wget2 2.1.0 - en to ka translation catalogue (246 entries)

en:   Expires: %s
ka:   ვადა: %s

en:   Fingerprint: %s
ka:   ანაბეჭდი: %s

en:   Issuer's DN: %s
ka:   გამომცემლის DN: %s

en:   Issuer's OID: %s
ka:   გამომცემლის OID: %s

en:   Issuer's UID: %s
ka:   გამომცემლის UID: %s

en:   Public key: %s, %s (%u bits)
ka:   საჯარო გასაღები: %s, %s (%u ბიტი)

en:   Serial number: %s
ka:   სერიული ნომერი: %s

en:   Unknown certificate type %d
ka:   უცნობი სერტიფიკატის ტიპი %d

en:   Valid since: %s
ka:    სისწორის საწყისი თარიღი: %s

en:   Version: #%d
ka:   ვერსია: #%d

en: %s (hostname='%s', errno=%d)
ka: %s (ჰოსტისსახელი='%s', შეცდომისკოდი=%d)

en: %s (hostname='%s', ip=%s, errno=%d)
ka: %s (ჰოსტის სახელი='%s', ip=%s, შეცდომისოდი=%d)

en: %s not found (%d)
ka: %s ვერ ვიპოვე (%d)

en: %s subprocess
ka: %s ქვეპროცესი

en: %s subprocess failed
ka: %s ქვეპროცესის შეცდომა

en: %s: Certificate must be X.509
ka: %s: სერტიფიკატი X.509 უნდა იყოს

en: %s: Certificate verification error
ka: %s: სერტიფიკატის გადამოწმების შეცდომა

en: %s: Error initializing X.509 certificate
ka: %s: X.509 სერტიფიკატის ინიციალიზაციის შეცდომა

en: %s: Expired signature
ka: %s: ვადაგასული ხელმოწერა

en: %s: Failed to parse certificate: %s
ka: %s: სერტიფიკატის დამუშავება ჩავარდა: %s

en: %s: Failed to read, error %d
ka: %s: წაკითხვა ჩავარდა. შეცდომა %d

en: %s: Hash finalization failed: %s
ka: %s: ჰეშის ინიციალიზაცია ჩავარდა: %s

en: %s: Hash update failed: %s
ka: %s: ჰეშის განახლება ჩავარდა: %s

en: %s: Invalid signature
ka: %s: არასწორი

en: %s: Key %s expired
ka: %s: გასაღები %s ვადაგასულია

en: %s: Key %s missing
ka: %s: გასაღები %s ვერ ვიპოვე

en: %s: No certificate was found!
ka: %s: სერტიფიკატი ვერ ვიპოვე!

en: %s: The certificate could not be verified (0x%X).
ka: %s: სერტიფიკატის გადამოწმება შეუძლებელია (0x%X).

en: %s: The certificate doesn't have a known issuer.
ka: %s: სერტიფიკატის გამომცემელი უცნობია.

en: %s: The certificate has been revoked.
ka: %s: სერტიფიკატი გაუქმებულია.

en: %s: The certificate has expired.
ka: %s: სერტიფიკატი ვადაგასულია.

en: %s: The certificate is not trusted.
ka: %s: სერტიფიკატი სანდო არაა.

en: %s: The certificate is not yet activated.
ka: %s: სერტიფიკატი ჯერ აქტიური არაა.

en: %s: The certificate signature is invalid.
ka: %s: სერტიფიკატის ხელმოწერა არასწორია.

en: %s: The certificate signer was not a CA.
ka: %s: სერტიფიკატის ხელმომწერი CA არ იყო.

en: %s: The certificate was signed using an insecure algorithm.
ka: %s: სერტიფიკატის ხელმოწერის ალგორითმი დაუცველია.

en: %s: The certificate's owner does not match hostname '%s'.
ka: %s: სერვერის სერტიფიკატი ჰოსტის სახელს ("%s") არ ემთხვევა.

en: %s: Unexpected hash len %zu > %zu
ka: %s: მოულოდნელი ჰეშის სიგრძე %zu > %zu

en: %s: Unhandled failure
ka: %s: დაუმუშავებელი ჩავარდნა

en: %s: Unknown key %d (or value must not be an integer)
ka: %s: უცნობი გასაღები %d (ან მნიშვნელობა მთელი რიცხვი უნდა იყოს)

en: %s: Unknown option %d
ka: %s: უცნობი პარამეტრი %d

en: --convert-links and --convert-file-only cannot be used together, error
ka: --convert-links და --convert-file-only ერთად გამოყენებული ვერ იქნება. ეს შეცდომაა

en: ALPN offering could not be sent
ka: ALPN შეთავაზების გაგზავნა შეუძლებელია

en: Adding URL: %s
ka: დაემატა URL: %s

en: Address family for hostname not supported
ka: ამ ჰოსტის მისამართის ტიპი მხარდაუჭერელია

en: All requests done
ka: ყველა მოთხოვნა მზადაა

en: Anonymous authentication.
ka: ანონიმური ავთენტიკაცია

en: Argument buffer too small
ka: არგუმენტის ბუფერი მეტისმეტად პატარაა

en: Bad value for ai_flags
ka: არასწორი მნიშვნელობა: ai_flags

en: Cannot create pipe
ka: ფაფის შექმნა შეუძლებელია

en: Cannot resolve URI '%s'
ka: ვერ ამოვხსენი URI '%s'

en: Certificate Type: %s
ka: სერტიფიკატის ტიპი: %s

en: Certificate error
ka: სერტიფიკატის შეცდომა

en: Certificate info [%u]:
ka: სერტიფიკატის ინფორმაცია [%u]:

en: Cipher: %s
ka: შიფრი: %s

en: Connect error
ka: მიერთების შეცდომა

en: Continuing in background, pid %d.
ka: ვაგრძელებ ფონურად. PID %d.

en: Cookie without name or assignment ignored
ka: გამოტოვებულია ქუქი სახელის ან მინიჭების გარეშე

en: Could not get cached TLS session
ka: დაკეშილი TLS სესიის მიღება შეუძლებელია

en: Could not get current time!
ka: მიმდინარე დროის მიღება შეუძლებელია!

en: Could not get server's cert stack
ka: სერვერის სერტიფიკატის სტეკის მიღება შეუძლებელია

en: Could not initialize OpenSSL
ka: OpenSSL-ის ინიციალიზაცია შეუძლებელია.

en: Decompress failed [host: %s - resource: %s]
ka: გაშლა ჩავარდა [ჰოსტი: %s - რესურსი: %s]

en: ERROR
ka: შეცდომა

en: Empty progress type
ka: ცარიელი მიმდინარეობის ტიპი

en: Error during verification
ka: შეცდომა გადამოწმებისას

en: Error in parsing XML
ka: XML-ის დამუშავების შეცდომა

en: Error parsing URL
ka: URL-ის დამუშავების შეცდომა

en: Failed to allocate %zu bytes
ka: %zu ბაიტის გამოყოფა ჩავარდა

en: Failed to allocate %zu bytes (%s)
ka: %zu ბაიტის გამოყოფა ჩავარდა (%s)

en: Failed to bind
ka: მიმაგრება ჩავარდა

en: Failed to close gzip stream (%d)
ka: Gzip ნაკადის დახურვა ჩავარდა (%d)

en: Failed to connect
ka: კავშირის შეცდომა

en: Failed to connect: %s
ka: დაკავშირების შეცდომა: %s

en: Failed to create '%s' (%d)
ka: '%s'-ის შექმნა ჩავარდა (%d)

en: Failed to create WOLFSSL_CTX
ka: WOLFSSL_CTX-ის შექმნა ჩავარდა

en: Failed to create WolfSSL session
ka: WolfSSL-ის სესიის შექმნა ჩავარდა

en: Failed to create Zstandard decompression
ka: Zstandard გაშლის შექმნა ჩავარდა

en: Failed to create lzip decompression
ka: Izip გაშლის შექმნა ჩავარდა

en: Failed to create lzip decompression: %d %s
ka: Izip გაშლის შექმნა ჩავარდა: %d %s

en: Failed to create request buffer
ka: მოთხოვნის ბუფერის შექმნა ჩავარდა

en: Failed to create socket
ka: სოკეტის შექმნა ჩავარდა

en: Failed to export pubkey: %s
ka: ჩავარდა გატანა საჯარო გასაღებისთვის: %s

en: Failed to fork (%d)
ka: დაფორკვის შეცდომა (%d)

en: Failed to get socket flags
ka: სოკეტის ალმების მიღება ჩავარდა

en: Failed to hash (%d)
ka: ჰეშირება (%d) ჩავარდა

en: Failed to import pubkey: %s
ka: ჩავარდა შემოტანა საჯარო გასაღებისთვის: %s

en: Failed to init Brotli decompression
ka: Broti გაშლის ინიციალიზაცია ჩავარდა

en: Failed to init LZMA decompression
ka: LZMA გაშლის ინიციალიზაცია ჩავარდა

en: Failed to init Zstandard decompression: %s
ka: Zstandard გაშლის ინიციალიზაცია ჩავარდა: %s

en: Failed to init bzip2 decompression
ka: Bzip2 გაშლის ინიციალიზაცია ჩავარდა

en: Failed to init deflate decompression
ka: Deflate გაშლის ინიციალიზაცია ჩავარდა

en: Failed to init gzip decompression
ka: Gzip-ის გაშლის ინიციალიზაცია ჩავარდა

en: Failed to load %s (%d)
ka: %s-ის ჩატვირთვა ჩავარდა (%d)

en: Failed to load CRL '%s': (%d)
ka: ჩავარდა ჩატვირთვა CRL-სთვს '%s': (%d)

en: Failed to lock '%s' (%d)
ka: '%s'-ის დაბლოკვა ჩავარდა (%d)

en: Failed to open %s
ka: %s-ის გახსნის შეცდომა

en: Failed to open %s
ka: %s-ის გახსნის შეცდომა

en: Failed to open '%s' (%d)
ka: '%s'-ის გახსნა ჩავარდა (%d)

en: Failed to open file
ka: ფაილის გახსნის შეცდომა

en: Failed to open tmpfile '%s' (%d)
ka: დროებითი ფაილის '%s' გახსნა ჩავარდა (%d)

en: Failed to opendir %s
ka: Opendir-ის შეცდომა '%s'-სთვის

en: Failed to parse HSTS line: '%s'
ka: HSTS ხაზის დამუშავება ჩავარდა: '%s'

en: Failed to parse URI '%s'
ka: ჩავარდა დამუშავება URI-სთვის '%s'

en: Failed to parse XML
ka: XML-ის დამუშავება ჩავარა

en: Failed to parse date '%s'
ka: თარიღის ('%s') დამუშავება ჩავარდა

en: Failed to parse: '%s'
ka: ჩავარდა დამუშავება: '%s'

en: Failed to re-init deflate/gzip decompression
ka: Gzip/Deflate-ის გაშლის თავიდან ინიციალიზაცია ჩავარდა

en: Failed to read HPKP data
ka: HPKP მონაცემების წაკითხვა ჩავარდა

en: Failed to read HSTS data
ka: HSTS მონაცემების წაკითხვა ჩავარდა

en: Failed to read cookies
ka: ქუქიების წაკითხვა ჩავარდა

en: Failed to read open '%s' (%d)
ka: ღია '%s'-ის წაკითხვა ჩავარდა (%d)

en: Failed to rename %s to %s (%d)
ka: %s-ის %s-ზე სახელის გადარქმევა ჩავარდა (%d)

en: Failed to resolve '%s' (%s)
ka: '%s'-ის ამოხსნა ჩავარდა (%s)

en: Failed to resolve '%s:%d': %s
ka: '%s:%d'-ის ამოხსნა ჩავარდა: %s

en: Failed to set socket to non-blocking
ka: სოკეტს არა-ბლოკირებადად დაყენება ჩავარდა

en: Failed to submit HTTP2 request
ka: HTTP2 მოთხოვნის გადაგზავნის შეცდომა

en: Failed to uncompress Brotli stream (%u): %s
ka: Brotli ნაკადის (%u) გაშლა ჩავარდა: %s

en: Failed to uncompress LZMA stream (%d)
ka: LZMA ნაკადის გაშლა ჩავარდა (%d)

en: Failed to uncompress Zstandard stream: %s
ka: Zstandard ნაკადის გაშლა ჩავარდა: %s

en: Failed to uncompress bzip2 stream (%d)
ka: Bzip2 ნაკადის გაშლა ჩავარდა (%d)

en: Failed to uncompress gzip stream (%d)
ka: Gzip ნაკადის გაშლა ჩავარდა (%d)

en: Failed to uncompress lzip stream: %d %s
ka: Izip ნაკადის გაშლა ჩავარდა: %d %s

en: Failed to write HPKP file '%s'
ka: HPKP ფაილის '%s' ჩაწერა ჩავარდა

en: Failed to write HSTS file '%s'
ka: HSTS ფაილში '%s' ჩაწერა ჩავარდა

en: Failed to write cookie file '%s'
ka: ჩავარდა ქუქის ფაილის ჩაწერა '%s'

en: Failed to write open %s (%d)
ka: %s-ის ჩასაწერად გახსნა ჩავარდა (%d)

en: Failed to write open '%s' (%d)
ka: ღია '%s'-ში ჩაწერა ჩავარდა (%d)

en: Failed to write/close '%s' (%d)
ka: '%s'-ში ჩაწერა/დახურვა ჩავარდა (%d)

en: File '%s' already there; not retrieving.
ka: ფაილი '%s' უკვე გვაქვს; აღარ გადმოვიწერ.

en: File length %llu - remove job
ka: ფაილის სიგრძე %llu - წაშალეთ დავალება

en: GPGME Failure
ka: GPGME ჩავარდა

en: GPGME verify failed!
ka: GPGME გადამოწმება ჩავარდა!

en: General error
ka: ზოგადი შეცდომა

en: HTTP response header not found
ka: HTTP პასუხის თავსართი აღმოჩენილი არაა

en: Handshake error
ka: მიერთების დაწყების შეცდომა

en: I/O error
ka: I/O შეცდომა

en: Incomplete cookie entry: %s
ka: არასრული ქუქის ჩანაწერი: %s

en: Interrupted by a signal
ka: შეწყვეტილია სიგნალის მიერ

en: Invalid back reference
ka: არასწორი უკუბმა

en: Invalid boolean value '%s'
ka: არასწორი ლოგიკური მნიშვნელობა '%s'

en: Invalid character class name
ka: სიმბოლოების არასწორი კლასი

en: Invalid collation character
ka: კოლაციის არასწორი სიმბოლო

en: Invalid content of \{\}
ka: \{\}-ის არასწორი შემცელობა

en: Invalid file length %llu
ka: არასწორი ფაილის სიგრძე %llu

en: Invalid preceding regular expression
ka: რეგულარული გამოსახულების არასწორი საწყისი

en: Invalid range end
ka: დიაპაზონის არასწორი დასასრული

en: Invalid regular expression
ka: არასწორი რეგულარული გამოსახულება

en: Invalid time specifier in '%s'
ka: არასწორი დროის მიმთითებელი '%s'-ში

en: Invalid type specifier: %s
ka: არასწორი ტიპის მიმთითებელი: %s

en: Invalid value
ka: არასწორი მნიშვნელობა

en: Invalid value '%s'
ka: არასწორი მნიშვნელობა '%s'

en: Key Exchange: %s
ka: გასაღების მიმოცვლა: %s

en: Memory allocation failure
ka: მეხსიერების გამოყოფის შეცდომა

en: Memory exhausted
ka: მეხსიერება გადავსებულია

en: Mirror scheme not supported: '%s'
ka: სარკის სქემა მხარდაჭერილი არაა: '%s'

en: Missing TLS method
ka: აკლია TLS მეთოდი

en: Missing URL/URI
ka: აკლია URL/URI

en: Name or service not known
ka: სახელი ან სერვისი უცნობია

en: No CAs were found in '%s'
ka: '%s'

en: No address associated with hostname
ka: ჰოსტის სახელზე მიბმული არაა

en: No download mirrors found
ka: გადმოწერის სარკეები აღმოჩენილი არაა

en: No download mirrors found - remove job
ka: გადმოწერის სარკეები აღმოჩენილი არაა - წაშალეთ დავალება

en: No match
ka: არ ემთხვევა

en: No memory
ka: არასაკმარისი მეხსიერება

en: No previous regular expression
ka: წინა რეგულარული გამოსახულება არ არსებობს

en: Non-recoverable failure in name resolution
ka: სახელის გადაწყვეტის აღუდგენელი შეცდომა

en: Nothing to do - goodbye
ka: გასაკეთებელი არაფერია - ნახვამდის

en: OCSP nonce does not match
ka: OCSP ერთჯერადი რიცხვები არ ემთხვევა

en: OpenSSL: Could not obtain cert store
ka: OpenSSL: სერტიფიკატების საცავის მიღება შეუძლებელია

en: OpenSSL: Could not parse cached session data.
ka: OpenSSL: დაკეშილი სესიის მონაცემების დამუშავება შეუძლებელია.

en: OpenSSL: Invalid priority string '%s'
ka: OpenSSL: არასწორი პრიორიტეტის სტრიქონი '%s'

en: Options for %s:
ka: პარამეტრები %s-სთვის:

en: Output will be written to %s.
ka: გამოტანილი ინფორმაცია ჩაიწერება ფაილში %s.

en: PSK authentication. Connected as '%s'
ka: PSK ავთენტიკაცია. მიერთებული, როგორც '%s'

en: PSK authentication. PSK hint '%s'
ka: PSK ავთენტიკაცია. PSK მინიშნება '%s'

en: Parameter string not correctly encoded
ka: პარამეტრის სტრიქონი არასწორადაა კოდირებული

en: Password for user "%s":
ka: პაროლი მომხმარებლისთვის "%s":

en: Password:
ka: პაროლი:

en: Premature end of regular expression
ka: რეგულარული გამოსახულების მოულოდნელი დასასრული

en: Processing request in progress
ka: მიმდინარეობს მოთხოვნის დამუშავება

en: Protocol: %s
ka: პროტოკოლი: %s

en: Proxy connection failed with: %s
ka: პროქსისთან მიერთება ჩავარდა შეცდომით: %s

en: Regular expression too big
ka: რეგულარული გამოსახულება ძალიან დიდია

en: Request canceled
ka: მოთხოვნა გაუქმებულია

en: Request not canceled
ka: მოთხოვნა არ გაუქმებულა

en: SNI could not be sent
ka: SNI-ის გაგზავნა შეუძლებელია

en: SRP session with username %s
ka: SRP სესია მომხმარებლის სახელით %s

en: Saving '%s'
ka: '%s'-ის შენახვა

en: Servname not supported for ai_socktype
ka: Ai_socktype-ის სერვერის სახელი მხარდაუჭერელია

en: Signature for file %s successfully verified
ka: ხელმოწერა ფაილისთვის %s წარმატებით გადამოწმდა

en: Success
ka: წარმატებულია

en: System error
ka: სისტემური შეცდომა

en: TLS read error: %s
ka: TLS წაკითხვის შეცდომა: %s

en: TLS write error: %s
ka: TLS ჩაწერის შეცდომა: %s

en: TLS/IA session
ka: TLS/IA სესია

en: Temporary failure in name resolution
ka: სახელის გადაწყვეტის დროებითი შეცდომა

en: The file is already fully retrieved; nothing to do.
ka: ფაილი უკვე სრულადაა მიღებული. გასაკეთებელი არაფერია.

en: Timeout
ka: მოლოდინის ვადა

en: Trailing backslash
ka: ბოლო Backslash

en: Transport authentication failure
ka: ტრანსპორტის ავთენტიკაცია ჩავარდა

en: URI content encoding = '%s'
ka: URI შემცველობის კოდირება = '%s'

en: URI content encoding = '%s' (%s)
ka: URI-ის შემცველობის კოდირება = '%s' (%s)

en: URI scheme not supported: '%s'
ka: URI-ის სქემა მხარდაჭერილი არაა: '%s'

en: Unhandled action %d
ka: დაუმუშავებელი ქმედება %d

en: Unknown address family '%s'
ka: მისამართის უცნობი ოჯახი `%s'

en: Unknown cert type '%s'
ka: უცნობი სერტიფიკატის ტიპი '%s'

en: Unknown error
ka: უცნობი შეცდომა

en: Unknown hash type '%s'
ka: უცნობი ჰეშის ტიპი '%s'

en: Unknown option %d
ka: უცნობი პარამეტრი %dd

en: Unknown option '%s'
ka: უცნობი პარამეტრი "%s"

en: Unknown option '-%c'
ka: უცნობი პარამეტრი '-%c'

en: Unknown option '-n%c'
ka: უცნობი პარამეტრი '-n%c'

en: Unknown progress type '%s'
ka: უცნობი მიმდინარეობის ტიპი '%s'

en: Unknown stats format '%s'
ka: უცნობი სტატისტიკის ფორმატი '%s'

en: Unknown system error
ka: სისტემის უცნობი შეცდომა

en: Unmatched ( or \(
ka: არ ემთხვევა ( ან \(

en: Unmatched ) or \)
ka: არ ემთხვევა ) ან \)

en: Unmatched [, [^, [:, [., or [=
ka: არ ემთხვევა [, [^, [:, [., ან [=

en: Unmatched \{
ka: არ ემთხვევა \{

en: Unsuccessful OCSP response
ka: წარუმატებელი OCSP პასუხი

en: Unsupported algorithm '%s'.
ka: მხარდაუჭერელი ალგორითმი '%s'.

en: Unsupported credential type %d.
ka: ავთენტიკაციის დეტალების მხარდაუჭერელი ტიპი %d.

en: Unsupported function
ka: მხარდაუჭერელი ფუნქცია

en: Unsupported quality of protection '%s'.
ka: დაცვის '%s' მხარდაუჭერელი ხარისხი.

en: Unsupported regex type '%s'
ka: მხარდაუჭერელი რეგულარული გამოსახულების ტიპი '%s'

en: WARNING
ka: გაფრთხილება

en: _open_osfhandle failed
ka: _open_osfhandle -ის შეცდომა

en: ai_family not supported
ka: ai_family მხარდაუჭერელია

en: ai_socktype not supported
ka: ai_socket-ი მხარდაუჭერელია

en: cannot create pipe
ka: ფაიფის შექმნის შეცდომა

en: default, encoding not specified
ka: ნაგულისხმევი კოდირება მითითებული არაა

en: failed to connect TLS (%d): %s
ka: ჩავარდა TLS მიერთება (%d): %s

en: failed to return to initial working directory
ka: საწყისი საქაღალდის დაბრუნების შეცდომა

en: fake_fork() failed
ka: fake_fork() ჩავარდა

en: fake_fork_child() failed
ka: fake_fork_child() ჩავარდა

en: libwget has been built without TLS support
ka: libwget TLS-ის მხარდაჭერის გარეშეა აგებული

en: memory exhausted
ka: მეხსიერება გადავსებულია

en: set by BOM
ka: დაყენებულია BOM-ის მიერ

en: set by document
ka: დაყენებულია დოკუმენტის მიერ

en: set by server response
ka: დაყენებულია სერვერის პასუხის მიერ

en: set by user
ka: დაყენებულია მომხმარებლის მიერ

en: toASCII failed (%d): %s
ka: toASCII ჩავადა (%d): %s

en: toASCII not available: '%s'
ka: toASCII ხელმისაწვდომი არაა: '%s'

en: toASCII(%s) failed (%d): %s
ka: toASCII(%s) ჩავარდა (%d): %s

en: unable to record current working directory
ka: მიმდინარე საქაღალდის ჩაწერა შეუძლებელია
