Xfce Apps - en to hu translation catalogue (316 entries)

en: %s cannot be added to the composition, because it exceeds the maximum allowed file size for iso9660.
hu: A(z) %s nem adható hozzá az összeállításhoz, mivel az meghaladná az ISO9660-ban engedélyezett maximális fájlméretet.

en: %s is larger than what iso9660 level 2 allows. This can be a problem for old systems or software.
hu: A(z) %s nagyobb, mint amit az ISO9660 2. szintje lehetővé tesz. Ez problémát jelenthet a régi rendszerek vagy szoftverek számára.

en: %s is missing.
    
    You do not have a decoder installed to handle this file.
    Probably you need to look at the gst-plugins-* packages
    for the necessary plugins.
hu: A(z) %s hiányzik.
    
    Nincs dekódoló telepítve ezen fájl kezeléséhez.
    A szükséges bővítményekért nézze meg a gst-plugins-*
    csomagokat.

en: %s's home
hu: %s mappája

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
hu: %s: %s
    Az elérhető kapcsolók listájáért adja ki az %s --help parancsot.

en: %s: %s (code %X)
hu: %s: %s (kód: %X)

en: %s: node name not unique
hu: %s: a csomópont neve nem egyedi

en: %s: null pointer
hu: %s: null mutató

en: %s: out of memory
hu: %s kevés a memória

en: <big>Burn _Image</big>
hu: <big>_Lemezkép írása</big>

en: <big>New _Data Composition</big>
hu: <big>Új _adat-összeállítás</big>

en: <big>_Audio CD</big>
hu: <big>_Hang-CD</big>

en: <big>_Blank Disc</big>
hu: <big>Lemez _törlése</big>

en: <small>Would you like to change the default composition name?</small>
hu: <small>Módosítja az alapértelmezett összeállításnevet?</small>

en: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Please select an image to burn</span>
hu: <span weight="bold" foreground="darkred" stretch="semiexpanded">Válassza ki a kiírandó lemezképet</span>

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
hu: Már létezik „%s” nevű fájl a könyvtárban, a fájl nem került hozzáadásra.

en: A file with the same name is already present in the composition.
hu: Már létezik ugyanilyen nevű fájl az összeállításban.

en: A full, but erasable disc is in the drive
hu: Egy teli, de törölhető lemez van a meghajtóban

en: A plugin
hu: Egy bővítmény

en: A problem with the burn backend occurred.
hu: Hiba történt az író háttérprogramban.

en: A simple CD burning tool
hu: Egy egyszerű CD-író eszköz

en: Aborted
hu: Megszakítva

en: Aborting...
hu: Megszakítás…

en: About
hu: Névjegy

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add a new directory to the composition
hu: Új könyvtár hozzáadása az összeállításhoz

en: Add the selected file(s) to the composition
hu: A kiválasztott fájlok hozzáadása az összeállításhoz

en: Adding files to the composition
hu: Fájlok hozzáadása az összeállításhoz

en: Adding home directory
hu: Saját könyvtár hozzáadása

en: All files
hu: Minden fájl

en: An error occurred in the burn backend
hu: Hiba történt az író háttérprogramban

en: An error occurred in the burn backend.
hu: Hiba történt az író háttérprogramban.

en: An error occurred setting gstreamer up for transcoding
hu: Hiba történt a GStreamer átkódolásra való beállítása során

en: An error occurred while identifying '%s' with gstreamer
hu: Hiba történt a(z) „%s” GStreamerrel történő azonosításakor

en: An error occurred while setting the burning backend up
hu: Hiba történt az írási háttérrendszer beállítása során

en: An error occurred while writing ISO: %s
hu: Hiba történt az ISO írása során: %s

en: Another cd burning GUI
hu: Még egy CD-író felület

en: Are you sure you want to abort?
hu: Biztos, hogy megszakítja a folyamatot?

en: Audio CD playable in regular stereos
hu: Normál lejátszókban használható hang-CD

en: Audio composition
hu: Hangösszeállítás

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Blank CD-RW
hu: CD-RW törlése

en: Blank Disc
hu: Lemez törlése

en: Blank mode
hu: Törlési mód

en: Blanking disc...
hu: Lemez törlése…

en: Burn Composition
hu: Összeállítás írása

en: Burn Image
hu: Lemezkép írása

en: Burn Image (xfburn)
hu: Lemezkép írása

en: Burn a prepared composition, i.e. an .ISO file
hu: Előkészített összeállítás (például egy .ISO fájl) írása

en: Burn image
hu: Lemezkép írása

en: Burn mode is not currently implemented.
hu: Az írási mód jelenleg nincs megvalósítva.

en: Burn speeds supported by the device
hu: Az eszköz által támogatott írási sebességek

en: Burn;CD;DVD;ISO;Disc;Write;Audio;Video;
hu: írás;CD;DVD;ISO;lemez;hang;videó;

en: Burning composition...
hu: Összeállítás írása…

en: Burning device
hu: Íróeszköz

en: Burning image...
hu: Lemezkép írása…

en: Burning track %2d/%d...
hu: %2d. / %d sáv írása…

en: CD Reader device
hu: CD-olvasó eszköz

en: CD and DVD burning application
hu: CD- és DVD-író alkalmazás

en: CD copying finished successfully.
hu: A CD másolása sikeresen befejeződött.

en: Can burn Blu-ray
hu: Képes Blu-ray írására

en: Can burn CDR
hu: Képes CD-R írására

en: Can burn CDRW
hu: Képes CD-RW írására

en: Can burn DVDPLUSR
hu: Képes DVD+R írására

en: Can burn DVDR
hu: Képes DVD-R írására

en: Can burn DVDRAM
hu: Képes DVDRAM írására

en: Cancel
hu: Törlés

en: Cancelled
hu: Megszakítva

en: Cannot access drive (it might be in use)
hu: Nem érhető el a meghajtó (használatban lehet)

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead)
hu: Ebben a módban nem lehet adatokat fűzni a több szakaszos lemezhez (használja a TAO-t)

en: Cannot append data to multisession disc in this write mode (use TAO instead).
hu: Ebben a módban nem lehet adatokat fűzni a több szakaszos lemezhez (használja a TAO-t).

en: Cannot burn audio onto a DVD.
hu: Nem írható hang DVD-re.

en: Cannot determine disc status - hit enter to try again.
hu: Nem lehet meghatározni a lemez állapotát ‒ újabb próbálkozáshoz nyomja meg az Entert.

en: Cannot open image.
hu: A lemezkép nem nyitható meg.

en: Cannot recognize state of drive and disc
hu: Nem ismerhető fel a meghajtó és a lemez állapota

en: Cannot recognize the state of the drive and disc.
hu: Nem ismerhető fel a meghajtó és lemez állapota.

en: Capacity:
hu: Kapacitás:

en: Changing this setting only takes full effect after a program restart.
hu: Ezen beállítás módosítása csak a program újraindítása után lép életbe.

en: Clear
hu: Törlés

en: Clear the content of the composition
hu: Az összeállítás tartalmának törlése

en: Close
hu: Bezárás

en: Closed disc with data detected, a blank or appendable disc is needed.
hu: Adatokat tartalmazó lezárt lemez észlelve. Üres vagy lezáratlan lemez szükséges.

en: Closed disc with data detected. Need blank or appendable disc
hu: Adatokat tartalmazó lezárt lemez észlelve. Üres vagy lezáratlan lemez szükséges.

en: Closing session...
hu: Szakasz lezárása…

en: Closing track...
hu: Sáv lezárása…

en: Completed
hu: Befejezve

en: Composition name
hu: Összeállítás neve

en: Contents
hu: Tartalom

en: Copy data CD
hu: Adat CD másolása

en: Copy data DVD
hu: Adat DVD másolása

en: Could not create ISO source structure.
hu: Az ISO forrásstruktúra nem hozható létre.

en: Could not create destination ISO file: %s
hu: Nem hozható létre a cél ISO-fájl: %s

en: Could not open %s.
hu: A(z) %s nem nyitható meg.

en: Could not open %s: %s
hu: A(z) %s nem nyitható meg: %s

en: Could not stat %s: %s
hu: A(z) %s nem érhető el: %s

en: Create ISO from CD
hu: ISO létrehozása CD-ből

en: Create a new data disc with the files of your choosing
hu: Új adatlemez készítése kiválasztott fájlokkal

en: Create directory
hu: Könyvtár létrehozása

en: Currently selected device
hu: Jelenleg kiválasztott eszköz

en: DVD Reader device
hu: DVD-olvasó eszköz

en: DVD+RW does not need blanking
hu: A DVD+RW-t nem kell törölni

en: Data %s~%d
hu: Adatok %s–%d

en: Data Composition
hu: Adat-összeállítás

en: Data composition
hu: Adat-összeállítás

en: Default value for eject checkbox
hu: Kiadás jelölőnégyzet alapértelmezett értéke

en: Detected devices
hu: Felismert eszközök

en: Determine whether the close button is visible
hu: Meghatározza, hogy a bezárás gomb látható-e

en: Device Revision
hu: Eszköz revíziója

en: Device address
hu: Eszköz címe

en: Device buffer:
hu: Eszközpuffer:

en: Device revision
hu: Eszköz revíziója

en: Devices
hu: Eszközök

en: Disc images
hu: Lemezképek

en: Disc is not erasable.
hu: A lemez nem törölhető.

en: Disc status
hu: Lemez állapota

en: Disk Burning
hu: Lemezírás

en: Display name
hu: Megjelenítendő név

en: Display program version and exit
hu: A program verziójának megjelenítése és kilépés

en: Do you want to blank the disc, so that it can be used for the upcoming burn process?
hu: Törli a lemezt, hogy a következő írási folyamathoz használhassa?

en: Done
hu: Kész

en: Drive can't burn on the inserted disc
hu: A meghajtó nem tud a behelyezett lemezre írni

en: Drive is empty
hu: A meghajtó üres

en: Duplicate filename '%s' for '%s'
hu: Ismétlődő fájlnév („%s”) a következőhöz: „%s”

en: E_ject disk
hu: Lemez kia_dása

en: Eject the disc
hu: Lemez kiadása

en: Error determining disc
hu: Hiba a lemez meghatározásakor

en: Error(s) occurred while adding files
hu: Hibák történtek a fájlok hozzáadásakor

en: Estimated writing speed:
hu: Becsült írási sebesség:

en: FIFO buffer size (in kb)
hu: FIFO puffer mérete (kB-ban)

en: FIFO buffer:
hu: FIFO puffer:

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Failed to change songs while transcoding
hu: A számok váltása az átkódoláskor sikertelen

en: Failed to get image size
hu: A lemezkép méretének lekérése sikertelen

en: Failed to initialize %s transcoder: %s
    	(falling back to basic implementation)
hu: A(z) %s átkódoló előkészítése sikertelen: %s
    	(visszalépés az alapszintű megvalósításhoz)

en: Failed to unmount '%s'. Drive cannot be used for burning.
hu: A(z) „%s” eltávolítása sikertelen. A meghajtó nem használható íráshoz.

en: Failure
hu: Hiba

en: File
hu: Fájl

en: File %s does not contain uncompressed PCM wave audio
hu: A fájl (%s) nem tömörítetlen PCM hangot tartalmaz

en: File %s does not have a .wav extension
hu: A fájl (%s) nem .wav kiterjesztésű

en: File browser
hu: Fájlböngésző

en: File content has a decoder but is not audio.
hu: A fájltartalomhoz tartozik dekódoló, de nem hang.

en: File(s) to add to composition
hu: Ezen fájlok hozzáadása az összeállításhoz

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Filesystem
hu: Fájlrendszer

en: Flushing cache...
hu: Gyorsítótár ürítése…

en: Folder
hu: Mappa

en: Formatted.
hu: Formázva.

en: Formatting failed.
hu: A formázás sikertelen.

en: Formatting...
hu: Formázás…

en: Full Blank (slow)
hu: Teljes törlés (lassú)

en: Full Deformat (slow)
hu: Teljes formázás-visszavonás (lassú)

en: Full Format
hu: Teljes formázás

en: General
hu: Általános

en: Gstreamer did not want to start transcoding (timed out)
hu: A GStreamer nem tudta elkezdeni az átkódolást (időtúllépés)

en: Image
hu: Lemezkép

en: Image file '%s' does not exist.
hu: A(z) „%s” lemezképfájl nem létezik.

en: Image to burn
hu: Kiírandó lemezkép

en: Initializing...
hu: Előkészítés…

en: Inserted disc is already blank
hu: A behelyezett lemez már üres

en: Inserted disc is full
hu: A behelyezett lemez tele van

en: Inserted disc is unsuitable
hu: A behelyezett lemez nem megfelelő

en: Is it a valid combination
hu: Érvényes kombináció?

en: Is the combination of hardware and disc valid to burn the composition?
hu: A hardver és a lemez kombinációja érvényes az összeállítás kiírásához?

en: Is the disc erasable
hu: A lemez törölhető

en: Label
hu: Címke

en: Length
hu: Hossz

en: List of devices
hu: Eszközlista

en: Local Path
hu: Helyi útvonal

en: Make sure you selected a valid file and you have the proper permissions to access it.
hu: Győződjön meg róla, hogy érvényes fájlt választott és jogosult az elérésére.

en: Max
hu: Maximum

en: Min. fill was %2d%%
hu: Minimális feltöltés: %2d%%

en: Multi Session / Session-At-Once (SAO)
hu: Több szakaszos / Szakaszonként (SAO)

en: Name
hu: Név

en: New _audio composition
hu: Új _hangösszeállítás

en: New _data composition
hu: Új _adat-összeállítás

en: New audio composition
hu: Új hangösszeállítás

en: New data composition
hu: Új adat-összeállítás

en: New directory
hu: Új könyvtár

en: No burners are currently available
hu: Jelenleg nem érhetők el írók

en: No disc detected in drive
hu: Nem található lemez a meghajtóban

en: No disc detected in drive.
hu: Nem található lemez a meghajtóban.

en: No disc detected in the drive.
hu: Nem található lemez a meghajtóban.

en: No information available on which plugin is required.
hu: Nem érhető el információ arról, hogy melyik bővítmény szükséges.

en: Node
hu: Csomópont

en: Number of burners in the system
hu: Írók száma a rendszerben

en: Number of drives in the system
hu: Meghajtók száma a rendszerben

en: Number of drives in the system (readers and writers)
hu: Meghajtók száma a rendszerben (olvasók és írók)

en: On the _fly
hu: _Menet közben

en: Only create _ISO
hu: Csak _ISO létrehozása

en: Open the blank disc dialog
hu: Üres lemez írási párbeszédablakának megnyitása

en: Open the burn image dialog, optionally followed by the image filename
hu: A lemezképírási párbeszédablak megnyitása, választhatóan a kép fájlnevének megadásával követve

en: Options
hu: Beállítások

en: Please insert a recordable disc and hit enter
hu: Helyezzen be egy írható lemezt és nyomja meg az Entert

en: Please insert a recordable disc.
hu: Helyezzen be egy írható lemezt.

en: Pos
hu: Poz

en: Possibly the disc(s) are in use, and cannot get accessed.
    
    If no disc is in the drive, check that you have read and write access to the drive with the current user.
hu: Lehet, hogy a lemezek használatban vannak, és nem érhetők el.
    
    Ha nincs lemez a meghajtóban, ellenőrizze, hogy olvasási és írási hozzáférése van-e a meghajtóhoz a jelenlegi felhasználóval.

en: Prefere_nce
hu: _Beállítás

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Prepare the rewriteable disc for a new burn
hu: Újraírható lemez előkészítése új íráshoz

en: Proceed to Burn
hu: Tovább az íráshoz

en: Profile name as reported by libburn
hu: A libburn által jelentett profilnév

en: Profile no. as reported by libburn
hu: A libburn által jelentett profilszám

en: Quick Blank
hu: Gyors törlés

en: Quick Deformat
hu: Gyors formázás-visszavonás

en: Quick Format
hu: Gyors formázás

en: Reading CD...
hu: CD olvasása…

en: Ready
hu: Kész

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Refresh file list
hu: Fájllista frissítése

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Remove the selected file(s) from the composition
hu: A kiválasztott fájlok eltávolítása az összeállításból

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Rename Artist
hu: Előadó átnevezése

en: Rename Title
hu: Cím átnevezése

en: Required plugins:
hu: Szükséges bővítmények:

en: Revision
hu: Revízió

en: Sc_an for devices
hu: Eszközök _keresése

en: Select command
hu: Válasszon parancsot

en: Select the transcoder, run with --transcoder=list to see the available ones
hu: Válasszon átalakítót, futtassa a --transcoder=list kapcsolóval az elérhetők megtekintéséhez

en: Show Filebrowser
hu: Fájlböngésző megjelenítése

en: Show Toolbars
hu: Eszköztárak megjelenítése

en: Show _hidden files
hu: _Rejtett fájlok megjelenítése

en: Show a text entry for the name of the volume
hu: Szövegbeviteli mező megjelenítése a kötet nevéhez

en: Show close button
hu: Bezárás gomb megjelenítése

en: Show human_readable filesizes
hu: Emberek által _olvasható fájlméretek megjelenítése

en: Show main program even when other action is specified on the command line.
hu: A főprogram megjelenítése akkor is, ha más művelet lett megadva a parancssorban.

en: Show mode selection
hu: Módválasztás megjelenítése

en: Show mode selection combo
hu: Módválasztási lista megjelenítése

en: Show speed selection
hu: Sebességválasztás megjelenítése

en: Show speed selection combo
hu: Sebességválasztási lista megjelenítése

en: Show volume name
hu: Kötetnév megjelenítése

en: Show writers only
hu: Csak az írók megjelenítése

en: Size
hu: Méret

en: Sorry, multisession is not yet supported
hu: Elnézést, a több szakaszos írás használata még nem támogatott

en: Start a data composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
hu: Adat-összeállítás kezdése, választhatóan az összeállításhoz adandó fájlok/könyvtárak megadásával követve

en: Start an audio composition, optionally followed by files/directories to be added to the composition
hu: Hangösszeállítás kezdése, választhatóan az összeállításhoz adandó fájlok/könyvtárak megadásával követve

en: Start the file browser in the specified directory, or the current directory if none is specified (the default is to start in your home directory)
hu: A fájlböngésző elindítása a megadott könyvtárban, vagy a jelenlegiben, ha nincs megadva (az alapértelmezés az, hogy az Ön saját könyvtárában indul)

en: Stream _Recording
hu: Folyamatos í_rás

en: Temporary directory
hu: Átmeneti könyvtár

en: The basic transcoder is built in,
    and does not require any library.
    But it can only handle uncompressed
    .wav files.
    If you would like to create audio
    compositions from different types of
    audio files, please compile with
    gstreamer support.
hu: Az alapszintű átkódoló beépített, és nem
    igényel semmilyen programkönyvtárat. Azonban
    csak tömörítetlen .wav fájlokat kezel.
    Ha más típusú hangfájlokból készítene
    hangösszeállításokat, fordítsa a programot
    GStreamer támogatással.

en: The blank mode shows different disc status messages than regular mode
hu: A törlési mód a szabályos módtól eltérő lemezállapot-üzeneteket mutat

en: The gstreamer transcoder uses the gstreamer
    library for creating audio compositions.
    
    Essentially all audio files should be supported
    given that the correct plugins are installed.
    If an audio file is not recognized, make sure
    that you have the 'good','bad', and 'ugly'
    gstreamer plugin packages installed.
hu: A GStreamer átkódoló a GStreamer programkönyvtárat
    használja a hangösszeállítások készítéséhez.
    
    Alapvetően minden hangfájl támogatott, feltéve hogy
    a megfelelő bővítmények telepítve vannak. Ha egy
    hangfájl nem ismerhető fel, győződjön meg róla, hogy
    a „good”, „bad” és „ugly” GStreamer bővítménycsomagok
    telepítve vannak.

en: The inserted disc is already blank.
hu: A behelyezett lemez már üres.

en: The selected image does not fit on the inserted disc
hu: A kiválasztott lemezkép nem fér el a behelyezett lemezen

en: The text of the label
hu: A címke szövege

en: The write mode is not supported currently.
hu: Az írási mód jelenleg nem támogatott.

en: There is not enough space available on the inserted disc.
hu: Nincs elég hely a behelyezett lemezen.

en: Time total:
hu: Teljes időtartam:

en: Tune how Xfburn behaves
hu: Az Xfburn viselkedésének hangolása

en: Type
hu: Típus

en: Unable to determine image size.
hu: A lemezkép mérete nem állapítható meg.

en: Unable to grab the drive.
hu: A meghajtó nem ragadható meg.

en: Unable to initialize the burning backend.
hu: Az író háttérprogram nem készíthető elő.

en: User Aborted
hu: Felhasználói megszakítás

en: Volume name :
hu: Kötet neve:

en: Welcome
hu: Üdvözöljük

en: Welcome to Xfburn!
hu: Üdvözli az Xfburn!

en: What files can get burned to an audio CD?
hu: Milyen fájlok írhatók hang-CD-re?

en: With Track Gaps / Track-At-Once (TAO)
hu: Sávközökkel / Sávonként (TAO)

en: Write Blu-ray
hu: Blu-ray írása

en: Write CD-R
hu: CD-R írása

en: Write CD-RW
hu: CD-RW írása

en: Write DVD-R
hu: DVD-R írása

en: Write DVD-RAM
hu: DVD-RAM írása

en: Write _mode:
hu: Írási mó_d:

en: Write-once disc, no blanking possible
hu: Egyszer írható lemez, a törlés nem lehetséges

en: Writing CD...
hu: CD írása…

en: Writing ISO...
hu: ISO írása…

en: Writing Lead-In...
hu: Bevezető írása…

en: Writing Lead-Out...
hu: Kivezető írása…

en: Writing pregap...
hu: Előzetes rés írása…

en: Xfburn is a simple CD/DVD burning tool based on libburnia libraries. It can blank CD/DVD(-RW)s, burn and create iso images, audio CDs, as well as burn personal compositions of data to either CD or DVD. It is stable and under ongoing development.
hu: Az Xfburn egy egyszerű CD/DVD-író alkalmazás, amely a libburnia programkönyvtárakra épül. Képes a CD/DVD-(RW) lemezek törlésére, valamint ISO-lemezképek kiírására és készítésére, valamint az egyéni adatgyűjtemények CD-re vagy DVD-re írására.

en: You are about to add your home directory to the composition. This is likely to take a very long time, and also to be too big to fit on one disc.
    
    Are you sure you want to proceed?
hu: A saját könyvtárát készül hozzáadni az összeállításhoz. Ez valószínűleg sokáig fog tartani és túl nagy lehet ahhoz, hogy ráférjen egy lemezre.
    Biztosan folytatja?

en: You are trying to burn more onto the disc than it can hold.
hu: A lemezre a kapacitásánál többet készül írni.

en: You can only have a maximum of 99 tracks.
hu: Legfeljebb 99 sáv írható.

en: You must give a name to the file.
hu: Meg kell adnia a fájl nevét.

en: _Action
hu: _Művelet

en: _Blank
hu: _Törlés

en: _Burn Composition
hu: Össz_eállítás írása

en: _Burn image
hu: _Lemezkép írása

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: _Clean temporary directory on exit
hu: Átmeneti könyvtár _törlése kilépéskor

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Close composition
hu: Összeállítás le_zárása

en: _Copy CD
hu: _CD másolása

en: _Copy DVD
hu: _DVD másolása

en: _Dummy write
hu: Szi_mulációs írás

en: _Edit
hu: S_zerkesztés

en: _Files
hu: _Fájlok

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: _Quit after success
hu: _Kilépés sikeres befejezés után

en: _Speed:
hu: _Sebesség:

en: _Stop
hu: _Leállítás

en: _View
hu: _Nézet

en: abandoned
hu: elhagyva

en: aborted
hu: megszakítva

en: addr:
hu: cím:

en: basic
hu: alapszintű

en: default
hu: alapértelmezett

en: ended
hu: befejezve

en: ending
hu: befejezés

en: failing
hu: hiba

en: gstreamer
hu: GStreamer

en: length
hu: hossz

en: libburn PACKET block types
hu: libburn PACKET blokktípusok

en: libburn RAW block types
hu: libburn RAW blokktípusok

en: libburn SAO block types
hu: libburn SAO blokktípusok

en: libburn TAO block types
hu: libburn TAO blokktípusok

en: no info
hu: nincs információ

en: none
hu: nincs

en: not implemented
hu: nincs megvalósítva

en: see console
hu: lásd a konzolt

en: standby
hu: készenlét

en: unknown
hu: ismeretlen

en: unused
hu: nem használt
