xfce4-settings.xfce-4-20 - en to he translation catalogue (539 entries)

en: %.1f s
he: %.1f sש׳

en: %d MIME type found | %d MIME types found
he[0]: סוג MIME ‏%d נמצא
he[1]: %d סוגי MIME נמצאו
he[2]: %d סוגי MIME נמצאו

en: %d MIME type selected | %d MIME types selected
he[0]: %d סוג MIME נבחר
he[1]: %d סוגי MIME נבחרו
he[2]: %d סוגי MIME נבחרו

en: %d Xfce Panel | %d Xfce Panels
he[0]: %d לוח Xfce
he[1]: %d לוחות Xfce
he[2]: %d לוחות Xfce

en: %g ms
he: %g אלפיות שנייה

en: %g px
he: %g פיקסלים

en: %s (Xfce %s)
    
    Copyright (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
    
    Built with Gtk+-%d.%d.%d, running Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Please report bugs to <%s>.
he: %s (Xfce %s)
    
    זכויות יוצרים (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. כל הזכויות שמורות.
    
    נכתב ע"י בנדיקט מיורר <benny@xfce.org>.
    
    נבנה עם Gtk+-%d.%d.%d, מופעל עם Gtk+-%d.%d.%d. 
    אנא דווח על באגים ל־ <%s>.

en: (Disabled)
he: (מנוטרל)

en: 1x (no scaling)
he: 1x (ללא הגדלה)

en: <b><big>Would you like to keep this configuration?</big></b>
he: <b><big>האם תרצה לשמור את התצורה הזאת? </big></b>

en: <b>Connecting Displays</b>
he: <b>חיבור צגים</b>

en: <b>Identifying Displays</b>
he: <b>זיהוי צגים</b>

en: <b>No devices found.</b>
he: <b>לא נמצאו התקנים.</b>

en: <b>No profiles for the selected device.</b>
he: <b>אין פרופילים עבור ההתקן הנבחר.</b>

en: <b>Profile Name</b>
he: <b>שם פרופיל</b>

en: <b>Profiles</b>
he: <b>פרופילים</b>

en: <b>Use system defaults</b>
he: <b>השתמש בברירות המחדל של המערכת</b>

en: <big><b>You have made changes to your previously active profile</b></big>
he: <big><b>ביצעת שינויים לפרופיל הפעיל מקודם שלך</b></big>

en: A profile of this name already exists.
he: פרופיל בשם הזה כבר קיים.

en: ATI Settings
he: הגדרות ATI

en: A_pplication Shortcuts
he: _קיצורי יישומים

en: A_pply
he: י_ישם

en: Acceleratio_n:
he: ה_אצה:

en: Acceleration _profile:
he: _פרופיל האצה:

en: Acceleration t_ime:
he: _זמן האצה:

en: Acceptance _delay:
he: _דיחוי קבלה:

en: Accessibility
he: נגישות

en: Active device in the dialog
he: התקן פעיל בדו שיח

en: Adaptive pointer acceleration
he: תאוצת סמן אדפטיבית

en: Add Color Profile to %s
he: הוסף פרופיל צבע ל %s

en: Add Profile to Device
he: הוסף פרופיל להתקן

en: Add a profile to the currently selected device
he: הוסף פרופיל להתקן הנבחר

en: Adjust the system-wide display scaling
he: כוונן את הגדלת התצוגה הכלל־מערכתית

en: All Files
he: כל הקבצים

en: All _Settings
he: _כל ההגדרות

en: All files
he: כל הקבצים

en: Allow high _resolution scrolling (experimental)
he: הרשה גלילה ב_רזולוציה גבוהה (נסיוני)

en: Always
he: תמיד

en: An unknown error, exit code is %d
he: שגיאה לא ידועה, קוד יציאה %d

en: Anti-aliasing, or font smoothing, can improve the look of text on the screen
he: ‏Anti-aliasing, או החלקת גופנים יכולה לשפר את המראה של טקסט על המסך

en: Appearance
he: מראה

en: Application Chooser Button
he: כפתור בחירת תוכנה

en: Apply
he: יישם

en: Apply the currently selected display profile.
he: יישם את פרופיל התצוגה הנוכחי שנבחר.

en: Are you sure you want to reset channel "%s" and all its properties?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לאפס את ערוץ "%s" ואת כל מאפייניו?

en: Are you sure you want to reset content type "%s" to its default value?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לאפס את טיפוס תוכן "%s" לערך השגרתי שלו?

en: Are you sure you want to reset property "%s"?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לאפס את מאפיין "%s"?

en: Array
he: מערך

en: Assistive _Technologies
he: _טכנולוגיות מסייעות

en: Assistive technologies will be available the next time you login
he: טכנולוגיות מסייעות יהיו זמינות בפעם הבאה שתיכנס למערכת

en: Associate preferred applications with MIME types
he: קשר ישומים מועדפים עם סוגי MIME

[ctx: Automatically generated profile]
en: Automatic
he: אוטומטי

en: B_uttons and Feedback
he: כ_פתורים ומשוב

en: Beha_vior
he: ה_תנהגות

en: Bind a keyboard shortcut to xfce4-find-cursor to get visual feedback of the mouse pointer's current location.
he: בצע שיוך של קיצור דרך במקלדת ל-xfce4-find-cursor כדי לקבל משוב ויזואלי לגבי המיקום הנוכחי של סמן העכבר.

en: Blink _delay:
he: דיחוי ה_בהוב:

en: Boolean
he: בוליאני

en: Bounce Keys
he: מקשים קופצים

en: Bounce keys
he: מקשים קופצניים

en: Bounce keys are disabled
he: מקשים קופצניים מופסקים

en: Bounce keys are enabled
he: מקשים קופצניים מופעלים

en: Browse the file system
he: סייר במערכת הקבצים

en: Browse the file system to choose a custom command.
he: סייר במערכת הקבצים לבחירת פקודה מותאמת אישית.

en: Browse the web
he: סייר ברשת

en: Built-in Webcam
he: מצלמת רשת מובנית

en: Buttons
he: כפתורים

en: Caja File Manager
he: מנהל קבצים Caja

en: Calibrate
he: כייל

en: Camera
he: מצלמה

en: Cancel
he: בטל

en: Change la_yout option
he: החלף אפשרות _סידור

en: Channel
he: ערוץ

en: Choose Application...
he: בחר יישום...

en: Choose Preferred Application
he: בחירת יישום מועדף

en: Choose a custom File Manager
he: בחר מנהל קבצים מותאם אישית

en: Choose a custom Mail Reader
he: בחירת קורא דואר מותאם אישית

en: Choose a custom Terminal Emulator
he: בחר מחקה מסוף מותאם אישית

en: Choose a custom Web Browser
he: בחירת דפדפן רשת מותאם אישית

en: Circular scrolling
he: גלילה מעגלית

en: Clear
he: נקה

en: Clear filter
he: נקה מסנן

en: Click m_ethod:
he: _שיטת הקלקה:

en: Click with 1, 2 or 3 fingers as a left, right, or middle click
he: הקלק עם 1,2 או 3 אצבעות כקליק שמאלי, ימני, או אמצעי

en: Clockwise
he: כיוון שעון

en: Close
he: סגור

en: Co_mpose key
he: מקש _חיבור

en: Color Profiles
he: פרופילי צבע

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default CMYK
he: CMYK כברירת מחדל

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default Gray
he: אפור כברירת מחדל

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default RGB
he: RGB כברירת מחדל

en: Colorspace:
he: מרחב צבע:

en: Colorspace:
he: מרחב צבע:

en: Comm_and:
he: פקודה:

en: Command
he: פקודה

en: Compatible Profiles
he: פרופילים מתאימים

en: Configure pointer device behavior and appearance
he: הגדר התנהגות ומראה התקן הצבעה

en: Configure screen settings and layout
he: הגדרת סידור והגדרות מסך

en: Configure...
he: הגדר...

en: Could not create the mime dialog.
he: לא ניתן ליצור את דו־השיח של mime.

en: Could not create the settings dialog.
he: לא יכול ליצור דו שיח הגדרות.

en: Counterclockwise
he: נגד כיוון שעון

en: Create
he: צור

en: Create a new display profile.
he: צור פרופיל תצוגה חדש.

en: Cursor
he: סמן

en: Cursor si_ze:
he: _גודל סמן:

en: Custom _DPI setting:
he: הגדרת _DPI מותאמת אישית:

en: Customize the look of your desktop
he: התאם אישית את המראה של שולחן העבודה שלך

en: DEVICE NAME
he: שם התקן

en: D_istance:
he: _מרחק:

en: De_vice:
he: הת_קן:

en: Debian Sensible Browser
he: דפדפן בשימוש דביאן

en: Debian X Terminal Emulator
he: מדמה מסוף X דביאן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default Application
he: יישום ברירת מחדל

en: Default Applications
he: ישומי ברירת מחדל

en: Default Fon_t
he: גופן _ברירת מחדל

en: Default _Monospace Font
he: גופן _מונוספייס ברירת מחדל

en: Default:
he: ברירת מחדל:

en: Define shortcuts for la_unching applications:
he: ה_גדר קיצורים להפעלת יישומים:

en: Defines whether GTK dialogs may place widgets such as buttons in the dialog's header bar. Implies in Client Side Decoration. Only affects newly opened dialogs.
he: מגדיר האם דו שיח GTK יכול למקם פריטים כמו לחצנים בסרגל הכותרת של תיבת דו שיח. מבוטא בעיטור צד לקוח. משפיע רק על תיבות דו שיח חדשות.

en: Delete
he: מחק

en: Delete Profile
he: מחק פרופיל

en: Delete the currently selected display profile.
he: מחק את פרופיל התצוגה הנוכחי שנבחר.

en: Delete the currently selected profile
he: מחק את הפרופיל הנבחר

en: Desktop icons
he: אייקונים בשולחן העבודה

en: Device
he: התקן

en: Digital display
he: תצוגה דיגיטלית

en: Disable sticky keys if two keys are _pressed
he: נט_רל מקשים דביקים אם שני מקשים נלחצים

en: Disable touchpad _while typing
he: נטרל לוח מ_גע במהלך הקלדה

en: Disabled
he: מנוטרל

en: Display
he: תצוגה

en: Display:
he: תצוגה:

en: Displays
he: תצוגות

en: Do _not show this message again
he: אל _תציג שוב את ההודעה הזו

en: Do not wait for a window manager on startup
he: אל תחכה למנהל החלונות בעת ההפעלה

en: Do nothing
he: אל תעשה דבר

en: Do you want to delete the display profile '%s'?
he: האם ברצונך למחוק את פרופיל התצוגה "%s"?

en: Double
he: כפול

en: Double Click
he: קליק כפול

en: Drag and Drop
he: גרירה ושחרור

en: Duratio_n:
he: מ_שך:

en: Edge scrolling
he: גלילת קצוות

en: Edit Property
he: עריכת מאפיין

en: Edit keyboard settings and application shortcuts
he: עריכת הגדרות מקלדת וקיצורי יישומים

en: Edit selected property
he: עריכת מאפיין נבחר

en: Empty
he: ריק

en: Enable
he: הפעל

en: Enable _event sounds
he: אפשר צלילי _אירוע

en: Enable color management for %s
he: הפעל ניהול צבע עבור %s

en: Enable e_ditable accelerators
he: אפשר מאיצים הניתנים לע_ריכה

en: Enable header bars in dialo_gs
he: הפעל סרגלי כותרת בתיבות דו _שיח

en: Enable hori_zontal scrolling
he: אפשר גלילה אופ_קית

en: Enable input feedbac_k sounds
he: אפשר צלילי משוב _קלט

en: Enable or disable event sounds globally (requires "Canberra" support)
he: אפשר או נטרל גלובלית צלילי אירוע (מצריכה תמיכת "Canberra")

en: Enable the selected profile
he: הפעל את הפרופיל הנבחר

en: Enlightened Terminal Emulator
he: מדמה מסוף Enlightened

en: Enter the command you want to trigger with a shortcut.
he: הזן את הפקודה שברצונך לעורר בעזרת קיצור דרך.

en: Epiphany Web Browser
he: דפדפן רשת Epiphany

en: Event sounds
he: צלילי אירוע

en: Executable Files
he: קבצים ברי ביצוע

en: Extend
he: הרחב

en: Extend down
he: הרחב מטה

en: Extend left
he: הרחב שמאלה

en: Extend right
he: הרחב ימינה

en: Extend to the right
he: הרחב לימין

en: Extend up
he: הרחב מעלה

en: Failed to add new application "%s"
he: נכשל להוסיף יישום חדש "%s"

en: Failed to connect to xfconf daemon. Reason: %s
he: נכשל להתחבר אל תהליך רקע xfconf. סיבה: %s

en: Failed to create temporary directory
he: נכשל ליצור ספרייה זמנית

en: Failed to display Xfwm4 Settings
he: נכשל להציג הגדרות Xfwm4

en: Failed to execute default File Manager
he: נכשל לבצע מנהל קבצים ברירת מחדל

en: Failed to execute default Mail Reader
he: נכשל לבצע קורא דואר ברירת מחדל

en: Failed to execute default Terminal Emulator
he: נכשל לבצע מדמה מסוף ברירת מחדל

en: Failed to execute default Web Browser
he: נכשל לבצע דפדפן רשת ברירת מחדל

en: Failed to extract archive
he: נכשל להוציא ארכיון

en: Failed to install theme
he: נכשל להתקין ערכת נושא

en: Failed to open %s for writing
he: נכשל לפתוח את %s לכתיבה

en: Failed to set application "%s" for mime type "%s".
he: נכשל לקבוע יישום "%s" עבור טיפוס mime ‏"%s".

en: Failed to set default File Manager
he: נכשל בקביעת ברירת המחדל למנהל קבצים

en: Failed to set default Mail Reader
he: נכשל בהגדרת ברירת המחדל לקורא הדואר

en: Failed to set default Terminal Emulator
he: נכשל בקביעת ברירת המחדל למדמה המסוף

en: Failed to set default Web Browser
he: נכשל בקביעת ברירת המחדל לדפדפן הרשת

en: File Manager
he: מנהל קבצים

en: File is too large, installation aborted
he: קובץ גדול מדי, התקנה בוטלה

en: Find Cursor
he: מצא סמן

en: First try to automatically enable a profile:
he: ניסיון ראשון להפעיל פרופיל אוטומטית:

en: Font quality on a TFT or LCD screen can be greatly improved by choosing the correct sub-pixel order of the screen
he: איכות גופן במסך TFT או LCD יכולה להשתפר במידה רבה על ידי בחירת סדר תת-פיקסל נכון של המסך

en: Full
he: מלא

en: GNOME Terminal
he: מסוף GNOME

en: Galeon Web Browser
he: דפדפן רשת Galeon

en: General
he: כללי

en: Google Chrome
he: גוגל כרום

en: Graphical Settings Manager for Xfce
he: מנהל הגדרות גרפי עבור Xfce

en: Graphical settings editor for Xfconf
he: עורך הגדרות גרפי עבור Xfconf

en: Half (left-handed)
he: חצי (שמאליים)

en: Hintin_g:
he: _רמיזה:

en: Horizontal
he: אופקי

en: Horizontal and Vertical
he: אופקי ואנכי

en: Icons
he: איקונים

en: If selected, keyboard shortcuts for menu items can be changed by hovering the mouse over the menu item and pressing the new key combination for the shortcut
he: אם נבחרת, קיצורי מקלדת עבור פריטי תפריט יכולים להשתנות על ידי מיקום העכבר על פריט התפריט ולחיצה על צירוף המקשים החדש עבור הקיצור

en: If you don't update the profile your changes will be lost upon restarting your session or disconnecting or connecting a display.
he: השינויים שלך יאבדו בעת אתחול הסשן שלך או ניתוק או חיבור צג אם לא תעדכן את הפרופיל.

en: Import color profile files (*.icc)
he: ייבא קבצי פרופיל צבע (*.icc)

en: Improve keyboard and mouse accessibility
he: שיפור נגישות מקלדת ועכבר

en: Install %s theme
he: התקן ערכת נושא %s

en: Integer
he: מספר שלם

en: Invalid helper type "%s"
he: סוג עוזר לא חוקי "%s"

en: Inverted
he: מהופך

en: K_eystroke delay:
he: דיח_וי הקשה:

en: Keep this configuration
he: שמור תצורה זו

en: Key_board layout
he: סי_דור מקלדת

en: Keyboa_rd
he: _מקלדת

en: Keyboard
he: מקלדת

en: Keyboard layout selection
he: בחירת סידור מקלדת

en: Konqueror Web Browser
he: דפדפן רשת Konqueror

en: Laptop
he: מחשב נייד

en: Laptop Screen
he: מסך מחשב נייד

en: Launch the default helper of TYPE with the optional PARAMETER, where TYPE is one of the following values.
he: הפעל את עוזר ברירת מחדל של TYPE עם ה-PARAMETER האופציונלי, כאשר TYPE הוא אחד מהערכים הבאים.

en: Layout
he: סידור

en: Le_ft-handed
he: _שמאליים

en: Left
he: שמאל

en: Links Text Browser
he: דפדפן טקסטואלי Links

en: Locked
he: נעול

en: Lynx Text Browser
he: דפדפן טקסטואלי Lynx

en: MIME Type
he: סוג MIME

en: Ma_ximum speed:
he: מ_הירות מרבית:

en: Mail Reader
he: קורא דואר

en: Many fonts contain information that provides extra hints as to how best draw the font; pick whichever looks best according to personal preference
he: גופנים רבים מכילים מידע אשר מספק רמזים נוספים איך הכי טוב לרשום את הגופן; בחר את מה שנראה הכי טוב לפי העדפה אישית

en: Medium
he: בינוני

en: Menus and Buttons
he: תפריטים וכפתורים

en: Minimal interface to set up an external output
he: ממשק מינימלי לכיוונון פלט חיצוני

en: Mirror
he: מראה

en: Mirror Displays
he: שקף תצוגות

en: Mirror Screens
he: שכפול מסכים

en: Model:
he: דגם:

en: Monitor
he: צג

en: Monitor %s
he: מעקב %s

[ctx: Monitor vendor]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: Mouse (relative)
he: עכבר (יחסי)

en: Mouse Emulation
he: הדמיית עכבר

en: Mouse and Touchpad
he: עכבר ולוח מגע

en: Move currently selected item down by one row
he: הזז פריט נבחר נוכחי מטה בשורה אחת

en: Move currently selected item up by one row
he: הזז פריט נבחר נוכחי מעלה בשורה אחת

en: Mozilla Browser
he: דפדפן Mozilla

en: Mozilla Mail
he: דואר Mozilla

en: Never
he: אף פעם

en: New Property
he: מאפיין חדש

en: New property
he: מאפיין חדש

en: No
he: לא

en: No AT-SPI provider was found on your system
he: לא נמצא ספק AT-SPI במערכת שלך

en: No application selected
he: לא נבחר יישום

en: No command specified
he: לא צוינה פקודה.

en: No helper defined for "%s".
he: לא הוגדר עוזר עבור "%s".

en: None
he: אף אחד

en: None (right-handed)
he: אף אחד (ימניים)

en: None available
he: אף אחד לא זמין

en: Not a valid theme package
he: לא חבילת ערכת נושא תקנית

en: Notifications
he: הודעות

en: Once a display profile is deleted it cannot be restored.
he: ברגע שפרופיל תצוגה נמחק אין אפשרות לשחזר אותו.

en: Only %s (1)
he: רק %s (1)

en: Only %s (2)
he: רק %s (2)

en: Only Display 1
he: רק תצוגה 1

en: Only Display 2
he: רק תצוגה 2

en: Only supported on some mice (mostly Logitech) and requires driver support. On supported devices makes scrolling more precise.
he: נתמך רק בעכברים מסוימים (בעיקר לוג'יטק) ודורש תמיכת דרייבר. בהתקנים נתמכים הופך את הגלילה ליותר מדויקת.

en: Open
he: פתח

en: Open <i>%s</i> and other files of type "%s" with:
he: פתח <i>%s</i> וקבצים אחרים מטיפוס "%s" בעזרת:

en: Open <i>%s</i>, other files of type "%s", and %d other selected MIME type with: | Open <i>%s</i>, other files of type "%s", and %d other selected MIME types with:
he[0]: פתח <i>%s</i>, קבצים אחרים מסוג "%s", ו-%d סוג MIME נבחר אחר עם:
he[1]: פתח <i>%s</i>, קבצים אחרים מסוג "%s", ו-%d סוגי MIME נבחרים אחרים עם:
he[2]: פתח <i>%s</i>, קבצים אחרים מסוג "%s", ו-%d סוגי MIME נבחרים אחרים עם:

en: Open with...
he: פתח עם...

en: Opera Browser
he: דפדפן Opera

en: Other Applications
he: יישומים אחרים

en: Override the detected monitor resolution if fonts look too large or too small
he: עקוף את רזולוצית הצג המתגלית אם גופנים נראים גדולים או קטנים מדי

en: PCMan File Manager
he: מנהל קבצים PCMan

en: PCManFM-Qt File Manager
he: מנהל הקבצים PCManFM-Qt

en: Pen (absolute)
he: עט (מוחלט)

en: Perl Scripts
he: תסריטי Perl

en: Please choose your preferred File Manager
    now and click OK to proceed.
he: נא לבחור כעת מנהל קבצים מועדף
    וללחוץ על אישור כדי להמשיך.

en: Please choose your preferred Mail Reader
    now and click OK to proceed.
he: נא לבחור כעת קורא דוא״ל מועדף
    וללחוץ על אישור כדי להמשיך.

en: Please choose your preferred Terminal
    Emulator now and click OK to proceed.
he: נא לבחור כעת מדמה מסוף מועדף
    וללחוץ על אישור כדי להמשיך.

en: Please choose your preferred Web
    Browser now and click OK to proceed.
he: נא לבחור כעת דפדפן רשת מועדף
    וללחוץ על אישור כדי להמשיך.

en: Please report bugs to <%s>.
he: אנא דווח באגים ל-<%s>.

en: Pointer Speed
he: מהירות סמן

en: Press left mouse button to change the selected application.
he: לחץ על כפתור העכבר השמאלי לשינוי התוכנה הנבחרת.

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Primary Display:
he: צג ראשי:

en: Print version information and exit
he: הדפס את מידע הגרסה וצא

en: Printer
he: מדפסת

[ctx: Profile quality]
en: High Quality
he: איכות גבוהה

[ctx: Profile quality]
en: Low Quality
he: איכות נמוכה

[ctx: Profile quality]
en: Medium Quality
he: איכות בינונית

en: Property
he: מאפיין

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
he: שמות מאפיין יכולים להכיל רק תווי ASCII קרי A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' וגם '>', כמו כן גם '/' בתור מפריד

en: Property names cannot end with a '/' character
he: שמות מאפיין לא יכולים להסתיים עם תו '/'

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
he: שמות מאפיין לא יכולים להכיל שני תווי '/' עוקבים או יותר

en: Property names must start with a '/' character
he: שמות מאפיין חייבים להתחיל עם תו '/'

en: Python Scripts
he: תסריטי Python

en: Query the default helper of TYPE, where TYPE is one of the following values.
he: בצע שאילתה עבור עוזר ברירת המחדל של TYPE, כאשר TYPE הינו אחד מהערכים הבאים.

en: Question
he: שאלה

en: R_epeat interval:
he: מ_רווח חזרה:

en: R_esolution:
he: _רזולוציה:

en: Read your email
he: קרא את הדוא״ל שלך

en: Recommended Applications
he: יישומים מומלצים

en: Ref_lection:
he: ה_שתקפות:

en: Refresh
he: רענן

en: Refresh _rate:
he: קצב _רענון:

en: Rendering
he: מימוש

en: Repe_at speed:
he: _מהירות חזרה:

en: Replace running xsettings daemon (if any)
he: החלף תהליך רקע xsettings פועל (אם ישנו)

en: Reset selected property
he: אפס מאפיין נבחר

en: Reset to Default
he: אפס לברירת מחדל

en: Reset to Defaults
he: אפס לברירות מחדל

en: Reset to _Defaults
he: אפס ל_ברירות מחדל

en: Resetting a channel will permanently remove those custom settings.
he: איפוס ערוץ יסיר באופן קבוע את ההגדרות המותאמות אישית האלה.

en: Resetting a property will permanently remove those custom settings.
he: איפוס מאפיין יסיר באופן קבוע את ההגדרות המותאמות אישית האלה.

en: Resolution:
he: רזולוציה:

en: Restore num l_ock state on startup
he: שחזר מצב num l_ock בהפעלה

en: Restore the previous configuration
he: שחזר את התצורה הקודמת

en: Reverse scroll d_irection
he: ה_פוך כיוון גלילה

en: Ri_ght-handed
he: י_מניים

en: Right
he: ימין

en: Ro_tation:
he: _סיבוב:

en: Rodent File Manager
he: מנהל קבצים Rodent

en: Ruby Scripts
he: תסריטי Ruby

en: SOCKET ID
he: זהות שקע

en: Save
he: שמור

en: Scanner
he: סורק

en: Scrolling
he: גלילה

en: Scrolling _mode:
he: מ_צב גלילה:

en: Select Application
he: בחירת יישום

en: Select ICC Profile File
he: בחר קובץ פרופיל ICC

en: Select a default font
he: בחירת גופן ברירת מחדל

en: Select a default monospace font
he: בחר גופן מונוספייס ברירת מחדל

en: Select a monitor to change its properties; drag it to rearrange its placement.
he: בחר צג כדי לשנות את מאפייניו; גרור אותו כדי להסדיר מחדש את מיקומו.

en: Select an Application
he: בחירת יישום

en: Select application
he: בחר תוכנה

en: Select command
he: בחירת פקודה

en: Selected output not disabled
he: פלט נבחר לא מנוטרל

en: Sensitivit_y:
he: _רגישות:

en: Set color profiles
he: קבע פרופילי צבע

en: Set matching <a href="xfwm4-settings:">Xfwm4 theme</a> if there is one
he: קבע <a href="xfwm4-settings:">ערכת נושא Xfwm4</a> תואמת אם ישנה כזו

en: Set the acceleration and sensitivity for the selected device to the default values
he: קבע את ההאצה והרגישות של ההתקן הנבחר אל ערכי ברירת המחדל

en: Setti_ngs
he: _הגדרות

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings Editor
he: עורך הגדרות

en: Settings Manager
he: מנהל הגדרות

en: Settings dialog to show
he: דו שיח הגדרות להצגה

en: Settings manager socket
he: שקע מנהל הגדרות

en: Shell Scripts
he: תסריטי Shell

en: Shortcut
he: קיצור

en: Shortcut Command
he: פקודת קיצור

en: Shortcut:
he: קיצור:

en: Show _blinking
he: ה_צג הבהוב

en: Show detailed information about the selected profile
he: הצג מידע מפורט אודות הפרופיל הנבחר

en: Show dialog
he: הצג דו שיח

en: Show images in _menus
he: הצג תמונות בתוך _תפריטים

en: Show images on _buttons
he: הצג תמונות על _כפתורים

en: Show location of pointer on keypress
he: הצג מיקום סמן בלחיצת מקש

en: Show popup windows to identify displays
he: הצג חלונות קופצים לזיהוי צגים

en: Size
he: גודל

en: Slight
he: מועט

en: Slow Keys
he: מקשים אטיים

en: Slow keys
he: מקשים אטיים

en: Slow keys are disabled
he: מקשים אטיים מופסקים

en: Slow keys are enabled
he: מקשים אטיים מופעלים

en: Specify the application you want to use
    as default File Manager for Xfce:
he: הגדרת היישום בו ברצונך להשתמש
    כברירת מחדל למנהל הקבצים עבור Xfce:

en: Specify the application you want to use
    as default Mail Reader for Xfce:
he: הגדרת היישום בו ברצונך להשתמש
    כברירת מחדל לקורא דואר עבור Xfce:

en: Specify the application you want to use
    as default Terminal Emulator for Xfce:
he: הגדרת היישום בו ברצונך להשתמש
    כברירת מחדל למדמה מסוף עבור Xfce:

en: Specify the application you want to use
    as default Web Browser for Xfce:
he: הגדרת היישום בו ברצונך להשתמש
    כברירת מחדל לדפדפן רשת עבור Xfce:

en: Specify whether icons should be displayed next to items in menus
he: ציין האם על איקונים להיות מוצגים לצד פריטים בתפריטים

en: Specify whether icons should be displayed next to text in buttons
he: ציין האם על איקונים להיות מוצגים לצד טקסט בכפתורים

en: Specify whether mouse clicks and other user input will cause event sounds to play
he: ציין האם קליק עכבר וקלט משתמש אחר יגרמו לנגינת צלילי אירוע

en: Specify whether or not the text cursor blinks
he: ציין האם על סמן טקסט להבהב

en: St_yle
he: סג_נון

en: Standard Space
he: מרחב סטנדרטי

en: Start With Session
he: התחל עם סשן

en: Status
he: מצב

en: Sticky Keys
he: מקשים דביקים

en: Sticky keys
he: מקשים דביקים

en: Sticky keys are disabled
he: מקשים דביקים מופסקים

en: Sticky keys are enabled
he: מקשים דביקים פעילים

en: String
he: מחרוזת

en: Sub-_pixel order:
he: סדר של תתי _פיקסל:

en: Supported ICC profiles
he: פרופילי ICC נתמכים

en: TYPE [PARAMETER]
he: סוג [פרמטר]

en: T_ouchpad
he: _לוח מגע

en: Tab_let
he: _טאבלט

en: Tap touchpad to clic_k
he: הק_ש על לוח מגע כדי להקליק

en: Television
he: טלוויזיה

en: Terminal Emulator
he: מדמה מסוף

en: Terminator
he: מסיים

en: Test Profile
he: בדוק פרופיל

en: Test profile:
he: בדוק פרופיל:

en: Text
he: טקסט

en: Text next to icons
he: טקסט ליד איקונים

en: Text under icons
he: טקסט מתחת לאיקונים

en: Th_reshold:
he: ס_ף:

en: The Xfce Settings Daemon
he: תהליך רקע הגדרות של Xfce

en: The Xfce development team. All rights reserved.
he: קבוצת הפיתוח של Xfce. כל הזכויות שמורות.

en: The amount of time, in milliseconds, required between keystrokes
he: כמות הזמן, באלפיות שניה, שדרושה בין לחיצות

en: The amount of time, in milliseconds, that must elapse before a keystroke will be accepted
he: כמות הזמן, באלפיות שנייה, אשר חייבת לחלוף בטרם לחיצת מקש תתקבל

en: The command may not be empty.
he: הפקודה לא יכולה להיות ריקה.

en: The default File Manager will be used to browse the contents of folders.
he: מנהל הקבצים ברירת המחדל ישמש לדפדוף בתוכן של תיקיות.

en: The default Mail Reader will be used to compose emails when you click on email addresses.
he: קורא הדואר ברירת המחדל ישמש לעריכת אימיילים כאשר אתה לוחץ על כתובות אימייל.

en: The default Terminal Emulator will be used to run commands that require a CLI environment.
he: מדמה המסוף ברירת המחדל ישמש להרצת פקודות המצריכות סביבת ממשק שורת פקודה.

en: The default Web Browser will be used to open hyperlinks and display help contents.
he: דפדפן הרשת ברירת המחדל ישמש לפתיחת היפרלינקים ולהצגת תכני עזרה.

en: The delay, in milliseconds, between successive blinks of the cursor
he: הדיחוי, באלפיות שנייה, בין הבהובים רצופים של הסמן

en: The factor at which the pointer's speed will increase as the mouse is moved
he: היחס בו מהירות הסמן תגדל כאשר העכבר מוזז

en: The following TYPEs are supported for the --launch and --query commands:
    
      WebBrowser       - The preferred Web Browser.
      MailReader       - The preferred Mail Reader.
      FileManager      - The preferred File Manager.
      TerminalEmulator - The preferred Terminal Emulator.
he: ה-TYPE הבאים נתמכים עבור פקודות --launch ו- --query :
    
    WebBrowser - דפדפן הרשת המועדף.
    MailReader - קורא הדואר המועדף.
    FileManager - מנהל הקבצים המועדף.
    TerminalEmulator - מדמה המסוף המועדף.

en: The last active output must not be disabled, the system would be unusable.
he: הפלט הפעיל לאחרונה חייב לא להיות מנוטרל, המערכת תהפוך ללא שמישה.

en: The maximum pointer speed after acceleration
he: המהירות המרבית של סמן לאחר האצה

en: The mouse pointer cannot move farther than this distance between two clicks for them to be considered a double click
he: סמן העכבר לא יכול לזוז יותר רחוק מאשר מרחק זה בין שני קליקים כדי שאלו ייחשבו כקליק כפול

en: The number of pixels the pointer must move before a drag operation will start
he: המספר של פיקסלים שהסמן חייב לעבור בטרם פעולת גרירה מתחילה

en: The number of pixels the pointer must move in a short time before it starts accelerating
he: המספר של פיקסלים שהסמן חייב לעבור בזמן קצר בטרם זה מתחיל להאיץ

en: The previous configuration will be restored in <b>%i seconds</b> if you do not reply to this question.
he: התצורה הקודמת תשוחזר בתוך <b>%i שניות</b> אם לא תענה על השאלה הזאת.

en: The previous configuration will be restored in <b>10 seconds</b> if you do not reply to this question.
he: התצורה הקודמת תשוחזר בתוך <b>10 שניות</b> אם לא תענה על השאלה הזאת.

en: The primary display can be configured to show:
he: המסך הראשי יכול להיות מוגדר להציג:

en: The ramp used to reach maximum pointer speed
he: העלייה שבשימוש כדי להגיע למהירות סמן מרבית

en: The rate at which keystrokes are generated while a key is pressed
he: הקצב בו לחיצות מקשים מופקות במהלך לחיצת מקש

en: The root element ('/') is not a valid property name
he: אלמנט שורש ('/') אינו שם מאפיין חוקי

en: The system defaults will be restored next time you log in.
he: הברירות מחדל של המערכת תשוחזרנה עם כניסתך הבאה.

en: The time, in milliseconds, before a pressed key begins repeating
he: הזמן, באלפיות שנייה, בטרם לחיצת מקש תחל לחזור

en: The time, in milliseconds, between repeated motion events
he: הזמן, באלפיות שניה, בין אירועי תנועה חוזרים

en: The time, in milliseconds, between the initial key press and first repeated motion event
he: הזמן, באלפיות שנייה, בין לחיצת מקש ראשונה לחזרה ראשונה על אירוע תנועה

en: The time, in milliseconds, to get to maximum speed
he: הזמן, באלפיות שנייה, להגעה למהירות מירבית

en: This font will be used as the default font used when drawing user interface text
he: גופן זה ישמש כגופן ברירת המחדל שבשימוש בעת רישום טקסט ממשק משתמש

en: This font will be used as the default monospace font, for example by terminal emulators.
he: גופן זה יהיה בשימוש כגופן מונוספייס ברירת מחדל, לדוגמה על ידי מדמי מסוף.

en: This will remove your custom mime-association and restore the system-wide default.
he: זו תסיר mime-association מותאם שהגדרת ותשחזר ברירת מחדל מקיפה של מערכת.

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
he: זו תאפס את כל הקיצורים לערכי ברירת מחדל שלהם. האם באמת ברצונך לעשות זאת?

en: Thunar
he: תונאר

en: Ti_me:
he: _זמן:

en: To help prevent accidental keystrokes, slow keys requires that a key is held for a certain minimum amount of time before the keystroke will be accepted.
he: על מנת לעזור למנוע לחיצות מקשים מיותרות, מקשים איטיים דורשים שמקש יהיה לחוץ לכמות זמן מינימלית לפני שלחיצת המקש תתקבל.

en: To help prevent accidental multiple keystrokes, bounce keys imposes a minimum delay between keystrokes.
he: על מנת לעזור למנוע מספר לחיצות מקשים מיותרות, מקשים קופצים כופים השהיה מינימלית בין לחיצות מקשים.

en: Toggles between adaptive and flat acceleration profile. Adaptive takes the current speed of the device into account when deciding on acceleration. Custom acceleration profile is not supported via xfce4-settings.
he: מחליף בין פרופיל תאוצה אדפטיבי ושטוח. אדפטיבי לוקח את המהירות הנוכחית של ההתקן בחשבון בעת קביעת תאוצה. פרופיל תאוצה מותאם אישית לא נתמך דרך הגדרות xfce4 .

en: Trac_king mode:
he: מצב _עקיבה:

en: Two mouse clicks in less than this length of time (in milliseconds) will be considered a double click
he: שני קליקים בעכבר בתוך פחות מאורך זמן זה (באלפיות שנייה) ייחשבו בתור קליק כפול

en: Two-finger scrolling
he: גלילה בשתי אצבעות

en: Type
he: סוג

en: Type '%s --help' for usage.
he: הקלד '%s --help' לשימוש.

en: Typing Settings
he: הגדרות הקלדה

en: Unable to initialize GTK+.
he: לא יכול לאתחל GTK+.

en: Unable to launch the proprietary driver settings
he: לא יכול להפעיל את הגדרות מנהל ההתקן הקנייני

en: Unable to query the version of the RandR extension being used
he: לא יכול לתשאל גרסה של הרחבת RandR בשימוש

en: Unable to start "%s"
he: לא יכול להתחיל את "%s"

en: Unable to start the Xfce Display Settings
he: לא יכול להתחיל את הגדרות תצוגת Xfce

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown format, only archives and directories are supported
he: פורמט לא ידוע, רק ארכיונים וספריות הינם נתמכים

en: Update Display Profile
he: עדכן את פרופיל התצוגה

en: Update an existing profile.
he: עדכן פרופיל קיים.

en: Update changed display profile '%s'?
he: לעדכן את פרופיל התצוגה "%s" שעבר שינוי?

en: Use _bounce keys
he: השתמש במקשים קו_פצים

en: Use _startup notification
he: השתמש בהודעת ה_פעלה

en: Use a c_ustom command:
he: השתמש בפקודה מות_אמת אישית:

en: Use a custom application which is not included in the above list.
he: השתמש בתוכנה מותאמת אישית שלא כלולה ברשימה מעלה.

en: Use a custom command for an application that is not available from the above application list.
he: השתמש בפקודה מותאמת אישית עבור יישום אשר אינו זמין מתוך רשימת היישומים מעלה.

en: Use bottom areas as left, middle or right buttons
he: השתמש באיזורים נמוכים כלחצנים שמאלי, אמצעי או ימני

en: Use slow _keys
he: השתמש במקשים _אטיים

en: Use the command line
he: השתמש בשורת הפקודה

en: User Set
he: הגדרת משתמש

en: Value
he: ערך

en: Variant
he: נוסח

en: Vendor:
he: יצרן:

en: Version information
he: מידע גרסה

en: Vertical
he: אנכי

en: Vertical BGR
he: ‏BGR אנכי

en: Vertical RGB
he: ‏RGB אנכי

en: W3M Text Browser
he: דפדפן טקסטואלי W3M

en: Warning
he: אזהרה

en: Warning: this icon theme has no cache file. You can create this by running <i>gtk-update-icon-cache -f -t %s/</i> in a terminal emulator.
he: אזהרה: ערכת נושא איקון זו ללא קובץ מטמון. אתה יכול ליצור קובץ כזה במדמה מסוף ע"י הרצת <i>gtk-update-icon-cache -f -t %s/</i>.

en: Warning: this icon theme is incomplete. It only provides a base set of icons from which other themes can inherit.
he: אזהרה: ערכת נושא איקון זו אינה שלמה. היא רק מספקת סט בסיס של איקונים ממנו ערכות נושא אחרות יכולות לרשת.

en: Warning: this icon theme is incomplete. Some icons will be missing.
he: אזהרה: ערכת נושא איקון זו אינה שלמה. איקונים מסויימים יחסרו.

en: Web Browser
he: דפדפן רשת

en: Webcam
he: מצלמת רשת

en: When a display is connected
he: כאשר מסך מחובר

en: When a display is connected:
he: כאשר מסך מחובר:

en: When a display is disconnected
he: כאשר מסך מנותק

en: When enabled, modifier keys (such as Control, Alt, and Shift) do not need to be held down (they can be pressed and then released) when multiple keys would normally need to be pressed at the same time.
he: כאשר מופעלת, מקשי שינוי (כמו קונטרול, אלט, ושיפט) אינם צריכים להישאר לחוצים (ניתן ללחוץ ולשחרר) בזמן שמספר מקשים כן היה צריך להיות לחוץ בו זמנית.

en: When enabled, the mouse pointer can be controlled using the keyboard number pad.
he: כאשר מופעלת, סמן העכבר ניתן לשליטה בעזרת לוח הספרות במקלדת.

en: When enabled, the session manager will start the required applications for screen readers and magnifiers.
he: כאשר מופעלת, מנהל הסשן יתחיל את היישומים הנדרשים עבור קוראים ומגדילים של המסך.

en: When selected, modifier keys (such as Control, Alt, and Shift) will remain locked in the pressed state until pressed again
he: כאשר נבחרת, מקשים מגבילים (כגון Control, ‏Alt, או Shift) יישארו נעולים במצב לחוץ עד אשר אלו יילחצו שוב

en: When selected, pressing and holding down a key emits the same character over and over again
he: כאשר נבחרת, לחיצה והחזקה של מקש תדפיס את אותו התו שוב ושוב

en: When selected, the "sticky keys" feature will be disabled if two keys are pressed simultaneously
he: כאשר נבחרת, תכונת "מקשים דביקים" תנוטרל אם שני מקשים נלחצים בו זמנית

en: When selected, the mouse pointer can be controlled using the keyboard number pad
he: כאשר נבחרת, סמן העכבר יהיה נתון לשליטה באמצעות לוח הספרות במקלדת

en: When selected, the scroll wheel will work in the opposite direction
he: כאשר נבחרת, גלגל הגלילה יעבוד בכיוון ההפוך

en: When selected, the touchpad will be disabled when the keyboard is being used
he: כאשר נבחרת, בלוח מגע ינוטרל כאשר המקלדת מצויה בשימוש

en: Workspace %d
he: מרחב עבודה %d

en: X Terminal
he: מסוף X

en: Xfce Panel
he: לוח Xfce

en: Xfce Terminal
he: מסוף Xfce

en: Xfe File Manager
he: מנהל קבצים Xfe

en: Yes
he: כן

en: Your compositor does not seem to support the wlr-output-management protocol
he: נראה שהעורך שלך לא תומך בפרוטוקול wlr-output-management

en: _Acceleration delay:
he: _דיחוי האצה:

en: _Add
he: _הוסף

en: _Advanced
he: _מתקדם

en: _Behavior
he: ה_תנהגות

en: _Browse...
he: _סיור...

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Close
he: _סגור

en: _Devices
he: _התקנים

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: _Enable anti-aliasing
he: אפשר ה_חלקת קצוות

en: _Enable assistive technologies
he: _אפשר טכנולוגיות מסייעות

en: _Enable key repeat
he: אפשור _חזרת מקשים

en: _Filter:
he: _מסנן:

en: _Fonts
he: _גופנים

en: _General
he: _כללי

en: _Help
he: _עזרה

en: _Icons
he: _איקונים

en: _Import
he: _ייבא

en: _Internet
he: _אינטרנט

en: _Keyboard model
he: _דגם מקלדת

en: _Layout
he: _סידור

en: _Lock sticky keys
he: _נעל מקשים דביקים

en: _Mirror displays
he: _שקף תצוגות

en: _Monitor
he: _עקוב

en: _Mouse
he: עכ_בר

en: _OK
he: _אישור

en: _Open
he: _פתח

en: _Other...
he: אחר...

en: _Others
he: _אחרים

en: _Property:
he: מ_אפיין:

en: _Remove
he: _הסר

en: _Repeat delay:
he: דיחוי _חזרה:

en: _Reset
he: _אפס

en: _Reset Channel
he: _אפס ערוץ

en: _Reset to Defaults
he: אפס ל_ברירות מחדל

en: _Rotation:
he: ה_טיה:

en: _Scale:
he: _קנה מידה:

en: _Test area:
he: _אזור בדיקה:

en: _Theme
he: ערכת _נושא

en: _Type:
he: _סוג:

en: _Update
he: _עדכון

en: _Update '%s'
he: _עדכן '%s'

en: _Use mouse emulation
he: _השתמש בהדמיית עכבר

en: _Use sticky keys
he: השתמש במקשים _דביקים

en: _Utilities
he: _עזרים

en: _Value:
he: _ערך:

en: _Window Scaling
he: הגדלת _חלון

en: msec
he: אלפיות שנייה

en: pixels/sec
he: פיקסלים לשניה

en: reset
he: אפס
