Remmina v1.4.11 - en to ka translation catalogue (263 entries)

en: %d password changed. | %d passwords changed.
ka[0]: %d პაროლი შეიცვალა.
ka[1]: %d პაროლი შეიცვალა.

en: %sand '%s'
ka: %sდა '%s'

en: 'Invalid connection data.'
ka: 'არასწორი კავშირის მონაცემები.'

en: <None>
ka: <არცერთი>

en: About
ka: შესახებ

en: Address is too long for UNIX socket_path: %s
ka: UNIX-ის სოკეტის ბილიკისთვის მისამართი ძალიან გრძელია: %s

en: Advanced
ka: დამატებით

en: Agent PID
ka: აგენტის PID

en: Appearance
ka: გარეგნობა

[ctx: Appearance preferences]
en: Tabs grouping
ka: ჩანართების დაჯგუფება

en: Audio output mode
ka: აუდიოს გამოტანის რეჟიმი

en: Audio support
ka: აუდიოს მხარდაჭერა

en: Authentication cancelled. Aborting…
ka: ავთენტიკაცია გაუქმდა. შეწყვეტა…

en: Authentication failure: %s
ka: ავთენტიკაციის ჩავარდნა: %s

en: Authentication type
ka: ავთენტიკაციის ტიპი

en: Auto-detect
ka: ავტომატური გამოცნობა

en: Automatic
ka: ავტომატური

en: Available feature[%i]: '%s'
ka: ხელმისაწვდომი თვისება [%i]: '%s'

en: Background colour
ka: ფონის ფერი

en: Basic
ka: საწყისი

en: Behavior
ka: ქცევა

en: Bilinear
ka: ორხაზოვანი

en: Bold colour
ka: სქელი ფერი

en: Bright colours
ka: კაშკაშა ფერები

en: By group
ka: ჯგუფების მიხედვით

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Change security settings
ka: უსაფრთხოების მორგება

en: Character set
ka: სიმბოლოების კოდირება

en: Clear
ka: გასუფთავება

en: Clipboard direction
ka: ბუფერის მიმართულება

en: Close
ka: დახურვა

en: Collapse all
ka: ყველას ჩაკეცვა

en: Colour depth
ka: ფერის სიღრმე

en: Colour theme
ka: ფერადი თემა

en: Community
ka: საზოგადოება

en: Composition
ka: შემადგენლობა

en: Confirm password
ka: დაადასტურეთ პაროლი

en: Connecting to UNIX socket failed: %s
ka: UNIX სოკეტთან კავშირის შეცდომა: %s

en: Cookie
ka: ქუქი

en: Copy
ka: კოპირება

en: Could not find the file “%s”.
ka: ფაილის ("%s") პოვნა შეუძლებელია.

en: Could not get currently selected row (session)!
ka: ამჟამად მონიშნული მწკრივის (სესიის) მიღება შეუძლებელია!

en: Could not open the file “%s”.
ka: ფაილის ("%s") გახსნის შეცდომა.

en: Could not save the file “%s”.
ka: ფაილის შენახვის შეცდომა: %s.

en: Could not start PyHoca-CLI (%i): '%s'
ka: PyHoca-CLI (%i) ვერ გავუშვი: '%s'

en: Could not start PyHoca-CLI:
    %s
ka: PyHoca-CLI ვერ გავუშვი:
    %s

en: Could not start X2Go session…
ka: X2Go-ის სესია ვერ გაეშვა…

en: Could not terminate X2Go session '%s':
    %s
ka: X2Go-ის სესიის '%s' სესია ვერ შევწყვიტე:
    %s

en: Create date
ka: შექმნის თარიღი

en: Creating UNIX socket failed: %s
ka: UNIX სოკეტის გახსნის შეცდომა: %s

en: Cursor colour
ka: კურსორის ფერი

en: Cursor foreground colour
ka: კურსორის წინა პლანის ფერი

en: Custom
ka: მორგებული

en: DPI resolution
ka: DPI გაფართოება

en: Debugging
ka: გამართვა

en: Decrease font size
ka: ფონტის ზომის შემცირება

en: Default view
ka: ნაგულისხმევი ხედი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disable smooth scrolling
ka: გლუვი გადახვევის გამორთვა

en: Disconnect
ka: გათიშვა

en: Discovered
ka: აღმოჩენილია

en: Do not show this message again
ka: აღარ მიჩვენო ეს შეტყობინება

en: Domain
ka: დომენი

en: Download
ka: გადმოწერა

en: Download from server
ka: სერვერიდან გადმოწერა

en: Enable GTK-VNC debug
ka: GTK-VNC-ის გამართვის ჩართვა

en: Encryption
ka: დაშიფვრა

en: Entry
ka: ჩანაწერი

en: Error: %s
ka: შეცდომა: %s

en: Exactly one session should be selectable but '%i' rows (sessions) are selected.
ka: უნდა იყოს არჩევადი მხოლოდ ერთი სესია, მაგრამ მონიშნულია '%i' მწკრივი (სესია).

en: Execute a command
ka: ბრძანების შესრულება

en: Expand all
ka: ყველას ამოკეცვა

en: File
ka: ფაილი

en: File Transfers
ka: ფაილის გადაწერები

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Find text
ka: შემდეგის ძებნა

en: Fingerprint:
ka: ანაბეჭდი:

en: Foreground colour
ka: წინა ფონის ფერი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Go to home folder
ka: საწყის საქაღალდეზე გადასვლა

en: Go to parent folder
ka: მშობელ საქაღალდეზე გადასვლა

en: Good
ka: კარგი

en: Graphic port
ka: გრაფიკული პორტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Highlight colour
ka: გამოკვეთის ფერი

en: Highlight foreground colour
ka: მონიშნულის წინა პლანის ფერი

en: Home
ka: სახლი

en: Homepage
ka: საწყისი გვერდი

en: Hostname
ka: ჰოსტის სახელი

en: Hyper+
ka: ჰიპერ+

en: Import
ka: შემოტანა

en: Increase font size
ka: ფონტის ზომის გაზრდა

en: Input device settings
ka: შეყვანის მოწყობილობის მორგება

en: Internal error.
ka: შიდა შეცდომა.

en: Internal error: %s
ka: შიდა შეცდომა: %s

en: Issuer:
ka: გამომცემელი:

en: Keyboard
ka: კლავიატურა

en: Keyboard layout
ka: კლავიატურის განლაგება

en: Labels
ka: ჭდეები

en: Last used
ka: ბოლოს გამოყენებული

en: List monitor IDs
ka: მონიტორის ID-ების ჩამონათვალი

en: Local
ka: ლოკალური

en: Match _entire word only
ka: _მხოლოდ, მთლიანი სიტყვის დამთხვევა

en: Match as _regular expression
ka: რეგულარული _გამოსახულებით პოვნა

en: Medium
ka: საშუალო

en: Menu
ka: მენიუ

en: Meta+
ka: მეტა+

en: Modem
ka: მოდემი

en: Modified
ka: შეიცვალა

en: Move down
ka: ქვემოთ ჩამოწევა

en: Move up
ka: აწევა

[ctx: Multi password changer]
en: Select
ka: მონიშვნა

en: Name
ka: სახელი

en: Name/Username:
ka: სახელი/მომხმარებლის სახელი:

en: Nearest
ka: უახლოესი

en: New Connection
ka: ახალი შეერთება

en: No
ka: არა

en: None
ka: არაფერი

en: Normal colours
ka: ნორმალური ფერები

en: Notes
ka: შენიშვნები

en: Off
ka: გამორთული

en: Overwrite
ka: თავზე გადაწერა

en: Overwrite all files
ka: ყველა ფაილის თავზე გადაწერა

en: PROTOCOL
ka: პროტოკოლი

en: Parameter 'custom_data' is not fully initialized!
ka: პარამეტრი "custom_data" სრულად ინიციალიზებული არაა!

en: Parameter 'custom_data' is not initialized!
ka: პარამეტრი 'custom_data' ინიციალიზებული არაა!

en: Password
ka: პაროლი

en: Password hash
ka: პაროლის ჰეში

en: Password input cancelled. Aborting…
ka: პაროლის შეყვანა გაუქმდა. შეწყვეტა…

en: Paste
ka: ჩასმა

en: Permission
ka: წვდომა

en: Please wait…
ka: გთხოვთ, მოითმინოთ…

en: Plugin
ka: დამატება

en: Plugins
ka: დამატებები

en: Prefer dark theme
ka: მუქი თემის არჩევანი

en: Preference
ka: მორგება

en: Preferences
ka: მორგება

en: Progress
ka: მიმდინარეობა

en: Protocol
ka: პროტოკოლი

en: Public key (automatic)
ka: საჯარო გასაღები (ავტომატური)

en: Quality
ka: ხარისხი

en: Quick Connect
ka: სწრაფი დაკავშირება

en: Quit
ka: გასვლა

en: Reboot remote host
ka: დაშორებული ჰოსტის გადატვირთვა

en: Reconnect attempts number
ka: მცდელობის ნომრის ხელახლა დაკავშირება

en: Refresh
ka: განახლება

en: Refresh current folder
ka: მიმდინარე საქაღალდის განახლება

en: Remmina debugging window
ka: Remmina-ის გამართვის ფანჯარა

en: Remote
ka: დაშორებული

en: Resolution
ka: გაფართოება

en: Resolutions
ka: გაფართოებები

en: Resume
ka: გაგრძელება

en: SERVER
ka: სერვერი

en: SFTP - Secure File Transfer
ka: SFTP - ფაილების დაცული გადაცემა

en: SND port
ka: SND პორტი

en: SSH Authentication
ka: SSH ავთენტიკაცია

en: SSH Proxy Command
ka: SSH პროქსის ბრძანება

en: SSH agent
ka: SSH აგენტი

en: SSH certificate file
ka: SSH სერტიფიკატის ფაილი

en: SSH identity file
ka: SSH იდენტიფიკატორი ფაილი

en: SSHFS port
ka: SSHFS პორტი

en: Satellite
ka: თანამგზავრი

en: Save password
ka: პაროლის შენახვა

en: Screenshot
ka: ეკრანის ანაბეჭდი

en: Screenshot taken
ka: ეკრანის ანაბეჭდი აღებულია

en: Scrollback lines
ka: ჩოჩიის ხაზები

en: Search text shortcut
ka: ტექსტის მალსახმობის ძებნა

en: Secret
ka: საიდუმლო

en: Security
ka: უსაფრთხოება

en: Select USB devices for redirection
ka: აირჩიეთ გადასამისამართებელი USB მოწყობილობები

en: Select a folder
ka: აირჩიეთ საქაღალდე

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Send Ctrl+Alt+_Backspace
ka: Ctrl + Alt+_Backspace-ის გაგზავნა

en: Send Ctrl+Alt+_F1
ka: Ctrl + Alt+_F1-ის გაგზავნა

en: Send Ctrl+Alt+_F10
ka: Ctrl +Alt+_F10-ის გაგზავნა

en: Send Ctrl+Alt+_F11
ka: Ctrl + Alt+_F11-ის გაგზავნა

en: Send Ctrl+Alt+_F12
ka: Ctrl +Alt+_F12-ის გაგზავნა

en: Send Ctrl+Alt+_F2
ka: Ctrl + Alt+_F2-ის გაგზავნა

en: Send Ctrl+Alt+_F3
ka: Ctrl + Alt+_F3-ის გაგზავნა

en: Send Ctrl+Alt+_F4
ka: Ctrl + Alt+_F4-ის გაგზავნა

en: Send Ctrl+Alt+_F5
ka: Ctrl + Alt+_F5-ის გაგზავნა

en: Send Ctrl+Alt+_F6
ka: Ctrl + Alt+_F6-ის გაგზავნა

en: Send Ctrl+Alt+_F7
ka: Ctrl +Alt+_F7-ის გაგზავნა

en: Send Ctrl+Alt+_F8
ka: Ctrl + Alt+_F8-ის გაგზავნა

en: Send Ctrl+Alt+_F9
ka: Ctrl + Alt+_F9-ის გაგზავნა

en: Serial
ka: სერიული

en: Server
ka: სერვერი

en: Session ID
ka: სესიის ID

en: Set new password
ka: ახალი პაროლის დაყენება

en: Set up
ka: მორგება

en: Share folder
ka: საქაღალდის გაზიარება

en: Shared connection
ka: გაზიარებული კავშირი

en: Show Hidden Files
ka: დამალული ფაილების ჩვენება

en: Show preferences
ka: პარამეტრების _ჩვენება

en: Show search bar
ka: ძებნის ზოლის ჩვენება

en: Shutdown remote host
ka: დაშორებული ჰოსტის გამორთვა

en: Size
ka: ზომა

en: Subject:
ka: სათაური:

en: Super+
ka: სუპერ+

en: Suspended
ka: გაჩერებულია

en: Suspended since
ka: შეჩერების დრო

en: TCP redirection
ka: TCP გადამისამართება

en: Terminal
ka: ტერმინალი

en: Terminal colour scheme
ka: ტერმინალის ფერის სქემა

en: Terminated
ka: დასრულებულია

en: The passwords do not match
ka: პაროლები არ ემთხვევა

en: Theme
ka: თემა

en: Tiles
ka: ფილები

en: Toggle fullscreen mode
ka: სრული ეკრანის რეჟიმზე გადასვლის გადართვა

en: Toggle search options
ka: ძებნის პარამეტრების გადართვა

en: Toggle view
ka: ხედის გადართვა

en: Tool
ka: ხელსაწყო

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Total %i item. | Total %i items.
ka[0]: სულ %i ელემენტი.
ka[1]: სულ %i ელემენტი.

en: Transfer error
ka: გადაცემის შეცდომა

en: Tunnel via loopback address
ka: გვირაბი მარყუჟის მისამართის გავლით

en: Type
ka: ტიპი

en: USB redirection error
ka: USB-ის გადამისამართების შეცდომა

en: Unknown property '%i'
ka: უცნობი თვისება '%i'

en: Unlock
ka: განბლოკვა

en: Unsupported authentication type %u
ka: მხარდაუჭერელი ავთენტიკაციის ტიპი %u

en: Up
ka: ზემოთ

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Upload folder
ka: საქაღალდის ატვირთვა

en: Upload to server
ka: სერვერზე ატვირთვა

en: Use JPEG Compression
ka: JPEG შეკუმშვის გამოყენება

en: Use server settings
ka: სერვერის პარამეტრების გამოყენება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User agent
ka: მომხმარებლის აგენტი

en: User password
ka: მომხმარებლის პაროლი

en: Username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: VNC password
ka: VNC-ის პაროლი

en: Version
ka: ვერსია

en: View only
ka: მხოლოდ ნახვა

en: Visible
ka: ხილული

en: Wallpaper
ka: ფონური სურათი

en: Wiki
ka: ვიკი

en: Yes
ka: დიახ

en: _About
ka: _შესახებ

en: _Cancel
ka: _გაუქმება

en: _Clear
ka: _გასუფთავება

en: _Close
ka: _დახურვა

en: _Copy
ka: _კოპირება

en: _Decrease font size
ka: ფონტის ზომის შ_ემცირება

en: _Delete
ka: _წაშლა

en: _Find text
ka: _ტექსტის ძებნა

en: _Increase font size
ka: ფონტის ზომის _გაზრდა

en: _Match case
ka: _რეგისტრის დამთხვევა

en: _Menu
ka: _მენიუ

en: _New
ka: _ახალი

en: _OK
ka: _დიახ

en: _Paste
ka: ჩ_ასმა

en: _Preferences
ka: _პარამეტრები

en: _Quit
ka: _გასვლა

en: _Resume
ka: _გაგრძელება

en: _Save
ka: _შენახვა

en: _Select all
ka: _ყველას მონიშვნა

en: _Send
ka: _გაგზავნა

en: _Terminate
ka: _შეწყვეტა

en: _Tools
ka: _ხელსაწყოები

en: _Wrap around
ka: _სიტყვების გადატანა
