gvfs master - en to kab translation catalogue (248 entries)

en:  (invalid encoding)
kab:  (astengel arameɣtu)

en: %s Encrypted
kab: %s yettwawgelhen

en: %s File System Service
kab: Ameẓlu n unagraw n yifuyla %s

en: %s Volume
kab: %s n ubleɣ

en: %s for %s on %s
kab: %s i %s ɣef %s

en: %s on %s
kab: %s ɣef %s

en: %s on %s%s
kab: %s ɣef %s%s

en: / in %s
kab: / deg %s

en: / on %s
kab: / ɣef %s

en: Accessing application icons on device failed
kab: Yecceḍ unekcum ɣer tignitin n usnas ɣef yibenk

en: An invalid username was provided.
kab: Yettwamudd yisem n useqdac arameɣtu.

en: An operation is already pending
kab: Yiwet n temhelt la tetteddu

en: Ancestor directory doesn’t exist
kab: Akaram n lejdud ulac-it

en: Apple Mobile Device
kab: Ibenk Apple aziraz

en: Apple Mobile Device, Jailbroken
kab: Ibenk Apple aziraz, Jailbroken

en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s” on “%s”:
kab: Asesteb yettwasra
    Sekcem tafyirt n uεeddi i tsarut n tɣellist i "%s" ɣef "%s":

en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s”:
kab: Asesteb yettwasra
    Sekcem tafyirt n uεeddi i tsarut n tɣellist i "%s":

en: Authentication Required
    Enter password for share “%s” on “%s”:
kab: Asesteb yettwasra
    Sekcem awal n uεeddi i beṭṭu n "%s" ɣef "%s":

en: Authentication Required
    Enter password for “%s” on “%s”:
kab: Asesteb yettwasra
    Sekcem awal n uεeddi i "%s" ɣef "%s":

en: Authentication Required
    Enter user and password for share “%s” on “%s”:
kab: Asesteb yettwasra
    Sekcem aseqdac d wawal n uεeddi i beṭṭu n "%s" ɣef "%s":

en: Authentication Required
    Enter user and password for “%s”:
kab: Asesteb yettwasra
    Sekcem aseqdac akked wawal n uεeddi i "%s":

en: Authentication is required to perform file operations
kab: Asesteb yettwasra i useddu n temhilin n ufaylu

en: Authentication is required to run gvfsd-admin daemon
kab: Asesteb yettwasra i uselkem n daemon n gvfsd-admin

en: Backup file creation failed: %s
kab: Timerna n ufaylu n uḥraz tecceḍ: %s

en: Backups not supported
kab: Iḥrazen ur ttwasefraken ara

en: CD/DVD Creator
kab: Amesnulfay CD/DVD

en: Cancel
kab: Sefsex

en: Cancel Login
kab: Sefsex tuqqna

en: Cannot create gudev client
kab: Ur yezmir ara ad yernu amsaɣ gudev

en: Cannot find drive %s
kab: Ur yezmir ara ad yaf anuḍaf %s

en: Cannot make directory in this location
kab: Ur yezmir ara ad yerr akaram deg wadig-a

en: Cannot write to this location
kab: Ur yezmir ara ad yaru ɣer wadig-a

en: Can’t copy file over directory
kab: UR yezmir ara ad yenɣel afaylu deg ukaram

en: Can’t eject file
kab: Ur yezmir ara ad yagi afaylu

en: Can’t find metadata file %s
kab: Ur yufi ara afaylu n yiɣefisefka %s

en: Can’t merge directories
kab: Ur yezmir ara ad isdukkel ikaramen

en: Can’t open directory
kab: Ur yezmir ara ad yeldi akaram

en: Can’t poll file
kab: Ur yezmir ara ad isesten afaylu

en: Can’t rename file, filename already exists
kab: Ur yezmir ara ad isenfel isem n ufaylu, isem n ufaylu yella yakan

en: Can’t rename volume
kab: Ur yezmir ara ad isenfel isem n ubleɣ

en: Can’t send host identity confirmation
kab: Ur yezmir ara ad yazen asentem n timagit n

en: Can’t send password
kab: Ur yezmir ara ad yazen awal n uεeddi

en: Can’t start drive
kab: Ur yezmir ara ad isker anuḍaf

en: Can’t stop drive
kab: Ur yezmir ara ad iseḥbes anuḍaf

en: Channel blocked
kab: Abadu yettusewmhel

en: Comma separated list of DNS-SD domains that should be visible in the "network:///" location.
kab: Tabdart yettwabḍan s tefrayin n talɣutin DNS-SD i ilaqen ad d-banent deg wadig "network:///".

en: Computer
kab: Aselkim

en: Connection failed
kab: Tuqqna ur teddi ara

en: Connection refused by server
kab: Tuqqna tettwagi sɣur aqeddac

en: Could not parse response
kab: D awezɣi tasleḍt n tririt

en: Couldn’t get stream file descriptor
kab: Yegguma ad d-yawi anemgal n ufaylu n usuddem

en: Couldn’t load %s on %s
kab: Yegguma ad d-isali %s ɣef %s

en: Data connection closed
kab: Tuqqna ɣer yisefka tecceḍ

en: Device not found
kab: Ibenk ur yettwaf ara

en: Didn’t get stream file descriptor
kab: Ur d-yewwi ara anemgal n ufaylu n usuddem

en: Directory doesn’t exist
kab: Akaram ulac-it

en: Directory not empty
kab: Akaram mačči d ilem

en: Directory notification not supported
kab: Alɣu n ukaram ur yettwasefrak ara

en: Documents on %s
kab: Isemliyen ɣef %s

en: Documents on Apple Mobile Device
kab: Isemliyen ɣef yibenk Apple aziraz

en: Drive %s does not contain audio files
kab: Anuḍaf %s ulac deg-s ifuyla imeslawen

en: Empty response
kab: Tiririt d tilemt

en: End of stream
kab: Taggara n usuddem

en: Enter verification code for %s
kab: Sekcem tangalt n usenqed i %s

en: Enter verification code for %s on %s
kab: Sekcem tangalt n usenqed i %s ɣef %s

en: Error creating backup file: %s
kab: Tuccḍa deg tmerna n ufaylu n uḥraz: %s

en: Error deleting file: %s
kab: Tuccḍa deg tukksa n ufaylu: %s

en: Error from “paranoia” on drive %s
kab: Tuccḍa seg "paranoia" ɣef unuḍaf %s

en: Error in stream protocol: %s
kab: Tuccḍa deg uneggaf n usuddem: %s

en: Error initializing Avahi resolver
kab: Tuccḍa deg uwenneẓ n uferray Avahi

en: Error initializing Avahi: %s
kab: Tuccḍa deg uwennez n Avahi: %s

en: Error moving file: %s
kab: Tuccḍa deg usenkez n ufaylu: %s

en: Error removing target file: %s
kab: Tuccḍa deg tukksa n ufaylu asaḍas: %s

en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
kab: Tuccḍa deg uṣeggem n "%s" n uqeddac "%s" ɣef taɣult "%s"

en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”. One or more TXT records are missing. Keys required: “%s”.
kab: Tuccḍa deg uṣeggem n "%s" n uqeddac "%s" ɣef taɣult "%s". Yiwen neɣ ugar n yiseklasen TXT xuṣṣen. Tisra ttwasrant: "%s".

en: Error setting file metadata: %s
kab: Tuccḍa deg usbadu n yiɣefisefka n ufaylu: %s

en: Error storing passphrase in keyring (%s)
kab: Tuccḍa n uḥraz n tefyirt n uεeddi deg keyring (%s)

en: Error while getting mount info: %s
kab: Tuccḍa lawan n wawway n telɣut n userkeb: %s

en: Error writing file
kab: Afaylu n tira n tuccḍa

en: Error: %s
kab: Tuccḍa: %s

en: Failed to get org.gnome.OnlineAccounts.Files for %s
kab: Yecceḍ wawway n org.gnome.OnlineAccounts.Files i %s

en: Failed to mount Windows share: %s
kab: Yecceḍ userkeb n beṭṭu n Windows: %s

en: Failed to retrieve share list from server: %s
kab: Tecceḍ tririt n tebdrt n beṭṭu seg uqeddac: %s

en: Failure
kab: Yecceḍ

en: File Sharing
kab: Beṭṭu n ifuyla

en: File System
kab: Anagraw n yifuyla

en: File doesn’t exist
kab: Afaylu ulac-it

en: File exists
kab: Afaylu yella

en: File is directory
kab: Afaylu d akaram

en: File is locked by another user
kab: Afaylu yettwasekkeṛ sɣur useqdac niḍen

en: File is not a directory
kab: Afaylu mačči d akaram

en: File is not open for read access
kab: Afaylu ur yeldi ara i tɣuri

en: File is not open for write access
kab: Afaylu ur yeldi ara i tira

en: File not found
kab: Ulac afaylu

en: File system is busy
kab: Anagraw n yifuyla yečɣel

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
kab[0]: Anagraw n yifuyla yecɣel: %d ufaylu yeldin
kab[1]: Anagraw n yifuyla yecɣel: %d yifuyla yeldin

en: Filesystem is read-only
kab: Anagraw n yifuyla i tɣuri kan

en: GVFS Metadata Daemon
kab: Daemon n yiɣefisefka GVFS

en: Generic libmtp error
kab: Tuccḍa timcettelt libmtp

en: Got EOS
kab: Sεu EOS

en: Got error “%s” from server
kab: Tuccḍa "%s" seg uqeddac

en: Got unknown error code %d from server
kab: Tangalt n tuccḍa tarussint %d seg uqeddac

en: HTTP Client Error: %s
kab: Tuccḍa n umsaɣ HTTP: %s

en: HTTP Error: %s
kab: Tuccḍa HTTP: %s

en: Host closed connection
kab: Asenneftaɣ yemdel tuqqna

en: Host key verification failed
kab: Asenqed n tsarut n usezdeɣ yecceḍ

en: Hostname not known
kab: Isem n usezdeɣ d arussin

en: How to display SMB devices
kab: Amek ara tsekneḍ ibenkan SMB

en: How to display WSDD devices
kab: Amek ara tsekneḍ ibenkan WSDD

en: Identification not found.
kab: Asulu ur yettwaf ara.

en: Identity Verification Failed
    The host key for “%s” differs from the key for the IP address “%s”
    If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
kab: Asenqed n timagit yecceḍ
    Tasarut n usenneftaɣ i "%s" temgarad ɣef tsarut n tansa IP "%s"
    Ma yella tebεiḍ ad tḍemneḍ d taɣellsant i ukemmel, nermes anedbal n unagraw.

en: Identity Verification Failed
    Verifying the identity of “%s” failed, this happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is “%s”. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
kab: Asenqed n timagit yecceḍ
    Asenqed n timagit n "%s" yecceḍ, ayagi iḍerru mi ara teqqneḍ ɣer uselkim i tikkelt tamezwarut.
    
    Timagit i yettwaznen s uselkim anmeggag d "%s". Ma yella tebɣiḍ ad tḍemneḍ ma yella d taɣellsant i ukemmel, nermes anedbal n unagraw.

en: Insufficient permissions
kab: Tisirag i ixuṣṣen

en: Internal Apple File Control error
kab: Tuccḍa n uneggaf n ufaylu Apple Agensan

en: Internal Error (%s)
kab: Tuccḍa tagensant (%s)

en: Internal error: %s
kab: Tuccḍa tagensant: %s

en: Internal error: Unknown Error
kab: Tuccḍa tagensant: Tuccḍa tarussint

en: Invalid Apple File Control data received
kab: Isefka n uneggaf n ufaylu Apple arameɣtu yettwarmes-d

en: Invalid attribute type
kab: Anaw n umyerr d arameɣtu

en: Invalid credentials for %s
kab: Inekcam irimeɣta i %s

en: Invalid dbus message
kab: Izen dbus d arameɣtu

en: Invalid file info format
kab: Amasal n telɣut n ufaylu yecceḍ

en: Invalid filename
kab: Isem n ufaylu d arameɣtu

en: Invalid filename %s
kab: Isem n ufaylu %s d arameɣtu

en: Invalid reply
kab: Tiririt d tarameɣtut

en: Invalid return value from %s
kab: Azal i d-yuɣalen seg %s d arameɣtu

en: Listing applications installed on device failed
kab: Yecceḍ ubdar n yisnasen yettwasbedden ɣef yibenk

en: Local Network
kab: Azeṭṭa adigan

en: Location is already mounted
kab: Adig yettwaserkeb yakan

en: Log In Anyway
kab: Qqen akken ibɣu yili

en: Login dialog cancelled
kab: Adiwenni n tuqqna yettwasefsex

en: Main daemon for GVFS
kab: Daemon agejdan i GVFS

en: Metadata daemon for GVFS
kab: Daemon n yiɣefisefka i GVFS

en: Mount point does not exist
kab: Agaz n userkeb ulac-it

en: My Files
kab: Ifuyla-inu

en: Network
kab: Azeṭṭa

en: Network Location Monitor
kab: Asefrak n wadig n uzeṭṭa

en: No
kab: Uhu

en: No MTP devices found
kab: Ulac ibenkan MTP i yettwafen

en: No device specified
kab: Ulac ibenkan i yettwafernen

en: No drive specified
kab: Ulac anuḍaf i yettwafernen

en: No hostname specified
kab: Ulac asenneftaɣ yettwafernen

en: No mount type specified
kab: Ulac anaw n userkeb yettwafernen

en: No outstanding mount operation
kab: Ulac tamhelt n tigri yettwaεellqen

en: No route to host
kab: Ulac abrid i usezdeɣ

en: No space left on server
kab: Ulac tallunt yeqqimen ɣef uqeddac

en: No such file
kab: Ula d yiwen ufayli seg wanaw-a

en: No such file %s on drive %s
kab: Ula d yiwen ufayli seg %s ɣef unuḍaf %s

en: No such file or directory
kab: Ulac akka afaylu neɣ akaram

en: No thumbnail for entity “%s”
kab: Ulac tanfult i ufandes "%s"

en: No volume specified
kab: Ulac ableɣ i yettwafernen

en: Not a regular file
kab: Mačči d afaylu i yezgan

en: Not enough space on volume
kab: Ulac ddeqs n tallunt ɣef ubleɣ

en: Object with that name already exists
kab: Taɣawsa s yisem-a tella yakan

en: Operation failed
kab: Tamhelt tecceḍ

en: Operation not supported
kab: Tamhelt ur tettusefrak ara

en: Operation not supported, files on different mounts
kab: TAmhelt ur tettwasefrak ara, ifuyla ɣef yiserkaben yemgaraden

en: Operation was cancelled
kab: Tamhelt tettusefsex

en: Page type unknown
kab: Anaw n usebter d arussin

en: Perform file operations
kab: Seddu timhilin n ufaylu

en: Permission denied
kab: Tettwagi tsiregt

en: Permission denied.
kab: Tettwagi tsiregt.

en: Protocol error
kab: Tuccḍa n uneggaf

en: Range lock conflict exists
kab: Yella umennuɣ n usekkeṛ n tseddaṛt

en: Recent
kab: Melmi kan

en: Remote Login
kab: Tuqqna tanmeggagt

en: Replace old daemon.
kab: Semselsi daemon aqbur.

en: SMB workgroup
kab: Agraw n umahil SMB

en: Seek not supported on stream
kab: Anadi ur yetttwasefrak ara ɣef usuddem

en: Source file is a directory
kab: Afaylu n uɣbalu d akaram

en: Storage (%X)
kab: Aḥraz (%X)

en: Target directory already exists
kab: Akaram asaḍas yella yakan

en: Target file already exists
kab: Afaylu asaḍas yella yakan

en: Target file exists
kab: Afaylu asaḍas yella

en: Target file is open
kab: Afaylu asaḍas yeldi

en: Target is a directory
kab: Asaḍas d akaram

en: Target object doesn’t exist
kab: Taɣawsa tasaḍast ulac-itt

en: Target object is marked as not deletable (DeleteInhibit)
kab: Taɣawsa tasaḍast tettwacreḍ ur tettwakkas ara (Deletelnhibit)

en: Target object is not a directory
kab: Taɣawsa tasaḍast mačči d akaram

en: The certificate has been revoked.
kab: Aselkin tettwakkes-as twuri-nes.

en: The certificate has expired.
kab: Aselkin iɛedda-t wakud.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
kab: Awerzim n uselkin ittuneḥsab mačči d aɣelsan.

en: The command is not supported by the server.
kab: Taladna ur tettwasefrak ara sɣur uqeddac.

en: The connection is closed
kab: Tuqqna temdel

en: The connection is closed (the underlying SSH process exited)
kab: Tuqqna tettwamdel (asekkar SSH agejdan yeḥbes)

en: The connection is not opened
kab: Tuqqna ur teldi ara

en: The connection was interrupted
kab: Tuqqna tettwagzem

en: The device did not respond
kab: Ibenk yugi ad d-yerr

en: The device is password protected
kab: Awak n uεeddi n yibenk yettummesten

en: The file is not a directory
kab: Afaylu mačči d akaram

en: The given drive was not found
kab: Anuḍaf i d-yettwamudden ur yettwaf ara

en: The given mount was not found
kab: Asalel i d-yettwamudden ur yettwaf ara

en: The given volume was not found
kab: Ableɣ i d-yettwamudden ur yettwaf ara

en: The password prompt was cancelled.
kab: Assuter n wawal n uεeddi yettwasefsex.

en: The recent folder may not be deleted
kab: Akaram n melmi kan yezmer ur yettwakkes ara

en: The server “%s” doesn’t support anonymous access.
kab: Aqeddac "%s" ur yessefrak ara anekcum udrig.

en: The signing certificate authority is not known.
kab: Adabu n uselken n uzmal ur yettwassen ara.

en: The user has not trusted this computer
kab: Aseqdac ur yumin ara aselkim-a

en: Timed out resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
kab: Ifukk wakud n uṣeggem n "%s" n uqeddac "%s" ɣef taɣult "%s"

en: Timed out when logging in
kab: Yemmut wakud n tuqqna

en: Too many authentication failures
kab: Aṭas n uɣelluy n useseteb

en: Too many files open
kab: Aṭas n yifuyla i yeldin

en: Trash
kab: Taqecwalt

en: Truncate not supported on stream
kab: Anegzum ur yettwasefrak ara ɣef usuddem

en: Try again
kab: Ɛreḍ tikkelt niḍen

en: Try “%s --help” for more information.
kab: Ԑreḍ “%s --tallalt” i wugar n talɣut.

en: Unable to allocate memory while detecting MTP devices
kab: D awezɣi ad tettwasideg tkatut lawan n tifin n yibenkan MTP

en: Unable to connect
kab: D awezɣi ad yeqqen

en: Unable to connect to MTP device
kab: D awezɣi ad yeqqen ɣer yibenk MTP

en: Unable to connect to the server “%s” with the given password.
kab: D awezɣi ad yeqqen ɣer uqeddac "%s" s wawal n uεeddi i d-yettwamudden.

en: Unable to connect to the server “%s”. A communication problem occurred.
kab: D awezɣi ad yeqqen ɣer uqeddac "%s". Yella wugur n teywalt.

en: Unable to connect to the server “%s”. The server doesn’t support AFP version 3.0 or later.
kab: D awezɣi ad yekcem ɣer uqeddac "%s". Aqeddac ur yessefrak ara lqem 3.0 n AFP neɣ lqem amaynut akk.

en: Unable to connect to the server. A communication problem occurred.
kab: D awezɣi ad yeqqen ɣer uqeddac. Yella wugur n teywalt.

en: Unable to create temporary directory
kab: D awezɣi ad yernu ukaram i kra n wakud

en: Unable to create temporary file
kab: D awezɣi ad yettwarnu ufaylu i kra n wakud

en: Unable to disconnect from the server.
kab: D awezɣi ad issenser seg uqeddac.

en: Unable to login to the server “%s” with the given password.
kab: D awezɣi ad yekcem ɣer uqeddac "%s" s wawal n uεeddi i d-yettwamudden.

en: Unable to move metadata keys
kab: D awezɣi ad ttwasnekzent tsura n yiɣefisefka

en: Unable to open MTP device “%03u,%03u”
kab: D awezɣi ad yeldi yibenk MTP “%03u,%03u”

en: Unable to remove metadata keys
kab: D awezɣi ad tettwakkes tasarut n yiɣefisefka

en: Unable to set metadata key
kab: D awezɣi ad tettusbadu tasarut n yiɣefisefka

en: Unable to spawn SSH program
kab: D awezɣi ad yettwasenker wahil SSH

en: Unable to spawn SSH program: %s
kab: D awezɣi ad yettwasenker wahil SSH: %s

en: Unable to unset metadata key
kab: D awezɣi ad tettwasens tasarut n yiɣefisefka

en: Unknown error.
kab: Tuccḍa tarussint.

en: Unknown reason
kab: Ssebba tarussint

en: Unsupported authentication method for %s
kab: Tarrayt n usesteb ur yettusefraken ara i %s

en: Unsupported network protocol
kab: Aneggaf n uzeṭṭa ur yettwasefrak ara

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
kab: Aseqdec: %s --spawner dbus-id object_path

en: Usage: %s key=value key=value …
kab: Aseqdec: %s key=value key=value …

en: User refused to trust this computer
kab: Aseqdac yugi ad yamen s uselkim-a

en: Volume
kab: Ableɣ

en: Volume doesn’t exist
kab: Ableɣ ulac-it

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
kab: Ableɣ yecɣel
    Yiwen neɣ ugar n yisnasen ṭṭfen ableɣ.

en: Volume is read-only
kab: Ableɣ i tɣuri kan

en: WS-Discovery Network
kab: Azeṭṭa n WS-Discovery

en: WSDD Network
kab: Azṭṭa WSDD

en: Windows Network
kab: Azeṭṭa n Windows

en: Windows Network File System Service
kab: Aqeddac n unagraw n yifuyla n uzeṭṭa n Windows

en: Windows shares on %s
kab: Windows ibeṭṭu ɣef %s

en: Yes
kab: Ih

en: Your password has expired.
kab: Awal-ik n uεeddi yemmut.

en: Your password needs to be changed.
kab: Awal-ik n uεeddi yesra ad yettwasenfel.

en: can’t get metadata proxy
kab: ur yezmir ara ad d-yawi apṛuksi n yiɣefisefka

en: can’t open metadata tree
kab: ur yezmir ara ad yeldi aseklu n yiɣefisefka

en: cdda mount on %s
kab: aserkeb cdda ɣef %s

en: libmtp error: %s
kab: tuccḍa libmtp: %s

en: values must be string or list of strings
kab: azalen ilaq ad ilin d azrir neɣ d tabdart n yizriren
