xfce4-panel.xfce-4-20 - en to et translation catalogue (490 entries)

en: %0 o'clock
et: %0

en: %1 o'clock
et: %1

en: %s <span color="grey" size="small">(external)</span>
et: %s <span color="grey" size="small">(väline)</span>

en: 24-_hour clock
et: 24-_tunni kell

en: <b>Appearance</b>
et: <b>Välimus</b>

en: <b>Background</b>
et: <b>Taust</b>

en: <b>Compositing is currently disabled</b>
    Enable compositing in the window manager for opacity settings in the panel.
et: <b>Komposiitor ei ole hetkel kasutusel</b>
    Riba läbipaistmatuse seadistamiseks enne aktiveeri komposiitor aknahalduri seadistustes.

en: <b>General</b>
et: <b>Üldised valikud</b>

en: <b>Icons</b>
et: <b>Ikoonid</b>

en: <b>Measurements</b>
et: <b>Mõõdud</b>

en: <b>Opacity</b>
et: <b>Läbipaistmatus</b>

en: A_utomatically increase the length
et: Pikenda A_utomaatselt

en: About
et: Teave

en: Action
et: Tegevus

en: Action Buttons
et: Toimingute nupud

en: Add Appli_cation
et: Lisa _rakendus

en: Add New Item
et: Lisa uus ese

en: Add New Items
et: Lisa uusi esemeid

en: Add Workspace
et: Lisa tööala

en: Add _New Items...
et: Lisa _uusi esemeid...

en: Add a new empty item
et: Lisa uus tühi ese

en: Add a new hyperlink
et: Lisa uus hüperlink

en: Add a new launcher to the panel based on the information of this desktop file
et: Lisa ribale uus käivitaja selle töölaua faili teabe põhjal

en: Add a new panel
et: Lisa uus riba

en: Add a new plugin to the panel
et: Lisa ribale uus plugin

en: Add new item to this panel
et: Lisa ribale uus ese

en: Add one or more existing items to the launcher
et: Lisa üks või mitu olemasolevat eset käivitajale

en: Adds a separator or space between panel items
et: Lisab ribal paiknevate esemete vahele tühja ruumi või eraldaja

en: Adjust size _automatically
et: Muuda suurust _automaatselt

en: Adjust size au_tomatically
et: Muuda suurust au_tomaatselt

en: Advanced
et: Edasijõudnud

en: Afternoon
et: Pärastlõuna

en: Almost noon
et: Peaaegu keskpäev

en: Always
et: Alati

en: Analog
et: Analoog

en: Appeara_nce
et: Väli_mus

en: Appeara_nce:
et: Väli_mus:

en: Appearance
et: Välimus

en: Applications
et: Rakendused

en: Applications Menu
et: Rakenduste menüü

en: Are you sure that you want to remove "%s"?
et: Kas soovid kindlasti „%s“ eemaldada?

en: Are you sure that you want to remove these %d items?
et: Kas soovid kindlasti need %d eset eemaldada?

en: Are you sure you want to clear the list of known items?
et: Kas sa oled kindel, et soovid teadaolevate esemete loendi kustutada?

en: Are you sure you want to log out?
et: Kas soovite kindlalt välja logida?

en: Are you sure you want to quit the panel?
et: Kas soovite kindlalt lõpetada riba?

en: Are you sure you want to remove "%s"?
et: Kas soovid kindlalt eemaldada \„%s\”?

en: Are you sure you want to remove panel %d?
et: Kas soovite kindlalt eemaldada riba %d?

en: Are you sure you want to restart?
et: Kas soovite kindlalt taaskäivitada?

en: Are you sure you want to shut down?
et: Kas soovite kindlalt välja lülitada?

en: Arrange _items in a single row
et: Paiguta _esemed ühte ritta

en: Arrow
et: Nool

en: Au_tomatically hide the panel:
et: Peida riba au_tomaatselt:

en: Automatic
et: Automaatne

en: Background image
et: Taustapilt

en: Because the panel is running in kiosk mode, you are not allowed to make changes to the panel configuration as a regular user
et: Tavalise kasutajana ei ole teil õigust teha muudatusi riba sätetes, kuna riba jookseb kioski režiimis

en: Behavior
et: Käitumine

en: Behaviour
et: Käitumine

en: Binary
et: Kahendsüsteemne

en: Binary mode:
et: Kahendvormingu kuvamise viis:

en: Binary time
et: Kahendsüsteemis aeg

en: Border width (pixels):
et: Äärejoone laius (pikslites):

en: Button _title:
et: Nupu _pealkiri:

en: Button layout:
et: Nupu paigutus:

en: Buttons
et: Nupud

en: C_lear Known Items
et: Kustuta teadao_levad esemed

en: C_olor:
et: V_ärv:

en: C_reate
et: _Loo

en: Calendar
et: Kalender

en: Clear
et: Puhasta

en: Clock
et: Kell

en: Clock Options
et: Kella valikud

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Co_mmand:
et: _Käsk

en: Configure...
et: Seadista...

en: Create & _Open
et: Lo_o ja ava

en: Create Folder...
et: Loo kaust...

en: Create Launcher on the panel
et: Loo ribale käivitaja

en: Create New Folder
et: Loo uus kaust

en: Create New Text Document
et: Loo uus tekstidokument

en: Create Text Document...
et: Loo tekstidokument...

en: Create _Launcher
et: _Loo käivitaja

en: Create new launcher from %d desktop file | Create new launcher from %d desktop files
et[0]: Loo uus käivitaja %d töölaua failist
et[1]: Loo uus käivitaja %d töölaua failist

en: Custo_m title:
et: Kohandatu_d pealkiri:

en: Custom
et: Kohandatud

en: Custom Format
et: Kohandatud vorm

en: Customize the panel
et: Kohanda riba

en: D_elete Item
et: _Kustuta kirje

en: D_isplay
et: _Kuva

en: D_raw window frame when hovering a button
et: J_oonista akna raam kui hiirekursori all on nupp

en: Dark mode
et: Tume režiim

en: Date
et: Kuupäev

[ctx: Date]
en: %A %d %B %Y
et: %A, %d. %B %Y

[ctx: Date]
en: %Y-%m-%d
et: %d.%m.%Y

en: Date Only
et: Ainult kuupäev

en: Date, then time
et: Kuupäev, kellaaeg

en: Decimal
et: Kümnendsüsteem

en: Default
et: Vaikimisi

en: Delete the currently selected item
et: Kustuta valitud ese

en: Deskbar
et: Töölauatulp

en: Desktop
et: Töölaud

en: Digital
et: Digitaal

en: Directory Menu
et: Kataloogi menüü

en: Disable t_ooltips
et: Lülita _näpunäited välja

en: Display _seconds
et: Näita _sekundeid

en: Do not wait for a window manager on startup
et: Ära oota käivitamisel aknahaldurit

en: Do you want to hibernate and suspend the system?
et: Kas soovid arvuti viimast olekut talletada kettale ja jätta uinakusse?

en: Do you want to start the panel? If you do, make sure you save the session on logout, so the panel is automatically started the next time you login.
et: Kas soovite käivitada riba? Kui nii, siis salvestage kindlalt sessioon välja logimisel, et riba käivituks automaatselt järgmisel sisse logimisel.

en: Do you want to suspend to RAM?
et: Kas soovid talletada RAM-i?

en: Do you want to suspend to disk?
et: Kas soovid talletada kettale?

en: Dots
et: Punktid

en: Down
et: Alla

en: Early morning
et: Varahommik

en: East
et: Ida

en: Ed_it Menu
et: Muu_da menüüd

en: Edit the currently selected item
et: Muuda valitud eset

en: Enable _urgency notification
et: Luba tä_helepanu teadaanded

en: Enter a list of patterns that will be used to determine which files are visible in a directory. If you specify more than one pattern here, the list items must be separated with semicolons (e.g. *.txt;*.doc).
et: Sisesta loend mustritest.mille alusel määratakse kaustas nähtavate failide tüübid.. Enam kui ühe mustri puhul eralda need semikoolonitega (nt *.txt;*.doc).

en: Enter search phrase here
et: Sisesta siia otsisõna

en: Enter the new name:
et: Sisesta uus nimi:

en: Evening
et: Õhtu

en: Execute
et: Käivita

en: Experienced
et: Kogenud

en: Expert
et: Asjatundja

en: F_uzziness:
et: Häg_usus:

en: Failed to acquire manager selection for screen %d
et: Ekraanile %d halduri valiku hankimine ebaõnnestus

en: Failed to add a plugin to the panel
et: Plugina lisamine ribale ebaõnnestus

en: Failed to create folder: %s
et: Kausta loomine ebaõnnestus: %s

en: Failed to execute clock command
et: Kella käsu täitmine ebaõnnestus

en: Failed to execute command "%s"
et: Käsu \„%s\” täitmine ei õnnestunud

en: Failed to execute command "%s".
et: Käsu \„%s\” täitmine ebaõnnestus.

en: Failed to execute the preferred application for category "%s"
et: Jaotise „%s“ eelistatud rakenduse käivitamine ei ebaõnnestunud.

en: Failed to launch application "%s"
et: Rakenduse „%s” käivitamine ebaõnnestus

en: Failed to launch default application for "%s"
et: „%s” jaoks vaikimisi rakenduse käivitamine ebaõnnestus

en: Failed to launch the migration application
et: Migratsioonirakenduse käivitamine ebaõnnestus

en: Failed to load the default configuration
et: Vaikimisi sätete laadimine ebaõnnestus

en: Failed to migrate the existing configuration
et: Olemasolevate sätete ülekandmine ebaõnnestus

en: Failed to open desktop item editor
et: Töölaua-failide haldusvahendi avamine ebaõnnestus

en: Failed to query content type for "%s"
et: Ei õnnestunud pärida „%s“ sisutüüpi

en: Failed to quit the panel
et: Riba lõpetamine ebaõnnestus

en: Failed to restart the panel
et: Riba taaskäivitamine ebaõnnestus

en: Failed to run action "%s"
et: Ei õnnestunud käivitada tegevust „%s”

en: Failed to save the panel configuration
et: Riba sätete salvestamine ebaõnnestus

en: Failed to send D-Bus message
et: D-Bus sõnumi saatmine ebaõnnestus

en: Failed to show the add new items dialog
et: Uute esemete lisamise dialoogi näitamine ebaõnnestus

en: Failed to show the preferences dialog
et: Seadistuste dialoogi näitamine ebaõnnestus

en: Features
et: Omadused

en: Filtering
et: Sõelumine

en: Fixed icon _size (pixels):
et: Fik_seeritud ikoonisuurus (pikslites):

en: Fl_ash time separators
et: Vi_lguta eraldajat

en: Format:
et: Vorming:

en: Full Name
et: Täisnimi

en: Fuzzy
et: Hägune

en: General
et: Üldine

en: Group title and timestamp
et: Rühmita pealkiri ja ajatempel

en: Group title and window title
et: Rühmita pealkiri ja akna pealkiri

en: Handle
et: Sang

en: Hibernate
et: Talleta kettale

en: Hibernating and Suspending computer in %d seconds.
et: Talletan arvuti oleku %d sekundi pärast kettale.

en: Hibernating computer in %d seconds.
et: Talletan %d sekundi pärast kettale.

en: Hidden
et: Varjatud

en: Hide all windows and show the desktop
et: Peida kõik aknad ja näita töölauda

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Hybrid Sleep
et: Hübriiduni

en: Icon
et: Ikoon

en: Icons
et: Ikoonid

en: If enabled, ensure that the items are laid out in a single row
et: Kui see seadistus on kasutusel, siis kõik esemed paigutatakse ühele reale

en: If set, this command is run when the plugin is left-clicked, instead of displaying the default calendar.
et: Kui sa nii oled seadistanud, siis vasak hiireklõps kalendril käivitab selle käsu, mitte aga ei kuva kalendrit.

en: If you delete an item, it will be permanently removed
et: Kui kustutad eseme, kaob see jäädavalt

en: If you remove the item from the panel, it is permanently lost.
et: Kui sa eemaldad eseme ribalt, kaob ta sealt jäädavalt,
    kuid alati saad ta tagasi lisada.

en: If you remove them from the panel, they are permanently lost.
et: Kui sa eemaldad need esemed ribalt, kaovad nad jäädavalt.

en: Inside Button
et: Sisemine nupp

en: Intelligently
et: Nutikalt

en: Intermediate
et: Keskpärane

en: Internal name: %s-%d
et: Sisemine nimetus: %s-%d

en: Internal name: %s-%d
    PID: %d
et: Sisemine nimi: %s-%d
    PID: %d

en: Invalid hint type "%s". Valid types are bool, double, int, string and uint.
et: Vigane vihje tüüp „%s“. Sobivad tüübid on tõeväärtus, ujuvkomaarv, täisarv, sõne ja märgita täisarv.

en: Invalid plugin event syntax specified. Use PLUGIN-NAME:NAME[:TYPE:VALUE].
et: Vigane plugina sündmuse süntaks. Kasuta PLUGINA-NIMI:NIMI[:TÜÜP:VÄÄRTUS]

en: Ite_ms
et: _Esemed

en: Item
et: Ese

en: Item buttons will take a square when it's possible
et: Kui vähegi võimalik, siis kuvatakse esemete ikoonid ruudukujulistena

en: Known Items
et: Teadaolevad esemed

en: L_ength (pixels):
et: _Pikkus (pikslites):

en: Late evening
et: Hilisõhtu

en: Launch New Instance
et: Käivita rakenduse uus koopia

en: Launcher
et: Käivitaja

en: Left click will always display the menu for item
et: Vasak hiireklõps näitab alati eseme menüüvalikut

en: Little Mouse
et: Pisike hiir

en: Load symbolic icons if available
et: Kui nad on olemas, siis eelista sümbolikoone

en: Loc_k Screen
et: L_ukusta ekraan

en: Lock Screen
et: Lukusta ekraan

en: Log Out
et: Logi välja

en: Log Out...
et: Logi välja...

en: Log _Out
et: Logi _välja

en: Log _Out...
et: Logi _välja...

en: Log out, lock or other system actions
et: Logi välja, lukusta või muud süsteemi tegevused

en: Logging out in %d seconds.
et: Väljalogimine %d sekundi pärast.

en: M_ode:
et: Kuvamisviis:

en: Ma_ximize All
et: _Suurenda kõik

en: Menu
et: Menüü

en: Menu File
et: Menüüfail

en: Menu _file:
et: Menüü_fail:

en: Mi_ddle click action:
et: Tegevus _keskmise hiireklahvi klõpsul:

en: Mi_nimize All
et: _Vähenda kõik

en: Miniature View
et: Pisivaade

en: Minimize Window
et: Minimeeri aken

en: Minimize all open windows and show the desktop
et: Vähenda kõik avatud aknad ja näita töölauda

en: Modifying the panel is not allowed
et: Riba muutmine ei ole lubatud

en: Monitor %d
et: Kuvar %d

en: Morning
et: Hommik

en: Most likely another widget took over the function of a notification area. This area will be unused.
et: Tõenäoliselt võttis mõni teine vidin üle teateala ülesande. Ala jääb kasutamata.

en: Move currently selected item down by one row
et: Liiguta valitud eset ühe rea võrra alla

en: Move currently selected item up by one row
et: Liiguta valitud eset ühe rea võrra üles

en: Move the selected item one row down
et: Liiguta valitud eset rea võrra alla

en: Move the selected item one row up
et: Liiguta valitud eset rea võrra üles

en: Name of a timezone corresponding a file in the zoneinfo database, for example "America/New_York". Leave empty to use the localtime.
et: Ajavööndi nimi vastavalt ajavööndite andmebaasile, näiteks „Europe/Tallinn“. Kohaliku aja kasutamiseks jäta tühjaks.

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New Instance
et: Rakenduse uus koopia

en: New _Application
et: Uus _rakendus

en: New _Link
et: Uus _link

en: Night
et: Öö

en: No Windows
et: Aknaid ei ole

en: No default application found for "%s"
et: „%s” jaoks ei leitud vaikimisi rakendust

en: No items
et: Esemeid ei ole

en: No running instance of %s was found
et: Ei leidnud ühtegi %s töötavat olekut

en: None (use system style)
et: Puudub (kasuta süsteemset välimust)

en: None, allow drag-and-drop
et: Puudub, luba lohistamine

en: Noon
et: Keskpäev

en: North
et: Põhi

en: Nothing
et: Ei midagi

en: Novice
et: Algaja

en: Num_ber of rows:
et: Ridade _arv:

en: Number of _rows:
et: _Ridade arv:

en: OPTION
et: VALIK

en: O_utput:
et: Väl_jund:

en: Open Folder
et: Ava kaust

en: Open in Terminal
et: Ava terminalis

en: Open launcher menu
et: Ava käivitaja menüü

en: Options:
et: Valikud:

en: PANEL-NUMBER
et: RIBA-ARV

en: PLUGIN-NAME
et: PLUGINA-NIMI

en: Pane_l
et: _Riba

en: Panel
et: Riba

en: Panel %d
et: %d. ääreriba

en: Panel Pr_eferences...
et: Riba s_eadistused...

en: Panel Preferences
et: Riba seadistused

en: Panel config needs migration...
et: Riba sätted vajavad ülekandmist uude vormingusse...

en: Panel configuration has been updated.
et: Riba sätteid on uuendatud.

en: Pick a Panel Color
et: Vali riba värv

en: Please choose a panel for the new plugin:
et: Palun valige uuele pluginale riba:

en: Please report bugs to <%s>.
et: Palun teata vigadest <%s>.

en: Plugin "%s" could not be loaded, do you want to remove it from xfce4-panel configuration?
et: „%s“ pluginat ei õnnestunud laadida. Kas sa soovid ta eemaldada xfce4-panel'i seadistustest?

en: Plugin "%s" unexpectedly left the panel, do you want to restart it?
et: Plugin \„%s\” kadus ribalt ootamatult, kas soovid selle taaskäivitada?

en: Plugin Restart
et: Plugina uuesti käivitamine

en: Plugin loading failure
et: Viga plugina laadimisel

en: Popup menu at current mouse position
et: Hüpikmenüü hiire asukohal

en: Primary
et: Esmane

en: Print version information and exit
et: Trüki versioon ja välju

en: Profiles:
et: Profiilid:

en: Program launcher with optional menu
et: Rakenduse käivitaja valikulise menüüga

en: Provides status notifier items (application indicators) and legacy systray items
et: Tagab olekusalve esemete (rakenduste teated) ning eelmise põlvkonna süsteemisalve esemete kuvamise

en: Quit
et: Lõpeta

en: Quit the running panel instance
et: Sulge kasutuselolev riba

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove Workspace "%s"
et: Eemalda tööala \„%s\”

en: Remove Workspace %d
et: Eemalda tööala %d

en: Remove currently selected item
et: Eemalda valitud ese

en: Remove the currently selected panel
et: Eemalda valitud riba

en: Removing the item from the panel also means its configuration will be lost.
et: Eemaldades eseme ribalt kustutatakse ka tema seadistused.

en: Resets the list of items and their visibility settings
et: Lähtesta esemete loend ja nende nähtavuse seadistused

en: Restart
et: Taaskäivita

en: Restart the running panel instance
et: Taaskäivita kasutuselolev riba

en: Restarting computer in %d seconds.
et: Taaskäivitan %d sekundi pärast.

en: Restarting...
et: Taaskäivitan...

en: Restore minimized windows to current _workspace
et: Taasta vähendatud aknad käesolevale _tööalale

en: Restore the minimized windows
et: Taasta vähendatud aknad

en: Row _size (pixels):
et: Rea _suurus (pikslites):

en: Save the panel configuration
et: Salvesta riba seadistused

en: Select A Background Image
et: Vali taustapilt

en: Select A Directory
et: Vali kataloog

en: Select A Menu File
et: Vali menüüfail

en: Select An Icon
et: Vali ikoon

en: Select this option if you don't want maximized windows to cover the area behind the panel. This only works when the panel is attached to a screen edge.
et: Eelista seda valikut, kui sa ei taha, et täisvaates aknad kataksid riba taha jääva ala. Toimib ainult siis, kui riba on kinnitatud ekraani äärde.

en: Select this option to automatically increase the length of the panel if the plugins request more space.
et: Vali see, et riba pikeneks automaatselt kui plugin nõuab rohkem ruumi.

en: Select this option to disable the tooltips when moving over the panel button or menu items.
et: Vali see, et lülitada välja näpunäited, kui liigud üle riba nupu või menüü esemete.

en: Select this option to extend the panel over multiple monitors.
et: Vali see, et riba ulatuks üle mitme kuvari.

en: Select this option to hide the handles of the panel and lock its position.
et: See valik peidab riba sangad ja lukustab selle asukoha.

en: Select this option to move the clicked menu item to the panel.
et: Vali see, et liigutada klõpsatud menüü ese ribale.

en: Select this option to show the generic application name in the menu, for example "File Manager" instead of "Thunar"
et: Vali see, et näidata menüüs üldist rakenduse nime, näiteks\„Thunar\” asemel \„Failihaldur\”

en: Separator
et: Eraldaja

en: Session Menu
et: Sessioonimenüü

en: Sexagesimal
et: Kuuekümnendsüsteem

en: Sho_w AM/PM
et: _Näita AM/PM

en: Show 'New Text _Document'
et: Näita 'Uus teksti_dokument'

en: Show 'Open in _Terminal'
et: Näita 'Ava _terminalis'

en: Show '_New Folder'
et: Näita 'Uus _kaust'

en: Show '_Open _Folder'
et: Näita '_Ava kaust'

en: Show Desktop
et: Näita töölauda

en: Show _flat buttons
et: Näita _lamedaid nuppe

en: Show _handle
et: Näita _sangasid

en: Show _hidden files
et: Näita _peidetud faile

en: Show _inactive segments
et: Näita m_itteaktiivseid segmente

en: Show _label instead of icon
et: Näita ikooni asemel si_lti

en: Show _tooltips
et: Näita _teabemulle

en: Show a confirmation dialog with a 30 second timeout for some of the actions.
et: Näita mõne tegevuse puhul 30 sekundilise ajapiiriga kinnitusdialoogi.

en: Show a directory tree in a menu
et: Näita kaustade puud menüüna

en: Show a menu containing categories of installed applications
et: Näita menüüd, mis sisaldab paigaldatud rakenduste kategooriaid

en: Show about information of the currently selected item
et: Näita valitud eseme kohta teavet

en: Show application d_escription in tooltip
et: Näita teabemullis rakenduse kirj_eldust

en: Show button _labels
et: Näita  nuppude si_lte

en: Show button on one _line
et: Näita nuppu ühel rea_l

en: Show generic application n_ames
et: Näita üldisi rakenduste nimesid

en: Show gri_d
et: Näita ruu_dustikku

en: Show help options
et: Näita abivalikuid

en: Show ic_ons in menu
et: Näita ik_oone menüüdes

en: Show last _used item in panel
et: Näita ribal _viimati kasutatud eset

en: Show only _minimized windows
et: Näita ainult _vähendatud aknaid

en: Show the 'Add New Items' dialog
et: Näita „Lisa uusi esemeid” dialoogi

en: Show the 'Panel Preferences' dialog
et: Näita „riba seadistused” dialoogi

en: Show windows from _all workspaces
et: Näita kõikide tööalade _aknaid

en: Show windows from all mo_nitors
et: Näita kõikide _kuvarite aknaid

en: Show workspace _names
et: Näita tööpindade _nimetusi

en: Show workspace a_ctions
et: Näita _tööalade tegevusi

en: Show workspace number
et: Näita tööala numbrit

en: Shut Down
et: Lülita välja

en: Shut _Down
et: L_ülita välja

en: Solid color
et: Puhas värv

en: Sorting _order:
et: J_ärjestus:

en: South
et: Lõuna

en: Span mo_nitors
et: Ulata üle ekraa_nide

en: Status Notifiers
et: Olekuteatised

en: Status Tray Items
et: Olekusalve esemed

en: Status Tray Plugin
et: Olekusalve pistikprogramm

en: Sus_pend
et: Talleta _RAM-i

en: Suspend
et: Tee uinak

en: Suspending computer in %d seconds.
et: Talletan %d sekundi pärast RAM-i.

en: Switch User
et: Vaheta kasutajat

en: Switch between open windows using a menu
et: Vaheta avatud aknaid menüü abil

en: Switch between open windows using buttons
et: Vaheta avatud aknaid nuppude abil

en: Switch between panel presets
et: Vaheta ribade eelseadistusi

en: Switch between virtual desktops
et: Vaheta virtuaalseid töölaudasid

en: Switch workspaces using the mouse wheel
et: Vaheta tööalasid hiirerattaga

en: Systray Icons
et: Süsteemisalve ikoonid

en: The Xfce development team. All rights reserved.
et: Xfce arendusmeeskond. Kõik õigused kaitstud.

en: The format describes the date and time parts to insert into the panel. For example, %Y will be substituted with the year, %m with the month and %d with the day. Similarly, &lt;b&gt;&lt;/b&gt; tags will make the text bold. See the &quot;Help&quot; page for additional information.
et: Vorming kirjeldab ribale sisetatavaid kuupäeva ja aja osasid. Näiteks %Y asendatakse aastaga, %m kuuga ning %d päevaga. Sarnaselt ka, <b></b>märgendid kuvavad paksu teksti. Lisainfot leiad abiteabe lehelt.

en: The format describes the date and time parts to insert into the panel. For example, %Y will be substituted with the year, %m with the month and %d with the day. Similarly, <b></b> tags will make the text bold. See the "Help" page for additional information.
et: Vorming kirjeldab ribale sisetatavaid kuupäeva ja aja osasid. Näiteks %Y asendatakse aastaga, %m kuuga ning %d päevaga. Sarnaselt ka, <b></b>märgendis kuvavad paksu teksti. Lisainfot saate abiteabe lehelt.

en: The notification area lost selection
et: Teateala kaotas valiku

en: The panel and plugin configurations will be permanently removed
et: Riba ja plugina sätted eemaldatakse jäädavalt

en: The panel of the Xfce Desktop Environment
et: Xfce Töölaua Keskkonna riba

en: The plugin restarted more than once in the last %d seconds. If you press Execute the panel will try to restart the plugin otherwise it will be permanently removed from the panel.
et: Plugin taaskäivitus mitu korda viimase %d sekundi jooksul. Kui vajutate „Teosta”, üritab riba pluginat taaskäivitada, vastasel juhul eemaldatakse see ribalt jäädavalt.

en: There is already a running instance
et: Üks paneel juba töötab

en: This plugin is in the current xfce4-panel configuration but could not be loaded, probably due to an installation issue. If you know what you're doing, you can remove it permanently, otherwise you'd better quit and make a backup of the current configuration using %s, before checking your installation and trying to start xfce4-panel again.
et: Selle plugina kasutamine on praegustes xfce4-panel'i seadistuses ette nähtud, kuid ilmselt paigalduse probleemide tõttu tema laadimine ei õnnestunud. Kui sa tead, mida teed, siis võid ta jäädavalt eemaldada. Vastasel juhul pigem katkesta praegune tegevus, tee %s abil praegustest seadistustest varukoopia ning seejärel saad viga otsida ja /või xfce4-panel'i uuesti käivitada.

en: This will create a new launcher plugin on the panel and inserts the dropped files as menu items.
et: Sellega luuakse ribale uus käivitaja ja lisatud failid moodustavad menüü.

en: Time
et: Aeg

en: Time Only
et: Ainult kellaaeg

en: Time Settings
et: Kellaaja seadistused

en: Time and Date _Settings...
et: Kellaaja ja kuupäeva _seadistused...

en: Time, then date
et: Kellaaeg, kuupäev

en: Time_zone:
et: Ajavöönd:

en: Timestamp
et: Ajatempel

en: Title:
et: Nimetus:

en: Transparency when the pointer is not hovering over the panel, with 0 being fully transparent and 100 fully opaque.
et: Läbipaistvus, kui hiirekursor ei ole paneeli kohal, 0 on täiesti läbipaistev ja 100 täiesti läbipaistmatu.

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Turning off computer in %d seconds.
et: Lülitan %d sekundi pärast välja.

en: Type "%s --help" for usage.
et: Trüki „%s --help” kasutusjuhisteks.

en: Un_minimize All
et: _Taasta kõik

en: Unable to open the e-mail address
et: E-posti aadressi avamine ei õnnestunud

en: Unable to open the workspace settings
et: Ei saa avada tööala sätteid

en: Unable to start new instance of '%s'
et: „%s“ uue koopia käivitamine ei õnnestu

en: Unable to start the notification area
et: Ei saa käivitada teateala

en: Unnamed Item
et: Nimetu ese

en: Unnamed item
et: Nimetu ese

en: Up
et: Üles

en: Urgent Windows
et: Tähelepanu nõudev aken

en: Usage:
et: Kasutus:

en: Use c_ustom menu file:
et: Kasuta _kohandatud menüüfaili:

en: Use the _default menu
et: Kasuta _vaikimisi menüüd

en: User ID
et: Kasutaaja ID

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Visible
et: Nähtav

en: Week %V
et: Nädal %V

en: West
et: Lääs

en: What time is it?
et: Mis kell on?

en: When enabled, all new items will be marked as "Hidden"
et: Kui see seadistus on kasutusel, siis kõik uued esemed märgitakse peidetuks

en: Window Buttons
et: Akende nupud

en: Window Menu
et: Akende menüü

en: Window title
et: Akna pealkiri

en: Workspace %d
et: %d. tööala

en: Workspace Switcher
et: Tööala vahetaja

en: Workspace _Settings...
et: Tööala _sätted...

en: Wrap around workspaces
et: Mässi tööala ümber

en: You have started X without session manager. Clicking Quit will close the X server.
et: Käivitasite X-i sessioonihaldurita. Klõpsates „Lõpeta” sulgete X serveri.

en: [ARGUMENTS...]
et: [ARGUMENDID...]

en: _About
et: Te_ave

en: _Actions
et: _Tegevused

en: _Add
et: Lis_a

en: _Arrow button position:
et: _Noolenupu asukoht:

en: _Backup and restore
et: _Varunda ja taasta

en: _Base Directory:
et: _Algkataloog:

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Close
et: _Sulge

en: _Close All
et: S_ulge kõik

en: _Edit Item
et: _Muuda kirjet

en: _Enter:
et: _Sisesta:

en: _Execute
et: _Käivita

en: _Expand
et: _Paisuta

en: _File Pattern:
et: _Faili muster:

en: _File:
et: _Fail:

en: _Fixed icon size (pixels):
et: _Fikseeritud ikoonisuurus (pikslites):

en: _Group windows by application
et: _Rühmita aknad rakenduse alusel

en: _Help
et: A_bi

en: _Hibernate
et: T_alleta kettale

en: _Hide items by default
et: Vaikimisi _peida esemed

en: _Hybrid Sleep
et: H_übriiduni

en: _Icon:
et: _Ikoon:

en: _Layout:
et: _Paigutus:

en: _Leave:
et: _Jäta:

en: _Level:
et: _Tase:

en: _Lock Panel
et: _Lukusta riba

en: _Lock panel
et: _Lukusta riba

en: _Log Out
et: _Logi välja

en: _Menu is primary action
et: _Menüü on esmane tegevus

en: _Move
et: L_iiguta

en: _New Game
et: _Uus mäng

en: _Properties
et: _Omadused

en: _Quit
et: Vä_lja

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Request symbolic icons
et: _Eelista sümbolikoone

en: _Reserve space on screen edges for the panel
et: _Reserveeri ekraani äärtes riba jaoks ruumi

en: _Restart
et: Taa_skäivita

en: _Search:
et: _Otsi:

en: _Show button title
et: _Näita nupu pealkirja

en: _Show confirmation dialog
et: _Näita kinnitusdialoogi

en: _Show on mouse hover
et: _Näita, kui hiirekursor on ta kohal

en: _Show week numbers
et: _Näita nädalate numbreid

en: _Square items
et: _Ruudukujulised esemed

en: _Style:
et: _Välimus:

en: _Switch User
et: Vaheta _kasutajat

en: _Switch windows using the mouse wheel
et: Vaheta a_knaid hiirerattaga

en: _Tooltip format:
et: _Teabemulli vorming:

en: _Unmaximize All
et: T_aasta kõik

[ctx: am]
en: eight
et: kaheksa

[ctx: am]
en: eleven
et: üksteist

[ctx: am]
en: five
et: viis

[ctx: am]
en: four
et: neli

[ctx: am]
en: nine
et: üheksa

[ctx: am]
en: one
et: üks

[ctx: am]
en: seven
et: seitse

[ctx: am]
en: six
et: kuus

[ctx: am]
en: ten
et: kümme

[ctx: am]
en: three
et: kolm

[ctx: am]
en: twelve
et: kaksteist

[ctx: am]
en: two
et: kaks

en: five past %0
et: %0 ja viis minutit

en: five to %1
et: viie pärast %1

en: half past %0
et: pool %1

[ctx: one]
en: %0 o'clock
et: %0

[ctx: one]
en: %1 o'clock
et: %1

[ctx: one]
en: five past %0
et: %0 ja viis minutit

[ctx: one]
en: five to %1
et: viie pärast %1

[ctx: one]
en: half past %0
et: pool %1

[ctx: one]
en: quarter past %0
et: veerand %1

[ctx: one]
en: quarter to %1
et: kolmveerand %1

[ctx: one]
en: ten past %0
et: %0 ja kümme minutit

[ctx: one]
en: ten to %1
et: kümne pärast %1

[ctx: one]
en: twenty five past %0
et: %0 ja kakskümmend viis minutit

[ctx: one]
en: twenty five to %1
et: kahekümne viie pärast %1

[ctx: one]
en: twenty past %0
et: %0 ja kakskümmend minutit

[ctx: one]
en: twenty to %1
et: kahekümne pärast %1

en: panels;settings;preferences;taskbar;autohide;application menu;start;buttons;launcher;notification area;status;icons;plugins;
et: panels;settings;preferences;taskbar;autohide;application menu;start;buttons;launcher;notification area;status;icons;plugins;riba;ribad;paneel;paneelid;eelistused;seaded;seadistused;tegumiriba;teated;käivitaja;

[ctx: pm]
en: eight
et: kaheksa

[ctx: pm]
en: eleven
et: üksteist

[ctx: pm]
en: five
et: viis

[ctx: pm]
en: four
et: neli

[ctx: pm]
en: nine
et: üheksa

[ctx: pm]
en: one
et: üks

[ctx: pm]
en: seven
et: seitse

[ctx: pm]
en: six
et: kuus

[ctx: pm]
en: ten
et: kümme

[ctx: pm]
en: three
et: kolm

[ctx: pm]
en: twelve
et: kaksteist

[ctx: pm]
en: two
et: kaks

en: quarter past %0
et: veerand %1

en: quarter to %1
et: kolmveerand %1

en: ten past %0
et: %0 ja kümme minutit

en: ten to %1
et: kümne pärast %1

en: twenty five past %0
et: %0 ja kakskümmend viis minutit

en: twenty five to %1
et: kahekümne viie pärast %1

en: twenty past %0
et: %0 ja kakskümmend minutit

en: twenty to %1
et: kahekümne pärast %1
