Xfdesktop - en to lt translation catalogue (293 entries)

en:     Desktop File Icons:  %s
lt: Darbalaukio failų piktogramos: %s

en:     Desktop Icons:       %s
lt:     Darbalaukio piktogramos:       %s

en:     Desktop Menu:        %s
lt:     Darbalaukio meniu:        %s

en: %A at %X
lt: %A %X

en: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
lt: %s
    Dydis: %s
    Paskutinis keitimas: %s

en: %x at %X
lt: %x %X

en: (not mounted)
lt: (neprijungtas)

en: (unknown)
lt: (nežinoma)

en: <b>%s</b>
    Type: %s
    Size: %s
lt: <b>%s</b>
    Tipas: %s
    Dydis: %s

en: <b>Appearance</b>
lt: <b>Išvaizda</b>

en: <b>Desktop Menu</b>
lt: <b>Darbalaukio meniu</b>

en: <b>Window List Menu</b>
lt: <b>Langų sąrašo meniu</b>

en: A desktop file icon error occurred
lt: Įvyko darbalaukio failo piktogramos klaida

en: A normal file with the same name already exists. Please delete or rename it.
lt: Paprastas failas su tokiu pačiu pavadinimu jau yra. Prašome jį ištrinti ar pervadinti.

en: A_rrange Icons
lt: Iš_dėstyti piktogramas

en: Activate _Primary Menu
lt: Aktyvinti _pirminį meniu

en: Activate _Secondary Menu
lt: Aktyvinti a_ntrinį meniu

en: Advance to the next wallpaper on the current workspace
lt: Pereiti esamoje darbo srityje prie kito darbalaukio fono

en: Amount of time before a different background is selected.
lt: Laiko kiekis, prieš pasirenkant kitą foną.

en: Apply
lt: Taikyti

en: Apply to all _workspaces
lt: Taikyti visoms _darbo sritims

en: Arrange Desktop _Icons
lt: Iš_dėstyti darbalaukio piktogramas

en: Arrange Icons
lt: Išdėstyti piktogramas

en: Arrange icons
lt: Išdėstyti piktogramas

en: Automatically arrange all the icons on the desktop
lt: Automatiškai išdėstyti visas darbalaukio piktogramas

en: Automatically select a different background from the current directory.
lt: Automatiškai pasirinkti kitokį foną iš esamo katalogo.

en: B_utton:
lt: _Mygtukas:

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Bottom Left Horizontal
lt: Apačioje kairėje, horizontali

en: Bottom Left Vertical
lt: Apačioje kairėje, vertikali

en: Bottom Right Horizontal
lt: Apačioje dešinėje, horizontali

en: Bottom Right Vertical
lt: Apačioje dešinėje, vertikali

en: Build options:
lt: Kompiliavimo parametrai:

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
lt: Sukurta su GTK+ %d.%d.%d, susieta su GTK+ %d.%d.%d.

en: C_olor:
lt: S_palva:

en: C_reate
lt: Suku_rti

en: Cannot convert filename "%s" to the local encoding
lt: Neįmanoma konvertuoti failo pavadinimo „%s“ į vietinę koduotę

en: Cause xfdesktop to quit
lt: Priversti xfdesktop baigti darbą

en: Centered
lt: Centruotas

en: Change the _background
lt: Keisti fo_ną

en: Choose the folder to select wallpapers from.
lt: Pasirinkite aplanką, iš kurio bus pasirenkami darbalaukio fonai.

en: Control
lt: Kontrolės

en: Copy _Here
lt: Kopijuo_ti čia

en: Could not create a new file
lt: Nepavyko sukurti naujo failo

en: Could not create a new folder
lt: Nepavyko sukurti naujo aplanko

en: Could not create the desktop folder "%s"
lt: Nepavyko sukurti darbalaukio aplanko „%s“

en: Could not empty the trash
lt: Neįmanoma išvalyti šiukšlinės

en: Create Document from template "%s"
lt: Sukurti dokumentą iš šablono „%s“

en: Create File Error
lt: Failo kūrimo klaida

en: Create New Folder
lt: Sukurti naują aplanką

en: Create _Document
lt: Sukurti _dokumentą

en: Create _Folder
lt: Sukurti a_planką

en: Create _Folder...
lt: Sukurti _aplanką ...

en: Create _Launcher...
lt: Sukurti pa_leidyklę...

en: Create _URL Link...
lt: Sukurti _URL nuorodą...

en: Cu_t
lt: Iškirp_ti

en: Cycle Next Background
lt: Perjungti kitą foną

en: Default Icons
lt: Numatytosios piktogramos

en: Delete Error
lt: Ištrynimo klaida

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Desktop Folder Error
lt: Darbalaukio aplanko klaida

en: Desktop Settings
lt: Darbalaukio nustatymai

en: Desktop _Icons
lt: Darbalaukio p_iktogramos

en: Desktop _Settings...
lt: Darbalaukio _nustatymai...

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Disable debug messages
lt: Išjungti derinimo pranešimus

en: Display version information
lt: Rodyti versijos informaciją

en: Do _not ask me again
lt: _Daugiau nebeklausti

en: Do not wait for a window manager on startup
lt: Paleidžiant nelaukti langų tvarkytuvės

en: Drop Failure
lt: Vilkimo klaida

en: Edit _Launcher
lt: Taisyti pa_leidyklę

en: Eject Failed
lt: Išstumti nepavyko

en: Eject Finished
lt: Išstūmimas užbaigtas

en: Ejecting device
lt: Išstumiamas įrenginys

en: Enable debug messages
lt: Įjungti derinimo pranešimus

en: Enter the name:
lt: Įveskite pavadinimą:

en: Error
lt: Klaida

en: Failed to eject "%s"
lt: Nepavyko išstumti „%s“

en: Failed to load the desktop folder
lt: Nepavyko įkelti darbalaukio aplanko

en: Failed to mount "%s"
lt: Nepavyko prijungti „%s“

en: Failed to run "%s"
lt: Nepavyko paleisti „%s“

en: Failed to save dropped file to '%s'
lt: Nepavyko įrašyti vilkto failo į „%s“

en: File Icons
lt: Failų piktogramos

en: File Properties Error
lt: Failo savybių klaida

en: File System
lt: Failų sistema

en: File/Launcher icons are not enabled. You can enable them from the "Desktop Icons" tab.
lt: Failų/Paleidyklių piktogramos nėra įjungtos. Jas galite įjungti „Darbalaukio piktogramų“ kortelėje.

en: File/launcher icons
lt: Failų/paleidyklių piktogramos

en: Fixed Disks and Drives
lt: Stacionarūs diskai ir laikmenos

en: Fo_nt size:
lt: Šri_fto dydis:

en: Font co_lor:
lt: Šrifto spa_lva:

en: General
lt: Bendra

en: Home
lt: Pradžia

en: Horizontal gradient
lt: Horizontalus perėjimas

en: Icon _size:
lt: Piktogramos _dydis:

en: Icon _type:
lt: Piktogramos _tipas:

en: Icons
lt: Piktogramos

en: Image files
lt: Paveikslų failai

en: Image selection is unavailable while the image style is set to None.
lt: Paveikslo pasirinkimas nėra prieinamas tol, kol paveikslo stilius yra nustatytas į Nėra.

en: Include applications menu on _desktop right click
lt: _Darbalaukyje, spustelėjus dešinįjį pelės mygtuką, rodyti programų meniu

en: Label bac_kground color:
lt: _Etikečių fono spalva:

en: Launch Error
lt: Paleidimo klaida

en: Left
lt: Kairėje

en: List windows on a_ll workspaces
lt: Išvardyti _langus visose darbo srityse

en: Middle
lt: Viduryje

en: Minimized application icons
lt: Suskleistų programų piktogramos

en: Mo_difier:
lt: K_lavišas:

en: Mo_ve to Trash
lt: Perke_lti į šiukšlinę

en: Modi_fier:
lt: _Klavišas:

en: Monitors
lt: Monitoriai

en: Mount Failed
lt: Prijungti nepavyko

en: Move this dialog to the display and workspace you want to edit the settings for.
lt: Perkelkite šį dialogo langą į ekraną ir darbo sritį, kurios nustatymus norite keisti.

en: Move this dialog to the display you want to edit the settings for.
lt: Perkelkite šį dialogo langą į ekraną, kurio nustatymus norite keisti.

en: Move this dialog to the workspace you want to edit the settings for.
lt: Perkelkite šį dialogo langą į darbo sritį, kurios nustatymus norite keisti.

en: Name: %s
    Type: %s
    Mounted at: %s
    Size: %s
    Free Space: %s
lt: Pavadinimas: %s
    Tipas: %s
    Prijungtas ties: %s
    Dydis: %s
    Laisvos vietos: %s

en: Name: %s
    Type: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
lt: Pavadinimas: %s
    Tipas: %s
    Dydis: %s
    Paskutinis keitimas: %s

en: Network Shares
lt: Tinklo viešiniai

en: New Empty File
lt: Naujas tuščias failas

en: New Folder
lt: Naujas aplankas

en: No templates installed
lt: Nėra įdiegtų šablonų

en: None
lt: Nėra

en: None of the icons selected support being renamed.
lt: Nei vienos iš pasirinktų piktogramų nepalaiko galimybės būti pervadintos.

en: Ope_n With
lt: Atverti _naudojant

en: Ope_n With Other Application
lt: Atverti _naudojant kitą programą

en: Ope_n With Other Application...
lt: Atverti _naudojant kitą programą...

en: Open With "%s"
lt: Atverti naudojant „%s“

en: Open _Filesystem
lt: Atverti _failų sistemą

en: Open _Home
lt: Atverti _pradžios aplanką

en: Open _Trash
lt: Atverti ši_ukšlinę

en: Other Devices
lt: Kiti įrenginiai

en: Paste Into Folder
lt: Įdėti į aplanką

en: Paste _Into Folder
lt: Įdėti į ap_lanką

en: Placement _direction:
lt: Išdėstymo _kryptis:

en: Please report bugs to <%s>.
lt: Apie klaidas praneškite <%s>.

en: Pop up the menu (at the current mouse position)
lt: Iškylantysis meniu (esamoje pelės pozicijoje)

en: Pop up the window list (at the current mouse position)
lt: Iškylantysis langų sąrašas (esamoje pelės pozicijoje)

en: Quit
lt: Išeiti

en: Randomly selects another image from the same directory when the wallpaper is to cycle.
lt: Kai bus keičiamas darbalaukio fonas, atsitiktinai bus pasirenkamas kitas paveikslas iš to pačio katalogo.

en: Reload all settings
lt: Įkelti visus nustatymus iš naujo

en: Removable Disks and Drives
lt: Keičiamieji diskai ir laikmenos

en: Removable Volume
lt: Keičiamasis tomas

en: Rename Error
lt: Klaida pervadinant

en: Right
lt: Dešinėje

en: SOCKET ID
lt: LIZDO ID

en: Safely _Remove Volume
lt: Saugiai paša_linti tomą

en: Scaled
lt: Mastelinis

en: Select First Color
lt: Pasirinkite pirmą spalvą

en: Select Second Color
lt: Pasirinkite antrą spalvą

en: Select _All
lt: Žymėti _viską

en: Select a Directory
lt: Pasirinkti katalogą

en: Select this option to display preview-able files on the desktop as automatically generated thumbnail icons.
lt: Pasirinkite šį parametrą, norėdami matyti peržiūrimus darbalaukio failus, kaip automatiškai sugeneruotas miniatiūrų piktogramas.

en: Set Defa_ult Application...
lt: Nustatyti n_umatytąją programą...

en: Set desktop background and menu and icon behavior
lt: Nustatyti darbalaukio fono, meniu ir piktogramų elgseną

en: Settings manager socket
lt: Nustatymų tvarkytuvės lizdas

en: Sh_ow application icons in menu
lt: Meniu rodyti prog_ramų piktogramas

en: Show "Delete" option in file context menu
lt: Rodyti kontekstiniame failo meniu parinktį „Ištrinti“

en: Show _Hidden Files
lt: Rodyti paslėptus _failus

en: Show _application icons in menu
lt: Meniu rodyti pro_gramų piktogramas

en: Show _window list menu on desktop middle click
lt: Darbalaukyje, spustelėjus _vidurinį pelės mygtuką, rodyti langų sąrašo meniu

en: Show a section listing all _urgent windows on other workspaces
lt: Rodyti sekciją, išvardinančią visus svarbi_us langus kitose darbo srityse

en: Show a_dd and remove workspace options in list
lt: Rodyti sąraše parametrus, skirtus pridėti ir šalinti darbo sritis

en: Show confirmation dialog before arran_ging icons
lt: Rodyti patvirtinimą prieš sutvarkant pikto_gramas

en: Show hidden files on the desktop
lt: Darbalaukyje rodyti paslėptus failus

en: Show icon toolt_ips. Size:
lt: Rodyti piktogramų paaiškin_imus. Dydis:

en: Show icons only on _primary display
lt: Rodyti piktogramas tik _pirminiame ekrane

en: Show s_ticky windows only in active workspace
lt: Rodyti _prisegamus langus tik aktyvioje darbo srityje

en: Show t_humbnails
lt: Rodyti _miniatiūras

en: Show workspace _names in list
lt: Sąraše rodyti darbo sričių pavadi_nimus

en: Single click to _activate items
lt: _Aktyvuoti elementus vienkarčiu pelės mygtuko spustelėjimu

en: Size of the tooltip preview image.
lt: Paaiškinimo peržiūros paveikslo dydis.

en: Solid color
lt: Vientisa spalva

en: Spanning Screens
lt: Sujungti ekranai

en: Spanning screens
lt: Sujungti ekranai

en: Specifies the "right" or "bottom" color of the gradient.
lt: Nurodo „dešiniąją“ ar „apatinę“ gradiento spalvą.

en: Specifies the solid color, or the "left" or "top" color of the gradient.
lt: Nurodo vientisą spalvą arba „kairiąją“ ar „viršutinę“ gradiento spalvą.

en: Specify how often the background will change.
lt: Nurodykite kaip dažnai keisis fonas.

en: Specify how the image will be resized to fit the screen.
lt: Nurodykite kaip bus keičiamas paveikslo dydis, siekiant, kad jis tilptų į ekraną.

en: Specify the style of the color drawn behind the backdrop image.
lt: Nurodykite spalvos, užpildančios foną už atvaizdo, stilių.

en: St_yle:
lt: S_tilius:

en: Stop the _Multi-Disk Drive
lt: Stabdyti kelių diskų at_minties įtaisą

en: Stretched
lt: Ištemptas

en: The Xfce development team. All rights reserved.
lt: Xfce kūrėjų komanda. Visos teisės saugomos.

en: The application chooser could not be opened
lt: Nepavyko atverti programų pasirinkėjo

en: The device "%s" has been safely removed from the system.
lt: Įrenginys „%s“ yra sėkmingai pašalintas iš jūsų sistemos.

en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
lt: Įrenginys „%s“ yra išstumiamas. Tai gali šiek tiek užtrukti

en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
lt: Sistema atjungia įrenginį „%s“. Neišimkite ir neatjunkite laikmenos ar disko

en: The file could not be opened
lt: Failas negali būti atvertas

en: The file could not be renamed
lt: Failas negali būti pervadintas

en: The file properties dialog could not be opened
lt: Neįmanoma atverti failo savybių dialogo

en: The file transfer could not be performed
lt: Nepavyko atlikti failų perdavimo

en: The files could not be renamed
lt: Failai negali būti pervadinti

en: The folder could not be opened
lt: Aplankas negali būti atvertas

en: The requested operation could not be completed
lt: Nepavyko užbaigti užklaustos operacijos

en: The selected files could not be deleted
lt: Pasirinkti failai negali būti ištrinti

en: The selected files could not be moved to the trash
lt: Pasirinkti failai negali būti perkelti į šiukšlinę

en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
lt: Yra duomenų, kuriuos reikia įrašyti į įrenginį „%s“ prieš jo išėmimą. Neišimkite ir neatjunkite laikmenos ar disko

en: This feature requires a file manager service to be present (such as the one supplied by Thunar).
lt: Šiai funkcijai būtina failų tvarkytuvės paslauga (kaip, pavyzdžiui, tiekiama „Thunar“).

en: This feature requires a trash service to be present (such as the one supplied by Thunar).
lt: Šiai funkcijai reikia, kad šiukšlinės paslauga būtų prieinama (kaip, pavyzdžiui, tokią tiekia „Thunar“).

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
lt: Tai yra %s versija %s, veikia Xfce %s dėka.

en: This will reorder all desktop items and place them on different screen positions.
    Are you sure?
lt: Tai pertvarkys visus darbalaukio elementus ir padės juos į kitas vietas ekrane.
    Ar esate tikri?

en: Tiled
lt: Išklotas

en: Today at %X
lt: Šiandien %X

en: Top Left Horizontal
lt: Viršuje kairėje, horizontali

en: Top Left Vertical
lt: Viršuje kairėje, vertikali

en: Top Right Horizontal
lt: Viršuje dešinėje, horizontali

en: Top Right Vertical
lt: Viršuje dešinėje, vertikali

en: Transfer Error
lt: Perdavimo klaida

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Trash Error
lt: Šiukšlinės klaida

en: Trash contains %d items
lt: Šiukšlinėje yra %d elementų(-ai)

en: Trash contains one item
lt: Šiukšlinėje yra vienas elementas

en: Trash is empty
lt: Šiukšlinė tuščia

en: Type '%s --help' for usage.
lt: Bandykite „%s --help“, informacijai apie naudojimą.

en: U_nselect All
lt: _Nuimti žymėjimą nuo visų

en: Un_minimize Window
lt: Grąžinti langą iš suskl_eidimo

en: Unable to contact settings server
lt: Nepavyko susisiekti su nustatymų serveriu

en: Unable to create new file "%1$s" from template file "%2$s": %3$s
lt: Nepavyko sukurti naujo failo „%1$s“ iš šablono failo „%2$s“: %3$s

en: Unable to create new folder "%1$s": %2$s
lt: Nepavyko sukurti naujo aplanko „%1$s“: %2$s

en: Unable to launch "%s":
lt: Nepavyko paleisti „%s“:

en: Unable to launch "exo-desktop-item-edit", which is required to create and edit launchers and links on the desktop.
lt: Nepavyko paleisti „exo-desktop-item-edit“, kuris yra būtinas kurti ir taisyti paleidykles bei nuorodas darbalaukyje.

en: Unable to load images from folder "%s"
lt: Nepavyko įkelti paveikslų iš aplanko „%s“

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unmount Finished
lt: Atjungimas užbaigtas

en: Unmounting device
lt: Įrenginys atjungiamas

en: Use _submenus for the windows in each workspace
lt: Darbo srityje langams parodyti, naudoti _papildomus meniu

en: Version information
lt: Versijos informacija

en: Vertical gradient
lt: Vertikalus perėjimas

en: Wallpaper for %s
lt: Darbalaukio fonas, kurį naudos %s

en: Wallpaper for %s on Monitor %d
lt: Darbalaukio fonas, kurį naudos %s, monitoriuje %d

en: Wallpaper for %s on Monitor %d (%s)
lt: Darbalaukio fonas, kurį naudos %s, monitoriuje %d (%s)

en: Wallpaper for Monitor %d
lt: Darbalaukio fonas monitoriui %d

en: Wallpaper for Monitor %d (%s)
lt: Darbalaukio fonas monitoriui %d (%s)

en: Wallpaper for my desktop
lt: Mano darbalaukio fonas

en: Window Icons
lt: Langų piktogramos

en: Window List
lt: Langų sąrašas

en: Would you like to arrange all existing
    icons according to the selected orientation?
lt: Ar norėtumėte išdėstyti visas esamas
    piktogramas pagal pasirinktą orientaciją?

en: Would you like to assign an existing desktop icon layout to monitor <b>%s</b>?
lt: Ar norėtumėte priskirti esamą darbalaukio piktogramų išdėstymą monitoriui <b>%s</b>?

en: Writing data to device
lt: Duomenys rašomi į diską

en: Yesterday at %X
lt: Vakar %X

en: Zoomed
lt: Padidintas

en: _Activate Icon
lt: _Aktyvinti piktogramą

en: _Applications
lt: _Programos

en: _Arrange folders before files
lt: _Išdėstyti aplankus prieš failus

en: _Background
lt: _Fonas

en: _Button:
lt: _Mygtukas:

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Close Window
lt: Užverti _langą

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Delete
lt: Išt_rinti

en: _Disconnect Volume
lt: _Atskirti tomą nuo sistemos

en: _Edit desktop menu
lt: _Taisyti darbalaukio meniu

en: _Eject Volume
lt: _Išstumti tomą

en: _Empty File
lt: _Tuščias failas

en: _Empty Trash
lt: _Išvalyti šiukšlinę

en: _Execute
lt: _Vykdyti

en: _File/Launcher Icons
lt: _Failų/Paleidyklių piktogramos

en: _Folder:
lt: _Aplankas:

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros susiejimai

en: _Link Here
lt: _Sukurti čia nuorodą

en: _Lock Volume
lt: _Užrakinti tomą

en: _Menus
lt: _Meniu

en: _Mount Volume
lt: _Prijungti tomą

en: _Move Here
lt: _Perkelti čia

en: _Next Background
lt: _Kitas fonas

en: _OK
lt: _Gerai

en: _Open
lt: _Atverti

en: _Open All
lt: _Atverti visus

en: _Open With "%s"
lt: _Atverti naudojant „%s“

en: _Open all
lt: _Atverti visus

en: _Open in New Window
lt: _Atverti naujame lange

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: _Properties
lt: _Savybės

en: _Properties...
lt: _Savybės...

en: _Random Order
lt: Atsitiktinė tva_rka

en: _Reload
lt: Įkelti iš _naujo

en: _Rename
lt: _Pervadinti

en: _Rename...
lt: _Pervadinti...

en: _Run Program...
lt: Paleisti p_rogramą...

en: _Toggle Cursor Icon
lt: _Perjungti žymeklio piktogramą

en: _Underline text on hover
lt: _Užvedus pelę, pabraukti tekstą

en: _Unmount Volume
lt: _Atjungti tomą

en: at start up
lt: paleidimo metu

en: chronologically
lt: chronologiškai

en: desktop;background;wallpaper;settings;xfce;
lt: darbalaukis;darbastalis;fonas;darbalaukio fonas;darbastalio fonas;nuostatos;nustatymai;xfce;

en: disabled
lt: išjungta

en: enabled
lt: įjungta

en: every day
lt: kas dieną

en: every hour
lt: kas valandą

en: in hours:
lt: valandomis:

en: in minutes:
lt: minutėmis:

en: in seconds:
lt: sekundėmis:
