HexChat - en to lv translation catalogue (719 entries)

en: 
    No help available on that command.
lv: 
    Šādai komandai palīdzība nav pieejama.

en:   %-20s offline
lv:   %-20s nav bezsaistē

en:   %-20s online
lv:   %-20s tiešsaistē

en: $ Number
lv: $ Numurs

en: %UChannel          Users   Topic
lv: %UKanāls          Lietotāji   Temats

en: %d bytes
lv: %d baiti

en: %d hours ago
lv: pirms %d stundām

en: %d minutes ago
lv: pirms %d minūtēm

en: (Disabled)
lv: (Atslēgts)

en: * Running IRC as root is stupid! You should
      create a User Account and use that to login.
lv: * Lietot IRC kā rootam ir muļķīgi! Jums vajadzētu
     Izveidot Lietotāja Kontu un lietot to, lai pieteiktos.

en: **** BEGIN LOGGING AT %s
lv: **** SĀKU IEGRĀMATOŠANU IEKŠ %s

en: **** ENDING LOGGING AT %s
lv: **** BEIDZU IEGRĀMATOŠANU IEKŠ %s

en: *WARNING*
    Auto accepting DCC to your home directory
    can be dangerous and is exploitable. Eg:
    Someone could send you a .bash_profile
lv: *BRĪDINĀJUMS*
    Automātiski akceptēt DCC uz savu mājas direktoriju
    var būt bīstami un viegli exploitējams. Piem.:
    Kāds var atsūtīt tev .bash_profile

en: <none>
lv: <nekas>

en: ADDBUTTON <name> <action>, adds a button under the user-list
lv: ADDBUTTON <nosaukums> <darbība>, pievieno pogu zem lietotājzvēlnes

en: ALLCHAN <cmd>, sends a command to all channels you're in
lv: ALLCHAN <komada>, sūta komandu uz visiem kanāliem, kuros esat

en: ALLSERV <cmd>, sends a command to all servers you're in
lv: ALLSERV <komanda>, sūta komandu uz visiem serveriem, kuros esat

en: Abort
lv: Pārtraukt

en: Aborted
lv: Pārtraukts

en: Accept
lv: Pieņemt

en: Account
lv: Konts

en: Account unknown
lv: Konts nezināms

en: Account:
lv: Konts:

en: Acknowledged Capabilities
lv: Apstiprinātās spējas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Add
lv: Pievienot

en: Add...
lv: Pievienot...

en: Address:
lv: Adrese:

en: Adult Entertainment
lv: Pieaugušo izklaide

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: Afghanistan
lv: Afganistāna

en: Afrikaans
lv: Afrikandu

en: Aland Islands
lv: Ālandu Salas

en: Albania
lv: Albānija

en: Albanian
lv: Albāņu

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

en: Amharic
lv: Amharu

en: An hour ago
lv: Pirms stundas

en: Andorra
lv: Andora

en: Anguilla
lv: Angilja

en: Antarctica
lv: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

en: Appearance
lv: Izskats

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Armenia
lv: Armēnija

en: Ascension Island
lv: Debesbraukšanas sala

en: Asia-Pacific Region
lv: Āzijas un Klusā okeāna reģions

en: Asturian
lv: Astūriešu

en: Australia
lv: Austrālija

en: Austria
lv: Austrija

en: Auto
lv: Automātiski

en: Auto reconnect delay:
lv: Auto pārpieslēgšanās aizture:

en: Autojoin Channel
lv: Automātiski pievienoties kanālam

en: Automatically unmark away
lv: Automāiski atstatīt prombūtni

en: Aviation-Related Fields
lv: Ar aviāciju saistītās nozares

en: Away Reason
lv: Prombūtnes iemesls

en: Away reason
lv: Prombūtnes iemesls

en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

en: Azerbaijani
lv: Azerbaidžāņu

en: BAN <mask> [<bantype>], bans everyone matching the mask from the current channel. If they are already on the channel this doesn't kick them (needs chanop)
lv: BAN <maska> [<bantype>], izraida visus, kuri atbilst maskai no pašreizējā kanāla. Ja viņi jau ir kanālā, tas viņus neizmet (vajag būt kanālop)

en: Background image:
lv: Fona attēls:

en: Background:
lv: Fons:

en: Bad arguments for user command.
lv: Slikti argumenti lietotāja komandai.

en: Bahrain
lv: Bahreina

en: Ban
lv: Izraidīt

en: Ban List
lv: Izraidīto Saraksts

en: Ban time
lv: Izraidījuma laiks

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Banmask
lv: Izraidījuma maska

en: Barbados
lv: Barbadosa

en: Basque
lv: Basku

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Belarusian
lv: Baltkrievu

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Belize
lv: Beliza

en: Benin
lv: Benina

en: Bhutan
lv: Butāna

en: Bolivia
lv: Bolīvija

en: Bosnia and Herzegovina
lv: Bosnija un Hercogovina

en: Both
lv: Abi

en: Botswana
lv: Botsvāna

en: Bottom
lv: Lejā

en: Bouvet Island
lv: Bovetu salas

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: British Channel Isles
lv: Britu Kanāla salas

en: British Indian Ocean Territory
lv: Britu Indija okeāna teritorija

en: British Virgin Islands
lv: Britu Virdžīnu Salas

en: Browse...
lv: Lūkoties..

en: Brunei Darussalam
lv: Bruneja

en: Bulgaria
lv: Bulgārija

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Burkina Faso
lv: Burkinafaso

en: Businesses
lv: Darījumi

en: CTCP <nick> <message>, send the CTCP message to nick, common messages are VERSION and USERINFO
lv: CTCP <segvārds> <ziņa>, sūta CTCP ziņu segvārdam, izplatītākās ziņas ir VERSION un USERINFO

en: C_lear Text
lv: _Attīrīt tekstu

en: C_onnect
lv: _Pieslēgties

en: Cambodia
lv: Kambodža

en: Cameroon
lv: Kamerūna

en: Canada
lv: Kanāda

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cannot access %s
lv: Nevar piekļūt %s

en: Cannot assign that address
lv: Nevaru piešķirt to adresi

en: Cannot read that file.
lv: Nevar nolasīt to datni.

en: Cannot resolve hostname %s
    Check your IP Settings!
lv: Nevaru atšķetināt hostdatora vārdu %s
    Pārbauiet savus IP Uzstādījumus!

en: Cannot write to that file.
lv: Nevar ierakstīt tajā datnē.

en: Cape Verde
lv: Kapoverde

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Cayman Islands
lv: Kaimanu salas

en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas Republika

en: Chad
lv: Čada

en: Channel
lv: Kanāls

en: Channel Membership/"is an IRC operator"
lv: Kanāla Piederība/"ir IRC operātors"

en: Channel Name
lv: Kanāla Nosaukums

en: Channel name
lv: Kanāla nosaukums

en: Channel switcher
lv: Kanālu pārslēdzējs

en: Channel:
lv: Kanāls:

en: Character Chart
lv: Rakstzīmju Tabula

en: Chat
lv: Tērzēšana

en: Chat with other people online
lv: Tērzēt ar citiem cilvēkiem tiešsaistē

en: Chatting
lv: Tērzēju

en: Chile
lv: Čīle

en: China
lv: Ķīna

en: Chinese (Simplified)
lv: Ķīniešu vienkāršotā

en: Chinese (Traditional)
lv: Ķīniešu tradicionālā

en: Christmas Island
lv: Ziemassvētku Salas

en: Claim you are at this address when offering files.
lv: Apgalvot, ka jūs atrodaties pēc šīs adreses, kad piedāvājat datnes.

en: Clear
lv: Attīrīt

en: Cocos Islands
lv: Kokosu salas

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Colors
lv: Krāsas

en: Commands Available:
lv: Pieejamās komandas:

en: Comoros
lv: Komoros salas

en: Congo
lv: Kongo

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: Connection refused
lv: Savienojums atteikts

en: Connection reset by peer
lv: Savienojuma pārtraukums

en: Connection timed out
lv: Savinojuma taimauts

en: Cook Islands
lv: Kuka salas

en: Cooperatives
lv: Kooperatīvi

en: Copy Selected Link
lv: Kopēt atlasīto saiti

en: Copy entry
lv: Kopēt ierakstu

en: Costa Rica
lv: Kostarika

en: Cote d'Ivoire
lv: Kotdivuāra

en: Country:
lv: Valsts:

en: Croatia
lv: Horvātija

en: Crop
lv: Apcirpt

en: Cuba
lv: Kuba

en: Cycle Channel
lv: Ciklēt Kanālā

en: Cyprus
lv: Kipra

en: Czech
lv: Čehu

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: DCC IP address:
lv: DCC IP adrese:

en: DCC String
lv: DCC Virkne

en: DCC Type
lv: DCC Tips

en: DEHOP <nick>, removes chanhalf-op status from the nick on the current channel (needs chanop)
lv: DEHOP <segvāds>, noņem kanālpus-op statusu segvārdam pašreizējā kanālā (vajag būt kanālop)

en: DELBUTTON <name>, deletes a button from under the user-list
lv: DELBUTTON <nosaukums>, izdzēš pogu no lietotājsaraksta

en: DEOP <nick>, removes chanop status from the nick on the current channel (needs chanop)
lv: DEOP <segvāds>, noņem kanālop statusu segvārdam pašreizējā kanālā (vajag būt kanālop)

en: DEVOICE <nick>, removes voice status from the nick on the current channel (needs chanop)
lv: DEVOICE <segvārds>, noņem balss statusu segvārdam pašreizējā kanāla (vajag būt kanālop)

en: DISCON, Disconnects from server
lv: DISCON, Atslēdzas no servera

en: Danish
lv: Dāņu

en: Date
lv: Datums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Democratic Republic of Congo
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

en: Denmark
lv: Dānija

en: Description
lv: Apraksts

en: Destination filename
lv: Mērķa datnes nosaukums

en: Details
lv: Detaļas

en: Display MODEs in raw form
lv: Parādīt MODEs jēlā formā

en: Djibouti
lv: Džibutija

en: Dominica
lv: Dominika

en: Dominican Republic
lv: Dominikānas Republika

en: Done
lv: Paveikts

en: Download files to:
lv: Lejupielādēt datnes uz:

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: ECHO <text>, Prints text locally
lv: ECHO <teksts>, Izvada tekstu lokāli

en: EXEC [-o] <command>, runs the command. If -o flag is used then output is sent to current channel, else is printed to current text box
lv: EXEC [-o] <komanda>, palaiž komandu. Ja -o karodziņš tiek lietots, tad izvade tiek sūtīta uz pašreizējo kanālu, citādāk tā tiek izvadīta uz pašreizējo teksta lodziņu

en: EXECCONT, sends the process SIGCONT
lv: EXECCONT, sūta procesam SIGCONT

en: EXECKILL [-9], kills a running exec in the current session. If -9 is given the process is SIGKILL'ed
lv: EXECKILL [-9], nokauj palaisto exec pašreizējā sesijā. Ja tiek dots -9, process tiek SIGKILL'ots

en: EXECSTOP, sends the process SIGSTOP
lv: EXECSTOP, sūta procesam SIGSTOP

en: EXECWRITE, sends data to the processes stdin
lv: EXECWRITE, sūta datus uz procesa stdin

en: East Germany
lv: Austrumvācija

en: East Timor
lv: Austrumtimora

en: Ecuador
lv: Ekvadora

en: Edit Events
lv: Rediģēt Notikumus

en: Educational Institution
lv: Mācību Iestāde

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: El Salvador
lv: Salvadora

en: English
lv: Angļu

en: English (British)
lv: Britu angļu

en: Enter new nickname:
lv: Ievadiet jaunu segvārdu:

en: Enter nickname to add:
lv: Ievadiet pievienojamo segvārdu:

en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

en: Eritrea
lv: Eritreja

en: Error
lv: Kļūda

en: Estonia
lv: Igaunija

en: Estonian
lv: Igauņu

en: Ethiopia
lv: Etiopija

en: European Union
lv: Eiropas Savienība

en: Event
lv: Notikums

en: Execute command:
lv: Izpildīt komandu:

en: Exempt
lv: Atbrīvot

en: Exempts
lv: Atbrīvo

en: FLUSHQ, flushes the current server's send queue
lv: FLUSHQ, noflašo pašreizējā servera sūtīšanas rindu

en: Failed
lv: Neizdevās

en: Falkland Islands
lv: Folklenda salas

en: Faroe Islands
lv: Farēru salas

en: Fiji
lv: Fidži

en: File
lv: Datne

en: File transfers
lv: Datņu pārsūtīšanas

en: File:
lv: Datne:

en: Filename
lv: Datnes nosaukums

en: Find:
lv: Atrast:

en: Finland
lv: Somija

en: Finnish
lv: Somu

en: Font:
lv: Fonts:

en: Foreground:
lv: Priekšplāns:

en: Former USSR
lv: Bijušā PSRS

en: France
lv: Francija

en: French
lv: Franču

en: French Guiana
lv: Franču Gviāna

en: French Polynesia
lv: Franču Polinēzija

en: French Southern Territories
lv: Francijas Dienvidu Teritorijas

en: From
lv: No

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: GATE <host> [<port>], proxies through a host, port defaults to 23
lv: GATE <hostdators> [<ports>], caur resursdatoru kā starpserveri, noklusētais ports ir 23

en: Gabon
lv: Gabona

en: Galician
lv: Galisiešu

en: Gambia
lv: Gambija

en: General
lv: Vispārīgi

en: Georgia
lv: Džordžija

en: German
lv: Vācu

en: Germany
lv: Vācija

en: Ghana
lv: Gana

en: Gibraltar
lv: Gibraltārs

en: Government
lv: Valdība

en: Graph
lv: Grafika

en: Great Britain
lv: Lielbritānija

en: Greece
lv: Grieķija

en: Greek
lv: Grieķu

en: Greenland
lv: Grenlande

en: Guadeloupe
lv: Gvadelupa

en: Guam
lv: Guama

en: Guatemala
lv: Gvatemala

en: Guinea
lv: Gvineja

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Gujarati
lv: Gudžaratu

en: Guyana
lv: Gajāna

en: HOP <nick>, gives chanhalf-op status to the nick (needs chanop)
lv: HOP <segvārds>, piešķir kanālpus-op'a statusu segvārdam (vajag būt kanālop)

en: Heard and McDonald Islands
lv: Herda un Makdonalda salas

en: HexChat Theme Manager
lv: HexChat motīvu pārvaldnieks

en: Hidden
lv: Paslēpts

en: Hide Version
lv: Slēpt versiju

en: Highlight:
lv: Izgaismot:

en: Honduras
lv: Hondurasa

en: Hong Kong
lv: Hongkonga

en: Host
lv: Hostdators

en: Host unknown
lv: Nezināms hostdators

en: Hostmask
lv: Hostdatora maska

en: Hostname
lv: Hostdatora vārds

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Hungary
lv: Ungārija

en: I need /bin/sh to run!
lv: Lai darbotos, man vajag /bin/sh!

en: I'm busy
lv: Esmu aizņemts

en: IM;Chat;
lv: TZ;Tērzēšana

en: INVITE <nick> [<channel>], invites someone to a channel, by default the current channel (needs chanop)
lv: INVITE <segvārds> [<kanāls>], ielūdz kādu kanālā, pēc noklusējuma uz pašreizējo kanālu (vajag kanālop)

en: IP address
lv: IP adrese

en: IRC Client
lv: IRC klients

en: Iceland
lv: Islande

en: Identified text
lv: Identificēts teksts

en: Idle time
lv: Dīkstāves laiks

en: Ignore All
lv: Ignorēt visus

en: Ignore Stats:
lv: Ignorēšānas Statistika:

en: India
lv: Indija

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Informational
lv: Informatīvs

en: Input box
lv: Ievades lodziņš

en: Insert timestamps in logs
lv: Pretējas laikatzīmes žurnālos

en: Interface
lv: Saskarne

en: International
lv: Starptautisks

en: Internet Communication Services
lv: Interneta sakaru pakalpojumi

en: Internic Commercial
lv: Starptautiskā Komercsabiedrība

en: Internic Network
lv: Starptautiskais Tīkls

en: Internic Non-Profit Organization
lv: Starptautiska Bezpeļņas Organizācija

en: Invite
lv: Ielūgt

en: Invite Only
lv: Tikai ar ielūgumu

en: Invite:
lv: Ielūgt:

en: Invites
lv: Ielūdz

en: Iran
lv: Irāna

en: Iraq
lv: Irāka

en: Ireland
lv: Īrija

en: Isle of Man
lv: Menas Sala

en: Israel
lv: Izraēla

en: Italian
lv: Itāļu

en: Italy
lv: Itālija

en: JOIN <channel>, joins the channel
lv: JOIN <kanāls>, pievienojas kanālam

en: Jamaica
lv: Jamaika

en: Japan
lv: Japāna

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Jersey
lv: Džērsija

en: Join Channel
lv: Pievienoties Kanālam

en: Join Channel...
lv: Pievienoties kanālam

en: Jordan
lv: Jordānija

en: Kannada
lv: Kannadu

en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

en: Kenya
lv: Kenija

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Kick
lv: Izspert

en: Kick/Ban
lv: Izspert/izraidīt

en: Kinyarwanda
lv: Kiņaruanda

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Kuwait
lv: Kuveita

en: Kyrgyzstan
lv: Kirgizstāna

en: LAGCHECK, forces a new lag check
lv: LAGCHECK, rosina jaunu aiztures pārbaudi

en: Laos
lv: Laosa

en: Last Seen
lv: Pēdējoreiz redzēts

en: Latvia
lv: Latvija

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Leave Channel
lv: Pamest kanālu

en: Leaving
lv: Atstāj

en: Lebanon
lv: Libāna

en: Left message
lv: Kreisais ziņojumsKreisais ziņojums

en: Lesotho
lv: Lesoto

en: Liberia
lv: Libērija

en: Libya
lv: Libāna

en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

en: Lithuania
lv: Lietuva

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: Loaded log from
lv: Ielādēja žurnālu no

en: Log timestamp format:
lv: Žurnāla laikatzīmes formāts:

en: Logging
lv: Iegrāmatošana

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: MDEHOP, Mass deop's all chanhalf-ops in the current channel (needs chanop)
lv: MDEHOP, Masveidā deop'o visus kanālpus-op'us pašreizējā kanālā (vajag būt kanālop)

en: MDEOP, Mass deop's all chanops in the current channel (needs chanop)
lv: MDEOP, Masveidā deop'o visus kanālop'us pašreizējā kanālā (vajag būt kanālop)

en: ME <action>, sends the action to the current channel (actions are written in the 3rd person, like /me jumps)
lv: ME <darbība>, sūta darbību uz pašreizējo kanālu (darbības tiek rakstītas trešajā personā, kā /me smaida)

en: MKICK, Mass kicks everyone except you in the current channel (needs chanop)
lv: MKICK, Masveidā izmet visus, izņemot tevi, pašreizējā kanālā (vajag būt kanālop)

en: Macau
lv: Makao

en: Macedonia
lv: Maķedonija

en: Macedonian
lv: Maķedoniešu

en: Madagascar
lv: Madagaskara

en: Malawi
lv: Malāvija

en: Malay
lv: Malajiešu

en: Malayalam
lv: Malajalu

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Maldives
lv: Maldīvija

en: Marker line disabled.
lv: Marķiera līnija izslēgta.

en: Marshall Islands
lv: Maršalu Salas

en: Martinique
lv: Martinika

en: Mask
lv: Maska

en: Mauritania
lv: Mauritānija

en: Mauritius
lv: Mauritānija

en: Mayotte
lv: Majota

en: Mechanism
lv: Mehānisms

en: Message
lv: Ziņojums

en: Micronesia
lv: Mikronēzija

en: Military
lv: Militārs

en: Mobile Devices
lv: Mobilās ierīces

en: Mode char
lv: Režīma burts

en: Moderated
lv: Apvaldīts

en: Modes string
lv: Režīma rinda

en: Moldova
lv: Moldāvija

en: Monaco
lv: Monako

en: Mongolia
lv: Mongolija

en: Montenegro
lv: Melnkalne

en: Montserrat
lv: Montserata

en: More...
lv: Vairāk...

en: Morocco
lv: Maroko

en: Move completed files to:
lv: Pārvietot pabeigtās datnes uz:

en: Move to Marker Line
lv: Pārvietot uz marķiera līniju

en: Mozambique
lv: Mozambika

en: Museums
lv: Muzeji

en: Myanmar
lv: Mjanma

en: NCTCP <nick> <message>, Sends a CTCP notice
lv: NCTCP <segvārds> <ziņa>, Sūta CTCP paziņojumu

en: NICK <nickname>, sets your nick
lv: NICK <segvārds>, uzstāda jums segvārdu

en: NO
lv: NĒ

en: Name
lv: Nosaukums

en: Namibia
lv: Namībija

en: Nepal
lv: Nepāla

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Netherlands Antilles
lv: Nīderlandes Antiļas

en: Network
lv: Tīkls

en: Network setup
lv: Tīkla uzstādīšana

en: Networks
lv: Tīkli

en: Never
lv: Nekad

en: New Caledonia
lv: Jaunkaldonija

en: New Filename
lv: Jaunais datnes nosaukums

en: New Network
lv: Jauns Tīkls

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: New nickname
lv: Jauns segvārds

en: Nicaragua
lv: Nikaragva

en: Nick
lv: Segvārds

en: Nick being tried
lv: Mēģināmais segvārds

en: Nick completion suffix:
lv: Segvārdu pabeigšanas priedēklis:

en: Nick of person who changed the topic
lv: Personas segvārds, kura izmainīja tematu

en: Nick of person who have been invited
lv: Personas segvārds, kura tikusi ielūgta

en: Nick of person who invited you
lv: Personas segvārds, kura jūs ielūdza

en: Nickname
lv: Segvārds

en: Nickname in use
lv: Segvārds jau lietošanā

en: Niger
lv: Nigēra

en: Nigeria
lv: Nigērija

en: No active DCCs
lv: Nav aktīvu DCC

en: No channel joined. Try /join #<channel>
lv: Neesi pievienojies nevienam kanālam. Pamēģini /join #<kanāls>

en: No outside messages
lv: Bez ārējām ziņām

en: No results found.
lv: Nav atrastu rezultātu.

en: No route to host
lv: Nav maršruta uz resursdatoru

en: No such command.
lv: Nav tādas komandas.

en: No such plugin found.
lv: Tāds iespraudnis nav atrasts.

en: No topic is set
lv: Temats nav uzstādīts

en: Norfolk Island
lv: Norfolkas salas

en: North Korea
lv: Ziemeļkoreja

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļmarina

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Norwegian (Bokmal)
lv: Norvēģu būkmols

en: Norwegian (Nynorsk)
lv: Norvēģu jaunnorvēģu

en: Not connected. Try /server <host> [<port>]
lv: Neesi pieslēdzies. Pamēģini /server <resursdators> [<ports>]

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Notice
lv: Paziņot

en: Notice:
lv: Paziņojums:

en: Number of notify items
lv: Paziņojamo priekšmetu skaits

en: OFF
lv: IZSLĒGTS

en: ON
lv: IESLĒGTS

en: OP <nick>, gives chanop status to the nick (needs chanop)
lv: OP <segvārds>, piešķir kanālop statusu segvārdam (vajag būt kanālop)

en: Off
lv: Izslēgt

en: Offline
lv: Bezsaistē

en: Old Filename
lv: Vecais datnes nosaukums

en: Old School ARPAnet
lv: Vecās Skolas ARPAnet

en: Old nickname
lv: Vecais segvārds

en: Oman
lv: Omāna

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: Open DCC, Ignore, Notify etc, in tabs or windows?
lv: Atvērt DCC, Ignorēšanu, Paziņošanas utt. sadaļās vai logos?

en: Open Dialog
lv: Atvērt dialogu

en: Open Folder...
lv: Atvērt mapi...

en: Open Link in Browser
lv: Atvērt saiti pārlūkā

en: Open Safe Mode
lv: Atvērt drošo režīmu

en: Open channels in:
lv: Atvērt kanālus iekš:

en: Open dialogs in:
lv: Atvērt dialogus iekš:

en: Open utilities in:
lv: Atvērt utilītas iekš:

en: PART [<channel>] [<reason>], leaves the channel, by default the current one
lv: PART [<kanāls>] [<iemesls>], pamet kanālu, pēc noklusējuma pašreizējo

en: PING <nick | channel>, CTCP pings nick or channel
lv: PING <segvārds | kanāls>, CTCP pingo segvārdu vai kanālu

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Palestinian Territory
lv: Palestīnas teritorija

en: Papua New Guinea
lv: Papua Jaungvineja

en: Paraguay
lv: Paragvaja

en: Part Channel
lv: Atstāt Kanālu

en: Pathname
lv: Ceļa nosaukums

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: Ping
lv: Ehotestēt

en: Ping Server
lv: Ehotestēt serveri

en: Pitcairn
lv: Pitkērna

en: Plugin defined commands:
lv: Spraudņa definētās komandas:

en: Poland
lv: Polija

en: Polish
lv: Poļu

en: Port
lv: Ports

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Portuguese
lv: Portugāļu

en: Portuguese (Brazilian)
lv: Portugāļu (Brazīlija)

en: Position
lv: Pozīcija

en: Print Texts File
lv: Drukāt tekstu datni

en: Private
lv: Privāts

en: Private:
lv: Privāts:

en: Professions
lv: Profesijas

en: Proxy traversal failed.
lv: Starpservera šķērsošana neizdevās.

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Punjabi
lv: Pandžabu

en: Push input line into history but doesn't send to server
lv: Ievietot ievades līniju vēsturē, bet nesūtīt serverim

en: QUIT [<reason>], disconnects from the current server
lv: QUIT [<iemesls>], atslēdzas no pašreizējā servera

en: QUOTE <text>, sends the text in raw form to the server
lv: QUOTE <teksts>, sūta tekstu jēlā formā serverim

en: Qatar
lv: Katara

en: Quiet
lv: Kluss

en: Quiets
lv: Klusina

en: RECONNECT [-ssl] [<host>] [<port>] [<password>], Can be called just as /RECONNECT to reconnect to the current server or with /RECONNECT ALL to reconnect to all the open servers
lv: RECONNECT [-ssl] [<hostdators>] [<ports>] [<parole>], Var izsaukt arī vienkārši kā /RECONNECT, lai vēlreiz pārslēgtos uz pašreizējo serveri vai ar /RECONNECT ALL uz visiem atvērtajiem serveriem

en: RECONNECT [<host>] [<port>] [<password>], Can be called just as /RECONNECT to reconnect to the current server or with /RECONNECT ALL to reconnect to all the open servers
lv: RECONNECT [<hostdators>] [<ports>] [<parole>], Var izsaukt arī vienkārši kā /RECONNECT, lai vēlreiz pārslēgtos uz pašreizējo serveri vai ar /RECONNECT ALL uz visiem atvērtajiem serveriem

en: Real IP
lv: Īstā IP

en: Real Name:
lv: Īstais vārds:

en: Really remove network "%s" and all its servers?
lv: Patiesi izņemt tīklu "%s" un visus tā serverus?

en: Reason
lv: Iemesls

en: Receiver
lv: Saņēmējs

en: Recv
lv: Saņ

en: Refresh
lv: Atjaunināt

en: Regular Expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Remote host closed socket
lv: Attālinātais hostdators aizvēra ligzdu

en: Remove
lv: Izņemt

en: Removed Capabilities
lv: Noņemtās spējas

en: Replace with
lv: Aizstāt ar

en: Requested Capabilities
lv: Pieprasītās spējas

en: Reset Marker Line
lv: Atstatīt marķiera līniju

en: Resolved to:
lv: Atrisināts uz:

en: Resume
lv: Atsākt

en: Reunion
lv: Reinjona

en: Reverse DNS
lv: Reverss DNS

en: Right message
lv: Labais ziņojums

en: Romania
lv: Rumānija

en: Russian
lv: Krievu

en: Russian Federation
lv: Krievijas Federācija

en: Rwanda
lv: Ruanda

en: S. Georgia and S. Sandwich Isles
lv: Dienviddžordžija un Dienvidsendviču Salas

en: SAY <text>, sends the text to the object in the current window
lv: SAY <teksts>, sūta tekstu objektam pašreizējā logā

en: SEND <nick> [<file>]
lv: SEND <segvārds> [<datne>]

en: SERVCHAN <host> <port> <channel>, connects and joins a channel
lv: SERVCHAN <hostdators> <ports> <kanāls>, pieslēdzas un pievienojas kanālam

en: SERVCHAN [-ssl] <host> <port> <channel>, connects and joins a channel
lv: SERVCHAN [-ssl] <hostdators> <ports> <kanāls>, pieslēdzas un pievienojas kanālam

en: SERVER <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 6667
lv: SERVER <hostdators> [<ports>] [<parole>], pieslēdzas serverim, noklusētais ports ir 6667

en: S_ettings
lv: U_zstādījumi

en: Saint Lucia
lv: Sentlūsija

en: Sao Tome and Principe
lv: Santome un Prinsipi

en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

en: Save
lv: Saglabāt

en: Scrollback lines:
lv: Atritināmas rindiņas:

en: Search
lv: Meklēt

en: Search Next
lv: Meklēt nākošo

en: Search Previous
lv: Meklēt iepriekšējo

en: Search buffer is empty.
lv: Meklēšanas buferis ir tukšs.

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Select a Plugin or Script to load
lv: Izvēlieties Iespraudni vai Skriptu, ko ielādēt

en: Select a sound file
lv: Atlasiet skaņas datni

en: Select an output filename
lv: Atlasiet izvades datnes nosaukumu

en: Select color
lv: Izvēlies krāsu

en: Select font
lv: Izvēlieties fontu

en: Send
lv: Sūtīt

en: Send file to %s
lv: Sūtīt datni %s

en: Senegal
lv: Senegāla

en: Sent
lv: Aizs

en: Serbia
lv: Serbija

en: Serbia and Montenegro
lv: Serbija un Melnkalne

en: Serbian
lv: Serbu

en: Server Capabilities
lv: Servera spējas

en: Server Information
lv: Serva Informācija

en: Server Links
lv: Servera saites

en: Server Name
lv: Servera nosaukums

en: Server:
lv: Serveris:

en: Seychelles
lv: Seišelas

en: Show away once
lv: Parādīt prombūtni vienreiz

en: Sierra Leone
lv: Sjerra Leone

en: Signon time
lv: Ierašanās laiks

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Size
lv: Izmērs

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Slovak Republic
lv: Slovākija

en: Slovenia
lv: Slovēnija

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Solomon Islands
lv: Zālamana salas

en: Somalia
lv: Somālija

en: Sound file
lv: Skaņas datne

en: Sound file:
lv: Skaņas datne:

en: Sounds
lv: Skaņas

en: South Africa
lv: Dienvidāfrija

en: South Korea
lv: Dienvidkoreja

en: South Sudan
lv: Dienvidsudāna

en: Spain
lv: Spānija

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

en: St. Helena
lv: Svētās Helēnas sala

en: St. Kitts and Nevis
lv: Svētā Kita un Nevis salas

en: St. Pierre and Miquelon
lv: Svētā Pjēra un Mikvelona salas

en: Start Time
lv: Sākuma laiks

en: Status
lv: Satuss

en: Sudan
lv: Sudāna

en: Suriname
lv: Surinama

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
lv: Svelbāna un Žana Maijena salas

en: Swaziland
lv: Šveice

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Syria
lv: Sīrija

en: TOPIC [<topic>], sets the topic if one is given, else shows the current topic
lv: TOPIC [<temats>], uzstāda tematu, ja tāds ir dots, savādāk parāda pašreizējo tematu

en: Tabs
lv: Sadaļas

en: Taiwan
lv: Taivāna

en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

en: Tanzania
lv: Tanzānija

en: Test All
lv: Testēt Visus

en: Text
lv: Teksts

en: Thai
lv: Taju

en: Thailand
lv: Taizeme

en: That plugin is refusing to unload.
lv: Šis iespraudnis atsakās izlādēties.

en: The Insert in Buffer command will insert the contents of Data 1 into the entry where the key sequence was pressed at the current cursor position
lv: Komanda Ievietot Buferī ievietos Dati 1 saturu ierakstā, kur taustiņi tika nospiesti secībā, konkrētajā kursora pozīcijā

en: The Last Command command sets the entry to contain the last command entered - the same as pressing up in a shell
lv: Komanda Iepriekšējā Komanda iestata rindiņu, lai tā satur iepriekšējo ievadīto komandu - tas pats, kas nospiežot augšup čaulā

en: The Next Command command sets the entry to contain the next command entered - the same as pressing down in a shell
lv: Komanda Nākamā Komanda iestata rindiņu, lai tā satur nākamo ievadīto komandu - tas pats, kas nospiežot lejup čaulā

en: The Set Buffer command sets the entry where the key sequence was entered to the contents of Data 1
lv: Komanda Iestatīt Buferi iestata ierakstu, kur taustiņu secība tika ievadīta atbiltoši Dati 1 saturam

en: The CTCP event
lv: CTCP notikums

en: The Channel it's going to
lv: Kanāls gatavojas

en: The Packet
lv: Pakete

en: The account of the person
lv: Personas konts

en: The action
lv: Darbība

en: The ban mask
lv: Izraidījuma maska

en: The channel
lv: Kanāls

en: The channel being joined
lv: Kanāls, kuram pievienojas

en: The channel it's being set on
lv: Kanāls, kuram tas tika uzstādīts

en: The creator
lv: Veidotājs

en: The exempt mask
lv: Atbrīvošanas maska

en: The host of the person
lv: Personas hostdators

en: The invite mask
lv: Ielūguma maska

en: The key
lv: Atslēga

en: The limit
lv: Limits

en: The message
lv: Ziņojums

en: The mode letter
lv: Režīma burts

en: The mode's sign (+/-)
lv: Režīma zīme (+/-)

en: The nick of the joining person
lv: Pievienojušās personas segvārds

en: The nick of the person
lv: Personas segvārds

en: The nick of the person leaving
lv: Personas segvārds, kura atstāj

en: The nick of the person removed the exempt
lv: Personas segvārds, kura noņēma atbrīvojumu

en: The nick of the person removed the invite
lv: Personas segvārds, kura noņēma ielūgumu

en: The nick of the person setting the mode
lv: Personas segvārds, kura uzstadīja režīmu

en: The nick of the person who did the banning
lv: Personas segvārds, kura izraidīja

en: The nick of the person who did the exempt
lv: Personas segvārds, kura atbrīvoja

en: The nick of the person who did the halfop'ing
lv: Personas segvārds, kura pus-op'oja

en: The nick of the person who did the invite
lv: Personas segvārds, kura ielūdza

en: The nick of the person who did the op'ing
lv: Personas segvārds, kura op'oja

en: The nick of the person who did the voice'ing
lv: Personas segvārds, kura iedeva balsi

en: The nick of the person who has been dehalfop'ed
lv: Personas segvārds, kuru pus-op'oja

en: The nick of the person who has been deop'ed
lv: Personas segvārds, kuru deop'oja

en: The nick of the person who has been devoice'ed
lv: Personas segvārds, kurai noņēma balsi

en: The nick of the person who has been halfop'ed
lv: Personas segvārds, kuru pus-op'oja

en: The nick of the person who has been op'ed
lv: Personas segvārds, kuru op'oja

en: The nick of the person who has been voice'ed
lv: Personas segvārds, kurai iedeva balsi

en: The nick of the person who set the key
lv: Personas segvārds, kura uzstādīja atslēgu

en: The nick of the person who set the limit
lv: Personas segvārds, kura uzstādīja limitu

en: The nick who removed the key
lv: Segvārds, kurš noņēma atslēgu

en: The nick who removed the limit
lv: Segvārds, kurš noņēma limitu

en: The nickname of the kicker
lv: Izmetēja segvārds

en: The person being kicked
lv: Persona, kuru izmeta

en: The reason
lv: Iemesls

en: The sound
lv: Skaņa

en: The text
lv: Teksts

en: The time
lv: Laiks

en: The time in x.x format (see below)
lv: Laiks x.x formātā (skaties zemāk)

en: There was an error loading key bindings configuration
lv: Atgadījās kļūda, lādējot taustiņu atbilstību konfigurāciju

en: There was an error parsing the string
lv: Atgadījās kļūda parsējot virkni

en: This command changes the text in the entry to finish an incomplete nickname or command. If Data 1 is set then double-tabbing in a string will select the last nick, not the next
lv: Šī komanda maina ieraksta tekstu, lai pabeigtu nepilnu segvārdu vai komandu. Ja Dati 1 ir iestatīti, tad dubult-tabulācija rindiņā izvēlēsies pēdējo segvārdu, nevis nākamo

en: This command scrolls up and down through the list of nicks. If Data 1 is set to anything it will scroll up, else it scrolls down
lv: Šī komanda ritina augšup un lejup pa segvārdu sarakstu. Ja Dati 1 ir iestatīti uz kaut ko, tā ritināsies augšup, citādi tā ritināsies lejup

en: This signal is only passed %d args, $%d is invalid
lv: Šis signāls izdeva tikai %d argumentus, $%d ir nepareizs

en: Timer %d deleted.
lv: Taimeris %d dzēsts.

en: Too many recursive usercommands, aborting.
lv: Pārāk daudz rekursīvu pietotājkomandu, pārtraucu

en: Top
lv: Augšā

en: Topic
lv: Temats

en: Topic Protection
lv: Temata Aizsardzība

en: Topic for %s is: %s
lv: Temats %s ir: %s

en: Travel and Tourism
lv: Ceļošana un tūrisms

en: Trinidad and Tobago
lv: Trinidada un Tobago

en: Tunisia
lv: Tunisija

en: Turkey
lv: Turcija

en: Turkish
lv: Turku

en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

en: Turks and Caicos Islands
lv: Tērksas un Kaikosas salas

en: Type
lv: Tips

en: UNBAN <mask> [<mask>...], unbans the specified masks.
lv: UNBAN <maska> [<maska>...], noņem izraidījumu norādītajām maskām.

en: UNIGNORE <mask> [QUIET]
lv: UNIGNORE <maska> [QUIET]

en: UNLOAD <name>, unloads a plugin or script
lv: UNLOAD <nosaukums>, izlādē iespraudni vai skriptu

en: URLs
lv: Vietrāži URL

en: US Virgin Islands
lv: ASV Virdžīnu Salas

en: Ukraine
lv: Ukraina

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Unignore
lv: Neignorēt

en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: United Kingdom
lv: Apvienotā Karaliste

en: United States Medical
lv: Savienoto Valstu Medicīnas

en: United States of America
lv: Amērikas Savienotās Valstis

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown Command %s. Try /help
lv: Nezināma komanda %s. Mēģiniet /help

en: Unknown arg '%s' ignored.
lv: Nezināmais arguments '%s' ignorēts.

en: Unsorted
lv: Nesakārtoti

en: Uploads
lv: Augšupielādes

en: Uruguay
lv: Urugvaja

en: Usage: %s
lv: Lietošana: %s

en: User Command for: %s
lv: Lietotāja komanda priekš: %s

en: User Limit
lv: Lietotāju Limits

en: User List
lv: Lietotāju Saraksts

en: User defined commands:
lv: Lietotāja definētās komandas:

en: User limit must be a number!
lv: Lietotāju limitam ir jābūt skaitlim!

en: User list
lv: Lietotāja saraksts

en: User:
lv: Lietotājs:

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Users
lv: Lietotāji

en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

en: VOICE <nick>, gives voice status to someone (needs chanop)
lv: VOICE <segvārds>, piešķir kādam balss statusu (vajag būt kanālop)

en: Vatican City State
lv: Vatikānas Pilsētvalsts

en: Venezuela
lv: Venecuēla

en: Version
lv: Versija

en: Vietnam
lv: Vjetnama

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: WALLCHAN <message>, writes the message to all channels
lv: WALLCHAN <ziņa>, raksta ziņu visiem kanāliem

en: WALLCHOP <message>, sends the message to all chanops on the current channel
lv: WALLCHOP <ziņa>, aizsūta ziņu visiem pašreizējā kanāla kanālopiem

en: Waiting
lv: Gaidu

en: Wallis and Futuna Islands
lv: Volisa un Futuna salas

en: Western Sahara
lv: Rietumsahāra

en: Who it's from
lv: No kā tas ir

en: Who set the ban
lv: Kurš uzstādīja izraidījumu

en: Windows
lv: Logi

en: YES
lv: JĀ

en: Yemen
lv: Jemena

en: Yugoslavia
lv: Dienvidslāvija

en: Zambia
lv: Zambija

en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

en: _About
lv: P_ar

en: _Auto-Connect
lv: _Automātiski pieslēgties

en: _Autojoin
lv: _Automātiski pievienoties

en: _Browse...
lv: _Pārlūkot...

en: _Copy Selection
lv: _Kopēt atlasi

en: _Fullscreen
lv: _Pilnekrāna

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Highlight all
lv: _Izgaismot visu

en: _Ignore
lv: _Ignorēt

en: _Load...
lv: _Ielādēt...

en: _Menu Bar
lv: _Izvēlnes josla

en: _New
lv: Jau_ns

en: _Play
lv: _Atskaņot

en: _Quit
lv: _Iziet

en: _Regex
lv: _Regulārā izteiksme

en: _Send a File
lv: _Sūtīt failu

en: _Server
lv: _Serveris

en: _Topic Bar
lv: _Temata josla

en: _User List
lv: _Lietotāju saraksts

en: _View
lv: _Skats

en: _Window
lv: _Logs

en: bye
lv: atā

en: level
lv: līmenis

en: mIRC colors:
lv: mIRC krāsas:

en: {unset}
lv: {atiestatīt}
