pluma 1.26.0 - en to kk translation catalogue (604 entries)

en:   Ln %d, Col %d
kk:   Жол %d, Бағ %d

en: "%s" not found
kk: "%s" табылмады

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
kk: %s
    Қолжетерлік командалық жол опцияларын көру үшін, '%s --help' жөнелтіңіз.

en: %s is a directory.
kk: %s - бума.

en: %s is not a regular file.
kk: %s қалыпты файл емес.

en: %s is not a valid location.
kk: %s - дұрыс орналасу емес.

en: %s is not a valid location. Please check that you typed the location correctly and try again.
kk: %s дұрыс орналасу емес. Мақсат орналасуын дұрыс енгізгеніңізді тексеріп, қайталап көріңіз.

en: %s: invalid encoding.
kk: %s: кодталуы қате.

en: (Empty)
kk: (Бос)

en: (correct spelling)
kk: (емлесі дұрыс)

en: (no suggested words)
kk: (ұсынылатын сөздер жоқ)

en: / on %s
kk: /, %s жерінде

en: 01/11/2009 17:52:00
kk: 01/11/2014 17:52:00

en: A Text Editor for the MATE desktop environment
kk: MATE жұмыс үстел ортасы үшін мәтін түзеткіші

en: A file with the same name already exists. Please use a different name.
kk: Олай аталатын файл бар болып тұр. Басқа атын таңдаңыз.

en: A_dd Scheme
kk: Схеманы қ_осу

en: A_vailable encodings:
kk: Қ_олжетерлік кодтаулар:

en: Abbreviation
kk: Қысқартулар

en: About this application
kk: Бұл қолданба туралы

en: Above
kk: Үстiнде

en: Activation
kk: Белсендіру

en: Active plugins
kk: Белсенді плагиндер

en: Add Scheme
kk: Схеманы қосу

en: Add a new snippet...
kk: Жаңа сниппетті қосу...

en: Add or Remove...
kk: Қосу немесе өшіру…

en: Add w_ord
kk: Сө_зді қосу

en: Align
kk: Туралау

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: All Languages
kk: Барлық тілдер

en: All Text Files
kk: Барлық мәтіндік файлдар

en: All _Lower Case
kk: Барлығын _кіші әріпті қылу

en: All _Upper Case
kk: Барлығын _бас әріпті қылу

en: All documents
kk: Барлық құжаттар

en: All documents except untitled ones
kk: Атаусыз құжаттардан басқа барлық құжаттар

en: All files
kk: Барлық файлдар

en: All languages
kk: Барлық тілдер

en: All supported archives
kk: Барлық қолдауы бар архивтер

en: An error occurred
kk: Қате кетті

en: An error occurred while creating a new directory
kk: Жаңа буманы жасау кезінде қате кетті

en: An error occurred while creating a new file
kk: Жаңа файлды жасау кезінде қате кетті

en: An error occurred while deleting a file or directory
kk: Файл не буманы өшіру кезінде қате кетті

en: An error occurred while loading a directory
kk: Буманы жүктеу кезінде қате кетті

en: An error occurred while opening a directory in the file manager
kk: Буманы файлдар басқарушысында ашу кезінде қате кетті

en: An error occurred while renaming a file or directory
kk: Файл не бума атын ауыстыру кезінде қате кетті

en: An error occurred while setting a root directory
kk: Түбірлік буманы орнату кезінде қате кетті

en: Anchor
kk: Байланыс

en: Append to current document
kk: Ағымдағы құжатқа жалғау

en: Arabic
kk: Араб

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
kk: "%s" толығымен өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected files?
kk: Таңдалған файлдарды толығымен өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Armenian
kk: Армян

en: Array
kk: Массив

en: Automatic Indentation
kk: Автошегіну

en: Automatic indent
kk: Автошегіну

en: Automatically Detected
kk: Автоанықтау

en: Automatically Detected Encodings
kk: Автоанықталған кодтаулар

en: Autosave
kk: Автосақтау

en: Autosave Interval
kk: Автосақтау мерзімі

en: Available formats
kk: Қолжетерлік пішімдер

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Baltic
kk: Балтық

en: Body Font for Printing
kk: Баспаға шығару үшін құжат қарібі

en: Bold
kk: Жуан

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Border
kk: Шектер

en: Border color
kk: жақтау түсi

en: Build
kk: Жинау

en: Bytes
kk: Байттар

en: Bzip2 compressed archive
kk: Bzip2 сығылған архиві

en: C_haracter Encoding:
kk: Таң_балар кодталуы:

en: C_ommand color:
kk: К_оманда түсі:

en: Cannot move file to trash, do you
    want to delete permanently?
kk: Файлды қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес, оны
    қайтарылмастай өшіруді қалайсыз ба?

en: Celtic
kk: Келттік

en: Center
kk: Ортасы

en: Central European
kk: Орта Еуропалық

en: Ch_aracter Encoding:
kk: Таңбалар код_талуы:

en: Cha_nge
kk: Өз_герту

en: Change A_ll
kk: Бар_лығын қосу

en: Change _to:
kk: Немен алмас_тыру:

en: Changes made to the document in the last hour will be permanently lost.
kk: Соңғы сағатта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: Changes made to the document in the last minute will be permanently lost.
kk: Соңғы минутта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: Changes to document "%s" will be permanently lost.
kk: "%s" құжат өзгерістері қайтарылмастай жоғалады.

en: Character Encodings
kk: Таңбалар кодтаулары

en: Character encodings
kk: Таңбалар кодталуы

en: Characters (no spaces)
kk: Таңбалар (бас аралықтарсыз)

en: Characters (with spaces)
kk: Таңбалар (бас аралықтармен)

en: Check _Word
kk: Сө_зді тексеру

en: Check spelling
kk: Емлені тексеру

en: Checks the spelling of the current document.
kk: Ағымдағы құжаттың емлесін тексереді.

en: Chinese Simplified
kk: Қытайша жеңілдеткен

en: Chinese Traditional
kk: Қытайша дәстүрлі

en: Click on this button to select the font to be used by the editor
kk: Түзеткіш қолданатын қаріпті орнату үшін бұл батырманы басыңыз

en: Close _without Saving
kk: Сақта_май-ақ жабу

en: Close all open files
kk: Барлық ашық файлдарды сақтау

en: Close document
kk: Құжатты жабу

en: Close print preview
kk: Баспа алдында қарауды жабу

en: Close the current file
kk: Ағымдағы файлды жабу

en: Color Scheme
kk: Түтер схемавсы

en: Color Scheme Files
kk: Түстер схемалар файлдары

en: Columns
kk: Бағандар

en: Comment
kk: Пікір

en: Completed spell checking
kk: Емлені тексеру аяқталды

en: Configure date/time plugin
kk: Күн/уақыт плагинін баптау

en: Connection timed out. Please try again.
kk: Байланыс орнату уақыты бітті. Қайталап көріңіз.

en: Content type
kk: Құрама түрі

en: Copy the selection
kk: Ерекшелеуді көшіру

en: Could not create a backup file while saving %s
kk: %s сақтау кезінде қор көшірме файлын жасау сәтсіз аяқталды

en: Could not create a temporary backup file while saving %s
kk: %s сақтау кезінде уақытша қор көшірме файлын жасау сәтсіз аяқталды

en: Could not execute command: %s
kk: Команданы орындау мүмкін емес: %s

en: Could not find the file %s.
kk: %s файлын табу мүмкін емес.

en: Could not mount volume: %s
kk: Томды тіркеу мүмкін емес: %s

en: Could not open media: %s
kk: Тасушыны ашу мүмкін емес: %s

en: Could not open the file %s using the %s character encoding.
kk: %s файлын %s кодталуын қолданып, ашу мүмкін емес.

en: Could not open the file %s.
kk: %s файлын ашу мүмкін емес.

en: Could not remove color scheme "%s".
kk: "%s" түстер схемасын өшіру мүмкін емес.

en: Could not revert the file %s.
kk: %s файлын қайтару мүмкін емес.

en: Could not save the file %s using the %s character encoding.
kk: %s файлын %s кодталуын қолданып, сақтау мүмкін емес.

en: Could not save the file %s.
kk: %s файлын сақтау мүмкін емес.

en: Create Backup Copies
kk: Қор көшірмелерін жасау

en: Create a _backup copy of files before saving
kk: Сақтау алдында файлдардың қ_ор көшірмелерін жасау

en: Create a new document
kk: Жаңа құжатты жасау

en: Create new document
kk: Жаңа құжатты жасау

en: Create new snippet
kk: Жаңа сниппетті жасау

en: Cu_t
kk: Қ_иып алу

en: Current Locale (%s)
kk: Ағымдағы локаль (%s)

en: Current document
kk: Ағымдағы құжат

en: Current line
kk: Ағымдағы жол

en: Current page (Alt+P)
kk: Ағымдағы бет (Alt+P)

en: Current selection
kk: Ағымдағы ерекшелеу

en: Current selection (default to document)
kk: Ағымдағы таңдау (құжат үшін негізгі)

en: Current word
kk: Ағымдағы сөз

en: Custom format
kk: Жеке пiшiм

en: Cut the selection
kk: Ерекшелеуді қиып алу

en: Cyrillic
kk: Кирил

en: Cyrillic/Russian
kk: Кирил/Ресей

en: Cyrillic/Ukrainian
kk: Кирил/Украина

en: D_on't Edit
kk: _Түзетпеу

en: D_on't Save
kk: Сақ_тамау

en: Delete selected snippet
kk: Таңдалған сниппетті өшіру

en: Direction
kk: Ақпарат

en: Directory '%s' could not be created: g_mkdir_with_parents() failed: %s
kk: '%s' бумасын жасау мүмкін емес: g_mkdir_with_parents() сәтсіз: %s

en: Disabled
kk: Сөндірулі

en: Display
kk: Көрсету

en: Display Line Numbers
kk: Жолдар нөмірлерін көрсету

en: Display Right Margin
kk: Оң жақ шет өрісін көрсету

en: Display in bottom pane
kk: Төменгі панельде көрсету

en: Display list of possible values for the encoding option
kk: Кодталу опциясы үшін мүмкін мәндер тізімін көрсету

en: Do not _split words over two lines
kk: Сөздерді екіге бөл_меу

en: Do you want to try to replace it with the one you are saving?
kk: Оны сіз сақтаймын деген нұсқамен алмастыру керек пе?

en: Docum_ents with unsaved changes:
kk: Сақталмаған өзгерістері бар құ_жаттар:

en: Document
kk: Құжат

en: Document Statistics
kk: Құжат статистикасы

en: Documents
kk: Құжаттар

en: Done.
kk: Дайын.

en: ENCODING
kk: КОДТАЛУЫ

en: E_ncodings shown in menu:
kk: Мәзірде көрсетілетін _кодтаулар:

en: Edit Any_way
kk: Со_нда да түзету

en: Edit text files
kk: Мәтіндік файлдарды түзету

en: Editor
kk: Түзетуші

en: Editor Font
kk: Түзетуші қарібі

en: Editor _font:
kk: Түзету_ші қарібі:

en: Emphasis
kk: Ерекшелендiру

en: Empty
kk: Бос

en: Enable Restore of Remote Locations
kk: Қашықтағы орналасуларды қалпына келтіру

en: Enable Search Highlighting
kk: Іздеуді түспен ерекшелеуді іске қосу

en: Enable Syntax Highlighting
kk: Синтаксисті түспен ерекшелеуді іске қосу

en: Enable text _wrapping
kk: Мәтінді тасы_малдау

en: Encoding:
kk: Кодталуы:

en: Encodings shown in menu
kk: Мәзірде көрсетілетін кодтаулар

en: Error opening file %s
kk: %s файлын ашу қатемен аяқталды

en: Error reverting file %s
kk: %s файлын қайтару қатемен аяқталды

en: Error saving file %s
kk: %s файлын сақтау қатемен аяқталды

en: Execute a custom command and put its output in a new document
kk: Таңдауыңызша команданы орындап, оның шығысын жаңа құжатқа кірістіру

en: Execute external commands and shell scripts.
kk: Сыртқы командалар және скрипттерді орындау.

en: Execution of the Python command (%s) exceeds the maximum time, execution aborted.
kk: (%s) Python командасын орындау уақыты рұқсат етілген шамадан асты, орындалу үзілді.

en: Execution of the Python command (%s) failed: %s
kk: (%s) Python командасын орындау сәтсіз аяқталды: %s

en: Exited
kk: Аяқталды

en: Export selected snippets
kk: Таңдалған сниппеттерді экспорттау

en: Export snippets
kk: Сниппеттерді экспорттау

en: Export successfully completed
kk: Экспорттау сәтті аяқталды

en: External Tools
kk: Сыртқы саймандар

en: External _Tools
kk: Сыртқы сай_мандар

en: File "%s" does not exist
kk: "%s" файлы жоқ

en: File "%s" is not a valid snippets archive
kk: "%s" файлы жарамды сниппеттер архиві емес

en: File "%s" is not a valid snippets file
kk: "%s" файлы жарамды сниппеттер файлы емес

en: File Browser
kk: Файлдар шолушысы

en: File Browser Root Directory
kk: Файлдық шолушының түбірлік бумасы

en: File Name
kk: Файл аты

en: File Saving
kk: Файлды сақтау

en: File System
kk: Файлдық жүйе

en: File: %s
kk: Файл: %s

en: Find
kk: Табу

en: Find Ne_xt
kk: Ке_лесіні табу

en: Find Pre_vious
kk: Ал_дыңғысын табу

en: Font
kk: Қаріп

en: Font & Colors
kk: Қаріп және түстер

en: Fonts
kk: Қаріптер

en: Footnote
kk: Нұсқама

en: Form
kk: Форма

en: Found and replaced one occurrence
kk: Бір сәйкестік табылды және алмастырылды

en: Frame
kk: фрейм

en: Georgian
kk: Грузин

en: Global
kk: Глобалды

en: Go to _Line...
kk: Жо _лға өту...

en: Go to next location
kk: Келесі орналасуға өту

en: Go to previous location
kk: Алдыңғы орналасуға өту

en: Go to the next visited location
kk: Келесі жерге өту

en: Go to the previous visited location
kk: Алдыңғы жерге өту

en: Greek
kk: Грек

en: Gzip compressed archive
kk: Gzip сығылған архиві

en: He_aders and footers:
kk: Жоғ_арғы және төменгі колонтитулдар:

en: Header Font for Printing
kk: Баспаға шығару үшін тақырыптама қарібі

en: Heading
kk: Дайындау...

en: Heading 1
kk: Тақырыптама 1

en: Heading 2
kk: Тақырыптама 2

en: Heading 3
kk: Тақырыптама 3

en: Heading 4
kk: Тақырыптама 4

en: Heading 5
kk: Тақырыптама 5

en: Heading 6
kk: Тақырыптама 6

en: Hebrew
kk: Иврит

en: Hebrew Visual
kk: Визуалды иврит

en: Height
kk: Биіктігі

en: Hide panel
kk: Панельді жасыру

en: Highlight Current Line
kk: Ағымдағы жолды ерекшелеу

en: Highlight Matching Bracket
kk: Сәйкес жақшаны түспен ерекшелеу

en: Highlight current _line
kk: Ағымдағы жо_лды түспен ерекшелеу

en: Hostname was invalid. Please check that you typed the location correctly and try again.
kk: Хост аты жарамсыз. Орналасуды дұрыс енгізгеніңізді тексеріп, қайталап көріңіз.

en: INS
kk: КІРСТ

en: If you delete an item, it is permanently lost.
kk: Нәрсені өшірсеңіз, ол қайтарылмастай жоғалады.

en: If you don't save, all your changes will be permanently lost.
kk: Сақтамасаңыз, барлық өзгерістер қайтарылмастай жоғалады.

en: If you don't save, changes from the last hour will be permanently lost.
kk: Сақтамасаңыз, соңғы сағатта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: If you don't save, changes from the last minute will be permanently lost.
kk: Сақтамасаңыз, соңғы минутта жасалған өзгерістер жоғалады.

en: If you save it, all the external changes could be lost. Save it anyway?
kk: Оны сақтасаңыз, барлық сыртқы өзгерістер жоғалатын болады. Сонда да сақтау керек пе?

en: Ignore _All
kk: Б_арлығын елемеу

en: Image
kk: Сурет

en: Image map
kk: Сенсорлiк бейне

en: Import snippets
kk: Сниппеттерді импорттау

en: Import successfully completed
kk: Импорттау сәтті аяқталды

en: Imported file "%s" is not a valid snippets file
kk: Импортталған "%s" файлы жарамды сниппеттер файлы емес

en: In_sert Date and Time...
kk: Күн және уақытты кірі_стіру...

en: Insert Date and Time
kk: Күн және уақытты кірістіру

en: Insert Date/Time
kk: Күн / Уақытты кірістіру

en: Insert _spaces instead of tabs
kk: Табуляция орнына бо_с аралықтарды кірістіру

en: Insert at cursor position
kk: Курсор тұрған жерге кірістіру

en: Insert current date and time at the cursor position
kk: Курсор тұрған орынға ағымдағы күнді және уақытты кірістіру

en: Insert often-used pieces of text in a fast way
kk: Жиі қолданылатын мәтін блоктарын жылдам кірістіру

en: Insert spaces
kk: Бос аралықтарды кірістіру

en: Inserts current date and time at the cursor position.
kk: Курсор тұрған орынға ағымдағы күнді және уақытты кірістіру.

en: Interactive Python console standing in the bottom panel
kk: Төмендегі панельде орналасқан интерактивті Python консолі

en: Item
kk: Элемент

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

en: L_ine Ending:
kk: Ж_ол аяқталуы:

en: Label
kk: Белгі

en: Language
kk: Тіл

en: Language:
kk: Тіл:

en: Languages
kk: Тілдер

en: Layer
kk: Қабат

en: Leave fullscreen mode
kk: Толық экраннан шығу

en: Line Number Font for Printing
kk: Баспаға шығару үшін жол нөмірлерінің қарібі

en: Line Numbers
kk: Жолдардың нөмірленуі

en: Line Wrapping Mode
kk: Жолдарды тасымалдау режимі

en: Line you want to move the cursor to
kk: Курсорды жылжыту үшін жол нөмірі

en: Lines
kk: Жолдар

en: List of active plugins. It contains the "Location" of the active plugins. See the .pluma-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
kk: Белсенді плагиндер тізімі. Ол белсенді плагиндердің "Орнын" көрсетпейді. Керек плагиннің "Орнын" білу үшін, .pluma-plugin файлын қараңыз.

en: Loading %s
kk: Жүктелуде %s

en: Loading %s from %s
kk: %s жүктеу, %s ішінен

en: Loading file '%s'…
kk: '%s' файлы жүктелуде…

en: Local files only
kk: Жергілікті файлдар ғана

en: MIME Type:
kk: MIME түрі:

en: Manage _External Tools...
kk: С_ыртқы саймандарды басқару

en: Manage _Snippets...
kk: _Сниппеттерді басқару...

en: Match _Entire Word Only
kk: Сөзді то_лығымен сәйкестеу

en: Match _entire word only
kk: Сөзді то_лығымен сәйкестеу

en: Maximum Number of Undo Actions
kk: Болдырмау әрекеттерінің максималды саны

en: Maximum Recent Files
kk: Жуырдағы файлдардың макс. саны

en: Misspelled word:
kk: Қате сөз:

en: Modelines
kk: Режимдер

en: Multiple
kk: Еселiк

en: Name
kk: Атауы

en: Name:
kk: Аты:

en: New F_ile
kk: Жаңа фа_йл

en: New tool
kk: Жаңа сайман

en: Next location
kk: Келесі орналасу

en: No misspelled words
kk: Қате жазылған сөздер жоқ

en: Nordic
kk: Скандинавтік

en: Note
kk: Естелік

en: Nothing
kk: Ешнәрсе

en: OVR
kk: ҮСТЖЗ

en: Open
kk: Ашу

en: Open '%s'
kk: '%s' ашу

en: Open Files
kk: Ашық файлдар

en: Open With Tree View
kk: Ағаш көрінісімен ашу

en: Open a file
kk: Файлды ашу

en: Open a terminal in the document location
kk: Құжат орналасқан жерде терминалды ашу

en: Open selected file
kk: Таңдалған файлды ашу

en: Open terminal here
kk: Терминалды осында ашу

en: Open the parent folder
kk: Аталық бумасын ашу

en: Page %N of %Q
kk: Парақ %N, барлығы %Q

en: Page %d of %d
kk: Парақ %d, барлығы %d

en: Page Preview
kk: Бетті алдын-ала қарау

en: Page header
kk: Беттің жоғарғы колонтитулы

en: Page total
kk: Барлық парақтар

en: Paragraph
kk: Параграф

en: Paste the clipboard
kk: Алмасу буферінен кірістіру

en: Pick the editor font
kk: Түзеткіш қарібін таңдаңыз

en: Plain Text
kk: Ашық мәтін

en: Please check that you are not trying to open a binary file.
kk: Екілік (бинарлы) файлды ашып тұрмағаныңызға көз жеткізіңіз.

en: Please check that you typed the location correctly and try again.
kk: Орналасуды дұрыс енгізгеніңізді тексеріп, қайталап көріңіз.

en: Please check your installation.
kk: Орнатуыңызды тексеріңіз.

en: Plugins
kk: Плагиндер

en: Pluma Preferences
kk: Pluma баптаулары

en: Pr_eferences
kk: Қа_лаулар

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Preparing...
kk: Дайындау...

en: Print
kk: Баспаға шығару

en: Print Header
kk: Тақырыптаманы баспаға шығару

en: Print Line Numbers
kk: Жол нөмірлерін баспаға шығару

en: Print Previe_w
kk: Баспа алд_ында қарау

en: Print Syntax Highlighting
kk: Синтаксисті түспен ерекшелеуді баспаға шығару

en: Print line nu_mbers
kk: Жол нө_мірлерін баспаға шығару

en: Print page _headers
kk: Бет _тақырыптамаларын баспаға шығару

en: Print preview
kk: Баспа алдында қарау

en: Print synta_x highlighting
kk: Синт_аксисті түспен ерекшелеуді баспаға шығару

en: Print the current page
kk: Ағымдағы бетті баспаға шығару

en: Prompt type
kk: Сұрау түрі

en: Python Console
kk: Python консолі

en: Question
kk: Сұрақ

en: Quick Open
kk: Жылдам ашу

en: Quick open
kk: Жылдам ашу

en: Quickly open documents
kk: Құжаттарды жылдам ашу

en: Quickly open files
kk: Файлдарды жылдам ашу

en: Quit the program
kk: Бағдарламаны жабу

en: Quote
kk: Дәйексөз

en: RO
kk: ТО

en: R_emove duplicates
kk: Қа_йталанатындарды өшіру

en: Range
kk: Диапазон

en: Re_fresh View
kk: Көріністі жаң_арту

en: Read-Only
kk: Тек оқу

en: Redo the last undone action
kk: Соңғы болдырмаған әрекетті қайталау

en: Refresh the view
kk: Көріністі жаңарту

en: Remote files only
kk: Қашықтағы файлдар ғана

en: Remove trailing spaces
kk: Артық бос аралықтарды өшіру

en: Remove useless trailing spaces in your file
kk: Файлыңыздағы артық сыбайлас бос аралықтарды өшіру

en: Replace
kk: Алмастыру

en: Replace All
kk: Барлығын алмастыру

en: Replace _All
kk: Барл_ығын алмастыру

en: Replace _with:
kk: Не_мен алмастыру:

en: Replace current document
kk: Ағымдағы құжатты алмастыру

en: Replace current selection
kk: Ағымдағы таңдауды алмастыру

en: Restore Previous Cursor Position
kk: Курсордың алдыңғы орналасуын қалпына келтіру

en: Revert selected snippet
kk: Таңдалған сниппетті қайтару

en: Revert unsaved changes to document '%s'?
kk: '%s' құжатындағы сақталмаған өзгерістерді болдырмау керек пе?

en: Reverting %s
kk: Қайтару %s

en: Reverting %s from %s
kk: %s қайтару, %s ішінен

en: Reverting the document '%s'…
kk: '%s' құжатын қайтару…

en: Right Margin Position
kk: Оң жақ шет өрісінің орны

en: Romanian
kk: Румын

en: Rows
kk: Жолдар

en: Run "make" in the document directory
kk: Құжат бумасында "make" жөнелту

en: Run command
kk: Команданы орындау

en: Running tool:
kk: Сайманды жөнелту:

en: S_ave Anyway
kk: Сонда да с_ақтау

en: S_elect the documents you want to save:
kk: Сақ_тауға тиісті құжаттарды таңдаңыз:

en: S_ort...
kk: Сұр_ыптау...

en: S_tart at column:
kk: Бағаннан бас_тау:

en: Save
kk: Сақтау

en: Save As…
kk: Қалайша сақтау…

en: Save _As...
kk: Қала_йша сақтау...

en: Save all open files
kk: Барлық ашық файлдарды сақтау

en: Save changes to document "%s" before closing?
kk: Жабу алдында "%s" құжат өзгерістерін сақтау керек пе?

en: Save the current file
kk: Ағымдағы файлды сақтау

en: Saving %s
kk: %s сақтау

en: Saving %s to %s
kk: %s сақтау, %s ішіне

en: Saving file '%s'…
kk: '%s' файлы сақталуда…

en: Saving has been disabled by the system administrator.
kk: Жүйелік әкімші сақтау мүмкіндігін сөндірген.

en: Scrollbar
kk: Айналдыру сызығы

en: Search
kk: Іздеу

en: Search _backwards
kk: К_ері іздеу

en: Search for text
kk: Мәтінді іздеу

en: Select _All
kk: Б_арлығын таңдау

en: Select a character encoding from the menu and try again.
kk: Мәзірден таңбалар кодталуын таңдап, қайталап көріңіз.

en: Select a different character encoding from the menu and try again.
kk: Мәзірден басқа таңбалар кодталуын таңдап, қайталап көріңіз.

en: Select the _language of the current document.
kk: Ағымдағы құжат ті_лін таңдаңыз.

en: Select the entire document
kk: Бүкіл құжатты таңдау

en: Selected
kk: Таңдалған

en: Selected format
kk: Таңдалған пішім

en: Selection
kk: Таңдалған

en: Set Location to First Document
kk: Орналасуды бірінші құжатқа орнату

en: Set _Language...
kk: Тілді о_рнату...

en: Set language
kk: Тілді орнату

en: Set the character encoding to be used to open the files listed on the command line
kk: Командалық жолда көрсетілген файлдарды ашуға қолданылатын таңбалар кодталуын орнату

en: Sets whether to enable restoring of remote locations.
kk: Қашықтағы орналасуларды қалпына келтіруді іске қосу керек пе.

en: Shape
kk: Үлгi

en: Show _Hidden
kk: Жас_ырынды көрсету

en: Show multiple pages
kk: Бірнеше парақты көрсету

en: Show the application's version
kk: Қолданба нұсқасын көрсету

en: Show the next page
kk: Келесі парақты көрсету

en: Show the previous page
kk: Алдыңғы парақты көрсету

en: Side _Pane
kk: Бү_йір панелі

en: Size
kk: Өлшемі

en: Smart Home End
kk: Ақылды Home және End пернелері

en: Snippets
kk: Снипеттер

en: Snippets archive
kk: Сниппеттер архиві

en: Sort
kk: Сұрыптау

en: Sorts a document or selected text.
kk: Құжатты не таңдалған мәтінді сұрыптау.

en: Sound
kk: Дыбыс

en: Source
kk: Қайнар көзі

en: South European
kk: Оңтүстік Еуропалық

en: Spacer
kk: Бос орын

en: Span
kk: Мозаика

en: Specifies the position of the right margin.
kk: Оң жақ шет өрісінің орнын көрсетеді.

en: Spell Checker
kk: Емлені тексеру

en: Square root
kk: Шаршы түбірін алу

en: Status Bar is Visible
kk: Қалып-күй панелі көрінеді

en: Stopped.
kk: Тоқтатылған.

en: String you want to search for
kk: Ізделетін жол

en: Style Scheme
kk: Стильдер схемасы

en: Subscript
kk: Төменгі индекс

en: Suggestions
kk: Ұсыныстар

en: Superscript
kk: Үстіңгі индекс

en: Syntax Highlighting
kk: Синтаксисті түспен ерекшелеу

en: Tab Size
kk: Табуляция өлшемі

en: Tab Stops
kk: Табуляция

en: Table
kk: Кесте

en: Table row
kk: Кесте қатары

en: Tags
kk: Белгілер

en: Target directory "%s" does not exist
kk: "%s" мақсат бумасы жоқ болып тұр

en: Target directory "%s" is not a valid directory
kk: "%s" мақсат бумасы дұрыс бума емес

en: Text
kk: Мәтін

en: Text Editor
kk: Мәтін түзетушісі

en: Text Wrapping
kk: Мәтінді тасымалдау

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Thai
kk: Тай

en: The archive "%s" could not be created
kk: "%s" архивін жасау мүмкін емес

en: The archive "%s" could not be extracted
kk: "%s" архивін тарқату мүмкін емес

en: The document contains one or more characters that cannot be encoded using the specified character encoding.
kk: Құжат ішінде көрсетілген кодталуда декодтауға келмейтін бір немесе бірнеше таңба бар.

en: The document is empty.
kk: Құжат бос болып тұр.

en: The file "%s" cannot be moved to the trash.
kk: "%s" файлын қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес.

en: The file "%s" is read-only.
kk: "%s" файлы тек оқу үшін.

en: The file is too big.
kk: Файл тым үлкен.

en: The file you opened has some invalid characters. If you continue editing this file you could make this document useless.
kk: Сіз ашқан файлда бірнеше жарамсыз таңбалар бар. Бұл файлды түзетуді жалғастырсаңыз, құжатты зақымдауыңыз мүмкін.

en: The following error occurred while exporting: %s
kk: Экспорттау кезінде келесі қате орын алды: %s

en: The following error occurred while importing: %s
kk: Импорттау кезінде келесі қате орын алды: %s

en: The following files could not be imported: %s
kk: Келесі файлдарды импорттау мүмкін емес: %s

en: The selected color scheme cannot be installed.
kk: Таңдалған түстер схемасын орнату мүмкін емес.

en: The selected files cannot be moved to the trash.
kk: Таңдалған файлдарды қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес.

en: The total number of pages in the document
kk: Құжаттағы парақтар саны

en: There are no snippets selected to be exported
kk: Экспорттау үшін сниппеттер таңдаған жоқ

en: There is not enough disk space to save the file. Please free some disk space and try again.
kk: Файлды сақтау үшін диск орны жеткіліксіз. Біраз орынды босатып, қайталап көріңіз.

en: There was a problem opening the file %s.
kk: %s файлын ашу кезінде қате орын алды.

en: There was an error displaying the help.
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті.

en: This accelerator is already bound to %s
kk: Бұл үдеткіш %s әрекетіне байланысқан болып тұр

en: Title
kk: Атауы

en: Toolbar is Visible
kk: Саймандар панелі көрінеді

en: Turkish
kk: Түрік

en: Type a new accelerator
kk: Жаңа үдеткішті теріңіз

en: Type a new accelerator, or press Backspace to clear
kk: Жаңа жарлықты теріңіз, немесе тазарту үшін Backspace басыңыз

en: Type a new shortcut
kk: Жаңа жарлықты теріңіз

en: Type a new shortcut, or press Backspace to clear
kk: Жаңа жарлықты теріңіз, немесе тазарту үшін Backspace басыңыз

en: Unable to find the object '%s' inside file %s.
kk: '%s' объектін %s файлынан табу мүмкін емес.

en: Unable to open UI file %s. Error: %s
kk: %s интерфейс файлын ашу қатесі. Қате: %s

en: Undo the last action
kk: Соңғы әрекетті болдырмау

en: Unexpected error: %s
kk: Күтпеген қате: %s

en: Unicode
kk: Юникод

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Unsaved Document %d
kk: Сақталмаған құжат %d

en: Untitled documents only
kk: Атаусыз құжаттар ғана

en: Up
kk: Жоғары

en: Use Default Font
kk: Бастапқы қаріпті қолдану

en: Use Spaces
kk: Бос аралықтарды қолдану

en: Use the _selected format
kk: Таң_далған пішімді қолдану

en: User dictionary:
kk: Пайдаланушы сөздігі:

en: Value
kk: Мәні

en: Vietnamese
kk: Вьетнам

en: View
kk: Көрініс

en: Western
kk: Батыс

en: When inserting date/time...
kk: Күн/уақытты кірістіру кезінде...

en: Whether pluma should display line numbers in the editing area.
kk: pluma түзету аймағында жол нөмірлерін көрсету керек пе.

en: Whether pluma should display the right margin in the editing area.
kk: pluma түзету аймағының оң жақ шет өрісін көрсету керек пе.

en: Whether pluma should enable automatic indentation.
kk: pluma автошегінуді іске қосу керек пе.

en: Whether pluma should enable syntax highlighting.
kk: pluma синтаксисті түспен ерекшелеуді іске қосу керек пе.

en: Whether pluma should highlight all the occurrences of the searched text.
kk: pluma ізделетін мәтіннің барлық кездесулерін түспен ерекшелеу керек пе.

en: Whether pluma should highlight the current line.
kk: pluma ағымдағы жолды түспен ерекшелеу керек пе.

en: Whether pluma should include a document header when printing documents.
kk: pluma құжаттарды баспаға шығарған кезде құжаттың жоғарғы колонтитулын де баспаға шығару керек пе.

en: Whether pluma should insert spaces instead of tabs.
kk: pluma табуляцияның орнына бос аралықтарды енгізу керек пе.

en: Whether pluma should print syntax highlighting when printing documents.
kk: pluma құжаттарды баспаға шығарған кезде синтаксисті түспен ерекшелеуді де баспаға шығару керек пе.

en: Whether pluma should restore the previous cursor position when a file is loaded.
kk: pluma файл жүктелген кезде курсордың алдыңғы орналасуын қалпына келтіру керек пе.

en: Whether the bottom panel at the bottom of editing windows should be visible.
kk: Түзету терезесінің астында төменгі панель көрсетілу керек пе.

en: Whether the status bar at the bottom of editing windows should be visible.
kk: Түзету терезесінің астында қалып-күй жолағы көрсетілу керек пе.

en: Whether the toolbar should be visible in editing windows.
kk: Түзету терезесінде саймандар панелі көріну керек пе.

en: Width
kk: Ені

en: Windows
kk: Терезелер

en: Words
kk: Сөздер

en: You are trying to save the file on a read-only disk. Please check that you typed the location correctly and try again.
kk: Сіз файлды тек оқу үшін қолжетерлік дискіге жазу талабын жасадыңыз. Мақсат орналасуын дұрыс енгізгеніңізді тексеріп, қайталап көріңіз.

en: You can also choose another character encoding and try again.
kk: Басқа таңбалар кодталуын таңдап, қайталап көруге болады.

en: You do not have the permissions necessary to open the file.
kk: Файлды ашу үшін керек рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have the permissions necessary to save the file. Please check that you typed the location correctly and try again.
kk: Файлды сақтауға керек рұқсаттарыңыз жоқ. Мақсат орналасуын дұрыс енгізгеніңізді тексеріп, қайталап көріңіз.

en: You must be inside a word to run this command
kk: Бұл команданы орынау үшін сөздің ішінде тұру керек

en: Zoom 1:1
kk: Масштабы 1:1

en: Zoom the page in
kk: Үлкейту

en: Zoom the page out
kk: Кішірейту

en: Zoom to fit the whole page
kk: Параққа сыйдыру

en: [FILE...]
kk: [ФАЙЛ...]

en: _About
kk: О_сы туралы

en: _Add
kk: Қ_осу

en: _Add...
kk: _Қосу...

en: _Applicability:
kk: Іске _асуы:

en: _Autosave files every
kk: Файлдарды _автосақтау, әр

en: _Body:
kk: Құжат _денесі:

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Check Spelling...
kk: Емлені тек_серу...

en: _Clear Highlight
kk: _Түспен ерекшелеуді тастау

en: _Close
kk: Жа_бу

en: _Close All
kk: Ба_рлығын жабу

en: _Close Preview
kk: Алдын-ала қарауды _жабу

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Description
kk: А_нықтамасы

en: _Display line numbers
kk: Жо_лдар нөмірлерін көрсету

en: _Document Statistics
kk: Құ_жат статистикасы

en: _Documents
kk: Құ_жаттар

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _Edit:
kk: Тү_зету:

en: _Enable automatic indentation
kk: _Автошегінуді іске қосу

en: _Encoding
kk: Код_талуы

en: _Error color:
kk: Қат_е түсі:

en: _File
kk: _Файл

en: _Filter
kk: _Сүзгі

en: _Find...
kk: Та_бу...

en: _Fullscreen
kk: Т_олық экранға

en: _Help
kk: Көм_ек

en: _Ignore
kk: _Елемеу

en: _Ignore All
kk: Барлығын е_лемеу

en: _Ignore case
kk: _Регистрді елемеу

en: _Incremental Search...
kk: _Инкременталды іздеу...

en: _Input:
kk: Кі_ріс:

en: _Insert
kk: Кірі_стіру

en: _Invert Case
kk: Регистрді т_ерістеу

en: _Line numbers:
kk: Жо_лдар нөмірлері:

en: _Match Case
kk: _Регистрді ескеру

en: _Match Filename
kk: Файл атын сә_йкестеу

en: _Match case
kk: _Регистрді ескеру

en: _More...
kk: Кө_бірек...

en: _Move to Trash
kk: Қоқы_с шелегіне тастау

en: _New
kk: Ж_аңа

en: _New Folder
kk: Жаңа _бума

en: _Number every
kk: _Нөмірлеу әр

en: _Open
kk: А_шу

en: _Open terminal here
kk: Т_ерминалды осында ашу

en: _Open...
kk: А_шу...

en: _Output:
kk: Ш_ығыс:

en: _Paste
kk: Кірі_стіру

en: _Preview
kk: А_лдын-ала қарау

en: _Previous Document
kk: _Алдыңғы құжат

en: _Print...
kk: Баспаға шығару

en: _Prompt for a format
kk: _Пішімді сұрау

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Redo
kk: Қай_талау

en: _Reload
kk: Қа_йта жүктеу

en: _Remove
kk: Өші_ру

en: _Rename
kk: Атын ауысты_ру

en: _Replace
kk: А_лмастыру

en: _Replace...
kk: А_лмастыру...

en: _Restore Default Fonts
kk: _Бастапқы қаріптерді қалпына келтіру

en: _Retry
kk: Қа_йталау

en: _Reverse order
kk: К_ері ретпен

en: _Revert
kk: Қай_тару

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Save All
kk: Барл_ығын сақтау

en: _Save:
kk: _Сақтау:

en: _Search
kk: І_здеу

en: _Search for:
kk: _Нені іздеу керек:

en: _Shortcut Key:
kk: Жар_лық пернесі:

en: _Sort
kk: _Сұрыптау

en: _Spelling Suggestions...
kk: _Емле ұсыныстары...

en: _Statusbar
kk: Қалы_п-күй жолағы

en: _Suggestions:
kk: Ұ_сыныстар:

en: _Tab width:
kk: _Табуляция ені:

en: _Toolbar
kk: _Панель

en: _Tools
kk: Са_ймандар

en: _Tools:
kk: Са_ймандар:

en: _Undo
kk: Бол_дырмау

en: _Update
kk: _Жаңарту

en: _Use custom format
kk: _Таңдауыңызша пішімді қолдану

en: _Use the system fixed width font (%s)
kk: Жүйелік ені біркелкі қаріпті қ_олдану (%s)

en: _View
kk: _Түрі

en: _View Folder
kk: Буманы қ_арау

en: _Wrap Around
kk: _Соңына жеткенде басына өту

en: _Wrap around
kk: _Соңына жеткенде басына өту

en: _minutes
kk: _минут

en: column
kk: баған

en: columns
kk: баған

en: directory
kk: бума

en: file
kk: файл

en: label
kk: белгі

[ctx: language]
en: Default
kk: Бастапқы

[ctx: language]
en: Unknown (%s)
kk: Белгісіз (%s)

en: lines
kk: жолдар

en: of
kk: барлығы

en: page
kk: парақ

en: rows
kk: жол

en: word
kk: сөз
