blueman-project - en to lt translation catalogue (369 entries)

en: %(minutes)d Minute | %(minutes)d Minutes
lt[0]: %(minutes)d minutė
lt[1]: %(minutes)d minutės
lt[2]: %(minutes)d minučių
lt[3]: %(minutes)d minučių

en: %(seconds)d Second | %(seconds)d Seconds
lt[0]: %(seconds)d sekundė
lt[1]: %(seconds)d sekundės
lt[2]: %(seconds)d sekundžių
lt[3]: %(seconds)d sekundė

en: %(service)s on %(device)s
lt: %(device)s: %(service)s

en: %d %s %d %s and %d %s
lt: %d %s %d %s ir %d %s

en: <b>Author:</b>
lt: <b>Autorius:</b>

en: <b>Auto-connect:</b>
lt: <b>Automatinis prisijungimas:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
lt: <b>Konfliktuoja su:</b>

en: <b>Connect To:</b>
lt: <b>Jungtis prie:</b>

en: <b>Connected</b>
lt: <b>Prisijungta</b>

en: <b>DUN Support</b>
lt: <b>DUN palaikymas</b>

en: <b>Depends on:</b>
lt: <b>Priklauso nuo:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
lt: <b>Atsijungti:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
lt: <b>Parsiųsta:</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
lt: <b>Failų priėmimas (OP)</b>

en: <b>File:</b>
lt: <b>Failas:</b>

en: <b>GSM settings</b>
lt: <b>GSM nustatymai</b>

en: <b>Log duration:</b>
lt: <b>Žurnalo trukmė:</b>

en: <b>Log started:</b>
lt: <b>Žurnalas pradėtas:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
lt: <b>NAP nustatymai</b>

en: <b>NAP Support</b>
lt: <b>NAP palaikymas</b>

en: <b>Name</b>
lt: <b>Pavadinimas</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
lt: <b>Neįdiegtas joks DHCP serveris</b>

en: <b>PAN Support</b>
lt: <b>PAN palaikymas</b>

en: <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
lt: <b>Gauto signalo stiprumas: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: <b>To:</b>
lt: <b>Į:</b>

en: <b>Total:</b>
lt: <b>Iš viso:</b>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
lt: <b>Išjungti Bluet_ooth</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
lt: <b>Į_jungti Bluetooth</b>

en: <b>Uploaded:</b>
lt: <b>Išsiųsta:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
lt: <b>Matomumo Nustatymas</b>

en: <b>_Connect</b>
lt: <b>_Prisijungti</b>

en: <b>_Disconnect</b>
lt: <b>_Atsijungti</b>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
lt: <span weight="bold" size="large">Siunčiami failai per Bluetooth</span>

en: Accept
lt: Priimti

en: Accept files from trusted devices
lt: Priimti failus iš patikimų įrenginių

en: Access point
lt: Prieigos taškas

en: Adap_ters
lt: Adap_teriai

en: Adapter
lt: Adapteris

en: Adapter Preferences
lt: Adapterio nustatymai

en: Adapter for this connection is not available
lt: Šio prisijungimo adapteris neprijungtas

en: Adapter selection
lt: Adapterio pasirinkimas

en: Adds an exit menu item to quit the applet
lt: Prideda išėjimo iš programėlės punktą

en: Adds standard menu items to the status icon menu
lt: Prideda įprastinius meniu elementus į būsenos ikonos meniu

en: Air quality Sensor
lt: Oro kokybės jutiklis

en: Always
lt: Visada

en: Always accept
lt: Visada leisti

en: Always visible
lt: Visada matomas

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
lt: Laikas (sekundėmis) per kurį adapteris bus matomas

en: Applet's transfer service plugin is disabled
lt: Programėlės failų persiuntimo įskiepis yra išjungtas

en: Are you sure you want to reset the counter?
lt: Ar tikrai norite paleisti skaitiklį iš naujo?

en: Audio Profile
lt: Garso profilis

en: Audio Sink
lt: Garso Paslauga

en: Audio Source
lt: Garso šaltinis

en: Audio/video
lt: Garsas/vaizdas

en: Authorization request for:
lt: Prieigos teisės užklausa įrenginiui:

en: Automatically connected to %(service)s on %(device)s
lt: Automatiškai prisijungta prie %(service)s, įrenginyje %(device)s

en: Barcode Scanner
lt: Brūkšninių kodų skeneris

en: Bell
lt: Skambutis

en: Block/Unblock this device
lt: Užblokuoti/Atblokuoti šį įrenginį

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Blueman Bluetooth Manager
lt: Blueman „Bluetooth“ tvarkytuvė

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
lt: Blueman yra GTK+ Bluetooth tvarkytuvė

en: Bluetooth Active
lt: Bluetooth aktyvus

en: Bluetooth Adapters
lt: „Bluetooth“ adapteriai

en: Bluetooth Authentication
lt: Bluetooth atpažinimas

en: Bluetooth Device
lt: „Bluetooth“ įrenginys

en: Bluetooth Devices
lt: „Bluetooth“ įrenginiai

en: Bluetooth Disabled
lt: Bluetooth išjungtas

en: Bluetooth Enabled
lt: Bluetooth įjungtas

en: Bluetooth File Transfer
lt: Bluetooth failų siuntimas

en: Bluetooth Manager
lt: „Bluetooth“ tvarkytuvė

en: Bluetooth Network
lt: Bluetooth tinklas

en: Bluetooth Turned Off
lt: Bluetooth Išjungtas

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
lt: „Bluetooth“ turi būti įjungtas, kad adapterio nustatymai veiktų

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
lt: „BlueZ“ tarnyba neveikia, o „blueman-manager“ negali tęsti
    Tai gali reikšti, kad nebuvo aptikta „Bluetooth“ adapterių, arba kad BT paslauga nebuvo paleista.

en: Boiler
lt: Katilas

en: Bus
lt: Autobusas

en: Button
lt: Mygtukas

en: Camera
lt: Kamera

en: Cancel Operation
lt: Nutraukti operaciją

en: Cancelling
lt: Nutraukiama

en: Carbon Dioxide Sensor
lt: Anglies dioksido jutiklis

en: Carbon Monoxide Sensor
lt: Anglies monoksido jutiklis

en: Card Reader
lt: Kortelių skaitlys

en: Cellular
lt: Mobilusis

en: Click to disable.
lt: Spustelėkite norėdami išjungti.

en: Click to enable.
lt: Spustelėkite norėdami įjungti.

en: Computer
lt: Kompiuteris

en: Configuration
lt: Sąranka

en: Configure Bluetooth Network
lt: Nustatyti „Bluetooth“ tinklą

en: Configure selected plugin's preferences
lt: Konfigūruokite pasirinkto papildinio nustatymus

en: Configured directory for incoming files does not exist
lt: Nurodyto atsiunčiamų failų katalogo nėra

en: Configuring networking requires privileges
lt: Tinklo konfigūravimas reikalauja privilegijų

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Confirm value for authentication:
lt: Patvirtinkite reikšmę atpažinimui:

en: Connected
lt: Prisijungta

en: Connected to %s
lt: Prisijungta prie %s

en: Connected:
lt: Prisijungta:

en: Connecting
lt: Jungiamasi

en: Connecting…
lt: Jungiamasi…

en: Connection Failed:
lt: Prisijungimas nepavyko:

en: Connection to BlueZ failed
lt: Nepavyko prisijungti prie „BlueZ“

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
lt: Prijungia automatinio prijungimo profilius A2DP šaltinį, A2DP rinktuvą ir HID

en: Controls Bluetooth adapter power states
lt: Valdo „Bluetooth“ adapterio maitinimo būsenas

en: Cordless
lt: Belaidis

en: Create pairing with the device
lt: Sukurti porą su įrenginiu

en: DHCP server type:
lt: DHCP serverio tipas:

en: Data activity indication
lt: Duomenų aktyvumas

en: De-humidifier
lt: Sausintuvas

en: Deny
lt: Drausti

en: Dependency issue
lt: Priklausomybių problema

en: Desktop
lt: Stacionarus kompiuteris

en: Device Manager
lt: Įrenginių tvarkytuvė

en: Device did not respond
lt: Įrenginys neatsakė

en: Dialup Networking (DUN)
lt: Telefoninio ryšio tinklas (DUN)

en: Dialup Settings
lt: Telefoninio ryšio nustatymai

en: Digital Pen
lt: Skaitmeninis rašiklis

en: Disconnection Failed:
lt: Atsijungimas nepavyko:

en: Discoverable timeout
lt: Matomumo laikas

en: Discoverable… %ss
lt: Matomas… %ss

en: Display
lt: Ekranas

en: Doll
lt: Lėlė

en: Door Lock
lt: Durų užraktas

en: ETA:
lt: Liko:

en: Elevator
lt: Liftas

en: Enable Bluetooth
lt: Įjungti Bluetooth

en: Enter PIN code for authentication:
lt: Įveskite PIN kodą atpažinimui:

en: Enter passkey for authentication:
lt: Įveskite slaptą frazę atpažinimui:

en: Error occurred
lt: Įvyko klaida

en: Error occurred while sending file %s
lt: Įvyko klaida siunčiant failą %s

en: Exit
lt: Išeiti

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
lt: Nepavyko automatiškai paleisti obex tarnybos. Įsitikinkite, kad obex tarnyba yra paleista

en: Failed to change profile to %s
lt: Nepavyko pakeisti profilio į %s

en: Failed to connect
lt: Nepavyko prisijungti

en: Failed to obtain an IP address on %s
lt: Nepavyko gauti IP adreso per %s

en: Failed to reach blueman-manager
lt: Nepavyko pasiekti blueman-manager

en: Fax
lt: Faksas

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
lt: Failas %(0)s iš %(1)s sėkmingai priimtas

en: File Sender
lt: Failų siuntėjas

en: File received
lt: Failas priimtas

en: Files received
lt: Priimti failai

en: Forcefully disconnect the device
lt: Priverstinai atsijungti

en: Freezer
lt: Šaldiklis

en: GSM Settings
lt: GSM nustatymai

en: Game
lt: Žaidimas

en: Gamepad
lt: Žaidimų pultas

en: Gaming/Toy
lt: Žaidimui/Žaislas

en: Glasses
lt: Akiniai

en: Group Network
lt: Grupinis tinklas

en: Hair dryer
lt: Plaukų džiovintuvas

en: Handheld
lt: Delninukas

en: Handsfree
lt: Laisvų rankų įranga

en: Headphones
lt: Ausinės

en: Headset
lt: Ausinė(s)

en: Heat Pump
lt: Šilumos siurblys

en: Heater
lt: Šildytuvas

en: Helmet
lt: Šalmas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: High
lt: Aukštas

en: Humidifier
lt: Drėkintuvas

en: Humidity Sensor
lt: Drėgmės jutiklis

en: IP Address:
lt: IP adresas:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
lt: IP adresas nesutaria su sąsaja %s, kuri turi tą patį adresą

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
lt: IP adresas persikloja su %s sąsajos potinkliu, kurio konfigūracija %s/%s
    Tai gali sukelti netinkamą tinklo elgseną

en: Incoming Folder:
lt: Atsiuntimo aplankas:

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
lt: Gaunamas failas %(0)s nuo %(1)s

en: Incoming file over Bluetooth
lt: Gaunamas failas

en: Input/output error
lt: Įvesties/išvesties klaida

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
lt: Prievadas %(0)s gavo IP adresą %(1)s

en: Invalid IP address
lt: Neteisingas IP adresas

en: IoT Gateway
lt: IoT tinklų sietuvas

en: Joystick
lt: Valdymo svirtis

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Laptop
lt: Nešiojamasis kompiuteris

en: Launch DHCP client
lt: Paleisti DHCP klientą

en: Launch PPP daemon
lt: Paleisti PPP tarnybą

en: Launching DHCP client requires privileges
lt: DHCP kliento paleidimas reikalauja privilegijų

en: Launching PPP daemon requires privileges
lt: PPP tarnybos paleidimas reikalauja privilegijų

en: Loudspeaker
lt: Garsiakalbis

en: Low
lt: Žemas

en: Make the default adapter temporarily visible
lt: Padaryti numatytąjį adapterį laikinai matomu

en: Manages local network services, like NAP bridges
lt: Leidžia keisti tinklo nustatymus kaip NAP jungtis

en: Mark/Unmark this device as trusted
lt: Pažymėti arba atžymėti įrenginį patikimu

en: Maximum items
lt: Maksimalus elementų skaičius

en: Microphone
lt: Mikrofonas

en: Microwave
lt: Mikrobangų krosnelė

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Modem
lt: Modemas

en: More
lt: Daugiau

en: Mouse
lt: Pelė

en: Much
lt: Didelis

en: Network
lt: Tinklas

en: Network Access Point
lt: Tinklo prieigos taškas

en: Network Access Point (NAP)
lt: Tinklo prieigos taškas (NAP)

en: Network _Usage
lt: Tinklo _vartojimas

en: No conflicts
lt: Nėra konfliktų

en: No dependencies
lt: Nėra priklausomybių

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
lt: Dar nėra sukauptos statistikos. Bandykite pirma prisijungti prie tinklo įrenginio, tada dar kartą pabandykite.

en: Not Connected
lt: Neprisijungta

en: Not available
lt: Neprieinama

en: Not currently supported with this setup
lt: Šiuo metu nepalaikoma

en: Not specified
lt: Nenurodyta

en: Number:
lt: Numeris:

en: Optimal
lt: Optimalus

en: Oven
lt: Orkaitė

en: Pager
lt: Pranešimų gaviklis

en: Pair
lt: Poruoti

en: Paired
lt: Suporuotas

en: Pairing PIN code for
lt: Poruojamas PIN kodas įrenginiui

en: Pairing passkey for
lt: Poruojamas raktas įrenginiui

en: Pairing request
lt: Poravimo užklausa

en: Pairing request for %s
lt: Poravimo užklausa iš %s

en: Pairing request for device:
lt: Poravimo užklausa įrenginiui:

en: Pairing request for:
lt: Poravimo užklausa įrenginiui:

en: Palm
lt: Delninukas

en: Paraglider
lt: Parasparnis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
lt: Įsitikinkite, kad katalogas "<b>%s</b>" yra arba sukonfigūruokite jį, naudodami blueman-services. Iki tol, bus naudojamas numatytasis "%s"

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
lt: Papildinys <b>"%(0)s"</b> reikalauja <b>%(1)s</b>. Išjungiant <b>%(1)s</b> bus išjungtas ir <b>"%(0)s"</b>.
    Tęsti?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
lt: Papildinys <b>%(0)s</b> konfliktuoja su <b>%(1)s</b>. Pakraunant <b>%(1)s</b> bus iškrautas <b>%(0)s</b>.
    Tęsti?

en: Plugins
lt: Papildiniai

en: Pointing
lt: Pelė

en: Poor
lt: Prastas

en: Presentation Remote
lt: Pateikčių nuotolinis pultas

en: Printer
lt: Spausdintuvas

en: Proprietary
lt: Nuosavybinė

en: Provides DBus API for other Blueman components
lt: Suteikia DBus API kitiems programos „Blueman“ komponentams

en: Provides OBEX file transfer capabilities
lt: Suteikia OBEX failų persiuntimo galimybes

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
lt: Pateikia paprastą DHCP klientą Bluetooth PAN ryšiams.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
lt: Sukuria meniu ir API, suteikiat kitiems papildiniams galimybę jį valdyti

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
lt: Suteikia meniu punktą, kurio pagalba galima padaryti numatytąjį Bluetooth adapterį laikinai matomu (jei jis nustatytas nematomu)

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
lt: Prideda meniu punktą su paskutiniais prisijungimais greitam pasiekimui

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
lt: Suteikia galimybę prisijungti prie interneto naudojantis DUN profilį.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
lt: Suteikia atpažinimo priemones BlueZ tarnybai

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
lt: Suteikia Dial Up tinklo (DUN) su ModemManager ir NetworkManager palaikymą

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
lt: Suteikia asmeninio vietos tinklo (PAN) palaikymą, atsiradusį NetworkManager 0.8 versijoje

en: R_ename device…
lt: Pervadinti įrenginį…

en: Radiator
lt: Radiatorius

en: Radio
lt: Radijas

en: Rain Sensor
lt: Lietaus jutiklis

en: Received %(files)d file in the background | Received %(files)d files in the background
lt[0]: Priimtas %(files)d failas fone
lt[1]: Priimti %(files)d failai fone
lt[2]: Priimta %(files)d failų fone
lt[3]: Priimta %(files)d failų fone

en: Received %(files)d more file in the background | Received %(files)d more files in the background
lt[0]: Priimtas dar %(files)d failas fone
lt[1]: Priimti dar %(files)d failai fone
lt[2]: Priimta dar %(files)d failų fone
lt[3]: Priimta dar %(files)d failų fone

en: Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
lt: Gauto signalo stiprumas: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: Receiving file
lt: Priimamas failas

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
lt: Priimamas failas %(0)s iš %(1)s

en: Recommended
lt: Rekomenduojama

en: Refrigerator
lt: Šaldytuvas

en: Reject
lt: Atmesti

en: Remove
lt: Šalinti

en: Remove this device from the known devices list
lt: Pašalinti įrenginį iš žinomų įrenginų sąrašo

en: Rename device
lt: Pervadinti įrenginį

en: Renew IP Address
lt: Atnaujinti IP adresą

en: Retry
lt: Bandyti vėl

en: Robot
lt: Robotas

en: S_ort By
lt: Rikiu_oti pagal

en: Scanner
lt: Skeneris

en: Script to execute on connection
lt: Ryšio metu vykdomas scenarijus

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search for nearby devices
lt: Ieškoti įrenginių

en: Searching
lt: Ieškoma

en: Select Device
lt: Parinkite įrenginį

en: Select audio profile for PulseAudio
lt: Nustatyti PulseAudio skirtą garso profilį

en: Select folder for incoming file transfers
lt: Pasirinkite aplanką atsiunčiamiems failams

en: Send File
lt: Siųsti

en: Send _Files to Device
lt: Siųsti _failus į įrenginį

en: Send _note
lt: Siųsti _raštelį

en: Send a _File…
lt: Siųsti _failą…

en: Send a text note
lt: Siųsti tekstinį raštelį

en: Send file(s) to the device
lt: Siųsti failus šiam įrenginiui

en: Send note
lt: Siųsti raštelį

en: Sending File
lt: Siunčiamas failas

en: Serial Port
lt: Nuoseklusis prievadas

en: Serial Port %s
lt: Nuoseklioji jungtis %s

en: Serial port connected
lt: Nuoseklusis prievadas prijungtas

en: Serial port connection script failed
lt: Nuosekliojo prievado ryšio scenarijus nepavyko

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
lt: Nuoseklaus prievado (SPP) paslauga, įrenginyje <b>%s</b>, bus prieinama per <b>%s</b>

en: Server
lt: Serveris

en: Service Preferences
lt: Paslaugų nustatymai

en: Service:
lt: Paslauga:

en: Set Bluetooth Adapter Properties
lt: Nustatyti „Bluetooth“ adapterio savybes

en: Set RfKill State
lt: Nustatyti RfKill būseną

en: Setting RfKill State requires privileges
lt: RfKill būsenos nustatymas reikalauja privilegijų

en: Show _Statusbar
lt: Rodyti _būsenos juostą

en: Show _Toolbar
lt: Rodyti į_rankių juostą

en: Show device information
lt: Rodyti įrenginio informaciją

en: Show input
lt: Rodyti įvestį

en: Shows network traffic usage
lt: Parodo perduotų duomenų kiekį

en: Skip
lt: Praleisti

en: Smartphone
lt: Išmanusis telefonas

en: Smoke Sensor
lt: Dūmų jutiklis

en: Speed Sensor
lt: Greičio jutiklis

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
lt: Įprastinė SPP profilio ryšių doroklė, leidžia vykdyti individualizuotus veiksmus

en: Sub-optimal
lt: Silpnas

en: Success!
lt: Sėkminga!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
lt: Sėkmingai prisijungta prie <b>DUN</b> paslaugos per <b>%(0)s.</b>
    Tinkas dabar prieinamas per <b>%(1)s</b>

en: Tablet
lt: Planšetė

en: Temperature Sensor
lt: Temperatūros jutiklis

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
lt: Laikinai pristabdo ekrano užsklandą, kai yra prijungiamas bluetooth žaidimų manipuliatorius.

en: Temporarily visible
lt: Laikinai matomas

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
lt: Maksimalus vėliausių ryšių meniu rodomų elementų skaičius.

en: There was a problem launching script %s
    %s
lt: Iškilo problemų paleidžiant scenarijų %s
    %s

en: Thermostat
lt: Termostatas

en: This should be overwritten
lt: Tai turėtų būti perrašyta

en: Toaster
lt: Skrudintuvas

en: Too much
lt: Per didelis

en: Total data received and rate of transmission
lt: Visi priimti duomenys ir priėmimo sparta

en: Total data sent and rate of transmission
lt: Visi išsiųsti duomenys ir išsiuntimo sparta

en: Touchpad
lt: Jutiklinis kilimėlis

en: Toy
lt: Žaislas

en: Traffic statistics
lt: Duom. perdavimo statistika

en: Transfer
lt: Siuntimas

en: Transfer failed
lt: Siuntimas nepavyko

en: Transfer of file %(0)s failed
lt: Failo %(0)s siuntimas nepavyko

en: Trust
lt: Pasitikėti

en: Trusted
lt: Patikimas

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
lt: Bandoma gauti IP adresą ties %s
    Prašome palaukti…

en: Turn off all adapters
lt: Išjungti visus adapterius

en: Turn on all adapters
lt: Įjungti visus adapterius

en: Uncategorized
lt: Nežinomas

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Unspecified
lt: Nenurodytas

en: Untrust
lt: Nepasitikėti

en: Vacuum cleaner
lt: Dulkių siurblys

en: Vehicle
lt: Transporto priemonė

en: Vehicle Tire Pressure Sensor
lt: Automobilio padangų slėgio jutiklis

en: Very High
lt: Labai aukštas

en: Video camera
lt: Vaizdo kamera

en: Video display and loudspeaker
lt: Vaizdo monitorius ir garsiakalbis

en: Video monitor
lt: Vaizdo monitorius

en: Washing Machine
lt: Skalbimo mašina

en: Wind Sensor
lt: Vėjo jutiklis

en: Window
lt: Langas

en: Wrist watch
lt: Riešinis laikrodis

en: _Adapter
lt: _Adapteris

en: _Added
lt: _Pridėta

en: _Block
lt: Už_blokuoti

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Descending
lt: _Mažėjančiai

en: _Device
lt: _Įrenginys

en: _Devices
lt: Į_renginiai

en: _Exit
lt: _Išeiti

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Info
lt: _Informacija

en: _Local Services
lt: _Paslaugos

en: _Make Discoverable
lt: Padaryti M_atomu

en: _Name
lt: _Pavadinimas

en: _OK
lt: _Gerai

en: _Pair
lt: _Pora

en: _Plugins
lt: Į_skiepiai

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _Remove…
lt: _Šalinti…

en: _Report a Problem
lt: Pranešti nesklandumus

en: _Reset
lt: _Atstatyti

en: _Search
lt: Pa_ieška

en: _Stop
lt: _Stabdyti

en: _Trust
lt: _Pasitikėti

en: _Unblock
lt: _Atblokuoti

en: _Untrust
lt: _Nepasitikėti

en: _View
lt: _Rodymas

en: applet
lt: įskiepis

en: day | days
lt[0]: diena
lt[1]: dienos
lt[2]: dienų
lt[3]: dienų

en: hour | hours
lt[0]: valanda
lt[1]: valandos
lt[2]: valandų
lt[3]: valandų

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių
lt[3]: minučių

en: no
lt: ne

en: obexd not available
lt: obexd neprieinama

en: yes
lt: taip
