appstream - en to ka translation catalogue (310 entries)

en: '%s' command
ka: '%s-ის ბრძანება

en: (Alias: '%s')
ka: (მეტსახელი: '%s')

en: ALL
ka: ყველა

en: Ability to spend real money in-app
ka: აპლიკაციაში რეალური ფულის დახარჯვის შესაძლებლობა

en: Add-ons
ka: დამატებები

en: Adults Only
ka: მხოლოდ დიდებისთვის

en: AppStream Status:
ka: AppStream -ის სტატუსი:

en: AppStream command-line interface
ka: AppStream ბრძანების სტრიქონის ინტერფეისი

en: AppStream version: %s
ka: AppStream-ის ვერსია: %s

en: Audio & Video
ka: ვიდეო/აუდიო

en: Binaries
ka: ბინარული ფაილები

en: Brief artistic nudity
ka: მოკლეხნიანი არტისტული სიშიშვლე

en: Bundle
ka: ნაკრები

en: Camera for input control found.
ka: აღმოჩენილია კამერა შეყვანის მართვისთვის.

en: Canonical ID
ka: კანონიკური ID

en: Cartoon characters in aggressive conflict
ka: მულტფილმის გმირები აგრესიულ კონფლიქტში

en: Cartoon characters in unsafe situations
ka: მულტფილმის გმირები საშიშ სიტუაციებში

en: Categories
ka: კატეგორიები

[ctx: Category of Addons]
en: Codecs
ka: კოდეკები

[ctx: Category of Addons]
en: Fonts
ka: ფონტები

[ctx: Category of Addons]
en: Input Sources
ka: შემოტანის წყაროები

[ctx: Category of Addons]
en: Language Packs
ka: ენის ნაკრებები

[ctx: Category of Addons]
en: Localization
ka: ლოკალიზაცია

[ctx: Category of AudioVideo]
en: Audio Creation & Editing
ka: აუდიოს შექმნა და ჩასწორება

[ctx: Category of AudioVideo]
en: Featured
ka: პოპულარული

[ctx: Category of AudioVideo]
en: Music Players
ka: მუსიკის დამკვრელები

[ctx: Category of Communication]
en: Chat
ka: ჩატი

[ctx: Category of Communication]
en: Featured
ka: პოპულარული

[ctx: Category of Communication]
en: News
ka: ახალი ამბები

[ctx: Category of Communication]
en: Web Browsers
ka: ვებ-ბრაუზერები

[ctx: Category of Development]
en: Debuggers
ka: გამმართველები

[ctx: Category of Development]
en: Featured
ka: პოპულარული

[ctx: Category of Development]
en: IDEs
ka: IDE-ები

[ctx: Category of Education]
en: Astronomy
ka: ასტრონომია

[ctx: Category of Education]
en: Chemistry
ka: ქიმია

[ctx: Category of Education]
en: Featured
ka: პოპულარული

[ctx: Category of Education]
en: Languages
ka: ენები

[ctx: Category of Education]
en: Math
ka: მათემატიკა

[ctx: Category of Games]
en: Action
ka: ქმედება

[ctx: Category of Games]
en: Adventure
ka: თავგადასავალი

[ctx: Category of Games]
en: Arcade
ka: არკადა

[ctx: Category of Games]
en: Blocks
ka: ბლოკები

[ctx: Category of Games]
en: Board
ka: ბორდი

[ctx: Category of Games]
en: Card
ka: კარტი

[ctx: Category of Games]
en: Emulators
ka: ემულატორები

[ctx: Category of Games]
en: Featured
ka: პოპულარული

[ctx: Category of Games]
en: Kids
ka: საბავშვო

[ctx: Category of Games]
en: Logic
ka: ლოგიკური

[ctx: Category of Games]
en: Role Playing
ka: როლპლეი

[ctx: Category of Games]
en: Sports
ka: სპორტი

[ctx: Category of Games]
en: Strategy
ka: სტრატეგია

[ctx: Category of Graphics]
en: 3D Graphics
ka: 3D გრაფიკა

[ctx: Category of Graphics]
en: Featured
ka: პოპულარული

[ctx: Category of Graphics]
en: Photography
ka: ფოტოგრაფია

[ctx: Category of Graphics]
en: Scanning
ka: სკანირება

[ctx: Category of Graphics]
en: Vector Graphics
ka: ვექტორული გრაფიკა

[ctx: Category of Graphics]
en: Viewers
ka: დამთვალიერებლები

[ctx: Category of Office]
en: Calendar
ka: კალენდერი

[ctx: Category of Office]
en: Database
ka: მონაცემთა ბაზა

[ctx: Category of Office]
en: Featured
ka: პოპულარული

[ctx: Category of Office]
en: Finance
ka: ფინანსები

[ctx: Category of Office]
en: Word Processor
ka: რედაქტორი

[ctx: Category of Science]
en: Artificial Intelligence
ka: ხელოვნური ინტელექტი

[ctx: Category of Science]
en: Astronomy
ka: ასტრონომია

[ctx: Category of Science]
en: Chemistry
ka: ქიმია

[ctx: Category of Science]
en: Featured
ka: პოპულარული

[ctx: Category of Science]
en: Math
ka: მათემატიკა

[ctx: Category of Science]
en: Robotics
ka: რობოტიკა

[ctx: Category of Utility]
en: Featured
ka: პოპულარული

[ctx: Category of Utility]
en: File System
ka: ფაილური სისტემა

[ctx: Category of Utility]
en: Security
ka: უსაფრთხოება

[ctx: Category of Utility]
en: System Monitoring
ka: სისტემის მონიტორინგი

[ctx: Category of Utility]
en: Terminal Emulators
ka: ტერმინალის ემულატორები

[ctx: Category of Utility]
en: Text Editors
ka: ტექსტური რედაქტორები

en: Characters in aggressive conflict easily distinguishable from reality
ka: აგრესიულ კონფლიქტში მყოფი პერსონაჟები ადვილად გამოირჩევიან რეალობისგან

en: Characters in unsafe situations easily distinguishable from reality
ka: სახიფათო სიტუაციებში პერსონაჟები ადვილად გამოირჩევიან რეალობისგან

en: Checking for the latest application version
ka: აპლიკაციის უახლოესი ვერსიის შემოწმება

en: Communication & News
ka: სიახლეები

en: Compare two version numbers.
ka: ვერსიების შედარება.

en: Compatible
ka: თავსებადი

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Compose failed: %s
ka: აწყობის შეცდომა: %s

en: Compose operation failed to execute: %s
ka: კომპოზიტორის ოპერაციის შესრულება ჩავარდა: %s

en: Composing metadata...
ka: მეტამონაცემების შექმნა...

en: Console interface available.
ka: კონსოლის ინტერფეისი ხელმისაწვდომია.

en: D-Bus Session Services
ka: D-Bus სესიის სერვისები

en: D-Bus System Services
ka: D-Bus სისტემური სერვისები

en: Data from locally installed software
ka: ლოკალურად დაყენებული პროგრამების მონაცემები

en: Dead human remains that are exposed to the elements
ka: მკვდარი ადამიანის ნაშთები, რომლებიც ექვემდებარება ელემენტებს

en: Default Screenshot URL
ka: ეკრანის ანაბეჭდის ნაგულისხმები URL

en: Depictions of bloodshed and the mutilation of body parts
ka: სისხლისღვრის და სხეულის ნაწილების დასახიჩრების ამსახველი

en: Depictions of modern-day human desecration
ka: ასახავს თანამედროვე ადამიანის შეურაცხყოფას

en: Depictions of modern-day slavery
ka: თანამედროვე მონობის დადგმა

en: Depictions of or references to historical desecration
ka: ისტორიული განუკითხაობის ან ცნობების გამოსახვა

en: Depictions of or references to historical slavery
ka: ისტორიული მონობის ამსახველი ან ცნობები

en: Depictions of realistic characters in aggressive conflict
ka: რეალისტური პერსონაჟების გამოსახულებები აგრესიულ კონფლიქტში

en: Description
ka: აღწერა

en: Desktop
ka: სამუშაო მაგიდა

en: Developer
ka: პროგრამისტი

en: Developer Tools
ka: პროგრამირება

en: Devices with Modaliases
ka: მოწყობილობები modalias-ებით

en: Direct references to adultery
ka: მრუშობის პირდაპირი ხსენება

en: Direct references to prostitution
ka: პროსტიტუციის პირდაპირი ხსენება

en: Discrimination designed to cause emotional harm
ka: დისკრიმინაცია, რომელიც მიზნად ემოციური ზიანის მიყენებას ისახავს

en: Don't show colored output.
ka: ფერადი გამოტანა ნაჩვენები არ იქნება.

en: ERROR
ka: შეცდომა

en: Early Childhood
ka: პტარა ბავშვები

en: Education
ka: განათლება

en: Enable profiling
ka: პროფილირების ჩართვა

en: Endless
ka: დაუსრულებელი

en: Everyone
ka: ყველა

en: Everyone 10+
ka: ყველა 10+

en: Explicit discrimination based on gender, sexuality, race or religion
ka: აშკარა დისკრიმინაცია სქესის, სექსუალობის, რასის ან რელიგიის საფუძველზე

en: Explicit references to specific brands or trademarked products
ka: კონკრეტული ბრენდებზე ან სავაჭრო ნიშნებზე პირდაპირი მითითება

en: Extends
ka: გაფართოება

en: Failed to download due to server limit
ka: გადმოწერა შეუძლებელია სერვერის ლიმიტის გამო

en: Failed to download file: %s
ka: ფაილის გადმოწერის შეცდომა: %s

en: Failed to download release metadata.
ka: რელიზის მეტამონაცემების გადმოწერის შეცდომა.

en: Failed to parse arguments
ka: არგუმენტების დამუშავების შეცდომა

en: Flashed Firmware
ka: ჩაწერილი მიკროკოდი

en: Fonts
ka: ფონტები

en: Found: %s - Allowed: %s
ka: ვიპოვე: %s - დაშვებულია: %s

en: Free and Open Source
ka: უფასო და ღია წყაროთ

en: GNU General Public License v2.0 or later
ka: GNU GPL v2.0 ან უფრო ახალი

en: Gambling on random events using tokens or credits
ka: შემთხვევით მოვლენებზე კოდებით ან კრედიტებით თამაში

en: Gambling using real money
ka: რეალურ ფულზე თამაში

en: Gambling using “play” money
ka: მხოლოდ "სათამაშო" ფულით თამაში

en: Gamepad found.
ka: აღმოჩენილია გეიმპადი.

en: Games
ka: თამაშები

en: General
ka: ძირითადი

en: Graphic depictions of desecration of human bodies
ka: ადამიანის სხეულის შეურაცხყოფის გრაფიკული დადგმა

en: Graphic depictions of modern-day desecration
ka: თანამედროვე შეურაცხყოფის გრაფიკული გამოხატვა

en: Graphic depictions of modern-day slavery
ka: თანამედროვე მონობის გრაფიკული გამოსახულებები

en: Graphic depictions of the act of adultery
ka: მრუშობის აქტის გრაფიკული დადგმა

en: Graphic depictions of the act of prostitution
ka: პროსტიტუციის აქტის გრაფიკული დადგმა

en: Graphic sexual behavior
ka: გრაფიკული სექსუალური ქცევა

en: Graphic sexual behavior between people of the same gender
ka: გრაფიკული სექსუალური ქცევა იგივე სქესის მქონე პირებს შორის

en: Graphic violence easily distinguishable from reality
ka: გრაფიკული ძალადობა ადვილად გამოირჩევა რეალობისგან

en: Graphic violence involving cartoon characters
ka: გრაფიკული ძალადობა მულტფილმის პერსონაჟების მონაწილეობით

en: Graphic violence involving realistic characters
ka: გრაფიკული ძალადობა, რომელიც მოიცავს რეალისტურ პერსონაჟებს

en: Graphics & Photography
ka: გრაფიკა და ფოტოგრაფია

en: Graphics tablet found.
ka: აღმოჩენილია გრაფიკული ტაბლეტი.

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Handset
ka: ყურსაცვამი

en: Hardware
ka: აპარატურა

en: Icon
ka: ხატულა

en: Iconsets
ka: ხატულის სეტები

en: Identifier
ka: იდენტიფიკატორი

en: Incompatible
ka: შეუთავსებელი

en: Indirect references to adultery
ka: მრუშობის არაპირდაპირი ხსენება

en: Indirect references to homosexuality
ka: ჰომოსექსუალიზმის არაპირდაპირი ხსენება

en: Indirect references to prostitution
ka: პროსტიტუციის არაპირდაპირი ხსენება

en: Internal ID
ka: შიდა ID

en: KDE Plasma (Dark)
ka: KDE Plasma (მუქი)

en: Kernel
ka: ბირთვი

en: Kissing between people of the same gender
ka: ერთი და იგივე სქესის მქონე ადამიანების კოცნა

en: Laptop
ka: ლეპტოპი

en: Libraries
ka: ბიბლიოთეკები

en: License
ka: ლიცენზია

en: License Type
ka: ლიცენზიის ტიპი

en: Mature
ka: ასაკიანები

en: Mature or sexual humor
ka: უფროსების ან სექსუალური იუმორი

en: Media types
ka: მედიის ტიპები

en: Microphone for voice input control found.
ka: აღმოჩენილია მიკროფონი ხმით მართვისთვის.

en: Mild or infrequent use of profanity
ka: რბილი ან იშვიათი პროფანაცია

en: Mildly realistic characters in unsafe situations
ka: რბილად რეალისტური პერსონაჟები სახიფათო სიტუაციებში

en: Modaliases
ka: მოდალიასები

en: Moderate use of profanity
ka: პროფანაციის ზომიერი გამოყენება

en: Moderated audio or video chat functionality between users
ka: მოდერაციის ქვეშ არსებული აუდიო ან ვიდეოჩატის ფუნქციონალი მომხმარებლებს შორის

en: Moderated chat functionality between users
ka: მომხმარებლებს შორის კონტროლირებადი ჩატი

en: Name
ka: სახელი

en: Negativity towards a specific group of people
ka: უარყოფითი დამოკიდებულება ადამიანების სპეციფიკური ჯგუფის მიმართ

en: No OS metadata found. This is unusual.
ka: მეტამონაცმების გარეშე. ეს უჩვეულოა.

en: No ability to spend money
ka: ფულის ხარჯვის საშუალების გარეშე

en: No advertising of any kind
ka: რეკლამების გარეშე

en: No bloodshed
ka: სისხლიანი სცენების გარეშე

en: No cartoon violence
ka: მულტფილმში ძალადობის გარეშე

en: No discriminatory language of any kind
ka: დისკრიმინაციული ენის გარეშე

en: No fantasy violence
ka: წარმოსადგენი ძალადობის გარეშე

en: No gambling of any kind
ka: გემბლინგის გარეშე

en: No inappropriate humor
ka: შეუსაბამო იუმორის გარეშე

en: No metadata.
ka: მეტამონაცემების გარეშე.

en: No nudity of any sort
ka: ყოველგვარი სიშიშვლის გარეშე

en: No profanity of any kind
ka: არანაირი სახის პროფანაცია

en: No realistic violence
ka: რეალისტური ძალადობის გარეშე

en: No references to adultery
ka: მრუშობის გარეშე

en: No references to alcohol
ka: ალკოჰოლის ხსენების გარეშე

en: No references to desecration
ka: შეურაცხყოფის გარეშე

en: No references to homosexuality
ka: ჰომოსექსუალიზმის ხსენება

en: No references to illicit drugs
ka: ნარკოტიკების ხსენების გარეშე

en: No references to or depictions of sexual nature
ka: არ არის მითითება ან ასახავს სექსუალური ხასიათის

en: No references to prostitution
ka: პროსტიტუციის ხსენების გარეშე

en: No references to slavery
ka: მონობის გარეშე

en: No references to tobacco products
ka: თამბაქოს ხსენების გარეშე

en: No sexual violence
ka: სექსუალური ძალადობის გარეშე

en: No sexualized characters
ka: სექსუალიზებული პერსონაჟების გარეშე

en: No sharing of physical location with other users
ka: სხვა მომხმარებლებთან ფიზიკური მდებარეობა არ გაზიარდება

en: No sharing of social network usernames or email addresses
ka: სოციალური ქსელების მომხმარებლების ან ელფოსტის მისამართების გაზიარების გარეშე

en: No sharing of user information with third parties
ka: მომხმარებლის ინფორმაციის მესამე პირზე გადაცემის გარეშე

en: No visible dead human remains
ka: ადამიანის ხილული ნარჩენების გარეშე

en: No way to chat with other users
ka: სხვა მომხმარებლებთან საუბრის შესაძლებლობის გარეშე

en: No way to talk with other users
ka: სხვა მომხმარებლებთან საუბრის შესაძლებლობის გარეშე

en: OS metadata sources:
ka: ოს-ის მეტამონაცემების წყარო:

en: Office
ka: ოფისი

en: Operating System Details
ka: ოპერაციული სისტემის დეტალები

en: Option '%s' is unknown.
ka: პარამეტრი უცნობია: '%s'.

en: Other metadata sources:
ka: მეტამონაცემების სხვა წყაროები:

en: Overtly sexualized human characters
ka: ზედეტად სექსუალიზებული ადამიანის პერსონაჟები

en: Package
ka: პაკეტი

en: Pantheon (Dark)
ka: Pantheon (მუქი)

en: Physical Memory
ka: ფიზიკური მეხსიერება

en: Physical keyboard found.
ka: აღმოჩენილია ფიზიკური კლავიატურა.

en: Plasma Mobile (Dark)
ka: Plasma Mobile (მუქი)

en: Please enter a number from 1 to %i:
ka: შეიყვანეთ რიცხვი 1-დან %i-მდე:

en: Pointing device (e.g. a mouse or touchpad) found.
ka: აღმოჩენილია მაჩვენებელი მოწყობილობა (მაგ: თაგუნა ან თაჩპედი).

en: Processing directories:
ka: საქაღალდეების დამუშავება:

en: Processing directory:
ka: საქაღალდის დამუშავება:

en: Product placement
ka: პროდუქტის განლაგება

en: Project Group
ka: პროექტის ჯგუფი

en: Prolonged nudity
ka: გრძელხნიანი სიშიშვლე

en: Provided Items
ka: მოწოდებული ჩანაწერები

en: Provocative references or depictions
ka: პროვოკაციული ცნობები ან გამოსახულებები

en: Rape or other violent sexual behavior
ka: გაუპატიურება ან სხვა სექსუალური ძალადობრივი ქცევა

en: Realistic bloodshed
ka: რეალისტური სისხლიანი სცენები

en: Recommendations:
ka: რეკომენდაციები:

en: References to alcoholic beverages
ka: ნახსენებია ალკოჰოლი

en: References to illicit drugs
ka: ნარკოტიკების ხსენება

en: References to tobacco products
ka: თამბაქოს ხსენება

en: Requirements:
ka: მოთხოვნები:

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
ka: ბრძანების სტრიქონში ხელმისაწვდომი პარამეტრების სიის სანახავად გაუშვით '%s --help'.

en: Runtime Firmware
ka: გაშვებული მიკროკოდი

en: Scantily clad human characters
ka: მწირად ჩაცმული ადამიანის პერსონაჟები

en: Science
ka: მეცნიერება

en: Search the component database.
ka: კომპონენტების ბაზაში ძებნა.

en: Server
ka: სერვერი

en: Set the origin name
ka: საწყისი სახელის დაყენება

en: Sexual references or depictions
ka: სექსუალური ცნობები ან გამოსახულებები

en: Sharing diagnostic data that does not let others identify the user
ka: დიაგნოსტიკური მონაცემების გაზიარება, რომელიც სხვებს მომხმარებლის იდენტიფიკაციის საშუალებას არ აძლევს

en: Sharing information that lets others identify the user
ka: დიაგნოსტიკური მონაცემების გაზიარება, რომელიც სხვებს მომხმარებლის იდენტიფიკაციის საშუალებას აძლევს

en: Sharing physical location with other users
ka: სხვა მომხმარებლებისთვის ფიზიკური მდებარეობის გაზიარება

en: Sharing social network usernames or email addresses
ka: სოციალური ქსელების მომხმარებლების ან ელფოსტის მისამართების გაზიარება

en: Show the program version.
ka: პროგრამის ვერსის ჩვენება.

en: Slapstick humor
ka: უხეში იუმორი

en: Software '%s' was found
ka: აღმოჩენილია პროგრამა '%s'

en: Software catalog data
ka: პროგრამების კატალოგი

en: Strong or frequent use of profanity
ka: პროფანაციის ძლიერი ან ხშირი გამოყენება

en: Subcommands:
ka: ქვებრძანებები:

en: Success!
ka: წარმატება!

en: Summary
ka: შეჯამება

en: Summary:
ka: შეჯამება:

en: Supported:
ka: მხარდაჭერილია:

en: TV remote found.
ka: აღმოჩენილია TV-ის პულტი.

en: Tablet
ka: ტაბლეტი

en: Teen
ka: მოზარდები

en: The XML of this file is malformed.
ka: ეს XML ფაილი დაზიანებულია.

en: This software can be controlled via a camera.
ka: ამ პროგრამის კონტროლი კამერითაც შეგიძლიათ.

en: This software can be controlled via voice input.
ka: ამ პროგრამის კონტროლი ხმითაც შეგიძლიათ.

en: This software supports %s.
ka: ამ პროგრამას აქვს %s-ის მხარდაჭერა.

en: This software supports operation via console commands.
ka: ამ პროგრამას კონსოლის ბრძანებებით კონტროლის მხარდაჭერა გააჩნია.

en: This software supports touch input.
ka: ამ პროგრამას შეხებით შეყვანის მხარდაჭერა აქვს.

en: This tag is not translatable.
ka: ეს ჭდე თარგნადი არაა.

en: Touch input device found.
ka: აღმოჩენილია შეხებით შეყვანის მოწყობილბა.

en: URL format is invalid.
ka: URL-ის არასწორი ფორმატი.

en: URL was not found on the server.
ka: სერვერზე URL არ არსებობს.

en: Unable to add release metadata file: %s
ka: რელიზის მეტამონაცემების ფაილის დამატების შეცდომა: %s

en: Unable to read file.
ka: ფაილის წაკითხვის პრობლემა.

en: Unable to set icon policy
ka: ხატულის პოლიტიკის დაყენება შეუძლებელია

en: Uncontrolled audio or video chat functionality between users
ka: მომხმარებლებს შორის უკონტროლო აუდიო/ვიდეო ჩატი

en: Uncontrolled chat functionality between users
ka: მომხმარებლებს შორის უკონტროლო ჩატი

en: Unexpected status code: %ld
ka: მოულოდნელი სტატუსის კოდი: %ld

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Unrealistic bloodshed
ka: არარეალური სისხლიანი სცენები

en: Use of alcoholic beverages
ka: ალკოჰოლური სასმელების გამოყენება

en: Use of illicit drugs
ka: ნარკოტიკების გამოყენება

en: Use of tobacco products
ka: თამბაქოს გამოყენება

en: User-to-user interactions without chat functionality
ka: მომხმარებლების ურთიერთობა ჩატის გარეშე

en: Users are encouraged to donate real money
ka: მომხმარებლებს საშუალება ეძლევათ, გაიღონ რეალური ფული

en: Users are encouraged to purchase specific real-world items
ka: მომხმარებლებს საშუალება ეძლევათ შეიძინონ კონკრეტული რეალურ ნივთები

en: Utilities
ka: ხელსაწყოები

en: Validation failed: %s
ka: შემოწმების შეცდომა: %s

en: Validation was successful.
ka: შემოწმება წარმატებულია.

en: Validation was successful: %s
ka: შემოწმება წარმატებულია: %s

en: Version
ka: ვერსია

en: Version: %s
ka: ვერსია: %s

en: Visible dead human remains
ka: ადამიანის ხილული ნარჩენების ჩატვლით

en: Vulgar or bathroom humor
ka: ვულგარული ან ტუალეტის იუმორი

en: WARNING
ka: გაფრთხილება

en: You need to specify a MetaInfo filename or component ID.
ka: საჭიროა მიუთითოთ მეტამონაცემების ფაილის სახელი ან კომპონენტის ID.

en: You need to specify a command.
ka: საჭიროა ბრძანების მითითება.

en: You need to specify categories to list.
ka: სიისთვის საჭიროა კატეგორიების მითითება.

en: app;application;package;program;programme;suite;tool
ka: app;application;package;program;programme;suite;tool;პროგრამა;პაკეტი;აპი;აპლიკაცია

en: errors: %lu
ka: შეცდომა: %lu

en: gamepad
ka: გეიმპადი

en: gamepads
ka: გეიმპადები

en: graphics tablet
ka: გრაფიკული ტაბლეტი

en: graphics tablets
ka: გრაფიკული ტაბლეტები

en: infos: %lu
ka: ინფორმაცია: %lu

en: invalid
ka: მცდარი

en: keyboard
ka: კლავიატურა

en: keyboards
ka: კლავიტურები

en: license
ka: ლიცენზია

en: license exception
ka: ლიცენზიის შეცდომა

en: license expression
ka: ლიცენზიის გამოსახულება

en: no
ka: არა

en: pedantic: %lu
ka: პედანტური: %lu

en: pointing devices (e.g. mice)
ka: მაჩვენებელი მოწყობილობები (მაგ: თაგუნა)

en: tv remotes
ka: tv-ის პულტები

en: unknown
ka: უცნობი

en: warnings: %lu
ka: გაფრთხილება: %lu

en: yes
ka: დიახ
