master - en to kk translation catalogue (409 entries)

en: 
    %sCharge full design:	%5d mAh
kk: 
    %sТолық заряд (дизайн):	%5d мА*сағ

en: 
    %sCharge full:			%5d mAh
kk: 
    %sТолық заряд:			%5d мА*сағ

en: 
    %sCharge now:			%5d mAh
kk: 
    %sАғымдағы заряд:			%5d мА*сағ

en: 
    %sCurrent Voltage:		%.3lf V
kk: 
    %sАғымдағы кернеу:		%.3lf В

en: 
    %sCurrent now:			%5d mA
kk: 
    %sАғымдағы ток:			%5d мА

en: 
    %sEnergy full design:		%5d mWh
kk: 
    %sТолық энергия (дизайн):		%5d мВт*сағ

en: 
    %sEnergy full:			%5d mWh
kk: 
    %sТолық энергия:			%5d мВт*сағ

en: 
    %sEnergy now:			%5d mWh
kk: 
    %sАғымдағы энергиясы:			%5d мВт*сағ

en: 
    %sPower now:			%5d mW
kk: 
    %sАғымдағы қорегі:			%5d мВт

en: 
    Visit http://lxde.org/ for detail.
kk: 
    Көбірек білу үшін http://lxde.org/ шолыңыз.

en:  --help      -- print this help and exit
kk:  --help      -- бұл көмек ақпаратын шығару мен шығу

en:  --profile name -- use specified profile
kk:  --profile name -- көрсетілген профайлды қолдану

en:  --version   -- print version and exit
kk:  --version   -- нұсқасын шығару мен шығу

en:  -h  -- same as --help
kk:  -h  -- тура --help сияқты

en:  -p  -- same as --profile
kk:  -p  -- тура --profile сияқты

en:  -v  -- same as --version
kk:  -v  -- тура --version сияқты

en: "%s" Settings
kk: "%s" баптаулары

en: % Percent
kk: % пайыз

en: %lu packet | %lu packets
kk[0]: %lu пакет

en: <Hidden Access Point>
kk: <Жасырын қатынау нүктесі>

en: <b>Activity</b>
kk: <b>Белсенділігі</b>

en: <b>Automatic hiding</b>
kk: <b>Автожасыру</b>

en: <b>Background</b>
kk: <b>Фон</b>

en: <b>Connection</b>
kk: <b>Байланыс</b>

en: <b>Font</b>
kk: <b>Қаріп</b>

en: <b>Launchbar</b>
kk: <b>Жөнелткіштер панелі</b>

en: <b>Log level</b>
kk: <b>Журналдау деңгейі</b>

en: <b>Mode:</b>
kk: <b>Режимі:</b>

en: <b>Network Device</b>
kk: <b>Желілік құрылғы</b>

en: <b>Position</b>
kk: <b>Орны</b>

en: <b>Properties</b>
kk: <b>Қасиеттер</b>

en: <b>Set Preferred Applications</b>
kk: <b>Таңдамалы қолданбаларды көрсету</b>

en: <b>Signal Strength</b>
kk: <b>Сигнал деңгейі</b>

en: <b>Size</b>
kk: <b>Өлшемі</b>

en: <b>Taskbar</b>
kk: <b>Тапсырмалар панелі</b>

en: ALSA (or pulseaudio) had a problem. Please check the lxpanel logs.
kk: ALSA (немесе pulseaudio) мәселесі орын алды. lxpanel журналдарын тексеріңіз.

en: A_dd to Launcher
kk: Жөнелткіштер панеліне қо_су

en: About
kk: Осы туралы

en: Action when clicked (default: display calendar)
kk: Шерту кезіндегі әрекеті (бастапқы: күнтізбені көрсету)

en: Action when clicked (default: lxtask)
kk: Шерту кезіндегі әрекеті (бастапқы: lxtask)

en: Activity
kk: Белсенділігі

en: Add / Remove Panel Items
kk: Панель элементтерін қосу не өшіру

en: Add Keyboard Layout
kk: Пернетақта жаймасын қосу

en: Add a separator to the panel
kk: Панельге ажыратқышты қосу

en: Add indicator applets to the panel
kk: Панельге индикатор апплеттерін қосу

en: Add plugin to panel
kk: Панельге плагинді қосу

en: Add to desktop
kk: Жұмыс үстеліне қосу

en: Address:
kk: Адресі:

en: Advanced
kk: Кеңейтілген

en: Advanced setxkbmap Options
kk: setxkbmap кеңейтілген баптаулары

en: Alarm command
kk: Ескерту командасы

en: Alarm time (minutes left)
kk: Ескерту уақыты (минут қалды)

en: Alignment:
kk: Туралауы:

en: All
kk: Барлығы

en: Allocate space
kk: Орынды бөлу

en: Alternately iconify/shade and raise
kk: Альтернативті түрде таңбаша ету/қайыру мен қайтару

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: Application Launch Bar
kk: Қолданбаларды жөнелту панелі

en: Application Launch and Task Bar
kk: Қолданбаларды жөнелту және тапсырмалар панелі

en: Application Menu
kk: Қолданбалар мәзірі

en: Audio Card
kk: Дыбыстық картасы

en: Automatic sensor location
kk: Сенсорларды автоанықтау

en: Automatic temperature levels
kk: Температураның автодеңгейлері

en: Available plugins
kk: Қолжетерлік плагиндер

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Bar with buttons to launch application
kk: Қолданбаларды жөнелту үшін батырмалары бар панель

en: Bar with buttons to launch application and/or show all opened windows
kk: Қолданбаларды жөнелту немесе барлық ашық терезелерді көрсету үшін батырмалары бар панель

en: Battery %d: %d%% charged
kk: Батарея %d: заряды %d%%

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d left
kk: Батарея %d: заряды %d%%, %d:%02d қалды

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d until full
kk: Батарея %d: заряды %d%%, %d:%02d толғанша дейін

en: Battery Monitor
kk: Батарея бақылаушысы

en: Battery low
kk: Батарея заряды аз

en: Bold font
kk: Жуан қаріп

en: Border width
kk: Шек ені

en: Bottom
kk: Төмен

en: Broadcast:
kk: Кеңтаратылым:

en: Browse directory tree via menu (Author = PCMan)
kk: Бумаларды ағаш түрінде шолу (Авторы = PCMan)

en: Btn%s
kk: Бат.%s

en: CPU Usage Monitor
kk: CPU қолданылуы мониторы

en: CPU color
kk: Процессор түсі

en: CPU usage: %.2f%%
kk: CPU қолданылуы: %.2f%%

en: CPUFreq frontend
kk: CPUFreq фронтенді

en: C_hange
kk: Ө_згерту

en: Cannot assign '%s' as a global hotkey: it is already bound.
kk: "%s" глобалды жарлық ретінде тағайындау мүмкін емес: ол қолдануда болып тұр.

en: Cannot open /proc/net/dev: %s
kk: /proc/net/dev ашу мүмкін емес: %s

en: Center
kk: Ортасы

en: Center text
kk: Мәтін ортасында

en: Change Layout Option
kk: Жайма опцияларын ауыстыру

en: Channel to Operate
kk: Негізгі арна

en: Charging color 1
kk: Зарядталу түсі 1

en: Charging color 2
kk: Зарядталу түсі 2

en: City
kk: Қала

en: Click for Open Mixer
kk: Микшерді ашу үшін шерту

en: Click for Toggle Mute
kk: Іске қосу/сөнд. үшін шерту

en: Click for Volume Slider
kk: Баптағыш үшін шерту

en: Clock Format
kk: Сағат пішімі

en: Clock Indicator
kk: Сағат индикаторы

en: Combine multiple application windows into a single button
kk: Қолданбаның бірнеше терезесін бір батырмаға біріктіру

en: Command line options:
kk: Командалық жол опциялары:

en: Command to Open Mixer
kk: Микшерді ашу командасы

en: Con_figure
kk: Бап_тау

en: Config tool
kk: Баптау сайманы

en: Confirm
kk: Растау

en: Connection Properties
kk: Байланыс қасиеттері

en: Connection Properties: %s
kk: Байланыс қасиеттері: %s

en: Connection has limited or no connectivity
kk: Байланыс шектелген немесе онда байланыс жоқ

en: Copyright (C) 2008-2021
kk: Құқықтары қорғалған (C) 2008-2021

en: Could not connect to interface, '%s'
kk: Интерфейске қатынау мүмкін емес, '%s'

en: Could not parse 'netstat' output. Unknown format
kk: 'netstat' шығысын талдау мүмкін емес. Пішімі белгісіз

en: Could not parse /proc/net/dev. No data.
kk: /proc/net/dev талдау мүмкін емес. Деректер жоқ.

en: Could not parse /proc/net/dev. Unknown format.
kk: /proc/net/dev талдау мүмкін емес. Пішімі белгісіз.

en: Could not parse /proc/net/wireless. No data.
kk: /proc/net/wireless талдау мүмкін емес. Деректер жоқ.

en: Could not parse /proc/net/wireless. Unknown format.
kk: /proc/net/wireless талдау мүмкін емес. Пішімі белгісіз.

en: Could not parse command line '%s': %s
kk: '%s' командалық жолын талдау мүмкін емес: %s

en: Could not parse interface name from '%s'
kk: '%s' ішінен интерфейс атын талдау мүмкін емес

en: Could not parse interface statistics from '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;
kk: '%s' үшін интерфейс статистикасын талдау мүмкін емес. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;

en: Could not parse wireless details from '%s'. link_idx = %d;
kk: '%s' үшін сымсыз байланыс ақпаратын талдау мүмкін емес. link_idx = %d;

en: Could not send ioctl to interface, '%s'
kk: Интерфейске ioctl жіберу мүмкін емес, '%s'

en: Country
kk: Ел

en: Create New Panel
kk: Жаңа панельді жасау

en: Current Conditions for %s
kk: %s үшін ағымдағы күйі

en: Current Location
kk: Ағымдағы орналасу

en: Currently in
kk: Ағымдағы

en: Currently loaded plugins
kk: Ағымдағы жүктелген плагиндер

en: Custom Image
kk: Суретті көрсету

en: Custom color
kk: Таңдауыңызша түс

en: Custom:
kk: Таңдауыңызша:

en: Delete This Panel
kk: Бұл панельді өшіру

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Desktop Number / Workspace Name
kk: Жұмыс үстел нөмірі/Жұмыс орны атауы

en: Desktop Pager
kk: Жұмыс орындарын ауыстырғышы

en: Desktop panel for LXDE project
kk: LXDE жобасы үшін жұмыс үстел панелі

en: Destination:
kk: Мақсаты:

en: Digital Clock
kk: Цифрлық сағат

en: Directory
kk: Бума

en: Directory Menu
kk: Бумалар мәзірі

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disable enlargement for small task icons
kk: Тапсырмалардың кіші таңбашаларын үлкейтуге тыйым салу

en: Discharging color 1
kk: Заряд беру түсі 1

en: Discharging color 2
kk: Заряд беру түсі 2

en: Disconnected
kk: Байланыспаған

en: Display
kk: Көрсету

en: Display CPU usage
kk: Процессор қолданылуын көрсету

en: Display RAM usage
kk: Жады қолданылуын көрсету

en: Display and control volume
kk: Дыбыс деңгейін көрсету және басқару

en: Display battery status using ACPI
kk: Батарея күйін ACPI көмегімен көрсету

en: Display desktop names
kk: Жұмыс үстелдер аттарын көрсету

en: Display digital clock and tooltip
kk: Цифрлық сағатты мен қалқымалы кеңесті көрсету

en: Display monitors (CPU, RAM)
kk: Мониторларды көрсету (процессор, жады)

en: Display system temperature
kk: Жүйелік температураны көрсету

en: Display workspace number, by cmeury@users.sf.net
kk: Жұмыс орын нөмірін көрсету, жазған cmeury@users.sf.net

en: Do _not reset existing options
kk: Бар болып тұрған баптауларды таста_мау

en: Dynamic
kk: Динамикалық

en: Edge:
kk: Орналасуы:

en: Encryption Key:
kk: Шифрлеу кілті:

en: Enter New Location
kk: Жаңа орналасуды енгізіңіз

en: Enter the command you want to execute:
kk: Орындау үшін командалық жолды енгізіңіз:

en: Enter the:
    - city, or
    - city and state/country, or
    - postal code
    for which to retrieve the weather forecast.
kk: Ауа райы болжамын алу үшін енгізіңіз:
    - қала, немесе
    - қала және штат/ел, немесе
    - пошта индесі.

en: Err
kk: Қате

en: Error
kk: Қате

en: Error, you need to install an application to configure the sound (pavucontrol, alsamixer ...)
kk: Қате, сізге дыбысты басқаратын қолданбаны орнату керек (pavucontol, alsamixer ...)

en: Feels like:
kk: Сезіледі:

en: File Manager:
kk: Файлдар басқарушысы:

en: Flag
kk: Жалау

en: Flash when there is any window requiring attention
kk: Терезе назарыңызды сұрап тұрса, батырманы жыпылықтау

en: Flat buttons
kk: Жалпақ батырмалар

en: Forecast
kk: Болжам

en: Forecast for %s unavailable.
kk: %s үшін болжам қолжетерсіз.

en: Format codes: man 3 strftime; %n for line break
kk: Пішім кодтары: man 3 strftime; %n жолды тасымалдау үшін

en: Frequency: %d MHz
    Governor: %s
kk: Жиілік: %d МГц
    Режимі: %s

en: Front
kk: Алдыңғы

en: General
kk: Жалпы

en: Geometry
kk: Геометриясы

en: HW Address:
kk: HW адресі:

en: Handle keyboard layouts
kk: Пернетақта жаймасын талдау

en: Headphone
kk: Құлаққап

en: Height:
kk: Биіктігі:

en: Hide if there is no battery
kk: Батарея болмаса, жасыру

en: Hotkey for Volume Down
kk: "Дыбысты азайту" пернесі

en: Hotkey for Volume Mute
kk: "Дыбысты басу" пернесі

en: Hotkey for Volume Up
kk: "Дыбысты қосу" пернесі

en: Humidity:
kk: Ылғалдылық:

en: IP Address:
kk: IP адресі:

en: Ico_nify
kk: Таңба_шамен

en: Icon
kk: Таңбаша

en: Icon size:
kk: Таңбаша өлшемі:

en: Icons only
kk: Тек таңбашалар

en: Idle
kk: Іссіз

en: Image
kk: Сурет

en: Indicator Applications
kk: Индикатор қолданбалары

en: Indicator applets
kk: Индикатор апплеттері

en: Indicators for CapsLock, NumLock, and ScrollLock keys
kk: CapsLock, NumLock пен ScrollLock пернелері үшін индикатор

en: Info
kk: Ақпарат

en: Integrated Application Launch Bar and Task Bar
kk: Құрамындағы қолданбаларды жөнелту және тапсырмалар панелдері

en: Interface
kk: Сыртқы түрі

en: Interface to monitor
kk: Бақылау үшін интерфейс

en: Keep _system layouts
kk: Жү_елік жаймаларды сақтап қалу

en: Key combination '%s' cannot be used as a global hotkey, sorry.
kk: '%s' пернелер комбинациясын глобалды жарлық ретінде қолдану мүмкін емес.

en: Keyboard LED
kk: Пернетақта шамдары

en: Keyboard Layout Handler
kk: Пернетақта жаймасын талдаушысы

en: Keyboard Layouts
kk: Пернетақта жаймалары

en: Keyboard Model
kk: Пернетақта моделі

en: Label
kk: Белгі

en: Last updated:
kk: Соңғы жаңартылған:

en: Launch Mixer
kk: Микшерді жөнелту

en: Launchers
kk: Жөнелткіштер

en: Layout
kk: Жайма

en: Left
kk: Сол жақ

en: Left click to iconify all windows.  Middle click to shade them.
kk: Тышқанның сол жақ батырмасы барлық терезелерді қайырады. Орта батырмасы жасырады.

en: LeftBtn
kk: СолЖақБат

en: Line
kk: Сызықтық

en: LineOut
kk: Сызықтық шығыс

en: Location '%s' not found!
kk: '%s' орналасуы табылмады!

en: Location matches for '%s'
kk: '%s' үшін сәйкес орналасулар

en: Location not set.
kk: Орналасу көрсетілмеген.

en: Location:
kk: Орналасу:

en: Log level
kk: Журналдау деңгейі

en: Logout
kk: Жүйеден шығу

en: Logout Command:
kk: Жүйеден шығу командасы:

en: Logout command is not set
kk: Жүйеден шығу командасы орнатылмаған

en: Ma_nual
kk: Қолме_н

en: Ma_ximize
kk: Ж_азық қылу

en: Make window managers treat the panel as dock
kk: Панельдерді бір-біріне тіркеу

en: Manage Networks
kk: Желілерді басқару

en: Margin:
kk: Шеті:

en: Master
kk: Басты

en: Maximum width of task button
kk: Тапсырма батырмасының максималды ені

en: Menu
kk: Мәзір

en: Messaging Menu
kk: Хабарламалар мәзірі

en: MiddleBtn
kk: ОртБат

en: Minimize All Windows
kk: Барлық терезелерді қайыру

en: Minimize panel when not in use
kk: Қолданбаған кезде панельді қайыру

en: Monitor and Manage networks
kk: Желілерді бақылау мен басқару

en: Monitor network status
kk: Желі күйін бақылау

en: Monitor:
kk: Монитор:

en: Mute
kk: Басу

en: Name
kk: Аты

en: Name:
kk: Аты:

en: Netmask:
kk: Желі маскасы:

en: Network Connection
kk: Желілік байланыс

en: Network Connection: %s
kk: Желілік байланыс: %s

en: Network Menu
kk: Желілік мәзір

en: Network Status Monitor
kk: Жүйелік қалып-күй бақылаушысы

en: Network cable is plugged out
kk: Желілік кабель алынған

en: New session is required for this option to take effect
kk: Бұл өзгеріс іске асу үшін, сессияны қайта бастау керек

en: No Indicators
kk: Индикаторлар жоқ

en: No batteries found
kk: Батареялар табылмады

en: No file manager is configured.
kk: Бапталған файлдар басқарушысы жоқ.

en: No network devices found
kk: Желілік құрылғылар табылмады

en: None
kk: Жоқ

en: None configured
kk: Ешбірі бапталмаған

en: Normal color
kk: Қалыпты түс

en: Number of battery to monitor
kk: Бақылау үшін батарея нөмірі

en: Only Application Launch Bar
kk: Тек қолданбаларды жөнелту панелі

en: Only Task Bar (Window List)
kk: Тек тапсырмалар жолағы (Терезелер тізімі)

en: Only show windows on the same monitor as the task bar
kk: Тек тапсырмалар панелімен бір мониторда орналасқан терезелерді көрсету

en: Open in _Terminal
kk: Терм_иналда ашу

en: Orientation
kk: Бағдары

en: Panel
kk: Панель

en: Panel Applets
kk: Панель апплеттері

en: Panel Icon Size
kk: Таңбашалар панелінің өлшемі

en: Panel Preferences
kk: Панель баптаулары

en: Panel Settings
kk: Панель баптаулары

en: Per Window Settings
kk: Әр терезе үшін баптау

en: Pixels
kk: Пиксель

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    
    %s
kk: Келесі мәселені шешу үшін жүйелік администраторыңызға хабарласыңыз:
    
    %s

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Pressure:
kk: Қысым:

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Protocol:
kk: Хаттама:

en: Quit
kk: Шығу

en: RAM color
kk: Жады түсі

en: RAM usage: %.1fMB (%.2f%%)
kk: Жады қолданылуы: %.1fMB (%.2f%%)

en: R_estore
kk: Қа_лпына келтіру

en: Really delete this panel?
    <b>Warning: This can not be recovered.</b>
kk: Бұл панельді шынымен өшіру керек пе?
    <b>Ескерту: Бұл әрекетті қайтаруға болмайды.</b>

en: Received
kk: Алынған

en: Received:
kk: Алынған:

en: Receiving
kk: Алу

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Rem_ove from Launcher
kk: Жөнелткіштер панелінен ө_шіру

en: Remote IP:
kk: Қашықтағы IP:

en: Remove "%s" From Panel
kk: Панельден "%s" өшіру

en: Repair
kk: Түзету

en: Reserve space, and not covered by maximized windows
kk: Орынды резервілеу және жазық терезелермен жаппау

en: Resource monitors
kk: Ресурстар бақылаушысы

en: Restart
kk: Қайта қосу

en: Right
kk: Оң жақ

en: RightBtn
kk: ОңЖақБат

en: Run
kk: Жөнелту

en: SIOCGIFCONF error: %s
kk: SIOCGIFCONF қатесі: %s

en: SIOCGIFFLAGS error: %s
kk: SIOCGIFFLAGS қатесі: %s

en: Scope:
kk: Аймағы:

en: Searching for '%s'...
kk: '%s' іздеу...

en: Select Keyboard Model
kk: Пернетақта моделін таңдаңыз

en: Select Layout Change Type
kk: Пернетақта жаймасын ауыстыру түрін таңдаңыз

en: Select a directory
kk: Буманы таңдаңыз

en: Select a file
kk: Файлды таңдаңыз

en: Select an image file
kk: Сурет файлын таңдаңыз

en: Sending
kk: Жіберу

en: Sending/Receiving
kk: Жіберу/Алу

en: Sends commands to all desktop windows.
    Supported commands are 1) iconify and 2) shade
kk: Барлық терезелерге командаларды жібереді.
    Мүмкін командалар 1) таңбаша ету мен 2) қайыру

en: Sensor
kk: Сенсор

en: Sent
kk: Жіберілген

en: Sent:
kk: Жіберілген:

en: Separator
kk: Ажыратқыш

en: Session Menu
kk: Сессия мәзірі

en: Setting Encryption Key
kk: Шифрлеу кілтін орнату

en: Show CapsLock
kk: CapsLock көрсету

en: Show Extended Information
kk: Кеңейтілген ақпаратты көрсету

en: Show Layout as
kk: Жайманы қалайша көрсету

en: Show NumLock
kk: NumLock көрсету

en: Show ScrollLock
kk: ScrollLock көрсету

en: Show Signal
kk: Сигналды көрсету

en: Show tooltips
kk: Қалқымалы кеңестерді көрсету

en: Show weather conditions for a location.
kk: Орналасу үшін ауа райы күйін көрсету.

en: Show windows from all desktops
kk: Барлық жұмыс орындарынан терезелерді көрсету

en: Signal
kk: Сигнал

en: Simple pager plugin
kk: Жұмыс орындарын ауыстыру

en: Size
kk: Өлшемі

en: Size when minimized
kk: Қайырылған кездегі өлшемі

en: Solid color (with opacity)
kk: Түсті қолдану (мөлдірлілікпен)

en: Sorry, there was no window manager configuration program found.
kk: Кешіріңіз, терезелер басқарушысын баптау бағдарламасы табылмады.

en: Sound Menu
kk: Дыбыс мәзірі

en: Source:
kk: Көзі:

en: Space reservation is not available for this panel because there is another monitor beyond this edge and reservation would cover it if enabled.
kk: Бұл панель үшін резервтеу мүмкін емес, өйткені оның шетінен кейін басқа монитор бар, және де резервтеу оған тиеді.

en: Spacer
kk: Ажыратқыш

en: Spacing
kk: Аралық

en: Speaker+LO
kk: Динамикке шығыс

en: State
kk: Күйі

en: Stats
kk: Статистика

en: Status:
kk: Күйі:

en: Stretch
kk: Созу

en: Subnet Mask:
kk: Желі маскасы:

en: Sunrise:
kk: Күннің шығуы:

en: Sunset:
kk: Күннің батуы:

en: Support
kk: Қолдау

en: Surround
kk: Айнала

en: System Tray
kk: Жүйелік трей

en: System theme
kk: Жүйелік тема

en: System tray
kk: Жүйелік трей

en: Task Bar (Window List)
kk: Тапсырмалар жолағы (Терезелер тізімі)

en: Temperature Monitor
kk: Температураны бақылаушысы

en: Terminal Emulator:
kk: Терминал эмуляторы:

en: Text
kk: Мәтін

en: The current error condition
kk: Қатенің ағымдағы қалып-күйі

en: The current interface the icon is monitoring.
kk: Белсенді байланыстың таңбашасы.

en: The interface name
kk: Интерфейс аты

en: The interface packets/bytes statistics
kk: Интерфейстің пакеттер/байттар статистикасы

en: The interface state
kk: Интерфейс аты

en: The orientation of the tray.
kk: Трей бағдары.

en: There is no room for another panel. All the edges are taken.
kk: Жаңа панель үшін орын жоқ. Бұрыштардың барлығы қолдануда болып тұр.

en: There was an error displaying help:
    %s
kk: Көмек ақпаратын көрсету кезінде қате кетті:
    %s

en: This wireless network was encrypted.
    You must have the encryption key.
kk: Сымсыз желі шифрленген.
    Сізде шифрлеу кілті болуы керек.

en: Today:
kk: Бүгін:

en: Tomorrow:
kk: Ертең:

en: Tooltip Format
kk: Хабарлама пішімі

en: Tooltip only
kk: Тек қалқымалы кеңес

en: Tooltips Enabled
kk: Қалқымалы кеңестер іске қосылған

en: Top
kk: Жоғары

en: Type:
kk: Түрі:

en: Unable to open socket: %s
kk: Сокетті ашу мүмкін емес: %s

en: Units:
kk: Өлшем бірліктері:

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Updates:
kk: Жаңартулар:

en: Use mouse wheel
kk: Тышқан дөңгелегін қолдану

en: Variant
kk: Нұсқасы

en: Visibility:
kk: Көріну:

en: Volume
kk: Дыбыс

en: Volume Control
kk: Дыбыс деңгейі

en: Volume control
kk: Дыбыс деңгейі

en: Warn
kk: Ескерту

en: Warning1 color
kk: Ескерту түсі 1

en: Warning1 temperature
kk: Температура шегі 1

en: Warning2 color
kk: Ескерту түсі 2

en: Warning2 temperature
kk: Температура шегі 2

en: Weather Plugin
kk: Ауа райы плагині

en: Weather Preferences
kk: Ауа райы баптаулары

en: Whether or not the icon's tooltips are enabled.
kk: Таңбашаның қалқымалы кеңестері іске қосылған ба, соны анықтайды.

en: Whether or not the signal strength should be displayed.
kk: Сигналдың деңгейін көрсету керек пе, соны анықтайды.

en: Whether the interface is a wireless interface
kk: Интерфейс сымсыз интерфейс пе

en: Width:
kk: Ені:

en: Wind:
kk: Жел:

en: Wireless
kk: Сымсыз

en: Wireless Connection has no connectivity
kk: Сымсыз байланыста байланыс жоқ

en: Wireless Networks not found in range
kk: Сымсыз желілер табылмады

en: Wireless signal strength percentage
kk: Сымсыз желі сигнал деңгейінің пайызы

en: Workspace %d
kk: Жұмыс орны %d

en: Workspace _%d
kk: Жұмыс орны _%d

en: You must specify a location.
kk: Орналасуды көрсетуіңіз керек.

en: [N/A]
kk: [Қолжетерсіз]

en: _All workspaces
kk: Б_арлық жұмыс орындары

en: _Automatic, every
kk: _Автоматты түрде, әр

en: _Browse
kk: Қара_п шығу

en: _Close Window
kk: Те_резені жабу

en: _Close all windows
kk: Барлық терезелерді ж_абу

en: _English (°F)
kk: Ағ_ылшын (°F)

en: _Metric (°C)
kk: _Метрлік (°C)

en: _Move to Workspace
kk: Жұмы_с орнына жылжыту

en: _Name:
kk: _Аты:

en: _New Instance
kk: Ж_аңа экземпляр

en: _New Location:
kk: Жаңа ор_наласу:

en: _Raise
kk: Кө_теру

en: _Remember layout for each window
kk: Әр т_ерезе үшін жайманы есте сақтау

en: _Set
kk: Ор_нату

en: bytes
kk: байт

en: default
kk: бастапқы

en: minutes
kk: минут

en: packets
kk: пакеттер

en: pixels
kk: пиксельдер
