Xfwm4 - en to kk translation catalogue (178 entries)

en: %s (on %s)
kk: %s (%s орналасады)

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
kk: %s: %s
    Командалық жолдың бар опцияларын қарап шығу үшін, %s --help енгізіңз.

en: %s: GtkMenu failed to grab the pointer
kk: %s: GtkMenu курсорды басқаруды ала алмады

en: <b>Button layout</b>
kk: <b>Батырмалардың орналасуы</b>

en: <b>Double click _action</b>
kk: <b>Қ_ос шерту әрекеті</b>

en: <b>Focus model</b>
kk: <b>Терезе фокусы</b>

en: <b>Hide content of windows</b>
kk: <b>Терезелер құрамасын жасыру</b>

en: <b>New window focus</b>
kk: <b>Жаңа терезе фокусты алады</b>

en: <b>Raise on click</b>
kk: <b>Шерткенде терезені көрсету</b>

en: <b>Raise on focus</b>
kk: <b>Тышқан тілшесі өткен кезде терезені көрсету</b>

en: <b>The_me</b>
kk: <b>_Тақырыбы</b>

en: <b>Title _alignment</b>
kk: <b>Атаудың тур_алауы</b>

en: <b>Title fon_t</b>
kk: <b>А_таудың қарібі</b>

en: <b>Windows snapping</b>
kk: <b>Терезелердің жабысуы</b>

en: <b>Wrap workspaces when reaching the screen edge</b>
kk: <b>Экран сыртына шыққан кезде жұмыс орнын ауыстыру</b>

en: <i>Large</i>
kk: <i>Үлкен</i>

en: <i>Long</i>
kk: <i>Ұзақ</i>

en: <i>Opaque</i>
kk: <i>Мөлдір емес</i>

en: <i>Short</i>
kk: <i>Қысқа</i>

en: <i>Small</i>
kk: <i>Кіші</i>

en: <i>Transparent</i>
kk: <i>Мөлдір</i>

en: <i>Wide</i>
kk: <i>Кең</i>

en: Action
kk: Әрекет

en: Activate foc_us stealing prevention
kk: Енгізу кезіндегі фокусты ұрлауға тыйым са_лу

en: Active
kk: Белсенді

en: Ad_vanced
kk: К_еңейтілген

en: Always _Below Other Windows
kk: Басқа терезелердің арт_ында

en: Always on _Top
kk: Әрқашан үс_тінде

en: Always on _Visible Workspace
kk: Әрқашан _көрініп тұрған жұмыс орнында

en: Always on top
kk: Әрқашан үстінде

en: At the c_enter of the screen
kk: Экран ор_тасында

en: Automatically _raise windows when they receive focus
kk: Те_резелер фокус алғанда оларды көтеру

en: Automatically _tile windows when moving toward the screen edge
kk: Терезелерді экран шетіне апарғанда олармен экранды автот_олтыру

en: Automatically give focus to _newly created windows
kk: Жаңа жасалға_н терезелерге фокус беру

en: By default, place windows:
kk: Жаңа терезелерді орналастыру:

en: C_ompositor
kk: _Эффекттер

en: C_ycling
kk: Терезелер арасында ау_ысу

en: Cannot spawn helper-dialog: %s
kk: Сұхбат терезесін шақыру мүмкін емес: %s

en: Center
kk: Ортасы

en: Click and drag the buttons to change the layout
kk: Орналасуын ауыстыру үшін батырмаларды тартып апарыңыз

en: Click to foc_us
kk: Фо_кус алу үшін шерту

en: Close
kk: Жабу

en: Configure layout, names and margins
kk: Жайма, атауларды мен өрістерді баптау

en: Configure window behavior and shortcuts
kk: Терезе әрекеттерін мен жарлықтарды баптау

en: Context _Help
kk: Контекст _көмегі

en: Could not create the settings dialog.
kk: Баптаулар сұхбат терезесін жасау мүмкін емес.

en: Cycle _through minimized windows in most recently used order
kk: Қайырылған _терезелерден ең жуырда қолданылған ретпен ауысу

en: Cycle _through windows on all workspaces
kk: Ауысу кезінде барлық ж_ұмыс орындардағы терезелерді қолдану

en: Cycle through windows in a _list
kk: _Тізімдегі терезелер арасында ауысу

en: Define shortcuts to perform _window manager actions:
kk: Т_ерезелер басқарушысы әрекеттерін орындау үшін жарлықтарды орнатыңыз:

en: Delay _before raising focused window:
kk: Ф_окус алған терезені көтеру алдындағы уақыт:

en: Destroy
kk: Жою

en: Dis_tance:
kk: Қашық_тық:

en: Display _fullscreen overlay windows directly
kk: Толық экран _оверлейдегі терезелерді тура көрсету

en: Do _nothing
kk: _Ешнәрсе жасамау

en: Enable debug logging
kk: Жөндеу журналдауын іске қосу

en: Error reading data from child process: %s
kk: Ұрпақ үрдісінен мәліметтерді оқу қатесі: %s

en: Failed to initialize xfconf. Reason: %s
kk: Xfconf іске қосу қатесі. Себебі: %s

en: Fill window
kk: Терезені жазық қылу

en: Fine-tune window behaviour and effects
kk: Терезе әрекеттерін мен жарлықтарды туралау

en: Focus follows _mouse
kk: Фокус ты_шқанның соңынан жүреді

en: Hidden
kk: Жасырын

en: Hide frame of windows when ma_ximized
kk: Ма_ксималды етілген терезе қоршауын жасыру

en: Hide title of windows when maximized
kk: Терезе максималды етілген кезде оның атау жолағын жасыру

en: Hide window
kk: Терезені жасыру

en: Honor _standard ICCCM focus hint
kk: Қалыпты ICCCM _фокус тәсілін елемеу

en: Keep urgent windows _blinking repeatedly
kk: Назарды талап ететін терезелер уақыт өте жыпылықта_й береді

en: Key used to _grab and move windows:
kk: Терезелерді ұстап пен жылжыту үшін қол_данылатын перне:

en: Layout
kk: Жайма

en: Leave _Fullscreen
kk: Т_олық экраннан шығу

en: Left
kk: Сол жақ

en: Ma_ximize
kk: Терезені жа_зық қылу

en: Margins are areas on the edges of the screen where no window will be placed
kk: Өрістер - бұл экран бұрыштарындағы аймақтар, оларға терезелер қойылмайды

en: Maximize
kk: Максималды қылу

en: Maximize window
kk: Терезені максималды қылу

en: Menu
kk: Мәзір

en: Mi_nimize
kk: Қа_йыру

en: Minimize
kk: Қайыру

en: Minimize _Other Windows
kk: Б_асқа терезелерді қайыру

en: Move to Another Monitor
kk: Басқа мониторға жылжыту

en: Move to Another _Workspace
kk: Басқа _жұмыс орнына жылжыту

en: Names
kk: Атаулар

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Nothing
kk: Ешнәрсе

en: Notify of _urgency by making window's decoration blink
kk: Терезеге назар аудару керек _болса оның қоршауын жыпылықтату

en: Opaci_ty of window decorations:
kk: Терезе қ_оршауының мөлдірлілігі:

en: Opacity of _inactive windows:
kk: Белсенді емес терезелердің _ мөлдірлілігі:

en: Opacity of popup wi_ndows:
kk: Атып шығатын терез_елердің мөлдірлілігі:

en: Opacity of windows during _move:
kk: Жылж_ыту кезінде терезелердің мөлдірлілігі:

en: Opacity of windows during resi_ze:
kk: Өл_шемін өзгерту кезінде терезелердің мөлдірлілігі:

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару мен шығу

en: Raise window when clicking _inside application window
kk: Бағдар_лама терезесіне шерткенде оны көтеру

en: Replace the existing window manager
kk: Ағымдағы терезелер басқарушысын алмастыру

en: Reset to Defaults
kk: Бастапқы түріне келтіру

en: Restart
kk: Қайта қосу

en: Right
kk: Оң жақ

en: Roll Window Down
kk: Терезені атау жолағынан қайтару

en: Roll Window Up
kk: Терезені атау жолағына жинау

en: SOCKET ID
kk: СОКЕТ ID

en: S_how
kk: Көрс_ету

en: S_kip windows that have "skip pager"
    or "skip taskbar" properties set
kk: "Ауыстырғышта көрсетпеу" және "есептер жолағында көрсетпеу"
     қасиеттері орнатылған терезелерді аттап өту

en: Session manager socket
kk: Сессиялар басқарушысының сокеті

en: Set the compositor mode
kk: Композитинг режиміне өту

en: Set the vblank mode
kk: vblank режимін орнату

en: Settings manager socket
kk: Баптаулар басқарушысының сокеті

en: Shade
kk: Атау жолағына жинау

en: Shade window
kk: Терезені атау жолағына жинау

en: Shortcut
kk: Жарлық

en: Show shadows under _dock windows
kk: Сыбайлас терезел_ердің көлеңкесін көрсету

en: Show shadows under _regular windows
kk: Қалыпты _терезелердің көлеңкесін көрсету

en: Show shadows under pop_up windows
kk: Атып шығатын терезелердің _көлеңкесін көрсету

en: Show windows preview in place of icons when cycling
kk: Циклды ауыстыру кезінде таңбашалар орнына терезелердің кіші көріністерін көрсету

en: Stick
kk: Жабыстыру

en: Switch to win_dow's workspace
kk: Тере_зенің жұмыс орнына ауысу

en: The action to perform when the title-bar is double-clicked
kk: Бұл әрекет терезе атауына қос шерткенде орындалады

en: The window title cannot be removed
kk: Терезе атауын өшіруге болмайды

en: Theme
kk: Тақырыбы

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
kk: Бұл әрекет жарлықтардың барлығын бастапқы түріне келтіреді. Осыны шынымен қалайсыз ба?

en: This window might be busy and is not responding.
    Do you want to terminate the application?
kk: Бұл терезе бос емес немесе жауап бермейтін сияқты.
    Қолданбаны тоқтатуды қалайсыз ба?

en: Title
kk: Атауы

en: To other _windows
kk: Басқа те_резелерге

en: To screen _borders
kk: Экран _шеттеріне

en: Type "%s --help" for usage.
kk: Қолдану ақпаратын қарау үшін "%s --help" енгізіңіз.

en: U_nder the mouse pointer
kk: Ты_шқан курсорының астында

en: Unma_ximize
kk: Тере_зені жазық емес қылу

en: Unsupported keyboard modifier '%s'
kk: Қолдауы жоқ "%s" пернетақта түрлендіргіші

en: Use _edge resistance instead of window snapping
kk: Экран шеттердің кедергісін терезелер _жабысуының орнына қолдану

en: Use mouse wheel on title bar to ro_ll up the window
kk: Терезені атау жо_лағына жинау үшін тышқан дөңгелегін қолдану

en: Use the _mouse wheel on the desktop to switch workspaces
kk: Жұмыс оры_ндарын ауыстыру үшін тышқан дөңгелегін қолдану

en: Version information
kk: Нұсқа ақпараты

en: Warning
kk: Ескерту

en: When _moving
kk: Жы_лжытқан кезде

en: When _resizing
kk: Өлше_мін өзгерткен кезде

en: When a window raises itself:
kk: Терезе өздігімен көтерілсе:

en: Window Manager
kk: Терезелер басқарушысы

en: Window Manager Tweaks
kk: Терезелер басқарушысының қу баптаулары

en: With a _dragged window
kk: Тарты_п апарылған тереземен

en: With the mouse _pointer
kk: Ты_шқан курсорымен

en: Workspace %d
kk: Жұмыс орны %d

en: Workspace Name
kk: Жұмыс орын аты

en: Workspaces
kk: Жұмыс орындары

en: Wrap workspaces depending on the actual desktop _layout
kk: Ағы_мдағы жұмыс орынның орналасуына байланысты жұмыс орындарды ауыстыру

en: Wrap workspaces when _the first or the last workspace is reached
kk: Бірінші не соңғ_ы жұмыс орнына жеткен кезде әрі қарай ауысу

en: Zoom desktop with mouse wheel
kk: Жұмыс үстелін тышқан дөңгелегімен масштабтау

en: Zoom pointer along with the desktop
kk: Жұмыс үстелімен бірге курсорды масштабтау

en: [ARGUMENTS...]
kk: [АРГУМЕНТТЕР...]

en: _Accessibility
kk: Қ_олжетерлілік

en: _Bring window on current workspace
kk: Т_ерезені ағымдағы жұмыс орнына апару

en: _Clear
kk: Та_зарту

en: _Close
kk: Жаб_у

en: _Delay before window receives focus:
kk: Терезе фокус алғанға дейінгі кү_ту:

en: _Draw frame around selected window while cycling
kk: Ауы_су кезінде ерекшеленген терезеге қосымша қоршау салу

en: _Edge resistance:
kk: _Шеттердегі кедергі:

en: _Edit
kk: Түз_ету

en: _Enable display compositing
kk: _Эффекттерді іске қосу

en: _Focus
kk: _Фокус

en: _Fullscreen
kk: Т_олық экранға

en: _General
kk: Жал_пы

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _Include hidden (i.e. iconified) windows
kk: _Жасырын (қайырылған) терезелерді қоса

en: _Keyboard
kk: Пер_нетақта

en: _Margins
kk: Өрі_стер

en: _Minimum size of windows to trigger smart placement:
kk: _Ақылды орналастыруды қолдану үшін терезенің ең аз өлшемі:

en: _Move
kk: Жы_лжыту

en: _Number of workspaces:
kk: Жұмыс оры_ндар саны:

en: _Placement
kk: _Терезелердің орналасуы

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Raise windows when any mouse button is pressed
kk: Тышқанның кез-кел_ген батырмасы басылған кезде терезені көтеру

en: _Raise windows while cycling
kk: Ауы_су кезінде терезелерді алдына көтеру

en: _Remember and recall previous workspace
    when switching via keyboard shortcuts
kk: _Пернетақтаның ыстық батырмаларымен ауысқан кезде
    алдыңғы жұмыс орнын есте сақтау және оған қайту

en: _Reset to Defaults
kk: _Бастапқы түріне келтіру

en: _Resize
kk: Ө_лшемін өзгерту

en: _Same as Other Windows
kk: Басқа терезелермен _бір деңгейде

en: _Style
kk: _Стиль

en: _Workspaces
kk: Жұм_ыс орындары

en: windows;behavior;settings;preferences;cycling;cycle;switching;focus;raises;accessibility;key;dragging;move;moving;hide;frame;title bar;maximized;tile;screen;edge;hot corner;snapping;mouse wheel;roll up;workspaces;placement;compositor;compositing;enable;disable;shadows;decorations;opacity;resize;inactive;preview;compiz;transitions;
kk: терезелер;мінез-құлық;баптаулар;қалаулар;циклды ауысу;цикл;ауысу;фокус;көтеру;қол жетімділік;перне;сүйреу;жылжыту;жасыру;фрейм;атау жолағы;максималды;плитка;экран;жиек;ыстық бұрыш;жабысу;тышқанды айналдыру;жұмыс орны;орналастыру;композитор;композитинг;іске қосу;сөндіру;көлеңкелер;безендіру;мөлдірлілік;масштабтау;белсенді емес;алдын ала қарау;ауысулар;

en: windows;management;settings;preferences;themes;styles;decorations;title bar;font;buttons;menu;minimize;maximize;shade;roll up;layout;keyboard shortcuts;focus;snapping;screen;workspaces;edges;corner;hide content;move;resize;moving;resizing;double click;
kk: терезелер;басқару;баптаулар;қалаулар;темалар;стильдер;безендіру;атау жолағы;қаріп;батырмалар;қайыру;жазық қылу;көлеңкелеу;жоғары жинау;жайма;пернетақта жарлықтары;фокус;жабысу;экран;жұмыс орындары;шектер;бұрыш;құраманы жасыру;жылжыту;өлшемді өзгерту;қос шерту;

en: workspaces;settings;preferences;virtual desktops;number;windows;screen;margins;
kk: жұмыс орындар;баптаулар;қалаулар;виртуалды жұмыс үстелдер;сан;терезелер;экран;шеттер;
