Audacious Plugins - en to lt translation catalogue (867 entries)

en: 
    (Further messages have been hidden.)
lt: 
    (Sekantys pranešimai paslėpti)

en:   (invalid UTF-8)
lt:   (neteisingas UTF-8)

en: %a: Artist
    %b: Album
    %c: Number of channels
    %f: File name (full path)
    %F: Frequency (Hertz)
    %l: Length (milliseconds)
    %n or %s: Formatted title (see playlist settings)
    %p: Currently playing (1 or 0)
    %r: Rate (bits per second)
    %t: Playlist position
    %T: Title (unformatted)
lt: %a: Atlikėjas
    %b: Albumas
    %c: Kanalų skaičius
    %f: Rinkmenos pavadinimas (visas kelias)
    %F: Dažnis (Hz)
    %l: Trukmė (ms)
    %n arba %s: Suformuotas pavadinimas (žr. grojaraščio nustatymus)
    %p: Šiuo metu groja (1 arba 0)
    %r: Sparta (bitai/s)
    %t: Grojaraščio padėtis
    %T: Pavadinimas (nesuformuotas)

en: %d channel | %d channels
lt[0]: %d kanalas
lt[1]: %d kanalai
lt[2]: %d kanalų
lt[3]: %d kanalų

en: %d kbit/s
lt: %d kb/s

en: %d of %d result shown | %d of %d results shown
lt[0]: Rodomas %d iš %d rezultato
lt[1]: Rodomas %d iš %d rezultatų
lt[2]: Rodomas %d iš %d rezultatų
lt[3]: Rodomas %d iš %d rezultatų

en: %d result | %d results
lt[0]: %d rezultatas
lt[1]: %d rezultatai
lt[2]: %d rezultatų
lt[3]: %d rezultatų

en: %d song | %d songs
lt[0]: %d daina
lt[1]: %d dainos
lt[2]: %d dainų
lt[3]: %d dainų

en: %s (%d of %d)
lt: %s (%d iš %d)

en: %s Settings
lt: %s nustatymai:

en: %s does not appear to be a valid folder.
lt: %s neatrodo tinkamu aplanku.

en: (no description)
lt: (nėra aprašymo)

en: (none)
lt: (joks)

en: * no comments available in this MIDI file *
lt: * Šioje MIDI rinkmenoje nėra komentarų *

en: * no lyrics available in this MIDI file *
lt: * Šioje MIDI rinkmenoje nėra žodžių *

en: 112 kbit/s
lt: 112 kb/s

en: 128 kbit/s
lt: 128 kb/s

en: 16 kbit/s
lt: 16 kb/s

en: 160 kbit/s
lt: 160 kb/s

en: 192 kbit/s
lt: 192 kb/s

en: 224 kbit/s
lt: 224 kb/s

en: 256 kbit/s
lt: 256 kb/s

en: 2SF Decoder
lt: 2SF iškoduotuvas

en: 32 kbit/s
lt: 32 kb/s

en: 320 kbit/s
lt: 320 kb/s

en: 40 kbit/s
lt: 40 kb/s

en: 48 kbit/s
lt: 48 kb/s

en: 56 kbit/s
lt: 56 kb/s

en: 64 kbit/s
lt: 64 kb/s

en: 8 kbit/s
lt: 8 kb/s

en: 80 kbit/s
lt: 80 kb/s

en: 96 kbit/s
lt: 96 kb/s

en: <b>Action:</b>
lt: <b>Veiksmas:</b>

en: <b>Advanced</b>
lt: <b>Sudėtingesni</b>

en: <b>Analyzer</b>
lt: <b>Analizatorius</b>

en: <b>Bass Boost</b>
lt: <b>Žemų stiprinimas</b>

en: <b>Channel Mixer</b>
lt: <b>Kanalų mikšeris</b>

en: <b>Channels</b>
lt: <b>Kanalai</b>

en: <b>Color</b>
lt: <b>Spalva</b>

en: <b>Commands</b>
lt: <b>Komandos</b>

en: <b>Compression</b>
lt: <b>Glaudinimas</b>

en: <b>Connection</b>
lt: <b>Prisijungimas</b>

en: <b>Conversion</b>
lt: <b>Konvertavimas</b>

en: <b>Crossfade</b>
lt: <b>Persidengimas</b>

en: <b>Crystalizer</b>
lt: <b>Kristalizatorius</b>

en: <b>Delete Method</b>
lt: <b>Šalinimo metodas</b>

en: <b>Device</b>
lt: <b>Įrenginys</b>

en: <b>Echo</b>
lt: <b>Aidas</b>

en: <b>Emulation</b>
lt: <b>Emuliavimas</b>

en: <b>Fonts</b>
lt: <b>Šriftai</b>

en: <b>Frame Headers</b>
lt: <b>Kadro antraštės</b>

en: <b>General</b>
lt: <b>Bendri</b>

en: <b>ID3 Tags</b>
lt: <b>ID3 žymės</b>

en: <b>Key Binding:</b>
lt: <b>Klavišo susiejimas:</b>

en: <b>Local Storage</b>
lt: <b>Vietinė saugykla</b>

en: <b>Metadata</b>
lt: <b>Meta duomenys</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
lt: <b>Kita</b>

en: <b>Mouse Scroll Action</b>
lt: <b>Pelės slinkimo veiksmas</b>

en: <b>Note</b>
lt: <b>Pastaba</b>

en: <b>OpenPSF Configuration</b>
lt: <b>OpenPSF nustatymai</b>

en: <b>Other Settings</b>
lt: <b>Kiti nustatymai</b>

en: <b>Output</b>
lt: <b>Išvestis</b>

en: <b>Pitch</b>
lt: <b>Žingsnis</b>

en: <b>Playback time</b>
lt: <b>Atkūrimo laikas</b>

en: <b>Playback</b>
lt: <b>Atkūrimas</b>

en: <b>Playlist Columns</b>
lt: <b>Grojaračio stulpeliai</b>

en: <b>Playlist Tabs</b>
lt: <b>Grojaraščio kortelės</b>

en: <b>Preamp</b>
lt: <b>Stiprinimas</b>

en: <b>Rate Mappings</b>
lt: <b>Dažnio nustatymai</b>

en: <b>Repeat</b>
lt: <b>Kartoti</b>

en: <b>Resampling</b>
lt: <b>Perdarymas (resampling)</b>

en: <b>Reverb</b>
lt: <b>Aidas</b>

en: <b>Sample rate</b>
lt: <b>Ėminio sparta</b>

en: <b>Silence Removal</b>
lt: <b>Tylos pašalinimas</b>

en: <b>Skin</b>
lt: <b>Išvaizda</b>

en: <b>Speed</b>
lt: <b>Sparta</b>

en: <b>Surround</b>
lt: <b>Erdvinis</b>

en: <b>Synthesizer</b>
lt: <b>Sintezatorius</b>

en: <b>Tip</b>
lt: <b>Patarimas</b>

en: <b>Type</b>
lt: <b>Rūšis</b>

en: <b>VU Meter Settings</b>
lt: <b>VU matuoklio nustatymai</b>

en: <b>XSF Configuration</b>
lt: <b>XSF nustatymai</b>

en: <small>Artist is truncated at the start, Title -- at the end</small>
lt: <small>Atlikėjas sutrumpinamas nuo pradžios, Pavadinimas -- nuo galo</small>

en: <small>Separate multiple paths with a colon.
    These paths are searched in addition to LADSPA_PATH.
    After adding new paths, press Enter to scan for new plugins.</small>
lt: <small>Atskirkite kelis kelius su dvitaškiu.
    Šie keliai ieškomi neradus ko reikia LADSPA_PATH kelyje.
    Kai pridedami nauji keliai, paspauskite ENTER naujų įskiepių paieškai.</small>

en: <span size="smaller"> MIDI Comments and Lyrics </span>
lt: <span size="smaller"> MIDI komentarai ir žodžiai</span>

en: A Tact Generator by Martin Strauss <mys@faveve.uni-stuttgart.de>
    
    To use it, add a URL: tact://beats*num/den
    e.g. tact://77 to play 77 beats per minute
    or tact://60*3/4 to play 60 bpm in 3/4 tacts
lt: Takto generatorius, sukūrė Martin Strauss <mys@faveve.uni-stuttgart.de>
    Norėdami naudoti pridėkite URL tact://beats*num/den
    pvz. tact://77 norint atkurt 77 dūžius per minutę
    ar tact://60*3/4 norint atkurti 60 bpm 3/4 taktu

en: A simple plugin to control Audacious using the LIRC remote control daemon
    
    Adapted for Audacious by:
    Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    Joonas Harjumäki <jharjuma@gmail.com>
    
    Based on the XMMS LIRC plugin by:
    Carl van Schaik <carl@leg.uct.ac.za>
    Christoph Bartelmus <xmms@bartelmus.de>
    Andrew O. Shadoura <bugzilla@tut.by>
    
    For more information about LIRC, see http://lirc.org.
lt: Paprastas įskiepis Audacious valdymui per nutolusį LIRC valdymo demoną
    
    Pritaikė Audacious:
    Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    Joonas Harjumäki <jharjuma@gmail.com>
    
    Paremta XMMS LIRC kurį sukūrė:
    Carl van Schaik <carl@leg.uct.ac.za>
    Christoph Bartelmus <xmms@bartelmus.de>
    Andrew O. Shadoura <bugzilla@tut.by>
    
    Apie LIRC galite sužinoti tinklalapy http://lirc.org.

en: AAC (Raw) Decoder
lt: AAC (Raw) iškoduotuvas

en: ALSA Output
lt: ALSA išvestis

en: ALSA Output Plugin for Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren
    
    My thanks to William Pitcock, author of the ALSA Output Plugin NG, whose code served as a reference when the ALSA manual was not enough.
lt: ALSA išvesties įskiepis skirtas Audacious
    Autorinės teisės 2009-2012 John Lindgren
    
    Dėkoju William Pitcock, „ALSA Output Plugin NG“ autoriui, jo kodas buvo kaip pagrindas kai ALSA žinynas negelbėdavo.

en: AMIDI-Plug
    modular MIDI music player
    http://www.develia.org/projects.php?p=amidiplug
    
    written by Giacomo Lozito
    <james@develia.org>
    
    special thanks to...
    
    Clemens Ladisch and Jaroslav Kysela
    for their cool programs aplaymidi and amixer; those
    were really useful, along with alsa-lib docs, in order
    to learn more about the ALSA API
    
    Alfredo Spadafina
    for the nice midi keyboard logo
    
    Tony Vroon
    for the good help with alpha testing
lt: AMIDI-Plug
    modulinis MIDI muzikos grotuvas
    http://www.develia.org/projects.php?p=amidiplug
    
    suprogramuotas Giacomo Lozito
    <james@develia.org>
    
    išskirtinai ačiū...
    
    Clemens Ladisch ir Jaroslav Kysela
    už jų šaunias aplaymidi ir amixer programas; jos
    buvo išties naudingos kartu su alsa-lib dokumentais, siekiant
    sužinoti daugiau apie ALSA API
    
    Alfredo Spadafina
    už puikų midi klaviatūros logotipą
    
    Tony Vroon
    už gerą pagalbą atliekant alfa testavimą

en: AMIDI-Plug (MIDI Player)
lt: AMIDI-Plug (MIDI grotuvas)

en: AMIDI-Plug - select SoundFont file
lt: AMIDI-Plug - pasirinkite SoundFont failą

en: AOSD (On-Screen Display)
lt: AOSD (rodymas ekrane)

en: ASXv1/ASXv2 Playlists
lt: ASXv1/ASXv2 grojaraščiai

en: ASXv3 Playlists
lt: ASXv3 grojaraščiai

en: A_bout ...
lt: A_pie

en: About ...
lt: Apie...

en: AdPlug (AdLib Player)
lt: AdPlug (AdLib grotuvas)

en: Add Files
lt: Pridėti rinkmenas

en: Add Files ...
lt: Pridėti rinkmenas...

en: Add Folder ...
lt: Pridėti aplanką...

en: Add URL ...
lt: Pridėti URL...

en: Add U_RL ...
lt: Pridėti U_RL ...

en: Advance in playlist when scrolling upward
lt: Slenkant aukštyn, žengti grojaraščiu

en: Album
lt: Albumas

en: Album Art
lt: Albumo apipavadalinimas

en: Album Artist
lt: Albumo atlikėjas

en: Album:
lt: Albumas:

en: Algorithm quality:
lt: Algoritmo kokybė:

en: Allow aliasing
lt: Leisti naudoti slapyvardį

en: Alternative
lt: Alternatyvioji

en: Always
lt: Visada

en: Always on Top
lt: Visada viršuje

en: Always show notification
lt: Visada rodyti pranešimą

en: Ampache Browser
lt: Ampache naršyklė

en: Ampache Browser for Audacious
    http://ampache-browser.org/
    
    Copyright (C) Róbert Čerňanský and John Lindgren
    License: GNU GPLv3
lt: Ampache naršyklė, skirta Audacious
    http://ampache-browser.org/
    
    Autorių teisės (C) Róbert Čerňanský ir John Lindgren
    Licencija: GNU GPLv3

en: Analyzer
lt: Analizatorius

en: Animation
lt: Animacija

en: Archived Winamp 2.x skin
lt: Archyvuotas Winamp 2.x apvalkalas

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Artist:
lt: Atlikėjas:

en: Audacious Equalizer
lt: Audacious vienodintuvas

en: Audacious OSD
    http://www.develia.org/projects.php?p=audacious#aosd
    
    Written by Giacomo Lozito <james@develia.org>
    
    Based in part on Evan Martin's Ghosd library:
    http://neugierig.org/software/ghosd/
lt: Audacious OSD
    http://www.develia.org/projects.php?p=audacious#aosd
    
    Sukūrė Giacomo Lozito <james@develia.org>
    
    Paremta Evan Martin Ghosd biblioteka:
    http://neugierig.org/software/ghosd/

en: Audacious Ogg Vorbis Decoder
    
    Based on the Xiph.org Foundation's Ogg Vorbis Plugin:
    http://www.xiph.org/
    
    Original code by:
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    
    Contributions from:
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    Eugene Zagidullin <e.asphyx@gmail.com>
lt: Audacious Ogg Vorbis Decoder
    
    Paremta Xiph.org Foundation's Ogg Vorbis Plugin:
    http://www.xiph.org/
    
    Originalų kodą rašė:
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    
    Prisidėjo:
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    Eugene Zagidullin <e.asphyx@gmail.com>

en: Audacious Playlist Editor
lt: Audacious grojaraščio redaktorius

en: Audacious Playlists (audpl)
lt: Audacious grojaraščiai (audpl)

en: Audacious PulseAudio Output Plugin
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
lt: Audacious PulseAudio išvesties įskiepis
    
    Ši programa yra nemokama programinė įranga; galite ją platinti ir (arba) keisti pagal GNU bendrosios viešosios licencijos sąlygas, paskelbtas <i>Laisvosios programinės įrangos fondo</i> (angl. <i>Free Software Foundation</i>); 2 licencijos versija arba (jūsų pasirinkimu) bet kuri vėlesnė versija.
    
    Ši programa platinama tikintis, kad ji bus naudinga, bet BE JOKIOS GARANTIJOS; net be numanomos TINKAMUMO PARDUOTI ar TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI garantijos. Daugiau informacijos rasite GNU bendrojoje viešojoje licencijoje.
    
    Kartu su šia programa turėjote gauti GNU bendrosios viešosios licencijos kopiją; jei ne, rašykite Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Audacious is not playing.
lt: Audacious negroja.

en: Audio CD
lt: Garso CD

en: Audio CD Menu Items
lt: Garso CD Meniu elementai

en: Audio CD Plugin
lt: Audio CD įskiepis

en: Audio Settings ...
lt: Garso nustatymai...

en: Audio _Settings ...
lt: _Garso nustatymai...

en: Audio device:
lt: Audio įrenginys:

en: Audio mode:
lt: Garso veiksena:

en: Auto-hide
lt: Autoslėpimas

en: Automatically connect to output ports
lt: Automatiškai prisijungti prie išvesties prievadų

en: Automatically toggle queue for matching entries
lt: Atitinkantiems įrašams automatiškai perjungti eilę

en: Available columns
lt: Prieinami stulpeliai

en: Available plugins:
lt: Prieinami įskiepiai:

en: Average bitrate:
lt: Vidutinė bitų sparta:

en: Balance: %d%% left
lt: Balansas: %d%% kairė

en: Balance: %d%% right
lt: Balansas: %d%% dešinė

en: Balance: center
lt: Balansas: centras

en: Bars
lt: Juostos

en: Based on the xmms_sndfile plugin:
    Copyright (C) 2000, 2002 Erik de Castro Lopo
    
    Adapted for Audacious by Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
lt: Pagal xmms_sndfile įskiepį:
    Autorių teisės (C) 2000, 2002 Erik de Castro Lopo
    
    Audacious pritaikė Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    
    Ši programa yra nemokama programinė įranga; ją galite platinti ir (arba) keisti pagal GNU bendrosios viešosios licencijos sąlygas, paskelbtas <i>Laisvosios programinės įrangos fondo</i> (angl. <i>Free Software Foundation</i>); 2 licencijos versija arba (jūsų pasirinkimu) bet kuri vėlesnė versija.
    
    Ši programa platinama tikintis, kad ji bus naudinga, bet BE JOKIOS GARANTIJOS; net be numanomos TINKAMUMO PARDUOTI ar TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI garantijos. Daugiau informacijos rasite GNU bendrojoje viešojoje licencijoje.
    
    Kartu su šia programa turėjote gauti GNU bendrosios viešosios licencijos kopiją; jei ne, rašykite Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Bass:
lt: Žemi:

en: Best sinc interpolation
lt: Geriausia interpoliacija

en: Binding mouse buttons
lt: Saistyti pelės mygtukus

en: Bit Depth:
lt: Bitų gylis:

en: Bitrate
lt: Bitų seka

en: Bitrate:
lt: Bitų sparta:

en: Blues
lt: Bliuzas

en: Blur Scope
lt: Išsiliejimo sritis

en: Buffering ...
lt: Įkeliama į atmintį ...

en: By Al_bum
lt: Pagal _albumą

en: By Albu_m Artist
lt: Pagal _albumo atlikėją

en: By Album
lt: Pagal albumą

en: By Album Artist
lt: Pagal albumo atlikėją

en: By Artist
lt: Pagal atlikėją

en: By C_omment
lt: Pagak _komentarus

en: By Comment
lt: Pagal komentarus

en: By Custom Title
lt: Pagal pavadinimą

en: By File Name
lt: Pagal rinkmenos pavadinimą

en: By File Path
lt: Pagal rinkmenos kelią

en: By File _Path
lt: Pagal failo _kelią

en: By Genre
lt: Pagal žanrą

en: By Length
lt: Pagal trukmę

en: By Release Date
lt: Pagal išleidimo datą

en: By Release _Date
lt: Pagal išleidimo _datą

en: By Title
lt: Pagal pavadinimą

en: By Track Number
lt: Pagal takelio numerį

en: By Track _Number
lt: Pagal takelio _numerį

en: By _Artist
lt: Pagal _atlikėją

en: By _Custom Title
lt: Pagal _derintą eilutę

en: By _File Name
lt: Pagal _Rinkmenos pavadinimą

en: By _File Path
lt: Pagal _rinkmenos kelią

en: By _Genre
lt: Pagal ž_anrą

en: By _Length
lt: Pagal _trukmę

en: By _Title
lt: Pagal _pavadinimą

en: Call Letters
lt: Šaukinio raidės

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cannot read start/end LSN for track %d.
lt: Perskaityti LSN takelio %d pradžios/pabaigos nepavyko.

en: Center volume:
lt: Centro garsas:

en: Change playing song
lt: Keisti grojančią dainą

en: Change volume
lt: Keisti garsą

en: Channel Mixer
lt: Kanalų mikšeris

en: Channel Mixer Plugin for Audacious
    Copyright 2011-2012 John Lindgren and Michał Lipski
lt: Channel Mixer įskiepis skirtas Audacious
    Autorinės teisės 2011-2012 John Lindgren ir Michał Lipski

en: Channels:
lt: Kanalai:

en: Chars to split on:
lt: Simboliai, pagal kuriuos padalinti:

en: Chars to truncate on:
lt: Simboliai, pagal kuriuos sutrumpinti:

en: Check Permission
lt: Patikrinti leidimą

en: Checking Last.fm access ...
lt: Tikrinama Last.fm prieiga...

en: Choose Folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: Classical
lt: Klasikinė

en: Clear A-B Repeat
lt: Išvalyti A-B kartojimą

en: Clear Queue
lt: Išvalyti eilę

en: Clear previous selection before searching
lt: Prie ieškant, išvalyti buvusius pasirinkimus

en: Client name:
lt: Kliento vardas:

en: Clock speed:
lt: Takto sparta:

en: Close to the system tray
lt: Užverti į sistemos dėklą

en: Color %i:
lt: Spalva %i:

en: Coloring:
lt: Spalvos:

en: Colors
lt: Spalvos

en: Command to run at the end of a song:
lt: Paleisti komandą dainos pabaigoje

en: Command to run at the end of the playlist:
lt: Komanda paleidimas grojaraščio pabaigoje:

en: Command to run when song title changes (for network streams):
lt: Komanda paleidimas, kai pasikeičia dainos pavadinimas (tinklo srautams):

en: Command to run when starting a new song:
lt: Paleisti komandą dainos pradžioje:

en: Comment
lt: Komentaras

en: Composite extension not loaded
lt: Kompozicionavimo plėtinys neįkeltas

en: Composite manager detected
lt: Kompozicionavimo tvarkyklė aptikta

en: Composite manager not detected;
    unless you know that you have one running, please activate a composite manager otherwise the OSD won't work properly
lt: Kompozicionavimo tvarkyklė nerasta;
    įjunkite kompozicionavimo tvarkyklę, nes OSD neveiks taip kaip priklauso

en: Composite manager not required for fake transparency
lt: Netikram permatomumui kompozicionavimo tvarkyklė nebūtina

en: Compression ratio:
lt: Glaudinimo santykis:

en: Concave Rectangle
lt: Įgaubtas stačiakampis

en: Connect to physical ports only
lt: Prisijungti tik prie fizinių prievadų

en: Console music decoder engine based on Game_Music_Emu 0.5.2
    Supported formats: AY, GBS, GYM, HES, KSS, NSF, NSFE, SAP, SPC, VGM, VGZ
    
    Audacious plugin by:
    William Pitcock <nenolod@dereferenced.org>
    Shay Green <gblargg@gmail.com>
lt: Console music decoder engine paremtas Game_Music_Emu 0.5.2
    Palaikomi plėtiniai: AY, GBS, GYM, HES, KSS, NSF, NSFE, SAP, SPC, VGM, VGZ
    
    Audacious įskiepį sukūrė:
    William Pitcock <nenolod@dereferenced.org>
    Shay Green <gblargg@gmail.com>

en: Context name:
lt: Konteksto pavadinimas:

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copyright (C) 2007-2012 Calin Crisan <ccrisan@gmail.com> and others.
    
    Many thanks to libcdio developers <http://www.gnu.org/software/libcdio/>
    and to libcddb developers <http://libcddb.sourceforge.net/>.
    
    Also thank you to Tony Vroon for mentoring and guiding me.
    
    This was a Google Summer of Code 2007 project.
lt: Autorinės teisės (C) 2007-2012 Calin Crisan <ccrisan@gmail.com> ir kiti.
    
    Ypatingai dėkoju libcdio kūrėjams <http://www.gnu.org/software/libcdio/>
    ir libcddb kūrėjams <http://libcddb.sourceforge.net/>.
    
    Taip pat dėkoju Tony Vroon už pamokymus ir užvedimą ant kelio.
    
    Tai buvo Google Summer Code 2007 projektas.

en: Copyright 2006 William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    
    Some of the plugin code was by Miles Egan.
lt: Autorinės teisės 2006 William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    
    Dalį kodo parašė Miles Egan.

en: CoreAudio Output Plugin for Audacious
    Copyright 2014 William Pitcock
    Copyright 2017,18 René J.V. Bertin
     (original code and code adapted from
      Apple examples, (C) Apple 2013)
    
    Based on SDL Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren
lt: Audacious CoreAudio išvesties įskiepis 
    Autoriaus teisės 2014 William Pitcock
    Autoriaus teisės 2017,18 René J.V. Bertin
     (pradinis kodas ir kodas pritaikytas iš
       Apple pavyzdžių, (C) Apple 2013)
    
    Remiantis Audacious SDL išvesties įskiepiu
    Autoriaus teisės 2010 John Lindgren

en: CoreAudio output
lt: CoreAudio išvestis

en: Cosine
lt: Kosinusas

en: Country
lt: Kaimiška

en: Create a new playlist with matching entries
lt: Iš surastų įrašų sukurti naują grojaraštį

en: Crossfade
lt: Perdengimas

en: Crossfade Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2014 John Lindgren
lt: Audacious Crossfade įskiepis
    Autoriaus teisės 2010-2014 John Lindgren

en: Crystalizer
lt: Kristalizatorius

en: Cu_t
lt: Iškirpt_i

en: Cubic
lt: Kubinis

en: Cue Sheet Plugin
lt: Cue Sheet įskiepis

en: Current Song
lt: Dabar groja

en: Custom Title
lt: Pasirinktas pavadinimas

en: Custom notification duration:
lt: Priskirto pranešimo trukmė:

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Cut frequency:
lt: Nukirpti dažnius:

en: Cutoff:
lt: Nukirpimas:

en: Decades
lt: Dešimtmečiai

en: Decoration
lt: Dekoracijos

en: Default
lt: Numatytosios

en: Default PCM device
lt: Numatytasis PCM įrenginys

en: Default device
lt: Numatytasis įrenginys

en: Default fade time:
lt: Numatyta perėjimo trukmė:

en: Default mixer device
lt: Numatytasis mikšerio įrenginys

en: Default song length:
lt: Numatyta dainos trukmė:

en: Delay:
lt: Delsa:

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete Files
lt: Pašalinti rinkmenas

en: Delete Selected Files
lt: Pašalinti pasirinktas rinkmenas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Desktop Notifications
lt: Darbastalio pranešimai

en: Desktop Notifications Plugin for Audacious
    Copyright (C) 2010 Maximilian Bogner
    Copyright (C) 2011-2013 John Lindgren and Jean-Alexandre Anglès d'Auriac
    
    This plugin is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation, either version 3 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This plugin is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
lt: Audacious darbalaukio pranešimų įskiepis
    Autorių teisės (C) 2010 Maximilian Bogner
    Autorių teisės (C) 2011–2013 John Lindgren ir Jean-Alexandre Anglès d'Auriac
    
    Šis įskiepis yra nemokama programinė įranga: ją galite platinti ir (arba) keisti pagal GNU bendrosios viešosios licencijos sąlygas, paskelbtas Laisvosios programinės įrangos fondo (angl. Free Software Foundation), arba 3 licencijos versiją, arba (jūsų pasirinkimu) bet kurią vėlesnę versiją.
    
    Šis įskiepis platinamas tikintis, kad jis bus naudingas, bet BE JOKIOS GARANTIJOS; net be numanomos TINKAMUMO PARDUOTI ar TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI garantijos. Daugiau informacijos rasite GNU bendrojoje viešojoje licencijoje.
    
    Kartu su šia programa turėjote gauti GNU bendrosios viešosios licencijos kopiją. Jei ne, žr. <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: Details about %s
lt: Išsamiau apie %s

en: Device (blank for default):
lt: Įrenginys (nepasirinkus bus naudojamas numatytasis)

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disable 'Always On Top'
lt: Išjungti „Visada viršuje“

en: Disable the popup window
lt: Išjungti iššokantį langą

en: Display OSD using:
lt: Vaizduoklis naudoja OSD:

en: Display active titlebar when any window is focused
lt: Rodyti aktyvią pavadinimo juostą, kai sufokusuotas bet kuris langas

en: Display legend
lt: Rodyti legendą

en: Display:
lt: Monitorius:

en: Displayed columns
lt: Rodomų stulpelių sąrašas

en: Do not automatically select chip model
lt: Automatiškai neparinkti lusto modelio

en: Do not automatically select clock speed
lt: Automatiškai neparinkti takto spartos

en: Do you want to move %d files to the trash?
lt: Ar norite perkelti %d rinkmenas į šiukšlinę?

en: Do you want to move %s to the trash?
lt: Ar norite perkelti %s į šiukšlinę?

en: Do you want to permanently delete %d files?
lt: Ar norite visam laikui ištrinti %d rinkmenas?

en: Do you want to permanently delete %s?
lt: Ar norite ištrinti visam laikui %s?

en: Dock at Bottom
lt: Sumažinti apačioje

en: Dock at Left
lt: Sumažinti į kairę

en: Dock at Right
lt: Sumažinti į dešinę

en: Dock at Top
lt: Sumažinti į viršų

en: Dots
lt: Taškai

en: Double Size
lt: Dvigubas dydis

en: Downsample ratio:
lt: Sumažinto ėminio koeficientas:

en: Drive is empty.
lt: Diskasukis tuščias.

en: Drum shift:
lt: Būgnų poslinkis:

en: Dynamic Range Compression Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2014 John Lindgren
lt: Audacious dinaminio diapazono glaudinimo įskiepis
    Autoriaus teisės 2010-2014 John Lindgren

en: Dynamic Range Compressor
lt: Dinaminio diapazono glaudintuvas

en: Dynamic range:
lt: Dinaminė sritis:

en: E_ffects ...
lt: E_fektai...

en: Easy Listening
lt: Lengvo klausymo

en: Echo
lt: Aidas

en: Echo Plugin
    By Johan Levin, 1999
    Surround echo by Carl van Schaik, 1999
    Updated for Audacious by William Pitcock and John Lindgren, 2010-2014
lt: Aido įskiepis
    Sukūrė Johan Levin, 1999
    Erdvinį aidą sukūrė Carl van Schaik, 1999
    Audacious pritaikė William Pitcock ir John Lindgren, 2010-2014

en: Echo:
lt: Aidas:

en: Effects ...
lt: Efektai...

en: Electronic
lt: Elektroninė

en: Emulate MOS 8580 (default: MOS 6581)
lt: Emuliavimas MOS 8580 (numatytasis: MOS 6581)

en: Emulate filter
lt: Emuliavimo filtras

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enable 'Always On Top'
lt: Įjungti „Visada viršuje“

en: Enable VBR/ABR
lt: Įjungti VBR/ABR

en: Enable audio resampling
lt: Įjungti garso diskretizaciją

en: Enable exclusive mode to prevent virtual mixing.
lt: Įgalinti išskirtinį režimą, siekiant išvengti virtualaus maišymosi.

en: Enable format conversions made by the OSS software.
lt: Įgalinti formato keitimą kurį padarė OSS programinė įranga.

en: Enable trigger
lt: Sužadinti

en: Enabled plugins:
lt: Įjungti įskiepiai:

en: Enforce strict ISO compliance
lt: Vykdyti griežtą ISO atitiktį

en: Entries
lt: Elementai

en: Entry Number
lt: Elemento numeris

en: Error
lt: Klaida

en: Error connecting to MMS server
lt: Klaida jungiantis prie MMS serverio

en: Error opening %s:
    %s
lt: Klaida atveriant %s:
    %s

en: Error parsing URL
lt: Klaida analizuojant URL

en: Error parsing redirect
lt: Klaida analizuojant nukreipimą

en: Error protection
lt: Apsauga nuo klaidų

en: Error reading audio CD.
lt: Klaida skaitant garso CD.

en: Event
lt: Įvykis

en: Export Playlist ...
lt: Iškelti grojaraštį...

en: Extra Stereo Plugin
    
    By Johan Levin, 1999
lt: Extra Stereo įskiepis
    
    Sukūrė Johan Levin, 1999

en: FFmpeg Plugin
lt: FFmpeg įskiepis

en: FLAC Decoder
lt: FLAC iškoduotuvas

en: Fade in:
lt: Nustelbti:

en: Fade out:
lt: Išblukti:

en: Failed to connect to JACK port %s.
lt: Nepavyko prisijungti prie JACK prievado %s.

en: Failed to connect to the JACK server; is it running?
lt: Nepavyko prisijungti prie JACK serverio. Ar jis veikia?

en: Failed to create the CDDB connection.
lt: Nepavyko sukurti CDDB ryšio.

en: Failed to finish initializing opened CD drive.
lt: Nepavyko užbaigti inicijuoto atverto CD įrenginio.

en: Failed to initialize cdio subsystem.
lt: Įkelti cdio posistemės nepavyko.

en: Failed to open CD device %s.
lt: Atverti CD įrenginio %s nepavyko.

en: Failed to query the CDDB server
lt: Užklausti CDDB serverio nepavyko

en: Failed to query the CDDB server: %s
lt: Užklausti CDDB serverio nepavyko: %s

en: Failed to read the CDDB info: %s
lt: Nepavyko nuskaityti CDDB informacijos: %s

en: Failed to retrieve first/last track number.
lt: Gauti pirmo arba paskutinio takelio numerio nepavyko.

en: Fake transparency
lt: Netikras permatomumas

en: Fall-off time:
lt: Kryčio trukmė:

en: Falloff:
lt: Pikų krytis:

en: Fast
lt: Greitas

en: Fast sinc interpolation
lt: Greita interpoliacija

en: Fastest
lt: Greičiausias

en: Feed level:
lt: Duoti lygį:

en: Feedback:
lt: Garsinis atsakas:

en: File Info Box
lt: Rinkmenos informacijos langas

en: File Name
lt: Rinkmenos pavadinimas

en: File Name:
lt: Rinkmenos pavadinimas:

en: File Path
lt: Rinkmenos kelias

en: File name
lt: Rinkmenos pavadinimas

en: FileWriter Plugin
lt: FileWriter įskiepis

en: Filter ports (regex, use any port if blank):
lt: Filtruoti prievadus (regex, naudokite bet kurį prievadą, jei jis tuščias):

en: Fire
lt: Ugnis

en: Folk
lt: Liaudies

en: Font %i:
lt: Šriftas %i:

en: Fonts
lt: Šriftai

en: For better crossfading, enable
    the Silence Removal effect.
lt: Geresniam perėjimui tarp dainų, įjunkite
    tylos pašalinimo efektą.

en: Force addition of version 2 tag
lt: Priverstinai pridėti 2 versijos žymą

en: Format:
lt: Formatas:

en: Further truncate those on chars
lt: Toliau sutrumpinkite pagal šiuos simbolius

en: GIO Plugin
lt: GIO įskiepis

en: GIO Plugin for Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren
lt: GIO įskiepis skirtas Audacious
    Autorinės teisės 2009-2012 John Lindgren

en: GTK Interface
lt: GTK naudotojo sąsaja

en: Game Console Music Decoder
lt: Žaidimų konsolės muzikos dekoderis

en: General
lt: Pagrindinės

en: Generate file name from:
lt: Sukurti rinkmenos pavadinimą iš:

en: Genre
lt: Žanras

en: Global Hotkey Plugin
    Control the player with global key combinations or multimedia keys.
    
    Copyright (C) 2007-2008 Sascha Hlusiak <contact@saschahlusiak.de>
    
    Contributors include:
    Copyright (C) 2006-2007 Vladimir Paskov <vlado.paskov@gmail.com>
    Copyright (C) 2000-2002 Ville Syrjälä <syrjala@sci.fi>,
     Bryn Davies <curious@ihug.com.au>,
     Jonathan A. Davis <davis@jdhouse.org>,
     Jeremy Tan <nsx@nsx.homeip.net>
lt: Bendrųjų sparčiųjų klavišų įskiepis
    Valdo grotuvą bendraisiais klavišų deriniais arba daugialypės terpės klavišais.
    
    Autoriaus teisės (C) 2007-2008 Sascha Hlusiak <contact@saschahlusiak.de>
    
    Prisidėjusieji:
    Autoriaus teisės (C) 2006-2007 Vladimir Paskov <vlado.paskov@gmail.com>
    Autoriaus teisės (C) 2000-2002 Ville Syrjälä <syrjala@sci.fi>,
     Bryn Davies <curious@ihug.com.au>,
     Jonathan A. Davis <davis@jdhouse.org>,
     Jeremy Tan <nsx@nsx.homeip.net>

en: Global Hotkey Plugin
    Control the player with global key combinations or multimedia keys.
    
    Copyright (C) 2020 i.Dark_Templar <darktemplar@dark-templar-archives.net>
    Copyright (C) 2007-2008 Sascha Hlusiak <contact@saschahlusiak.de>
    
    Contributors include:
    Copyright (C) 2006-2007 Vladimir Paskov <vlado.paskov@gmail.com>
    Copyright (C) 2000-2002 Ville Syrjälä <syrjala@sci.fi>,
     Bryn Davies <curious@ihug.com.au>,
     Jonathan A. Davis <davis@jdhouse.org>,
     Jeremy Tan <nsx@nsx.homeip.net>
lt: Bendrųjų sparčiųjų klavišų įskiepis
    Valdo grotuvą bendrųjų klavišų deriniais arba daugialypės terpės klavišais.
    
    Autoriaus teisės (C) 2020 i.Dark_Templar <darktemplar@dark-templar-archives.net>
    Autoriaus teisės (C) 2007-2008 Sascha Hlusiak <contact@saschahlusiak.de>
    
    Prisidėjusieji:
    Autoriaus teisės (C) 2006-2007 Vladimir Paskov <vlado.paskov@gmail.com>
    Autoriaus teisės (C) 2000-2002 Ville Syrjälä <syrjala@sci.fi>,
     Bryn Davies <curious@ihug.com.au>,
     Jonathan A. Davis <davis@jdhouse.org>,
     Jeremy Tan <nsx@nsx.homeip.net>

en: Global Hotkeys
lt: Bendri karštieji klavišai

en: High
lt: Aukšta

en: Hotkeys:
lt: Spartieji klavišai:

en: Ice
lt: Ledas

en: Ignore insufficient number of ports
lt: Nepaisyti nepakankamo prievadų skaičiaus

en: Ignore length from SPC tags
lt: Nepaisyti trukmės iš SPC žymų

en: Ignore length from file
lt: Nepaisyti rinkmenos trukmės

en: Import Playlist ...
lt: Įkelti grojaraštį...

en: Include album name in notification
lt: Įterpti albumo pavadinimą pranešime

en: Increase reverb
lt: Padidinti aidą

en: Information
lt: Informacija

en: Inspirational
lt: Įkvepianti

en: Intensity:
lt: Intensyvumas:

en: Intermediate
lt: Vidutinis

en: International
lt: Tarptautinė

en: Interpolation mode:
lt: Interpoliavimo veiksena:

en: Interpolation:
lt: Interpoliavimas:

en: Invalid URI %s.
lt: Netinkamas URI %s.

en: Invalid open mode
lt: Netinkama atverimo veiksena

en: Invert Selection
lt: Invertuoti pažymėjimą

en: It is not recommended to bind the primary mouse buttons without modifiers.
    
    Do you want to continue?
lt: Nerekomenduojama susieti pagrindinių pelės mygtukų be modifikatorių.
    
    Ar norite tęsti?

en: JACK Output
lt: JACK išvestis

en: JACK supports only floating-point audio.  You must change the output bit depth to floating-point in Audacious settings.
lt: JACK palaiko tik slankiojo kablelio garsą. Audacious nustatymuose turite pakeisti išvesties bitų gylį į slankiojo kablelio.

en: Jazz
lt: Džiazas

en: Joint Stereo
lt: Sujungtas stereo

en: Jump to Song ...
lt: Pereiti prie dainos ...

en: Jump to Time ...
lt: Šokti į laiką...

en: Jump to _Time ...
lt: Šokti į _laiką

en: Jump to file
lt: Peršokti į rinkmeną

en: LADSPA Host for Audacious
    Copyright 2011 John Lindgren
lt: LADSPA Host skirta Audacious
    Autorinės teisės 2011 John Lindgren

en: LIRC Plugin
lt: LIRC įskiepis

en: Latin
lt: Lotynų

en: Length
lt: Trukmė

en: Length (msec):
lt: Trukmė (ms):

en: Level:
lt: Lygis:

en: Library
lt: Fonoteka

en: Line
lt: Eilutė

en: Linear
lt: Tiesinis

en: Linear (fast)
lt: Tiesinis (greitas)

en: Linear interpolation
lt: Tiesinė interpoliacija

en: Lines
lt: Linijos

en: Listeners
lt: Klausytojai

en: Load lyric files (.lrc) from local storage
lt: Įkelti dainų tekstus (.lrc) iš vietinės saugyklos

en: Looking for lyrics ...
lt: Ieškoma dainų žodžių

en: Low
lt: Žema

en: Lyrics
lt: Žodžiai

en: Lyrics could not be found.
lt: Žodžiai nerasti.

en: M3U Playlists
lt: M3U grojaraščiai

en: MMS Plugin
lt: MMS įskiepis

en: MPG123 Plugin
lt: MPG123 įskiepis

en: MPRIS 2 Server
lt: MPRIS 2 serveris

en: Mark as copyright
lt: Pažymėti kaip saugomą autorinių teisių

en: Mark as original
lt: Pažymėti kaip originalą

en: Market
lt: Prekyba

en: Max OSD width:
lt: Didžiausias OSD plotis:

en: Maximum bitrate:
lt: Maksimali bitų sparta:

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Medium sinc interpolation
lt: Vidutinė interpoliacija

en: Menu
lt: Meniu

en: Metal
lt: Metalas

en: Method:
lt: Metodas:

en: Minimum
lt: Minimalus

en: Minimum bitrate:
lt: Minimali bitų sparta:

en: Misc
lt: Kita

en: Missing title and/or artist.
lt: Trūksta pavadinimo arba atlikėjo.

en: Mixer device:
lt: Mikšerio įrenginys:

en: Mixer element:
lt: Mikšerio elementas:

en: ModPlug (Module Player)
lt: ModPlug (Module grotuvas)

en: Module paths:
lt: Modulio kelias:

en: Module player based on libopenmpt
    
    Written by: Chris Spiegel <cspiegel@gmail.com>
lt: Modulinis grotuvas sukurtas pagal libopenmpt
    
    Suprogramavo: Chris Spiegel <cspiegel@gmail.com>

en: Monitor library for changes
lt: Stebėti fonotekos pokyčius

en: Move to trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Move to trash instead of deleting immediately
lt: Perkelti į šiukšlinę, iškart nepašalinti

en: Multi-Monitor options
lt: Kelių vaizduoklių pasirinktys

en: Multi-format audio decoding plugin for Audacious using
    FFmpeg multimedia framework (http://www.ffmpeg.org/)
    
    Audacious plugin by:
    William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    Matti Hämäläinen <ccr@tnsp.org>
lt: Multi-format audio decoding įskiepis skirtas Audacious naudojama
    FFmpeg multimedia framework (http://www.ffmpeg.org/)
    
    Audacious įskiepį sukūrė:
    William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    Matti Hämäläinen <ccr@tnsp.org>

en: Multiplier:
lt: Daugiklis:

en: Mute
lt: Nutildyti

en: N_o Playlist Advance
lt: N_esislinkti grojaraščiu

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Nearest (fastest)
lt: Arčiausias (greičiausia)

en: Neon HTTP/HTTPS Plugin
lt: Neon HTTP/HTTPS įskiepis

en: Never
lt: Niekada

en: New Age
lt: Naujasis amžius

en: New Playlist
lt: Naujas grojaraštis

en: Next
lt: Sekantis

en: Next Album
lt: Kitas albumas

en: Next Playlist
lt: Sekantis grojaraštis

en: Next track
lt: Kitas takelis

en: No JACK output ports were found. Please check settings.
lt: Nerasti JACK išvesties prievadai. Patikrinkite nustatymus.

en: No Playlist Advance
lt: Nesislinkti grojaraščiu

en: No audio capable CD drive found.
lt: CD įrenginio suderinamo su audio nerasta.

en: No files are selected.
lt: Nepasirinkta rinkmena.

en: No. of Tracks:
lt: Takelių:

en: Noise reduction
lt: Triukšmo mažinimas

en: None
lt: Joks

en: Normal
lt: Normalus

en: Now Playing
lt: Dabar grojama

en: Nowhere
lt: Niekur

en: Number of results to show:
lt: Rezultatų skaičius:

en: OPL Emulator:
lt: OPL emuliatorius:

en: OSS3 Output
lt: OSS3 išvestis

en: OSS4 Output
lt: OSS4 išvestis

en: OSS4 Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2012 Michał Lipski
    
    I would like to thank people on #audacious, especially Tony Vroon and John Lindgren and of course the authors of the previous OSS plugin.
lt: Audacious OSS4 išvesties įskiepis 
    Autorinės teisės 2010-2012 Michał Lipski
    
    Norėčiau padėkoti žmonėms #audacious kanale, ypatingai Tony Vroon ir John Lindgren ir savaime aišku ankstesnės OSS įskiepio versijos autoriams.

en: Off
lt: Išjungta

en: Ogg Vorbis Decoder
lt: Ogg Vorbis iškoduotuvas

en: Omit Xing VBR header
lt: Omit Xing VBR antraštė

en: On
lt: Įjungta

en: On All Workspaces
lt: Visuose darbalaukiuose

en: On automatic song change
lt: Esant automatiniam dainos keitimui

en: On seek or manual song change
lt: Ieškant arba rankiniu būdu keičiant dainą

en: Only %d JACK output ports were found but %d are required.
lt: Rasti tik %d JACK išvesties portai, tačiau reikalingi - %d.

en: Only add v1 tag
lt: Pridėti tik v1 žymą

en: Only add v2 tag
lt: Pridėti tik v2 žymą

en: Open Containing Folder
lt: Atverti esamą aplanką

en: Open Files
lt: Atverti rinkmenas

en: Open Files ...
lt: Atverti rinkmenas...

en: Open Folder ...
lt: Atverti aplanką...

en: Open URL ...
lt: Atverti URL...

en: Open _URL ...
lt: Atverti _URL ...

en: OpenGL Spectrum Analyzer
lt: OpenGL spektro analizatorius

en: OpenGL Spectrum Analyzer for Audacious
    Copyright 2013 Christophe Budé, John Lindgren, and Carlo Bramini
    Copyright 2014, 2020 Ariadne Conill
    
    Based on the XMMS plugin:
    Copyright 1998-2000 Peter Alm, Mikael Alm, Olle Hallnas, Thomas Nilsson, and 4Front Technologies
    
    License: GPLv2+
lt: Audacious OpenGL spektro analizatorius
    Autorių teisės 2013 Christophe Budé, John Lindgren, ir Carlo Bramini
    Autoriaus teisės 2014, 2020 Ariadne Conill
    
    Remiantis XMMS įskiepiu:
    Autorių teisės 1998-2000 Peter Alm, Mikael Alm, Olle Hallnas, Thomas Nilsson, ir 4Front Technologies
    
    Licencija: GPLv2+

en: OpenMPT (Module Player)
lt: OpenMPT (modulinis grotuvas)

en: OpenPSF PSF1/PSF2 Decoder
lt: OpenPSF PSF1/PSF2 iškoduotuvas

en: Options Menu
lt: Parinkčių meniu

en: Original code by
    Ralf Ertzinger <ralf@skytale.net>
    
    http://www.skytale.net/projects/bmp-flac2/
lt: Originalų kodą rašė
    Ralf Ertzinger <ralf@skytale.net>
    
    http://www.skytale.net/projects/bmp-flac2/

en: Original file name
lt: Pradinis rinkmenos pavadinimas

en: Original file name (no suffix)
lt: Pradinis rinkmenos pavadinimas (be priesagos)

en: Original file tag
lt: Pradinė rinkmenos žyma

en: Other
lt: Kita

en: Output
lt: Išvestis

en: Output channels:
lt: Išvesties kanalai:

en: Output file format:
lt: Išvesties rinkmenos plėtinys:

en: Overlap:
lt: Perdengti:

en: Override default chorus:
lt: Perrašyti numatytąjį chorą:

en: Override default gain:
lt: Perrašyti numatytąjį garsą:

en: Override default polyphony:
lt: Perrašyti numatytąją polifoniją:

en: Override default reverb:
lt: Perrašyti numatytąjį aidą:

en: Override device:
lt: Perrašyti įrenginį:

en: PCM device:
lt: PCM įrenginys:

en: PLS Playlists
lt: PLS grojaraščiai

en: P_laylist
lt: G_rojaraštis

en: Paste
lt: Įklijuoti

en: Paste at End
lt: Įklijuoti gale

en: Paste at _End
lt: Įklijuoti _gale

en: Path:
lt: Kelias:

en: Paus_e
lt: Pauz_ė

en: Pause
lt: Pauzė

en: Pause Off
lt: Pauzė išjungiama

en: Pause On
lt: Pristabdyti

en: Pause/Resume
lt: Sustabdyti/Paleisti

en: Peak falloff:
lt: Pikų krytis:

en: Peak hold time:
lt: Smailės išlaikymo trukmė:

en: Permission denied.  Open the following URL in a browser, allow Audacious access to your account, and then click 'Check Permission' again:
lt: Leidimas nesuteiktas. Naršyklėje atidarykite šį URL, leiskite Audacious pasiekti savo paskyrą, tada dar kartą paspauskite „Tikrinti leidimą“:

en: Permission granted.  Scrobbling for user %s.
lt: Leidimas suteiktas. Scrobbling vartotojui%s.

en: Phase:
lt: Fazė:

en: Pla_y CD
lt: _Groti CD

en: Placement
lt: Padėtis

en: Play
lt: Groti

en: Play Amiga MODs
lt: Groti Amiga MOD

en: Play/Resume
lt: Groti / Tęsti

en: Playback
lt: Atkūrimas

en: Playback Start
lt: Atkūrimo pradžia

en: Player:
lt: Grotuvas:

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Playlist Manager
lt: Grojaraščio redaktorius

en: Playlist Manager ...
lt: Grojaraščių redaktorius...

en: Playlist _Manager ...
lt: Grojaraščio _redaktorius

en: Playlist mode.
lt: Grojaraščio režimas.

en: Playlist:
lt: Grojaraštis:

en: Please wait ...
lt: Palaukite...

en: Polyphase (best)
lt: Polifazinis (geriausiai)

en: Pop
lt: Popsas

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Position
lt: Padėtis

en: Pre_vious
lt: Ankste_snis

en: Preamp
lt: Priešstiprintuvis

en: Prepend track number to file name
lt: Pridėti takelio numerį prie rinkmenos pavadinimo

en: Presets:
lt: Ruošiniai:

en: Press a key combination inside a text field.
lt: Paspauskite klavišų kombinaciją teksto lauke.

en: Press a key combination inside a text field.
    You can also bind mouse buttons.
lt: Paspauskite klavišų kombinaciją teksto lauke.
    Taip pat galima sieti ir pelės mygtukus.

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Previous Album
lt: Ankstesnis albumas

en: Previous Playlist
lt: Ankstesnis grojaraštis

en: Previous track
lt: Ankstesnis takelis

en: Public Radio
lt: Visuomeninis radijas

en: PulseAudio Output
lt: PulseAudio išvestis

en: Qt Interface
lt: Qt sąsaja

en: QtMultimedia Audio Output Plugin for Audacious
    Copyright 2014 William Pitcock
    
    Based on SDL Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren
lt: Audacious QtMultimedia garso išvesties įskiepis
    Autoriaus teisės 2014 William Pitcock
    
    Sukurtas pagal Audacious SDL išvesties įskiepį
    Autoriaus teisės 2010 John Lindgren

en: QtMultimedia Output
lt: QtMultimedia išvestis

en: Quality
lt: Kokybė

en: Quality (0-1):
lt: Kokybė (0-1):

en: Quality:
lt: Kokybė:

en: Queue Manager ...
lt: Eilės redaktorius ...

en: Queue Position
lt: Eilės padėtis

en: Queue/Unqueue
lt: Į eilę / Iš eilės

en: Quick
lt: Greita

en: Quit
lt: Baigti

en: R&B and Urban
lt: R&B ir urbanistinis

en: R_everse Order
lt: A_tvirkštine tvarka

en: Raise player window(s)
lt: Pakelti grotuvą langą (-us)

en: Randomize List
lt: Sumaišyti sąrašą

en: Rap
lt: Repas

en: Rate:
lt: Dažnis:

en: Read speed:
lt: Skaitymo sparta:

en: Read-and-append mode not supported
lt: Skaitymo ir papildymo veiksena nepalaikoma

en: Real transparency (requires X Composite Ext.)
lt: Tikras permatomumas (reikalinga X kompozicionavimo plėtinys)

en: Reconnect to LIRC server
lt: Iš naujo prisijungti prie LIRC serverio

en: Record Stream
lt: Įrašo srautas

en: Recording off
lt: Įrašymas išjungtas

en: Recording on
lt: Įrašymas įjungtas

en: Rectangle
lt: Stačiakampis

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Refresh Playlist
lt: Atnaujinti grojaraštį

en: Reggae
lt: Regis

en: Relative X offset:
lt: Reliatyvus X poslinkis:

en: Relative Y offset:
lt: Reliatyvus Y poslinkis:

en: Remo_ve
lt: _Šalinti

en: Remove All
lt: Pašalinti visus

en: Remove Duplicates
lt: Pašalinti pasikartojančias

en: Remove Playlist
lt: Pašalinti grojaraštį

en: Remove Selected
lt: Pašalint pažymėtus

en: Remove Unavailable Files
lt: Pašalinti neprieinamas rinkmenas

en: Remove Unselected
lt: Pašalint nepažymėtus

en: Remove _Duplicates
lt: Pašalinti _dubliuotus

en: Remove _Unavailable Files
lt: Pašalinti _neprieinamus failus

en: Ren_ame
lt: _Pervadinti

en: Ren_ame ...
lt: _Pervadinti

en: Rename Playlist ...
lt: Pervadinti grojaraštį...

en: Render Style
lt: Atvaizdavimo stilius

en: Repeat
lt: Kartoti

en: Repeat count:
lt: Kartojimų skaičius:

en: Repeat point A set.
lt: Kartojimo taškas A nustatytas.

en: Repeat point B set.
lt: Kartojimo taškas B nustatytas.

en: Repeat points cleared.
lt: Kartojimo taškai išvalyti.

en: Repeat song in endless loop
lt: Kartoti dainą begaliniu ciklu

en: Rescan library at startup
lt: Nuskaityti biblioteką paleidimo metu

en: Reset to Defaults
lt: Atstatyti numatytuosius

en: Reverse List
lt: Apversti sąrašą

en: Revoke Permission
lt: Atšaukti leidimą

en: Rock
lt: Rokas

en: Roll Up Equalizer
lt: Sustumti vienodintuvą

en: Roll Up Player
lt: Sustumti grotuvą

en: Roll Up Playlist Editor
lt: Sustumti grojaraščio redaktorių

en: Rounded Rectangle
lt: Apvalus stačiakampis

en: SDL Output
lt: SDL išvestis

en: SDL Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren
lt: Audacious SDL išvesties įskiepis 
    Autorinės teisės 2010 John Lindgren

en: SID Player
lt: SID grotuvas

en: S_huffle
lt: S_umaišyti

en: Sample Rate Converter
lt: Ėminių dažnio keitiklis

en: Sample Rate Converter Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2012 John Lindgren
lt: Audacious ėminių spartos keitiklio įskiepis 
    Autorinės teisės 2010-2012 John Lindgren

en: Sample rate:
lt: Ėminių sparta:

en: Save Locally
lt: Išsaugoti vietiškai

en: Save and restore volume:
lt: Išsaugoti ir atkurti garsumą:

en: Save into custom directory:
lt: Išsaugoti pasirinktame aplanke:

en: Save into original directory
lt: Išsaugoti pirminiame aplanke

en: Save volume between sessions.
lt: Išsaugoti garsą tarp sesijų

en: Scope
lt: Sritis

en: Scope Style:
lt: Srities išvaizda:

en: Scroll on song change
lt: Keičiantis dainai slinkti

en: Scroll song title
lt: Slinkti pavadinimą

en: Scroll song title in both directions
lt: Slinkti pavadinimą į abi puses

en: Se_ttings ...
lt: Nus_tatymai...

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search Library
lt: Paieška bibliotekoje

en: Search Tool
lt: Paieškos įrankis

en: Search _Library
lt: Ieškoti _bibliotekoje

en: Search and Select
lt: Ieškoti ir pasirinkti

en: Search entries in active playlist
lt: Ieškoti įrašų aktyviame grojaraštyje

en: Search library
lt: Ieškoti fonotekoje

en: Search playlist
lt: Ieškoti grojaraščio

en: Seasonal and Holiday
lt: Sezonas ir atostogos

en: Seek to %d:%-2.2d / %d:%-2.2d
lt: Eiti į %d:%-2.2d / %d:%-2.2d

en: Select All
lt: Pasirinkti viską

en: Select None
lt: Nieko nepasirinkti

en: Select _All
lt: Pasirinkti _viską

en: Select entries in playlist by filling one or more fields. Fields use regular expressions syntax, case-insensitive. If you don't know how regular expressions work, simply insert a literal portion of what you're searching for.
lt: Surasti ir pasirinkti įrašus grojaraštyje užpildant vieną ar kelis laukelius. Laukeliuose naudojama reguliariųjų išraiškų sintaksė, raidžių dydis nesvarbus. Jei nežinote, kaip veikia reguliariosios išraiškos, paprasčiausiai įrašykite paraidžiui tai, ką norite surasti.

en: Select main player window font:
lt: Pasirinkti pagrindinį lango šriftą:

en: Select playlist font:
lt: Pasirinkti grojaraščio šriftą:

en: Server:
lt: Serveris:

en: Services
lt: Tarnybos

en: Set A-B Repeat
lt: Nustatyti A-B kartojimą

en: Set Repeat Point _A
lt: Nustatyti kartojimo tašką _A

en: Set Repeat Point _B
lt: Nustatyti kartojimo tašką _B

en: Set maximum playback time:
lt: Nustatyti maksimalų atkūrimo laiką

en: Set minimum playback time:
lt: Nustatyti minimalų atkūrimo laiką

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Settings ...
lt: Nustatymai...

en: Shadow
lt: Šešėlis

en: Sharp
lt: Aštrus

en: Show
lt: Rodyti

en: Show Equalizer
lt: Rodyti vienodintuvą

en: Show I_nfo Bar
lt: Rodyti i_nfo juostą

en: Show Info Bar Vis_ualization
lt: Rodyti informacijos juostos _vizualizaciją

en: Show Info Bar _Album Art
lt: Rodyti informacijos juostą _Albumo viršelis

en: Show On-Screen-Display
lt: Rodyti On-Screen-Display

en: Show Playlist Editor
lt: Rodyti grojaraščio redaktorių

en: Show Remaining Time
lt: Rodyti likusį laiką

en: Show _Menu Bar
lt: Rodyti _meniu juostą

en: Show _Remaining Time
lt: _Rodyti likusį laiką

en: Show _Status Bar
lt: Rodyti _būsenos juostą

en: Show close buttons
lt: Rodyti uždarymo mygtukus

en: Show column headers
lt: Rodyti stulpelio antraštes

en: Show entry counts
lt: Rodyti įvesčių skaičių

en: Show peaks
lt: Rodyti pikus

en: Show playback controls
lt: Rodyti atkūrimo valdymą

en: Show playlist tabs:
lt: Rodyti grojaraščių skyrelius:

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Shuffle by Albu_m
lt: Maišyti pagal _albumus

en: Shuffle by Album
lt: Maišyti pagal albumus

en: Silence Removal
lt: Tylos pašalinimas

en: Silence Removal Plugin for Audacious
    Copyright 2014 John Lindgren
lt: Audacious tylos pašalinimo įskiepis
    Autoriaus teisės 2014 John Lindgren

en: Sine tone generator by Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Modified by Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    To use it, add a URL: tone://frequency1;frequency2;frequency3;...
    e.g. tone://2000;2005 to play a 2000 Hz tone and a 2005 Hz tone
lt: Sinuso tono generatorius, sukūrė Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Pakeitė Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    Norėdami naudoti, pridėkite URL: tone://dažnis1;dažnis2;dažnis3;...
    pvz., tone://2000;2005 norint atkurti 2000 Hz toną ir 2005 Hz toną

en: Single mode.
lt: Vieno režimas.

en: Size (bytes)
lt: Dydis (baitais)

en: Skip leading silence
lt: Praleisti sekančią tylą

en: Skip trailing silence
lt: Praleisti vedančią tylą

en: Skip/repeat samples
lt: Praleisti / kartoti ėminius

en: Slow
lt: Lėtas

en: Slowest
lt: Lėčiausias

en: Smooth
lt: Tolygus

en: Sndfile Plugin
lt: Sndfile įskiepis

en: Sndio Output
lt: Sndio išvestis

en: Sndio error: Unsupported audio format (%d)
lt: Sndio klaida: nepalaikomas garso plėtinys (%d)

en: Sndio error: sio_open() failed
lt: Sndio klaida: nepavyko paleisti sio_open()

en: Sndio error: sio_setpar() failed
lt: Sndio klaida: nepavyko paleisti sio_setpar()

en: Sndio error: sio_start() failed
lt: Sndio klaida: nepavyko paleisti sio_start()

en: SoX Resampler
lt: SoX pakartotinis ėminys

en: SoX Resampler Plugin for Audacious
    Copyright 2013 Michał Lipski
    
    Based on Sample Rate Converter Plugin:
    Copyright 2010-2012 John Lindgren
lt: SoX Resampler įskiepis skirtas Audacious⏎ Copyright 2013 Michał Lipski⏎ ⏎ Paremta Sample Rate Converter įskiepiu:⏎ Copyright 2010-2012 John Lindgren

en: Solid
lt: Vientisa

en: Song Change
lt: Dainos keitimas

en: Song Info
lt: Dainos informacija

en: Song Info ...
lt: Dainos informacija...

en: Song _Info ...
lt: Dainos _informacija ...

en: Sort List
lt: Rikiuoti sąrašą

en: Sort Se_lected
lt: Rikuoti _pasirinktus

en: Sort Selected
lt: Rikuoti pasirinktus

en: Soundtracks
lt: Garso takeliai

en: Spectrum Analyzer
lt: Spektro analizatorius

en: Speed and Pitch
lt: Sparta ir žingsnis

en: Spline (good)
lt: Spline (gerai)

en: Split title into artist and title on chars
lt: Padalinkite pavadinimą į atlikėją ir pavadinimą pagal simbolius

en: Status Icon
lt: Būsenos piktograma

en: Status Icon Plugin
    
    Copyright 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Copyright 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    
    This plugin provides a status icon, placed in
    the system tray area of the window manager.
lt: Status Icon įskiepis
    
    Autorinės teisės 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Autorinės teisės 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    
    Šis įskiepis suteikia būsenos piktogramą, kuri
    rodoma sistemos dėkle.

en: Status Icon Plugin (partial port for Qt interface)
    
    Copyright 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Copyright 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    Copyright 2015 Eugene Paskevich <eugene@raptor.kiev.ua>
    
    This plugin provides a status icon, placed in
    the system tray area of the window manager.
lt: Būsenos piktogramos įskiepis (dalinis prievadas Qt sąsajai)
    
    Autoriaus teisės 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Autoriaus teisės 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    Autoriaus teisės 2015 Eugene Paskevich <eugene@raptor.kiev.ua>
    
    Šis įskiepis sukuria būsenos piktogramą, kuri matoma
    langų valdiklio sistemos dėklo zonoje.

en: Step backward
lt: Žingsnis atgal

en: Step forward
lt: Žingsnis į priekį

en: Stereo separation:
lt: Stereo atskyrimas:

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Stop A_fter This Song
lt: Sustabdyti _po šios dainos

en: Stop After This Song
lt: Sustabdyti po šios dainos

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: Stopping after song.
lt: Sustabdymas po dainos.

en: Store fetched lyrics in local cache
lt: Išsaugokite gautus dainų tekstus vietinėje talpykloje

en: Stream Tuner
lt: Srauto derintuvas

en: Stream name:
lt: Srauto pavadinimas:

en: Strictly enforce minimum bitrate
lt: Griežtai laikytis minimalaus bitų dažnio

en: Style:
lt: Išvaizda:

en: Surround
lt: Erdvinis garsas

en: Tact Generator
lt: Takto generatorius

en: Tact generator: %d bpm
lt: Takto generatorius: %d bpm

en: Tact generator: %d bpm %d/%d
lt: Takto generatorius: %d bpm %d/%d

en: Tags
lt: Žymos

en: Talk
lt: Pokalbiai

en: Test
lt: Testas

en: Text
lt: Tekstas

en: The JACK server requires a sample rate of %d Hz, but Audacious is playing at %d Hz.  Please use the Sample Rate Converter effect to correct the mismatch.
lt: JACK serveris reikalauja %d Hz ėminio spartos, tačiau Audacious veikia%d Hz.  Norėdami ištaisyti neatitikimą, naudokite Ėminių spartos keitiklio efektą.

en: The Scrobbler plugin could not be started.
    There might be a problem with your installation.
lt: Scrobbler įskiepio paleisti nepavyko.
    Gali būti, kad yra problemų su jūsų įdiegimu.

en: Themes
lt: Temos

en: There was a problem contacting Last.fm.
lt: Atsirado problema susisiekiant su Last.fm.

en: These settings will take effect when Audacious is restarted.
lt: Šie nustatymai įsigalios, kai Audacious bus paleistas iš naujo.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
lt: Ši programa yra nemokama programinė įranga; galite ją platinti ir (arba) keisti pagal GNU bendrosios viešosios licencijos sąlygas, kurias paskelbtė <i>Laisvosios programinės įrangos fondas</i> (angl. <i>Free Software Foundation</i>); 2 licencijos versija arba (jūsų pasirinkimu) bet kuri vėlesnė versija.
    
    Ši programa platinama tikintis, kad ji bus naudinga, bet BE JOKIOS GARANTIJOS; net be numanomos TINKAMUMO PARDUOTI ar TINKAMUMO KONKREČIAM TIKSLUI garantijos. Daugiau informacijos rasite GNU bendrojoje viešojoje licencijoje.
    
    Kartu su šia programa turėjote gauti GNU bendrosios viešosios licencijos kopiją; jei ne, rašykite Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Threshold:
lt: Slenkstis:

en: Time Div:
lt: Laiko div:

en: Timing (ms)
lt: Laiko derinimas (ms)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title Change
lt: Pavadinimo keitimas

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Title: %t
    Author: %a
    From: %f
    Tracker: %T
    Comment: %C
    Chip type: %c
    Stereo: %s
    Loop: %l
    Chip freq: %F
    Player Freq: %P
    Year: %y
lt: Pavadinimas: %t
    Autorius: %aIš: %f
    Tracker: %T
    Komentaras: %C
    Lusto rūšis: %c
    Stereo: %s
    Kartojimas: %l
    Lusto dažnis: %F
    Grotuvo dažnis: %P
    Metai: %y

en: To import your music library into Audacious, choose a folder and then click the "refresh" icon.
lt: Norėdami importuoti muziką į Audacious fonoteką, pasirinkite aplanką ir paspauskite „atnaujinti“ piktogramą.

en: To repeat forever, set the repeat count to -1.
lt: Norėdami kartoti amžinai, nustatykite „-1“.

en: Toggle player window(s)
lt: Perjungti grotuvo langą (-us)

en: Toggle repeat
lt: Perjungti kartojimą

en: Toggle shuffle
lt: Perjungti maišymą

en: Toggle stop after current
lt: Perjungti sustabdymą po dabartinės

en: Tone Generator
lt: Tono generatorius

en: Tone Generator:
lt: Tono generatorius:

en: Too many redirects
lt: Per daug nukreipimų

en: Top 500 Stations
lt: Top 500 stočių

en: Track
lt: Takelis

en: Track %d is a data track.
lt: Takelis %d yra duomenų takelis.

en: Track %d not found.
lt: Takelis %d nerastas.

en: Transparency
lt: Permatomumas

en: Transpose:
lt: Perkėlimas:

en: Treble:
lt: Aukšti:

en: Trigger
lt: Paleidiklis

en: Triggers OSD when a playlist entry is played.
lt: Suaktyvina OSD, kai grojamas grojaraščio įrašas.

en: Triggers OSD when playback is paused.
lt: Sužadina OSD kai atkūrimas sustabdomas

en: Triggers OSD when playback is unpaused.
lt: Suaktyvina OSD, kai po pristabdymo tęsiamas atkūrimas.

en: Triggers OSD when the song title changes (for internet streams).
lt: Suaktyvina OSD, kai keičiasi dainos pavadinimas (interneto srautams).

en: Type
lt: Rūšis

en: Type:
lt: Rūšis:

en: Ultra High
lt: Ypač aukštas

en: Unable to fetch %s
lt: Gauti %s nepavyko

en: Unable to parse %s
lt: Apdoroti %s nepavyko

en: Unarchived Winamp 2.x skin
lt: Išarchyvuotas Winamp 2.x apvalkalas

en: Undock
lt: Padidinti

en: Unknown HTTP error
lt: Nežinoma HTTP klaida

en: Unsupported disk type.
lt: Nepalaikoma disko rūšis.

en: Use CD-Text
lt: Naudoti CD-Text

en: Use CDDB
lt: Naudoti CDDB

en: Use HTTP instead of CDDBP
lt: Naudoti HTTP vietoj CDDBP

en: Use accurate length calculation (slow)
lt: Naudoti tikslų trukmės skaičiavimą (lėtas)

en: Use alternate device:
lt: Naudoti alternatyvų įrenginį:

en: Use bit perfect audio (adapt device sampling rate)
lt: Naudokite šiek tiek tobulesnį garsą (pritaikykite įrenginio ėminio dažnį)

en: Use bitmap fonts (supports ASCII only)
lt: Naudoti bitmap šriftus (palaiko tik ASCII)

en: Use bold font for column headers
lt: Naudoti paryškintą šriftą stulpelių antraštėse

en: Use exclusive mode
lt: Naudoti išskirtinę veikseną

en: Use only when song length is unknown
lt: Naudoti tik tada, kai dainos trukmė nežinoma

en: Use rate mappings
lt: Naudoti dažnio nustatymus

en: Use steep filter
lt: Naudoti statų filtrą

en: VBR quality level:
lt: VBR kokybės lygis:

en: VTX Decoder
lt: VTX iškoduotuvas

en: VU Meter
lt: VU matuoklis

en: VU Meter Plugin for Audacious
    Copyright 2017-2019 Marc Sánchez Fauste
lt: Audacious VU matuoklio įskiepis
    Autoriaus teisės 2017-2019 Marc Sánchez Fauste

en: VU Meter Style:
lt: VU matuoklio išvaizda:

en: Vertical lines
lt: Vertikalios linijos

en: Very High
lt: Labai aukšta

en: View
lt: Rodymas

en: Visualization
lt: Vizualizacija

en: Visualization type:
lt: Vaizdo efektų tipas:

en: Visualizations
lt: Vizualizacijos

en: Voice Removal
lt: Balso pašalinimas

en: Voiceprint / VU meter
lt: Balso anspaudas / VU matuoklis

en: Voiceprint Coloring:
lt: Balso antspaudo spalvos:

en: Volume Down
lt: Patildyti

en: Volume Up
lt: Pagarsinti

en: Volume _Down
lt: Patil_dyti

en: Volume _Up
lt: Pagarsi_nti

en: Volume down
lt: Pritildyti

en: Volume up
lt: Pagarsinti

en: Volume:
lt: Garsumas:

en: Volume: %d%%
lt: Garsumas: %d%%

en: Vortex file format player by Sashnov Alexander <sashnov@ngs.ru>
    Based on in_vtx.dll by Roman Sherbakov <v_soft@microfor.ru>
    Audacious plugin by Pavel Vymetalek <pvymetalek@seznam.cz>
lt: Vortex formato failų grotuvą sukūrė Sashnov Alexander <sashnov@ngs.ru>
    Paremta in_vtx.dll kurį sukūrė Roman Sherbakov <v_soft@microfor.ru>
    Audacious įskiepį sukūrė Pavel Vymetalek <pvymetalek@seznam.cz>

en: Wait before reconnecting:
lt: Prieš jungiantis iš naujo palaukti:

en: WavPack Decoder
lt: WavPack iškoduotuvas

en: Win32 waveOut Plugin for Audacious
    Copyright 2016 John Lindgren
lt: Audacious Win32 waveOut įskiepis
    Autoriaus teisės 2016 John Lindgren

en: Winamp Classic Interface
lt: Klasikinė Winamp sąsaja

en: Windowed sinc
lt: Langų sinchronizacija

en: Working ...
lt: Veikia...

en: XML Shareable Playlists (XSPF)
lt: XML viešinami grojaraščiai (XSPF)

en: Year
lt: Metai

en: You need to allow Audacious to scrobble tracks to your Last.fm account.
lt: Turite leisti Audacious įkelti takelius į jūsų Last.fm paskyrą.

en: Your scrobbles are being saved on your computer temporarily.  They will be submitted as soon as Audacious is allowed access.
lt: Jūsų scrobbles laikinai išsaugomi jūsų kompiuteryje. Jie bus pateikti, kai tik Audacious bus suteikta prieiga.

en: _Add
lt: _Pridėti

en: _Add CD
lt: _Pridėti CD

en: _Add Files ...
lt: _Pridėti rinkmenas...

en: _Add Folder ...
lt: _Pridėti aplanką...

en: _Add to Playlist
lt: _Pridėti į grojaraštį

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Clear Repeat Points
lt: _Išvalyti kartojimo taškus

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Create Playlist
lt: _Sukurti grojaraštį

en: _Equalizer ...
lt: _Vienodintuvas...

en: _Export ...
lt: _Eksportuoti ...

en: _File
lt: _Failas

en: _Find ...
lt: _Rasti...

en: _Import ...
lt: _Įkelti ...

en: _Jump to Song ...
lt: _Pereiti prie dainos ...

en: _Log Inspector ...
lt: Žurnalo _inspektavimas

en: _New
lt: _Naujas

en: _Next
lt: _Sekantis

en: _Open
lt: _Atverti

en: _Open Containing Folder
lt: _Atverti esamą aplanką

en: _Open Files ...
lt: _Atverti rinkmenas...

en: _Open Folder ...
lt: _Atverti aplanką...

en: _Output
lt: _Išvestis

en: _Paste
lt: _Įklijuoti

en: _Play
lt: _Groti

en: _Play/Resume
lt: _Groti / Tęsti

en: _Playback
lt: _Atkūrimas

en: _Queue Manager ...
lt: _Eilės redaktorius ...

en: _Queue/Unqueue
lt: _Į eilę/Iš eilės

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: _Random Order
lt: _Atsitiktine tvarka

en: _Record Stream
lt: Į_rašymo srautas

en: _Refresh
lt: _Atnaujinti

en: _Refresh Selected
lt: _Atnaujinti pasirinktus

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: _Rename ...
lt: _Pervadinti...

en: _Repeat
lt: _Kartoti

en: _Services
lt: _Tarnybos

en: _Settings ...
lt: _Nustatymai...

en: _Sort
lt: _Rikiuoti

en: _Stop
lt: _Sustabdyti

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Visualizations ...
lt: _Vaizdiniai...

en: all monitors
lt: visi vaizduokliai

en: by
lt: pagal

en: dB/second
lt: dB/sekundę

en: lossy (hybrid)
lt: lossy (hibridinis)

en: monitor %i
lt: vaizduoklis %i

en: note numbers
lt: pastabų skaičius

en: of this genre
lt: pagal šį žanrą

en: ports if input has fewer channels
lt: prievadai, jei įvestyje yra mažiau kanalų

en: seconds
lt: sekundės

en: semitones
lt: pustoniai

en: sequenced
lt: nuoseklus

en: variable
lt: kintamasis
