Enlightenment DR17 - en to ka translation catalogue (1325 entries)

en:  Import File...
ka:  ფაილის შემოტანა..

en:  Import Online...
ka:  ინტერნეტიდან შემოტანა...

en: %'.0f KiB
ka: %'.0f კიბ

en: %'.0f bytes
ka: %'.0f ბაიტი

en: %'.1f GHz
ka: %'.1f გჰც

en: %'.1f GiB
ka: %'.1f გიბ

en: %'.1f MiB
ka: %'.1f მიბ

en: %'.1f TiB
ka: %'.1f ტიბ

en: %.0f pixels
ka: %.0f პიქსელი

en: %.0f s
ka: %.0f წმ

en: %.1f seconds
ka: %.1f წამი

en: %.2f seconds
ka: %.2f წამი

en: %1.0f Chars
ka: %1.0f სიმბოლო

en: %1.0f MiB
ka: %1.0f მიბ

en: %1.0f hours
ka: %1.0f საათი

en: %1.0f min
ka: %1.0f წთ

en: %1.0f minutes
ka: %1.0f წუთი

en: %1.0f pixels
ka: %1.0f პიქსელი

en: %1.0f pixels/s
ka: %1.0f პიქსელი/წმ

en: %1.0f px
ka: %1.0f პიქს

en: %1.0f s
ka: %1.0f წმ

en: %1.0f second(s)
ka: %1.0f წამი

en: %1.0f seconds
ka: %1.0f წამი

en: %1.1f minutes
ka: %1.1f წუთი

en: %1.1f s
ka: %1.1f წმ

en: %1.1f sec
ka: %1.1f წამი

en: %1.1f second(s)
ka: %1.1f წამი

en: %1.1f seconds
ka: %1.1f წამი

en: %1.2f s
ka: %1.2f წმ

en: %1.2f seconds
ka: %1.2f წამი

en: %1.2f times
ka: %1.2f-ჯერ

en: %2.0f pixels
ka: %2.0f პიქსელი

en: %2.2f s
ka: %2.2f წმ

en: %4.0f pixels/s
ka: %4.0f პიქსელი/წმ

en: %5.0f pixels/s
ka: %5.0f პიქსელი/წმ

en: %d file | %d files
ka[0]: %d ფაილი
ka[1]: %d ფაილი

en: %d item | %d items
ka[0]: %d ელემენტი
ka[1]: %d ელემენტი

en: %d pixel | %d pixels
ka[0]: %d პიქსელი
ka[1]: %d პიქსელი

en: %i MHz
ka: %i მჰც

en: %s already exists!
ka: %s უკვე არსებობს!

en: %s can't be written to!
ka: %s-ში ჩაწერა შეუძლებელია!

en: %s doesn't exist.
ka: %s არ არსებობს.

en: %s stopped running unexpectedly.
ka: %s მოულოდნელად გაჩერდა.

en: %u file | %u files
ka[0]: %u ფაილი
ka[1]: %u ფაილი

en: (clickable)
ka: (დაწკაპუნებადი)

en: (drag only)
ka: (მხოლოდ გადათრევა)

en: 12 h
ka: 12 სთ

en: 24 h
ka: 24 სთ

en: <None>
ka: <არცერთი>

en: <title>The Team</><ps/><ps/>
ka: <title>გუნდი</><ps/><ps/>

en: A minute | %li Minutes
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: %li წუთი

en: A minute ago | %li Minutes ago
ka[0]: 1 წუთის წინ
ka[1]: %li წუთის წინ

en: A second | %li Seconds
ka[0]: წამი
ka[1]: %li წამი

en: AC Adapter Plugged
ka: დამტენი შეერთებულია

en: AC Adapter Unplugged
ka: დამტენი გამოერთებულია

en: ACPI Binding
ka: ACPI-ის მიმართვები

en: ACPI Error
ka: ACPI-ის შეცდომა

en: Abort
ka: შეწყვეტა

en: About
ka: შესახებ

en: About Enlightenment
ka: Enlightenment-ის შესახებ

en: About Title
ka: სათაურის შესახებ

en: About Version
ka: ვერსიის შესახებ

en: Above
ka: ზემოდან

en: Above Everything
ka: ყველაფრის ზემოდან

en: Ac Adapter
ka: დამტენი

en: Accelerate
ka: აჩქარება

en: Accelerate, then decelerate
ka: აჩქარება, შემდეგ კი შენელება

en: Acceleration
ka: აპარატურული აჩქარება

en: Accepts Focus
ka: ფოკუსის მიღება

en: Accuracy:  %.1f m
ka: სიზუსტე:  %.1f მ

en: Action
ka: ქმედება

en: Action Context
ka: ქმედების კონტექსტი

en: Action Params
ka: ქმედებების მორგება

en: Action Params Syntax Error
ka: ქმედების პარამეტრების სინტაქსის შეცდომა

en: Action Plugins
ka: ქმედების დამატებები

en: Actions
ka: მოქმედებები

en: Actions...
ka: ქმედებები...

en: Adapters
ka: ადაპტერები

en: Add
ka: დამატება

en: Add New Configuration
ka: ახალი კონფიგურაციის დამატება

en: Add New Profile
ka: ახალი პროფილის დამატება

en: Add Quickaccess
ka: სწრაფი წვდომის დამატება

en: Add Swipe Binding
ka: გასმის მიმაგრების დამაება

en: Add a Shelf
ka: თაროს დამატება

en: Add other gadgets
ka: სხვა გაჯეტების დამატება

en: Add to Favorites
ka: რჩეულებში დამატება

en: Add to bar
ka: პანელზე დამატება

en: Advanced
ka: დამატებით

en: Advanced Mode
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Alert
ka: გაფრთხილება

en: Align
ka: სწორება

en: Alignment
ka: სწორება

en: All
ka: ყველა

en: All Applications
ka: ყველა აპლიკაცია

en: All Desktops
ka: ყველა სამუშაო მაგიდა

en: All screens
ka: ყველა ეკრანი

en: All windows
ka: ყველა ფანჯარა

en: Alphabetical
ka: ანბანით დალაგებული

en: Altitude:  %f
ka: სიმაღლე ზღვ. დ.:  %f

en: Altitude:  N/A
ka: სიმაღლე ზღვ. დ.:  N/A

en: Always Below
ka: ყოველთვის ქვემოთ

en: Always on Top
ka: ყოველთვის ყველაზე ზემოთ

en: An hour | %li Hours
ka[0]: საათი
ka[1]: %li საათი

en: An hour ago | %li Hours ago
ka[0]: 1 საათის წინ
ka[1]: %li საათის წინ

en: Analog
ka: ანალოგური

en: Animate
ka: ან_იმაცია

en: Animation
ka: ანიმაცია

en: Animation Period Multiplier
ka: ანიმაციის პერიოდის მამრავლი

en: Animations
ka: ანიმაციები

en: Any
ka: ნებისმიერი

en: Appearance
ka: გარემოს იერსახე

en: Application
ka: აპლიკაცია

en: Application Base DPI
ka: აპლიკაციის ძირითადი DPI

en: Application Execution Error
ka: აპლიკაციის შესრულების შეცდომა

en: Application Menu
ka: აპლიკაციების მენიუ

en: Application Properties
ka: აპლიკაციის თვისებები

en: Application Theme
ka: აპლიკაციის თემა

en: Application Theme Settings
ka: აპლიკაციის თემის მორგება

en: Application priority
ka: აპლიკაციის პრიორიტეტი

en: Application provided
ka: აპლიკაციის მიერ მოწოდებული

en: Application run error
ka: აპლიკაციის გაშვების შეცდომა

en: Applications
ka: პლიკაციები

en: Applications Display
ka: აპლიკაციების ჩვენება

en: Apply
ka: გამოყენება

en: Apps
ka: აპები

en: Are you sure you want to delete "%s"?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %s-ის წაშლა?

en: Are you sure you want to delete this bar source?
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ, წაშალოთ bar-ის ეს წყარო?

en: Are you sure you want to delete this profile?
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გსურთ ამ პროფილის წაშლა?

en: Are you sure you want to exit Enlightenment?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ, გახვიდეთ Enlighternment-დან?

en: Are you sure you want to hibernate your computer?
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ პროგრამულად დააძინოთ თქვენი კომპიუტერი?

en: Are you sure you want to kill this window?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გნებავთ, მოკლათ ეს ფანჯარა?

en: Are you sure you want to logout?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გნებავთ, გახვიდეთ?

en: Are you sure you want to power off your computer?
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ გამორთოთ თქვენი კომპიუტერი?

en: Are you sure you want to reboot your computer?
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ გადატვირთოთ თქვენი კომპიუტერი?

en: Are you sure you want to suspend your computer?
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ შეაჩეროთ თქვენი კომპიუტერი?

en: Ask
ka: კითხვა

en: Aspect Ratio
ka: თანაფარდობა

en: Attention
ka: ყურადღება

en: Audio
ka: აუდიო

en: Authenticating...
ka: ავთენტიკაცია...

en: Auto
ka: ავტო

en: Auto Detect
ka: ავტომატური გამოცნობა

en: Auto Hide
ka: ავტომატურად დამალვა

en: Autohide
ka: ავტომატური დამალვა

en: Automatic
ka: ავტომატური

en: Autoraise
ka: ავტომატური ამოწევა

en: Autoscroll
ka: ავტოჩოჩია

en: Available Layers
ka: ხელმისაწვდომი ფენები

en: Available Plugins
ka: ხელმისაწვდომი დამატებები

en: Available Profiles
ka: ხელმისაწვდომი პროფილები

en: B
ka: ბ

en: Back
ka: უკან

en: Background
ka: ფონი

en: Background Change
ka: ფონის შეცვლა

en: Background Options
ka: ფონის მორგება

en: Backgrounds
ka: ფონები

en: Backlight
ka: გამოკვეთა

en: Backlight Adjust
ka: გამოკვეთის მორგება

en: Backlight Controls
ka: გამოკვეთის კონტროლი

en: Backlight Down
ka: გამოკვეთის დაწევა

en: Backlight Max
ka: გამოკვეთის მაქს

en: Backlight Mid
ka: გამოკვეთის შუა

en: Backlight Min
ka: გამოკვეთის მინ

en: Backlight Set
ka: გამოკვეთის დაყენება

en: Backlight Settings
ka: გამოკვეთის მორგება

en: Backlight Up
ka: გამოკვეთის აწევა

en: Base Size
ka: ძირითადი ზომა

en: Basic
ka: საწყისი

en: Basic Info
ka: ძირითადი ინფორმაცია

en: Basic Mode
ka: ძირითადი რეჟიმი

en: Battery
ka: ელემენტი

en: Battery Button
ka: ელემენტის ღილაკი

en: Battery Meter
ka: ელემენტის მზომი

en: Battery: %s
ka: ელემენტი: %s

en: Battery: %s (%s)
ka: ელემენტი: %s (%s)

en: Begin move/resize
ka: ზომის შეცვლის/გადატანის დაწყება

en: Behavior
ka: ქცევა

en: Below
ka: ქვემოდან

en: Below Everything
ka: ყველაფრის ქვემოდან

en: Below Windows
ka: ფანჯრების ქვემოდან

en: Big
ka: დიდი

en: Blanking
ka: დაცარიელება

en: Blanking Block
ka: დაცარიელების ბლოკი

en: Blanking Off
ka: დაცარიელება გამორთ

en: Blanking On
ka: დაცარიელება ჩართ

en: Blanking Toggle
ka: დაცარიელების გადართ

en: Bluetooth
ka: ლურჯკბილა

en: Border
ka: საზღვარი

en: Border Icon
ka: საზღვრის ხატულა

en: Border style
ka: საზღვრის სტილი

en: Borderless
ka: საზღვრების გარეშე

en: Borders
ka: საზღვრები

en: Both
ka: ორივე

en: Bottom
ka: ბოლოში

en: Bottom Edge
ka: ქვედა კიდე

en: Bottom Left
ka: ქვედა მარცხენა

en: Bottom Right
ka: ქვედა მარჯვენა

en: Bottom left
ka: ქვედა მარცხენა

en: Bottom right
ka: ქვედა მარჯვენა

en: Bottom-left Corner
ka: ქვედა-მარცხენა კუთხე

en: Bottom-right Corner
ka: ქვედა-მარჯვენა კუთხე

en: Bounce
ka: ხტუნვა

en: Bounce more
ka: მეტად ხტუნვა

en: Brightness
ka: სიკა_შკაშე

en: Brightness Down
ka: სიკაშკაშის დაწევა

en: Brightness Up
ka: სიკაშკაშის აწევა

en: Browse %s
ka: %s-ის დათვალიერება

en: Browser
ka: Browser-ი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Button %i
ka: ღილაკი %i

en: Button Text
ka: ღილაკის ტექსტი

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: By usage
ka: გამოყენების მიხედვით

en: Bytecode
ka: ბაიტკოდი

en: CPU Frequency
ka: CPU -ის სიხშირე

en: Calculator
ka: კალკულატორი

en: Can't eject device
ka: დისკი ვერ გამოვიღე

en: Can't mount device
ka: მოწყობილობის მიმაგრება შეუძლებელია

en: Can't unmount device
ka: მოწყობილობის მიმაგრების მოხსნა შეუძლებელია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Cannot change permissions: %s
ka: წვდომების შეცვლა შეუძლებელია: %s

en: Captions
ka: მინაწერი

en: Capture
ka: ჩაჭერა

en: Cards
ka: კარტი

en: Case Sensitive
ka: დიდი ასოს გმრძნობიარე

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Celsius
ka: ცელსიუსი

en: Center
ka: ცენტრი

en: Change Gadgets
ka: გაჯეტების შეცვლა

en: Change Wallpaper
ka: ფონის სურათის შეცვლა

en: Charged
ka: დამუხტული

en: Charging
ka: იტენება

en: Check Buttons
ka: ჩასართავი ღილაკები

en: Check Interval
ka: შემოწმების ინტერვალი

en: Circular scrolling
ka: წრიული აწევ-ჩამოწევა

en: Class
ka: კლასი

en: Class:
ka: კლასი:

en: Clear background
ka: ფონის გასუფთავება

en: Clear cache
ka: ქეშის გასუფთავება

en: Clear overlay
ka: განლაგების გასუფთავება

en: Click
ka: წკაპი

en: Click to change wallpaper and name
ka: ფონის და სურათის შესაცვლელად დააწკაპუნეთ

en: Click to set
ka: დასაყენებლად დააწკაპუნეთ

en: Clickable edge
ka: ინტერაქტიური კიდეები

en: Clickpad
ka: წკაპპედი

en: Clock
ka: საათი

en: Clock Settings
ka: საათის მორგება

en: Clone
ka: კლონირება

en: Clone Window
ka: ფანჯრის კლონირება

en: Close
ka: დახურვა

en: Closing the window
ka: ფანჯრის დახურვა

en: Color
ka: ფერი

en: Color Selector
ka: ფერის ამრჩევი

en: Command
ka: ბრძანება

en: Commands
ka: ბრძანებები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Compose
ka: შექმნა

en: Composite
ka: კომპოზიტი

en: Compositor
ka: კომპოზიტორი

en: Configure
ka: მორგება

en: Configure Layer
ka: ფენის მორგება

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Confirm Delete
ka: დაადასტურეთ წაშლა

en: Confirm Share
ka: გაზიარების დადასტურება

en: Connect this device
ka: მოწყობილობის მიერთება

en: Connect?
ka: დავუკავშირდე?

en: Connman Error
ka: Connman-ის შეცდომა

en: Constraints
ka: შეზღუდვები

en: Contents
ka: შიგთავსი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Control
ka: კონტროლი

en: Copy
ka: დააკოპირე

en: Copy Path
ka: ბილიკის კოპირება

en: Copy of %s done
ka: %s-ის კოპირება დასრულდა

en: Copy to Clipboard
ka: გაცვლის ბუფერში კოპირება

en: Copying %s (eta: %s)
ka: %s-ის კოპირება (დარჩენილია: %s)

en: Copying is aborted
ka: კოპირება შეწყვეტილია

en: Core
ka: ბირთვი

en: Corner
ka: კუთხე

en: Could not create a directory!
ka: საქაღალდის შექმნა შეუძლებელია!

en: Could not create a file!
ka: ფაილის შექმნა შეუძლებელია!

en: Cpufreq
ka: CPU-ის სიხშირე

en: Create Icon
ka: ხატულის შექმნა

en: Create new IBar source
ka: IBar-ის ახალი წყაროს დამატება

en: Create new Icon
ka: ახალი ხატულის შექმნა

en: Critical
ka: კრიტიკული

en: Currency
ka: ფული

en: Current Directory
ka: მიმდინარე საქაღალდე

en: Current Screen
ka: მიმდინარე ეკრანი

en: Current Wallpaper
ka: მიმდინარე ფონის სურათი

en: Current screen
ka: მიმდინარე ეკრანი

en: Cursor
ka: კურსორი

en: Cursor Margin
ka: კურსორის ზღვარი

en: Custom
ka: ხელით

en: Custom Color
ka: ფერის არჩევა

en: Custom Command
ka: ხელით შეყვანილი ბრძანება

en: Custom Icons
ka: ხატულების ხელით მითითება

en: Custom Image
ka: ხელით მითითებული გამოსახულება

en: Custom Scale
ka: მორგებული მასშტაბი

en: Cut
ka: ამოჭრა

en: DPI Scaling
ka: DPI-ის მასშტაბირება

en: Daily
ka: დღიურად

en: Data
ka: მონაცემები

en: Date
ka: თარიღი

en: Date Only
ka: მხოლოდ თარიღი

en: Days
ka: დღე

en: Debug
ka: პროგრამის შეცდომის პოვნა

en: Decelerate
ka: შენელება

en: Decrease Mic Volume
ka: მიკროფონის ხმის დაწევა

en: Decrease Volume
ka: ხმის დაწევა

en: Decryption failed.
ka: გაშიფვრის შეცდომა.

en: Default
ka: ნაგულისხმევი

en: Default Action
ka: ნაგულისხმები ქმედება

en: Default Applications
ka: ნაგულისხმევი აპლიკაციები

en: Default Border Style
ka: საზღვრის ნაგულისხმები სტილი

en: Default Dialog Mode
ka: ნაგულისხმები ფანჯრის რეჟიმი

en: Default Directories
ka: ნაგულისხმევი საქაღალდეები

en: Default View
ka: ნაგულისხმები ხედი

en: Default keyboard layout
ka: კლავიატურის ნაგულისხმები განლაგება

en: Delay
ka: დაყოვნება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Delete All
ka: ყველას წაშლა

en: Delete a Shelf
ka: თაროს წაშლა

en: Delete done
ka: წაშლა დასრულდა

en: Delete objects
ka: ობიექტების წაშლა

en: Deleting files...
ka: მიმდინარეობს ფაილების წაშლა...

en: Deleting is aborted
ka: წაშლა შეწყვეტილია

en: Desk
ka: მაგიდა

en: Desk Change
ka: მაგიდის შეცვლა

en: Desk Settings
ka: მაგიდის მორგება

en: Desklock Password
ka: Desklock-ის პაროლი

en: Desklock Title
ka: Desklock-ის სათაური

en: Desktop
ka: სამუშაო მაგიდა

en: Desktop %d,%d
ka: სამუშაო მაგიდა %d,%d

en: Desktop Environments
ka: სამუშაო გარემოები

en: Desktop Gadgets
ka: სამუშაო მაგიდის გაჯეტები

en: Desktop Icon
ka: სამუშაო დაფის ხატულა

en: Desktop Overlay
ka: სამუშაო მაგიდის განლაგება

en: Desktops
ka: სამუშაო გარემოები

en: Detailed
ka: დეტალურად

en: Details
ka: დეტალები

en: Device
ka: მოწყობილობა

en: Devices
ka: მოწყობილობები

en: Dialog
ka: ფანჯარა

en: Dialog Error
ka: ფანჯრის შეცდომა

en: Dialog Settings
ka: ფანჯრის მორგება

en: Dialogs
ka: დიალოგები

en: Dictionary
ka: ლექსიკონი

en: Digital
ka: ციფრული

en: Digital Clock
ka: ციფრული საათი

en: Direction
ka: მიმართულება

en: Direction:
ka: მიმართულება:

en: Directories First
ka: ჯერ საქაღალდეები

en: Directories Last
ka: საქაღალდეები ბოლოს

en: Directory
ka: საქაღალდე

en: Discharging
ka: იცლება

en: Disconnect this device
ka: მოწყობილობის მოხსნა

en: Display
ka: ჩვენება

en: Display Border Caption
ka: ჩარჩოს წარწერის ჩვენება

en: Display Class
ka: კლასის ჩვენება

en: Display Icon Name
ka: ხატულის სახელის ჩვენება

en: Display Name
ka: საჩვენებელი სახელი

en: Display Title
ka: სახელის ჩვენება

en: Display Units
ka: საჩვენებელი ერთეული

en: Display information
ka: ინფორმაციის ჩვენება

en: Disrust this device
ka: მოწყობილობის უნდობლობა

en: Dithering
ka: დიზერინგი

en: Dock
ka: მიმაგრება

en: Don't Scale
ka: მასშტაბირების გარეშე

en: Don't hide Gadgets
ka: გაჯეტები არ დაიმალება

en: Don't show active windows
ka: აქტიური ფანჯრები ნაჩვენები არ იქნება

en: Down
ka: ქვემოთ

en: Drag and Drop
ka: გადათრევა და გაშვება

en: Drag only
ka: მხოლოდ გადათრევა

en: E Theme
ka: E თემა

en: E-Mail
ka: ელფოსტა

en: EFM Navigation
ka: EFM ნავიგაცია

en: EFM Operation Info
ka: EFM ოპერაციის ინფორმაცია

en: ERROR
ka: შეცდომა

en: East
ka: აღმოსავლეთი

en: Edge Popup Size
ka: კუთხის მხტუნარას ზომა

en: Edge of the screen
ka: ეკრანის კიდე

en: Edge scrolling
ka: კიდით აწევ-ჩამოწევა

en: Edit
ka: ჩასწორება

en: Edit Application Entry
ka: აპლიკაციის ჩანაწერის ჩასწორება

en: Edit Color Scheme
ka: ფერების სქემის ჩასწორება

en: Edit Icon
ka: ხატულის ჩასწორება

en: Effect
ka: ეფექტი

en: Effect:
ka: ეფექტი:

en: EiB
ka: ეიბ

en: Eject
ka: მოხსნა

en: Eject Error
ka: გამოღების შეცდომა

en: Emix Configuration
ka: მორგება

en: Enable Custom Font Classes
ka: ფონტის კლასების ხელით მითითება

en: Enable Fallbacks
ka: სარეზერვო ფონტების ჩართვა

en: Enable Font Class
ka: ფონტის კლასის ჩართვა

en: Enable Thumbscroll
ka: თითით გათრევის ჩართვა

en: Enable power for this adapter
ka: ადაპტერის კვების ჩართვა

en: Enable screen blanking
ka: ეკრანის გასუფთავების ჩართვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Encryption failed.
ka: დაშიფვრის შეცდომა.

en: Engine
ka: ძრავი

en: English 012 #!? 日本語 にほんご ソフト 中文 華語 한국
ka: ინგლისური 012 #!? 日本語 にほんご ソフト 中文 華語 한국

en: Enhancement update
ka: გაფართოების განახლება

en: Enlightenment Default
ka: Enlightenment-ის ნაგულისხმები

en: Enlightenment Paths
ka: Englightenment-ის ბილიკები

en: Enlightenment cannot initialize the Privilege System access system.
ka: Enlightenment-ის მიერ პრივილეგიების სისტემის წვდომის სისტემის ინიციალიზაციის მცდელობა ჩავარდა.

en: Enter PIN
ka: შეიყვანეთ PIN კოდი

en: Enter a name for this new source:
ka: შეიყვანეთ ამ ახალი წყაროს სახელი:

en: Entries
ka: ჩანაწერები

en: Entry
ka: ერთეული

en: Environment Variables
ka: გარემოს ცვლადები

en: Error
ka: შეცდომა

en: Error - No Filemanager
ka: შეცდომა - ფაილების მმართელის გარეშე

en: Error - Upload Failed
ka: შეცდომა - ატვირთვა შეუძლებელია

en: Error Information
ka: შეცდომის ინფორმაცია

en: Error Logs
ka: შეცდომების ჟურნალი

en: Error Signal Information
ka: შეცდომის სიგნალის ინფორმაცია

en: Error creating directory
ka: საქაღალდის შექმნის შეცდომა

en: Error:
ka: შეცდომა:

en: Error: window_focus action
ka: შეცდომა: window_focus-ის ქმედება

en: Esperanto
ka: ესპერანტო

en: Events
ka: მოვლენები

en: Everything Applications
ka: აპლიკაცია ყველა

en: Everything Collection
ka: კოლექცია ყველა

en: Everything Launcher
ka: ყველაფერი გამშვებში

en: Everything Module
ka: ყველაფრის მოდული

en: Everything Plugin
ka: ყველაფრის დამატება

en: Everything Settings
ka: ყველა პარამეტრი

en: Exebuf Command
ka: Exebuf-ის ბრძანება

en: Execute Command
ka: ბრძანების შესრულება

en: Execution
ka: შესრულება

en: Exit
ka: გასვლა

en: Extend
ka: გაფართოება

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Extra
ka: ექსტრა

en: Extreme
ka: ექსტრემალური

en: Factor
ka: ფაქტორი

en: Fahrenheit
ka: ფარენჰეიტი

en: Fallback Name
ka: სარეზერვო ფონტის სახელი

en: Fan
ka: ვენტილატორი

en: Favorite Applications
ka: რჩეული აპლიკაციები

en: Favorites
ka: სანიშნები

en: Feature not implemented.
ka: ჯერ არაა იმპლემენტირებული.

en: Fifth level
ka: მეხუთე დონე

en: File
ka: ფაილი

en: File Extensions
ka: ფაილის გაფართოება

en: File Icon
ka: ფაილის ხატულა

en: File Icon Settings
ka: ფაილის ხატულის მორგება

en: File Icons
ka: ფაილის ხატულები

en: File Manager
ka: ფაილების მმართველი

en: File Manager Settings
ka: ფაილების მმართველის მორგება

en: File Properties
ka: ფაილის თვისებები

en: File Quality
ka: ფაილის ხარისხი

en: File Type:
ka: ფაილის ტიპი:

en: File Types
ka: ფაილის ტიპები

en: Fileman
ka: ფაილმმართველი

en: Filemanager
ka: ფაილების მმართველი

en: Filemanager is idle
ka: ფაილების მმართველი უქმეა

en: Files
ka: ფაილები

en: Fill
ka: შევსება

en: Fill Color
ka: შემვსები ფერი

en: Fill available space
ka: ხელმისაწვდომი სივრცის შევსება

en: Fingers:
ka: თითები:

en: Flags
ka: ალმები

en: Flat acceleration
ka: ბრტყელი აჩქარება

en: Flip
ka: გადაბრუნება

en: Float
ka: მცურავი

en: Floating
ka: მცურავი

en: Focus
ka: ფოკუსი

en: Focus IBar
ka: IBar-ის ფოკუსი

en: Focus Policy
ka: ფოკუსის პოლიტიკა

en: Focus Settings
ka: ფოკუსის მორგება

en: Focus:
ka: ფოკუსი:

en: Follow Desktop
ka: სამუშაო მაგიდის მიყოლა

en: Follow Layer
ka: ფენის მიყოლა

en: Follow Lower
ka: დაწევის მიყოლა

en: Follow Move
ka: გადატანის მიყოლა

en: Follow Raise
ka: ამოწევის მიყოლა

en: Follow Resize
ka: ზომის შეცვლის მიყოლა

en: Follows the window
ka: ფანჯრის მიყოლა

en: Font
ka: ფონტი

en: Font Classes
ka: ფონტის კლასები

en: Font Fallbacks
ka: სარეზერვო ფონტები

en: Font Settings
ka: ფონტის პარამეტრები

en: Fonts
ka: ფონტები

en: Forbidden
ka: აკრძალული

en: Frame
ka: კადრი

en: Free
ka: თავისუფალი

en: Full
ka: სრული

en: Full Path In Title
ka: სრული ბილიკი სათაურში

en: Fullscreen
ka: მთელ ეკრანზე

en: Fullscreen Mode Enable
ka: სრული ეკრანის რეჟიმის ჩართვა

en: Fullscreen Mode Toggle
ka: სრული ეკრანის რეჟიმის გადართვა

en: Fullscreen state
ka: მთელ ეკრანზე გაშლილი მდგომარეობა

en: GTK Applications
ka: GTK აპლიკაციები

en: GTK Bookmarks
ka: GTK სანიშნები

en: Gadget error
ka: გაჯეტის შეცდომა

en: Gadgets
ka: გაჯეტები

en: General
ka: ძირითადი

en: General Options
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: General Settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Generic
ka: ზოგადი

en: Generic Locks
ka: ზოგადი დაბლოკვები

en: Geolocation
ka: გეოლოკაცია

en: Geometry
ka: გეომეტრია

en: GiB
ka: გიბ

en: Go up a Directory
ka: 1 დონით მაღლა ასვლა

en: Go up a directory
ka: 1 დონით მაღლა ასვლა

en: Gravity
ka: მიზიდულობა

en: Grid Icons
ka: ხატულების ბადე

en: Group By
ka: დაჯგუფების პირობა

en: Group:
ka: ჯგუფი:

en: Grouping
ka: დაჯგუფება

en: Grow in Direction...
ka: ზრდა მიმართულებით...

en: Hardware
ka: აპარატურა

en: Heading:  %f
ka: მიმართულება:  %f

en: Heading: N/A
ka: მიმართულება: N/A

en: Help
ka: დახმარება

en: Hibernate
ka: პროგრამული ძილი

en: Hibernate Now
ka: პროგრამული ძილი ახლავე

en: Hidden
ka: დამალული

en: Hide
ka: დამალვა

en: Hide Logo
ka: ლოგოს დამალვა

en: Hide list
ka: სიის დამალვა

en: High
ka: მაღალი

en: High Temperature
ka: მაღალი ტემპერატურა

en: High priority update
ka: მაღალი პრიორიტეტის განახლება

en: Hinting
ka: მომრგვალება

en: Hinting / Fallbacks
ka: მოგლუვება / რეზერვ

en: Hints
ka: მინიშნებები

en: Home
ka: საწყისი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Horizontal scrolling
ka: ჰორიზონტალური ჩოჩია

en: Hotplug
ka: ეკრანის ჩართულზე მიერთება

en: Hotplug Policy (%s)
ka: ჩართულზე მიერთების პოლიტიკა (%s)

en: Hourly
ka: საათობრივ

en: Huge
ka: უზარმაზარი

en: I know
ka: ვიცი

en: IBar Settings
ka: IBar-ის მორგება

en: IBox Settings
ka: IBox-ის მორგება

en: ICCCM Properties
ka: ICCCM-ის მორგება

en: Icon
ka: ხატულა

en: Icon %s
ka: ხატულა %s

en: Icon Labels
ka: ხატულის ჭდეები

en: Icon Name
ka: ხატულას სახელი

en: Icon Size
ka: ხატულების ზომა

en: Icon Size (%d)
ka: ხატულის ზომა (%d)

en: Icon Sizes
ka: ხატულის ზომები

en: Iconic
ka: ხატულები

en: Iconic Mode Enable
ka: ხატულის რეჟიმის ჩართვა

en: Iconic Mode Toggle
ka: ხატულის რეჟიმის გადართვა

en: Iconified state
ka: ხატულაში ჩაკეცილი

en: Iconify
ka: დაპატარავება

en: Icons
ka: ხატულები

en: Icons On Desktop
ka: ხატულები სამუშაო მაგიდაზე

en: Identifiers
ka: იდენთიფიკატორები

en: Idle effects
ka: უქმობის ეფექტები

en: Ignore
ka: იგნორი

en: Ignore Disconnect
ka: გათიშვის იგნორი

en: Ignore all
ka: ყველას იგნორირება

en: Ignore this
ka: ამის გამოტოვება

en: Images
ka: სურათები

en: Import File...
ka: ფაილის შემოტანა..

en: Import Online...
ka: ინტერნეტიდან შემოტანა...

en: Import...
ka: &შემოტანა...

en: In the future
ka: მომავალში

en: In the last minute
ka: ბოლო წუთში

en: Increase Mic Volume
ka: მიკროფონის ხმის აწევა

en: Increase Volume
ka: ხმის აწევა

en: Information
ka: ინფორმაცია

en: Information
ka: ინფორმაცია

en: Inherit parent settings
ka: პარამეტრების მემკვიდრეობით მიღება

en: Initial State
ka: საწყისი მდგომარეობა

en: Input
ka: შეყვანა

en: Input Method Error
ka: შეყვანის მეთოდის შეცდომა

en: Input Method Selector
ka: შეყვანის მეთოდის არჩევა

en: Input Method Settings
ka: შეყვანის მეთოდის მორგება

en: Inputs
ka: შეყვანები

en: Inset
ka: ჩასმა

en: Install update | Install %d updates
ka[0]: მონიშნული განახლების დაყენება
ka[1]: %d მონიშნული განახლების დაყენება

en: Install updates
ka: განახლებების დაყენება

en: Interaction Settings
ka: ურთიერთქმედების მორგება

en: Internal
ka: შიდა

en: Invalid parameter: %s
ka: არასწორი პარამეტრი: %s

en: Item height
ka: ჩანაწერის სიმაღლე

en: Japan
ka: იაპონია

en: Jump Mode
ka: გადახტომის რეჟიმი

en: Jump to desk
ka: მაგიდაზე გადასვლა

en: Jump to window...
ka: გადასვლა ფანჯარაზე...

en: Jump to window... or start...
ka: გადასვლა ფანჯარაზე... ან დასაწყისში...

en: Keep
ka: დატოვება

en: Key Bindings
ka: კლავიატურის ბმები

en: Keyboard
ka: კლავიატურა

en: Keyboard Layout
ka: კლავიატურის განლაგება

en: Keyboard Layouts
ka: კლავიატურის განლაგებები

en: Keyboard Settings
ka: კლავიატურის მორგება

en: Keypad
ka: ციფრული კლავიატურა

en: KiB
ka: კიბ

en: Kill
ka: მოკვლა

en: Known Applications
ka: ცნობილი აპლიკაციები

en: Korean
ka: კორეული

en: Label
ka: იარლიყი

en: Language
ka: ენა

en: Language Selector
ka: ენის ამრჩევი

en: Language Settings
ka: ენის პარამეტრები

en: Laptop lid
ka: ნოუთბუქის ზედამხარე

en: Large
ka: დიდი

en: Large Mode Size
ka: დიდი რეჟიმის ზომა

en: Large Styled
ka: დიდი სტილი

en: Last Accessed:
ka: ბოლო წვდომა:

en: Last Modified:
ka: ბოლო ცვლილება:

en: Last month | %li Months ago
ka[0]: 1 თვის წინ
ka[1]: %li თვის წინ

en: Last used
ka: ბოლოს გამოყენებული

en: Last week | %li Weeks ago
ka[0]: წინა კვირაში
ka[1]: %li კვირის წინ

en: Last year | %li Years ago
ka[0]: წინა წელს
ka[1]: %li წლის წინ

en: Latitude:  %f
ka: განედი:  %f

en: Launch
ka: გაშვება

en: Launcher
ka: გამშვები

en: Launcher Applications
ka: გამშვები აპლიკაციები

en: Launcher Other
ka: სწრაფ გაშვების პანელი

en: Layers
ka: ფენები

en: Layout
ka: განლაგება

en: Layout Mode
ka: განლაგების რეჟიმი

en: Left
ka: მარცხენა

en: Left Edge
ka: მარცხენა კიდე

en: Left button
ka: მარცხენა ღილაკი

en: Left of
ka: მარცხნივ

en: Left-bottom Corner
ka: მარცხენა-ქვედა კუთხე

en: Left-top Corner
ka: მარცხენა-ზედა კუთხე

en: Length:
ka: ხანგრძლივობა:

en: Level
ka: დონე

en: Levels Allowed
ka: დაშვებული დონეები

en: Lid
ka: თავსახური

en: Lid Closed
ka: ლეპტოპი დახურულია

en: Lid Events
ka: ნოუთბუქის ზედა მხარის მოვლენები

en: Lid Opened
ka: თავსახური ახდილია

en: Lid Unknown
ka: თავსახურის მდებარეობა უცნობია

en: Linear
ka: ხაზოვანი

en: Link
ka: Ბმული

en: Link Information
ka: ბმულის ინფორმაცია

en: List
ka: სია

en: List Header
ka: სიის სათაური

en: List Item
ka: სიის პუნქტი

en: List Mode Size
ka: სიის რეჟიმის ზომა

en: List Window Miniatures
ka: ფანჯრის მინიატურების სია

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Locale
ka: ენა

en: Locale Selected
ka: არჩეული ენა

en: Location information:
ka: მდებარეობის ინფორმაცია:

en: Location:
ka: მდებარეობა:

en: Lock
ka: დაბლოკვა

en: Lock after blanking
ka: დაბლოკვა დაცარიელების შემდეგ

en: Lock icon move
ka: ხატულების გადატანის დაბლოკვა

en: Lock on Startup
ka: ჩაკეტვა გაშვებისას

en: Locking
ka: დაბლოკვა

en: Locks
ka: დაბლოკვები

en: Log Out
ka: გასვლა

en: Login Box
ka: შესვლის ფანჯარა

en: Logout
ka: გასვლა

en: Longitude:  %f
ka: გრძედი:  %f

en: Look
ka: გარეგნობა

en: Lost Windows
ka: დაკარგული ფანჯრები

en: Low
ka: დაბალი

en: Low Temperature
ka: დაბალი ტემპერატურა

en: Low priority update
ka: დაბალი პრიორიტეტის განახლება

en: Lower
ka: დაწევა

en: Machine
ka: მანქანა

en: Main
ka: მთავარი

en: Main Menu
ka: მთავარი მენიუ

en: Make this adapter visible to other devices
ka: ამ ბარათის სხვა მოწყობილობებისათვის ხილვადის გახდომა

en: Manage packages
ka: პაკეტების მართვა

en: Manager
ka: მმართველი

en: Manipulation
ka: მანიპულაცია

en: Manual
ka: ხელით

en: Margin
ka: ზღვარი

en: Max
ka: მაქს

en: Maximize
ka: გადიდება

en: Maximize Fullscreen
ka: მთელ ეკრანზე გადიდება

en: Maximize Horizontally
ka: ჰორიზონტალურად გადიდება

en: Maximize Left
ka: მარცხნივ გადიდება

en: Maximize Mode "Expand"
ka: გადიდების რეჟიმი "გაფართოება"

en: Maximize Mode "Fill"
ka: გადიდებსი რეჟიმი "შევსება"

en: Maximize Mode "Smart"
ka: გადიდების რეჟიმი "ჭკვიანი"

en: Maximize Right
ka: მარჯვნივ გადიდება

en: Maximize Vertically
ka: ვერტიკალურად გადიდება

en: Maximized state
ka: გაშლილი მდგომარეობა

en: Maximizing
ka: გადიდება

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Maximum Size
ka: მაქსიმალური ზომა

en: Maximum Speed
ka: მაქსიმალური სიჩქარე

en: Medium
ka: საშუალო

en: Menu
ka: მენიუ

en: Menu Item
ka: მენიუს პუნქტი

en: Menu Scroll Speed
ka: მენიუს დაქაჩვის სიჩქარე

en: Menu Settings
ka: მენიუს მორგება

en: Menu Title
ka: მენიუს სათაური

en: Menus
ka: მენიუები

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: MiB
ka: მიბ

en: Middle button
ka: შუა ღილაკი

en: Middle mouse button emulation
ka: თაგუნას შუა ღილაკის ემულაცია

en: Mime Types
ka: Mime ტიპები

en: Mime-type:
ka: MIME-ტიპი:

en: Min
ka: მინ

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: Minimum Size
ka: მინიმალური ზომა

en: Minimum Speed
ka: მინიმალური სიჩქარე

en: Miniview on mouse over
ka: მინიატურა თაგუნას გადატარებისას

en: Misc
ka: სხვანი

en: Miscellaneous
ka: სხვადასხვა

en: Missing Application
ka: აპლიკაცია აკლია

en: Mixer
ka: მიქსერი

en: Mobile
ka: მობაილი

en: Modal
ka: მოდალი

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Model
ka: მოდელი

en: Modified:
ka: შეცვლილია:

en: Modify
ka: ჩასწორება

en: Modify objects
ka: ობიექტების შეცვლა

en: Modules
ka: მოდულები

en: More Help
ka: მეტი დახმარება

en: Most recently used
ka: ყველაზე ცოტა ხნის წინ გამოყენებული

en: Most used
ka: ხშირად გამოყენებული

en: Mount
ka: მიმაგრება

en: Mount Error
ka: მიმაგრების შეცდომა

en: Mount status:
ka: მიმაგრების სტატუსი:

en: Mount volumes on insert
ka: საცავის მიმაგრება მათი მიერთებისას

en: Mouse
ka: თაგუნა

en: Mouse Button
ka: თაგუნას ღილაკი

en: Mouse Buttons
ka: თაგუნის ღილაკები

en: Mouse Hand
ka: ცაცია/არაცაცია

en: Mouse Remapping
ka: თაგუნას ღილაკების შეცვლა

en: Mouse Settings
ka: თაგუნას მორგება

en: Mouse Wheel Down
ka: თაგუნას რგოლი დაბლა

en: Mouse Wheel Up
ka: თაგუნას რგოლი მაღლა

en: Mouse Wheels
ka: თაგუნას ბორბალი

en: Mouse to key
ka: თაგუნა ღილაკამდე

en: Move
ka: გადაადგილება

en: Move Down
ka: ჩამოწევა

en: Move Geometry
ka: გადატანის გეომეტრია

en: Move Source
ka: წყაროს გადატანა

en: Move Text
ka: ტექსტის გადატანა

en: Move To Center
ka: ცენტრში გადატანა

en: Move Up
ka: აწევა

en: Move of %s done
ka: %s-ის გადატანა დასრულდა

en: Move to
ka: გადაადგილება

en: Move to Trash
ka: %1 ფაილის ნაგავში გადატანა

en: Moving %s (eta: %s)
ka: %s-ის გადატანა (დარჩენილია: %s)

en: Moving is aborted
ka: გადატანა შეწყვეტილია

en: Music Player
ka: მედია დამკვრელი

en: Music control Settings
ka: მუსიკის მართვის მორგება

en: Music controller
ka: მუსიკის კონტროლერი

en: Mute
ka: დადუმება

en: Mute Mic Volume
ka: მიკროფონის ხმის დადუმება

en: Mute Mic volume
ka: მიკროფონის ხმის დადუმება

en: Mute Volume
ka: ხმის დადუმება

en: Mute volume
ka: ხმის დადუმება

en: N/A
ka: არარსებული

en: NONE
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Name:
ka: სახელი:

en: Names
ka: სახელები

en: Natural scrolling
ka: ჩვეულებრივი გადახვევა

en: Navigate
ka: ნავიგაცია

en: NetWM Properties
ka: NetWM-ის მორგება

en: Network Management
ka: ქსელის მართვა

en: Networking
ka: ქსელი

en: Never
ka: არასოდეს

en: New
ka: &ახალი

en: New Application Entry
ka: ახალი აპლიკაციის ჩანაწერი

en: New Directory
ka: ახალი საქაღალდე

en: New File
ka: ახალი ფაილი

en: New Windows
ka: ახალი ფანჯრები

en: New volume
ka: ახალი ხმა

en: New...
ka: ახალი...

en: Next
ka: შემდეგი

en: Next Media
ka: შემდეგი მედია

en: Next Window
ka: შემდეგი ფანჯარა

en: No
ka: არა

en: No Description
ka: აღწერის გარეშე

en: No Name
ka: სახელის გარეშე

en: No applications
ka: აპლიკაციების გარეშე

en: No edge selected
ka: კიდე მონიშნული არაა

en: No information available
ka: ინფორმაცია ხელმიუწვდომელია

en: No plugins loaded
ka: დამატებები არ ჩატვირთულა

en: No selection
ka: არაფერია მონიშნული

en: No to all
ka: არა ყველაფერზე

en: No window
ka: ფანჯრის გარეშე

en: No windows
ka: ფანჯრების გარეშე

en: None
ka: არც_ერთი

en: Nonexistent path
ka: არარსებული ბილიკი

en: Normal
ka: ნორმალური

en: Normal Backlight
ka: ნორმალური გამოკვეთა

en: Normal Styled
ka: ნორმალური სტილი

en: Normal Windows
ka: ნორმალური ფანჯრები

en: Normal update
ka: ნორმალური განახლება

en: North
ka: ჩრდილოეთი

en: Northeast
ka: ჩრდილოაღმოსავლეთი

en: Northwest
ka: ჩრდილოდასავლეთი

en: Nothing
ka: არაფერი

en: Nothing to do
ka: არაფერია გასაკეთებელი

en: Notification
ka: შეტყობინება

en: Notification Settings
ka: გაფრთხილებების მორგება

en: Number of Desktops
ka: სამუშაო მაგიდების რაოდენობა

en: Numbers
ka: რიცხვები

en: OK
ka: დიახ

en: Object Plugins
ka: ობიექტის დამატებები

en: Objects
ka: ობიექტები

en: Off
ka: გამორთ

en: Ok
ka: დიახ

en: On
ka: ჩართული

en: One day | %li Days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: %li დღე

en: One month | %li Months
ka[0]: ერთი თვე
ka[1]: %li თვე

en: One update available | %d updates available
ka[0]: ხელმისაწვდომია 1 განახლება
ka[1]: ხელმისაწვდომია %d განახლება

en: One week | %li Weeks
ka[0]: 1 კვირა
ka[1]: %li კვირა

en: One year | %li Years
ka[0]: 1 წელი
ka[1]: %li წელი

en: Only dialogs
ka: მხოლოდ ფანჯრები

en: Opacity
ka: გაუმჭვირვალობა

en: Open
ka: გახსნა

en: Open Directory
ka: საქაღალდის გახსნა

en: Open File...
ka: ფაილის გახსნა...

en: Open Terminal here
ka: ტერმინალის გახსნა აქ

en: Open filemanager on mount
ka: მიმაგრებისას ფაილების მმართველის გახსნა

en: Open with...
ka: გამხსნელი პროგრამა...

en: Operation in progress
ka: ოპერაცია მიმდინარეობს

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Order
ka: დალაგება

en: Orientation
ka: ორიენტაცია

en: Other Settings
ka: სხვა პარამეტრები

en: Other windows
ka: სხვა ფანჯრები

en: Others:
ka: სხვები:

en: Output Data
ka: გამოტანილი მონაცემები

en: Outputs
ka: გამოტანა

en: Owner:
ka: მეპატრონე:

en: Package Manager
ka: პაკეტების მმართველი

en: Package list
ka: პაკეტებს სია

en: Pager
ka: პეიჯერი

en: Pair with this device
ka: მოწყობილობასთან დაწყვილება

en: Pair? PIN: <hilight>%06u</hilight>
ka: დავაწყვილო? PIN: <hilight>%06u</hilight>

en: Pair? PIN: <hilight>%s</hilight>
ka: დავაწყვილო? PIN: <hilight>%s</hilight>

en: Pairable
ka: დაწყვილებადი

en: Palette
ka: პალიტრა

en: Palm detect
ka: ხელის მტევნის აღმოჩენა

en: Pan
ka: პანინგი

en: Paste
ka: ჩასმა

en: Performance
ka: წარმადობა

en: Performance Settings
ka: წარმადობის მორგება

en: Permissions
ka: წვდომები

en: Permissions:
ka: ნებართვები:

en: Personal
ka: პერსონალური

en: Personal Default
ka: პირადი ნაგულისხმები

en: PiB
ka: პიბ

en: Pin to Desktop
ka: სამუშაო მაგიდაზე მიმაგრება

en: Place at mouse pointer
ka: თაგუნას მაჩვენებელთან მოთავსება

en: Placement
ka: განლაგება

en: Plain
ka: სუფთა

en: Plain line
ka: გლუვი

en: Plain text
ka: ტექსტი

en: Play Media
ka: მედიის დაკვრა

en: Playback
ka: დაკვრა

en: Please Wait...
ka: მოითმინეთ...

en: Please enter password
ka: შეიყვანეთ პაროლი

en: Please wait
ka: გთხოვთ, მოითმინოთ

en: Plugin
ka: დამატება

en: Plugin View
ka: დამატების ხედი

en: Plugins
ka: დამატებები

en: Pointer
ka: კურსორი

en: Policy
ka: წესები

en: Popup
ka: მხტუნარა

en: Popup Align
ka: მხტუნარას სწორება

en: Popup Corner
ka: კუთხის მხტუნარა

en: Popup Height
ka: მხტუნარას სიმაღლე

en: Popup Size
ka: მხტუნარას ზომა

en: Popup Width
ka: მხტუნარას სიგანე

en: Popup duration
ka: მხტუნარის ხანგრძლივობა

en: Popups
ka: მხტუნარები

en: Position
ka: მდებარეობა

en: Positioning
ka: მდებარეობა

en: Power
ka: კვება

en: Power Button
ka: კვების ღილაკი

en: Power Management
ka: ენერგიის მართვა

en: Power Management Settings
ka: კვების მართვის მორგება

en: Power Off
ka: გამორთვა

en: Power off
ka: გამორთვა

en: Preferences
ka: პარამეტრები

en: Prev Media
ka: წინა მედია

en: Preview
ka: მინიატურა

en: Preview Size
ka: მინიატურის ზომა

en: Previous Window
ka: წინა ფანჯარა

en: Primary screen
ka: ძირითადი ეკრანი

en: Priority
ka: პრიორიტეტი

en: Processing %d operation | Processing %d operations
ka[0]: მიმდნარეობს %d ოპერაციის დამუშავება
ka[1]: მიმდნარეობს %d ოპერაციის დამუშავება

en: Processor
ka: პროცესორი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Profile Selector
ka: პროფილის ამრჩევი

en: Profile: Switch
ka: პროფილი: გადართვა

en: Profiles
ka: პროფილები

en: Program Locks
ka: პროგრამის დაბლოკვები

en: Pronounced accelerate
ka: გამოხატულად აჩქარება

en: Pronounced accelerate, then decelerate
ka: გამოხატულად აჩქარება, შემდეგ კი შენელება

en: Pronounced decelerate
ka: გამოხატულად შენელება

en: Properties
ka: თვისებები

en: Protected
ka: დაცული

en: Quality
ka: ხარისხი

en: Quickaccess...
ka: სწრაფი წვდომა...

en: Radio Buttons
ka: რადიო ღილაკები

en: Raise
ka: აწევა

en: Raise Window
ka: ფანჯრის ამოწევა

en: Read Only
ka: მხოლოდ კითხვისთვის

en: Read-Write
ka: ჩაწერადი-წაკითხვადი

en: Really Big
ka: მართლა დიდი

en: Reboot
ka: გადატვირთვა

en: Recent
ka: Ბოლო

en: Recent Files
ka: ბოლო ფაილები

en: Refresh
ka: განახლება

en: Refresh Packages
ka: პაკეტების განახლება

en: Refresh View
ka: ხედის განახლება

en: Reject pairing
ka: დაწყვილების უარყოფა

en: Relative
ka: ფარდობითი

en: Remember
ka: დამახსოვრება

en: Remember Ordering
ka: მიმდევრობის დამახსოვრება

en: Removable Device
ka: მოხსნადი მოწყობილობები

en: Remove
ka: წაშლა

en: Remove from bar
ka: პანელიდან წაშლა

en: Rename
ka: სახელის გადარქმევა

en: Rename %s to:
ka: %s-ის სახელის გადარქმევა:

en: Rename File
ka: ფაილის გადარქმევა

en: Rendering
ka: რენდერი

en: Rendering
ka: რენდერი

en: Report Bug
ka: შეცდომის ანგარიში

en: Request Delete
ka: წაშლის მოთხოვნა

en: Request Position
ka: მდებარეობის მოთხოვნა

en: Reset
ka: განულება

en: Resistance
ka: წინაღობა

en: Resize
ka: ზომის შეცვლა

en: Resize Geometry
ka: ზომის შეცვლის გეომეტრია

en: Resize Text
ka: ტექსტის ზომის შეცვლა

en: Resolution:
ka: გარჩევადობა:

en: Response
ka: პასუხი

en: Restart
ka: გადატვრთვა

en: Restart Applications
ka: აპლიკაციების გადატვირთვა

en: Retry
ka: გამეორება

en: Right
ka: მარჯვენა

en: Right Edge
ka: მარჯვენა კიდე

en: Right button
ka: მარჯვენა ღილაკი

en: Right of
ka: მარჯვნივ

en: Right-bottom Corner
ka: მარჯვენა-ქვედა კუთხე

en: Right-top Corner
ka: მარჯვენა-ზედა კუთხე

en: Role
ka: როლი

en: Role:
ka: როლი:

en: Run
ka: გაშვება

en: Run Error
ka: გაშვების შეცდომა

en: Run Everything
ka: ყველას გაშვება

en: Run Executable
ka: შესრულებადის გაშვება

en: Run in Terminal
ka: ტერმინალში გაშვება

en: Run with Sudo
ka: Sudo-ით გაშვება

en: Save
ka: შენახვა

en: Save This Message
ka: ამ შეტყობინების შენახვა

en: Scale
ka: გადიდება

en: Scale Settings
ka: მასშტაბირების მორგება

en: Scaling
ka: მასშტაბირება

en: Scan
ka: სკანირება

en: Scan for other devices
ka: სხვა მოწყობილობების აღმოჩენა

en: Scratch
ka: დროებით მეხსიერება

en: Screen
ka: ეკრანი

en: Screen %d
ka: ეკრანი %d

en: Screen Blank Settings
ka: ეკრანის გასუფთავების მორგება

en: Screen Lock
ka: ეკრანის დაბლოკვა

en: Screen Lock Applications
ka: ეკრანის ჩაკეტვის აპლიკაციები

en: Screen Lock Settings
ka: ეკრანის ჩაკეტვის მორგება

en: Screen Policy
ka: ეკრანის პოლიტიკა

en: Screen Setup
ka: ეკრანის მორგება

en: Screen Unlock Applications
ka: ეკრანის ჩაკეტვის მოხსნის აპლიკაციები

en: Screen setup Error
ka: ეკრანის მორგების შეცდომა

en: Screenlock
ka: ეკრანის დაბლოკვა

en: Scroll Animation
ka: ჩოჩიის ანიმაცია

en: Scroll speed
ka: ჩოჩიის სიჩქარე

en: Scrolling
ka: აჩოჩება

en: Search Directories
ka: საქაღალდეების ძებნა

en: Search Path Settings
ka: საძიებო ბილიკის მორგება

en: Secondary
ka: მეორადი

en: Seconds
ka: წამი

en: Secure Deletion
ka: უსაფრთხოდ წაშლა

en: Secure delete done
ka: უსაფრთხო წაშლა დასრულდა

en: Secure deletion is aborted
ka: დაცული წაშლა შეწყვეტილია

en: Securely deleting files...
ka: მიმდინარეობს ფაილების უსაფრთხოდ წაშლა...

en: Security update
ka: უსაფრთხოების განახლება

en: Select
ka: მონიშვნა

en: Select Theme
ka: თემის არჩევა

en: Select a Background...
ka: ფონური გამოსახულების არჩევა...

en: Select a Picture...
ka: აირჩიეთ სურათი...

en: Select a Theme...
ka: აირჩიეთ თემა...

en: Select a profile
ka: აირჩიეთ პროფილი

en: Select a window
ka: აირჩიეთ ფანჯარა

en: Select an Executable
ka: აირჩიეთ გამშვები ფაილი

en: Select an Image
ka: მონიშნეთ გამოსახულება

en: Select an image
ka: მონიშნეთ გამოსახულება

en: Select one
ka: მონიშნეთ ერთი

en: Select preferred size
ka: აირჩიეთ სასურველი ზომა

en: Selected Application
ka: არჩეული აპლიკაცია

en: Selected source
ka: არჩეული წყარო

en: Selecting
ka: არჩევა

en: Send Mouse To Screen 0
ka: თაგუნას გადატანა ეკრანზე 0

en: Send Mouse To Screen 1
ka: თაგუნას გადატანა ეკრანზე 1

en: Send Mouse To Screen...
ka: თაგუნას გადატანა ეკრანზე...

en: Send to Desktop
ka: სამუშაო მაგიდაზე გაგზავნა

en: Sensors
ka: სენსორები

en: Separate group
ka: ცალკე ჯგუფი

en: Set
ka: დაყენება

en: Set Application DPI
ka: აპლიკაციის DPI-ის დაყენება

en: Set background...
ka: ფონის დაყენება...

en: Set overlay...
ka: განლაგების დაყენება...

en: Settings
ka: მორგება

en: Settings Heading
ka: პარამეტრების სათაური

en: Settings Panel
ka: პარამეტრების პანელი

en: Setup Command
ka: მორგების ბრძანება

en: Shade
ka: დაჩრდილვა

en: Shaded
ka: დაჩრდილული

en: Shaded state
ka: დაჩრდილული მდგომარეობა

en: Shading
ka: ჩრდილები

en: Share
ka: გაზიარება

en: Shelf %s
ka: თარო %s

en: Shelf Settings
ka: თაროს მორგება

en: Shelves
ka: თაროები

en: Show
ka: ჩვენება

en: Show %s Plugin
ka: %s დამატების ჩვენება

en: Show Cursor
ka: კურსორის ჩვენება

en: Show Dialog
ka: ფანჯრის ჩვენება

en: Show Dir
ka: საქაღალდის ჩენება

en: Show Framerate
ka: კადრების სიხშირის ჩვენება

en: Show Hidden Files
ka: დამალული ფაილების ჩვენება

en: Show Icon Label
ka: ხატულის ჭდის ჩვენება

en: Show Main Menu
ka: მთავარი მენიუს ჩვენება

en: Show Menu
ka: მენიუს ჩვენება

en: Show The Desktop
ka: სამუშაო მაგიდის ჩვენება

en: Show The Shelf
ka: თაროს ჩვენება

en: Show device icons on desktop
ka: სამუშაო მაგიდაზე მოწყობილობის ხატულების ჩვენება

en: Show icon label
ka: ხატულის ჭდის ჩვენება

en: Show in Menus
ka: მენიუებში ჩვენება

en: Show on all screens
ka: ყველა ეკრანზე ჩვენება

en: Show on current screen
ka: მიმდინარე ეკრანზე ჩვენება

en: Show on screen #:
ka: ჩვენება ეკრანზე #:

en: Show password
ka: პაროლის ჩვენება

en: Show window titles
ka: ფანჯრის სათაურების ჩვენება

en: Show/hide gadgets
ka: გაჯეტების ჩვენება/დამალვა

en: Shrink
ka: დაპატარავება

en: Sidebar
ka: გვერდითა ზოლი

en: Signal:
ka: სიგნალი:

en: Single Click Activation
ka: ერთი წკაპით აქტივაცია

en: Single arrow line
ka: ერთხელ დაჭერილი

en: Single key
ka: ერთი ღილაკი

en: Size
ka: ზომა

en: Size:
ka: ზომა:

en: Sizing
ka: ზომების შეცვლა

en: Skip
ka: გამოტოვება

en: Sleep Button
ka: ძილის ღილაკი

en: Slider
ka: ცოცია

en: Small
ka: პატარა

en: Small Styled
ka: შემცირებული სტილი

en: Smart Placement
ka: ჭკვიანი განლაგება

en: Smooth scaling
ka: გლუვი გადიდება

en: Software
ka: პროგრამები

en: Sort By Extension
ka: გაფართოებით დალაგება

en: Sort By Modification Time
ka: ცვლილების დროით დალაგება

en: Sort By Size
ka: ზომით დალაგება

en: Sort Now
ka: ახლა დალაგება

en: Sort Order
ka: დალაგების წესი

en: Sort by Date
ka: თარიღის მიხედვით დალაგება

en: Sort by Name
ka: სახელის მიხედვით დალაგება

en: Sorting
ka: დალაგება

en: Source:
ka: წყარო:

en: South
ka: სამხრეთი

en: Southeast
ka: სამხრეთაღმოსავლეთი

en: Southwest
ka: სამხრეთდასავლეთი

en: Speed:  %f
ka: სიჩქარე:  %f

en: Speed: N/A
ka: სიჩქარე: N/A

en: Splash Text
ka: მისალმების ტექსტი

en: Splash Title
ka: მისალმების სათაური

en: Splash Version
ka: მისალმების ვერსია

en: Spring Delay
ka: ზამბარის დაყოვნება

en: Stacking
ka: ერთად დალაგება

en: Start
ka: დაწყება

en: Startup
ka: გაშვება

en: Startup Applications
ka: გაშვებისას ჩასატვირთი აპლიკაციები

en: State
ka: მდგომარეობა

en: States
ka: შტატები

en: Static
ka: სტატიკური

en: Stickiness
ka: წებვადობა

en: Sticky Mode Enable
ka: წებოვანი რეჟიმის ჩართვა

en: Sticky Mode Toggle
ka: წებოვანი რეჟიმის გადართვა

en: Stop
ka: შეჩერება

en: Stretch
ka: გაწელვა

en: Style
ka: სტილი

en: Style:
ka: სტილი:

en: Styles
ka: სტილები

en: Subject Plugins
ka: თემატური დამატებები

en: Sudo GUI
ka: Sudo-ის გრაფიკული ინტერფეისი

en: Supply PIN
ka: შეიყვანეთ PIN

en: Suspend
ka: ძილი

en: Swap window
ka: ფანჯრის შეცვლა

en: Swipe Bindings
ka: გასმის მიბმები

en: Swipe Bindings Help
ka: გასმის მიბმის დახმარება

en: Swipe Bindings Settings
ka: გასმის მიბმის მორგება

en: Swipe recognition
ka: გასმის ამოცნობა

en: Switch Layout
ka: განლაგების გადართვა

en: Switch To Desktop 0
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 0

en: Switch To Desktop 0 (All Screens)
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 0 (ყველა ეკრანზე)

en: Switch To Desktop 1
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 1

en: Switch To Desktop 1 (All Screens)
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 1 (ყველა ეკრანზე)

en: Switch To Desktop 10
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 10

en: Switch To Desktop 10 (All Screens)
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 10 (ყველა ეკრანზე)

en: Switch To Desktop 11
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 11

en: Switch To Desktop 11 (All Screens)
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 11 (ყველა ეკრანზე)

en: Switch To Desktop 2
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 2

en: Switch To Desktop 2 (All Screens)
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 2 (ყველა ეკრანზე)

en: Switch To Desktop 3
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 3

en: Switch To Desktop 3 (All Screens)
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 3 (ყველა ეკრანზე)

en: Switch To Desktop 4
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 4

en: Switch To Desktop 4 (All Screens)
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 4 (ყველა ეკრანზე)

en: Switch To Desktop 5
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 5

en: Switch To Desktop 5 (All Screens)
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 5 (ყველა ეკრანზე)

en: Switch To Desktop 6
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 6

en: Switch To Desktop 6 (All Screens)
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 6 (ყველა ეკრანზე)

en: Switch To Desktop 7
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 7

en: Switch To Desktop 7 (All Screens)
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 7 (ყველა ეკრანზე)

en: Switch To Desktop 8
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 8

en: Switch To Desktop 8 (All Screens)
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 8 (ყველა ეკრანზე)

en: Switch To Desktop 9
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 9

en: Switch To Desktop 9 (All Screens)
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე 9 (ყველა ეკრანზე)

en: Switch To Desktop...
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე...

en: Switch To Desktop... (All Screens)
ka: გადართვა სამუშაო მაგიდაზე... (ყველა ეკრანზე)

en: Switch layout
ka: განლაგების გადართვა

en: Switch to Window
ka: ფანჯარაზე გადართვა

en: Sync
ka: სინქრონიზაცია

en: System
ka: სისტემა

en: System Controls
ka: სისტემის მორგება

en: System Controls Settings
ka: სისტემის მორგების პარამეტრები

en: System Default
ka: სისტემის ნაგულისხმები

en: System Updates
ka: სისტემური განახლებები

en: Tablet
ka: ტაბლეტი

en: Tablet Disabled
ka: ტაბლეტი გამორთულია

en: Tablet Enabled
ka: ტაბლეტი ჩართულია

en: Tablet Off
ka: პლანშეტის გამორთვა

en: Tablet On
ka: პლანშეტის ჩართვა

en: Take Focus
ka: ფოკუსის აღება

en: Take Screenshot
ka: ეკრანის ანაბეჭდის გადაღება

en: Tap to click
ka: დასაწკაპუნებლად შეეხეთ

en: Telephony
ka: ტელეფონია

en: Temperature
ka: ტემპერატურა

en: Temperature Settings
ka: ტემპერატურის მორგება

en: Temperatures
ka: ტემპერატურა

en: Terminal
ka: ტერმინალი

en: Terminal Command
ka: ტერმინალის ბრძანება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Text List Item
ka: ტექსტის ჩამოთვლა

en: Textblock Big
ka: დიდი ტექსტის ბლოკი

en: Textblock Light
ka: პატარა ტექსტის ბლოკი

en: Textblock Plain
ka: უბრალო ტექსტის ბლოკი

en: Theme
ka: გაფორმების თემა

en: Theme Defined
ka: თემა აღწერილია

en: Theme File Error
ka: თემის ფაილის შეცდომა

en: Theme Import Error
ka: თემის შემოტანის შეცდომა

en: Theme Selector
ka: თემის ამრჩევი

en: Theme Wallpaper
ka: თემის ფონის სურათი

en: There was no error message.
ka: შეცდომების შეტყობინებები ვერ ვიპოვე

en: There was no output.
ka: გამოტანის გარეშე.

en: Thermal
ka: თერმალი

en: Third level
ka: მესამე დონე

en: This Desktop
ka: ამ სამუშაო მაგიდაზე

en: This Screen
ka: ეს ეკრანი

en: This link is broken.
ka: ეს ბმული გაფუჭებულია.

en: Threshold
ka: ზღვარი

en: Thumbnail
ka: მინიატურა

en: Thumbscroll
ka: თითით გათრევა

en: TiB
ka: ტიბ

en: Tile
ka: ფილა

en: Tiling
ka: მოზაიკური

en: Timeout
ka: ვადა

en: Timers
ka: ტაიმერები

en: Tiny
ka: პაწაწინა

en: Title
ka: სათაური

en: Title Bar
ka: სათაურის ზოლი

en: Title:
ka: სათაური:

en: To
ka: ვის

en: Toggle
ka: გადართვა

en: Toggle Fullscreen
ka: მთელ ეკრანზე გატანის ჩართ/გამორთ

en: Toggle calendar
ka: კალენდრის გადართვა

en: Toggle floating
ka: მცურავი რეჟიმის გადართვა

en: Toolbar
ka: ხელსაწყოთა ზოლი

en: Toolbar Settings
ka: ხელსაწყოების ზოლის მორგება

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Tooltip
ka: მინიშნება

en: Tooltips
ka: მინიშნებები

en: Top
ka: ზემოთ

en: Top Edge
ka: ზედა კიდე

en: Top Left
ka: ზედა მარცხენა

en: Top Right
ka: ზედა მარჯვენა

en: Top left
ka: ზედა მარცხენა

en: Top right
ka: ზედა მარჯვენა

en: Top-left Corner
ka: ზედა-მარცხენა კუთხე

en: Top-right Corner
ka: ზედა-მარჯვენა კუთხე

en: Touch
ka: შეხება

en: Touchpad
ka: თაჩპედი

en: Track launch
ka: გაშვების მიყოლა

en: Transient
ka: შუალედური

en: Transition Settings
ka: გადასვლების მორგება

en: Transitions
ka: გადასვლები

en: Transparent
ka: გამჭვირვალე

en: Trash
ka: ნაგავი

en: Trust this device
ka: მოწყობილობის ნდობა

en: Type:
ka: ტიპი:

en: Types
ka: ტიპები

en: URL
ka: ბმული

en: Unconfigured
ka: მორგების გარეშე

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Unknown Address
ka: უცნობი მისამართი

en: Unknown PackageKit
ka: უცნობი PackageKit

en: Unknown Volume
ka: უცნობი ტომი

en: Unload
ka: გამოტვირთვა

en: Unmaximize
ka: საწყის ზომაზე დაბრუნება

en: Unmount
ka: მოხსნა

en: Unmount Error
ka: მოხსნის შეცდომა

en: Unmounted
ka: მოხსნილია

en: Unpair with this device
ka: მოწყობილობასთან დაწყვილების მოხსნა

en: Unpin from Desktop
ka: სამუშაო მაგიდიდან მოხსნა

en: Unredirected
ka: გადაუმისამართებელი

en: Unset
ka: მოხსნა

en: Untitled window
ka: უსათაურო ფანჯარა

en: Unused
ka: გამოუყენებელი

en: Up
ka: მაღლა

en: Updates
ka: განახლებები

en: Uploaded %i%%
ka: ატვირთულია %i%%

en: Uploading ...
ka: ატვირთვა ...

en: Uploading screenshot
ka: ეკრანის ანაბეჭდის ატვირთვა

en: Urgency
ka: სასწრაფოობა

en: Urgent
ka: გადაუდებელი

en: Urgent Windows
ka: გადაუდებელი ფანჯრები

en: Use
ka: გამოყენება

en: Use Default
ka: ნა_გულისხმევის მოხმარება

en: Use Image
ka: გამოსახულების გამოყენება

en: Use Power Saving (DPMS)
ka: ენერგიის დაზოგვის გამოყენება (DPMS)

en: Use Profile
ka: პროფილის გამოყენება

en: Use Single Click
ka: ერთი წკაპის გამოყენება

en: Use Theme Icon
ka: თემის ხატულის გამოყენება

en: Use Theme Wallpaper
ka: თემის ფონის სურათის გამოყენება

en: Use default
ka: ნაგულისხმების გამოყენება

en: Used:
ka: გამოყენებული:

en: User Defined Directories
ka: ხელით მითითებული საქაღალდეები

en: User Locks
ka: მომხმარებლის დაბლოკვები

en: User defined
ka: მომხმარებლის მიერ განსაზღვრული

en: Using menus
ka: მენიუს გამოყენება

en: Using separator bars
ka: ცალკე ზოლების გამოყენება

en: Utilities
ka: ხელსაწყოები

en: Utility
ka: ხელსაწყო

en: Variant
ka: ვარიანტი

en: Version: %s
ka: ვერსია: %s

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Video
ka: ვიდეო

en: View
ka: ხედო

en: View Mode
ka: ხედვის რეჟიმი

en: Virtual
ka: ვირტუალური

en: Virtual Desktop
ka: ვირტუალური სამუშაო მაგიდა

en: Virtual Desktops
ka: ვირტუალური სამუშაო მაგიდები

en: Virtual Desktops Settings
ka: ვირტუალური სამუშაო მაგიდების მორგება

en: Virtual Keyboard Settings
ka: ვირტუალური კლავიატურის მორგება

en: Visible
ka: ხილული

en: Volume
ka: ტომი

en: Volume Down
ka: ხმის დაწევა

en: Volume Up
ka: ხმის აწევა

en: Volume changed
ka: საცავი შეიცვალა

en: WARNING
ka: გაფრთხილება

en: Wakeups
ka: გამოღვიძებები

en: Wallpaper
ka: ფონური სურათი

en: Wallpaper Settings
ka: ფონის სურათის მორგება

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Week
ka: კვირა

en: Weekend
ka: შაბათკვირა

en: Weekly
ka: კვირაში ერთხელ

en: Welcome to Enlightenment
ka: მოგესალმებათ Enlightenment

en: West
ka: დასავლეთი

en: Where to place the Wallpaper
ka: სად მოვათავსო ფონის სურათი

en: Widgets
ka: ვიჯეტები

en: Wifi On
ka: Wifi ჩართულია

en: Win List
ka: ფანჯრების სია

en: Window
ka: ფანჯარა

en: Window : Actions
ka: ფანჯარა : ქმედებები

en: Window : Focus
ka: ფანჯარა : ფოკუსი

en: Window : List
ka: ფანჯრები : სია

en: Window : State
ka: ფანჯარა : მდგომარეობა

en: Window Border Selection
ka: ფანჯრის ჩარჩოს არჩევანი

en: Window Class
ka: ფანჯრის კლასი

en: Window Display
ka: ფანჯრების ჩვენება

en: Window Down
ka: ფანჯრის დაბლა ჩამოტანა

en: Window Focus
ka: ფანჯრის ფოკუსი

en: Window ID
ka: ფანჯრის ID

en: Window List
ka: ფანჯრების სია

en: Window Locks
ka: ფანჯრის დაბლოკვები

en: Window Menu
ka: ფანჯრის მენიუ

en: Window Role
ka: ფანჯრის როლი

en: Window Switcher
ka: ფანჯრების გადამრთველი

en: Window Switcher Settings
ka: ფანჯრების გადამრთველის მორგება

en: Window Up
ka: ფანჯრის მაღლა ატანა

en: Window name
ka: ფანჯრის სახელი

en: Window on the Left
ka: ფანჯარა მარცხნივ

en: Window on the Right
ka: ფანჯარა მარჯვნივ

en: Window type
ka: ფანჯრის ტიპი

en: Windows
ka: ფანჯრები

en: Winlist Title
ka: ფანჯრების სიის სათაური

en: X11 Basics
ka: X11

en: Yes
ka: დიახ

en: Yes to all
ka: დიახ ყველაფერზე

en: Yesterday | %li Days ago
ka[0]: გუშინ
ka[1]: %li დღის წინ

en: You
ka: თქვენ

en: Your battery is low!
ka: ელემენტის მუხტი მეტისმეტად დაბალია!

en: ZiB
ka: ზიბ

en: Zone
ka: ზონა

en: Zoom
ka: გადიდება

en: Zoom In
ka: გადიდება

en: Zoom Out
ka: და_პატარავება

en: e.g. Saving to disk
ka: მაგ: დისკზე შენახვა

en: execute
ka: გაშვება

en: read
ka: წაკითხვა

en: write
ka: ჩაწერა
