mate-calc 1.26.0 - en to he translation catalogue (435 entries)

en:  in
he:  תחת

en: %d place | %d places
he[0]: מקום אחד
he[1]: %d מקומות
he[2]: %d מקומות
he[3]: %d מקומות

en: %s%%s
he: %%s%s

en: 1.2566370614×10⁻⁶ N/A²
he: ‎1.2566370614×10⁻⁶ N/A²‎

en: 1.6021766208(98)×10⁻¹⁹ C
he: ‎1.6021766208(98)×10⁻¹⁹ C

en: 1.672621898(21)×10⁻²⁷ kg
he: ‎1.672621898(21)×10⁻²⁷ kg

en: 16-bit
he: 16-סיביות

en: 299,792,458 m/s
he: 299,792,458 מ׳ לשנייה

en: 32-bit
he: 32-סיביות

en: 6.02214086×10²³ mol⁻¹
he: ‎6.02214086×10²³ mol⁻¹

en: 6.62607004×10⁻³⁴ m²kg/s
he: ‎6.62607004×10⁻³⁴ m²kg/s

en: 6.67408×10⁻¹¹ m³/(s²kg)
he: ‎6.67408×10⁻¹¹ m³/(s²kg)

en: 64-bit
he: 64-סיביות

en: 8-bit
he: 8-סיביות

en: 8.85418782×10⁻¹² s⁴A²/m³kg
he: ‎8.85418782×10⁻¹² s⁴A²/m³kg

en: 9.10938356×10⁻³¹ kg
he: ‎9.10938356×10⁻³¹ kg

en: About MATE Calculator
he: על אודות המחשבון של MATE

en: Absolute Value
he: ערך מוחלט

en: Absolute value [|]
he: ערך מוחלט [|]

en: Acres
he: אקר

en: Add [+]
he: חיבור [+]

en: Additional Functions
he: פונקציות נוספות

en: Additional constants
he: קבועים נוספים

en: Algerian Dinar
he: דינר אלג׳ירי

en: Angle
he: זווית

en: Arctangent function is undefined for values i and -i
he: פונקציית ארקטנגנס אינה מוגדרת עבור הערכים i ו־‎-i

en: Area
he: שטח

en: Argument not defined for zero
he: לא מוגדר ארגומנט עבור אפס

en: Astronomical Units
he: יחידות אסטרונומיות

en: Australian Dollar
he: דולר אוסטרלי

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Avogadro constant
he: קבוע אבוגדרו

en: Bahraini Dinar
he: דינר בחרייני

en: Binary
he: בינרי

en: Boolean AND
he: AND לוגי

en: Boolean AND is only defined for positive integers
he: AND לוגי מוגדר רק עבור שלמים חיוביים

en: Boolean Exclusive OR
he: XOR לוגי

en: Boolean NOT
he: NOT לוגי

en: Boolean NOT is only defined for positive integers
he: NOT לוגי מוגדר רק עבור שלמים חיוביים

en: Boolean OR
he: OR לוגי

en: Boolean OR is only defined for positive integers
he: OR לוגי מוגדר רק עבור שלמים חיוביים

en: Boolean XOR is only defined for positive integers
he: XOR לוגי מוגדר רק עבור שלמים חיוביים

en: Botswana Pula
he: פולה בוטסואנית

en: Brazilian Real
he: ריאל ברזילאי

en: Brunei Dollar
he: דולר ברוניי

en: Bulgarian Lev
he: לב בולגרי

en: CFA Franc
he: פרנק הקהילה הצרפתית באפריקה (CFA)

en: C_alculate
he: _חישוב

en: C_ost:
he: _עלות:

en: Cables
he: כבל

en: Calculate Result
he: חישוב תוצאה

en: Calculates the amount of the periodic payment of a loan, where payments are made at the end of each payment period.
he: חישוב מספר התשלומים להחזר הלוואה, כאשר כל תשלום מבוצע בסיום תקופת התשלום.

en: Calculates the depreciation allowance on an asset for a specified period of time, using the Sum-of-the-Years'-Digits method. This method of depreciation accelerates the rate of depreciation, so that more depreciation expense occurs in earlier periods than in later ones. The useful life is the number of periods, typically years, over which an asset is depreciated.
he: חישוב הפחת על נכס לתקופה מוגדרת, תוך שימוש בשיטת סכום ספרות השנים. שיטת הפחתה זו מאיצה את קצב ההפחתה, כך שהפחתות חשבונאיות מתרחשות יותר בתקופות המוקדמות מאשר בתקופות המאוחרות. אורך החיים השימושיים הוא מספר התקופות, בדרך כלל שנים, אשר בהם נכס זה מופחת.

en: Calculates the depreciation allowance on an asset for a specified period of time, using the double-declining balance method.
he: חישוב ההפרשה לפחת על הנכס לתקופת זמן קצובה, תוך שימוש בשיטת יתרה פוחתת כפולה.

en: Calculates the future value of an investment based on a series of equal payments at a periodic interest rate over the number of payment periods in the term.
he: חישוב הערך העתידי של השקעה המבוססת על סדרה של תשלומים שווים בריבית משתנה לאורך מספר תקופות התשלום.

en: Calculates the number of compounding periods necessary to increase an investment of present value to a future value, at a fixed interest rate per compounding period.
he: חישוב מספר תקופות הצבירה הנדרשות על מנת להביא את ההשקעה של הערך הנוכחי לערך עתידי, בריבית קבועה לכל תקופת הצבירה.

en: Calculates the number of payment periods that are necessary during the term of an ordinary annuity, to accumulate a future value, at a periodic interest rate.
he: חישוב מספר תקופות התשלום הנדרשות במהלך תקופת הפקדה רגילה, על מנת לצבור ערך עתידי, בריבית משתנה.

en: Calculates the periodic interest necessary to increase an investment to a future value, over the number of compounding periods.
he: חישוב הריבית המשתנה הנדרשת כדי להביא את ההשקעה אל הערך העתידי, על פני מספר תקופות צבירה.

en: Calculates the present value of an investment based on a series of equal payments discounted at a periodic interest rate over the number of payment periods in the term.
he: חישוב הערך הנוכחי של השקעה המבוססת על סדרה של תשלומים שווים המהוונים בשיעור ריבית משתנה על מספר תקופות התשלום.

en: Calculates the resale price of a product, based on the product cost and the wanted gross profit margin.
he: חישוב ערך המכירה החוזרת של מוצר, על פי מחיר המוצר ועל פי שולי הרווח הגולמי הרצויים.

en: Calculates the straight-line depreciation of an asset for one period. The straight-line method of depreciation divides the depreciable cost evenly over the useful life of an asset. The useful life is the number of periods, typically years, over which an asset is depreciated.
he: חישוב פחת של נכס על פי שיטת הקו הישר לתקופה אחת. שיטת הקו הישר מחלקת את עלות הפחת באופן שווה על פני אורך החיים השימושי של נכס. אורך החיים השימושיים הוא מספר התקופות, בדרך כלל שנים, אשר על פניהן נכס זה מופחת.

en: Calculating
he: מתבצע חישוב

en: Calculator
he: מחשבון

en: Calculator with financial and scientific modes.
    Using GNU MPFR %s and GNU MPC %s
he: מחשבון עם מצבים כלכליים ומדעיים.
    נעשה שימוש ב־GNU MPFR %s וב־GNU MPC %s

en: Canadian Dollar
he: דולר קנדי

en: Ceiling
he: תקרה

en: Celsius
he: צלזיוס

en: Centimeters
he: סנטימטרים

en: Ch_aracter:
he: _תו:

en: Chilean Peso
he: פסו צ׳יליאני

en: Chinese Yuan
he: יואן סיני

en: Clear
he: ניקוי

en: Clear Display [Escape]
he: מחיקת התצוגה [Escape]

en: Colombian Peso
he: פסו קולומביאני

en: Complex argument
he: הארגומנט המרוכב

en: Complex conjugate
he: צמוד מרוכב

en: Compounding Term
he: משך הצבירה

en: Cosine
he: קוסינוס

en: Croatian Kuna
he: קונה קרואטית

en: Cubic Meters
he: מטרים מעוקבים

en: Currency
he: מטבע

en: Czech Koruna
he: קורונה צ׳כי

en: Danish Krone
he: כתר דני

en: Days
he: ימים

en: Decimal
he: עשרוני

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Degrees
he: מעלות

en: Displayed value not an integer
he: הערך המוצג איננו שלם חיובי

en: Divide [/]
he: חילוק [/]

en: Division by zero is undefined
he: חלוקה באפס אינה מוגדרת

en: Double Declining Depreciation
he: פחת בשיטת יתרה פוחתת כפולה

en: Double-Declining Depreciation
he: פחת בשיטת יתרה פוחתת כפולה

en: Duration
he: משך זמן

en: Electric constant
he: קבוע חשמלי

en: Electron mass
he: מסת מנוחה של אלקטרון

en: Elementary charge
he: מטען יסודי

en: End Group [)]
he: סגירת קבוצת חישובים [)]

en: Engineering
he: הנדסה

en: Error: the number of periods must be positive
he: שגיאה: מספר התקופות חייב להיות ערך חיובי

en: Estonian Kroon
he: קרון אסטוני

en: Euler’s Number
he: קבוע אוילר

en: Euro
he: אירו

en: Exponent
he: מעריך

en: Exponent [^ or **]
he: מעריך [^ or **]

en: Factorial
he: עצרת

en: Factorial [!]
he: עצרת [!]

en: Factorial is only defined for non-negative real numbers
he: פירוק לגורמים אפשרי עבור מספרים שינם שליליים בלבד

en: Factorize
he: פירוק לגורמים

en: Factorize [Ctrl+F]
he: פירוק לגורמים [Ctrl+F]

en: Farenheit
he: פרנהייט

en: Fathoms
he: פתום

en: Feet
he: רגל

en: Financial Term
he: תקופה חשבונאית

en: Fixed
he: קבועה

en: Floor
he: רצפה

en: Fractional Component
he: חלק השבר

en: Function '%s' is not defined
he: הפונקציה '%s' אינה מוגדרת

en: Future Value
he: ערך עתידי

en: Future _Value:
he: ערך _עתידי:

en: Gallons
he: גלון

en: Gradians
he: גראדיאנים

en: Grams
he: גרמים

en: Gross Profit Margin
he: שיעור הרווח הגולמי

en: Hectares
he: הקטר

en: Hexadecimal
he: הקסדצימלי

en: Hong Kong Dollar
he: דולר הונג קונגי

en: Hours
he: שעות

en: Hungarian Forint
he: פורינט הונגרי

en: Hyperbolic Cosine
he: קוסינוס היפרבולי

en: Hyperbolic Sine
he: סינוס היפרבולי

en: Hyperbolic Tangent
he: טנגנס היפרבולי

en: Icelandic Krona
he: כתר איסלנדי

en: Imaginary Component
he: רכיב מדומה

en: Inches
he: אינטשים

en: Indian Rupee
he: רופי הודי

en: Indonesian Rupiah
he: רופיה אינדונזית

en: Insert Character
he: הוספת תו

en: Insert Character Code
he: הוספת קוד תו

en: Integer Component
he: החלק השלם

en: Inverse
he: היפוך

en: Inverse Cosine
he: קוסינוס הופכי

en: Inverse Sine
he: סינוס הופכי

en: Inverse Tangent
he: טנגנס הופכי

en: Inverse [Ctrl+I]
he: היפוך [Ctrl+I]

en: Inverse cosine is undefined for values outside [-1, 1]
he: קוסינוס הפוך אינו מוגדר עבור ערכים מחוץ לטווח ‎[-1, 1]‎

en: Inverse hyperbolic cosine is undefined for values less than one
he: קוסינוס היפרבולי הפוך אינו מוגדר עבור ערכים הקטנים מאחד

en: Inverse hyperbolic tangent is undefined for values outside (-1, 1)
he: ארקסינוס היפרבולי אינו מוגדר עבור ערכים מחוץ לטווח (‎-1, 1)

en: Inverse sine is undefined for values outside [-1, 1]
he: סינוס הפוך אינו מוגדר עבור ערכים מחוץ לטווח ‎[-1, 1]‎

en: Iranian Rial
he: ריאל איראני

en: Israeli New Shekel
he: שקל חדש ישראלי

en: Japanese Yen
he: ין יפני

en: Kazakhstani Tenge
he: טנגה קזחסטני

en: Kelvin
he: קלווין

en: Kilograms
he: קילוגרמים

en: Kilometers
he: קילומטרים

en: Kuwaiti Dinar
he: דינר כוויתי

en: Latvian Lats
he: לאטס ליטאי

en: Length
he: אורך

en: Libyan Dinar
he: דינר לובי

en: Light Years
he: שנות אור

en: Lithuanian Litas
he: ליטאס ליטאי

en: Litres
he: ליטרים

en: Logarithm
he: לוגריתם

en: Logarithm of zero is undefined
he: הלוגריתם של אפס אינו מוגדר

en: MATE Calc
he: מחשבון MATE

en: MATE Calc is a fork of GNOME Calc and part of the MATE Desktop Environment. If you would like to know more about MATE and MATE Calc, please visit the project's home page.
he: המחשבון שלMATE פוצל מתוך המחשבון של GNOME והוא חלק מסביבת שולחן העבודה של MATE. אם מעניין אותך לדעת עוד על MATE ועל המחשבון של MATE, נא לבקר בדף הבית של המיזם.

en: MATE Calc is a powerful graphical calculator with financial, logical and scientific modes. It uses a multiple precision package to do its arithmetic to give a high degree of accuracy.
he: המחשבון של MATE הוא מחשבון גרפי רב עצמה עם מצבים פיננסי, לוגי ומדעי. המחשבון משתמש בחבילת דיוק בסיסית כדי לבצע את החישובים תוך אספקת רמת דיוק גבוהה.

en: MATE Calculator
he: המחשבון של MATE

en: MATE Calculator is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
he: תכנית זו מופצת בתקווה שתביא תועלת אבל בלא כל אחריות; אפילו ללא אחריות משתמעת למסחריות או התאמה לשימוש מסוים. ניתן לעיין ברישיון הציבורי הכללי של GNU לפרטים נוספים.

en: MATE Calculator is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
he: המחשבון של MATE מוגש בגדר תכנה חופשית, ניתן להפיץ ו/או לשנות אותו תחת תנאי הרישיון הציבורי הכללי של GNU כפי שפורסם על ידי קרן התכנה החופשית, בין אם גרסה 2 של הרישיון או (לשיקולך) גרסה עדכנית יותר שלו.

en: MATE Desktop calculator
he: מחשבון לשולחן העבודה MATE

en: MATE Documentation Team
he: צוות התיעוד של MATE

en: Magnetic constant
he: קבוע מגנטי

en: Malaysian Ringgit
he: רינגיט מלזי

en: Malformed expression
he: ביטוי שגוי

en: Malformed expression at token '%s'
he: ביטוי שגוי לאסימון '%s'

en: Mauritian Rupee
he: רופי מאוריטני

en: Memory
he: זיכרון

en: Meters
he: מטרים

en: Mexican Peso
he: פזו מקסיקני

en: Microlitres
he: מיקרוליטר

en: Micrometers
he: מיקרומקטרים

en: Microseconds
he: מיקרושניות

en: Miles
he: מילים

en: Millilitres
he: מיליליטרים

en: Millimeters
he: מילימטרים

en: Milliseconds
he: מילישניות

en: Minutes
he: דקות

en: Modulus divide
he: חילוק עם שארית

en: Modulus division is only defined for integers
he: חלוקת שארית מוגדרת רק עבור שלמים חיוביים

en: Multiply [*]
he: כפל [*]

en: Nanometers
he: ננומטרים

en: Natural Logarithm
he: לוגוריתם טבעי

en: Nautical Miles
he: מיל ימי

en: Need an integer to factorize
he: נדרש שלם חיובי כדי לפרק לגורמים

en: Nepalese Rupee
he: רופי נפאלי

en: New Romanian Leu
he: לאו רומני חדש

en: New Turkish Lira
he: לירה טורקית חדשה

en: New Zealand Dollar
he: דולר ניו־זילנדי

en: Newtonian constant of gravitation
he: קבוע של ניוטון לכבידה

en: No redo history
he: אין היסטוריית שחזור

en: No sane value to bitwise shift
he: אין ערך שפוי לביצוע הזזת סיביות

en: No sane value to store
he: אין ערך שפוי לשמירה

en: No undo history
he: אין היסטוריית ביטול

en: Norwegian Krone
he: כתר נורווגי

en: Number _Format:
he: מבנה ה_ספרות:

en: Octal
he: אוקטלי

en: Omani Rial
he: ריאל עומאני

en: Ones' Complement
he: משלים לאחד

en: Ounces
he: אונקיות

en: Overflow. Try a bigger word size
he: הצפה, יש לנסות גודל word גדול יותר

en: Pakistani Rupee
he: רופי פקיסטני

en: Parsecs
he: פארסק

en: Payment Period
he: תקופת התשלום

en: Percentage [%]
he: אחוזים [%]

en: Perform arithmetic, scientific or financial calculations
he: ביצוע חישובים פשוטים, מדעיים וכלכליים.

en: Periodic Interest Rate
he: שער ריבית תקופתי

en: Periodic Interest _Rate:
he: שער ריבית _תקופתי:

en: Periodic Payment
he: תשלום תקופתי

en: Peruvian Nuevo Sol
he: סול חדש פרואני

en: Philippine Peso
he: פזו פיליפיני

en: Pi [Ctrl+P]
he: פאי [Ctrl+P]

en: Pints
he: פיינט

en: Planck constant
he: קבוע פלאנק

en: Polish Zloty
he: זלוטי פולני

en: Pound Sterling
he: לירה סטרלינג

en: Pounds
he: ליברה

en: Preferences
he: העדפות

en: Present Value
he: ערך נוכחי

en: Present _Value:
he: ערך _נוכחי:

en: Proton mass
he: מסת פרוטון

en: Qatari Riyal
he: ריאל קטארי

en: Quarts
he: רבע גלון

en: Radians
he: רדיאנים

en: Rankine
he: רנקין

en: Rate
he: דירוג

en: Real Component
he: רכיב ממשי

en: Root [Ctrl+R]
he: שורש [Ctrl+R]

en: Round
he: עיגול

en: Russian Rouble
he: רובל רוסי

en: Saudi Riyal
he: ריאל סעודי

en: Scientific
he: מדעי

en: Scientific Exponent
he: מעריך מדעי

en: Scientific exponent [Ctrl+E]
he: מעריך מדעי [Ctrl+E]

en: Seconds
he: שניות

en: Shift Left
he: הזזה שמאלה

en: Shift Left [<<]
he: הזזה שמאלה [>>]

en: Shift Right
he: הזזה ימינה

en: Shift Right [>>]
he: הזזה ימינה [<<]

en: Shift is only possible on integer values
he: ניתן לבצע הזזה רק על מספרים שלמים וחיוביים

en: Show %d decimal _places
he: הצגת %d _מקומות עשרוניים

en: Show History
he: הצג היסטוריה

en: Show _thousands separators
he: הצגת מפריד _אלפים

en: Show trailing _zeroes
he: הצגת אפסים _עוקבים

en: Shows all recent calculations
he: הצגת כל החישובים האחרונים

en: Sign
he: סימן

en: Sine
he: סינוס

en: Singapore Dollar
he: דולר סינגפורי

en: Source units
he: יחידות המקור

en: South African Rand
he: ראנד דרום אפריקאי

en: South Korean Won
he: וון דרום קוריאני

en: Square Centimeters
he: סנטימטר מעוקב

en: Square Meters
he: מטר מעוקב

en: Square Millimeters
he: מילימטר מעוקב

en: Square [Ctrl+2]
he: ריבוע [Ctrl+2]

en: Square root [Ctrl+R]
he: שורש ריבועי [Ctrl+R]

en: Sri Lankan Rupee
he: רופי סרי לנקי

en: Start Group [(]
he: התחלת קבוצת חישובים [(]

en: Store
he: שמירה

en: Straight Line Depreciation
he: פחת בשיטת קו ישר

en: Straight-Line Depreciation
he: פחת בשיטת קו ישר

en: Subscript
he: כתב תחתי

en: Subscript mode [Alt]
he: מצב כתב תחתי [Alt]

en: Subtract [-]
he: חיסור [-]

en: Sum of the Years Digits Depreciation
he: פחת לפי סכום ספרות

en: Sum-of-the-Years'-Digits Depreciation
he: פחת לפי סכום ספרות

en: Sun Microsystems
he: סאן מיקרוסיסטמס

en: Superscript
he: כתב עילי

en: Superscript mode [Ctrl]
he: מצב כתב עילי [Ctrl]

en: Swedish Krona
he: כתר שבדי

en: Swiss Franc
he: פרנק שווייצרי

en: Switch conversion units
he: החלפת יחידות ההמרה

en: T&T Dollar (TTD)
he: דולר טרינידדי

en: Tangent
he: טנגנס

en: Tangent is undefined for angles that are multiples of π (180°) from π∕2 (90°)
he: טנגנס אינו מוגדר עבור זוויות שהן כפולות של π ‏(180°) החל מ־π∕2 ‏(90°)

en: Target units
he: יחידות היעד

en: Temperature
he: טמפרטורה

en: Term
he: תקופה

en: Thai Baht
he: באט תאילנדי

en: The Riemann zeta function is only defined for real numbers ≠1
he: פונקציית זטא של רימן מוגדרת רק עבור מספרים ממשיים ≠1

en: The error function is only defined for real numbers
he: פונקציית השגיאה מוגדרת עבור מספרים ממשיים בלבד

en: The power of zero is undefined for a negative exponent
he: החזקה של אפס אינה מוגדרת עבור מעריך שלילי

en: The zeroth root of a number is undefined
he: השורש האפסי של מספר אינו מוגדר

en: Tonnes
he: טונות

en: Tunisian Dinar
he: דינר תוניסאי

en: Two's Complement
he: משלים לשתיים

en: UAE Dirham
he: דירהאם של איחוד האמירויות הערביות

en: US Dollar
he: דולר אמריקאי

en: Unable to open help file
he: לא ניתן לפתוח את קובץ העזרה

en: Undo
he: ביטול

en: Undo [Ctrl+Z]
he: ביטול [Ctrl+Z]

en: Unknown conversion
he: המרה בלתי מוכרת

en: Unknown variable '%s'
he: המשתנה '%s' אינו מוכר

en: Uruguayan Peso
he: פזו אורוגוואי

en: Velocity of Light
he: מהירות האור

en: Venezuelan Bolívar
he: בוליבר ונצואלי

en: Volume
he: נפח

en: Weight
he: משקל

en: Word _size:
he: _גודל Word:

en: Yards
he: יארד

en: Years
he: שנים

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with MATE Calculator; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
he: למחשבון של MATE אמור היה להיות מצורף עותק של הרישיון הציבורי הכללי של GNU; אם לא, יש לכתוב אל Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: _%d place | _%d places
he[0]: מקום _אחד
he[1]: _%d מקומות
he[2]: _%d מקומות
he[3]: _%d מקומות

en: _About
he: על _אודות

en: _Advanced
he: _מתקדם

en: _Angle units:
he: יחידות ה_זווית:

en: _Basic
he: _בסיסי

en: _Calculator
he: _מחשבון

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Clear History
he: מ_חיקת ההיסטוריה

en: _Close
he: _סגור

en: _Contents
he: _תוכן עניינים

en: _Copy
he: ה_עתק

en: _Cost:
he: ע_לות:

en: _Financial
he: _פיננסי

en: _Future Value:
he: ערך _עתידי:

en: _Help
he: ע_זרה

en: _History
he: הי_סטוריה

en: _Insert
he: הו_ספה

en: _Life:
he: _חיים:

en: _Margin:
he: _שוליים:

en: _Mode
he: _מצב

en: _Number of Periods:
he: _מספר התקופות:

en: _Paste
he: ה_דבק

en: _Period:
he: _תקופה:

en: _Periodic Payment:
he: _תשלום תקופתי:

en: _Preferences
he: ה_עדפות

en: _Principal:
he: _עיקרון:

en: _Programming
he: _תכנות

en: _Quit
he: _יציאה

en: _Redo
he: _ביצוע שוב

en: _Salvage:
he: _ניצולת:

en: _Term:
he: _תקופה:

en: _Undo
he: _ביטול

en: _View
he: _תצוגה

en: calculator;MATE;scientific;arithmetic;financial;calculations;
he: מחשבון;MATE;מדעי;חשבון;פיננסי;כלכלי;אריתמטיקה;חישובים;

en: const
he: קבוע

[ctx: unit-format]
en: %s L
he: %s ל׳

[ctx: unit-format]
en: %s T
he: %s טון

[ctx: unit-format]
en: %s acres
he: %s אקר

[ctx: unit-format]
en: %s au
he: %s י״א

[ctx: unit-format]
en: %s cb
he: %s כבל

[ctx: unit-format]
en: %s cm
he: %s ס״מ

[ctx: unit-format]
en: %s cm²
he: %s ס״מ²

[ctx: unit-format]
en: %s days
he: %s ימים

[ctx: unit-format]
en: %s degrees
he: %s מעלות

[ctx: unit-format]
en: %s ft
he: %s רגל

[ctx: unit-format]
en: %s ftm
he: %s פאתום

[ctx: unit-format]
en: %s g
he: %s ג׳

[ctx: unit-format]
en: %s gal
he: %s גלון

[ctx: unit-format]
en: %s gradians
he: %s גרדיאנים

[ctx: unit-format]
en: %s ha
he: %s הקטאר

[ctx: unit-format]
en: %s hours
he: %s שעות

[ctx: unit-format]
en: %s in
he: %s אינצ׳ים

[ctx: unit-format]
en: %s kg
he: %s ק״ג

[ctx: unit-format]
en: %s km
he: %s ק״מ

[ctx: unit-format]
en: %s lb
he: %s ליברות

[ctx: unit-format]
en: %s ly
he: %s שנות אור

[ctx: unit-format]
en: %s m
he: %s מטרים

[ctx: unit-format]
en: %s mL
he: %s מ״ל

[ctx: unit-format]
en: %s mi
he: %s מיל

[ctx: unit-format]
en: %s minutes
he: %s דקות

[ctx: unit-format]
en: %s mm
he: %s מ״מ

[ctx: unit-format]
en: %s mm²
he: %s מ״מ²

[ctx: unit-format]
en: %s ms
he: %s מ״ש

[ctx: unit-format]
en: %s m²
he: %s מ׳²

[ctx: unit-format]
en: %s m³
he: %s מ׳³

[ctx: unit-format]
en: %s nm
he: %s ננומטר

[ctx: unit-format]
en: %s nmi
he: %s ננומטר

[ctx: unit-format]
en: %s oz
he: %s אונקיות

[ctx: unit-format]
en: %s pc
he: %s פרסק

[ctx: unit-format]
en: %s pt
he: %s פיינט

[ctx: unit-format]
en: %s radians
he: %s רדיאנים

[ctx: unit-format]
en: %s s
he: %s ש׳

[ctx: unit-format]
en: %s yd
he: %s יארד

[ctx: unit-format]
en: %s years
he: %s שנים

[ctx: unit-format]
en: %s μL
he: %s מיקרוליטרים

[ctx: unit-format]
en: %s μm
he: %s מיקרומטר

[ctx: unit-format]
en: %s μs
he: %s מיקרושנייה

[ctx: unit-symbols]
en: acre,acres
he: אקר,אקרים,אקרות

[ctx: unit-symbols]
en: au
he: י״א

[ctx: unit-symbols]
en: cable,cables,cb
he: כבל,כבלים

[ctx: unit-symbols]
en: centimeter,centimeters,cm,cms
he: סנטימטר,סנטימטרים,ס״מ

[ctx: unit-symbols]
en: cm²
he: ס״מ²

[ctx: unit-symbols]
en: day,days
he: יום,ימים,יומיים

[ctx: unit-symbols]
en: degC,˚C
he: מעלות צלזיוס,degC,˚C

[ctx: unit-symbols]
en: degF,˚F
he: מעלות פרנהייט,˚F

[ctx: unit-symbols]
en: degR,˚R,˚Ra
he: מעלות רנקין,˚R

[ctx: unit-symbols]
en: degree,degrees,deg
he: מעלה,מעלות

[ctx: unit-symbols]
en: fathom,fathoms,ftm
he: פאתום,פאתומים,פאדום,פאדומים

[ctx: unit-symbols]
en: foot,feet,ft
he: רגל,רגלים,רגליים

[ctx: unit-symbols]
en: gallon,gallons,gal
he: גלון,גלונים

[ctx: unit-symbols]
en: gradian,gradians,grad
he: גרדיאן,גרדיאנים

[ctx: unit-symbols]
en: gram,grams,gramme,grammes,g
he: גרם,גרמים,ג׳,ג',g

[ctx: unit-symbols]
en: hectare,hectares,ha
he: הקטאר,הקטארים,ha

[ctx: unit-symbols]
en: hour,hours
he: שעה,שעות,שעתיים

[ctx: unit-symbols]
en: inch,inches,in
he: אינץ׳,אינצ׳ים,אינטש,אינטשים

[ctx: unit-symbols]
en: kilogram,kilograms,kilogramme,kilogrammes,kg,kgs
he: קילוגרם,קילוגרמים,ק״ג

[ctx: unit-symbols]
en: kilometer,kilometers,km,kms
he: קילומטר,קילומטרים,ק״מ

[ctx: unit-symbols]
en: lightyear,lightyears,ly
he: שנת אור,שנות אור

[ctx: unit-symbols]
en: litre,litres,liter,liters,L
he: ליטר,ליטרים,ל׳,ל'

[ctx: unit-symbols]
en: meter,meters,m
he: מטר,מטרים,מ׳,מ'

[ctx: unit-symbols]
en: micrometer,micrometers,um
he: מיקרומטר,מיקרומטרים,מיקרון,מיקרונים

[ctx: unit-symbols]
en: microsecond,microseconds,us,μs
he: מיקרושנייה,מיקרושניות

[ctx: unit-symbols]
en: mile,miles,mi
he: מיל,מילים

[ctx: unit-symbols]
en: millilitre,millilitres,milliliter,milliliters,mL,cm³
he: מיליליטר,מיליליטרים,מ״ל,מ"ל

[ctx: unit-symbols]
en: millimeter,millimeters,mm
he: מילימטר,מילימטרים,מ״מ

[ctx: unit-symbols]
en: millisecond,milliseconds,ms
he: מילישנייה,מילישניות,מ״ש

[ctx: unit-symbols]
en: minute,minutes
he: דקה,דקות

[ctx: unit-symbols]
en: mm²
he: מ״מ²

[ctx: unit-symbols]
en: mm³,μL,uL
he: מ״מ³,מיקרוליטר,מיקרוליטרים

[ctx: unit-symbols]
en: m²
he: מ׳²

[ctx: unit-symbols]
en: m³
he: מ׳³

[ctx: unit-symbols]
en: nanometer,nanometers,nm
he: ננומטר,ננומטרים,נ״מ,נ"מ

[ctx: unit-symbols]
en: nmi
he: ננומטר

[ctx: unit-symbols]
en: ounce,ounces,oz
he: אונקיה,אונקיות,oz

[ctx: unit-symbols]
en: parsec,parsecs,pc
he: פרסק,פרסקים,פארסק,פארסקים

[ctx: unit-symbols]
en: pint,pints,pt
he: פיינט,פיינטים,pt

[ctx: unit-symbols]
en: pound,pounds,lb
he: ליברה,ליברות,פאונד,פאונדים,lbs

[ctx: unit-symbols]
en: quart,quarts,qt
he: רבע גלון, רבעי גלון,qt

[ctx: unit-symbols]
en: radian,radians,rad
he: רדיאן,רדיאנים

[ctx: unit-symbols]
en: second,seconds,s
he: שנייה,שניות,ש׳,ש'

[ctx: unit-symbols]
en: tonne,tonnes
he: טון,טונות

[ctx: unit-symbols]
en: yard,yards,yd
he: יארד,יארדים

[ctx: unit-symbols]
en: year,years
he: שנה,שנים,שנתיים
