Xfce4-power-manager - en to et translation catalogue (207 entries)

en: %i hour | %i hours
et[0]: %i tund
et[1]: %i tundi

en: %i minute | %i minutes
et[0]: %i minut
et[1]: %i minutit

en: %s (%i%%)
    %s until fully charged
et: %s (%i%%)
    %s kuni on täielikult laetud

en: %s (%i%%)
    Estimated time left is %s
et: %s (%i%%)
    Hinnanguliselt aega jäänud %s

en: %s is currently inhibiting power management
et: Hetkel keelab vooluhalduse kasutuse %s

en: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s remaining
et: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - jäänud %s

en: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s until full
et: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s kuni on täielikult laetud

en: <b>%s %s</b>
    Current charge: %0.0f%%
et: <b>%s %s</b>
    Praegune akutase: %0.0f%%

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged
et: <b>%s %s</b>
    Täielikult laetud

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged - %s remaining
et: <b>%s %s</b>
    Täielikult laetud - jäänud %s

en: <b>%s %s</b>
    Unknown state
et: <b>%s %s</b>
    Teadmata olek

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to charge (%0.0f%%)
et: <b>%s %s</b>
    Ootab laadimist (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to discharge (%0.0f%%)
et: <b>%s %s</b>
    Ootab tühjenemist (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    is empty
et: <b>%s %s</b>
    on tühi

en: <b>Appearance</b>
et: <b>Välimus</b>

en: <b>Brightness reduction</b>
et: <b>Heleduse vähendamine</b>

en: <b>Buttons</b>
et: <b>Nupud</b>

en: <b>Critical power</b>
et: <b>Kriitiline täitumus</b>

en: <b>Display brightness</b>
et: <b>Monitori heledus</b>

en: <b>Display power management</b>
et: <b>Ekraani toitehaldus</b>

en: <b>Laptop Lid</b>
et: <b>Sülearvuti kaas</b>

en: <b>Power profile</b>
et: <b>Toiteprofiil</b>

en: <b>Security</b>
et: <b>Turvalisus</b>

en: <b>System power saving</b>
et: <b>Süsteemi voolusääst</b>

en: An application is currently disabling the automatic sleep. Doing this action now may damage the working state of this application.
    Are you sure you want to hibernate the system?
et: Üks rakendus on parasjagu blokeerinud automaatse talveune. Selle tegevusega jätkamine võib kahjustada nimetatud rakenduse olekut.
    Kas sa kindlasti soovid viia arvuti talveunne?

en: Another power manager is already running
et: Teine vooluhaldur juba töötab

en: Ask
et: Küsi

en: Authentication is required to modify the laptop display brightness
et: Sülearvuti ekraani ereduse muutmiseks on vajalik autentimine

en: Authentication is required to place the system in suspend or hibernate mode
et: Selleks, et viia arvuti talveunne või uinakule  on vajalik autentimine

en: Authorized to hibernate
et: Talveunne jäämine on lubatud

en: Authorized to hybrid sleep
et: Hübriidunne jäämine on lubatud

en: Authorized to shutdown
et: Väljalülitamine on lubatud

en: Authorized to suspend
et: Uinakule jäämine on lubatud

en: Battery
et: Aku

en: Brightness step count:
et: Ereduse sammude arv:

en: Brightness: %.0f percent
et: Eredus: %.0f protsenti

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
et: Kompileeritud kasutades GTK+ %d.%d.%d, parajasti GTK+ %d.%d.%d.

en: Can hibernate
et: Saab talveunne minna

en: Can hybrid sleep
et: Võib jääda hübriidunne

en: Can suspend
et: Saab uinakusse minna

en: Cancel
et: Loobu

en: Cause xfce4-power-manager-settings to quit
et: Sulge Xfce4 vooluhalduri seadistuste aken

en: Check your power manager installation
et: Kontrolli oma vooluhalduri paigaldust

en: Computer
et: Arvuti

en: Critical battery power level:
et: Aku kriitiline täitumus:

en: Current charge
et: Praegune täitumus

en: Daemonize
et: Käivita taustaprogrammina

en: Device
et: Seade

en: Devices
et: Seadmed

en: Display
et: Monitor

en: Display a specific device by UpDevice object path
et: Näita vastavat seadet UpDevice objekti otsitee alusel

en: Display battery levels for attached devices
et: Kuva lisatud seadmete akutaset

en: Display the battery levels of your devices and control the brightness of your display
et: Näita oma seadmete akutaset ning kontrolli ekraani ja klaviatuuri eredust

en: Display version information
et: Kuva versiooniteave

en: Do nothing
et: Ära tee midagi

en: Dump all information
et: Tõmmista kõik andmed

en: Enable debugging
et: Luba silumine

en: Energy empty
et: Energiat pole

en: Energy rate
et: Energiakulu

en: Exponential
et: Eksponentsiaalne

en: Failed to connect to power manager
et: Vooluhalduriga ühenduse loomine ei õnnestunud

en: Failed to load power manager configuration
et: Vooluhaldusseadistuse laadimine ei õnnestunud

en: Failed to parse arguments: %s
et: Argumentide sõelumine ebaõnnestus: „%s“

en: False
et: Väär

en: Fully charged
et: Täielikult laetud

en: Fully charged (design)
et: Täielikult laetud (projekteeritud väärtus)

en: General
et: Üldine

en: Handle display brightness _keys
et: Juhi kuvari heleduse _klahve

en: Has LID
et: Olemas LID

en: Has battery
et: Olemas aku

en: Has battery button
et: Olemas akunupp

en: Has brightness panel
et: Olemas heleduse riba

en: Has hibernate button
et: Olemas talveunenupp

en: Has power button
et: Olemas toitenupp

en: Has sleep button
et: Olemas unenupp

en: Hibernate
et: Mine talveunne

en: Hibernate and suspend operations not permitted
et: Talveuni ega uinak pole lubatud

en: Hibernate and suspend operations not supported
et: Talveuni ega uinak pole toetatud

en: Hibernate not supported
et: Talveuni pole toetatud

en: Hibernate operation not permitted
et: Talveuni pole lubatud

en: Hibernate operation not supported
et: Talveund pole toetatud

en: Hibernate the system
et: Vii arvuti talveunne

en: Hybrid Sleep
et: Hübriiduni

en: Hybrid sleep not supported
et: Hübriiduni pole toetatud

en: Hybrid sleep operation not permitted
et: Hübriidune funktsionaalsus pole lubatud

en: Hybrid sleep operation not supported
et: Hübriidune funktsionaalsus pole toetatud

en: Hybrid sleep the system
et: Jäta arvuti hübriidunne

en: In addition, Xfce power manager provides a set of freedesktop-compliant DBus interfaces to inform other applications about current power level so that they can adjust their power consumption, and it provides the inhibit interface which allows applications to prevent automatic sleep actions via the power manager; as an example, the operating system’s package manager should make use of this interface while it is performing update operations.
et: Lisaks pakub Xfce vooluhaldur teistele rakendustele freedesktop-spetsifikatsiooni järgset DBus liidest, mille abil nad  saavad oma voolutarvet kohendada või blokeerida arvuti jäämise unne. Näiteks operatsioonisüsteemi paketihaldur võib kasutada viimatinimetatud funktsionaalsust süsteemi uuendamise ajal.

en: Invalid arguments
et: Vigased argumendid

en: Invalid cookie
et: Vigane küpsis

en: Keyboard
et: Klaviatuur

en: Keyboard Brightness: %.0f percent
et: Klaviatuuri eredus: %.0f protsenti

en: Lead acid
et: Plii-hape

en: Let the power manager handle display power management (DPMS) instead of the display server
et: Lase graafikaserveri asemel vooluhalduril hallata monitori toitehaldust (DPMS)

en: Line power
et: Võrgutoide

en: Lithium ion
et: Liitiumioon

en: Lithium iron phosphate
et: Liitium raua fosfaat

en: Lithium polymer
et: Liitium polümeer

en: Lock screen
et: Lukusta ekraan

en: Lock screen when system is going to sleep
et: Lukusta ekraan, kui arvuti uinub

en: Make sure you set a sufficiently high value here, otherwise the system will trigger its own action before xfce4-power-manager, without being able to prevent it or know exactly when it will do so. The action triggered by the system in this case will be: %s.
et: Palun vaata, et seadistaksid siin piisavalt suure väärtuse. Vastasel juhul võib operatsioonisüsteem käivitada tegevused oma loogika alusel enne, kui xfce4-power-manager seda teeb ning suutmata seda takistada või aru saamata millal midagi juhtub. Antud juhul oleks süsteemi poolt käivitatud tegevus: %s.

en: Manage and reduce power consumption of computer and devices
et: Halda ja vähenda arvutite ning seadmete elektritarbimist

en: Model
et: Mudel

en: Modify the laptop display brightness
et: Muuda sülearvuti ekraani eredust

en: Monitor
et: Kuvar

en: Mouse
et: Hiir

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Nickel cadmium
et: Nikkel kaadmium

en: Nickel metal hydride
et: Nikkel metallhübriid

en: None
et: Puudub

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
et: Mitte ükski ekraanilukustusvahend ei toiminud ja seega ekraan ei ole lukustatud.

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
    Do you still want to continue to suspend the system?
et: Mitte ainsamgi ekraanilukustuse tarvik ei toiminud ja seega ekraan ei ole lukustatud.
    Kas sa jätkuvalt soovid arvuti seada uinakusse?

en: Not plugged in
et: Ühendamata

en: Nothing
et: Ära tee midagi

en: Notify
et: Teavita

en: Number of brightness steps available using keys
et: Sammude arv, mille alusel saab klaviatuurilt ekraani eredust sättida

en: On battery
et: Akutoitel

en: On critical battery power:
et: Aku kriitilise täitumuse korral:

en: On inactivity reduce to
et: Tegevusetuse korral vähenda tasemeni

en: One minute
et: Üks minut

en: Percentage
et: Protsentuaalne osakaal

en: Percentage and remaining time
et: Protsent ja järelejäänud aeg

en: Permission denied
et: Ligipääs keelatud

en: Phone
et: Telefon

en: Plugged in
et: Ühendatud

en: Power Manager
et: Vooluhaldur

en: Power Manager Plugin
et: Vooluhalduri pistikprogramm

en: Power Manager Plugin Settings
et: Vooluhalduri pistikprogrammi seadistused

en: Power management for the Xfce desktop
et: Xfce töölaua vooluhaldur

en: PowerSupply
et: Vooluallikas

en: Presentation _mode
et: Esitlus_režiim

en: Put to sleep after
et: Pane kuvar uinuma pärast

en: Quit any running xfce power manager
et: Sulge kõik töötavad xfce vooluhaldurid

en: Reduce after
et: Vähenda pärast

en: Remaining time
et: Järelejäänud aeg

en: Restart the running instance of Xfce power manager
et: Taaskäivita hetkel töötav Xfce vooluhaldur

en: SOCKET ID
et: PISTIK

en: Screenshot of the Xfce Power Manager User Interface
et: Xfce vooluhalduri kasutajaliidese ekraanitõmmis

en: Serial
et: Järjenumber

en: Settings for the Xfce Power Manager
et: Xfce vooluhalduri seadistused

en: Settings manager socket
et: Seadistushalduri pistik

en: Show 'Presentation mode' indicator:
et: Kuva esitlusrežiimi näidikut:

en: Show label:
et: Näita silt:

en: Show the configuration dialog
et: Näita seadistusdialoogi

en: Shutdown
et: Lülita välja

en: Shutdown the system
et: Lülita arvuti välja

en: Status notifications
et: Olekuteatised

en: Suspend
et: Tee uinak

en: Suspend not supported
et: Uinak pole toetatud

en: Suspend operation not permitted
et: Uinak pole lubatud

en: Suspend operation not supported
et: Uinakut pole toetatud

en: Suspend or hibernate the system
et: Vii arvuti talveunne või uinakule

en: Suspend the system
et: Jäta arvuti uinakusse

en: Switch off after
et: Lülita välja pärast

en: Switch off display
et: Lülita kuvar välja

en: System
et: Süsteem

en: System is running on %s power
et: Süsteemi toidab %s

en: System is running on low power
et: Süsteem töötab väikese võimsusega

en: System is running on low power. Save your work to avoid losing data
et: Süsteem töötab väikese võimsusega. Andmete kadumise vältimiseks salvestage oma töö

en: System sleep mode:
et: Süsteemi unerežiim:

en: System tray icon
et: Süsteemisalve ikoon

en: Tablet
et: Tahvelarvuti

en: Technology
et: Tehnoloogia

en: These actions only take place if no external display is connected
et: Need tegevused on võimalikud vaid siis, kui välist monitori pole ühendatud

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
et: See on %s versioon %s, töökeskkond Xfce %s.

en: True
et: Tõene

en: Type
et: Liik

en: Unable to get connection to the message bus session
et: Ei saa ühenduste D-Bus sõnumisiini sessiooniga

en: Uninterruptible Power Supply
et: Katkematu toiteallikas

en: Unknown
et: Teadmata

en: Unknown time
et: Teadmata aeg

en: UpDevice object path
et: UpDevice objekti otsitee

en: Vendor
et: Tarnija

en: Version information
et: Versiooniteave

en: Voltage
et: Pinge

en: When all the power sources of the computer reach this charge level
et: Kui arvuti kõik vooluallikad on sellel tasemel

en: When battery button is pressed:
et: Kui vajutad aku nuppu:

en: When hibernate button is pressed:
et: Kui vajutad talveunenuppu:

en: When inactive for
et: Kui nii kaua tegevusetu

en: When laptop lid is closed:
et: Kui sülearvuti kaas suletakse:

en: When power button is pressed:
et: Kui vajutad toitenuppu:

en: When sleep button is pressed:
et: Kui vajutad unenuppu:

en: When the screensaver is activated
et: Ekraanisäästja töölelülitumisel

en: When the screensaver is deactivated
et: Ekraanisäästja väljalülitumisel

en: With policykit support
et: Policykit toega

en: Without policykit support
et: Policykit toeta

en: Xfce Power Manager
et: Xfce vooluhaldur

en: Xfce power manager
et: Xfce vooluhaldur

en: Xfce power manager also provides a plugin for the Xfce and LXDE panels to control LCD brightness levels and to monitor battery and device charge levels.
et: Xfce vooluhalduri pistikprogramm on kasutusel nii Xfce kui LXDE ribal ning sellega saab kontrollida nii LCD ekraani eredust kui aku laetuse taset.

en: Xfce power manager is already running
et: Xfce vooluhaldur töötab juba

en: Xfce power manager is not running
et: Xfce vooluhaldur ei tööta

en: Xfce power manager manages the power sources on the computer and the devices that can be controlled to reduce their power consumption (such as LCD brightness level, monitor sleep, CPU frequency scaling).
et: Xfce vooluhaldur haldab arvuti toiteallikaid ning erinevate seadmete voolutarvet (näiteks LCD ekraani eredus, monitori väljalülitamine ning protsessori taktsageduse automaatne muutmine).

en: Xfce4 Power Manager is not running, do you want to launch it now?
et: Xfce4 vooluhaldur ei tööta, kas soovid selle nüüd käivitada?

en: Your %s charge level is low
    Estimated time left %s
et: Sinu %s akutäituvuse tase on madal
    Hinnanguliselt on jäänud aega %s

en: Your %s is charging
et: %s laeb

en: Your %s is discharging
et: %s tühjeneb

en: Your %s is empty
et: %s on tühi

en: Your %s is fully charged
et: %s on täielikult laetud

en: _Close
et: _Sulge

en: _Help
et: A_bi

en: _Screensaver Management
et: Ekraanisäästja haldus

en: _Settings...
et: _Seadistused...

en: hour | hours
et[0]: tund
et[1]: tundi

en: minute | minutes
et[0]: minut
et[1]: minutit

en: minutes
et: minutit

en: seconds
et: sekundit

en: settings;preferences;buttons;sleep;hibernate;battery;suspend;shutdown;brightness;laptop lid;lock screen;plugged in;saving;critical;
et: settings;preferences;buttons;sleep;hibernate;battery;suspend;shutdown;brightness;laptop lid;lock screen;plugged in;saving;critical;seadistused;sätted;eelistused;nupp;nupud;uinak;aku;eredus;sülearvuti;sülearvuti kaas;ekraaniliukustus;vooluvõrgus;kriitiline;
