xfce4-settings.xfce-4-20 - en to kk translation catalogue (545 entries)

en: %.1f s
kk: %.1f с

en: %.2f Hz
kk: %.2f Гц

en: %d MIME type found | %d MIME types found
kk[0]: %d MIME түрі табылды
kk[1]: %d MIME түрі табылды

en: %d MIME type selected | %d MIME types selected
kk[0]: %d MIME түрі таңдалды
kk[1]: %d MIME түрі таңдалды

en: %d Xfce Panel | %d Xfce Panels
kk[0]: %d Xfce панелі
kk[1]: %d Xfce панелі

en: %g ms
kk: %g мс

en: %g px
kk: %g пикс

en: %s (Xfce %s)
    
    Copyright (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
    
    Built with Gtk+-%d.%d.%d, running Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Please report bugs to <%s>.
kk: %s (Xfce %s)
    
    Copyright (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. Барлық құқықтары қорғалған.
    
    Benedikt Meurer <benny@xfce.org> жазған.
    
    Gtk+-%d.%d.%d жиналып, Gtk+-%d.%d.%d көмегімен қосылған.
    
    Ақаулықтар жөнінде хабарласыңыз: <%s>.

en: (Disabled)
kk: (Сөндірулі)

en: 1x (no scaling)
kk: 1x (масштабсыз)

en: <b><big>Would you like to keep this configuration?</big></b>
kk: <b><big>Бұл баптауларды сақтап қалуды қалайсыз ба?</big></b>

en: <b>Connecting Displays</b>
kk: <b>Экрандарды жалғау</b>

en: <b>Identifying Displays</b>
kk: <b>Экрандарды тану</b>

en: <b>No devices found.</b>
kk: <b>Құрылағылар табылмады.</b>

en: <b>No profiles for the selected device.</b>
kk: <b>Таңдалған құрылғы үшін профильдер жоқ.</b>

en: <b>Profile Name</b>
kk: <b>Профиль аты</b>

en: <b>Profiles</b>
kk: <b>Профильдер</b>

en: <b>Use system defaults</b>
kk: <b>Жүйелік негізгі түріне келтіру</b>

en: <big><b>You have made changes to your previously active profile</b></big>
kk: <big><b>Осыған дейін белсенді болған профильге өзгерістерді жасадыңыз</b></big>

en: A profile of this name already exists.
kk: Осылай аталатын профиль бар болып тұр.

en: ATI Settings
kk: ATI баптаулары

en: A_pplication Shortcuts
kk: Қолда_нбалар жарлықтары

en: A_pply
kk: Іске _асыру

en: Acceleratio_n:
kk: Үд_етілу:

en: Acceleration _profile:
kk: Үдету _профилі:

en: Acceleration t_ime:
kk: Үдету _уақыты:

en: Acceptance _delay:
kk: Қабылдау _бөгеуі:

en: Accessibility
kk: Қолжетерлілік

en: Active device in the dialog
kk: Сұхбат терезесіндегі белсенді құрылғылар

en: Adaptive pointer acceleration
kk: Курсордың адаптивті үдетілуі

en: Add Color Profile to %s
kk: %s ішіне түстер профилін қосу

en: Add Profile to Device
kk: Профильді құрылғыға қосу

en: Add a profile to the currently selected device
kk: Таңдалған құрылғы үшін профильді қосу

en: Adjust the system-wide display scaling
kk: Жүйе бойынша экранды масштабтауды баптау

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: All _Settings
kk: Бар_лық баптаулар

en: All files
kk: Барлық файлдар

en: Allow high _resolution scrolling (experimental)
kk: Жоғары ажы_ратымдылықты айналдыруды қолдану (сынамалы түрде)

en: Always
kk: Әрқашан

en: An unknown error, exit code is %d
kk: Белгісіз қате, шығу коды %d

en: Anti-aliasing, or font smoothing, can improve the look of text on the screen
kk: Анти-алиасинг, не қаріптерді тегістеу, экрандағы мәтіннің түрін жақсарта алады

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: Application Chooser Button
kk: Қолданбаларды таңдау батырмасы

en: Apply
kk: Іске асыру

en: Apply the currently selected display profile.
kk: Ағымдағы таңдаулы тұрған экран профилін іске асыру.

en: Are you sure you want to reset channel "%s" and all its properties?
kk: "%s" каналын мен оның қасиеттерін тастауды шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to reset content type "%s" to its default value?
kk: "%s" құрама түрін оның бастапқы түріне тастауды шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to reset property "%s"?
kk: "%s" қасиетін тастауды шынымен қалайсыз ба?

en: Array
kk: Массив

en: Assistive _Technologies
kk: Көмекші те_хнологиялар

en: Assistive technologies will be available the next time you login
kk: Көмекші технологиялар сіз келесі рет жүйеге кіргенде іске қосылады.

en: Associate preferred applications with MIME types
kk: Таңдамалы қолданбаларды MIME түрлерімен сәйкестендіру

[ctx: Automatically generated profile]
en: Automatic
kk: Авто

en: B_uttons and Feedback
kk: Б_атырмалар мен кері әсер

en: Beha_vior
kk: _Мінез-құлығы

en: Bind a keyboard shortcut to xfce4-find-cursor to get visual feedback of the mouse pointer's current location.
kk: Тышқан курсорының ағымдағы орнын көрсету үшін xfce4-find-cursor командасына пернетақта жарлығын байланыстыру.

en: Blink _delay:
kk: Жып_ылықтау бөгеуі:

en: Bounce Keys
kk: Қайталанатын пернелер

en: Bounce keys
kk: Қайталанатын пернелер

en: Bounce keys are disabled
kk: Қайталанатын пернелер сөндірулі тұр

en: Bounce keys are enabled
kk: Қайталанатын пернелер қосулы тұр

en: Browse the file system
kk: Файлдық жүйені шолу

en: Browse the file system to choose a custom command.
kk: Таңдауыңызша команда орнату үшін файлдық жүйені шолу.

en: Browse the web
kk: Интернетті шолу

en: Built-in Webcam
kk: Құрамындағы вебкамера

en: Buttons
kk: Батырмалар

en: Caja File Manager
kk: Caja файлдар басқарушысы

en: Calibrate
kk: Калибрациялау

en: Camera
kk: Камера

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Change la_yout option
kk: Жайма о_пцияларын өзгерту

en: Channel
kk: Арна

en: Choose Application...
kk: Қолданбаны таңдаңыз...

en: Choose Preferred Application
kk: Таңдамалы қолданбаны көрсетіңіз

en: Choose a custom File Manager
kk: Таңдауыңызша файлдар басқарушысын көрсету

en: Choose a custom Mail Reader
kk: Таңдауыңызша пошта қолданбасын көрсету

en: Choose a custom Terminal Emulator
kk: Таңдауыңызша терминал эмуляторын көрсету

en: Choose a custom Web Browser
kk: Таңдауыңызша веб браузерді көрсету

en: Circular scrolling
kk: Шеңберлі айналдыру

en: Clear
kk: Тазарту

en: Clear filter
kk: Сүзгіні тазарту

en: Click m_ethod:
kk: Шерту _тәсілі:

en: Click with 1, 2 or 3 fingers as a left, right, or middle click
kk: 1, 2 немесе 3 саусақпен бірге шертуді сол жақ, оң жақ немесе ортаңғы шерту ретінде қолдану

en: Clockwise
kk: Сағат тілі бағытымен

en: Close
kk: Жабу

en: Co_mpose key
kk: Compose бат_ырмасы

en: Color Profiles
kk: Түстер профильдері

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default CMYK
kk: Бастапқы CMYK

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default Gray
kk: Бастапқы Сұр

[ctx: Colorspace fallback]
en: Default RGB
kk: Бастапқы RGB

en: Colorspace:
kk: Түстер кеңістігі:

en: Colorspace:
kk: Түстер кеңістігі:

en: Comm_and:
kk: Ко_манда:

en: Command
kk: Команда

en: Compatible Profiles
kk: Үйлесімді профильдер

en: Configure pointer device behavior and appearance
kk: Көрсету құрылғысының мінез-құлығын мен сыртқы түрін баптау

en: Configure screen settings and layout
kk: Экран баптауларын мен жаймасын баптау

en: Configure...
kk: Баптау...

en: Could not create the mime dialog.
kk: mime сұхбатын жасау мүмкін емес.

en: Could not create the settings dialog.
kk: Баптаулар сұхбат терезесін жасау мүмкін емес.

en: Counterclockwise
kk: Сағат тілі бағытына қарсы

en: Create
kk: Жасау

en: Create a new display profile.
kk: Жаңа экран профилін жасау.

en: Cursor
kk: Курсор

en: Cursor si_ze:
kk: Курсор өл_шемі:

en: Custom _DPI setting:
kk: Қалауыңы_зша DPI мәні:

en: Customize the look of your desktop
kk: Жұмыс үстеліңіздің сыртқы түрін баптаңыз

en: D_istance:
kk: Қ_ашықтығы:

en: De_vice:
kk: Құ_рылғы:

en: Debian X Terminal Emulator
kk: Debian X терминал эмуляторы

en: Default
kk: Бастапқы

en: Default Application
kk: Бастапқы қолданба

en: Default Applications
kk: Бастапқы қолданбалар

en: Default Fon_t
kk: Негізгі қарі_п

en: Default _Monospace Font
kk: Е_ні біркелкі негізгі қаріп

en: Default:
kk: Бастапқы:

en: Define shortcuts for la_unching applications:
kk: Қолданбаларды жөн_елту үшін жарлықтарды орнату:

en: Defines whether GTK dialogs may place widgets such as buttons in the dialog's header bar. Implies in Client Side Decoration. Only affects newly opened dialogs.
kk: GTK сұхбаттардың тақырыптама жолағына батырмалар сияқты виджеттерді орналастыра ала ма, соны анықтайды. Клиент жақтық безендіруінде қолданылады. Тек жаңадан ашылған сұхбаттарға әсер етеді.

en: Delete
kk: Өшіру

en: Delete Profile
kk: Профильді өшіру

en: Delete the currently selected display profile.
kk: Ағымдағы таңдаулы тұрған экран профилін өшіру.

en: Delete the currently selected profile
kk: Таңдалып тұрған профильді өшіру

en: Desktop icons
kk: Жұмыс үстел таңбашалары

en: Device
kk: Құрылғы

en: Digital display
kk: Цифрлық дисплей

en: Disable sticky keys if two keys are _pressed
kk: Екі перне басыл_са жабысқақтығын сөндіру

en: Disable touchpad _while typing
kk: Теру кезінде та_чпадты сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірулі

en: Display
kk: Дисплей

en: Display:
kk: Дисплей:

en: Displays
kk: Дисплейдер

en: Do _not show this message again
kk: Бұл хабарламаны ке_лесіде көрсетпеу

en: Do not wait for a window manager on startup
kk: Іске қосылғанда, терезелер басқарушысын күтпеу

en: Do nothing
kk: Ешнәрсе жасамау

en: Do you want to delete the display profile '%s'?
kk: '%s' экран профилін өшіруді қалайсыз ба?

en: Double Click
kk: Қос шерту

en: Drag and Drop
kk: Ұстап апару мен тастау

en: Duratio_n:
kk: Ұ_зақтығы:

en: Edge scrolling
kk: Бұрышпен айналдыру

en: Edit Property
kk: Қасиетті түзету

en: Edit keyboard settings and application shortcuts
kk: Пернетақта баптауларын мен қолданбалар жарлықтарын түзету

en: Edit selected property
kk: Таңдалған қасиетті түзету

en: Empty
kk: Бос

en: Enable
kk: Іске қосу

en: Enable _event sounds
kk: Оқ_иғалар дыбыстарын іске қосу

en: Enable color management for %s
kk: %s үшін түсті басқаруды іске қосу

en: Enable e_ditable accelerators
kk: Түзе_тілетін үдеткіштерді іске қосу

en: Enable header bars in dialo_gs
kk: Сұ_хбаттарда атау жолағын көрсету

en: Enable hori_zontal scrolling
kk: Гор_изонталды айналдыруды іске қосу

en: Enable input feedbac_k sounds
kk: Теру кезіндегі _кері байланыс дыбыстарын іске қосу

en: Enable or disable event sounds globally (requires "Canberra" support)
kk: Оқиғалар дыбыстарын глобалды қосады не сөндіреді ("Canberra" қолдауы керек)

en: Enable the selected profile
kk: Таңдалған профильді іске қосу

en: Enlightened Terminal Emulator
kk: Enlightened терминал эмуляторы

en: Enter the command you want to trigger with a shortcut.
kk: Жарлық көмегімен жөнелту үшін команданы енгізіңіз.

en: Epiphany Web Browser
kk: Epiphany веб браузері

en: Event sounds
kk: Оқиғалар дыбыстары

en: Executable Files
kk: Орындалатын файлдар

en: Extend
kk: Кеңейту

en: Extend down
kk: Төмен қарай созу

en: Extend left
kk: Солға қарай созу

en: Extend right
kk: Оңға қарай созу

en: Extend to the right
kk: Оңға қарай созу

en: Extend up
kk: Жоғары қарай созу

en: Failed to add new application "%s"
kk: Жаңа "%s" қолданбасын қосу сәтсіз

en: Failed to connect to xfconf daemon. Reason: %s
kk: Xfconf қызметімен байланыс орнату мүмкін емес. Себебі: %s

en: Failed to create temporary directory
kk: Уақытша буманы жасау қатесі

en: Failed to display Xfwm4 Settings
kk: Xfwm4 баптауларын іске асыру сәтсіз аяқталды

en: Failed to execute default File Manager
kk: Негізгі файлдар басқарушысын жөнелту сәтсіз аяқталды

en: Failed to execute default Mail Reader
kk: Негізгі пошта қолданбасын жөнелту сәтсіз аяқталды

en: Failed to execute default Terminal Emulator
kk: Негізгі терминал эмуляторын жөнелту сәтсіз аяқталды

en: Failed to execute default Web Browser
kk: Негізгі веб браузерді жөнелту сәтсіз аяқталды

en: Failed to extract archive
kk: Архивті тарқату сәтсіз аяқталды

en: Failed to install theme
kk: Теманы орнату сәтсіз аяқталды

en: Failed to launch shortcut "%s"
kk: "%s" жарлығын жөнелту сәтсіз

en: Failed to open %s for writing
kk: Жазу үшін %s ашу сәтсіз аяқталды

en: Failed to set application "%s" for mime type "%s".
kk: "%s" қолданбасын "%s" mime түрі үшін орнату сәтсіз аяқталды.

en: Failed to set default File Manager
kk: Негізгі файлдар басқарушысын орнату сәтсіз аяқталды

en: Failed to set default Mail Reader
kk: Негізгі пошта қолданбасын орнату сәтсіз аяқталды

en: Failed to set default Terminal Emulator
kk: Негізгі терминал эмуляторын орнату сәтсіз аяқталды

en: Failed to set default Web Browser
kk: Негізгі веб браузерді орнату сәтсіз аяқталды

en: File Manager
kk: Файлдар басқарушысы

en: File is too large, installation aborted
kk: Файл тым үлкен, орнату үзілді

en: Find Cursor
kk: Курсорды табу

en: First try to automatically enable a profile:
kk: Алдымен профильді автоматты түрде іске қосып көру:

en: Font quality on a TFT or LCD screen can be greatly improved by choosing the correct sub-pixel order of the screen
kk: TFT не LCD экрандарда дұрыс суб-пиксель ретін таңдау арқылы қаріп сапасын көп есе жақсартуға болады

en: Fork to the background
kk: Фонда орындау

en: Full
kk: Толық

en: GNOME Terminal
kk: GNOME терминалы

en: Galeon Web Browser
kk: Galeon веб браузері

en: General
kk: Жалпы

en: Graphical Settings Manager for Xfce
kk: Xfce үшін баптауларды графикалық түзету сайманы

en: Graphical settings editor for Xfconf
kk: Xfconf үшін баптауларды графикалық түзетуші

en: Half (left-handed)
kk: Жартылай (солақай)

en: Hintin_g:
kk: Те_гістеу:

en: Horizontal
kk: Жатық

en: Horizontal and Vertical
kk: Горизонталды және вертикалды

en: Icons
kk: Таңбашалар

en: If selected, keyboard shortcuts for menu items can be changed by hovering the mouse over the menu item and pressing the new key combination for the shortcut
kk: Таңдаулы тұрса, мәзір элементтері үшін пернетақта жарлықтарын ол элемент үстінде курсорды ұстап, жаңа перне жарлығын енгізу арқылы өзгертуге болады

en: If you don't update the profile your changes will be lost upon restarting your session or disconnecting or connecting a display.
kk: Профильді жаңартпасаңыз, сессияны қайта қосқан кезде немесе экранды ажырату немесе қайта жалғаудан кейін өзгерістер жоғалады.

en: Import color profile files (*.icc)
kk: Түстер профилі файлын импорттау (*.icc)

en: Improve keyboard and mouse accessibility
kk: Пернетақта мен тышқан қолжетерлілігін жақсарту

en: Install %s theme
kk: %s теманы орнату

en: Integer
kk: Бүтін

en: Invalid helper type "%s"
kk: Қате көмекші түрі "%s"

en: Inverted
kk: Теріс

en: K_eystroke delay:
kk: Перн_е басуының бөгеуі:

en: Keep this configuration
kk: Бұл баптауларды сақтап қалу

en: Key_board layout
kk: Перн_етақта жаймасы

en: Keyboa_rd
kk: Пер_нетақта

en: Keyboard
kk: Пернетақта

en: Keyboard layout selection
kk: Пернетақта жаймасын таңдау

en: Konqueror Web Browser
kk: Konqueror веб браузері

en: Laptop
kk: Ноутбук

en: Laptop Screen
kk: Ноутбук экраны

en: Launch the default helper of TYPE with the optional PARAMETER, where TYPE is one of the following values.
kk: ТҮР үшін негізгі көмекшіні жөнелту, міндетті емес ПАРАМЕТРмен, бұл жердегі ТҮР - төмендегі мәндердің біреуі.

en: Layout
kk: Жайма

en: Le_ft-handed
kk: _Солақай

en: Left
kk: Сол жақ

en: Links Text Browser
kk: Links мәтіндік браузері

en: Locked
kk: Бұғатталған

en: Lynx Text Browser
kk: Lynx мәтіндік браузері

en: MIME Type
kk: MIME түрі

en: Ma_ximum speed:
kk: Максималды _жылдамдығы:

en: Mail Reader
kk: Пошта қолданбасы

en: Many fonts contain information that provides extra hints as to how best draw the font; pick whichever looks best according to personal preference
kk: Қаріптердің көбінде оларды қалай тегістеу керек туралы ақпарат бар; өзіңіз үшін жақсысын таңдаңыз

en: Medium
kk: Орташа

en: Menus and Buttons
kk: Мәзірлер мен батырмалар

en: Minimal interface to set up an external output
kk: Сыртқы шығысты орнату үшін минималды интерфейс

en: Mirror
kk: Айналы

en: Mirror Displays
kk: Айналы дисплейдер

en: Mirror Screens
kk: Бірдей экрандар

en: Model:
kk: Модель:

en: Monitor
kk: Монитор

en: Monitor %s
kk: %s бақылау

[ctx: Monitor vendor]
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Mouse (relative)
kk: Тышқан (салыстырмалы)

en: Mouse Emulation
kk: Тышқанды эмуляциялау

en: Mouse and Touchpad
kk: Тышқан мен тачпад

en: Move currently selected item down by one row
kk: Таңдалған нәрсені бір жолға жоғары жылжыту

en: Move currently selected item up by one row
kk: Таңдалған нәрсені бір жолға төмен жылжыту

en: Mozilla Browser
kk: Mozilla браузері

en: Never
kk: Ешқашан

en: New Property
kk: Жаңа қасиет

en: New property
kk: Жаңа қасиет

en: No
kk: Жоқ

en: No AT-SPI provider was found on your system
kk: Жүйеңізде бірде-бір AT-SPI ұсынушысы табылмады

en: No application selected
kk: Қолданба таңдалмады

en: No command specified
kk: Команда көрсетілмеген

en: No helper defined for "%s".
kk: "%s" үшін көмекші қолжетерсіз.

en: None
kk: Ешнәрсе

en: None (right-handed)
kk: Жоқ (оңақай)

en: None available
kk: Қолжетерлік жоқ

en: Not a valid theme package
kk: Жарамды тема дестесі емес

en: Notifications
kk: Хабарламалар

en: Once a display profile is deleted it cannot be restored.
kk: Экран профилін өшіргеннен кейін, оны қалпына келтіруге болмайды.

en: Only %s (1)
kk: Тек %s (1)

en: Only %s (2)
kk: Тек %s (2)

en: Only Display 1
kk: Тек 1-ші дисплей

en: Only Display 2
kk: Тек 2-ші дисплей

en: Only supported on some mice (mostly Logitech) and requires driver support. On supported devices makes scrolling more precise.
kk: Тек кейбір тышқандарда қолдауы бар (көбінесе Logitech) және драйвер қолдауын талап етеді. Қолдауы бар құрылғыларда айналдыруды дәлірек етеді.

en: Open
kk: Ашу

en: Open <i>%s</i> and other files of type "%s" with:
kk: <i>%s</i> және "%s" түріндегі файлдарды көмегімен ашу:

en: Open <i>%s</i>, other files of type "%s", and %d other selected MIME type with: | Open <i>%s</i>, other files of type "%s", and %d other selected MIME types with:
kk[0]: <i>%s</i>, "%s" түріндегі файлдарды және %d басқа таңдалған MIME түрлерін көмегімен ашу:
kk[1]: <i>%s</i>, "%s" түріндегі файлдарды және %d басқа таңдалған MIME түрлерін көмегімен ашу:

en: Open with...
kk: Көмегімен ашу...

en: Other Applications
kk: Басқа қолданбалар

en: Override the detected monitor resolution if fonts look too large or too small
kk: Монитордың анықталған кеңейтуін алмастырады, егер қаріптер тым үлкен не кіші боп көрінсе

en: PCMan File Manager
kk: PCMan файлдарды басқарушысы

en: PCManFM-Qt File Manager
kk: PCManFM-Qt файлдар басқарушысы

en: Pen (absolute)
kk: Қалам (абсолют)

en: Perl Scripts
kk: Perl скриптері

en: Please choose your preferred File Manager
    now and click OK to proceed.
kk: Таңдамалы файлдар басқарушысын көрсетіп,
    ОК батырмасын басыңыз.

en: Please choose your preferred Mail Reader
    now and click OK to proceed.
kk: Таңдамалы пошта қолданбаңызды көрсетіп,
    ОК батырмасын басыңыз.

en: Please choose your preferred Terminal
    Emulator now and click OK to proceed.
kk: Таңдамалы терминал эмуляторыңызды көрсетіп,
    ОК батырмасын басыңыз.

en: Please choose your preferred Web
    Browser now and click OK to proceed.
kk: Таңдамалы веб браузеріңізді көрсетіп,
    ОК батырмасын басыңыз.

en: Please report bugs to <%s>.
kk: Ақаулықтар жөнінде хабарласыңыз: <%s>.

en: Pointer Speed
kk: Курсор жылдамдығы

en: Press left mouse button to change the selected application.
kk: Ерекшеленген қолданбаны өзгерту үшін тышқанның сол жақпен шертіңіз.

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Primary Display:
kk: Біріншілік экран:

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару мен шығу

en: Printer
kk: Принтер

[ctx: Profile quality]
en: High Quality
kk: Жоғары сапалы

[ctx: Profile quality]
en: Low Quality
kk: Төмен сапалы

[ctx: Profile quality]
en: Medium Quality
kk: Орташа сапалы

en: Property
kk: Қасиеті

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
kk: Қасиеттің атында тек ASCII-дің таңбалары A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' және '>', оған қоса ажыратқыш ретінде '/' таңбасы болуы мүмкін

en: Property names cannot end with a '/' character
kk: Қасиеттің аты '/' таңбасымен аяқталмауы тиіс

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
kk: Қасиет аттарында қатар тұрған екі немесе одан да көп '/' таңбалары болмауы керек

en: Property names must start with a '/' character
kk: Қасиеттердің атаулары '/' таңбасынан басталуы керек

en: Python Scripts
kk: Python скриптері

en: Query the default helper of TYPE, where TYPE is one of the following values.
kk: ТҮРІ түріндегі негізгі көмекшісін сұрау, бұл жерде ТҮРІ - келесі мәндердің біреуі.

en: Question
kk: Сұрақ

en: R_epeat interval:
kk: Қа_йталау аралығы:

en: R_esolution:
kk: Кең_ейтілуі:

en: Read your email
kk: Поштаңызды оқу

en: Recommended Applications
kk: Ұсынылатын қолданбалар

en: Ref_lection:
kk: Шағ_ылысу:

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Refresh _rate:
kk: Жаңарту ж_иілігі:

en: Rendering
kk: Өндеу

en: Repe_at speed:
kk: Қайталау жы_лдамдығы:

en: Replace running xsettings daemon (if any)
kk: Қосулы тұрған xsettings қызметін алмастыру (бар болса)

en: Reset selected property
kk: Таңдалған қасиетті тастау

en: Reset to Default
kk: Бастапқы түріне тастау

en: Reset to Defaults
kk: Бастапқы түріне келтіру

en: Reset to _Defaults
kk: Баста_пқы түріне келтіру

en: Resetting a channel will permanently remove those custom settings.
kk: Каналды тастау бұл баптаулардың жоғалуына әкеп соғады.

en: Resetting a property will permanently remove those custom settings.
kk: Қасиетті тастау бұл баптаулардың жоғалуына әкеп соғады.

en: Resolution:
kk: Кеңейтілуі:

en: Restore num l_ock state on startup
kk: Қосылғанда num lock кү_йін қалпына келтіру

en: Restore the previous configuration
kk: Алдыңғы баптауларды қалпына келтіру

en: Reverse scroll d_irection
kk: Ты_шқан дөңгелегін айналдыруды терістеу

en: Ri_ght-handed
kk: _Оңақай

en: Right
kk: Оң жақ

en: Ro_tation:
kk: Бұ_рылуы:

en: Rodent File Manager
kk: Rodent файлдар басқарушысы

en: Ruby Scripts
kk: Ruby скриптері

en: Save
kk: Сақтау

en: Scanner
kk: Сканер

en: Scrolling
kk: Айналдыру

en: Scrolling _mode:
kk: Айналдыру р_ежимі:

en: Select Application
kk: Қолданбаны таңдаңыз

en: Select ICC Profile File
kk: ICC профилі файлын таңдаңыз

en: Select a default font
kk: Негізгі қаріпті таңдау

en: Select a default monospace font
kk: Ені біркелкі негізгі қаріпті таңдаңыз

en: Select a monitor to change its properties; drag it to rearrange its placement.
kk: Қасиеттерін өзгерту үшін мониторды таңдаңыз; орналасуын өзгерту үшін оны тартып апарыңыз.

en: Select an Application
kk: Қолданбаны таңдаңыз

en: Select application
kk: Қолданбаны таңдаңыз

en: Select command
kk: Команданы таңдаңыз

en: Selected output not disabled
kk: Таңдалған шығыс сөндірілген емес

en: Sensitivit_y:
kk: Се_зімділігі:

en: Set color profiles
kk: Түстер профильдерін орнату

en: Set matching <a href="xfwm4-settings:">Xfwm4 theme</a> if there is one
kk: Бар болса, сәйкес келетін <a href="xfwm4-settings:">Xfwm4 темасын</a> орнату

en: Set the acceleration and sensitivity for the selected device to the default values
kk: Таңдалған құрылғы үшін үшін үдету мен шек мәнін бастапқы мәндеріне тастау

en: Setti_ngs
kk: Бап_таулар

en: Settings
kk: Баптаулар

en: Settings Editor
kk: Баптаулар түзетуші

en: Settings Manager
kk: Баптаулар басқарушысы

en: Settings dialog to show
kk: Көрсетілетін баптаулар сұхбаты

en: Settings manager socket
kk: Баптаулар басқарушысының сокеті

en: Shell Scripts
kk: Қоршам скриптері

en: Shortcut
kk: Жарлық

en: Shortcut Command
kk: Жарлық командасы

en: Shortcut:
kk: Жарлық:

en: Show _blinking
kk: Жыпылықтауды көр_сету

en: Show detailed information about the selected profile
kk: Таңдалған профиль туралы толық ақпаратты көрсету

en: Show dialog
kk: Сұхбатты көрсету

en: Show images in _menus
kk: _Мәзірлерде суреттерді көрсету

en: Show images on _buttons
kk: _Батырмаларда суреттерді көрсету

en: Show location of pointer on keypress
kk: Перне басылған кезде курсор орнын көрсету

en: Show popup windows to identify displays
kk: Экрандарды тану үшін, қалқымалы терезелерді көрсету

en: Size
kk: Өлшемі

en: Slight
kk: Әлсіз

en: Slow Keys
kk: Баяу пернелер

en: Slow keys
kk: Баяу пернелер

en: Slow keys are disabled
kk: Баяу пернелер сөндірулі тұр

en: Slow keys are enabled
kk: Баяу пернелер қосулы тұр

en: Specify the application you want to use
    as default File Manager for Xfce:
kk: Xfce үшін негізгі файлдар басқарушысы ретінде қолданғыңыз
    келетін қолданбаны көрсетіңіз:

en: Specify the application you want to use
    as default Mail Reader for Xfce:
kk: Xfce үшін негізгі пошта қолданбасы ретінде қолданғыңыз
    келетін қолданбаны көрсетіңіз:

en: Specify the application you want to use
    as default Terminal Emulator for Xfce:
kk: Xfce үшін негізгі терминал эмуляторы ретінде қолданғыңыз
    келетін қолданбаны көрсетіңіз:

en: Specify the application you want to use
    as default Web Browser for Xfce:
kk: Xfce үшін негізгі веб браузер ретінде қолданғыңыз
    келетін қолданбаны көрсетіңіз:

en: Specify whether icons should be displayed next to items in menus
kk: Мәзірлерде элемент қасында суреттің көрсетілуін анықтайды

en: Specify whether icons should be displayed next to text in buttons
kk: Батырмаларда мәтін қасында суреттің көрсетілуін анықтайды

en: Specify whether mouse clicks and other user input will cause event sounds to play
kk: Тышқан шертулері мен басқа да пайдаланушы әрекеттері дыбыстарды туғызуын анықтайды

en: Specify whether or not the text cursor blinks
kk: Мәтін курсоры жыпылықтауын анықтайды

en: St_yle
kk: Ст_илі

en: Standard Space
kk: Қалыпты кеңістік

en: Start With Session
kk: Сессиямен бірге іске қосу

en: Status
kk: Қалып-күйі

en: Sticky Keys
kk: Жабысқақ пернелер

en: Sticky keys
kk: Жабысқақ пернелер

en: Sticky keys are disabled
kk: Жабысқақ пернелер сөндірулі тұр

en: Sticky keys are enabled
kk: Жабысқақ пернелер қосулы тұр

en: Sub-_pixel order:
kk: Суб-_пиксель реті:

en: Supported ICC profiles
kk: Қолдауы бар ICC профильдері

en: TYPE [PARAMETER]
kk: ТҮРІ [ПАРАМЕТР]

en: T_ouchpad
kk: _Тачпад

en: Tab_let
kk: Пла_ншет

en: Tap touchpad to clic_k
kk: Шерту үшін тач_падқа тию

en: Television
kk: Теледидар

en: Terminal Emulator
kk: Терминал эмуляторы

en: Test Profile
kk: Профильді сынау

en: Test profile:
kk: Профильді сынау:

en: Text
kk: Мәтін

en: Text next to icons
kk: Мәтін таңбашалардың қасында

en: Text under icons
kk: Мәтін таңбашалардың астында

en: Th_reshold:
kk: _Шегі:

en: The Xfce Settings Daemon
kk: Xfce баптаулар қызметі

en: The Xfce development team. All rights reserved.
kk: Xfce өндіру тобы. Барлық құқықтары қорғалған.

en: The amount of time, in milliseconds, required between keystrokes
kk: Екі қатар басылған перне арасындағы керек уақыт аралығы, мсек

en: The amount of time, in milliseconds, that must elapse before a keystroke will be accepted
kk: Перне басылымы қабылдану үшін өту керек уақыты аралығы, мсек

en: The command may not be empty.
kk: Команда бос болуы мүмкін емес.

en: The default File Manager will be used to browse the contents of folders.
kk: Бастапқы файлдар басқарушысы бумалар құрамасын шолу үшін қолданылатын болады.

en: The default Mail Reader will be used to compose emails when you click on email addresses.
kk: Бастапқы пошта қолданбасы эл. пошта адрестері шертілген кезде хаттарды құрастыру үшін қолданылатын болады.

en: The default Terminal Emulator will be used to run commands that require a CLI environment.
kk: Бастапқы терминал эмуляторы командалық жол ортасын талап ететін командаларды жөнелту үшін қолданылатын болады.

en: The default Web Browser will be used to open hyperlinks and display help contents.
kk: Бастапқы веб браузер гиперсілтемелерді ашу және көмекті көрсету үшін қолданылатын болады.

en: The delay, in milliseconds, between successive blinks of the cursor
kk: Курсор екі жыпылықтауының аралығы, мсек

en: The factor at which the pointer's speed will increase as the mouse is moved
kk: Тышқан жылжытылған кезде курсор жылдамдығы еселену реті

en: The following TYPEs are supported for the --launch and --query commands:
    
      WebBrowser       - The preferred Web Browser.
      MailReader       - The preferred Mail Reader.
      FileManager      - The preferred File Manager.
      TerminalEmulator - The preferred Terminal Emulator.
kk: Келесі ТҮРлерге ғана --launch және --query командаларында қолдау бар:
    
      WebBrowser       - Таңдамалы веб браузер.
      MailReader       - Таңдамалы пошта қолданбасы.
      FileManager      - Таңдамалы файлдар басқарушысы.
      TerminalEmulator - Таңдамалы терминал эмуляторы.

en: The last active output must not be disabled, the system would be unusable.
kk: Соңғы белсенді шығысты сөндіруге болмайды, өйткені жүйеңіз қолдануға жарамайтын болады.

en: The maximum pointer speed after acceleration
kk: Үдетуден кейінгі курсордың максимал жылдамдығы

en: The mouse pointer cannot move farther than this distance between two clicks for them to be considered a double click
kk: Қос шерту ретінде санау үшін бірінші шертуден кейін курсорды осы пиксель санынан үлкен емес санға жылжытуға рұқсат етілген

en: The number of pixels the pointer must move before a drag operation will start
kk: Ұстап апару әрекетін бастау үшін курсор өту керек пиксельдер саны

en: The number of pixels the pointer must move in a short time before it starts accelerating
kk: Курсорды үдетуді бастау үшін курсор қысқа уақытта өту керек пиксельдер саны

en: The previous configuration will be restored in <b>%i seconds</b> if you do not reply to this question.
kk: Егер осы сұраққа жауап бермесеңіз, алдыңғы баптаулар <b>%iсекундтан</b> кейін қалпына келтіріледі.

en: The previous configuration will be restored in <b>10 seconds</b> if you do not reply to this question.
kk: Егер осы сұраққа жауап бермесеңіз, алдыңғы баптаулар <b>10 секундтан</b> кейін қалпына келтіріледі.

en: The primary display can be configured to show:
kk: Біріншілік экран келесіні көрсетуді бапталуы мүмкін:

en: The ramp used to reach maximum pointer speed
kk: Максималды жылдамдыққа жету үшін курсор өту керек ара қашықтығы

en: The rate at which keystrokes are generated while a key is pressed
kk: Перне басулы тұрған кезде туғызылатын басылымдар жиілігі

en: The root element ('/') is not a valid property name
kk: Түбірлік ('/') элементі дұрыс қасиет аты емес

en: The system defaults will be restored next time you log in.
kk: Жүйенің бастапқы баптаулары сіз келесі рет жүйеге кіргенде іске қосылады.

en: The time, in milliseconds, before a pressed key begins repeating
kk: Басылған перне қайталана бастауға дейінгі өтетін уақыт аралығы, мсек

en: The time, in milliseconds, between repeated motion events
kk: Қайталанулардың арасындағы уақыт аралығы, мсек

en: The time, in milliseconds, between the initial key press and first repeated motion event
kk: Бірінші басылу мен қайталанудың біріншісі арасындағы өту керек уақыт аралығы, мсек

en: The time, in milliseconds, to get to maximum speed
kk: Максималды жылдамдыққа жету үшін керек уақыт аралығы, мсек

en: This font will be used as the default font used when drawing user interface text
kk: Бұл қаріп пайдаланушы интерфейсін жасауда негізгі қаріп ретінде қолданылады

en: This font will be used as the default monospace font, for example by terminal emulators.
kk: Бұл қаріп ені біркелкі негізгі қаріп ретінде қолданылады, мысалы, терминал эмулятор қолданбаларымен.

en: This will remove your custom mime-association and restore the system-wide default.
kk: Бұл әрекет сіз орнатқан сәйкестікті өшіреді және оны бастапқы мәніне орнатады.

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
kk: Бұл әрекет барлық жарлықтарды бастапқы түріне келтіреді. Осыны шынымен қалайсыз ба?

en: Ti_me:
kk: У_ақыт:

en: To help prevent accidental keystrokes, slow keys requires that a key is held for a certain minimum amount of time before the keystroke will be accepted.
kk: Күтпеген басылуларға жол бермеу үшін, баяу пернелер басылу қабылданғанға дейін перне басылулы күйінде тұру керек ең аз уақытын анықтайды.

en: To help prevent accidental multiple keystrokes, bounce keys imposes a minimum delay between keystrokes.
kk: Күтпеген басылуларға жол бермеу үшін, қайталанатын пернелер қабылдануға дейін басылулар арасындағы минимал бөгеуді анықтайды.

en: Toggles between adaptive and flat acceleration profile. Adaptive takes the current speed of the device into account when deciding on acceleration. Custom acceleration profile is not supported via xfce4-settings.
kk: Адаптивті және жалпақ үдетілу профильдерінің арасында ауыстырады. Адаптивті режим үдетілуді есептеген кезде құрылғының ағымдағы жылдамдығын есепке алады. Таңдауыңызша үдетілу профиліне xfce4-settings ішінде қолдау жоқ.

en: Trac_king mode:
kk: Бақ_ылау режимі:

en: Two mouse clicks in less than this length of time (in milliseconds) will be considered a double click
kk: Қос шерту ретінде санау үшін, екі қатар тышқан шертулер арасындағы ең үлкен уақыт аралығы, мсек

en: Two-finger scrolling
kk: Қоссаусақты айналдыру

en: Type
kk: Түрі

en: Type '%s --help' for usage.
kk: Көмек үшін '%s --help' енгізіңіз.

en: Typing Settings
kk: Теру баптаулары

en: Unable to initialize GTK+.
kk: GTK+ іске қосу мүмкін емес.

en: Unable to launch the proprietary driver settings
kk: Проприетарлы драйвер баптауларын жөнелту мүмкін емес

en: Unable to query the version of the RandR extension being used
kk: Қолданулы тұрған RandR кеңейтуінің нұсқасын анықтау мүмкін емес

en: Unable to start "%s"
kk: "%s" іске қосу мүмкін емес

en: Unable to start the Xfce Display Settings
kk: Xfce экран баптауларын жөнелту мүмкін емес

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Unknown format, only archives and directories are supported
kk: Белгісіз пішім, тек архивтер мен бумаларға қолдау бар

en: Update Display Profile
kk: Экран профилін жаңарту

en: Update an existing profile.
kk: Бар болып тұрған профильді жаңарту.

en: Update changed display profile '%s'?
kk: Өзгертілген '%s' экран профилін жаңарту керек пе?

en: Use _bounce keys
kk: Қа_йталанатын пернелер

en: Use _startup notification
kk: Іске қ_осылу хабарламасын көрсету

en: Use a c_ustom command:
kk: Өз ко_мандаңызды қолдану:

en: Use a custom application which is not included in the above list.
kk: Жоғарыдағы тізімде жоқ басқа қолданбаны қолдану.

en: Use a custom command for an application that is not available from the above application list.
kk: Жоғарыдағы тізімде жоқ қолданбаны таңдау үшін өз командаңызды көрсетіңіз.

en: Use bottom areas as left, middle or right buttons
kk: Астындағы аймақтарды сол жақ, ортаңғы немесе оң жақ батырмасы ретінде қолданыңыз

en: Use slow _keys
kk: Ба_яу пернелер

en: Use the command line
kk: Командалық жолды қолдану

en: User Set
kk: Пайдаланушы орнатқан

en: Value
kk: Мәні

en: Variant
kk: Нұсқа

en: Vendor:
kk: Өндіруші:

en: Version information
kk: Нұсқа ақпараты

en: Vertical
kk: Тік

en: Vertical BGR
kk: Вертикалды BGR

en: Vertical RGB
kk: Вертикалды RGB

en: W3M Text Browser
kk: W3M мәтіндік браузері

en: Warning
kk: Ескерту

en: Warning: this icon theme has no cache file. You can create this by running <i>gtk-update-icon-cache -f -t %s/</i> in a terminal emulator.
kk: Назарыңызға: Бұл таңбашалар темасында кэш файлы жоқ. Сіз оны терминал эмуляторында <i>gtk-update-icon-cache -f -t %s/</i> командасын жөнелту арқылы жасай аласыз.

en: Warning: this icon theme is incomplete. It only provides a base set of icons from which other themes can inherit.
kk: Назарыңызға: Бұл таңбашалар темасында толық емес. Ол тек базалық таңбашалар жинынын ұсынады, одан басқа темалар мұралай алады.

en: Warning: this icon theme is incomplete. Some icons will be missing.
kk: Назарыңызға: Бұл таңбашалар темасында толық емес. Кейбір таңбашалар жоқ болады.

en: Web Browser
kk: Веб браузері

en: Webcam
kk: Вебкамера

en: When a display is connected
kk: Экран қосылған кезде

en: When a display is connected:
kk: Экран қосылған кезде:

en: When a display is disconnected
kk: Экран ажыратылған кезде

en: When enabled, modifier keys (such as Control, Alt, and Shift) do not need to be held down (they can be pressed and then released) when multiple keys would normally need to be pressed at the same time.
kk: Таңдаулы тұрса, бір уақытта бірнеше перне басылу керек болса, түрлендіргіш пернелерін (Control, Alt, пен Shift сияқты) басылулы ұстау керек емес (оларды бір рет басу мен жіберу жеткілікті).

en: When enabled, the mouse pointer can be controlled using the keyboard number pad.
kk: Таңдаулы тұрса, тышқан курсорын пернетақтаның сандық бөлігінен басқаруға болады.

en: When enabled, the session manager will start the required applications for screen readers and magnifiers.
kk: Іске қосулы болса, сессияларды басқарушысы экраннан оқу мен ұлғайтқыш сияқты керек қолданбаларды іске қосатын болады.

en: When selected, modifier keys (such as Control, Alt, and Shift) will remain locked in the pressed state until pressed again
kk: Таңдаулы тұрса, түрлендіргіш пернелер (Control, Alt, пен Shift сияқты) қайта басылғанға дейін басылулы күйінде тұрады

en: When selected, pressing and holding down a key emits the same character over and over again
kk: Таңдаулы тұрса, пернені басып, ұстау оның таңбасын қайта-қайта енгізуді туғызады

en: When selected, the "sticky keys" feature will be disabled if two keys are pressed simultaneously
kk: Таңдаулы тұрса, екі перне басылса, "жабысқақ пернелер" мүмкіндігі сөндіріледі

en: When selected, the mouse pointer can be controlled using the keyboard number pad
kk: Таңдаулы тұрса, тышқан курсорын пернетақтаның сандық бөлігінен басқаруға болады

en: When selected, the scroll wheel will work in the opposite direction
kk: Таңдаулы тұрса, тышқан дөңгелегін айналдыру кері бағытта іске асады

en: When selected, the touchpad will be disabled when the keyboard is being used
kk: Таңдаулы тұрса, пернетақта қолданған кезде тачпад сөндіріледі

en: Workspace %d
kk: Жұмыс орны %d

en: X Terminal
kk: X терминалы

en: Xfce Panel
kk: Xfce панелі

en: Xfce Settings Daemon
kk: Xfce баптаулар қызметі

en: Yes
kk: Иә

en: Your compositor does not seem to support the wlr-output-management protocol
kk: Сіздің терезелер композитингін басқарушысы wlr-output-management хаттамасын қолдамайтын сияқты

en: _Acceleration delay:
kk: Ү_детудің бөгеуі:

en: _Add
kk: Қ_осу

en: _Advanced
kk: К_еңейтілген

en: _Behavior
kk: _Мінез-құлығы

en: _Browse...
kk: _Шолу...

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Close
kk: _Жабу

en: _Devices
kk: Құ_рылғылар

en: _Edit
kk: Түз_ету

en: _Enable anti-aliasing
kk: _Анти-алиасингті іске қосу

en: _Enable assistive technologies
kk: Көмекші технологияларды іск_е қосу

en: _Enable key repeat
kk: _Пернелер қайталауын іске қосу

en: _Filter:
kk: Сүз_гі:

en: _Fonts
kk: Қ_аріптер

en: _General
kk: Жал_пы

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _Icons
kk: _Таңбашалар

en: _Import
kk: _Импорттау

en: _Internet
kk: _Интернет

en: _Keyboard model
kk: Пернетақта м_оделі

en: _Layout
kk: Жа_йма

en: _Lock sticky keys
kk: _Жабысқақ пернелерді бұғаттау

en: _Mirror displays
kk: А_йналы дисплейдер

en: _Monitor
kk: Бақ_ылау

en: _Mouse
kk: Ты_шқан

en: _OK
kk: _ОК

en: _Open
kk: _Ашу

en: _Other...
kk: _Басқа...

en: _Others
kk: _Басқалар

en: _Property:
kk: Қас_иет:

en: _Remove
kk: Өші_ру

en: _Repeat delay:
kk: Қайталау бө_геуі:

en: _Reset
kk: _Тастау

en: _Reset Channel
kk: Арна_ны тастау

en: _Reset to Defaults
kk: _Бастапқы түріне келтіру

en: _Rotation:
kk: Бұ_рылуы:

en: _Scale:
kk: Ма_сштаб:

en: _Test area:
kk: Сын_ау жері:

en: _Theme
kk: _Тақырыбы

en: _Type:
kk: _Түрі:

en: _Update
kk: Ж_аңарту

en: _Update '%s'
kk: '%s' ж_аңарту

en: _Use mouse emulation
kk: _Тышқан эмуляциясын қолдану

en: _Use sticky keys
kk: Жабы_сқақ пернелер

en: _Utilities
kk: _Утилиталар

en: _Value:
kk: Мә_ні:

en: _Window Scaling
kk: _Терезелерді масштабтау

en: assistive;technologies;keys;sticky;bounce;emulation;screen readers;magnifiers;a11y;i18n;l10n;AT-SPI;ATK;impairment;
kk: көмекші;технологиялар;пернелер;жабысқақ;қайталанатын;эмуляция;экраннан оқу;үлкейткіштер;a11y;i18n;l10n;AT-SPI;ATK;нашарлау;

en: color;settings;management;display;monitors;printers;webcams;scanners;
kk: түстер;бапталар;басқару;экран;мониторлар;принтерлер;веб-камералар;сканерлер;

en: control;panel;center;system;settings;personalize;hardware;
kk: басқару;панель;орталық;жүйе;баптаулар;жекелендіру;құрылғылар;

en: display;settings;screen;resolution;refresh;rate;rotation;external;projectors;monitors;LCD;CRT;HiDPI;
kk: дисплей;баптаулар;экран;ажыратымдылық;жаңарту;жиілік;бұру;сыртқы;проекторлар;мониторлар;LCD;CRT;HiDPI;

en: email;mail;inbox;message;communication;
kk: email;mail;inbox;message;communication;эл. пошта;пошта;кіріс;хабарлама;байланысу;

en: file;manager;explorer;browse;filesystem;directory;folder;xfce;
kk: file;manager;explorer;browse;filesystem;directory;folder;xfce;файл;басқарушы;шолу;файлдық жүйе;бума;

en: file;type;extension;association;open with;web browser;mail reader;file manager;terminal emulator;
kk: file;type;extension;association;open with;web browser;mail reader;file manager;terminal emulator;файл;түрі;кеңейту;сәйкестілік;көмегімен ашу;веб браузері;пошта қолданбасы;файлдар басқарушысы;терминал эмуляторы;

en: internet;web;browser;surf;explore;xfce;
kk: internet;web;browser;surf;explore;xfce;интернет;веб;браузер;шолу;

en: msec
kk: мсек

en: numlock;keyboard;layout;shortcuts;
kk: numlock;пернетақта;жайма;жарлықтар;

en: pixels/sec
kk: пиксель/сек

en: registry;regedit;configuration file;
kk: реестр;regedit;баптаулар файлы;

en: reset
kk: тастау

en: settings;buttons;scroll;direction;pointer;speed;double click;theme;wheel;
kk: баптаулар;батырмалар;айналдыру;бағыт;курсор;жылдамдық;қос шерту;тема;дөңгелек;

en: settings;daemon;xfce;configuration;preferences;system;manage;
kk: settings;daemon;xfce;configuration;preferences;system;manage;баптаулар;қызмет;баптау;конфигурация;қалаулар;жүйе;басқару;

en: start monitoring channel "%s"
kk: "%s" арнасын бақылауды бастау

en: terminal;command line;shell;console;xfce;
kk: terminal;command line;shell;console;xfce;терминал;командалық жол;қоршам;консоль;

en: themes;user interface;styles;icons;fonts;anti-aliasing;hinting;sub-pixel;subpixel;rendering;ClearType;DPI;RGB;BGR;menu accelerators;keyboard shortcuts;event;sounds;window scaling;HiDPI;Retina display;
kk: темалар;пайдаланушы интерфейсі;стильдер;таңбашалар;қаріптер;анти-алиасинг;тегістеу;суб-пиксель; субпиксель;өңдеу;ClearType;DPI;RGB;BGR;мәзір үдеткіші;пернетақта жарлықтары;оқиға;дыбыстар;терезе масштабы;HiDPI;Retina экраны;
