appstream - en to lt translation catalogue (273 entries)

en: '%s' command
lt: "%s" komanda

en: ALL
lt: VISKAS

en: Ability to spend real money in-app
lt: Galimybė žaidime išleisti tikrus pinigus

en: Add-ons
lt: Papildiniai

en: Adults Only
lt: Tik suaugusiems

en: Also show pedantic hints.
lt: Taip pat rodyti pedantiškus patarimus.

en: An utility to work with AppStream metadata
lt: Paslaugų programa, skirta darbui su AppStream metaduomenimis

en: AppStream CLI
lt: AppStream komandų eilutė

en: AppStream CLI tool version: %s
    AppStream library version: %s
lt: AppStream komandų eilutės įrankio versija: %s
    AppStream bibliotekos versija: %s

en: AppStream Status:
lt: AppStream būsena:

en: AppStream command-line interface
lt: AppStream komandų eilutės sąsaja

en: AppStream version: %s
lt: AppStream versija: %s

en: Audio & Video
lt: Garsas ir vaizdas

en: Binaries
lt: Dvejetainės

en: Brief artistic nudity
lt: Trumpas meninis nuogumas

en: Bundle
lt: Rinkinys

en: Cache location '%s' is not writable.
lt: Podėlio vieta "%s" nėra įrašoma.

en: Cartoon characters in aggressive conflict
lt: Animaciniai personažai agresyviame konflikte

en: Cartoon characters in unsafe situations
lt: Animaciniai personažai nesaugiose situacijose

en: Categories
lt: Kategorijos

[ctx: Category of Addons]
en: Codecs
lt: Kodekai

[ctx: Category of Addons]
en: Fonts
lt: Šriftai

[ctx: Category of Addons]
en: Input Sources
lt: Įvesties šaltiniai

[ctx: Category of Addons]
en: Language Packs
lt: Kalbos paketai

[ctx: Category of Addons]
en: Localization
lt: Lokalizavimas

[ctx: Category of AudioVideo]
en: Audio Creation & Editing
lt: Garso kūrimas ir redagavimas

[ctx: Category of AudioVideo]
en: Featured
lt: Pasižymėjusios

[ctx: Category of AudioVideo]
en: Music Players
lt: Muzikos grotuvai

[ctx: Category of Communication]
en: Chat
lt: Pokalbiai

[ctx: Category of Communication]
en: Featured
lt: Pasižymėjusios

[ctx: Category of Communication]
en: News
lt: Naujienos

[ctx: Category of Communication]
en: Web Browsers
lt: Saityno naršyklės

[ctx: Category of Development]
en: Debuggers
lt: Derinimo programos

[ctx: Category of Development]
en: Featured
lt: Pasižymėjusios

[ctx: Category of Development]
en: IDEs
lt: Integruotos kūrimo aplinkos (IDE)

[ctx: Category of Education]
en: Astronomy
lt: Astronomija

[ctx: Category of Education]
en: Chemistry
lt: Chemija

[ctx: Category of Education]
en: Featured
lt: Pasižymėjusios

[ctx: Category of Education]
en: Languages
lt: Kalbos

[ctx: Category of Education]
en: Math
lt: Matematika

[ctx: Category of Games]
en: Action
lt: Veiksmas

[ctx: Category of Games]
en: Adventure
lt: Nuotykiai

[ctx: Category of Games]
en: Arcade
lt: Arkada

[ctx: Category of Games]
en: Blocks
lt: Blokai

[ctx: Category of Games]
en: Board
lt: Stalo

[ctx: Category of Games]
en: Card
lt: Kortų

[ctx: Category of Games]
en: Emulators
lt: Emuliatoriai

[ctx: Category of Games]
en: Featured
lt: Pasižymėjusios

[ctx: Category of Games]
en: Kids
lt: Vaikai

[ctx: Category of Games]
en: Logic
lt: Logika

[ctx: Category of Games]
en: Role Playing
lt: Vaidmenimis

[ctx: Category of Games]
en: Sports
lt: Sportas

[ctx: Category of Games]
en: Strategy
lt: Strategija

[ctx: Category of Graphics]
en: 3D Graphics
lt: Trimatė (3D) grafika

[ctx: Category of Graphics]
en: Featured
lt: Pasižymėjusios

[ctx: Category of Graphics]
en: Photography
lt: Fotografija

[ctx: Category of Graphics]
en: Scanning
lt: Skenavimas

[ctx: Category of Graphics]
en: Vector Graphics
lt: Vektorinė grafika

[ctx: Category of Graphics]
en: Viewers
lt: Žiūryklės

[ctx: Category of Office]
en: Calendar
lt: Kalendorius

[ctx: Category of Office]
en: Database
lt: Duomenų bazė

[ctx: Category of Office]
en: Featured
lt: Pasižymėjusios

[ctx: Category of Office]
en: Finance
lt: Finansai

[ctx: Category of Office]
en: Word Processor
lt: Tekstų rengyklė

[ctx: Category of Science]
en: Artificial Intelligence
lt: Dirbtinis intelektas

[ctx: Category of Science]
en: Astronomy
lt: Astronomija

[ctx: Category of Science]
en: Chemistry
lt: Chemija

[ctx: Category of Science]
en: Featured
lt: Pasižymėjusios

[ctx: Category of Science]
en: Math
lt: Matematika

[ctx: Category of Science]
en: Robotics
lt: Robotika

[ctx: Category of Utility]
en: Featured
lt: Pasižymėjusios

[ctx: Category of Utility]
en: File System
lt: Failų sistema

[ctx: Category of Utility]
en: Security
lt: Saugumas

[ctx: Category of Utility]
en: System Monitoring
lt: Sistemos stebėsena

[ctx: Category of Utility]
en: Terminal Emulators
lt: Terminalo emuliatoriai

[ctx: Category of Utility]
en: Text Editors
lt: Tekstų redaktoriai

en: Characters in aggressive conflict easily distinguishable from reality
lt: Personažai agresyviame, lengvai nuo realybės atskiriamame, konflikte

en: Characters in unsafe situations easily distinguishable from reality
lt: Personažai nesaugiose, lengvai nuo realybės atskiriamose, situacijose

en: Checking for the latest application version
lt: Tikrinama, ar naujausia programos versija

en: Communication & News
lt: Komunikacija ir naujienos

en: Compare two version numbers.
lt: Palyginti dviejų versijų numerius.

en: Component
lt: Komponentas

en: Component '%s' has no installation candidate.
lt: Komponentas "%s" neturi įdiegimo kandidatų.

en: Compulsory for
lt: Privaloma šiems

en: Could not find component providing '%s::%s'.
lt: Nepavyko rasti komponento, pateikiančio "%s::%s".

en: Create a template for a metainfo file (to be filled out by the upstream project).
lt: Sukurti metainformacijos failo šabloną (kurį užpildo pagrindinis projektas).

en: Dead human remains that are exposed to the elements
lt: Detaliai vaizduojami mirusių žmonių palaikai

en: Default Screenshot URL
lt: Numatytosios ekrano kopijos URL

en: Default metadata format (valid values are 'xml' and 'yaml').
lt: Numatytasis metaduomenų formatas (teisingos reikšmės yra "xml" ir "yaml").

en: Depictions of bloodshed and the mutilation of body parts
lt: Kraujo praliejimo ir kūno dalių sužalojimo vaizdavimai

en: Depictions of modern-day human desecration
lt: Šiuolaikinio žmonių išniekinimo vaizdavimai

en: Depictions of modern-day slavery
lt: Šiuolaikinės vergijos vaizdavimai

en: Depictions of or references to historical desecration
lt: Vaizdavimai arba nuorodos į istorinį išniekinimą

en: Depictions of or references to historical slavery
lt: Vaizdavimai arba nuorodos į istorinę vergiją

en: Depictions of realistic characters in aggressive conflict
lt: Tikroviškų personažų vaizdavimai agresyviame konflikte

en: Description
lt: Aprašas

en: Developer
lt: Kūrėjas

en: Developer Tools
lt: Kūrėjo įrankiai

en: Direct references to adultery
lt: Tiesioginės nuorodos į turinį suaugusiems

en: Direct references to prostitution
lt: Tiesioginės nuorodos į prostituciją

en: Discrimination designed to cause emotional harm
lt: Diskriminacija, sukurta sukelti emocinę žalą

en: Display status information about available AppStream metadata.
lt: Rodyti būsenos informaciją apie prieinamus AppStream metaduomenis.

en: Do not use network access.
lt: Nenaudoti tinklo prieigą.

en: Don't show colored output.
lt: Nerodyti spalvotos išvesties.

en: Dump raw XML metadata for a component matching the ID.
lt: Iškloti neapdorotus XML metaduomenis komponentui su atitinkamu ID.

en: Early Childhood
lt: Ankstyvai vaikystei

en: Education
lt: Švietimas

en: Enforce a cache refresh.
lt: Priverstinai atlikti podėlio įkėlimą iš naujo.

en: Error while loading the metadata pool: %s
lt: Klaida, įkeliant metaduomenų telkinį: %s

en: Everyone
lt: Visiems

en: Everyone 10+
lt: Visiems nuo 10-ies

en: Explicit discrimination based on gender, sexuality, race or religion
lt: Atvira diskriminacija dėl lyties, rasės ar religijos

en: Explicit references to specific brands or trademarked products
lt: Atviros nuorodos į tam tikrus prekės ženklus ar produktus su prekyženkliu

en: Extends
lt: Išplečia

en: Flashed Firmware
lt: Įrašyta programinė aparatinė įranga

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Gambling on random events using tokens or credits
lt: Lošimas iš atsitiktinių įvykių, naudojantis žetonais ar kreditais

en: Gambling using real money
lt: Lošimai naudojant tikrus pinigus

en: Gambling using “play” money
lt: Lošimai naudojant „žaidimo“ pinigus

en: Games
lt: Žaidimai

en: General
lt: Bendra

en: Get information about a component by its ID.
lt: Gauti informaciją apie komponentą pagal jo ID.

en: Graphic depictions of desecration of human bodies
lt: Žmonių kūnų išniekinimo vaizdai

en: Graphic depictions of modern-day desecration
lt: Šiuolaikinio žmonių išniekinimo vaizdai

en: Graphic depictions of modern-day slavery
lt: Šiuolaikinės vergijos vaizdai

en: Graphic depictions of the act of adultery
lt: Vaizdinis turinio suaugusiems atvaizdavimas

en: Graphic depictions of the act of prostitution
lt: Vaizdinis prostitucijos akto atvaizdavimas

en: Graphic sexual behavior
lt: Grafinė seksualinė elgsena

en: Graphic sexual behavior between people of the same gender
lt: Vazdinis seksualus elgesys tarp tos pačios lyties asmenų

en: Graphic violence easily distinguishable from reality
lt: Grafinis, lengvai nuo realybės atskiriamas, smurtas

en: Graphic violence involving cartoon characters
lt: Grafinis smurtas, įtraukiantis animacinius personažus

en: Graphic violence involving realistic characters
lt: Grafinis smurtas, įtraukiantis tikroviškus personažus

en: Graphics & Photography
lt: Grafika ir fotografija

en: Homepage
lt: Internetinė svetainė

en: Icon
lt: Piktograma

en: Iconsets
lt: Piktogramų rinkiniai

en: Identifier
lt: Identifikatorius

en: Indirect references to adultery
lt: Netiesioginės nuorodos į turinį suaugusiems

en: Indirect references to homosexuality
lt: Netiesioginės nuorodos į homoseksualumą

en: Indirect references to prostitution
lt: Netiesioginės nuorodos į prostituciją

en: Install a metadata file into the right location.
lt: Įdiegti metaduomenų failą į tinkamą vietą.

en: Install software matching the component-ID.
lt: Įdiegti komponento ID atitinkančią programinę įrangą.

en: Invalid type for provided item selected. Valid values are:
lt: Pasirinktas neteisingas pateikto elemento tipas. Teisingos reikšmės yra:

en: Kissing between people of the same gender
lt: Bučiniai tarp tos pačios lyties asmenų

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: License
lt: Licencija

en: Manually selected location of AppStream cache.
lt: Rankiniu būdu pasirinkta AppStream podėlio vieta.

en: Manually selected location of AppStream metadata to scan.
lt: Rankiniu būdu pasirinkta peržiūrima AppStream metaduomenų vieta.

en: Mature
lt: Subrendusiems

en: Mature or sexual humor
lt: Suaugusiųjų ar seksualinis humoras

en: Metadata file '%s' does not exist.
lt: Metaduomenų failo "%s" nėra.

en: Metadata files have errors:
lt: Metaduomenų failuose yra klaidų:

en: Mild or infrequent use of profanity
lt: Nesmarkus ar nedažnas keiksmų naudojimas

en: Mildly realistic characters in unsafe situations
lt: Švelnūs tikroviški personažai nesaugiose situacijose

en: Modaliases
lt: Modulių alternatyvieji pavadinimai (Modalias)

en: Moderate use of profanity
lt: Vidutinis keiksmų naudojimas

en: Moderated chat functionality between users
lt: Prižiūrimas pokalbių funkcionalumas tarp žaidėjų

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Negativity towards a specific group of people
lt: Priešiškumas, nukreiptas į tam tikrą žmonių grupę

en: No ability to spend money
lt: Nėra galimybės išleisti pinigus

en: No advertising of any kind
lt: Nėra jokio pobūdžio reklamų

en: No bloodshed
lt: Nėra kraujo praliejimo

en: No cartoon violence
lt: Nėra animacinio smurto

en: No component matching '%s' found.
lt: Nerasta komponento, atitinkančio "%s".

en: No discriminatory language of any kind
lt: Nėra jokio pobūdžio diskriminuojančios kalbos

en: No fantasy violence
lt: Nėra fantastinio smurto

en: No gambling of any kind
lt: Nėra jokio pobūdžio azartinių lošimų

en: No inappropriate humor
lt: Nėra netinkamo humoro

en: No nudity of any sort
lt: Nėra jokio tipo nuogumo

en: No profanity of any kind
lt: Nėra jokių keiksmažodžių

en: No realistic violence
lt: Nėra tikroviško smurto

en: No references to adultery
lt: Nėra nuorodos į turinį suaugusiems

en: No references to alcohol
lt: Nėra nuorodos į alkoholinius gėrimus

en: No references to desecration
lt: Nėra nuorodų į išniekinimą

en: No references to homosexuality
lt: Nėra nuorodos į homoseksualumą

en: No references to illicit drugs
lt: Nėra nuorodų į uždraustus narkotikus

en: No references to or depictions of sexual nature
lt: Nėra nuorodų į seksualinį pobūdžio vaizdavimus

en: No references to prostitution
lt: Nėra nuorodų į prostituciją

en: No references to slavery
lt: Nėra nuorodos į vergiją

en: No references to tobacco products
lt: Nėra nuorodos į tabako gaminius

en: No sexual violence
lt: Nėra seksualinio smurto

en: No sexualized characters
lt: Nėra išreikšto seksualumo veikėjų

en: No sharing of physical location with other users
lt: Nėra dalinimosi savo fizine buvimo vieta su kitais naudotojais

en: No sharing of social network usernames or email addresses
lt: Nėra dalinimosi socialinių tinklų naudotojų vardais ar el. pašto adresais

en: No sharing of user information with third parties
lt: Nėra dalinimosi naudotojo informacija su trečiosiomis šalimis

en: No suitable package manager CLI found. Please make sure that e.g. "pkcon" (part of PackageKit) is available.
lt: Nerasta jokios tinkamos komandų eilutės paketų tvarkytuvės. Įsitikinkite, kad, pavyzdžiui, "pkcon" (PackageKit dalis) yra prieinama.

en: No value for the item to search for was defined.
lt: Nebuvo apibrėžta elemento, kurį ieškoti, reikšmė.

en: No visible dead human remains
lt: Nėra matomų mirusių žmonių palaikų

en: No way to chat with other users
lt: Nėra galimybės susirašinėti su kitais žaidėjais

en: No way to talk with other users
lt: Nėra galimybės kalbėti su kitais žaidėjais

en: Office
lt: Raštinė

en: Option '%s' is unknown.
lt: Parametras "%s" nėra žinomas.

en: Overtly sexualized human characters
lt: Itin seksualūs žmonės/herojai

en: Package
lt: Paketas

en: Print detailed output about found components.
lt: Rodyti išsamią išvestį apie rastus komponentus.

en: Product placement
lt: Produktų išdėstymas

en: Project Group
lt: Projekto grupė

en: Prolonged nudity
lt: Užsitęsęs nuogumas

en: Provided Items
lt: Pateikti elementai

en: Provocative references or depictions
lt: Provokuojančios nuorodos ar vaizdavimai

en: Rape or other violent sexual behavior
lt: Išprievartavimai ar kita smurtinė seksualinė elgsena

en: Realistic bloodshed
lt: Tikroviškas kraujo praliejimas

en: Rebuild the component metadata cache.
lt: Iš naujo sukurti komponentų metaduomenų podėlį.

en: References to alcoholic beverages
lt: Nuorodos į alkoholinius gėrimus

en: References to illicit drugs
lt: Nuorodos į uždraustus narkotikus

en: References to tobacco products
lt: Nuorodos į tabako gaminius

en: Remove software matching the component-ID.
lt: Šalinti komponento ID atitinkančią programinę įrangą.

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lt: Vykdykite "%s --help", kad pamatytumėte visą prieinamų komandų eilutės parametrų sąrašą.

en: Run '%s --help' to see a list of available commands and options, and '%s %s --help' to see a list of options specific for this subcommand.
lt: Vykdykite "%s --help", norėdami pamatyti prieinamų komandų ir parametrų sąrašą, ir "%s %s --help", norėdami pamatyti tam tikro pokomandžio parametrų sąrašą.

en: Runtime Firmware
lt: Vykdymo programinė aparatinė įranga

en: Scantily clad human characters
lt: Mažai apsirengę žmonės/herojai

en: Science
lt: Mokslas

en: Search the component database.
lt: Ieškoti komponentų duomenų bazėje.

en: Sexual references or depictions
lt: Seksualinės nuorodos ar vaizdavimai

en: Sharing diagnostic data that does not let others identify the user
lt: Dalinimasis diagnostikos duomenimis neleidžia kitiems identifikuoti naudotojų

en: Sharing information that lets others identify the user
lt: Dalinimasis informacija, kuri leidžia kitiems identifikuoti naudotoją

en: Sharing physical location with other users
lt: Dalinimasis savo fizine buvimo vieta su kitais naudotojais

en: Sharing social network usernames or email addresses
lt: Dalinimasis socialinių tinklų naudotojų vardais ar el. pašto adresais

en: Show extra debugging information.
lt: Rodyti papildomą derinimo informaciją.

en: Show the program version.
lt: Rodyti programos versiją.

en: Slapstick humor
lt: Papliauškų humoras

en: Strong or frequent use of profanity
lt: Smarkus ar dažnas keiksmų naudojimas

en: Subcommands:
lt: Pokomandžiai:

en: Summary
lt: Santrauka

en: Summary:
lt: Santrauka:

en: Teen
lt: Paaugliams

en: The .desktop file '%s' does not exist.
lt: .desktop failo "%s" nėra.

en: The TYPE must be a valid component-type, such as: %s
lt: Tipas (TYPE) privalo būti teisingas komponento tipas, toks kaip: %s

en: The software component type '%s' is not valid in AppStream. Possible values are:
lt: Programinės įrangos komponento tipas "%s" nėra teisingas AppStream specifikacijoje. Galimos reikšmės yra:

en: This command takes optional TYPE and FILE positional arguments, FILE being a file to write to (or "-" for standard output).
lt: Ši komanda priima nebūtinus TIPO (TYPE) ir FAILO (FILE) argumentus, FAILUI (FILE) būnant failu į kurį rašoma (arba "-" standartinei išvesčiai).

en: Too many parameters: Need two version numbers or version numbers and a comparison operator.
lt: Per daug parametrų: Reikia dviejų versijos numerių arba versijos numerio ir palyginimo operatoriaus.

en: Unable to build the template metainfo file: %s
lt: Nepavyko sukurti šablono metainformacijos failo: %s

en: Unable to convert file: Could not determine output format, please set it explicitly using '--format='.
lt: Nepavyko konvertuoti failo: Nepavyko nustatyti išvesties formato, prašome aiškiai jį nustatyti, naudojant "--format=".

en: Unable to find component with ID '%s'!
lt: Nepavyko rasti komponentą, kurio ID "%s"!

en: Unable to read the .desktop file: %s
lt: Nepavyko perskaityti .desktop failo: %s

en: Unable to save the template metainfo file: %s
lt: Nepavyko įrašyti šablono metainformacijos failo: %s

en: Unable to spawn package manager: %s
lt: Nepavyko paleisti paketų tvarkytuvės: %s

en: Uncontrolled audio or video chat functionality between users
lt: Neprižiūrimas garso ir vaizdo pokalbių funkcionalumas tarp žaidėjų

en: Uncontrolled chat functionality between users
lt: Neprižiūrimas pokalbių funkcionalumas tarp žaidėjų

en: Unknown compare relation '%s'. Valid values are:
lt: Nežinomas palyginimo santykis "%s". Teisingos reikšmės yra:

en: Unrealistic bloodshed
lt: Netikroviškas kraujo praliejimas

en: Use of alcoholic beverages
lt: Alkoholinių gėrimų vartojimas

en: Use of illicit drugs
lt: Uždraustų narkotikų vartojimas

en: Use of tobacco products
lt: Tabako gaminių vartojimas

en: Use the given .desktop file to fill in the basic values of the metainfo file.
lt: Naudoti nurodytą .desktop failą tam, kad metainformacijos faile būtų užpildytos pagrindinės reikšmės.

en: User-to-user interactions without chat functionality
lt: Žaidėjo su žaidėju sąveikos žaidime be pokalbių funkcionalumo

en: Users are encouraged to donate real money
lt: Naudotojai yra skatinami aukoti realius pinigus

en: Users are encouraged to purchase specific real-world items
lt: Naudotojai yra skatinami įsigyti tam tikrus realaus pasaulio daiktus

en: Utilities
lt: Paslaugų programos

en: Validate AppStream XML files for issues.
lt: Patikrinti ar AppStream XML failuose nėra problemų.

en: Validate an installed file-tree of an application for valid metadata.
lt: Patikrinti įdiegto programos failų medžio metaduomenų teisingumą.

en: Validation failed: %s
lt: Patikrinimas nepavyko: %s

en: Validation was successful.
lt: Patikrinimas buvo sėkmingas.

en: Validation was successful: %s
lt: Patikrinimas buvo sėkmingas: %s

en: Version: %s
lt: Versija: %s

en: Visible dead human remains
lt: Matomi mirusių žmonių palaikai

en: Vulgar or bathroom humor
lt: Vulgarus ar tualeto humoras

en: We have information on %i software components.
lt: Turime informaciją apie %i programinės įrangos komponentų(-us).

en: You can find information about subcommand-specific options by passing "--help" to the subcommand.
lt: Galite rasti informaciją apie tam tikram pakomandžiui specifinius parametrus, perdavę pakomandžiui "--help" parametrą.

en: You might need superuser permissions to perform this action.
lt: Norint atlikti šį veiksmą, jums gali prireikti supernaudotojo teisių.

en: You need to give an AppStream software component type to generate a template. Possible values are:
lt: Norėdami sukurti šabloną, turite pateikti AppStream programinės įrangos komponento tipą. Galimos reikšmės yra:

en: You need to provide at least two version numbers to compare as parameters.
lt: Norėdami palyginti, turite kaip parametrus pateikti bent du versijos numerius.

en: You need to specify a command.
lt: Jūs turite nurodyti komandą.

en: You need to specify a component-ID.
lt: Jūs turite nurodyti komponento ID.

en: You need to specify a metadata file.
lt: Jūs turite nurodyti metaduomenų failą.

en: You need to specify a root directory to start validation!
lt: Norėdami pradėti tikrinimą, turite nurodyti šakninį katalogą!

en: You need to specify a term to search for.
lt: Jūs turite nurodyti paieškos žodžius, kurių ieškoti.

en: You need to specify an input and output file.
lt: Jūs turite nurodyti įvesties ir išvesties failą.

en: app;application;package;program;programme;suite;tool
lt: programa;programėlė;aplikacija;paketas;įrankis;komplektas;rinkinys

en: errors: %lu
lt: klaidos: %lu

en: infos: %lu
lt: informacijos: %lu

en: pedantic: %lu
lt: pedantiški: %lu

en: warnings: %lu
lt: įspėjimai: %lu
