blueman-project - en to eu translation catalogue (790 entries)

en: %(minutes)d Minute | %(minutes)d Minutes
eu[0]: minutu %(minutes)d
eu[1]: %(minutes)d minutu

en: %(seconds)d Second | %(seconds)d Seconds
eu[0]: segundo %(seconds)d
eu[1]: %(seconds)d segundo

en: %(service)s on %(device)s
eu: %(device)s-ko %(service)s

en: %d %s %d %s and %d %s
eu: %d %s %d %s eta %d %s

en: 17–33 percent
eu: Ehuneko 17-33

en: 1–17 percent
eu: Ehuneko 1-17

en: 2-Wheeled Vehicle
eu: 2 gurpileko ibilgailua

en: 3-Wheeled Vehicle
eu: 3 gurpileko ibilgailua

en: 33–50 percent
eu: Ehuneko 33–50

en: 3D Display
eu: 3D bistaratzea

en: 3D Glasses
eu: 3D betaurrekoak

en: 3D Synchronization (3DSP)
eu: 3D sinkronizazioa (3DSP)

en: 50–67 percent
eu: Ehuneko 50–67

en: 67–83 percent
eu: Ehuneko 67–83

en: 83–99 percent
eu: Ehuneko 83–99

en: <b>An error has occurred while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
eu: <b>Errore bat gertatu da plugin bat kargatzean. Mesedez, jakinarazi mezu honen edukia garatzaileei gure </b>ri
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">webgunearen bidez.</a>

en: <b>Author:</b>
eu: <b>Egilea:</b>

en: <b>Auto-connect:</b>
eu: <b>Konektatu automatikoki:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
eu: <b>Gatazkak hauekin:</b>

en: <b>Connect To:</b>
eu: <b>Konektatu hona:</b>

en: <b>Connected</b>
eu: <b>Konektatuta</b>

en: <b>DUN Support</b>
eu: <b>DUN euskarria</b>

en: <b>Depends on:</b>
eu: <b>Menpekotasunak:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
eu: <b>Deskonektatu:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
eu: <b>Deskargatuta:</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
eu: <b>Fitxategiak jasotzea (Object Push)</b>

en: <b>File:</b>
eu: <b>Fitxategia:</b>

en: <b>GSM settings</b>
eu: <b>GSM ezarpenak</b>

en: <b>Log duration:</b>
eu: <b>Erregistroaren iraupena:</b>

en: <b>Log started:</b>
eu: <b>Erregistroa hasi da:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
eu: <b>NAP ezarpenak</b>

en: <b>NAP Support</b>
eu: <b>NAP bateragarritasuna</b>

en: <b>Name</b>
eu: <b>Izena</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
eu: <b>Ez dago DHCP zerbitzaririk instalatuta</b>

en: <b>PAN Support</b>
eu: <b>PAN euskarria</b>

en: <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
eu: <b>Jasotako seinalearen indarra: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: <b>To:</b>
eu: <b>Nora:</b>

en: <b>Total:</b>
eu: <b>Guztira:</b>

en: <b>Transmit Power Level: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>
eu: <b>Igorritako potentzia-maila: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
eu: <b>Desaktibatu Bluetootha</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
eu: <b>Aktibatu Bluetootha</b>

en: <b>Uploaded:</b>
eu: <b>Kargatuta:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
eu: <b>Bistaratze ezarpen</b>

en: <b>_Connect</b>
eu: <b>Konektatu</b>

en: <b>_Disconnect</b>
eu: <b>_Deskonektatu:</b>

en: <big>Select row(s) and use <i>Control + C</i> to copy</big>
eu: <big>Hautatu errenkadak eta erabili <i>Kontrol + C</i> kopiatzeko</big>

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma separated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
eu: <span size="small">Argumentu hauek pasatuko dira:
    Helbidea, Izena, zerbitzuaren izena, uuid16s, rfcomm nodoa
    Adibidez:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Telefonoa, DUN zerbitzua, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16ak komaz bereizitako zerrenda gisa itzultzen dira
    
    Gailua deskonektatzean script-ari HUP seinalea bidaliko zaiol</span>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
eu: <span weight="bold" size="large">Fitxategiak Bluetooth bidez bidaltzen</span>

en: Accept
eu: Onartu

en: Accept files from trusted devices
eu: Onartu gailu fidagarrietako fitxategiak

en: Access Door
eu: Sarbideko atea

en: Access Lock
eu: Sarbide-blokeoa

en: Access Point
eu: Sarbide-puntua

en: Access point
eu: Sarbide puntua

en: Adap_ters
eu: _Moldagailuak

en: Adapter
eu: Egokitzailea

en: Adapter Preferences
eu: Egokitzailearen hobespenak

en: Adapter for this connection is not available
eu: Konexio honetarako egokitzailea ez dago erabilgarri

en: Adapter selection
eu: Egokitzailearen hautapena

en: Adds an exit menu item to quit the applet
eu: Irteera menuko elementu bat gehitzen du miniaplikaziotik irteteko

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the connections in the tooltip.
eu: Bluetooth-a aktibatuta dagoenean egoera-ikonoaren adierazle bat gehitzen du eta konexioak erakusten ditu tresna-informazioan.

en: Adds disconnect menu items
eu: Deskonektatzeko menuko elementuak gehitzen ditu

en: Adds standard menu items to the status icon menu
eu: Menu-elementu estandarrak gehitzen ditu egoera-ikonoaren menuan

en: Advanced Audio
eu: Audio aurreratua

en: Agricultural Vehicle
eu: Nekazal ibilgailua

en: Air Curtain
eu: Aire gortina

en: Air quality Sensor
eu: Aire kalitatearen sentsorea

en: Alarm
eu: Alarma

en: Alert Notification Service
eu: Alertak jakinarazteko zerbitzua

en: All in One
eu: Guztiak batean

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device separately.
eu: Zure (banda zabaleko mugikorra) sareko trafikoaren erabilera monitorizatzeko aukera ematen dizu. Datuen sarbide mugatuko planetarako erabilgarria. Plugin honek gailu bakoitzaren jarraipena egiten du bereizita.

en: Always
eu: Beti

en: Always accept
eu: Onartu beti

en: Always visible
eu: Beti ikusgai

en: Ambient Light Sensor
eu: Giro-argiaren sentsorea

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
eu: Aztertzeko moduak segundotan iraungo duen denbora

en: Amplifier
eu: Anplifikadorea

en: Appearance
eu: Itxura

en: AppleAgent
eu: Apple agentea

en: Applet's transfer service plugin is disabled
eu: Applet-en transferentzia-zerbitzuaren plugina desgaituta dago

en: Are you sure you want to reset the counter?
eu: Ziur kontagailua berrezarri nahi duzula?

en: Arm Blood Pressure
eu: Besoko odol-presioa

en: Audio Profile
eu: Audio profila

en: Audio Sink
eu: Audio hargailua

en: Audio Source
eu: Audioaren iturburua

en: Audio and input profiles
eu: Audio eta sarrerako profila

en: Audio/Video
eu: Audio/Bideoa

en: Audio/video
eu: Audio/bideoa

en: Auditorium
eu: Auditorioa

en: Authorization request for:
eu: Baimen eskaera:

en: Automatically connected to %(service)s on %(device)s
eu: Automatikoki konektatuta %(device)s-ko %(service)s-ra

en: Automation IO
eu: S/I automatizazioa

en: Awning
eu: Toldoa

en: Axial Fan
eu: Haizagailu axiala

en: Barcode Scanner
eu: Barra-kodeen eskanerra

en: Basic Printing (BPP)
eu: Oinarrizko Inprimaketa (BPP)

en: Battery Service
eu: Bateria zerbitzua

en: Battery Switch
eu: Bateriako switch

en: Bay Light
eu: Badiako argia

en: Behind-ear hearing aid
eu: Belarri atzeko audifonoa

en: Bell
eu: Kanpaia

en: Blade Server
eu: Blade zerbitzaria

en: Blinds or Shades
eu: Pertsianak edo gortinak

en: Block/Unblock this device
eu: Blokeatu/desblokeatu gailua

en: Blocked
eu: Blokeatua

en: Blood Pressure
eu: Odol-presioa

en: Blueman Applet
eu: Blueman trepeta

en: Blueman Bluetooth Manager
eu: Blueman Bluetooth kudeatzailea

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
eu: Blueman GTK+ Bluetooth kudeatzailea da

en: Bluetooth Active
eu: Bluetooth aktiboa

en: Bluetooth Adapters
eu: Bluetooth egokitzaileak

en: Bluetooth Authentication
eu: Bluetooth autentifikazioa

en: Bluetooth Device
eu: Bluetooth gailua

en: Bluetooth Devices
eu: Bluetooth gailuak

en: Bluetooth Disabled
eu: Bluetooth desgaituta

en: Bluetooth Enabled
eu: Bluetooth gaituta

en: Bluetooth File Transfer
eu: Bluetooth Fitxategi Transferentzia

en: Bluetooth Manager
eu: Bluetooth kudeatzailea

en: Bluetooth Network
eu: Bluetooth sarea

en: Bluetooth Turned Off
eu: Bluetootha itzalita dago

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
eu: Bluetootha aktibatu behar da egokitzaileen kudeatzaileak funtziona dezan

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
eu: Blueman-manager-ek ezin du jarraitu Bluez daemon ez dagoelako martxan.
    Horrek esan nahi du ez dela Bluetooth egokitzailerik detektatu edo Bluetooth daemon ez dela abiarazi.

en: Bluray Player
eu: Bluray erreproduzitzailea

en: Body Composition
eu: Gorputzaren konposizioa

en: Boiler
eu: Galdara

en: Bollard with Light
eu: Trabagarri argiduna

en: Bond Management
eu: Loturen kudeaketa

en: Bookshelf Speaker
eu: Mahaigaineko bozgorailua

en: Broadcasting Device
eu: Igorpen-gailua

en: Broadcasting Room
eu: Emisio aretoa

en: Bulb
eu: Bonbilla

en: Bus
eu: Autobusa

en: Button
eu: Botoia

en: CD Player
eu: CD erreproduzitzailea

en: Cabinet Light
eu: Armairuko argia

en: Cadence Sensor
eu: Kadentzia-sentsorea

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Access Service
eu: Egutegia, Zeregin eta Oharrak (CTN) sarbide zerbitzua

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Notification Service
eu: Egutegia, Zeregin eta Oharrak (CTN) jakinarazpen zerbitzua

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Profile
eu: Egutegia, Zeregin eta Oharrak (CTN) profila

en: Camcorder
eu: Bideo kamera

en: Camera
eu: Kamera

en: Camper / Caravan
eu: Kanperra / Karabana

en: Cancel Operation
eu: Utzi eragiketa

en: Cancelling
eu: Bertan behera uzten

en: Car
eu: Autoa

en: Car audio
eu: Autoaren audioa

en: Carbon Dioxide Sensor
eu: Karbono dioxidoaren sentsorea

en: Carbon Monoxide Sensor
eu: Karbono monoxidoaren sentsorea

en: Card Reader
eu: Txartel irakurgailua

en: Ceiling Fan
eu: Sabaiko haizagailua

en: Ceiling Light
eu: Sabaiko argia

en: Ceiling Mounted Sensor
eu: Sabaian muntatutako sentsorea

en: Cellular
eu: Mugikorra

en: Characteristic Aggregate Format
eu: Formatu agregatu ezaugarria

en: Characteristic Declaration
eu: Ezaugarrien adierazpena

en: Characteristic Extended Properties
eu: Ezaugarrien hedatutako propietateak

en: Characteristic Presentation Format
eu: Aurkezpenaren formatuaren ezaugarria

en: Characteristic User Description
eu: Erabiltzailearen deskribapena

en: Charge Case
eu: Karga egoera

en: Click to disable.
eu: Egin klik desgaitzeko.

en: Click to enable.
eu: Egin klik gaitzeko.

en: Clicking the system tray icon will toggle the manager instead of focusing on it.
eu: Sistemaren erretiluaren ikonoan klik eginez gero, kudeatzailea aldatu egingo da bertan zentratu beharrean.

en: Client Characteristic Configuration
eu: Bezeroaren ezaugarrien konfigurazioa

en: Clothes iron
eu: Lisagailua

en: Clothes steamer
eu: Arropa baporea

en: Cochlear Implant
eu: Inplante koklearra

en: Coffee maker
eu: Kafetera

en: Color Light Sensor
eu: Koloreko argiaren sentsorea

en: Combo
eu: Konbinazioa

en: Common ISDN Access (CIP)
eu: ISDN sarbide komuna (CIP)

en: Computer
eu: Ordenagailua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Configure Bluetooth Network
eu: Konfiguratu Bluetooth sarea

en: Configure selected plugin's preferences
eu: Konfiguratu hautatutako pluginaren hobespenak

en: Configured directory for incoming files does not exist
eu: Sartzen diren fitxategietarako konfiguratutako direktoriorik ez dago

en: Configuring networking requires privileges
eu: Sareak konfiguratzeko pribilegioak behar dira

en: Confirm
eu: Berretsi

en: Confirm value for authentication:
eu: Berretsi balioa autentifikatzeko:

en: Connected
eu: Konektatuta

en: Connected to %s
eu: '%s(e)ra konektatuta

en: Connected:
eu: Konektatuta:

en: Connecting
eu: Konektatzen

en: Connecting…
eu: Konektatzen…

en: Connection Failed:
eu: Konexioak huts egin du:

en: Connection to BlueZ failed
eu: Huts egin du BlueZ-era konektatzeak

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
eu: Konektatze automatikoko profilak A2DP iturria, A2DP kolektorea eta HID konektatzen ditu

en: Contact Sensor
eu: Ukipen sentsorea

en: Continuous Glucose Monitoring
eu: Glukosaren etengabeko monitorizazioa

en: Controller
eu: Urruneko agintea

en: Controls Bluetooth adapter power states
eu: Bluetooth egokitzailearen energia-egoerak kontrolatzen ditu

en: Convertible
eu: Bihurgarria

en: Cordless
eu: Haririk gabekoa

en: Cordless Telephony
eu: Haririk gabeko telefonia

en: Create pairing with the device
eu: Sortu parekatzea gailuarekin

en: Curling iron
eu: Curling plantxa

en: Current Time Service
eu: Uneko Ordu Zerbitzua

en: Curtains
eu: Gortinak

en: Cycling Computer
eu: Txirrinduko ordenagailua

en: Cycling Power
eu: Txirringako indarra

en: Cycling Speed and Cadence
eu: Txirringako abiadura eta kadentzia

en: DHCP server type:
eu: DHCP zerbitzari mota:

en: DVD Player
eu: DVD erreproduzitzailea

en: Data activity indication
eu: Datuen aktibitate adieraztea

en: De-humidifier
eu: Hezetasun-kengailua

en: Deny
eu: Ukatu

en: Dependency issue
eu: Mendekotasun arazoa

en: Desk Fan
eu: Mahaigaineko haizagailua

en: Desk Light
eu: Mahaigaineko argia

en: Desktop
eu: Mahaigainekoa

en: Desktop Workstation
eu: Mahaigaineko lantokia

en: Detachable
eu: Desmuntagarria

en: Device Information
eu: Gailuaren informazioa

en: Device Manager
eu: Gailu kudeatzailea

en: Device Name
eu: Gailuaren izena

en: Device did not respond
eu: Gailuak ez du erantzun

en: Dial
eu: Markagailua

en: Dial-up Networking
eu: Telefono bidezko sareak

en: Dialup Networking (DUN)
eu: Telefono bidezko sareak (DUN)

en: Dialup Settings
eu: Markatze ezarpenak

en: Digital Pen
eu: Boligrafo digitala

en: Digital Signage
eu: Errotulazio digitala

en: Digitizer Tablet
eu: Tableta digitalizatzailea

en: DirectPrinting (BPP)
eu: Inprimaketa zuzena (BPP)

en: DirectPrintingReferenceObjectsService (BPP)
eu: Zuzeneko objektuen erreferentziako inprimatzea (BPP)

en: Disconnect %s
eu: Deskonektatu %s

en: Disconnected
eu: Deskonektatuta

en: Disconnection Failed:
eu: Deskonexioak huts egin du:

en: Discoverable timeout
eu: Aurkitua izateko denbora-muga

en: Discoverable…
eu: Aurki daiteke…

en: Discoverable… %ss
eu: Aurki daiteke... %ss

en: Discovering…
eu: Detektatzen…

en: Display
eu: Pantaila

en: Docking Station
eu: Konexio oinarria

en: Doll
eu: Panpina

en: Door Lock
eu: Ateko sarraila

en: Double Switch
eu: Switch bikoitza

en: Dryer
eu: Lehorgailua

en: ETA:
eu: Aurreikusitako denbora:

en: Ear Thermometer
eu: Belarriko termometroa

en: Earbud
eu: Aurikularrak

en: Electronic Label
eu: Etiketa elektronikoa

en: Elevator
eu: Igogailua

en: Emergency Exit Door
eu: Larrialdiko Irteeraren atea

en: Emergency Exit Light
eu: Larrialdi-irteerako argia

en: Enable Bluetooth
eu: Gaitu Bluetooth

en: Energy Harvesting Switch
eu: Energia biltzeko switch

en: Energy Meter
eu: Energia-neurgailua

en: Energy Sensor
eu: Energia sentsorea

en: Enter PIN code for authentication:
eu: Sartu PIN kodea autentifikatzeko:

en: Enter passkey for authentication:
eu: Sartu gakoa autentifikatzeko:

en: Entrance Gate
eu: Sarrerako atea

en: Environmental Sensing
eu: Ingurumenaren sentsorea

en: Error occurred
eu: Errorea gertatu da

en: Error occurred while sending file %s
eu: Errorea gertatu da %s fitxategia bidaltzean

en: Exhaust Fan
eu: Erauzgailua

en: Exit
eu: Irten

en: Exterior Screen
eu: Kanpoko pantaila

en: Exterior Shutter
eu: Kanpoko pertsiana

en: External Report Reference
eu: Kanpoko txostenaren erreferentzia

en: Failed
eu: Huts egin du

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
eu: Ezin izan da obex zerbitzua abiarazi automatikoki. Ziurtatu obex daemon exekutatzen ari dela

en: Failed to change profile to %s
eu: Ezin izan da %sren profila aldatu

en: Failed to connect
eu: Huts egin du konektatzean

en: Failed to obtain an IP address on %s
eu: Ezin izan da lortu IP helbidea %s-n

en: Failed to reach blueman-manager
eu: Ezin izan da blueman-kudeatzailearekin harremanetan jarri

en: Fan Heater
eu: Berogailu haizagailua

en: Fax
eu: Faxa

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
eu: %(1)s-tik %(0)s fitxategi behar bezala jaso da

en: File Sender
eu: Fitxategi bidaltzailea

en: File received
eu: Fitxategia jasota

en: Files received
eu: Fitxategiak jaso dira

en: Fingertip Pulse Oximeter
eu: Hatz puntako pultsu-oximetroa

en: Fire Sensor
eu: Su-sentsorea

en: Firmware Revision String
eu: Firmwarearen berrikuspen-katea

en: Flame Detector
eu: Su detektagailua

en: Flood Light
eu: Argi-proiektorea

en: Floor Light
eu: Zutikako argia

en: Fluorescent Lamp
eu: Lanpara fluoreszentea

en: Fluorescent Lamp Gear
eu: Lanpara fluoreszenteen engranajea

en: Flush Mounted Sensor
eu: Txertatutako sentsore

en: Forcefully disconnect the device
eu: Deskonektatu indarrez gailua

en: Freezer
eu: izozkailua

en: Fully
eu: Erabat

en: GNSS Server
eu: GNSS zerbitzaria

en: GSM Settings
eu: GSM ezarpenak

en: Game
eu: Jolasa

en: Gamepad
eu: Joko-agintea

en: Gaming/Toy
eu: Bideo jolasa/Jostailua

en: Garage Door
eu: Garajeko atea

en: Garden Light
eu: Lorategiko argia

en: Generic AV Equipment
eu: Ikus-entzunezko ekipo generikoak

en: Generic Access
eu: Sarbide generikoa

en: Generic Access Control
eu: Sarbide-kontrol generikoa

en: Generic Air Conditioning
eu: Aire girotua generikoa

en: Generic Aircraft
eu: Hegazkin generikoa

en: Generic Attribute
eu: Atributu generikoa

en: Generic Audio
eu: Audio generikoa

en: Generic Audio Sink
eu: Audio-hustubide orokorra

en: Generic Audio Source
eu: Audio iturri generikoa

en: Generic Barcode Scanner
eu: Barra-kodeen eskaner generikoa

en: Generic Blood Pressure
eu: Tentsio arteriala generikoa

en: Generic Clock
eu: Erloju generikoa

en: Generic Computer
eu: Ordenagailu generikoa

en: Generic Continuous Glucose Monitor
eu: Glukosa monitore etengabe generikoa

en: Generic Control Device
eu: Kontrol-gailu generikoa

en: Generic Cycling
eu: Txirrindularitza generikoa

en: Generic Display
eu: Pantaila generikoa

en: Generic Display Equipment
eu: Bistaratzeko ekipo generikoa

en: Generic Domestic Appliance
eu: Etxetresna generikoa

en: Generic Eye-glasses
eu: Betaurreko generikoak

en: Generic Fan
eu: Haizagailu generikoa

en: Generic FileTransfer
eu: Fitxategien transferentzia orokorra

en: Generic Gaming
eu: Jolas generikoa

en: Generic Glucose Meter
eu: Glukosa-neurgailu generikoa

en: Generic HVAC
eu: Klimatizazio generikoa

en: Generic Hearing aid
eu: Audifono generikoa

en: Generic Heart Rate Sensor
eu: Bihotz-taupadaren sentsorea

en: Generic Heating
eu: Berokuntza generikoa

en: Generic Human Interface Device
eu: Giza interfaze gailu generikoa

en: Generic Humidifier
eu: Hezegailu generikoa

en: Generic Insulin Pump
eu: Intsulina-ponpa generikoa

en: Generic Keyring
eu: Giltzatako generikoa

en: Generic Light Fixtures
eu: Argi-instalazio generikoak

en: Generic Light Source
eu: Argi iturri generikoa

en: Generic Media Player
eu: Multimedia erreproduzigailu generikoa

en: Generic Medication Delivery
eu: Botika generikoak ematea

en: Generic Motorized Device
eu: Gailu motorizatu generikoa

en: Generic Motorized Vehicle
eu: Motordun ibilgailu generikoa

en: Generic Network Device
eu: Sare generikoko gailua

en: Generic Networking
eu: Sare generikoa

en: Generic Outdoor Sports Activity
eu: Kanpoko kirol jarduera generikoa

en: Generic Personal Mobility Device
eu: Mugikortasun pertsonaleko gailu generikoa

en: Generic Phone
eu: Telefono generikoa

en: Generic Power Device
eu: Elikadura gailu generikoa

en: Generic Pulse Oximeter
eu: Pultsu-oximetro generikoa

en: Generic Remote Control
eu: Urruneko kontrol generikoa

en: Generic Running Walking Sensor
eu: Korrika eta oinezko sentsore generikoa

en: Generic Sensor
eu: Sentsore generikoa

en: Generic Signage
eu: Seinaleztapen generikoa

en: Generic Spirometer
eu: Espirometro generikoa

en: Generic Tag
eu: Tag generikoa

en: Generic Telephony
eu: Telefonia generikoa

en: Generic Thermometer
eu: Termometro generikoa

en: Generic Unknown
eu: Generikoa ezezaguna

en: Generic Watch
eu: Eskumuturreko erloju generikoa

en: Generic Wearable Audio Device
eu: Audio-gailu eramangarri generikoa

en: Generic Weight Scale
eu: Baskula generikoa

en: Generic Window Covering
eu: Leiho-estaldura generikoa

en: Glasses
eu: Betaurrekoak

en: Glucose
eu: Glukosa

en: Group Network
eu: Taldeko sarea

en: HCR_Print (HCR)
eu: HCR_Inprimatu (HCR)

en: HCR_Scan (HCR)
eu: HCR_eskaneatzea (HCR)

en: HDP Sink
eu: HDP hargailua

en: HDP Source
eu: HDPren iturburua

en: HID Lamp
eu: HID lanpara

en: HID Lamp Gear
eu: HID lanpararen engranajea

en: HTTP Proxy
eu: HTTP proxy

en: Hair dryer
eu: Ile-lehorgailua

en: Handheld
eu: Eskuko gailua

en: Handheld PC/PDA (clamshell)
eu: Eskuko PC/PDA (tolesgarria)

en: Handheld Spirometer
eu: Eskuko espirometroa

en: Handsfree
eu: Esku libreak

en: Handsfree Audio Gateway
eu: Esku libreko audio atea

en: Hardcopy Control Channel
eu: Hardcopy kontrol-kanala

en: Hardcopy Data Channel
eu: Hardcopy datu-kanala

en: Hardcopy Notification
eu: Hardcopy jakinarazpena

en: HardcopyCableReplacement (HCR)
eu: Hardcopy kablea ordezkatzea (HCR)

en: Hardware Revision String
eu: Hardwarearen berrikuspen-katea

en: Headphones
eu: Entzungailua

en: Headset
eu: Aurikularra

en: Headset Audio Gateway
eu: Entzungailuen audio atea

en: Health Thermometer
eu: Osasun Termometroa

en: Heart Rate
eu: Bihotz taupadak

en: Heart Rate Belt
eu: Bihotz-taupaden gerrikoa

en: Heat Pump
eu: Bero-ponpa

en: Heater
eu: Berogailua

en: Helmet
eu: Kaskoa

en: Hi-Fi audio
eu: Hi-Fi audioa

en: Hidden
eu: Ezkutatuta

en: Hide _unnamed devices
eu: Ezkutatu _izenik gabeko gailuak

en: High
eu: Altua

en: High-bay Light
eu: Altura handiko argia

en: Home Video Game Console
eu: Etxeko bideo-jokoen kontsola

en: Horn
eu: Adarra

en: Human Interface Device
eu: Giza interfaze gailua

en: Human Interface Device Service (HID)
eu: Giza interfazeko gailu zerbitzua (HID)

en: Humidifier
eu: Hezegailua

en: Humidity Sensor
eu: Hezetasun sentsorea

en: IP Address:
eu: IP helbidea:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
eu: IP helbidea gatazkan dago helbide bera duen %s interfazearekin

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
eu: IP helbidea %s interfazearen azpisarearekin gainjartzen da ( %s/%s konfigurazioa duena).
    Horrek sareko portaera okerra sor dezake

en: Imaging
eu: Irudigintza

en: Imaging (BIP)
eu: Irudien atzematea (BPP)

en: ImagingAutomaticArchive (BIP)
eu: Irudien artxibo automatikoa (BIP)

en: ImagingReferencedObjects (BIP)
eu: Irudiz erreferentziatutako objektuak (BIP)

en: ImagingResponder (BIP)
eu: Irudi-erantzuna (BIP)

en: Immediate Alert
eu: Berehalako alerta

en: In-Shoe Running Walking Sensor
eu: Oinetako korrika eta ibiltze-sentsorea

en: In-ear hearing aid
eu: Belarri barneko audifonoa

en: In-ground Light
eu: Zoru barneko argia

en: Incandescent Light Bulb
eu: Goritasun lanpara

en: Include
eu: Barne du

en: Incoming Folder:
eu: Sarrerako karpeta:

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
eu: Fitxategia sartzen %(1)s-tik %(0)s

en: Incoming file over Bluetooth
eu: Bluetooth bidez sartzen den artxiboa

en: Indoor Positioning
eu: Barruko posizionamendua

en: Infrared Heater
eu: Berogailu infragorria

en: Input/output error
eu: Sarrera/irteera errorea

en: Insulin Pen
eu: intsulina injektagailua

en: Insulin Pump, durable pump
eu: Intsulina-ponpa, ponpa iraunkorra

en: Insulin Pump, patch pump
eu: Intsulina-ponpa, ponpa-txaplata

en: Intercom
eu: Interkomunikazioa

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
eu: %(0)s interfazea %(1)s IP helbidera lotuta

en: Internet Protocol Support
eu: Interneteko Protokoloaren euskarria

en: Invalid IP address
eu: IP helbide baliogabea

en: IoT Gateway
eu: IoT atebidea

en: IrMC Sync
eu: IrMC Sinkronizazioa

en: IrMC Sync Command
eu: IrMC sinkronizazio agindua

en: It seems like blueman-manager could no get activated via D-Bus. A typical cause for this is a broken graphical setup in the D-Bus activation environment that can get resolved with a call to dbus-update-activation-environment, typically issued from xinitrc (respectively the Sway config or similar).
eu: Badirudi blueman-kudeatzaileak ezin dela D-Bus bidez aktibatu. Honen ohiko kausa D-Bus aktibazio-ingurunean hautsitako konfigurazio grafikoa da, dbus-update-activation-environment-era dei batekin konpon daitekeena, normalean xinitrc-ek (hurrenez hurren Sway konfigurazioa edo antzekoa).

en: Jacket
eu: Jaka

en: Joystick
eu: Kontrol-palanka

en: Keyboard
eu: Teklatua

en: Kiosk
eu: Kioskoa

en: LAN Access Using PPP
eu: LAN sarbidea PPP erabiliz

en: LED Array
eu: LED multzoa

en: LED Driver
eu: LED kontrolatzailea

en: LED Lamp
eu: LED lanpara

en: Laptop
eu: Eramangarria

en: Large Goods Vehicle
eu: Ibilgailu astuna

en: Large Passenger Aircraft
eu: Bidaiarien hegazkin handia

en: Launch DHCP client
eu: Abiarazi DHCP bezeroa

en: Launch PPP daemon
eu: Abiarazi PPP daemon

en: Launching DHCP client requires privileges
eu: DHCP bezeroa abiarazteko pribilegioak behar dira

en: Launching PPP daemon requires privileges
eu: PPP daemon abiarazteko pribilegioak behar dira

en: Leak Sensor
eu: Ihesen sentsorea

en: Light Aircraft
eu: Hegazkin arina

en: Light Controller
eu: Urrutiko argi-agintea

en: Light Driver
eu: Argi gidaria

en: Light Vehicle
eu: Ibilgailu arina

en: Linear Light
eu: Argi lineala

en: Link Loss
eu: Loturaren galera

en: Location Display
eu: Kokapena bistaratzea

en: Location Pod
eu: Kokapen-gailua

en: Location and Navigation
eu: Kokapena eta nabigazioa

en: Location and Navigation Display
eu: Kokapen eta nabigazio pantaila

en: Location and Navigation Pod
eu: Kokapena eta nabigazio-gailua

en: Locker
eu: Takila

en: Loudspeaker
eu: Bozgorailua

en: Low
eu: Baxua

en: Low voltage halogen
eu: Behe tentsioko halogenoa

en: Low-bay Light
eu: Altura baxuko argia

en: Make the default adapter temporarily visible
eu: Egin egokitzaile lehenetsia aldi baterako ikusgai

en: Manages local network services, like NAP bridges
eu: NAP zubiak bezalako sare lokaleko zerbitzuak kudeatzen ditu

en: Manufacturer Name String
eu: Fabrikatzailearen izen-katea

en: Mark/Unmark this device as trusted
eu: Markatu/Desmarkatu gailu hau fidagarri gisa

en: Maximum items
eu: Gehienezko elementuak

en: Mesh Device
eu: Mesh gailua

en: Mesh Network Proxy
eu: Mesh sareko proxya

en: Message Access Profile (MAP)
eu: Mezuetarako sarbidea profila (MAP)

en: Message Access Server
eu: Mezuetarako sarbide zerbitzaria

en: Message Notification Server
eu: Mezuen jakinarazpen zerbitzaria

en: Microlight
eu: Ultrarina

en: Microphone
eu: Mikrofonoa

en: Microwave
eu: Mikrouhin-labea

en: Mini PC
eu: PC txikia

en: Minibus
eu: Minibusa

en: Miscellaneous
eu: Denetarikoa

en: Mobility Scooter
eu: Mugikortasun Scooter

en: Model Number String
eu: Modeloaren zenbaki-katea

en: Modem
eu: Modema

en: Monitor
eu: Monitorea

en: Moped
eu: Ziklomotorra

en: More
eu: Gehiago

en: Motion Sensor
eu: Mugimenduko sentsorea

en: Motorbike
eu: Motorra

en: Motorized Gate
eu: Ate motorizatua

en: Mouse
eu: Sagua

en: Much
eu: Asko

en: Multi-Channel Adaptation Protocol (MCAP)
eu: Kanal Anitzeko Egokitzapen Protokoloa (MCAP)

en: Multi-Color LED Array
eu: Kolore anitzeko LED multzoa

en: Multi-Profile Specification (MPS) Profile
eu: Multi-Profile Specification (MPS) Profila

en: Multi-Profile Specification (MPS) Service
eu: Multi-Profile Specification (MPS) zerbitzua

en: Multi-Sensor
eu: Multi-sentsorea

en: Multi-switch
eu: Etengailu anitza

en: Multisensor
eu: Multisentsorea

en: Neck Band
eu: Lepoko banda

en: Network
eu: Sarea

en: Network Access Point
eu: Sareko sarbide puntua

en: Network Access Point (NAP)
eu: Sareko Sarbide Puntua (NAP)

en: Network _Usage
eu: Sarearen _erabilera

en: Next DST Change Service
eu: Hurrengo DST aldaketa zerbitzua

en: No audio endpoints registered
eu: Ez dago audio amaierako punturik erregistratuta

en: No conflicts
eu: Gatazkarik ez

en: No dependencies
eu: Mendekotasunik ez

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
eu: Oraindik ez dago erabilpen estatistikarik. Saiatu lehenik konexioa ezartzen eta gero egiaztatu orri hau.

en: Not Connected
eu: Konektatu gabe

en: Not available
eu: Ez dago eskuragarri

en: Not currently supported with this setup
eu: Une honetan ez da onartzen konfigurazio honekin

en: Not specified
eu: Zehaztu gabea

en: Number:
eu: Zenbakia:

en: OBEX File Transfer
eu: OBEX fitxategien transferentzia

en: OBEX Object Push
eu: OBEX bidezko objektu bidalketa

en: Object Transfer
eu: Objektuen transferentzia

en: Occupancy Sensor
eu: Presentzia sentsorea

en: On-Hip Running Walking Sensor
eu: Gerriko korrika eta ibiltze-sentsorea

en: On-Shoe Running Walking Sensor
eu: Oinetako korrika eta ibiltze sentsorea

en: Open
eu: Ireki

en: Open Location
eu: Ireki kokapena

en: Optical Disc Player
eu: Disko optiko erreproduzitzailea

en: Optimal
eu: Optimoa

en: Organic light emitting diode (OLED)
eu: Argi organikoko diodo igorlea (OLED)

en: Oven
eu: Labea

en: PANU
eu: PANU (erabiltzailearen konexioen eremu pertsonala)

en: Pager
eu: Mezu-telefonoa

en: Pair
eu: Parekatu

en: Paired
eu: Parekatuta

en: Pairing PIN code for
eu: Honentzako PIN kodea parekatzen

en: Pairing passkey for
eu: Honentzako gakoa parekatzen

en: Pairing request
eu: Parekatzeko eskaera

en: Pairing request for %s
eu: %s(r)entzako parekatze eskaera

en: Pairing request for device:
eu: Parekatzeko eskaera tresnarako:

en: Pairing request for:
eu: Honentzako eskaera parekatzen:

en: Palm
eu: Palmondoa

en: Palm-size PC/PDA
eu: Eskuko PC/PDA

en: Paraglider
eu: Parapentea

en: Pathway Light
eu: Bideko argia

en: Pedestal Fan
eu: Oina duen haizagailua

en: Pendant Light
eu: Sabaiko Argia

en: Peripheral
eu: Periferikoa

en: Peripheral Preferred Connection Parameters
eu: Periferikoen hobetsitako konexio-parametroak

en: Peripheral Privacy Flag
eu: Pribatutasun-marka periferikoa

en: Personal Area Network
eu: Sare pertsonala

en: Phone
eu: Telefonoa

en: Phone Alert Status Service
eu: Telefonoaren alertaren egoera zerbitzua

en: Phonebook Access (PBAP)
eu: Telefono-agendarako sarbidea (PBAP)

en: Phonebook Access (PBAP) - PCE
eu: Agendarako sarbidea (PBAP) - PCE

en: Phonebook Access (PBAP) - PSE
eu: Agendarako sarbidea (PBAP) - PSE

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
eu: Ziurtatu "<b>%s</b>" direktorioa badagoela edo konfiguratu blueman-services-ekin. Ordura arte lehenetsitako "%s" karpeta erabiliko da

en: Plug
eu: Entxufea

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
eu: <b>"%(0)s"</b> plugina <b>%(1)s</b>ren menpekoa da. <b>%(1)s</b> deskargatzeak <b>"%(0)s"</b> ere deskargatuko du.
    Jarraitu nahi duzu?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
eu: <b>%(0)s</b> plugina <b>%(1)s</b>-rekin gatazkan dago. <b>%(1)s</b> kargatzeak <b>%(0)s</b> deskargatuko du.
    Jarraitu nahi duzu?

en: Plugins
eu: Pluginak

en: PnP ID
eu: PnP identifikatzailea

en: PnP Information
eu: PnP informazioa

en: Pointing
eu: Seinalatzailea

en: Pole-top Light
eu: Farolako argia

en: Poor
eu: Ahula

en: Portable audio
eu: Audio eramangarria

en: Portable handheld console
eu: Eskuko kontsola

en: Power Bank
eu: Kanpoko bateria

en: Power Outlet
eu: Elektrizitate-hartunea

en: Power Sensor
eu: Potentzia-sentsorea

en: Power Strip
eu: Entxufeen oinarria

en: Power Supply
eu: Energia hornidura

en: Powered Wheelchair
eu: Gurpil-aulki elektrikoa

en: Presentation Remote
eu: Urruneko aurkezpena

en: Primary Service
eu: Zerbitzu nagusia

en: Printer
eu: Inprimagailua

en: Printing Status (BPP)
eu: Inprimatze-egoera (BPP)

en: Projector
eu: Proiektorea

en: Proprietary
eu: Jabeduna

en: Provides DBus API for other Blueman components
eu: DBus APIa eskaintzen du Blueman beste osagai batzuetarako

en: Provides OBEX file transfer capabilities
eu: OBEX fitxategiak transferitzeko gaitasunak eskaintzen ditu

en: Provides a StatusNotifierItem to show a statusicon
eu: StatusNotifierItem bat ematen du egoera-ikonoa erakusteko

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
eu: Bluetooth PAN konexioetarako oinarrizko dhcp bezero bat eskaintzen du.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
eu: Applet-erako menu bat eta beste plugin batzuen API bat eskaintzen ditu hura manipulatzeko

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
eu: Egokitzaile lehenetsia aldi baterako ikusgai jartzeko menu-elementu bat eskaintzen du, lehenespenez ezkutatuta dagoenean

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
eu: Erabilitako azken konexioak dituen menu bat eskaintzen du azkar sartzeko

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
eu: DUN profilaren bidez Internetera konektatzeko oinarrizko laguntza eskaintzen du.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
eu: BlueZ daemon-entzako pasahitza eta autentifikazio zerbitzuak eskaintzen ditu

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
eu: ModemManager eta NetworkManager-ekin markazio bidezko konexiorako (DUN) laguntza eskaintzen du

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
eu: NetworkManager 0.8-n sartutako Personal Area Networking (PAN)-rako laguntza eskaintzen du

en: Proximity Sensor
eu: Hurbiltasun-sentsorea

en: Public Browse Group
eu: Nabigazio talde publikoa

en: Pulse Oximeter
eu: Pultsu-oximetroa

en: Push Button
eu: Sakatu botoia

en: Quad Bike
eu: Quada

en: R_ename device…
eu: Aldatu _izena gailuari…

en: Radiant Panel Heater
eu: Panel erradianteen berogailua

en: Radiator
eu: Erradiadorea

en: Radio
eu: Irratia

en: Rain Sensor
eu: Euri sentsorea

en: Received %(files)d file in the background | Received %(files)d files in the background
eu[0]: fitxategi %(files)d jaso da atzeko planoan
eu[1]: %(files)d fitxategi jaso dira atzeko planoan

en: Received %(files)d more file in the background | Received %(files)d more files in the background
eu[0]: fitxategi %(files)d gehiago jaso da atzeko planoan
eu[1]: %(files)d fitxategi gehiago jaso dira atzeko planoan

en: Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
eu: Jasotako seinalearen indarra: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: Receiver
eu: Hartzailea

en: Receiving file
eu: Fitxategia jasotzen

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
eu: %(0)s fitxategia jasotzen %(1)s-tik

en: Recommended
eu: Gomendatua

en: Reconnect to…
eu: Berriro konektatu honekin…

en: Reconnection Address
eu: Berriro konektatzeko helbidea

en: Recreational Vehicle / Motor Home
eu: Aisialdirako Ibilgailua / Autokarabana

en: Reference Time Update Service
eu: Erreferentzia denborak eguneratzeko zerbitzua

en: ReferencePrinting (BPP)
eu: Erreferentzia bidezko inprimaketa (BPP)

en: ReflectedUI (BPP)
eu: Islatutako UI (BPP)

en: Refrigerator
eu: Hozkailua

en: Reject
eu: Ukatu

en: Remote Control
eu: Urruneko kontrola

en: Remote Control Target
eu: Urruneko kontrolaren helburua

en: Remove
eu: Kendu

en: Remove this device from the known devices list
eu: Kendu gailu hau gailu ezagunen zerrendatik

en: Rename device
eu: Aldatu izena gailuari

en: Renew IP Address
eu: Berritu IP helbidea

en: Report Reference
eu: Txostenaren erreferentzia

en: Retry
eu: Saiatu berriz

en: Rice cooker
eu: Arrozaren lapikoa

en: Robot
eu: Robota

en: Robotic vacuum cleaner
eu: Robot xurgagailua

en: Rotary Switch
eu: Switch birakaria

en: Running Speed and Cadence
eu: Korrikako abiadura eta kadentzia

en: SIM Access (SAP)
eu: SIM sarbidea (SAP)

en: S_ort By
eu: _Ordenatu honen arabera

en: Scan Parameters
eu: Eskaneatzeko parametroak

en: Scanner
eu: Eskanerra

en: Scooter
eu: Motorra

en: Screen
eu: Pantaila

en: Script to execute on connection
eu: Konektatzean exekutatzeko scripta

en: Search
eu: Bilatu

en: Search for nearby devices
eu: Bilatu hurbil dauden tresnak

en: Searching
eu: Bilatzen

en: Secondary Service
eu: Bigarren mailako zerbitzua

en: Select Device
eu: Hautatu gailua

en: Select audio profile for PulseAudio
eu: Hautatu PulseAudioren audio profila

en: Select folder for incoming file transfers
eu: Hautatu karpeta sarrerako fitxategi-transferentziak egiteko

en: Send File
eu: Bidali fitxategia

en: Send _Files to Device
eu: Bidali _fitxategiak gailura

en: Send _note
eu: Bidali _oharra

en: Send a _File…
eu: Bidali _fitxategi bat…

en: Send a text note
eu: Bidali testu-ohar bat

en: Send file(s) to the device
eu: Bidali fitxategia(k) gailura

en: Send note
eu: Bidali oharra

en: Sending File
eu: Fitxategia bidaltzen

en: Serial Number String
eu: Serie-zenbakiaren katea

en: Serial Port
eu: Serieko atakak

en: Serial Port %s
eu: Serieko ataka %s

en: Serial port connected
eu: Serieko ataka konektatuta

en: Serial port connection script failed
eu: Serieko ataken konexioaren script-ak huts egin du

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
eu: <b>%s</b> gailuko serie ataka zerbitzua <b>%s</b> bidez egongo da erabilgarri orain

en: Server
eu: Zerbitzaria

en: Server Characteristic Configuration
eu: Zerbitzariaren ezaugarrien konfigurazioa

en: Server-class Computer
eu: Ordenagailu zerbitzaria

en: Service Changed
eu: Zerbitzua aldatu da

en: Service Desk
eu: Zerbitzu-mahaia

en: Service Preferences
eu: Zerbitzuaren hobespenak

en: Service:
eu: Zerbitzua:

en: Set Bluetooth Adapter Properties
eu: Ezarri Bluetooth egokitzailearen propietateak

en: Set RfKill State
eu: Ezarri RfKill egoera

en: Set-Top Box
eu: Telebista-deskodetzailea

en: Set-top box
eu: Telebista deskodetzailea

en: Setting RfKill State requires privileges
eu: RfKill State ezartzeak pribilegioak behar dira

en: Shelves Light
eu: Apalategiko argia

en: Show _Statusbar
eu: Erakutsi _egoera-barra

en: Show _Toolbar
eu: Erakutsi _tresna-barra

en: Show device information
eu: Erakutsi gailuaren informazioa

en: Show input
eu: Erakutsi sarrera

en: Shows desktop notifications when devices get connected or disconnected.
eu: Mahaigaineko jakinarazpenak erakusten ditu gailuak konektatu edo deskonektatzen direnean.

en: Shows network traffic usage
eu: Sareko trafikoaren erabilera erakusten du

en: Single Switch
eu: Switch sinplea

en: Skip
eu: Saltatu

en: Slider
eu: Graduatzailea

en: Smartphone
eu: Smartphonea

en: Smartwatch
eu: Erloju adimentsua

en: Smoke Sensor
eu: Ke sentsorea

en: Software Revision String
eu: Softwarearen berrikuspen-katea

en: Soundbar
eu: Soinu-barra

en: Speakerphone
eu: Telefono bozgorailuduna

en: Speed Sensor
eu: Abiadura sentsorea

en: Speed and Cadence Sensor
eu: Abiadura eta kadentzia-sentsorea

en: Sports Watch
eu: Kirol erlojua

en: Spotlight
eu: Fokua

en: Standalone Speaker
eu: Bozgorailu autonomoa

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
eu: SPP profilaren konexio-kudeatzaile estandarra, ekintza pertsonalizatuak exekutatzeko aukera ematen du

en: Standmounted Speaker
eu: Euskarriko bozgorailua

en: Stick PC
eu: USB-ordenagailua

en: Street Light
eu: Kaleko argia

en: Sub-optimal
eu: Optimoa azpikoa

en: Success!
eu: Arrakasta!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
eu: Behar bezala konektatu da <b>DUN</b> zerbitzura <b>%(0)s.</b>
    Sarea eskuragarri dago orain <b>%(1)s</b> bidez

en: Switch
eu: Etengailua

en: Switches Bluetooth killswitch status to match Bluetooth power state. Allows turning Bluetooth back on from an icon that shows its status; provided it isn't unplugged by the system, or physically.
eu: Bluetooth itzalgauluaren egoera aldatzen du Bluetooth-en energia-egoerarekin bat etor dadin. Bluetootha berriro aktibatzeko aukera ematen du bere egoera erakusten duen ikono batetik; sistemak edo fisikoki deskonektatuta ez badago.

en: System ID
eu: Sistemaren identifikatzailea

en: Tablet
eu: Tableta

en: Television
eu: Telebista

en: Temperature Sensor
eu: Tenperatura sentsorea

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
eu: Pantaila-babeslea aldi baterako eteten du bluetooth joko-kontrolagailua konektatuta dagoenean.

en: Temporarily visible
eu: Aldi baterako ikusgai

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
eu: Azken konexioen menuaren gehienezko elementu kopurua bistaratuko da.

en: There was a problem launching script %s
    %s
eu: Arazo bat izan da %s scripta abiarazteko
    %s

en: Thermostat
eu: Termostatoa

en: This should be overwritten
eu: Hau gainidatzi behar litzateke

en: Toaster
eu: Txigorgailua

en: Toggle the manager on clicking the system tray icon
eu: Aldatu kudeatzailea sistemaren erretiluko ikonoan klik egitean

en: Too much
eu: Gehiegi

en: Total data received and rate of transmission
eu: Jasotako datuak guztira eta transmisio-abiadura

en: Total data sent and rate of transmission
eu: Bidalitako datuak guztira eta transmisio-abiadura

en: Touch Panel
eu: Ukipen-panela

en: Touchpad
eu: Ukipen-panela

en: Toy
eu: Jostailua

en: Traffic statistics
eu: Trafikoaren estatistikak

en: Transfer
eu: Transferitu

en: Transfer failed
eu: Transferentziak huts egin du

en: Transfer of file %(0)s failed
eu: %(0)s fitxategiaren transferentziak huts egin du

en: Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
eu: Igorritako potentzia maila: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: Transport Discovery
eu: Garraioaren aurkikuntza

en: Tries to auto-connect to configurable services on start and every 60 seconds.
eu: Abiatzean eta 60 segundoz behin konfigura daitezkeen zerbitzuetara automatikoki konektatzen saiatzen da.

en: Triple Switch
eu: Switch hirukoitza

en: Troffer Light
eu: Sabaian sartutako argia

en: Trolley
eu: Tranbia

en: Trust
eu: Fidagarria

en: Trusted
eu: Fidagarria

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
eu: %s-n IP helbide bat lortzen saiatzen
    Itxaron mesedez…

en: Tuner
eu: Sintonizatzailea

en: Turn off all adapters
eu: Itzali egokitzaile guztiak

en: Turn on all adapters
eu: Piztu egokitzaile guztiak

en: Turntable
eu: Disko jogailua

en: Tx Power
eu: Tx potentzia

en: UDI_C-Plane
eu: UDI_C-Planoa

en: Uncategorized
eu: Kategoriarik gabe

en: Underwater Light
eu: Urpeko argia

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Unknown error
eu: Errore ezezaguna

en: Unnamed device
eu: Izenik gabeko gailua

en: Unspecified
eu: Zehaztu gabea

en: Untrust
eu: Konfiantzarik gabe

en: User Data
eu: Erabiltzaileen datuak

en: Vacuum cleaner
eu: Xurgagailu

en: Valid Range
eu: Baliozko tartea

en: Vehicle
eu: Ibilgailua

en: Vehicle Tire Pressure Sensor
eu: Ibilgailuen pneumatikoen presioaren sentsorea

en: Very High
eu: Oso altua

en: Video Conferencing
eu: Bideokonferentzia

en: Video Distribution
eu: Bideo banaketa

en: Video Sink
eu: Bideo hargailua

en: Video Source
eu: Bideoaren iturburua

en: Video camera
eu: Bideo kamera

en: Video conferencing
eu: Bideokonferentzia

en: Video display and loudspeaker
eu: Bideo pantaila eta bozgorailua

en: Video monitor
eu: Bideo monitorea

en: WAP Client
eu: WAP bezeroa

en: Wall Fan
eu: Hormako haizagailua

en: Wall Light
eu: Hormako argia

en: Wall Mounted Sensor
eu: Horman muntatutako sentsorea

en: Washing Machine
eu: Garbigailua

en: Wearable
eu: Eramangarria

en: Wearable computer (watch size)
eu: Janzteko ordenagailua (erloju tamainakoa)

en: Weight Scale
eu: Pisu-eskala

en: Wind Sensor
eu: Haize-sentsorea

en: Window
eu: Leihoa

en: Window Awning
eu: Leihoko toldoa

en: Window Blinds
eu: Pertsianak

en: Window Curtain
eu: Kortina

en: Window Shades
eu: Kortinak

en: Wrist Blood Pressure
eu: Eskuturreko odol-presioa

en: Wrist Worn Pulse Oximeter
eu: Eskuturreko pultsu-oximetroa

en: Wrist watch
eu: Eskumuturreko erlojua

en: _Adapter
eu: _Egokitzailea

en: _Added
eu: _Gehitua

en: _Block
eu: _Blokeatu

en: _Cancel
eu: _Utzi

en: _Close
eu: _Itxi

en: _Descending
eu: _Beherantz

en: _Device
eu: _Gailua

en: _Devices
eu: _Gailuak

en: _Exit
eu: _Irten

en: _Help
eu: _Laguntza

en: _Info
eu: _Informazioa

en: _Local Services
eu: Zerbitzu _lokalak

en: _Make Discoverable
eu: _Egin aurkigarri

en: _Name
eu: _Izena

en: _OK
eu: _Ados

en: _Pair
eu: _Parekatu

en: _Plugins
eu: _Pluginak

en: _Preferences
eu: _Hobespenak

en: _Remove…
eu: _Kendu…

en: _Report a Problem
eu: _Jakinarazi arazoa

en: _Reset
eu: _Berrezarri

en: _Search
eu: _Bilatu

en: _Stop
eu: _Gelditu

en: _Trust
eu: _Fidagarritzat jo

en: _Unblock
eu: _Desblokeatu

en: _Untrust
eu: _Konfiantzarik gabe

en: _View
eu: _Ikusi

en: applet
eu: applet-a

en: day | days
eu[0]: egun
eu[1]: egun

en: hour | hours
eu[0]: ordu
eu[1]: ordu

en: minute | minutes
eu[0]: minutu
eu[1]: minutu

en: no
eu: ez

en: obexd not available
eu: obexd ez dago erabilgarri

en: yes
eu: bai
