gutenprint 5.2.10-pre2 - en to hu translation catalogue (998 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Hybrid EvenTone
hu: Hibrid EvenTone

en: Hybrid EvenBetter
hu: Hibrid EvenBetter

en: Hybrid UniTone
hu: Hibrid UniTone

en: Adaptive Hybrid
hu: Adaptív hibrid

en: Ordered
hu: Rendezett

en: Ordered New
hu: Rendezett új

en: Fast
hu: Gyors

en: Very Fast
hu: Nagyon gyors

en: Hybrid Floyd-Steinberg
hu: Floyd-Steinberg hibrid

en: Predithered Input
hu: Előszórt bemenet

en: Drop Size Segmented
hu: Darabolt cseppméret

en: Drop Size Segmented New
hu: Darabolt cseppméret - új

en: Density
hu: Sűrűség

en: Adjust the density (amount of ink) of the print. Reduce the density if the ink bleeds through the paper or smears; increase the density if black regions are not solid.
hu: A nyomat sűrűségének (a tinta mennyiségének) beállítása. Ha a tinta átüt a papíron vagy elfolyik, akkor csökkentse a sűrűséget. Ha a fekete területek nem egyenletesek, akkor viszont növelje azt.

en: Dither Algorithm
hu: Szórási algoritmus

en: Choose the dither algorithm to be used.
    Adaptive Hybrid usually produces the best all-around quality.
    EvenTone is a new, experimental algorithm that often produces excellent results.
    Ordered is faster and produces almost as good quality on photographs.
    Fast and Very Fast are considerably faster, and work well for text and line art.
    Hybrid Floyd-Steinberg generally produces inferior output.
hu: Válassza ki a használandó színszórási módszert.
    Általában az „adaptive hybrid” („adaptív hibrid”) adja a legjobb minőséget.
    Az EvenTone egy új, kísérleti algoritmus, amely gyakran kitűnő eredményeket szolgáltat.
    Az „ordered” („rendezett”) gyorsabb, és majdnem olyan jó minőséget ad fényképek esetében.
    A „fast” („gyors”) és a „very fast” („nagyon gyors”) lényegesen gyorsabbak, és jól működnek szövegek valamint rajzok esetében.
    A „hybrid Floyd-Steinberg” („hibrid Floyd-Steinberg”) módszer általában rosszabb minőséget ad.

en: Miscellaneous (unclassified)
hu: Egyéb (osztályozatlan)

en: Family driver
hu: Családillesztő

en: Color conversion module
hu: Színátalakítási modul

en: Dither algorithm
hu: Szórási algoritmus

en: Page Size
hu: Oldalméret

en: Size of the paper being printed to
hu: A nyomtatáshoz használt papír mérete

en: Media Type
hu: Papír típusa

en: Type of media (plain paper, photo paper, etc.)
hu: A hordozó típusa (egyszerű lap, fotópapír, stb.)

en: Media Source
hu: Papír forrása

en: Source (input slot) of the media
hu: A nyomtatáshoz használt hordozó forrása

en: CD Hub Size
hu: CD középpontjának mérete

en: Print only outside of the hub of the CD, or all the way to the hole
hu: Csak a CD középpontján kívülre nyomtatás, vagy a lyuk felé vezető úton

en: CD Size (Custom)
hu: CD méret (egyéni)

en: Variable adjustment for the outer diameter of CD
hu: A CD külső átmérőjének változtatható beállítása

en: CD Hub Size (Custom)
hu: CD középpontjának mérete (egyéni)

en: Variable adjustment to the inner hub of the CD
hu: A CD középpontjának változtatható beállítása

en: CD Horizontal Fine Adjustment
hu: CD vízszintes finomhangolása

en: Fine adjustment to horizontal position for CD printing
hu: Finomhangolás a vízszintes pozícióig a CD-re nyomtatáshoz

en: CD Vertical Fine Adjustment
hu: CD függőleges finomhangolása

en: Resolution
hu: Felbontás

en: Resolution and quality of the print
hu: A nyomtatás felbontása és minősége

en: Ink Type
hu: Tinta típusa

en: Type of ink in the printer
hu: A nyomtatóban levő tinta típusa

en: Ink Channels
hu: Tintacsatornák

en: Printing Mode
hu: Nyomtatási mód

en: Printing Output Mode
hu: Nyomtatás kimeneti módja

en: Ink Set
hu: Tintakészlet

en: Type of inkset in the printer
hu: A nyomtatóban levő tintakészlet típusa

en: Borderless
hu: Szegély nélküli

en: Print without borders
hu: Nyomtatás szegélyek nélkül

en: Double-Sided Printing
hu: Kétoldalas nyomtatás

en: Duplex/Tumble Setting
hu: Kétoldalas/fordítva beállítás

en: Print Quality
hu: Nyomtatási minőség

en: Cyan Density
hu: Ciánkék sűrűsége

en: Adjust the cyan density
hu: A nyomat ciánkék-sűrűségének beállítása

en: Magenta Density
hu: Bíborvörös sűrűsége

en: Adjust the magenta density
hu: A nyomat bíborvörös-sűrűségének beállítása

en: Yellow Density
hu: Sárga sűrűsége

en: Adjust the yellow density
hu: A nyomat sárga-sűrűségének beállítása

en: Black Density
hu: Fekete sűrűsége

en: Adjust the black density
hu: A nyomat fekete-sűrűségének beállítása

en: Light Cyan Transition
hu: Világos ciánkék átmenet

en: Light Magenta Transition
hu: Világos bíborvörös átmenet

en: Light Yellow Transition
hu: Világossárga átmenet

en: Off
hu: Kikapcsolva

en: Long Edge (Standard)
hu: hosszabbik él (szabvány)

en: Short Edge (Flip)
hu: Rövidebbik él (tükrözve)

en: Portrait
hu: Álló

en: Landscape
hu: Fekvő

en: CD - 5 inch
hu: 5 hüvelykes CD

en: CD - 3 inch
hu: 3 hüvelykes CD

en: CD - Custom
hu: CD - Egyéni

en: Normal
hu: Normál

en: Print To Hub
hu: Nyomtatás a középpontig

en: Color
hu: Színes

en: Black and White
hu: Fekete-fehér

en: Both
hu: Mindkettő

en: Black
hu: Fekete

en: Photo
hu: Fotó

en: None
hu: Nincs

en: Manual Control
hu: Kézi vezérlés

en: Standard
hu: Szabványos

en: High Accuracy
hu: Nagy pontosság

en: Bright Colors
hu: Világos színek

en: Correct Hue Only
hu: Csak az árnyalat javítása

en: Uncorrected
hu: Javítatlan

en: Desaturated
hu: Telítetlen

en: Threshold
hu: Küszöb

en: Raw
hu: Nyers

en: Pre-Dithered
hu: Előszórt

en: Grayscale
hu: Szürkeárnyalatos

en: Whitescale
hu: Fehérárnyalatos

en: Channel
hu: Csatorna

en: Gamma for raw channel
hu: A nyers csatorna gamma értéke

en: Color Correction
hu: Színkorrekció

en: Color correction to be applied
hu: Alkalmazandó színkorrekció

en: Channel Bit Depth
hu: Csatorna bitmélysége

en: Bit depth per channel
hu: Csatornánkénti bitmélység

en: Input Image Type
hu: Bemeneti képtípus

en: Input image type
hu: Bemeneti kép típusa

en: Output Image Type
hu: Kimeneti képtípus

en: Output image type
hu: Kimeneti kép típusa

en: Raw Channels
hu: Nyers csatornák

en: Do not correct for screen gamma
hu: Ne legyen képernyő-gammakorrekció

en: Brightness
hu: Fényesség

en: Brightness of the print
hu: A nyomat fényessége

en: Contrast
hu: Kontraszt

en: Contrast of the print (0 is solid gray)
hu: A nyomat kontrasztja (0= tömör szürke)

en: Linear Contrast Adjustment
hu: Lineáris kontrasztigazítás

en: Use linear vs. fixed end point contrast adjustment
hu: Lineáris vagy rögzített végpontú kontrasztigazítás használata

en: Composite Gamma
hu: Összetett gamma

en: Adjust the gamma of the print. Larger values will produce a generally brighter print, while smaller values will produce a generally darker print.
hu: A nyomat gamma értékének beállítása. A nagyobb értékek fényesebb nyomatot eredményeznek, a kisebbek pedig sötétebbet.

en: AppGamma
hu: Alkalmazás Gamma

en: Gamma value assumed by application
hu: Az alkalmazás által feltételezett gamma érték

en: Cyan
hu: Ciánkék

en: Adjust the cyan gamma
hu: A ciánkék gamma értékének beállítása

en: Magenta
hu: Bíborvörös

en: Adjust the magenta gamma
hu: A bíborvörös gamma értékének beállítása

en: Yellow
hu: Sárga

en: Adjust the yellow gamma
hu: A sárga gamma értékének beállítása

en: Red
hu: Vörös

en: Adjust the red gamma
hu: A vörös gamma értékének beállítása

en: Green
hu: Zöld

en: Adjust the green gamma
hu: A zöld gamma értékének beállítása

en: Blue
hu: Kék

en: Adjust the blue gamma
hu: A kék gamma értékének beállítása

en: Adjust the black gamma
hu: A fekete gamma értékének beállítása

en: Cyan Balance
hu: Ciánkékegyensúly

en: Adjust the cyan gray balance
hu: A ciánkék szürkeegyensúlyának beállítása

en: Magenta Balance
hu: Bíborvörös-egyensúly

en: Adjust the magenta gray balance
hu: A bíborvörös szürkeegyensúlyának beállítása

en: Yellow Balance
hu: Sárgaegyensúly

en: Adjust the yellow gray balance
hu: A sárga szürkeegyensúlyának beállítása

en: Saturation
hu: Telítettség

en: Adjust the saturation (color balance) of the print
    Use zero saturation to produce grayscale output using color and black inks
hu: A nyomat telítettségének (színegyensúlyának) beállítása.
    Ha színes és fekete tintával szürkeárnyalatos nyomtatást szeretne végezni, akkor adjon meg 0 értéket.

en: Ink Limit
hu: Tintakorlát

en: Limit the total ink printed to the page
hu: Az oldalra összesen kinyomtatott tinta korlátozása

en: GCR Transition
hu: GCR áttérés

en: Adjust the gray component transition rate
hu: A szürkeösszetevő áttérési sebességének beállítása

en: GCR Lower Bound
hu: GCR alsó korlát

en: Lower bound of gray component reduction
hu: A szürkeösszetevő csökkentésének alsó korlátja

en: GCR Upper Bound
hu: GCR felső korlát

en: Upper bound of gray component reduction
hu: A szürkeösszetevő csökkentésének felső korlátja

en: LUT dump file
hu: LUT kiíratásfájl

en: Advanced Output Control
hu: Haladó kimenetvezérlés

en: Dump file for LUT for external color adjustment
hu: LUT kiíratásfájl a külső színigazításhoz

en: Curve for raw channel
hu: A nyers csatorna görbéje

en: Cyan Curve
hu: Ciánkék görbe

en: Cyan curve
hu: Ciánkék görbe

en: Magenta Curve
hu: Bíborvörös görbe

en: Magenta curve
hu: Bíborvörös görbe

en: Yellow Curve
hu: Sárga görbe

en: Yellow curve
hu: Sárga görbe

en: Black Curve
hu: Fekete görbe

en: Black curve
hu: Fekete görbe

en: Red Curve
hu: Vörös görbe

en: Red curve
hu: Vörös görbe

en: Green Curve
hu: Zöld görbe

en: Green curve
hu: Zöld görbe

en: Blue Curve
hu: Kék görbe

en: Blue curve
hu: Kék görbe

en: White Curve
hu: Fehér görbe

en: White curve
hu: Fehér görbe

en: Hue Map
hu: Árnyalattérkép

en: Hue adjustment curve
hu: Árnyalatbeállítási görbe

en: Saturation Map
hu: Telítettségtérkép

en: Saturation adjustment curve
hu: Telítettségbeállítási görbe

en: Luminosity Map
hu: Fényességtérkép

en: Luminosity adjustment curve
hu: Fényességbeállítási görbe

en: Gray Component Reduction
hu: Szürkeösszetevő-csökkentés (GCR)

en: Gray component reduction curve
hu: Szürkeösszetevő-csökkentési görbe

en: Traditional Gutenprint color conversion
hu: Hagyományos Gutenprint színátalakítás

en: Value must be set for %s
hu: A(z) %s számára be kell állítani egy értéket

en: `%s' is not a valid %s
hu: „%s” nem érvényes %s

en: %s must be between %f and %f (is %f)
hu: A(z) %s %f és %f között kell legyen (jelenleg %f)

en: %s must be between %d and %d (is %d)
hu: A(z) %s %d és %d között kell legyen (jelenleg %d)

en: %s bounds must be between %f and %f
hu: A(z) %s határainak %f és %f között kell lenniük

en: %s wrap mode must be %s
hu: A(z) %s tördelési módja a következő kell legyen: %s

en: no wrap
hu: nincs tördelés

en: wrap around
hu: tördelés

en: Unknown type parameter %s (%d)
hu: Ismeretlen típusú paraméter: %s (%d)

en: %s out of range (value %d, min %d, max %d)
hu: A(z) %s kívül esik a tartományon (érték: %d, min.: %d, max.: %d)

en: Page size is not valid
hu: Érvénytelen oldalméret

en: Height must be greater than zero
hu: A magasság nullánál nagyobb kell legyen

en: Width must be greater than zero
hu: A szélesség nullánál nagyobb kell legyen

en: Automatic Printing Mode
hu: Automatikus nyomtatási mód

en: Automatic printing mode
hu: Automatikus nyomtatási mód

en: CD Allow Other Media Sizes
hu: A CD megenged más médiaméreteket

en: Allow non-CD media sizes when printing to CD
hu: CD-től eltérő médiaméretek engedélyezése CD-re való nyomtatáskor

en: Resolution of the print
hu: A nyomat felbontása

en: Enhanced Gloss
hu: Kiterjesztett fényesség

en: Add gloss enhancement
hu: Fényességkiterjesztés hozzáadása

en: Printing Direction
hu: Nyomtatás iránya

en: Printing direction (unidirectional is higher quality, but slower)
hu: Nyomtatás iránya (az egyirányú jobb minőségű, de lassabb)

en: Interleave Method
hu: Kihagyási módszer

en: Interleave pattern to use
hu: A használandó kihagyásminta

en: Output Order
hu: Kimeneti sorrend

en: Alignment Passes
hu: Igazítási lépések

en: Alignment Choices
hu: Igazítási lehetőségek

en: Ink change command
hu: Tintacsere parancsa

en: Alternate Alignment Passes
hu: Alternatív igazítási lépések

en: Alternate Alignment Choices
hu: Alternatív igazítási lehetőségek

en: Supports Packet Mode
hu: Támogatja a csomag módot

en: Supports D4 Packet Mode
hu: Támogatja a D4 csomag módot

en: Has Interchangeable Ink Cartridges
hu: A tintapatronok cserélhetők

en: Has multiple choices of ink cartridges
hu: Többféle tintapatron választható

en: Raw Channel Names
hu: Nyers csatornanevek

en: Channel Names
hu: Csatornanevek

en: Raw Channel Count
hu: Nyers csatornaszám

en: Cyan Map
hu: Ciánkék-leképezés

en: Adjust the cyan map
hu: A ciánkék-leképezés beállítása

en: Magenta Map
hu: Bíborvörös-leképezés

en: Adjust the magenta map
hu: A bíborvörös-leképezés beállítása

en: Yellow Map
hu: Sárga-leképezés

en: Adjust the yellow map
hu: A sárga-leképezés beállítása

en: Blue Map
hu: Kék-leképezés

en: Adjust the blue map
hu: A kék-leképezés beállítása

en: Orange Map
hu: Narancs-leképezés

en: Adjust the orange map
hu: A narancs-leképezés beállítása

en: Red Map
hu: Vörös-leképezés

en: Adjust the red map
hu: A vörös-leképezés beállítása

en: Blue Density
hu: Kék sűrűsége

en: Adjust the blue density
hu: A kék sűrűségének beállítása

en: Orange Density
hu: Narancs sűrűsége

en: Adjust the orange density
hu: A vörös narancs sűrűségének beállítása

en: Red Density
hu: Vörös sűrűsége

en: Adjust the red density
hu: A vörös sűrűségének beállítása

en: Gloss Level
hu: Fényesség szintje

en: Adjust the gloss level
hu: A fényesség szintjének beállítása

en: Drop Size Small
hu: Kicsi cseppméret

en: Drop Size 1 (small)
hu: 1-es cseppméret (kicsi)

en: Drop Size Medium
hu: Közepes cseppméret

en: Drop Size 2 (medium)
hu: 2-es cseppméret (közepes)

en: Drop Size Large
hu: Nagy cseppméret

en: Drop Size 3 (large)
hu: 3-as cseppméret (nagy)

en: Light Cyan Value
hu: Világos ciánkék értéke

en: Light Cyan Density Scale
hu: Világos ciánkék sűrűségaránya

en: Light Magenta Value
hu: Világos bíborvörös értéke

en: Light Magenta Density Scale
hu: Világos bíborvörös sűrűségaránya

en: Dark Yellow Value
hu: Sötétsárga értéke

en: Dark Yellow Transition
hu: Sötétsárga átmenet

en: Dark Yellow Density Scale
hu: Sötétsárga sűrűségaránya

en: Gray Value
hu: Szürke értéke

en: Gray Transition
hu: Szürkeátmenet

en: Gray Density Scale
hu: Szürke sűrűségaránya

en: Light Gray Value
hu: Világosszürke értéke

en: Light Gray Transition
hu: Világosszürke-átmenet

en: Light Gray Density Scale
hu: Világosszürke sűrűségaránya

en: Dark Gray Value
hu: Sötétszürke értéke

en: Dark Gray Transition
hu: Sötétszürke-átmenet

en: Dark Gray Density Scale
hu: Sötétszürke sűrűségaránya

en: Mid Gray Value
hu: Középsőszürke értéke

en: Medium Gray Value
hu: Közepesszürke értéke

en: Mid Gray Transition
hu: Középsőszürke-átmenet

en: Medium Gray Transition
hu: Közepesszürke-átmenet

en: Mid Gray Density Scale
hu: Középsőszürke sűrűségaránya

en: Medium Gray Density Scale
hu: Közepesszürke sűrűségaránya

en: Hextone Gray 5 Value
hu: Hextone Gray 5 értéke

en: Hextone Gray 5 (Darkest) Value
hu: Hextone Gray 5 (legsötétebb) értéke

en: Hextone Gray 5 Transition
hu: Hextone Gray 5 átmenet

en: Hextone Gray 5 (Darkest) Transition
hu: Hextone Gray 5 (legsötétebb) átmenet

en: Hextone Gray 5 Density Scale
hu: Hextone Gray 5 sűrűségaránya

en: Hextone Gray 5 (Darkest) Density Scale
hu: Hextone Gray 5 (legsötétebb) sűrűségaránya

en: Hextone Gray 4 Value
hu: Hextone Gray 4 értéke

en: Hextone Gray 4 Transition
hu: Hextone Gray 4 átmenet

en: Hextone Gray 4 Density Scale
hu: Hextone Gray 4 sűrűségaránya

en: Hextone Gray 3 Value
hu: Hextone Gray 3 értéke

en: Hextone Gray 3 Transition
hu: Hextone Gray 3 átmenet

en: Hextone Gray 3 Density Scale
hu: Hextone Gray 3 sűrűségaránya

en: Hextone Gray 2 Value
hu: Hextone Gray 2 értéke

en: Hextone Gray 2 Transition
hu: Hextone Gray 2 átmenet

en: Hextone Gray 2 Density Scale
hu: Hextone Gray 2 sűrűségaránya

en: Hextone Gray 1 Value
hu: Hextone Gray 1 értéke

en: Hextone Gray 1 (Lightest) Value
hu: Hextone Gray 1 (legvilágosabb) értéke

en: Hextone Gray 1 Transition
hu: Hextone Gray 1 átmenet

en: Hextone Gray 1 (Lightest) Transition
hu: Hextone Gray 1 (legvilágosabb) átmenet

en: Hextone Gray 1 Density Scale
hu: Hextone Gray 1 sűrűségaránya

en: Hextone Gray 1 (Lightest) Density Scale
hu: Hextone Gray 1 (legvilágosabb) sűrűségaránya

en: Subchannel Cutoff
hu: Alcsatorna levágás

en: Upper limit for using light ink
hu: Felső határérték a világos tinta használatához

en: Drying Time Per Page
hu: Oldalankénti száradási idő

en: Set drying time per page
hu: Oldalankénti száradási idő beállítása

en: Drying Time Per Scan
hu: Beolvasásonkénti száradási idő

en: Set drying time per scan
hu: Beolvasásonkénti száradási idő beállítása

en: Minimum Drying Time Per Scan
hu: Beolvasásonkénti minimális száradási idő

en: Set minimum drying time per scan
hu: Beolvasásonkénti minimális száradási idő beállítása

en: Quality Enhancement
hu: Minőség javítása

en: Enhance print quality by additional passes
hu: Nyomtatási minőség javítása további lépések hozzáadásával

en: Paper Thickness
hu: Papírvastagság

en: Set printer paper thickness
hu: Nyomtató papírvastagságának beállítása

en: Vacuum Intensity
hu: Vákuum intenzitása

en: Set vacuum intensity (printer-specific)
hu: Vákuumintenzitás beállítása (nyomtatóspecifikus)

en: Feed Sequence
hu: Adagolósorrend

en: Set paper feed sequence (printer-specific)
hu: Papíradagoló-sorrend beállítása (nyomtatóspecifikus)

en: Print Method
hu: Nyomtatási mód

en: Set print method (printer-specific)
hu: Nyomtatási mód beállítása (nyomtatóspecifikus)

en: Platen Gap
hu: Laphézag

en: Set platen gap (printer-specific)
hu: Laphézag beállítása (nyomtatóspecifikus)

en: Feed Adjustment
hu: Adagoló hangolása

en: Set paper feed adjustment (0.01% units)
hu: Papíradagoló hangolásának beállítása (0.01% egységek)

en: Full Manual Control
hu: Teljesen kézi vezérlés

en: Automatic Setting Control
hu: Automatikus beállításvezérlés

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Bidirectional
hu: Kétirányú

en: Unidirectional
hu: Egyirányú

en: Alternate Fill
hu: Alternatív kitöltés

en: Ascending Fill
hu: Növekvő kitöltés

en: Descending Fill
hu: Csökkenő kitöltés

en: Ascending Double
hu: Növekvő dupla

en: Nearest Neighbor Avoidance
hu: Legközelebbi szomszéd elkerülése

en: Short Edge(Flip)
hu: Rövidebbik él (tükrözés)

en: This printer does not support raw printer output at depth %d
hu: Ez a nyomtató nem támogatja a nyers kimenetet a(z) %d mélységben

en: Print options not verified; cannot print.
hu: A nyomtatási beállítások nincsenek ellenőrizve, nem lehet nyomtatni.

en: 600 DPI high quality
hu: 600 DPI jó minőségű

en: 600 DPI Unidirectional
hu: 600 dpi (egyirányú)

en: 1200 DPI high quality
hu: 1200 DPI jó minőségű

en: 1200 DPI highest quality
hu: 1200 DPI legjobb minőségű

en: 1200 DPI  Unidirectional
hu: 1200 dpi (egyirányú)

en: 2400 DPI x 1200 DPI high quality
hu: 2400 DPI x 1200 DPI jó minőségű

en: 2400 DPI x 1200 DPI highest quality
hu: 2400 DPI x 1200 DPI legjobb minőségű

en: test print
hu: próbanyomtatás

en: Four Color Standard
hu: Négyszínű szabvány

en: Three Color Composite
hu: Háromszínű kompozit

en: Six Color Photo
hu: Hatszínes fénykép

en: Five Color Photo Composite
hu: Ötszínes fénykép (kompozit)

en: Plain Paper
hu: Egyszerű lap

en: Glossy Film
hu: Fényes film

en: Transparencies
hu: Átlátszóságok

en: Envelopes
hu: Borítékok

en: Matte Paper
hu: Matt papír

en: Inkjet Paper
hu: Inkjet papír

en: Photo Quality Inkjet Paper
hu: Fotó minőségű Inkjet papír

en: Photo Paper
hu: Fotópapír

en: Premium Glossy Photo Paper
hu: Kiváló minőségű fényes fotópapír

en: Premium Luster Photo Paper
hu: Premium Luster fotópapír

en: Photo Quality Glossy Paper
hu: Fotó minőségű fényes papír

en: Ilford Heavy Paper
hu: Ilford-féle nehéz papír

en: Other
hu: Egyéb

en: Auto Sheet Feeder
hu: Automatikus lapadagoló

en: Manual with Pause
hu: Kézzel szünetekkel

en: Manual without Pause
hu: Kézzel szünetek nélkül

en: Coated
hu: Bevont

en: Glossy
hu: Fényes

en: Texture
hu: Textúra

en: Matte
hu: Matt

en: Matte +5
hu: Matt +5

en: Matte +4
hu: Matt +4

en: Matte +3
hu: Matt +3

en: Matte +2
hu: Matt +2

en: Matte +1
hu: Matt +1

en: Matte -1
hu: Matt -1

en: Matte -2
hu: Matt -2

en: Matte -3
hu: Matt -3

en: Matte -4
hu: Matt -4

en: Matte -5
hu: Matt -5

en: High
hu: Magas

en: Printer Settings
hu: Nyomtató beállításai

en: Date
hu: Dátum

en: Printer Default
hu: Nyomtató alapértelmezése

en: Glossy Fine
hu: Fényes finom

en: Matte Fine
hu: Matt finom

en: Extra Glossy
hu: Extra fényes

en: Extra Glossy Fine
hu: Extra fényes finom

en: On
hu: Be

en: Output Level Adjustment
hu: Kimeneti szint igazítása

en: Adjust the cyan balance
hu: A ciánkék-egyensúly beállítása

en: Adjust the magenta balance
hu: A bíborvörös-egyensúly beállítása

en: Adjust the yellow balance
hu: A sárgaegyensúly beállítása

en: Black Balance
hu: Feketeegyensúly

en: Adjust the black balance
hu: A feketeegyensúly beállítása

en: Plain
hu: Egyszerű

en: Premium
hu: Kiváló minőségű

en: Glossy Photo
hu: Fényes fotó

en: Transparency
hu: Átlátszóság

en: Quick-dry Photo
hu: Gyorsan száradó fénykép

en: Quick-dry Transparency
hu: Gyorsan száradó fólia

en: Manual
hu: Kézi

en: Manual - Movable Guides
hu: Kézi - mozgatható vezérlők

en: Tray 1 - Movable Guides
hu: 1. tálca - mozgatható vezérlők

en: Tray 1
hu: 1. tálca

en: Tray 2 - Movable Guides
hu: 2. tálca - mozgatható vezérlők

en: Tray 2
hu: 2. tálca

en: Tray 3 - Movable Guides
hu: 3. tálca - mozgatható vezérlők

en: Tray 3
hu: 3. tálca

en: Tray 4 - Movable Guides
hu: 4. tálca - mozgatható vezérlők

en: Tray 4
hu: 4. tálca

en: Portable Sheet Feeder
hu: Hordozható lapadagoló

en: Desktop Sheet Feeder
hu: Asztali lapadagoló

en: Tray
hu: Tálca

en: Optional Source
hu: Opcionális forrás

en: Autoselect
hu: Automatikus választás

en: 600x600 DPI monochrome
hu: 600x600 DPI fekete-fehér

en: Draft
hu: Piszkozat

en: Color + Black Cartridges
hu: Színes + fekete patron

en: Color + Photo Cartridges
hu: Színes + fotó patronok

en: PPDFile
hu: PPD fájl

en: PPD File
hu: PPD fájl

en: Model Name
hu: Típusnév

en: PPD File Model Name
hu: PPD fájl típusneve

en: None; please provide a PPD file
hu: Nincs, adjon meg egy PPD fájlt

en: Custom
hu: Egyéni

en: Image dimensions must match paper dimensions
hu: A kép méretének meg kell felelnie a papír méretének

en: Fatal error!
hu: Végzetes hiba

en: Please report the above information to gimp-print-devel@lists.sourceforge.net
hu: Jelentse a fentieket a gimp-print-devel@lists.sourceforge.net címen

en: Fast Economy
hu: Gyors, gazdaságos

en: Economy
hu: Gazdaságos

en: Super Photo
hu: Szuper fotó

en: Ultra Photo
hu: Ultra fotó

en: Best
hu: Legjobb

en: Text
hu: Szöveg

en: Graphics
hu: Grafika

en: Mixed Text and Graphics
hu: Szöveg és grafika vegyesen

en: Photograph
hu: Fénykép

en: Line Art
hu: Vonalrajz

en: Page
hu: Oldal

en: Job
hu: Feladat

en: Image Type
hu: Képtípus

en: Type of image being printed
hu: A nyomtatott kép típusa

en: Job Mode
hu: Feladat módja

en: Job vs. page mode
hu: Feladat vagy oldal mód

en: Page Number
hu: Oldalszám

en: Page number
hu: Oldalszám

en: Number of Copies
hu: Példányszám

en: Curve type
hu: Görbetípus

en: Is this curve linear, spline interpolated, or free-form
hu: A görbe lineáris, spline-interpolált vagy szabadkézi-e

en: Minimum X
hu: Minimális X

en: Minimum possible value for X
hu: X minimális lehetséges értéke

en: Maximum possible X value
hu: X maximális lehetséges értéke

en: Minimum Y
hu: Minimális Y

en: Minimum possible value for Y
hu: Y minimális lehetséges értéke

en: Maximum possible value for Y
hu: Y maximális lehetséges értéke

en: _Gamma value
hu: _Gamma érték

en: Inch
hu: Hüvelyk

en: Set the base unit of measurement to inches
hu: Az alapmértékegység hüvelykre állítása

en: Set the base unit of measurement to centimetres
hu: Az alapmértékegység centiméterre állítása

en: Points
hu: Pont

en: Set the base unit of measurement to points (1/72")
hu: Az alapmértékegység pontra (1/72 hüvelyk) állítása

en: Set the base unit of measurement to millimetres
hu: Az alapmértékegység milliméterre állítása

en: Set the base unit of measurement to picas (1/12")
hu: Az alapmértékegység pica-ra (1/12 hüvelyk) állítása

en: Color output
hu: Színes kimenet

en: Print in shades of gray using black ink
hu: A szürke szín árnyalataival való nyomtatás fekete tintával

en: Standard Command
hu: Szabványos parancs

en: Use standard print command
hu: Szabványos nyomtatóparancs használata

en: Custom Command
hu: Egyéni parancs

en: Use custom print command
hu: Egyéni nyomtatóparancs használata

en: File
hu: Fájl

en: Print to a file
hu: Nyomtatás fájlba

en: Edit Curve...
hu: Görbe szerkesztése…

en: Set Default
hu: Alapértelmezés beállítása

en: Restore Previous
hu: Előző helyreállítása

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Select File...
hu: Válasszon fájlt…

en: Reset
hu: Visszaállítás

en: %s -- Print v%s
hu: %s -- nyomtatás v%s

en: About
hu: Névjegy

en: Print and
    Save Settings
hu: Nyomtatás és a
    beállítások mentése

en: Save
    Settings
hu: Beállítások
    mentése

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Preview
hu: Előnézet

en: Position the image on the page.
    Click and drag with the primary button to position the image.
    Click and drag with the second button to move the image with finer precision; each unit of motion moves the image one point (1/72")
    Click and drag with the third (middle) button to move the image in units of the image size.
    Holding down the shift key while clicking and dragging constrains the image to only horizontal or vertical motion.
    If you click another button while dragging the mouse, the image will return to its original position.
hu: A kép elhelyezése a lapon.
    Az elsődleges (általában a bal oldali) egérgomb lenyomása utáni húzással áthelyezheti a képet.
    A második egérgomb lenyomása utáni húzással finomabb áthelyezés végezhető; az elmozdítás pontonként történik (1/72”).
    A harmadik (középső) egérgomb lenyomása utáni húzással képméretnyi elmozdítás végezhető.
    Ha kattintás és húzás közben le van nyomva a Shift billentyű, akkor az elmozdítás csak vízszintes illetve függőleges irányban lesz lehetséges.
    Ha húzás közben lenyom egy másik egérgombot, akkor a kép visszakerül az eredeti helyére.

en: Paper Size
hu: Papírméret

en: Show All Paper Sizes
hu: Minden papírméret mutatása

en: Dimensions:
hu: Méretek:

en: Width:
hu: Szélesség:

en: Width of the paper that you wish to print to
hu: A nyomtatáshoz használt papír szélessége

en: Height:
hu: Magasság:

en: Height of the paper that you wish to print to
hu: A nyomtatáshoz használt papír magassága

en: Automatic Paper Size
hu: Automatikus papírméret

en: Select the number of copies to print; a value between 1 and 100
hu: Válassza ki a nyomtatandó példányok számát, 1 és 100 között

en: Image Position
hu: Képpozíció

en: Auto
hu: Automatikus

en: Upside down
hu: Fejjel lefelé

en: Seascape
hu: Ellenkező fekvő

en: Select the orientation: portrait, landscape, upside down, or seascape (upside down landscape)
hu: Válasszon irányt: álló, fekvő, fejjel lefelé levő vagy fordított fekvő (fejjel lefelé levő fekvő)

en: Orientation:
hu: Elhelyezkedés:

en: Left:
hu: Bal:

en: Distance from the left of the paper to the image
hu: A képnek a papír bal oldalától mért távolsága

en: Right:
hu: Jobb:

en: Distance from the left of the paper to the right of the image
hu: A kép jobb oldalának a papír bal oldalától mért távolsága

en: Distance from the right of the paper to the image
hu: A képnek a papír jobb oldalától mért távolsága

en: Top:
hu: Fent:

en: Distance from the top of the paper to the image
hu: A képnek a papír tetejétől mért távolsága

en: Bottom:
hu: Lent:

en: Distance from the top of the paper to bottom of the image
hu: A kép aljának a papír tetejétől mért távolsága

en: Distance from the bottom of the paper to the image
hu: A képnek a papír aljától mért távolsága

en: Center:
hu: Középre:

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Center the image horizontally on the paper
hu: A kép középre igazítása vízszintes irányban a papíron

en: Center the image on the paper
hu: A kép középre igazítása a papíron

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Center the image vertically on the paper
hu: A kép középre igazítása függőleges irányban a papíron

en: Setup Printer
hu: Nyomtató beállítása

en: Printer Make:
hu: Nyomtató gyártója:

en: Select the make of your printer
hu: Válassza ki a nyomtató gyártóját

en: Printer Model:
hu: Nyomtató típusa:

en: Select your printer model
hu: Válassza ki a nyomtató típusát

en: PPD File:
hu: PPD fájl:

en: Enter the correct PPD filename for your printer
hu: Adja meg a nyomtatóhoz tartozó PPD fájl nevét

en: Browse
hu: Tallózás

en: Choose the correct PPD filename for your printer
hu: Válassza ki a nyomtatóhoz tartozó PPD fájl nevét

en: Select the name of the output queue (not the type, or model, of printer) that you wish to print to
hu: Adja meg azon kimeneti sor nevét (ne a nyomtató típusát vagy a modelljét), amelyikbe nyomtatni kíván

en: Printer Queue:
hu: Nyomtatási sor:

en: Enter the correct command to print to your printer.
hu: Adja meg a nyomtatójára való nyomtatáshoz használandó parancsot.

en: Enter the file to print to.
hu: Adja meg a fájlt, amelybe nyomtatni kíván.

en: File to print to
hu: Nyomtatás ebbe a fájlba

en: Print To File
hu: Nyomtatás fájlba

en: Define New Printer
hu: Új nyomtató meghatározása

en: Printer Name:
hu: Nyomtató neve:

en: Enter the name you wish to give this logical printer
hu: Adja meg a logikai nyomtatóhoz használandó nevet

en: About Gutenprint
hu: A Gutenprint névjegye

en: Gutenprint Version
hu: Gutenprint verzió:

en: Select the name of the printer (not the type, or model, of printer) that you wish to print to
hu: Adja meg annak a nyomtatónak a nevét (ne a gyártmányt vagy a modellt), amelyikre nyomtatni kíván

en: Setup Printer...
hu: Nyomtató beállítása…

en: Choose the printer model, PPD file, and command that is used to print to this printer
hu: A nyomtatómodell, a PPD-fájl és a nyomtatást végző parancs megadása

en: New Printer...
hu: Új nyomtató…

en: Define a new logical printer. This can be used to name a collection of settings that you wish to remember for future use.
hu: Új logikai nyomtató felvétele. Egy olyan beállítási állapot elnevezésére használható, amelyet a jövőben is kíván használni.

en: Set Printer Option Defaults
hu: Nyomtató alapértelmezéseinek beállítása

en: Set all printer options to their defaults
hu: A nyomtató minden beállításának alapértelmezettre állítása

en: Image Size
hu: Képméret

en: Scaling:
hu: Méretezés:

en: Set the scale (size) of the image
hu: Megadja a kép méretezését (méretét)

en: Scale by:
hu: Méretezés:

en: Select whether scaling is measured as percent of available page size or number of output dots per inch
hu: Megadja, hogy a méretezés a lapméret százalékában legyen-e mérve vagy a kimeneti pont/hüvelyk értékben

en: Percent
hu: Százalék

en: Scale the print to the size of the page
hu: Nyomat méretezése a lap mérete szerint

en: Scale the print to the number of dots per inch
hu: Nyomat méretezése pont/hüvelyk érték szerint

en: Set the width of the print
hu: A nyomat szélessége

en: Set the height of the print
hu: A nyomat magassága

en: Use Original
    Image Size
hu: Eredeti képméret
    használata

en: Set the print size to the size of the image
hu: A nyomat méretének beállítása a kép méretére

en: Print Color Adjust
hu: Nyomat színeinek beállítása

en: Set Defaults
hu: Alapértelmezések beállítása

en: Close
hu: Bezárás

en: Image preview
hu: Előnézeti kép

en: View Output Channels:
hu: Kimeneti csatornák megjelenítése:

en: Output
hu: Kimenet

en: Output Type:
hu: Kimenet típusa:

en: Select the desired output type
hu: Válassza ki a kívánt kimeneti típust

en: Adjust Output...
hu: Kimenet beállítása…

en: Adjust color balance, brightness, contrast, saturation, and dither algorithm
hu: Színegyensúly, fényesség, kontraszt, telítettség és a színszórási módszer beállítása

en: Size Units:
hu: Mértékegységek:

en: Units:
hu: Mértékegységek:

en: Select the base unit of measurement for printing
hu: Válassza ki a nyomtatáshoz használt alapmértékegységet

en: Printer
hu: Nyomtató

en: (Default Printer)
hu: (Alapértelmezett nyomtató)

en: Printer Features
hu: Nyomtató szolgáltatásai

en: Output Control
hu: Kimenetvezérlés

en: Common
hu: Közös

en: Extra 1
hu: 1. extra

en: Extra 2
hu: 2. extra

en: Extra 3
hu: 3. extra

en: Extra 4
hu: 4. extra

en: Extra 5
hu: 5. extra

note: TRANSLATORS: Specify the language of the PPD translation. * Use the English name of your language here, e.g. "Swedish" instead of * "Svenska".
en: English
hu: Hungarian

en: Media Size
hu: Médiaméret

en: Color Model
hu: Színmodell

en: Inverted Grayscale
hu: Fordított szürkeárnyalatos

en: RGB Color
hu: RGB színek

en: CMY Color
hu: CMY színek

en: Color Precision
hu: Színpontosság

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Value
hu: Érték

en: Fine Adjustment
hu: Finomhangolás

en: Reverse
hu: Fordított

en: 2-Sided Printing
hu: Kétoldalas nyomtatás

en: Shrink Page If Necessary to Fit Borders
hu: Oldal zsugorítása szükség esetén a szegélyekig

en: Shrink (print the whole page)
hu: Zsugorítás (teljes oldal nyomtatása)

en: Crop (preserve dimensions)
hu: Levágás (méretek megőrzése)

en: Expand (use maximum page area)
hu: Nagyítás (teljes oldalterület használata)

en: Escputil version
hu: Escputil verzió

en: Usage: escputil [-c | -n | -a | -i | -e | -s | -d | -l | -M | -X]
                    [-P printer | -r device] [-u] [-q] [-m model] [ -S ]
                    [-C choices] [-p patterns]
    Perform maintenance on EPSON Stylus (R) printers.
    Examples: escputil --ink-level --raw-device /dev/usb/lp0
              escputil --clean-head --new --printer-name MyQueue
    
      Commands:
        -c|--clean-head    Clean the print head.
        -n|--nozzle-check  Print a nozzle test pattern.
                           Dirty or clogged nozzles will show as gaps in the
                           pattern.  If you see any gaps, you should clean
                           the print head.
        -a|--align-head    Align the print head.  CAUTION: Misuse of this
                           utility may result in poor print quality and/or
                           damage to the printer.
        -s|--status        Retrieve printer status.
        -i|--ink-level     Obtain the ink level from the printer.  This requires
                           read/write access to the raw printer device.
        -e|--extended-ink-info     Obtain the extended ink information from the
                           printer.  This requires read/write access to the raw
                           printer device.
        -d|--identify      Query the printer for make and model information.
                           This requires read/write access to the raw printer
                           device.
        -X|--reset-ink     Reset ink levels.
                           This requires read/write access to the raw printer
                           device.
        -l|--license       Display the license/warranty terms of this program.
        -M|--list-models   List the available printer models.
        -h|--help          Print this help message.
      Options:
        -P|--printer-name  Specify the name of the printer queue to operate on.
                           Default is the default system printer.
        -r|--raw-device    Specify the name of the device to write to directly
                           rather than going through a printer queue.
        -m|--model         Specify the printer model.
        -u|--new           The printer is a new printer (Stylus Color 740 or
                           newer).  Only needed when not using a raw device or
                           when the model is not specified.
        -q|--quiet         Suppress the banner.
        -S|--short-name    Print the short name of the printer with --identify.
        -C|--choices       Specify the number of pattern choices for alignment
        -p|--patterns      Specify the number of sets of patterns for alignment
hu: Használat: escputil [-c | -n | -a | -i | -e | -s | -d | -l | -M | -X]
                    [-P nyomtató | -r eszköz] [-u] [-q] [-m modell] [ -S ]
                    [-C választások] [-p minták]
    Karbantartás végrehajtása az EPSON Stylus (R) nyomtatókon.
    Példák: escputil --ink-level --raw-device /dev/usb/lp0
              escputil --clean-head --new --printer-name várólista
    
      Parancsok:
        -c|--clean-head    A nyomtatófej tisztítása.
        -n|--nozzle-check  Egy szórófejteszt minta nyomtatása.
                           A koszos vagy eltömődött szórófejek résként fognak
                           megjelenni a mintán. Ha bármilyen rést lát, akkor
                           meg kell tisztítania a nyomtatófejet.
        -a|--align-head    A nyomtatófej igazítása. FIGYELEM: Ennek az
                           eszköznek a nem megfelelő módon történő használata
                           alacsony nyomtatási minőséget és/vagy a nyomtató
                           sérülését okozhatja.
        -s|--status        Nyomtatóállapot lekérése.
        -i|--ink-level     A tintaszint lekérése a nyomtatóból. Ez olvasási/írási
                           hozzáférést igényel a nyers nyomtatóeszközhöz.
        -e|--extended-ink-info     A kiterjesztett tinta-információk lekérése
                           a nyomtatóból. Ez olvasási/írási hozzáférést igényel
                           a nyers nyomtatóeszközhöz.
        -d|--identify      A nyomtató lekérdezése a gyártmány- és modell-
                           információkért. Ez olvasási/írási hozzáférést igényel
                           a nyers nyomtatóeszközhöz.
        -X|--reset-ink     Tintaszintek visszaállítása.
                           Ez olvasási/írási hozzáférést igényel a nyers
                           nyomtatóeszközhöz.
        -l|--license       A program licenc- és garanciaszerződésének
                           megjelenítése.
        -M|--list-models   Az elérhető nyomtatómodellek listázása.
        -h|--help          Ezen súgószöveg megjelenítése.
      Kapcsolók:
        -P|--printer-name  Megadja annak a nyomtatási várólistának a nevét,
                           amelyiken dolgozik. Az alapértelmezett a rendszer
                           alapértelmezett nyomtatója.
        -r|--raw-device    Megadja annak az eszköznek a nevét, amelyre
                           közvetlenül ír ahelyett, hogy a nyomtatási várólistán
                           keresztül menne.
        -m|--model         Megadja a nyomtatómodellt.
        -u|--new           A nyomtató egy új nyomtató (Stylus Color 740 vagy
                           újabb). Csak akkor szükséges, ha nem egy nyers eszközt
                           használ, vagy ha a modell nincs megadva.
        -q|--quiet         A kísérőoldal elnyomása.
        -S|--short-name    A nyomtató rövid nevének kiírása a --identify
                           kapcsolóval.
        -C|--choices       Megadja az igazításhoz választott minta számát.
        -p|--patterns      Megadja a minták készleteinek számát az igazításhoz.

en: Usage: escputil [OPTIONS] [COMMAND]
    Usage: escputil [-c | -n | -a | -i | -e | -s | -d | -l | -M | -X]
                    [-P printer | -r device] [-u] [-q] [-m model] [ -S ]
                    [-C choices] [-p patterns]
    Perform maintenance on EPSON Stylus (R) printers.
    Examples: escputil -i -r /dev/usb/lp0
              escputil -c -u -P MyQueue
    
      Commands:
        -c Clean the print head.
        -n Print a nozzle test pattern.
              Dirty or clogged nozzles will show as gaps in the
              pattern.  If you see any gaps, you should clean
              the print head.
        -a Align the print head.  CAUTION: Misuse of this
              utility may result in poor print quality and/or
              damage to the printer.
        -s Retrieve printer status.
        -i Obtain the ink level from the printer.  This requires
              read/write access to the raw printer device.
        -e Obtain the extended ink information from the printer.
              Only for R800 printer and friends. This requires
              read/write access to the raw printer device.
        -d Query the printer for make and model information.  This
              requires read/write access to the raw printer device.
        -X Reset ink levels. This requires read/write access to the raw
              printer device.
        -l Display the license/warranty terms of this program.
        -M List the available printer models.
        -h Print this help message.
      Options:
        -P Specify the name of the printer queue to operate on.
              Default is the default system printer.
        -r Specify the name of the device to write to directly
              rather than going through a printer queue.
        -u The printer is a new printer (Stylus Color 740 or newer).
              Only needed when not using a raw device.
        -q Suppress the banner.
        -S Print the short name of the printer with -d.
        -m Specify the precise printer model for head alignment.
        -C Specify the number of pattern choices for alignment
        -p Specify the number of sets of patterns for alignment
hu: Használat: escputil [KAPCSOLÓK] [PARANCS]
    Használat: escputil [-c | -n | -a | -i | -e | -s | -d | -l | -M | -X]
                    [-P nyomtató | -r eszköz] [-u] [-q] [-m modell] [ -S ]
                    [-C választások] [-p minták]
    Karbantartás végrehajtása az EPSON Stylus (R) nyomtatókon.
    Példák: escputil -i -r /dev/usb/lp0
              escputil -c -u -P várólista
    
      Parancsok:
        -c|--clean-head    A nyomtatófej tisztítása.
        -n Egy szórófejteszt minta nyomtatása.
              A koszos vagy eltömődött szórófejek résként fognak megjelenni
              a mintán. Ha bármilyen rést lát, akkor meg kell tisztítania a
              nyomtatófejet.
        -a A nyomtatófej igazítása. FIGYELEM: Ennek az eszköznek a nem megfelelő
              módon történő használata alacsony nyomtatási minőséget és/vagy a
              nyomtató sérülését okozhatja.
        -s Nyomtatóállapot lekérése.
        -i A tintaszint lekérése a nyomtatóból. Ez olvasási/írási hozzáférést
              igényel a nyers nyomtatóeszközhöz.
        -e A kiterjesztett tinta-információk lekérése a nyomtatóból. Csak az
              R800 nyomtatónál és a társainál. Ez olvasási/írási hozzáférést
              igényel a nyers nyomtatóeszközhöz.
        -d A nyomtató lekérdezése a gyártmány- és modell-információkért. Ez
              olvasási/írási hozzáférést igényel a nyers nyomtatóeszközhöz.
        -X Tintaszintek visszaállítása. Ez olvasási/írási hozzáférést igényel
              a nyers nyomtatóeszközhöz.
        -l A program licenc- és garanciaszerződésének megjelenítése.
        -M Az elérhető nyomtatómodellek listázása.
        -h Ezen súgószöveg megjelenítése.
      Kapcsolók:
        -P Megadja annak a nyomtatási várólistának a nevét, amelyiken dolgozik.
              Az alapértelmezett a rendszer alapértelmezett nyomtatója.
        -r Megadja annak az eszköznek a nevét, amelyre közvetlenül ír ahelyett,
              hogy a nyomtatási várólistán keresztül menne.
        -u A nyomtató egy új nyomtató (Stylus Color 740 vagy újabb).
              Csak akkor szükséges, ha nem egy nyers eszközt használ.
        -q A kísérőoldal elnyomása.
        -S A nyomtató rövid nevének kiírása a -d kapcsolóval.
        -m Megadja a pontos nyomtatómodellt a fej igazításához.
        -C Megadja az igazításhoz választott minta számát.
        -p Megadja a minták készleteinek számát az igazításhoz.

en: You may only specify one printer or raw device.
hu: Csak egy nyomtatót vagy nyers eszközt adhat meg.

en: You may only specify one printer model.
hu: Csak egy nyomtatótípust adhat meg.

en: Alignment choices must be at least 1.
hu: Az igazítási választások értéke legalább 1 kell legyen.

en: Alignment passes must be at least 1.
hu: Az igazítási lépések értéke legallább 1 kell legyen.

en: Unknown option %c
hu: Ismeretlen kapcsoló: %c

en: Usage: %s [OPTIONS] command
hu: Használat: %s [KAPCSOLÓK] parancs

en: Type `%s --help' for more information.
hu: További információkért adja ki a(z) `%s --help' parancsot.

en: Type `%s -h' for more information.
hu: További információkért adja ki a(z) `%s -h' parancsot.

en: Cannot open device %s: %s
hu: Nem lehet megnyitni a(z) %s eszközt: %s

en: Cannot print to printer %s with %s
hu: Nem lehet nyomtatni a(z) %s nyomtatóra ezzel: %s

en: Unable to send command to printer
hu: Nem lehet elküldeni a parancsot a nyomtatóra

en: Read from printer timed out
hu: Az olvasás a nyomtatóról túllépte az időkorlátot

en: Cannot read from %s: %s
hu: Nem lehet olvasni a következőről: %s: %s

en: Please specify a raw device
hu: Adjon meg egy nyers eszközt

en: Cannot open %s read/write: %s
hu: A(z) %s nem nyitható meg írásra/olvasásra: %s

en: Unknown printer %s!
hu: Ismeretlen nyomtató: %s!

en: Cannot write to %s: %s
hu: A(z) %s nem írható: %s

en: 
    Cannot write to %s: %s
hu: 
    A(z) %s nem írható: %s

en: 
    Cannot detect printer type.
    Please use -m to specify your printer model.
hu: 
    Nem lehet felismerni a nyomtató típusát.
    Használja az -m kapcsolót a nyomtató típusának megadásához.

en: Photo Black
hu: Fotófekete

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Light Cyan
hu: Világos ciánkék

en: Light Magenta
hu: Világos bíborvörös

en: Light Black
hu: Világos fekete

en: Matte Black
hu: Matt fekete

en: Gloss Optimizer
hu: Fényességoptimalizáló

en: Light Light Black
hu: Világosszürke

en: Orange
hu: Narancs

en: Status: Error
hu: Állapot: Hiba

en: Status: Self-Printing
hu: Állapot: Önálló nyomtatás

en: Status: Busy
hu: Állapot: Foglalt

en: Status: Waiting
hu: Állapot: Várakozás

en: Status: Idle
hu: Állapot: Tétlen

en: Status: Paused
hu: Állapot: Szünetel

en: Status: Cleaning
hu: Állapot: Tisztítás

en: Status: Factory shipment
hu: Állapot: Gyári szállítás

en: Status: Shutting down
hu: Állapot: Leállítás

en: Status: Unknown (%d)
hu: Állapot: Ismeretlen (%d)

en: Error: Fatal Error
hu: Hiba: Végzetes hiba

en: Error: Other interface is selected
hu: Hiba: Másik csatoló van kiválasztva

en: Error: Cover Open
hu: Hiba: A fedél nyitva

en: Error: Paper jam
hu: Hiba: A papír elakadt

en: Error: Ink out
hu: Hiba: Elfogyott a tinta

en: Error: Paper out
hu: Hiba: Elfogyott a papír

en: Error: Miscellaneous paper error
hu: Hiba: Egyéb papírhiba

en: Error: Maintenance cartridge overflow
hu: Hiba: A karbantartási kazetta túlcsordult

en: Error: Wait return from the tear-off position
hu: Hiba: Várakozás visszatérésre a letépési pozícióból

en: Error: Double feed error
hu: Hiba: Dupla lapadagoló hiba

en: Error: Ink cartridge lever released
hu: Hiba: A festékkazetta kallantyúja felengedve

en: Error: Unrecoverable cutter error
hu: Hiba: Helyreállíthatatlan vágóhiba

en: Error: Recoverable cutter jam
hu: Hiba: Helyreállítható vágóelakadás

en: Error: No maintenance cartridge present
hu: Hiba: Nem található karbantartási kazetta

en: Error: Rear cover open
hu: Hiba: A hátsó fedél nyitva

en: Error: CD Tray Out
hu: Hiba: A CD tálca kint

en: Error: Card loading error
hu: Hiba: Kártyabetöltési hiba

en: Error: Tray cover open
hu: Hiba: A tálcafedél nyitva

en: Error: Maintenance cartridge cover open
hu: Hiba: A karbantartási kazetta fedele nyitva

en: Error: Front cover open
hu: Hiba: Az első fedél nyitva

en: Error: Maintenance request
hu: Hiba: Karbantartási kérés

en: Error: Unknown (%d)
hu: Hiba: Ismeretlen (%d)

en: Warning: %s Ink Low
hu: Figyelmeztetés: %s tintája kevés

en: Warning: Channel %d Ink Low
hu: Figyelmeztetés: A(z) %d. csatornában kevés a tinta

en: Warning: %s Cleaning Disabled
hu: Figyelmeztetés: %s tisztítása letiltva

en: Warning: Channel %d Cleaning
hu: Figyelmeztetés: %d. csatorna tisztítása

en: Warning: Maintenance cartridge near full
hu: Figyelmeztetés: A karbantartási kazetta közel tele van

en: Warning: Maintenance request pending
hu: Figyelmeztetés: Karbantartási kérés függőben

en: Warning: Unknown (%d)
hu: Figyelmeztetés: Ismeretlen (%d)

en: Printing nozzle self-test
hu: Fúvóka-önteszt nyomtatása

en: Printer Name: %s
hu: Nyomtató neve: %s

en: Ink Levels:
hu: Tintaszintek:

en: Ink color
hu: Tinta színe

en: Percent remaining
hu: Hátralevő százalék

en: Job Name:
hu: Feladat neve:

en: ink levels
hu: tintaszintek

en: status
hu: állapot

en: Obtaining %s requires using a raw device.
hu: A(z) %s lekérése nyers eszközt igényel.

en: Ink cartridge
hu: Tintapatron

en: Part number
hu: Rész száma

en: Obtaining extended ink information requires using a raw device.
hu: A kiterjesztett tintaadatok lekérése nyers eszközt igényel.

en: Resetting ink levels requires using a raw device.
hu: A tintaszintek visszaállítása nyers eszközt igényel.

en: Printer identification requires using a raw device.
hu: A nyomtatóazonosítás nyers eszközt igényel.

en: Cannot identify printer model.
hu: A nyomtatótípus nem azonosítható.

en: Cleaning heads...
hu: Fejek tisztítása…

en: Running nozzle check, please ensure paper is in the printer.
hu: Fúvókateszt futtatása, győződjön meg róla, hogy van papír a nyomtatóban.

en: Please read these instructions very carefully before proceeding.
    
    This utility lets you align the print head of your Epson Stylus inkjet
    printer.  Misuse of this utility may cause your print quality to degrade
    and possibly damage your printer.  This utility has not been reviewed by
    Seiko Epson for correctness, and is offered with no warranty at all.  The
    entire risk of using this utility lies with you.
    
    This utility prints %d test patterns.  Each pattern looks very similar.
    The patterns consist of a series of pairs of vertical lines that overlap.
    Below each pair of lines is a number between %d and %d.
    
    When you inspect the pairs of lines, you should find the pair of lines that
    is best in alignment, that is, that best forms a single vertical line.
    Inspect the pairs very carefully to find the best match.  Using a loupe
    or magnifying glass is recommended for the most critical inspection.
    It is also suggested that you use a good quality paper for the test,
    so that the lines are well-formed and do not spread through the paper.
    After picking the number matching the best pair, place the paper back in
    the paper input tray before typing it in.
    
    Each pattern is similar, but later patterns use finer dots for more
    critical alignment.  You must run all of the passes to correctly align your
    printer.  After running all the alignment passes, the alignment
    patterns will be printed once more.  You should find that the middle-most
    pair (#%d out of the %d) is the best for all patterns.
    
    After the passes are printed once more, you will be offered the
    choices of (s)aving the result in the printer, (r)epeating the process,
    or (q)uitting without saving.  Quitting will not restore the previous
    settings, but powering the printer off and back on will.  If you quit,
    you must repeat the entire process if you wish to later save the results.
    It is essential that you not turn your printer off during this procedure.
hu: Kérjük nagyon alaposan olvassa el ezt az utasítást a folytatás előtt.
    
    Ez a segédprogram lehetővé teszi az Epson Stylus tintasugaras nyomtató
    nyomtatófejének igazítását. A segédprogram nem megfelelő módon történő
    használata a nyomtatás minőségének romlását okozhatja, és esetleg
    károsíthatja a nyomtatót. Ennek a segédprogramnak a helyességét a Seiko
    Epson nem ellenőrizte, én mindenféle garancia nélkül biztosítják.
    A segédprogram használatából eredő összes kockázat önt terheli.
    
    Ez a segédprogram %d tesztmintát nyomtat. Minden minta nagyon hasonlóan
    néz ki. A minták egymást átfedő függőleges vonalpárok sorozatából állnak.
    Minden vonalpár alatt van egy %d és %d közötti szám.
    
    Ha megvizsgálja a vonalpárokat, meg kell keresnie azt a vonalpárt, amelynek
    legjobb az igazítása. Azt keresse, amelyik a legjobban formál egy egyedüli
    függőleges vonalat. Nagyon figyelmesen vizsgálja meg a párokat, hogy
    megtalálja a legjobban egyezőt. Ajánlott egy nagyító vagy egy nagyítós
    szemüveg használata a legkritikusabb vizsgálathoz. Azt is javasoljuk még,
    hogy jó minőségű papírt használjon a teszthez, így a vonalak szépen
    formázottak lesznek, és nem szóródnak szét a papíron. Miután kiválasztotta
    a legjobban illeszkedő pár számát, helyezze vissza papírt a papírtálcára,
    mielőtt begépelné azt.
    
    Minden minta hasonló, de a későbbi minták finomabb pontokat használnak a
    kritikusabb igazításhoz. Az összes vizsgálatot le kell futtatnia a nyomtató
    helyes igazításához. Miután lefuttatta az összes igazítási vizsgálatot, az
    igazítási minták még egyszer ki lesznek nyomtatva. Meg kell találnia, hogy
    a leginkább középen lévő pár (#%d / %d) a legjobb az összes minta közül.
    
    Miután a tesztek még egyszer ki lettek nyomtatva, fel fogja ajánlani a
    következők választását: (s) az eredmény mentése a nyomtatóban,
    (r) a folyamat megismétlése, vagy (q) kilépés mentés nélkül. Kilépéskor
    nem lesznek visszaállítva az előző beállítások, de kikapcsolja a nyomtatót
    és vissza, ahogy kérte. Ha kilép, akkor meg kell ismételnie a teljes
    folyamatot, ha később el szeretné menteni az eredményeket.
    Elengedhetetlen, hogy ne kapcsolja ki a nyomtatót a folyamat közben.

en: Please read these instructions very carefully before proceeding.
    
    This utility lets you align the print head of your Epson Stylus inkjet
    printer.  Misuse of this utility may cause your print quality to degrade
    and possibly damage your printer.  This utility has not been reviewed by
    Seiko Epson for correctness, and is offered with no warranty at all.  The
    entire risk of using this utility lies with you.
    
    This utility prints a test pattern that consist of a series of pairs of
    vertical lines that overlap.  Below each pair of lines is a number between
    %d and %d.
    
    When you inspect the pairs of lines, you should find the pair of lines that
    is best in alignment, that is, that best forms a single vertical align.
    Inspect the pairs very carefully to find the best match.  Using a loupe
    or magnifying glass is recommended for the most critical inspection.
    It is also suggested that you use a good quality paper for the test,
    so that the lines are well-formed and do not spread through the paper.
    After picking the number matching the best pair, place the paper back in
    the paper input tray before typing it in.
    
    After running the alignment pattern, it will be printed once more.  You
    should find that the middle-most pair (#%d out of the %d) is the best.
    You will then be offered the choices of (s)aving the result in the printer,
    (r)epeating the process, or (q)uitting without saving.  Quitting will not
    restore the previous settings, but powering the printer off and back on will.
    If you quit, you must repeat the entire process if you wish to later save
    the results.  It is essential that you not turn off your printer during
    this procedure.
hu: Kérjük nagyon alaposan olvassa el ezt az utasítást a folytatás előtt.
    
    Ez a segédprogram lehetővé teszi az Epson Stylus tintasugaras nyomtató
    nyomtatófejének igazítását. A segédprogram nem megfelelő módon történő
    használata a nyomtatás minőségének romlását okozhatja, és esetleg
    károsíthatja a nyomtatót. Ennek a segédprogramnak a helyességét a Seiko
    Epson nem ellenőrizte, én mindenféle garancia nélkül biztosítják.
    A segédprogram használatából eredő összes kockázat önt terheli.
    
    Ez a segédprogram egy tesztmintát nyomtat, amely egymást átfedő függőleges
    vonalpárok sorozatából áll. Minden vonalpár alatt van egy %d és %d közötti
    szám.
    
    Ha megvizsgálja a vonalpárokat, meg kell keresnie azt a vonalpárt, amelynek
    legjobb az igazítása. Azt keresse, amelyik a legjobban formál egy egyedüli
    függőleges vonalat. Nagyon figyelmesen vizsgálja meg a párokat, hogy
    megtalálja a legjobban egyezőt. Ajánlott egy nagyító vagy egy nagyítós
    szemüveg használata a legkritikusabb vizsgálathoz. Azt is javasoljuk még,
    hogy jó minőségű papírt használjon a teszthez, így a vonalak szépen
    formázottak lesznek, és nem szóródnak szét a papíron. Miután kiválasztotta
    a legjobban illeszkedő pár számát, helyezze vissza papírt a papírtálcára,
    mielőtt begépelné azt.
    
    Miután lefuttatta az igazítási vizsgálatot, még egyszer ki lesz nyomtatva.
    Meg kell találnia, hogy a leginkább középen lévő pár (#%d / %d) a legjobb.
    Ezután fel fogja ajánlani a következők választását: (s) az eredmény
    mentése a nyomtatóban, (r) a folyamat megismétlése, vagy (q) kilépés
    mentés nélkül. Kilépéskor nem lesznek visszaállítva az előző beállítások,
    de kikapcsolja a nyomtatót és vissza, ahogy kérte.
    
    Ha kilép, akkor meg kell ismételnie a teljes folyamatot, ha később el
    szeretné menteni az eredményeket. Elengedhetetlen, hogy ne kapcsolja ki
    a nyomtatót a folyamat közben.

en: Unable to send command to the printer, exiting.
hu: Nem lehet elküldeni a parancsot a nyomtatóra, kilépés.

en: Exiting
hu: Kilépés

en: Please inspect the final output very carefully to ensure that your
    printer is in proper alignment. You may now:
      (s)ave the results in the printer,
      (q)uit without saving the results, or
      (r)epeat the entire process from the beginning.
    You will then be asked to confirm your choice.
    What do you want to do (s, q, r)?
hu: Vizsgálja meg alaposan a végső kimenetet, hogy megbizonyosodjon
    arról, hogy a nyomtatójának igazítása megfelelő. Ezután:
      elmentheti az eredményeket a nyomtatóra (s)
      kiléphet az eredmények mentése nélkül (q)
      megismételheti az egész folyamatot az elejétől (r).
    Ezután a program a válasz megerősítését fogja kérni.
    Mit szeretne tenni (s, q, r)?

en: Please confirm by typing 'q' again that you wish to quit without saving:
hu: A „q” betű lenyomásával erősítse meg hogy mentés nélkül kíván kilépni:

en: OK, your printer is aligned, but the alignment has not been saved.
    If you wish to save the alignment, you must repeat this process.
hu: Rendben, a nyomtató igazítva van, de az igazítás nincs mentve.
    Ha menteni kívánja az igazítást, akkor meg kell ismételnie ezt a folyamatot.

en: Please confirm by typing 'r' again that you wish to repeat the
    alignment process:
hu: Az „r” betű lenyomásával erősítse meg, hogy meg kívánja ismételni az igazítási folyamatot:

en: Repeating the alignment process.
hu: Az igazítási folyamat megismétlése.

en: This will permanently alter the configuration of your printer.
    WARNING: this procedure has not been approved by Seiko Epson, and
    it may damage your printer. Proceed?
    Please confirm by typing 's' again that you wish to save the settings
    to your printer:
hu: Ez végérvényesen meg fogja változtatni a nyomtató beállításait.
    FIGYELEM: ezt az eljárást a Seiko Epson nem hagyta jóvá, és kárt
    okozhat a nyomtatóban. Folytatja?
    Kérjük erősítse meg az „s” billentyűvel ismét, hogy ha el szeretné
    menteni a beállításokat a nyomtatóra:

en: About to save settings...
hu: A beállítások mentése…

en: failed!
hu: meghiúsult!

en: Your settings were not saved successfully.  You must repeat the
    alignment procedure.
hu: A beállítások mentése meghiúsult. Ismételje meg az igazítási folyamatot.

en: succeeded!
hu: sikerült!

en: Your alignment settings have been saved to the printer.
hu: Az igazítási beállítások mentése a nyomtatóra sikeres.

en: Unrecognized command.
hu: Azonosítatlan parancs.

en: Final command was not confirmed.
hu: Az utolsó parancsot nem erősítette meg.

en: This procedure assumes that your printer is an %s.
    If this is not your printer model, please type control-C now and
    choose your actual printer model.
    
    Please place a sheet of paper in your printer to begin the head
    alignment procedure.
hu: Ez az eljárás azt feltételezi, hogy a nyomtatója egy %s.
    Ha ez nem a nyomtató modellje, nyomja meg a control-C billentyűket
    most, és válassza ki a tényleges nyomtatómodellt.
    
    Helyezzen egy papírlapot a nyomtatóba a fejbeállítási eljárás
    megkezdéséhez.

en: Press enter to continue >
hu: Üssön Entert a folytatáshoz >

en: Please inspect the print, and choose the best pair of lines in each pattern.
    Type a pair number, '?' for help, or 'r' to repeat the procedure.
hu: Vizsgálja meg a nyomatot és válassza ki a legjobb sorpárt minden egyes mintában.
    Adjon meg egy párszámot, a ?-et segítségért vagy az r-et a folyamat megismétléséhez.

en: Pass #%d
hu: #%d. menet

en: Please insert a fresh sheet of paper.
hu: Helyezzen be egy üres lapot.

en: Number out of range!
hu: A szám kívül esik a tartományon!

en: I cannot understand what you typed!
hu: Nem értelmezhető, amit írt!

en: The best pair of lines should be numbered between 1 and %d.
hu: A legjobb sorpár száma 1 és %d között kell legyen.

en: Attempting to set alignment...
hu: Kísérlet az igazítás beállítására…

en: succeeded.
hu: sikeres.

en: Please verify that the alignment is correct.  After the alignment pattern
    is printed again, please ensure that the best pattern for each line is
    pattern %d.  If it is not, you should repeat the process to get the best
    quality printing.
hu: Erősítse meg, hogy az igazítás helyes. Miután az igazítási minta ismét
    ki lett nyomtatva, győződjön meg arról, hogy minden sor legjobb mintája
    a(z) %d minta. Ha nem az lenne, ismételje meg a folyamatot a legjobb
    nyomtatási minőség elérése érdekében.

en: Error in input
hu: Hiba a bemenetben

en: _Print with Gutenprint...
hu: _Nyomtatás a Gutenprint használatával…

en: <Image>/File/Print with Gutenprint...
hu: <Image>/Fájl/Nyomtatás a Gutenprint használatával…

en: Printing...
hu: Nyomtatás…

note: TRANSLATORS: All strings in this file must be no more than 80 bytes in length. Please take into account expansion due to multi-byte characters, as the limit is *bytes*, not characters!
en: EPSON Standard Inks
hu: Epson szabvány tinták

en: One Color Raw
hu: Egyszínű nyers

en: Three Color Raw
hu: Háromszínű nyers

en: Four Color Raw
hu: Négyszínű nyers

en: Five Color Raw
hu: Ötszínes nyers

en: Six Color Raw
hu: Hatszínes nyers

en: Gray 3
hu: 3. szürke

en: Gray 2
hu: 2. szürke

en: Gray 1
hu: 1. szürke

en: MIS Six Tone
hu: MIS hat árnyalat

en: Gray 5
hu: 1. szürke

en: Gray 4
hu: 4. szürke

en: One Color Raw Enhanced Gloss
hu: Egyszínű nyers (továbbfejlesztett fényesség)

en: Three Color Raw Gloss
hu: Háromszínű nyers fényes

en: Four Color Raw Gloss
hu: Négyszínű nyers fényes

en: Six Color Enhanced Gloss Raw
hu: Hatszínes továbbfejlesztett, fényes nyers

en: Seven Color Enhanced Gloss Raw
hu: Hétszínes továbbfejlesztett, fényes nyers

en: MatteBlack
hu: Matt fekete

en: Default Black
hu: Alapértelmezett fekete

en: Seven Color Photo
hu: Hétszínes fénykép

en: Dark Yellow
hu: Sötétsárga

en: Six Color Enhanced Composite
hu: Hatszínes (továbbfejlesztett, kompozit)

en: Seven Color Raw
hu: Hétszínes nyers

en: UltraChrome Photo Black
hu: UltraChrome fotó fekete

en: Two Level Grayscale
hu: Kétszintű szürkeárnyalatos

en: Two Color Raw
hu: Kétszínű nyers

en: UltraChrome Matte Black
hu: UltraChrome matt fekete

en: Eight Color Photo
hu: Nyolcszínes fénykép

en: Eight Color Raw
hu: Nyolcszínes nyers

en: Four Color Photo
hu: Négyszínes fénykép

en: Main Tray
hu: Fő tálca

en: Photo Tray
hu: Fotótálca

en: Print to CD
hu: Nyomtatás CD-re

en: Rear Tray
hu: Hátsó tálca

en: Front Tray
hu: Első tálca

en: Manual Feed
hu: Kézi adagolás

en: Roll Feed (cut each page)
hu: Tekercses adagoló (levágás minden lap után)

en: Roll Feed (do not cut)
hu: Tekercses adagoló (levágás nélkül)

en: Roll Feed
hu: Tekercses adagoló

en: Main Input
hu: Fő bemenet

en: Manual Sheet Guide
hu: Kézi lapvezérlő

en: Manual Feed (Front)
hu: Kézi adagolás (elöl)

en: Roll Feed (borderless with single cut)
hu: Tekercses adagoló (szegély nélküli egyszeres levágással)

en: Roll Feed (borderless with double cut)
hu: Tekercses adagoló (szegély nélküli dupla levágással)

en: Photo Board
hu: Fotókarton

en: Cut Sheet Bin 1
hu: Vágólap, 1. tálca

en: Cut Sheet Bin 2
hu: Vágólap, 2. tálca

en: Cut Sheet Autoselect
hu: Vágólap, automatikus tálcaválasztás

en: Manual Selection
hu: Kézi kijelölés

en: Black 1
hu: 1. fekete

en: Black 2
hu: 2. fekete

en: 360 x 180 DPI Draft
hu: 360 x 180 DPI Piszkozat

en: 360 DPI Enhanced
hu: 360 DPI továbbfejlesztett

en: 720 x 360 DPI Enhanced
hu: 720 x 360 DPI továbbfejlesztett

en: 720 DPI High Quality
hu: 720 DPI Jó minőségű

en: 360 x 120 DPI Economy
hu: 360 x 120 DPI Gazdaságos

en: 360 x 240 DPI Draft
hu: 360 x 240 DPI Piszkozat

en: 1440 x 720 DPI Highest Quality
hu: 1440 x 720 DPI Legjobb minőségű

en: 1440 x 720 DPI Transposed
hu: 1440 x 720 DPI felcserélt

en: 360 x 90 DPI Fast Economy
hu: 360 x 90 DPI Gyors, gazdaságos

en: 180 DPI Economy
hu: 180 DPI Gazdaságos

en: 360 DPI High Quality
hu: 360 dpi Jó minőségű

en: 720 DPI Highest Quality
hu: 720 DPI Legjobb minőségű

en: 2880 x 720 DPI Highest Quality
hu: 2880 x 720 DPI Legjobb minőségű

en: 1440 x 720 DPI High Quality
hu: 1440 x 720 DPI Legjobb minőségű

en: Vivid Light Magenta
hu: Élénk világos bíborvörös

en: Vivid Magenta
hu: Élénk bíborvörös

en: Bright White Paper
hu: Világos fehér papír

en: Postcard
hu: Levelezőlap

en: Back Light Film
hu: Hátulról megvilágított film

en: Matte Paper Heavyweight
hu: Matt papír, nehéz

en: Premium Presentation Paper Matte
hu: Kiváló minőségű matt prezentációs papír

en: Ultra Glossy Photo Paper
hu: Ultra fényes fotópapír

en: Premium Semigloss Photo Paper
hu: Kiváló minőségű félig fényes fotópapír

en: Ultra Premium Photo Paper Luster
hu: Ultra kiváló minőségű fényes Luster fotópapír

en: CD or DVD
hu: CD vagy DVD

en: ColorLife Paper
hu: ColorLife papír

en: Premium Glossy Photo Paper 170 wt
hu: Kiváló minőségű fényes fotópapír 170 wt

en: Premium Glossy Photo Paper 250 wt
hu: Kiváló minőségű fényes fotópapír 250 wt

en: Premium Semigloss Photo Paper 170 wt
hu: Kiváló minőségű félig fényes fotópapír 170 wt

en: Premium Semigloss Photo Paper 250 wt
hu: Kiváló minőségű félig fényes fotópapír 250 wt

en: Premium Luster Photo Paper 250 wt
hu: Kiváló minőségű Luster fotópapír 250 wt

en: Plain Paper Fast Load
hu: Egyszerű papír, gyors betöltéssel

en: Archival Matte Paper
hu: Archiválási matt papír

en: Watercolor Paper - Radiant White
hu: Vízfesték papír - Ragyogó fehér

en: Interleave
hu: Kihagyás

en: Full Overlap
hu: Teljes átfedés

en: Four Pass
hu: Négymenetes

en: Full Overlap 2
hu: Teljes átfedés 2

en: Interleave 2
hu: Kihagyás 2

en: Eight Pass
hu: Nyolclépéses

en: Epson 4x6 Photo Paper (tear-off borders)
hu: Epson 4x6-os fotópapír (letéphető szegélyek)

en: Epson L Photo Paper (tear-off borders)
hu: Epson L fotópapír (letéphető szegélyek)

en: Engineering C 17x22
hu: Mérnöki C 17x22

en: C0 landscape
hu: C0 fekvő

en: C1 landscape
hu: C1 fekvő

en: C2 landscape
hu: C2 fekvő

en: C3 landscape
hu: C3 fekvő

en: C4 landscape
hu: C4 fekvő

en: C5 landscape
hu: C5 fekvő

en: B6-C4 landscape
hu: B6-C4 fekvő

en: C6 landscape
hu: C6 fekvő

en: DL landscape
hu: DL fekvő

en: C7-6 landscape
hu: C7-6 fekvő

en: C7 landscape
hu: C7 fekvő

en: C8 landscape
hu: C8 fekvő

en: C9 landscape
hu: C9 fekvő

en: C10 landscape
hu: C10 fekvő

en: EA5 landscape
hu: EA5 fekvő

en: ArchA transposed
hu: ArchA felcserélt

en: ArchB transposed
hu: ArchB felcserélt

en: ArchC transposed
hu: ArchC felcserélt

en: ArchD transposed
hu: ArchD felcserélt

en: ArchE transposed
hu: ArchE felcserélt

en: American foolscap
hu: Amerikai írólap

en: European foolscap
hu: Európai írólap

en: Large Crown Quarto
hu: Nagy Crown Quarto

en: Large Crown Octavo
hu: Nagy Crown Octavo

en: Small paperback
hu: Kis paperback

en: Penguin small paperback
hu: Penguin, kis paperback

en: Penguin large paperback
hu: Penguin, nagy paperback

en: Hagaki Card
hu: Hagaki kártya

en: Oufuku Card
hu: Oufuku kártya

en: Japanese long envelope #3
hu: Japán hosszú boríték #3

en: Japanese long envelope #3 landscape
hu: Japán fekvő hosszú boríték #3

en: Japanese long envelope #4
hu: Japán hosszú boríték #4

en: Japanese long envelope #4 landscape
hu: Japán fekvő hosszú boríték #4

en: Japanese Western-style envelope #4
hu: Japán nyugati stílusú boríték #4

en: Japanese Western-style envelope #4 landscape
hu: Japán nyugati stílusú boríték #4 fekvő

en: Japanese Western-style envelope #6
hu: Japán nyugati stílusú boríték #6

en: Japanese Western-style envelope #6 landscape
hu: Japán nyugati stílusú boríték #6 fekvő

en: Japanese Kaku envelope #4
hu: Japán Kaku boríték #4

en: Japanese Kaku envelope #4 landscape
hu: Japán fekvő Kaku boríték #4

en: Commercial 10
hu: Kereskedelmi 10

en: Commercial 10 landscape
hu: Fekvő kereskedelmi 10

en: A2 Invitation
hu: A2 meghívó

en: Monarch Envelope
hu: Monarch boríték

en: Monarch Envelope landscape
hu: Fekvő Monarch boríték

en: Wide 101.6x180.6
hu: Széles 101.6x180.6

en: Credit Card
hu: Hitelkártya

en: Japanese Business Card
hu: Japán névjegykártya

en: Wide Postcard
hu: Széles levelezőlap

en: Chilean Office
hu: Chilei Office

en: Chilean Double Letter
hu: Chilei dupla levél

en: Chilean Double Office
hu: Chilei dupla Office

en: 89 mm Roll Paper
hu: 89mm-es papírtekercs

en: 4 Inch Roll Paper
hu: 4 hüvelykes papírtekercs

en: 5 Inch Roll Paper
hu: 5 hüvelykes papírtekercs

en: 210 mm Roll Paper
hu: 210 mm-es papírtekercs

en: 13 Inch Roll Paper
hu: 13 hüvelykes papírtekercs

en: 17 Inch Roll Paper
hu: 17 hüvelykes papírtekercs

en: 22 Inch Roll Paper
hu: 22 hüvelykes papírtekercs

en: 24 Inch Roll Paper
hu: 24 hüvelykes papírtekercs

en: 36 Inch Roll Paper
hu: 36 hüvelykes papírtekercs

en: 44 Inch Roll Paper
hu: 44 hüvelykes papírtekercs

en: 60 Inch Roll Paper
hu: 60 hüvelykes papírtekercs

en: 64 Inch Roll Paper
hu: 64 hüvelykes papírtekercs

en: Canon iP3300 series
hu: Canon iP3300 sorozat

en: Canon iP3500 series
hu: Canon iP3500 sorozat

en: Canon iP3600 series
hu: Canon iP3600 sorozat

en: Canon iP4200 series
hu: Canon iP4200 sorozat

en: Canon iP4300 series
hu: Canon iP4300 sorozat

en: Canon iP4500 series
hu: Canon iP4500 sorozat

en: Canon iP4600 series
hu: Canon iP4600 sorozat

en: Canon iP4700 series
hu: Canon iP4700 sorozat

en: Canon iP4800 series
hu: Canon iP4800 sorozat

en: Canon iP4900 series
hu: Canon iP4900 sorozat

en: Canon iP5200R series
hu: Canon iP5200R sorozat

en: Canon iP6600D series
hu: Canon iP6600D sorozat

en: Canon iP6700D series
hu: Canon iP6700D sorozat

en: Canon iP7200 series
hu: Canon iP7200 sorozat

en: Canon iX5000 series
hu: Canon iX5000 sorozat

en: Canon iX6500 series
hu: Canon iX6500 sorozat

en: Canon iX7000 series
hu: Canon iX7000 sorozat

en: Canon Pro9000 series
hu: Canon Pro9000 sorozat

en: Canon Pro9000 Mk.II series
hu: Canon Pro9000 Mk.II sorozat

en: Canon Pro9500 series
hu: Canon Pro9500 sorozat

en: Canon Pro9500 Mk.II series
hu: Canon Pro9500 Mk.II sorozat

en: Canon MP140 series
hu: Canon MP140 sorozat

en: Canon MP150 series
hu: Canon MP150 sorozat

en: Canon MP160 series
hu: Canon MP160 sorozat

en: Canon MP170 series
hu: Canon MP170 sorozat

en: Canon MP180 series
hu: Canon MP180 sorozat

en: Canon MP190 series
hu: Canon MP190 sorozat

en: Canon MP210 series
hu: Canon MP210 sorozat

en: Canon MP220 series
hu: Canon MP220 sorozat

en: Canon MP230 series
hu: Canon MP230 sorozat

en: Canon MP240 series
hu: Canon MP240 sorozat

en: Canon MP250 series
hu: Canon MP250 sorozat

en: Canon MP260 series
hu: Canon MP260 sorozat

en: Canon MP270 series
hu: Canon MP270 sorozat

en: Canon MP280 series
hu: Canon MP280 sorozat

en: Canon MP360 series
hu: Canon MP360 sorozat

en: Canon MP370 series
hu: Canon MP370 sorozat

en: Canon MP390 series
hu: Canon MP390 sorozat

en: Canon MP450 series
hu: Canon MP450 sorozat

en: Canon MP460 series
hu: Canon MP460 sorozat

en: Canon MP470 series
hu: Canon MP470 sorozat

en: Canon MP480 series
hu: Canon MP480 sorozat

en: Canon MP490 series
hu: Canon MP490 sorozat

en: Canon MP500 series
hu: Canon MP500 sorozat

en: Canon MP510 series
hu: Canon MP510 sorozat

en: Canon MP520 series
hu: Canon MP520 sorozat

en: Canon MP530 series
hu: Canon MP530 sorozat

en: Canon MP540 series
hu: Canon MP540 sorozat

en: Canon MP550 series
hu: Canon MP550 sorozat

en: Canon MP560 series
hu: Canon MP560 sorozat

en: Canon MP600 series
hu: Canon MP600 sorozat

en: Canon MP610 series
hu: Canon MP610 sorozat

en: Canon MP620 series
hu: Canon MP620 sorozat

en: Canon MP630 series
hu: Canon MP630 sorozat

en: Canon MP640 series
hu: Canon MP640 sorozat

en: Canon MP700 series
hu: Canon MP700 sorozat

en: Canon MP710 series
hu: Canon MP710 sorozat

en: Canon MP730 series
hu: Canon MP730 sorozat

en: Canon MP740 series
hu: Canon MP740 sorozat

en: Canon MP750 series
hu: Canon MP750 sorozat

en: Canon MP760 series
hu: Canon MP760 sorozat

en: Canon MP770 series
hu: Canon MP770 sorozat

en: Canon MP780 series
hu: Canon MP780 sorozat

en: Canon MP790 series
hu: Canon MP790 sorozat

en: Canon MP800 series
hu: Canon MP800 sorozat

en: Canon MP810 series
hu: Canon MP810 sorozat

en: Canon MP830 series
hu: Canon MP830 sorozat

en: Canon MP900 series
hu: Canon MP900 sorozat

en: Canon MP950 series
hu: Canon MP950 sorozat

en: Canon MP960 series
hu: Canon MP960 sorozat

en: Canon MP970 series
hu: Canon MP970 sorozat

en: Canon MP980 series
hu: Canon MP980 sorozat

en: Canon MP990 series
hu: Canon MP990 sorozat

en: Canon MG2100 series
hu: Canon MG2100 sorozat

en: Canon MG2200 series
hu: Canon MG2200 sorozat

en: Canon MG2400 series
hu: Canon MG2400 sorozat

en: Canon MG2500 series
hu: Canon MG2500 sorozat

en: Canon MG3100 series
hu: Canon MG3100 sorozat

en: Canon MG3200 series
hu: Canon MG3200 sorozat

en: Canon MG3500 series
hu: Canon MG3500 sorozat

en: Canon MG4100 series
hu: Canon MG4100 sorozat

en: Canon MG4200 series
hu: Canon MG4200 sorozat

en: Canon MG5100 series
hu: Canon MG5100 sorozat

en: Canon MG5200 series
hu: Canon MG5200 sorozat

en: Canon MG5300 series
hu: Canon MG5300 sorozat

en: Canon MG5400 series
hu: Canon MG5400 sorozat

en: Canon MG5500 series
hu: Canon MG5500 sorozat

en: Canon MG6100 series
hu: Canon MG6100 sorozat

en: Canon MG6200 series
hu: Canon MG6200 sorozat

en: Canon MG6300 series
hu: Canon MG6300 sorozat

en: Canon MG6400 series
hu: Canon MG6400 sorozat

en: Canon MG6500 series
hu: Canon MG6500 sorozat

en: Canon MG7100 series
hu: Canon MG7100 sorozat

en: Canon MG8100 series
hu: Canon MG8100 sorozat

en: Canon MG8200 series
hu: Canon MG8200 sorozat

en: Canon MX300 series
hu: Canon MX300 sorozat

en: Canon MX310 series
hu: Canon MX310 sorozat

en: Canon MX320 series
hu: Canon MX320 sorozat

en: Canon MX330 series
hu: Canon MX330 sorozat

en: Canon MX340 series
hu: Canon MX340 sorozat

en: Canon MX350 series
hu: Canon MX350 sorozat

en: Canon MX360 series
hu: Canon MX360 sorozat

en: Canon MX370 series
hu: Canon MX370 sorozat

en: Canon MX390 series
hu: Canon MX390 sorozat

en: Canon MX410 series
hu: Canon MX410 sorozat

en: Canon MX420 series
hu: Canon MX420 sorozat

en: Canon MX430 series
hu: Canon MX430 sorozat

en: Canon MX450 series
hu: Canon MX450 sorozat

en: Canon MX510 series
hu: Canon MX510 sorozat

en: Canon MX520 series
hu: Canon MX520 sorozat

en: Canon MX700 series
hu: Canon MX700 sorozat

en: Canon MX710 series
hu: Canon MX710 sorozat

en: Canon MX720 series
hu: Canon MX720 sorozat

en: Canon MX850 series
hu: Canon MX850 sorozat

en: Canon MX860 series
hu: Canon MX860 sorozat

en: Canon MX870 series
hu: Canon MX870 sorozat

en: Canon MX880 series
hu: Canon MX880 sorozat

en: Canon MX890 series
hu: Canon MX890 sorozat

en: Canon MX920 series
hu: Canon MX920 sorozat

en: Canon MX7600 series
hu: Canon MX7600 sorozat

en: Canon E500 series
hu: Canon E500 sorozat

en: Canon E510 series
hu: Canon E510 sorozat

en: Canon E600 series
hu: Canon E600 sorozat

en: Canon E610 series
hu: Canon E610 sorozat

en: Kodak EasyShare-G600-Printer-Dock
hu: Kodak EasyShare-G600 nyomtatódokk

en: Kodak Easyshare-Printer-Dock
hu: Kodak Easyshare nyomtatódokk

en: Epson Stylus Photo R320
hu: Epson Stylus Photo R200

en: Epson Stylus Pro 4800/4880 Back Compatible
hu: Epson Stylus Pro 4800/4880 visszafelé kompatibilis

en: Epson Stylus Pro 11800/11880 Back Compatible
hu: Epson Stylus Pro 11800/11880 visszafelé kompatibilis

en: Epson WF-7010 Series
hu: Epson WF-7010 sorozat

en: Epson WF-7011 Series
hu: Epson WF-7011 sorozat

en: Epson WF-7015 Series
hu: Epson WF-7015 sorozat

en: Epson WF-7018 Series
hu: Epson WF-7018 sorozat

en: Epson WF-7510 Series
hu: Epson WF-7510 sorozat

en: Epson WF-7511 Series
hu: Epson WF-7511 sorozat

en: Epson WF-7515 Series
hu: Epson WF-7515 sorozat

en: Epson WF-7520 Series
hu: Epson WF-7520 sorozat

en: Epson WF-7521 Series
hu: Epson WF-7521 sorozat

en: Epson WF-7525 Series
hu: Epson WF-7525 sorozat

en: Generic PCL 4 Printer
hu: Általános PCL 4 nyomtató

en: Generic PCL 4 LF Printer
hu: Általános PCL 4 LF nyomtató

en: Generic PCL 5 Printer
hu: Általános PCL 5 nyomtató

en: Generic PCL 5 LF Printer
hu: Általános PCL 5 LF nyomtató

en: Generic PCL 5c Printer
hu: Általános PCL 5c nyomtató

en: Generic PCL 5c LF Printer
hu: Általános PCL 5c LF nyomtató

en: Generic PCL 5e Printer
hu: Általános PCL 5e nyomtató

en: Generic PCL 5e LF Printer
hu: Általános PCL 5e LF nyomtató

en: Generic PCL 6/PCL XL Printer
hu: Általános PCL 6/PCL XL nyomtató

en: Generic PCL 6/PCL XL LF Printer
hu: Általános PCL 6/PCL XL LF nyomtató

en: HP LaserJet 3P w/ PCL5
hu: HP LaserJet 3P PCL5 támogatással

en: HP LaserJet 3P w/PS
hu: HP LaserJet 3P PS támogatással

en: PostScript Level 1
hu: 1. szintű PostScript

en: PostScript Level 2
hu: 2. szintű PostScript

en: RAW DATA 16 bit
hu: NYERS ADAT 16 bit

en: RAW DATA 8 bit
hu: NYERS ADAT 8 bit
