole määratud, siis otsustab selle värvuse aktiivne GTK+ teema.

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
et: Kui see on märkimata, siis väikeseid pilte algseisul ei venitata akna suurusega sobivaks.

en: If you don't save, all your changes will be lost.
et: Kui sa ei salvesta, lähevad kõik muudatused jäädavalt kaotsi.

en: If you don't save, your changes will be lost.
et: Kui sa ei salvesta, lähevad muudatused jäädavalt kaotsi.

en: Image
et: Pilt

en: Image Data
et: Pildi andmed

en: Image Enhancements
et: Pildivaatamise täiustused

en: Image Properties
et: Pildi omadused

en: Image Settings
et: Pildi sätted

en: Image Taking Conditions
et: Pildistamise tingimused

en: Image View
et: Pildivaatlus

en: Image Zoom
et: Pildisuurendus

en: Image collection pane position.
et: Pildikogumiku paani asukoht.

en: Image loading failed.
et: Pildi laadimine nurjus.

en: In
et: Suurenda

en: Inches
et: Tollid

en: Interpolate Image
et: Pildi interpoleerimine

en: Keywords:
et: Märksõnad:

en: Leave Fullscreen
et: Välju täisekraanvaatest

en: Left
et: Vasak

en: List of active plugins. It doesn't contain the "Location" of the active plugins. See the .eom-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
et: Aktiivsete pluginate nimekiri. See ei sisalda aktiivsete pluginate "Asukohta". Plugina asukoha teadasaamiseks vaata faili .eom-plugin.

en: Location:
et: Asukoht:

en: Loop through the image sequence
et: Pildiseeria lõppemisel uuesti alustamine

en: Maker Note
et: Autori märkus

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
et: _Peida

en: Metadata
et: Metaandmed

en: Metering Mode:
et: Mõõterežiim:

en: Millimeters
et: Millimeetrid

en: Mirror the image horizontally
et: Pildi peegeldamine rõhtsuunas

en: Mirror the image vertically
et: Pildi peegeldamine püstsuunas

en: Move the selected image to the trash folder
et: Valitud pildi tõstmine prügikasti

en: Move the selected item on the toolbar
et: Valitud kirje liigutamine tööriistaribal

en: Move to _Trash
et: _Viska prügikasti

en: Name:
et: Nimi:

en: No image loaded.
et: Pilti ei ole laetud.

en: No images found in '%s'.
et: '%s' alt pilte ei leitud.

en: None
et: Puudub

en: Normal
et: Tavaline

en: North
et: Põhjast

en: Open Containing _Folder
et: Ava selle faili _kataloog

en: Open Folder
et: Avatakse kaust

en: Open Image
et: Pildi avamine

en: Open _with
et: Ava _programmiga

en: Open a file
et: Faili avamine

en: Open in fullscreen mode
et: Avamine täisekraanivaates

en: Open in slideshow mode
et: Avamine slaidiesitlusena

en: Open the selected image with a different application
et: Valitud pildi avamine teise rakendusega

en: Opening image "%s"
et: Pildi "%s" avamine

en: Options
et: Valikud

en: Other
et: Muu

en: Out
et: Vähenda

en: Page Setup
et: Lehe sätted

en: Pause Slideshow
et: Pausi slaidiesitlus

en: Pause or resume the slideshow
et: Slaidiesituse pausimine/pausi lõpetamine

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
et: Palun proovi mõnda teist faililaiendit, näiteks .png or .jpg.

en: Plugins
et: Pluginad

en: Position
et: Asukoht

en: Prefere_nces
et: _Eelistused

en: Preferences for Eye of MATE
et: Eye of Mate (gnoomi silma) eelistused

en: Preview
et: Eelvaade

en: Print the selected image
et: Valitud pildi printimine

en: Prope_rties
et: _Omadused

en: Properties
et: Omadused

en: Question
et: Küsimus

en: Randomize the image sequence
et: Piltide järjekord juhuslikuks

en: Reload Image
et: Laadi pildt uuesti

en: Reload current image
et: Käesoleva pildi uuesti laadimine

en: Remove the selected item from the toolbar
et: Valitud kirje eemaldamine tööriistaribalt

en: Remove the selected toolbar
et: Valitud tööriistariba eemaldamine

en: Rename from:
et: Algne nimi:

en: Replace spaces with underscores
et: Tühikute asendamine alakriipsudega

en: Right
et: Parem

en: Rotate Counterc_lockwise
et: Pööra _vastupäeva

en: Rotate the image 90 degrees to the left
et: Pildi pööramine 90 kraadi vasakule

en: Rotate the image 90 degrees to the right
et: Pildi pööramine 90 kraadi paremale

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
et: Kõigi saadaolevate käsureavalikute nägemiseks käivita '%s --help'.

en: S_elect the images you want to save:
et: Salvestatavate piltide _valimine:

en: S_lideshow
et: S_laidiesitus

en: Save As
et: Salvesta kui

en: Save Image
et: Pildi salvestamine

en: Save _As…
et: Salvesta _kui…

en: Save changes in currently selected images
et: Hetkel valitud piltides tehtud muudatuste salvestamine

en: Save changes to image "%s" before closing?
et: Kas salvestada enne sulgemist pildile "%s" tehtud muudatused?

en: Save the selected images with a different name
et: Valitud piltide salvestamine teise nimega

en: Saving image "%s" (%u/%u)
et: Pildi "%s" (%u/%u) salvestamine

en: Saving image locally…
et: Pildi salvestamine kohalikule kettale…

en: Scroll wheel zoom
et: Kerimisratta suurendus

en: Separator
et: Eraldaja

en: Sequence
et: Pildijada

en: Set as _Desktop Background
et: Määra töölaua _taustaks

en: Set the selected image as the desktop background
et: Valitud pildi määramine töölaua taustapildiks

en: Show the application's version
et: Rakenduse versiooni näitamine

en: Show the current image in fullscreen mode
et: Käesoleva pildi näitamine täisekraanil

en: Show the image at its normal size
et: Pildi normaalsuuruses näitamine

en: Show the properties and metadata of the selected image
et: Valitud pildi omaduste ja metaandmete näitamine

en: Show “_%s”
et: Näita „_%s”

en: Show/Hide the image collection pane scroll buttons.
et: Pildikogumiku paani kerimisnuppude näitamine või peitmine.

en: Show/Hide the image collection pane.
et: Pildikogumiku paani näitamine või peitmine.

en: Show/Hide the window side pane.
et: Akna külgpaani näitamine või peitmine.

en: Show/Hide the window statusbar.
et: Akna olekuriba näitamine või peitmine.

en: Show/Hide the window toolbar.
et: Akna tööriistariba näitamine või peitmine.

en: Shrink the image
et: Pildi vähendamine

en: Side _Pane
et: Kül_gpaan

en: Simple image viewer
et: Lihtne pildinäitaja

en: Size
et: Suurus

en: Slideshow
et: Slaidiesitlus

en: Smooth images when zoomed-_in
et: Piltide pehmendamine _suurendamisel

en: Smooth images when zoomed-_out
et: Piltide pehmendamine _vähendamisel

en: Some of the selected images can't be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
et: Osasid valitud pilte pole võimalik prügikasti visata ja need kustutatakse jäädavalt. Kas soovid kustutamisega jätkata?

en: South
et: Lõunast

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
et: Uue instantsi käivitamine vana taaskasutamise põhjal

en: Start a slideshow view of the images
et: Piltide vaatamiseks slaidiesituse käivitamine

en: Start counter at:
et: Loendamise algus:

en: T_oolbar
et: _Tööriistariba

en: Tag
et: Silt

en: Taken on
et: Pildistatud

en: Temporary file creation failed.
et: Tõrge ajutise faili loomisel.

en: The color that is used to fill the area behind the image. If the use-background-color key is not set, the color is determined by the active GTK+ theme instead.
et: Pildi taha jääva piirkonna katmise värvus. Kui võtmega use-background-color pole ühtegi värvust määratud, siis võetakse värvus aktiivsest GTK+ teemast.

en: The desktop file name (including the ".desktop") of the application to use for editing images (when the "Edit Image" toolbar button is clicked). Set to the empty string to disable this feature.
et: Piltide redigeerimiseks kasutatava rakenduse töölauafaili nimi (koos laiendiga ".desktop") juhuks, kui tööriistaribal vajutatakse nuppu "Redigeeri pilti". Redigeerimise funktsionaalsuse keelamiseks määra siia tühi string.

en: The given locations contain no images.
et: Määratud asukohtades pole pilte.

en: The image "%s" has been modified by an external application.
    Would you like to reload it?
et: Pilti "%s" on mõne teise rakenduse poolt muudetud.
    Kas soovid seda uuesti laadida?

en: The image "%s" has been set as Desktop Background.
    Would you like to modify its appearance?
et: Pilt "%s" määrati töölaua taustaks.
    Kas soovid selle välimust muuta?

en: The image whose printing properties will be set up
et: Pilt, mille printimisomadusi määratakse

en: The information for the page where the image will be printed
et: Andmed lehekülje kohta, millele pilt prinditakse

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
et: Seda tegurit rakendatakse hiireratta kerimisel suurendamiseks ja vähendamiseks. Väärtus kirjeldab iga ratta sündmuse korral tehtavat suurenduse/vähenduse sammu. Näiteks väärtus 0.05 väljendab iga sündmuse korral suurenduse muutust 5% võrra, 1.00 aga 100% võrra.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: Seda programmi levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDI GARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: Käesolev programm on vaba tarkvara; Te võite seda levitada ja/või muuta vastavalt GNU üldise avaliku litsentsi tingimustele, nagu need on sõnastanud Vaba Tarkvara Fond; kas litsentsi versioonis number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik millises hilisemas versioonis.

en: Time
et: Aeg

en: To:
et: Sihtkoht:

en: Toolbar Editor
et: Tööriistariba redaktor

en: Transformation failed.
et: Transformeerimine nurjus.

en: Transformation on unloaded image.
et: Laadimata pildi transformeerimine.

en: Transparency color
et: Läbipaistvuse värv

en: Transparency indicator
et: Läbipaistvuse indikaator

en: Transparent Parts
et: Läbipaistvad osad

en: Trash images without asking
et: Piltide viskamine prügikasti ilma kinnituse küsimiseta

en: Type
et: Liik

en: Type:
et: Liik:

en: Undo the last change in the image
et: Pildile tehtud viimase muudatuse unustamine

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Use "%s" to open the selected image
et: Programmi "%s" kasutamine valitud pildi avamiseks

en: Use a custom background color
et: Kohandatud taustavärvuse kasutamine

en: Value
et: Väärtus

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: West
et: Läänest

en: Whether the file chooser should show the user's pictures folder if no images are loaded.
et: Kas failivalijas peaks kasutaja piltide kataloogi näitama, kui pilte pole laaditud.

en: Whether the image collection pane should be resizable.
et: Kas pildikogumiku paani suurust peab olema võimalik muuta või mitte.

en: Whether the image should be extrapolated on zoom-in. This leads to blurry quality and is somewhat slower than non-extrapolated images.
et: Kas pilti tuleks suurendamisel ekstrapoleerida või mitte. Ekstrapoleeritud pildid on udusemad ja kuvamine on mõnevõrra aeglasem kui ekstrapoleerimata piltide puhul.

en: Whether the image should be interpolated on zoom-out. This leads to better quality but is somewhat slower than non-interpolated images.
et: Kas pilti tuleks suuruse vähendamisel interpoleerida või mitte. Interpoleeritud piltidel on parem pildikvaliteet, kuid kuvamine on mõnevõrra aeglasem kui interpoleerimata piltide puhul.

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
et: Kas pilti tuleb automaatselt pöörata EXIF-andmetes kirjeldatud suunas või mitte.

en: Whether the metadata list in the properties dialog should have its own page.
et: Kas omaduste dialoogis asuv metaandmete nimekiri peab olema eraldi lehel või mitte.

en: Whether the scroll wheel should be used for zooming.
et: Kas hiire ratast kasutatakse suurendamiseks ja vähendamiseks või mitte.

en: Whether the sequence of images should be shown in an endless loop.
et: Kas pildiseerias olevaid pilte tuleb näidata lõpmatu tsüklina.

en: Whether the sequence of images should be shown in an random loop.
et: Kas pildijada näidatakse juhuslikus järjestuses või mitte.

en: Width:
et: Laius:

en: XMP Other
et: XMP muu

en: XMP Rights Management
et: XMP õigustehaldus

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos käesoleva programmiga; kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Zoom _Out
et: _Vähenda

en: Zoom multiplier
et: Suurendustegur

en: [FILE…]
et: [FAIL…]

en: _About
et: _Lähemalt

en: _Automatic orientation
et: _Automaatne suund

en: _Best Fit
et: Pa_rim sobitus

en: _Bottom:
et: _All:

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Close
et: _Sulge

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Delete Toolbar
et: _Kustuta tööriistariba

en: _Do not ask again during this session
et: Seda _küsimust selle seansi vältel enam ei küsita

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _First Image
et: E_simene pilt

en: _Fullscreen
et: Täisek_raan

en: _Go
et: _Liikumine

en: _Height:
et: _Kõrgus:

en: _Help
et: A_bi

en: _Image
et: _Pilt

en: _Image Collection
et: _Pildikogumik

en: _Last Image
et: _Viimane pilt

en: _Left:
et: _Vasak:

en: _Loop sequence
et: _Pildijada korratakse

en: _Move on Toolbar
et: _Liiguta tööriistaribal

en: _Next
et: _Järgmine

en: _Next Image
et: _Järgmine pilt

en: _Normal Size
et: _Normaalsuurus

en: _Open Background Preferences
et: Ava _taustaeelistused

en: _Open…
et: _Ava…

en: _Previous
et: _Eelmine

en: _Previous Image
et: _Eelmine pilt

en: _Print…
et: _Prindi…

en: _Random Image
et: _Juhuslik pilt

en: _Random sequence
et: _Juhuslik järjestus

en: _Reload
et: Laadi _uuesti

en: _Remove from Toolbar
et: _Eemalda tööriistaribalt

en: _Reset to Default
et: _Taasta vaikeseaded

en: _Retry
et: _Proovi uuesti

en: _Right:
et: _Parem:

en: _Rotate Clockwise
et: Pööra _päripäeva

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Scaling:
et: _Skaleerumine:

en: _Statusbar
et: _Olekuriba

en: _Switch image after:
et: Pilt _vahetatakse pärast:

en: _Toolbar
et: _Tööriistariba

en: _Tools
et: _Tööriistad

en: _Top:
et: Ül_eval:

en: _Undo
et: _Unusta

en: _Unit:
et: Ü_hik:

en: _View
et: _Vaade

en: _Width:
et: _Laius:

en: _Zoom In
et: S_uurenda

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
et: Prügi

en: as is
et: nagu on

en: pixel | pixels
et[0]: piksel
et[1]: pikslit

en: seconds
et: sekundit
