mate-calc 1.26.0 - en to lt translation catalogue (436 entries)

en:  in
lt:  į

en: %d place | %d places
lt[0]: %d vieta
lt[1]: %d vietomis
lt[2]: %d vietų
lt[3]: %d vietų

en: %s%%s
lt: %%s%s

en: 16-bit
lt: 16 bitų

en: 299,792,458 m/s
lt: 299,792,458 m/sek.

en: 32-bit
lt: 32 bitai

en: 64-bit
lt: 64 bitai

en: 8-bit
lt: 8 bitai

en: About MATE Calculator
lt: Apie MATE skaičiuotuvą

en: Absolute Value
lt: Modulis

en: Absolute value [|]
lt: Modulis [|]

en: Accuracy value
lt: Tikslumo reikšmė

en: Acres
lt: Akrai

en: Add [+]
lt: Pridėti [+]

en: Additional Functions
lt: Papildomos funkcijos

en: Additional constants
lt: Papildomos konstantos

en: Algerian Dinar
lt: Alžyro dinaras

en: Angle
lt: Kampų matavimo vienetai

en: Angle units
lt: Kampų matavimo vienetai

en: Application Options:
      -s, --solve <equation>          Solve the given equation
lt: Programos parametrai:
      -s, --solve <equation>          Išspręsti duotą lygtį

en: Arctangent function is undefined for values i and -i
lt: Arktangento funkcija neapibrėžta reikšmėms i ir -i

en: Area
lt: Plotas

en: Argument --solve requires an equation to solve
lt: Argumnetui --solve yra privaloma lygtis sprendimui

en: Argument not defined for zero
lt: Argumentas negali būti nulis

en: Astronomical Units
lt: Astronominiai vienetai

en: Australian Dollar
lt: Australijos doleris

en: Automatic
lt: Automatinis

en: Avogadro constant
lt: Avogadro konstanta

en: Bahraini Dinar
lt: Bahreino dinaras

en: Binary
lt: Dvejetainis

en: Boolean AND
lt: Loginis IR

en: Boolean AND is only defined for positive integers
lt: Loginis IR apibrėžtas tik teigiamiems sveikiems skaičiams

en: Boolean Exclusive OR
lt: Loginė griežta disjunkcija

en: Boolean NOT
lt: Loginis NE

en: Boolean NOT is only defined for positive integers
lt: Loginis NE apibrėžtas tik teigiamiems sveikiems skaičiams

en: Boolean OR
lt: Loginis ARBA

en: Boolean OR is only defined for positive integers
lt: Loginis ARBA apibrėžtas tik teigiamiems sveikiems skaičiams

en: Boolean XOR is only defined for positive integers
lt: Loginė griežta disjunkcija apibrėžta tik teigiamiems sveikiems skaičiams

en: Botswana Pula
lt: Botsvanos pula

en: Brazilian Real
lt: Brazilijos realas

en: Brunei Dollar
lt: Brunėjaus doleris

en: Bulgarian Lev
lt: Bulgarijos levas

en: Button mode
lt: Mygtuko veiksena

en: CFA Franc
lt: CFA frankas

en: C_alculate
lt: Sk_aičiuoti

en: C_ost:
lt: _Kaštai:

en: Cables
lt: Kabeltovas

en: Calculate Result
lt: Skaičiuoti rezultatą

en: Calculates the amount of the periodic payment of a loan, where payments are made at the end of each payment period.
lt: Suskaičiuoja paskolos periodinių mokėjimų skaičių, jei mokama kiekvieno mokėjimo periodo pabaigoje.

en: Calculates the depreciation allowance on an asset for a specified period of time, using the Sum-of-the-Years'-Digits method. This method of depreciation accelerates the rate of depreciation, so that more depreciation expense occurs in earlier periods than in later ones. The useful life is the number of periods, typically years, over which an asset is depreciated.
lt: Skaičiuojamas turto nusidėvėjimas per nurodytą laiko periodą metų skaičiaus būdu. Naudojant šį būdą, ankstesniesiems periodams suskaičiuojamas didesnis nusidėvėjimas negu vėlesniesiems. Dažniausiai naudojamas laikotarpis yra periodų (paprastai metų) skaičius, per kuriuos turtas nusidėvi.

en: Calculates the depreciation allowance on an asset for a specified period of time, using the double-declining balance method.
lt: Skaičiuojamas turto nusidėvėjimas per nurodytą laiko periodą dvigubai mažėjančios vertės būdu.

en: Calculates the future value of an investment based on a series of equal payments at a periodic interest rate over the number of payment periods in the term.
lt: Skaičiuojama investicijos būsimoji vertė vienodų mokėjimų su periodine palūkanų norma per tam tikrą mokėjimo periodų skaičių pagrindu.

en: Calculates the number of compounding periods necessary to increase an investment of present value to a future value, at a fixed interest rate per compounding period.
lt: Skaičiuojamas sudėtinių periodų skaičius, reikalingas esamosios vertės padidinimui iki būsimosios vertės, esant fiksuotai palūkanų sudėtinio periodo metu.

en: Calculates the number of payment periods that are necessary during the term of an ordinary annuity, to accumulate a future value, at a periodic interest rate.
lt: Skaičiuojamas termino mokėjimo periodų skaičius, kurio reiks paprastojo anuiteto būdu sukaupti būsimąją vertę esant periodinei palūkanų normai.

en: Calculates the periodic interest necessary to increase an investment to a future value, over the number of compounding periods.
lt: Skaičiuojama periodinė palūkanų norma, reikalinga padidinti investicijai iki būsimosios vertės per sudėtinių periodų skaičių.

en: Calculates the present value of an investment based on a series of equal payments discounted at a periodic interest rate over the number of payment periods in the term.
lt: Skaičiuojama esamoji investicijos vertė, remiantis eile vienodų mokėjimų, diskontuotų periodine palūkanų norma per tam tikrą termino mokėjimo periodų skaičių.

en: Calculates the resale price of a product, based on the product cost and the wanted gross profit margin.
lt: Skaičiuojama produkto pardavimo kaina, remiantis produkto kaštais ir pageidaujama bendro grynojo pelno norma.

en: Calculates the straight-line depreciation of an asset for one period. The straight-line method of depreciation divides the depreciable cost evenly over the useful life of an asset. The useful life is the number of periods, typically years, over which an asset is depreciated.
lt: Skaičiuojamas turto nusidėvėjimas per nurodytą laiko periodą tiesioginio nusidėvėjimo būdu. Naudojant šį būdą, nusidėvėjimo kaštai išdalinami lygiomis dalimis visam laikotarpiui. Dažniausiai naudojamas laikotarpis yra periodų (paprastai metų) skaičius, per kuriuos turtas nusidėvi.

en: Calculating
lt: Skaičiuojama

en: Calculator
lt: Skaičiuotuvas

en: Calculator with financial and scientific modes.
    Using GNU MPFR %s and GNU MPC %s
lt: Skaičiuotuvas su finansiniais bei moksliniais priedais.
    Naudojami GNU MPFR %s ir GNU MPC %s

en: Canadian Dollar
lt: Kanados doleris

en: Ceiling
lt: Viršutinė riba

en: Celsius
lt: Celsijaus

en: Centimeters
lt: Centimetrų

en: Ch_aracter:
lt: _Simbolis:

en: Chilean Peso
lt: Čilės pesas

en: Chinese Yuan
lt: Kinijos renminbi juanis

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear Display [Escape]
lt: Išvalyti ekraną [Escape]

en: Colombian Peso
lt: Kolumbijos pesas

en: Complex argument
lt: Kompleksinis argumentas

en: Complex conjugate
lt: Kompleksinė konjunkcija

en: Compounding Term
lt: Sudėtinis terminas

en: Copyright © 1986–2010 The GCalctool authors
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
lt: Autorių teisės © 1986–2010 GCalctool autoriai
    Autorių teisės © 2011-2021 MATE kūrėjai

en: Cosine
lt: Kosinusas

en: Croatian Kuna
lt: Kroatijos kuna

en: Ctrm
lt: Strm

en: Cubic Meters
lt: Kubiniai metrai

en: Currency
lt: Valiuta

en: Currency of the current calculation
lt: Dabartinio skaičiavimo valiuta

en: Currency to convert the current calculation into
lt: Valiuta, į kurią konvertuoti dabartinį skaičiavimą

en: Czech Koruna
lt: Čekijos krona

en: Danish Krone
lt: Danijos krona

en: Days
lt: Dienos

en: Ddb
lt: Dmn

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Decimal point
lt: Dešimtainis kablelis

en: Degrees
lt: Laipsniai

en: Displayed value not an integer
lt: Rodoma reikšmė nėra sveikas skaičius

en: Divide [/]
lt: Dalinti [/]

en: Division by zero is undefined
lt: Dalyba iš nulio neapibrėžta

en: Double Declining Depreciation
lt: Dvigubai mažėjančios vertės nusidėvėjimas

en: Double-Declining Depreciation
lt: Dvigubai mažėjančios vertės nusidėvėjimas

en: Duration
lt: Trukmė

en: Electric constant
lt: Elektrinė konstanta

en: Electron mass
lt: Elektrono masė

en: Elementary charge
lt: Elementarusis krūvis

en: End Group [)]
lt: Užbaigti grupę [)]

en: Engineering
lt: Inžinerinis

en: Error: the number of periods must be positive
lt: Klaida, pasikartojimų skaičius turi būti teigiamas

en: Estonian Kroon
lt: Estijos krona

en: Euler’s Number
lt: Oilerio skaičius

en: Exponent
lt: Eksponentinis

en: Exponent [^ or **]
lt: Eksponentinis [^ arba **]

en: Factorial
lt: Faktorialas

en: Factorial [!]
lt: Faktorialas [!]

en: Factorial is only defined for non-negative real numbers
lt: Faktorialas apibrėžtas tik neneigiamiems realiesiems skaičiams

en: Factorize
lt: Išskaidyti

en: Factorize [Ctrl+F]
lt: Išskaidyti [Ctrl+F]

en: Farenheit
lt: Farenheito

en: Fathoms
lt: Fatomas

en: Feet
lt: Pėda

en: Financial Term
lt: Finansinis terminas

en: Fixed
lt: Fiks

en: Floor
lt: Apatinė riba

en: Fractional Component
lt: Trupmeninė dalis

en: Function '%s' is not defined
lt: Neapibrėžta funkcija '%s'

en: Future Value
lt: Būsimoji vertė

en: Future _Value:
lt: Būsimoji _vertė:

en: Fv
lt: Bv

en: GTK+ Options:
      --class=CLASS                   Program class as used by the window manager
      --name=NAME                     Program name as used by the window manager
      --screen=SCREEN                 X screen to use
      --sync                          Make X calls synchronous
      --gtk-module=MODULES            Load additional GTK+ modules
      --g-fatal-warnings              Make all warnings fatal
lt: GTK+ parametrai:
      --class=KLASĖ                   Programos klasė, kurią naudoja langų tvarkytuvė
      --name=VARDAS                     Programos pavadinimas, kurį naudoja langų tvarkytuvė
      --screen=EKRANAS                 Naudojamas X ekranas
      --sync                          Padaryti X užklausas sinchroniškas
      --gtk-module=MODULIAI            Įkelti papildomus GTK+ modulius
      --g-fatal-warnings              Visi įspėjimai yra "lemtingi"

en: Gallons
lt: Galonai

en: Gpm
lt: Bgp

en: Gradians
lt: Gradientai

en: Grams
lt: Gramai

en: Gross Profit Margin
lt: Bendras grynasis pelnas

en: Hectares
lt: Hektarai

en: Help Options:
      -v, --version                   Show release version
      -h, -?, --help                  Show help options
      --help-all                      Show all help options
      --help-gtk                      Show GTK+ options
lt: Pagalbos parametrai:
      -v, --version                   Rodyti programos versiją
      -h, -?, --help                  Rodyti pagalbos parametrus
      --help-all                      Rodyti visas pagalbos parametrus
      --help-gtk                      Rodyti GTK+ parametrus

en: Hexadecimal
lt: Šešioliktainis

en: Hong Kong Dollar
lt: Hong kongo doleris

en: Hours
lt: Valandos

en: Hungarian Forint
lt: Vengrijos forintas

en: Hyperbolic Cosine
lt: Hiperbolinis kosinusas

en: Hyperbolic Sine
lt: Hiperbolinis sinusas

en: Hyperbolic Tangent
lt: Hiperbolinis tangentas

en: Icelandic Krona
lt: Islandijos krona

en: Imaginary Component
lt: Menamoji dalis

en: Inches
lt: Colių

en: Indian Rupee
lt: Indijos rupija

en: Indicates whether any trailing zeroes after the numeric point should be shown in the display value.
lt: Nurodo, ar turėtų būti rodomi nuliai pabaigoje po kablelio.

en: Indicates whether thousands separators are shown in large numbers.
lt: Nurodo, ar dideliems skaičiams rodomi tūkstančių skirtukai.

en: Indonesian Rupiah
lt: Indonezijos rupija

en: Insert Character
lt: Įterpti simbolį

en: Insert Character Code
lt: Įterpti simbolio kodą

en: Integer Component
lt: Sveikoji dalis

en: Inverse
lt: Apversti

en: Inverse Cosine
lt: Atvirkščias kosinusas

en: Inverse Sine
lt: Atvirkščias sinusas

en: Inverse Tangent
lt: Atvirkščias tangentas

en: Inverse [Ctrl+I]
lt: Apversti [Vald+I]

en: Inverse cosine is undefined for values outside [-1, 1]
lt: Arkkosinusas neapibrėžtas reikšmėms už intervalo [-1, 1]

en: Inverse hyperbolic cosine is undefined for values less than one
lt: Hiperbolinis arkkosinusas neapibrėžtas reikšmėms, mažesnėms arba lygioms vienetui

en: Inverse hyperbolic tangent is undefined for values outside (-1, 1)
lt: Hiperbolinis arktangentas neapibrėžtas reikšmėms už (-1, 1)

en: Inverse sine is undefined for values outside [-1, 1]
lt: Arksinusas neapibrėžtas reikšmėms už intervalo [-1, 1]

en: Iranian Rial
lt: Irano rialas

en: Israeli New Shekel
lt: Izraelio naujasis šekelis

en: Japanese Yen
lt: Japonijos jena

en: Kazakhstani Tenge
lt: Kazachstano tengė

en: Kelvin
lt: Kelvino

en: Kilograms
lt: Kilogramai

en: Kilometers
lt: Kilometrai

en: Kuwaiti Dinar
lt: Kuveito dinaras

en: Latvian Lats
lt: Latvijos latas

en: Length
lt: Ilgis

en: Libyan Dinar
lt: Libijos dinaras

en: Light Years
lt: Šviesmečiai

en: Lithuanian Litas
lt: Lietuvos litas

en: Litres
lt: Litrai

en: Logarithm
lt: Logaritmas

en: Logarithm of zero is undefined
lt: Nulio logaritmas neapibrėžtas

en: MATE Calc is a fork of GNOME Calc and part of the MATE Desktop Environment. If you would like to know more about MATE and MATE Calc, please visit the project's home page.
lt: MATE skaičiuotuvas yra GNOME skaičiuotuvo atšaka ir MATE dabalaukio aplinkos dalis. Jei norite sužinoti daugiau apie MATE ir MATE skaičiuotuvą, prašome apsilankyti projekto tinklalapyje.

en: MATE Calc is a powerful graphical calculator with financial, logical and scientific modes. It uses a multiple precision package to do its arithmetic to give a high degree of accuracy.
lt: MATE skaičiuotuvas yra galingas grafinis skaičiuotuvas su finansine, logine ir moksline veiksena. Savo aritmetinių skaičiavimų atlikimui šis skaičiuotuvas naudoja kelis tikslumo paketus, kad tokiu būdu suteiktų jums aukštą tikslumo laipsnį.

en: MATE Calculator
lt: MATE skaičiuotuvas

en: MATE Calculator is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lt: MATE skaičiuotuvas yra platinamas tikintis, kad jis bus naudinga, tačiau BE JOKIŲ GARANTIJŲ; netgi be numanomų PARDAVIMO arba TINKAMUMO TAM TIKRAM TIKSLUI garantijų. Daugiau informacijos galite rasti GNU bendrojoje viešojoje licencijoje.

en: MATE Calculator is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lt:  MATE skaičiuotuvas yra laisva programinė įranga; galite ją platinti ir / arba modifikuoti GNU bendrosios viešosios licencijos sąlygomis, paskelbtomis Laisvosios programinės įrangos fondo; 2-osios arba (Jūsų pasirinkimu) bet kurios vėlesnės licencijos versijos sąlygomis.

en: MATE Desktop calculator
lt: MATE darbalaukio skaičiuotuvas

en: MATE Documentation Team
lt: MATE dokumentacijos komanda

en: Magnetic constant
lt: Magnetinė konstanta

en: Malaysian Ringgit
lt: Malaizijos ringitas

en: Malformed expression
lt: Blogai suformuota išraiška

en: Malformed expression at token '%s'
lt: Blogai suformuota išraiška ties leksema „%s“

en: Mauritian Rupee
lt: Mauritanijos rupija

en: Memory
lt: Atmintis

en: Meters
lt: Metrai

en: Mexican Peso
lt: Meksikos pesas

en: Microlitres
lt: Mikrolitrai

en: Micrometers
lt: Mikrometrai

en: Microseconds
lt: Mikrosekundės

en: Miles
lt: Mylios

en: Millilitres
lt: Mililitrai

en: Millimeters
lt: Milimetrai

en: Milliseconds
lt: Milisekundės

en: Minutes
lt: Minutė

en: Modulus divide
lt: Dalyba su liekana

en: Modulus division is only defined for integers
lt: Dalyba su liekana apibrėžta tik sveikiems skaičiams

en: Multiply [*]
lt: Dauginti [*]

en: Nanometers
lt: Nanometrai

en: Natural Logarithm
lt: Natūrinis logaritmas

en: Nautical Miles
lt: Jūrmylės

en: Need an integer to factorize
lt: Skaidymui reikalingas sveikas skaičius

en: Nepalese Rupee
lt: Nepalo rupija

en: New Romanian Leu
lt: Naujoji Rumunijos lėja

en: New Turkish Lira
lt: Naujoji Turkijos lira

en: New Zealand Dollar
lt: Naujosios Zelandijos doleris

en: Newtonian constant of gravitation
lt: Niutono gravitacijos konstanta

en: No redo history
lt: Nėra atšaukimo istorijos

en: No sane value to bitwise shift
lt: Nėra tinkamos reikšmės bitų pastūmimui

en: No sane value to store
lt: Nėra sveikos reikšmės saugojimui

en: No undo history
lt: Nėra atšaukimo istorijos

en: Norwegian Krone
lt: Norvegijos krona

en: Number _Format:
lt: Skaičiaus _formatas:

en: Number format
lt: Skaičiaus formatas

en: Numeric Base
lt: Skaičiavimo sistema

en: Octal
lt: Aštuntainis

en: Omani Rial
lt: Omano rialas

en: Ones' Complement
lt: Bitinis vieneto papildymas

en: Ounces
lt: Uncijos

en: Overflow. Try a bigger word size
lt: Perpildymas. Mėginkite didesnį žodžio ilgį

en: Pakistani Rupee
lt: Pakistano rupija

en: Parsecs
lt: Parsekų

en: Payment Period
lt: Mokėjimo periodas

en: Percentage [%]
lt: Procentai [%]

en: Perform arithmetic, scientific or financial calculations
lt: Atlikti aritmetinius, mokslinius ar finansinius skaičiavimus

en: Periodic Interest Rate
lt: Periodinė palūkanų norma

en: Periodic Interest _Rate:
lt: Periodinė palūkanų no_rma:

en: Periodic Payment
lt: Periodinis mokėjimas

en: Peruvian Nuevo Sol
lt: Peru naujasis solis

en: Philippine Peso
lt: Filipinų pesas

en: Pi [Ctrl+P]
lt: Pi [Vald+P]

en: Pints
lt: Pintos

en: Planck constant
lt: Planko konstanta

en: Pmt
lt: Pmk

en: Polish Zloty
lt: Lenkijos zlotas

en: Pound Sterling
lt: Svaras sterlingų

en: Pounds
lt: Svarai

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Present Value
lt: Dabartinė vertė

en: Present _Value:
lt: Dabartinė _vertė:

en: Proton mass
lt: Protono masė

en: Pv
lt: Ev

en: Qatari Riyal
lt: Kataro rialis

en: Quarts
lt: Kvortos

en: Radians
lt: Radianai

en: Rankine
lt: Rankino

en: Rate
lt: Proc

en: Real Component
lt: Realioji dalis

en: Root [Ctrl+R]
lt: Šaknis [Vald+R]

en: Round
lt: Apvalinti

en: Russian Rouble
lt: Rusijos rublis

en: Saudi Riyal
lt: Saudo Arabijos rialis

en: Scientific
lt: Mokslinis

en: Scientific Exponent
lt: Mokslinis

en: Scientific exponent [Ctrl+E]
lt: Mokslinė eksponentė [Ctrl+E]

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Shift Left
lt: Postūmis kairiau

en: Shift Left [<<]
lt: Postūmis kairėn [<<]

en: Shift Right
lt: Postūmis dešiniau

en: Shift Right [>>]
lt: Postūmis dešinėn [>>]

en: Shift is only possible on integer values
lt: Postūmis galimas tik sveikiems skaičiams

en: Show %d decimal _places
lt: Rodyti %d dešimtainių _pozicijų

en: Show History
lt: Rodyti retrospektyvą

en: Show Thousands Separators
lt: Rodyti tūkstančių skyriklį

en: Show Trailing Zeroes
lt: Rodyti nulius skaičiaus gale

en: Show _thousands separators
lt: Rodyti _tūkstančių skyriklį

en: Show trailing _zeroes
lt: Rodyti _nulius skaičiaus gale

en: Shows all recent calculations
lt: Rodyti paskutinius skaičiavimus

en: Sign
lt: Ženklas

en: Sine
lt: Sinusas

en: Singapore Dollar
lt: Singapūro doleris

en: Sln
lt: Tnd

en: Source currency
lt: Iš valiutos

en: Source units
lt: Iš vienetų

en: South African Rand
lt: Pietų Afrikos Respublikos randas

en: South Korean Won
lt: Pietų Korėjos vonas

en: Square Centimeters
lt: Kvadratiniai centimetrai

en: Square Meters
lt: Kvadratiniai metrai

en: Square Millimeters
lt: Kvadratiniai milimetrai

en: Square [Ctrl+2]
lt: Kvadratas [Ctrl+2]

en: Square root [Ctrl+R]
lt: Kvadratinė šaknis [Ctrl+R]

en: Sri Lankan Rupee
lt: Šri Lankos rupija

en: Start Group [(]
lt: Pradėti grupę [(]

en: Store
lt: Įraš

en: Straight Line Depreciation
lt: Tiesiogiai proporcingas nusidėvėjimas

en: Straight-Line Depreciation
lt: Tiesiogiai proporcingas nusidėvėjimas

en: Subscript
lt: Apatinis indeksas

en: Subscript mode [Alt]
lt: Skaičiaus apatinio indekso veiksena [Alt]

en: Subtract [-]
lt: Atimti [-]

en: Sum of the Years Digits Depreciation
lt: Nusidėvėjimas metų skaičiaus metodu

en: Sum-of-the-Years'-Digits Depreciation
lt: Nusidėvėjimas metų skaičiaus metodu

en: Superscript
lt: Viršutinis indeksas

en: Superscript mode [Ctrl]
lt: Skaičiaus viršutinio indekso veiksena [Vald]

en: Swedish Krona
lt: Švedijos krona

en: Swiss Franc
lt: Šveicarijos frankas

en: Switch conversion units
lt: Sukeisti vertimo vienetus

en: Syd
lt: Msn

en: T&T Dollar (TTD)
lt: T ir T doleris (TTD)

en: Tangent
lt: Tangentas

en: Tangent is undefined for angles that are multiples of π (180°) from π∕2 (90°)
lt: Tangentas neapibrėžtas kampams, kurie yra π (180°) kartotiniai nuo π∕2 (90°)

en: Target currency
lt: Į valiutą

en: Target units
lt: Į vienetus

en: Temperature
lt: Temperatūra

en: Term
lt: Peri

en: Thai Baht
lt: Tailando batas

en: The Riemann zeta function is only defined for real numbers ≠1
lt: Rymano dzeta funkcija apibrėžta tik realiesiems skaičiams ≠1

en: The angle units to use
lt: Naudotini kampų matavimo vienetai

en: The button mode
lt: Mygtuko veiksena

en: The error function is only defined for real numbers
lt: Klaidos funkcija apibrėžta tik realiesiems skaičiams

en: The format to display numbers in
lt: Kokiu formatu rodyti skaičius

en: The number of digits displayed after the numeric point
lt: Skaitmenų po kablelio skaičius

en: The numeric base
lt: Skaičiavimo sistema

en: The power of zero is undefined for a negative exponent
lt: Nulinis laipsnis neapibrėžtas neigiamai eksponentei

en: The size of the words used in bitwise operations
lt: Žodžio ilgis naudojamas bitinėse operacijose

en: The zeroth root of a number is undefined
lt: Nulinio laipsnio šaknis skaičiui yra neapibrėžta

en: Tonnes
lt: Tonos

en: Tunisian Dinar
lt: Tuniso dinaras

en: Two's Complement
lt: Dvejetainis papildymas

en: UAE Dirham
lt: JAE dirhamas

en: US Dollar
lt: JAV doleris

en: Unable to open help file
lt: Nepavyko atverti žinyno failo

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Undo [Ctrl+Z]
lt: Atšaukti [Vald+Z]

en: Units of the current calculation
lt: Dabartinio skaičiavimo vienetai

en: Units to convert the current calculation into
lt: Vienetai, į kuriuos konvertuoti dabartinį skaičiavimą

en: Unknown argument '%s'
lt: Nežinomas argumentas „%s“

en: Unknown conversion
lt: Nežinoma konversija

en: Unknown variable '%s'
lt: Nežinomas kintamasis '%s'

en: Uruguayan Peso
lt: Urugvajaus pesas

en: Usage:
      %s — Perform mathematical calculations
lt: Naudojimas:
      %s - Vykdyti matematinius skaičiavimus

en: Velocity of Light
lt: Šviesos greitis

en: Venezuelan Bolívar
lt: Venesuelos bolivaras

en: Volume
lt: Garsis

en: Weight
lt: Svoris

en: Word _size:
lt: Žodžio _ilgis

en: Word size
lt: Žodžio ilgis

en: Yards
lt: Jardas

en: Years
lt: Metai

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with MATE Calculator; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
lt: Turėjote gauti GNU bendrosios viešosios licencijos kopiją kartu su MATE skaičiuotuvu; jeigu negavote, rašykite Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: _%d place | _%d places
lt[0]: _%d vieta
lt[1]: _%d vietomis
lt[2]: _%d vietų
lt[3]: _%d vietų

en: _About
lt: _Apie

en: _Advanced
lt: _Sudėtingesnis

en: _Angle units:
lt: _Kampų matavimo vienetai:

en: _Basic
lt: _Paprastas

en: _Calculator
lt: _Skaičiuotuvas

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Clear History
lt: _Išvalyti istoriją

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Contents
lt: _Turinys

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Cost:
lt: _Kaštai:

en: _Financial
lt: _Finansinis

en: _Future Value:
lt: _Būsimoji vertė:

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _History
lt: _Istorija

en: _Insert
lt: Įterpt_i

en: _Life:
lt: _Laikotarpis:

en: _Margin:
lt: Nor_ma:

en: _Mode
lt: _Režimas

en: _Number of Periods:
lt: _Periodų kiekis:

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: _Period:
lt: _Periodas:

en: _Periodic Payment:
lt: _Periodinis mokėjimas:

en: _Preferences
lt: _Nustatymai

en: _Principal:
lt: _Pagrindinis kapitalas:

en: _Programming
lt: _Programuojamasis

en: _Quit
lt: Iš_eiti

en: _Redo
lt: _Pakartoti

en: _Salvage:
lt: _Likvidacinė vertė:

en: _Term:
lt: _Terminas:

en: _Undo
lt: Atša_ukti

en: _View
lt: _Rodymas

en: calculator;MATE;scientific;arithmetic;financial;calculations;
lt: skaičiuotuvas;skaiciuotuvas;skaiciuoklis;skaičiuoklis;MATE;mokslinis;aritmetinis;aritmetika;finansinis;skaičiavimai;skaiciavimai;

en: const
lt: konst

[ctx: unit-format]
en: %s L
lt: %s l

[ctx: unit-format]
en: %s T
lt: %s t

[ctx: unit-format]
en: %s acres
lt: %s akrų

[ctx: unit-format]
en: %s au
lt: %s am

[ctx: unit-format]
en: %s cb
lt: %s kb

[ctx: unit-format]
en: %s days
lt: %s dienos

[ctx: unit-format]
en: %s degrees
lt: %s laipsnių

[ctx: unit-format]
en: %s ft
lt: %s pėd

[ctx: unit-format]
en: %s gradians
lt: %s gradientų

[ctx: unit-format]
en: %s hours
lt: %s valandos

[ctx: unit-format]
en: %s in
lt: %s col

[ctx: unit-format]
en: %s ly
lt: %s šm

[ctx: unit-format]
en: %s mL
lt: %s ml

[ctx: unit-format]
en: %s mi
lt: %s myl

[ctx: unit-format]
en: %s minutes
lt: %s minutės

[ctx: unit-format]
en: %s nm
lt: %s jm

[ctx: unit-format]
en: %s pc
lt: %s pk

[ctx: unit-format]
en: %s qt
lt: %s kt

[ctx: unit-format]
en: %s radians
lt: %s gradientų

[ctx: unit-format]
en: %s yd
lt: %s jd

[ctx: unit-format]
en: %s years
lt: %s metai

[ctx: unit-format]
en: %s μL
lt: %s μl

[ctx: unit-symbols]
en: acre,acres
lt: akras,akrai

[ctx: unit-symbols]
en: au
lt: am

[ctx: unit-symbols]
en: cable,cables,cb
lt: kabeltovas,kabeltovai,kb

[ctx: unit-symbols]
en: centimeter,centimeters,cm,cms
lt: centimetras,centimetrai,cm

[ctx: unit-symbols]
en: day,days
lt: diena,dienos

[ctx: unit-symbols]
en: degC,˚C
lt: laipsC,˚C

[ctx: unit-symbols]
en: degF,˚F
lt: laipsF,˚F

[ctx: unit-symbols]
en: degR,˚R,˚Ra
lt: laipsR,˚R,˚Ra

[ctx: unit-symbols]
en: degree,degrees,deg
lt: laipsnis,laipsniai,laips

[ctx: unit-symbols]
en: fathom,fathoms,ftm
lt: fatomas,fatomai,ftm

[ctx: unit-symbols]
en: foot,feet,ft
lt: pėda,pėdos,pėd

[ctx: unit-symbols]
en: gallon,gallons,gal
lt: galonas,galonai,gal

[ctx: unit-symbols]
en: gradian,gradians,grad
lt: gradientas,gradientai,grad

[ctx: unit-symbols]
en: gram,grams,gramme,grammes,g
lt: gramas,gramai,g

[ctx: unit-symbols]
en: hectare,hectares,ha
lt: hektaras,hektarai,ha

[ctx: unit-symbols]
en: hour,hours
lt: valanda,valandos

[ctx: unit-symbols]
en: inch,inches,in
lt: colis,coliai,col

[ctx: unit-symbols]
en: kilogram,kilograms,kilogramme,kilogrammes,kg,kgs
lt: kilogramas,kilogramai,kg

[ctx: unit-symbols]
en: kilometer,kilometers,km,kms
lt: kilometras,kilometrai,km,kms

[ctx: unit-symbols]
en: lightyear,lightyears,ly
lt: šviesmetis,šviesmečiai,šm

[ctx: unit-symbols]
en: litre,litres,liter,liters,L
lt: litras,litrai,l

[ctx: unit-symbols]
en: meter,meters,m
lt: metras,metrai,m

[ctx: unit-symbols]
en: micrometer,micrometers,um
lt: mikrometras,mikrometrai,um

[ctx: unit-symbols]
en: microsecond,microseconds,us,μs
lt: mikrosekundė,mikrosekundės,us,μs

[ctx: unit-symbols]
en: mile,miles,mi
lt: mylia,mylios,myl

[ctx: unit-symbols]
en: millilitre,millilitres,milliliter,milliliters,mL,cm³
lt: mililitras,mililitrai,ml,cm³

[ctx: unit-symbols]
en: millimeter,millimeters,mm
lt: milimetras,milimetrai,mm

[ctx: unit-symbols]
en: millisecond,milliseconds,ms
lt: milisekundė,milisekundės,ms

[ctx: unit-symbols]
en: minute,minutes
lt: minutė,minutės

[ctx: unit-symbols]
en: mm³,μL,uL
lt: mm³,μl,ul

[ctx: unit-symbols]
en: nanometer,nanometers,nm
lt: nanometras,nanometrai,nm

[ctx: unit-symbols]
en: ounce,ounces,oz
lt: uncija,uncijos,oz

[ctx: unit-symbols]
en: parsec,parsecs,pc
lt: parsekas,parsekai,pc

[ctx: unit-symbols]
en: pint,pints,pt
lt: pinta,pintos,pt

[ctx: unit-symbols]
en: pound,pounds,lb
lt: svaras,svarai,lb

[ctx: unit-symbols]
en: quart,quarts,qt
lt: kvorta,kvortos,kt

[ctx: unit-symbols]
en: radian,radians,rad
lt: radianas,radianai,rad

[ctx: unit-symbols]
en: second,seconds,s
lt: sekundė,sekundės,s

[ctx: unit-symbols]
en: tonne,tonnes
lt: tona,tonos

[ctx: unit-symbols]
en: yard,yards,yd
lt: jardas,jardai,jd

[ctx: unit-symbols]
en: year,years
lt: metai
