master - en to kk translation catalogue (506 entries)

en:   Failure to boot is most likely to occur if you move the GNU/Linux partition containing /boot, or if you move the Windows system partition C:.
kk:   Егер сіз /boot орналасқан GNU/Linux бөлімін немесе Windows-тың C: жүйелік бөлімін жылжытсаңыз, жүйеңіз жүктеле алмайтын күйге келуі мүмкін.

en: #%1: %2 (%3 MiB)
kk: #%1: %2 (%3 МиБ)

en: %1 (%2 B) copied
kk: %1 (%2 Б) көшірілді

en: %1 B
kk: %1 Б

en: %1 GiB
kk: %1 ГиБ

en: %1 KiB
kk: %1 КиБ

en: %1 MiB
kk: %1 МиБ

en: %1 TiB
kk: %1 ТиБ

en: %1 of %2 copied
kk: %1 көшірілді, барлығы %2

en: %1 of %2 copied (%3 remaining)
kk: %1 көшірілді, барлығы %2 (%3 қалды)

en: %1 of %2 operations completed
kk: %1 әрекет аяқталды, барлығы %2

en: %1 of unallocated space within the partition.
kk: Бөлімде %1 бөлінбеген орын бар.

en: %1 operation is currently pending | %1 operations are currently pending
kk[0]: %1 әрекет қазір кезекте

en: %1 operation is currently pending for partition %2 | %1 operations are currently pending for partition %2
kk[0]: %1 әрекет қазір кезекте, %2 бөлімі үшін

en: %1 operation is currently pending. | %1 operations are currently pending.
kk[0]: %1 әрекет қазір кезекте.

en: %1 operation pending | %1 operations pending
kk[0]: %1 әрекет кезекте

en: %1 partition is currently active on device %2 | %1 partitions are currently active on device %2
kk[0]: %1 бөлім қазір белсенді, %2 құрылғысында

en: %1 seconds
kk: %1 секунд

en: %1 warning | %1 warnings
kk[0]: %1 ескерту

en: (%1 remaining)
kk: (%1 қалды)

en: (Half new UUID - will be randomly generated)
kk: (Жартылай жаңа UUID - кездейсоқ генерацияланады)

en: (New UUID - will be randomly generated)
kk: (Жаңа UUID - кездейсоқ генерацияланады)

en: A %1 file system requires a partition of at least %2.
kk: %1 файлдық жүйесі өлшемі кем дегенде %2 болатын бөлімді сұрап тұр.

en: A full disk scan is needed to find file systems.
kk: Файлдық жүйелерді табу үшін дискті толығымен скандау керек.

en: A new partition table cannot be created when there are active partitions.
kk: Белсенді бөлімдер бар кезде жаңа бөлімдер кестесін жасау мүмкін емес.

en: A new partition table cannot be created when there are pending operations.
kk: Кезекте әрекеттер тұрған кезде жаңа бөлімдер кестесін жасау мүмкін емес.

en: A partition cannot end (%1) after the end of the device (%2)
kk: Бөлім соңы (%1) құрылғы соңынан (%2) кейін болуы мүмкін емес

en: A partition cannot have a length of %1 sectors
kk: Бөлім ұзындығы %1 сектор болуы мүмкін емес

en: A partition cannot start (%1) before the start of the device
kk: Бөлім басы (%1) құрылғы басына дейін болуы мүмкін емес

en: A partition table is required before partitions can be added.
kk: Бөлімдерді қосу алдында бөлімдер кестесін жасау керек.

en: A partition with a %1 file system has a maximum size of %2.
kk: %1 файлдық жүйесі бар бөлімнің максималды өлшемі %2.

en: A partition with used sectors (%1) greater than its length (%2) is not valid
kk: Бөлімде қолданудағы секторлар саны (%1) оның шын ұзындығынан (%2) үлкен болса, ол бөлім қате

en: Ac_tivate
kk: Бел_сендіру

en: Activating Volume Group %1
kk: %1 томдар тобын белсендіру

en: Activating swap on %1
kk: %1 жерінде swap-ты қосу

en: Active
kk: Белсенді

en: Active partitions are those that are in use, such as a mounted file system, or enabled swap space.
kk: Белсенді дегеніміз - қолданудағы бөлімдер (тіркелген), немесе іске қосулы тұрған swap орны.

en: Adding more information to the results of this step after it has been marked as completed
kk: Бұл қадам аяқталған ретінде белгіленгеннен кейін оның нәтижелеріне көбірек ақпаратты қосу

en: After deletion this partition is no longer available for copying.
kk: Өшірілгеннен кейін бұл бөлім көшіруге қол жетерсіз болады.

en: After the scan you can mount any discovered file systems and copy the data to other media.
kk: Скандаудан кейін сіз табылған файлдық жүйелерді тіркеп, олардан мәліметті басқа тасушыға көшіре аласыз.

en: Align to:
kk: Туралау:

en: All mounted views will be unmounted when you close this dialog.
kk: Тіркелген көріністер бұл терезе жабылған кезде тіркелуден босатылады.

en: All operations successfully completed
kk: Барлық әрекеттер сәтті аяқталды

en: An error occurred reading LVM2 configuration!
kk: LVM2 баптауын оқу кезінде қате кетті!

en: An error occurred while applying the operations
kk: Әрекеттерді іске асыру кезінде қате кетті

en: An error occurred while creating a temporary directory for use as a mount point.
kk: Тіркеу нүктесі ретінде қолдану үшін уақытша бумасын жасау кезінде қате кетті.

en: An error occurred while creating the read-only view.
kk: Тек оқу көрінісін жасау кезінде қате орын алды.

en: Apply All Operations
kk: Барлық әрекеттерді іске асыру

en: Apply operations to device
kk: Құрылғы үшін әрекеттерді іске асыру

en: Applying pending operations
kk: Кезекте тұрған әрекетерді іске асыру

en: Are you sure you want to apply the pending operations?
kk: Кезекте тұрған әрекеттерді іске асыруды шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to cancel the current operation?
kk: Ағымдағы әрекеттен бас тартуды шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete %1?
kk: %1 өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Authentication is required to run the GParted Partition Editor as root
kk: GParted бөлімдер түзеткішін әкімші ретінде жөнелту үшін аутентификация керек

en: Available offline and online
kk: Онлайн және оффлайн түрде қолжетерлік

en: Available offline only
kk: Тек оффлайн түрде қолжетерлік

en: Available online only
kk: Тек онлайн түрде қолжетерлік

en: Because of this some operations may be unavailable.
kk: Осы себептен кейбір әрекеттер орындалмайды.

en: Busy (At least one logical partition is mounted)
kk: Бос емес (Кем дегенде бір логикалық бөлімі жүйеде тіркелген)

en: C_heck
kk: Т_ексеру

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Cancel Operation
kk: Әрекеттен бас тарту

en: Canceling an operation might cause SEVERE file system damage.
kk: Орындалып жатқан әрекеттен бас тарту файлдық жүйені ЗАҚЫМДАУЫ мүмкін.

en: Cannot format this file system to %1
kk: Бұл файлдық жүйені %1 түріне пішімдеу мүмкін емес

en: Changing the UUID might invalidate the Windows Product Activation (WPA) key
kk: UUID-ы өзгерту Windows өнімді белсендіру (WPA) кілтін қате қылуы мүмкін

en: Changing the UUID on external storage media and non-system partitions is usually safe, but guarantees cannot be given.
kk: Сыртқы сақтау тасымалдаушылар мен жүйелік емес бөлімдер үшін UUID-ді өзгерту әдетте қауіпсіз, бірақ кепіл берілмейді.

en: Check
kk: Тексеру

en: Check and repair file system (%1) on %2
kk: Файлдық жүйені (%1) тексеру мен жөндеу, қайда: %2

en: Clear file system label on %1
kk: %1 үшін файлдық жүйе белгісін өшіру

en: Clear partition name on %1
kk: %1 үшін бөлім атын өшіру

en: Close Encryption
kk: Шифрлеуді жабу

en: Closed
kk: Жабылған

en: Closing encryption on %1
kk: %1 шифрлеуін жабу

en: Command gpart was not found
kk: gpart командасы табылмады

en: Command yelp not found.
kk: yelp командасы табылмады.

en: Completed Operations:
kk: Аяқталған әрекеттер:

en: Confirming %1
kk: %1 рұқсат беру

en: Continue Operation
kk: Әрекетті жалғастыру

en: Copy
kk: Көшіру

en: Copy %1 to %2
kk: %1-ны %2-ға көшіру

en: Copy %1 to %2 (start at %3)
kk: %1-ны %2-ға көшіру (басы %3-да)

en: Copy of %1
kk: %1 көшірмесі

en: Copy the selected partition to the clipboard
kk: Ерекшеленген бөлімді көшіру

en: Could not activate Volume Group
kk: Томдар тобын белсендіру мүмкін емес

en: Could not activate swap
kk: Swap-ты қосу мүмкін емес

en: Could not add this operation to the list
kk: Бұл әрекетті тізімге қосу мүмкін емес

en: Could not close encryption
kk: Шифрлеуді жабу мүмкін емес

en: Could not deactivate Volume Group
kk: Томдар тобын белсенді емес қылу мүмкін емес

en: Could not deactivate swap
kk: Swap-ты сөндіру мүмкін емес

en: Could not mount %1 on %2
kk: %1 бөлімін %2 жеріне тіркеу мүмкін емес

en: Could not unmount %1
kk: %1 тіркелуден босату мүмкін емес

en: Create
kk: Жасау

en: Create %1 #%2 (%3, %4) on %5
kk: Жасау %1 #%2 (%3, %4), қайда: %5

en: Create a new partition in the selected unallocated space
kk: Ерекщеленген бөлінбеген жерде жаңа бөлімді жасау

en: Create as:
kk: Қалайша жасау:

en: Create new Partition
kk: Жаңа бөлімді жасау

en: Create partition table on %1
kk: %1 үшін бөлімдер кестесін жасау

en: Create, reorganize, and delete partitions
kk: Бөлімдерді жасау, басқару және өшіру

en: Created directory %1
kk: Бума жасалды: %1

en: Cylinder
kk: Цилиндр

en: Cylinders:
kk: Цилиндрлер:

en: Data found
kk: Мәлімет табылды

en: Data found with inconsistencies
kk: Үзіліссіз емес мәліметтер табылды

en: Deac_tivate
kk: Белс_енді емес қылу

en: Deactivating Volume Group %1
kk: %1 томдар тобын белсенді емес қылу

en: Deactivating swap on %1
kk: %1 жерінде swap-ты сөндіру

en: Delete %1 (%2, %3)
kk: Өшіру %1 (%2, %3)

en: Delete %1 (%2, %3) from %4
kk: Өшіру %1 (%2, %3), қайдан: %4

en: Delete the selected partition
kk: Ерекшеленген бөлімді өшіру

en: Deleting or overwriting the Physical Volume is irrecoverable and will destroy or damage the  Volume Group.
kk: Физикалық томды өшіру не оның үстіне жазу әрекетін болдырмау мүмкін емес, ол томдар тобын өшіреді не зақымдайды.

en: Depending on the number and type of operations this might take a long time.
kk: Әрекеттердің түрі мен санына байланысты бұл ұзақ уақытты алуы мүмкін.

en: Details
kk: Көбірек

en: Device --> Create Partition Table.
kk: Құрылғы --> Бөлімдер кестесін жасау.

en: Device Information
kk: Құрылғы ақпараты

en: Device _Information
kk: Құрылғы _ақпараты

en: Device:
kk: Құрылғы:

en: Do you want to continue to forcibly delete the Physical Volume?
kk: Физикалық томды мәжбүрлі түрде өшіруді жалғастыруды қалайсыз ба?

en: Do you want to continue?
kk: Жалғастыруды қалайсыз ба?

en: Do you want to try to deactivate the following mount points?
kk: Келесі тіркеу нүктелерін белсенді емес қылып көруді қалайсыз ба?

en: Documentation is available at the project web site.
kk: Құжаттама жобаның веб сайтында бар.

en: Documentation is not available
kk: Құжаттама қолжетерсіз

en: ERROR
kk: ҚАТЕ

en: EXECUTING
kk: ОРЫНДАЛУ

en: Editing partitions has the potential to cause LOSS of DATA.
kk: Бөлімдерді түзету АҚПАРАТТЫҢ ЖОҒАЛУЫНА әкеп соғуы мүмкін.

en: Either the file system can not be mounted (like swap), or there are inconsistencies or errors in the file system.
kk: Файлдық жүйені тіркеу мүмкін емес (swap сияқты), немесе файлдық жүйеде қателер бар не ол үзіліссіз емес шығар.

en: Either unmount the file system or remount it read-write.
kk: Файлдық жүйені тіркеуден босатыңыз, немесе оны оқу мен жазу режимінде қайта тіркеңіз.

en: Encrypted
kk: Шифрленген

en: Encryption
kk: Шифрлеу

en: Encryption:
kk: Шифрлеу:

en: End
kk: Соңы

en: Enter LUKS passphrase to open %1
kk: %1 ашу үшін LUKS кілттік фразасын енгізіңіз

en: Enter LUKS passphrase to resize %1
kk: %1 өлшемін өзгерту үшін LUKS кілттік фразасын енгізіңіз

en: Error
kk: Қате

en: Error trying to open %1
kk: %1 ашып көру кезіндегі қате

en: Error trying to seek to position 0x1c in %1
kk: %1 ішінде 0x1 орнына өтіп көру сәтсіз

en: Error trying to write to boot sector in %1
kk: %1 ішінде жүктелу секторын жазу кезінде қате кетті

en: Error while creating partition table
kk: Бөлімдер кестесін жасағанда қате кетті

en: Error while reading block at sector %1
kk: %1 секторында блокты оқу кезінде қате кетті

en: Error while writing block at sector %1
kk: %1 секторында блокты жазу кезінде қате кетті

en: Error:
kk: Қате:

en: Extended
kk: Кеңейтілген

en: Extended Partition
kk: Кеңейтілген бөлім

en: Failed creating read-only view
kk: Тек оқу көрінісін жасау сәтсіз

en: Failed creating temporary directory
kk: Уақытша бумасын жасау сәтсіз

en: Failed to find devid for path %1
kk: %1 жолы үшін devid табу сәтсіз

en: Failed to open GParted Manual help file
kk: GParted құжаттама файлын ашу сәтсіз аяқталды

en: Failed to open LUKS encryption
kk: LUKS шифрлеуін ашу сәтсіз аяқталды

en: File System
kk: Файлдық жүйе

en: File System Support
kk: Файлдық жүйелерді қолдау

en: File system:
kk: Файлдық жүйе:

en: File systems
kk: Файлдық жүйелер

en: File systems found on %1
kk: %1 ішінен файлдық жүйелер табылды

en: First sector:
kk: Бірінші сектор:

en: Fix
kk: Түзеу

en: Flags
kk: Жалаушалар

en: Flags:
kk: Жалаушалар:

en: Force Cancel
kk: Бас тартуды мәжбүрлету

en: Force Cancel (%1)
kk: Бас тартуды мәжбүрлету (%1)

en: Format %1 as %2
kk: %1 бөлімін %2 қылып пішімдеу

en: Free space following (MiB):
kk: Бос орын кейінгі (МиБ):

en: Free space preceding (MiB):
kk: Бос орын алдында (МиБ):

en: GNOME Partition Editor
kk: GNOME бөлімдерді басқарушысы

en: GParted Bug
kk: GParted ақаулығы

en: GParted Details
kk: GParted ақпараты

en: GParted Manual
kk: GParted нұсқаулығы

en: GParted Partition Editor
kk: GParted бөлімдерді басқарушысы

en: GParted is a free partition editor for graphically managing your disk partitions.
kk: GParted - бұл диск бөлімдерін графикалық түрде басқаруға арналған тегін қолданба.

en: GParted works with many file systems including: btrfs, exfat, ext2, ext3, ext4, fat16, fat32, hfs, hfs+, linux-swap, lvm2 pv, minix, nilfs2, ntfs, reiserfs, reiser4, udf, ufs, and xfs.
kk: GParted көптеген файлдық жүйелермен жұмыс жасайды, олар: btrfs, exfat, ext2, ext3, ext4, fat16, fat32, hfs, hfs+, linux-swap, lvm2 pv, minix, nilfs2, ntfs, reiserfs, reiser4, udf, ufs және xfs.

en: Grow
kk: Ұлғайту

en: Grow %1 from %2 to %3
kk: %1 өлшемін %2 мәнінен %3 дейін ұлғайту

en: Heads:
kk: Бастар:

en: IMPORTANT
kk: МАҢЫЗДЫ

en: INFO
kk: АҚПАРАТ

en: If you want more partitions you should first create an extended partition. Such a partition can contain other partitions. Because an extended partition is also a primary partition it might be necessary to remove a primary partition first.
kk: Сізге көбірек бөлімдер керек болса, біріншіден кеңейтілген бөлімді жасаңыз. Оның ішінде басқа бөлімдер бола алады. Кеңейтілген бөлім сонымен қатар біріншілік бөлім болған соң, алдымен барлық біріншілік бөлімдерді өшіру керек болуы мүмкін.

en: If you want support, you need to provide the saved details!
kk: Егер сізге көмек керек болса, сақталған ақпаратты ұсыну керек!

en: Ignore
kk: Елемеу

en: In an attempt to avoid invalidating the WPA key, on NTFS file systems only half of the UUID is set to a new random value.
kk: WPA кілтін қате қылуды болдырмау мақсатында, NTFS файл жүйелерінде UUID-ң тек жартысы ғана жаңа кездейсоқ мәнге орнатылады.

en: Information about %1
kk: %1 туралы ақпарат

en: Install yelp and try again.
kk: yelp орнатып, әрекетті қайталау.

en: It is not possible to create more than %1 primary partition | It is not possible to create more than %1 primary partitions
kk[0]: %1-н көп біріншілік бөлімдерді жасау мүмкін емес

en: It is recommended that you do not use any overlapping file systems to avoid disturbing existing data.
kk: Бар болып тұрған мәліметті жоғалтпау мақсатында үстінен жабылған файлдық жүйелерді қолданбау ұсынылады.

en: LUKS Passphrase %1
kk: LUKS кілттік фразасы, %1

en: LUKS encryption passphrase check failed
kk: LUKS шифрлеу кілттік фразасын тексеру сәтсіз аяқталды

en: Label
kk: Белгі

en: Label:
kk: Белгісі:

en: Last sector:
kk: Соңғы сектор:

en: Legend
kk: Анықтамасы

en: Libparted Bug
kk: Libparted ақаулығы

en: Libparted Error
kk: Libparted қатесі

en: Libparted Fatal
kk: Libparted қатаң

en: Libparted Information
kk: Libparted ақпараты

en: Libparted Unsupported Feature
kk: Libparted қолдауы жоқ ақпараты

en: Libparted Warning
kk: Libparted ескертуі

en: Libparted unknown exception
kk: Libparted белгісіз тыс жағдайы

en: Logical
kk: Логикалық

en: Logical Partition
kk: Логикалық бөлім

en: Logical Volumes:
kk: Логикалық томдар:

en: M_anage Flags
kk: Ж_алаушаларды басқару

en: Manage flags on %1
kk: %1 үшін жалаушаларды басқару

en: Maximize closed LUKS encryption skipped because it will automatically fill the partition when opened
kk: Жабық LUKS шифрлеуін максималды қылу аттап кеттік, өйткені ол ашылған кезде бөлімді автотолтыратын болады

en: Maximum size: %1 MiB
kk: Максималды өлшемі: %1 МиБ

en: Members:
kk: Мүшелер:

en: MiB
kk: МиБ

en: Minimum size: %1 MiB
kk: Минималды өлшемі: %1 МиБ

en: Model:
kk: Модель:

en: Mount Point
kk: Тіркелу нүктесі

en: Mounted on %1
kk: Жүйеде тіркелген, орны %1

en: Move
kk: Жылжыту

en: Move %1 to the left
kk: %1 солға жылжыту

en: Move %1 to the left and grow it from %2 to %3
kk: %1 солға жылжытып, өлшемін %2 мәнінен %3 дейін ұлғайту

en: Move %1 to the left and shrink it from %2 to %3
kk: %1 солға жылжытып, өлшемін %2 мәнінен %3 дейін кішірейту

en: Move %1 to the right
kk: %1 оңға жылжыту

en: Move %1 to the right and grow it from %2 to %3
kk: %1 оңға жылжытып, өлшемін %2 мәнінен %3 дейін ұлғайту

en: Move %1 to the right and shrink it from %2 to %3
kk: %1 оңға жылжытып, өлшемін %2 мәнінен %3 дейін кішірейту

en: Moving a partition might cause your operating system to fail to boot
kk: Бөлімді жылжыту операциялық жүйеңіздің жүктемей қалуына әкеп соғуы мүмкін

en: Moving a partition might take a very long time to apply.
kk: Бөлімді жылжыту көп уақытты алуы мүмкін.

en: Name
kk: Аты

en: Name:
kk: Аты:

en: New
kk: Жаңа

en: New Partition #%1
kk: Жаңа бөлім #%1

en: New UU_ID
kk: Ж_аңа UUID

en: New size (MiB):
kk: Жаңа өлшемі (МиБ):

en: No
kk: Жоқ

en: No devices detected
kk: Құрылғылар табылмады

en: No directory mount point found in %1
kk: %1 ішінен бума тіркеу нүктелері табылмады

en: No file systems found on %1
kk: %1 ішінен файлдық жүйелер табылмады

en: No partition table found on device %1
kk: %1 құрылғысында бөлімдер кестесі табылмады

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Not Available
kk: Қол жетерлік емес

en: Not accessible (Encrypted)
kk: Қолжетерсіз (шифрленген)

en: Not active
kk: Белсенді емес

en: Not active (Not a member of any volume group)
kk: Белсенді емес (Бірде-бір томдар тобының мүшесі емес)

en: Not active and exported
kk: Белсенді емес және экспортталған

en: Not all actions are available on all file systems, in part due to the nature of file systems and limitations in the required software.
kk: Барлық әрекеттер барлық файлдық жүйелерге қолданылмайды, ол файлдық жүйелердің түрлеріне мен керек бағдарламалардың шектеулеріне байланысты.

en: Not busy (There are no mounted logical partitions)
kk: Бос (Жүйеде тіркелген логикалық бөлімдері жоқ)

en: Not mounted
kk: Тіркелмеген

en: Ok
kk: ОК

en: On FAT and NTFS file systems, the Volume Serial Number is used as the UUID. Changing the Volume Serial Number on the Windows system partition, normally C:, might invalidate the WPA key. An invalid WPA key will prevent login until you reactivate Windows.
kk: FAT пен NTFS файлдық жүйелерінде, Томның сериалды нөмірі UUID ретінде қолданылады. Windows жүйелік бөлімі үшін, әдетте ол C:, томның сериалды нөмірін өзгерту WPA кілтін қате қылуы мүмкін. Қате WPA кілті сіз Windows-ты қайта белсендірілмегенше дейін жүйеге кіруге жол бермейтін болады.

en: One or more Physical Volumes belonging to the Volume Group is missing.
kk: Томдар тобына жататын бір не бірнеше физикалық томдар жоқ болып тұр.

en: Open
kk: Ашылған

en: Open Encryption
kk: Шифрлеуді ашу

en: Opening encryption on %1
kk: %1 шифрлеуін ашу

en: Operation Canceled
kk: Әрекеттен бас тартылды

en: Operation cancelled
kk: Әрекеттен бас тартылды

en: Partition
kk: Бөлім

en: Partition --> Check.
kk: Бөлім --> Тексеру.

en: Partition Editor
kk: Қатты диск бөлімдерін басқару

en: Partition Name
kk: Бөлім атауы

en: Partition copy action skipped because %1 file system does not contain data
kk: Бөлімді көшіру әрекетін аттап кеттік, өйткені %1 файлдық жүйесінде мәліметтер жоқ

en: Partition is too large, maximum size is %1
kk: Бөлім тым үлкен, максималды өлшемі %1

en: Partition is too small, minimum size is %1
kk: Бөлім тым кіші, минималды өлшемі %1

en: Partition move action skipped because %1 file system does not contain data
kk: Бөлімді жылжыту әрекетін аттап кеттік, өйткені %1 файлдық жүйесінде мәліметтер жоқ

en: Partition name:
kk: Бөлім атауы:

en: Partition start (%1) is beyond sector 4294967295 (2^32-1).
    Windows will not be able to boot from this file system.
kk: Бөлімді басы (% 1) 4294967295 (2^32-1) секторынан кейін орналасқан.
    Windows бұл файлдық жүйеден жүктеле алмайды.

en: Partition table:
kk: Бөлімдер кестесі:

en: Partition;
kk: Бөлім;

en: Passphrase:
kk: Кілттік фраза:

en: Paste %1
kk: Кірістіру %1

en: Paste the partition from the clipboard
kk: Алдын-ала көшірілген бөлімді кірістіру

en: Path:
kk: Жолы:

en: Pending _Operations
kk: К_езектегі әрекеттер

en: Please unmount any logical partitions having a number higher than %1
kk: Нөмірі %1-н үлкен болып тұрған барлық логикалық бөлімдерді тіркелуден босатыңыз

en: Primary
kk: Біріншілік

en: Primary Partition
kk: Біріншілік бөлім

en: Quit GParted?
kk: GParted жабу керек пе?

en: Removed directory %1
kk: Бума өшірілді: %1

en: Required Software
kk: Керек бағдарлама

en: Rescan For Supported Actions
kk: Қолдауы бар әрекеттерге қайта іздеу

en: Resize
kk: Өлшемін өзгерту

en: Resize %1
kk: Өлшемін өзгерту %1

en: Resize/Move
kk: Өлшемін өзгерту/Жылжыту

en: Resize/Move %1
kk: Өлшемін өзгерту/Жылжыту %1

en: Resize/Move the selected partition
kk: Ерекшеленген бөлімнің өлшемін өзгерту/жылжыту

en: Retry
kk: Қайталау

en: Root privileges are required for running GParted
kk: GParted жіберу үшін root құқығы керек

en: Run GParted as root
kk: GParted қолданбасын әкімші ретінде жөнелту

en: SUCCESS
kk: СӘТТІ

en: Save Details
kk: Ақпаратты сақтау

en: Scanning %1
kk: %1 қаралуда

en: Scanning all devices...
kk: Құрылғыларды қарап шығу...

en: Search disk for file systems
kk: Дисктен файлдық жүйелерді іздеу

en: Search for file systems on %1
kk: %1 ішінен файлдық жүйелерді іздеу

en: Searching %1 partitions
kk: %1 бөлімдерін іздеу

en: Searching for file systems on %1
kk: %1 ішінен файлдық жүйелер ізделуде

en: Sector size:
kk: Сектор өлшемі:

en: Sectors/track:
kk: Секторлар/Жолдар:

en: See %1 for more information.
kk: Көбірек ақпарат үшін %1 қараңыз.

en: See the details for more information.
kk: Көбірек ақпаратты қарау.

en: Select new partition table type:
kk: Жаңа бөлімдер кестесінің түрі:

en: Serial:
kk: Сериялық нөмірі:

en: Set UUID on %1 to a new, random value
kk: %1 үшін UUID-ді жаңа, кездейсоқ мәніне орнату

en: Set a new random UUID on %1 file system on %2
kk: %1 файлдық жүйесі үшін жаңа кездейсоқ UUID орнату, орналасуы: %2

en: Set file system label "%1" on %2
kk: "%1" файлдық жүйе белгісін %2 үшін орнату

en: Set file system label on %1
kk: %1 үшін файлдық жүйе белгісін орнату

en: Set file system label to "%1" on %2
kk: "%1" етіп файлдық жүйе белгісін %2 үшін орнату

en: Set half of the UUID on %1 to a new, random value
kk: %1 жеріндегі UUID-ң жартысын жаңа, кездейсоқ мәніне орнату

en: Set half the UUID to a new random value on %1 file system on %2
kk: %1 файлдық жүйесі үшін UUID жартысын жаңа кездейсоқ мәніне орнату, орналасуы %2

en: Set partition name "%1" on %2
kk: "%1" бөлім атын %2 үшін орнату

en: Set partition name on %1
kk: %1 үшін бөлім атын орнату

en: Set partition name to "%1" on %2
kk: "%1" етіп бөлім атын %2 үшін орнату

en: Shrink
kk: Кішірейту

en: Shrink %1 from %2 to %3
kk: %1 өлшемін %2 мәнінен %3 дейін кішірейту

en: Since GParted is a powerful tool capable of destroying partition tables and vast amounts of data, only root may run it.
kk: GParted мүмкіндіктері көп сайман, дискідегі мәліметтердің жоғалуына әкеп соғуы мүмкін, сондықтан оны тек root жібере алады.

en: Size
kk: Өлшемі

en: Size:
kk: Өлшемі:

en: Some or all of the details might be missing or incorrect.
kk: Кейбір немесе барлық мәліметтер жоқ не қате болуы мүмкін.

en: Start
kk: Басы

en: Status:
kk: Күйі:

en: The 'View' buttons create read-only views of each file system.
kk: 'Көрініс' батырмасы әр файлдық жүйесі үшін тек оқу үшін көріністі жасайды.

en: The GParted Project
kk: GParted жобасы

en: The LVM2 Physical Volume can not currently be resized because it is a member of an exported Volume Group.
kk: LVM2 физикалық том өлшемдерін қазір өзгертуге болмайды, өйткені ол экспортталған томдар тобының мүшесі болып тұр.

en: The activate Volume Group action cannot be performed when there are operations pending for the partition.
kk: Бөлім үшін кезекте әрекет болғандықтан, томдар тобын белсендіру әрекетін жасау мүмкін емес.

en: The cause might be a missing software package.
kk: Оның себебі жоқ болып тұрған бағдарламалық дестесі болуы мүмкін.

en: The close encryption action cannot be performed when there are operations pending for the partition.
kk: Бөлім үшін кезекте әрекет болғандықтан, шифрлеуді жабу әрекетін орындау мүмкін емес.

en: The data in %1 will be lost if you apply this operation.
kk: Осы әрекетті іске асырсаңыз, %1 ішіндегі ақпарат жоғалады.

en: The deactivate Volume Group action cannot be performed when there are operations pending for the partition.
kk: Бөлім үшін кезекте әрекет болғандықтан, томдар тобын белсенді емес қылу әрекетін жасау мүмкін емес.

en: The device entry %1 is missing
kk: %1 құрылғысы жоқ болып тұр

en: The disk scan by gpart did not find any recognizable file systems on this disk.
kk: gpart көмегімен дискті сканерлеу бұл дисктен ешбір танымал файлдық жүйені таппаған.

en: The file system can not be resized while it is mounted read-only.
kk: Файлдық жүйе тек оқу үшін тіркелген кезде оның өлшемін өзгерту мүмкін емес.

en: The file system is damaged
kk: Файлдық жүйе зақымдалған

en: The file system is mounted on:
kk: Файлдық жүйе тіркелген орны:

en: The file system is unknown to GParted
kk: GParted үшін файлдық жүйе белгісіз

en: The following list of software packages is required for %1 file system support:  %2.
kk: %1 файлдық жүйені қолдау үшін келесі бағдарламалық қамтама тізімі керек:  %2.

en: The mount action cannot be performed when an operation is pending for the partition.
kk: Бөлім үшін кезекте әрекет болғандықтан, mount әрекетін орындау мүмкін емес.

en: The open encryption action cannot be performed when there are operations pending for the partition.
kk: Бөлім үшін кезекте әрекет болғандықтан, шифрлеуді ашу әрекетін орындау мүмкін емес.

en: The partition could not be unmounted from the following mount points:
kk: Бөлімді келесі тіркелу нүктелерінен босату мүмкін емес:

en: The scan might take a very long time.
kk: Скандау көп уақытты алуы мүмкін.

en: The swapoff action cannot be performed when there are operations pending for the partition.
kk: Бөлім үшін кезекте әрекет болғандықтан, swapoff әрекетін орындау мүмкін емес.

en: The swapon action cannot be performed when there are operations pending for the partition.
kk: Бөлім үшін кезекте әрекет болғандықтан, swapon әрекетін орындау мүмкін емес.

en: The unmount action cannot be performed when there are operations pending for the partition.
kk: Бөлім үшін кезекте әрекет болғандықтан, unmount әрекетін орындау мүмкін емес.

en: There is no file system available (unformatted)
kk: Файлдық жүйелер жоқ (пішімделмеген)

en: This build of gparted is configured without documentation.
kk: Бұл gparted нұсқасы құжаттамасыз жиналған.

en: This chart shows the actions supported on file systems.
kk: Бұл жерде файлдық жүйелер үшін қолдауы бар әрекеттер көрсетіледі.

en: This feature uses gpart. Please install gpart and try again.
kk: Бұл мүмкіндік gpart-ты қолданады. gpart орнатып, қайталап көріңіз.

en: This is because other partitions are also mounted on these mount points.  You are advised to unmount them manually.
kk: Бұл тіркелу нүктесіне басқа бөлімдер тіркеліп тұрған себебінен. Сізге оларды қолмен тіркелуден босату ұсынылады.

en: To avoid destroying or damaging the Volume Group, you are advised to cancel and use external LVM commands to free the Physical Volume before attempting this operation.
kk: Томдар тобын өшіру не зақымдауға жол бермеу үшін, бұл әрекетті жалғастыру алдында бас тартып, сыртқы LVM командалары көмегімен физикалық томды босату ұсынылады.

en: To create a new partition table choose the menu item:
kk: Жаңа бөлімдер кестесін жасау үшін мәзірден бір нұсқаны таңдаңыз:

en: To grow the file system to fill the partition, select the partition and choose the menu item:
kk: Файлдық жүйені диск бөлімін толығымен алатындай ұлғайту үшін, бөлімді таңдаңыз және мәзірден таңдаңыз:

en: Total sectors:
kk: Барлығы сектор:

en: Type
kk: Түрі

en: Unable to delete %1!
kk: %1 өшіру мүмкін емес!

en: Unable to detect file system! Possible reasons are:
kk: Файлдық жүйені анықтау мүмкін емес! Мүмкін себептер:

en: Unable to find mount point
kk: Тіркелу нүктесін табу мүмкін емес

en: Unable to open GParted Manual help file
kk: GParted құжаттама файлын ашу мүмкін емес

en: Unable to open the default file manager
kk: Негізгі файлдар басқарушысын ашу мүмкін емес

en: Unable to read the contents of this file system!
kk: Бұл файлдық жүйенің құрамасын оқу мүмкін емес!

en: Unable to resize read-only file system %1
kk: Тек оқу үшін қолжетерлік файлдық жүйе өлшемін өзгерту мүмкін емес: %1

en: Unallocated
kk: Бөлінбеген

en: Unallocated:
kk: Бөлінбеген:

en: Undo Last Operation
kk: Соңғы әрекетті болдырмау

en: Unlock
kk: Босату

en: Unmounting %1
kk: Тіркелуден босату %1

en: Unpartitioned
kk: Бөлімдерге бөлінбеген

en: Unused
kk: Қолданылмаған

en: Unused:
kk: Бос:

en: Use Partition menu options, such as unmount or swapoff, to deactivate all partitions on this device before creating a new partition table.
kk: Бөлімдеу мәзірінің ішіндегі тіркеуден босату не swapoff қолданып, бұл құрылғыды жаңа бөлімдер кестесін жасау алдында, оның барлық бөлімдерін белсенді емес қылыңыз.

en: Use the Edit menu to either clear or apply all operations before creating a new partition table.
kk: Жаңа бөлімдер кестесін жасау алдында, Түзету мәзірін қолданып, барлық әрекеттерді өшіріңіз не іске асырыңыз.

en: Use the Edit menu to undo, clear or apply pending operations.
kk: Кезектегі әрекеттерді болдырмау, өшіру немесе іске асыру үшін түзету мәзірін қолданыңыз.

en: Used
kk: Қолдануда

en: Used:
kk: Қолдануда:

en: View
kk: Көрініс

en: Volume Group:
kk: Томдар тобы:

en: WARNING
kk: ЕСКЕРТУ

en: WARNING!: The file systems marked with (!) are inconsistent.
kk: ЕСКЕРТУ: (!) көмегімен белгіленген файлдық жүйелер үзіліссіз емес.

en: WARNING:  This will ERASE ALL DATA on the ENTIRE DISK %1
kk: ЕСКЕРТУ:  Бұл әрекет %1 ДИСКІДЕГІ БАРЛЫҚ АҚПАРАТТЫ ӨШІРЕДІ

en: Warning:
kk: Ескерту:

en: Warning: The detected file system area overlaps with at least one existing partition
kk: Ескерту: Табылған файлдық жүйе бар болып тұрған кем дегенде бір файлдық жүйемен үстінен жабылып тұр

en: With GParted you can resize, copy, label, and move partitions without data loss. These actions enable you to grow or shrink your C: drive, create space for new operating systems, or attempt data rescue from lost partitions.
kk: GParted көмегімен сіз деректерді жоғалтпай-ақ бөлімдер өлшемдерін өзгертіп, оларды көшіріп, белгі қойып немесе жылжыта аласыз. Бұл әрекеттер көмегімен сіз өзіңіздің C: дискінің өлшемін кішірейтіп, жаңа операциялық жүйе үшін орынды босата аласыз, немесе жоғалған бөлімдерден деректерді қалпына келтіру талабын жасай аласыз.

en: Yes
kk: Иә

en: You are advised to backup your data before proceeding.
kk: Жалғастыру алдында ақпаратты басқа жерге көшіру ұсынылады.

en: You are deleting non-empty LVM2 Physical Volume %1
kk: Сіз бос емес %1 LVM2 физикалық томын өшірудесіз

en: You are formatting over non-empty LVM2 Physical Volume %1
kk: Сіз бос емес %1 LVM2 физикалық томын пішімдеудесіз

en: You are pasting over non-empty LVM2 Physical Volume %1
kk: Сіз бос емес %1 LVM2 физикалық томына кірістірудесіз

en: You can learn how to repair the boot configuration in the GParted FAQ.
kk: GParted жиі қойылатын сұрақтар ішінен жүктелу баптауларын қалпына келтіруді оқи аласыз.

en: You have pasted into an existing partition
kk: Сіз бар болып тұрған бөлімнің ішіне кірістіргенсіз

en: You have queued an operation to move the start sector of partition %1.
kk: Сіздің кезегіңізде %1 бөлімнің бірінші секторын жылжыту әрекеті бар.

en: You might encounter errors trying to view these file systems.
kk: Бұл файлдық жүйелерді қарау кезінде сіз қателерге жолығуыңыз мүмкін.

en: You should NOT modify any LVM2 PV partitions.
kk: Бірде-бір LVM2 PV бөлімдерін ТҮЗЕТПЕҢІЗ.

en: _Apply All Operations
kk: Б_арлық әрекеттерді іске асыру

en: _Attempt Data Rescue
kk: _Мәліметті қалпына келтіріп көру

en: _Clear All Operations
kk: Барлық ә_рекеттерді өшіру

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: _Create Partition Table
kk: Бөлімдер ке_стесін жасау

en: _Device
kk: Құр_ылғы

en: _Devices
kk: Құр_ылғылар

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _File System Support
kk: _Файлдық жүйелерді қолдау

en: _Format to
kk: _Пішімдеу

en: _Help
kk: _Көмек

en: _Label File System
kk: Файлдық жүйе бе_лгісін орнату

en: _Mount
kk: Тірк_еу

en: _Mount on
kk: Қ_айда тіркеу

en: _Name Partition
kk: Бөлімді а_тау

en: _New
kk: _Жаңа

en: _Partition
kk: _Бөлім

en: _Refresh Devices
kk: Құ_рылғыларды жаңарту

en: _Resize/Move
kk: Ө_лшемін өзгерту/Жылжыту

en: _Save Details
kk: _Ақпаратты сақтау

en: _Undo Last Operation
kk: Соңғы әр_екетті болдырмау

en: _Unmount
kk: _Тіркеуден босату

en: _View
kk: _Түрі

en: attempt to rollback failed change to the partition
kk: бөлімге жасалған соңғы сәтсіз әрекетті қайтару

en: calculate new size and position of %1
kk: %1 үшін жаңа өлшем мен орнын есептеу

en: calibrate %1
kk: баптау %1

en: check file system on %1 for errors and (if possible) fix them
kk: %1 файлдық жүйесін қателерге тексеру мен (мүмкін болса) жөндеп көру

en: checking is not available for this file system
kk: бұл файлдық жүйесін тексеруге қолдау жоқ

en: clear old file system signatures in %1
kk: %1 ішінен ескі файлдық жүйелер сигнатураларын өшіру

en: cleared
kk: тазартылған

en: copy %1
kk: көшіру %1

en: copy %1 using a block size of %2
kk: %1 көшіру, блок өлшемі %2

en: copy file system from %1 to %2
kk: %1 жерінен файлдық жүйені %2 жеріне көшіру

en: create empty partition
kk: бос бөлімді құру

en: create missing %1 entries
kk: жоқ болып тұрған %1 жазбаны жасау

en: create new %1 file system
kk: жаңа %1 файлдық жүйені жасау

en: delete %1 entry
kk: %1 жазбаны өшіру

en: delete %1 file system
kk: %1 файлдық жүйесін өшіру

en: delete affected %1 entries
kk: зақымдалған %1 жазбаны өшіру

en: delete partition
kk: бөлімді өшіру

en: destination partition contains open LUKS encryption for a file system copy only step
kk: мақсат бөлімде файлдық жүйені тек көшіру қадамы үшін ашық LUKS шифрлеуі бар

en: device
kk: құрылғы

en: encryption path: %1
kk: шифрлеу жолы: %1

en: end: %1
kk: соңы: %1

en: finding optimal block size
kk: тиімді блок өлшемін табу

en: flush operating system cache of %1
kk: %1 үшін операциялық жүйе кэшін тастау

en: grow encryption volume to fill the partition
kk: шифрлеу томын бөлімді толтыратындай ұлғайту

en: grow file system to fill the partition
kk: файлдық жүйені бөлімді толтыратындай ұлғайту

en: grow partition from %1 to %2
kk: бөлімді %1 мәнінен %2 мәніне дейін ұлғайту

en: growing is not available for this encryption volume
kk: бұл шифрлеу томын ұлғайту мүмкін емес

en: growing is not available for this file system
kk: бұл файлдық жүйені ұлғайту мүмкін емес

en: growing the file system is currently disallowed
kk: файлдық жүйені өсіру қазір рұқсат етілмеген

en: impossible to shrink a closed LUKS encryption volume
kk: жабық LUKS шифрлеу бөлімінің өлшемін кішірейту мүмкін емес

en: libparted messages
kk: libparted хабарламалары

en: mkudffs prior to version 1.1 does not support non-ASCII characters in the label.
kk: mkudffs 1.1 нұсқасына дейін бөлім белгісінде ASCII-емес таңбаларды қолдамайды.

en: mounting %1 on %2
kk: %1 қазір %2 жеріне тіркеледі

en: move file system
kk: файлдық жүйені жылжыту

en: move file system to the left
kk: файлдық жүйені солға жылжыту

en: move file system to the right
kk: файлдық жүйені оңға жылжыту

en: move partition to the left
kk: бөлімді солға жылжыту

en: move partition to the left and grow it from %1 to %2
kk: бөлімді солға жылжытып, өлшемін ескі %1 мәнінен жаңа %2 мәніне дейін ұлғайту

en: move partition to the left and shrink it from %1 to %2
kk: бөлімді солға жылжытып, өлшемін ескі %1 мәнінен жаңа %2 мәніне дейін кішірейту

en: move partition to the right
kk: бөлімді оңға жылжыту

en: move partition to the right and grow it from %1 to %2
kk: бөлімді оңға жылжытып, өлшемін ескі %1 мәнінен жаңа %2 мәніне дейін ұлғайту

en: move partition to the right and shrink it from %1 to %2
kk: бөлімді оңға жылжытып, өлшемін ескі %1 мәнінен жаңа %2 мәніне дейін кішірейту

en: new and old file system have the same position.  Hence skipping this operation
kk: жаңа және ескі файлдық жүйелер бір жерде жатыр. Сондықтан бұл әрекетті аттап өтеміз

en: new and old partition have the same size and position.  Hence continuing anyway
kk: жаңа мен ескі бөлімдердің өлшемдері мен орны сәйкес келеді. Сондықтан бәрібір жалғастырамыз

en: new and old partition have the same size and position.  Hence skipping this operation
kk: жаңа мен ескі бөлімдердің өлшемдері мен орны сәйкес келеді. Сондықтан бұл әрекетті аттап өтеміз

en: new end: %1
kk: жаңа соңы: %1

en: new partition flag: %1
kk: бөлімнің жаңа жалаушасы: %1

en: new partition type: %1
kk: бөлімнің жаңа түрі: %1

en: new size: %1 (%2)
kk: жаңа өлшемі: %1 (%2)

en: new start: %1
kk: жаңа басы: %1

en: not a %1 file system for a recreate %1 only step
kk: %1 файлдық жүйесі емес, тек %1 қайта жасау қадамы үшін

en: old end: %1
kk: ескі соңы: %1

en: old size: %1 (%2)
kk: ескі өлшемі: %1 (%2)

en: old start: %1
kk: ескі басы: %1

en: optimal block size is %1
kk: тиімді блок өлшемі - %1

en: original end: %1
kk: бастапқы соңы: %1

en: original size: %1 (%2)
kk: бастапқы өлшемі: %1 (%2)

en: original start: %1
kk: бастапқы басы: %1

en: other
kk: басқа

en: partition
kk: бөлім

en: partition contains open LUKS encryption for a change file system UUID only step
kk: бөлімде файлдық жүйенің тек UUID-ін өзгерту үшін ашық LUKS шифрлеуі бар

en: partition contains open LUKS encryption for a check file system only step
kk: бөлімде файлдық жүйені тек тексеру қадамы үшін ашық LUKS шифрлеуі бар

en: partition contains open LUKS encryption for a create file system only step
kk: бөлімде файлдық жүйені тек жасау қадамы үшін ашық LUKS шифрлеуі бар

en: partition contains open LUKS encryption for a delete file system only step
kk: бөлімде файлдық жүйені тек өшіру қадамы үшін ашық LUKS шифрлеуі бар

en: partition contains open LUKS encryption for a format file system only step
kk: бөлімде файлдық жүйені тек пішімдеу қадамы үшін ашық LUKS шифрлеуі бар

en: partition contains open LUKS encryption for a label file system only step
kk: бөлімде файлдық жүйеге тек белгіні орнату қадамы үшін ашық LUKS шифрлеуі бар

en: partition contains open LUKS encryption for a maximize file system only step
kk: бөлімде файлдық жүйенің тек өлшемін максималды қылу қадамы үшін ашық LUKS шифрлеуі бар

en: partition contains open LUKS encryption for a resize file system only step
kk: бөлімде файлдық жүйенің тек өлшемін өзгерту қадамы үшін ашық LUKS шифрлеуі бар

en: partition contains open LUKS encryption for a shrink file system only step
kk: бөлімде файлдық жүйенің тек өлшемін кішірейту қадамы үшін ашық LUKS шифрлеуі бар

en: partition contains open LUKS encryption for an erase file system signatures only step
kk: бөлімде файлдық жүйенің тек қолтаңбаларын өшіру қадамы үшін ашық LUKS шифрлеуі бар

en: partition does not contain LUKS encryption for a maximize encryption only step
kk: бөлімде файлдық жүйенің тек шифрлеу өлшемін максималды қылу қадамы үшін ашық LUKS шифрлеуі жоқ

en: partition does not contain LUKS encryption for a resize encryption only step
kk: бөлімде файлдық жүйенің тек шифрлеу өлшемін өзгерту қадамы үшін ашық LUKS шифрлеуі жоқ

en: partition does not contain open LUKS encryption for a shrink encryption only step
kk: бөлімде файлдық жүйенің тек шифрлеу өлшемін кішірейту қадамы үшін ашық LUKS шифрлеуі жоқ

en: path: %1 (%2)
kk: жолы: %1 (%2)

en: real resize
kk: өлшемін шын өзгерту

en: recreate %1 file system
kk: %1 файлдық жүйеcін қайта жасау

en: requested end: %1
kk: сұралған соңы: %1

en: requested size: %1 (%2)
kk: сұралған өлшемі: %1 (%2)

en: requested start: %1
kk: сұралған басы: %1

en: resize/move %1
kk: %1 өлшемін өзгерту/жылжыту

en: resize/move partition
kk: бөлімнің өлшемін өзгерту/бөлімді жылжыту

en: rollback failed file system move
kk: файлдық жүйені сәтсіз жылжытуын қайтару

en: rollback last change to the partition
kk: бөлімге жасалған соңғы әрекетті қайтару

en: run simulation
kk: тексеру әрекетін жіберу

en: set partition type on %1
kk: бөлім түрін %1 деп орнату

en: shrink encryption volume
kk: шифрлеу бөлімінің өлшемін кішірейту

en: shrink file system
kk: файлдық жүйені кішірейту

en: shrink partition from %1 to %2
kk: бөлімді %1 мәнінен %2 мәніне дейін кішірейту

en: size of the partition is changing for a move only step
kk: бөлім өлшемі тек жылжыту қадамы үшін өзгертілуде

en: size: %1 (%2)
kk: өлшемі: %1 (%2)

en: source partition contains open LUKS encryption for a file system copy only step
kk: қайнар көз бөлімде файлдық жүйені тек көшіру қадамы үшін ашық LUKS шифрлеуі бар

en: start of the partition is changing for a resize only step
kk: бөлім басы тек өлшемін өзгерту қадамы үшін өзгертілуде

en: start: %1
kk: басы: %1

en: the destination is smaller than the source partition
kk: мақсат бөлім бастапқы бөлімнен кіші

en: the new partition size is larger or the same for a shrink only step
kk: бөлімнің жаңа өлшемі тек өлшемін кішірейту қадамы үшін үлкенірек немесе дәл сондай

en: unallocated
kk: бөлінбеген

en: unformatted
kk: пішімделмеген

en: unknown
kk: белгісіз

en: unrecognized
kk: анықталмаған

en: unused
kk: қолданылмаған

en: update %1 entry
kk: %1 жазбаны жаңарту

en: update boot sector of %1 file system on %2
kk: %1 файлдық жүйенің жүктелу секторын жаңарту, қайда: %2

en: used
kk: қолдануда

en: using internal algorithm
kk: ішкі алгоритмді қолдану

en: using libparted
kk: libparted қолдану
