gvfs master - en to kk translation catalogue (314 entries)

en:  (invalid encoding)
kk:  (кодталуы қате)

en: %s Encrypted
kk: %s шифрленген

en: %s File System Service
kk: %s файлдық жүйесі қызметі

en: %s Possibly Encrypted
kk: %s шифрленген мүмкін

en: %s Volume
kk: %s томы

en: %s can be safely unplugged
    Device can be removed.
kk: %s қауіпсіз түрде ажыратуға болады
    Құрылғыны шығаруға болады.

en: %s for %s on %s
kk: %s томы, %s үшін, %s жерінде

en: %s has been unmounted
kk: %s тіркеуден босатылды

en: %s on %s
kk: %s, %s жерінде

en: %s on %s%s
kk: %s, қайда: %s%s

en: %s unmounted
    Filesystem has been disconnected.
kk: %s тіркеуден босатылды
    Файлдық жүйемен байланыс тоқтатылды.

en: %s: %d: Directory or file exists
kk: %s: %d: Бума немесе файл бар болып тұр

en: %s: %d: Invalid filename
kk: %s: %d: Файл аты қате

en: %s: %d: No such file or directory
kk: %s: %d: Ондай файл не бума жоқ

en: %s: %d: Not Supported
kk: %s: %d: Қолдау жоқ

en: / in %s
kk: /, %s жерінде

en: / on %s
kk: /, %s жерінде

en: A passphrase is required to access the volume
kk: Томға қатынау үшін шифрлеу фразасы керек

en: Accounts are unsupported
kk: Тіркелгілерге қолдау жоқ

en: An invalid username was provided.
kk: Жарамсыз пайдаланушы аты көрсетілген.

en: An operation is already pending
kk: Әрекет кезекте тұр

en: Ancestor directory doesn’t exist
kk: Аталық бумасы жоқ болып тұр

en: Audio Disc
kk: Аудио дискі

en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
kk: Аутентификация керек
    "%s" жеріндегі шифрленген деректерге қатынау үшін кілттік фраза керек.

en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
    The volume might be a VeraCrypt volume as it contains random data.
kk: Аутентификация керек
    "%s" жеріндегі шифрленген деректерге қатынау үшін кілттік фраза керек.
    Бұл том VeraCrypt томы болуы мүмкін, өйткені онда кездейсоқ деректер бар.

en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s” on “%s”:
kk: Аутентификация керек
    "%s" үшін "%s" жеріндегі қауіпсіз кілтінің кілттік фразасын енгізіңіз:

en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s”:
kk: Аутентификация керек
    "%s" үшін қауіпсіз кілтінің кілттік фразасын енгізіңіз:

en: Authentication Required
    Enter password for “%s”:
kk: Аутентификация керек
    "%s" үшін парольді енгізіңіз:

en: Authentication Required
    Enter proxy password:
kk: Аутентификация керек
    Прокси паролін енгізіңіз:

en: Authentication is required to perform file operations
kk: Файлдық әрекеттерді жасау үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to run gvfsd-admin daemon
kk: gvfsd-admin қызметін жөнелту үшін аутентификация керек

en: Automount failed: %s
kk: Автотіркеу сәтсіз: %s

en: Backup file creation failed
kk: Қор көшірме файлын жасау сәтсіз аяқталды

en: Backup file creation failed: %s
kk: Қор көшірме файлын жасау сәтсіз аяқталды: %s

en: Backups not supported
kk: Қор көшірмелерге қолдау жоқ

en: CD/DVD Creator
kk: CD/DVD жасаушысы

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Cancel Login
kk: Кіруден бас тарту

en: Cannot find drive %s
kk: %s жетегін табу мүмкін емес

en: Cannot make directory in this location
kk: Бұл орналасуда буманы жасау мүмкін емес

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
kk: Деректер байланысын ашу мүмкін емес. Файрволыңыз оны блоктап тұрған шығар?

en: Cannot write to this location
kk: Бұл орналасуға жазу мүмкін емес

en: Can’t copy directory over directory
kk: Буманы бума үстіне көшіру мүмкін емес

en: Can’t copy file over directory
kk: Файлды бума үстіне көшіру мүмкін емес

en: Can’t eject file
kk: Файлды шығару мүмкін емес

en: Can’t find metadata file %s
kk: %s метаақпарат файлын табу мүмкін емес

en: Can’t merge directories
kk: Бумаларды біріктіру мүмкін емес

en: Can’t monitor file or directory.
kk: Файл немесе буманы бақылау мүмкін емес.

en: Can’t mount file
kk: Файлды тіркеу мүмкін емес

en: Can’t move a shared directory into the Trash
kk: Бөлісу бумасын қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес

en: Can’t move directory over directory
kk: Буманы бума үстіне жылжыту мүмкін емес

en: Can’t move file over directory
kk: Файлды бума үстіне жылжыту мүмкін емес

en: Can’t move over directory
kk: Бума үстіне жылжыту мүмкін емес

en: Can’t move sharepoint into a shared directory
kk: Бөлісу нүктесін бөлісу бумасына жылжыту мүмкін емес

en: Can’t open directory
kk: Буманы ашу мүмкін емес

en: Can’t recursively copy directory
kk: Буманы рекурсивті көшіру мүмкін емес

en: Can’t recursively move directory
kk: Буманы рекурсивті жылжыту мүмкін емес

en: Can’t rename file, filename already exists
kk: Файл атын ауыстыру мүмкін емес, ондай файл бар болып тұр

en: Can’t rename volume
kk: Том атын ауыстыру мүмкін емес

en: Can’t send host identity confirmation
kk: Хосттың анықтағыш ақпаратын жіберу мүмкін емес

en: Can’t send password
kk: Парольді жіберу мүмкін емес

en: Can’t start drive
kk: Жетекті іске қосу мүмкін емес

en: Can’t stop drive
kk: Жетекті тоқтату мүмкін емес

en: Can’t unmount file
kk: Файлды тіркеуден шығару мүмкін емес

en: Can’t write to directory
kk: Бумаға жазу мүмкін емес

en: Channel blocked
kk: Арна блокталған

en: Computer
kk: Компьютер

en: Connection failed
kk: Байланыс орнату сәтсіз

en: Connection refused by server
kk: Сервер байланысты тайдырды

en: Connection unexpectedly went down
kk: Байланыс күтпегенде ажырады

en: Could not create request
kk: Сұранымды жасау мүмкін емес

en: Could not parse response
kk: Жауапты талдау мүмкін емес

en: Data connection closed
kk: Деректер байланысы жабылған

en: Device not found
kk: Құрылғы табылмады

en: Digital Camera (%s)
kk: Цифрлық камера (%s)

en: Directory doesn’t exist
kk: Бума жоқ болып тұр

en: Directory not empty
kk: Бума бос емес

en: Directory “%s” is not empty
kk: "%s" бумасы бос емес

en: Documents on %s
kk: %s жеріндегі құжаттар

en: Don’t start fuse.
kk: fuse іске қоспау.

en: Drive %s does not contain audio files
kk: %s жетегінде аудио файлдары жоқ

en: Eject Anyway
kk: Сонда да шығару

en: Empty response
kk: Бос жауап

en: Enable debug output.
kk: Жөндеу шығысын іске қосу.

en: Encryption passphrase for %s
kk: %s үшін шифрлеу фразасы

en: End of stream
kk: Ағым соңы

en: Enter verification code for %s
kk: %s үшін растау кодын енгізіңіз

en: Enter verification code for %s on %s
kk: %s үшін %s жеріндегі растау кодын енгізіңіз

en: Error creating backup file: %s
kk: Қор көшірме файлын жасау қатесі: %s

en: Error creating camera
kk: Камера жасау қатесі

en: Error creating directory
kk: Буманы жасау қатесі

en: Error deleting directory
kk: Буманы өшіру қатесі

en: Error deleting file
kk: Файлды өшіру қатесі

en: Error deleting file: %s
kk: Файлды өшіру қатесі: %s

en: Error deleting invalid passphrase from keyring (%s)
kk: Қате кілттік фразаны кілттер бауынан өшіру қатесі (%s)

en: Error getting device information
kk: Құрылғы ақпаратын алу қатесі

en: Error getting file
kk: Файлды алу қатесі

en: Error in stream protocol: %s
kk: Ағымдық хаттама қатесі: %s

en: Error initializing Avahi resolver
kk: Avahi шешушісін іске қосу сәтсіз

en: Error initializing Avahi: %s
kk: Avahi іске қосу сәтсіз: %s

en: Error initializing camera
kk: Камераны іске қосу қатесі

en: Error loading device information
kk: Құрылғы ақпаратын жүктеп алу қатесі

en: Error looking up device information
kk: Құрылғы ақпаратын іздеу қатесі

en: Error moving file/folder
kk: Файлды/буманы жылжыту қатесі

en: Error moving file: %s
kk: Файлды жылжыту қатесі: %s

en: Error occurred when validating the certificate.
kk: Сертификатты растау кезінде қате орын алды.

en: Error removing target file: %s
kk: Мақсат файлын өшіру қатесі: %s

en: Error renaming directory
kk: Бума атын ауыстыру қатесі

en: Error renaming file
kk: Файл атын ауыстыру қатесі

en: Error seeking in stream
kk: Ағымнан іздеу қатесі

en: Error setting file metadata: %s
kk: Файл метаақпаратын орнату қатесі: %s

en: Error setting up camera communications port
kk: Камера байланыс портын орнату қатесі

en: Error storing passphrase in keyring (%s)
kk: Кілттік фразаны кілттер бауында сақтау қатесі (%s)

en: Error while getting mount info: %s
kk: Тіркеудің ақпаратын алу сәтсіз: %s

en: Error writing file
kk: Файлға жазу қатесі

en: Error: %s
kk: Қате: %s

en: Failed to create active FTP connection.
kk: Белсенді FTP байланысын жасау сәтсіз.

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
kk: Белсенді FTP байланысын жасау сәтсіз. Роутеріңіз оны қолдай ма?

en: Failed to eject medium; one or more volumes on the medium are busy.
kk: Тасушыны шығару сәтсіз аяқталды; тасушыдағы бір немесе бірнеше томдар бос емес.

en: Failed to get file list
kk: Файлдар тізімін алу қатесі

en: Failed to get folder list
kk: Бумалар тізімін алу қатесі

en: Failed to get org.gnome.OnlineAccounts.Files for %s
kk: %s үшін org.gnome.OnlineAccounts.Files алу қатесі

en: Failed to mount Windows share: %s
kk: Windows ортақ бумасын тіркеу сәтсіз: %s

en: Failed to retrieve share list from server: %s
kk: Серверден ортақ бумалар тізімін алу мүмкін емес: %s

en: Failure
kk: Сәтсіз

en: File Sharing
kk: Файлдармен бөлісу

en: File System
kk: Файлдық жүйе

en: File doesn’t exist
kk: Файл жоқ болып тұр

en: File exists
kk: Файл бар болып тұр

en: File is directory
kk: Файл бума болып тұр

en: File is locked by another user
kk: Файлды басқа пайдаланушы блоктап отыр

en: File is not a directory
kk: Файл бума емес

en: File is not a regular file
kk: Файл қалыпты файл емес

en: File is not open for read access
kk: Файл оқу үшін ашылған жоқ

en: File is not open for write access
kk: Файл жазу үшін ашылған жоқ

en: File not found
kk: Файл табылмады

en: File system is busy
kk: Файлдық жүйе бос емес

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
kk[0]: Файлдық жүйе бос емес: %d ашық файл

en: Filename contains invalid characters.
kk: Файл атында жарамсыз таңбалар бар.

en: Filesystem is read-only
kk: Файлдық жүйе тек оқу үшін қолжетімді

en: GVFS Daemon
kk: GVFS қызметі

en: GVFS Metadata Daemon
kk: GVFS метаақпарат қызметі

en: GVfs UDisks2 Volume Monitor
kk: GVfs UDisks2 томдар бақылаушысы

en: Got error “%s” from server
kk: Серверден "%s" қатесі алынды

en: Got unexpected end of stream
kk: Күтілмеген ағын соңы кездестірілді

en: HTTP Client Error: %s
kk: HTTP клиентінің қатесі: %s

en: HTTP Error: %s
kk: HTTP қатесі: %s

en: Host closed connection
kk: Хост байланысты жапқан

en: Host key verification failed
kk: Хост кілтін тексеру сәтсіз аяқталды

en: Hostname not known
kk: Хост аты белгісіз

en: Identity Verification Failed
    %s
    
    %s
    
    Are you really sure you would like to continue?
kk: Шындықты тексеру сәтсіз аяқталды
    %s
    
    %s
    
    Жалғастыруды шынымен қалайсыз ба?

en: Identity Verification Failed
    The host key for “%s” differs from the key for the IP address “%s”
    If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
kk: Шындықты тексеру сәтсіз аяқталды
    "%s" үшін хост кілті "%s" IP адресінің кілтінен басқа болып тұр
    Жалғастыру қауіпсіз болатынына толығымен сенімді болғыңыз келсе, жүйелік әкімшіңізге хабарласыңыз.

en: Identity Verification Failed
    Verifying the identity of “%s” failed, this happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is “%s”. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
kk: Шындықты тексеру сәтсіз аяқталды
    "%s" шындығын растау мүмкін емес, бұл сіз компьютерге бірінші рет кірген кезде болады.
    
    Қашықтағы хост жіберген идентификатор - "%s". Жалғастыру қауіпсіз болатынына толығымен сенімді болғыңыз келсе, жүйелік әкімшіңізге хабарласыңыз.

en: Insufficient permissions
kk: Рұқсаттар жеткіліксіз

en: Internal Error (%s)
kk: Ішкі қате (%s)

en: Internal error: %s
kk: Ішкі қате: %s

en: Internal error: Unknown Error
kk: Ішкі қате: Белгісіз қате

en: Invalid attribute type
kk: Қате атрибут түрі

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
kk: Атрибут түрі жарамсыз (uint64 күтілген)

en: Invalid credentials for %s
kk: %s үшін тіркелу мәліметтері қате

en: Invalid dbus message
kk: Қате dbus хабарламасы

en: Invalid filename
kk: Файл аты қате

en: Invalid filename %s
kk: Қате файл аты %s

en: Invalid reply
kk: Қате жауап

en: Items in the trash may not be modified
kk: Қоқыс шелегіндегі нәрселерді өзгерте алмайсыз

en: Local Network
kk: Жергілікті желі

en: Location is already mounted
kk: Орналасу тіркелген болып тұр

en: Location is not mountable
kk: Орналасу тіркелуге келмейді

en: Log In Anyway
kk: Сонда да кіру

en: Login dialog cancelled
kk: Кіру сұхбатынан бас тартылды

en: Main daemon for GVFS
kk: GVFS үішн басты қызметі

en: Metadata daemon for GVFS
kk: GVFS үшін метаақпарат қызметі

en: Mount point does not exist
kk: Тіркелу нүктесі жоқ болып тұр

en: My Files
kk: Менің файлдарым

en: Name already exists
kk: Аты бар болып тұр

en: Network
kk: Желі

en: Network Location Monitor
kk: Желілік орналасулар бақылаушысы

en: New name too long
kk: Жаңа аты тым ұзын

en: No
kk: Жоқ

en: No MTP devices found
kk: MTP құрылғылары табылмады

en: No camera specified
kk: Камера көрсетілмеген

en: No device specified
kk: Құрылғы көрсетілмеген

en: No drive specified
kk: Жетек көрсетілмеген

en: No hostname specified
kk: Хост аты көрсетілмеген

en: No medium in the drive
kk: Жетекте тасушы жоқ

en: No mount type specified
kk: Тіркеу түрі көрсетілмеген

en: No route to host
kk: Хостқа дейінгі бағдар жоқ

en: No space left on server
kk: Серверде орын қалмаған

en: No such file
kk: Ондай файл жоқ

en: No such file %s on drive %s
kk: %s файлы %s жетегінен табылмады

en: No such file or directory
kk: Ондай файл не бума жоқ

en: No volume specified
kk: Том көрсетілмеген

en: Not a directory
kk: Бума емес

en: Not a mountable file
kk: Тіркеуге болатын файл емес

en: Not a regular file
kk: Қалыпты файл емес

en: Not enough space on volume
kk: Томда орын жетпейді

en: Not supported (not same directory)
kk: Қолдауы жоқ (дәл сол бума емес)

en: Not supported (the source is a directory, but the destination is an existing file)
kk: Қолдауы жоқ (қайнар көзі бума, ал мақсаты қалыпты файл болып тұр)

en: Not supported (the source is a directory, the destination is a directory too)
kk: Қолдауы жоқ (қайнар көзі де, мақсаты да бума болып тұр)

en: Not supported (the source is a file, but the destination is a directory)
kk: Қолдауы жоқ (қайнар көзі қалыпты файл , ал мақсаты бума болып тұр)

en: Object being moved doesn’t exist
kk: Жылжытылатын объект жоқ болып тұр

en: Object with that name already exists
kk: Осылай аталатын объект бар болып тұр

en: Operation failed
kk: Әрекет сәтсіз

en: Operation not supported
kk: Әрекетке қолдау жоқ

en: Operation was cancelled
kk: Әрекеттен бас тартылды

en: Page type unknown
kk: Белгісіз парақ түрі

en: Password dialog cancelled
kk: Парольді сұрау сұхбатынан бас тартылды

en: Perform file operations
kk: Файл әрекеттерін орындау

en: Permission denied
kk: Рұқсаты жоқ

en: Permission denied.
kk: Рұқсаты жоқ.

en: Permission denied: Perhaps this host is disallowed or a privileged port is needed
kk: Рұқсат етілмеген: Мүмкін, бұл хостқа байланысуға рұқсат жоқ, немесе жеке порт керек болып тұр

en: Protocol error
kk: Хаттама қатесі

en: Recent
kk: Жуырдағы

en: Remote Login
kk: Қашықтан кіру

en: Replace old daemon.
kk: Ескі қызметті алмастыру.

en: Response invalid
kk: Жауап жарамсыз

en: Shared drives
kk: Ортақ дискілер

en: Shared with me
kk: Менімен бөлісілген

en: Show program version.
kk: Бағдарлама нұсқасын көрсету.

en: Source file and/or destination directory doesn’t exist
kk: Қайнар көзі файлы және/немесе мақсат бумасы жоқ болып тұр

en: Source file is a directory
kk: Қайнар көз файлы бума болып тұр

en: Storage (%X)
kk: Сақтау құрылғысы (%X)

en: Target directory already exists
kk: Мақсат бумасы бар болып тұр

en: Target file already exists
kk: Мақсат файлы бар болып тұр

en: Target file exists
kk: Мақсат файлы бар болып тұр

en: Target file is a directory
kk: Мақсат файлы бума болып тұр

en: Target file is not a regular file
kk: Мақсат файлы қалыпты файл емес болып тұр

en: Target file is open
kk: Мақсат файлы ашық болып тұр

en: Target is a directory
kk: Мақсат бума болып тұр

en: Target object doesn’t exist
kk: Мақсат объекті жоқ болып тұр

en: Target object is not a directory
kk: Мақсат объекті бума емес

en: The FTP server is busy. Try again later
kk: FTP сервері бос емес болып тұр. Кейінірек қайталап көріңіз

en: The certificate does not match the identity of the site.
kk: Сертификат сайттың анықтағышына сәйкес келмейді.

en: The certificate has been revoked.
kk: Сертификат қайта шақырылған.

en: The certificate has expired.
kk: Сертификаттың мерзімі аяқталған.

en: The certificate’s activation time is in the future.
kk: Сертификаттың белсендіру уақыты болашақта болып тұр.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
kk: Сертификат алгоритмі қауіпсіз емес ретінде саналады.

en: The command is not supported by the server.
kk: Сервер команданы қолдамайды.

en: The connection is closed
kk: Байланыс жабылған

en: The connection is not opened
kk: Байланыс ашылмаған

en: The connection was interrupted
kk: Байланыс үзілген

en: The device did not respond
kk: Құрылғы жауап қайтармай тұр

en: The device is password protected
kk: Құрылғы парольмен қорғалған

en: The file is not a directory
kk: Файл бума емес

en: The file was externally modified
kk: Файл сыртқы түрде өзгертілді

en: The given drive was not found
kk: Көрсетілген жетек табылмады

en: The given mount was not found
kk: Көрсетілген тіркелу табылмады

en: The given volume was not found
kk: Көрсетілген том табылмады

en: The password prompt was cancelled.
kk: Парольді сұрау сұхбатынан бас тартылды.

en: The recent folder may not be deleted
kk: Жуырдағы буманы өшіру мүмкін емес

en: The server doesn’t support passwords longer than %d character. | The server doesn’t support passwords longer than %d characters.
kk[0]: Сервер %d таңбадан ұзын парольдерді қолдамайды.

en: The server “%s” doesn’t support anonymous access.
kk: "%s" сервері анонимды қатынауды қолдамайды.

en: The signing certificate authority is not known.
kk: Қолтаңба қойған сертификаттың сертификаттау орталығы белгісіз.

en: The specified location is not mounted
kk: Көрсетілген орналасу тіркелмеген

en: The specified location is not supported
kk: Көрсетілген орналасуға қолдау жоқ

en: The trash folder may not be deleted
kk: Қоқыс шелегі бумасын өшіруге болмайды

en: The user has not trusted this computer
kk: Пайдаланушы бұл компьютерге сенбеді

en: Timed out running command-line “%s”
kk: "%s" командалық жолды орындау кезінде күту уақыты бітті

en: Timed out when logging in
kk: Кіру кезінде күту мерзімі біткен

en: Too many authentication failures
kk: Сәтсіз аутентификация талаптарының саны тым көп

en: Too many files open
kk: Тым көп файл ашық болып тұр

en: Trash
kk: Қоқыс шелегі

en: Try again
kk: Қайтадан көріңіз

en: Try “%s --help” for more information.
kk: Көбірек білу үшін "%s --help" көріңіз.

en: Unable to allocate memory while detecting MTP devices
kk: MTP құрылғыларын анықтау кезінде жадыны бөлу мүмкін емес

en: Unable to connect
kk: Байланысу мүмкін емес

en: Unable to connect to MTP device
kk: MTP құрылғысына байланысу мүмкін емес

en: Unable to connect to the server “%s” with the given password.
kk: "%s" серверіне көрсетілген парольмен байланысу мүмкін емес.

en: Unable to create temporary directory
kk: Уақытша буманы жасау мүмкін емес

en: Unable to create temporary file
kk: Уақытша файлды жасау сәтсіз аяқталды

en: Unable to create temporary file (%s)
kk: Уақытша файлды жасау мүмкін емес (%s)

en: Unable to disconnect from the server.
kk: Сервермен байланысты үзу мүмкін емес.

en: Unable to find supported SSH command
kk: Қолдауы бар SSH командасын табу сәтсіз аяқталды

en: Unable to login to the server “%s” with the given password.
kk: "%s" серверіне көрсетілген парольмен кіру мүмкін емес.

en: Unable to move metadata keys
kk: Метаақпарат кілттерін жылжыту мүмкін емес

en: Unable to open MTP device “%03u,%03u”
kk: "%03u,%03u" MTP құрылғысын ашу мүмкін емес

en: Unable to remove metadata keys
kk: Метаақпарат кілттерін өшіру мүмкін емес

en: Unable to set metadata key
kk: Метаақпарат кілтін орнату мүмкін емес

en: Unable to spawn SSH program
kk: SSH бағдарламасын жөнелту мүмкін емес

en: Unable to spawn SSH program: %s
kk: SSH бағдарламасын жөнелту мүмкін емес: %s

en: Unable to unset metadata key
kk: Метаақпарат кілт мәнін қайтару мүмкін емес

en: Unexpected end of stream
kk: Күтілмеген ағын соңы

en: Unexpected reply from server
kk: Серверден күтпеген жауап алынды

en: Unknown error.
kk: Белгісіз қате.

en: Unknown reason
kk: Себебі белгісіз

en: Unmount Anyway
kk: Сонда да тіркеуден босату

en: Unmounting %s
    Disconnecting from filesystem.
kk: %s тіркеуден босату
    Файлдық жүйемен байланысты тоқтату.

en: Unmounting %s
    Please wait
kk: %s тіркеуден босату
    Күте тұрыңыз

en: Unnamed Drive
kk: Атаусыз диск

en: Unnamed Drive (%s)
kk: Атаусыз диск (%s)

en: Unsupported authentication method for %s
kk: %s үшін аутентификация тәсіліне қолдау жоқ

en: Unsupported network protocol
kk: Қолдау жоқ желі хаттамасы

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
kk: Қолданылуы: %s --spawner dbus-id object_path

en: Usage: %s key=value key=value …
kk: Қолданылуы: %s кілт=мәні кілт=мәні …

en: User refused to trust this computer
kk: Пайдаланушы бұл компьютерге сенуден бас тартты

en: Volume
kk: Том

en: Volume doesn’t exist
kk: Том жоқ болып тұр

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
kk: Бөлім бос емес
    Бір не бірнеше қолданба осы бөлімді бос емес қылып ұстап отыр.

en: Volume is read-only
kk: Том тек оқу үшін қолжетерлік

en: WebDAV share
kk: WebDAV бөлісу бумасы

en: Windows Network
kk: Windows желісі

en: Windows Network File System Service
kk: Windows желілік файлдық жүйе қызметі

en: Windows shares on %s
kk: %s ішіндегі Windows ортақ бумалары

en: Writing data to %s
    Device should not be unplugged.
kk: %s ішіне деректерді жазу
    Құрылғы шығарылмауы тиіс.

en: Yes
kk: Иә

en: Your password has expired.
kk: Пароліңіздің мерзімі аяқталған.

en: Your password needs to be changed.
kk: Пароліңізді ауыстыру керек.

en: can’t get metadata proxy
kk: метаақпарат проксиін алу мүмкін емес

en: can’t open metadata tree
kk: метаақпарат ағашын ашу мүмкін емес

en: error starting mount daemon
kk: тіркеу қызметін іске қосу қатесі

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
kk: libimobiledevice қатесі: Аргумент қате

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
kk: libimobiledevice қатесі: Құрылғы табылмады. usbmuxd дұрыс орнатылғанына көз жеткізіңіз.

en: libmtp error: %s
kk: libmtp қатесі: %s

en: values must be string or list of strings
kk: мәндер жолдар не долдар тізімі болуы керек
