lxpanel - en to eu translation catalogue (422 entries)

en: 
    %sCharge full design:	%5d mAh
eu: 
    %sDiseinuko karga osoa:	%5d mAh

en: 
    %sCharge full:			%5d mAh
eu: 
    %sKarga osoa:			%5d mAh

en: 
    %sCharge now:			%5d mAh
eu: 
    %sKarga orain:			%5d mAh

en: 
    %sCurrent Voltage:		%.3lf V
eu: 
    %sKorrontearen tentsioa:		%.3lf V

en: 
    %sCurrent now:			%5d mA
eu: 
    %sKorrontea orain:			%5d mA

en: 
    %sEnergy full design:		%5d mWh
eu: 
    %sDiseinuko energia osoa:		%5d mWh

en: 
    %sEnergy full:			%5d mWh
eu: 
    %sEnergia osoa:			%5d mWh

en: 
    %sEnergy now:			%5d mWh
eu: 
    %sEnergia orain:			%5d mWh

en: 
    %sPower now:			%5d mW
eu: 
    %sPotentzia orain:			%5d mW

en: 
    Visit http://lxde.org/ for detail.
eu: 
    Bisitatu http://lxde.org/ xehetasun gehiagorentzako.

en:  --help      -- print this help and exit
eu:  --help       -- erakutsi laguntza hau eta irten

en:  --profile name -- use specified profile
eu:  --profile izena  -- erabili adierazitako profila

en:  --version   -- print version and exit
eu:  --version    -- erakutsi bertsioa eta irten

en:  -h  -- same as --help
eu:  -h  --help-en berdina

en:  -p  -- same as --profile
eu:  -p  --profile-ren berdina

en:  -v  -- same as --version
eu:  -v  --version-en berdina

en: "%s" Settings
eu: "%s" ezarpenak

en: % Percent
eu: % Ehunekoa

en: %lu packet | %lu packets
eu[0]: Pakete %lu
eu[1]: %lu pakete

en: 6-bit Serial Line IP
eu: 6-bit serie-lerroko IP

en: <Hidden Access Point>
eu: <Ezkutuko sarbide puntua>

en: <b>Activity</b>
eu: <b>Jarduera</b>

en: <b>Automatic hiding</b>
eu: <b>Automatikoki gordetzea</b>

en: <b>Background</b>
eu: <b>Atzeko planoa</b>

en: <b>Connection</b>
eu: <b>Konexioa</b>

en: <b>Font</b>
eu: <b>Letra-tipoa</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv4)</b>
eu: <b>Internet protokoloa (IPv4)</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv6)</b>
eu: <b>Internet protokoloa (IPv6)</b>

en: <b>Launchbar</b>
eu: <b>Abiarazle-barra</b>

en: <b>Log level</b>
eu: <b>Log maila</b>

en: <b>Mode:</b>
eu: <b>Modua:</b>

en: <b>Network Device</b>
eu: <b>Sareko gailua</b>

en: <b>Position</b>
eu: <b>Posizioa</b>

en: <b>Properties</b>
eu: <b>Propietateak</b>

en: <b>Set Preferred Applications</b>
eu: <b>Ezarri hobetsitako aplikazioak</b>

en: <b>Signal Strength</b>
eu: <b>Seinalearen indarra</b>

en: <b>Size</b>
eu: <b>Tamaina</b>

en: <b>Taskbar</b>
eu: <b>Ataza-barra</b>

en: ALSA (or pulseaudio) had a problem. Please check the lxpanel logs.
eu: ALSAk (edo pulseaudio-k) arazo bat izan du. Mesedez egiaztatu lxpanel log-ak.

en: A_dd to Launcher
eu: _Gehitu abiarazlera

en: About
eu: Honi buruz

en: Action when clicked (default: display calendar)
eu: Ekintza klikatzean (lehenetsia: bistaratu egutegia)

en: Action when clicked (default: lxtask)
eu: Ekintza klikatzean (lehenetsia: lxtask)

en: Activity
eu: Aktibitatea

en: Adaptive Serial Line IP
eu: Serie-lerro moldakorreko IP

en: Add / Remove Panel Items
eu: Gehitu / Ezabatu paneleko elementuak

en: Add Keyboard Layout
eu: Gehitu teklatuaren diseinua

en: Add a separator to the panel
eu: Gehitu bereizle bat panelari

en: Add indicator applets to the panel
eu: Gehitu adierazle-appletak panelari

en: Add plugin to panel
eu: Gehitu plugina panelari

en: Add to desktop
eu: Gehitu mahaigainera

en: Address:
eu: Helbidea:

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Advanced setxkbmap Options
eu: setxkbmap aukera aurreratuak

en: Alarm command
eu: Alarmaren komandoa

en: Alarm time (minutes left)
eu: Alarmaren denbora (falta diren minutuak)

en: Alignment:
eu: Lerrokatzea:

en: All
eu: Guztia

en: Allocate space
eu: Esleitu lekua

en: Alternately iconify/shade and raise
eu: Txandakatu ikonotu/lausotu eta igo

en: Appearance
eu: Itxura

en: Application Launch Bar
eu: Aplikazioen abiarazle-barra

en: Application Launch and Task Bar
eu: Aplikazioen abiarazle-barra eta ataza-barra

en: Application Menu
eu: Aplikazioen menua

en: Audio Card
eu: Audio-txartela

en: Automatic sensor location
eu: Sentsorearen kokapen automatikoa

en: Automatic temperature levels
eu: Tenperaturaren maila automatikoak

en: Available plugins
eu: Eskuragarri dauden pluginak

en: Background color
eu: Atzeko planoaren kolorea

en: Bar with buttons to launch application
eu: Aplikazioak abiarazteko botoiak dituen barra

en: Bar with buttons to launch application and/or show all opened windows
eu: Aplikazioak abiarazteko botoiak dituen barra eta/edo erakutsi irekitako leiho guztiak

en: Battery %d: %d%% charged
eu: Bateria %d: %% %d kargatuta

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d left
eu: Bateria %d: %% %d kargatuta, %d:%02d falta

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d until full
eu: Bateria %d: %% %d kargatuta, %d:%02d falta

en: Battery Monitor
eu: Bateriaren monitorea

en: Battery low
eu: Bateria baxua

en: Bold font
eu: Letra-tipo lodia

en: Border width
eu: Ertzaren zabalera

en: Bottom
eu: Behean

en: Broadcast:
eu: Difusioa:

en: Browse directory tree via menu (Author = PCMan)
eu: Arakatu direktorio-zuhaitza menuaren bidez (Egilea = PCMan)

en: Btn%s
eu: %s botoia

en: CPU Usage Monitor
eu: PUZaren erabileraren monitorea

en: CPU color
eu: PUZaren kolorea

en: CPU usage: %.2f%%
eu: PUZaren erabilera: %%%.2f

en: CPUFreq frontend
eu: CPUFreq interfazea

en: C_hange
eu: _Aldatu

en: Cannot assign '%s' as a global hotkey: it is already bound.
eu: Ezin da '%s' laster-tekla globala esleitu, dagoeneko erabiltzen baita.

en: Cannot open /proc/net/dev: %s
eu: Ezin izan da /proc/net/dev: %s ireki

en: Center
eu: Zentratu

en: Center text
eu: Zentratu testua

en: Change Layout Option
eu: Aldatu diseinuaren aukera

en: Channel to Operate
eu: Erabiliko den kanala

en: Charging color 1
eu: Kargatzen dagoenerako kolorea 1

en: Charging color 2
eu: Kargatzen dagoenerako kolorea 2

en: City
eu: Herria

en: Click for Open Mixer
eu: Klikatu nahasgailua irekitzeko

en: Click for Toggle Mute
eu: Klikatu mututzea txandakatzeko

en: Click for Volume Slider
eu: Klikatu bolumen graduatzailearentzat

en: Clock Format
eu: Erlojuaren formatua

en: Clock Indicator
eu: Erloju adierazlea

en: Combine multiple application windows into a single button
eu: Konbinatu hainbat aplikazio-leiho botoi bakar batean

en: Command line options:
eu: Komando-lerroko aukerak:

en: Command to Open Mixer
eu: Nahasgailua irekitzeko komandoa

en: Con_figure
eu: _Konfiguratu

en: Config tool
eu: Konfigurazio-tresna

en: Confirm
eu: Berretsi

en: Connection Properties
eu: Konexioaren propietateak

en: Connection Properties: %s
eu: Konexioaren propietateak: %s

en: Connection has limited or no connectivity
eu: Konexioak ez du konektibitaterik edo mugaturik dago

en: Copyright (C) 2008-2021
eu: Copyright-a (C) 2008-2021

en: Could not connect to interface, '%s'
eu: Ezin izan da interfazera konektatu, '%s'

en: Could not parse 'netstat' output. Unknown format
eu: Ezin izan da 'netstat' irteera analizatu. Formatu ezezaguna.

en: Could not parse /proc/net/dev. No data.
eu: Ezin izan da /proc/net/dev analizatu. Daturik ez.

en: Could not parse /proc/net/dev. Unknown format.
eu: Ezin izan da /proc/net/dev analizatu. Formatu ezezaguna.

en: Could not parse /proc/net/wireless. No data.
eu: Ezin izan da /proc/net/wireless analizatu. Daturik ez.

en: Could not parse /proc/net/wireless. Unknown format.
eu: Ezin izan da /proc/net/wireless analizatu. Formatu ezezaguna.

en: Could not parse command line '%s': %s
eu: Ezin izan da komando-lerroa analizatu, '%s': %s

en: Could not parse interface name from '%s'
eu: Ezin izan da '%s' interfaze-izena analizatu

en: Could not parse interface statistics from '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;
eu: Ezin izan da interfazea datu estatistikoak lortzeko analizatu: '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;

en: Could not parse wireless details from '%s'. link_idx = %d;
eu: Ezin izan dira haririk gabeko xehetasunak analizatu: '%s'. link_idx = %d;

en: Could not send ioctl to interface, '%s'
eu: Ezin izan da ioctl interfazeari bidali, '%s'

en: Country
eu: Herrialdea

en: Create New Panel
eu: Sortu panel berria

en: Current Conditions for %s
eu: %s(r)en uneko baldintzak

en: Current Location
eu: Uneko kokalekua

en: Currently in
eu: Unean hemen:

en: Currently loaded plugins
eu: Unean kargatutako pluginak

en: Custom Image
eu: Irudi pertsonalizatua

en: Custom color
eu: Kolore pertsonalizatua

en: Custom:
eu: Pertsonalizatua:

en: Delete This Panel
eu: Ezabatu panel hau

en: Description
eu: Deskribapena

en: Desktop Number / Workspace Name
eu: Mahaigainaren zbkia / Laneko arearen zbkia

en: Desktop Pager
eu: Idazmahai orrialdekatzailea

en: Desktop panel for LXDE project
eu: LXDE proiektuaren mahaigain-panela

en: Destination:
eu: Helburua:

en: Digital Clock
eu: Erloju digitala

en: Directory
eu: Direktorioa

en: Directory Menu
eu: Direktorio-menua

en: Disable
eu: Desgaitu

en: Disable enlargement for small task icons
eu: Desgaitu ataza-ikono txikiak handitzea

en: Discharging color 1
eu: Deskargatzen dagoenerako kolorea 1

en: Discharging color 2
eu: Deskargatzen dagoenerako kolorea 2

en: Disconnected
eu: Deskonektatuta

en: Display
eu: Bistaratu

en: Display CPU usage
eu: Bistaratu PUZaren erabilera

en: Display RAM usage
eu: Bistaratu RAMaren erabilera

en: Display and control volume
eu: Bistaratu eta kontrolatu bolumena

en: Display battery status using ACPI
eu: Bistaratu bateriaren egoera ACPI erabiliz

en: Display desktop names
eu: Bistaratu mahaigainen izenak

en: Display digital clock and tooltip
eu: Bistaratu erloju digitala eta argibidea

en: Display monitors (CPU, RAM)
eu: Bistaratu monitoreak (PUZ, RAM)

en: Display system temperature
eu: Bistaratu sistemaren tenperatura

en: Display workspace number, by cmeury@users.sf.net
eu: Bistaratu laneko arearen zenbakia (cmeury@users.sf.net)

en: Do _not reset existing options
eu: _Ez berrezarri existitzen diren aukerak

en: Dynamic
eu: Dinamikoa

en: Edge:
eu: Ertza:

en: Encryption Key:
eu: Enkriptazio-gakoa:

en: Enter New Location
eu: Sartu kokaleku berria

en: Enter the command you want to execute:
eu: Idatzi exekutatu nahi duzun komandoa:

en: Enter the:
    - city, or
    - city and state/country, or
    - postal code
    for which to retrieve the weather forecast.
eu: Idatzi:
    - herria, edo
    - herria eta estatua/herrialdea, edo
    - posta-kodea
    eguraldiaren iragarpena jasotzeko.

en: Err
eu: Errorea

en: Error
eu: Errorea

en: Error, you need to install an application to configure the sound (pavucontrol, alsamixer ...)
eu: Errorea, aplikazio bat instalatu behar duzu soinua konfiguratzeko (pavucontrol, alsamixer...)

en: Feels like:
eu: Sentsazioa:

en: Fiber Distributed Data Interface
eu: Zuntzaz banatutako datuen interfazea

en: File Manager:
eu: Fitxategi-kudeatzailea:

en: Flag
eu: Bandera

en: Flash when there is any window requiring attention
eu: Keinukatu leihoren batek adi egoteko eskatzen duenean

en: Flat buttons
eu: Botoi lauak

en: Forecast
eu: Iragarpena

en: Forecast for %s unavailable.
eu: %s(e)rako iragarpena ez dago erabilgarri.

en: Format codes: man 3 strftime; %n for line break
eu: Formatu kodeak: man 3 strftime; %n lerro jauzirako

en: Frame Relay Access Device
eu: Frame Relay Sarbidetze Gailua

en: Frequency: %d MHz
    Governor: %s
eu: Maiztasuna: %d MHz
    Kontrolagailua: %s

en: Front
eu: Aurrealdea

en: General
eu: Orokorra

en: Generic X.25
eu: X.25 generikoa

en: Geometry
eu: Geometria

en: HW Address:
eu: HW helbidea:

en: Handle keyboard layouts
eu: Maneiatu teklatuaren diseinuak

en: Headphone
eu: Entzungailua

en: Height:
eu: Altuera:

en: Hide if there is no battery
eu: Ezkutatu bateriarik ez badago

en: Hotkey for Volume Down
eu: Bolumena jaisteko laster-tekla

en: Hotkey for Volume Mute
eu: Bolumena mututzeko laster-tekla

en: Hotkey for Volume Up
eu: Bolumena igotzeko laster-tekla

en: Humidity:
eu: Hezetasuna:

en: IP Address:
eu: IP helbidea:

en: IPIP Tunnel
eu: IPIP tunela

en: Ico_nify
eu: I_konotu

en: Icon
eu: Ikonoa

en: Icon size:
eu: Ikono-tamaina:

en: Icons only
eu: Ikonoak soilik

en: Id
eu: Id-a

en: Idle
eu: Inaktibo

en: Image
eu: Irudia

en: Indicator Applications
eu: Adierazle-aplikazioak

en: Indicator applets
eu: Adierazle-appletak

en: Indicators for CapsLock, NumLock, and ScrollLock keys
eu: CapsLock, NumLock eta ScrollLock teklen adierazleak

en: Info
eu: Informazioa

en: Integrated Application Launch Bar and Task Bar
eu: Aplikazioen abiarazle-barra eta ataza-barra integratuak

en: Interface
eu: Interfazea

en: Interface to monitor
eu: Monitoreatu beharreko interfazea

en: Keep _system layouts
eu: Mantendu _sistemaren diseinuak

en: Key combination '%s' cannot be used as a global hotkey, sorry.
eu: Barkatu baina '%s' tekla konbinazioa ezin da laster-tekla global bezala erabili.

en: Keyboard LED
eu: Teklatuaren LEDa

en: Keyboard Layout Handler
eu: Teklatuaren diseinuaren maneiatzailea

en: Keyboard Layouts
eu: Teklatuaren diseinuak

en: Keyboard Model
eu: Teklatuaren modeloa

en: Label
eu: Etiketa

en: Last updated:
eu: Azken eguneraketa:

en: Launch Mixer
eu: Abiarazi nahasgailua

en: Launchers
eu: Abiarazleak

en: Layout
eu: Diseinua

en: Left
eu: Ezkerrean

en: Left click to iconify all windows.  Middle click to shade them.
eu: Klikatu ezkerreko botoiarekin leiho guztiak ikonotzeko.  Klikatu erdikoarekin lausotzeko.

en: LeftBtn
eu: Ezkerreko botoia

en: Line
eu: Lerroa

en: LineOut
eu: Lerro irteera

en: Local Loopback
eu: Loopback lokala

en: Location '%s' not found!
eu: '%s' kokapena ez da aurkitu!

en: Location matches for '%s'
eu: Kokapena bat dator '%s'(r)ekin

en: Location not set.
eu: Ez da ezarri kokapenik.

en: Location:
eu: Kokalekua:

en: Log level
eu: Log maila

en: Logout
eu: Amaitu saioa

en: Logout Command:
eu: Saioa amaierako komandoa:

en: Logout command is not set
eu: Saioa amaitzeko komandoa ez dago ezarririk

en: Ma_nual
eu: _Eskuz

en: Ma_ximize
eu: _Maximizatu

en: Make window managers treat the panel as dock
eu: Leiho-kudeatzaileek panela atrakagarri bezala tratatzea ahalbidetzen du

en: Manage Networks
eu: Kudeatu sareak

en: Margin:
eu: Marjina:

en: Master
eu: Maisua

en: Maximum width of task button
eu: Ataza botoiaren zabalera maximoa

en: Menu
eu: Menua

en: Messaging Menu
eu: Mezularitza menua

en: MiddleBtn
eu: Erdiko botoia

en: Minimize All Windows
eu: Minimizatu leiho guztiak

en: Minimize panel when not in use
eu: Minimizatu panela erabiltzen ez denean

en: Monitor and Manage networks
eu: Monitoreatu eta kudeatu sareak

en: Monitor network status
eu: Monitoreatu sarearen egoera

en: Monitor:
eu: Monitorea:

en: Mute
eu: Mututu

en: Name
eu: Izena

en: Name:
eu: Izena:

en: Netmask:
eu: Sareko maskara:

en: Network Connection
eu: Sareko konexioa

en: Network Connection: %s
eu: Sareko konexioa: %s

en: Network Menu
eu: Sarearen menua

en: Network Status Monitor
eu: Sarearen egoeraren monitorea

en: Network cable is plugged out
eu: Sareko kablea deskonektaturik dago

en: New session is required for this option to take effect
eu: Saio berria hasi behar da aukera honek eragina izan dezan

en: No Indicators
eu: Adierazlerik ez

en: No batteries found
eu: Ez da bateriarik aurkitu

en: No file manager is configured.
eu: Ez da fitxategi-kudeatzailerik konfiguratu.

en: No network devices found
eu: Ez da sareko gailurik aurkitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: None configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Normal color
eu: Kolore normala

en: Number of battery to monitor
eu: Kontrolatu beharreko bateriaren zenbakia

en: Only Application Launch Bar
eu: Aplikazioen abiarazle-barra soilik

en: Only Task Bar (Window List)
eu: Ataza-barra soilik (Leihoen zerrenda)

en: Only show windows on the same monitor as the task bar
eu: Ataza-barra dagoen monitore berean soilik erakusten ditu leihoak

en: Open in _Terminal
eu: Ireki _terminalean

en: Orientation
eu: Orientazioa

en: Panel
eu: Panela

en: Panel Applets
eu: Paneleko appletak

en: Panel Icon Size
eu: Paneleko ikono-tamaina

en: Panel Preferences
eu: Panelaren hobespenak

en: Panel Settings
eu: Panelaren ezarpenak

en: Per Window Settings
eu: Leiho bakoitzaren ezarpenak

en: Pixels
eu: Pixelak

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    
    %s
eu: Mesedez, kontaktatu zure sistema-administratzailearekin ondorengo errorea konpontzeko:
    
    %s

en: Point-to-Point Protocol
eu: Puntuz puntuko protokoloa

en: Preferences
eu: Hobespenak

en: Pressure:
eu: Presioa:

en: Properties
eu: Propietateak

en: Protocol:
eu: Protokoloa:

en: Quit
eu: Irten

en: RAM color
eu: RAMaren kolorea

en: RAM usage: %.1fMB (%.2f%%)
eu: RAMaren erabilera: %.1fMB (%%%.2f)

en: R_estore
eu: _Leheneratu

en: Really delete this panel?
    <b>Warning: This can not be recovered.</b>
eu: Panel hau ezabatu?
    <b>Kontuz: panela ezingo da berreskuratu.</b>

en: Received
eu: Jasota

en: Received:
eu: Jasota:

en: Receiving
eu: Jasotzen

en: Refresh
eu: Freskatu

en: Rem_ove from Launcher
eu: _Kendu abiarazletik

en: Remote IP:
eu: Urruneko IP-a:

en: Remove "%s" From Panel
eu: Ezabatu "%s" paneletik

en: Repair
eu: Konpondu

en: Reserve space, and not covered by maximized windows
eu: Erreserbatu tokia eta ez estali maximizatutako leihoekin

en: Resource monitors
eu: Baliabide monitoreak

en: Restart
eu: Berrabiarazi

en: Right
eu: Eskuinean

en: RightBtn
eu: Eskuineko botoia

en: Run
eu: Exekutatu

en: SIOCGIFCONF error: %s
eu: SIOCGIFCONF errorea: %s

en: SIOCGIFFLAGS error: %s
eu: SIOCGIFFLAGS errorea: %s

en: Scope:
eu: Esparrua:

en: Searching for '%s'...
eu: '%s' bilatzen...

en: Select Keyboard Model
eu: Hautatu teklatuaren modeloa

en: Select Layout Change Type
eu: Hautatu diseinu aldaketa mota

en: Select a directory
eu: Hautatu direktorio bat

en: Select a file
eu: Hautatu fitxategi bat

en: Select an image file
eu: Hautatu irudi-fitxategi bat

en: Sending
eu: Bidaltzen

en: Sending/Receiving
eu: Bidaltzen/Jasotzen

en: Sends commands to all desktop windows.
    Supported commands are 1) iconify and 2) shade
eu: Bidali komandoak mahaigaineko leiho guztietara
    Erabili daitezken komandoak 1) ikonotu eta 2) lausotu dira

en: Sensor
eu: Sentsorea

en: Sent
eu: Bidalita

en: Sent:
eu: Bidalia:

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Serial Line IP
eu: Serie-lerroko IP

en: Session Menu
eu: Saioaren menua

en: Setting Encryption Key
eu: Ezarri enkriptazio-gakoa

en: Show CapsLock
eu: Erakutsi BlokMaius

en: Show Extended Information
eu: Erakutsi informazio hedatua

en: Show Layout as
eu: Erakutsi diseinua honela:

en: Show NumLock
eu: Erakutsi NumLock

en: Show ScrollLock
eu: Erakutsi ScrollLock

en: Show Signal
eu: Erakutsi seinalea

en: Show tooltips
eu: Erakutsi argibideak

en: Show weather conditions for a location.
eu: Erakutsi kokapen bateko eguraldia

en: Show windows from all desktops
eu: Erakutsi mahaigain guztietako leihoak

en: Signal
eu: Seinalea

en: Simple pager plugin
eu: Orrialdekatzaile plugin sinplea

en: Size
eu: Tamaina

en: Size when minimized
eu: Tamaina minimizatutakoan

en: Solid color (with opacity)
eu: Kolore solidoa (opakotasunarekin)

en: Sorry, there was no window manager configuration program found.
eu: Sentitzen dugu, ez da leiho-kudeatzailearen konfigurazio-programarik aurkitu.

en: Sound Menu
eu: Soinuaren menua

en: Source:
eu: Iturburua:

en: Space reservation is not available for this panel because there is another monitor beyond this edge and reservation would cover it if enabled.
eu: Lekua erreserbatzea ez dago erabilgarri panel honetan, ertz honen beste aldean beste monitore bat dagoelako eta erreserbatzea gaituz gero estaliko lukeelako.

en: Spacer
eu: Bereizgailua

en: Spacing
eu: Tartea

en: Speaker+LO
eu: Bozgorailua + LO

en: State
eu: Egoera

en: Stats
eu: Estatistikak

en: Status:
eu: Egoera:

en: Stretch
eu: Luzatu

en: Subnet Mask:
eu: Azpisare-maskara:

en: Sunrise:
eu: Egunsentia:

en: Sunset:
eu: Ilunabarra:

en: Support
eu: Euskarria

en: System Tray
eu: Sistemaren erretilua

en: System theme
eu: Sistemaren gaia

en: System tray
eu: Sistemaren erretilua

en: Task Bar (Window List)
eu: Ataza-barra (Leihoen zerrenda)

en: Temperature Monitor
eu: Tenperaturaren monitorea

en: Terminal Emulator:
eu: Terminal-emuladorea:

en: Text
eu: Testua

en: The current error condition
eu: Uneko errorearen baldintza

en: The current interface the icon is monitoring.
eu: Ikonoak unean monitoreatzen duen interfazea.

en: The interface name
eu: Interfazearen izena

en: The interface packets/bytes statistics
eu: Interfazearen pakete/byte estatistikak

en: The interface state
eu: Interfazearen egoera

en: The orientation of the tray.
eu: Erretiluaren orientazioa.

en: There is no room for another panel. All the edges are taken.
eu: Ez dago beste panel batentzako lekurik. Ertz guztiak hartuta daude.

en: There was an error displaying help:
    %s
eu: Laguntza bistaratzerakoan errorea egon da:
    %s

en: This wireless network was encrypted.
    You must have the encryption key.
eu: Haririk gabeko sarea enkriptaturik zegoen.
    Enkriptazio-gakoa behar duzu.

en: Today:
eu: Gaur:

en: Tomorrow:
eu: Bihar:

en: Tooltip Format
eu: Argibideen formatua

en: Tooltip only
eu: Argibidea soilik

en: Tooltips Enabled
eu: Argibideak gaituta

en: Top
eu: Goian

en: Type:
eu: Mota:

en: Unable to open socket: %s
eu: Ezin izan da socket-a ireki: %s

en: Units:
eu: Unitateak:

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Updates:
eu: Eguneraketak:

en: Use mouse wheel
eu: Erabili saguaren gurpila

en: VJ 6-bit Serial Line IP
eu: VJ 6-bit serie-lerroko IP

en: VJ Serial Line IP
eu: VJ serie-lerroko IP

en: Variant
eu: Aldaera

en: Visibility:
eu: Ikusgaitasuna:

en: Volume
eu: Bolumena

en: Volume Control
eu: Bolumenaren kontrola

en: Volume control
eu: Bolumenaren kontrola

en: Warn
eu: Abisua

en: Warning1 color
eu: Abisua1 kolorea

en: Warning1 temperature
eu: Abisua1 tenperatura

en: Warning2 color
eu: Abisua2 kolorea

en: Warning2 temperature
eu: Abisua2 tenperatura

en: Weather Plugin
eu: Eguraldia plugina

en: Weather Preferences
eu: Eguraldiaren hobespenak

en: Whether or not the icon's tooltips are enabled.
eu: Ikonoaren argibideak gaituta dauden ala ez.

en: Whether or not the signal strength should be displayed.
eu: Seinalearen potentzia bistaratu behar den ala ez.

en: Whether the interface is a wireless interface
eu: Interfazea haririk gabekoa den ala ez

en: Width:
eu: Zabalera:

en: Wind:
eu: Haizea:

en: Wireless
eu: Haririk gabea

en: Wireless Connection has no connectivity
eu: Haririk gabeko konexioak ez du konektibitaterik

en: Wireless Networks not found in range
eu: Ez da haririk gabeko sarerik aurkitu esparruan

en: Wireless signal strength percentage
eu: Haririk gabeko seinalearen potentziaren ehunekoa

en: Workspace %d
eu: %d laneko area

en: Workspace _%d
eu: _%d laneko area

en: You must specify a location.
eu: Kokapen bat zehaztu behar duzu.

en: [N/A]
eu: [E/E]

en: _All workspaces
eu: _Laneko area guztiak

en: _Automatic, every
eu: _Automatikoki, maiztasuna:

en: _Browse
eu: _Arakatu

en: _Close Window
eu: _Itxi leihoa

en: _Close all windows
eu: _Itxi leiho guztiak

en: _English (°F)
eu: _Fahrenheit (°F)

en: _Metric (°C)
eu: _Celsius (°C)

en: _Move to Workspace
eu: _Joan laneko areara

en: _Name:
eu: _Izena:

en: _New Instance
eu: Instantzia _berria

en: _New Location:
eu: Kokaleku _berria:

en: _Raise
eu: _Igo

en: _Remember layout for each window
eu: _Gogoratu leiho bakoitzaren diseinua

en: _Set
eu: _Ezarri

en: bytes
eu: byteak

en: default
eu: lehenetsia

en: minutes
eu: minutuero

en: packets
eu: paketeak

en: pixels
eu: pixelak
