blueman-project - en to ga translation catalogue (790 entries)

en: %(minutes)d Minute | %(minutes)d Minutes
ga[0]: %(minutes)d Nóiméad
ga[1]: %(minutes)d Nóiméad
ga[2]: %(minutes)d Nóiméad

en: %(seconds)d Second | %(seconds)d Seconds
ga[0]: %(seconds)d Soicind
ga[1]: %(seconds)d Soicind
ga[2]: %(seconds)d Soicind

en: %(service)s on %(device)s
ga: %(service)s ar %(device)s

en: %d %s %d %s and %d %s
ga: %d %s %d %s agus %d %s

en: 17–33 percent
ga: 17-33 faoin gcéad

en: 1–17 percent
ga: 1-17 faoin gcéad

en: 2-Wheeled Vehicle
ga: Feithicil 2 Rothaí

en: 3-Wheeled Vehicle
ga: Feithicil 3 Rothaí

en: 33–50 percent
ga: 33-50 faoin gcéad

en: 3D Display
ga: Taispeáin 3D

en: 3D Glasses
ga: Gloiní 3D

en: 3D Synchronization (3DSP)
ga: Sioncrónú 3D (3DSP)

en: 50–67 percent
ga: 50-67 faoin gcéad

en: 67–83 percent
ga: 67-83 faoin gcéad

en: 83–99 percent
ga: 83-99 faoin gcéad

en: <b>An error has occurred while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
ga: <b>Tharla earráid agus breiseán á lódáil. Cuir ábhar na teachtaireachta seo in iúl do na forbróirí chuig ár </b> le do thoil
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">suíomh gréasáin.</a>

en: <b>Author:</b>
ga: <b>Údar:</b>

en: <b>Auto-connect:</b>
ga: <b>Uathcheangail:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
ga: <b>Coimhlint le:</b>

en: <b>Connect To:</b>
ga: <b>Ceangail Le:</b>

en: <b>Connected</b>
ga: <b>Ceangailte</b>

en: <b>DUN Support</b>
ga: <b>Tacaíocht DUN</b>

en: <b>Depends on:</b>
ga: <b>Ag brath ar:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
ga: <b>Dícheangail:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
ga: <b>Íosluchtaithe:</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
ga: <b>Glacadh Comhad (Brú Réada)</b>

en: <b>File:</b>
ga: <b>Comhad:</b>

en: <b>GSM settings</b>
ga: <b>Socruithe GSM</b>

en: <b>Log duration:</b>
ga: <b>Fad an loga:</b>

en: <b>Log started:</b>
ga: <b>Tosaíodh ar an logáil:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
ga: <b>Socruithe NAP</b>

en: <b>NAP Support</b>
ga: <b>Tacaíocht NAP</b>

en: <b>Name</b>
ga: <b>Ainm</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
ga: <b>Níl aon fhreastalaí DHCP suiteáilte</b>

en: <b>PAN Support</b>
ga: <b>Tacaíocht PAN</b>

en: <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
ga: <b>Neart Comhartha Faighte: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: <b>To:</b>
ga: <b>Chuig:</b>

en: <b>Total:</b>
ga: <b>Iomlán:</b>

en: <b>Transmit Power Level: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>
ga: <b>Leibhéal Tarchuir Cumhachta: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
ga: <b>Múch Bluetooth _As</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
ga: <b>Cas Bluetooth _Air</b>

en: <b>Uploaded:</b>
ga: <b>Uaslódáilte:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
ga: <b>Socrú Infheictheachta</b>

en: <b>_Connect</b>
ga: <b>_Ceangail</b>

en: <b>_Disconnect</b>
ga: <b>_Dícheangail</b>

en: <big>Select row(s) and use <i>Control + C</i> to copy</big>
ga: <big>Roghnaigh rónna agus úsáid <i>Control + C</i> chun cóipeáil</big>

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma separated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
ga: <span size="small">Rithfidh na hargóintí seo a leanas:
    Seoladh, Ainm, ainm seirbhíse, uuid16s, nód rfcomm
    Mar shampla:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Fón, seirbhís DUN, 0x1103, /dev/rfcomm0
    cuirtear uuid16s ar ais mar liosta scartha le camóga
    
    Nuair a dhéanfar an gléas a dhínascadh seolfar comhartha HUP</span> chuig an script

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
ga: <span weight="bold" size="large">Comhaid á seoladh trí Bluetooth</span>

en: Accept
ga: Glacadh le

en: Accept files from trusted devices
ga: Glac le comhaid ó ghléasanna iontaofa

en: Access Door
ga: Doras Rochtana

en: Access Lock
ga: Glas Rochtana

en: Access Point
ga: Pointe Rochtana

en: Access point
ga: Pointe rochtana

en: Adap_ters
ga: Cuibh_eoirí

en: Adapter
ga: Cuibheoir

en: Adapter Preferences
ga: Roghanna Cuibheoir

en: Adapter for this connection is not available
ga: Níl cuibheoir don nasc seo ar fáil

en: Adapter selection
ga: Roghnú Cuibheoir

en: Adds an exit menu item to quit the applet
ga: Cuireann mír roghchlár imeachta leis chun an applet a scor

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the connections in the tooltip.
ga: Cuireann sé tásc ar an deilbhín stádais nuair a bhíonn Bluetooth gníomhach agus taispeánann sé na naisc sa leid uirlisí.

en: Adds disconnect menu items
ga: Cuireann sé míreanna roghchláir

en: Adds standard menu items to the status icon menu
ga: Cuireann míreanna caighdeánacha roghchláir leis an roghchlár

en: Advanced Audio
ga: Ardfuaime

en: Agricultural Vehicle
ga: Feithicil Talmhaíochta

en: Air Curtain
ga: Cuirtíní aeir

en: Air quality Sensor
ga: Braiteoir cáilíochta aeir

en: Alarm
ga: Aláraim

en: Alert Notification Service
ga: Seirbhís Fógra Foláiri

en: All in One
ga: Gach i gceann amháin

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device separately.
ga: Ligeann duit monatóireacht a dhéanamh ar úsáid tráchta líonra (leathanbhanda soghluaiste Úsáideach do phleananna teoranta rochtana sonraí. Rianaíonn an breiseán seo gach gléas ar leithligh.

en: Always
ga: I gcónaí

en: Always accept
ga: Glacadh i gcónaí

en: Always visible
ga: Feicthe i gcóna

en: Ambient Light Sensor
ga: Braiteoir Solais Timpeallach

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
ga: Mairfidh méid ama i soicind modh infhaighte

en: Amplifier
ga: Aimplitheoir

en: Appearance
ga: Dealramh

en: AppleAgent
ga: AppleGníomhaire

en: Applet's transfer service plugin is disabled
ga: Tá breiseán seirbhíse aistrithe Applet díchumasaithe

en: Are you sure you want to reset the counter?
ga: An bhfuil tú cinnte gur mhaith leat an cuntar a athshocrú?

en: Arm Blood Pressure
ga: Brú Fola Lámh

en: Audio Profile
ga: Próifíl Fuaime

en: Audio Sink
ga: Doirteal Fuaime

en: Audio Source
ga: Foinse Fuaime

en: Audio and input profiles
ga: Próifílí fuaime agus ionchuir

en: Audio/Video
ga: Fuaime/Físeán

en: Audio/video
ga: Fuaime/físeán

en: Auditorium
ga: Éisteacht

en: Authorization request for:
ga: Iarratas ar údarú ar:

en: Automatically connected to %(service)s on %(device)s
ga: Ceangailte go huathoibríoch le %(service)s ar %(device)s

en: Automation IO
ga: Uathoibriú IO

en: Awning
ga: Túnadh

en: Axial Fan
ga: Lucht leanúna aiseach

en: Barcode Scanner
ga: Scanóir Barrachód

en: Basic Printing (BPP)
ga: Priontáil Bunúsach (BPP)

en: Battery Service
ga: Seirbhís Ceallraí

en: Battery Switch
ga: Lasc Ceallraí

en: Bay Light
ga: Solas an Bá

en: Behind-ear hearing aid
ga: Áis éisteachta taobh thiar den chluas

en: Bell
ga: Cloigín

en: Blade Server
ga: Freastalaí Blade

en: Blinds or Shades
ga: Dallóga nó Scáthanna

en: Block/Unblock this device
ga: Bloc/Díchoisc an gléas seo

en: Blocked
ga: Blocáilte

en: Blood Pressure
ga: Brú fola

en: Blueman Applet
ga: Feidhmchláirín Blueman

en: Blueman Bluetooth Manager
ga: Bainisteoir Bluetooth Blueman

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
ga: Is bainisteoir Bluetooth GTK+é Blueman

en: Bluetooth Active
ga: Bluetooth Gníomhach

en: Bluetooth Adapters
ga: Cuibheoirí Bluetooth

en: Bluetooth Authentication
ga: Fíordheimhniú Bluetooth

en: Bluetooth Device
ga: Gléas Bluetooth

en: Bluetooth Devices
ga: Gléasanna Bluetooth

en: Bluetooth Disabled
ga: Bluetooth faoi mhíchumas

en: Bluetooth Enabled
ga: Bluetooth Cumasaithe

en: Bluetooth File Transfer
ga: Aistriú Comhad Bluetooth

en: Bluetooth Manager
ga: Bainisteoir Bluetooth

en: Bluetooth Network
ga: Líonra Bluetooth

en: Bluetooth Turned Off
ga: Múchadh Bluetooth

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
ga: Ní mór Bluetooth a chasadh air chun go n-oibreoidh an bainisteoir oiriúnaitheora

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
ga: Níl Bluez daemon ag rith, ní féidir le bainisteoir blueman-leanúint ar aghaidh.
    Is dócha go gciallaíonn sé seo nach bhfuarthas aon oiriúnaitheoirí Bluetooth nó nár cuireadh tús le daemon Bluetooth.

en: Bluray Player
ga: Imreoir Bluray

en: Body Composition
ga: Comhdhéanamh Coirp

en: Boiler
ga: Coire

en: Bollard with Light
ga: Bollard le Solas

en: Bond Management
ga: Bainistíocht Bannaí

en: Bookshelf Speaker
ga: Cainteoir seilf leabhar

en: Broadcasting Device
ga: Gléas Craolacháin

en: Broadcasting Room
ga: Seomra Craolacháin

en: BrowseGroupDescriptorServiceClassID
ga: BrowseGroupDescriptorServiceClassid

en: Bulb
ga: Bolgán

en: Button
ga: Cnaipe

en: CD Player
ga: Seinnteoir CD

en: Cabinet Light
ga: Solas Comh-Aireachta

en: Cadence Sensor
ga: Braiteoir Cadence

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Access Service
ga: Seirbhís Rochtana Féilire, Tasc agus Nótaí (CTN)

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Notification Service
ga: Seirbhís Fógra Féilire, Tascanna agus Nótaí (CTN)

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Profile
ga: Próifíl Féilire, Tasc agus Nótaí (CTN)

en: Camcorder
ga: Ceamthaifeadán

en: Camera
ga: Ceamara

en: Camper / Caravan
ga: Camper/Carabhán

en: Cancel Operation
ga: Cealaigh Oibríocht

en: Cancelling
ga: Ag cealú

en: Car
ga: Gluaisteán

en: Car audio
ga: Fuaim gluaisteán

en: Carbon Dioxide Sensor
ga: Braiteoir Dé-ocsaíd

en: Carbon Monoxide Sensor
ga: Braiteoir Aonocsaíd Carbóin

en: Card Reader
ga: Léitheoir Cárta

en: Ceiling Fan
ga: Fan Uasteorainn

en: Ceiling Light
ga: Solas Uasteorainn

en: Ceiling Mounted Sensor
ga: Braiteoir Suite Uasteorainn

en: Cellular
ga: Ceallach

en: Characteristic Aggregate Format
ga: Formáid Comhiomlán Saintré

en: Characteristic Declaration
ga: Dearbhú Saintréith

en: Characteristic Extended Properties
ga: Airíonna Leathnaithe tréithe

en: Characteristic Presentation Format
ga: Formáid cur i láthair tréith

en: Characteristic User Description
ga: Cur síos ar an úsáideoir

en: Charge Case
ga: Cás Muirear

en: Click to disable.
ga: Cliceáil chun díchumasú.

en: Click to enable.
ga: Cliceáil chun cumasú.

en: Clicking the system tray icon will toggle the manager instead of focusing on it.
ga: Cliceáil ar dheilbhín tráidire an chórais déanfar an bainisteoir a athrú in ionad díriú air.

en: Client Characteristic Configuration
ga: Cumraíocht Saintréith Cliant

en: Clothes iron
ga: Éadaí iarann

en: Clothes steamer
ga: Gaile éadaí

en: Cochlear Implant
ga: Ionchlannán Cochlear

en: Coffee maker
ga: Déantóir caife

en: Color Light Sensor
ga: Braiteoir Solas Dath

en: Combo
ga: Teaglann

en: Common ISDN Access (CIP)
ga: Rochtain Choiteann ISDN (CIP)

en: Computer
ga: Ríomhaire

en: Configuration
ga: Cumraíocht

en: Configure Bluetooth Network
ga: Cumraigh Líonra Bluetooth

en: Configure selected plugin's preferences
ga: Cumraigh roghanna breiseán roghnaithe

en: Configured directory for incoming files does not exist
ga: Níl eolaire cumraithe do chomhaid atá ag teacht isteach ann

en: Configuring networking requires privileges
ga: Teastaíonn pribhléidí a chumrú

en: Confirm
ga: Deimhnigh

en: Confirm value for authentication:
ga: Deimhnigh luach fíordheimhnithe:

en: Connected
ga: Ceangailte

en: Connected to %s
ga: Ceangailte le %s

en: Connected:
ga: Ceangailte:

en: Connecting
ga: Ag nascadh

en: Connecting…
ga: Ag nascadh…

en: Connection Failed:
ga: Theip ar Nasc:

en: Connection to BlueZ failed
ga: Theip ar nasc le BlueZ

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
ga: Ceanglaíonn sé próifílí ceangail uathoibríoch foinse A2DP, doirteal A2DP

en: Contact Sensor
ga: Braiteoir Teagmháil

en: Continuous Glucose Monitoring
ga: Monatóireacht Leanúnach

en: Controller
ga: Rialaitheoir

en: Controls Bluetooth adapter power states
ga: Rialaíonn stáit chumhachta cuibheoir Bluetooth

en: Convertible
ga: Inchosaithe

en: Cordless
ga: Gan sreang

en: Cordless Telephony
ga: Teileafónaíocht gan

en: Create pairing with the device
ga: Cruthaigh péireáil leis an bhfeiste

en: Curling iron
ga: Iarann curling

en: Current Time Service
ga: Seirbhís Am Reatha

en: Curtains
ga: Cuirtíní

en: Cycling Computer
ga: Ríomhaire rothaíochta

en: Cycling Power
ga: Cumhacht Rothaíochta

en: Cycling Speed and Cadence
ga: Luas agus Cadence Rothaíochta

en: DHCP server type:
ga: Cineál freastalaí DHCP:

en: DVD Player
ga: Seinnteoir DVD

en: Data activity indication
ga: Táscaire gníomhaíochta sonraí

en: De-humidifier
ga: Dí-humidifier

en: Deny
ga: Diúltú

en: Dependency issue
ga: Saincheist spleáchais

en: Desk Fan
ga: Deasc Fan

en: Desk Light
ga: Solas Deasc

en: Desktop
ga: Deisce

en: Desktop Workstation
ga: Stáisiún Oibre Deisce

en: Detachable
ga: Inscartha

en: Device Information
ga: Faisnéis Gléas

en: Device Manager
ga: Bainisteoir Gléas

en: Device Name
ga: Ainm Gléas

en: Device did not respond
ga: Níor fhreagair an gléas

en: Dial
ga: Diailiú

en: Dial-up Networking
ga: Líonrú Diailigh

en: Dialup Networking (DUN)
ga: Líonrú Dialup (DUN)

en: Dialup Settings
ga: Socruithe Dialup

en: Digital Pen
ga: Peann Digiteach

en: Digital Signage
ga: Comharthaíocht Digiteach

en: Digitizer Tablet
ga: Táibléad Digitizer

en: DirectPrinting (BPP)
ga: Priontáil Díreach (BPP)

en: DirectPrintingReferenceObjectsService (BPP)
ga: Seirbhís Obair ReferencePriontáil Díreach (BPP)

en: Disconnect %s
ga: Dícheangail %s

en: Disconnected
ga: Dícheangailte

en: Disconnection Failed:
ga: Theip ar dhícheangal:

en: Discoverable timeout
ga: Amach inúsáidte

en: Discoverable…
ga: Infhaighte…

en: Discoverable… %ss
ga: In-aimsithe... %ss

en: Discovering…
ga: Ag fáil amach…

en: Display
ga: Taispeáin

en: Docking Station
ga: Stáisiún Duc

en: Doll
ga: Bábóg

en: Door Lock
ga: Glas Doras

en: Double Switch
ga: Lasc Dúbailte

en: Dryer
ga: Triomadóir

en: Ear Thermometer
ga: Teirmiméadar Cluas

en: Earbud
ga: Buille cluaise

en: Electronic Label
ga: Lipéad leictreonach

en: Elevator
ga: Ardaitheoir

en: Emergency Exit Door
ga: Doras Scoir Éigeandála

en: Emergency Exit Light
ga: Solas Scoir Éigeandála

en: Enable Bluetooth
ga: Cumasaigh Bluetooth

en: Energy Harvesting Switch
ga: Lasc Fómhair Fuinnimh

en: Energy Meter
ga: Méadar Fuinnimh

en: Energy Sensor
ga: Braiteoir Fuinnimh

en: Enter PIN code for authentication:
ga: Cuir isteach cód PIN le haghaidh fíordheimhnithe:

en: Enter passkey for authentication:
ga: Cuir isteach eochair pasfhocal le haghaidh fíordheimhnithe:

en: Entrance Gate
ga: Geata Iontrála

en: Environmental Sensing
ga: Braiteadh Comhshaoil

en: Error occurred
ga: Tharla earráid

en: Error occurred while sending file %s
ga: Tharla earráid agus comhad %s á sheoladh

en: Exhaust Fan
ga: Fan Sceite

en: Exit
ga: Scoir

en: Exterior Screen
ga: Scáileán Seachtrach

en: Exterior Shutter
ga: Cumhach Taobh amui

en: External Report Reference
ga: Tagairt Tuarascála Seachtrach

en: Failed
ga: Teip

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
ga: Theip ar an tseirbhís obex a uathosú. Déan cinnte go bhfuil an daemon obex ag rith

en: Failed to change profile to %s
ga: Theip ar phróifíl a athrú go %s

en: Failed to connect
ga: Theip ar nascadh

en: Failed to obtain an IP address on %s
ga: Theip ar sheoladh IP a fháil ar %s

en: Failed to reach blueman-manager
ga: Theip ar bhainisteoir blueman-bhainisteoir a bhaint amach

en: Fan Heater
ga: Téitheoir Fan

en: Fax
ga: Facs

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
ga: D'éirigh le comhad %(0)s ó %(1)s a fháil

en: File Sender
ga: Tarchuradóir Comhad

en: File received
ga: Comhad a fuarthas

en: Files received
ga: Comhaid a fuarthas

en: Fingertip Pulse Oximeter
ga: Oximéadar Pulse Feartip

en: Fire Sensor
ga: Braiteoir Dóiteáin

en: Firmware Revision String
ga: Teaghrán Athbhreithnithe Firmware

en: Flame Detector
ga: Brathadóir Lasair

en: Flood Light
ga: Solas Tuile

en: Floor Light
ga: Solas Urlár

en: Fluorescent Lamp
ga: Lampa Fluaraiseacha

en: Fluorescent Lamp Gear
ga: Fearas Lampa Fluaraiseacha

en: Flush Mounted Sensor
ga: Braiteoir Suiteáilte

en: Forcefully disconnect the device
ga: Déan an gléas a dhícheangal go foréigeach

en: Freezer
ga: Reoiteoir

en: Fully
ga: Go hiomlán

en: GNSS Server
ga: Freastalaí GNSS

en: GSM Settings
ga: Socruithe GSM

en: Game
ga: Cluiche

en: Gamepad
ga: Cluichepad

en: Gaming/Toy
ga: Cearrbhachas/bréagán

en: Garage Door
ga: Doras Garáiste

en: Garden Light
ga: Solas Gairdín

en: Generic AV Equipment
ga: Trealamh AV Cineálach

en: Generic Access
ga: Rochtain Cineálach

en: Generic Access Control
ga: Rialú Rochtana Cineálach

en: Generic Air Conditioning
ga: Aerchóiriú Cineálach

en: Generic Aircraft
ga: Aerárthaí cineálacha

en: Generic Attribute
ga: Tréith Cineálach

en: Generic Audio
ga: Fuaim Cineálach

en: Generic Audio Sink
ga: Doirteal Fuaime cineálach

en: Generic Audio Source
ga: Foinse Fuaime Cineálach

en: Generic Barcode Scanner
ga: Scanóir Barcode Cineálach

en: Generic Blood Pressure
ga: Brú Fola Cineálach

en: Generic Clock
ga: Clog Cineálach

en: Generic Computer
ga: Ríomhaire cineálach

en: Generic Continuous Glucose Monitor
ga: Monatóir Glúcóis Leanúnach

en: Generic Control Device
ga: Gléas rialaithe cineálach

en: Generic Cycling
ga: Rothaíocht cineálach

en: Generic Display
ga: Taispeáin Cineálach

en: Generic Display Equipment
ga: Trealamh Taispeáin Cineál

en: Generic Domestic Appliance
ga: Fearas Baile Cineálach

en: Generic Eye-glasses
ga: Gloiní súl cineálacha

en: Generic Fan
ga: Fan Cineálach

en: Generic FileTransfer
ga: FileTransfer cineálach

en: Generic Gaming
ga: Cearrbhachas cineál

en: Generic Glucose Meter
ga: Méadar Glúcóis Cineál

en: Generic HVAC
ga: HVAC cineálach

en: Generic Hearing aid
ga: Áis Éisteachta Cineálach

en: Generic Heart Rate Sensor
ga: Braiteoir Ráta Croí Cineálach

en: Generic Heating
ga: Téamh Cineálach

en: Generic Human Interface Device
ga: Gléas Comhéadan Daonna cineálach

en: Generic Humidifier
ga: Lumiditheoir cineál

en: Generic Insulin Pump
ga: Caidéal Inslin Cineál

en: Generic Keyring
ga: Eochairí Cineálach

en: Generic Light Fixtures
ga: Daingneáin Solais Cineál

en: Generic Light Source
ga: Foinse Solais Cineálach

en: Generic Media Player
ga: Imreoir Meán Cineálach

en: Generic Medication Delivery
ga: Seachadadh Cógais Chiné

en: Generic Motorized Device
ga: Gléas Mótaraithe Cineálach

en: Generic Motorized Vehicle
ga: Feithicil Mótaraithe Cineálach

en: Generic Network Device
ga: Gléas Líonra cineálach

en: Generic Networking
ga: Líonrú Cineálach

en: Generic Outdoor Sports Activity
ga: Gníomhaíocht Spóirt Allamui

en: Generic Personal Mobility Device
ga: Gléas Soghluaisteachta Pear

en: Generic Phone
ga: Fón Cineálach

en: Generic Power Device
ga: Gléas Cumhachta cineálach

en: Generic Pulse Oximeter
ga: Oximéadar Pulse Cineálach

en: Generic Remote Control
ga: Cianrialtán Cineálach

en: Generic Running Walking Sensor
ga: Braiteoir Siúil Reatha Cineálach

en: Generic Sensor
ga: Braiteoir Cineálach

en: Generic Signage
ga: Comharthaíocht Chiné

en: Generic Spirometer
ga: Spirometer Cineálach

en: Generic Tag
ga: Clib Cineálach

en: Generic Telephony
ga: Teileafónaíocht Chin

en: Generic Thermometer
ga: Teirmiméadar cineál

en: Generic Unknown
ga: Ainaithnid Cineál

en: Generic Watch
ga: Faire Cineálach

en: Generic Wearable Audio Device
ga: Gléas Fuaime Inchaite Cineálach

en: Generic Weight Scale
ga: Scála Meáchan cineálach

en: Generic Window Covering
ga: Clúdach Fuinneog Cineál

en: Glasses
ga: Gloiní

en: Glucose
ga: Glúcóis

en: Group Network
ga: Líonra Grúpa

en: HCR_Scan (HCR)
ga: HCR_scan (HCR)

en: HDP Sink
ga: Doirteal HDP

en: HDP Source
ga: Foinse HDP

en: HID Lamp
ga: Lampa HID

en: HID Lamp Gear
ga: Fearas Lampa HID

en: HIDP
ga: HIDDEN

en: HTTP Proxy
ga: Seachfhreastalaí

en: Hair dryer
ga: Triomadóir gruaige

en: Handheld
ga: Láimhe

en: Handheld PC/PDA (clamshell)
ga: PC boise/PDA (clamshell)

en: Handheld Spirometer
ga: Spirometer láimhe

en: Handsfree
ga: Saor ó lámh

en: Handsfree Audio Gateway
ga: Geata Fuaime Saor ó Láimhe

en: Hardcopy Control Channel
ga: Cainéal Rialaithe Crua-chóip

en: Hardcopy Data Channel
ga: Cainéal Sonraí Crua-Choipeáil

en: Hardcopy Notification
ga: Fógra Crua-chóip

en: HardcopyCableReplacement (HCR)
ga: Crua-Copy Cableathsholáthar (HCR)

en: Hardware Revision String
ga: Teaghrán Athbhreithnithe Crua-earraí

en: Headphones
ga: Cluasáin

en: Headset
ga: Gléas cinn

en: Headset Audio Gateway
ga: Geata Fuaime Headset

en: Health Thermometer
ga: Teirmiméadar sláinte

en: Heart Rate
ga: Ráta Croí

en: Heart Rate Belt
ga: Crios Ráta Croí

en: Heat Pump
ga: Caidéal teasa

en: Heater
ga: Téitheoir

en: Helmet
ga: Clogad

en: Hi-Fi audio
ga: Fuaim Hi-Fi

en: Hidden
ga: I bhfolach

en: Hide _unnamed devices
ga: Folaigh gléasanna neamhainmnithe

en: High
ga: Ard

en: High-bay Light
ga: Solas Ard-bhá

en: Home Video Game Console
ga: Consól Cluiche Físeáin Baile

en: Horn
ga: Corn

en: Human Interface Device
ga: Gléas Comhéadan Daonna

en: Human Interface Device Service (HID)
ga: Seirbhís Gléas Comhéadan Daonna (HID)

en: Humidifier
ga: Humaitheoir

en: Humidity Sensor
ga: Braiteoir Bogthaise

en: IP Address:
ga: Seoladh IP:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
ga: Coimhlinníonn seoladh IP le comhéadan %s a bhfuil an seoladh céanna aige

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
ga: Forluíonn seoladh IP le fo-líon an chomhéadan %s, a bhfuil an chumraíocht seo a leanas aige %s/%s
    D'fhéadfadh sé seo a bheith ina chúis le hiompar

en: Imaging
ga: Íomháú

en: Imaging (BIP)
ga: Íomháú (BIP)

en: ImagingAutomaticArchive (BIP)
ga: Íomháú Uathoibríoch (BIP)

en: ImagingReferencedObjects (BIP)
ga: ImagingReferenceDObjects (BIP)

en: ImagingResponder (BIP)
ga: Freagróir íomháithe (BIP)

en: Immediate Alert
ga: Foláireamh Láithreach

en: In-Shoe Running Walking Sensor
ga: Braiteoir Siúil Reatha In-Bróg

en: In-ear hearing aid
ga: Cúnamh éisteachta in-chluas

en: In-ground Light
ga: Solas laistigh den talamh

en: Incandescent Light Bulb
ga: Bolgán Solais Gloinseach

en: Include
ga: Áireamh

en: Incoming Folder:
ga: Fillteán Isteach:

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
ga: Comhad atá ag teacht isteach %(0)s ó %(1)s

en: Incoming file over Bluetooth
ga: Comhad atá ag teacht isteach thar Bluetooth

en: Indoor Positioning
ga: Suíomh faoi Dhíon

en: Infrared Heater
ga: Téitheoir Infrid

en: Input/output error
ga: Earráid ionchuir/aschuir

en: Insulin Pen
ga: Peann Insulin

en: Insulin Pump, durable pump
ga: Caidéal Inslin, caidéal buan

en: Insulin Pump, patch pump
ga: Caidéal Inslin, caidéal paiste

en: Intercom
ga: Idirchum

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
ga: Comhéadan %(0)s ceangailte le seoladh IP %(1)s

en: Internet Protocol Support
ga: Tacaíocht Prótacal Idirlín

en: Invalid IP address
ga: Seoladh IP neamhbhailí

en: IoT Gateway
ga: Geata IoT

en: IrMC Sync
ga: Sioncronú iRMC

en: IrMC Sync Command
ga: Ordú Sync iRMC

en: It seems like blueman-manager could no get activated via D-Bus. A typical cause for this is a broken graphical setup in the D-Bus activation environment that can get resolved with a call to dbus-update-activation-environment, typically issued from xinitrc (respectively the Sway config or similar).
ga: Dealraíonn sé nach bhféadfadh bainisteoir blueman a ghníomhachtú trí D-Bus. Cúis tipiciúil leis seo is ea socrú grafach briste sa timpeallacht ghníomhachtaithe D-Bus is féidir a réiteach le glao chuig timpeallacht gníomhachtaithe dbus-update-activation-, a eisítear de ghnáth ó xinitrc (an cumraíocht Sway faoi seach nó den chineál céanna).

en: Jacket
ga: Seaicéad

en: Joystick
ga: Stiúrthán

en: Keyboard
ga: Méarchlár

en: Kiosk
ga: Bothanna

en: LAN Access Using PPP
ga: Rochtain LAN ag baint úsáide as PPP

en: LED Array
ga: Eagar faoi stiúir

en: LED Driver
ga: Tiománaí stiúir

en: LED Lamp
ga: Lampa faoi stiúir

en: Laptop
ga: Ríomhaire glúine

en: Large Goods Vehicle
ga: Feithicil Earraí Móra

en: Large Passenger Aircraft
ga: Aerárthach Paisinéirí

en: Launch DHCP client
ga: Seoladh cliant DHCP

en: Launch PPP daemon
ga: Seoladh déamón PPP

en: Launching DHCP client requires privileges
ga: Teastaíonn pribhléidí ó chliant DHCP

en: Launching PPP daemon requires privileges
ga: Éilíonn pribhléidí a sheoladh déamón PPP

en: Leak Sensor
ga: Braiteoir Sceitheadh

en: Light Aircraft
ga: Aerárthach Éadrom

en: Light Controller
ga: Rialaitheoir Solais

en: Light Driver
ga: Tiománaí Solais

en: Light Vehicle
ga: Feithicil Éadrom

en: Linear Light
ga: Solas Líneach

en: Link Loss
ga: Caillteanas Nasc

en: Location Display
ga: Taispeáin Suíomh

en: Location Pod
ga: Suíomh Pod

en: Location and Navigation
ga: Suíomh agus Nascleanúint

en: Location and Navigation Display
ga: Taispeántas Suíomh agus Nascleanúna

en: Location and Navigation Pod
ga: Suíomh agus Pod Nascleanúint

en: Locker
ga: Taisceadán

en: Loudspeaker
ga: Callaire

en: Low
ga: Íseal

en: Low voltage halogen
ga: Halaigine voltais íseal

en: Low-bay Light
ga: Solas Bá Íseal

en: Make the default adapter temporarily visible
ga: Déan an cuibheoir réamhshocraithe le feice

en: Manages local network services, like NAP bridges
ga: Bainistíonn sé seirbhísí líonra áitiúla, cosúil

en: Manufacturer Name String
ga: String Ainm Monaróra

en: Mark/Unmark this device as trusted
ga: Marcáil/Dímharcáil an gléas seo mar iontaofa

en: Maximum items
ga: Míreanna uasta

en: Mesh Device
ga: Gléas Mogalra

en: Mesh Network Proxy
ga: Proxy Líonra Mogalra

en: Message Access Profile (MAP)
ga: Próifíl Rochtana Teachtaireachta (MAP)

en: Message Access Server
ga: Freastalaí Rochtana Teachtai

en: Message Notification Server
ga: Freastalaí Fógra Teach

en: Microlight
ga: Micrea-solas

en: Microphone
ga: Micreafón

en: Microwave
ga: Micreathonn

en: Mini PC
ga: Mini ríomhaire

en: Minibus
ga: Mionbhus

en: Miscellaneous
ga: Ilghnéireach

en: Mobility Scooter
ga: Scútar Soghlu

en: Model Number String
ga: Sreang Uimhir Mhúnla

en: Modem
ga: Móideim

en: Monitor
ga: Monatóireacht

en: Moped
ga: Mopéid

en: More
ga: Tuilleadh

en: Motion Sensor
ga: Braiteoir Tairisceana

en: Motorbike
ga: Gluaisrothar

en: Motorized Gate
ga: Geata Mótaraithe

en: Mouse
ga: Luch

en: Much
ga: Go leor

en: Multi-Channel Adaptation Protocol (MCAP)
ga: Prótacal Oiriúnaithe Ilchainéil (MCAP)

en: Multi-Color LED Array
ga: Eagar faoi stiúir il-Dath

en: Multi-Profile Specification (MPS) Profile
ga: Próifíl Sonraíochta Ilphróifíle (MPS)

en: Multi-Profile Specification (MPS) Service
ga: Seirbhís Sonraíochta Ilphróifíle (MPS)

en: Multi-Sensor
ga: Il-Braiteoir

en: Multi-switch
ga: Il-lasc

en: Multisensor
ga: Ilbhraiteach

en: Neck Band
ga: Banda Muineál

en: Network
ga: Líonra

en: Network Access Point
ga: Pointe Rochtana Líonra

en: Network Access Point (NAP)
ga: Pointe Rochtana Líonra (NAP)

en: Network _Usage
ga: Úsáid Líonra

en: Next DST Change Service
ga: An Chéad Seirbhís Athraithe DST eile

en: No audio endpoints registered
ga: Níl aon chríochphointe fuaime clárai

en: No conflicts
ga: Gan aon choimhlintí

en: No dependencies
ga: Gan spleáchas

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
ga: Níl aon staitisticí úsáide ar fáil fós. Bain triail as nasc a bhunú ar dtús agus ansin seiceáil an leathanach seo.

en: Not Connected
ga: Níl Ceangailte

en: Not available
ga: Níl ar fáil

en: Not currently supported with this setup
ga: Níl tacaíocht leis an socrú seo faoi láthair

en: Not specified
ga: Níl sonraithe

en: Number:
ga: Uimhir:

en: OBEX File Transfer
ga: Aistriú Comhad OBEX

en: OBEX Object Push
ga: Brúigh Réad OBEX

en: Object Transfer
ga: Aistriú Réad

en: Occupancy Sensor
ga: Braiteoir Áitíochta

en: On-Hip Running Walking Sensor
ga: Braiteoir Siúil Rith Ar an gcromáin

en: On-Shoe Running Walking Sensor
ga: Braiteoir Siúil Rith Ar Bróg

en: Open
ga: Oscailte

en: Open Location
ga: Suíomh Oscailte

en: Optical Disc Player
ga: Imreoir Diosca Optúil

en: Optimal
ga: Optamach

en: Organic light emitting diode (OLED)
ga: Dé-óid astaithe solais orgánach (OLED)

en: Oven
ga: Oigheann

en: PANU
ga: PANE

en: Pager
ga: Glaoire

en: Pair
ga: Péire

en: Paired
ga: Péireáilte

en: Pairing PIN code for
ga: Cód PIN a phéireáil le haghaidh

en: Pairing passkey for
ga: Eochair pasfhocal a phéireáil le haghaidh

en: Pairing request
ga: Iarratas péireála

en: Pairing request for %s
ga: Iarratas péireála ar %s

en: Pairing request for device:
ga: Iarratas péireála ar ghléas:

en: Pairing request for:
ga: Iarratas péireála ar:

en: Palm
ga: Pailm

en: Palm-size PC/PDA
ga: PC/PDA de mhéid pailme

en: Pathway Light
ga: Solas Conair

en: Pedestal Fan
ga: Fan Pedestal

en: Pendant Light
ga: Solas Pendant

en: Peripheral
ga: Imeallach

en: Peripheral Preferred Connection Parameters
ga: Paraiméadair Nasc Roghnaithe

en: Peripheral Privacy Flag
ga: Bratach Príobháideachais

en: Personal Area Network
ga: Líonra Ceantair Pearsanta

en: Phone
ga: Fón

en: Phone Alert Status Service
ga: Seirbhís Stádas Foláireamh Fón

en: Phonebook Access (PBAP)
ga: Rochtain ar leabhar teileafóin (PBAP)

en: Phonebook Access (PBAP) - PCE
ga: Rochtain ar leabhar teileafóin (PBAP) - PCE

en: Phonebook Access (PBAP) - PSE
ga: Rochtain ar leabhar teileafóin (PBAP) - PSE

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
ga: Cinntigh go bhfuil an t-eolaire "<b>%s</b>" ann nó cumraigh le blueman-services é. Go dtí sin bainfear úsáid as an réamhshocrú "%s"

en: Plug
ga: Breiseán

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
ga: Braitheann breiseán <b>"%(0)s"</b> ar <b>%(1)s</b>. Má dhéantar <b>%(1)s</b> a dhíluchtú, díluchtófar <b>"%(0)s"</b> freisin.
    Ar aghaidh?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
ga: Tagann an breiseán <b>%(0)s</b> le <b>%(1)s</b>. Má lódáiltear <b>%(1)s</b> díluchtófar <b>%(0)s</b>.
    Ar aghaidh?

en: Plugins
ga: Breiseáin

en: PnP ID
ga: ID PnP

en: PnP Information
ga: Eolas PnP

en: Pointing
ga: Pointeáil

en: Pole-top Light
ga: Solas barr cuaille

en: Poor
ga: Bocht

en: Portable audio
ga: Fuaim iniompartha

en: Portable handheld console
ga: Consól láimhe iniompartha

en: Power Bank
ga: Banc Cumhachta

en: Power Outlet
ga: Asraon Cumhachta

en: Power Sensor
ga: Braiteoir Cumhachta

en: Power Strip
ga: Stráice Cumhachta

en: Power Supply
ga: Soláthar Cumhachta

en: Powered Wheelchair
ga: Cathaoir Rothaí

en: Presentation Remote
ga: Cur i láthair cianda

en: Primary Service
ga: Seirbhís Bunscoile

en: Printer
ga: Printéir

en: Printing Status (BPP)
ga: Stádas Priontála (BPP)

en: Projector
ga: Teilgeoir

en: Proprietary
ga: Dílseánaigh

en: Provides DBus API for other Blueman components
ga: Soláthraíonn API dBus do chomhpháirteanna Blueman eile

en: Provides OBEX file transfer capabilities
ga: Soláthraíonn cumais aistrithe comhad OBEX

en: Provides a StatusNotifierItem to show a statusicon
ga: Soláthraíonn StatusNotifierItem chun stádas a thaispeáint

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
ga: Soláthraíonn sé cliant dhcp bunúsach do naisc PAN Bluetooth.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
ga: Soláthraíonn roghchlár don applet agus API do bhreiseáin eile chun é a ionramháil

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
ga: Soláthraíonn sé mír roghchláir chun an t-oiriúntóir réamhshocraithe a dhéanamh le feiceáil go sealadach nuair a shocraítear é

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
ga: Soláthraíonn mír roghchlár ina bhfuil naisc a úsáidtear go deireanach le haghaidh rochtana

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
ga: Soláthraíonn sé tacaíocht bhunúsach chun nascadh leis an idirlíon trí phróifíl DUN.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
ga: Soláthraíonn sé passkey, seirbhísí fíordheimhnithe do BlueZ daemon

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
ga: Soláthraíonn sé tacaíocht do Dial Up Networking (DUN) le ModemManager agus NetworkManager

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
ga: Soláthraíonn sé tacaíocht do Líonrú Ceantair Pearsanta (PAN) a tugadh isteach i NetworkManager 0.8

en: Proximity Sensor
ga: Braiteoir cóngarachta

en: Public Browse Group
ga: Grúpa Brabhsáil Phoi

en: Pulse Oximeter
ga: Oximeter Pulse

en: Push Button
ga: Cnaipe Brúigh

en: Quad Bike
ga: Rothar Quad

en: R_ename device…
ga: _Athainmnigh gléas…

en: Radiant Panel Heater
ga: Téitheoir Painéal Radiant

en: Radiator
ga: Radaitheoir

en: Radio
ga: Raidió

en: Rain Sensor
ga: Braiteoir Báistí

en: Received %(files)d file in the background | Received %(files)d files in the background
ga[0]: Fuarthas %(files)d comhad sa chúlra
ga[1]: Fuarthas %(files)d comhaid sa chúlra
ga[2]: Fuarthas %(files)d comhaid sa chúlra

en: Received %(files)d more file in the background | Received %(files)d more files in the background
ga[0]: Fuarthas %(files)d comhad eile sa chúlra
ga[1]: Fuarthas %(files)d comhad sa chúlra
ga[2]: Fuarthas %(files)d comhad sa chúlra

en: Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
ga: Neart Comhartha Faighte: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: Receiver
ga: Glacadóir

en: Receiving file
ga: Comhad a ghlacadh

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
ga: Comhad a fháil %(0)s ó %(1)s

en: Recommended
ga: Molta

en: Reconnect to…
ga: Athcheangail le…

en: Reconnection Address
ga: Seoladh Athnasctha

en: Recreational Vehicle / Motor Home
ga: Feithicil Áineasa/Baile Mótair

en: Reference Time Update Service
ga: Seirbhís Nuashonrú Am Tagartha

en: ReferencePrinting (BPP)
ga: TagairPriontáil (BPP)

en: ReflectedUI (BPP)
ga: UI Frithchaite (BPP)

en: Refrigerator
ga: Cuisneoir

en: Reject
ga: Diúltaigh

en: Remote Control
ga: Cianrialtán

en: Remote Control Target
ga: Sprioc Cianrialtáin

en: Remove
ga: Bain

en: Remove this device from the known devices list
ga: Bain an gléas seo ó liosta na bhfeistí aitheanta

en: Rename device
ga: Athainmnigh gléas

en: Renew IP Address
ga: Athnuachan Seoladh IP

en: Report Reference
ga: Tagairt Tuarascála

en: Retry
ga: Déan iarracht arís

en: Rice cooker
ga: Cócaireán ríse

en: Robotic vacuum cleaner
ga: Folúsghlantóir róbatach

en: Rotary Switch
ga: Lasc Rothlach

en: Running Speed and Cadence
ga: Luas agus Cadence Rith

en: SIM Access (SAP)
ga: Rochtain SIM (SAP)

en: S_ort By
ga: S_órtáil De réir

en: Scan Parameters
ga: Paraiméadair scanadh

en: Scanner
ga: Scanóir

en: Scooter
ga: Scútar

en: Screen
ga: Scáileán

en: Script to execute on connection
ga: Script le forghníomhú ar nasc

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Search for nearby devices
ga: Cuardaigh feistí in aice láimhe

en: Searching
ga: Cuardach

en: Secondary Service
ga: Seirbhís Tánaisteach

en: Select Device
ga: Roghnaigh Gléas

en: Select audio profile for PulseAudio
ga: Roghnaigh próifíl fuaime do PulseAudio

en: Select folder for incoming file transfers
ga: Roghnaigh fillteán d'aistrithe comhad isteach

en: Send File
ga: Seol Comhad

en: Send _Files to Device
ga: Seol _Comhaid chuig an Gléas

en: Send _note
ga: Seol _nóta

en: Send a _File…
ga: Seol _Comhad…

en: Send a text note
ga: Seol nóta téacs

en: Send file(s) to the device
ga: Seol comhad (í) chuig an bhfeiste

en: Send note
ga: Seol nóta

en: Sending File
ga: Comhad a sheoladh

en: Serial Number String
ga: Sreang Uimhir Sraitheach

en: Serial Port
ga: Port Sraitheach

en: Serial Port %s
ga: Port Sraitheach %s

en: Serial port connected
ga: Port sraitheach ceangailte

en: Serial port connection script failed
ga: Theip ar script nasc calafort sraitheach

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
ga: Beidh seirbhís port srathach ar ghléas <b>%s</b> ar fáil anois trí <b>%s</b>

en: Server
ga: Freastalaí

en: Server Characteristic Configuration
ga: Cumraíocht tréith Freastalaí

en: Server-class Computer
ga: Ríomhaire aicme freastalaí

en: Service Changed
ga: Seirbhís Athraithe

en: Service Desk
ga: Deasc Seirbhíse

en: Service Preferences
ga: Roghanna Seirbhíse

en: Service:
ga: Seirbhís:

en: ServiceDiscoveryServerServiceClassID
ga: SeirbhísDiscoveryServerServiceClassid

en: Set Bluetooth Adapter Properties
ga: Socraigh Airíonna Cuibheoir Bluetooth

en: Set RfKill State
ga: Socraigh Stáit RFKill

en: Set-Top Box
ga: Bosca Barr Socraithe

en: Set-top box
ga: Bosca barr socraithe

en: Setting RfKill State requires privileges
ga: Éilíonn pribhléidí Stát RFKill a shocrú

en: Shelves Light
ga: Seilfeanna Solas

en: Show _Statusbar
ga: Taispeáin Barra_Stádas

en: Show _Toolbar
ga: Taispeáin _Barra Uirlisí

en: Show device information
ga: Taispeáin faisnéis ghléas

en: Show input
ga: Taispeáin ionchur

en: Shows desktop notifications when devices get connected or disconnected.
ga: Taispeánann sé fógraí deisce nuair a nasctar gléasanna nó nuair a dhícheanglaítear iad.

en: Shows network traffic usage
ga: Taispeánann úsáid tráchta líonra

en: Single Switch
ga: Lasc Aonair

en: Skip
ga: Scipeáil

en: Slider
ga: Sleamhnán

en: Smartphone
ga: Fón cliste

en: Smartwatch
ga: Uaireadóirí cliste

en: Smoke Sensor
ga: Braiteoir Deataigh

en: Software Revision String
ga: Teaghrán Athbhreithnithe Bogearraí

en: Soundbar
ga: Barra fuaime

en: Speakerphone
ga: Cainteoir

en: Speed Sensor
ga: Braiteoir Luais

en: Speed and Cadence Sensor
ga: Braiteoir Luais agus Cadence

en: Sports Watch
ga: Faire Spóirt

en: Spotlight
ga: Spotsolas

en: Standalone Speaker
ga: Cainteoir Neamhspleách

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
ga: Ceadaíonn láimhseálaí ceangail phróifíle SPP caighdeánach gníom

en: Standmounted Speaker
ga: Cainteoir Seastánach

en: Stick PC
ga: Bata ríomhaire

en: Street Light
ga: Solas Sráide

en: Sub-optimal
ga: Fo-optamach

en: Success!
ga: Rath!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
ga: D'éirigh leis an tseirbhís <b>DUN</b> a nascadh ar <b>%(0)s.</b>
    Tá líonra ar fáil anois trí <b>%(1)s</b>

en: Switch
ga: Athraigh

en: Switches Bluetooth killswitch status to match Bluetooth power state. Allows turning Bluetooth back on from an icon that shows its status; provided it isn't unplugged by the system, or physically.
ga: Athraíonn stádas killswitch Bluetooth chun stát cumhachta Bluetooth a mheaitseáil. Ligeann sé Bluetooth a chasadh ar ais ó dheilbhín a thaispeánann a stádas; ar choinníoll nach bhfuil sé díphlugáilte ag an gcóras, nó go fisiciúil.

en: System ID
ga: ID Córais

en: TCS-BIN
ga: TCS-BRUSCAIR

en: Tablet
ga: Táibléad

en: Television
ga: Teilifís

en: Temperature Sensor
ga: Braiteoir Teochta

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
ga: Cuireann sé an scáileán ar fionraí go sealadach nuair a bhíonn rialtóir cluiche bluetooth ceangailte.

en: Temporarily visible
ga: Feicthe go sealadach

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
ga: Taispeánfar an líon uasta míreanna roghchlár naisc le déanaí.

en: There was a problem launching script %s
    %s
ga: Bhí fadhb ann ag seoladh script %s
    %s

en: Thermostat
ga: Teirmeastat

en: This should be overwritten
ga: Ba chóir é seo a fhorscríobh

en: Toaster
ga: Tóstóir

en: Toggle the manager on clicking the system tray icon
ga: Athraigh an bainisteoir ag cliceáil ar dheilbhín tráidire an chórais

en: Too much
ga: An iomarca

en: Total data received and rate of transmission
ga: Sonraí iomlána a fuarthas agus ráta tarchuir

en: Total data sent and rate of transmission
ga: Sonraí iomlána a seoltar agus ráta tarchuir

en: Touch Panel
ga: Painéal Teagmháil

en: Touchpad
ga: Ceap tadhaill

en: Toy
ga: Bréagán

en: Traffic statistics
ga: Staitisticí tráchta

en: Transfer
ga: Aistriú

en: Transfer failed
ga: Theip ar aistriú

en: Transfer of file %(0)s failed
ga: Theip ar aistriú comhad %(0)s

en: Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
ga: Leibhéal Tarchuir Cumhachta: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: Transport Discovery
ga: Fionnachtain Iompair

en: Tries to auto-connect to configurable services on start and every 60 seconds.
ga: Déanann iarracht ceangal uathoibríoch le seirbhísí inchumraithe ag tús agus gach 60 soicind.

en: Triple Switch
ga: Athraigh Triple

en: Troffer Light
ga: Solas Troffer

en: Trolley
ga: Tralaí

en: Trust
ga: Iontaobhas

en: Trusted
ga: Iontaofa

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
ga: Ag iarraidh seoladh IP a fháil ar %s
    Fan le do thoil…

en: Tuner
ga: Tiúnóir

en: Turn off all adapters
ga: Múch gach oiriúnaitheoir

en: Turn on all adapters
ga: Cas ar gach oiriúnaitheoir

en: Turntable
ga: Caschlár

en: Tx Power
ga: Cumhacht Tx

en: UDI_C-Plane
ga: UDI_C-Eitleán

en: Uncategorized
ga: Gan catagóir

en: Underwater Light
ga: Solas faoi uisce

en: Unknown
ga: Anaithnid

en: Unknown error
ga: Earráid anaithnid

en: Unnamed device
ga: Gléas gan ainmniú

en: Unspecified
ga: Neamhshonraithe

en: Untrust
ga: Neamhiontaobhas

en: User Data
ga: Sonraí Úsáideora

en: Vacuum cleaner
ga: Folúsghlantóir

en: Valid Range
ga: Raon Bailí

en: Vehicle
ga: Feithicil

en: Vehicle Tire Pressure Sensor
ga: Braiteoir Brú Bonn Feithicle

en: Very High
ga: An-Ard

en: Video Conferencing
ga: Físchomhdháil

en: Video Distribution
ga: Dáileadh Físe

en: Video Sink
ga: Doirteal Físe

en: Video Source
ga: Foinse Físe

en: Video camera
ga: Ceamara físe

en: Video conferencing
ga: Comhdhála fís

en: Video display and loudspeaker
ga: Taispeáint físe agus ardchainteoir

en: Video monitor
ga: Monatóir físe

en: VideoConferencingGW (VCP)
ga: Físchomhdháil GW (VCP)

en: WAP Client
ga: Cliant WAP

en: Wall Fan
ga: Lucht leanúna Balla

en: Wall Light
ga: Solas Balla

en: Wall Mounted Sensor
ga: Braiteoir suite ar bhalla

en: Washing Machine
ga: Meaisín níocháin

en: Wearable
ga: Inchaite

en: Wearable computer (watch size)
ga: Ríomhaire inchaitheanta (méid faire)

en: Weight Scale
ga: Scála Meáchain

en: Wind Sensor
ga: Braiteoir Gaoithe

en: Window
ga: Fuinneog

en: Window Awning
ga: Túnna Fuinneoige

en: Window Blinds
ga: Dallóga Fuinneog

en: Window Curtain
ga: Cuirtíní Fuinneog

en: Window Shades
ga: Scáthanna Fuinneog

en: Wrist Blood Pressure
ga: Brú Fola láimhe

en: Wrist Worn Pulse Oximeter
ga: Oximéadar Pulse Chaite na láimhe

en: Wrist watch
ga: Uaireadóir láimhe

en: _Adapter
ga: _Cuibheoir

en: _Added
ga: _Cuireadh leis

en: _Block
ga: _Bloc

en: _Cancel
ga: _Cealaigh

en: _Close
ga: _Dún

en: _Descending
ga: _Íslitheach

en: _Device
ga: _Gléas

en: _Devices
ga: _Feistí

en: _Exit
ga: _Scoir

en: _Help
ga: _Cabhair

en: _Info
ga: _Eolas

en: _Local Services
ga: _Seirbhísí Áitiúla

en: _Make Discoverable
ga: _Déan In-aimsithe

en: _Name
ga: Ainm

en: _OK
ga: _CEART GO LEOR

en: _Pair
ga: _Péire

en: _Plugins
ga: _Breiseáin

en: _Preferences
ga: _Roghanna

en: _Remove…
ga: _Bain…

en: _Report a Problem
ga: Fadhb a thuairisciú

en: _Reset
ga: _Athshocraigh

en: _Search
ga: _Cuardaigh

en: _Stop
ga: _Stad

en: _Trust
ga: _Iontaobhas

en: _Unblock
ga: _Díchoisc

en: _Untrust
ga: _Neamh-iontaobhas

en: _View
ga: _Féach

en: applet
ga: feidhmchláirín

en: day | days
ga[0]: lá
ga[1]: laethanta
ga[2]: laethanta

en: hour | hours
ga[0]: uair
ga[1]: uair an chloig
ga[2]: uair an chloig

en: minute | minutes
ga[0]: nóiméad
ga[1]: nóiméad
ga[2]: nóiméad

en: no
ga: níl

en: obexd not available
ga: míl obexd ar fáil

en: yes
ga: tá
