terminology - en to lt translation catalogue (224 entries)

en: %'d lines
lt: %'d linijos

en: (C) 2012-%d Carsten Haitzler and others
lt: (C) 2012-%d Carsten Haitzler ir kiti

en: <b>Author: </b>%s<br/><b>Website: </b>%s<br/><b>License: </b>%s
lt: <b>Autorius: </b>%s<br/><b>Svetainė: </b>%s<br/><b>Licenzija: </b>%s

en: <b>Terminology %s</b><br>Why should terminals be boring?<br><br>This terminal was written for Enlightenment, to use EFL and otherwise push the boundaries of what a modern terminal emulator should be. We hope you enjoy it.<br><br>Copyright © 2012-%d by:<br><br>%s<br><br>Distributed under the 2-clause BSD license detailed below:<br><br>%s
lt: <b>Terminology %s</b><br>Kodėl terminalas turi būti nuobodus?<br><br>Šis terminalas buvo sukurtas Enlightenment darbalaukio aplinkai, panaudojant EFLbibliotekas ir peržiangiant šiuolaikinio terminalo ribas. Mes tikimės, kad jūs patirsite malonumą naudojantis juo.<br><br>Copyright © 2012-%d by:<br><br>%s<br><br>Distributed under the 2-clause BSD license detailed below:<br><br>%s

en: <em>Terminology</em> uses the <hilight>elementary</hilight> toolkit.<br>The toolkit configuration settings can be accessed by running <keyword>%s</keyword>
lt: <em>Terminology</em> naudoja <hilight>elementary </hilight>įrankius.<br>Įrankių rinkinio konfigūracijos nustatymus galima pasiekti paleidus<keyword>%s</keyword>

en: About
lt: Apie

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Active Links:
lt: Aktyvios nuorodos:

en: Always open at size:
lt: Visada atidaryti dydžiu:

en: Always show miniview
lt: Visada rodyti miniatiūrinį vaizdą

en: Always treat Emojis as double-width characters
lt: Visada laikyti jaustukus kaip dvigubo pločio simbolius

en: Audio Support for key presses <failure>DISABLED</failure>!
lt: Garso palaikymas klavišų paspaudimams <failure>IŠJUNGTA</failure>!

en: Auto hide the mouse cursor when idle:
lt: Ramybės būsenoje automatiškai slėpti pelės žymeklį:

en: BackArrow sends Del (instead of BackSpace)
lt: „BackArrow“ siunčia „Del“ (vietoj „BackSpace“)

en: Background
lt: Fonas

en: Background file could not be read: %s
lt: Nepavyko nuskaityti fono failo: %s

en: Based on escape codes
lt: Remiantis atšaukimo kodais

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Bell rings
lt: Suskamba varpelis

en: Blinking Bar
lt: Mirksinti juosta

en: Blinking Block
lt: Mirksintis blokas

en: Blinking Underline
lt: Mirksintis pabraukimas

en: Bring up "tab" switcher
lt: Parodyti „skirtukų“ perjungiklį

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Change title
lt: Pakeisti pavadinimą

en: Change to directory for execution of terminal command
lt: Pereiti į katalogą terminalo komandos vykdymui

en: Click on a picture to use it as background
lt: Spustelėkite paveikslėlį, kad naudotumėte jį kaip foną

en: Close Terminal
lt: Uždaryti terminalą

en: Close the focused terminal
lt: Uždaryti sufokusuotą terminalą

en: Color schemes
lt: Spalvų schemos

en: Colors
lt: Spalvos

en: Command to execute. Defaults to $SHELL (or passwd shell or /bin/sh)
lt: Vykdyti komandą. Numatyta $SHELL (arba passwd apvalkalas arba /bin/sh)

en: Controls
lt: Valdikliai

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy '%s'
lt: Kopijuoti '%s'

en: Copy full path
lt: Nukopijuoti pilną kelią

en: Copy relative path
lt: Nukopijuoti santykinį kelią

en: Copy selection to Clipboard buffer
lt: Nukopijuoti pasirinkimą į mainų srities buferį

en: Copy selection to Primary buffer
lt: Nukopijuoti pasirinkimą į pagrindinį buferį

en: Copy/Paste
lt: Nukopijuoti/Įklijuoti

en: Could not allocate termpty
lt: Nepavyko priskirti terminalopty

en: Could not change current directory to '%s': %s
lt: Nepavyko pakeisti dabartinio katalogo į %s:%s

en: Could not create logging domain '%s'
lt: Nepavyko sukurti registravimo domeno '%s'

en: Could not create terminal widget
lt: Nepavyko sukurti terminalo valdiklio

en: Could not create window
lt: Neįmanoma sukurti lango

en: Could not find shell, falling back to %s
lt: Neįmanoma rasti apvalkalo, pereinama į %s

en: Could not get working directory of pid %i: %s
lt: Nepavyko gauti darbinio pid katalogo %i: %s

en: Could not initialize key bindings
lt: Nepavyko inicijuoti klavišų susiejimo

en: Could not load any theme for group=%s: %s
lt: Nepavyko įkelti jokios temos, grupei=%s: %s

en: Could not load working directory %s: %s
lt: Nepavyko įkelti darbinio katalogo %s: %s

en: Could not parse command line options
lt: Nepavyko išanalizuoti komandinės eilutės parinkčių

en: Could not write to file descriptor %d: %s
lt: Nepavyko įrašyti į failo aprašą %d: %s

en: Couldn't find terminology theme! Forgot 'ninja install'?
lt: Neįmanoma rasti terminology temos! Pamiršote 'ninja install'?

en: Create a new "tab"
lt: Sukurti naują "skirtuką"

en: Default cursor:
lt: Numatytas žymeklis:

en: Delete
lt: Panaikinti

en: Display big font size
lt: Rodyti didelį šrifto dydį

en: Display bold and italic in the terminal
lt: Terminale rodyti pusjuodį ir kursyvą

en: Display the command box
lt: Rodyti komandų laukelį

en: Display the history miniview
lt: Rodyti istorijos miniatiūrinį vaizdą

en: Do not display wizard on start up
lt: Nerodyti vedlio paleidžiant

en: Do not exit when the command process exits
lt: Neišeiti, kai baigiasi komandų procesas

en: Done
lt: Atlikta

en: Drag & drop links
lt: Vilkite ir numeskite nuorodas

en: E-mail:
lt: El. pašto adresas:

en: Ecore IMF failed
lt: Ecore IMF nulūžo

en: Enable escape codes manipulating selections
lt: Įgalinti atšaukimo kodus manipuliuojant pasirinkimais

en: Enable special Terminology escape codes
lt: Įgalinti specialius Terminologį atšaukimo kodus

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Focus split under the Mouse
lt: Fokusas padalintas po pele

en: Focus the next terminal
lt: Sufokusuoti sekantį terminalą

en: Focus the previous terminal
lt: Sufokusuoti ankstesnį terminalą

en: Focus the terminal above
lt: Sufokusuoti aukščiau esantį terminalą

en: Focus the terminal below
lt: Sufokusuoti žemiau esantį terminalą

en: Focus the terminal on the left
lt: Sufokusuoti terminalą kairėje

en: Focus the terminal on the right
lt: Sufokusuoti terminalą dešinėje

en: Focus-related visuals
lt: Su fokusavimu susiję vaizdai

en: Font
lt: Šriftas

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Font size down 1
lt: Mažesnis šrifto dydis 1

en: Font size up 1
lt: Didesnis šrifto dydis 1

en: Force single executable if multi-instance is enabled
lt: Priverstinai vykdyti vieną vykdomąjį failą, jei įgalinti keli egzemplioriai

en: Function %s failed: %s
lt: Funkcija %s nepavyko: %s

en: Go into the fullscreen mode from the start
lt: Nuo pat pradžių eikite į viso ekrano režimą

en: Go to the top of the backlog
lt: Eiti į atsilikimo viršų

en: Gravatar integration
lt: Gravatarų integracija

en: Grouped input
lt: Sugrupuota įvestis

en: Height:
lt: Aukštis:

en: Highlight links
lt: Paryškinti nuorodas

en: Hyper+
lt: Hiper+

en: Inline if possible
lt: Eilute, jei įmanoma

en: Key Bindings
lt: Klavišų Seka

en: Keys
lt: Klavišai

en: Launch %s
lt: Paleisti%s

en: Local (All):
lt: Vietinis (Visi):

en: Local (Images):
lt: Vietinis (vaizdai):

en: Local (Video):
lt: Vietinis (Video):

en: Media visualizing is not supported
lt: Medijos vizualizavimas nepalaikomas

en: Miniview
lt: Mini vaizdas

en: Mouse
lt: Pelė

en: Multiple instances, one process
lt: Keli atvejai, vienas procesas

en: New
lt: Naujas

en: None
lt: Nei vienas

en: Ok
lt: Gerai

en: On URLs
lt: URL adresuose

en: On colors
lt: Spalvose

en: On emails
lt: Elektroniniuose laiškuose

en: On file paths
lt: Failų keliuose

en: Opacity:
lt: Neskaidrumas:

en: Open
lt: Atverti

en: Open a new terminal window
lt: Atverti naują terminalo langą

en: Open as URL
lt: Atverti kaip URL

en: Open new terminals in current working directory
lt: Atverti naujus terminalus esamame darbo kataloge

en: Open website
lt: Atverti interneto svetainę

en: Options
lt: Galimybės

en: Other
lt: Kitas

en: Paste
lt: Įklijuoti

en: Paste Clipboard buffer (ctrl+c/v)
lt: Įklijuoti į iškarpinės buferį (Ctrl+c/v)

en: Paste Primary buffer (highlight)
lt: Įklijuoti į pagrindinį buferį (paryškinti)

en: Picture imported
lt: Nuotrauka importuota

en: Please press key sequence
lt: Prašome paspausti klavišų seką

en: Preview
lt: Peržiūra

en: React to key presses (typing sounds and animations)
lt: Reaguoti į klavišų paspaudimus (spausdinimo garsai ir animacijos)

en: Reset bindings
lt: Iš naujo atstatyti klavišų derinius

en: Reset font size
lt: Iš naujo nustatyti šrifto dydį

en: Reset scroll
lt: Iš naujo nustatyti slinktį

en: Run the shell as a login shell
lt: Paleiskite apvalkalą kaip prisijungimo apvalkalą

en: Scale
lt: Mastelis

en: Scroll one line down
lt: Slinkite viena eilute žemyn

en: Scroll one line up
lt: Slinkite viena eilute aukštyn

en: Scroll one page down
lt: Slinkite vienu puslapiu žemyn

en: Scroll one page up
lt: Slinkite vienu puslapiu aukštyn

en: Scroll to bottom on new content
lt: Slinti į apačią esant naujam turiniui

en: Scroll to bottom when a key is pressed
lt: Slinkti į apačią, kai paspaudžiamas klavišas

en: Scrollback (current memory usage: %'.2f%cB):
lt: Slinkimas atgal (dabartinis atminties naudojimas: %'.2f%cB):

en: Scrolling
lt: Slinkimas

en: Search font
lt: Ieškoti šrifto

en: Select Path
lt: Pasirinkti kelią

en: Select preferred size so that this text is readable
lt: Pasirinkite norimą dydį, kad šis tekstas būtų įskaitomas

en: Set Current:
lt: Nustatyti dabartiniu:

en: Set TERM to 'xterm-256color' instead of 'xterm'
lt: Nustatyti TERM į 'xterm-256color' vietoje 'xterm'

en: Set TERM to xterm-256color
lt: Nustatyti TERM į xterm-256color

en: Set cursor blink mode
lt: Nustatyti žymeklio mirksėjimo režimą

en: Set font (NAME/SIZE for scalable, NAME for bitmap)
lt: Nustatyti šriftą (pavadinimas/dydis keičiamo dydžio, bitmap pavadinimas)

en: Set icon name
lt: Nustatyti ženklelio pavadinimą

en: Set mute mode for video playback
lt: Nustatykite vaizdo atkūrimui nutildymo režimą

en: Set scaling factor
lt: Nustatyti mastelio koeficientą

en: Set the time of the animation that<br>takes places during tab switches,<br>be those done due to key bindings or <br>mouse wheel over the tabs panel
lt: Nustatyti animacijos, kuri<br>vyksta perjungiant skirtukus, laiką,<br>nesvarbu, ar tai daroma dėl klavišų sekos ar <br>pelės ratuko virš skirtukų skydelio

en: Set title
lt: Nustatyti pavadinimą

en: Set visual bell mode
lt: Nustatyti vaizdinį režimą

en: Set window name
lt: Nustatyti lango vardą

en: Set window role
lt: Nustatyti lango vaidmenį

en: Set window title
lt: Nustatykite lango pavadinimą

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Show tabs
lt: Rodyti skirtukus

en: Size set ioctl failed: %s
lt: Nepavyko nustatyti ioctl dydžio: %s

en: Source file is target file
lt: Šaltinio failas yra tikslinis failas

en: Split H
lt: Padalinimas H

en: Split V
lt: Padalinimas V

en: Split horizontally (new below)
lt: Padalinti horizontaliai (naujas žemiau)

en: Split the terminal window. 'v' for vertical and 'h' for horizontal. Can be used multiple times. eg -S vhvv or --split hv More description available on the man page
lt: Padalinti terminalo langą. 'v' vertikaliai ir 'h' horizontaliai. Galima naudoti kelis kartus, pvz. -S vhvv arba --split hv Daugiau aprašymo rasite vadovo puslapyje

en: Split vertically (new on right)
lt: Padalinti vertikaliai (naujas dešinėje)

en: Splits/Tabs
lt: Padaliniai / skirtukai

en: Standard
lt: Standartinis

en: Start as a override-redirect window
lt: Pradėti kaip perrašymo-peradresavimo langas

en: Start as login shell
lt: Pradėti kaip prisijungimo apvalkalas

en: Start borderless
lt: Pradėti be kraštų

en: Start iconified
lt: Pradėti piktogramos režimu

en: Start maximized
lt: Pradėti išdidinus

en: Steady Bar
lt: Nuolatinė juosta

en: Steady Block
lt: Pastovus blokas

en: Steady Underline
lt: Nuolatinis pabraukimas

en: Switch to terminal tab 1
lt: Perjungti į terminalo skirtuką 1

en: Switch to terminal tab 10
lt: Perjungti į terminalo skirtuką 10

en: Switch to terminal tab 2
lt: Perjungti į terminalo skirtuką 2

en: Switch to terminal tab 3
lt: Perjungti į terminalo skirtuką 3

en: Switch to terminal tab 4
lt: Perjungti į terminalo skirtuką 4

en: Switch to terminal tab 5
lt: Perjungti į terminalo skirtuką 5

en: Switch to terminal tab 6
lt: Perjungti į terminalo skirtuką 6

en: Switch to terminal tab 7
lt: Perjungti į terminalo skirtuką 7

en: Switch to terminal tab 8
lt: Perjungti į terminalo skirtuką 8

en: Switch to terminal tab 9
lt: Perjungti į terminalo skirtuką 9

en: System
lt: Sistema

en: Tab zoom/switch animation time:
lt: Skirtuko mastelio/perjungimo animacijos laikas:

en: Temporary
lt: Laikinas

en: Terminal emulator written with Enlightenment Foundation Libraries
lt: Terminalo emuliatorius, parašytas naudojant Enlightenment Foundation Libraries

en: Terminal geometry to use (eg 80x24 or 80x24+50+20 etc.)
lt: Naudoti terminalo išmatavimus (pvz. 80x24 ar 80x24+50+20 )

en: Terminology is run without a window manager
lt: Terminology vykdoma be langų tvarkyklės

en: Terminology's developers
lt: Terminology kūrėjai

en: The scale configuration can also be changed through <hilight>elementary</hilight>'s configuration panel
lt: Mastelio konfigūraciją taip pat galima pakeisti, naudojant <hilight>elementary</hilight>konfigūravimo skydelį

en: The scale configuration can be changed in the Settings (right click on the terminal) →  Toolkit, or by starting the command <keyword>elementary_config</keyword>
lt: Mastelio konfigūraciją galima pakeisti nustatymuose (dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite terminalą) →  Įrankinė, arba paleisdami komandą<keyword>elementary_konfigūracija</keyword>

en: Theme
lt: Tema

en: Toggle Fullscreen of the window
lt: Perjungti į viso lango ekraną

en: Toggle whether input goes to all visible terminals
lt: Perjungti, ar įvestis eina į visus matomus terminalus

en: Toolkit
lt: Įrankiai

en: Translucent
lt: Permatomas

en: URL (All):
lt: URL (Visi):

en: URL (Images):
lt: URL (vaizdai):

en: Unknown command: %s
lt: Nežinoma komanda: %s

en: Unknown font command: %s
lt: Nežinoma šrifto komanda: %s

en: Unknown grid size command: %s
lt: Nežinoma tinklelio dydžio komanda: %s

en: Urgent Bell
lt: Skubus varpelis

en: Use the named color scheme
lt: Naudoti pavadintą spalvų schemą

en: Use the named edje theme or path to theme file
lt: Naudoti pavadintą edje temą arba kelią į temos failą

en: Use the named file as a background wallpaper
lt: Naudoti pavadintą failą kaip fono foną

en: User
lt: Naudotojas

en: Using colorscheme <hilight>%s</hilight>
lt: Naudojama spavų schema <hilight>%s</hilight>

en: Using theme <hilight>%s</hilight>
lt: Naudojama tema<hilight>%s</hilight>

en: Visual Bell
lt: Vizualus varpelis

en: When grouping input, do it on all terminals and not just the visible ones
lt: Grupuodami įvestį, daryti tai visuose terminaluose, o ne tik matomuose

en: Width:
lt: Plotis:

en: YouTube channel
lt: YouTube kanalas

en: fcntl() on pty '%s' failed: %s
lt: fcntl() pty '%s' nepavyko:%s

en: invalid argument found for option -S/--split. See --help
lt: rastas netinkamas argumentas parinkties -S/--padalinimui. Žiūrėkite --pagalba

en: invalid options found. See --help
lt: rastos netinkamos parinktys. Žiūrėti --pagalbą

en: ioctl() on pty '%s' failed: %s
lt: ioctl() pty '%s' nepavyko: %s

en: memerr: %s
lt: atminties klaida: %s

en: open() of pty '%s' failed: %s
lt: pty '%s' atvėrimas() nepavyko: %s

en: option %s requires an argument!
lt: parinktis %s reikalauja argumento!

en: show copyright
lt: rodyti autorines teises

en: show license
lt: parodyti licenziją

en: show program version
lt: Rodyti programos versiją

en: show this message
lt: parodyti šią žinutę

en: unsupported selection format '%s'
lt: nepalaikomas pasirinkimo formatas '%s'
