remmina - en to et translation catalogue (974 entries)

en: "Samsung_CLX-3300_Series":"Samsung CLX-3300 Series PS";"Canon MF410":"Canon MF410 Series UFR II"
et: "Samsung_CLX-3300_Series": "Samsung CLX-3300 Series PS"; "Canon MF410": "Canon MF410 Series UFR II"

en: %G Name of group (slashes \/ are converted to dashes -)
    %P Protocol name
    %N Connection name
    %h Hostname/IP
et: %G Grupi nimi (kaldkriipsud teisendatakse automaatselt sidekriipsuks)
    %P Protokolli nimi
    %N Ühenduse nimi
    %h Hostnimi/IP

en: %d password changed. | %d passwords changed.
et[0]: %d salasõna on muudetud.
et[1]: %d salasõna on muudetud.

en: %p Profile name
    %h Server name/IP
    %Y Year, %m Month, %d Day, %H Hour, %M Minute, %S Seconds (UTC time)
et: %p Profiili nimi
    %h Serveri nimi/IP
    %Y Aasta, %m Kuu, %d Päev, %H Tund, %M Minut, %S Sekundid (UTC-aeg)

en: %s You may need to install, and use Gnome Shell Extension Appindicator
et: %s - võimalik, et pead paigaldama ja kasutama Gnome Shelli laiendust Appindicator

en: %s You may need to install, and use KStatusNotifierItem
et: %s - võimalik, et pead paigaldama ja kasutama KStatusNotifierItem'it

en: %s You may need to install, and use XApp Status Applet
et: %s - võimalik, et pead paigaldama ja kasutama XApp Status Applet'it

en: %s You may need to install, and use XEmbed SNI Proxy
et: %s - võimalik, et pead paigaldama ja kasutama XEmbed SNI Proxy

en: %s and Remmina has built-in (compiled) support for libappindicator.
et: %s ja Remminas on sisseehitatud (kompileeritud) tugi libappindicatorile.

en: %s not supported natively by your Desktop Environment. libappindicator will try to fallback to GtkStatusIcon/xembed
et: %s - seda ei toeta sinu töölauakeskkond omalahendusena. libappindicator üritab kasutada GtkStatusIcon/xembed'i

en: %s wants to share their desktop.
    Do you accept?
et: %s soovib jagada oma töölauda.
    Kas sa nõustud?

en: %s your desktop does support it
et: %s - sinu töölaud toetab seda

en: %s'%s'
et: %s'%s''

en: %sand '%s'
et: %s ja „%s“

en: 'Invalid connection data.'
et: „Valed ühenduse andmed.“

en: (%s: %i): Can't validate setting '%s' since 'value' or 'gfe' are NULL!
et: (%s: %i): Ei saa valideerida seadistust '%s', kuna 'value' või 'gfe' on NULL!

en: (%s: %i): Can't validate user input since 'setting_name_to_validate', 'value' or 'gfe' are NULL!
et: (%s: %i): Ei saa valideerida kasutaja sisendit, kuna „setting_name_to_validate“, „value“ või „gfe“ väärtuseks on NULL!

en: (Host key+)
et: (Host klahv+)

en: (SELinux) permissive mode for serial ports
et: (SELinux) lubav režiim jadaportide jaoks

en: - or protocol://username:encryptedpassword@host:port
et: - või protokoll://kasutajanimi:krüptitudsalasõna@host:port

en: /PATH/TO/rdp2tcp
et: /ASUKOHT/SIIA/rdp2tcp

en: /dev/ttyS0, /dev/ttyS1, etc.
et: /dev/ttyS0, /dev/ttyS1 jne.

en: 0 — Windows 7 compatible
et: 0 — ühilduv Windows 7-ga

en: 256 colours (8 bpp)
et: 256 värvi (8 bpp)

en: 2600 (Windows XP), 7601 (Windows Vista/7), 9600 (Windows 8 and newer)
et: 2600 (Windows XP), 7601 (Windows Vista/7), 9600 (Windows 8 ja uuemad)

en: <Auto-detect>
et: <Tuvasta automaatselt>

en: <Choose a quality level to edit…>
et: <Vali kvaliteeditase, mida soovid muuta...>

en: <None>
et: <Kõik>

en: <Not set>
et: <Ei ole määratud>

en: <big><b>Remmina Snap package</b></big>
    
    <span>
    Remmina is running on your system as a Snap package.
    Some Remmina functions need to be set up to work properly.
    </span>
et: <big><b>Remmina Snap pakett</b></big>
    
    <span>
    Remmina töötab teie süsteemis Snap-paketina.
    Mõned Remmina funktsioonid peavad olema seadistatud, et nad saaksid korralikult töötada.
    </span>

en: <big><b>The news failed to load</b></big>
    
    <span>
    <a href="https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/tags/" title="Remmina release notes"><i>Visit the website to read the release notes</i></a>.
    </span>
et: <big><b>Uudised on välja lülitatud</b></big>
    
    <span>
    <a href="https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/tags/" title="Remmina release notes"><i>Teavet uute versioonide kohta leiad meie lähtekoodihoidlast</i></a>.
    </span>

en: <big>Permissions</big>
et: <big>Õigused</big>

en: <big>Snap settings</big>
et: <big>Snapi seadistused</big>

en: <big>Supported formats
    • server
    • server[:port]
    VNC additional formats
    • ID:repeater ID number
    • unix:///path/socket.sock</big>
et: <big>Toetatud vormingud
    - server
    - server[:port]
    VNC lisavormingud
    - ID:kordaja ID-number
    - unix:///path/socket.sock</big>

en: <big>Supported formats
    • server
    • server[:port]
    • username@server[:port] (SSH protocol only)</big>
et: <big>Toetatud vormingud
    - server
    - server[:port]
    - kasutajanimi@server[:port] (ainult SSH protokoll)</big>

en: <big>• command in PATH args %h
    • /path/to/foo -options %h %u
    • %h is substituted with the server name
    • %t is substituted with the SSH server name
    • %u is substituted with the username
    • %U is substituted with the SSH username
    • %p is substituted with Remmina profile name
    • %g is substituted with Remmina profile group name
    • %d is substituted with local date and time in ISO 8601 format
    Do not run in background if you want the command to be executed before connecting.
    </big>
et: <big>- käsk PATH args %h
    - /path/to/foo -options %h %u
    - %h asendatakse serveri nimega
    - %t asendatakse SSH-serveri nimega
    - %u asendatakse kasutajanimega
    - %U asendatakse SSH kasutajanimega
    - %p asendatakse Remmina profiili nimega.
    - %g asendatakse Remmina profiili grupi nimega.
    - %d asendatakse kohaliku kuupäeva ja kellaajaga ISO 8601 formaadis.
    Ärge käivitage taustal, kui soovite, et käsk täidetakse enne ühenduse loomist.
    </big>

en: <channel>[,<options>]
et: <kanal>[,<valikud>]

en: <span weight='bold' size='larger'>Multi Password Changer</span>
et: <span weight='bold' size='larger'>Mitme salasõna vahetaja</span>

en: A non-critical error happened: %s
et: Juhtus mittekriitiline viga: %s

en: API-accessible entrypoints
et: APIle juurdepääsetavad sisenemispunktid

en: About
et: Rakenduse teave

en: Accept certificate?
et: Kas nõustud sertifikaadiga?

en: Accept changed certificate?
et: Kas nõustud muudetud sertifikaadiga?

en: Actions
et: Toimingud

en: Add
et: Lisa

en: Add a column displaying any notes associated with a connection.
et: Lisa veerg, kus kuvatakse ühendusega seotud kõiki märkusi.

en: Add a new connection profile
et: Lisa uus ühendusprofiil

en: Address is too long for UNIX socket_path: %s
et: Aadress on UNIX socket_pathi jaoks liiga pikk: %s

en: Advanced
et: Lisaseadistused

en: Advanced setting for high latency links:
    Adjusts the connection timeout. Use if your connection times out.
    The highest possible value is 600000 ms (10 minutes).
et: Täiustatud seadistus suure latentsusega ühenduste jaoks:
    Reguleerib ühenduse aegumistähtaega. Kasuta, kui ühendus aegub.
    Suurim võimalik väärtus on 600000 ms (10 minutit).

en: After connecting
et: Peale ühendamist

en: Agent PID
et: Agendi PID

en: All Files
et: Kõik failid

en: Allowed values are %s.
et: Lubatud väärtused on %s.

en: Always show notes
et: Näita alati märkmeid

en: Always show tabs
et: Näita alati vahekaarte

en: Amount of milliseconds to attempt acknowledging data before closing the corresponding TCP connection forcibly.
et: Millisekundite arv, mille jooksul üritatakse andmeid kinnitada enne vastava TCP-ühenduse sunniviisilist sulgemist.

en: An error occured.
et: Tekkis viga.

en: An unknown error occured while trying to start PyHoca-CLI. Exit code: %i
et: PyHoca-CLI käivitamisel tekkis tundmatu viga. Väljundkood: %i

en: An unknown error occured while trying to start PyHoca-CLI. Exit code: %i. Error: '%s'
et: PyHoca-CLI käivitamisel tekkis tundmatu viga. Väljundkood:„ %i“. Viga: „%s“

en: Appearance
et: Välimus

[ctx: Appearance preferences]
en: Tabs grouping
et: Vahekaartide rühmitamine

en: Applet
et: Rakend

en: Apply/remove scaling
et: Kasuta skaleerimist või eemalda see

en: Are you sure to delete the selected files on server?
et: Kas kindlasti soovid need valitud failid serverist kustutada?

en: Are you sure you want to cancel the file transfer in progress?
et: Kas sa oled kindel, et soovid katkestada poolelioleva teisaldamise?

en: Are you sure you want to close %i active connections in the current window?
et: Seal on %i aktiivset ühendust samas aknas. Kas sa oled kindel, et on vaja sulgeda?

en: Are you sure you want to close this last active connection?
et: Kas sa oled kindel, et soovid sulgeda viimase aktiivse ühenduse?

en: Are you sure you want to delete the selected files?
et: Kas oled kindel, et soovid valitud failid kustutada?

en: Are you sure you want to delete “%s”?
et: Kas sa oled kindel, et soovid „%s“ kustutada?

en: Are you sure you want to fully quit Remmina?
     This will close any active connections.
et: Kas oled kindel, et soovid Remminast väljuda?
    Sellega sulged kõik aktiivsed ühendused.

en: Assign a destination port.
et: Määra sihtport.

en: Assistance Mode
et: Abirežiim

en: Asynchronous execution
et: Asünkroonne täitmine

en: Attach to console (2003/2003 R2)
et: Kinnita konsoolile (2003/2003 R2)

en: Attempt to connect in assistance mode
et: Proovi ühendust abistusrežiimis

en: Audible terminal bell
et: Helisev terminalikell

en: Audio output mode
et: Heliväljundi režiim

en: Audio support
et: Helitugi

en: Auditing log
et: Auditeerimislogi

en: Authentication cancelled. Aborting…
et: Autentimine on tühistatud. Katkestan…

en: Authentication failure: %s
et: Autentimise ebaõnnestumine: %s

en: Authentication type
et: Autentimise tüüp

en: Auto LZ
et: Automaatne LZ

en: Auto-detect
et: Tuvasta automaatselt

en: Auto-fit window
et: Mahuta aknasse automaatselt

en: Auto-start this profile
et: Käivita see profiil automaatselt

en: Automatic
et: Automaatne

en: Automatic (32 bpp) (Server chooses its best format)
et: Automaatne (32 bpp) (server valib oma parima vormingu)

en: Automatic negotiation
et: Kooskõlasta automaatselt

en: Automatically accept all fingerprints and certificates
et: Nõustu automaatselt kõikide sõrmejäljede ja sertifikaatidega

en: Available feature[%i]: '%s'
et: Saadaval funktsionaalsus[%i]: %s''

en: Awaiting incoming SSH connection on port %i…
et: Ootad sissetulevat SSH ühendust porti %i…

en: Background colour
et: Taustavärv

en: Basic
et: Põhiseadistused

en: Before connecting
et: Enne ühendamist

en: Behavior
et: Käitumine

en: Best (slowest)
et: Parim (aeglaseim)

en: Bilinear
et: Bilineaarne

en: Bold colour
et: 256 värvi

en: Bright colours
et: Eredad värvid

en: Broken `DialogData`! Aborting…
et: Katkine „DialogData“! Katkestan…

en: Browse the network to find a %s server
et: Sirvi võrku, et leida %s server

en: Bug Description
et: Vea kirjeldus

en: Bug Title
et: Vea nimi

en: By group
et: Grupi alusel

en: By protocol
et: Protokoll

en: CA CRL File
et: Sertifitseerimiskeskuse CRLi fail

en: CA Certificate File
et: Sertifitseerimiskeskuse sertifikaadi fail

en: COM1, COM2, etc.
et: COM1, COM2 jne.

en: Can't retrieve `DialogData`! Aborting…
et: Ei saa kätte „DialogData“! Katkestan…

en: Can't save empty username!
et: Tühja kasutajanime ei saa salvestada!

en: Cancel
et: Katkesta

en: Cannot connect to local port %i.
et: Ei saa ühendust kohaliku pordiga %i.

en: Cannot connect to the RDP server “%s”.
et: Ei saa ühendust RDP-serveriga „%s“.

en: Cannot connect to the “%s” RDP server.
et: Ei saa ühendust „%s“ RDP-serveriga.

en: Certificate details:
et: Sertifikaadi üksikasjad:

en: Change
et: Muuda

en: Change security settings
et: Muuda turvaseadistusi

en: Change where Remmina profiles are stored
et: Muuda Remmina profiilide salvestuskohta

en: Character set
et: Kooditabel

en: Chat with %s
et: Vestle kasutajaga %s

en: Choose a Remote Desktop Server
et: Vali kaugtöölaua serveri

en: Choose a colour scheme file. Usually available in /usr/share/remmina/theme. https://github.com/mbadolato/iTerm2-Color-Schemes has more details.
et: Vali kujundusfail. Tavaliselt leidub see kaustas /usr/share/remmina/theme. Lisateavet leiad: https://github.com/mbadolato/iTerm2-Color-Schemes .

en: Choose a file to upload
et: Vali üleslaaditav fail

en: Choose a folder to save connection profiles from Remmina in.
et: Vali kaust, Remmina ühendusprofiilide salvestamiseks.

en: Choose a folder to save screenshots from Remmina in.
et: Vali kaust, kuhu Remmina ekraanipilte salvestada.

en: Choose a new key
et: Sisesta uus võti

en: Choose a session to resume:
et: Vali jätkatav sessioon:

en: Choose download location
et: Vali allalaadimise asukoht

en: Clear
et: Tühjenda

en: Clicking "Submit" will send this to Remmina's GitLab page and automatically create a new issue on the issue tracker.
et: Klõpsides „Saada“ nuppu lähetatakse kõik need andmed Remmina GitLabi lehele ja luuakse neist automaatselt veahaldusesse veateade.

en: Client Certificate File
et: Kliendi sertifikaadi fail

en: Client Certificate Key
et: Kliendi sertifikaadi võti

en: Client build
et: Kliendi kompileerimisjärk

en: Client name
et: Kliendi nimi

en: Clipboard direction
et: Lõikelaua suund

en: Close
et: Sulge

en: Collapse all
et: Ahenda kõik

en: Colour depth
et: Värvisügavus

en: Colour theme
et: Värvisügavus

en: Comma-separated list of monitor IDs and desktop orientations:
      • [<id>:<orientation-in-degrees>,]
      • 0,1,2,3
      • 0:270,1:90
    Orientations are specified in degrees, valid values are:
      •   0 (landscape)
      •  90 (portrait)
      • 180 (landscape flipped)
      • 270 (portrait flipped)
et: Komadega eraldatud loetelu monitoride ID-dest ja töölaua paigutustest:
      - [<id>:<paigutus kraadides>,]
      - 0,1,2,3
      - 0:270,1:90
    Paigutused on määratud kraadides, kehtivad väärtused on:
      - 0 (maastik)
      - 90 (portree)
      - 180 (maastik ümberpööratuna)
      - 270 (portree ümberpööratuna)

en: Command
et: Käsk

en: Community
et: Kogukond

en: Composition
et: Kompositsioon

en: Configure the available resolutions
et: Konfigureeri olemasolevad resolutsioonid

en: Configure the keystrokes
et: Konfigureeri klahvivajutusi

en: Confirm Gateway Password
et: Korda lüüsi salasõna

en: Confirm before closing multiple tabs
et: Küsi kinnitust enne mitme kaardi sulgemist

en: Confirm password
et: Korda salasõna

en: Connect
et: Ühenda

en: Connect either to a desktop described in a file (.remmina or a filetype supported by a plugin) or a supported URI (RDP, VNC, SSH or SPICE)
et: Ühendus kas failis (.remmina või pluginaga toetatud failitüübiga) või toetatud URI-ga (RDP, VNC, SSH või SPICE) kirjeldatud töölauaga

en: Connect to VNC using a repeater:
      • The server field must contain the repeater ID, e.g. ID:123456789
      • The repeater field have to be set to the repeater IP and port, like:
        10.10.10.12:5901
      • From the remote VNC server, you will connect to
        the repeater, e.g. with x11vnc:
        x11vnc -connect repeater=ID:123456789+10.10.10.12:5500
et: Ühenda VNC-ga, kasutades repiiterit:
      - ID:123456789.
      - Repiiteri väljale sisesta repiiteri IP-aadress ja port, nt:
        10.10.10.12:5901
      - Kaug-VNC serverist lood ühenduse
        repiiteriga, nt x11vnc abil:
        x11vnc -connect repeater=ID:123456789+10.10.10.10.12:5500: x11vnc -connect repeater=ID:123456789+10.10.10.12:5500

en: Connect to a desktop described in a file (.remmina or a filetype supported by a plugin)
et: Ühenda failis kirjeldatud töölauaga (.remmina või lisamooduliga toetatud tüüp)

en: Connect to remote desktops through the applet menu
et: Ühenda kaugtöölaudadega rakendi menüüst

en: Connect via SSH from a new terminal
et: Ühenda SSH abil uuest terminalist

en: Connected to %s via RDP
et: Ühendatud %s aadressiga RDP abil

en: Connected to %s via SPICE
et: Ühendatud %s aadressiga SPICE'i abil

en: Connected to %s via VNC
et: Ühendatud %s aadressiga VNC abil

en: Connected to %s:%d via SSH
et: Ühendatud %s:%d aadressiga SSH abil

en: Connected to %s:%d via VNC
et: Ühendatud %s:%d aadressiga VNC abil

en: Connected to %s:%d via X2Go
et: Ühendatud %s:%d aadressiga X2Go abil

en: Connecting to %s via SSH…
et: Ühendumine seadmega '%s'…

en: Connecting to UNIX socket failed: %s
et: UNIX-i sokliga ühendamine ei õnnestunud: %s

en: Connecting to “%s” via SSH…
et: Ühendumine seadmega '%s'…

en: Connecting to “%s”…
et: Ühendumine seadmega '%s'…

en: Connection profile security
et: Ühendusprofiili turvalisus

en: Connection timeout in ms
et: Ühenduse aegumine millisekundeis

en: Connection to the SPICE server dropped.
et: Ühendus SPICE serveriga katkes.

en: Cookie
et: Küpsis

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy (host+C)
et: Kopeeri (host+C)

en: Copyright © 2023–2024 Hiroyuki Tanaka, Sunil Bhat
    Copyright © 2014–2023 Antenore Gatta, Giovanni Panozzo
    Copyright © 2009–2014 Vic Lee
    More details in COPYING
et: Autoriõigused © 2023–2024 Hiroyuki Tanaka, Sunil Bhat
    Autoriõigused © 2014–2023 Antenore Gatta, Giovanni Panozzo
    Autoriõigused © 2009–2014 Vic Lee
    Täiendavaid üksikasju leiad failist COPYING

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account disabled.
et: Ei saanud juurdepääsu RDP-serverile „%s“.
    Kasutajakonto on keelatud.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account expired.
et: Ei saanud juurdepääsu RDP-serverile „%s“.
    Kasutajakonto on aegunud.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account locked out.
et: Ei saanud juurdepääsu RDP-serverile „%s“.
    Kasutajakonto on lukustatud.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account restricted.
et: Ei saanud juurdepääsu RDP-serverile „%s“.
    Kasutajakonto on piiratud.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Change user password before connecting.
et: Ei saanud juurdepääsu RDP-serverile „%s“.
    Enne ühendamist muuda kasutaja salasõna.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Insufficient user privileges.
et: Ei saanud juurdepääsu RDP-serverile „%s“.
    Ebapiisavad kasutajaõigused.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Password expired.
et: Ei saanud juurdepääsu RDP-serverile „%s“.
    Salasõna on aegunud.

en: Could not allocate enough memory!
et: Ei suutnud eraldada piisavalt mälu!

en: Could not authenticate automatically with SSH agent. %s
et: Ei õnnestunud automaatselt autentida SSH agendiga. %s

en: Could not authenticate automatically with public SSH key. %s
et: Ei õnnestunud automaatselt autentida avaliku SSH-võtmega. %s

en: Could not authenticate using SSH certificate. %s
et: Ei õnnestunud autentida SSH-sertifikaadi abil. %s

en: Could not authenticate with SSH GSSAPI/Kerberos. %s
et: Autentimine SSH GSSAPI/Kerberose liidestuse abil ei õnnestunud. %s

en: Could not authenticate with SSH password. %s
et: Ei õnnestunud autentida SSH salasõnaga. %s

en: Could not authenticate with TOTP/OTP/2FA. %s
et: Ei õnnestunud autentida TOTP/OTP/2FA abil. %s

en: Could not authenticate with automatic public SSH key. %s
et: Ei õnnestunud automaatselt autentida SSH avaliku võtme abil. %s

en: Could not authenticate with keyboard-interactive. %s
et: Ei õnnestunud autentida klahvistikult sisestatu abil. %s

en: Could not authenticate with public SSH key. %s
et: Ei õnnestunud autentida avaliku SSH-võtmega. %s

en: Could not authenticate, attempting reconnection…
et: Autentimine ei õnnestunud. Proovin taasühendada…

en: Could not bind server socket to local port.
et: Ei õnnestunud siduda serveri soklit kohalikku porti.

en: Could not check list of known SSH hosts. %s
et: Ei suutnud kontrollida tuntud teadaolevate SSH hostide nimekirja. %s

en: Could not connect to SSH tunnel. %s
et: Ei õnnestunud luua ühendust SSH tunneliga. %s

en: Could not connect to the RDP server “%s” via TLS. See the DEBUG traces from a terminal for more information.
et: TLS-i kaudu ei õnnestunud luua ühendust RDP-serveriga „%s“. Kontrolli, kas klient ja server toetavad ühist TLS-versiooni.

en: Could not create PTY device.
et: PTY seadet ei õnnestunud luua.

en: Could not create SFTP session. %s
et: SFTP-sessiooni ei õnnestunud luua. %s

en: Could not create channel. %s
et: Kanali loomine ei õnnestunud. %s

en: Could not create socket.
et: Ei saanud luua sokli pesa.

en: Could not create the file “%s” on the server. %s
et: Ei õnnestunud serveris luua „%s“ faili. %s

en: Could not create the file “%s”.
et: Ei saanud luua faili „%s“.

en: Could not create the folder “%s” on the server. %s
et: Ei õnnestunud serveris luua „%s“ kausta. %s

en: Could not create the folder “%s”.
et: Ei saanud luua kausta „%s“.

en: Could not delete “%s”. %s
et: „%s“ kustutamine ei õnnestunud. %s

en: Could not fetch checksum of the public SSH key. %s
et: Ei õnnestunud laadida avaliku SSH võtme kontrollsummat. %s

en: Could not fetch public SSH key. %s
et: Ei suutnud laadida avalikku SSH-võtit. %s

en: Could not fetch the server's public SSH key. %s
et: Ei õnnestunud laadida serveri avalikku SSH võtit. %s

en: Could not find any sessions on remote machine. Creating a new session now.
et: Ei leidnud ühtegi sessiooni kaugeseadmes. Loon nüüd uue sessiooni.

en: Could not find child GtkTreeView of session chooser dialog.
et: Ei leidu GtkTreeView sessiooni valiku vaate järglasprotsessi.

en: Could not find the address for the RDP server “%s”.
et: RDP-serveri „%s“ aadressi ei leidu.

en: Could not find the file “%s”.
et: „%s“ faili ei leidunud.

en: Could not get PyHoca-CLI's command-line features. This indicates it is either too old, or not installed. An old limited set of features will be used for now.
et: PyHoca-CLI käsurea funktsioonide laadimine ei õnnestunud. See näitab, et teek on kas liiga vana või ei ole paigaldatud. Seni kasutatan vanu funktsioone piiratud arvus.

en: Could not get currently selected row (session)!
et: Ei saanud valitud reast seansi ID-d kätte!

en: Could not get session ID from session chooser dialog.
et: Seansivaliku vaatest ei õnnestunud tuvastada seansi tunnust.

en: Could not initialize pthread. Falling back to non-threaded mode…
et: Ei suutnud initsialiseerida pthreadi. Pöördun tagasi mittelõimepõhise režiimi juurde…

en: Could not listen to local port.
et: Ei saanud kohalikku porti kuulata.

en: Could not obtain "GtkTreeModelFilter*" of the session chooser dialog, for unknown reason.
et: Teadmata põhjusel ei suuda kasutada „GtkTreeModelFilter*“ meetodit sessioonivaliku vaatest.

en: Could not open X11 DISPLAY.
et: X11 DISPLAY avamine polnud võimalik.

en: Could not open channel. %s
et: Ei saanud kanalit avada. %s

en: Could not open the file “%s” on the server. %s
et: „%s“ faili ei saanud serveris avada. %s

en: Could not open the file “%s”.
et: „%s“ faili ei saanud avada.

en: Could not open the folder “%s”. %s
et: „%s“ kausta ei saanud avada. %s

en: Could not parse PyHoca-CLI's command-line features. Using a limited feature-set for now.
et: Ei suutnud analüüsida PyHoca-CLI käsurea funktsioonaalsus. Kasutatan praegu piiratud funktsioonikomplekti.

en: Could not parse the output of PyHoca-CLI's --list-sessions option. Creating a new session now.
et: Ei suutnud analüüsida PyHoca-CLI valiku --list-sessions väljundit. Loon nüüd uue sessiooni.

en: Could not poll SSH channel. %s
et: SSH-kanalit ei saanud küsitleda. %s

en: Could not read SSH channel in a non-blocking way. %s
et: Ei saanud lugeda SSH-kanalit mitteblokeerivalt. %s

en: Could not read from the folder. %s
et: Ei saanud kaustast lugeda. %s

en: Could not read from tunnel listening socket. %s
et: Ei saanud lugeda tunneli kuulavatest soklitest. %s

en: Could not request port forwarding. %s
et: Ei saanud taotleda portide suunamist. %s

en: Could not request shell. %s
et: Ei saanud käivitada kesta. %s

en: Could not retrieve valid `DialogData` or `sessions_list`! Aborting…
et: Ei õnnestunud laadida kehtivat „DialogData“ või „sessions_list“! Katkestan…

en: Could not run command. %s
et: Käsu käivitamine ei õnnestunud. %s

en: Could not run the “%s” command on the SSH server (status = %i).
et: SSH-serveris ei õnnestunud käivitada käsku „%s“ (olek = %i).

en: Could not save new credentials.
et: Ei saanud salvestada uusi autentimisandmeid.

en: Could not save new credentials: 's_password' or 's_username' strings were not set.
et: Uue kasutajanime/salasõna salvestamisel tekkis viga: „s_password“ või „s_username“ väärtused olid puudu.

en: Could not save the file “%s”.
et: „%s“ faili ei saanud salvestada.

en: Could not send data to tunnel listening socket. %s
et: Ei saanud saata andmeid tunneli kuulavasse soklisse. %s

en: Could not start PyHoca-CLI (%i): '%s'
et: PyHoca-CLI (%i) käivitamine ei õnnestunud: '%s'

en: Could not start PyHoca-CLI:
    %s
et: PyHoca-CLI käivitamine ei õnnestunud: 
    %s

en: Could not start SFTP session. %s
et: SFTP-sessiooni ei õnnestunud käivitada. %s

en: Could not start X2Go session.
et: X2Go sessiooni ei õnnestunud käivitada.

en: Could not start X2Go session…
et: X2Go sessiooni ei õnnestunud käivitada…

en: Could not start libfreerdp-gdi.
et: Ei saanud käivitada libfreerdp-gdi.

en: Could not start pthread.
et: Ei saanud käivitada pthreadi.

en: Could not terminate X2Go session '%s':
    %s
et: X2Go seanssi „%s“ ei õnnestunud lõpetada:
    %s

en: Could not write to SSH channel. %s
et: SSH-kanalisse ei saanud kirjutada. %s

en: Could not write to the file “%s” on the server. %s
et: „%s“ faili ei saanud serveris kirjutada. %s

en: Couldn't validate user input. %s
et: Ei suutnud kasutaja sisestust valideerida. %s

en: Couldn’t convert '%s' to host address
et: Ei saanud teisendada „%s“ hostiaadressiks

en: Create date
et: Loomise kuupäev

en: Create new connection profile
et: Loo uus ühendusprofiil

en: Creating UNIX socket failed: %s
et: UNIX-sokli loomine ei õnnestunud: %s

en: Creation, editing, copying, and deletions require the Remmina password
et: Loomisel, muutmisel, kopeerimisel jakustutamisel pead sisestama Remmina salasõna

en: Cursor blinking
et: Kursori vilkumine

en: Cursor colour
et: Kursori värvus

en: Cursor foreground colour
et: Kursori esiplaani värv

en: Cursor shadow
et: Kursori vari

en: Custom
et: Kohandatud

en: DPI resolution
et: DPI eraldusvõime

en: DPI setting is out of bounds. Please adjust it in profile settings.
et: DPI seade on väljaspool piire. Palun reguleeri seda profiili seadistustes.

en: Debugging
et: Veaotsing

en: Decrease font size
et: Vähendada kirjasuurust

en: Decrease font size (host+Page Down)
et: Vähendada kirjasuurust (host+Page Down)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default settings saved.
et: Vaikimisi seadistused on salvestatud.

en: Default view
et: Vaikimisi vaade

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete files on server
et: Kustuta failid serverist

en: Description
et: Kirjeldus

en: Desktop orientation
et: Töölaua suund

en: Desktop scale factor %
et: Töölaua skaleerimistegur %

en: Desktop sharing invitation
et: Töölaua jagamise kutse

en: Device scale factor %
et: Seadme skaleerimistegur %

en: Disable anonymous statistics
et: Keela anonüümne statistika

en: Disable news
et: Ära näita uudiseid

en: Disable news from <a href="https://remmina.org" title="Remmina news site">remmina.org</a>
et: Ära laadi uudiseid <a href="https://remmina.org" title="Remmina news site">remmina.org</a> saidist

en: Disable smooth scrolling
et: Lülita sujuv kerimine välja

en: Disable stats
et: Keela staistika

en: Disable tip of the day
et: Ära näita päeva soovitust

en: Disable toolbar
et: Keela tööriistariba

en: Disable tray icon
et: Lülita süsteemisalve ikoon välja

en: Disable video overlay if videos are not displayed properly.
et: Kui videoid ei kuvata korrektselt, lülita video ülekate välja.

en: Disconnect
et: Ühenda lahti

en: Disconnected from %s via RDP
et: Ühendus RDP-serveriga „%s“ on katkestatud

en: Disconnected from %s via SPICE
et: Ühendus SPICE-serveriga „%s“ on katkestatud

en: Disconnected from %s:%d via SSH
et: SSH-ga loodud ühendus %s:%d aadressiga on katkestatud

en: Disconnected from %s:%d via VNC
et: Ühendus VNC-serveriga „%s:%d“ on katkestatud

en: Disconnected from %s:%d via X2Go
et: Ühendus X2Go-serveriga „%s:%d“ on katkestatud

en: Disconnected from the SPICE %s.
et: Ühendus SPICE-serveriga „%s“ on katkestatud.

en: Discovered
et: Tuvastatud

en: Do not show this message again
et: Ära näita seda sõnumit uuesti

en: Do you trust the new public key?
et: Kas sa usaldad uut avalikku võtit?

en: Domain
et: Domeen

en: Don't remember passwords
et: Ära jäta salasõnu meelde

en: Donations
et: Toeta arendajaid

en: Double-click action
et: Tegevus topeltklõpsamisel

en: Download
et: Laadi alla

en: Download from server
et: Laadi serverist

en: Duplicate current connection
et: Tee praegusest ühendusest koopia

en: Dynamic virtual channel
et: Dünaamiline virtuaalne kanal

en: E-mail:
et: E-post:

en: E.g. https://example.org, socks://mysocks:1080
et: Nt https://example.org, socks://mysocks:1080

en: Edit
et: Muuda

en: Edit desktop connection described in file (.remmina or a filetype supported by plugin)
et: Muuda failis kirjeldatud töölauaühendust (.remmina või lisamooduliga toetatud tüüp)

en: Edit settings
et: Muuda seadistusi

en: Email
et: E-post

en: Enable GTK-VNC debug
et: Kasuta GTK-VNC silumist

en: Enable Gateway websockets support
et: Kasuta lüüsi veebisoklit

en: Enable SSH tunnel
et: Kasuta SSH tunnelit

en: Enable Service Discovery
et: Luba teenuste tuvastamise protokollide kasutamine

en: Enable audio channel
et: Lülita helikanal sisse

en: Enable fullscreen
et: Lülita täisekraanivaade sisse

en: Enable multi monitor
et: Luba mitme monitori kasutamist

en: Enable multitransport protocol (UDP)
et: Luba multitranspordiprotokoll (UDP)

en: Enable/Disable “Grab all keyboard events” status colour
et: Lülita sisse/välja „Kaaperda kõik klaviatuurisündmused“ olekuvärv

en: Enabling this may help when the remote desktop looks scrambled
et: Sellest võib olla kasu, kui kaugtöölaua vaade on ruudulisevõitu

en: Encrypt a password
et: Krüpti salasõna

en: Encryption
et: Krüptimine

en: Enter RDP SmartCard PIN
et: Sisest RDP kiipkaardi PIN-kood

en: Enter RDP authentication credentials
et: Sisesta RDP autentimisandmed

en: Enter RDP gateway authentication credentials
et: Sisesta RDP-lüüsi autentimisandmed

en: Enter SPICE password
et: Sisesta SPICE-i salasõna

en: Enter TOTP/OTP/2FA code
et: Sisesta TOTP/OTP/2FA-kood

en: Enter VNC authentication credentials
et: Sisesta VNC autentimisandmed

en: Enter VNC password
et: Sisesta VNC salasõna

en: Enter WWW authentication credentials
et: Sisesta WWW autentimisandmed

en: Enter X2Go credentials
et: Sisesta X2Go autentimisandmed

en: Enter certificate authentication files
et: Sisesta sertifikaadi autentimisfailid

en: Enter password to unlock the SSH key:
et: Sisesta salasõna SSH-võtme võtme avamiseks:

en: Enter your Remmina password to connect
et: Ühendamiseks sisesta oma Remmina salasõna

en: Enter your Remmina password to view passwords
et: Salasõnade vaatamiseks sisesta Remmina üldsalasõna

en: Entry
et: Kirje

en: Error: %s
et: Viga: %s

en: Every 1 min
et: Iga minut

en: Every 10 min
et: Iga 10 minuti järel

en: Every 3 min
et: Iga 3 minuti järel

en: Every 5 min
et: Iga 5 minuti järel

en: Exactly one session should be selectable but '%i' rows (sessions) are selected.
et: Vaid üks sessioon peaks olema valitav, aga %i rida (sessiooni) on valitud.

en: Examples:
    To connect using an existing connection profile, use:
    
    	remmina -c FILE.remmina
    
    To quick connect using a URI:
    
    	remmina -c rdp://username@server
    	remmina -c rdp://domain\\username@server
    	remmina -c vnc://username@server
    	remmina -c vnc://server?VncUsername=username
    	remmina -c ssh://user@server
    	remmina -c spice://server
    
    To quick connect using a URI along with an encrypted password:
    
    	remmina -c rdp://username:encrypted-password@server
    	remmina -c vnc://username:encrypted-password@server
    	remmina -c vnc://server?VncUsername=username\&VncPassword=encrypted-password
    
    To encrypt a password for use with a URI:
    
    	remmina --encrypt-password
    
    To update username and password and set a different resolution mode of a Remmina connection profile, use:
    
    	echo "username\napassword" | remmina --update-profile /PATH/TO/FOO.remmina --set-option username --set-option resolution_mode=2 --set-option password
et: Näited:
    Olemasoleva ühendusprofiili abil ühendamiseks kasuta:
    
    	remmina -c FILE.remmina
    
    Kiirühenduse loomiseks URI abil:
    
    	remmina -c rdp://kasutajanimi@server: remmina -c rdp://kasutajanimi@server
    	remmina -c rdp://domeen\\ kasutajanimi@server
    	remmina -c vnc://kasutaja@server
    	remmina -c vnc://server?VncUsername=username
    	remmina -c ssh://kasutaja@server
    	remmina -c spice://server
    
    Kiireks ühendumiseks, kasutades URI-d koos krüpteeritud parooliga:
    
    	remmina -c rdp://kasutajanimi:krüptitud-salasõna@server
    	remmina -c vnc://kasutajanimi:krüptitud-salasõna@server
    	remmina -c vnc://server?VncUsername=kasutajanimi\&VncPassword=krüptitud-salasõna
    
    Salasõna krüptimine kasutamisel URI-s:
    
    	remmina --encrypt-password
    
    Kasutajanime ja salasõna uuendamiseks ning Remmina ühendusprofiili erineva eraldusrežiimi seadmiseks kasuta:
    
    	remmina --update-profile /ASUKOHT/ONSIIN/FOO.remmina --set-option username --set-option resolution_mode=2 --set-option password

en: Execute a Command
et: Käivita käsk

en: Execute a command
et: Käivita käsk

en: Executing external commands…
et: Käivitan välisi käske…

en: Expand all
et: Laienda kõiki

en: Export
et: Eksportimine

en: Export connection in Windows .rdp file format
et: Ekspordi ühendus Windowsi .rdp failivormingus

en: FILE
et: FAIL

en: Failed to delete files!
et: Failide kustutamine ei õnnestunud!

en: Failed to fill 'GtkTreeIter'.
et: Ei õnnestunud täita „GtkTreeIter“ meetodit.

en: File
et: Fail

en: File Transfers
et: Failiedastamised

en: File downloaded
et: Fail on alla laaditud

en: Filename
et: Failinimi

en: Filename for SSH session log
et: SSH-sessiooni logifaili nimi

en: Fill client window when scaled
et: Skaleerimisel täida kliendi aken

en: Find text
et: Otsi teksti

en: Find text (host+G)
et: Otsi teksti (host+G)

en: Fingerprint automatically accepted
et: Sõrmejälg automaatselt aktsepteeritud

en: Fingerprint:
et: Sõrmejälg:

en: Folder for SSH session log
et: Kaust SSH sessiooni logi jaoks

en: Folder for screenshots
et: Kaust ekraanipiltide jaoks

en: Font smoothing
et: Kirjatüübi silumine

en: Force tight encoding
et: Kasuta sundkorras tihedat kodeerimist

en: Foreground colour
et: Esiplaani värv

en: Forget passwords after use
et: Unusta salasõnad peale kasutamist

en: Found already existing X2Go session with ID: '%s'
et: Leidsin juba olemasoleva X2Go sessiooni tunnusega „%s“

en: FreeRDP > 2.3.0 is required to map scancodes
et: FreeRDP > 2.3.0 on vajalik skaneerimiskoodide kaardistamiseks

en: FreeRDP log filters
et: FreeRDP logifiltrid

en: FreeRDP log level
et: FreeRDP logimise tase

en: Full path of an existing folder
et: Olemasoleva kausta täisasukoht

en: Fullscreen on the same screen as the connection window
et: Täisekraan on samal ekraanil kui ühendusaken

en: Fullscreen toolbar visibility
et: Tööriistariba nähtavus täisekraanivaates

en: Function entering and leaving
et: Funktsiooni sisenemine ja väljumine

en: Gateway Domain
et: Lüüsi domeen

en: Gateway Password
et: Lüüsi salasõna

en: Gateway Username
et: Lüüsi kasutajanimi

en: Gateway transport type
et: Lüüsi transpordi tüüp

en: General
et: Üldised seadistused

en: General settings
et: Üldised seadistused

en: Glyph cache
et: Glüüfide vahemälu

en: Go to home folder
et: Ava kodukaust

en: Go to parent folder
et: Mine ülemkausta

en: Good
et: Hea

en: Grab all keyboard events
et: Haara kõik klaviatuurisündmused

en: Grab keyboard
et: Klaviatuuri kaaperdamine

en: Graphic port
et: Graafiline port

en: Group
et: Grupp

en: Hello, World!
et: Tere, maailm!

en: Hexadecimal- or colour names (red, #ff0000).
    It changes the background colour of connection names in the Remmina connection toolbar (when in fullscreen).
et: Värvid kuueteistkümnendarvuna või nimena (punane, #ff0000).
    See muudab ühenduse nimede taustavärvi Remmina ühenduse tööriistaribal (kui see on täisekraanivates).

en: Hidden
et: Peidetud

en: Hide or show the search bar
et: Peida või näita otsinguriba

en: Hide the search bar shown in the main window
et: Peida põhiaknas kuvatud otsinguriba

en: Hide the toolbar shown in the tabbed interface
et: Peida tööriistariba, mis kuvatakse vahekaartidega kasutajaliideses

en: Hide total count shown in the group menu
et: Peida grupimenüüs kuvatav koguarv

en: High colour (15 bpp)
et: 256 värvi (8 bpp)

en: High colour (16 bits)
et: Kõrge värvsus (16 bitti)

en: High colour (16 bpp)
et: 256 värvi (8 bpp)

en: High performance broadband
et: Suure jõudlusega lairibaühendus

en: Highlight colour
et: Esiletõstmise värv

en: Highlight foreground colour
et: Esiplaanil oleva esiletõstmise värv

en: Home
et: Kodu

en: Homepage
et: Remmina koduleht

en: Host key
et: Hosti võti

en: Hostname
et: Hostinimi

en: Hyper
et: Hüperklahv

en: If a GTK theme includes a dark variant, it will be used instead of the configured theme.
et: Kui GTK kujundus sisaldab tumedat varianti, kasutatakse seda seadistatud kujunduse asemel.

en: If the server should try to share the desktop by leaving other clients connected
et: Kas server peaks püüdma jagada töölauda, jättes teised kasutajad ka ühendatuks

en: Ignore TLS errors
et: Eira TLS-i vigu

en: Ignore certificate
et: Eira sertifikaati

en: Ignore remote bell messages
et: Eira kaugkella sõnumeid

en: Import
et: Importimine

en: Include Debug Data
et: Kaasa silumisteave

en: Include System Info
et: Kaasa süsteemiteave

en: Increase and decrease font size
et: Suurendada ja vähendada kirjasuurust

en: Increase font size
et: Suurendada kirjasuurust

en: Increase font size (host+Page Up)
et: Suurendada kirjasuurust (host+Page Up)

en: Input device settings
et: Sisestusseadme seadistused

en: Input is invalid.
et: Sisend on kehtetu.

en: Input must be a number between %i and %i.
et: Sisend peab olema number vahemikus %i kuni %i.

en: Install
et: Paigalda

en: Install the %s protocol plugin first.
et: Esmalt paigalda %s protokolli lisamoodul.

en: Intermediate (+64 MiB RAM)
et: Keskmine (+64 MiB RAM)

en: Internal error.
et: Sisemine viga.

en: Internal error: %s
et: Sisemine viga: %s

en: Invalid validation data in ProtocolSettings array!
et: Väärad valideerimisandmed massiivis „ProtocolSettings“!

en: Issuer:
et: Väljaandja:

en: It disables CAL and hwId is set to 0
et: See lülitab CAL-i välja ja hwId on seatud 0-ks

en: KEX (Key Exchange) algorithms
et: KEX (Key Exchange) algoritmid

en: Keep aspect ratio when scaled
et: Säilita mõõtkava mõõtmisel küljesuhe

en: Keep window from closing if not disconnected by Remmina
et: Kui Remmina pole ühendust katkestatud, siis väldi akna sulgemist

en: Keyboard
et: Klaviatuur

en: Keyboard Layout (auto)
et: Klaviatuuri paigutus (automaatne)

en: Keyboard interactive login, TOTP/OTP/2FA
et: Interaktiivne sisselogimine klaviatuuriga, TOTP/OTP/2FA

en: Keyboard layout
et: Klahvistiku paigutus

en: Keyboard mapping
et: Klaviatuuri kaardistamine

en: Keyboard scancode remapping
et: Klaviatuuri skaneerimiskoodide ümberkaardistamine

en: Keyboard type (auto)
et: Klaviatuuri tüüp (automaatne)

en: Keystrokes
et: Klahvivajutused

en: Kill process on disconnect
et: Ühenduse katkestamisel sulge protsessid jõuga

en: LAN
et: LAN ehk kohtvõrk

en: Label1,Label2
et: Silt1,Silt2

en: Labels
et: Sildid

en: Language Wrapper
et: Programmeerimiskeele ümbris

en: Last used
et: Viimati kasutatud

en: Launch session with a specific resolution (in dots per inch). Must be between 20 and 400.
et: Käivita sessioon kindla resolutsiooniga (punktides tolli kohta). Peab olema vahemikus 20 ja 400.

en: Left-handed mouse support
et: Vasakukäelise hiire tugi

en: List monitor IDs
et: Loend monitori ID-dest

en: List of key=value,… pairs to remap scancodes. E.g. 0x56=0x29,0x29=0x56
et: Loetelu võtme=väärtus,... paaridest, mille abil saab skaneerimiskoodid ümber määrata. Näiteks 0x56=0x29,0x29=0x56

en: Listen on port
et: Kuula porti

en: Listening for remote VNC connection:
      • The “Listen on port” field is the port Remmina will listen to,
        e.g. 8888
      • From the remote VNC server, you will connect to
        Remmina, e.g. with x11vnc:
        x11vnc -display :0 -connect 192.168.1.36:8888
et: Kaugvõrgu VNC-ühenduse kuulamine:
      - Väljal „Listen on port“ on port, mida Remmina kuulab,
        nt 8888
      - Kaug-VNC-serverist luuakse ühendus
        Remminaga, nt x11vnc abil:
        x11vnc -display :0 -connect 192.168.1.36:8888

en: Listening on port %i for an incoming %s connection…
et: Kuulab portis %i sissetulevat %s ühendust…

en: Load balance info
et: Koormusjaotuse teave

en: Local
et: Kohalik

en: Local SSH port
et: Kohalik SSH port

en: Local parallel device
et: Paralleelpordi kohalik seade

en: Local parallel name
et: Paralleelpordi kohalik nimi

en: Local serial driver
et: Jadapordi kohalik draiver

en: Local serial name
et: Jadapordi kohalik nimi

en: Local serial path
et: Jadapordi kohalik asukoht

en: Log SSH session asynchronously
et: Logi SSH seanss asünkroonselt

en: Log SSH session when exiting Remmina
et: Logi SSH-sessioon Remminast väljumisel

en: Lost connection to the RDP server “%s”.
et: Ühendus RDP-serveriga „%s“ katkes.

en: Low colour (8 bits)
et: Madal värvus (8 bitti)

en: Low performance broadband
et: Madala jõudlusega lairibaühendus

en: Lower level protocol info, packet level
et: Alama taseme protokolli info, pakettide tase

en: Make Remmina your default remote desktop client
et: Muuda Remmina oma vaikimisi kaugtöölaua kliendiks

en: Master password
et: Üldsalasõna

en: Match _entire word only
et: Vastab ainult _täielik sõna

en: Match as _regular expression
et: Vastus kui _regulaaravaldis

en: Maximal amount of recent items
et: Hiljutiste objektide ülempiir

en: Medium
et: Keskmine

en: Menu
et: Menüü

en: Menu animation
et: Menüü animatsioon

en: Minimize window
et: Minimeeri aken

en: Modified
et: Muudetud

en: Modify connection profile (requires --set-option)
et: Muuda ühendusprofiili (nõuab --set-option parameetrit)

en: Move down
et: Liigu alla

en: Move mouse when connection is idle
et: Kui ühendus on jõude, siis liiguta hiirt

en: Move up
et: Liigu ülespoole

en: Multi monitor
et: Mitu monitori

en: Multi password changer
et: Mitme salasõna vahetaja

[ctx: Multi password changer]
en: Select
et: Vali

[ctx: Multi password changer table]
en: Domain\Username
et: Domeen\Kasutajanimi

[ctx: Multi password changer table]
en: Gateway Domain\Username
et: LüüsiDomeen\Kasutajanimi

[ctx: Multi password changer table]
en: Group
et: Grupp

[ctx: Multi password changer table]
en: Name
et: Nimi

en: NLA extended protocol security
et: NLA-protokolli laiendatud turvalisus

en: NLA protocol security
et: NLA-protokolli turvalisus

en: Name
et: Nimi

en: Name of smart card
et: Kiipkaardi nimi

en: Name/Username:
et: Nimi/kasutajanimi:

en: Nearest
et: Lähim

en: Neither the 'path' nor 'dialog' parameters are initialized.
et: Ei „env“ ega „dialog“ parameetrid pole valmendatud.

en: Network connection type
et: Uus ühenduse tüüp

en: Network status: fully online
et: Võrgu olek: täismahuline ühendus

en: Network status: offline
et: Võrgu oleks: ühendus puudub

en: New Connection
et: Uus ühendus

en: New connection profile
et: Uus ühenduse profiil

en: New fingerprint:
et: Uus sõrmejälg:

en: No
et: Ei

en: No X2Go session window appeared. Something went wrong…
et: X2Go sessiooni akent ei ilmunud. Midagi läks valesti…

en: No clipboard sync
et: Lõikelaua sünkroonimine puudub

en: No logging at all
et: Ei mingit logimist

en: No saved SSH password supplied. Asking user to enter it.
et: Sa ei sisestanud salvestatud SSH salasõna. Palun sisesta see.

en: No session was selected. Creating a new one.
et: Ühtegi sessiooni pole valitud. Loon uue sessiooni.

en: No tray icon
et: Ära kasuta süsteemisalve ikooni

en: No username found. Asking user to enter it.
et: Kasutajanime ei leidu. Palun sisesta see.

en: None
et: Puudub

en: Normal colours
et: Tavalised värvid

en: Notes
et: Märkmed

en: Number of keepalive probes sent via TCP connection before it is dropped.
et: TCP-ühenduse kaudu saadetud elumärksõnumite arv enne selle katkestamist.

en: Number of seconds to keep password valid for
et: Sekundite arve, mil saalsõna peetakse jõus

en: OK
et: Sobib

en: Off
et: Väljas

en: Old fingerprint:
et: Vana sõrmejälg:

en: Only save generated screenshots, don't copy them to clipboard.
et: Ainult salvesta loodud ekraanipildid, ära kopeeri neid lõikelauale.

en: Open Chat…
et: Ava vestlus…

en: Open Main Window
et: Ava põhiaken

en: Open SFTP transfer…
et: Avatud turvaline failiedastus…

en: Open connection
et: Käivita ühendus

en: Open in web browser
et: Ava veebibrauseris

en: Open the Remmina main window
et: Ava Remmina põhiaken

en: Opening command
et: Avan käsku

en: Options for redirection of USB device:
      • [dbg,][id:<vid>:<pid>#…,][addr:<bus>:<addr>#…,][auto]
      • auto
      • id:054c:0268#4669:6e6b,addr:04:0c
et: USB-seadme ümbersuunamise võimalused:
      - [dbg,][id:<vid>:<pid>#...,][addr:<bus>:<addr>#...,][auto]
      - auto
      • id:054c:0268#4669:6e6b,addr:04:0c

en: Options for redirection of audio input:
      • [sys:<sys>,][dev:<dev>,][format:<format>,][rate:<rate>,]
        [channel:<channel>] Audio input (microphone)
      • sys:pulse
      • format:1
      • sys:oss,dev:1,format:1
      • sys:alsa
et: Helisisendi ümbersuunamise võimalused:
      - [sys:<sys>,][dev:<dev>,][format:<format>,][rate:<rate>,]
        [channel:<channel>] Helisisend (mikrofon)
      - sys:pulss
      - format:1
      - sys:oss,dev:1,format:1
      - sys:alsa

en: Options for redirection of audio output:
      • [sys:<sys>,][dev:<dev>,][format:<format>,][rate:<rate>,]
        [channel:<channel>] Audio output
      • sys:pulse
      • format:1
      • sys:oss,dev:1,format:1
      • sys:alsa
et: Heliväljundi ümbersuunamise võimalused:
      - [sys:<sys>,][dev:<dev>,][format:<format>,][rate:<rate>,]
        [channel:<channel>] Audio väljund
      - sys:pulss
      - format:1
      - sys:oss,dev:1,format:1
      - sys:alsa

en: Override pre-set VNC encodings
et: Asenda eelseadistatud VNC kodeeringud

en: Override printer drivers
et: Asenda printeri draiverid

en: Overwrite
et: Kirjuta üle

en: Overwrite all files
et: Kirjuta kõik failid üle

en: PROTOCOL
et: PROTOKOLL

en: Parameter 'custom_data' is not fully initialized!
et: Parameeter „custom_data“ ei ole täielikult initsialiseeritud!

en: Parameter 'custom_data' is not initialized!
et: Parameeter „custom_data“ ei ole initsialiseeritud!

en: Parameters 'key' or 'value' are 'NULL'!
et: Parameetrid „key“ või „value“ on „NULL“!

en: Parse ~/.ssh/config
et: Kasuta ~/.ssh/config faili

en: Password
et: Salasõna

en: Password for private SSH key
et: Salasõna privaatvõtme avamiseks

en: Password hash
et: Salasõna räsi

en: Password input cancelled. Aborting…
et: Salasõna sisestamine on tühistatud. Katkestan…

en: Password to unlock private key
et: Salasõna privaatvõtme avamiseks

en: Paste
et: Aseta

en: Paste (host+V)
et: Aseta (host+V)

en: Paste system info in the Remmina debugging window
et: Aseta süsteemiteave Remmina veaotsingu aknasse

en: Peeking
et: Kiika

en: Per connection
et: Ühenduse alusel

en: Performance optimisations based on the network connection type:
    Using auto-detection is advised.
    If “Auto-detect” fails, choose the most appropriate option in the list.
et: Võrguühenduse tüübist sõltuvad jõudluse optimeerimised:
    Soovitame kasutada automaatset tuvastamist.
    Kui „Automaatne tuvastamine“ ei toimi, vali loetelust kõige sobivam valik.

en: Permission
et: Õigused

en: Pick a black colour
et: Vali must värv

en: Pick a blue colour
et: Vali sinine värv

en: Pick a bright blue colour
et: Vali helesinine värv

en: Pick a bright green colour
et: Vali erksavärviline roheline värv

en: Pick a bright yellow colour
et: Vali helekollane värv

en: Pick a cyan colour
et: Vali rohekassinine värv

en: Pick a green colour
et: Vali roheline värv

en: Pick a light black colour
et: Vali hele must värv

en: Pick a light cyan colour
et: Valige hele rohekassinine värv

en: Pick a light magenta colour
et: Vali hele fuksiapunane värv

en: Pick a light red colour
et: Vali helepunane värv

en: Pick a light white colour
et: Vali helevalge värv

en: Pick a magenta colour
et: Vali fuksiapunane värv

en: Pick a red colour
et: Vali punane värv

en: Pick a terminal colouring file
et: Vali terminali värvilahenduse fail

en: Pick a white colour
et: Vali valge värv

en: Pick a yellow colour
et: Vali kollane värv

en: Picking a terminal colouring file replaces the file:
et: Terminaali värvifaili valimine asendab faili:

en: Please check the RemminaProtocolSetting array for possible errors.
et: Palun kontrolli võimalike vigade osas massiivi RemminaProtocolSetting.

en: Please enter format 'widthxheight'.
et: Palun sisesta vorming 'widthxheight'.

en: Please press the new key…
et: Palun vajuta uut klahvi…

en: Please retry after turning on encryption for this profile.
et: Palun proovi uuesti pärast krüpteerimise sisselülitamist selles profiilis.

en: Please wait…
et: Palun oota…

en: Plugin
et: Lisamoodul

en: Plugin %s is not registered.
et: „%s“ lisamoodul pole registreeritud.

en: Plugin Download
et: Laadi alla

en: Plugins
et: Lisamoodulid

en: Poor (fastest)
et: Kehv (kiireim)

en: Prefer IPv6 AAAA record over IPv4 A record
et: Eelista IPv6 AAAA kirjet IPv4 A-kirjele

en: Prefer dark theme
et: Eelista tumedat kujundust

en: Preference
et: Eelistus

en: Preferences
et: Eelistused

en: Preferred image compression
et: Eelistatud pildikompressioon

en: Preferred server host key types
et: Serveri eelistatud võtmetüübid

en: Preferred video codec
et: Eelistatud videokoodek

en: Prevent local interaction on the server
et: Väldi kohalike interaktsioone serveris

en: Prevent screenshots from entering clipboard
et: Keela ekraanipiltide lisamistlõikelauale

en: Progress
et: Edenemine

en: Protocol
et: Protokoll

en: Proxy URL
et: Proksi võrguaadress

en: Public SSH key cannot be imported. %s
et: Avalikku SSH-võtit ei saa importida. %s

en: Public key (automatic)
et: Avalik võti (automaatne)

en: PyHoca-CLI exited unexpectedly. This connection will now be closed.
et: PyHoca-CLI lõpetas ootamatult töö. See ühendus suletakse nüüd.

en: Quality
et: Kvaliteet

en: Quality settings
et: Kvaliteedi seadistused

en: Quick Connect
et: Kiirühendus

en: Quit
et: Välju

en: RDP - Preferences
et: RDP - eelistused

en: RDP - RDP File Handler
et: RDP - RDP failikäsitleja

en: RDP - Remote Desktop Protocol
et: RDP - kaugtöölaua protokoll

en: RDP Files
et: RDP-failid

en: RDP protocol security
et: RDP-protokolli turvalisus

en: Rare conditions or warnings
et: Harvaesinevad tingimused või hoiatused

en: Reboot remote host
et: Taaskäivita kaugseade

en: Recent lists cleared.
et: Hiljutised loendid on kustutatud.

en: Reconnect attempts number
et: Taasühendamise katsete arv

en: Reconnection attempt %d of %d…
et: Ühenduse loomise katse %d/%d…

en: Redirect directory <path> as named share <name>.
      • <name>,<fullpath>[;<name>,<fullpath>[;…]]
      • MyHome,/home/remminer
      • /home/remminer
      • MyHome,/home/remminer;SomePath,/path/to/somepath
    Hotplug support is enabled with:
      • hotplug,*
et: Ümbersuunamine kausta <path> kui nimeline ühisosa on <name>.
      - <nimi>,<täielikasukoht>[;<nimi>,<täielikpath>[;...]]
      - MyHome,/home/remminer
      - /home/remminer
      - MyHome,/home/remminer;SomePath,/path/to/somepath
    Hotplugi tugi on lubatud koos:
      - hotplug,*

en: Redirect local audio output
et: Suuna kohalik heliväljund ümber

en: Redirect local microphone
et: Suuna kohalik mikrofon ümber

en: Refresh
et: Uuenda

en: Refresh current folder
et: Värskenda praegust kausta

en: Relax order checks
et: Leevenda järjekorrakontrolle

en: Remember last view for each connection
et: Pea meeles iga ühenduse viimane vaade

en: Remember last view mode
et: Pea meeles viimane vaaterežiimi

en: Remmina Applet
et: Remmina rakend

en: Remmina Kiosk
et: Remmina kiosk

en: Remmina Preferences
et: Remmina eelistused

en: Remmina Remote Desktop Client
et: Remmina kaugtöölaua klient

en: Remmina Report Bug
et: Remmina veateade

en: Remmina VNC Plugin
et: Remmina VNC plugin

en: Remmina VNC listener Plugin
et: Remmina VNC kuulaja plugin

en: Remmina VNC plugin for GNOME and KVM
et: Remmina VNC lisamoodul GNOME'i ja KVM-i jaoks

en: Remmina couldn't export.
et: Remmina ei suutnud eksportida.

en: Remmina data folder
et: Remmina andmete kaust

en: Remmina debugging window
et: Remmina veaotsingu vaade

en: Remmina does not log all output statements. Turn on more verbose output by using "G_MESSAGES_DEBUG=remmina" as an environment variable.
    More info available on the Remmina wiki at:
    https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/Usage/Remmina-debugging
et: Remmina ei logi kõiki väljundavaldusi. Kui soovid lubada üksikasjalikumat väljundit, kasuta keskkonnamuutujat G_MESSAGES_DEBUG=all. 
    Lisateavet leiad Remmina vikist:
    https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/Usage/Remmina-debugging

en: Remmina main menu
et: Remmina põhimenüü

en: Remmina password
et: Remmina salasõna

en: Remmina web-browser plugin
et: Remmina veebibrauseri plugin

en: RemminaProtocolWidget* gp is 'NULL'!
et: RemminaProtocolWidget* gp on „NULL“!

en: Remote
et: Kaugseade

en: Remote Connection Profile
et: Kaugühenduse profiil

en: Remote Desktop Gateway domain
et: Kaugtöölaua eelistus

en: Remote Desktop Gateway password
et: Kaugtöölaua lüüsi salasõna

en: Remote Desktop Gateway server
et: Kaugtöölaua eelistus

en: Remote Desktop Gateway username
et: Kaugtöölaua eelistus

en: Remote scale factor
et: Kauguskaalutegur

en: Repeater
et: Repiiter

en: Report Bug
et: Teata veast

en: Require password to connect or edit the profile
et: Nõua profiili kasutamisel või muutmisel salasõna

en: Require to connect
et: Ühendamisel eelda salasõna

en: Require to modify
et: Eelda muutmisel

en: Require to view passwords
et: Enne ühendamist küsi üldsalasõna

en: Reset remote host (hard reboot)
et: Käivita kaugseade uuesti (täisrestart)

en: Resetting passwords, please wait…
et: Lähtestan salasõnu, palun oota…

en: Resize the window to fit in remote resolution
et: Muuda akna suuruset, et see sobiks kaugseadme resolutsiooniga

en: Resolution
et: Eraldusvõime

en: Resolutions
et: Resolutsioonid

en: Restricted admin mode
et: Piiratud haldusrežiim

en: Restricted admin mode password hash
et: Piiratud admin-režiimi salasõna räsi

en: Resume
et: Jätka

en: Resume all file transfers
et: Jätka kõiki failiülekandeid

en: Resuming session '%s'…
et: Jätkan „%s“ sessiooni…

en: Resuming session: '%s'
et: Jätkan sessiooni: „%s“

en: Retrieved the following PyHoca-CLI command-line features:
et: Võtan kasutusele järgmised PyHoca-CLI käsurea funktsioonid:

en: Running
et: Töös

en: SFTP - Secure File Transfer
et: SFTP - Turvaline failiedastus

en: SPICE - Simple Protocol for Independent Computing Environments
et: SPICE - Sõltumatute arvutuskeskkondade lihtne protokoll

en: SSH - Secure Shell
et: SSH - Turvaline kest

en: SSH Authentication
et: SSH autentimine

en: SSH Proxy Command
et: SSH Proxy käsk

en: SSH Tunnel
et: SSH tunnel

en: SSH X11 Forwarding
et: SSH X11 edastamine

en: SSH certificate cannot be copied into the private SSH key. %s
et: SSH-sertifikaati ei saa kopeerida SSH privaatvõtmesse. %s

en: SSH certificate cannot be imported. %s
et: SSH-sertifikaati ei saa importida. %s

en: SSH certificate file
et: SSH sertifikaadi fail

en: SSH compression
et: SSH pakkimine

en: SSH credentials
et: SSH salasõna ja kasutajanimi

en: SSH identity file
et: SSH identiteedifail

en: SSH identity file not selected.
et: SSH identiteedifail ei ole valitud.

en: SSH log level
et: SSH logimistase

en: SSH options
et: SSH valikud

en: SSH password
et: SSH salasõna

en: SSH private key credentials
et: SSH privaatvõtme salasõna

en: SSH private key file
et: SSH privaatvõtme fail

en: SSH tunnel credentials
et: SSH tunneli salasõna

en: SSH tunnel private key credentials
et: SSH-tunneli privaatvõtme autentimine

en: SSHFS port
et: SSHFS-i port

en: Same server at port %i
et: Sama server pordis %i

en: Satellite
et: Satelliit

en: Save as Default
et: Salvesta vaikeväärtuseks

en: Save password
et: Salvesta salasõna

en: Save session to file
et: Salvesta sessioon faili

en: Saving the session asynchronously may have a notable performance impact
et: Seansi asünkroonne salvestamine võib märkimisväärselt mõjutada jõudlust

en: Scaling quality
et: Skaleerimise kvaliteet

en: Screen resolutions
et: Ekraani resolutsioonid

en: Screenshot
et: Ekraanitõmmis

en: Screenshot filenames
et: Kataloogi jagamine

en: Screenshot taken
et: Ekraanitõmmis on tehtud

en: Scrollback lines
et: Tagasikeritavaid ridu

en: Scrolled fullscreen
et: Keritud täisekraanivaade

en: Scrolled window
et: Keritud aken

en: Search
et: Otsi

en: Search for next occurrence
et: Otsi järgmist juhtumit

en: Search for previous occurrence
et: Otsi eelmist esinemist

en: Search string or server name/IP address for “Quick Connect”
et: Otsingusõna või serveri nimi/IP-aadress kiirühenduse jaoks

en: Search text shortcut
et: Otsingusõna kiirklahv

en: Seconds between each keepalive probe.
et: Sekundeid elumärksõnumite vahel.

en: Seconds of connection idleness before TCP keepalive probes are sent.
et: Sekundeid, mil ühendus on jõude enne TCP elumärksõnumite saatmist.

en: Secret
et: Saladus

en: Secured password storage in KWallet
et: Salasõna turvaline salvestamine KWalletis

en: Secured password storage in the GNOME keyring
et: Salasõna turvaline salvestamine GNOME-i võtmerõngas

en: Security
et: Turvalisus

en: Security protocol negotiation
et: Turvaprotokolli kooskõlastus

en: Select All (host+A)
et: Vali kõik (host+A)

en: Select USB devices for redirection
et: Vali USB-seadmed ümbersuunamiseks

en: Select a folder
et: Vali kaust

en: Select all
et: Vali kõik

en: Select all shortcuts
et: Vali kõik kiirklahvid

en: Select the connection profile.
et: Vali ühenduse profiil.

en: Select the protocol to use with the quick connect bar.
et: Vali kiirühendusriba abil kasutatav protokoll.

en: Selecting “SGR 1” also switches to the bright counterparts of the first 8 palette colours (in addition to making text bold).
et: Valides „SGR 1“, lülitatakse ka 8 esimese värvipaleti värvi heledad vasted (lisaks sellele, et tekst muutub paksuks).

en: Selection criteria
et: Valikukriteeriumid

en: Send Ctrl+Alt+Delete
et: Saada Ctrl+Alt+Delete klahvivajutus

en: Send Ctrl+Alt+_Backspace
et: Saada Ctrl+Alt+_Backspace

en: Send Ctrl+Alt+_Del
et: Saada Ctrl+Alt+_Del

en: Send Ctrl+Alt+_F1
et: Saada Ctrl+Alt+_F1

en: Send Ctrl+Alt+_F10
et: Saada Ctrl+Alt+_F10

en: Send Ctrl+Alt+_F11
et: Saada Ctrl+Alt+_F11

en: Send Ctrl+Alt+_F12
et: Saada Ctrl+Alt+_F12

en: Send Ctrl+Alt+_F2
et: Saada Ctrl+Alt+_F2

en: Send Ctrl+Alt+_F3
et: Saada Ctrl+Alt+_F3

en: Send Ctrl+Alt+_F4
et: Saada Ctrl+Alt+_F4

en: Send Ctrl+Alt+_F5
et: Saada Ctrl+Alt+_F5

en: Send Ctrl+Alt+_F6
et: Saada Ctrl+Alt+_F6

en: Send Ctrl+Alt+_F7
et: Saada Ctrl+Alt+_F7

en: Send Ctrl+Alt+_F8
et: Saada Ctrl+Alt+_F8

en: Send Ctrl+Alt+_F9
et: Saada Ctrl+Alt+_F9

en: Send clipboard as keystrokes
et: Lõikelaua sisu saatmine klahvivajutusena

en: Send clipboard content as keystrokes
et: Saada lõikelaua sisu klahvivajutustena

en: Send-clipboard
et: Saada lõikelaua sisu

en: Sensitive (+1 GiB, ~2014 CPU)
et: Tundlik (+1 GiB, ~2014 CPU)

en: Serial
et: Jadaport

en: Server CA certificate
et: Serveri sertifitseerimiskeskuse sertifikaat

en: Server detection using Remote Desktop Gateway
et: Tuvasta server RDP lüüsi abil

en: Server name or IP address
et: Serveri nimi või IP-aadress

en: Session ID
et: Sessiooni ID

en: Set a custom filename for your Remmina connection profiles, using a formatting string.
et: Määra oma Remmina ühendusprofiilidele kohandatud failinimi, kasutades selleks vormingusõnu.

en: Set and use a secret key to protect Remmina from unauthorized use.
et: Lisa salasõna, mida välistab Remmina volitamatu kasutamise.

en: Set new password
et: Sisesta uus salasõna

en: Set one or more profile settings, to be used with --update-profile
et: Määra üks või mitu profiili seadistust, mida saab kasutada koos --update-profile parameetriga

en: Set up
et: Seadista

en: Share a smart card
et: Jaga kiipkaarti

en: Share folder
et: Jaga kausta

en: Share parallel ports
et: Jaga paralleelporte

en: Share printers
et: Jaga printereid

en: Share serial ports
et: Jaga jadaporte

en: Share smart card
et: Jaga kiipkaarti

en: Shared connection
et: Jagatud ühendus

en: Shortcuts for copying and pasting
et: Kopeerimise ja asetamise kiirklahvid

en: Show 'About'
et: Näita rakenduse teavet

en: Show Hidden Files
et: Näita peidetud faile

en: Show bold text in bright colors
et: Näita paksu teksti erksates värvides

en: Show new connection on top of the menu
et: Näita uut ühendust menüü ülaosas

en: Show preferences
et: Näita eelistusi

en: Show remote cursor
et: Näita kaugkursorit

en: Show search bar
et: Näita otsinguriba

en: Show the application version
et: Näita rakenduse versiooni

en: Show version of the application and its plugins
et: Näita rakenduse ja selle lisamoodulite versiooni

en: Show/hide fullscreen
et: Täisekraanvaate sisse- ja väljalülitamine

en: Show/hide toolbar
et: Tööriistariba näitamine/keelamine

en: Shutdown remote host
et: Lülita kaugseade välja

en: Since Snap packages run confined from the rest of the system, Remmina profiles are saved inside the Snap file system by default. You can change the location in the Remmina preferences.
et: Kuna Snap-paketid töötavad ülejäänud süsteemist eraldi, salvestatakse Remmina profiilid vaikimisi Snap-failisüsteemi sees. Asukohta saad muuta Remmina eelistustes.

en: Size
et: Suurus

en: Something unknown went wrong.
et: Midagi tundmatut läks valesti.

en: Span screen over multiple monitors
et: Laienda ekraani üle mitme monitori

en: Start in kiosk mode
et: Käivita kioskirežiimis

en: Start in tray
et: Alusta süsteemissalves

en: Start in tray upon user login
et: Kasutaja sisselogimisel käivitub süsteemisalve

en: Start-up
et: Tegevus rakenduse käivitamisel

en: Start-up background program
et: Taustarakendus käivitamisel

en: Start-up path
et: Kaust käivitamisel

en: Start-up program
et: Käivituse programm

en: Started PyHoca-CLI with the following arguments:
et: PyHoca-CLI on käivitatud järgmiste argumentidega:

en: Startup program
et: Käivitusprogramm

en: Static virtual channel
et: Staatiline virtuaalne kanal

en: Status
et: Olek

en: StatusNotifier/Appindicator support in “
et: StatusNotifier/Appindicator tugi "

en: Step size for auto-scroll
et: Automaatse kerimise sammu suurus

en: Strict host key checking
et: Range vastuvõtva võtme kontrollimine

en: Strong (+256 MiB, ~2009 CPU)
et: Tugev (+256 MiB, ~2009 CPU)

en: Subject:
et: Teema:

en: Submit
et: Saada

en: Suspended
et: Peatatud

en: Suspended since
et: Peatatud alates

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mouse support
et: Vaheta hiire vasak ja parem nupp vasakukäeliste hiirte toetamiseks

en: Switch from grouped to list view
et: Vaheta rühmitatud vaatest loendivaatele

en: Switch tab pages
et: Vaheta vahekaartide lehti

en: Symmetric cipher client to server
et: Sümmeetriline salastus kliendi ja serveri vahel

en: TCP redirection
et: TCP ümbersuunamine

en: TLS Security Level
et: TLS-i turvalisus

en: TLS connection error.
et: TLS-ühenduse viga.

en: TLS protocol security
et: TLS-protokolli turvalisus

en: Telepathy - Desktop Sharing
et: Telepaatia - töölaua jagamine

en: Template for profile filenames
et: Profiili failinimede mall

en: Terminal colour scheme
et: Terminali kujundus

en: Terminal content saved in
et: Terminali sisu on salvestatud faili

en: Terminal font
et: Terminali kirjatüüp

en: Terminated
et: Lõpetatud

en: Terminating X2Go sessions can take a moment.
et: X2Go sessiooni lõpetamiseks võib kuluda mõni hetk.

en: Terminating session: '%s'
et: Lõpetan sessiooni: „%s“

en: The %s file has been transferred
et: „%s“ fail on edastatud

en: The %s protocol is unavailable because GtkSocket only works under X.org
et: %s protokolli ei ole võimalik kasutada, sest GtkSocket töötab ainult X.org-i all

en: The Gateway passwords do not match
et: Lüüsi salasõnad ei klapi

en: The Remote Desktop Gateway “%s” denied the user “%s\%s” access due to policy.
et: RDP lüüs „%s“ keelas „%s\%s“ kasutajale juurdepääsu teenuse reeglite alusel.

en: The VNC server requested an unknown authentication method. %s
et: VNC server nõudis tundmatut autentimismeetodit. %s

en: The certificate changed! Details:
et: See sertifikaat on muutunud! Üksikasjad:

en: The command-line feature '%s' is not available! Attempting to start PyHoca-CLI without using this feature…
et: Käsurea funktsioon „%s“ ei ole saadaval! Proovin PyHoca-CLI käivitamist ilma seda funktsiooni kasutamata…

en: The file exists already
et: Fail on juba olemas

en: The file “%s” is corrupted, unreadable, or could not be found.
et: Fail „%s“ on katkine, seda ei saa lugeda või seda ei leidu.

en: The filename can use the following placeholders:
    
      • %h is substituted with the server name
      • %t is substituted with the SSH server name
      • %u is substituted with the username
      • %U is substituted with the SSH username
      • %p is substituted with Remmina profile name
      • %g is substituted with Remmina profile group name
      • %d is substituted with local date and time in ISO 8601 format
et: Failinimes võid kasutada järgmisi kohatäitjaid:
    
      - %h asendatakse serveri nimega
      - %t asendatakse SSH-serveri nimega.
      - %u asendatakse kasutajanimega
      - %U asendatakse SSH kasutajanimega
      - %p asendatakse Remmina profiili nimega.
      - %g asendatakse Remmina profiili grupi nimega.
      - %d asendatakse kohaliku kuupäeva ja kellaajaga ISO 8601 vormingus.

en: The folder connection profiles are saved in, it defaults to the XDG_USER_DATA
et: Kaust, kuhu salvestatakse ühendusprofiilid, mis vaikimisi on XDG_USER_DATA

en: The following file already exists in the target folder:
et: Järgmine fail on sihtkaustas juba olemas:

en: The input is not a valid integer!
et: Sisend ei ole kehtiv täisarv!

en: The latest successful connection attempt, or a pre-computed date
et: Viimane edukas ühenduskatse või eelnevalt arvutatud kuupäev

en: The lower limit is not a valid integer!
et: Alumine piir ei ole kehtiv täisarv!

en: The lower limit is too high!
et: Alumine piir on liiga kõrge!

en: The lower limit is too low!
et: Alumine piir on liiga madal!

en: The maximum number of reconnect attempts upon an RDP disconnect (default: 20)
et: RDP-ühenduse katkestamisel tehtavate uuesti ühendamise katsete maksimaalne arv (vaikimisi: 20)

en: The multi password changer requires a secrecy plugin.
et: Mitme salasõna muutja nõuab salastatuse lisamoodulit.

en: The multi password changer requires a secrecy service.
et: Mitme salasõna muutja nõuab salastusteenust.

en: The necessary PyHoca-CLI process has encountered a internet connection problem.
et: Vajalikul PyHoca-CLI protsessil on probleem internetiühenduse kasutamisega.

en: The necessary child process 'pyhoca-cli' stopped unexpectedly.
    Please check your profile settings and PyHoca-CLI's output for possible errors. Also ensure the remote server is reachable and you're using the right credentials.
et: Vajalik järglasprotsess 'pyhoca-cli' peatus ootamatult.
    Palun kontrolli oma profiili seadistusi ja PyHoca-CLI väljundit võimalike vigade suhtes. Veendu ka, et kaugserver on kättesaadav ja sa pruugid õiget kasutajanime/salasõna.

en: The only allowed value is '%s'.
et: Ainus lubatud väärtus on „%s“.

en: The passwords do not match
et: Salasõnad ei klapi

en: The public SSH key changed!
et: Avalik SSH-võti on muutunud!

en: The server did not respond.
et: Server ei vastanud.

en: The server is unknown. The public key fingerprint is:
et: See server on tundmatu. Avaliku võtme sõrmejälg on:

en: The sound system of the X2Go server (default: 'pulse').
et: X2Go serveri helisüsteem (vaikimisi: „pulse“).

en: The upper limit is not a valid integer!
et: Ülempiir ei ole kehtiv täisarv!

en: The upper limit is too high!
et: Ülempiir on liiga kõrge!

en: The upper limit is too low!
et: Ülempiir on liiga madal!

en: The “%s” command is not available on the SSH server.
et: „%s“ käsk ei ole SSH-serveris saadaval.

en: The “%s” server refused the connection.
et: „%s“ server keeldus ühendusest.

en: Theme
et: Kujundus

en: This file contains the “Custom” terminal colour scheme selectable from the “Advanced” tab of terminal connections and editable in the “Terminal” tab in the settings.
et: See fail sisaldab terminali värviskeemi "Custom", mida saab valida terminaliühenduste vahekaardil "Advanced" ja muuta seadistuste vahekaardil "Terminal".

en: This might not work on all VNC servers
et: See ei pruugi toimida kõigis VNC-serverites

en: This protocol does not support exporting.
et: See protokoll ei toeta eksportimist.

en: This window can help you find connection problems.
    You can stop and start the logging at any moment using the On/Off switch.
    The stats button (Ctrl+T), can be useful to gather system info you may share when reporting a bug.
    There is more info about debugging Remmina on https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/Usage/Remmina-debugging
et: Siin vaates saad otsida ühendusvigade põhjuseid.
    Logimist saad sisse/välja lülitada suurest nupust tiitliribal.
    Üldinfo nupust (Ctrl+T) saad vigadest teatamisel lisada teavet antud süsteemi kohta.
    Lisateave veaotsingu kohta Remminas: https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/Usage/Remmina-debugging

en: Tiles
et: Paanid

en: Time in seconds before Remmina will lock the session and asks for a password again. Default: 300 Seconds.
et: Aeg sekundites, mille möödumisel Remmina lukustab sessiooni ja küsib uuesti salasõna. Vaikimisi 300 sekundit.

en: To enable access to some important features, like password saving in your keyring and RDP printer sharing, please open your software center and give the appropriate permissions to Remmina. As an alternative you can enter the following commands in a terminal window:
et: Selleks, et võimaldada juurdepääsu mõnele olulisele funktsioonile, nagu salasõna salvestamine võtmehoidlasse ja RDP-printeri jagamine, ava oma tarkvarakeskus ja anna Remminale vastavad õigused. Alternatiivina võid sisestada terminaliaknas järgmised käsud:

en: Toggle dynamic resolution update
et: Lülita dünaamiline eraldusvõime uuendamise sisse/välja

en: Toggle fullscreen mode
et: Lülita täisekraanvaade sisse/välja

en: Toggle scaled mode
et: Vaheta skaleeritud režiimi

en: Toggle search options
et: Vaheta otsinguvõimalused

en: Toggle view
et: Vaheta vaadet

en: Tool
et: Tarvik

en: Tools
et: Tööriistad

en: Total %i item. | Total %i items.
et[0]: Kokku %i kirje.
et[1]: Kokku %i kirjet.

en: Transfer completed
et: Failiedastamine on lõpetatud

en: Transfer error
et: Failiedastamise viga

en: True colour (24 bits)
et: True color (24 bitti)

en: True colour (24 bpp)
et: 256 värvi (8 bpp)

en: True colour (32 bpp)
et: 256 värvi (8 bpp)

en: Trust all certificates
et: Usalda kõiki sertifikaate

en: Tunnel via loopback address
et: Tunnel tagasiside aadressi kaudu

en: Turn off GStreamer overlay
et: Lülita GStreameri ülekate välja

en: Turn off automatic reconnection
et: Lülita automaatne taasühendamine välja

en: Turn off clipboard sync
et: Lülita lõikelaua sünkroonimine välja

en: Turn off encryption
et: Lülita krüpteerimine välja

en: Turn off fast-path
et: Lülita „fast-path“ välja

en: Turn off scaling to avoid screenshot distortion.
et: Lülita skaleerimine välja, et vältida ekraanitõmmise moonutamist.

en: Turn on HTML5 audio support
et: Lülita HTML5 heliriba tugi sisse

en: Turn on Java support
et: Lülita Java tugi sisse

en: Turn on Web Inspector
et: Lülita sisse Web Inspector

en: Turn on WebGL support
et: Lülita WebGL-i tugi sisse

en: Turn on plugin support
et: Lülita lisamoodulite tugi sisse

en: Turn on smooth scrolling
et: Lülita sujuv kerimine sisse

en: Turn on spatial navigation
et: Lülita ruumiline navigeerimine sisse

en: Type
et: Tüüp

en: Type in SSH username and password.
et: Sisesta SSH kasutajanimi ja salasõna.

en: URL
et: Võrguaadress

en: USB device redirection
et: Suuna USB-seade ümber

en: USB redirection error
et: USB ümbersuunamise viga

en: Ultra low colour (3 bits)
et: Ülimadalad värvid (3 bitti)

en: Unable to connect to VNC server
et: VNC serveriga ei saa ühendust luua

en: Unable to establish a connection to the RDP server “%s”. Check “Security protocol negotiation”.
et: RDP-serveriga „%s“ ei ole võimalik ühendust luua. Kontrolli „Turvaprotokolli kooskõlastamist“.

en: Unable to import:
    %s
et: Importimine ei õnnestunud:
    %s

en: Unexpected disconnect
et: Ühenduse ootamatu katkemine

en: Unknown property '%i'
et: Tundmatu omadus: %i

en: Unlock
et: Eemalda lukustus

en: Unlock Remmina
et: Ava Remmina

en: Unsupported authentication type %u
et: Toetamata autentimistüüp %u

en: Up
et: Üles

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Upload folder
et: Üleslaadimise kaust

en: Upload to server
et: Laadi serverisse

en: Use '%s' as subgroup delimiter
et: Kasuta alarühma eraldusmärkena „%s“

en: Use JPEG Compression
et: Kasuta JPEG pakkimist

en: Use TLS encryption
et: Kasuta TLS krüpteerimist

en: Use base credentials for gateway too
et: Kasuta ka lüüsi jaoks tavalist salasõna/kasutajanime

en: Use client keyboard mapping
et: Kasuta kliendi klaviatuuri kaardistamist

en: Use client resolution
et: Kasutata kliendi kuvari resulutsiooni

en: Use default protocol (for --new)
et: Kasuta vaikeprotokolli (--new puhul)

en: Use default server name (for --new)
et: Kasuta vaikimisi serveri nime (kui --new)

en: Use default system font
et: Kasutage süsteemi vaikimisi kirjatüüpi

en: Use initial window size
et: Kasuta algset akna suurust

en: Use secret key authentication for some widgets
et: Kasuta mõne vidina puhul autentimist salajase võtmega

en: Use server settings
et: Kasuta serveri seadistusi

en: Use system proxy settings
et: Kasuta süsteemi proxy seadeid

en: Use the current settings as the default for all new connection profiles
et: Kasuta praeguseid seadistusi vaikimisi kõigi uute ühendusprofiilide puhul

en: Use the old license workflow
et: Kasuta vana litsentsi töökorraldust

en: Used i.a. by terminal services in a smart card channel to distinguish client capabilities:
      • < 4034: Windows XP base smart card functions
      • 4034-7064: Windows Vista/7: SCardReadCache(),
        SCardWriteCache(), SCardGetTransmitCount()
      • >= 7065: Windows 8 and newer: SCardGetReaderIcon(),
        SCardGetDeviceTypeId()
et: Kasutatakse muu hulgas terminaliteenuste poolt kiipkaardi kanalis, et eristada kliendi võimeid:
      - < 4034: Windows XP põhilised kiipkaardi funktsioonid
      - 4034-7064: Windows Vista/7: SCardReadCache(),
        SCardWriteCache(), SCardGetTransmitCount().
      - >= 7065: Windows 8 ja uuemad: SCardGetReaderIcon(),
        SCardGetDeviceTypeId()

en: User
et: Kasutaja

en: User agent
et: Brauseri tunnus

en: User chose to resume session with ID: '%s'
et: Kasutaja otsustas jätkata sessiooni tunnusega „%s“

en: User password
et: Kasutaja salasõna

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Using the UDP protocol may improve performance
et: UDP-protokolli kasutamine võib parandada jõudlust

en: Using the «resolution» parameter in the Remmina preferences file is deprecated.
et: Remmina eelistuste failis on „resolution“ parameetri kasutamine aegunud.

en: VNC connection failed: %s
et: VNC-ühendus ei õnnestunud: %s

en: VNC password
et: VNC salasõna

en: Valid for
et: Kehtiv kuni

en: Validation data in ProtocolSettings array is invalid!
et: Valideerimisandmed massiivis „ProtocolSettings“ on kehtetud!

en: Verify password
et: Kinnita salasõna

en: Version
et: Versioon

en: View only
et: Ainult vaatamiseks

en: View-only mode
et: Ainult vaatamise režiim

en: Viewport fullscreen
et: Vaateava täisekraanivaade

en: Viewport fullscreen mode
et: Viewporti täisekraani režiim

en: Visible
et: Nähtav

en: WAN
et: WAN ehk laivõrk

en: Waiting for PyHoca-CLI to show the session's window…
et: Ootan, et PyHoca-CLI näitaks sessiooni akent…

en: Waiting for user to select a session…
et: Ootan, et kasutaja valiks seansi…

en: Waiting for window of X2Go Agent to appear…
et: Ootan X2Go agendi akna ilmumist…

en: Wallpaper
et: Taustapilt

en: Warning: Running a command synchronously may cause Remmina not to respond.
    Do you really want to continue?
et: Hoiatus: Käsu sünkroonne käivitamine võib põhjustada, et Remmina ei reageeri.
    Kas tõesti soovid jätkata?

en: Warning: The server has changed its public key. This means you are either under attack,
    or the administrator has changed the key. The new public key fingerprint is:
et: Hoiatus: Server on muutnud oma avalikku võtit. See tähendab, et sind kas rünnatakse,
    või administraator on võtit muutnud. Uus avaliku võtme sõrmejälg on:

en: Warning: This plugin requires GtkSocket, but this feature is unavailable in a Wayland session.
et: Hoiatus: See lisamoodul eeldab GtkSocket'i kasutamist, kuid see ei ole Waylandi sessioonis saadaval.

en: Which command should be executed after creating the X2Go session?
et: Missugune käsk tuleks käivitada pärast X2Go seansi loomist?

en: Which direction should clipboard content be copied? (default: 'both').
et: Millises suunas peaksime lõikelaua sisu kopeerima? (vaikimisi: „mõlemad“).

en: Wiki
et: Viki

en: Window drag
et: Akna lohistamine

en: X Display
et: X-ekraan

en: X2Go - Launch an X2Go session
et: X2Go - käivita X2Go sessioon

en: X2Go plugin loaded.
et: X2Go lisamoodul on laaditud.

en: Yes
et: Jah

en: You did not set any command to be executed
et: Sa ei näidanud ühtegi käsku, mida tuleb täita

en: You requested a H.264 GFX mode for the server “%s”, but your libfreerdp does not support H.264. Please use a non-AVC colour depth setting.
et: Sa soovisid H.264 GFX-režiimi serverile „%s“, kuid sinu libfreerdp ei toeta H.264 koodekit. Palun kasuta muud kui AVC-värvisügavuse seadistust.

en: Your connection has been rejected.
et: Server või lüüs keeldus ühenduse loomisest.

en: Your private key
et: Sinu SSH privaatvõti

en: _About
et: R_akenduse teave

en: _Cancel
et: _Katkesta

en: _Clear
et: _Tühjenda

en: _Close
et: _Sulge

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Decrease font size
et: _Vähenda kirjasuurust

en: _Delete
et: Ku_stuta

en: _Download
et: Laa_di alla

en: _Find text
et: _Otsi teksti

en: _Increase font size
et: Suurendada _kirjasuurust

en: _Match case
et: Kasuta sa_mu suur- ja väiketähti

en: _Menu
et: _Menüü

en: _New
et: _Uus

en: _OK
et: S_obib

en: _Paste
et: _Aseta

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Quit
et: _Välju

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Resume
et: _Jätka

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Save and Connect
et: _Salvesta ja ühenda

en: _Select all
et: _Vali kõik

en: _Send
et: _Saada

en: _Terminate
et: _Tapa

en: _Tools
et: _Tööriistad

en: _Wrap around
et: _Alusta algusest

en: command %h %u %t %U %p %g --option
et: käsk %h %u %t %U %p %g --option

en: http://address or https://address
et: http://address või https://address

en: libsodium >= 1.9.0 is required to use Primary Password
et: Üldsalasõna kasutamisel on nõutav Libsodium >= 1.9.0

en: parameter 'argv' is 'NULL'.
et: parameetri „argv“ väärtus on „NULL“.

en: parameter 'env' is either invalid or uninitialized.
et: parameeter „env“ on kas vigane või valmendamata.

en: parameter 'error' is 'NULL'.
et: parameetri „error“ väärtus on „NULL“.

en: tag:level[,tag:level[,…]]
et: tag:level[,tag:level[,...]]

en: timeout in seconds (default 300)
et: aegumine sekundites (vaikimisi 300)

en: “Grab all keyboard events” status colour
et: „Kaaperda kõik klaviatuurisündmused“ olekuvärv
