avahi - en to hr translation catalogue (166 entries)

en:     -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -D --browse-domains  Browse for browsing domains instead of services
        -a --all             Show all services, regardless of the type
        -d --domain=DOMAIN   The domain to browse in
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -t --terminate       Terminate after dumping a more or less complete list
        -c --cache           Terminate after dumping all entries from the cache
        -l --ignore-local    Ignore local services
        -r --resolve         Resolve services found
        -f --no-fail         Don't fail if the daemon is not available
        -p --parsable        Output in parsable format
hr:     -h --help            Prikaži ovu pomoć
        -V --version         Prikaži inačicu
        -D --browse-domains  Pregledaj domene za pregledavanje umjesto usluga
        -a --all             Prikaži sve usluge, bez obzira na vrstu
        -d --domain=DOMENA   Domena za pregledavanje
        -v --verbose         Omogući opširniji način
        -t --terminate       Prekini nakon zapisa više-manje završenog popisa
        -c --cache           Prekini nakon zapisa svih unosa iz predmemorije
        -l --ignore-local    Zanemari lokalne usluge
        -r --resolve         Razriješi pronađene usluge
        -f --no-fail         Uspij unatoč ako pozadinski program nije dostupan
        -p --parsable        Izlaz u obradivome formatu

en:     -k --no-db-lookup    Don't lookup service types
        -b --dump-db         Dump service type database
hr:     -k --no-db-lookup    Ne pretražuj vrstu usluga
        -b --dump-db         Stvori bazu podataka vrste usluga

en: %s [options]
    
        -h --help            Show this help
        -s --ssh             Browse SSH servers
        -v --vnc             Browse VNC servers
        -S --shell           Browse both SSH and VNC
        -d --domain=DOMAIN   The domain to browse in
hr: %s [mogućnost]
    
        -h --help            Prikaži ovu pomoć
        -s --ssh             Pregledaj SSH poslužitelje
        -v --vnc             Pregledaj VNC poslužitelje
        -S --shell           Pregledaj oba SSH i VNC
        -d --domain=DOMENA   Domena za pregledavanje

en: %s [options] %s <host name ...>
    %s [options] %s <address ... >
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -n --name            Resolve host name
        -a --address         Resolve address
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -6                   Lookup IPv6 address
        -4                   Lookup IPv4 address
hr: %s [mogućnost] %s <naziv poslužitelja ...>
    %s [mogućnost] %s <adresa ... >
    
        -h --help            Prikaži ovu pomoć
        -V --version         Prikaži inačicu
        -n --name            Razriješi naziv poslužitelja
        -a --address         Razriješi adresu
        -v --verbose         Omogući opširniji način
        -6                   Potraži IPv6 adrese
        -4                   Potraži IPv4 adrese

en: %s [options] %s <name> <type> <port> [<txt ...>]
    %s [options] %s <host-name> <address>
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -s --service         Publish service
        -a --address         Publish address
        -v --verbose         Enable verbose mode
        -d --domain=DOMAIN   Domain to publish service in
        -H --host=DOMAIN     Host where service resides
           --subtype=SUBTYPE An additional subtype to register this service with
        -R --no-reverse      Do not publish reverse entry with address
        -f --no-fail         Don't fail if the daemon is not available
hr: %s [mogućnost] %s <naziv> <vrsta> <ulaz> [<txt ...>]
    %s [mogućnost] %s <naziv-poslužitelja> <adresa>
    
        -h --help            Prikaži ovu pomoć
        -V --version         Prikaži inačicu
        -s --service         Objavi uslugu
        -a --address         Objavi adresu
        -v --verbose         Omogući opširniji način
        -d --domain=DOMENA   Domena za objavu usluge
        -H --host=DOMENA     Poslužitelj gdje se nalazi usluga
           --subtype=PODVRSTA Dodatna podvrsta za registraciju ove usluge
        -R --no-reverse      Ne objavljuj obrnuti unos s adresom
        -f --no-fail         Uspij unatoč ako pozadinski program nije dostupan

en: %s [options] <new host name>
    
        -h --help            Show this help
        -V --version         Show version
        -v --verbose         Enable verbose mode
hr: %s [mogućnost] <novi naziv poslužitelja>
    
        -h --help            Prikaži ovu pomoć
        -V --version         Prikaži inačicu
        -v --verbose         Omogući opširniji način

en: : All for now
hr: : Sve za sada

en: : Cache exhausted
hr: : Ponestalo predmemorije

en: <i>No service currently selected.</i>
hr: <i>Trenutno nema odabranih usluga.</i>

en: A NULL terminated list of service types to browse for
hr: Nulom prekinut popis vrsta usluga pregledavanja za

en: Access denied
hr: Pristup uskraćen

en: Address
hr: Adresa

en: Address family
hr: Adresa obitelji

en: Address:
hr: Adresa:

en: An unexpected D-Bus error occurred
hr: Dogodila se neočekivana D-bus greška

en: Avahi Discovery
hr: Avahi otkrivanje

en: Avahi SSH Server Browser
hr: Avahi preglednik SSH poslužitelja

en: Avahi VNC Server Browser
hr: Avahi preglednik za VNC poslužitelje

en: Avahi Zeroconf Browser
hr: Avahi Zeroconf preglednik

en: Avahi client failure: %s
hr: Neuspjeh Avahi klijenta: %s

en: Avahi domain browser failure: %s
hr: Neuspjeh Avahi preglednika domene: %s

en: Avahi resolver failure: %s
hr: Neuspjeh Avahi razrješitelja: %s

en: Bad number of arguments
hr: Loš broj argumenata

en: Bad state
hr: Loše stanje

en: Browse Service Types
hr: Pregledaj vrste usluge

en: Browse for Zeroconf services available on your network
hr: Pregledavajte Zeroconf usluge dostupne na vašoj mreži

en: Browse for Zeroconf-enabled SSH Servers
hr: Pregledaj Zeroconf-omogućene SSH poslužitellje

en: Browse for Zeroconf-enabled VNC Servers
hr: Pregledaj Zeroconf-omogućene VNC poslužitellje

en: Browse service type list is empty!
hr: Popis vrste usluga pregledavanja je prazan!

en: Browsing for service type %s in domain %s failed: %s
hr: Pregledavanje poslužitelja vrste %s na domeni %s neuspjelo: %s

en: Browsing for services in domain <b>%s</b>:
hr: Pregledavanje usluga na domeni <b>%s</b>:

en: Browsing for services on <b>local network</b>:
hr: Pregledavanje usluga na <b>lokalnoj mreži</b>:

en: Browsing...
hr: Pregledavanje...

en: C_onnect
hr: P_oveži se

en: Canceled.
hr: Prekinuto.

en: Change domain
hr: Promjena domene

en: Choose SSH server
hr: Odaberi SSH poslužitelja

en: Choose Shell Server
hr: Odaberi poslužitelja ljuske

en: Choose VNC server
hr: Odaberi VNC poslužitelja

en: Client failure, exiting: %s
hr: Neuspjeh klijenta, zatvaram: %s

en: Connecting to '%s' ...
hr: Povezivanje s '%s'...

en: DNS failure: FORMERR
hr: DNS neuspjeh: FORMERR

en: DNS failure: NOTAUTH
hr: DNS neuspjeh: NOTAUTH

en: DNS failure: NOTIMP
hr: DNS neuspjeh: NOTIMP

en: DNS failure: NOTZONE
hr: DNS neuspjeh: NOTZONE

en: DNS failure: NXDOMAIN
hr: DNS neuspjeh: NXDOMAIN

en: DNS failure: NXRRSET
hr: DNS neuspjeh: NXRRSET

en: DNS failure: REFUSED
hr: DNS neuspjeh: REFUSED

en: DNS failure: SERVFAIL
hr: DNS neuspjeh: SERVFAIL

en: DNS failure: YXDOMAIN
hr: DNS neuspjeh: YXDOMAIN

en: DNS failure: YXRRSET
hr: DNS neuspjeh: YXRRSET

en: Daemon connection failed
hr: Povezivanje s pozadinskim programom neuspjelo

en: Daemon not running
hr: Pozadinski program nije pokrenut

en: Desktop
hr: Radna površina

en: Disconnected, reconnecting ...
hr: Povezivanje prekinuto, ponovno povezivanje...

en: Domain
hr: Domena

en: Domain Name:
hr: Domena usluge:

en: E Ifce Prot %-*s %-20s Domain
hr: E Ifce Prot %-*s %-20s domena

en: E Ifce Prot Domain
hr: E Ifce Prot domena

en: Established under name '%s'
hr: Uspostavljeno pod nazivom '%s'

en: Failed to add address: %s
hr: Neuspjelo dodavanje adrese: %s

en: Failed to add service: %s
hr: Neuspjelo dodavanje usluge: %s

en: Failed to add subtype '%s': %s
hr: Neuspjelo dodavanje podvrste: '%s': %s

en: Failed to connect to Avahi server: %s
hr: Neuspjelo povezivanje s Avahi poslužiteljem: %s

en: Failed to create address resolver: %s
hr: Neuspjelo stvaranje razrješitelja adrese: %s

en: Failed to create browser for %s: %s
hr: Neuspjelo stvaranje preglednika za %s: %s

en: Failed to create client object: %s
hr: Neuspjelo stvaranje objekta klijenta: %s

en: Failed to create domain browser: %s
hr: Neuspjelo stvaranje preglednika domene: %s

en: Failed to create entry group: %s
hr: Neuspjelo stvaranje unosa grupe: %s

en: Failed to create host name resolver: %s
hr: Neuspjelo stvaranje razrješavatelja naziva poslužitelja: %s

en: Failed to create resolver for %s of type %s in domain %s: %s
hr: Neuspjelo stvaranje razrješitelja za %s vrste %s na domeni %s: %s

en: Failed to create simple poll object.
hr: Neuspjelo stvaranje objekta jednostavnog spremnika.

en: Failed to parse address '%s'
hr: Neuspjela obrada adrese '%s'

en: Failed to parse port number: %s
hr: Neuspjela obrada broja ulaza: %s

en: Failed to query host name: %s
hr: Neuspjelo ispitivanje naziva poslužitelja: %s

en: Failed to query version string: %s
hr: Neuspjelo ispitivanje izraza inačice: %s

en: Failed to read Avahi domain: %s
hr: Neuspjelo čitanje Avahi domene: %s

en: Failed to register: %s
hr: Neuspjela registracija: %s

en: Failed to resolve address '%s': %s
hr: Neuspjelo razrješavanje adrese '%s': %s

en: Failed to resolve host name '%s': %s
hr: Neuspjelo razrješvanje naziva poslužitelja '%s': %s

en: Failed to resolve service '%s' of type '%s' in domain '%s': %s
hr: Neuspjelo razrješavanje usluge '%s' vrste '%s' na domeni '%s': %s

en: Host Name
hr: Naziv poslužitelja

en: Host name conflict
hr: Sukob naziva poslužitelja

en: Host name successfully changed to %s
hr: Naziv poslužitelja uspješno promijenjen u %s

en: Initializing...
hr: Pokretanje...

en: Interface:
hr: Sučelje:

en: Invalid DNS TTL
hr: Nevaljan DNS TTL

en: Invalid DNS class
hr: Nevaljana DNS klasa

en: Invalid DNS return code
hr: Nevaljan DNS povratni kôd

en: Invalid DNS type
hr: Nevaljana DNS vrsta

en: Invalid Error Code
hr: Nevaljan kôd greške

en: Invalid RDATA
hr: Nevaljan RDATA

en: Invalid address
hr: Nevaljana adresa

en: Invalid argument
hr: Nevaljan argument

en: Invalid configuration
hr: Nevaljano podešavanje

en: Invalid domain name
hr: Neispravan naziv domene

en: Invalid flags
hr: Neispravna oznaka

en: Invalid host name
hr: Neispravan naziv poslužitelja

en: Invalid interface index
hr: Neispravan sadržaj sučelja

en: Invalid number of arguments, expecting exactly one.
hr: Neispravan broj argumenata, očekivan je točno jedan.

en: Invalid operation
hr: Neispravna radnja

en: Invalid packet
hr: Nevaljan paket

en: Invalid port number
hr: Nevaljan broj ulaza

en: Invalid protocol specification
hr: Neispravna specifikacija protokola

en: Invalid record
hr: Nevaljan zapis

en: Invalid record key
hr: Nevaljan ključ zapisa

en: Invalid service name
hr: Nevaljan naziv usluge

en: Invalid service subtype
hr: Nevaljana podvrsta usluge

en: Invalid service type
hr: Nevaljana vrsta usluge

en: Is empty
hr: Je prazno

en: Local name collision
hr: Sukob lokalnog naziva

en: Location
hr: Lokacija

en: Memory exhausted
hr: Nedovoljno memorije

en: Name
hr: Naziv

en: Name collision, picking new name '%s'.
hr: Sukob naziva, odabir novog naziva '%s'.

en: No command specified.
hr: Naredba nije navedena.

en: No suitable network protocol available
hr: Nema prikladnog mrežnog protokola

en: Not found
hr: Nije pronađeno

en: Not permitted
hr: Nije dopušteno

en: Not supported
hr: Nije podržano

en: OK
hr: U redu

en: OS Error
hr: OS greška

en: Operation failed
hr: Radnja nije uspjela

en: Port
hr: Ulaz

en: Resolve Service
hr: Razrješi uslugu

en: Resolve Service Host Name
hr: Razrješi naziv poslužitelja usluge

en: Resolve the host name of the selected service automatically before returning
hr: Razrješi naziv poslužitelja odabrane usluge automatski prije vraćanja

en: Resolve the selected service automatically before returning
hr: Razrješi odabranu uslugu automatski prije vraćanja

en: Resource record key is pattern
hr: Ključ zapisa resursa je uzorak

en: Server version: %s; Host name: %s
hr: Inačica poslužitelja: %s; Naziv poslužitelja: %s

en: Service Name
hr: Naziv usluge

en: Service Name:
hr: Naziv usluge:

en: Service Type
hr: Vrsta usluge

en: Service Type:
hr: Vrsta usluge:

en: TXT Data
hr: TXT podaci

en: TXT Data:
hr: TXT podaci:

en: The IP port number of the resolved service
hr: Broj IP ulaza za razrješenu uslugu

en: The TXT data of the resolved service
hr: TXT podaci za razrješenu uslugu

en: The address family for host name resolution
hr: Adresa obitelji za razlučivost naziva poslužitelja

en: The address of the resolved service
hr: Adresa razrješene usluge

en: The domain to browse in, or NULL for the default domain
hr: Domena za pregledavanje, ili ništa za zadanu domenu

en: The host name of the resolved service
hr: Naziv poslužitelja za razrješenu uslugu

en: The object passed in was not valid
hr: Proslijeđeni objekt nije valjan

en: The requested operation is invalid because redundant
hr: Zahtijevana radnja je neispravna zato jer je suvišna

en: The service name of the selected service
hr: Naziv usluge za odabranu uslugu

en: The service type of the selected service
hr: Vrsta usluge za odabranu uslugu

en: Timeout reached
hr: Vrijeme isteklo

en: Too few arguments
hr: Nekoliko argumenata

en: Too many arguments
hr: Previše argumenata

en: Too many clients
hr: Previše klijenata

en: Too many entries
hr: Previše unosa

en: Too many objects
hr: Previše objekata

en: Type
hr: Vrsta

en: Version mismatch
hr: Inačica se ne podudara

en: Waiting for daemon ...
hr: Čekanje pozadinskog programa...

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Domain...
hr: _Domena...

en: _OK
hr: _U redu

en: avahi_domain_browser_new() failed: %s
hr: avahi_domain_browser_new() neuspio: %s

en: avahi_service_browser_new() failed: %s
hr: avahi_service_browser_new() neuspio: %s

en: avahi_service_type_browser_new() failed: %s
hr: avahi_service_type_browser_new() neuspio: %s

en: empty
hr: prazno

en: execlp() failed: %s
hr: execlp() neuspjelo: %s

en: n/a
hr: n/d

en: service_browser failed: %s
hr: service_browser neuspio: %s

en: service_type_browser failed: %s
hr: service_type_browser neuspio: %s
