Xfce4-power-manager - en to lt translation catalogue (207 entries)

en: %i hour | %i hours
lt[0]: %i valanda
lt[1]: %i valandos
lt[2]: %i valandų
lt[3]: %i valandų

en: %i minute | %i minutes
lt[0]: %i minutė
lt[1]: %i minutės
lt[2]: %i minučių
lt[3]: %i minučių

en: %s (%i%%)
    %s until fully charged
lt: %s (%i%%)
    %s iki pilno įkrovimo

en: %s (%i%%)
    Estimated time left is %s
lt: %s (%i%%)
    Liko laiko %s

en: %s is currently inhibiting power management
lt: %s šiuo metu slopina maitinimo valdymą

en: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s remaining
lt: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - liko %s

en: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s until full
lt: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s iki pilno

en: <b>%s %s</b>
    Current charge: %0.0f%%
lt: <b>%s %s</b>
    Dabartinė įkrova: %0.0f%%

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged
lt: <b>%s %s</b>
    Pilnai įkrautas

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged - %s remaining
lt: <b>%s %s</b>
    Pilnai įkrautas - liko %s

en: <b>%s %s</b>
    Unknown state
lt: <b>%s %s</b>
    Nežinoma būsena

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to charge (%0.0f%%)
lt: <b>%s %s</b>
    Laukiama, kol bus įkrautas (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to discharge (%0.0f%%)
lt: <b>%s %s</b>
    Laukiama, kol išsikraus (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    is empty
lt: <b>%s %s</b>
    yra tuščia

en: <b>Appearance</b>
lt: <b>Išvaizda</b>

en: <b>Brightness reduction</b>
lt: <b>Ryškumo mažinimas</b>

en: <b>Buttons</b>
lt: <b>Mygtukai</b>

en: <b>Critical power</b>
lt: <b>Kritinis energijos lygis</b>

en: <b>Display brightness</b>
lt: <b>Ekrano ryškumas</b>

en: <b>Display power management</b>
lt: <b>Ekrano maitinimo valdymas</b>

en: <b>Laptop Lid</b>
lt: <b>Nešiojamojo kompiuterio dangtis</b>

en: <b>Power profile</b>
lt: <b>Maitinimo profilis</b>

en: <b>Security</b>
lt: <b>Saugumas</b>

en: <b>System power saving</b>
lt: <b>Sistemos energijos taupymas</b>

en: An application is currently disabling the automatic sleep. Doing this action now may damage the working state of this application.
    Are you sure you want to hibernate the system?
lt: Šiuo metu programa išjungia automatinį pristabdymą, darant šį veiksmą dabar, gali būti pažeista darbinė šios programos būsena.
    Ar tikrai norite užmigdyti sistemą?

en: Another power manager is already running
lt: Jau veikia kita maitinimo tvarkytuvė

en: Ask
lt: Klausti

en: Authentication is required to modify the laptop display brightness
lt: Norint keisti nešiojamojo kompiuterio ryškumą, reikia nustatyti tapatybę

en: Authentication is required to place the system in suspend or hibernate mode
lt: Norint pristabdyti ar užmigdyti sistemą, reikia nustatyti tapatybę

en: Authorized to hibernate
lt: Leidžiama užmigdyti

en: Authorized to hybrid sleep
lt: Įgaliota įvesti į mišraus miego būseną

en: Authorized to shutdown
lt: Leidžiama išjungti

en: Authorized to suspend
lt: Leidžiama pristabdyti

en: Battery
lt: Akumuliatorius

en: Brightness step count:
lt: Ryškumo žingsnių skaičius:

en: Brightness: %.0f percent
lt: Ryškumas: %.0f procentų

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
lt: Sukurta su GTK+ %d.%d.%d, susieta su GTK+ %d.%d.%d.

en: Can hibernate
lt: Gali užmigdyti

en: Can hybrid sleep
lt: Gali būti įvesta į mišraus miego būseną

en: Can suspend
lt: Gali pristabdyti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Cause xfce4-power-manager-settings to quit
lt: Priversti xfce4-power-manager-settings baigti darbą

en: Check your power manager installation
lt: Patikrinkite savo maitinimo tvarkytuvės įdiegimą

en: Computer
lt: Kompiuteris

en: Critical battery power level:
lt: Kritinis akumuliatoriaus energijos lygis:

en: Current charge
lt: Dabartinė įkrova

en: Daemonize
lt: Paversti tarnyba

en: Device
lt: Įrenginys

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Display
lt: Ekranas

en: Display a specific device by UpDevice object path
lt: Rodyti specifinį įrenginį pagal UpDevice objekto kelią

en: Display battery levels for attached devices
lt: Rodyti prijungtų įrenginių akumuliatorių lygius

en: Display the battery levels of your devices and control the brightness of your display
lt: Rodyti jūsų įrenginių akumuliatoriaus lygius ir valdyti jūsų ekrano ryškumą

en: Display version information
lt: Rodyti versijos informaciją

en: Do nothing
lt: Nieko nedaryti

en: Dump all information
lt: Sumesti visą informaciją

en: Enable debugging
lt: Įjungti derinimą

en: Energy empty
lt: Maitinimas, kai tuščia

en: Energy rate
lt: Maitinimo galia

en: Exponential
lt: Eksponentinis

en: Failed to connect to power manager
lt: Nepavyko prisijungti prie maitinimo tvarkytuvės

en: Failed to load power manager configuration
lt: Nepavyko įkelti maitinimo tvarkytuvės konfigūracijos

en: Failed to parse arguments: %s
lt: Nepavyko apdoroti argumentų: %s

en: False
lt: Ne

en: Fully charged
lt: Pilnai įkrautas

en: Fully charged (design)
lt: Pilnai įkrautas (suprojektuota)

en: General
lt: Bendra

en: Handle display brightness _keys
lt: Vykdyti ekrano ryškumo _klavišus

en: Has LID
lt: Turi dangtį

en: Has battery
lt: Turi akumuliatorių

en: Has battery button
lt: Turi akumuliatoriaus mygtuką

en: Has brightness panel
lt: Turi ryškumo skydelį

en: Has hibernate button
lt: Turi užmigdymo mygtuką

en: Has power button
lt: Turi įjungimo mygtuką

en: Has sleep button
lt: Turi miego mygtuką

en: Hibernate
lt: Užmigdyti

en: Hibernate and suspend operations not permitted
lt: Užmigdymo ir pristabdymo operacijos neleidžiamos

en: Hibernate and suspend operations not supported
lt: Užmigdymo ir pristabdymo operacijos nepalaikomos

en: Hibernate not supported
lt: Užmigdymas nepalaikomas

en: Hibernate operation not permitted
lt: Užmigdymo operacija neleidžiama

en: Hibernate operation not supported
lt: Užmigdymo operacija nepalaikoma

en: Hibernate the system
lt: Užmigdyti sistemą

en: Hybrid Sleep
lt: Mišraus miego būsena

en: Hybrid sleep not supported
lt: Mišraus miego būsena nepalaikoma

en: Hybrid sleep operation not permitted
lt: Mišraus miego operacija neleidžiama

en: Hybrid sleep operation not supported
lt: Mišraus miego operacija nepalaikoma

en: Hybrid sleep the system
lt: Įvesti sistemą į mišraus miego būseną

en: In addition, Xfce power manager provides a set of freedesktop-compliant DBus interfaces to inform other applications about current power level so that they can adjust their power consumption, and it provides the inhibit interface which allows applications to prevent automatic sleep actions via the power manager; as an example, the operating system’s package manager should make use of this interface while it is performing update operations.
lt: Be to, Xfce maitinimo tvarkytuvė parūpina su freedesktop suderinamą DBus sąsajų rinkinį, skirtą informuoti kitas programas apie esamą energijos lygį, suteikiantį programoms galimybę reguliuoti savo energijos vartojimą ir draudimo sąsają, leidžiančią programoms, per maitinimo tvarkytuvę neleisti užmigdymo veiksmų; pavyzdžiui, sistemos paketų tvarkytuvė, atlikdama atnaujinimo operacijas, turėtų pasinaudoti šia sąsaja.

en: Invalid arguments
lt: Netaisyklingi argumentai

en: Invalid cookie
lt: Neteisingas slapukas

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Keyboard Brightness: %.0f percent
lt: Klaviatūros ryškumas: %.0f procentų

en: Lead acid
lt: Švino rūgšties

en: Let the power manager handle display power management (DPMS) instead of the display server
lt: Leisti maitinimo tvarkytuvei, vietoj ekrano serverio, tvarkyti ekrano maitinimo valdymą (DPMS)

en: Line power
lt: Maitinimas iš el. tinklo

en: Lithium ion
lt: Ličio jonų

en: Lithium iron phosphate
lt: Ličio geležies fosfatų

en: Lithium polymer
lt: Ličio polimerų

en: Lock screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Lock screen when system is going to sleep
lt: Užrakinti ekraną, kai sistema užmiega

en: Make sure you set a sufficiently high value here, otherwise the system will trigger its own action before xfce4-power-manager, without being able to prevent it or know exactly when it will do so. The action triggered by the system in this case will be: %s.
lt: Įsitikinkite, kad nustatėte pakankamai didelę reikšmę, nes priešingu atveju sistema paleis savo veiksmą anksčiau nei xfce4-power-manager, be galimybės jo neleisti ar žinojimo, kada tiksliai jis bus paleistas. Šiuo atveju veiksmas, kurį paleis sistema, bus: %s.

en: Manage and reduce power consumption of computer and devices
lt: Valdyti ir mažinti kompiuterio ir įrenginių energijos vartojimą

en: Model
lt: Modelis

en: Modify the laptop display brightness
lt: Keisti nešiojamojo kompiuterio ryškumą

en: Monitor
lt: Prižiūryklė

en: Mouse
lt: Pelė

en: Never
lt: Niekada

en: Nickel cadmium
lt: Nikelio kadmio

en: Nickel metal hydride
lt: Nikelio metalo hidrido

en: None
lt: Nieko

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
lt: Nei vienam iš įrankių, nepavyko sėkmingai užrakinti ekrano, ekranas nebus užrakintas.

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
    Do you still want to continue to suspend the system?
lt: Nei vienam iš įrankių, nepavyko sėkmingai užrakinti ekrano, ekranas nebus užrakintas.
    Ar vis dar norite tęsti sistemos pristabdymą?

en: Not plugged in
lt: Kištukas neįjungtas

en: Nothing
lt: Jokio

en: Notify
lt: Pranešti

en: Number of brightness steps available using keys
lt: Prieinamų ryškumo žingsnių skaičius, naudojantis klavišais

en: On battery
lt: Naudojant akumuliatorių

en: On critical battery power:
lt: Esant kritiniam akumuliatoriaus energijos lygiui:

en: On inactivity reduce to
lt: Esant neveiklumui, sumažinti iki

en: One minute
lt: 1 min.

en: Percentage
lt: Procentinė dalis

en: Percentage and remaining time
lt: Procentinė dalis ir likęs laikas

en: Permission denied
lt: Neturite teisės

en: Phone
lt: Telefonas

en: Plugged in
lt: Įjungtas kištukas

en: Power Manager
lt: Maitinimo tvarkytuvė

en: Power Manager Plugin
lt: Maitinimo tvarkytuvės įskiepis

en: Power Manager Plugin Settings
lt: Maitinimo tvarkytuvės įskiepio nustatymai

en: Power management for the Xfce desktop
lt: Xfce darbalaukio maitinimo tvarkytuvė

en: PowerSupply
lt: Maitinimo tiekimas

en: Presentation _mode
lt: Pristatymo _veiksena

en: Put to sleep after
lt: Užmigdyti po

en: Quit any running xfce power manager
lt: Baigti visų veikiančių Xfce maitinimo tvarkytuvių darbą

en: Reduce after
lt: Sumažinti po

en: Remaining time
lt: Likęs laikas

en: Restart the running instance of Xfce power manager
lt: Iš naujo paleisti veikianti Xfce maitinimo tvarkytuvės egzempliorių

en: SOCKET ID
lt: LIZDO ID

en: Screenshot of the Xfce Power Manager User Interface
lt: Xfce maitinimo tvarkytuvės naudotojo sąsajos ekrano kopija

en: Serial
lt: Serijinis

en: Settings for the Xfce Power Manager
lt: Xfce maitinimo tvarkytuvės nustatymai

en: Settings manager socket
lt: Nustatymų tvarkytuvės lizdas

en: Show 'Presentation mode' indicator:
lt: Rodyti „Pristatymo veiksenos“ indikatorių:

en: Show label:
lt: Rodyti etiketę:

en: Show the configuration dialog
lt: Rodyti konfigūracijos dialogą

en: Shutdown
lt: Išjungti

en: Shutdown the system
lt: Išjungti sistemą

en: Status notifications
lt: Būsenos pranešimai

en: Suspend
lt: Pristabdyti

en: Suspend not supported
lt: Pristabdymas nepalaikomas

en: Suspend operation not permitted
lt: Pristabdymo operacija neleidžiama

en: Suspend operation not supported
lt: Pristabdymo operacija nepalaikoma

en: Suspend or hibernate the system
lt: Pristabdyti ar užmigdyti sistemą

en: Suspend the system
lt: Pristabdyti sistemą

en: Switch off after
lt: Išjungti po

en: Switch off display
lt: Išjungti ekraną

en: System
lt: Sistema

en: System is running on %s power
lt: Sistema naudoja maitinimą, kurį teikia %s

en: System is running on low power
lt: Sistemai liko mažai energijos

en: System is running on low power. Save your work to avoid losing data
lt: Sistemai liko mažai energijos. Įrašykite darbą, nes kitaip galite prarasti duomenis

en: System sleep mode:
lt: Sistemos miego veiksena:

en: System tray icon
lt: Sistemos dėklo piktograma

en: Tablet
lt: Planšetė

en: Technology
lt: Technologija

en: These actions only take place if no external display is connected
lt: Šie veiksmai bus vykdomi tik tuomet, kai nėra prijungtas išorinis ekranas

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
lt: Tai yra %s versija %s, veikia Xfce %s.

en: True
lt: Taip

en: Type
lt: Tipas

en: Unable to get connection to the message bus session
lt: Nepavyko gauti prisijungimo prie pranešimų magistralės seanso

en: Uninterruptible Power Supply
lt: Nenutraukiamas maitinimo tiekimas

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown time
lt: Nežinomas laikas

en: UpDevice object path
lt: UpDevice objekto kelias

en: Vendor
lt: Gamintojas

en: Version information
lt: Versija

en: Voltage
lt: Įtampa

en: When all the power sources of the computer reach this charge level
lt: Kai visi kompiuterio maitinimo šaltiniai pasiekia šį įkrovos lygį

en: When battery button is pressed:
lt: Paspaudus akumuliatoriaus mygtuką:

en: When hibernate button is pressed:
lt: Paspaudus užmigdymo mygtuką:

en: When inactive for
lt: Kai neatliekama jokių veiksmų

en: When laptop lid is closed:
lt: Kai nešiojamojo kompiuterio dangtis uždarytas:

en: When power button is pressed:
lt: Paspaudus įjungimo mygtuką:

en: When sleep button is pressed:
lt: Paspaudus pristabdymo mygtuką:

en: When the screensaver is activated
lt: Kai yra įjungiama ekrano užsklanda

en: When the screensaver is deactivated
lt: Kai yra išjungiama ekrano užsklanda

en: With policykit support
lt: Su policykit palaikymu

en: Without policykit support
lt: Be policykit palaikymo

en: Xfce Power Manager
lt: Xfce maitinimo tvarkytuvė

en: Xfce power manager
lt: Xfce maitinimo tvarkytuvė

en: Xfce power manager also provides a plugin for the Xfce and LXDE panels to control LCD brightness levels and to monitor battery and device charge levels.
lt: Xfce maitinimo tvarkytuvė taip pat parūpina įskiepį, kuris skirtas Xfce ir LXDE skydeliams, ir kuris valdo LCD ryškumo lygius bei stebi akumuliatoriaus ir įrenginio įkrovos lygius.

en: Xfce power manager is already running
lt: Xfce maitinimo tvarkytuvė jau veikia

en: Xfce power manager is not running
lt: Xfce maitinimo tvarkytuvė neveikia

en: Xfce power manager manages the power sources on the computer and the devices that can be controlled to reduce their power consumption (such as LCD brightness level, monitor sleep, CPU frequency scaling).
lt: Xfce maitinimo tvarkytuvė kompiuteryje valdo maitinimo šaltinius bei įrenginius, kurie gali būti valdomi, siekiant sumažinti jų energijos vartojimą (tokius kaip LCD ryškumo lygį, monitoriaus užmigdymą, procesoriaus dažnio keitimą).

en: Xfce4 Power Manager is not running, do you want to launch it now?
lt: Xfce4 maitinimo tvarkytuvė neveikia, ar norite ją paleisti dabar?

en: Your %s charge level is low
    Estimated time left %s
lt: Žemas jūsų %s įkrovos lygis
    Liko laiko %s

en: Your %s is charging
lt: %s yra įkraunamas

en: Your %s is discharging
lt: Jūsų %s išsikrauna

en: Your %s is empty
lt: Jūsų %s tuščias

en: Your %s is fully charged
lt: %s yra pilnai įkrautas

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Screensaver Management
lt: _Ekrano užsklandos valdymas

en: _Settings...
lt: _Nustatymai...

en: hour | hours
lt[0]: valanda
lt[1]: valandos
lt[2]: valandų
lt[3]: valandų

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių
lt[3]: minučių

en: minutes
lt: min.

en: seconds
lt: sek.

en: settings;preferences;buttons;sleep;hibernate;battery;suspend;shutdown;brightness;laptop lid;lock screen;plugged in;saving;critical;
lt: nustatymai;nuostatos;mygtukai;pristabdyti;užmigdyti;uzmigdyti;baterija;akumuliatorius;miegas;išjungti;isjungti;ryškumas;ryskumas;nešiojamojo kompiuterio dangtis;nesiojamojo kompiuterio dangtis;užrakinti ekraną;uzrakinti ekrana;prijungtas;taupymas;kritinis;
