gparted - en to et translation catalogue (291 entries)

en: # Temporary file created by gparted.  It may be deleted.
et: # Ajutine fail, mille tekitas gparted.  Selle võib kustutada.

en: %1 (%2 B) copied
et: %1 (%2 B) kopeeritud

en: %1 (%2 B) read
et: %1 (%2 B) loetud

en: %1 of %2 copied
et: %1 %2-st kopeeritud

en: %1 of %2 copied (%3 remaining)
et: %1 %2-st kopeeritud (%3 jäänud)

en: %1 of %2 operations completed
et: %1 operatsioon %2-st valmis

en: %1 of %2 read
et: %1 %2-st loetud

en: %1 of %2 read (%3 remaining)
et: %1 %2-st loetud (%3 jäänud)

en: %1 operation is currently pending for partition %2. | %1 operations are currently pending for partition %2.
et[0]: %1 operatsioon partitsiooniga %2 on praegu ootel.
et[1]: %1 operatsiooni partitsiooniga %2 on praegu ootel.

en: %1 operation is currently pending. | %1 operations are currently pending.
et[0]: %1 operatsioon on praegu ootel.
et[1]: %1 operatsiooni on praegu ootel.

en: %1 operation pending | %1 operations pending
et[0]: %1 operatsioon ootel
et[1]: %1 operatsiooni ootel

en: %1 partition is currently active on device %2. | %1 partitions are currently active on device %2.
et[0]: %1 operatsioon seadmega %2 on praegu ootel.
et[1]: %1 operatsiooni seadmega %2 on praegu ootel.

en: %1 seconds
et: %1 sekundit

en: %1 warning | %1 warnings
et[0]: %1 hoiatus
et[1]: %1 hoiatust

en: A %1 file system requires a partition of at least %2.
et: %1 tüüpi failisüsteemi jaoks on vaja vähemalt %2 suurust partitsiooni.

en: A partition cannot have a length of %1 sectors
et: Partitsiooni pikkus ei saa olla %1 sektorit

en: A partition with a %1 file system has a maximum size of %2.
et: %1 failisüsteemiga partitsiooni maksimaalne suurus on %2.

en: Activating swap on %1
et: swap'i aktiveerimine %1

en: Active
et: Aktiivne

en: Advanced
et: Täpsemalt

en: After deletion this partition is no longer available for copying.
et: Peale kustutamist ei ole partitsioon enam kopeeritav.

en: Align to:
et: Joondatakse:

en: All operations successfully completed
et: Kõik tegevused lõpetati edukalt

en: An error occurred while applying the operations
et: Operatsioonide rakendamisel tekkis viga

en: Apply All Operations
et: Kõigi operatsioonide rakendamine

en: Apply operations to device
et: Operatsioonide sooritamine seadmel

en: Applying pending operations
et: Ootel operatsioonide rakendamine

en: Are you sure you want to apply the pending operations?
et: Oled sa oma tegemistes täiesti kindel?

en: Are you sure you want to cancel the current operation?
et: Kas oled kindel, et tahad käimasoleva operatsiooni katkestada?

en: Are you sure you want to delete %1?
et: Oled kindel, et tahad kustutada %1 ?

en: Available
et: Saadaval

en: Because of this some operations may be unavailable.
et: Sellepärast võib mõni operatsioon olla mitte saadaval.

en: Busy (At least one logical partition is mounted)
et: Hõivatud (vähemalt üks loogiline partitsioon on haagitud)

en: C_heck
et: _Kontrolli

en: Cancel Operation
et: Katkesta operatsioon

en: Canceling an operation might cause SEVERE file system damage.
et: Operatsiooni katkestamine võib põhjustada TÕSISTE kahju failisüsteemile.

en: Cannot format this file system to %1.
et: Seda failisüsteemi pole võimalik %1-ks vormindada.

en: Check
et: Kontroll

en: Check and repair file system (%1) on %2
et: Failisüsteemi (%1) kontroll ja parandamine seadmel %2

en: Clear Partition Label on %1
et: Partitsiooni pealdise kustutamine seadmel %1

en: Clear partition label on %1
et: Partitsiooni pealdise kustutamine seadmel %1

en: Completed Operations:
et: Lõpetatud operatsioonid:

en: Confirming %1
et: %1 kinnitamine

en: Continue Operation
et: Jätka operatsiooni

en: Copy
et: Kopeerimine

en: Copy %1 to %2
et: %1 kopeerimine %2-le

en: Copy %1 to %2 (start at %3)
et: %1 kopeerimine %2-le (alustades %3-st)

en: Copy the selected partition to the clipboard
et: Valitud partitsiooni kopeerimine lõikepuhvrisse

en: Could not activate swap
et: Ei saa swap'i aktiveerida

en: Could not add this operation to the list.
et: Selle operatsiooni loendisse lisamine pole võimalik.

en: Could not mount %1 on %2
et: %1 ei saa ühendada %2

en: Could not unmount %1
et: Ei saa %1 lahti ühendada

en: Create
et: Loomine

en: Create %1 #%2 (%3, %4) on %5
et: %1 #%2 (%3, %4) loomine seadmel %5

en: Create a new partition in the selected unallocated space
et: Uue partitsiooni loomine valitud kasutamata ruumile

en: Create as:
et: Luuakse:

en: Create new Partition
et: Uue partitsiooni loomine

en: Create partition table on %1
et: Partitsioonitabeli loomine seadmele %1

en: Create, reorganize, and delete partitions
et: Partitsioonide loomine, muutmine ja kustutamine

en: Cylinder
et: Silindrile

en: Cylinders:
et: Silindreid:

en: Deactivating swap on %1
et: swapi ajutine väljalülitus %1

en: Default is to create an MS-DOS partition table.
et: Vaikmisi valik on luua MS-DOS-i partitsioonitabel.

en: Delete %1 (%2, %3)
et: %1 (%2, %3) kustutamine

en: Delete %1 (%2, %3) from %4
et: %1 (%2, %3) kustutamine seadmel %4

en: Delete the selected partition
et: Valitud partitsiooni kustutamine

en: Depending on the amount and type of operations this might take a long time.
et: Olenevalt operatsioonide hulgast ja laadist võib see palju aega võtta.

en: Details
et: Üksikasjad

en: Device --> Create Partition Table.
et: Seade --> Loo partitsioonitabel

en: Device Information
et: Seadme info

en: Device _Information
et: Seadme _info

en: ERROR
et: VIGA

en: EXECUTING
et: RAKENDAMINE

en: Editing partitions has the potential to cause LOSS of DATA.
et: Partitsioonide muutmisega kaasneb alati ANDMETE KAOTAMISE risk.

en: Error trying to open %1
et: Viga %1 avamise katsel

en: Error trying to seek to position 0x1c in %1
et: Esines viga, kui prooviti kerida kohale 0x1c seadmel %1

en: Error trying to write to boot sector in %1
et: Seadme %1 alglaadimissektori kirjutamise katsel esines viga

en: Error while creating partition table.
et: Viga partitsioonitabeli loomisel.

en: Error while reading block at sector %1
et: Sektori %1 lugemisel esines viga

en: Error while writing block at sector %1
et: Sektori %1 kirjutamisel esines viga

en: Extended Partition
et: Laiendatud partitsioon

en: File System
et: Failisüsteem

en: File System Support
et: Failisüsteemide tugi

en: File system:
et: Failisüsteem:

en: First sector:
et: Esimene sektor:

en: Flags
et: Lipud

en: Flags:
et: Lipud:

en: Format %1 as %2
et: %1 vormindamine süsteemina %2

en: Free space following (MiB):
et: Järgnev vaba ruum (MiB):

en: Free space preceding (MiB):
et: Eelnev vaba ruum (MiB):

en: GNOME Partition Editor
et: Gnome partitsiooniredaktor

en: GParted Details
et: GParted-i üksikasjad

en: GParted Partition Editor
et: GParted partitsioonihaldur

en: Grow
et: Kasvatamine

en: Grow %1 from %2 to %3
et: %1 kasvatamine %2-lt %3 suuruseks

en: Heads:
et: Lugejapäid:

en: IMPORTANT
et: TÄHTIS

en: If you want support, you need to provide the saved details!
et: Kui vajad abi, pead abi küsides kaasa panema salvestatud üksikasjad!

en: Information about %1
et: Teave %1 kohta

en: It is not possible to create more than %1 primary partition | It is not possible to create more than %1 primary partitions
et[0]: Ei ole võimalik luua rohkem kui %1 primaarset partitsiooni
et[1]: Ei ole võimalik luua rohkem kui %1 primaarset partitsiooni

en: Label
et: Pealdis

en: Label operation failed:  Unable to create temporary file %1.
et: Sildistamise tegevus nurjus:  Ajutist faili %1 pole võimalik luua.

en: Label operation failed:  Unable to write to temporary file %1.
et: Sildistamise tegevus nurjus:  Ajutist faili %1 pole võimalik kirjutada.

en: Label:
et: Pealdis:

en: Last sector:
et: Viimane sektor:

en: Linux Unified Key Setup encryption is not yet supported.
et: Linux Unified Key Setup-i krüpteering pole veel toetatud.

en: Logical Partition
et: Loogiline partitsioon

en: Logical Volume Management is not yet supported.
et: Loogiliste köidete haldus pole veel toetatud.

en: M_anage Flags
et: _Halda lippe

en: Manage flags on %1
et: %1 lippude haldamine

en: Maximum size: %1 MiB
et: Maksimumsuurus: %1 MiB

en: Minimum size: %1 MiB
et: Miinimumsuurus: %1 MiB

en: Model:
et: Mudel:

en: Most likely other partitions are also mounted on these mount points. You are advised to unmount them manually.
et: Kõige tõenäolisemalt on nendesse haakepunktidesse haagitud ka teisi partitsioone. Soovitatav on need käsitsi lahti haakida.

en: Mount Point
et: Haakepunkt

en: Mounted on %1
et: Haagitud kausta %1

en: Move
et: Liigutamine

en: Move %1 to the left
et: %1 liigutamine vasakule

en: Move %1 to the left and grow it from %2 to %3
et: %1 liigutamine vasakule ja kasvatamine %2-lt %3 suuruseks

en: Move %1 to the left and shrink it from %2 to %3
et: %1 liigutamine vasakule ja kahandamine %2-lt %3 suuruseks

en: Move %1 to the right
et: %1 liigutamine paremale

en: Move %1 to the right and grow it from %2 to %3
et: %1 liigutamine paremale ja kasvatamine %2-lt %3 suuruseks

en: Move %1 to the right and shrink it from %2 to %3
et: %1 liigutamine paremale ja vähendamine %2-lt %3 suuruseks

en: N/A
et: pole

en: New
et: Uus

en: New Partition #%1
et: Uus partitsioon #%1

en: New size (MiB):
et: Uus suurus (MiB)

en: No devices detected
et: Ühtegi seadet ei avastatud

en: No partition table found on device %1
et: Seadmel %1 ei leitud partitsioonitabelit

en: None
et: Ei joondata

en: Not Available
et: Pole saadaval

en: Not active
et: Pole aktiivne

en: Not all actions are available on all file systems, in part due to the nature of file systems and limitations in the required software.
et: Mitte kõik tegevused pole kõigil failisüsteemidel võimalikud. See on nii osaliselt failisüsteemide piirangute tõttu, teisalt tarkvara piirangute tõttu.

en: Not busy (There are no mounted logical partitions)
et: Pole hõivatud (ükski loogiline partitsioon pole haagitud)

en: Not mounted
et: Pole haagitud

en: Operation cancelled
et: Operatsioon katkestati

en: Partition
et: Partitsioon

en: Partition Editor
et: Partitsiooniredaktor

en: Partition table:
et: Partitsioonitabel:

en: Paste %1
et: Aseta %1

en: Paste the partition from the clipboard
et: Partitsiooni asetamine lõikepuhvrist

en: Path:
et: Asukoht:

en: Pending _Operations
et: _Ootel operatsioonid

en: Primary Partition
et: Primaarne partitsioon

en: Quit GParted?
et: Kas sulgeda GParted?

en: Required Software
et: Vajalik tarkvara

en: Rescan For Supported Actions
et: Skaneeri uuesti toetatud tegevusi

en: Resize
et: Suuruse muutmine

en: Resize %1
et: %1 suuruse muutmine

en: Resize/Move
et: Muuda/liiguta

en: Resize/Move %1
et: %1 suuruse muutmine/liigutamine

en: Resize/Move the selected partition
et: Valitud partitsiooni suurendamine/liigutamine

en: Root privileges are required for running GParted
et: GParted vajab juure (root) privileege

en: SUCCESS
et: EDUKAS

en: Save Details
et: Üksikasjade salvestamine

en: Scanning %1
et: %1 skaneerimine

en: Scanning all devices...
et: Kõigi seadmete skaneerimine...

en: Searching %1 partitions
et: %1 partitsioonide otsimine

en: Sector size:
et: Sektori suurus:

en: Sectors/track:
et: Sektoreid rajal:

en: See %1 for more information.
et: Rohkem teavet: %1

en: See the details for more information.
et: Rohkem teavet leiad üksikasjadest.

en: Select new partition table type:
et: Vali uue partitsioonitabeli liik:

en: Set Partition Label "%1" on %2
et: Partitsiooni pealdiseks "%1" määramine seadmel %2

en: Set partition label on %1
et: Partitsiooni pealdise määramine partitsioonile %1

en: Set partition label to "%1" on %2
et: Partitsiooni pealdiseks "%1" määramine seadmel %2

en: Shrink
et: Kahandamine

en: Shrink %1 from %2 to %3
et: %1 kahandamine %2-lt %3 suuruseks

en: Since GParted is a powerful tool capable of destroying partition tables and vast amounts of data, only root may run it.
et: Kuna GParted on võimas tööriist, millega saab hävitada partitsioonitabeleid ja suurel hulgal andmeid, võib seda käivitada ainult juurkasutaja.

en: Size
et: Suurus

en: Size:
et: Suurus:

en: Status:
et: Olek:

en: The file system is damaged
et: Failisüsteemi on vigastatud

en: The file system is unknown to GParted
et: See failisüsteem on GPartedi jaoks tundmatu

en: The partition could not be unmounted from the following mount points:
et: Partitsiooni pole võimalik lahti haakida järgnevatest haakepunktidest:

en: There is no file system available (unformatted)
et: Failisüsteemi ei ole (vormindamata)

en: This chart shows the actions supported on file systems.
et: See tabel näitab tegevusi, mida saab failisüsteemidel sooritada.

en: To create a new partition table choose the menu item:
et: Partitsioonitabeli loomiseks vali menüüst:

en: Total sectors:
et: Sektoreid kokku:

en: Unable to delete %1!
et: Võimatu kustutada %1!

en: Unable to detect file system! Possible reasons are:
et: Failisüsteemi pole võimalik tuvastada! Võimalikud põhjused:

en: Unable to find mount point
et: Haakepunkti pole võimalik leida

en: Unable to read the contents of this file system!
et: Failisüsteemi sisu pole võimalik lugeda!

en: Undo Last Operation
et: Viimase operatsiooni tagasivõtmine

en: Unmount
et: Haagi lahti

en: Unmounting %1
et: %1 lahti ühendamine

en: Unused
et: Kasutamata

en: Unused:
et: Kasutamata:

en: Used
et: Kasutatud

en: Used:
et: Kasutatud:

en: WARNING:  This will ERASE ALL DATA on the ENTIRE DISK %1
et: HOIATUS:  Sellega KUSTUTATAKSE KÕIK ANDMED KETTALT %1

en: Warning:
et: Hoiatus:

en: You are advised to backup your data before proceeding.
et: Soovitatav on teha enne jätkamist andmetest varukoopia.

en: You might try the following command to correct the problem:
et: Sa võid proovida järgnevat käsku, et viga parandada:

en: _Apply All Operations
et: _Rakenda kõik tegevused

en: _Clear All Operations
et: _Kustuta kõik tegevused

en: _Contents
et: _Sisu

en: _Create Partition Table
et: _Loo partitsioonitabel

en: _Device
et: _Seade

en: _Devices
et: _Seadmed

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _File System Support
et: _Failisüsteemide tugi

en: _Format to
et: _Vorminda

en: _Help
et: _Abi

en: _Label
et: _Pealdis

en: _Mount on
et: _Haagi

en: _New
et: _Uus

en: _Partition
et: _Partitsioon

en: _Refresh Devices
et: _Uuenda seadmeid

en: _Resize/Move
et: _Muuda suurust/liiguta

en: _Save Details
et: _Salvesta üksikasjad

en: _Swapoff
et: _Saaleala välja

en: _Swapon
et: _Saaleala kasutusele

en: _Undo Last Operation
et: _Võta viimane tegevus tagasi

en: _Unmount
et: _Haagi lahti

en: _View
et: _Vaade

en: calculate new size and position of %1
et: %1 uue suuruse ja asukoha kalkuleerimine

en: calibrate %1
et: %1 kalibreerimine

en: check file system on %1 for errors and (if possible) fix them
et: seadme %1 failisüsteemi kontroll ja parandamine (kui võimalik)

en: checking is not available for this file system
et: seda failisüsteemi ei osata kontrollida

en: copy %1
et: %1 kopeeritud

en: copy file system
et: failisüsteemi kopeerimine

en: copy file system of %1 to %2
et: failisüsteemi kopeerimine kohast %1 kohta %2

en: copy of %1
et: %1 koopia

en: create empty partition
et: tühja partitsiooni loomine

en: create missing %1 entries
et: puuduvate %1 kirjete loomine

en: create new %1 file system
et: uue %1 failisüsteemi loomine

en: create temporary mount point (%1)
et: ajutise haakepunkti loomine (%1)

en: delete %1 entry
et: %1 kirje kustutamine

en: delete affected %1 entries
et: asjassepuutuvate %1 kirjete kustutamine

en: delete partition
et: partitsiooni kustutamine

en: end: %1
et: lõpp: %1

en: finding optimal block size
et: optimaalse blokisuuruse otsimine

en: grow file system
et: failisüsteemi kasvatamine

en: grow file system to fill the partition
et: failisüsteemi kasvatamine, et see täidaks kogu partitsiooni

en: grow mounted file system
et: haagitud failisüsteemi kasvatamine

en: grow partition from %1 to %2
et: partitsiooni kasvatamine %1-lt %2-le

en: growing is not available for this file system
et: seda failisüsteemi ei osata kasvatada

en: libparted messages
et: libparted-i sõnumid

en: mounting %1 on %2
et: %1 ühendamine %2

en: move file system
et: failisüsteemi liigutamine

en: move file system to the left
et: failisüsteemi liigutamine vasakule

en: move file system to the right
et: failisüsteemi liigutamine paremale

en: move partition to the left
et: partitsiooni liigutamine vasakule

en: move partition to the left and grow it from %1 to %2
et: partitsiooni liigutamine vasakule ja kasvatamine %1-lt %2-le

en: move partition to the left and shrink it from %1 to %2
et: partitsiooni liigutamine vasakule ja kahandamine %1-lt %2-le

en: move partition to the right
et: partitsiooni liigutamine paremale

en: move partition to the right and grow it from %1 to %2
et: partitsiooni liigutamine paremale ja kasvatamine %1-lt %2-le

en: move partition to the right and shrink it from %1 to %2
et: partitsiooni liigutamine paremale ja kahandamine %1-lt %2-le

en: moving requires old and new length to be the same
et: liigutamiseks peavad vana ja uus pikkus olema samad

en: new and old partition have the same size and position.  Hence continuing anyway
et: uus ja vana failisüsteem on sama suured ja samas kohas. Sellest hoolimata jätkatakse

en: new end: %1
et: uus lõpp: %1

en: new partition type: %1
et: uus partitsiooni tüüp: %1

en: new size: %1 (%2)
et: uus suurus: %1 (%2)

en: new start: %1
et: uus algus: %1

en: old end: %1
et: vana lõpp: %1

en: old size: %1 (%2)
et: vana suurus: %1 (%2)

en: old start: %1
et: vana algus: %1

en: optimal block size is %1
et: optimaalne blokisuurus on %1

en: path: %1
et: rada: %1

en: perform read-only test
et: testi sooritamine ilma midagi kirjutamata

en: perform real move
et: tegeliku liigutamise sooritamine

en: read %1
et: %1 loetud

en: real resize
et: reaalne suuruse muutmine

en: remove temporary mount point (%1)
et: ajutise haakepunkti eemaldamine (%1)

en: requested end: %1
et: soovitud lõpp: %1

en: requested size: %1 (%2)
et: soovitud suurus: %1 (%2)

en: requested start: %1
et: soovitud algus: %1

en: resize file system
et: failisüsteemi suuruse muutmine

en: resize/move %1
et: %1 muutmine/suurendamine

en: resize/move partition
et: partitsiooni muutmine/liigutamine

en: resizing requires old and new start to be the same
et: suuruse muutmise jaoks peavad vana ja uus algus kattuma

en: roll back last transaction
et: viimase toimingu tagasivõtmine

en: rollback last change to the partition table
et: partitsioonitabeli viimase muudatuse tagasivõtmine

en: set partition type on %1
et: partitsiooni tüübi määramine seadmel %1

en: shrink file system
et: failisüsteemi kahandamine

en: shrink partition from %1 to %2
et: partitsiooni kahandamine %1-lt %2-le

en: size: %1 (%2)
et: suurus: %1 (%2)

en: start: %1
et: algus: %1

en: the destination is smaller than the source partition
et: sihtkoht on väiksem kui lähtepartitsioon

en: unallocated
et: allutamata

en: unformatted
et: vormindamata

en: unknown
et: tundmatu

en: unmount %1
et: %1 lahtiühendamine

en: unrecognized
et: tundmatu

en: unused
et: kasutamata

en: update %1 entry
et: %1 kirje uuendamine

en: update boot sector of %1 file system on %2
et: seadme %2 failisüsteemi %1 alglaadimissektori uuendamine

en: used
et: kasutusel

en: using internal algorithm
et: sisemise algoritmi kasutamine

en: using libparted
et: kasutades libparted-it
