Pidgin - en to lt translation catalogue (3054 entries)

en: 	_Only when someone says your username
lt:         tik kai kas n_ors pasako Jūsų naudotojo vardą

en: 
    
    Message from Farsight:
lt: 
    
    Pranešimas iš Farsight:

en: 
    %s has stopped typing
lt: 
    %s nustojo rašyti

en: 
    %s is typing...
lt: 
    %s rašo...

en: 
    <b>Buddy Note</b>: %s
lt: 
    <b>Bičiulio pastaba</b>: %s

en: 
    <b>Description:</b>
lt: 
    <b>Aprašymas:</b>

en: 
    <b>Occupants:</b> %d
lt: 
    <b>Dalyvių:</b> %d

en: 
    <b>Topic:</b> %s
lt: 
    <b>Tema:</b> %s

en: 
    Fetching TinyURL...
lt: 
    Gaunamas „TinyURL“...

en: 
    Last Seen: %s ago
lt: 
    Paskutinį kartą matytas prieš: %s

en: 
    Your Preferred Contact Methods
lt: 
    Jūsų labiausiai mėgstami kontaktavimo būdai

en:  - %s
lt:  – %s

en:  <i>(identified)</i>
lt: <i>(identifikavęsis)</i>

en:  <i>(ircop)</i>
lt: <i>(IRC operatorius)</i>

en: "%s" is currently offline. Do you want to save the rest of the messages in a pounce and automatically send them when "%s" logs back in?
lt: „%s“ šiuo metu yra atsijungęs.  Ar norite išsaugoti likusias žinutes kaip reakciją į bičiulį ir automatiškai jas išsiųsti, kai „%s“ vėl prisijungs?

en: "Attention" Name Color
lt: Vardo spalva „dėmesio“ žinutėse

en: $(^Name) is released under the GNU General Public License (GPL). The license is provided here for information purposes only. $_CLICK
lt: $(^Name) yra išleistas GNU bendrosios viešosios licenzijos (GPL) sąlygomis.  Licencija čia yra pateikta tik susipažinimo tikslams. $_CLICK

en: %.2f KiB/s
lt: %.2f KB/s

en: %B %Y
lt: %Y %B

en: %d account was disabled because you signed on from another location: | %d accounts were disabled because you signed on from another location:
lt[0]: %d paskyra buvo išjungta, nes prisijungėte iš kitur:
lt[1]: %d paskyros buvo išjungtos, nes prisijungėte iš kitur:
lt[2]: %d paskyrų buvo išjungta, nes prisijungėte iš kitur:
lt[3]: %d paskyrų buvo išjungta, nes prisijungėte iš kitur:

en: %d day | %d days
lt[0]: %d diena
lt[1]: %d dienos
lt[2]: %d dienų
lt[3]: %d dienų

en: %d hour | %d hours
lt[0]: %d valanda
lt[1]: %d valandos
lt[2]: %d valandų
lt[3]: %d valandų

en: %d minute | %d minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių
lt[3]: %d minučių

en: %d person in room | %d people in room
lt[0]: %d asmuo kambaryje
lt[1]: %d asmenys kambaryje
lt[2]: %d asmenų kambaryje
lt[3]: %d asmenų kambaryje

en: %d second | %d seconds
lt[0]: %d sekundė
lt[1]: %d sekundės
lt[2]: %d sekundžių
lt[3]: %d sekundžių

en: %d unread message from %s
     | %d unread messages from %s
lt[0]: %d neperskaityta žinutė iš %s
lt[1]: %d neperskaitytos žinutės iš %s
lt[2]: %d neperskaitytų žinučių iš %s
lt[3]: %d neperskaitytų žinučių iš %s

en: %s
    
    Finch will not attempt to reconnect the account until you correct the error and re-enable the account.
lt: %s
    
    Finch nebebandys prisijungti su šia paskyra, kol nepataisysite klaidos ir paskyros neaktyvuosite iš naujo.

en: %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stderr
      -h, --help          display this help and exit
      -n, --nologin       don't automatically login
      -v, --version       display the current version and exit
lt: %s
    Naudojimas: %s [PARINKTIS] ...
    
      -c, --config=APLANKAS  naudoti APLANKAS konfigūracinių failų paieškai
      -d, --debug             išvesti derinimo pranešimus į standartinę išvestį
      -h, --help              parodyti šią pagalbą ir baigti
      -n, --nologin           automatiškai neprisijungti
      -v, --version           parodyti šios programos versiją ir baigti

en: %s %s has segfaulted and attempted to dump a core file.
    This is a bug in the software and has happened through
    no fault of your own.
    
    If you can reproduce the crash, please notify the developers
    by reporting a bug at:
    %ssimpleticket/
    
    Please make sure to specify what you were doing at the time
    and post the backtrace from the core file.  If you do not know
    how to get the backtrace, please read the instructions at
    %swiki/GetABacktrace
lt: %s %s padarė segmentacijos klaidą ir pabandė išvesti atminties išklotinę.
    Tai yra programos riktas ir atsitiko be jokios Jūsų kaltės.
    
    Jeigu Jūs galite atkartoti šią klaidą, prašome informuoti kūrėjus apie klaidą
    adresu:
    %ssimpleticket/
    
    Įsitikinkite, kad nurodote, ką darėte, kai įvyko klaida, ir pridėkite 
    programos steko išklotinę (angl. „backtrace“) iš atminties išklotinės 
    failo.  Jeigu nežinote, kaip gauti programos steko išklotinę, perskaitykite
    instrukcijas adresu %swiki/GetABacktrace

en: %s %s. Try `%s -h' for more information.
lt: %s %s. Daugiau informacijos suteikia komanda „%s -h“.

en: %s (%s) changed status from %s to %s
lt: %s (%s) pakeitė būseną iš %s į %s

en: %s (%s) has %d new message. | %s (%s) has %d new messages.
lt[0]: %s (%s) turi %d naują pranešimą.
lt[1]: %s (%s) turi %d naujus pranešimus.
lt[2]: %s (%s) turi %d naujų pranešimų.
lt[3]: %s (%s) turi %d naujų pranešimų.

en: %s (%s) is no longer %s
lt: %s (%s) nebe %s

en: %s (%s) is now %s
lt: %s (%s) dabar %s

en: %s Build Information
lt: %s kūrimo informacija

en: %s Developer Information
lt: %s Kūrėjų informacija

en: %s Plugin Information
lt: %s Įskiepio informacija

en: %s Translator Information
lt: %s Vertėjų informacija

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
lt: %s [<I>%s</I>] atėjo į kambarį.

en: %s ago
lt: prieš %s

en: %s appears to be offline and did not receive the message that you just sent.
lt: Atrodo, kad %s yra atsijungęs ir negavo žinutės, kurią ką tik išsiuntėte.

en: %s became idle
lt: %s tapo neveiklus

en: %s became unidle
lt: %s tapo veiklus

en: %s cancelled the file transfer
lt: %s nutraukė failo perdavimą

en: %s cancelled the transfer of %s
lt: %s nutraukė %s perdavimą

en: %s cannot transfer a folder. You will need to send the files within individually.
lt: %s negali perduoti aplanko.  Jums reikia perduoti jame esančius failus po vieną.

en: %s disabled
lt: %s išjungtas

en: %s disconnected
lt: %s atsijungė

en: %s disconnected.
lt: %s atsijungė.

en: %s encountered errors migrating your settings from %s to %s. Please investigate and complete the migration by hand. Please report this error at http://developer.pidgin.im
lt: %s aptiko klaidų Jūsų nustatymų perkėlimo iš %s į %s metu.  Jums teks surasti klaidų priežastis ir pabaigti perkėlimą pačiam.  Praneškite apie šią klaidą adresu http://developer.pidgin.im

en: %s entered the room.
lt: %s atėjo į kambarį.

en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
lt[0]: %s turi %d naują pranešimą.
lt[1]: %s turi %d naujus pranešimus.
lt[2]: %s turi %d naujų pranešimų.
lt[3]: %s turi %d naujų pranešimų.

en: %s has become idle (%s)
lt: %s tapo neveiklus (%s)

en: %s has become idle.
lt: %s tapo neveiklus.

en: %s has been invited to this conversation.
lt: %s pakviestas į šį pokalbį

en: %s has buzzed you!
lt: %s jums pazyzė!

en: %s has changed the topic of <I>%s</I> to: %s
lt: %s pakeitė kanalo <I>%s</I> temą į: %s

en: %s has changed the topic to: %s
lt: %s pakeitė temą į: %s

en: %s has cleared the topic.
lt: %s ištrynė temą.

en: %s has closed the conversation.
lt: %s uždarė pokalbio langą.

en: %s has gone away.
lt: %s pasitraukė.

en: %s has gone away. (%s)
lt: %s pasitraukė. (%s)

en: %s has invited %s to the chat room %s
lt: Naudotojas %s pakvietė bičiulį %s į pokalbių kambarį %s

en: %s has invited %s to the chat room %s:
    %s
lt: Naudotojas %s pakvietė bičiulį %s į pokalbių kambarį %s:
    %s

en: %s has left the conversation.
lt: %s paliko pokalbį.

en: %s has paused while typing to you (%s)
lt: Pradėjęs Jums rašyti %s sustojo (%s)

en: %s has presented the following certificate for just-this-once use:
lt: %s pateikė šį liudijimą vienkartiniam naudojimui:

en: %s has requested your attention!
lt: %s paprašė jūsų dėmesio!

en: %s has returned from being away (%s)
lt: %s sugrįžo (%s)

en: %s has returned from being idle (%s)
lt: %s tapo veiklus (%s)

en: %s has sent you a message. (%s)
lt: %s atsiuntė Jums žinutę. (%s)

en: %s has set the topic to: %s
lt: %s pakeitė temą į: %s

en: %s has signed off (%s)
lt: %s atsijungė (%s)

en: %s has signed off.
lt: %s atsijungė.

en: %s has signed on (%s)
lt: %s prisijungė (%s)

en: %s has signed on.
lt: %s prisijungė.

en: %s has started typing to you (%s)
lt: %s pradėjo Jums rašyti (%s)

en: %s has stopped typing to you (%s)
lt: %s nustojo Jums rašyti (%s)

en: %s is a messaging client based on libpurple which is capable of connecting to multiple messaging services at once.  %s is written in C using GTK+.  %s is released, and may be modified and redistributed,  under the terms of the GPL version 2 (or later).  A copy of the GPL is distributed with %s.  %s is copyrighted by its contributors, a list of whom is also distributed with %s.  There is no warranty for %s.<BR><BR>
lt: %s yra  pranešimų klientas paremtas libpurple, jis sugeba prisijungti prie kelių pranešimų tarnybų vienu metu.  %s parašyta naudojant C su GTK+.  %s yra išleista ir gali būti pakeista ir platinama pagal GPL version 2 (ar vėlesnę) licenciją.  GPL kopija yra platinama su %s.  %s autorinės teisės priklauso visiems prisidėjusiems, jų sąrašas platinamas su %s.  %s nesuteikia jokių garantijų.<BR><BR>

en: %s is no longer away.
lt: %s sugrįžo.

en: %s is no longer idle.
lt: %s tapo veiklus.

en: %s is not a regular file. Cowardly refusing to overwrite it.
lt: %s nėra paprastas failas, todėl nebuvo pakeistas.

en: %s is not a valid color. See '/help msgcolor' for valid colors.
lt: „%s“ nėra teisinga spalva.  Teisingas spalvas galite pažiūrėti „/help msgcolor“.

en: %s is not a valid filename.
lt: %s nėra teisingas failo vardas.

en: %s is not a valid message class. See '/help msgcolor' for valid message classes.
lt: „%s“ nėra teisingas žinutės tipas.  Teisingus tipus galite pažiūrėti „/help msgcolor“.

en: %s is not a valid room handle
lt: %s yra neteisinga kambario rankenėlė

en: %s is not a valid room name
lt: %s yra neteisingas kambario pavadinimas

en: %s is not a valid server name
lt: %s yra neteisingas serverio pavadinimas

en: %s is now known as %s
lt: %s dabar yra žinomas kaip %s

en: %s is now known as %s.
lt: %s dabar žinomas kaip %s.

en: %s is offering to send file %s
lt: %s siūlo atsiųsti failą %s

en: %s is trying to start an unsupported media session type with you.
lt: %s nori pradėti nepalaikomo terpės tipo pokalbį su jumis.

en: %s just signed off
lt: %s atsijungė

en: %s just signed on
lt: %s ką tik prisijungė

en: %s left the room (%s).
lt: %s paliko kambarį (%s).

en: %s left the room.
lt: %s paliko kambarį.

en: %s may require plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
lt: %s gali pareikalauti gryno teksto tapatybės patvirtinimo naudojant nešifruotą prisijungimą.  Leisti ir tęsti tapatybės patvirtinimą?

en: %s requires %s, but it failed to unload.
lt: %s reikalauja %s, bet pastarojo papildinio iškelti nepavyko.

en: %s requires plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
lt: %s reikalauja tapatybės nustatymo grynu tekstu nekoduojamame duomenų kanale.  Ar leisti tai ir tęsti tapatybės nustatymą?

en: %s said your nick in %s
lt: %s pasakė Jūsų vardą pokalbyje %s

en: %s sent a message in %s
lt: %s parašė žinutę pokalbyje %s

en: %s sent message to whiteboard on %s channel. Would you like to open the whiteboard?
lt: „%s“ atsiuntė rašymo ant lentos žinutę kanale „%s“. Ar norite atidaryti lentą?

en: %s sent message to whiteboard. Would you like to open the whiteboard?
lt: „%s“ atsiuntė rašymo ant lentos žinutę. Ar norite atidaryti lentą?

en: %s sent you a message
lt: %s atsiuntė žinutę

en: %s wants to send you %s (%s)
lt: %s nori Jums atsiųsti %s (%s)

en: %s wants to send you a file
lt: %s nori Jums atsiųsti failą

en: %s will no longer be able to see your status updates.  Do you want to continue?
lt: %s nebegalės matyti jūsų būsenos atnaujinimų.  AR norite tęsti?

en: %s wishes to start a video session with you.
lt: %s nori pradėti vaizdo pokalbį su jumis.

en: %s wishes to start an audio session with you.
lt: %s nori pradėti garsinį pokalbį su jumis.

en: %s wishes to start an audio/video session with you.
lt: %s nori pradėti garso ir vaizdo pokalbį su jumis.

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s
lt: %s%s%s%s padarė %s savo bičiuliu%s%s

en: %s%s%s%s wants to add %s to his or her buddy list%s%s
lt: Naudotojas %s%s%s%s nori pridėti %s į savo bičiulių sąrašą%s%s.

en: %s%s%s%s wants to add you (%s) to his or her buddy list%s%s
lt: %s%s%s%s nori pridėti jus (%s) į jos ar jo bičiulių sąrašą %s%s

en: %s, %d hour | %s, %d hours
lt[0]: %s, %d valanda
lt[1]: %s, %d valandos
lt[2]: %s, %d valandų
lt[3]: %s, %d valandų

en: %s, %d minute | %s, %d minutes
lt[0]: %s, %d minutė
lt[1]: %s, %d minutės
lt[2]: %s, %d minučių
lt[3]: %s, %d minučių

en: %s. Try `%s -h' for more information.
lt: %s. Daugiau informacijos suteikia „%s -h“.

en: (%s) %s <AUTO-REPLY>: %s
lt: (%s) %s <AUTOMATINIS-ATSAKYMAS>: %s

en: (Code %s)
lt: (Kodas %s)

en: (Custom)
lt: (Pasirinktas)

en: (DOES NOT MATCH)
lt: (NESUTAMPA)

en: (Optional) A_lias:
lt: (Neprivaloma) A_lternatyvus vardas:

en: (Optional) _Invite message:
lt: (Nebūtina) _Pakvietimo žinutė:

en: (Re-)Request authorization
lt: Pareikalauti (iš naujo) prieigos teisės

en: (There was an error converting this message.	 Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
lt: (Įvyko pranešimo konvertavimo klaida. Patikrinkite parinktį „Koduotė“ paskyrų redaktoriuje)

en: (You probably forgot to 'make install'.)
lt: (Turbūt pamiršote paleisti „make install“.)

en: (default)
lt: (numatytasis)

en: (no topic set)
lt: (temos nėra)

en: (none)
lt: (nieko)

en: (self-signed)
lt: (paties pasirašytas)

en: +++ %s became idle
lt: +++ %s tapo neveiklus

en: +++ %s became unidle
lt: +++ %s tapo veiklus

en: +++ %s signed off
lt: +++ %s atsijungė

en: +++ %s signed on
lt: +++ %s prisijungė

en: /Accounts
lt: /Paskyros

en: /Accounts/Manage Accounts
lt: /Paskyros/Tvarkyti paskyras

en: /Buddies/Add Buddy...
lt: /Bičiuliai/Pridėti bičiulį...

en: /Buddies/Add C_hat...
lt: /Bičiuliai/Pridėti pokalbių _kambarį...

en: /Buddies/Add Chat...
lt: /Bičiuliai/Pridėti pokalbių kambarį...

en: /Buddies/Add Group...
lt: /Bičiuliai/Pridėti grupę...

en: /Buddies/Add _Group...
lt: /Bičiuliai/Prid_ėti grupę...

en: /Buddies/Get User Info...
lt: /Bičiuliai/Gauti naudotojo informaciją...

en: /Buddies/Get User _Info...
lt: /Bičiuliai/Ga_uti naudotojo informaciją...

en: /Buddies/Join a Chat...
lt: /Bičiuliai/Prisijungti prie pokalbio...

en: /Buddies/Join a _Chat...
lt: /Bičiuliai/Prisijungti prie _pokalbio...

en: /Buddies/New Instant Message...
lt: /Bičiuliai/Nauja žinutė...

en: /Buddies/New Instant _Message...
lt: /Bičiuliai/_Nauja žinutė...

en: /Buddies/Sh_ow
lt: /Bičiuliai/R_odyti

en: /Buddies/Show/Buddy Details
lt: /Bičiuliai/Rodyti/informaciją apie bičiulius

en: /Buddies/Show/Buddy _Details
lt: /Bičiuliai/Rodyti/_informaciją apie bičiulius

en: /Buddies/Show/Empty Groups
lt: /Bičiuliai/Rodyti/tuščias grupes

en: /Buddies/Show/Idle Times
lt: /Bičiuliai/Rodyti/neveiklumo laikus

en: /Buddies/Show/Idle _Times
lt: /Bičiuliai/Rodyti/n_eveiklumo laikus

en: /Buddies/Show/Offline Buddies
lt: /Bičiuliai/Rodyti/atsijungusius bičiulius

en: /Buddies/Show/Protocol Icons
lt: /Bičiuliai/Rodyti/protokolų piktogramas

en: /Buddies/Show/_Empty Groups
lt: /Bičiuliai/Rodyti/_tuščias grupes

en: /Buddies/Show/_Offline Buddies
lt: /Bičiuliai/Rodyti/_atsijungusius bičiulius

en: /Buddies/Show/_Protocol Icons
lt: /Bičiuliai/Rodyti/_protokolų piktogramas

en: /Buddies/Sort Buddies
lt: /Bičiuliai/Surikiuoti bičiulius

en: /Buddies/View User _Log...
lt: /Buddies/_Rodyti naudotojo žurnalus...

en: /Buddies/_Add Buddy...
lt: /Bičiuliai/Pri_dėti bičiulį...

en: /Buddies/_Quit
lt: /Bičiuliai/Bai_gti

en: /Buddies/_Sort Buddies
lt: /Bičiuliai/_Surikiuoti bičiulius

en: /Conversation
lt: /Pokalbis

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
lt: /Pokalbis/Pridėti reakciją į bičiulį...

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
lt: /Pokalbis/_Pridėti reakciją į bičiulį...

en: /Conversation/Add...
lt: /Pokalbis/Pridėti...

en: /Conversation/Al_ias...
lt: /Pokalbis/Al_ternatyvusis vardas...

en: /Conversation/Alias...
lt: /Pokalbis/Alternatyvusis vardas...

en: /Conversation/Block...
lt: /Pokalbis/Blokuoti...

en: /Conversation/Clea_r Scrollback
lt: /Pokalbis/Iš_valyti langą

en: /Conversation/Get Attention
lt: /Pokalbis/Gauti dėmesį

en: /Conversation/Get Info
lt: /Pokalbis/Gauti informaciją

en: /Conversation/Get _Attention
lt: /Pokalbis/Gauti _dėmesį

en: /Conversation/In_vite...
lt: /Pokalbis/_Pakviesti...

en: /Conversation/Insert Imag_e...
lt: /Pokalbis/Įt_erpti paveiksliuką...

en: /Conversation/Insert Image...
lt: /Pokalbis/Įterpti paveiksliuką...

en: /Conversation/Insert Lin_k...
lt: /Pokalbis/_Įterpti nuorodą...

en: /Conversation/Insert Link...
lt: /Pokalbis/Įterpti nuorodą...

en: /Conversation/Invite...
lt: /Pokalbis/Pakviesti...

en: /Conversation/Join a _Chat...
lt: /Pokalbis/_Prisijungti prie pokalbio...

en: /Conversation/M_edia
lt: /Pokalbis/_Terpė

en: /Conversation/M_ore
lt: /Pokalbis/_Daugiau

en: /Conversation/Media/Audio Call
lt: /Pokalbis/Terpė/Skambutis su garsu

en: /Conversation/Media/Audio\/Video Call
lt: /Pokalbis/Terpė/Skambutis su garsu ir vaizdu

en: /Conversation/Media/Audio\/Video _Call
lt: /Pokalbis/Terpė/_Skambutis su garsu ir vaizdu

en: /Conversation/Media/Video Call
lt: /Pokalbis/Terpė/Skambutis su vaizdu

en: /Conversation/Media/_Audio Call
lt: /Pokalbis/Terpė/Sk_ambutis su garsu

en: /Conversation/Media/_Video Call
lt: /Pokalbis/Terpė/Skambutis su _vaizdu

en: /Conversation/More
lt: /Pokalbis/Daugiau

en: /Conversation/New Instant _Message...
lt: /Pokalbis/_Nauja žinutė...

en: /Conversation/Remove...
lt: /Pokalbis/Pašalinti...

en: /Conversation/Se_nd File...
lt: /Pokalbis/Nusiųsti _failą...

en: /Conversation/Send File...
lt: /Pokalbis/Siųsti failą...

en: /Conversation/Unblock...
lt: /Pokalbis/Atblokuoti...

en: /Conversation/View Log
lt: /Pokalbis/Rodyti žurnalą

en: /Conversation/View _Log
lt: /Pokalbis/Žiūrėti žurna_lą

en: /Conversation/_Add...
lt: /Pokalbis/P_ridėti...

en: /Conversation/_Block...
lt: /Pokalbis/_Blokuoti...

en: /Conversation/_Close
lt: /Pokalbis/U_žverti

en: /Conversation/_Find...
lt: /Pokalbis/_Ieškoti...

en: /Conversation/_Get Info
lt: /Pokalbis/_Gauti informaciją

en: /Conversation/_Remove...
lt: /Pokalbis/P_ašalinti...

en: /Conversation/_Save As...
lt: /Pokalbis/Įrašyti _kaip...

en: /Conversation/_Unblock...
lt: /Pokalbis/Atbl_okuoti...

en: /Help/De_veloper Information
lt: /Pagalba/Informacija apie _kūrėjus

en: /Help/Online _Help
lt: /Pagalba/_Žinynas internete

en: /Help/_About
lt: /Pagalba/_Apie

en: /Help/_Build Information
lt: /Pagalba/_Kūrimo informacija

en: /Help/_Debug Window
lt: /Pagalba/_Derinimo langas

en: /Help/_Plugin Information
lt: /Pagalba/Informacija apie į_skiepius

en: /Help/_Translator Information
lt: /Pagalba/Informacija apie _vertėjus

en: /Options
lt: /Parinktys

en: /Options/Enable Logging
lt: /Parinktys/Įjungti žurnalų vedimą

en: /Options/Enable Sounds
lt: /Parinktys/Įjungti garsus

en: /Options/Enable _Logging
lt: /Parinktys/Įjungti ž_urnalų vedimą

en: /Options/Enable _Sounds
lt: /Parinktys/Įjungti gar_sus

en: /Options/Show Formatting Toolbars
lt: /Parinktys/Rodyti formato taikymo priemonių juostas

en: /Options/Show Formatting _Toolbars
lt: /Parinktys/Rodyti forma_to taikymo priemonių juostas

en: /Options/Show Ti_mestamps
lt: /Parinktys/Rodyti laiko žy_mas

en: /Options/Show Timestamps
lt: /Parinktys/Rodyti laiko žymas

en: /Tools
lt: /Įrankiai

en: /Tools/Buddy _Pounces
lt: /Įrankiai/_Reakcijos į bičiulius

en: /Tools/Custom Smile_ys
lt: /Įrankiai/Individualios _šypsenėlės

en: /Tools/Mute Sounds
lt: /Įrankiai/Išjungti garsus

en: /Tools/Mute _Sounds
lt: /Įrankiai/Išjungti _garsus

en: /Tools/Plu_gins
lt: /Įrankiai/_Papildiniai

en: /Tools/Pr_eferences
lt: /Įrankiai/_Nuostatos

en: /Tools/Pr_ivacy
lt: /Įrankiai/Pr_ivatumas

en: /Tools/Privacy
lt: /Įrankiai/Privatumas

en: /Tools/R_oom List
lt: /Įrankiai/_Kambarių sąrašas

en: /Tools/Room List
lt: /Įrankiai/Kambarių sąrašas

en: /Tools/Set _Mood
lt: /Įrankiai/Parinkti _nuotaiką

en: /Tools/System _Log
lt: /Įrankiai/_Sistemos žurnalas

en: /Tools/_Certificates
lt: /Įrankiai/_Liudijimai

en: /Tools/_File Transfers
lt: /Įrankiai/_Failų perdavimas

en: /_Accounts
lt: /_Paskyros

en: /_Buddies
lt: /_Bičiuliai

en: /_Conversation
lt: /_Pokalbis

en: /_Help
lt: /_Pagalba

en: /_Options
lt: /P_arinktys

en: /_Tools
lt: /_Įrankiai

en: 0 people in room
lt: 0 žmonių kambaryje

en: 12 hour time format
lt: 12 valandų formatas

en: 24 hour time format
lt: 24 valandų formatas

en: <AUTO-REPLY>
lt: <AUTOMATINIS-ATSAKYMAS>

en: <I>%s</I> removed all <I>%s's</I> modes
lt: <i>%s</i> pašalino visas naudotojo <i>%s</i> būsenas

en: <I>%s</I> removed all channel <I>%s</I> modes
lt: <I>%s</s> pašalino visus kanalo <i>%s</i> būsenas

en: <I>%s</I> set <I>%s's</I> modes to: %s
lt: <I>%s</I> pakeitė naudotojo <I>%s</I> būsenas į: %s

en: <I>%s</I> set channel <I>%s</I> modes to: %s
lt: <I>%s</I> pakeitė kanalo <I>%s</I> būsenas į: %s

en: <PurpleMain>/Accounts/
lt: <PurpleMain>/Paskyros/

en: <PurpleMain>/Accounts/Enable Account
lt: <PurpleMain>/Paskyros/Aktyvuoti paskyrą

en: <a href="viewinfo">%s</a>%s%s%s wants to add you (%s) to his or her buddy list%s%s
lt: <a href="viewinfo">%s</a>%s%s%s nori pridėti jus (%s) į jos ar jo bičiulių sąrašą %s%s

en: <b>%d new email.</b> | <b>%d new emails.</b>
lt[0]: <b>%d naujas laiškas.</b>
lt[1]: <b>%d nauji laiškai.</b>
lt[2]: <b>%d naujų laiškų.</b>
lt[3]: <b>%d naujų laiškų.</b>

en: <b><font color="red">The logger has no read function</font></b>
lt: <b><font color="red">Žurnalų tvarkytuvė neturi skaitymo funkcijos</font></b>

en: <b>Account:</b> %s
lt: <b>Paskyra:</b> %s

en: <b>Browser configuration program was not found.</b>
lt: <b>Nerasta naršyklės nustatymų programa.</b>

en: <b>Channel Name:</b> %s
lt: <b>Kanalo pavadinimas:</b> %s

en: <b>Conversation with %s on %s:</b><br>
lt: <b>Pokalbis su %s, įvykęs %s:</b><br>

en: <b>Defining adjective:</b>
lt: <b>Aprašantis būdvardis:</b>

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
lt: <b>Failas:</b> %s
    <b>Failo dydis:</b> %s
    <b>Vaizdo dydis:</b> %dx%d

en: <b>Filename:</b>
lt: <b>Failo vardas:</b>

en: <b>Group Title:</b> %s<br>
lt: <b>Grupės pavadinimas:</b> %s<br>

en: <b>Notes Group ID:</b> %s<br>
lt: <b>„Notes“ grupės identifikatorius:</b> %s<br>

en: <b>Password:</b>
lt: <b>Slaptažodis:</b>

en: <b>Plugin Details</b>
lt: <b>Informacija apie papildinį</b>

en: <b>Proxy configuration program was not found.</b>
lt: <b>Įgaliotojo serverio konfigūravimo programa nerasta.</b>

en: <b>Receiving As:</b>
lt: <b>Gaunama kaip:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
lt: <b>Gaunama iš:</b>

en: <b>Sending As:</b>
lt: <b>Siunčiama kaip:</b>

en: <b>Sending To:</b>
lt: <b>Siunčiama kam:</b>

en: <b>Username:</b>
lt: <b>Naudotojo vardas:</b>

en: <b>Web site:</b>
lt: <b>Internetinis puslapis:</b>

en: <b>Written by:</b>
lt: <b>Parašė:</b>

en: <b>_Bold</b>
lt: <b>_Pusjuodis</b>

en: <br><b>Channel Cipher:</b> %s
lt: <br><b>Kanalo šifras:</b> %s

en: <br><b>Channel Founder:</b> %s
lt: <br><b>Kanalo įkūrėjas:</b> %s

en: <br><b>Channel HMAC:</b> %s
lt: <br><b>Kanalo HMAC:</b> %s

en: <br><b>Channel Modes:</b>
lt: <br><b>Kanalo būsenos:</b>

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
lt: <br><b>Kanalo tema:</b><br>%s

en: <br><b>Founder Key Babbleprint:</b><br>%s
lt: <br><b>Įkūrėjo rakto žodinis kontrolinis kodas:</b><br>%s

en: <br><b>Founder Key Fingerprint:</b><br>%s
lt: <br><b>Įkūrėjo rakto kontrolinis kodas:</b><br>%s

en: <br><b>User Count:</b> %d
lt: <br><b>Naudotojų skaičius:</b> %d

en: <br>At %s since %s
lt: <br>Prisijungęs prie %s nuo %s

en: <font color="red"><b>Could not read file: %s</b></font>
lt: <font color="red"><b>Negalima perskaityti failo: %s</b></font>

en: <font color="red"><b>Unable to find log path!</b></font>
lt: <font color="red"><b>Negalima rasti žurnalų kelio!</b></font>

en: <font color='#777777'>Logged out.</font>
lt: <font color='#777777'>Atsijungė.</font>

en: <font color='#777777'>Not connected to XMPP</font>
lt: <font color='#777777'>Neprisijungta prie XMPP</font>

en: <h1>Conversation with %s</h1>
lt: <h1>Pokalbis su %s</h1>

en: <i>_Italic</i>
lt: <i>_Kursyvas</i>

en: <span foreground="red" weight="bold">Error: %s
    Check the plugin website for an update.</span>
lt: <span foreground="red" weight="bold">Klaida: %s
    Patikrinkite, ar papildinio internetinėje svetainėje nėra atnaujinimo.</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation in %s on %s</span>
lt: <span size='larger' weight='bold'>Pokalbis kambaryje %s (%s)</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Conversation with %s on %s</span>
lt: <span size='larger' weight='bold'>Pokalbis su %s (%s)</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Error saving image</span>
    
    %s
lt: <span size='larger' weight='bold'>Vaizdo įrašymo klaida</span>
    
    %s

en: <span size='larger' weight='bold'>Unrecognized file type</span>
    
    Defaulting to PNG.
lt: <span size='larger' weigth='bold'>Neatpažintas failo tipas</span>
    
    Laikyti, kad failas yra PNG tipo.

en: <span size='larger' weight='bold'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no IM accounts configured. To start connecting with %s press the <b>Add...</b> button below and configure your first account. If you want %s to connect to multiple IM accounts, press <b>Add...</b> again to configure them all.
    
    You can come back to this window to add, edit, or remove accounts from <b>Accounts->Manage Accounts</b> in the Buddy List window
lt: <span size='larger' weight='bold'>Sveikiname pradėjus naudoti %s!</span>
    
    Jūs neturite nustatytų paskyrų.  Norėdami su %s prisijungti, paspauskite <b>Pridėti...</b> mygtuką žemiau ir sukonfigūruokite pirmąją savo paskyrą.  Jei norite, kad %s prisijungtų prie daugiau paskyrų, paspauskite <b>Pridėti...</b> daugiau kartų ir sukonfigūruokite visas paskyras.
    
    Vėliau galite sugrįžti į šį langą sukurti, keisti, ar pašalinti paskyrų per <b>Paskyros->Tvarkyti paskyras</b> meniu bičiulių sąrašo lange.

en: <span size='larger'>_Larger</span>
lt: <span size='larger'>_Didesnis</span>

en: <span size='smaller'>_Smaller</span>
lt: <span size='smaller'>_Mažesnis</span>

en: <span strikethrough='true'>Strikethrough</span>
lt: <span strikethrough='true'>Perbraukimas</span>

en: <span style="italic">Example: stunserver.org</span>
lt: <span style=\"italic\">Pavyzdžiui: stunserver.org</span>

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
lt: <span weight="bold" size="larger">Jūs gavote laišką!</span>

en: <span weight="bold" size="larger">You have pounced!</span>
lt: <span weight="bold" size="larger">Į jus kažkas sureagavo!</span>

en: <span weight='bold' size='larger'>Welcome to %s!</span>
    
    You have no accounts enabled. Enable your IM accounts from the <b>Accounts</b> window at <b>Accounts->Manage Accounts</b>. Once you enable accounts, you'll be able to sign on, set your status, and talk to your friends.
lt: <span weight='bold' size='larger'>Sveikiname pradėjus naudoti %s!</span>
    
    Jūs neturite aktyvuotų paskyrų.  Aktyvuokite jas lange <b>„Paskyros“</b>, pasiekiamame per <b>Paskyros->Tvarkyti paskyras</b> meniu bičiulių sąrašo lange.  Aktyvavę paskyras, galėsite prisijungti, nustatyti savo būseną ir šnekėtis su draugais.

en: <u>_Underline</u>
lt: <u>P_abraukimas</u>

en: A Sametime administrator has issued the following announcement on server %s
lt: „Sametime“ administratoriaus skelbimas serveryje %s

en: A custom smiley for '%s' already exists.  Please use a different shortcut.
lt: Nuosavas šypsniukas kombinacijai „%s“ jau priskirtas.  Pasirinkite kitokią kombinaciją.

en: A custom smiley in the message is too large to send.
lt: Pasirinktinė šypsenėlė per didelė siuntimui.

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
lt: Failas yra prieinamas parsisiuntimui iš:
    Nutolęs mazgas: %s
    Nutolęs prievadas: %d

en: A folder with that name already exists
lt: Aplankas su tokiu vardu jau yra

en: A group named '%s' already exists in your buddy list.
lt: Grupė pavadinimu „%s“ jau yra Jūsų bičiulių sąraše.

en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
lt: Horizontalus slenkantis bičiulių sąrašo variantas.

en: A multi-platform GUI toolkit, used by Pidgin
lt: Daugiaplatforminis naudotojo sąsajos priemonių komplektas, naudojamas Pidgin.

en: A music messaging session has been requested. Please click the MM icon to accept.
lt: Prašoma pradėti muzikinių žinučių seansą.  Spustelėkite MM piktogramą seanso pradėjimui.

en: A non-recoverable Farsight2 error has occurred.
lt: Įvyko nepataisoma „Farsight2“ klaida.

en: A non-recoverable Farstream error has occurred.
lt: Įvyko nepataisoma Farstream klaida.

en: A server is required to connect this account
lt: Serveris prašomas prijungti šią paskyrą

en: ABI version mismatch %d.%d.x (need %d.%d.x)
lt: ABI versija %d.%d.x neatitinka (turėtų būti %d.%d.x)

en: AIM Account
lt: AIM paskyra

en: A_ccount
lt: _Paskyra

en: A_lias:
lt: A_lternatyvusis vardas:

en: Aborting DNS lookup in Tor Proxy mode.
lt: Atšaukiama DNS paieška Tor Proxy režime.

en: About %s
lt: Apie %s

en: Accept
lt: Priimti

en: Accept certificate for %s?
lt: Ar priimti liudijimą iš %s?

en: Accept chat invitation?
lt: Ar priimti pakvietimą į pokalbių kambarį?

en: Accept file transfer request from %s?
lt: Ar priimti perduodamą failą iš %s?

en: Access denied: HTTP proxy server forbids port %d tunneling
lt: Kreiptis atmesta: HTTP įgaliotasis serveris draudžia prievado %d tuneliavimą.

en: Account
lt: Paskyra

en: Account does not support PEP, can't set mood
lt: Paskyra nepalaiko PEP, nuotaikos nustatyti neįmanoma

en: Account has been disabled
lt: Neveiksni paskyra

en: Account successfully unregistered
lt: Paskyra sėkmingai išregistruota

en: Account type:
lt: Paskyros tipas:

en: Account was not added
lt: Paskyra nebuvo sukurta

en: Account was not modified
lt: Paskyra nepakeista

en: Account:
lt: Paskyra:

en: Account:
lt: Paskyra:

en: Account: %s (%s)
lt: Paskyra: %s (%s)

en: Accounts
lt: Paskyros

en: Action
lt: Veiksmas

en: Action Message Name Color
lt: Vardo spalva veiksmo žinutėse

en: Action Message Name Color for Whispered Message
lt: Veiksmo žinutės vardo spalva pašnibždėtoms žinutėms

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Ad-Hoc Command Failed
lt: Specialios (ad hoc) komandos klaida

en: Ad_vanced
lt: Papildomos _nuostatos

en: Add
lt: Pridėti

en: Add / Remove
lt: Įdėti / Pašalinti

en: Add Account
lt: Pridėti paskyrą

en: Add Buddy
lt: Pridėti bičiulį

en: Add Buddy Pounce
lt: Sukurti reakciją į bičiulį

en: Add Buddy Pounce...
lt: Sukurti reakciją į bičiulį...

en: Add Buddy _Pounce...
lt: Sukurti #reakciją į bičiulį...

en: Add C_hat...
lt: Pridėti pokalbių _kambarį...

en: Add Channel Private Group
lt: Pridėti kanalo privačią grupę

en: Add Channel Public Key
lt: Pridėti kanalo viešąjį raktą

en: Add Chat
lt: Pridėti pokalbių kambarį

en: Add Group
lt: Pridėti grupę

en: Add Notes Address Book Group...
lt: Pridėti „Notes“ adresų knygos grupę...

en: Add Private Group
lt: Pridėti privačią grupę

en: Add Smiley
lt: Pridėti šypsenėlę

en: Add _Buddy...
lt: Pridėti _bičiulį...

en: Add a buddy.
lt: Pridėti bičiulį.

en: Add a new text replacement
lt: Sukurti naują teksto pakeitimą

en: Add buddy to _group:
lt: Bičiulį pridėti į _grupę:

en: Add buddy to your list?
lt: Pridėti bičiulį į Jūsų sąrašą?

en: Add in group
lt: Pridėti grupėje

en: Add new line in Chats
lt: Pridėti naują eilutę pokalbių kambariuose

en: Add new line in IMs
lt: Pridėti naują eilutę asmeninėse žinutėse

en: Add to Address Book
lt: Įtraukti į adresų knygą

en: Add to Buddy List
lt: Pridėti į bičiulių sąrašą

en: Add to chat
lt: Įtraukti į pokalbių kambarį

en: Add to chat...
lt: Įtraukti į pokalbių kambarį...

en: Address
lt: Adresas

en: Address already in use.
lt: Adresas jau užimtas

en: Adds a Send button to the entry area of the conversation window. Intended for use when no physical keyboard is present.
lt: Prideda mygtuką „Siųsti“ į pokalbių lango įvedimo sritį.  Naudinga, kai nėra fizinės klaviatūros.

en: Adds a small box to the buddy list that shows if you have new mail.
lt: Įdeda mažą langelį į bičiulių sąrašą, kuris parodo, ar turite naujo pašto.

en: Adds the option to store notes for buddies on your buddy list.
lt: Siūlo galimybę saugoti pastabas apie bičiulius iš Jūsų bičiulių sąrašo.

en: Affiliations:
lt: Narystės:

en: Afraid
lt: Išsigandęs

en: Afrikaans
lt: Būrų kalba

en: Albanian
lt: Albanų kalba

en: Algorithm: 	%s
lt: Algoritmas:  	%s

en: Alias
lt: Sukurti alternatyvųjį vardą

en: Alias (optional)
lt: Alternatyvusis vardas (nebūtina)

en: Alias Buddy
lt: Alternatyvusis bičiulio vardas

en: Alias Chat
lt: Alternatyvusis pokalbių kambario vardas

en: Alias Contact
lt: Alternatyvusis kontakto vardas

en: Alias:
lt: Alternatyvusis vardas:

en: All
lt: Viskas

en: All Conversations
lt: Visi pokalbiai

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable.
lt: Visi tolimesni įrašai yra neprivalomi.  Įveskite tik tą informaciją, kurią norite viešinti.

en: All people
lt: Visi

en: Allow %s to contact you?
lt: Ar leisti naudotojui %s susisiekti su Jumis?

en: Allow Buzz
lt: Leisti zyzimus

en: Allow all users to contact me
lt: Leisti visiems naudotojams susisiekti su manimi

en: Allow multiple instances
lt: Leisti kelias kopijas

en: Allow only the users below
lt: Leisti žemiau išvardintus naudotojus

en: Allow only the users on my buddy list
lt: Leisti tik naudotojus iš mano bičiulių sąrašo

en: Allow plaintext SASL auth over unencrypted connection
lt: Leisti tapatybės nustatymą grynu tekstu nekoduojamame duomenų sraute

en: Allow plaintext auth over unencrypted streams
lt: Leisti tapatybės nustatymą grynu tekstu nekoduojamame duomenų sraute

en: Allows browsing and registering services.
lt: Leidžia naršymo ir registravimo paslaugas.

en: Allows control by entering commands in a file.
lt: Leidžia valdyti programą faile surašytomis komandomis.

en: Allows for changing the point values of idle/away/offline states for buddies in contact priority computations.
lt: Leidžia keisti reikšmes, susietas su įvairiomis bičiulių būsenomis, naudojamas kontakto pirmenybės skaičiavimuose.

en: Allows for controlling the values associated with different buddy states.
lt: Leidžia keisti reikšmes, susietas su skirtingomis bičiulių būsenomis.

en: Allows support for mouse gestures in conversation windows. Drag the middle mouse button to perform certain actions:
     • Drag down and then to the right to close a conversation.
     • Drag up and then to the left to switch to the previous conversation.
     • Drag up and then to the right to switch to the next conversation.
lt: Suteikia galimybę naudoti pelės gestus pokalbių kambariuose.
    Tempdami vidurinį klavišą galite atlikti tokius veiksmus:
    
     • Tempkite žemyn ir į dešinę pokalbio užvėrimui.
     • Tempkite aukštyn ir į kairę persijungimui į prieš tai buvusį pokalbį.
     • Tempkite aukštyn ir į dešinę persijungimui į kitą pokalbį.

en: Allows you to enforce on a per-account basis that passwords not being saved are only used in a single successful connection.
    Note: The account password must not be saved for this to work.
lt: Leidžia užtikrinti pasirinktoms paskyroms, kad neįrašyti slaptažodžiai būtų naudojami tik vienam sėkmingam prisijungimui.
    Pastaba: tokios paskyros slaptažodis negali būti įrašytas.

en: Allows you to hand-configure how long you've been idle
lt: Leidžia Jums rankiniu būdu nustatyti Jūsų neveiklumo laiką

en: Alphabetically
lt: pagal abėcėlę

en: Already Registered
lt: Jau registruota

en: Always
lt: visada

en: Always on top
lt: Visada viršuje

en: Amazed
lt: Nustebintas

en: Amharic
lt: Amharų kalba

en: Amorous
lt: Įsimylėjęs

en: An account already exists with the specified criteria.
lt: Paskyra su tokiais požymiais jau yra.

en: An ambiguous user ID was entered
lt: Įvestas nevienareikšmiškas naudotojo identifikatorius

en: An email address was not found for this buddy.
lt: Nerastas šio bičiulio el. pašto adresas.

en: An error occurred while opening the file.
lt: Failo atvėrimo metu įvyko klaida.

en: An error occurred while updating the directory
lt: Aplanko atnaujinimo metu įvyko klaida

en: An error was encountered reading your %s.  The file has not been loaded, and the old file has been renamed to %s~.
lt: Failo %s skaitymo metu įvyko klaida.  Failas įkeltas nebuvo, o senasis failas pervadintas į %s~.

en: An example plugin that does stuff - see the description.
lt: Pavyzdinis papildinys, kuris daro šį bei tą – skaitykite jo aprašymą.

en: An instance of Pidgin is currently running.  Please exit Pidgin and try again.
lt: Šiuo metu Pidgin yra paleistas. Uždarykite šią programą ir pabandykite iš naujo.

en: An unknown certificate error occurred.
lt: Įvyko nežinoma liudijimo klaida.

en: Angry
lt: Piktas

en: Animate
lt: Animuoti

en: Announcement from %s
lt: Abonento %s skelbimas

en: Annoyed
lt: Suerzintas

en: Anxious
lt: Neramus

en: Anyone
lt: Bet kas

en: Apply
lt: Vykdyti

en: Apply hiding rules to buddies
lt: Pritaikyti bičiuliams slėpimo taisykles

en: Apply in Chats
lt: Taikyti pokalbių kambariuose

en: Apply in IMs
lt: Taikyti asmeniniams pokalbiams

en: Arabic
lt: Arabų kalba

en: Are you sure you want to block %s?
lt: Ar esate tikras, kad norite blokuoti naudotoją %s?

en: Are you sure you want to delete "%s"
lt: Ar Jūs tikrai norite šalinti „%s“?

en: Are you sure you want to delete %s?
lt: Ar Jūs tikrai norite šalinti %s?

en: Are you sure you want to delete the pounce on %s for %s?
lt: Ar tikrai norite pašalinti reakciją į %s nuo %s?

en: Are you sure you want to delete the selected saved statuses?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pasirinktas įrašytas būsenas?

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation in %s which started at %s?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti pokalbių %s žurnalą, pradėtą %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the log of the conversation with %s which started at %s?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti pokalbių su %s žurnalą, pradėtą %s?

en: Are you sure you want to permanently delete the system log which started at %s?
lt: Ar tikrai norite negrįžtamai ištrinti sistemos žurnalą, pradėtą %s?

en: Are you sure you want to remove %s?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %s?

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
lt: Ar esate tikras, kad norite leisti naudotojui %s susisiekti su Jumis?

en: Argentine Spanish
lt: Argentinos ispanų

en: Armenian
lt: Armėnų kalba

en: Aroused
lt: Sužadintas

en: Ashamed
lt: Susigėdęs

en: Ask
lt: Paklausti

en: Assamese
lt: Asamesų

en: Asturian
lt: Asturų

en: Attempt to subscribe to %s,%s,%s failed
lt: Bandymas užsirašyti į %s,%s,%s nepavyko

en: Attention received
lt: Gautas dėmesys

en: Audio
lt: Garsas

en: Audio/_Video Call
lt: Audio/_Video skambutis

en: Australian English
lt: Australų anglų kalba

en: Auth Domain
lt: Sritis prieigos teisės tikrinimui

en: Auth User
lt: Naudotojas prieigos teisės tikrinimui

en: Authenticate with SASL
lt: Nustatyti tapatybę su SASL

en: Authenticating
lt: Nustatoma tapatybė

en: Authenticating connection
lt: Jungties tapatybės nustatymas

en: Authenticating...
lt: Nustatoma tapatybė...

en: Authentication Failure
lt: Prieigos suteikimo nesėkmė

en: Authentication failed
lt: Nepavyko nustatyti tapatybę

en: Author
lt: Autorius

en: Authorization Aborted
lt: Prieigos suteikimas nutrauktas

en: Authorization dialog
lt: Prieigos teisės dialogo langas

en: Authorization mechanism too weak
lt: Prieigos suteikimo mechanizmas per silpnas

en: Authorize
lt: Leisti

en: Authorize buddy?
lt: Ar leisti?

en: Auto Accept
lt: Automatiškai priimti

en: Auto Reject
lt: Automatiškai atmesti

en: Auto-Join
lt: Automatiškai prisijungti

en: Auto-accept file transfer requests from selected users.
lt: Automatiškai priima failų siuntimus iš pasirinktų naudotojų.

en: Auto-detect incoming UTF-8
lt: Automatiškai nustatyti gaunamą UTF-8

en: Auto-join
lt: Automatiškai prisijungti

en: Auto-response sent:
lt: Nusiųstas automatinis atsakymas:

en: Autoaccept
lt: Automatinis priėmimas

en: Autoaccept File Transfers...
lt: Automatiškai priimti failų perdavimus...

en: Autoaccept complete
lt: Automatinis priėmimas baigtas

en: Autoaccepted file transfer of "%s" from "%s" completed.
lt: Automatiškai priimtas failo „%s“ siuntimas iš „%s“ baigtas.

en: Automatic
lt: automatinis

en: Automatically _join when account connects
lt: Automatiškai prisi_jungti, kai paskyra prisijungia

en: Automatically open whiteboard
lt: Automatiškai atidaryti rašymo lentą

en: Available
lt: Pasiekiamas

en: Available Conferences
lt: Esamos konferencijos

en: Away
lt: Pasitraukęs

en: Away Text
lt: Pasitraukusio bičiulio tekstas

en: Awesome
lt: Stulbinantis

en: BOSH URL
lt: BOSH URL adresas

en: Bac_kground color
lt: _Fono spalva

en: Background Color
lt: Fono spalva

en: Bad Format
lt: Blogas formatas

en: Bad Namespace Prefix
lt: Blogas vardų erdvės priešdėlis

en: Bad Request
lt: Bloga užklausa

en: Bad mode
lt: Bloga būsena

en: Ban List
lt: Draudimų sąrašas

en: Ban on %s
lt: Naudotojui %s uždrausta prisijungti

en: Ban on %s by %s, set %s ago
lt: Naudotojui %s uždraudė prisijungti %s prieš %s sekundžių

en: Banned
lt: Uždrausta prisijungti prie kanalo

en: Based on keyboard or mouse use
lt: pagal klaviatūros ir pelės naudojimą

en: Based on keyboard use
lt: pagal klaviatūros naudojimą

en: Basque
lt: Baskų kalba

en: Became idle
lt: tampa neveiklus

en: Becomes _idle
lt: tampa neve_iklus

en: Becomes idle
lt: tampa neveiklus

en: Beep too!
lt: Taip pat ir pyptelėti!

en: Belarusian Latin
lt: Baltarusų kalba lotynu abėcėle

en: Bengali
lt: Bengalų kalba

en: Bengali-India
lt: Bengalų (Indija)

en: Birth Day
lt: Gimtadienis

en: Birth Year
lt: Gimimo metai

en: Birthday
lt: Gimtadienis

en: Block
lt: Blokuoti

en: Block %s?
lt: Ar blokuoti naudotoją %s?

en: Block IMs without Key Exchange
lt: Blokuoti greitąsias žinutes be raktų apsikeitimo

en: Block User
lt: Blokuoti naudotoją

en: Block all users
lt: Blokuoti visus naudotojus

en: Block messages to whiteboard
lt: Blokuoti rašymo ant lentos žinutes

en: Block only the users below
lt: Blokuoti žemiau išvardintus naudotojus

en: Block/Unblock
lt: Blokuoti/nebeblokuoti

en: Block/Unblock...
lt: Blokuoti/nebeblokuoti...

en: Blocked
lt: Blokuotas

en: Bokmål Norwegian
lt: Norvegų kalba (Bokmål)

en: Bold
lt: Pusjuodis

en: Bonjour Protocol Plugin
lt: Bonjour protokolo papildinys

en: Bored
lt: Nuobodžiaujantis

en: Bosnian
lt: Bosnių kalba

en: Both
lt: abipusė

en: Bottom
lt: apačioje

en: Br_owse...
lt: _Naršyti....

en: Brave
lt: Drąsus

en: British English
lt: Britų anglų kalba

en: Brows_e...
lt: Nar_šyti....

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Browser Selection
lt: Naršyklės išrinkimas

en: Browser default
lt: pagal naršyklės nustatymą

en: Browser preferences are configured in GNOME preferences
lt: Naršyklės nustatymai nustatyti GNOME nustatymuose

en: Buddies
lt: Bičiuliai

en: Buddy
lt: bičiulį

en: Buddy Alias
lt: Alternatyvusis bičiulio vardas

en: Buddy Goes _Away
lt: bičiulis išein_a

en: Buddy Goes _Idle
lt: b_ičiulis tampa neveiklus

en: Buddy Icon
lt: Naudotojo paveiksliukas

en: Buddy Information
lt: Informacija apie bičiulį

en: Buddy List
lt: Bičiulių sąrašas

en: Buddy List Storage Mode
lt: Bičiulių sąrašo saugojimo būdas

en: Buddy List Theme:
lt: Bičiulių sąrašo tema:

en: Buddy List Window
lt: Bičiulių sąrašo langas

en: Buddy Notes
lt: Pastabos apie bičiulius

en: Buddy Pounces
lt: Reakcijos į bičiulius

en: Buddy State Notification
lt: Pranešimai apie bičiulių būsenas

en: Buddy Ticker
lt: Bičiulių juosta

en: Buddy _Signs On/Off
lt: Bičiulis pradeda arba baigia seansą

en: Buddy is "extended" away
lt: bičiulis yra ilgam pasitraukęs

en: Buddy is away
lt: bičiulis yra pasitraukęs

en: Buddy is idle
lt: bičiulis yra neveiklus

en: Buddy is mobile
lt: bičiulis yra mobilus

en: Buddy is offline
lt: bičiulis yra atsijungęs

en: Buddy logs in
lt: Bičiulis prisijungia

en: Buddy logs out
lt: Bičiulis atsijungia

en: Buddy name:
lt: Bičiulio vardas:

en: Buddy signs on/off
lt: Bičiulis pradeda arba baigia seansą

en: Buddy's _username:
lt: _Bičiulio naudotojo vardas:

en: Buddylist loaded successfully!
lt: Bičiulių sąrašas sėkmingai įkeltas!

en: Buddylist saved successfully!
lt: Bičiulių sąrašas sėkmingai išsaugotas!

en: Build Information
lt: Kūrimo informacija

en: Bulgarian
lt: Bulgarų kalba

en: Burmese
lt: Birmiečių

en: Busy
lt: užimtas

en: Buzz
lt: Zvimbt

en: Buzzing %s...
lt: Zyziama %s...

en: By Log Size
lt: pagal žurnalo dydį

en: By Status
lt: pagal statusą

en: By account
lt: Grupuoti pagal paskyrą

en: By conversation count
lt: Pagal pokalbių skaičių

en: By group
lt: Grupuoti pagal grupę

en: By recent log activity
lt: pagal paskutinius įrašus žurnale

en: By status
lt: pagal statusą

en: CTCP PING reply
lt: CTCP PING atsakas

en: C_hat windows
lt: _pokalbių kambarių languose

en: C_lear finished transfers
lt: _Pašalinti pabaigtus perdavimus

en: Calculating...
lt: Skaičiuojama...

en: Call Command
lt: Komandos iškvietimas

en: Call in progress.
lt: Vyksta skambutis.

en: Calling...
lt: Skambinama...

en: Calm
lt: Ramus

en: Canadian English
lt: Kanadiečių anglų kalba

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel Presence Notification
lt: Nutraukti informavimą apie buvimą

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Cannot add a contact to the same folder twice
lt: Negalima pridėti kontakto į tą patį aplanką du kartus

en: Cannot add yourself
lt: Negalima pridėti savęs

en: Cannot ban %s: banlist is full
lt: Negalima uždrausti %s prisijungti prie kanalo, nes draudimų sąrašas pilnas

en: Cannot call command
lt: Negalima iškviesti komandos

en: Cannot change nick
lt: Negalima pakeisti vardo

en: Cannot create pounce
lt: Negalima sukurti reakcijos

en: Cannot detach
lt: Atsiskirti negalima

en: Cannot fetch the public key
lt: Negalima gauti viešojo rakto

en: Cannot get channel information
lt: Nepavyko gauti kanalo informacijos

en: Cannot get room list
lt: Nepavyko gauti kambarių sąrašo

en: Cannot get server information
lt: Nepavyko gauti informacijos apie serverį

en: Cannot get server statistics
lt: Nepavyko gauti serverio statistikos

en: Cannot get user information
lt: Nepavyko gauti naudotojo informacijos

en: Cannot join %s: Registration is required.
lt: Nepavyko prisijungti prie %s, nes reikalinga registracija.

en: Cannot join channel
lt: Nepavyko prisijungti prie kanalo

en: Cannot join private group
lt: Negalima prisijungti prie privačios grupės

en: Cannot perform the key agreement
lt: Nepavyko susitarti dėl raktų

en: Cannot send a directory.
lt: Siųsti aplanką negalima.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
lt: Negalima siųsti 0 baitų dydžio failo.

en: Cannot send file
lt: Negalima išsiųsti failo

en: Cannot send folder %s.
lt: Negalima išsiųsti aplanko %s.

en: Cannot send launcher
lt: Negalima išsiųsti paleidyklės

en: Cannot set IM key
lt: Negalima nustatyti IM rakto

en: Cannot set topic
lt: Negalima nustatyti temos

en: Cannot start browser configuration program.
lt: Nepavyko paleisti naršyklės nustatymų programos.

en: Cannot start proxy configuration program.
lt: Nepavyko paleisti įgaliotojo serverio konfigūravimo programos.

en: Cannot watch user
lt: Negalima stebėti naudotojo

en: Case sensitive
lt: Skirti mažąsias ir didžiąsias raides

en: Catalan
lt: Katalonų kalba

en: Cautious
lt: Atsargus

en: Certificate Authorities
lt: Liudijimų įstaigos

en: Certificate Export Error
lt: Liudijimo eksporto klaida

en: Certificate Import
lt: Liudijimo importavimas

en: Certificate Import Error
lt: Liudijimo importavimo klaida

en: Certificate Information
lt: Liudijimo informacija

en: Certificate Manager
lt: Liudijimų tvarkytuvė

en: Certificate for %s
lt: Liudijimas, skirtas %s

en: Certificates
lt: Liudijimai

en: Change Account Registration at %s
lt: Pakeisti paskyros %s registraciją

en: Change Password...
lt: Pakeisti slaptažodį...

en: Change Registration
lt: Pakeisti registraciją

en: Change Size
lt: Keisti dydį

en: Change XMPP Password
lt: Pakeiskite XMPP slaptažodį

en: Change password for %s
lt: Keisti %s slaptažodį

en: Change status broadcasting
lt: Pakeisti transliavimo būseną

en: Change status to
lt: Pakeisti būseną į

en: Change status when idle
lt: Pakeisti būseną tapus neveikliu

en: Change to this status when _idle:
lt: _Neveiksnumo būklėje pakeisti būseną į šią:

en: Change user information for %s
lt: Pakeisti naudotojo %s informaciją

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
lt: Privatumo nuostatų pakeitimai iš karto tampa aktyvūs

en: Channel
lt: Kanalas

en: Channel %s does not exist in the network
lt: Kanalas %s tinkle neegzistuoja

en: Channel Authentication
lt: Tapatybės nustatymas kanale

en: Channel Information
lt: Kanalo informacija

en: Channel Passphrase
lt: Kanalo slaptafrazė

en: Channel Public Keys List
lt: Kanalo viešųjų raktų sąrašas

en: Channel authentication is used to secure the channel from unauthorized access. The authentication may be based on passphrase and digital signatures. If passphrase is set, it is required to be able to join. If channel public keys are set then only users whose public keys are listed are able to join.
lt: Tapatybės nustatymas kanale skirtas apsaugoti kanalą nuo nesankcionuotos prieigos.  Tapatybės nustatymas gali būti pagrįstas slaptafraze ir skaitmeniniais parašais.  Jei yra nustatyta slaptafrazė, ji yra reikalinga norint prisijungti prie kanalo.  Jei kanalo viešieji raktai yra nustatyti, gali prisijungti tik naudotojai, kurių viešieji raktai yra priskirti.

en: Channel founder on <I>%s</I> is <I>%s</I>
lt: Kanalo <i>%s</i> įkūrėjas yra <i>%s</i>

en: Chat
lt: Pokalbis

en: Chat _name:
lt: Ka_nalo pavadinimas:

en: Chat error
lt: Pokalbių kambario klaida

en: Chatroom Emblems
lt: Pokalbių kambarių emblemos

en: Chatroom alerts
lt: Pokalbių kambarių įspėjimai

en: Chatroom message alerts _only where someone says your username
lt: Pokalbių kambarių įspėjimai, _tik tada kai minimas jūsų vardas

en: Chats
lt: Pokalbiai

en: Chats will only be logged if the "Log all chats" preference is enabled.
lt: Pokalbiai kambariuose įrašomi į žurnalą, jei įjungta nuostata „Visus pokalbius kambariuose rašyti į žurnalą“."

en: Chatty
lt: Plepiai nusiteikęs

en: Check permissions and try again.
lt: Patikrinkite teises ir bandykite iš naujo.

en: Checks for new local mail.
lt: Patikrina, ar negautas naujas vietinis paštas.

en: Checks periodically for new releases and notifies the user with the ChangeLog.
lt: Periodiškai patikrina, ar neišleistos naujos versijos ir praneša apie tai naudotojui kartu su pakeitimų sąrašu.

en: Checks periodically for new releases.
lt: Periodiškai patikrina, ar neišleistos naujos versijos

en: Choose Location...
lt: Parinkite kelią...

en: Choose New Name
lt: Parinkti kitą vardą

en: Choose...
lt: Pasirinkti...

en: Cipher
lt: Šifras

en: Cipher Test
lt: Šifrų testas

en: Ciphers
lt: Šifrai

en: City
lt: Miestas

en: Cl_ose conversations with the Escape key
lt: Uždaryti p_okalbius grįžimo („Escape“) klavišu

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear Scrollback
lt: Išvalyti langą

en: Clear finished transfers
lt: Pašalinti pabaigtus perdavimus

en: Click to change your buddyicon for all accounts.
lt: Paspauskite, kad pakeistumėte savo paveiksliuką visoms paskyroms.

en: Click to change your buddyicon for this account.
lt: Paspauskite, kad pakeistumėte savo paveiksliuką šiai paskyrai.

en: Client
lt: Klientas

en: Clipboard plugin
lt: Iškarpinės papildinys

en: Close
lt: Užverti

en: Close Find bar
lt: Užverti Paieškos juostą

en: Close IMs immediately when the tab is closed
lt: Uždaryti pokalbius iškart po kortelės uždarymo

en: Close _tabs
lt: Uždaryti kor_teles

en: Close all tabs
lt: Uždaryti visas korteles

en: Close conversation
lt: Uždaryti pokalbį

en: Close other tabs
lt: Uždaryti kitas korteles

en: Close this tab
lt: Uždaryti šią kortelę

en: Close this window when all transfers _finish
lt: _Uždaryti ši langą pasibaigus visiems failų perdavimams

en: Close this window when all transfers finish
lt: Uždaryti ši langą pasibaigus visiems failų perdavimams

en: Co_nversations:
lt: pokalbiuose:

en: Codec negotiation failed. This problem might be resolved by installing more GStreamer codecs.
lt: Kodeko klaida. Klaidą greičiausiai galima išspręsti įdiegiant daugiau GStreamer kodekų.

en: Cold
lt: Šaltas

en: Collapsed Background Color
lt: Suskleisto fono spalva

en: Collapsed Text
lt: Suskleistas tekstas

en: Color to draw hyperlink after it has been visited (or activated).
lt: Jau aplankyto ar aktyvuoto hipersaito spalva.

en: Color to draw hyperlinks when mouse is over them.
lt: Hipersaito spalva, kai virš jo yra pelės žymeklis.

en: Color to draw hyperlinks.
lt: Spalva hipersaitų vaizdavimui.

en: Color to draw the name of a message you received containing your name.
lt: Spalva vardui gaunamoje žinutėje, kurioje minimas jūsų vardas.

en: Color to draw the name of a message you received.
lt: Spalva vardui gaunamoje žinutėje.

en: Color to draw the name of a message you sent.
lt: Spalva vardui išsiunčiamoje žinutėje.

en: Color to draw the name of a whispered action message.
lt: Spalva pažnibždėtos veiksmo žinutės pavadinimui.

en: Color to draw the name of a whispered message.
lt: Spalva pažnibždėtos žinutės pavadinimui.

en: Color to draw the name of an action message.
lt: Spalva vardui veiksmo žinutėje.

en: Colors
lt: Spalvos

en: Command
lt: komanda

en: Common name: %s
    
    Issued By: %s
    
    Fingerprint (SHA1): %s
    
    Activation date: %s
    Expiration date: %s
lt: Įprastas vardas: %s
    
    Išdavė: %s
    
    Kontrolinis kodas (SHA1): %s
    
    Aktyvuota: %s
    Galiojimo pabaiga: %s

en: Common name: %s
    
    SHA1 fingerprint:
    %s
lt: Įprastas vardas: %s
    
    SHA1 piršto anstpaudas:
    %s

en: Common name: %s %s
    Fingerprint (SHA1): %s
lt: Įprastas vardas: %s %s
    Piršto antspaudas (SHA1): %s

en: Computer
lt: Kompiuteris

en: Conference Closed
lt: Konferencija uždaryta

en: Conference does not exist
lt: Konferencija neegzistuoja

en: Conference error
lt: Konferencijos klaida

en: Conference not found
lt: Konferencija nerasta

en: Confident
lt: Pasitikintis

en: Configuration error
lt: Konfigūracijos klaida

en: Configure Ciphers and other Settings for the NSS SSL/TLS Plugin
lt: Konfigūruokite NSS SSL/TLS įskiepio šifrus ir kitus nustatymus

en: Configure Pl_ugin
lt: Konfigūr_uoti papildinį

en: Configure Plugin
lt: Konfigūruoti papildinį

en: Configure _Browser
lt: Konfigūruoti _naršyklę

en: Configure _Proxy
lt: _Konfigūruoti įgaliotąjį serverį

en: Configure microphone and webcam settings for voice/video calls.
lt: Nustatyti mikrofono ir internetinės kameros nuostatas vaizdo ir garso skambučiams.

en: Configure your microphone and webcam.
lt: Konfigūruoti jūsų mikrofoną ir internetinę kamerą.

en: Confirm Remove
lt: Patvirtinkite pašalinimą

en: Confirm certificate delete
lt: Patvirtinkite liudijimo pašalinimą

en: Confirm close
lt: Patvirtinkite uždarymą

en: Conflict
lt: Konfliktas

en: Confused
lt: Pasimetęs

en: Connect port
lt: Jungties prievadas

en: Connect server
lt: Prisijungimo serveris

en: Connected
lt: Prisijungta

en: Connecting
lt: Jungiamasi

en: Connecting to SILC Server
lt: Jungiamasi prie SILC serverio

en: Connection Error
lt: Sujungimo klaida

en: Connection Timeout
lt: Jungties laukimo laikas baigėsi

en: Connection failed
lt: Jungties klaida

en: Connection interrupted by other software on your computer.
lt: Jungtis nutraukta kitos programos jūsų kompiuteryje.

en: Connection refused.
lt: Jungtis atmesta.

en: Connection security
lt: Prisijungimo saugumas

en: Connection timed out
lt: Jungties laukimo laikas baigėsi

en: Connection timed out.
lt: Jungties laukimo laikas baigėsi.

en: Console Beep
lt: pyptelėjimai

en: Console beep
lt: pyptelėjimai

en: Contact
lt: Kontaktas

en: Contact Availability Prediction
lt: Kontaktų prieinamumo nuspėjimas

en: Contact Availability Prediction plugin.
lt: Kontaktų prieinamumo nuspėjimo papildinys.

en: Contact Priority
lt: Kontakto pirmenybė

en: Contact Text
lt: Kontakto tekstas

en: Contact/Chat Background Color
lt: Kontakto/pokalbio fono spalva

en: Contemplative
lt: Mąslus

en: Contented
lt: Patenkintas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Conversation
lt: Pokalbis

en: Conversation Colors
lt: Pokalbių spalvos

en: Conversation Entry
lt: Pokalbio įrašas

en: Conversation History
lt: Pokalbio istorija

en: Conversation Placement
lt: Pokalbių patalpinimas

en: Conversation Window
lt: Pokalbių langas

en: Conversation Window Send Button.
lt: Mygtukas „Siųsti“ pokalbių languose

en: Conversation _font:
lt: P_okalbio šriftas:

en: Conversation in %s on %s
lt: Pokalbiai kambaryje %s, %s

en: Conversation with %s on %s
lt: Pokalbiai su %s, %s

en: Conversations
lt: Pokalbiai

en: Conversations in %s
lt: Pokalbiai kambaryje %s

en: Conversations with %s
lt: Pokalbiai su %s

en: Core Pidgin files and dlls
lt: Pagrindiniai Pidgin failai ir DLL bibliotekos

en: Could not change nick
lt: Vardo pakeisti nepavyko

en: Could not connect to the remote party
lt: Nepavyko prisijungti prie nutolusios šalies

en: Could not get details for user %s (%s).
lt: Nepavyko gauti detalių apie naudotoją %s (%s).

en: Could not kill user
lt: Nepavyko išmesti naudotojo

en: Could not load public key
lt: Nepavyko įkelti viešojo rakto

en: Could not open %s: Redirected too many times
lt: Nepavyko atverti %s: per daug peradresavimų

en: Could not perform key agreement for file transfer
lt: Nepavyko atlikti raktų sutarimo failų perdavimui

en: Could not query the directory server.
lt: Nepavyko užklausti aplanko serverio.

en: Could not recognize the host of the username you entered
lt: Nepavyko atpažinti mazgo, priklausančio šiam naudotojo vardui

en: Could not send
lt: Nepavyko išsiųsti

en: Could not set icon
lt: Nepavyko nustatyti paveiksliuko

en: Could not start the file transfer
lt: Nepavyko pradėti failų perdavimo

en: Could not unload plugin
lt: Nepavyko iškelti papildinio

en: Couldn't find X display
lt: Nepavyko surasti X ekrano

en: Couldn't find window
lt: Nepavyko surasti lango

en: Couldn't load buddylist
lt: Nepavyko įkelti bičiulių sąrašo

en: Couldn't write buddy list for %s to %s
lt: Paskyros %s bičiulių sąrašo nepavyko įrašyti į %s

en: Country
lt: Šalis

en: Country: 	%s
lt: Šalis: 	%s

en: Cranky
lt: Ekscentriškas

en: Crazy
lt: Išprotėjęs

en: Crazy Patch Writers
lt: Pakvaišę pataisų rašytojai

en: Create
lt: Sukurti

en: Create New Conference...
lt: Sukurti naują konferenciją...

en: Create New Room
lt: Sukurti naują kambarį

en: Create New SILC Key Pair
lt: Kuriama nauja SILC raktų pora...

en: Create SILC Key Pair...
lt: Sukurti SILC raktų porą...

en: Create _this new account on the server
lt: Sukur_ti šią naują paskyrą serveryje

en: Create a Start Menu entry for Pidgin
lt: Sukurti pradinio meniu įrašą, skirtą Pidgin.

en: Create a new directory for each user
lt: Sukurti po naują aplanką kiekvienam naudotojui

en: Create a shortcut to Pidgin on the Desktop
lt: Sukurti nuorodą į Pidgin darbastalyje.

en: Create conference with user
lt: Sukurti konferenciją su naudotoju

en: Create this account on the server
lt: Sukurti šią paskyrą serveryje

en: Creating SILC key pair...
lt: Kuriama SILC raktų pora...

en: Creating connection failed
lt: Jungties sukūrimo klaida

en: Creative
lt: Kūribingas

en: Croatian
lt: Kroatų

en: Curious
lt: Smalsus

en: Current Developers
lt: Dabartiniai kūrėjai

en: Current Translators
lt: Dabartiniai vertėjai

en: Currently on
lt: Kanaluose

en: Custom Smiley
lt: Tinkinta šypsenėlė

en: Custom Smiley Manager
lt: Nuosavų šypsenėlių tvarkytuvė

en: Customize colors in the conversation window
lt: Nustatyti pokalbių lango spalvas

en: Customizes the message timestamp formats.
lt: Parenka žinučių laiko žymių formatus.

en: Czech
lt: Čekų kalba

en: DBus Example
lt: DBus papildinio pavyzdys

en: DBus Plugin Example
lt: DBus papildinio pavyzdys

en: D_evice
lt: Į_renginys

en: Danish
lt: Danų kalba

en: Date
lt: Data

en: Debug Symbols (for reporting crashes)
lt: Derinimo simboliai (pranešimui apie lūžius)

en: Debug Window
lt: Derinimo langas

en: Decrease Font Size
lt: Sumažinti šriftą

en: Default
lt: Numatytosios

en: Default Formatting
lt: Numatytasis formato taikymas

en: Dejected
lt: Nusiminęs

en: Delete
lt: Šalinti

en: Delete Account
lt: Pašalinti paskyrą

en: Delete Log...
lt: Pašalinti žurnalą...

en: Delete Log?
lt: Ar pašalinti žurnalą?

en: Delete Status
lt: Pašalinti būseną

en: Deny
lt: Drausti

en: Department
lt: Skyrius

en: Depressed
lt: Prislėgtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Desktop
lt: Darbalaukyje

en: Desktop Default
lt: Darbalaukio numatytoji

en: Detach From Server
lt: Atsiskirti nuo serverio

en: Detach this tab
lt: Atskirti šią kortelę

en: Detached
lt: Atskirtas

en: Device
lt: Įrenginys

en: Dialog Icons
lt: Dialogų langų piktogramos

en: Different
lt: Skirtinga

en: Digitally sign and verify all messages
lt: Skaitmeniškai pasirašyti ir patikrinti visas greitąsias žinutes

en: Directory
lt: Aplankas

en: Directory Query Failed
lt: Aplanko užklausa nepavyko

en: Directory is not writable.
lt: Į aplanką negalima rašyti.

en: Disable Typing Notification Text
lt: Išjungti pranešimų apie renkamą žinutę tekstą

en: Disable _smileys in selected text
lt: Pa_sirinktame tekste išjungti šypsenėles

en: Disable when away
lt: Išjungti, kai aš pasitraukęs

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Disappointed
lt: Nusivylęs

en: Disconnected by server
lt: Atjungtas serverio

en: Disconnected.
lt: Atjungta.

en: Disgusted
lt: Pasibaisėjęs

en: Dismayed
lt: Sunerimęs

en: Dismiss
lt: Uždaryti

en: Display Timestamps Every
lt: Rodyti laiko žymes kas

en: Display iChat-style timestamps
lt: Rodo iChat stiliaus laiko žymas

en: Display iChat-style timestamps every N minutes.
lt: Kas N minučių rodo iChat stiliaus laiko žymes

en: Display notification message in conversations
lt: Rodyti informacinį pranešimą pokalbyje

en: Displays statistical information about your buddies' availability
lt: Rodo statistiką apie bičiulių prieinamumą

en: Distracted
lt: Užsiėmęs kitkuo

en: Do Not Disturb
lt: Netrukdyti

en: Do not ask. Always save in pounce.
lt: Neklausti. Visada išsaugoti reakcijoje.

en: Do not disturb
lt: Netrukdyti

en: Do you really want to clear?
lt: Ar tikrai norite išvalyti?

en: Domain
lt: Sritis

en: Don't use encryption
lt: Nenaudoti šifravimo

en: Download %s: %s
lt: Atsisiųsk %s: %s

en: Download Now
lt: Atsisiųsti dabar

en: Draw Markerline in
lt: Skirtuką piešti

en: Draw On Whiteboard
lt: Piešti ant lentos

en: Draw a line to indicate new messages in a conversation.
lt: Pokalbių lange nubrėžia naujas žinutes atskiriančią liniją

en: Duplicate Correction
lt: Pakartoto žodžio pataisymas

en: Duplicate Shortcut
lt: Klavišų seka jau priskirta

en: Duplicate title
lt: Pasikartojantis pavadinimas

en: Dutch, Flemish
lt: Olandų, flamandų kalba

en: Dzongkha
lt: Botijų kalba

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: E_xecute a command
lt: _Įvykdyti komandą

en: Edit
lt: Keisti

en: Edit Buddy Pounce
lt: Redaguoti reakciją į bičiulį

en: Edit Buddylist Theme
lt: Redaguoti bičiulių sąrašo apipavidalinimą

en: Edit Chat
lt: Keisti pokalbių kambarį

en: Edit Icon Theme
lt: Redaguoti piktogramų apipavidalinimą

en: Edit Notes...
lt: Redaguoti pastabas...

en: Edit Settings
lt: Keisti nuostatas

en: Edit Smiley
lt: Keisti šypsenėlę

en: Edit Status
lt: Redaguoti būseną

en: Edit User Mood
lt: Nustatyti naudotojo nuotaiką

en: Edit XMPP vCard
lt: Redaguoti XMPP vCard vizitinę kortelę

en: Either the host name or port number specified for your given proxy type is invalid.
lt: Jūsų pasirinktam įgaliotojo serverio tipui neteisingai nurodytas mazgo vardas arba prievado numeris.

en: Email
lt: El. paštas

en: Email Address
lt: El. pašto adresas

en: Email:
lt: El. pašto adresas:

en: Email: 		%s
lt: El. paštas: 		%s

en: Emails
lt: El. laiškai

en: Embarrassed
lt: Sugėdintas

en: Empty groups
lt: tuščias grupes

en: Enable Account
lt: Aktyvuoti paskyrą

en: Enable Logging
lt: Įjungti žurnalų vedimą

en: Enable Sounds
lt: Įjungti garsus

en: Enable buddy ic_on animation
lt: Leisti bičiulių pikt_ogramų animaciją

en: Enable replacement of last word on send
lt: Leisti paskutinio žodžio pakeitimą išsiuntimo metu

en: Enable typing notification
lt: Rodyti pranešimus apie pašnekovų renkamas žinutes

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Encoding
lt: Koduotė

en: Encodings
lt: Koduotės

en: End of ban list
lt: Draudimų sąrašo pabaiga

en: Enforce that passwords are used only once.
lt: Užtikrinti, kad slaptažodžiai yra panaudojami tik po vieną kartą.

en: Enter Password
lt: Įveskite slaptažodį

en: Enter a Conference Server
lt: Įveskite konferencijų serverį

en: Enter a User Directory
lt: Įveskite naudotojų aplanką

en: Enter a name or partial ID in the field below to search for matching users in your Sametime community.
lt: Įveskite vardą ar identifikatoriaus dalį žemiau esančiame lauke, kad ieškotumėte atitinkančių naudotojų Jūsų „Sametime“ bendruomenėje.

en: Enter an XMPP Server
lt: Įveskite XMPP serverį

en: Enter an alias for %s.
lt: Įveskite alternatyvųjį vardą naudotojui %s.

en: Enter an alias for this chat.
lt: Įveskite alternatyvųjį vardą šiam pokalbių kambariui.

en: Enter an alias for this contact.
lt: Įveskite alternatyvųjį vardą šiam kontaktui.

en: Enter empty string to reset the name.
lt: Įveskite tuščią eilutę, jei norite atstatyti vardą.

en: Enter password for %s (%s)
lt: Įveskite %s (%s) slaptažodį

en: Enter the name of a Notes Address Book group in the field below to add the group and its members to your buddy list.
lt: Įveskite „Notes“ adresų knygos grupės pavadinimą žemiau esančiame lauke, kad pridėtumėte grupę ir jos narius į savo bičiulių sąrašą.

en: Enter the name of the group
lt: Įveskite grupės pavadinimą

en: Enter your notes below...
lt: Įveskite savo pastabas žemiau...

en: Envious
lt: Pavydus

en: Error
lt: Klaida

en: Error
lt: Klaidos

en: Error Downloading the GTK+ Runtime ($R2).$\rThis is required for Pidgin to function; if retrying fails, you may need to use the 'Offline Installer' from http://pidgin.im/download/windows/ .
lt: Klaida diegiant GTK+ Runtime ($R2).$\rJis reikalingas Pidgin veikimui; jei bandant dar kartą nepavyks, jums teks naudoti „Offline Installer“ iš http://pidgin.im/download/windows/ .

en: Error Installing Debug Symbols ($R2).$\rIf retrying fails, you may need to use the 'Offline Installer' from http://pidgin.im/download/windows/ .
lt: Klaida diegiant derinimo simbolius ($R2).$\rJei bandant dar kartą nepavyks, jums teks naudoti „Offline Installer“ iš http://pidgin.im/download/windows/ .

en: Error Installing Spellchecking ($R3).$\rIf retrying fails, manual installation instructions are at: http://developer.pidgin.im/wiki/Installing%20Pidgin#manual_win32_spellcheck_installation
lt: Klaida diegiant rašybos tikrinimą ($R3).$\rJei bandant dar kartą nepavyks, rankinio diegimo vadovą galite rasti čia: http://developer.pidgin.im/wiki/Installing%20Pidgin#manual_win32_spellcheck_installation

en: Error Messages
lt: Klaidų pranešimai

en: Error Reading %s
lt: %s skaitymo klaida

en: Error Running Editor
lt: Redaktoriaus vykdymo klaida

en: Error accessing %s: 
    %s.
lt: %s prieigos klaida:
    %s.

en: Error adding buddy
lt: Bičiulio pridėjimo klaida

en: Error adding group
lt: Grupės sukūrimo klaida

en: Error changing password
lt: Slaptažodžio keitimo klaida

en: Error communicating with local mDNSResponder.
lt: Komunikacijos su vietiniu mDNSResponder klaida

en: Error communicating with server
lt: Komunikacijos su serveriu klaida

en: Error communicating with server. Closing connection.
lt: Komunikacijos su serveriu klaida. Jungtis uždaroma.

en: Error connecting to SILC Server
lt: Jungimosi prie SILC serverio klaida

en: Error converting %s to punycode: %d
lt: Klaida konvertuojant %s į „punycode“: %d

en: Error creating session: %s
lt: Seanso sukūrimo klaida: %s

en: Error dialog
lt: Klaidos dialogo langas

en: Error displaying MOTD
lt: MOTD pavaizdavimo klaida

en: Error during connecting to SILC Server
lt: Jungimosi į SILC serverį klaida

en: Error during file transfer
lt: Failų perdavimo klaida

en: Error in chat %s
lt: Klaida pokalbyje %s

en: Error initializing the call. This probably denotes problem in installation of GStreamer or Farsight.
lt: Klaida inicijuojant kvietimą. Greičiausiai tai reiškia jog GStreamer ar Farsight klaidą.

en: Error joining chat %s
lt: Prisijungimo prie pokalbio %s klaida

en: Error launching "%s": %s
lt: Programos „%s“ paleidimo klaida: %s

en: Error launching %s: %s
lt: Programos %s paleidimo klaida: %s

en: Error loading SILC key pair
lt: SILC raktų poros įkėlimo klaida

en: Error loading plugin
lt: Papildinio įkėlimo klaida

en: Error loading the plugin.
lt: Papildinio įkėlimo klaida.

en: Error occurred
lt: Įvyko klaida

en: Error occurred during key agreement
lt: Susitarimo dėl raktų metu įvyko klaida

en: Error reading %s: 
    %s.
lt: %s skaitymo klaida:
    %s.

en: Error reading file %s: 
    %s
lt: Failo %s skaitymo klaida:
    %s

en: Error reading from %s: %s
lt: Skaitymo iš %s klaida: %s

en: Error reading from %s: response too long (%d bytes limit)
lt: Skaitymo iš %s klaida: atsakymas per ilgas (maksimalus ilgis baitais: %d)

en: Error reading from resolver process:
    %s
lt: Skaitymo iš DNS adresų keitiklio proceso klaida:
    %s

en: Error resolving %s
lt: Klaida nustatant %s

en: Error resolving %s:
    %s
lt: Klaida verčiant DNS adresą %s:
    %s

en: Error resolving %s: %d
lt: Klaida keičiant DNS adresą %s: %d

en: Error retrieving room list
lt: Kambarių sąrašo gavimo klaida

en: Error running %s
lt: Programos %s vykdymo klaida

en: Error unregistering account
lt: Paskyros išregistravimo klaida

en: Error with your microphone
lt: Klaida su jūsų mikrofonu

en: Error with your webcam
lt: Klaida su jūsų interneto kamera

en: Error writing %s: 
    %s.
lt: %s rašymo klaida:
    %s.

en: Error writing to %s: %s
lt: Rašymo į %s klaida: %s

en: Error: invalid PONG from server
lt: Klaida: neteisingas PONG iš serverio

en: Escape the filenames
lt: Vengti failų vardų

en: Estonian
lt: Estų kalba

en: Event
lt: Įvykis

en: Evolution Integration
lt: Evolution integracija

en: Evolution Integration Configuration
lt: Evolution integracijos konfigūravimas

en: Excited
lt: Susijaudinęs

en: Execute a command
lt: Įvykdyti komandą

en: Existing window
lt: esamame lange

en: Exiting because another libpurple client is already running.
lt: Programa uždaroma, nes jau yra paleistas kitas libpurple klientas.

en: Expanded Background Color
lt: Išskleisto fono spalva

en: Expanded Text
lt: Išskleistas tekstas

en: Export Sametime List for Account %s
lt: Eksportuoti „Sametime“ sąrašą paskyrai %s

en: Export Sametime List...
lt: Eksportuoti „Sametime“ sąrašą...

en: Export to .anyone
lt: Eksportuoti į .anyone

en: Export to .zephyr.subs
lt: Eksportuoti į .zephyr.subs

en: Export to file %s failed.
    Check that you have write permission to the target path
lt: Nepavyko eksportavimas į failą %s.
    Patikrinkite, ar turite rašymo prieigos teisę šiuo keliu

en: Exposure
lt: Atskleidimas

en: Extended Address
lt: Išplėstas adresas

en: Extended Away
lt: Ilgam pasitraukęs

en: Extended away
lt: Ilgam pasitraukęs

en: External User
lt: Išorinis naudotoajs

en: Extra conversation placement options.
lt: Papildomi pokalbių talpinimo į langus nustatymai

en: F_lash window when IMs are received
lt: Mirginti _langą, kai gaunamos žinutės

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Failed to change nickname
lt: Vardo pakeisti nepavyko

en: Failed to get connection: %s
lt: Nepavyko gauti jungties: %s

en: Failed to get name: %s
lt: Nepavyko gauti vardo: %s

en: Failed to get serv name: %s
lt: Nepavyko gauti serverio pavadinimo: %s

en: Failed to initialize SASL authentication: %s
lt: Nepavyko inicijuoti SASL tapatybės nustatymo: %s

en: Failed to load image
lt: Nepavyko įkelti vaizdo

en: Failed to set cmodes for %s
lt: Nepavyko nustatyti %s kanalo būsenų

en: Failed to store image: %s
lt: Nepavyko išsaugoti vaizdo: %s

en: Failure: Authentication failed
lt: Nesėkmė: tapatybės nustatymas nepavyko

en: Failure: Incorrect signature
lt: Nesėkmė: neteisingas parašas

en: Failure: Invalid cookie
lt: Nesėkmė: neteisingas slapukas

en: Failure: Remote does not support proposed HMAC
lt: Nesėkmė: nuotolinis mazgas nepalaiko siūlomo HMAC

en: Failure: Remote does not support proposed KE group
lt: Nesėkmė: nuotolinis mazgas nepalaiko siūlomos KE grupės

en: Failure: Remote does not support proposed PKCS
lt: Nesėkmė: nuotolinis mazgas nepalaiko siūlomo PKCS

en: Failure: Remote does not support proposed cipher
lt: Nesėkmė: nuotolinis mazgas nepalaiko siūlomo šifro

en: Failure: Remote does not support proposed hash function
lt: Nesėkmė: nuotolinis mazgas nepalaiko siūlomos maišos funkcijos

en: Failure: Remote does not trust/support your public key
lt: Nesėkmė: nuotolinis mazgas nepasitiki arba nepalaiko Jūsų viešojo rakto

en: Failure: Version mismatch, upgrade your client
lt: Nesėkmė: versijų neatitikimas, atnaujinkite savo klientą

en: Family Name
lt: Pavardė

en: Fast size calculations
lt: Greitas dydžio apskaičiavimas

en: Fatal Error
lt: Lemtingos klaidos

en: Feature Not Implemented
lt: Funkcija neįgyvendinta

en: Feeling
lt: Jaučiamasi

en: Female
lt: Moteris

en: File
lt: Failas

en: File %s could not be imported.
    Make sure that the file is readable and in PEM format.
lt: Nepavyko importuoti failo %s.
    Įsitikinkite, kad failą galima perskaityti ir jis yra PEM formato.

en: File Control
lt: Valdymas failu

en: File Send Failed
lt: Failo siuntimas nepavyko

en: File Transfer
lt: Failų perdavimas

en: File Transfer Failed
lt: Failo perdavimas nepavyko

en: File Transfers
lt: Failų perdavimai

en: File Transfers - %d%% of %d file | File Transfers - %d%% of %d files
lt[0]: Failų perdavimai – %d%% iš %d failo
lt[1]: Failų perdavimai – %d%% iš %d failų
lt[2]: Failų perdavimai – %d%% iš %d failų
lt[3]: Failų perdavimai – %d%% iš %d failų

en: File is not readable.
lt: Failas neperskaitomas.

en: File transfer _details
lt: _Informacija apie perdavimą

en: File transfer already started
lt: Failo perdavimas jau pradėtas

en: File transfer cancelled
lt: Failo perdavimas nutrauktas

en: File transfer complete
lt: Failo perdavimas baigtas

en: File transfer from %s failed.
lt: Įvyko failo gavimo iš %s klaida.

en: File transfer proxies
lt: Failų perdavimo įgaliotieji serveriai

en: File transfer session does not exist
lt: Failų perdavimo seansas neegzistuoja

en: File transfer to %s failed.
lt: Įvyko failo perdavimo bičiuliui %s klaida.

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Filename:
lt: Failo pavadinimas:

en: Fill in one or more fields to search for any matching XMPP users.
lt: Užpildykite vieną ar daugiau laukų XMPP naudotojų paieškai.

en: Fill out all fields completely.
lt: Pilnai užpildykite visus laukus.

en: Filter
lt: Filtras

en: Filter:
lt: Filtras:

en: Find
lt: Ieškoti

en: Find Rooms
lt: Rasti kambarius

en: Find Services
lt: Rasti servisus

en: Find a contact by entering the search criteria in the given fields. Note: Each field supports wild card searches (%)
lt: Ieškokite kontakto įvesdami paieškos požymius pateiktuose laukuose.  Pastaba: kiekvienas laukas palaiko pakaitos simbolius (%)

en: Find buddies
lt: Ieškoti bičiulių

en: Find buddies...
lt: Ieškoti bičiulių...

en: Find:
lt: Ieškoti:

en: Fingerprint and babbleprint for the %s key are:
    
    %s
    %s
lt: Kontrolinis ir žodinis kontrolinis naudotojo %s rakto kodas yra:
    
    %s
    %s

en: Finished
lt: Baigta

en: Finnish
lt: Suomių kalba

en: First Name
lt: Vardas

en: First name
lt: Tikrasis vardas

en: First name:
lt: Vardas:

en: Flirtatious
lt: Koketiškas

en: Font
lt: Šriftas

en: Font Face
lt: Šrifto garnitūras

en: Fonts
lt: Šriftai

en: For delayed messages
lt: uždelstoms žinutėms

en: For delayed messages and in chats
lt: uždelstoms žinutėms ir pokalbių kambariams

en: For rooms with more than this many people
lt: Kambariams, turintiems daugiau negu tiek asmenų

en: Forbidden
lt: Uždrausta

en: Force login (ignore server redirects)
lt: Jungtis priverstinai (ignoruoti serverio nukreipimus kitur)

en: Forcing Login
lt: Jungiamasi

en: Foreground Color
lt: Šrifto spalva

en: Foreground _color
lt: Š_rifto spalva

en: Founder
lt: Steigėjas

en: French
lt: Prancūzų kalba

en: From
lt: Iš

en: From (To pending)
lt: patvirtinta Jūsų, laukiama bičiulio patvirtinimo

en: From last sent message
lt: nuo paskutinės išsiųstos žinutės

en: Frustrated
lt: Supykęs

en: Full Name
lt: Pilnas vardas

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: GG server
lt: GG serveris

en: GNOME Default
lt: GNOME numatytasis

en: GNUTLS
lt: GNUTLS biblioteka

en: GStreamer Failure
lt: GStreamer klaida

en: GStreamer failed to initialize.
lt: Nepavyko paleisti GStreamer.

en: GTK Signals Test
lt: GTK signalų testas

en: GTK+ Interface Font
lt: GTK+ sąsajos šriftas

en: GTK+ Runtime (required if not present)
lt: GTK+ vykdymo meto aplinka (būtina, jeigu nėra)

en: GTK+ Text Shortcut Theme
lt: GTK+ prieigos klavišų parinktis

en: GTK+ Theme Control Settings
lt: GTK+ apipavidalinimų parinktys

en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
lt: Gadu-Gadu protokolo papildinys

en: Gadu-Gadu Public Directory
lt: Gadu-Gadu viešas aplankas

en: Gadu-Gadu User
lt: Gadu-Gadu naudotojas

en: Galician
lt: Galeganų kalba

en: Gateway
lt: Tinklų sąsaja („Gateway“)

en: Gender
lt: Lytis

en: General
lt: Bendros parinktys

en: General Log Reading Configuration
lt: Bendros žurnalų skaitymo parinktys

en: General Text Replacement Options
lt: Bendrosios teksto pakeitimo parinktys

en: Generate Key Pair
lt: Sukurti raktų porą

en: Geolocation
lt: Geografinė vietovė

en: Georgian
lt: Gruzinų kalba

en: German
lt: Vokiečių kalba

en: Get
lt: Gauti

en: Get Away Message
lt: Pasitraukimo žinutė

en: Get Info
lt: Gauti informaciją

en: Get Notes Address Book Info
lt: Gauti „Notes“ adresų knygos informaciją

en: Get Public Key
lt: Gauti viešąjį raktą

en: Get Public Key...
lt: Gauti viešąjį raktą...

en: Get User Info
lt: Gauti naudotojo informaciją

en: Get _Info
lt: Gauti _informaciją

en: Given Name
lt: Vardas

en: Glorious
lt: Šlovingas

en: GntClipboard
lt: „Gnt“ iškarpinė

en: GntLastlog
lt: GntLastLog

en: Goes a_way
lt: _pasitraukia

en: Goes away
lt: pasitraukia

en: Gone
lt: Dingo

en: Grateful
lt: Dėkingas

en: Greek
lt: Graikų kalba

en: Grieving
lt: Gedintis

en: Group
lt: Grupė

en: Group Items
lt: Grupuoti elementus

en: Group Name
lt: Grupės pavadinimas

en: Group:
lt: Grupė:

en: GroupWise Conference %d
lt: GroupWise konferencija %d

en: Grouping
lt: Grupavimas

en: Grumpy
lt: Paniuręs

en: GtkTreeView Horizontal Separation
lt: GtkTreeView horizontalus atskyrimo tarpas

en: Gtkrc File Tools
lt: Gtkrc failų įrankiai

en: Guilty
lt: Kaltas

en: Gujarati
lt: Gudžaratų kalba

en: Gujarati Language Team
lt: Gudžarati kalbos komanda

en: HTTP proxy connection error %d
lt: HTTP įgaliotojo serverio jungties klaida %d

en: Half Operator
lt: Pusiau operatorius

en: Handshake Acknowledged, Sending Login
lt: Pasisveikinimas patvirtintas, siunčiama prisijungimo informacija

en: Hangup
lt: Padėti ragelį

en: Happy
lt: Laimingas

en: Hebrew
lt: Hebrajų kalba

en: Hidden or not logged-in
lt: Pasislėpęs arba neprisijungęs

en: Hide Icon
lt: Paslėpti naudotojo paveiksliuką

en: Hide Joins/Parts
lt: Slėpti pokalbių kambarių narių prisijungimus ir atsijungimus

en: Hide When Offline
lt: Paslėpti, kai neprisijungęs

en: Hide client identity
lt: Slėpti kliento tapatybę

en: Hides extraneous join/part messages.
lt: Slepia šalutines prisijungimų ir atsijungimų žinutes.

en: Highlight _misspelled words
lt: _Paryškinti neteisingai parašytus žodžius

en: Highlight matches
lt: Paryškinti rastus rezultatus

en: Highlighted Message Name Color
lt: Vardo paryškintoje žinutėje spalva

en: Highlighted Messages
lt: Paryškintos žinutės

en: Hindi
lt: Hindi kalba

en: History
lt: Istorija

en: History Plugin Requires Logging
lt: Istorijos papildinys reikalauja žurnalų vedimo

en: Hit 'Enter' to find more rooms of this category.
lt: Paspauskite įvedimo klavišą, kad rastumėte daugiau šios kategorijos kambarių.

en: Homepage
lt: Namų puslapis

en: Hong Kong Chinese
lt: Hongkongo kinų kalba

en: Hopeful
lt: Pilnas vilčių

en: Host Gone
lt: Dingo mazgas

en: Host Name: 	%s
lt: Mazgo vardas:   %s

en: Host Unknown
lt: Nežinomas mazgas

en: Host name
lt: Kompiuterio vardas

en: Hostname
lt: Mazgo vardas

en: Hot
lt: Karštas

en: Humbled
lt: Kuklus

en: Humiliated
lt: Pažemintas

en: Hungarian
lt: Vengrų kalba

en: Hungry
lt: Alkanas

en: Hurt
lt: Sužeistas

en: Hyper Active
lt: Hiperaktyvus

en: Hyperlink Color
lt: Hipersaito spalva

en: Hyperlink color
lt: Hipersaito spalva

en: Hyperlink prelight color
lt: Hipersaito paryškinimo spalva

en: Hyperlink visited color
lt: Aplankyto hipersaito spalva

en: I'dle Mak'er
lt: Neveiklumo meistras

en: I'm not here right now
lt: Manęs šiuo metu nėra

en: IM
lt: Kalbėtis

en: IM Conversation Windows
lt: Pokalbių langai

en: IM With Password
lt: IM su slaptažodžiu

en: IM with Key Exchange
lt: Pokalbiai su raktų apsikeitimu

en: IM with Password
lt: Pokalbiai su slaptažodžiu

en: IP Address
lt: IP adresas

en: IPC Test Client
lt: Testinis IPC klientas

en: IPC Test Server
lt: Testinis IPC serveris

en: IRC Protocol Plugin
lt: IRC protokolo papildinys

en: IRC nick and server may not contain whitespace
lt: IRC vardai ir serverio adresas negali turėti tarpų

en: I_M
lt: _Kalbėtis

en: Icon Error
lt: Paveiksliuko klaida

en: Icon for Chat
lt: Piktograma pokalbiui

en: Icon for Contact/
    Icon for Unknown person
lt: Piktograma kontaktui/
    Piktograma nežinomam asmeniui

en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
lt: Suskleidžia bičiulių sąrašą ir Jūsų pokalbius, kai Jūs pasitraukiate.

en: Iconify on Away
lt: Suskleisti pasitraukiant

en: Ident name
lt: Tapatybės vardas

en: Idle
lt: Neveiklus

en: Idle %dd %dh %02dm
lt: Neveiklus %d d. %d val. %02d min.

en: Idle %dh %02dm
lt: Neveiklus %d val. %02d min.

en: Idle %dm
lt: Neveiklus %d min.

en: Idle Text
lt: Neveiklaus bičiulio tekstas

en: Idle for
lt: Neveiklus jau

en: If user has not spoken in this many minutes
lt: Jei naudotojas nešnekėjo tiek minučių

en: If you look real closely
lt: Jei pažiūrėtumėte tikrai iš arti,

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Ignore incoming format
lt: Ignoruoti gaunamų žinučių formato taikymą

en: Ignored
lt: Ignoruojamas

en: Import Sametime List for Account %s
lt: Importuoti „Sametime“ sąrašą paskyrai %s

en: Import Sametime List...
lt: Importuoti „Sametime“ sąrašą...

en: Import from .anyone
lt: Importuoti iš .anyone

en: Import from .zephyr.subs
lt: Importuoti iš .zephyr.subs

en: Impressed
lt: Nustebintas

en: Improper Addressing
lt: Neteisingas adresavimas

en: In Love
lt: Įsimylėjęs

en: In awe
lt: Apakęs

en: In love
lt: Įsimylėjęs

en: Includes other IM clients' logs in the log viewer.
lt: Žurnalų žiūryklėje parodo ir kitų pokalbių programų žurnalus.

en: Incoming Call
lt: Įeinantis skambutis

en: Incompatible protocol version
lt: Nesuderinama protokolo versija

en: Incorrect Password
lt: Neteisingas slaptažodis

en: Incorrect encoding in authorization
lt: Neteisinga koduotė prieigos suteikime

en: Incorrect password
lt: Neteisingas slaptažodis

en: Incorrect username or password
lt: Neteisingas naudotojo vardas ar slaptažodis

en: Increase Font Size
lt: Padidinti šriftą

en: Indignant
lt: Pasipiktinęs

en: Indisposed
lt: Nelinkęs

en: Indonesian
lt: Indoneziečių kalba

en: Info
lt: Informacija

en: Info for %s
lt: Informacija apie %s

en: Info for Group %s
lt: Informacija apie grupę %s

en: Information
lt: Informacija

en: Information dialog
lt: Informacijos dialogo langas

en: Initializing SSL/TLS
lt: Inicializuojama SSL/TLS

en: Initializing Stream
lt: Inicializuojamas duomenų srautas

en: Initiate Media
lt: Pradėti medijos seansą

en: Initiate _Chat
lt: _Pradėti pokalbį

en: Input
lt: Įvestis

en: Input and Output Settings
lt: Įvesties ir išvesties nustatymai

en: Insert IM Image
lt: Įterpti vaizdą

en: Insert Image
lt: Įterpti vaizdą

en: Insert Link
lt: Įterpti saitą

en: Insert Smiley
lt: Įterpti šypsenėlę

en: Insert c_ount of new messages into window title
lt: į_terpti naujų žinučių skaičių į lango pavadinimą

en: Insert count of new message into _X property
lt: įterpti naujų žinučių skaičių į _X sąvybę

en: Insert in message
lt: Įterpti į žinutę

en: Install Plugin...
lt: Įdiegti papildinį...

en: Instant Messaging
lt: Greitasis bendravimas

en: Instant Messaging Client
lt: Pokalbių klientas

en: Instant messages will only be logged if the "Log all instant messages" preference is enabled.
lt: Skubiosios žinutės įrašomos į žurnalą, jei įjungta nuostata „Rašyti visas skubiąsias žinutes į žurnalą“.

en: Interested
lt: Susidomėjęs

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Internal Server Error
lt: Vidinė serverio klaida

en: Internet Messenger
lt: Pokalbiai internete

en: Intoxicated
lt: Apsvaigintas

en: Invalid Authorization Mechanism
lt: Neteisingas prieigos suteikimo mechanizmas

en: Invalid Directory
lt: Netinkamas aplankas

en: Invalid ID
lt: Neteisingas ID

en: Invalid Namespace
lt: Neteisinga vardų erdvė

en: Invalid Room Handle
lt: Neteisinga kambario rankenėlė

en: Invalid Room Name
lt: Neteisingas kambario pavadinimas

en: Invalid Server
lt: Neteisingas serveris

en: Invalid Server Name
lt: Neteisingas serverio pavadinimas

en: Invalid XML
lt: Neteisingas XML

en: Invalid XMPP ID
lt: Neteisingas XMPP ID

en: Invalid XMPP ID. Domain must be set.
lt: Neteisingas XMPP ID.  Sritis privalo būti nustatyta.

en: Invalid XMPP ID. Username portion must be set.
lt: Netinkamas XMPP ID. Turi būti nurodyta vardo dalis.

en: Invalid authzid
lt: Neteisingas prieigos suteikimo identifikatorius

en: Invalid challenge from server
lt: Neteisingas serverio iššūkis

en: Invalid nickname
lt: Neteisingas vardas

en: Invalid proxy settings
lt: Neteisingi įgaliotojo serverio nustatymai

en: Invalid response from server
lt: Neteisingas atsakas iš serverio

en: Invalid title
lt: Neteisingas pavadinimas

en: Invert
lt: Priešingai

en: Invincible
lt: Nenugalimas

en: Invisible
lt: Nematomas

en: Invitation from: %s
    
    Sent: %s
lt: Kvietimas nuo: %s
    
    Išsiųstas: %s

en: Invitation only
lt: Tik su pakvietimais

en: Invitation to Conversation
lt: Kvietimas į pokalbį

en: Invite
lt: Pakviesti

en: Invite Buddy Into Chat Room
lt: Pakviesti bičiulį į pokalbių kambarį

en: Invite Group to Conference...
lt: Pakviesti grupę į konferenciją...

en: Invite List
lt: Pakvietimų sąrašas

en: Invite message (optional)
lt: Pakvietimo pranešimas (nebūtina)

en: Invite to Conference
lt: Pakviesti į konferenciją

en: Invite to Conference...
lt: Pakviesti į konferenciją...

en: Invite to chat
lt: Pakviesti į pokalbį

en: Invite user to a conference
lt: Pakviesti naudotoją į konferenciją

en: Invite...
lt: Pakviesti...

en: Irish
lt: Airių kalba

en: Is no longer i_dle
lt: ta_mpa veiklus

en: Is no longer idle
lt: tampa veiklus

en: Italian
lt: Italų kalba

en: Italic
lt: Kursyvas

en: Item Not Found
lt: Nerastas elementas

en: Japanese
lt: Japonų kalba

en: Jealous
lt: Pavydus

en: Job Role
lt: Vaidmuo darbe

en: Job Title
lt: Pareigos

en: John Noname
lt: Vardenis Pavardenis

en: Join
lt: Prisijungti

en: Join Chat
lt: Prisijungti prie pokalbių kambario

en: Join Chat...
lt: Prisijungti prie pokalbio...

en: Join Private Group
lt: Prisijungti prie privačios grupės

en: Join a Chat
lt: Prisijungti prie pokalbio

en: Join/Part Hiding
lt: Prisijungimų ir atsijungimų slėpimas

en: Joining %s requires an invitation.
lt: Prisijungimui prie %s būtinas pakvietimas.

en: Jump to markerline
lt: Peršokti prie skirtuko

en: Just logged in
lt: Ką tik prisijungė

en: Just logged out
lt: Ką tik atsijungė

en: Kannada
lt: Kanadų kalba

en: Kannada Translation team
lt: Kanadų kalbos vertimo komanda

en: Kashmiri
lt: Kašmyro

en: Kazakh
lt: Kazachų

en: Key Agreement
lt: Susitarimas dėl raktų

en: Key Agreement Request
lt: Susitarimo dėl raktų prašymas

en: Key Agreement failed
lt: Susitarimas dėl raktų nepavyko

en: Key Exchange failed
lt: Apsikeitimas raktais nepavyko

en: Key Length: 	%d bits
lt: Rakto ilgis, bitais: 	%d

en: Key Pair Generation failed
lt: Raktų poros sukūrimas nepavyko

en: Key agreement cannot be started with yourself
lt: Negalima susitarti dėl raktų su savimi pačiu

en: Key agreement failed
lt: Raktų sutikimas nepavyko

en: Key agreement is already started
lt: Susitarimas dėl raktų jau pradėtas

en: Key agreement request received from %s. Would you like to perform the key agreement?
lt: Susitarimo dėl raktų prašymas gautas iš naudotojo %s. Ar norite susitarti?

en: Key agreement was aborted
lt: Susitarimas dėl raktų buvo nutrauktas

en: Key length
lt: Rakto ilgis

en: Keyboard Shortcuts
lt: Spartieji klavišai

en: Khmer
lt: Khmerų kalba

en: Kicked (%s)
lt: Išspyrė (%s)

en: Kicked by %s (%s)
lt: Išspyrė %s (%s)

en: Kill User
lt: Išmesti naudotoją

en: Killed by %s (%s)
lt: Išmestas naudotojo %s (%s)

en: Korean
lt: Korėjiečių kalba

en: Kurdish
lt: Kurdų kalba

en: Kurdish (Sorani)
lt: Kurdų (Sorani)

en: Lao
lt: Laosiečių kalba

en: Last Known Client
lt: Paskutinis žinomas klientas

en: Last Name
lt: Pavardė

en: Last Said
lt: Paskutinė žinutė

en: Last Seen
lt: Paskutinį kartą matytas

en: Last created window
lt: Paskutiniame sukurtame lange

en: Last name
lt: Pavardė

en: Last name:
lt: Pavardė:

en: Lastlog
lt: Paskutinis žurnalas

en: Lastlog plugin.
lt: „Lastlog“ papildinys.

en: Later
lt: Vėliau

en: Latvian
lt: Latvių

en: Launcher Icon
lt: Leistuko piktograma

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Left
lt: kairėje

en: Left Vertical
lt: vertikalus kairėje

en: Let others see what computer you are using
lt: Leisti kitiems pamatyti, kokiu kompiuteriu Jūs naudojatės

en: Let others see what services you are using
lt: Leisti kitiems pamatyti, kokiomis tarnybomis Jūs naudojatės

en: Lets you send raw input to text-based protocols.
lt: Leidžia Jums tiesiogiai įvesti tekstinių protokolų komandas.

en: Level
lt: Lygis

en: List of %d user:
     | List of %d users:
lt[0]: Sąrašas su %d naudotoju:
lt[1]: Sąrašas su %d naudotojais:
lt[2]: Sąrašas su %d naudotojų:
lt[3]: Sąrašas su %d naudotojų:

en: Listening to music
lt: Klausausi muzikos

en: Lithuanian
lt: Lietuvių kalba

en: Load Buddylist...
lt: Įkelti bičiulių sąrašą...

en: Load buddylist from file...
lt: Įkelti bičiulių sąrašą iš failo...

en: Loads .NET plugins with Mono.
lt: Su Mono įkelia .NET papildinius.

en: Local Buddy List Only
lt: Tik vietinis bičiulių sąrašas

en: Local File:
lt: Vietinis failas:

en: Local Port
lt: Vietinis prievadas

en: Local Time
lt: Vietinis laikas

en: Local server start time: %s
    Local server uptime: %s
    Local server clients: %d
    Local server channels: %d
    Local server operators: %d
    Local router operators: %d
    Local cell clients: %d
    Local cell channels: %d
    Local cell servers: %d
    Total clients: %d
    Total channels: %d
    Total servers: %d
    Total routers: %d
    Total server operators: %d
    Total router operators: %d
lt: Vietinio serverio paleidimo laikas: %s
    Vietinio serverio veikimo laikas: %s
    Vietinio serverio klientai: %d
    Vietinio serverio kanalai: %d
    Vietinio serverio operatoriai: %d
    Vietinio maršruto parinktuvo operatoriai: %d
    Vietinio narvelio klientai: %d
    Vietinio narvelio kanalai: %d
    Vietinio narvelio serveriai: %d
    Iš viso klientų: %d
    Iš viso kanalų: %d
    Iš viso serverių: %d
    Iš viso maršruto parinktuvų: %d
    Iš viso serverio operatorių: %d
    Iš viso maršruto parinktuvų operatorių: %d

en: Locality
lt: Vietovė

en: Localizations
lt: Vertimai

en: Location
lt: Vietovė

en: Log Deletion Failed
lt: Pašalinti žurnalo nepavyko

en: Log Directory
lt: Žurnalų aplankas

en: Log IMs
lt: Į žurnalą rašyti asmeninius pokalbius

en: Log In
lt: Prisijungti

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Log Reader
lt: Žurnalų skaityklė

en: Log _format:
lt: Žurnalo _formatas:

en: Log all _instant messages
lt: Rašyti visus asmeninius pokalbius į žurna_lą

en: Log all _status changes to system log
lt: Ra_šyti visus būsenos pasikeitimus į sistemos žurnalą

en: Log all c_hats
lt: Raš_yti visus pokalbius kambariuose į žurnalą

en: Log chats
lt: Į žurnalą rašyti pokalbius kambariuose

en: Log format
lt: Žurnalo formatas

en: Log status change events
lt: Į žurnalą rašyti būsenos pasikeitimus

en: Logged In
lt: Prisijungęs

en: Logged Off
lt: Atsijungęs

en: Logging
lt: Žurnalų vedimas

en: Logging can be enabled from Tools -> Preferences -> Logging.
    
    Enabling logs for instant messages and/or chats will activate history for the same conversation type(s).
lt: Žurnalų vedimas gali būti įjungtas iš meniu pasirinkus Įrankiai -> Nuostatos -> Žurnalų vedimas.
    
    Žurnalų vedimo įjungimas greitosioms žinutėms ar pokalbiams kambariuose aktyvuos ir jų istoriją.

en: Logging of this conversation failed.
lt: Nepavyko šio pokalbio įrašyti į žurnalą.

en: Logging started. Future messages in this conversation will be logged.
lt: Žurnalų vedimas įjungtas. Būsimos šio pokalbio žinutės bus įvestos į žurnalą.

en: Logging stopped. Future messages in this conversation will not be logged.
lt: Žurnalų vedimas išjungtas. Būsimos šio pokalbio žinutės nebus įvestos į žurnalą.

en: Login Acknowledged
lt: Prisijungimas patvirtintas

en: Login Options
lt: Seanso pradžios parinktys

en: Login Redirected
lt: Prisijungimas nukreiptas kitur

en: Login name
lt: Prisijungimo vardas

en: Logo
lt: Logotipas

en: Lonely
lt: Vienišas

en: Lost
lt: Pasimetęs

en: Lost connection with server: %s
lt: Dingo jungtis su serveriu: %s

en: Loud
lt: Garsiai

en: Louder
lt: Garsiau

en: Loudest
lt: Garsiausiai

en: Lucky
lt: Sėkmingas

en: MOTD for %s
lt: %s MOTD

en: M_ute sounds
lt: Išj_ungti garsus

en: Macedonian
lt: Makedoniečių kalba

en: Mail Checker
lt: Pašto tikrinimas

en: Mail dialog
lt: Pašto dialogo langas

en: Maithili
lt: Maitilių

en: Malay
lt: Malajiečių

en: Malayalam
lt: Malajalių

en: Male
lt: Vyras

en: Male or female
lt: Vyras ar moteris

en: Malformed BOSH URL
lt: Neteisingas BOSH URL adresas

en: Malformed XMPP ID
lt: Neteisingai suformuotas XMPP ID

en: Malicious challenge from server
lt: Piktybinis iššūkis iš serverio

en: Manual
lt: Rankinis

en: Manually
lt: rankiniu būdu

en: Marathi
lt: Maratų

en: Markerline
lt: Skirtukas

en: Master archive is misconfigured
lt: Pagrindinis archyvas yra blogai sukonfigūruotas

en: Maximum Version
lt: Maksimali versija

en: Maximum last-seen difference:
lt: Didžiausias paskutinio pamatymo laiko skirtumas:

en: Maximum response timeout:
lt: Didžiausias atsakymo laukimo laikas:

en: Maximum size:
lt: Didžiausias dydis:

en: Mean
lt: Piktas

en: Media Initiation Failed
lt: Medijos seanso klaida

en: Media error
lt: Media klaida

en: Merge Groups
lt: Sujungti grupes

en: Merge List from Server
lt: Prijungti sąrašą iš serverio

en: Merge and Save List to Server
lt: Prijungti ir išsaugoti sąrašą serveryje

en: Merging these contacts will cause them to share a single entry on the buddy list and use a single conversation window. You can separate them again by choosing 'Expand' from the contact's context menu
lt: Po šių kontaktų suliejimo jie dalinsis bendrą įrašą bičiulių sąraše ir naudos brendrą pokalbių langą.  Galite juos vėl atskirti pasirinkdami „Išskleisti“ kontakto kontekstiniame meniu.

en: Message
lt: Žinutė

en: Message (Nick Said) Text
lt: Žinutės (pasakytas vardas) tekstas

en: Message (optional)
lt: Žinutė (nebūtina)

en: Message Notification
lt: Pranešimai apie žinutes

en: Message Text
lt: Žinutės tekstas

en: Message Timestamp Formats
lt: Žinučių laiko žymių formatai

en: Message could not be sent because the maximum length was exceeded.
lt: Žinutė neišsiųsta, nes viršytas jos didžiausias leistinas ilgis

en: Message could not be sent.
lt: Žinutė nebuvo išsiųsta.

en: Message delivery to %s failed: %s
lt: Žinutės pristatymas gavėjui %s nepavyko: %s

en: Message from %s
lt: Žinutė nuo %s

en: Message of the Day
lt: Dienos žinutė

en: Message received
lt: Gauta žinutė

en: Message received begins conversation
lt: Gauta žinutė, pradedanti pokalbį

en: Message sent
lt: Išsiųsta žinutė

en: Message was not sent, because you are not signed on.
lt: Žinutė neišsiųsta, nes nesate prisijungęs.

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Messaging Menu
lt: Pranešimų meniu

en: Method:
lt: Būdas:

en: Microphone
lt: Mikrofonas

en: Microphone Test
lt: Mikrofono testas

en: Middle Name
lt: Antras vardas

en: Middle mouse button
lt: Vidurinis pelės klavišas

en: Minimi_ze new conversation windows
lt: _Suskleisti naujus pokalbių langus

en: Minimum Version
lt: Minimali versija

en: Minimum input area height in lines:
lt: Mažiausias įvedimo srities aukštis eilutėmis

en: Minutes
lt: Minutės

en: Minutes before changing status
lt: Kiek minučių turi praeiti iki būsenos pakeitimo

en: Misc
lt: Kiti

en: Miscellaneous
lt: Kita

en: Missing protocol plugin for %s
lt: Trūksta %s protokolo papildinio

en: Mobile
lt: Mobilus

en: Mobile Phone
lt: Mobilus telefonas

en: Modify
lt: Keisti

en: Modify Account
lt: Redaguoti paskyrą

en: Modify Buddy Pounce
lt: Redaguoti reakciją į bičiulį

en: Mongolian
lt: Mongolų kalba

en: Mono Plugin Loader
lt: Mono papildinių paleidyklė

en: Mood
lt: Nuotaika

en: Mood Comment
lt: Nuotaikos komentaras

en: Mood Name
lt: Nuotaikos pavadinimas

en: Mood Text
lt: Nuotaikos tekstas

en: Moody
lt: Paniuręs

en: More than one user was found with the same name. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
lt: Rastas daugiau nei vienas naudotojas su tokiu pačiu vardu.  Pasirinkite teisingą naudotoją iš sąrašo, kuris bus įtrauktas į bičiulių sąrašą.

en: More than one user was found with the same public key. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
lt: Rastas daugiau nei vienas naudotojas su tokiu pačiu viešuoju raktu.  Pasirinkite teisingą naudotoją iš sąrašo, kuris bus įtrauktas į bičiulių sąrašą.

en: Mouse Gestures
lt: Pelės gestai

en: Mouse Gestures Configuration
lt: Pelės gestų konfigūracija

en: Move to
lt: Perkelti į

en: Multiple plugins will be unloaded.
lt: Keletas papildinių bus iškelta.

en: Music Messaging
lt: Muzikinės žinutės

en: Music Messaging Configuration
lt: Muzikinių žinučių parinktys

en: Music Messaging Plugin for collaborative composition.
lt: Muzikinių žinučių papildinys kolektyviniam muzikos kūrimui.

en: Music messaging session confirmed.
lt: Muzikinių žinučių seansas patvirtintas.

en: Mute _Sounds
lt: _Išjungti garsus

en: NAME
lt: PAVADINIMAS

en: NSS Preferences
lt: NSS nuostatos

en: N_ew conversations:
lt: Nau_ji pokalbiai:

en: Name
lt: Vardas

en: Name: %s
    Version: %s
    Description: %s
    Author: %s
    Website: %s
    Filename: %s
lt: Pavadinimas: %s
    Versija: %s
    Aprašymas: %s
    Autorius: %s
    Svetainė: %s
    Failo vardas: %s

en: Nepali
lt: Nepalų kalba

en: Nervous
lt: Nervuotas

en: Nested Grouping (experimental)
lt: Įdėtinis grupavimas (eksperimentinis)

en: Nested Subgroup
lt: Įdėtas pogrupis

en: Network
lt: Tinklas

en: Network Statistics
lt: Tinklo statistika

en: Network error.
lt: Tinklo klaida.

en: Network is empty
lt: Tinklas yra tuščias

en: Neutral
lt: Neutralus

en: Never
lt: niekada

en: New Account
lt: Nauja paskyra

en: New Buddy Pounce
lt: Nauja reakcija į bičiulį

en: New Conference
lt: Nauja konferencija

en: New Event
lt: Naujas įvykis

en: New Instant Message
lt: Nauja greitoji žinutė

en: New Line
lt: Nauja eilutė

en: New Mail
lt: Naujas paštas

en: New Person
lt: Naujas asmuo

en: New Pounces
lt: Naujos reakcijos į bičiulį

en: New Version Available
lt: Pasirodė nauja versija

en: New _Message...
lt: Nauja _žinutė...

en: New _mail notifications
lt: Praneši_mai apie naujus laiškus

en: New mail notifications
lt: Pranešimai apie naujus laiškus

en: New password
lt: Naujas slaptažodis

en: New password (again)
lt: Naujas slaptažodis (vėl)

en: New passwords do not match.
lt: Nauji slaptažodžiai nesutampa.

en: New status...
lt: Nauja būsena...

en: New tab
lt: naujoje kortelėje

en: New window
lt: naujame lange

en: New...
lt: Nauja...

en: Next >
lt: Toliau >

en: Nick
lt: Vardas

en: Nick Said
lt: Pasakytas vardas

en: Nick changing not supported in non-MUC chatrooms
lt: Ne MUC kambariuose vardo keitimas nėra palaikomas

en: Nick or channel is temporarily unavailable.
lt: Vardas ar kanalas yra laikinai neprieinamas.

en: Nickname
lt: Vardas

en: Nickname in use
lt: Užimtas vardas

en: No
lt: Ne

en: No Grouping
lt: Be grupavimo

en: No MOTD available
lt: Nėra MOTD

en: No Matches
lt: Nėra atitikimų

en: No Message of the Day available
lt: Dienos žinutės nėra

en: No Proxy
lt: be įgaliotojo serverio

en: No Sound
lt: be garsų

en: No actions available
lt: Veiksmų nėra

en: No codecs found. Install some GStreamer codecs found in GStreamer plugins packages.
lt: Kodekų nerasta.  Įdiekite GStreamer kodekus iš GStreamer papildinių paketų.

en: No codecs left. Your codec preferences in fs-codecs.conf are too strict.
lt: Neliko tinkamų kodekų.  Jūsų kodekų nuostatos fs-codecs.conf faile yra per griežtos.

en: No configuration options for this plugin.
lt: Šis papildinys neturi konfigūruojamų parinkčių.

en: No file transfer session active
lt: Nėra aktyvaus failų perdavimo seanso

en: No logs were found
lt: Žurnalų nerasta

en: No matches
lt: Nėra atitikimų

en: No matching users found
lt: Naudotojų nerasta

en: No message
lt: Žinutės nėra

en: No name
lt: Be vardo

en: No proxy
lt: be įgaliotojo serverio

en: No public key was received
lt: Joks viešasis raktas nebuvo gautas

en: No reason
lt: Priežastis nenurodyta

en: No server statistics available
lt: Nėra prieinamos serverio statistikos

en: No session ID given
lt: Neduotas seanso ID

en: No sounds
lt: be garsų

en: No such channel
lt: Tokio kanalo nėra

en: No such command (in this context).
lt: Šiame kontekste tokios komandos nėra.

en: No such command.
lt: Tokios komandos nėra.

en: No such nick or channel
lt: Nėra tokio vardo ar kanalo

en: No topic is set
lt: Temos nėra

en: No users found
lt: Naudotojų nerasta

en: Non-matching Hosts
lt: Neatitinkantys mazgai

en: None
lt: niekaip

en: None (To pending)
lt: Jokia (laukiama patvirtinimo iš bičiulio)

en: None of your accounts are idle.
lt: Nėra neveiklių paskyrų.

en: Normal
lt: Normaliai

en: Norwegian Nynorsk
lt: Norvegų kalba (nynorsk)

en: Not Acceptable
lt: Nepriimtina

en: Not Allowed
lt: Neleistina

en: Not Authorized
lt: Prieiga nesuteikta

en: Not Supported for NSS < 3.14
lt: Nepalaikoma su NSS < 3.14

en: Not connected to the server
lt: Neprisijungta prie serverio

en: Not implemented yet.
lt: Funkcija dar nerealizuota.

en: Not started
lt: Nepradėta

en: Not supported
lt: Nepalaikoma

en: Note
lt: Pastabos

en: Note: The preference for "New conversations" must be set to "By conversation count".
lt: Pastaba: parinktis „Nauji pokalbiai“ turi būti nustatyta kaip „Pagal pokalbių skaičių.“

en: Notes
lt: Pastabos

en: Notes Address Book Group
lt: „Notes“ adresų knygos grupė

en: Notes Address Book Information
lt: „Notes“ adresų knygos informacija

en: Notes Address Book group results
lt: Grupės iš „Notes“ adresų knygos

en: Notification Methods
lt: Pranešimo būdai:

en: Notification Removal
lt: Baigti pranešimą, kai:

en: Notifies in a conversation window when a buddy goes or returns from away or idle.
lt: Pokalbių lange praneša apie bičiulio pasitraukimą, grįžimą, tapimą veikliu ar neveikliu.

en: Notify Dialog
lt: Informacinis dialogas

en: Notify For
lt: Pranešti apie:

en: Notify When
lt: Informuoti, kai

en: Notify buddies when you are typing
lt: Informuoti bičiulius, kai jiems rašote

en: Notify with a popup when an autoaccepted file transfer is complete
    (only when there's no conversation with the sender)
lt: Pranešti iššokančiu langu, kai baigtas automatiškai priimtas failo perdavimas
    (tik jei nevyko pokalbis su siuntėju)

en: Notify with a toaster when
lt: Informuoti iššokančiu langeliu, kai:

en: Novell GroupWise Messenger Protocol Plugin
lt: Novell GroupWise Messenger protokolo papildinys

en: Now Listening
lt: Dabar klausosi

en: Number of conversations per window
lt: Pokalbių skaičius langui

en: OK
lt: Gerai

en: Occitan
lt: Oksitanų kalba

en: Offended
lt: Nuskriaustas

en: Offering to send %s to %s
lt: Siūloma nusiųsti %s bičiuliui %s

en: Offline
lt: Atsijungęs

en: Offline Buddies
lt: Neprisijungusių bičiulių

en: Offline Message
lt: Atjungta žinutė

en: Offline Message Emulation
lt: Atjungtų žinučių imitavimas

en: Offline Text
lt: Atsijungusio bičiulio tekstas

en: Offline buddies
lt: neprisijungusius bičiulius

en: Old flat format
lt: Senasis plokščias formatas

en: On Mobile
lt: Pasiekiamas mobiliuoju telefonu

en: On unread messages
lt: kai yra neperskaitytų žinučių

en: One Time Password
lt: Vienkartiniai slaptažodžiai

en: One Time Password Support
lt: Vienkartinių slaptažodžių palaikymas

en: One or more messages may have been undeliverable.
lt: Viena ar daugiau žinučių galėjo būti nepristatytos gavėjui.

en: Online
lt: Prisijungęs

en: Online Buddies
lt: Prisijungusių bičiulių

en: Online Services
lt: Tiesioginės tarnybos

en: Online Status
lt: Prisijungimo būsena

en: Online Text
lt: Prisijungusio bičiulio tekstas

en: Online since
lt: Prisijungęs nuo

en: Online/Offline
lt: Prisijungęs/neprisijungęs

en: Online: %d
    Total: %d
lt: Prisijungusių: %d
    Iš viso: %d

en: Only buddies
lt: Tik bičiuliams

en: Only create TinyURL for URLs of this length or greater
lt: Kurti „TinyURL“ tik URL adresams, esantiems bent tokio ilgio arba ilgesniems

en: Only enable for users on the buddy list
lt: Įjungti tik naudotojams iš bičiulių sąrašo

en: Only online
lt: Tik prisijungę

en: Only replace _whole words
lt: Keisti tik _ištisus žodžius

en: Only when available
lt: tik kai esu pasiekiamas

en: Only when docked
lt: tik kai pritvirtintas

en: Only when not available
lt: tik kai esu nepasiekiamas

en: Opacity:
lt: Nepermatomumas:

en: Ope_n an IM window
lt: Atidaryti pokalbių la_ngą

en: Open All Messages
lt: Atidaryti visas žinutes

en: Open File...
lt: Atverti failą...

en: Open Public Key...
lt: Atverti viešąjį raktą...

en: Open _Containing Directory
lt: Atverti _aplanką

en: Open an IM window
lt: Atverti pokalbių langą

en: Open...
lt: Atverti...

en: Operating System
lt: Operacinė sistema

en: Operator
lt: Operatorius

en: Optional information:
lt: Nebūtina informacija:

en: Options
lt: Parinktys

en: Options specific to Pidgin for Windows.
lt: Specifinės Pidgin parinktys Windows operacinei sistemai.

en: Organization
lt: Organizacija

en: Organization Name
lt: Organizacijos pavadinimas

en: Organization Unit
lt: Organizacijos padalinys

en: Organization: 	%s
lt: Organizacija: 	%s

en: Original password
lt: Pradinis slaptažodis

en: Oriya
lt: Orijų

en: Other
lt: Kitas

en: Others talk in chat
lt: Kiti kalba pokalbių kambaryje

en: Out of memory
lt: Trūksta atminties

en: Output
lt: Išvestis

en: Outraged
lt: Supykęs

en: Overwrite
lt: Perrašyti

en: P.O. Box
lt: Abonentinė pašto dėžutė

en: PEM X.509 Certificate Export
lt: PEM X.509 liudijimo eksportas

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
lt: Atsakymas į skimbtelėjimą -- delsa: %lu sek.

en: P_auses while typing
lt: trumpam nustoja raš_yti

en: P_lay a sound
lt: _Groti garsą

en: P_lugin
lt: P_apildinys

en: P_ort:
lt: Prieva_das:

en: P_ounce only when my status is not Available
lt: Reaguoti tik tada, kai aš es_u neprieinamoje būsenoje

en: P_roxy
lt: Ta_rpininkas

en: Pa_ssword:
lt: _Slaptažodis:

en: Paging
lt: Žinutės į pranešimų gaviklį

en: Pashto
lt: Puštūnų kalba

en: Pass_word:
lt: S_laptažodis:

en: Passphrase
lt: Slaptafrazė

en: Passphrase (retype)
lt: Slaptafrazė (pakartoti)

en: Passphrase required
lt: Reikalinga slaptafrazė

en: Passphrases do not match
lt: Slaptafrazės nesutampa

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password (again)
lt: Pakartotas slaptažodis

en: Password Changed
lt: Slaptažodis pakeistas

en: Password has expired
lt: Slaptažodžio galiojimo laikas pasibaigė

en: Password is required to sign on.
lt: Prisijungimui būtinas slaptažoidis.

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Past Translators
lt: Buvę vertėjai

en: Paste as Plain _Text
lt: Įdėti kaip gryną _tekstą

en: Path to save the files in
    (Please provide the full path)
lt: Kelias, kuriame išsaugoti failus
    (Nurodykite pilną kelią)

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Paused while typing
lt: trumpam nustoja rašyti

en: Pauses while typing
lt: trumpam nustoja rašyti

en: Payment Required
lt: Reikalingas apmokėjimas

en: Penguin Pimps
lt: Pingvinai sąvadautojai

en: Performing key exchange
lt: Apsikeičiama raktais

en: Perl Plugin Loader
lt: Perl papildinių paleidyklė

en: Permission denied
lt: Neduotas leidimas

en: Permit User
lt: Leisti naudotoją

en: Persian
lt: Persų kalba

en: Persistent
lt: Pastovus

en: Person enters chat
lt: Asmuo ateina į pokalbių kambarį

en: Person leaves chat
lt: Asmuo palieka pokalbių kambarį

en: Personal Information
lt: Asmeninė informacija

en: Personal Title
lt: Asmens pavadinimas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Photo
lt: Nuotrauka

en: Pidgin Buddylist Theme Editor
lt: Pidgin bičiulių sąrašo apipavidalinimo redaktorius

en: Pidgin Demonstration Plugin
lt: Demonstracinis Pidgin papildinys

en: Pidgin GTK+ Theme Control
lt: Pidgin GTK+ apipavidalinimo parinktys

en: Pidgin Icon Theme Editor
lt: Pidgin piktogramų apipavidalinimo redaktorius

en: Pidgin Instant Messaging Client (required)
lt: Pidgin pokalbių kliento programa (būtina)

en: Pidgin Internet Messenger
lt: Pidgin pokalbiai internete

en: Pidgin Theme Editor
lt: Pidgin apipavidalinimo redaktorius

en: Pidgin Theme Editor.
lt: Pidgin apipavidalinimo redaktorius

en: Pidgin Tooltip
lt: Pidgin mygtukų etiketės

en: Pidgin requires a compatible GTK+ Runtime (which does not appear to be installed).$\rAre you sure you want to skip installing the GTK+ Runtime?
lt: Pidgin reikalauja suderinamumo su GTK+ Runtime (kurio atrodo nėra).$\rAr tikrai norite praleisti GTK+ Runtime diegimą?

en: Pidgin smileys
lt: Pidgin šypsenėlės

en: Ping
lt: Skimbtelėti

en: Ping failed
lt: Nepavyko skimbtelėti

en: Ping reply received from server
lt: Atsakas į skimbtelėjimą gautas iš serverio

en: Ping timed out
lt: Baigėsi skimbtelėjimo laukimo laikas

en: Place Closed
lt: Vieta uždaryta

en: Place tagged
lt: Vieta pažymėta

en: Plain text
lt: Grynasis tekstas

en: Plaintext Authentication
lt: Tapatybės nustatymas grynu tekstu

en: Play
lt: Groti

en: Play a sound
lt: Groti garsą

en: Playful
lt: Žaismingas

en: Please Update the necessary fields.
lt: Pataisykite būtinus laukus.

en: Please enter a buddy to pounce.
lt: Įveskite bičiulį, į kurį reaguoti

en: Please enter a different title for the status.
lt: Prašome įvesti skirtingą pavadinimą šiai būsenai.

en: Please enter a non-empty title for the status.
lt: Įveskite netuščią būsenos pavadinimą.

en: Please enter a topic for the new conference, and an invitation message to be sent to %s
lt: Įveskite naujos konferencijos temą ir pakvietimo žinutę naudotojui %s

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
lt: Prašome įvesti alternatyvųjį vardą ir kitą informaciją apie pokalbių kambarį, kurį norite įtraukti į bičiulių sąrašą.

en: Please enter buddy information.
lt: Įveskite bičiulio informaciją.

en: Please enter the %s channel private group name and passphrase.
lt: Prašom įvesti kanalo %s privačios grupės pavadinimą ir slaptafrazę.

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
lt: Prašome įvesti norimo įterpti saito URL ir aprašymą. Aprašymas nėra būtinas.

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
lt: Prašome įvesti norimo įterpti saito URL.

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
lt: Prašome įvesti atitinkamą informaciją apie pokalbį, prie kurio norite prisijungti

en: Please enter the buddy's username and account type below.
lt: Prašau žemiau įvesti bičiulio naudotojo vardą ir paskyros tipą.

en: Please enter the name of the chat you want to join.
lt: Prašome įvesti vardą pokalbių kambario, prie kurio norite prisijungti.

en: Please enter the name of the group to be added.
lt: Prašome įvesti pridedamos grupės pavadinimą.

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
lt: Prašau įvesti naudotojo, kuriam norite leisti su jumis susisiekti, vardą

en: Please enter the name of the user you wish to block.
lt: Prašau įvesti naudotojo, kurį norite blokuoti, vardą.

en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
lt: Prašom įvesti naudotojo, kurį norite pakviesti, vardą, kartu su neprivaloma pakvietimo žinute.

en: Please enter the new name for %s
lt: Įveskite naują „%s“ vardą

en: Please enter the person's information below.
lt: Prašau žemiau įvesti asmens informaciją.

en: Please enter the username or alias of the person whose info you would like to view.
lt: Įveskite naudotojo vardą arba alternatyvųjį vardą asmens, kurio informaciją Jūs norite pažiūrėti.

en: Please enter the username or alias of the person whose log you would like to view.
lt: Įveskite vardą arba alternatyvųjį vardą asmens, kurio pokalbių žurnalą norite peržiūrėti.

en: Please enter the username or alias of the person you would like to Block/Unblock.
lt: Įveskite vardą arba alternatyvųjį vardą asmens, kurį norite užblokuoti arba nebeblokuoti.

en: Please enter the username or alias of the person you would like to IM.
lt: Įveskite vardą arba alternatyvųjį vardą asmens, su kuriuo norite bendrauti.

en: Please enter your current password and your new password.
lt: Prašome įvesti Jūsų pradinį slaptažodį ir Jūsų naują slaptažodį.

en: Please enter your new password
lt: Prašome įvesti Jūsų naują slaptažodį

en: Please fill out the information below to change your account registration.
lt: Jūsų paskyros registracijos keitimui prašome įvesti informaciją žemiau.

en: Please fill out the information below to register your new account.
lt: Jūsų naujo abonento registravimui prašome įvesti informaciją žemiau.

en: Please open the debug window and try again to see the exact error message.
lt: Prašau atidaryti derinimo langą ir pabandyti vėl, kad pamatytumėte tikslų klaidos pranešimą.

en: Please select the resource of %s to which you would like to send a file
lt: Parinkite %s išteklių, į kurį norite nusiųsti failą

en: Please select the resource of %s with which you would like to start a media session.
lt: Parinkite %s išteklių, su kuriuo norite pradėti medijos seansą.

en: Please select your mood from the list
lt: Iš sąrašo pasirinkite savo nuotaiką

en: Please specify a new nickname for you.
lt: Prašau įvesti naują savo vardą.

en: Please update the necessary fields.
lt: Pataisykite būtinus laukus.

en: Please, enter your search criteria below
lt: Prašome žemiau įvesti, pagal ką ieškosite

en: Please, select who can see your status
lt: Pasirinkite kas gali matyti jūsų būseną

en: Plu_gins
lt: P_apildiniai

en: Plugin Information
lt: Įskiepio informacija

en: Plugin does not implement all required functions (list_icon, login and close)
lt: Papildinys nerealizuoja visų reikalingų funkcijų (list_icon, login ir close)

en: Plugin magic mismatch %d (need %d)
lt: Neatitinka papildinio kontrolinis skaičius %d (turėtų būti %d)

en: Plugin need to be loaded before you can configure it.
lt: Prieš konfigūruojant papildinį, jį reikia įkelti.

en: Plugins
lt: Papildiniai

en: Point values to use for account...
lt: Kiek taškų skiriama paskyrai...

en: Point values to use when...
lt: Kiek taškų skiriama, kai...

en: Policy Violation
lt: Taisyklių pažeidimas

en: Polish
lt: Lenkų kalba

en: Polish popular IM
lt: Populiarus lenkiškas bendravimo tinklas

en: Pop up a notification
lt: Parodyti pranešimo langą

en: Port
lt: Prievadas

en: Ports
lt: Prievadai

en: Portuguese
lt: Portugalų kalba

en: Portuguese-Brazil
lt: Brazilų portugalų kalba

en: Possible Matches
lt: Galimi variantai

en: Postal Code
lt: Pašto indeksas

en: Postal code
lt: Pašto indeksas

en: Pounce Target
lt: Reakcija į

en: Pounce When Buddy...
lt: Reaguoti, kai bičiulis...

en: Pounce on Whom
lt: Į ką reaguoti

en: Pounce only when my status is not Available
lt: Reaguoti tik tada, kai esu neprieinamoje būsenoje

en: Pr_eferences
lt: N_uostatos

en: Pre_view
lt: Pa_klausyti

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Preferred Contact
lt: Labiausiai mėgstamas kontaktas

en: Preferred Language
lt: Labiausiai mėgstama kalba

en: Prepend _string into window title:
lt: p_ridėti eilutę prieš lango pavadinimą:

en: Prepends a newline to displayed message.
lt: Prieš rodomą žinutę įterpia naują eilutę

en: Prepends a newline to messages so that the rest of the message appears below the username in the conversation window.
lt: Įterpia naują eilutę pokalbių lange tarp žinutės autoriaus ir žinutės teksto.

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Privacy
lt: Privatumas

en: Private Key file
lt: Privataus rakto failas

en: Private key file
lt: Privataus rakto failas

en: Pro_tocol:
lt: Pro_tokolas:

en: Process returned error code %d
lt: Procesas grąžino klaidos kodą %d

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Progress
lt: Eiga

en: Protocol
lt: Protokolas

en: Protocol:
lt: Protokolas:

en: Proud
lt: Išdidus

en: Provides SSL support through GNUTLS.
lt: GNUTLS pagalba suteikia SSL palaikymą.

en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
lt: Mozilla NSS pagalba suteikia SSL palaikymą.

en: Provides a variety of ways of notifying you of unread messages.
lt: Siūlo keletą būdų, kaip Jums pranešti apie neperskaitytas žinutes

en: Provides a wrapper around SSL support libraries.
lt: Suteikia apvalkalą SSL palaikymo bibliotekoms

en: Provides access to commonly used gtkrc settings.
lt: Leidžia keisti dažnai naudojamas gtkrc parinktis.

en: Provides alternate buddylist grouping options.
lt: Siūlo papildomus bičiulių sąrašo grupavimo būdus.

en: Provides integration with Evolution.
lt: Suteikia integraciją su Evolution

en: Provides integration with Unity's messaging menu and launcher.
lt: Suteikia integravimą į Unity pranešimų meniu ir leistuką.

en: Provides integration with Unity.
lt: Suteikia Unity integravimą.

en: Provides options specific to Pidgin for Windows, such as buddy list docking.
lt: Leidžia keisti Pidgin parinktis, kurios yra specifinės Windows operacinėje sistemoje, pavyzdžiui, bičiulių sąrašo lango pritvirtinimą.

en: Provides support for loading Tcl plugins
lt: Suteikia galimybę įkelti Tcl papildinius

en: Provides support for loading perl plugins.
lt: Suteikia galimybę įkelti Perl papildinius.

en: Provides support for mouse gestures
lt: Leidžia naudoti pelės gestus

en: Proxy
lt: Įgaliotasis serveris

en: Proxy Server
lt: Įgaliotasis serveris

en: Proxy _type:
lt: Įgaliotojo serverio _tipas:

en: Proxy preferences are configured in GNOME preferences
lt: Įgaliotojo serverio nustatymai nustatyti GNOME nustatymuose

en: Proxy t_ype:
lt: Įgaliotojo serverio _tipas:

en: Psychic Mode
lt: Aiškiaregystė

en: Psychic mode for incoming conversation
lt: Išankstinis įeinančių žinučių numatymas

en: PubSub Collection
lt: „PubSub Collection“

en: PubSub Leaf
lt: „PubSub Leaf“

en: Public Key Babbleprint
lt: Viešojo rakto žodinis kontrolinis kodas

en: Public Key Babbleprint:
    %s
lt: Viešojo rakto žodinė kontrolinė suma:
    %s

en: Public Key Fingerprint
lt: Viešojo rakto kontrolinis kodas

en: Public Key Fingerprint:
    %s
lt: Viešojo rakto kontrolinė suma:
    %s

en: Public Key Information
lt: Viešojo rakto informacija

en: Public Key file
lt: Viešojo rakto failas

en: Public _IP:
lt: Viešas _IP:

en: Public key authentication
lt: Tapatybės nustatymas viešuoju raktu

en: Public key file
lt: Viešojo rakto failas

en: Publish status (note: everyone may watch you)
lt: Skelbti būseną (pastaba: bet kas galės Jus stebėti)

en: Punjabi
lt: Pandžabų kalba

en: Purple Person
lt: (nežinomas vardas)

en: Purple's D-BUS server is not running for the reason listed below
lt: Purple D-BUS serveris nėra paleistas dėl žemiau pateiktos priežasties

en: Question dialog
lt: Klausimo dialogo langas

en: Quiet
lt: Tyliai

en: Quieter
lt: Tyliau

en: Quietest
lt: Tyliausiai

en: R_aise conversation window
lt: P_akelti pokalbių langą

en: Raise psychic conversations
lt: Pakelti nujaučiamų pokalbių langus

en: Raw
lt: Neapdorota įvestis

en: Re-enable
lt: Aktyvuoti vėl

en: Re-enable Account
lt: Iš naujo aktyvuoti paskyrą

en: Re-initializing Stream
lt: Iš naujo inicializuojamas duomenų srautas

en: Re-read gtkrc files
lt: Iš naujo įkelti gtkrc failus

en: Real Name
lt: Tikras vardas

en: Real Name: 	%s
lt: Asmenvardis: 	%s

en: Real name
lt: Tikras vardas

en: Really delete certificate for %s?
lt: Ar tikrai pašalinti %s liudijimą?

en: Realm
lt: Sritis

en: Received
lt: Gautas

en: Received %s's public key. Would you like to accept this public key?
lt: Gautas naudotojo %s viešasis raktas.  Ar norite priimti šį viešąjį raktą?

en: Received %s's public key. Your local copy does not match this key. Would you still like to accept this public key?
lt: Gautas naudotojo %s viešasis raktas.  Jūsų vietinė kopija nesutampa su šiuo raktu.  Ar vis tiek norite priimti šį viešąjį raktą?

en: Received Message Name Color
lt: Vardo spalva gaunamose žinutėse

en: Received Messages
lt: Gautos žinutės

en: Received invalid data on connection with server
lt: Jungtimi su serveriu gauti neteisingi duomenys.

en: Receiving
lt: Gaunama

en: Recipient Unavailable
lt: Gavėjas neprieinamas

en: Reconnect
lt: Jungtis iš naujo

en: Recurring
lt: Pasikartojanti reakcija

en: Region
lt: Regionas

en: Register
lt: Registruotis

en: Register New Account at %s
lt: Registruoti naują paskyrą %s

en: Register New XMPP Account
lt: Registruoti naują XMPP abonentą

en: Registration Error
lt: Registravimo klaida

en: Registration Failed
lt: Registracija nepavyko

en: Registration Required
lt: Rekalinga registracija

en: Registration Successful
lt: Sėkminga registracija

en: Registration error
lt: Registracijos klaida

en: Registration from %s successfully removed
lt: Sėkmingai išsiregistruota iš %s

en: Registration of %s@%s successful
lt: %s@%s registracija sėkminga

en: Registration to %s successful
lt: Registracija prie %s sėkminga

en: Reject
lt: Atmesti

en: Relaxed
lt: Atsipalaidavęs

en: Relay Server (TURN)
lt: Perdavimo serveris (TURN)

en: Release Notification
lt: Pranešimas apie laidą

en: Relieved
lt: Palengvėjęs

en: Remaining
lt: Liko

en: Remember pass_word
lt: P_risiminti slaptažodį

en: Remember password
lt: Prisiminti slaptažodį

en: Remorseful
lt: Atgailaujantis

en: Remote Connection Failed
lt: Nuotolinė jungtis nepavyko

en: Remote Server Not Found
lt: Nuotolinis serveris nerastas

en: Remote Server Timeout
lt: Nuotolinio serverio laukimo laikas baigėsi

en: Remote disconnected
lt: Kitas naudotojas atsijungė

en: Remote host closed connection.
lt: Nutolęs mazgas uždarė jungtį.

en: Remotely Stored Buddy List
lt: Nutolusiai saugomas bičiulių sąrašas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove Al_l
lt: Paša_linti visus

en: Remove Buddy
lt: Pašalinti bičiulį

en: Remove Buddy List window transparency on focus
lt: Aktyvavus bičiulių sąrašo langą pašalinti jo permatomumą

en: Remove Chat
lt: Pašalinti pokalbių kambarį

en: Remove Contact
lt: Pašalinti kontaktą

en: Remove Custom Icon
lt: Pašalinti specialų naudotojo paveiksliuką

en: Remove Group
lt: Pašalinti grupę

en: Remove IM window transparency on focus
lt: Aktyvavus pokalbių langą pašalinti jo permatomumą

en: Remove on switch to conversation ta_b
lt: kai pers_ijungiama į pokalbio kortelę

en: Remove when _typing in conversation window
lt: rašo_ma į pokalbių langą

en: Remove when a _message gets sent
lt: iš_siunčiama žinutė

en: Remove when conversation window _gains focus
lt: pokalbių _langas tampa veikiamasis

en: Remove when conversation window _receives click
lt: spragtelėjama ant pokalbių la_ngo

en: Removing this contact will also remove all the buddies in the contact
lt: Šio kontakto pašalinimas taip pat pašalins ir visus bičiulius jame

en: Removing this group will also remove all the buddies in the group
lt: Šios grupės pašalinimas taip pat pašalins ir visus bičiulius joje

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
lt: Pakeičia tekstą išsiunčiamose žinutėse pagal naudotojo sukurtas taisykles.

en: Reply time from %s: %lu seconds
lt: Atsakymo laikas iš %s: %lu sek.

en: Report Idle time
lt: Rodyti neveiklumo laiką

en: Request Dialog
lt: Užklausos dialogas

en: Requesting %s's attention...
lt: Prašoma %s dėmesio...

en: Require encryption
lt: Reikalauti šifravimo

en: Required parameters not passed in
lt: Neperduoti reikalingi parametrai

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Reset Formatting
lt: Atstatyti formato taikymą

en: Reset IM Key
lt: Atstatyti IM raktą

en: Reset Permanent
lt: Atšaukti pastovumą

en: Reset Private Channel
lt: Atšaukti kanalo privatumą

en: Reset Secret Channel
lt: Atšaukti kanalo slaptumą

en: Reset Topic Restriction
lt: Atšaukti temos apribojimą

en: Resize incoming custom smileys
lt: Keisti įeinančių pasirinktinių šypsenėlių dydį

en: Resolver process exited without answering our request
lt: Adresų keitiklio procesas baigė darbą neatsakęs į mūsų užklausą

en: Resource
lt: Išteklius

en: Resource Conflict
lt: Išteklių konfliktas

en: Resource Constraint
lt: Išteklių apribojimas

en: Response Probability:
lt: Atsakymo tikimybė:

en: Restless
lt: Nenuilstantis

en: Restrict the number of conversations per windows, optionally separating IMs and Chats
lt: Apriboja pokalbių skaičių viename lange ir gali suskirstyti asmeninius pokalbius ir pokalbius kambariuose į atskirus langus

en: Restricted XML
lt: Apribotas XML

en: Resubscribe
lt: Prisiregistruoti iš naujo

en: Resuming detached session failed. Press Reconnect to create new connection.
lt: Atskirto seanso pratęsimas nepavyko. Paspauskite „Jungtis iš naujo", kad sukurtumėte naują jungtį.

en: Resuming session
lt: Pratęsiamas seansas

en: Ret_urns from away
lt: su_grįžta

en: Retired Crazy Patch Writers
lt: Atsistadydinę pakvaišę pataisų rašytojai

en: Retired Developers
lt: Buvę kūrėjai

en: Retrieve subscriptions from server
lt: Gauti registracijas iš serverio

en: Retrieving...
lt: Gaunama...

en: Returned from being away
lt: sugrįžta iš pasišalinimo

en: Returned from being idle
lt: sugrįžta iš neveiklumo

en: Returns from away
lt: sugrįžta

en: Right
lt: dešinėje

en: Right Vertical
lt: vertikalus dešinėje

en: Right click for more options.
lt: Spustelėkite dešinįjį pelės mygtuką kitų parinkčių rodymui.

en: Right mouse button
lt: Dešinysis pelės klavišas

en: Right-click for more unread messages...
lt: Spustelėkite dešinį pelės mygtuką, kad pamatytumėte kitas neperskaitytas žinutes...

en: Robot
lt: Robotas

en: Rockin'
lt: Pavarantis

en: Role
lt: Vaidmuo

en: Roles:
lt: Vaidmenys:

en: Romanian
lt: Rumunų kalba

en: Room Configuration Error
lt: Kambario konfigūracijos klaida

en: Room List
lt: Kambarių sąrašas

en: Room _List
lt: Ka_mbarių sąrašas

en: Roomlist
lt: Kambarių sąrašas

en: Run the command in a terminal
lt: Vykdyti komandą terminale

en: Russian
lt: Rusų kalba

en: SASL authentication failed
lt: SASL atpažinimas nepavyko

en: SASL authentication failed: %s
lt: SASL tapatybės atpažinimas nepavyko: %s

en: SASL authentication failed: Initializing SASL failed.
lt: SASL tapatybės atpažinimas nepavyko: inicijuoti SASL nepavyko.

en: SASL authentication failed: No worthy authentication mechanisms found.
lt: SASL tapatybės nustatyti nepavyko: nerasta tinkamų tapatybės nustatymo mechanizmų.

en: SASL authentication failed: No worthy mechanisms found
lt: SASL atpažinimas nepavyko: nerasta tinkamų mechanizmų

en: SASL authentication failed: Server does not support SASL authentication.
lt: SASL tapatybės nustatyti nepavyko: serveris nepalaiko SASL tapatybės nustatymo.

en: SASL error: %s
lt: SASL klaida: %s

en: SILC Protocol Plugin
lt: SILC protokolo papildinys

en: SIP connect server not specified
lt: Nenurodytas SIP prisijungimo serveris

en: SIP usernames may not contain whitespaces or @ symbols
lt: SIP naudotojų vardai negali turėti matomų tarpų arba „@“ simbolių

en: SIP/SIMPLE Protocol Plugin
lt: SIP/SIMPLE protokolo papildinys

en: SSL
lt: SSL protokolo palaikymas

en: SSL Certificate Error
lt: SSL liudijimo klaida

en: SSL Certificate Verification
lt: SSL liudijimo patikra

en: SSL Connection Failed
lt: SSL prisijungimas nepavyko

en: SSL FAQs
lt: DUK apie SSL

en: SSL Handshake Failed
lt: SSL pasisveikinimas nepavyko

en: SSL Host Certificate
lt: SSL mazgo liudijimas

en: SSL Peers Cache
lt: SSL partnerių podėlis

en: SSL Servers
lt: SSL serveriai

en: SSL peer presented an invalid certificate
lt: SSL partneris pristatė neteisingą liudijimą

en: SSL support unavailable
lt: Nėra SSL palaikymo

en: ST_UN server:
lt: ST_UN Serveris:

en: S_end To
lt: _Siųsti paskyrai

en: S_hortcut text:
lt: _Susiejimo tekstas:

en: Sad
lt: Liūdnas

en: Sametime Administrator Announcement
lt: „Sametime“ administratoriaus skelbimas

en: Sametime ID
lt: „Sametime“ identifikatorius

en: Sarcastic
lt: Sarkastiškas

en: Satisfied
lt: Patenkintas

en: Save
lt: Įrašyti

en: Save Buddylist...
lt: Išsaugoti bičiulių sąrašą...

en: Save Conversation
lt: Įrašyti pokalbį

en: Save Debug Log
lt: Įrašyti derinimo žurnalą

en: Save File
lt: Įrašyti failą

en: Save File...
lt: Įrašyti failą...

en: Save Icon
lt: Įrašyti naudotojo paveiksliuką

en: Save Icon As...
lt: Įrašyti naudotojo paveiksliuką kaip...

en: Save Image
lt: Įrašyti vaizdą

en: Save buddylist to file...
lt: Išsaugoti bičiulių sąrašą faile...

en: Save buddylist...
lt: Išsaugoti bičiulių sąrašą...

en: Save messages sent to an offline user as pounce.
lt: Išsaugo žinutes, išsiųstas atsijungusiems bičiuliams, kaip reakcijas į juos.

en: Save offline messages in pounce
lt: Išsaugoti atjungtas žinutes reakcijoje

en: Save password
lt: Išsaugoti slaptažodį

en: Saved Statuses
lt: Išsaugotos būsenos

en: Saved statuses...
lt: Išsaugotos būsenos...

en: Saved...
lt: Įrašyta...

en: Score Editor Path
lt: Partitūrų redaktoriaus kelias

en: Scroll/Search:
lt: Slinkti/ieškoti:

en: Seamonkey
lt: SeaMonkey

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search Directory
lt: Ieškoti aplanke

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Search for Users...
lt: Ieškoti naudotojų...

en: Search for XMPP users
lt: Ieškoti XMPP naudotojų

en: Search for a user
lt: Ieškoti naudotojo

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Search results for '%s'
lt: „%s“ paieškos rezultatai

en: Secure File Transfer
lt: Saugus failų perdavimas

en: Secure Internet Live Conferencing (SILC) Protocol
lt: SILC papildinys

en: See Other Host
lt: Aplankykite kitą mazgą

en: Select Background Color
lt: Pasirinkti fono spalvą

en: Select Buddy
lt: Pasirinkti bičiulį

en: Select Buddy Icon
lt: Pasirinkti bičiulio paveiksliuką

en: Select Color
lt: Pasirinkite spalvą

en: Select Color for %s
lt: Pasirinkite sąsajos elemento „%s“ spalvą

en: Select Folder...
lt: Pasirinkite aplanką...

en: Select Font
lt: Pasirinkti šriftą

en: Select Font for %s
lt: Pasirinkite sąsajos elemento „%s“ šriftą

en: Select Interface Font
lt: Pasirinkite sąsajos šriftą

en: Select Notes Address Book
lt: Pasirinkite „Notes“ adresų knygos grupę

en: Select Text Color
lt: Pasirinkti teksto spalvą

en: Select User
lt: Pasirinkite naudotoją

en: Select a PEM certificate
lt: Pasirinkite PEM liudijimą

en: Select a Resource
lt: Parinkite išteklių

en: Select a chat for buddy: %s
lt: Pasirinkite pokalbių kambarį bičiuliui %s

en: Select a conference from the list below to send an invite to user %s. Select "Create New Conference" if you'd like to create a new conference to invite this user to.
lt: Pasirinkite konferenciją iš sąrašo žemiau, į kurią kviesite naudotoją %s.  Pasirinkite „Sukurti naują konferenciją“, jei norite sukurti naują konferenciją ir į ją pakviesti šį naudotoją.

en: Select a conference server to query
lt: Pasirinkite konferencijų serverį užklausai

en: Select a file
lt: Pasirinkite failą

en: Select a person from your address book below, or add a new person.
lt: Pasirinkite asmenį iš Jūsų adresų knygos arba sukurkite naują asmens įrašą.

en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
lt: Pasirinkti asmenį iš Jūsų adresų knygos, prie kurio pridėti šį bičiulį, arba sukurti naują asmenį.

en: Select a theme that you would like to use from the lists below.
    New themes can be installed by dragging and dropping them onto the theme list.
lt: Pasirinkite temą kurią naudosite.
    Naujas temas galite įdiegti, atvilkę ir numetę jas į šį langą.

en: Select a user directory to search
lt: Pasirinkite naudotojų aplanką paieškai

en: Select all accounts that buddies should be auto-added to.
lt: Pasirinkite visas paskyras, į kurias bičiuliai turėtų būti pridedami automatiškai.

en: Select an XMPP server to query
lt: Pasirinkite XMPP serverį užklausai

en: Select an action
lt: Pasirinkite veiksmą

en: Select color
lt: Pasirinkite spalvą

en: Select correct user
lt: Pasirinkite teisingą naudotoją

en: Select plugin to install
lt: Pasirinkite papildinį įdiegimui

en: Select the debug filter level.
lt: Pasirinkite derinimo informacijos filtravimo lygį.

en: Selecting this disables graphical emoticons.
lt: Išjungia grafines šypsenėles

en: Send Attention
lt: Siųsti dėmesį

en: Send Button
lt: Siuntimo mygtukas

en: Send Email
lt: Nusiųsti el. laišką

en: Send File
lt: Siųsti failą

en: Send IM...
lt: Rašyti žinutę...

en: Send Instant Message
lt: Siųsti žinutę

en: Send Message
lt: Nusiųsti žinutę

en: Send TEST Announcement
lt: Nusiųsti „TEST“ skelbimą

en: Send To
lt: Kam siųsti

en: Send a _message
lt: Nusiųsti _žinutę

en: Send a message
lt: Nusiųsti žinutę

en: Send and receive raw XMPP stanzas.
lt: Siųsti ir gauti neapdorotas XMPP strofas.

en: Send image file
lt: Nusiųsti kaip failą

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Sending
lt: Siunčiama

en: Sending Handshake
lt: Siunčiamas pasisveikinimas

en: Sends a _message
lt: i_šsiunčia žinutę

en: Sends a message
lt: išsiunčia žinutę

en: Senior Contributor/QA
lt: Vyresnysis bendradarbis/kokybės kontrolė

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Sent Message Name Color
lt: Vardo spalva išsiunčiamose žinutėse

en: Sent Messages
lt: Išsiųstos žinutės

en: Sent a message
lt: nusiuntė žinutę

en: Separate IM and Chat windows
lt: Atskiruose asmeninių pokalbių ir pokalbių kambarių languose

en: Separate IM and Chat windows when placing by number
lt: Talpinant pagal skaičių atskirti asmeninių pokalbių ir pokalbių kambarių langus

en: Serbian
lt: Serbų kalba

en: Serbian Latin
lt: Serbų lotynų

en: Serious
lt: Rimtas

en: Server
lt: Serveris

en: Server Information
lt: Serverio informacija

en: Server Instructions: %s
lt: Serverio instrukcijos: %s

en: Server Overloaded
lt: Serveris perkrautas

en: Server Statistics
lt: Serverio statistika

en: Server address
lt: Serverio adresas

en: Server closed the connection
lt: Serveris uždarė jungtį

en: Server does not exist
lt: Serveris neegzistuoja

en: Server does not support service discovery
lt: Serveris nepalaiko servisų suradimo

en: Server does not use any supported authentication method
lt: Serveris nenaudoja jokio Pidgin palaikomo tapatybės nustatymo metodo

en: Server doesn't support blocking
lt: Serveris nepalaiko blokavimo

en: Server may require plaintext authentication over an unencrypted stream
lt: Serveris gali pareikalauti gryno teksto tapatybės patvirtinimo naudojant nešifruotą srautą

en: Server name request
lt: Serverio vardo užklausa

en: Server port
lt: Serverio prievadas

en: Server requires TLS/SSL, but no TLS/SSL support was found.
lt: Serveris reikalauja TLS/SSL prisijungimui, bet TLS/SSL palaikymas nerastas.

en: Server requires plaintext authentication over an unencrypted stream
lt: Serveris reikalauja tapatybės nustatymo grynu tekstu nekoduojamame duomenų sraute

en: Server signoff
lt: Serverio atjungimas

en: Server thinks authentication is complete, but client does not
lt: Serveris mano jog tapatybės patvirtinimas baigtas, bet klientas taip nemano

en: Service Discovery
lt: Servisų suradimas

en: Service Unavailable
lt: Paslauga neteikiama

en: Set
lt: Nustatyti

en: Set Account Idle Time
lt: Nustatyti abonento neveiklumo laiką

en: Set Alias
lt: Nustatyti alternatyvųjį vardą

en: Set Autoaccept Setting
lt: Nustatyti automatinį priėmimą

en: Set Custom Icon
lt: Nustatyti specialų paveiksliuką

en: Set Custom Icon...
lt: Nustatyti specialų naudotojo paveiksliuką...

en: Set IM Password
lt: Nustatyti IM slaptažodį

en: Set Idle Time for All Accounts
lt: Nustatyti neveiklumo laiką visoms paskyroms

en: Set Nickname...
lt: Nustatyti vardą...

en: Set Permanent
lt: Nustatyti pastovumą

en: Set Private Channel
lt: Nustatyti kanalo privatumą

en: Set Secret Channel
lt: Nustatyti kanalo slaptumą

en: Set Topic Restriction
lt: Nustatyti temos apribojimą

en: Set URGENT for the terminal window.
lt: Nustatyti „URGENT“ požymį terminalo langui.

en: Set User Info
lt: Nustatyti naudotojo informaciją

en: Set User Info...
lt: Nustatyti naudotojo informaciją...

en: Set User Limit
lt: Nustatyti naudotojų skaičiaus ribą

en: Set User Nickname
lt: Nustatyti naudotojo vardą

en: Set _Mood...
lt: Nustatyti _nuotaiką...

en: Set as buddy icon
lt: Naudoti kaip naudotojo paveiksliuką

en: Set privacy for:
lt: Nustatyti privatumo parinktis naudotojui:

en: Set user limit on channel. Set to zero to reset user limit.
lt: Nustatyti kanalo naudotojų skaičiaus ribą.  Nulio reikšmė pašalina ribą.

en: Set window manager "_URGENT" hint
lt: nustatyti langų tvarkytuvės „_URGENT“ patarimą

en: Shocked
lt: Šokiruotas

en: Shortcut
lt: Klavišų seka

en: Shortcut Text
lt: Sekos klavišų kombinacija

en: Shortcuts
lt: Nuorodos

en: Shortcuts for starting Pidgin
lt: Pidgin paleidimo nuorodos

en: Show
lt: Rodyti

en: Show All
lt: Viską rodyti

en: Show Buddy _List
lt: _Rodyti bičiulių sąrašą

en: Show Custom Smileys
lt: Rodyti nestandartines šypsenėles

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
lt: Rodyti pokalbius ir kambarius languose su kor_telėmis

en: Show Idle Time
lt: Rodyti neveiklumo laikus

en: Show Offline Buddies
lt: Rodyti neprisijungusius bičiulius

en: Show Public Key
lt: Rodyti viešąjį raktą

en: Show Timestamps
lt: Rodyti laiko žymas

en: Show When Offline
lt: Rodyti, kai neprisijungęs

en: Show _detailed information
lt: Ro_dyti smulkią informaciją

en: Show _elapsed time for unread conversations in messaging menu
lt: Pranešimų meniu rodyti kiek _laiko jau yra neskaitytų pranešimų

en: Show _formatting on incoming messages
lt: Gaunamas žinutes rodyti su _formatavimu

en: Show close b_utton on tabs
lt: Rodyti _uždarymo mygtuką ant kortelių

en: Show dates in...
lt: Rodyti datas...

en: Show number of _unread messages for conversations in messaging menu
lt: Pranešimų meniu rodyti _neskaitytų pranešimų skaičių

en: Show number of unread _messages on launcher icon
lt: Leistuko piktogramoje rodyti neskaitytų _pranešimų skaičių

en: Show number of unread co_nversations on launcher icon
lt: Leistuko _piktogramoje rodyti neskaitytų pranešimų skaičių

en: Show status to:
lt: Rodyti būseną:

en: Show when offline
lt: Rodyti, kai neprisijungęs

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
lt: Parodo neseniai įrašytus pokalbius naujuose pokalbiuose.

en: Shy
lt: Drovus

en: Si_gns on
lt: pr_isijungia

en: Sick
lt: Sergantis

en: Signals Test
lt: Signalų testas

en: Signed off
lt: atsijungia

en: Signed on
lt: prisijungia

en: Signs o_ff
lt: atsi_jungia

en: Signs off
lt: atsijungia

en: Signs on
lt: prisijungia

en: Silence threshold:
lt: Tylos slenkstis:

en: Simple Plugin
lt: Paprastas papildinys

en: Simplified Chinese
lt: Supaprastinta kinų kalba

en: Sindhi
lt: Sindų

en: Single-use Certificate Verification
lt: Vienkartinio liudijimo patikra

en: Sinhala
lt: Sinhalų kalba

en: Size
lt: Dydis

en: Sleepy
lt: Mieguistas

en: Slovak
lt: Slovakų kalba

en: Slovenian
lt: Slovėnų kalba

en: Small
lt: Mažos

en: Smaller versions of the default smileys
lt: Mažesnės numatytųjų šypsenėlių versijos

en: Smile!
lt: Šypsokis!

en: Smiley
lt: Šypsenėlė

en: Smiley Theme:
lt: Šypsenėlių tema:

en: Someone says your name in a chat
lt: Kas nors pokalbyje pasako Jūsų vardą

en: Someone says your username in chat
lt: Kas nors pokalbyje pasako Jūsų vardą

en: Someone speaks in a chat
lt: Kas nors parašo į pokalbį

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Sound Command
    (%s for filename)
lt: Garso komanda:
    (%s reiškia failo vardą)

en: Sound Events
lt: Garsai ir veiksmai

en: Sound Method
lt: Garso grojimo būdas:

en: Sound Options
lt: Garso parinktys

en: Sound Preferences
lt: Garsų nuostatos

en: Sound Selection
lt: Garso išrinkimas

en: Sound Theme:
lt: Garsų tema:

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
lt: Garso k_omanda:
    (%s reiškia failo vardą)

en: Sounds
lt: Garsai

en: Sounds when conversation has _focus
lt: Groti _garsus, kai pokalbio langas yra veikiamasis

en: Sounds when conversation has focus
lt: Groti garsus, kai pokalbio langas yra veikiamasis

en: Spanish
lt: Ispanų kalba

en: Speakers
lt: Garsiakalbiai

en: Specify a hostname
lt: Įveskite mazgo vardą

en: Speed
lt: Greitis

en: Speed:
lt: Greitis:

en: Spellchecking Support
lt: Rašybos tikrinimo palaikymas

en: Spontaneous
lt: Spontaniškas

en: Spooky
lt: Vaiduokliškas

en: Start Menu
lt: pradiniame meniu

en: Started typing
lt: pradeda rašyti

en: Starting Services
lt: Paleidžiami servisai

en: Starting transfer of %s from %s
lt: Pradedamas %s gavimas iš %s

en: Starts _typing
lt: pradeda rašy_ti

en: Starts typing
lt: pradeda rašyti

en: Startup
lt: Paleidimas

en: State
lt: Valstija

en: Statistics Configuration
lt: Statistikos parinktys

en: Status
lt: Būsena

en: Status / Idle
lt: Būsenos ir neveiklumas

en: Status Icon Theme:
lt: Būsenos piktogramų tema:

en: Status Icons
lt: Būsenų piktogramos

en: Status Selector
lt: Būsenos rinkiklis

en: Status Text
lt: Būsenos tekstas

en: Status at Startup
lt: Būsena programos paleidimo metu

en: Status for %s
lt: Paskyros %s būsena

en: Status to a_pply at startup:
lt: Programos paleidimo metu nustatyti būseną:

en: Status:
lt: Būsena:

en: Statuses
lt: Būsenos

en: Stop
lt: Sustabdyti

en: Stopped Typing
lt: Nustota rinkti tekstą

en: Stopped typing
lt: nustoja rinkti tekstą

en: Stops t_yping
lt: nustoja raš_yti

en: Stops typing
lt: nustoja rašyti

en: Store notes on particular buddies.
lt: Saugo pastabas apie konkrečius bičiulius.

en: Stored Image
lt: Įrašytas vaizdas

en: Stored Image. (that'll have to do for now)
lt: Įrašytas paveiksliukas. (kol kas reikia tenkintis tuo)

en: Stream Error
lt: Duomenų srauto klaida

en: Street Address
lt: Adresas

en: Stressed
lt: Stresuotas

en: Strikethrough
lt: Perbraukimas

en: Strong
lt: Stiprus

en: Subject
lt: Tema

en: Subscription
lt: Registracija

en: Subscription Required
lt: Reikalinga registracija

en: Substatus
lt: Smulkesnė būsena

en: Support for Spellchecking.  (Internet connection required for installation)
lt: Rašybos tikrinimo palaikymas.  (Diegimui būtina interneto jungtis)

en: Supported debug options are: plugins version
lt: Palaikomos derinimo parinktys: plugins version

en: Supported debug options are: plugins, version
lt: Palaikomos derinimo parinktys: plugins version

en: Supports
lt: Palaiko

en: Surprised
lt: Nustebęs

en: Swahili
lt: Suahilių kalba

en: Swedish
lt: Švedų kalba

en: Synchronize List with Server
lt: Suvienodinti sąrašą su serveriu

en: Syntax Error:  You typed the wrong number of arguments to that command.
lt: Sintaksės klaida: Jūs įvedėte neteisingą argumentų skaičių tai komandai.

en: System Log
lt: Sistemos žurnalas

en: System Messages
lt: Sisteminės žinutės

en: System Shutdown
lt: Sistemos sustabdymas

en: System Tray Icon
lt: Piktograma sistemos juostelėje

en: System events will only be logged if the "Log all status changes to system log" preference is enabled.
lt: Sisteminiai įvykiai įrašomi į žurnalą, jei įjungta nuostata „Rašyti visus būsenos pasikeitimus į sistemos žurnalą“.

en: T.M.Thanh and the Gnome-Vi Team
lt: T.M. Thanh ir Gnome-Vi komanda

en: TLS/SSL Versions
lt: TLS/SSL Versijos

en: T_CP Port:
lt: T_CP prievadas:

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Tamil
lt: Tamilų kalba

en: Tatar
lt: Totorių

en: Tcl Plugin Loader
lt: Tcl papildinių paleidyklė

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Telephone Number
lt: Telefonas

en: Telugu
lt: Telugu kalba

en: Temporarily Hide From
lt: Laikinai paslėpti nuo

en: Temporary Authentication Failure
lt: Laikina prieigos suteikimo nesėkmė

en: Terminal
lt: Terminalas

en: Test
lt: Testuoti

en: Test plugin IPC support, as a client.
lt: Patikrina papildinių IPC palaikymą klientams.

en: Test plugin IPC support, as a client. This locates the server plugin and calls the commands registered.
lt: Patikrina papildinių IPC palaikymą klientams.  Suranda IPC serverio papildinį ir iškviečia registruotas komandas.

en: Test plugin IPC support, as a server.
lt: Patikrina papildinių IPC palaikymą serveriams.

en: Test plugin IPC support, as a server. This registers the IPC commands.
lt: Patikrina papildinių IPC palaikymą serveriams. Priregistruoja IPC komandas.

en: Test to see that all signals are working properly.
lt: Testas, skirtas nustatyti, ar visi signalai veikia teisingai.

en: Test to see that all ui signals are working properly.
lt: Testas, skirtas nustatyti, ar visi sąsajos signalai veikia teisingai.

en: Tests the ciphers that ship with libpurple.
lt: Testuoja su „libpurple“ pateikiamus šifrus.

en: Tests to see that most things are working.
lt: Patikrina, ar dauguma dalykų veikia

en: Text Replacements
lt: Teksto pakeitimai

en: Text replacement
lt: Teksto pakeitimas

en: Thai
lt: Tajų kalba

en: Thankful
lt: Dėkingas

en: That buddy is not on the same protocol as this chat.
lt: Tas bičiulis nenaudoja to paties protokolo kaip šis pokalbių kambarys.

en: That command doesn't work on this protocol.
lt: Ta komanda neveikia šiame protokole.

en: That command only works in IMs, not chats.
lt: Ta komanda veikia tik asmeniniuose pokalbiuose, o ne pokalbių kambariuose.

en: That command only works in chats, not IMs.
lt: Ta komanda veikia tik pokalbių kambariuose, o ne asmeniniuose pokalbiuose.

en: That file already exists
lt: Toks failas jau yra

en: The %s buddy is not present in the network
lt: Bičiulio %s nėra tinkle

en: The %s buddy is not trusted
lt: Bičiulis %s nėra patikimas

en: The 'Manual' browser command has been chosen, but no command has been set.
lt: Pasirinkta 'Rankinė' naršyklės komanda, tačiau komanda nenustatyta.

en: The BOSH connection manager terminated your session.
lt: BOSH jungčių tvarkytuvė nutraukė jūsų sesiją.

en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
lt: Mažiau knisantis IRC protokolo papildinys

en: The IRC server received a message it did not understand.
lt: IRC serveris gavo nesuprantamą pranešimą.

en: The IRC server's local time is:
lt: IRC serverio vietinis laikas yra:

en: The Music Messaging Plugin allows a number of users to simultaneously work on a piece of music by editing a common score in real-time.
lt: Muzikinių žinučių papildinys leidžia keliems naudotojams vienu metu kurti tą patį muzikinį kūrinį redaguojant tą pačią partitūrą.

en: The SIP/SIMPLE Protocol Plugin
lt: SIP/SIMPLE protokolo papildinys

en: The account has disconnected and you are no longer in this chat. You will automatically rejoin the chat when the account reconnects.
lt: Paskyra atsijungė, todėl jūs nebedalyvaujate šiame pokalbyje.  Kai bus prisijungta su šia paskyra iš naujo, jūs automatiškai grįšite į šį pokalbį.

en: The account has disconnected and you are no longer in this chat. You will be automatically rejoined in the chat when the account reconnects.
lt: Paskyra atsijungė, todėl jūs nebedalyvaujate šiame pokalbyje.  Kai bus prisijungta su šia paskyra iš naujo, jūs automatiškai grįšite į šį pokalbį.

en: The account's protocol cannot be changed while it is connected to the server.
lt: Kol paskyra prijungta prie serverio pakeisti paskyros protokolo neįmanoma.

en: The account's username cannot be changed while it is connected to the server.
lt: Kol paskyra prijungta prie serverio pakeisti paskyros naudotojo vardo neįmanoma.

en: The background color for the buddy list
lt: Bičiulių sąrašo fono spalva

en: The background color of a collapsed group
lt: Suskleistos grupės fono spalva

en: The background color of a contact or chat
lt: Fono spalva kontaktui arba pokalbiui

en: The background color of an expanded group
lt: Išskleistos grupės fono spalva

en: The browser command "%s" is invalid.
lt: Neteisinga naršyklės komanda „%s“.

en: The buddy with the <i>largest score</i> is the buddy who will have priority in the contact.
lt: Bičiulis su <i>daugiausia taškų</i> turės kontakto pirmenybę.

en: The call has been terminated.
lt: Skambutis buvo baigtas.

en: The certificate chain presented is invalid.
lt: Pateikta neteisinga liudijimų grandinė.

en: The certificate claims to be from "%s" instead. This could mean that you are not connecting to the service you believe you are.
lt: Liudijimas iš tikrųjų priklauso „%s“.  Galbūt jūs jungiatės ne prie tos paslaugos, prie kurios manote, kad jungiatės.

en: The certificate for %s could not be validated.
lt: %s liudijimas negalėjo būti patikrintas.

en: The certificate has been revoked.
lt: Liudijimas buvo atšauktas.

en: The certificate has expired and should not be considered valid.  Check that your computer's date and time are accurate.
lt: Liudijimo galiojimas baigėsi, jo negalima laikyti tinkamu.  Įsitikinkite jog jūsų kompiuterio laikas ir data tinkamai nustatyti.

en: The certificate is not trusted because no certificate that can verify it is currently trusted.
lt: Liudijimu nepasitikima, nes liudijimas kuris gali jį patikrinti yra nepatikimas.

en: The certificate is not valid yet.  Check that your computer's date and time are accurate.
lt: Liudijimas dar negalioja.  Įsitikinkite jog jūsų kompiuterio data ir laikas tinkamai nustatyti.

en: The certificate is self-signed and cannot be automatically checked.
lt: Liudijimas yra pasirašytas paties jo savininko.  Jis negali būti automatiškai patikrintas.

en: The certificate presented is not issued to this domain.
lt: Pateiktasis liudijimas yra skirtas ne šiam srities vardui.

en: The color to use for the typing notification
lt: Spalva pranešimui apie pašnekovo renkamą žinutę

en: The command used to handle "aim" URLs, if enabled.
lt: Komanda „aim“ universaliųjų adresų apdorojimui, jei aktyvuota.

en: The command used to handle "gg" URLs, if enabled.
lt: Komanda „gg“ universaliųjų adresų apdorojimui, jei aktyvuota.

en: The command used to handle "icq" URLs, if enabled.
lt: Komanda „icq“ universaliųjų adresų apdorojimui, jei aktyvuota.

en: The command used to handle "irc" URLs, if enabled.
lt: Komanda „irc“ universaliųjų adresų apdorojimui, jei aktyvuota.

en: The command used to handle "sip" URLs, if enabled.
lt: Komanda „sip“ universaliųjų adresų apdorojimui, jei aktyvuota.

en: The command used to handle "xmpp" URLs, if enabled.
lt: Komanda „xmpp“ universaliųjų adresų apdorojimui, jei aktyvuota.

en: The default Pidgin buddy list theme
lt: Numatytoji Pidgin bičiulių sąrašo tema

en: The default Pidgin sound theme
lt: Numatytoji Pidgin garsų tema

en: The default Pidgin status icon theme
lt: Numatytoji Pidgin būsenos piktogramų tema

en: The evolution executable was not found in the PATH.
lt: Vykdomasis Evolution failas nerastas PATH kintamajame.

en: The file '%s' is too large for %s.  Please try a smaller image.
lt: Failas „%s“ yra per didelis %s.  Pabandykite su mažesniu paveiksliuku.

en: The file was saved as %s.
lt: Failas įrašytas vardu %s.

en: The following are the results of your search
lt: Toliau yra Jūsų paieškos rezultatai

en: The following error has occurred loading %s: %s
lt: Įkeliant %s įvyko klaida: %s

en: The following error has occurred:
lt: Įvyko klaida:

en: The following plugins will be unloaded.
lt: Šie papildiniai bus iškelti.

en: The font to use for the typing notification
lt: Šriftas pranešimui apie pašnekovo renkamą žinutę

en: The handler for "aim" URLs
lt: Komanda „aim“ universaliųjų adresų apdorojimui

en: The handler for "gg" URLs
lt: Komanda „aim“ universaliųjų adresų apdorojimui

en: The handler for "icq" URLs
lt: Komanda „icq“ universaliųjų adresų apdorojimui

en: The handler for "irc" URLs
lt: Komanda „irc“ universaliųjų adresų apdorojimui

en: The handler for "sip" URLs
lt: Komanda „sip“ universaliųjų adresų apdorojimui

en: The handler for "xmpp" URLs
lt: Komanda „xmpp“ universaliųjų adresų apdorojimui

en: The identifier '%s' did not match any Notes Address Book groups in your Sametime community.
lt: Identifikatorius „%s“ neatitiko jokių „Notes“ adresų knygos grupių Jūsų „Sametime“ bendruomenėje.

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community.
lt: Identifikatorius „%s“ neatitiko jokių naudotojų Jūsų „Sametime“ bendruomenėje.

en: The identifier '%s' did not match any users in your Sametime community. This entry has been removed from your buddy list.
lt: Identifikatorius „%s“ neatitiko jokių naudotojų Jūsų „Sametime“ bendruomenėje.  Šis įrašas pašalintas iš Jūsų bičiulių sąrašo.

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following Notes Address Book groups. Please select the correct group from the list below to add it to your buddy list.
lt: Identifikatorius „%s“ gali nurodyti bet kurią iš žemiau esančių „Notes“ adresų knygos grupių. Pasirinkite iš žemiau esančio sąrašo grupę, kurią norite įtraukti į savo bičiulių sąrašą.

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. Please select the correct user from the list below to add them to your buddy list.
lt: Rastas daugiau nei vienas naudotojas su tokiu pačiu identifikatoriumi „%s“.  Pasirinkite norimą naudotoją iš žemiau esančio sąrašo, kuris bus įtrauktas į bičiulių sąrašą.

en: The identifier '%s' may possibly refer to any of the following users. You may add these users to your buddy list or send them messages with the action buttons below.
lt: Identifikatorius „%s“ gali nurodyti bet kurį iš žemiau esančių naudotojų.  Galite įtraukti šiuos naudotojus į savo bičiulių sąrašą arba nusiųsti jiems žinutes žemiau esančių mygtukų pagalba.

en: The installer is already running.
lt: Diegimo programa jau paleista.

en: The layout of icons, name, and status of the buddy list
lt: Piktogramų, vardų ir būsenos pranešimų išdėstymas bičiulių sąraše

en: The message is too large.
lt: Žinutė per ilga.

en: The nickname "%s" is already being used.
lt: Pokalbių kambario vardas „%s“ jau užimtas.

en: The plugin could not be unloaded now, but will be disabled at the next startup.
lt: Šiuo metu papildinio iškelti nepavyko, bet jis bus išjungtas sekančio Pidgin paleidimo metu.

en: The remote user is not present in the network any more
lt: Nuotolinio naudotojo nebėra tinkle

en: The remote user is waiting key agreement on:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
lt: Nuotolinis naudotojas laukia susitarimo dėl raktų
    nuotoliniame mazge: %s
    nuotoliniame prievade: %d

en: The required fields are underlined.
lt: Privalomi laukai yra pabraukti.

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
lt: Reikalautas papildinys %s nerastas. Prašome įdiegti šį papildinį ir bandyti iš naujo.

en: The required plugin %s was unable to load.
lt: Reikalauto papildinio %s nepavyko įkelti.

en: The rest of the messages will be saved as pounces. You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounce' dialog.
lt: Likusios žinutės bus išsaugotos kaip reakcija į bičiulį.  Galite keisti arba ištrinti šią reakciją dialoge „Reakcijos į bičiulius“.

en: The selected account is not online.
lt: Pasirinktoji paskyra nėra prisijungusi.

en: The selected file is not a valid plugin.
lt: Pasirinktasis failas nėra tikras papildinys.

en: The server could not access the directory
lt: Serveris negalėjo kreiptis į aplanką

en: The server is unavailable; try again later
lt: Serveris neprieinamas; pabandykite vėliau vėl

en: The specified word already exists in the correction list.
lt: Toks žodis jau yra pataisymų sąraše.

en: The text information for a buddy's status
lt: Teksto informacija bičiulio būklei

en: The text information for when a buddy has an unread message
lt: Tekstas, kai bičiulis yra gavęs neperskaitytą žinutę

en: The text information for when a buddy is away
lt: Tekstas, kai bičiulis yra pasišalinęs

en: The text information for when a buddy is idle
lt: Tekstas, kai bičiulis yra neveiklus

en: The text information for when a buddy is offline
lt: Tekstas, kai bičiulis yra atsijungęs

en: The text information for when a buddy is online
lt: Tekstas, kai bičiulis yra prisijungęs

en: The text information for when a chat has an unread message that mentions your nickname
lt: Tekstas, kai pokalbis turi neperskaitytą žinutę, kuri mini jūsų vardą

en: The text information for when a contact is expanded
lt: Tekstas, kai kontaktas išskleidžiamas

en: The text information for when a group is collapsed
lt: Tekstas, kai grupė suskleidžiama

en: The text information for when a group is expanded
lt: Tekstas, kai grupė išskleidžiama

en: The text-shortcut for the smiley
lt: Šypsenėlės klavišų seka

en: The topic for %s is: %s
lt: Kanalo %s tema: %s

en: The topic is: %s
lt: Tema: %s

en: The uninstaller could not find registry entries for Pidgin.$\rIt is likely that another user installed this application.
lt: Išdiegimo programa nerado Pidgin registro įrašų.$\rTikėtina, kad progama buvo įdiegta kito naudotojo.

en: The user has blocked you
lt: Naudotojas Jus užblokavo

en: The user is either offline or you are blocked
lt: Naudotojas yra atsijungęs arba Jūs esate užblokuotas

en: Theme Selections
lt: Temos pasirinkimas

en: Theme failed to copy.
lt: Nepavyko nukopijuoti apipavidalinimo.

en: Theme failed to load.
lt: Nepavyko įkelti apipavidalinimo.

en: Theme failed to unpack.
lt: Nepavyko išpakuoti apipavidalinimo.

en: Themes
lt: Temos

en: There are no protocol plugins installed.
lt: Neįdiegtas nė vienas protokolo papildinys.

en: There are no users matching your search criteria.
lt: Nėra naudotojų kurie atitiktų paieškos kriterijus.

en: There is no MOTD associated with this connection.
lt: Nėra su šia jungtimi susieto MOTD.

en: There is no Message of the Day associated with this connection
lt: Nėra susietos su šia jungtimi dienos žinutės

en: There is no application configured to open this type of file.
lt: Jokia programa nėra sukonfigūruota atverti šio tipo failą.

en: There was a conflict in running the command:
lt: Komandos vykdymo metu įvyko konfliktas

en: Thirsty
lt: Ištroškęs

en: This chat name is already in use
lt: Toks pokalbių kambario vardas jau yra vartojamas

en: This conference has been closed. No more messages can be sent.
lt: Ši konferencija uždaryta. Daugiau žinučių siųsti negalima.

en: This evaluation version does not allow more than ten users to log in at one time
lt: Ši laikinoji versija neleidžia daugiau kaip dešimčiai naudotojų prisijungti tuo pačiu metu

en: This information is visible to all contacts on your contact list, so choose something appropriate.
lt: Ši informacija matoma visiems naudotojams jūsų kontaktų sąraše, todėl pasirinkite ką nors tinkamo.

en: This is a really cool plugin that does a lot of stuff:
    - It tells you who wrote the program when you log in
    - It reverses all incoming text
    - It sends a message to people on your list immediately when they sign on
lt: Tai yra tikrai kietas papildinys, mokantis daug ką daryti:
    - jis Jums pasako, kas parašė programą, kai prisijungiate;
    - jis apsuka visą gaunamą tekstą
    - jis nusiunčia žinutę Jūsų bičiuliams iškart, kai jie prisijungia.

en: This is how your outgoing message text will appear when you use protocols that support formatting.
lt: Šitaip atrodys Jūsų išsiunčiamų žinučių tekstas protokoluose, palaikančiuose formato taikymą.

en: This plugin allows the user to customize conversation and logging message timestamp formats.
lt: Šis papildinys leidžia naudotojui pasirinkti pokalbių ir žurnalų žinučių laiko žymių formatus.

en: This plugin cannot be loaded because it was not built with X11 support.
lt: Nepavyko įkelti šio papildinio, nes jis sukonstruotas be X11 palaikymo.

en: This plugin has not defined an ID.
lt: Šis papildinys nenustatė ID

en: This plugin hides join/part messages in large rooms, except for those users actively taking part in a conversation.
lt: Šis papildinys paslepia prisijungimų ir atsijungimų žinutes dideliuose kambariuose, išskyrus tų naudotojų, kurie aktyviai dalyvauja pokalbyje.

en: This plugin is useful for debugging XMPP servers or clients.
lt: Šis įskiepis naudingas XMPP serverių ar klientų derinimui.

en: This plugin is useful for registering with legacy transports or other XMPP services.
lt: Šis papildinys naudingas registravimuisi su senais transporto protokolais ar kitais XMPP servisais.

en: This protocol does not support chat rooms.
lt: Šis protokolas nepalaiko pokalbių kambarių.

en: This protocol does not support fetching the public alias.
lt: Šis protokolas nepalaiko viešos tapatybės gavimo.

en: This protocol does not support setting a public alias.
lt: Šis protokolas nepalaiko viešos tapatybės nustatymo.

en: This room is not capable of being configured
lt: Šis kambarys neturi konfigūravimo galimybės

en: This smiley is disabled because a custom smiley exists for this shortcut:
     %s
lt: Ši šypsenėlė yra išjungta, nes šiai klavišų sekai jau yra tinkinta šypsenelė:
    %s

en: This theme has no available smileys.
lt: Šis apipavidalinimas neturi šypsenėlių.

en: Thread creation failure: %s
lt: Nepavyko sukurti gijos: %s

en: Threshold:
lt: Slenkstis:

en: Time Elapsed:
lt: Praėjo laiko:

en: Time Remaining:
lt: Liko laiko:

en: Time Response
lt: Laiko atsakas

en: Timeout during key agreement
lt: Baigėsi susitarimo dėl raktų laukimo laikas

en: Timestamp
lt: Laiko žymos

en: Timestamp Format Options
lt: Laiko žymių formato parinktys

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Timezone (UTC)
lt: Laiko juosta (UTC)

en: TinyURL
lt: „TinyURL“

en: TinyURL (or other) address prefix
lt: „TinyURL“ (ar kitos tarnybos) adreso prefiksas

en: TinyURL for above: %s
lt: Aukščiau esančiam TinyURL: %s

en: TinyURL plugin
lt: „TinyURL“ papildinys

en: Tired
lt: Pavargęs

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title already in use.  You must choose a unique title.
lt: Toks pavadinimas jau yra.  Privalote pasirinkti unikalų pavadinimą.

en: To
lt: bičiulio patvirtinta

en: To add the buddy you must import his/her public key. Press Import to import a public key.
lt: Norėdami pridėti bičiulį, privalote importuoti jo viešąjį raktą.  Tam paspauskite „Importuoti...“.

en: Toaster plugin
lt: Iššokančių langelių papildinys

en: Toggle Tag
lt: Perjungti žymę

en: Top
lt: viršuje

en: Topic
lt: Tema

en: Topic for %s set by %s at %s on %s
lt: Tema %s nustatė %s %s %s

en: Topic too long
lt: Tema per ilga

en: Topic:
lt: Tema:

en: Tor/Privacy (SOCKS5)
lt: Tor/Privatumas (SOCKS5)

en: Total Buddies
lt: Iš viso bičiulių

en: Total log size:
lt: Viso žurnalo dydis:

en: Traditional Chinese
lt: Tradicinė kinų kalba

en: Transfer of file %s complete
lt: Failo %s perdavimas baigtas

en: Transfer of file <A HREF="file://%s">%s</A> complete
lt: Failo <A HREF=\"file://%s\">%s</A> perdavimas baigtas

en: Transparency
lt: Permatomumas

en: True if the command specified in the "command" key should handle "aim" URLs.
lt: „True“, jeigu komanda, nurodyta „command“ rakte, turi apdoroti „aim“ universaliuosius adresus.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "gg" URLs.
lt: „True“, jeigu komanda, nurodyta „command“ rakte, turi apdoroti „gg“ universaliuosius adresus.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "icq" URLs.
lt: „True“, jeigu komanda, nurodyta „command“ rakte, turi apdoroti „icq“ universaliuosius adresus.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "irc" URLs.
lt: „True“, jeigu komanda, nurodyta „command“ rakte, turi apdoroti „irc“ universaliuosius adresus.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "sip" URLs.
lt: „True“, jeigu komanda, nurodyta „command“ rakte, turi apdoroti „sip“ universaliuosius adresus.

en: True if the command specified in the "command" key should handle "xmpp" URLs.
lt: „True“, jeigu komanda, nurodyta „command“ rakte, turi apdoroti „xmpp“ universaliuosius adresus.

en: True if the command used to handle this type of URL should be run in a terminal.
lt: „True“, jeigu komanda, turinti apdoroti šio tipo universaliuosius adresus, turi būti leidžiama terminale.

en: Tune Album
lt: Dainos albumas

en: Tune Artist
lt: Dainos atlikėjas

en: Tune Comment
lt: Dainos komentaras

en: Tune Genre
lt: Dainos žanras

en: Tune Time
lt: Dainos laikas

en: Tune Title
lt: Dainos pavadinimas

en: Tune Track
lt: Dainos takelis

en: Tune URL
lt: Dainos URL

en: Tune Year
lt: Dainos metai

en: Turkish
lt: Turkų kalba

en: Type
lt: Rūšis

en: Type a user to block.
lt: Įveskite naudotoją, kurį blokuojate, vardą.

en: Type a user you permit to contact you.
lt: Įveskite naudotojo, kuriam leidžiate su jumis susisiekti, vardą

en: Type the host name for this certificate.
lt: Įveskite mazgo, kuriam skirtas šis liudijimas, vardą

en: Type the host name this certificate is for.
lt: Įveskite mazgo, kuriam skirtas šis liudijimas, vardą

en: Typing
lt: Renkamas tekstas

en: Typing Notification Color
lt: Pranešimo apie renkamą žinutę spalva

en: Typing notification color
lt: Pranešimo apie pašnekovo renkamą žinutę spalva

en: Typing notification font
lt: Pranešimo apie pašnekovo renkamą žinutę šriftas

en: URI Handlers
lt: URI doroklės

en: Ubuntu Georgian Translators
lt: Ubuntu vertėjai į gruzinų kalbą

en: Ukranian
lt: Ukrainiečių

en: Un-Ignore
lt: Nebeignoruoti

en: Un-hide From
lt: Nustoti slėpti nuo

en: Un_block
lt: _Nebeblokuoti

en: Unable to add %s to deny list (%s).
lt: Nepavyko įtraukti %s į draudimo sąrašą (%s).

en: Unable to add %s to permit list (%s).
lt: Nepavyko įtraukti %s į leidimo sąrašą (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list (%s).
lt: Negalima pridėti %s į Jūsų bičiulių sąrašą (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list. Error creating folder in server side list (%s).
lt: Nepavyko įtraukti naudotojo %s į Jūsų bičiulių sąrašą. Aplanko kūrimo serverio sąraše klaida (%s).

en: Unable to add group
lt: Nepavyko pridėti grupės

en: Unable to add group: group exists
lt: Nepavyko pridėti grupės: ji jau yra

en: Unable to add group: group not found
lt: Negalima pridėti grupės: ji nerasta

en: Unable to add user
lt: Nepavyko pridėti naudotojo

en: Unable to add user to privacy list (%s).
lt: Nepavyko įtraukti naudotojo į privatumo sąrašą (%s).

en: Unable to add user: user not found
lt: Negalima pridėti naudotojo: jis nerastas

en: Unable to affiliate user %s as "%s"
lt: Naudotojui %s negalima priskirti statuso „%s“

en: Unable to allocate enough memory to hold the contents from %s.  The web server may be trying something malicious.
lt: Negalima išskirti pakankamai atminties %s turinio saugojimui.  Galbūt
    žiniatinklio serveris tyčia bando padaryti kažką blogo.

en: Unable to ban user %s
lt: Negalima uždrausti naudotojui %s prisijungti prie kanalo

en: Unable to buzz, because %s does not support it or does not wish to receive buzzes now.
lt: Nepavyko pazyzti, nes %s to nepalaiko arba nenori gauti zyzimų.

en: Unable to buzz, because %s might be offline.
lt: Negalima pazyzti, nes %s gali būti neprisijungęs/-usi.

en: Unable to buzz, because there is nothing known about %s.
lt: Negalima pazyzti, nes nieko nežinoma apie naudotoją %s.

en: Unable to canonicalize password
lt: Nepavyko kanonizuoti slaptažodžio

en: Unable to canonicalize username
lt: Nepavyko kanonizuoti naudotojo vardo

en: Unable to change server side privacy settings (%s).
lt: Nepavyko pakeisti privatumo nuostatų serveryje (%s).

en: Unable to configure
lt: Negalima konfigūruoti

en: Unable to connect
lt: Negalima prisijungti

en: Unable to connect to %s
lt: Nepavyko prisijungti prie %s

en: Unable to connect to %s: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie %s: %s

en: Unable to connect to server. Please enter the address of the server to which you wish to connect.
lt: Negalima prisijungti prie serverio.  Prašome įvesti serverio, prie kurio norite prisijungti, adresą.

en: Unable to connect: %s
lt: Nepavyko prisijungti: %s

en: Unable to create SILC key pair
lt: Negalima sukurti SILC raktų poros

en: Unable to create conference (%s).
lt: Nepavyko sukurti konferencijos (%s).

en: Unable to create connection
lt: Nepavyko sukurti jungties

en: Unable to create listen socket
lt: Nepavyko sukurti jungties klausymuisi

en: Unable to create new resolver process
lt: Negalima sukurti naujo DNS adresų keitiklio proceso

en: Unable to create socket: %s
lt: Nepavyko sukurti jungties: %s

en: Unable to detect ActiveTCL installation. If you wish to use TCL plugins, install ActiveTCL from http://www.activestate.com
lt: Nepavyko rasti įdiegto „ActiveTCL“.  Jei norite naudoti TCL papildinius, įdiekite „ActiveTCL“ iš http://www.activestate.com

en: Unable to display the search results.
lt: Negalima parodyti paieškos rezultatų.

en: Unable to establish SSL connection
lt: Nepavyko sukurti SSL jungties

en: Unable to establish a connection with the server
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio

en: Unable to establish a connection with the server: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio: %s

en: Unable to establish connection with the local mDNS server.  Is it running?
lt: Nepavyko prisijungti su vietiniu mDNS serveriu.  Ar jis paleistas?

en: Unable to find Issuer Certificate
lt: Nepavyko rasti sertifikato išdavėjo

en: Unable to initialize SILC Client connection
lt: Nepavyko inicijuoti SILC kliento prisijungimo

en: Unable to initialize SILC protocol
lt: Nepavyko inicijuoti SILC protokolo

en: Unable to initiate media with %s: invalid JID
lt: Nepavyko pradėti medijos seanso su %s: neteisingas JID

en: Unable to initiate media with %s: not subscribed to user presence
lt: Nepavyko pradėti medijos seanso su %s: nėra registracijos prie šio naudotojo buvimo informacijos

en: Unable to initiate media with %s: resource is not online
lt: Nepavyko pradėti medijos seanso %s: resursas neprieinamas

en: Unable to initiate media with %s: user is not online
lt: Nepavyko pradėti medijos seanso su %s, nes jis neprisijungęs

en: Unable to invite user (%s).
lt: Negalima pakviesti naudotojo (%s).

en: Unable to kick user %s
lt: Negalima išspirti naudotojo %s

en: Unable to listen for incoming IM connections
lt: Nepavyko sukurti klausymo prievado įeinančioms greitųjų žinučių jungtims

en: Unable to load SILC key pair
lt: Nepavyko įkelti SILC raktų poros

en: Unable to load SILC key pair: %s
lt: Nepavyko įkelti SILC raktų poros: %s

en: Unable to load the plugin
lt: Papildinio įkelti nepavyko

en: Unable to load your plugin.
lt: Nepavyko įkelti Jūsų nurodyto papildinio.

en: Unable to login: %s
lt: Nepavyko prisijungti: %s

en: Unable to move user %s to folder %s in the server side list. Error while creating folder (%s).
lt: Nepavyko perkelti naudotojo %s į aplanką %s serverio sąraše. Aplanko kūrimo klaida (%s).

en: Unable to open URL
lt: Negalima atverti URL

en: Unable to open URL: the 'Manual' browser command seems invalid.
lt: Nepavyko atverti URL: „Manual“ naršyklės komanda netinkama

en: Unable to open a listening port.
lt: Nepavyko atverti prievado klausymui.

en: Unable to open file.
lt: Negalima atidaryti failo.

en: Unable to parse response from HTTP proxy: %s
lt: Nepavyko apdoroti HTTP įgaliotojo serverio atsakymo: %s

en: Unable to ping user %s
lt: Nepavyko skimbtelėti naudotojui %s

en: Unable to read from network
lt: Negalima skaityti iš tinklo

en: Unable to read from socket
lt: Nepavyko skaityti iš jungties

en: Unable to remove %s from privacy list (%s).
lt: Nepavyko pašalinti %s iš privatumo sąrašo (%s).

en: Unable to resolve hostname
lt: Nepavyko gauti IP adreso pagal mazgo vardą

en: Unable to resolve hostname: %s
lt: Nepavyko nustatyti adreso: %s

en: Unable to save icon file to disk.
lt: Negalima įrašyti naudotojo paveiksliuko failo į diską.

en: Unable to save new account
lt: Nepavyko įrašyti naujos paskyros

en: Unable to send email
lt: Negalima išsiųsti el. laiško

en: Unable to send file to %s, invalid JID
lt: Negalima nusiųsti failo naudotojui %s, nes neteisingas JID

en: Unable to send file to %s, not subscribed to user presence
lt: Negalima siųsti failo naudotojui %s, nes jis neįtrauktas į bičiulių sąrašą

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
lt: Negalima siųsti failo naudotojui %s, nes jo kliento programa nepalaiko failų perdavimo

en: Unable to send file to %s, user is not online
lt: Negalima nusiųsti failo naudotojui %s, nes jis neprisijungęs

en: Unable to send message (%s).
lt: Negalima išsiųsti žinutės (%s).

en: Unable to send message to %s.
lt: Negalima išsiųsti žinutės naudotojui %s.

en: Unable to send message to %s. Could not create the conference (%s).
lt: Negalima išsiųsti žinutės naudotojui %s. Nepavyko sukurti konferencijos (%s).

en: Unable to send message to %s:
lt: Negalima išsiųsti žinutės naudotojui %s:

en: Unable to send message.
lt: Negalima išsiųsti žinutės.

en: Unable to send message. Could not create the conference (%s).
lt: Nepavyko išsiųsti žinutės. Nepavyko sukurti konferencijos (%s).

en: Unable to send message. Could not get details for user (%s).
lt: Neįmanoma išsiųsti pranešimo. Nepavyko gauti naudotojo detalių (%s).

en: Unable to send message:
lt: Negalima išsiųsti žinutės:

en: Unable to send message: The message is too large.
lt: Negalima išsiųsti žinutės: ji per ilga.

en: Unable to send request to resolver process
lt: Nepavyko išsiųsti užklausos DNS adresų keitiklio procesui

en: Unable to send the message, the conversation couldn't be started.
lt: Negalima išsiųsti žinutės ir pradėti pokalbio.

en: Unable to send to chat %s,%s,%s
lt: Nepavyko išsiųsti žinutės į pokalbių kambarį %s,%s,%s

en: Unable to set role "%s" for user: %s
lt: Nepavyko nustatyti vaidmens „%s“ naudotojui: %s

en: Unable to uninstall the currently installed version of Pidgin. The new version will be installed without removing the currently installed version.
lt: Nepavyko išdiegti anksčiau įdiegtos Pidgin versijos.  Nauja versija bus įdiegta neišdiegus senosios.

en: Unable to validate certificate
lt: Nepavyko patikrinti liudijimo

en: Unable to write to network
lt: Negalima rašyti į tinklą

en: Unblock
lt: Nebeblokuoti

en: Undefined
lt: Neapibrėžtas

en: Undefined Condition
lt: Neapibrėžta sąlyga

en: Underline
lt: Pabraukimas

en: Unexpected Request
lt: Nelaukta užklausa

en: Unexpected response from server
lt: Netikėtas serverio atsakymas

en: Ungroup Items
lt: Negrupuoti elementų

en: Unit
lt: Padalinys

en: Unity Integration
lt: Unity integravimas

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown (0x%04x)<br>
lt: Nežinomas (0x%04x)<br>

en: Unknown Error
lt: Nežinoma klaida

en: Unknown Error in presence
lt: Nežinoma būsenos klaida

en: Unknown SSL error
lt: Nežinoma SSL klaida

en: Unknown affiliation: "%s"
lt: Nežinomas statusas: „%s“

en: Unknown command
lt: Nežinoma komanda

en: Unknown command.
lt: Nežinoma komanda.

en: Unknown command: %s
lt: Nežinoma komanda: %s

en: Unknown command: %s, (may be a client bug)
lt: Nežinoma komanda: %s, (gali būti programos riktas)

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Unknown error: 0x%X
lt: Nežinoma klaida: 0x%X

en: Unknown message
lt: Nežinoma pranešimas

en: Unknown message '%s'
lt: Nežinomas pranešimas „%s“

en: Unknown node type
lt: Nežinomas mazgo tipas

en: Unknown pounce event. Please report this!
lt: Nežinomas reakcijos veiksmas. Prašome apie tai pranešti!

en: Unknown reason
lt: Nežinoma priežastis

en: Unknown role: "%s"
lt: Nežinomas vaidmuo: „%s“

en: Unknown server response
lt: Nežinomas serverio atsakymas

en: Unknown.
lt: Nežinoma.

en: Unknown.... Please report this!
lt: Nežinoma... Prašome apie tai pranešti!

en: Unload Plugins
lt: Iškelti papildinius

en: Unread Messages
lt: Neperskaitytos žinutės

en: Unregister
lt: Išsiregistruoti

en: Unregistration Error
lt: Išregistravimo klaida

en: Unregistration Failed
lt: Išsiregistravimas nepavyko

en: Unregistration Successful
lt: Sėkmingas išsiregistravimas

en: Unset
lt: Atstatyti

en: Unset Account Idle Time
lt: Panaikinti abonento neveiklumo laiko nustatymą

en: Unset Idle Time for All Idled Accounts
lt: Panaikinti neveiklumo laiko nustatymą visoms paskyroms

en: Unsubscribe
lt: Išsiregistruoti

en: Unsupported Encoding
lt: Nepalaikoma koduotė

en: Unsupported Stanza Type
lt: Nepalaikomas strofos tipas

en: Unsupported Version
lt: Nepalaikoma versija

en: Unsupported public key type
lt: Nepalaikomas viešojo rakto tipas

en: Unsupported version of BOSH protocol
lt: Nepalaikoma BOSH protokolo versija

en: Uptime
lt: Veiksnumo laikas

en: Urdu
lt: Urdu kalba

en: Usage: %s [OPTION]...
lt: Naudojimas: %s [PARINKTIS]...

en: Use
lt: Naudoti

en: Use "/help &lt;command&gt;" for help on a specific command.
    The following commands are available in this context:
lt: Naudokite "/help &lt;komanda&gt;" pagalbai apie konkrečią komandą.
    Tolimesnės komandos yra prieinamos šiame kontekste:

en: Use Environmental Settings
lt: naudoti aplinkos nuostatas

en: Use GNOME Proxy Settings
lt: naudoti GNOME įgaliotojo serverio nuostatas

en: Use Global Proxy Settings
lt: naudoti bendras įgaliotojo serverio nuostatas

en: Use Perfect Forward Secrecy
lt: Naudoti „Perfect Forward Secrecy“ (PFC)

en: Use SSL
lt: Naudoti SSL

en: Use UDP
lt: Naudoti UDP

en: Use _automatically detected IP address: %s
lt: Naudoti _automatiškai aptiktą IP adresą: %s

en: Use _silence suppression
lt: Naudoti _tylos panaikinimą

en: Use a _different status for some accounts
lt: Kai kurioms paskyroms naudoti kitokią būseną

en: Use encryption if available
lt: Jei įmanoma naudoti šifravimą

en: Use font from _theme
lt: Naudo_ti šriftą iš apipavidalinimo

en: Use last buddy when scores are equal
lt: Jeigu keli bičiuliai surinko vienodai taškų, pasirinkti paskutinį

en: Use name heuristics
lt: Naudoti vardų euristiką

en: Use old-style SSL
lt: Naudoti seno stiliaus SSL

en: Use proxy
lt: Be įgaliotojo serverio

en: Use remote _DNS with SOCKS4 proxies
lt: Naudoti nutolusį _DNS su SOCKS4 įgaliotasiais serveriais

en: Use smooth-scrolling
lt: Naudoti _tolygią slinktį

en: Use status from last _exit at startup
lt: Programos paleidimo metu nustatyti paskutinę prieš tai naudotą būseną

en: Use system default
lt: Naudoti sistemos numatytuosius

en: Use this buddy _icon for this account:
lt: Šiai paskyrai naudoti šį _paveiksliuką:

en: Use tzc
lt: Naudoti „tzc“

en: Use_rname:
lt: _Naudotojo vardas:

en: User
lt: Naudotojas

en: User %s is not present in the network
lt: Naudotojo %s nėra tinkle

en: User <I>%s</I> is not present in the network
lt: Naudotojo <i>%s</i> nėra tinkle

en: User ID
lt: Naudotojo ID

en: User Information
lt: Naudotojo informacija

en: User Limit
lt: Naudotojų skaičiaus riba

en: User Modes
lt: Naudotojo būsenos

en: User Name
lt: Naudotojo vardas

en: User Name: 	%s
lt: Naudotojo vardas: 	%s

en: User Online Status Attributes
lt: Naudotojo prisijungimo būsenos atributai

en: User Options
lt: Naudotojo parinktys

en: User Search
lt: Naudotojų paieška

en: User Search...
lt: Ieškoti naudotojų...

en: User _details
lt: Naudotojo _duomenys

en: User is not logged in
lt: Naudotojas neprisijungęs

en: User is offline
lt: Naudotojas atsijungęs

en: User is offline.
lt: Naudotojas atsijungęs.

en: User is typing...
lt: Naudotojas rašo...

en: User not found
lt: Naudotojas nerastas

en: User_name:
lt: Naudotojo _vardas:

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Username of an account must be non-empty.
lt: Paskyros vardas negali būti tuščias

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Users
lt: Naudotojai

en: Users on %s: %s
lt: Naudotojai, esantys %s: %s

en: Uzbek
lt: Uzbekų

en: V_olume:
lt: _Garsumas:

en: Valencian-Catalan
lt: Valenciečių-katalonų kalba

en: Variable Transparency for the buddy list and conversations.
lt: Kintamas permatomumas bičiulių sąrašo ir pokalbių langams.

en: Verify Public Key
lt: Patikrinti viešąjį raktą

en: Verifying server public key
lt: Tikrinamas serverio viešasis raktas

en: Version: 	%s
lt: Versija:        %s

en: Video
lt: Vaizdas

en: Video Camera
lt: Videokamera

en: Video Conferencing
lt: Vaizdo konferencija

en: Video conferencing
lt: Kontaktas vaizdo konferencijoms

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių kalba

en: View All Logs
lt: Žiūrėti visus žurnalus

en: View Issuer Certificate
lt: Rodyti išdavėjo sertifikatą

en: View Log
lt: Žiūrėti žurnalą

en: View Log...
lt: Žiūrėti žurnalą...

en: View MOTD
lt: Žiūrėti MOTD

en: View Message of the Day
lt: Žiūrėti dienos žinutę

en: View User Log
lt: Žiūrėti naudotojo žurnalą

en: View _Log
lt: Žiūrėti žurna_lą

en: Visit the Pidgin Web Page
lt: Aplankyti Pidgin tinklalapį

en: Visited Hyperlink Color
lt: Aplankyhto hipersaito spalva

en: Voice
lt: Balsas

en: Voice/Video Settings
lt: Balso ir vaizdo nustatymai

en: Volume(0-100):
lt: Garsumas (0--100):

en: Volume:
lt: Garsumas:

en: WATCH
lt: STEBĖTI

en: Waiting for Handshake Acknowledgement
lt: Laukiama pasisveikinimo patvirtinimo

en: Waiting for Login Acknowledgement
lt: Laukiama prisijungimo patvirtinimo

en: Waiting for network connection
lt: Laukiama tinklo jungties

en: Waiting for response...
lt: Laukiama atsako...

en: Waiting for transfer to begin
lt: Laukiama perdavimo pradžios

en: Wake Me Up
lt: Pažadink mane

en: Wallops from %s
lt: Žinutė (wallops) iš %s

en: Warning
lt: Perspėjimai

en: Warning dialog
lt: Perspėjimo dialogo langas

en: Weak
lt: Silpnas

en: Welcome back!
lt: Sveiki sugrįžę!

en: Went away
lt: pasišalina

en: What kind of dialog is this?
lt: Kokios rūšies dialogo langas tai yra?

en: When a file-transfer request arrives from %s
lt: Kai gaunamas failo perdavimo prašymas iš %s

en: When a file-transfer request arrives from a user who is
    *not* on your buddy list:
lt: Kai gaunama failų perdavimo užklausa iš naudotojo kuris
    *nėra* jūsų bičiulių sąraše:

en: When a new conversation is opened this plugin will insert the last conversation into the current conversation.
lt: Kai pradedamas naujas pokalbis, šis papildinys įterps paskutinio pokalbio tekstą su tuo pačiu pašnekovu į pokalbių langą.

en: When away
lt: kai pasitraukęs

en: When both away and idle
lt: ir kai pasitraukęs, ir kai neveiklus

en: When the gnt clipboard contents change, the contents are made available to X, if possible.
lt: Kai „Gnt“ iškarpinės turinys pasikeičia, jis perduodamas X iškarpinei

en: When viewing logs, this plugin will include logs from other IM clients. Currently, this includes Adium, MSN Messenger, aMSN, and Trillian.
    
    WARNING: This plugin is still alpha code and may crash frequently.  Use it at your own risk!
lt: Į žurnalų žiūryklę papildomai įtraukia žurnalus iš kitų pokalbių programų.  Šiuo metu yra galimybė rodyti Adium, MSN Messenger, aMSN ir Trillian programų žurnalus.<
    
    PERSPĖJIMAS: šis papildinys yra vis dar bandomasis ir gali dažnai lūžti.  Naudokite jį savo rizika!

en: Whether the specified command should handle "aim" URLs
lt: Ar nurodytoji komanda turėtų apdoroti „aim“ universaliuosius adresus

en: Whether the specified command should handle "gg" URLs
lt: Ar nurodytoji komanda turėtų apdoroti „gg“ universaliuosius adresus

en: Whether the specified command should handle "icq" URLs
lt: Ar nurodytoji komanda turėtų apdoroti „icq“ universaliuosius adresus

en: Whether the specified command should handle "irc" URLs
lt: Ar nurodytoji komanda turėtų apdoroti „irc“ universaliuosius adresus

en: Whether the specified command should handle "sip" URLs
lt: Ar nurodytoji komanda turėtų apdoroti „sip“ universaliuosius adresus

en: Whether the specified command should handle "xmpp" URLs
lt: Ar nurodytoji komanda turėtų apdoroti „xmpp“ universaliuosius adresus

en: Whisper Message Name Color
lt: Vardo spalva pašnibždėtose žinutėse

en: Whiteboard
lt: Lenta

en: Whole words only
lt: Tik ištisi žodžiai

en: Windows Pidgin Options
lt: Windows Pidgin parinktys

en: Worried
lt: Susirūpinęs

en: Would you like to join the conversation?
lt: Ar norite prisijungti prie pokalbio?

en: Would you like to overwrite it?
lt: Ar norite jį perrašyti?

en: Would you like to set it as the buddy icon for this user?
lt: Ar norite paveiksliuką naudoti kaip šio naudotojo paveiksliuką?

en: Write settings to %s%sgtkrc-2.0
lt: Įrašyti nuostatas į %s%sgtkrc-2.0

en: X display to use
lt: kurį X vaizduoklį naudoti

en: X.509 Certificates
lt: X.509 liudijimai

en: X.509 certificate export failed
lt: Nepavyko eksportuoti X.509 liudijimo

en: X.509 certificate import failed
lt: Nepavyko importuoti X.509 liudijimo

en: XML Not Well Formed
lt: Neteisingai suformuotas XML

en: XML Parse error
lt: XML sintaksinės analizės klaida

en: XMPP Account
lt: XMPP paskyra

en: XMPP Console
lt: XMPP pultas

en: XMPP Message Error
lt: XMPP pranešimo klaida

en: XMPP Protocol Plugin
lt: XMPP protokolo papildinys

en: XMPP Service Discovery
lt: XMPP servisų suradimas

en: XMPP Version Mismatch
lt: XMPP versijos nesutampa

en: XMPP stream header missing
lt: Trūksta XMPP srauto antraštės

en: XMPP stream missing ID
lt: Trūksta XMPP srauto ID

en: Year of birth
lt: Gimimo metai

en: Yes
lt: Taip

en: You _send:
lt: Jūs iš_siunčiate:

en: You _type:
lt: Jūs parašo_te:

en: You are about to merge the group called %s into the group called %s. Do you want to continue?
lt: Jūs ruošiates grupę %s prijungti prie grupės %s. Ar norite tęsti?

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
lt: Jūs ruošiates pašalinti %s iš Jūsų bičiulių sąrašo.  Ar norite tęsti?

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
lt: Jūs ruošiates pašalinti pokalbių kambarį %s iš Jūsų bičiulių sąrašo.  Ar norite tęsti?

en: You are about to remove the contact containing %s and %d other buddy from your buddy list.  Do you want to continue? | You are about to remove the contact containing %s and %d other buddies from your buddy list.  Do you want to continue?
lt[0]: Jūs ruošiatės pašalinti kontaktą su %s ir turintį dar %d kitą šio bičiulio paskyrą iš Jūsų bičiulių sąrašo.  Ar norite tęsti?
lt[1]: Jūs ruošiatės pašalinti kontaktą su %s ir turintį dar %d kitas bičiulio paskyras iš Jūsų bičiulių sąrašo.  Ar norite tęsti?
lt[2]: Jūs ruošiatės pašalinti kontaktą su %s ir turintį dar %d kitų bičiulio paskyrų iš Jūsų bičiulių sąrašo.  Ar norite tęsti?
lt[3]: Jūs ruošiatės pašalinti kontaktą su %s ir turintį dar %d kitų bičiulio paskyrų iš Jūsų bičiulių sąrašo.  Ar norite tęsti?

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
lt: Jūs ruošiatės pašalinti grupę %s ir visus jos narius iš Jūsų bičiulių sąrašo.  Ar norite tęsti?

en: You are banned from %s.
lt: Jums uždrausta prisijungti prie kanalo %s.

en: You are channel founder on <I>%s</I>
lt: Jūs esate <i>%s</i> kanalo įkūrėjas

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
lt: Jūs kuriate naują kambarį.  Ar norėtumėte jį sukonfigūruoti, ar priimti numatytąsias nuostatas?

en: You are currently disconnected. Messages will not be received unless you are logged in.
lt: Šiuo metu esate atsijungęs, todėl negausite žinučių, kol neprisijungsite.

en: You are not connected.
lt: Jūsų neprisijungę.

en: You are not currently signed on with an account that can add that buddy.
lt: Šiuo metu Jūs nesate prisijungęs su paskyra, kuri leistų įtraukti šį bičiulį.

en: You are not currently signed on with an account that can invite that buddy.
lt: Šiuo metu Jūs nesate prisijungęs su jokia paskyra, kuri leistų pakviesti tą bičiulį.

en: You are not currently signed on with any protocols that have the ability to chat.
lt: Šiuo metu nesate prisijungęs su jokiu pokalbių kambarius palaikančiu protokolu.

en: You are now known as %s
lt: Dabar esate žinomas kaip %s

en: You are using %s, but this plugin requires %s.
lt: Jūs naudojatės %s, bet šiam papildiniui reikia %s.

en: You can (un)load plugins from the following list.
lt: Jūs galite įkelti ar iškelti papildinius iš šio sąrašo.

en: You can edit more information from the context menu later.
lt: Daugiau informacijos galite keisti vėliau naudodamiesi kontekstiniu meniu.

en: You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounces' dialog
lt: Galite keisti arba ištrinti reakciją dialoge „Reakcijos į bičiulius“.

en: You can enable/disable accounts from the following list.
lt: Jūs galite įjungti/išjungti paskyras iš šio sąrašo.

en: You can insert this image into this message, or use it as the buddy icon for this user
lt: Galite šį paveiksliuką įterpti į žinutę arba naudoti kaip šio naudotojo paveiksliuką.

en: You can let other users see your online status information and your personal information. Please fill the information you would like other users to see about yourself.
lt: Jūs galite leisti kitiems naudotojams matyti Jūsų prisijungimo būsenos informaciją ir Jūsų asmeninę informaciją.  Prašome užpildyti informaciją, kurią matys kiti naudotojai apie Jus.

en: You can send this image as a file transfer, embed it into this message, or use it as the buddy icon for this user.
lt: Galite šį paveiksliuką nusiųsti kaip failą, įterpti į šią žinutę, arba naudoti kaip paveiksliuką šiam naudotojui.

en: You can send this image as a file transfer, or use it as the buddy icon for this user.
lt: Galite šį paveiksliuką nusiųsti kaip failą arba nustatyti kaip šio naudotojo paveiksliuką.

en: You can upgrade to %s %s today.
lt: Šiandien jau galite atnaujinti į %s %s.

en: You cancelled the transfer of %s
lt: Jūs nutraukėte %s perdavimą

en: You cannot add the same person twice to a conversation
lt: Negalite du kartus įtraukti to paties asmens į pokalbį

en: You cannot receive buddy notifications until you import his/her public key.  You can use the Get Public Key command to get the public key.
lt: Jūs negalite gauti informavimo apie bičiulį, kol neimportavote jo viešojo rakto.  Tam jūs galite naudoti „Gauti viešąjį raktą".

en: You do not have any accounts.
lt: Neturite jokių paskyrų.

en: You do not have permission to uninstall this application.
lt: Jūs neturite teisių išdiegti šios programos.

en: You dragged a desktop launcher. Most likely you wanted to send the target of this launcher instead of this launcher itself.
lt: Jūs atitempėte pele darbastalio paleidyklę.  Greičiausiai norite siųsti ne pačią paleidyklę, o tai, ką ji paleidžia.

en: You feel a disturbance in the force...
lt: Jaučiate sutrikdymą jėgoje...

en: You have %d contact named %s. Would you like to merge them? | You currently have %d contacts named %s. Would you like to merge them?
lt[0]: Šiuo metu turite %d kontaktą vardu %s.  Ar norite juos sujungti?
lt[1]: Šiuo metu turite %d kontaktus vardu %s.  Ar norite juos sujungti?
lt[2]: Šiuo metu turite %d kontaktų vardu %s.  Ar norite juos sujungti?
lt[3]: Šiuo metu turite %d kontaktų vardu %s.  Ar norite juos sujungti?

en: You have been kicked by %s: (%s)
lt: Tave išspyrė %s: %s

en: You have been kicked off <I>%s</I> by <I>%s</I> (%s)
lt: Iš <i>%s</i> Jus išspyrė <i>%s</i> (%s)

en: You have been kicked: (%s)
lt: Tave išspyrė (%s)

en: You have been killed by %s (%s)
lt: Jus išmetė %s (%s)

en: You have dragged an image
lt: Jūs atitempėte pele paveiksliuką

en: You have entered an incorrect username
lt: Jūs įvedėte neteisingą naudotojo vardą

en: You have left this chat.
lt: Jūs palikote šį pokalbį.

en: You have mail!
lt: Jūs turite pašto!

en: You have no database of root certificates, so this certificate cannot be validated.
lt: Neturite pagrindinių liudijimų duomenų bazės, todėl šis liudijimas negali būti patikrintas.

en: You have parted the channel%s%s
lt: Jūs palikote kanalą%s%s

en: You have reached your limit for the number of contacts allowed
lt: Jūs pasiekėte savo leistinų kontaktų skaičiaus ribą.

en: You have rejected the call.
lt: Jūs atmetėte skambutį.

en: You have signed on from another location
lt: Jūs prisijungėte iš kitur

en: You have to join the %s channel before you are able to join the private group
lt: Jūs turite prisijungti prie kanalo %s, kad galėtumėte prisijungti prie privačios grupės

en: You have unread messages. Are you sure you want to close the window?
lt: Turite neperskaitytų žinučių. Ar tikrai norite uždaryti langą?

en: You must create an account first before you can create a pounce.
lt: Prieš kurdamas reakciją privalote pirma sukurti paskyrą.

en: You must fill all the required fields.
lt: Turite užpildyti visus būtinus laukus.

en: You must give a name for the group to add.
lt: Jūs turite kuriamai grupei suteikti pavadinimą.

en: You must provide a group.
lt: Turite nurodyti grupę.

en: You must provide a username for the buddy.
lt: Turite duoti bičiuliui vardą.

en: You must select an account.
lt: Jūs privalote pasirinkti paskyrą

en: You must specify a nick
lt: Jūs privalote nurodyti vardą

en: You receive an IM
lt: Gaunate žinutę

en: You require encryption, but it is not available on this server.
lt: Jūs reikalaujate šifravimo, bet jo šis serveris nesiūlo.

en: You require encryption, but no TLS/SSL support was found.
lt: Jūs reikalaujate šifravimo, bet TLS/SSL palaikymas nerastas.

en: You send
lt: Jūs išsiunčiate

en: You talk in chat
lt: Jūs kalbate pokalbių kambaryje

en: You type
lt: Jūs parašote

en: You were disconnected from the server.
lt: Jūs buvote atjungtas nuo serverio.

en: Your Current Mood
lt: Jūsų dabartinė nuotaika

en: Your Current Status
lt: Jūsų dabartinė būsena

en: Your VCard File
lt: Jūsų vCard failas

en: Your account has been disabled because too many incorrect passwords were entered
lt: Jūsų paskyra padaryta neveiksnia dėl per daug kartų neteisingai įvesto slaptažodžio

en: Your buddylist is empty, nothing was written to the file.
lt: Jūsų bičiulių sąrašas tuščias, todėl į failą nieko nebuvo įrašyta.

en: Your command failed for an unknown reason.
lt: Jūsų komanda nepavyko dėl nežinomos priežasties.

en: Your password has been changed.
lt: Jūsų slaptažodis pakeistas.

en: Your selected account name was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
lt: Serveris atmetė Jūsų pasirinktą abonento vardą.  Greičiausiai jame yra neleistinų simbolių.

en: Your selected nickname was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
lt: Serveris atmetė Jūsų pasirinktą vardą.  Greičiausiai jame yra neleistinų simbolių.

en: Your system administrator has disabled this operation
lt: Jūsų sistemos administratorius išjungė šią operaciją

en: Zephyr Protocol Plugin
lt: Zephyr protokolo papildinys

en: _Accept
lt: _Priimti

en: _Accept Defaults
lt: _Priimti numatytąsias nuostatas

en: _Account
lt: _Paskyra

en: _Account:
lt: P_askyra:

en: _Accounts
lt: _Paskyros

en: _Add
lt: _Pridėti

en: _Add Chat
lt: _Pridėti pokalbių kambarį

en: _Add Custom Smiley...
lt: _Pridėti tinkintą šypsenėlę

en: _Add...
lt: _Pridėti...

en: _Alias
lt: _Alternatyvusis vardas

en: _Alias...
lt: N_aujas alternatyvusis vardas...

en: _Apply
lt: _Vykdyti

en: _Associate Buddy
lt: _Susieti bičiulį

en: _Attention!
lt: _Dėmesio!

en: _Audio Call
lt: Pok_albis su garsu

en: _Auto-reply:
lt: _Automatinis atsakymas:

en: _Basic
lt: _Pagrindinės nuostatos

en: _Blink on New Message
lt: _Mirksėti gavus naują žinutę

en: _Block
lt: _Blokuoti

en: _Both Icon & Text
lt: _Piktogramos ir tekstai

en: _Browse
lt: _Naršyti

en: _Browse logs folder
lt: _Naršyti žurnalų aplanką

en: _Browse...
lt: _Naršyti....

en: _Browser:
lt: _Naršyklė:

en: _Buddy List window transparency
lt: _Bičiulių sąrašo lango permatomumas

en: _Buddy name:
lt: _Bičiulio vardas:

en: _Buddy:
lt: _Bičiulis:

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Change Status
lt: _Keisti būseną

en: _Channel:
lt: _Kanalas:

en: _Class:
lt: _Klasė

en: _Collapse
lt: _Suskleisti

en: _Configure Room
lt: _Konfigūruoti kambarį

en: _Copy Email Address
lt: Kopijuoti _el. pašto adresą

en: _Copy Link Location
lt: Kopijuoti _saito adresą

en: _Delete Group
lt: _Pašalinti grupę

en: _Description
lt: _Aprašymas

en: _Device
lt: _Įrenginys

en: _Disable
lt: _Deaktyvuoti

en: _Disable launcher integration
lt: _Išjungti leistuko integravimą

en: _Dockable Buddy List
lt: _Pritvirtinamas bičiulių langas

en: _Edit
lt: K_eisti

en: _Edit Account
lt: K_eisti paskyrą...

en: _Edit Settings...
lt: K_eisti nuostatas...

en: _Enable automatic router port forwarding
lt: _Įjungti automatinį maršruto parinktuvo prievadų persiuntimą

en: _Enable sounds:
lt: _Įjungti garsus:

en: _End:
lt: _Pabaiga:

en: _Exact case match (uncheck for automatic case handling)
lt: Tikslus didžiųjų ir mažųjų raidžių sutapimas (panaikinkite žymėjimą automatiniam apdorojimui)

en: _Expand
lt: Išskl_eisti

en: _Flash window
lt: _Mirginti langą

en: _Focused windows
lt: _veikiamuosius langus

en: _Font
lt: _Šriftas

en: _Font face
lt: _Šrifto garnitūras

en: _Force timestamp format:
lt: _Priverstinis laiko žymių formatas:

en: _Get Info
lt: _Gauti informaciją

en: _Get List
lt: _Gauti sąrašą

en: _Group:
lt: _Grupė:

en: _Handle:
lt: Ra_nkenėlė:

en: _Hangup
lt: _Padėti ragelį

en: _Hide new IM conversations:
lt: _Slėpti naujus pokalbius

en: _Hold
lt: _Sulaikyti

en: _Horizontal rule
lt: _horizontalią liniją

en: _Host:
lt: _Mazgas:

en: _IM window transparency
lt: Pokalb_ių langų permatotumas

en: _IM windows
lt: _asmeninių pokalbių languose

en: _Icon Only
lt: T_ik piktogramos

en: _Image
lt: _paveiksliuką

en: _Image:
lt: _Paveiksliukas:

en: _Import...
lt: _Importuoti...

en: _Insert
lt: _Įterpti

en: _Instance:
lt: _Instancija

en: _Invite
lt: Pakv_iesti

en: _Join
lt: Prisi_jungti

en: _Keep Buddy List window on top:
lt: Lai_kyti bičiulių sąrašo langą viršuje:

en: _Link
lt: _nuorodą

en: _Local alias:
lt: Vietinis a_lternatyvusis vardas:

en: _Login
lt: _Prisijungti

en: _Manage custom smileys
lt: _Tvarkyti tinkintas šypsenėles

en: _Manual:
    (%s for URL)
lt: _Rankinis:
    (%s žymi URL)

en: _Manually specify range of ports to listen on:
lt: _Rankiniu būdu nurodykite klausomus prievadus:

en: _Merge Groups
lt: _Sujungti grupes

en: _Message Logs:
lt: Ž_urnaluose:

en: _Message:
lt: Ž_inutė:

en: _Method:
lt: _Būdas:

en: _Minutes before becoming idle:
lt: Kiek minučių turi praeiti iki tapimo neveikliu:

en: _Modify...
lt: _Keisti...

en: _More...
lt: _Daugiau...

en: _Mute
lt: _Nutildyti

en: _Name
lt: _Vardas

en: _No
lt: _Ne

en: _Normal
lt: _Normalus

en: _Notify buddies that you are typing to them
lt: I_nformuoti bičiulius, kai jiems rašote

en: _OK
lt: _Gerai

en: _Open File
lt: _Atverti failą

en: _Open Link
lt: _Atverti saitą

en: _Open Mail
lt: _Atverti paštą

en: _Open link in:
lt: _Nuorodą atverti:

en: _Passphrase:
lt: Sla_ptafrazė:

en: _Password:
lt: Sla_ptažodis:

en: _Pause
lt: _Sustabdyti

en: _Permit
lt: _Leisti

en: _Placement:
lt: Tal_pinimas:

en: _Play Sound
lt: _Groti garsą

en: _Plugin
lt: _Papildinys

en: _Pop up a notification
lt: _Parodyti pranešimo langą

en: _Port:
lt: _Prievadas:

en: _Present conversation window
lt: _Pristatyti pokalbių langą

en: _Quit
lt: I_šeiti

en: _Recipient:
lt: _Gavėjas:

en: _Recurring
lt: _Reakcija yra pasikartojanti

en: _Remain in chat after window is closed
lt: _Pasilikti pokalbyje ir uždarius langą

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: _Remove Buddy
lt: _Pašalinti bičiulį

en: _Remove Chat
lt: _Pašalinti pokalbių kambarį

en: _Remove Contact
lt: _Pašalinti kontaktą

en: _Remove Group
lt: _Pašalinti grupę

en: _Rename
lt: P_ervadinti

en: _Report idle time:
lt: _Rodyti neveiklumo laiką:

en: _Reset
lt: _Atstatyti

en: _Reset formatting
lt: Atstatyti fo_rmato taikymą

en: _Room:
lt: Kamba_rys:

en: _Save
lt: _Įrašyti

en: _Save File
lt: _Įrašyti failą

en: _Save Image...
lt: Įrašyti vai_zdą...

en: _Search for:
lt: _Ieškoti:

en: _Send
lt: _Siųsti

en: _Send File...
lt: _Siųsti failą...

en: _Send Message
lt: Nu_siųsti žinutę

en: _Server:
lt: _Serveris:

en: _Set
lt: _Nustatyti

en: _Show slider bar in IM window
lt: Rodyti šliaužiklio juo_stą pokalbių lange

en: _Show system tray icon:
lt: _Rodyti piktogramą sistemos juostelėje:

en: _Smile!
lt: _Šypsenėlės!

en: _Start %s on Windows startup
lt: Paleisti %s Window_s paleidimo metu

en: _Start:
lt: _Pradžia:

en: _Status:
lt: _Būsena:

en: _TURN server:
lt: _TURN serveris:

en: _Text Only
lt: _Tik tekstai

en: _Title:
lt: _Pavadinimas:

en: _UDP Port:
lt: _UDP prievadas:

en: _Unread Messages
lt: _Neperskaitytos žinutės

en: _Unset
lt: _Panaikinti

en: _Use
lt: _Naudoti

en: _Username:
lt: _Naudotojo vardas:

en: _Video Call
lt: Pokalbis su _vaizdu

en: _View Certificate...
lt: _Rodyti liudijimą...

en: _View...
lt: _Peržiūrėti...

en: _Visual gesture display
lt: _Vizualus gesto pavaizdavimas

en: _Voice and Video
lt: _Balsas ir video

en: _Yes
lt: _Taip

en: accounts
lt: paskyros

en: accounts: Show the accounts window.
lt: accounts: parodo paskyrų langą.

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
lt: action &lt;veiksmas&gt;:  atlieka veiksmą.

en: affiliate &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt; [nick1] [nick2] ...: Get the users with an affiliation or set users' affiliation with the room.
lt: affilliate &lt;owner|admin|member|outcast|none&gt; [vardas1] [vardas2] ...:  gauti naudotojus su nurodyta naryste arba nustatyti naudotojų narystę kambaryje.

en: allow multiple instances
lt: leisti vienu metu paleisti kelias programos kopijas

en: artist
lt: dailininkas

en: authserv: Send a command to authserv
lt: authserv: siųsti komandą authserv

en: away [message]:  Set an away message, or use no message to return from being away.
lt: away [žinutė]:  nustato pasitraukimp žinutę. Jei žinutė nenurodyta, grįžta iš pasitraukimo.

en: ban &lt;user&gt; [reason]:  Ban a user from the room.
lt: ban &lt;naudotojas&gt; [priežastis]:  uždrausti naudotojui ateiti į kambarį.

en: ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]:  Ban client from channel
lt: ban [&lt;kanalas&gt; +|-&lt;slapyvardis&gt;]:  uždrausti naudotojui prisijungti prie kanalo

en: buddy list
lt: bičiulių sąrašas

en: buddylist: Show the buddylist.
lt: buddylist: parodo bičiulių sąrašą.

en: buzz: Buzz a user to get their attention
lt: buzz:  pazyzti kontaktui, kad atkreipti jo dėmesį

en: call &lt;command&gt;:  Call any silc client command
lt: call &lt;komanda&gt;  iškviesti bet kokią SILC kliento komandą

en: call: Make an audio call.
lt: skambinti: paskambinti garsiniam pokalbiui.

en: channel %s not found
lt: kanalas %s nerastas

en: channel modes for %s: %s
lt: Kanalo %s būsenos: %s

en: chanserv: Send a command to chanserv
lt: chanserv: nusiunčia chanserv komandą

en: clear: Clears all conversation scrollbacks.
lt: clear: išvalo visus pokalbių žinučių langus.

en: clear: Clears the conversation scrollback.
lt: clear: išvalo pokalbių žinučių langą.

en: cmode &lt;channel&gt; [+|-&lt;modes&gt;] [arguments]:  Change or display channel modes
lt: cmode &lt;kanalas&gt; [+|-&lt;būsenos&gt;] [argumentai]:  keisti arba rodyti kanalo būsenas

en: config:  Configure a chat room.
lt: config:  konfigūruoti pokalbių kambarį.

en: configure:  Configure a chat room.
lt: configure:  konfigūruoti pokalbių kambarį.

en: ctcp <nick> <msg>: sends ctcp msg to nick.
lt: ctcp <vardas> <žinutė>: nusiunčia CTCP žinutę nurodytu vardu.

en: cumode &lt;channel&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;nick&gt;:  Change nick's modes on channel
lt: cumode &lt;kanalas&gt; +|-&lt;būsenos&gr; &lt;slapyvardis&gt;:  keisti naudotojo būsenas kanale

en: current topic is: %s
lt: dabartinė tema yra: %s

en: debug &lt;option&gt;:  Send various debug information to the current conversation.
lt: debug &lt;parametras&gt;:  nusiųsti įvairią derinimo informaciją į šį pokalbį.

en: debugwin: Show the debug window.
lt: debugwin: parodo derinimo langą.

en: deop &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel operator status from someone. You must be a channel operator to do this.
lt: deop &lt;vardas1&gt; [vardas2] ...:  pašalina nurodyto vardo(-ų) operatoriaus statusą. Tam Jūs turite būti kanalo operatorius.

en: detach:  Detach this session
lt: detach:  atskirti šią sesiją

en: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel voice status from someone, preventing them from speaking if the channel is moderated (+m). You must be a channel operator to do this.
lt: devoice &lt;vardas1&gt; [vardas2] ...:  pašalina nurodyto vardo(-ų) kalbėjimo teisę, taip užkertant kelią jam kalbėti, jei kanalas yra prižiūrimas (+m). Tam Jūs turite būti kanalo operatorius.

en: display the current version and exit
lt: parodyti programos versiją ir baigti

en: display this help and exit
lt: parodyti šią pagalbą ir baigti

en: don't automatically login
lt: neprisijungti automatiškai

en: enable specified account(s) (optional argument NAME
                          specifies account(s) to use, separated by commas.
                          Without this only the first account will be enabled).
lt: įjungti nurodytas(-ą) paskyras (nebūtinas argumentas VARDAS
                          nurodo kurią paskyrą(-as) naudoti, paskyras atskirkite kableliu.
                          Be šio argumento bus įgalinta tik pirma paskyra).

en: execute
lt: vykdyti

en: force online, regardless of network status
lt: bandyti priverstinai prisijungti, nepaisant tinklo būklės

en: getkey &lt;nick|server&gt;:  Retrieve client's or server's public key
lt: getkey &lt;nick|server&gt;:  gauti naudotojo arba serverio viešąjį raktą

en: hacker and designated driver [lazy bum]
lt: hakeris ir negeriantis, nes prie vairo [tingus bastūnas]

en: help &lt;command&gt;:  Help on a specific command.
lt: help &lt;komanda&gt;:  suteikia pagalbą apie konkrečią komanda.

en: info [server]:  View server administrative details
lt: info [serveris]:  rodyti serverio administracines detales

en: inst &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
lt: inst &lt;instancija&gt;:  nustatyti šioje klasėje vartojamą instanciją

en: instance &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
lt: instance &lt;instancija&gt;:  nustatyti šioje klasėje vartojamą instanciją

en: invite &lt;channel&gt; [-|+]&lt;nick&gt;:  invite nick or add/remove from channel invite list
lt: invite &lt;kanalas&gt; [-|+]&lt;slapyvardis&gt;:  pakviesti naudotoją arba įterpti/pašalinti iš kanalo pakvietimų sąrašo

en: invite &lt;nick&gt; [room]:  Invite someone to join you in the specified channel, or the current channel.
lt: invite &lt;vardas&gt; [room]:  pakviesti naudotoją su nurodytu vardu į nurodytą arba dabartinį kanalą.

en: invite &lt;user&gt; [message]:  Invite a user to the room.
lt: invite &lt;naudotojas&gt; [žinutė]:  pakviesti naudotoją į kambarį.

en: j &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
lt: j &lt;kanalas1&gt;[,kanalas2][,...] [raktas1[,raktas2][,...]]:  prisijungti prie vieno ar daugiau kanalų, papildomai kiekvienam iš jų nurodant po raktą, jei reikia.

en: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  Join a chat on this network
lt: join &lt;kanalas&gt; [slaptažodis]:  prisijungti prie pokalbių kanalo šiame tinkle

en: join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
lt: join &lt;kanalas1&gt;[,kanalas2][,...] [raktas1[,raktas2][,...]]:  prisijungti prie vieno ar daugiau kanalų, papildomai kiekvienam iš jų nurodant po raktą, jei reikia.

en: join: &lt;room[@server]&gt; [password]:  Join a chat.
lt: join: &lt;room[@server]&gt; [password]:  Prisijungti prie pokalbio.

en: kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]:  Kick client from channel
lt: kick &lt;kanalas&gt; &lt;slapyvardis&gt; [komentaras]:  išspirti naudotoją iš kanalog

en: kick &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a channel. You must be a channel operator to do this.
lt: kick &lt;vardas&gt; [pranešimas]:  išspirti naudotoją su nurodytu vardu iš kanalo. Tam Jūs turite būti kanalo operatorius.

en: kick &lt;user&gt; [reason]:  Kick a user from the room.
lt: kick &lt;naudotojas&gt; [priežastis]:  išspirti naudotoją iš kambario.

en: kill &lt;nick&gt; [-pubkey|&lt;reason&gt;]:  Kill nick
lt: kill &lt;vardas&gt; [-viešasis raktas|&lt;priežastis&gt;]:  išmesti naudotoją

en: lastlog: Searches for a substring in the backlog.
lt: lastlog: ieško eilutės žurnaluose.

en: lead developer
lt: pagrindinis kūrėjas

en: leave [channel]:  Leave the chat
lt: leave [channel]  palikti kanalą

en: libfaim maintainer
lt: libfaim prižiūrėtojas

en: list:  Display a list of chat rooms on the network. <i>Warning, some servers may disconnect you upon doing this.</i>
lt: list:  parodyti tinklo kanalų sąrašą. <i>Dėmesio, kai kurie serveriai gali Jus už tai atjungti.</i>

en: list:  List channels on this network
lt: list:  parodyti šio tinklo kanalų sąrašą

en: loading plugin failed
lt: nepavyko įkelti papildinio

en: maintainer
lt: prižiūrėtojas

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
lt: me &lt;veiksmas&gt;:  įvykdyti veiksmą.

en: me &lt;action&gt;:  Send an IRC style action to a buddy or chat.
lt: me &lt;veiksmas&gt;:  nusiųsti IRC stiliaus veiksmą bičiuliui ar pokalbių kambariui.

en: memoserv: Send a command to memoserv
lt: memoserv: nusiunčia memoserv komandą

en: minutes
lt: minutės

en: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;nick|channel&gt;:  Set or unset a channel or user mode.
lt: mode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt; &lt;vardas|kanalas&gt;:  nustatyti arba atšaukti kanalo arba naudotojo būseną.

en: mode (%s %s) by %s
lt: Būseną (%s %s) nustatė %s

en: mood: Set current user mood
lt: nuotaika: nustatykite naudotojo nuotaiką

en: motd:  View the server's Message Of The Day
lt: motd:  rodyti serverio dienos žinutę

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user
lt: msg &lt;vardas&gt; &lt;žinutė&gt;:  naudotojui nusiųsti privačią žinutę

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
lt: msg &lt;vardas&gt; &lt;žinutė&gt;:  siunčia privačią žinutę naudotojui su nurodytu vardu.  Rašyti į kanalą su šia komanda negalima.

en: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to another user.
lt: msg &lt;naudotojas&gt; &lt;žinutė&gt;:  nusiųsti asmeninę žinutę kitam naudotojui.

en: msgcolor &lt;class&gt; &lt;foreground&gt; &lt;background&gt;: Set the color for different classes of messages in the conversation window.<br>    &lt;class&gt;: receive, send, highlight, action, timestamp<br>    &lt;foreground/background&gt;: black, red, green, blue, white, gray, darkgray, magenta, cyan, default<br><br>EXAMPLE:<br>    msgcolor send cyan default
lt: msgcolor &lt;tipas&gt; &lt;tekstospalva&gt; &lt;fonospalva&gt;:  nustatyti spalvas įvairiems žinučių tipams pokalbių lange.<br>
    &lt;tipas&gt;: receive, send, highlight, action, timestamp<br>
    &lt;tekstospalva/fonospalva&gt;: black, red, green, blue, white, gray, darkgray, magenta, cyan, default<br>
    <br>
    PAVYZDYS:<br>
    msgcolor send cyan default

en: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;channel(s)&gt;:  List specific users in channel(s)
lt: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;kanalas(-ai)&gt;:  rodyti tam tikrus naudotojus kanale(-uose)

en: names [channel]:  List the users currently in a channel.
lt: names [kanalas]:  parodo šiuo metu kanale esančių naudotojų sąrašą.

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
lt: nick &lt;naujas slapyvardis&gt;:  pakeičia Jūsų vardą

en: nick &lt;newnick&gt;:  Change your nickname
lt: nick &lt;naujas-vardas&gt;:  pakeisti Jūsų vardą

en: nickserv: Send a command to nickserv
lt: nickserv: nusiunčia nickserv komandą

en: no channel modes are set on %s
lt: kanalas %s neturi būsenų

en: no such channel
lt: tokio kanalo nėra

en: none
lt: Jokių šypsenėlių

en: notice &lt;target&lt;:  Send a notice to a user or channel.
lt: notice &lt;gavėjas&gt;:  nusiųsti pranešimą naudotojui ar kanalui.

en: op &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel operator status to someone. You must be a channel operator to do this.
lt: op &lt;vardas1&gt; [vardas2] ...:  suteikia kanalo operatoriaus statusą nurodytam vardui(-ams).  Tam Jūs turite būti kanalo operatorius.

en: oper &lt;nick&gt; [-pubkey]:  Get server operator privileges
lt: oper &lt;slapyvardis&gt; [-viešasis raktas]:  gauti serverio operatoriaus privilegijas

en: operserv: Send a command to operserv
lt: operserv: nusiunčia operserv komandą

en: operwall &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
lt: operwall &lt;žinutė&gt;:  jei nežinote, kas tai yra, tai greičiausiai ir negalite šios komandos naudoti.

en: original author
lt: pradinis autorius

en: part [channel]:  Leave the chat
lt: part [kanalas]:  palikti kanalą

en: part [message]:  Leave the room.
lt: part [pranešimas]:  palikti kambary.

en: part [room] [message]:  Leave the current channel, or a specified channel, with an optional message.
lt: part [kanalas] [žinutė]:  išeiti iš dabartinio ar nurodyto kanalo, neprivalomai nurodant išėjimo žinutę.

en: ping &lt;jid&gt;:	Ping a user/component/server.
lt: ping &lt;jid&gt;:       pasignalizuoti naudotojui, komponentui arba serveriui.

en: ping [nick]:  Asks how much lag a user (or the server if no user specified) has.
lt: ping [vardas]:  nustato, kokia yra naudotojo (arba serverio, jei slapyvardis nenurodytas) delsa.

en: ping:  Send PING to the connected server
lt: ping:  skimbtelėti serveriui

en: plugins: Show the plugins window.
lt: plugins: parodo papildinių langą.

en: prefs: Show the preference window.
lt: prefs: parodo nuostatų langą.

en: print debugging messages to stdout
lt: rašyti derinimo pranešimus į standartinę išvestį

en: query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
lt: query &lt;vardas&gt; &lt;žinutė&gt;: siunčia privačią žinutę naudotojui su nurodytu vardu.  Rašyti į kanalą su šia komanda negalima.

en: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Send a private message to a user
lt: query &lt;vardas&gt; [žinutė]:  naudotojui nusiųsti privačią žinutę

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message
lt: quit [žinutė]:  atsijungti nuo serverio su papildoma neprivaloma žinute

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message.
lt: quit [žinutė]:  atsijungia nuo serverio su papildoma neprivaloma žinute.

en: quote [...]:  Send a raw command to the server.
lt: quote [...]:  siunčia komandą serveriui be papildomo apdorojimo.

en: register:  Register with a chat room.
lt: register:  prisiregistruoti pokalbių kambaryje.

en: remove &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a room. You must be a channel operator to do this.
lt: remove &lt;vardas&gt; [žinutė]:  pašalinti naudotoją su nurodytu vardu iš kanalo. Tam Jūs turite būti kanalo operatorius.

en: role &lt;moderator|participant|visitor|none&gt; [nick1] [nick2] ...: Get the users with a role or set users' role with the room.
lt: role &lt;moderator|participant|visitor|none&gt; [vardas1] [vardas2] ...: Gauti naudotojus su nurodytu vaidmeniu arba nustatyti naudotojų vaidmenį kambaryje.

en: saved statuses
lt: išsaugotos būsenos

en: say &lt;message&gt;:  Send a message normally as if you weren't using a command.
lt: say &lt;žinutė&gt;:  nusiųsti žinutę įprastai, kaip ir nenaudojant šios komandos.

en: stats:  View server and network statistics
lt: stats:  rodyti serverio ir tinklo statistiką

en: statuses: Show the savedstatuses window.
lt: statuses: parodo išsaugotų būsenų langą.

en: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Join a new chat
lt: sub &lt;klasė&gt; &lt;instancija&gt; &lt;gavėjas&gt;:  prisijungti prie naujo pokalbio

en: support
lt: palaikymas

en: support/QA
lt: priežiūra ir kokybės kontrolė

en: time: Displays the current local time at the IRC server.
lt: time:  parodyti dabartinį vietinį IRC serverio laiko.

en: topic &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
lt: topic &lt;instancija&gt;:  nustatyti šioje klasėje vartojamą instanciją

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
lt: topic [nauja tema]:  rodyti arba pakeisti temą

en: topic [new topic]:  View or change the channel topic.
lt: topic [nauja tema]:  pažiurėti arba pakeisti kanalo antraštę.

en: topic [new topic]:  View or change the topic.
lt: topic [nauja tema]:  žiūrėti arba pakeisti temą.

en: tzc command
lt: „tzc“ komanda

en: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Set or unset a user mode.
lt: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  keisti arba atstatyti naudotojo būseną.

en: umode &lt;usermodes&gt;:  Set your modes in the network
lt: umode &lt;naudotojo-būsenos&gt;:  nustatyti Jūsų būsenas tinkle

en: unloading plugin failed
lt: nepavyko iškelti papildinio

en: use DIR for config files
lt: konfigūracijos failams naudoti DIR aplanką

en: users &lt;channel&gt;:  List users in channel
lt: users &lt;kanalas&gt;:  rodyti naudotojus kanale

en: users:  Show the list of users in the chat.
lt: users: parodo pokalbio dalyvių sąrašą.

en: version [nick]: send CTCP VERSION request to a user
lt: version [vardas]: nusiųsti naudotojui CTCP VERSION užklausą

en: voice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel voice status to someone. You must be a channel operator to do this.
lt: voice &lt;vardas1&gt; [vardas2] ...: suteikti naudotojui(-ams) kalbėjimo teisę.  Tam Jūs turite būti kanalo operatorius.

en: voice and video
lt: garsas ir vaizdas

en: wallops &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
lt: wallops &lt;žinutė&gt;:  jei nežinote, kas tai yra, tai greičiausiai ir negalite šios komandos naudoti.

en: webmaster
lt: svetainės administratorius

en: whois &lt;nick&gt;:  View nick's information
lt: whois &lt;vardas&gt;  rodyti informaciją apie naudotoją

en: whois [server] &lt;nick&gt;:  Get information on a user.
lt: whois [serveris] &lt;vardas&gt;:  gauti informaciją apie naudotoją.

en: whowas &lt;nick&gt;:  View nick's information
lt: whowas &lt;slapyvardis&gt;:  rodyti informaciją apie naudotoją

en: whowas &lt;nick&gt;: Get information on a user that has logged off.
lt: whowas &lt;vardas&gt;:  gauti informaciją apie atsijungusį naudotoją.

en: win32 port
lt: perkėlimas į win32

en: you can see the butterflies mating
lt: galėtumėte matyti besiporuojancius drugelius

en: zc &lt;class&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,PERSONAL,*&gt;
lt: zc &lt;klasė&gt;:  siųsti žinutę adresu &lt;<i>klasė</i>,ASMENINĖ,*&gt;

en: zci &lt;class&gt; &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,*&gt;
lt: zci &lt;klasė&gt; &lt;instancija&gt;:  siųsti žinutę adresu &lt;<i>klasė</i>, <i>instancija</i>,*&gt;

en: zcir &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
lt: zcir &lt;klasė&gt; &lt;instancija&gt; &lt;gavėjas&gt;:  siųsti žinutę adresu &lt;<i>klasė</i>,<i>instancija</i>,<i>gavėjas</i>&gt;

en: zi &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;message,<i>instance</i>,*&gt;
lt: zi &lt;instancija&gt;:  siųsti žinutę adresu &lt;ŽINUTĖ,<i>instancija</i>,*&gt;

en: zir &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;MESSAGE,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
lt: zir &lt;instancija&gt; &lt;gavėjas&gt;:  siųsti žinutę adresu &lt;ŽINUTĖ,<i>instancija</i>,<i>gavėjas</i>&gt;

en: zl &lt;nick&gt;: Locate user
lt: zl &lt;slapyvardis&gt;:  surasti naudotoją

en: zlocate &lt;nick&gt;: Locate user
lt: zlocate &lt;slapyvardis&gt;:  surasti naudotoją
