NetworkManager-openvpn - en to he translation catalogue (203 entries)

en:  and _name
he:  ו_שם

en: (None)
he: (אין)

en: (automatic)
he: (אוטומטית)

en: <i>Select this option if your organization requires the use of a proxy server to access the Internet.</i>
he: ‫<i>נא לבחור באפשרות הזאת אם הארגון שלך דורש שימוש בשרת מתווך כדי לגשת לאינטרנט.</i>

en: A password is required.
he: דרושה סיסמה.

en: A private key password is required.
he: דרושה סיסמה למפתח פרטי.

en: A username and password are required.
he: דרושים שם משתמש וסיסמה.

en: A username is required.
he: דרוש שם משתמש.

en: Accept authenticated packets from any address (F_loat)
he: לקבל מנות מאומתות מכל כתובת שהיא (_ציפה)

en: Ad_vanced…
he: מ_תקדם…

en: Additional TLS authentication or encryption
he: אימות או הצפנה נוספים של TLS

en: Adds a random string to remote DNS name to avoid DNS caching.
    config: remote-random-hostname
he: מוסיפה מחרוזת אקראי לשם ה־DNS המרוחק כדי להימנע משמירה של בקשות DNS.
    ‬
    ‫הגדרה: remote-random-hostname

en: Advanced Properties
he: מאפיינים מתקדמים

en: Allo_w Pull FQDN
he: לאפשר מ_שיכת FQDN

en: Allow client to pull DNS names from server
    config: allow-pull-fqdn
he: לאפשר ללקוח למשוך שמות DNS מהשרת
    ‬
    ‫הגדרה: allow-pull-fqdn

en: An HTTP Proxy password is required.
he: דרושה סיסמה למתווך HTTP.

en: An HTTP Proxy username and password are required.
he: דרושים שם משתמש וסיסמה למתווך HTTP.

en: An HTTP Proxy username is required.
he: דרוש שם משתמש למתווך HTTP.

en: Authenticate VPN
he: אימות מול ה־VPN

en: Authentication
he: אימות

en: Authentication required
he: נדרש אימות

en: Automatic
he: אוטומטית

en: Build a tun link capable of forwarding IPv6 traffic
    config: tun-ipv6
he: בניית קישור תעלה שמסוגל להעביר תעבורת IPv6
    ‬
    ‫הגדרה: tun-ipv6

en: CA
he: רשות אישורים

en: Certificate pass_word:
he: סיסמת ה_אישור:

en: Certificate password
he: סיסמת האישור

en: Certificates (TLS)
he: אישורים (TLS)

en: Choose CRL directory
he: בחירת תיקיית CRL

en: Choose CRL file
he: בחירת קובץ CRL

en: Choose a key file
he: בחירת קובץ מפתח

en: Choose an OpenVPN static key…
he: בחירה במפתח סטטי של OpenVPN…

en: Choose extra certificate file
he: בחירת קובץ אישור נוסף

en: Ci_pher
he: _צופן

en: Client
he: לקוח

en: Client for OpenVPN virtual private networks
he: לקוח לרשתות וירטואלית פרטיות מסוג OpenVPN

en: Compatible with the OpenVPN server.
he: תואם לשרת ה־OpenVPN.

en: Connect _timeout
he: תום זמן שהו_קצב לחיבור

en: Connect to remote host through a proxy with this address.
    config: http-proxy or socks-proxy
he: התחברות למארח מאוחר דרך מתווך עם הכתובת הזאת.
    ‬
    ‫הגדרה: http-proxy או socks-proxy

en: Connect to remote host through a proxy with this port.
    config: http-proxy or socks-proxy
he: התחברות למארח מרוחק דרך מתווך עם הפתחה הזאת.
    ‬
    ‫הגדרה: http-proxy או socks-proxy

en: Controls min and max version allowed for TLS.
he: שליטה בגרסה המזערית והמרבית של TLS שמורשית.

en: Could not find the openvpn binary.
he: לא ניתן למצוא את הקובץ הבינרי openvpn.

en: Could not process the request because the VPN connection settings were invalid.
he: לא ניתן לעבד את הבקשה כיוון שהגדרות חיבור ה־VPN היו שגויות.

en: D-Bus name to use for this instance
he: שם D-Bus לשימוש עבור המופע הזה

en: Default
he: בררת מחדל

en: Disable cipher _negotiation
he: השבתת מ_שא ומתן על צופן

en: Disable cipher negotiation between client and server.
    config: ncp-disable
he: השבתת משא ומתן על צופן בין הלקוח והשרת.
    ‬
    ‫הגדרה: ncp-disable

en: Don’t quit when VPN connection terminates
he: לא לצאת עם סיום חיבור ה־VPN

en: Don’t verify certificate identification
he: לא לוודא את זהות האישור

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
he: הפעלת תיעוד שגיאות מפורט (עשוי לחשוף סיסמאות)

en: Explicitly set virtual device type (TUN/TAP).
    config: dev-type tun | tap
he: הגדרה מפורשת של סוג ההתקן הווירטואלי (TUN/TAP).
    ‬
    ‫הגדרה: dev-type tun | tap

en: Explicitly set virtual device type and name (TUN/TAP).
he: הגדרה מפורשת של סוג ההתקן הווירטואלי ושמו (TUN/TAP).

en: General
he: כללי

en: Group “%s” not found, check NM_OPENVPN_GROUP.
he: הקבוצה „%s” לא נמצאה, נא לבדוק את NM_OPENVPN_GROUP.

en: HTTP proxy password
he: סיסמת מתווך HTTP

en: HTTP/Socks proxy password passed to OpenVPN when prompted for it.
he: הסיסמה במתווך ה־HTTP/Socks מועברת ל־OpenVPN כשנדרש.

en: HTTP/Socks proxy username passed to OpenVPN when prompted for it.
he: שם המשתמש במתווך ה־HTTP/Socks מועבר ל־OpenVPN כשנדרש.

en: IP address of the local VPN endpoint.
    config: ifconfig <l> <rn>
he: כתובת ה־IP של נקודת הגישה המקומית של ה־VPN.
    ‬
    ‫הגדרה: ifconfig <l> <rn>‎

en: IP address of the remote VPN endpoint.
    config: ifconfig <l> <rn>
he: כתובת ה־IP של נקודת הגישה המרוחקת של ה־VPN.
    ‬
    ‫הגדרה: ifconfig <l> <rn>‎

en: Invalid TUN MTU size “%s”.
he: גודל MTU של TUN ‏„%s” שגוי.

en: Invalid connect timeout “%s”.
he: תום הזמן המוקצב לחיבור „%s” שגוי.

en: Invalid connection type.
he: סוג החיבור שגוי.

en: Invalid fragment size “%s”.
he: גודל המקטע „%s” שגוי.

en: Invalid keysize “%s”.
he: גודל מפתח „%s” שגוי.

en: Invalid max-routes argument “%s”.
he: ארגומנט max-routes‏ „%s” שגוי.

en: Invalid ping duration “%s”.
he: משך הפינג „%s” שגוי.

en: Invalid ping-exit duration “%s”.
he: משך ה־ping-exit ‏„%s” שגוי.

en: Invalid ping-restart duration “%s”.
he: משך ה־ping-restart ‏„%s” שגוי.

en: Invalid port number “%s”.
he: מספר הפתחה „%s” שגוי.

en: Invalid proto “%s”.
he: פרוטוקול „%s” שגוי.

en: Invalid proxy type “%s”.
he: סוג מתווך „%s” שגוי.

en: Invalid reneg seconds “%s”.
he: שניות reneg‏ „%s” שגויות.

en: Invalid verify-x509-name.
he: ‫verify-x509-name שגוי.

en: Key Direction
he: כיוון המפתח

en: Key _Direction
he: _כיוון מפתח

en: Key _File
he: _קובץ מפתח

en: LZO adaptive (legacy)
he: ‫LZO מסתגל (מיושן)

en: LZO disabled (legacy)
he: ‫LZO מושבת (מיושן)

en: Local IP Address
he: כתובת IP מקומית

en: Maybe
he: אולי

en: Misc
he: שונות

en: No
he: לא

en: No VPN configuration options.
he: אין אפשרויות הגדרת VPN.

en: None
he: ללא

en: Not required
he: לא נדרש

en: OpenVPN Advanced Options
he: אפשרויות מתקדמות ל־OpenVPN

en: OpenVPN Static Keys (*.key)
he: מפתחות OpenVPN סטטיים (‎*.key)

en: OpenVPN client
he: לקוח OpenVPN

en: OpenVPN is a popular and flexible free-software VPN solution.
he: ‫OpenVPN היא פתרון VPN נפוץ וגמיש במסגרת תכנה חופשית.

en: Password
he: סיסמה

en: Password passed to OpenVPN when prompted for it.
    config: auth-user-pass
he: סיסמה מועברת ל־OpenVPN כשהיא נדרשת.
    ‬
    ‫הגדרה: auth-user-pass

en: Password with Certificates (TLS)
he: סיסמה עם אישורים (TLS)

en: Ping remote over the TCP/UDP control channel if no packets have been sent for at least n seconds.
    config: ping <n>
he: לשלוח פינג מאוחר דרך ערוץ בקרת ה־TCP/UDP אם לא נשלחו מנות נתונים במשך n השניות האחרונות.
    ‬
    ‫הגדרה: ping <n>‎

en: Pre-shared file for Static Key encryption mode (non-TLS).
    config: static <file>
he: קובץ ששותף מראש למצב הצפנת מפתח סטטי (לא TLS).
    ‬
    ‫הגדרה: static <file>‎

en: Proxies
he: מתווכים

en: Proxy Passwor_d
he: _סיסמה במתווך

en: Proxy _Type
he: _סוג מתווך

en: Proxy _Username
he: _שם משתמש במתווך

en: Proxy type: HTTP or Socks.
    config: http-proxy or socks-proxy
he: סוג מתווך: HTTP או Socks.
    ‬
    ‫הגדרה: http-proxy או socks-proxy

en: Push additional information about the client to server.
    config: push-peer-info
he: דחיפת מידע נוסף על הלקוח לשרת.
    ‬
    ‫הגדרה: push-peer-info

en: Rando_mize remote hosts
he: בחירת מארחים מרוחקים בא_קראי

en: Remote IP Address
he: כתובת IP מרוחקת

en: Renegotiate data channel key after the specified number of seconds.
    config: reneg-sec
he: לשאת ולתת מחדש על מפתח ערוץ התקשורת לאחר כמות מסוימת של שניות.
    ‬
    ‫הגדרה: reneg-sec

en: Retry indefinitely on proxy errors. It simulates a SIGUSR1 reset.
    config: http-proxy-retry or socks-proxy-retry
he: לנסות בלי סוף כשיש שגיאות מול המתווך. הדמיה של איפוס SIGUSR1.
    ‬
    ‫הגדרה: http-proxy-retry או socks-proxy-retry

en: S_erver Address
he: _כתובת השרת

en: Security
he: אבטחה

en: Select an authentication mode.
he: נא לבחור את מצב האימות.

en: Server
he: שרת

en: Set _virtual device type
he: הגדרת סוג ה_תקן וירטואלי

en: Specify ma_x routes
he: ציון כמות הניתובים המ_רבית

en: Specify pin_g interval
he: הגדרת ה_פרשי פינג

en: Static Key
he: מפתח סטטי

en: Support for configuring OpenVPN virtual private network connections.
he: תמיכה בהגדרות חיבורי רשתות וירטואליות פרטיות מסוג OpenVPN.

en: TCP/UDP port number for peer. (Default value when there is no port for gateway).
    config: port
he: מספר פתחת TCP/UDP לעמית. (ערך בררת המחדל כשאין פתחה לשער הגישה).
    ‬
    ‫הגדרה: port

en: TLS Authentication
he: אימות TLS

en: TLS ci_pher string
he: מחרוזת _צופן TLS

en: TLS ma_x version
he: גרסה מ_רבית של TLS

en: TLS version control
he: בקרת גרסת TLS

en: The NetworkManager Developers
he: מפתחי NetworkManager

en: The advanced options dialog
he: חלונית האפשרויות המתקדמות

en: The file to import wasn’t a valid OpenVPN client configuration
he: הקובץ לייבוא לא הכיל הגדרות תקפות ללקוח OpenVPN

en: The file to import wasn’t a valid OpenVPN configuration (--ca can not be PKCS#12 format)
he: הקובץ לייבוא לא הכיל הגדרות תקפות ללקוח OpenVPN ‏(‎--ca לא יכול להיות בתצורת PKCS#12)

en: The file to import wasn’t a valid OpenVPN configuration (--cert can not be PKCS#12 format.)
he: הקובץ לייבוא לא הכיל הגדרות תקפות ללקוח OpenVPN ‏(‎--cert לא יכול להיות בתצורת PKCS#12).

en: The file to import wasn’t a valid OpenVPN configuration (--key can not be PKCS#12 format.)
he: הקובץ לייבוא לא הכיל הגדרות תקפות ללקוח OpenVPN ‏(‎--key לא יכול להיות בתצורת PKCS#12)

en: The file to import wasn’t a valid OpenVPN configuration (--pkcs12 can not be used with --cert or --key)
he: הקובץ לייבוא לא הכיל הגדרות תקפות ללקוח OpenVPN (אי אפשר להשתמש ב־‎--pkcs12 יחד עם ‎--cert או ‎--key)

en: The file to import wasn’t a valid OpenVPN configuration (if you use one of --cert or --key, you must use them both)
he: הקובץ לייבוא לא הכיל הגדרות תקפות ללקוח OpenVPN (אם נעשה שימוש באחד מבין ‎--cert או ‎--key, חובה להשתמש בשניהם)

en: The file to import wasn’t a valid OpenVPN configuration (missing --ca)
he: הקובץ לייבוא לא הכיל הגדרות תקפות ללקוח OpenVPN ‏(‎--ca חסר)

en: The file to import wasn’t a valid OpenVPN configuration (no remote)
he: הקובץ לייבוא לא הכיל הגדרות תקפות ללקוח OpenVPN (אין צד מרוחק)

en: Type
he: סוג

en: Unhandled pending authentication.
he: אימות ממתין לא טופל.

en: Unknown connection type “%s”.
he: סוג החיבור „%s” שגוי.

en: Use TCP for communicating with remote host.
    (This is a default setting only used when no protocol is specified for the gateway.)
    config: proto tcp-client | udp
he: להשתמש בתקשורת TCP עם המארח המרוחק.
    ‬
    ‫(זאת הגדרת בררת מחדל כשלא נבחר פרוטוקול לשער הגישה).
    ‬
    ‫הגדרה: proto tcp-client | udp

en: Use a _TCP connection
he: להשתמש ב_חיבור TCP

en: Use custom _renegotiation interval
he: להשתמש בפרק זמן מותאם ל_חידוש משא ומתן

en: Use custom gateway p_ort
he: להשתמש ב_פתחה מסוימת בשער הגישה

en: Use fast LZO compression.
    config: comp-lzo
he: להשתמש בדחיסת LZO מהירה.
    ‬
    ‫הגדרה: comp-lzo

en: User
he: משתמש

en: User name
he: שם משתמש

en: User “%s” not found, check NM_OPENVPN_USER.
he: המשתמש „%s” לא נמצא, נא לבדוק את NM_OPENVPN_USER.

en: Username passed to OpenVPN when prompted for it. If omitted, use the name of the system user that activates the connection.
    config: auth-user-pass
he: שם המשתמש מועבר ל־OpenVPN כשנדרש. אם הושמט, יעשה שימוש בשם משתמש המערכת שמפעיל את החיבור.
    ‬
    ‫הגדרה: auth-user-pass

en: Verify name by prefix
he: וידוא השם לפי קידומת

en: Verify name exactly
he: וידוא השם במדויק

en: Verify subject partially (legacy mode, strongly discouraged)
he: וידוא הנושא באופן חלקי (מצב מיושן, לא מומלץ כלל)

en: Verify whole subject exactly
he: וידוא כל הנושא במדויק

en: Yes
he: כן

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
he: עליך להתאמת כדי לגשת לרשת הווירטואלית הפרטית „%s”.

en: _Apply
he: ה_חלה

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Data compression
he: _דחיסת נתונים

en: _Extra Certificates
he: אישורים _נוספים

en: _Gateway
he: _שער גישה

en: _HMAC Authentication
he: אימו_ת HMAC

en: _HTTP proxy password:
he: _סיסמת מתווך HTTP:

en: _Mode
he: מ_צב

en: _Port
he: _פתחה

en: _Prefix remote DNS name with random string
he: להוסיף מחרוזת _אקראית בתחילת שם ה־DNS

en: _Push peer info
he: ד_חיפת פרטי עמית

en: _Retry indefinitely when errors occur
he: ל_נסות ללא הפסקה כשמתרחשת שגיאה

en: _Select
he: _בחירה

en: _Show password
he: ה_צגת סיסמה

en: _Subject Match
he: הת_אמת נושא

en: argument %s of “%s” can not be empty
he: הארגומנט %s של „%s” לא יכול להיות ריק

en: argument of “%s” can not be empty
he: ארגומנט של „%s” לא יכול להיות ריק

en: cannot create “%s” directory
he: לא ניתן ליצור תיקיית „%s”

en: cannot load editor plugin: %s
he: לא ניתן לטעון את תוסף העורך: %s

en: cannot read user/password from HTTP proxy auth file
he: לא ניתן לקרוא משתמש/סיסמה מקובץ auth של מתווך HTTP

en: configuration error: %s (line %ld)
he: שגיאת הגדרות: %s (שורה %ld)

en: connection is not a valid OpenVPN connection
he: החיבור אינו חיבור OpenVPN תקף

en: connection was incomplete (missing gateway)
he: החיבור לא היה שלם (שער גישה חסר)

en: could not load UI widget
he: לא ניתן לטעון את וידג׳ט מנשק המשתמש

en: double quote
he: מירכאות כפולות

en: empty host
he: מארח ריק

en: failed to write file: %s
he: כתיבת הקובץ נכשלה: %s

en: invalid address “%s”
he: כתובת „%s” שגויה

en: invalid delimiter character '%c'
he: תו הפרדה ‚%c’ שגוי

en: invalid non-utf-8 character
he: תו שאינו בתקן utf-8 שגוי

en: invalid option
he: אפשרות שגויה

en: invalid port
he: פתחה שגויה

en: invalid protocol
he: פרוטוקול שגוי

en: invalid verify-x509-name type
he: סוג verify-x509-name שגוי

en: missing path argument
he: חסר ארגומנט נתיב

en: missing plugin file "%s"
he: קובץ התוסף „%s” חסר

en: nm-openvpn-service provides integrated OpenVPN capability to NetworkManager.
he: ‫nm-openvpn-service מספק יכולת OpenVPN מובנית ל־NetworkManager.

en: object class '%s' has no property named '%s'
he: למחלקת העצמים ‚%s’ אין מאפיין בשם ‚%s’

en: option %s expects exactly one argument | option %s expects exactly %u arguments
he[0]: האפשרות %s מצפה לארגומנט אחד בדיוק
he[1]: האפשרות %s מצפה לשני ארגומנטים בדיוק
he[2]: האפשרות %s מצפה ל־%u ארגומנטים בדיוק
he[3]: האפשרות %s מצפה ל־%u ארגומנטים בדיוק

en: option %s expects no arguments
he: האפשרות %s אינה מצפה לארגומנטים

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
he: המאפיין ‚%s’ של מחלקת העצמים ‚%s’ נעול בפני כתיבה

en: property “%s” invalid or not supported
he: המאפיין „%s” שגוי או לא נתמך

en: proto expects protocol type like “udp” or “tcp”
he: ‫proto מצפה לסוג פרוטוקול כגון „udp” או „tcp”

en: remote cannot contain comma
he: שדה remote לא יכול להכיל פסיק

en: remote cannot contain space
he: שדה remote לא יכול להכיל רווח

en: remote expects protocol type like “udp” or “tcp”
he: ‫remote מצפה לפרוטוקול כגון „udp” או „tcp”

en: single quote
he: מירכא בודד

en: unable to read HTTP proxy auth file
he: לא ניתן לקרוא קובץ auth של מתווך HTTP

en: unknown error creating editor instance
he: שגיאה בלתי ידועה ביצירת מופע עורך

en: unknown or unsupported option
he: אפשרות בלתי ידועה או בלתי נתמכת

en: unsupported blob/xml element
he: רכיב blob/xml בלתי נתמך

en: unsupported comp-lzo argument
he: ארגומנט comp-lzo אינו נתמך

en: unsupported compress argument
he: ארגומנט compress אינו נתמך

en: unsupported crl-verify argument
he: ארגומנט crl-verify אינו נתמך

en: unsupported mtu-disc argument
he: ארגומנט mtu-disc אינו נתמך

en: unterminated blob element <%s>
he: רכיב blob ללא סיומת <%s>

en: user/password from HTTP proxy auth file must be UTF-8 encoded
he: משתמש/סיסמה מקובץ auth של מתווך HTTP חייבים להיות בקידוד UTF-8

en: “%s” is not a directory
he: ‫„%s” אינה תיקייה
