pluma 1.26.0 - en to lv translation catalogue (1066 entries)

en:   Ln %d, Col %d
lv:   Rin %d, Kol %d

en: "%s" not found
lv: "%s" nav atrasts

en: %d/%m/%Y %H:%M:%S
lv: %d.%m.%Y %H:%M:%S

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lv: %s
    Palaidiet '%s --help' lai redzētu pilnu komandrindas opciju sarakstu.

en: %s is a directory.
lv: %s ir mape.

en: %s is not a regular file.
lv: %s nav parasts fails.

en: %s is not a valid location.
lv: %s nav derīga atrašanās vieta.

en: %s is not a valid location. Please check that you typed the location correctly and try again.
lv: %s nav derīga atrašanās vieta. Lūdzu, pārbaudiet vai jūs esat pareizi ievadījuši atrašanās vietu un mēģiniet vēlreiz.

en: %s: invalid encoding.
lv: %s: nederīgs kodējums.

en: (Empty)
lv: (Tukšs)

en: (correct spelling)
lv: (pareiza rakstība)

en: (no suggested words)
lv: (nav ieteikto vārdu)

en: - Edit text files
lv: - Rediģēt teksta failus

en: / on %s
lv: / uz %s

en: 01/11/2009 17:52:00
lv: 01.11.2009 17:52:00

en: A custom font that will be used for the editing area. This will only take effect if the "Use Default Font" option is turned off.
lv: Pielāgots fonts, kas tiks izmantos rediģēšanas laukā. Šī iespēja darbosies tikai tad, ja būs izslēgta "Lietot Noklusēto Fontu" iespēja.

en: A file with the same name already exists. Please use a different name.
lv: Fails ar šādu vārdu jau eksistē. Lūdzu, izvēlieties citu faila vārdu.

en: A_dd Scheme
lv: _Pievienot stilu

en: A_vailable encodings:
lv: Pi_eejamie kodējumi:

en: Abbreviated form
lv: Saīsinātā forma

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: About this application
lv: Par šo lietotni

en: Above
lv: Virs

en: Accessibility key character
lv: Pieejamības taustiņš

en: Acronym
lv: Akronīms

en: Activate '%s'
lv: Aktivizēt '%s'

en: Activate next document
lv: Aktivēt nākamo dokumentu

en: Activate previous document
lv: Aktivēt iepriekšējo dokumentu

en: Activation
lv: Aktivizācijas

en: Active plugins
lv: Aktīvie spraudņi

en: Add Scheme
lv: Pievienot stilu

en: Add a new snippet...
lv: Pievienot jaunu atgriezumu...

en: Add new empty file
lv: Pievienot jaunu tukšu failu

en: Add new empty folder
lv: Pievienot jaunu tukšu mapi

en: Add or Remove...
lv: Pievienot vai noņemt...

en: Add w_ord
lv: Pievien_ot vārdu

en: Align
lv: Līdzināt

en: Alignment character
lv: Līdzinājuma rakstzīme

en: All Files
lv: Visi faili

en: All Languages
lv: Visas valodas

en: All Text Files
lv: Visi teksta faili

en: All _Lower Case
lv: Visi _mazie burti

en: All _Upper Case
lv: Visi lielie b_utri

en: All documents
lv: Visi dokumenti

en: All documents except untitled ones
lv: Visi dokumenti izņemot nenosauktos

en: All files
lv: _Visi faili

en: All languages
lv: Visas valodas

en: All supported archives
lv: Visi atbalstītie arhīvi

en: Alternative
lv: Alternatīvā

en: An error occurred
lv: Radusies kļūda

en: An error occurred while creating a new directory
lv: Izveidojot jaunu mapi radusies kļūda

en: An error occurred while creating a new file
lv: Izveidojot jaunu failu radusies kļūda

en: An error occurred while deleting a file or directory
lv: Dzēšot failu vai mapi radusies kļūda

en: An error occurred while loading a directory
lv: Ielādējot mapi radusies kļūda

en: An error occurred while opening a directory in the file manager
lv: Atverot mapi failu pārlūkā radusies kļūda

en: An error occurred while renaming a file or directory
lv: Pārsaucot failu vai mapi radusies kļūda

en: An error occurred while setting a root directory
lv: Iestatot saknes mapi radusies kļūda

en: Analyzes the current document and reports the number of words, lines, characters and non-space characters in it.
lv: Analizē tekošo dokumentu un nosaka vārdu, rindiņu, rakstzīmju un neatstarpju skaitu tajā.

en: Anchor
lv: Enkurs

en: Anchor URI
lv: Enkura URI

en: Append to current document
lv: Pievienot pašreizējajam dokumentam

en: Applet class file code
lv: Sīklietotnes klases faila kods

en: Applet class file code (deprecated)
lv: Paneļprogrammas klases faila kods

en: Arabic
lv: Arābu

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
lv: Vai tiešām vēlaties neatgriezeniski izdzēst "%s"?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected files?
lv: Vai tiešām vēlaties neatgriezeniski dzēst izvēlētos failus?

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Array
lv: Masīvs

en: Associated information
lv: Piesaistītā informācija

en: Author info
lv: Informācija par autoru

en: Automatic Indentation
lv: Automātiskā atkāpe

en: Automatic indent
lv: Automātiska atkāpe

en: Automatically Detected
lv: Automātiski noteikts

en: Automatically Detected Encodings
lv: Automātiski atrastie kodējumi

en: Automatically spell-check the current document
lv: Automātiski pārbaudīt pareizrakstību pašreizējā dokumentā

en: Autosave
lv: Automātiski saglabāt

en: Autosave Interval
lv: Automātiskās saglabāšanas intervāls

en: Available Tag Lists
lv: Pieejamo birku saraksts

en: Available formats
lv: Pieejamie formāti

en: Axis related headers
lv: Ar asi saistītās galvas

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Background color (deprecated)
lv: Fona krāsa

en: Background texture tile
lv: Fona tekstūra

en: Background texture tile (deprecated)
lv: Fona tekstūra

en: Baltic
lv: Baltu

en: Base URI
lv: Bāzes URI

en: Base font
lv: Pamatfonts

en: Base font (deprecated)
lv: Pamatfonts

en: Bibliography (cite)
lv: Bibliogrāfija (citāts)

en: Bibliography (item)
lv: Bibliogrāfija (elements)

en: Bibliography (shortcite)
lv: Bibliogrāfija (īss citāts)

en: Bibliography (thebibliography)
lv: Bibliogrāfija (bibliogrāfija)

en: Body Font for Printing
lv: Rumpja fonts drukāšanai

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Border
lv: Mala

en: Border (deprecated)
lv: Mala

en: Border color
lv: Malas krāsa

en: Bottom Panel is Visible
lv: Apakšējais panelis ir redzams

en: Brackets ()
lv: Iekavas ()

en: Brackets []
lv: Iekavas []

en: Brackets {}
lv: Iekavas {}

en: Build
lv: Būvējums

en: Bytes
lv: Baiti

en: Bzip2 compressed archive
lv: Bzip2 kompresēts arhīvs

en: C_hange Case
lv: M_ainīt reģistru

en: C_haracter Encoding:
lv: Ra_kstzīmju kodējums:

en: C_ommand color:
lv: K_omandas krāsa:

en: Cannot move file to trash, do you
    want to delete permanently?
lv: Nevar pārvietot failu uz miskasti, vai
    vēlaties to neatgriezenski dzēst?

en: Capitalize the first letter of each selected word
lv: Pārveidot par lielo katra izvēlētā vārda pirmo burtu

en: Cell rowspan
lv: Apvienotas rindas šūnas

en: Celtic
lv: Ķeltu

en: Center
lv: Centrēt

en: Center (deprecated)
lv: Centrs

en: Central European
lv: Centrāleiropas

en: Ch_aracter Encoding:
lv: R_akstzīmju kodējums:

en: Cha_nge
lv: Mai_nīt

en: Change A_ll
lv: Mainīt vi_sus

en: Change _to:
lv: Mainīt _uz:

en: Change selected text to lower case
lv: Pārvērst izvēlēto tekstu par mazajiem burtiem

en: Change selected text to upper case
lv: Pārvērst izvēlēto tekstu par lielajiem burtiem

en: Changes made to the document in the last hour will be permanently lost.
lv: Pēdējās stundas laikā veiktās izmaiņas tiks neatgriezeniski pazaudētas.

en: Changes made to the document in the last minute will be permanently lost.
lv: Pēdējās minūtes laikā veiktās izmaiņas tiks neatgriezeniski pazaudētas.

en: Changes to document "%s" will be permanently lost.
lv: Dokumentā "%s" veiktās izmaiņas tiks neatgriezeniski pazaudētas.

en: Character Encodings
lv: Rakstzīmju kodējumi

en: Character encoding of linked resource
lv: Saistītā resursa rakstzīmju kodējums

en: Character encodings
lv: Rakstzīmju kodējumi

en: Characters (no spaces)
lv: Rakstzīmes (bez atstarpēm)

en: Characters (with spaces)
lv: Rakstzīmes (ar atstarpēm)

en: Check Spelling
lv: Pārbaudīt Pareizrakstību

en: Check _Word
lv: Pārbaudīt _vārdu

en: Check spelling
lv: Pārbaudīt pareizrakstību

en: Check the current document for incorrect spelling
lv: Pārbaudīt pareizrakstību pašreizējā dokumentā

en: Checked (state)
lv: Atzīmēts (stāvoklis)

en: Checked state
lv: Atzīmēts stāvoklis

en: Checks the spelling of the current document.
lv: Pārbauda pašreizējā dokumenta pareizrakstību.

en: Chinese Simplified
lv: Ķīniešu vienkāršotā

en: Chinese Traditional
lv: Ķīniešu tradicionālā

en: Citation
lv: Citāts

en: Cite reason for change
lv: Citēt izmaiņu iemeslu

en: Class implementation ID
lv: Klases implementācijas ID

en: Class list
lv: Klašu saraksts

en: Clear highlighting of search matches
lv: Atcelt atrasto rezultātu iekrāsošanu

en: Clear text flow control
lv: Attīrīt teksta plūsmas kontroli

en: Click on this button to select the font to be used by the editor
lv: Spiediet šo pogu, lai izvēlētos jūsu redaktora lietojamo fontu

en: Close _without Saving
lv: Aizvērt _bez saglabāšanas

en: Close all open files
lv: Aizvērt visus atvērtos failus

en: Close document
lv: Aizvērt dokumentu

en: Close print preview
lv: Aizvērt drukāšanas priekšskatījumu

en: Close the current file
lv: Saglabāt pašreizējo failu

en: Code content type
lv: Code satura tips

en: Color Scheme
lv: Krāsu saskaņa

en: Color Scheme Files
lv: Krāsu saskaņas faili

en: Color of selected links
lv: Izvēlēto saišu krāsa

en: Color of selected links (deprecated)
lv: Izvēlēto saišu krāsa

en: Column span
lv: Kolonnu apvienojums

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Completed spell checking
lv: Pareizrakstības pārbaude pabeigta

en: Computer code fragment
lv: Datora koda fragments

en: Configure date/time plugin
lv: Konfigurēt datuma/laika spraudni

en: Configure the application
lv: Konfigurēt šo lietotni

en: Connection timed out. Please try again.
lv: Savienojuma noildze. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Content scheme
lv: Satura stils

en: Content type
lv: Satura tips

en: Content type (deprecated)
lv: Satura tips

en: Coordinates
lv: Koordinātas

en: Copy the selection
lv: Kopēt izvēlēto

en: Could not create a backup file while saving %s
lv: Saglabājot %s nevar izveidot rezerves failu

en: Could not create a temporary backup file while saving %s
lv: Saglabājot %s nevar izveidot pagaidu rezerves failu

en: Could not execute command: %s
lv: Izpildīt komandu: %s

en: Could not find the file %s.
lv: Nevar atrast failu %s.

en: Could not mount volume: %s
lv: Nevar pieontēt sējumu: %s

en: Could not open media: %s
lv: Nevar atvērt datu nesēju: %s

en: Could not open the file %s using the %s character encoding.
lv: Nevar atvērt failu %s, izmantojot %s rakstzīmju kodējumu.

en: Could not open the file %s.
lv: Nevar atvērt failu %s.

en: Could not remove color scheme "%s".
lv: Nevar noņemt krāsu saskaņu "%s".

en: Could not revert the file %s.
lv: Nevar atgriezt failu %s.

en: Could not save the file %s using the %s character encoding.
lv: Nevar saglabāt failu %s, izmantojot %s rakstzīmju kodējumu.

en: Could not save the file %s.
lv: Nevar saglabāt failu %s.

en: Create Backup Copies
lv: Izveidot rezerves kopijas

en: Create a _backup copy of files before saving
lv: Pirms saglabāšanas izveidot faila _rezerves kopiju

en: Create a new document
lv: Izveidot jaunu dokumentu

en: Create a new document in an existing instance of pluma
lv: Izveidot jaunu dokumentu esošajā pluma instancē

en: Create a new top-level window in an existing instance of pluma
lv: Izveidot jaunu virslīmeņa logu esošajā pluma instancē

en: Create new document
lv: Izveido jaunu dokumentu

en: Create new snippet
lv: Izveido jaunu fragmentu

en: Cu_t
lv: Izņe_mt

en: Current Locale (%s)
lv: Pašreizējais kodējums (%s)

en: Current document
lv: Pašreizējais dokuments

en: Current line
lv: Pašreizējā rindiņa

en: Current page (Alt+P)
lv: Pašreizējā lapa (Alt+P)

en: Current selection
lv: Pašreizējai atlasei

en: Current selection (default to document)
lv: Pašreizējai atlasei (noklusētā dokumentam)

en: Current word
lv: Pašreizējais vārds

en: Custom format
lv: Pielāgots formāts

en: Cut the selection
lv: Izgriezt izvēlēto

en: Cyrillic
lv: Kirilisks

en: Cyrillic/Russian
lv: Kirilica/Krievu

en: Cyrillic/Ukrainian
lv: Kirilica/Ukraiņu

en: DIV Style container
lv: DIV stila konteineris

en: DIV container
lv: DIV konteineris

en: D_on't Edit
lv: _Nerediģēt

en: D_on't Save
lv: _Nesaglabāt

en: Date and time of change
lv: Izmaiņu datums un laiks

en: Declare flag
lv: Deklarēt karodziņu

en: Defer attribute
lv: Defer atribūts

en: Definition description
lv: Definīcijas apraksts

en: Definition list
lv: Definīciju saraksts

en: Definition term
lv: Definīcijas terms

en: Delete selected file or folder
lv: Dzēst izvēlēto failu vai mapi

en: Delete selected snippet
lv: Dzēst izvēlēto fragmentu

en: Delete the selected text
lv: Dzēst atlasīto tekstu

en: Deleted text
lv: Dzēstais teksts

en: Direction
lv: Virziens

en: Directionality
lv: Virziens

en: Directionality (deprecated)
lv: Virziens

en: Directory '%s' could not be created: g_mkdir_with_parents() failed: %s
lv: Mapi '%s' nevar izveidot: g_mkdir_with_parents() kļūda: %s

en: Directory list
lv: Direktoriju saraksts

en: Disable syntax highlighting
lv: Atslēgt sintakses iekrāsošanu

en: Disabled
lv: Deaktivizēts

en: Display
lv: Attēlot

en: Display Line Numbers
lv: Rādīt rindu numurus

en: Display Right Margin
lv: Rādīt labo malu

en: Display in bottom pane
lv: Rādīt apakšējā joslā

en: Display list of possible values for the encoding option
lv: Rādīt sarakstu ar visām iespējamajām kodēšanas iespējām

en: Do not _split words over two lines
lv: Nedalīt vārdus _divās rindās

en: Do you want to drop your changes and reload the file?
lv: Vai vēlaties atmest izmaiņas un no jauna atvērt failu?

en: Do you want to include selected <b>system</b> snippets in your export?
lv: Vai vēlaties iekļaut sekojošus <b>sistēmas</b> fragmentus savā eksportā?

en: Do you want to reload the file?
lv: Vai vēlaties vēlreiz ielādēt šo failu?

en: Do you want to try to replace it with the one you are saving?
lv: Vai jūs vēlaties mēģināt aizvietot to ar šobrīd saglabājamo?

en: Docum_ents with unsaved changes:
lv: Dokum_enti ar nesaglabātām izmaiņām:

en: Document
lv: Dokuments

en: Document Statistics
lv: Dokumenta Statistika

en: Document base
lv: Dokumenta bāze

en: Document body
lv: Dokumenta rumpis

en: Document head
lv: Dokumenta galva

en: Document title
lv: Dokumenta virsraksts

en: Document type
lv: Dokumenta tips

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Done.
lv: Pabeigts.

en: ENCODING
lv: KODĒJUMS

en: E_ncodings shown in menu:
lv: Izvēlnē _parādītie kodējumi:

en: Easy file access from the side pane
lv: Viegla piekļuve failiem no sānu paneļa

en: Edit Any_way
lv: _Rediģēt tāpat

en: Edit text files
lv: Rediģēt teksta failus

en: Edit text in fullscreen
lv: Rediģēt tekstu pa visu ekrānu

en: Editor
lv: Redaktors

en: Editor Font
lv: Redaktora fonts

en: Editor _font:
lv: Redaktora _fonts:

en: Element ID
lv: Elementa ID

en: Emacs, Kate and Vim-style modelines support for pluma.
lv: Emacs, Kate un Vim-stila modeline atbalsts plumaam.

en: Embedded object
lv: Iegultais objekts

en: Emphasis
lv: Izcēlums

en: Empty
lv: Tukšs

en: Enable Restore of Remote Locations
lv: Aktivizēt attālināto atrašanās vietu atjaunošanu

en: Enable Search Highlighting
lv: Aktivizēt meklēšanas iekrāsošanu

en: Enable Syntax Highlighting
lv: Aktivizēt sintakses iekrāsošanu

en: Enable text _wrapping
lv: Aktivizēt teksta _aplaušanu

en: Encode type
lv: Kodējuma tips

en: Encoding:
lv: Kodējums:

en: Encodings shown in menu
lv: Izvēlnē redzamie kodējumi

en: Error opening file %s
lv: Kļūda atverot failu %s

en: Error reverting file %s
lv: Kļūda atkārtoti atverot failu %s

en: Error saving file %s
lv: Kļūda saglabājot failu %s

en: Execute a custom command and put its output in a new document
lv: Izpildīt lietotāja komandu un tās izvadu noglabāt jaunā failā

en: Execute external commands and shell scripts.
lv: Izpildīt ārējās komandas un čaulas skriptus.

en: Execution of the Python command (%s) exceeds the maximum time, execution aborted.
lv: Python komandas (%s) izpilde pārsniedz maksimālo izpildes laiku, izpilde apturēta.

en: Execution of the Python command (%s) failed: %s
lv: Python komandas (%s) izpilde neizdevās: %s

en: Exited
lv: Izgāja

en: Export selected snippets
lv: Eksportēt izvēlētos fragmentus

en: Export snippets
lv: Eksportēt fragmentus

en: Export successfully completed
lv: Eksportēšana veiksmīgi pabeigta

en: External Tools
lv: Ārējie rīki

en: External Tools Manager
lv: Ārējo rīku pārvaldnieks

en: External _Tools
lv: Ārējie _rīki

en: External tools
lv: Ārējie rīki

en: Figure
lv: Attēls

en: File "%s" does not exist
lv: Fails "%s" neeksistē

en: File "%s" is not a valid snippets archive
lv: Fails "%s" nav derīgs fragmentu arhīvs

en: File "%s" is not a valid snippets file
lv: Fails "%s" nav derīgs fragmenta fails

en: File Browser
lv: Failu Pārlūks

en: File Browser Filter Mode
lv: Failu pārlūka filtrēšanas režīms

en: File Browser Filter Pattern
lv: Failu pārlūka filtrēšanas šablons

en: File Browser Pane
lv: Failu pārlūka panelis

en: File Browser Root Directory
lv: Failu pārlūka saknes direktorija

en: File Browser Virtual Root Directory
lv: Failu pārlūka virtuālā saknes direktorija

en: File Name
lv: Faila nosaukums

en: File Saving
lv: Failu saglabāšana

en: File System
lv: Failu sistēma

en: File input
lv: Ievietojamais fails

en: File: %s
lv: Fails: %s

en: Find
lv: Meklēt

en: Find Ne_xt
lv: Meklēt _nākamo

en: Find Pre_vious
lv: Meklēt ie_priekšējo

en: Font
lv: Fonts

en: Font & Colors
lv: Fonti un Krāsas

en: Font face
lv: Fonts

en: Font face (deprecated)
lv: Fonta tips

en: Fonts
lv: Fonti

en: Footnote
lv: Vēre

en: For label
lv: Etiķetei

en: Forced line break
lv: Piespiedu līnijas pārtraukums

en: Form
lv: Forma

en: Form action handler
lv: Formas darbības apdarinātājs

en: Form control group
lv: Formas kontroles grupa

en: Form field label text
lv: Formas lauka etiķetes teksts

en: Form input
lv: Formas ievads

en: Form input type
lv: Formas ievada tips

en: Form method
lv: Formas metode

en: Forward link
lv: Saite uz priekšu

en: Found and replaced one occurrence
lv: Atrada un aizvietoja vienā vietā

en: Frame
lv: Ietvars

en: Frame border
lv: Ietvara robeža

en: Frame render parts
lv: Ietvara renderēšanas daļas

en: Frame source
lv: Ietvara pirmkods

en: Frame spacing
lv: Ietvaru atstatumi

en: Frame target
lv: Ietvara mērķis

en: Frameborder
lv: Ietvara robeža

en: Frameset
lv: Ietvaru kopa

en: Frameset columns
lv: Ietvaru kopas kolonnas

en: Frameset rows
lv: Ietvaru kopas rindas

en: Framespacing
lv: Ietvaru atstatumi

en: Function cosine
lv: Kosinusa funkcija

en: Function e^
lv: Funkcija e^

en: Function exp
lv: Eksponente

en: Function log
lv: Logaritms

en: Function log10
lv: Decimālais logaritms

en: Function sine
lv: Sinusa funkcija

en: Generic embedded object
lv: Vispārējais iekļautais objekts

en: Generic metainformation
lv: Vispārīga meta informācija

en: Generic span
lv: Vispārējais intervāls

en: Georgian
lv: Gruzīņu

en: Get statistical information on the current document
lv: Iegūt statistikas informāciju par pašreizējo dokumentu

en: Global
lv: Globāls

en: Go to _Line...
lv: Iet uz _rindu...

en: Go to a previously opened location
lv: Iet uz iepriekšējo atvērto vietu

en: Go to a specific line
lv: Pāriet uz konkrētu rindiņu

en: Go to next location
lv: Iet uz nākamo vietu

en: Go to previous location
lv: Iet uz iepriekšējo vietu

en: Go to the next visited location
lv: Doties uz nākamo apmeklēto vietu

en: Go to the previous visited location
lv: Doties uz iepriekš apmeklēto vietu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Greek alpha
lv: Grieķu alfa

en: Greek beta
lv: Grieķu beta

en: Greek epsilon
lv: Grieķu epsilons

en: Greek gamma
lv: Grieķu gamma

en: Greek lambda
lv: Grieķu lambda

en: Greek rho
lv: Grieķu ro

en: Greek tau
lv: Grieķu tau

en: Gzip compressed archive
lv: Gzip kompresēts arhīvs

en: HTML - Special Characters
lv: HTML - Speciālās rakstzīmes

en: HTML - Tags
lv: HTML - Birkas

en: HTML root element
lv: HTML saknes elements

en: HTML version
lv: HTML versija

en: HTTP header name
lv: HTTP galvas vārds

en: He_aders and footers:
lv: G_alvas un pēdas:

en: Header 0 (chapter)
lv: Virsraksts 0 (nodaļa)

en: Header 0 (chapter*)
lv: Virsraksts 0 (nodaļa*)

en: Header 1 (section)
lv: Virsraksts 1 (sadaļa)

en: Header 1 (section*)
lv: Virsraksts 1 (sadaļa*)

en: Header 2 (subsection)
lv: Virsraksts 2 (apakšsadaļa)

en: Header 2 (subsection*)
lv: Virsraksts 2 (apakšsadaļa*)

en: Header 3 (subsubsection)
lv: Virsraksts 3 (apakšapakšsadaļa)

en: Header 3 (subsubsection*)
lv: Virsraksts 3 (apakšapakšsadaļa*)

en: Header 4 (paragraph)
lv: Virsraksts 4 (paragrāfs)

en: Header Font for Printing
lv: Galvas fonti drukāšanai

en: Header appendix
lv: Virsraksta pielikums

en: Header cell IDs
lv: Galvas šūnas ID

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Heading 1
lv: Virsraksts 1

en: Heading 2
lv: Virsraksts 2

en: Heading 3
lv: Virsraksts 3

en: Heading 4
lv: Virsraksts 4

en: Heading 5
lv: Virsraksts 5

en: Heading 6
lv: Virsraksts 6

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Hebrew Visual
lv: Ivrita vizuālais

en: Height
lv: Augstums

en: Hide panel
lv: Paslēpt paneli

en: Highlight Current Line
lv: Iekrāsot aktīvo rindu

en: Highlight Matching Bracket
lv: Izcelt atbilstošo iekavu

en: Highlight current _line
lv: Izcelt aktīvo _rindu

en: Highlight matching _bracket
lv: Izcelt atbilstošās _iekavas

en: History for "replace with" entries
lv: "Aizviet ar" vēstures ieraksti

en: History for "search for" entries
lv: "Meklēt" vēstures ieraksti

en: Horizontal rule
lv: Horizontālā līnija

en: Horizontal space
lv: Horizontālā telpa

en: Horizontal space (deprecated)
lv: Horizontālā telpa

en: Host %s could not be found. Please check that your proxy settings are correct and try again.
lv: Nevar atrast resursdatoru %s. Lūdzu, pārbaudiet jūsu starpniekservera iestatījumus un mēģiniet vēlreiz.

en: Hostname was invalid. Please check that you typed the location correctly and try again.
lv: Nederīga adrese. Lūdzu, pārbaudiet vai esat ievadījuši to pareizi un mēģiniet vēlreiz.

en: I18N BiDi override
lv: I18N BiDi aizstājums

en: INS
lv: IEV

en: If TRUE the file browser plugin will view the directory of the first opened document given that the file browser hasn't been used yet. (Thus this generally applies to opening a document from the command line or opening it with Caja, etc.)
lv: Ja PATIESS, failu pārlūka spraudnis pārlūkos pirmā atvērtā dokumenta mapi, ja līdz tam failu pārlūks vēl nebūs ticis izmantots. (Tādējādi šis principā attiecas uz failu atvēršanu no komandrindas vai Caja).

en: If this value is 0, then no line numbers will be inserted when printing a document. Otherwise, pluma will print line numbers every such number of lines.
lv: Ja vērtība ir 0, tad rindu numuri netiks iekļauti, drukājot dokumentu. Citādi, pluma drukās rindu numurus katras tik rindas.

en: If you delete an item, it is permanently lost.
lv: Ja izdzēsīsiet šo vienību, tā tiks neatgriezeniski zaudēta.

en: If you don't save, all your changes will be permanently lost.
lv: Ja nesaglabāsiet, visas izmaiņas tiks neatgriezeniski zaudētas.

en: If you don't save, changes from the last hour will be permanently lost.
lv: Ja nesaglabāsiet, pēdējās stundas laikā veiktās izmaiņas tiks neatgriezeniski zaudētas.

en: If you don't save, changes from the last minute will be permanently lost.
lv: Ja nesaglabāsiet, pēdējās minūtes laikā veiktās izmaiņas tiks neatgriezeniski zaudētas.

en: If you save it, all the external changes could be lost. Save it anyway?
lv: Ja saglabāsiet to visas citur veiktās izmaiņas varētu tikt pazaudētas. Vai tomēr saglabāt?

en: Ignore _All
lv: Ignorēt _visus

en: Image
lv: Attēls

en: Image map
lv: Attēla karte

en: Image map area
lv: Attēla kartes apgabals

en: Image map name
lv: Attēla kartes vārds

en: Image source
lv: Attēla avots

en: Import snippets
lv: Importēt fragmentus

en: Import successfully completed
lv: Importēšana veiksmīgi pabeigta

en: Imported file "%s" is not a valid snippets file
lv: Importētais fails "%s" nav derīgs fragmenta fails

en: In_sert Date and Time...
lv: _Ievietot datumu un laiku...

en: Incrementally search for text
lv: Meklēt tekstu inkrementāli

en: Inline frame
lv: Iekļautais kadrs

en: Inline layer
lv: Iekļautais slānis

en: Insert Date and Time
lv: Ievietot datumu un laiku

en: Insert Date/Time
lv: Ievietot Datumu/Laiku

en: Insert _spaces instead of tabs
lv: Ievietot _atstarpes tabulāciju vietā

en: Insert at cursor position
lv: Ievietot kursora pozīcijā

en: Insert current date and time at the cursor position
lv: Ievietot pašreizējo datumu un laiku kursora pozīcijā

en: Insert often-used pieces of text in a fast way
lv: Ievieto biežāk lietotos teksta fragmentus ātrā veidā

en: Insert spaces
lv: Ievietot atstarpes

en: Inserted text
lv: Ievietotais teksts

en: Inserts current date and time at the cursor position.
lv: Ievietot pašreizējo datumu un laiku kursora pozīcijā.

en: Instance definition
lv: Instances definīcija

en: Interactive Python console standing in the bottom panel
lv: Interaktīvā Python konsole, kas atrodas apakšējā panelī

en: Invert the case of selected text
lv: Pārslēgt izvēlētā teksta burtu reģistru uz pretējo

en: It is not possible to detect the encoding automatically
lv: Neizdevās noteikt kodējumu automātiski

en: Italic text
lv: Teksts kursīvā

en: Item
lv: Ieraksts

en: Item with label
lv: Elements ar etiķeti

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Java applet
lv: Java sīklietotne

en: Java applet (deprecated)
lv: Java sīklietotne

en: Korean
lv: Korejiešu

en: L_ine Ending:
lv: R_indas beigas:

en: Label
lv: Etiķete

en: Language
lv: Valoda

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Language:
lv: Valoda:

en: Languages
lv: Valodas

en: Large text style
lv: Liela teksta stils

en: Latex - Tags
lv: Latex - Birkas

en: Layer
lv: Slānis

en: Leave fullscreen mode
lv: Pamest pilnekrāna režīmu

en: Line Number Font for Printing
lv: Rindas numuru fonts drukāšanai

en: Line Numbers
lv: Rindu numuri

en: Line Wrapping Mode
lv: Rindu pārneses režīms

en: Line you want to move the cursor to
lv: Rindiņa uz kuru vēlaties pārcelt kursoru

en: Lines
lv: Rindas

en: Link color
lv: Saites krāsa

en: Link color (deprecated)
lv: Saites krāsa

en: List description
lv: Saraksta apraksts

en: List enumerate
lv: Saraksta numerācija

en: List item
lv: Saraksta elements

en: List itemize
lv: Saraksta elements

en: List of MIME types for file upload
lv: Failu augšupielādes MIME tipu saraksts

en: List of VFS schemes pluma supports in write mode. The 'file' scheme is writable by default.
lv: VFS shēmu saraksts, kuras pluma atbalsta rakstīšanas režīmā. Shēma 'fails' pēc noklusējuma ir rakstāma.

en: List of active plugins. It contains the "Location" of the active plugins. See the .pluma-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
lv: Aktīvo spraudņu saraksts. Tas satur aktīvo spraudņu "Atrašanās vietu". Skatiet .pluma-plugin failu, lai uzzinātu spraudņa "Atrašanās vietu".

en: List of encodings shown in the Character Encoding menu in open/save file selector. Only recognized encodings are used.
lv: Burtu Kodējuma izvēlnē (faila atvēršanas/saglabāšanas dialogā) rādīto kodējumu saraksts. Tiek lietoti tikai atpazītie kodējumi.

en: List of entries in "replace with" textbox.
lv: Saraksts ar "aizvietot ar" teksta lodziņa ierakstiem.

en: List of entries in "search for" textbox.
lv: Saraksts ar "Meklēt" teksta lodziņa ierakstiem

en: List of supported character sets
lv: Atbalstīto rakstzīmju kopu saraksts

en: Listing
lv: Uzskaitījums

en: Loading %s
lv: Ielādē %s

en: Loading %s from %s
lv: Ielādē %s no %s

en: Loading file '%s'…
lv: Ielādē failu '%s'…

en: Local change to font
lv: Vietējā fonta maiņa

en: Local files only
lv: Tikai lokālos failus

en: Log Out _without Saving
lv: Iziet _bez saglabāšanas

en: Long description link
lv: Gara apraksta saite

en: Long quotation
lv: Garš citāts

en: MIME Type:
lv: MIME tips:

en: Mail link
lv: Pasta saite

en: Manage _External Tools...
lv: Pārvaldīt ā_rējos rīkus...

en: Manage _Snippets...
lv: Parvaldīt _atgriezumus...

en: Manage snippets
lv: Parvaldīt atgriezumus

en: Margin pixel height
lv: Apmales augstums pikseļos

en: Margin pixel width
lv: Apmales platums pikseļos

en: Marquee
lv: Slīdjosla

en: Match _Entire Word Only
lv: Atlasīt tikai v_eselus vārdus

en: Match _entire word only
lv: Sakrīt tikai _viss vārds

en: Maths (display)
lv: Formulas (savā rindkopā)

en: Maths (inline)
lv: Formulas (tekstā)

en: Maximum Number of Undo Actions
lv: Maksimālais "Atsaukt" darbību skaits

en: Maximum Recent Files
lv: Maksimums Neseno Failu

en: Maximum length of text field
lv: Teksta lauka maksimālais garums

en: Maximum number of actions that pluma will be able to undo or redo. Use "-1" for unlimited number of actions.
lv: Maksimums darbību, ko pluma var atsaukt vai atcelt atsaukšanu. Lietojiet "-1" neierobežotam darbību skaitam.

en: Media-independent link
lv: No datiem neatkarīga saite

en: Menu list
lv: Izvēlne

en: Menu list (deprecated)
lv: Izvēlnes

en: Misspelled word:
lv: Nepareizi uzrakstīts vārds:

en: Move selected file or folder to trash
lv: Pārvietot izvēlēto failu vai mapi uz miskasti

en: Move the current document to a new window
lv: Pārvietot pašreizējo dokumentu uz jaunu logu

en: Multi-line text field
lv: Vairāklīniju teksta lauks

en: Multicolumn
lv: Vairākkolonnu

en: Multiple
lv: Daudzkārtējs

en: Name
lv: Nosaukums

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Named property value
lv: Vārdā nosaukta vērtība

en: New F_ile
lv: Jauns fa_ils

en: New tool
lv: Jauns rīks

en: Next ID
lv: Nākamais ID

en: Next location
lv: Nākamā vieta

en: No URI
lv: Nav URI

en: No embedded objects
lv: Nav iegultu objektu

en: No frames
lv: Nav ietvaru

en: No layers
lv: Nav slāņu

en: No line break
lv: Nav līniju pārtraukumu

en: No misspelled words
lv: Nav nepareizi uzrakstītu vārdu

en: No mount object for mounted volume: %s
lv: Piemontētajam sējumam nav montēšanas objekta: %s

en: No resize
lv: Nevar mainīt izmēru

en: No script
lv: Nav skriptu

en: No shade
lv: Nav ēnojums

en: No shade (deprecated)
lv: Nav ēnojums

en: No word wrap
lv: Nav vārdu aplieces

en: No word wrap (deprecated)
lv: Nav vārdu aplieces

en: Non-breaking space
lv: Nedalāmā atstarpe

en: Nordic
lv: Skandināvu

en: Note
lv: Piezīme

en: Nothing
lv: Nekas

en: Number of minutes after which pluma will automatically save modified files. This will only take effect if the "Autosave" option is turned on.
lv: Minūšu skaits, pēc kurām pluma automātiski saglabās izmainītos failus. Šī funkcija strādās tikai tad, ja iespēja "Automātiski saglabāt" būs ieslēgta.

en: OVR
lv: PĀR

en: Object applet file
lv: Objekta sīklietotnes fails

en: Object applet file (deprecated)
lv: Objekta sīklietotnes fails

en: Object data reference
lv: Atsauce uz objekta datiem

en: Offset for alignment character
lv: Līdzinājuma rakstzīmes nobīde

en: OnBlur event
lv: OnBlur notikums

en: OnChange event
lv: OnChange notikums

en: OnClick event
lv: OnClick notikums

en: OnDblClick event
lv: OnDblClick notikums

en: OnFocus event
lv: OnFocus notikums

en: OnKeyDown event
lv: OnKeyDown notikums

en: OnKeyPress event
lv: OnKeyPress notikums

en: OnKeyUp event
lv: OnKeyUp notikums

en: OnLoad event
lv: OnLoad notikums

en: OnMouseDown event
lv: OnMouseDown notikums

en: OnMouseMove event
lv: OnMouseMove notikums

en: OnMouseOut event
lv: OnMouseOut notikums

en: OnMouseOver event
lv: OnMouseOver notikums

en: OnMouseUp event
lv: OnMouseUp notikums

en: OnReset event
lv: OnReset notikums

en: OnSelect event
lv: OnSelect notikums

en: OnSubmit event
lv: OnSubmit notikums

en: OnUnload event
lv: OnUnload notikums

en: Open
lv: Atvērt

en: Open '%s'
lv: Atvērt '%s'

en: Open Files
lv: Atvērtie faili

en: Open With Tree View
lv: Atvērt koka skatā

en: Open a file
lv: Atvērt failu

en: Open a recently used file
lv: Atvērt nesen lietotu failu

en: Open a terminal at the currently opened directory
lv: Atvērt termināli pašreiz atvērtajā direktorijā

en: Open a terminal in the document location
lv: Atvērt termināli dokumenta atrašanās vietā

en: Open selected file
lv: Atvērt izvēlēto failu

en: Open terminal here
lv: Atvērt termināli šeit

en: Open the parent folder
lv: Atvērt augstāka līmeņa mapi

en: Open the pluma manual
lv: Atvērt pluma rokasgrāmatu

en: Open the tree view when the file browser plugin gets loaded instead of the bookmarks view
lv: Ielādējot failu pārlūka spraudni atvērt koka skatu nevis grāmatzīmju skatu

en: Opens the External Tools Manager
lv: Atver ārējo rīku pārvaldnieku

en: Operator fraction
lv: Dalīšanas operators

en: Operator integral (display)
lv: Integrāļa operators (savā rindkopā)

en: Operator integral (inline)
lv: Integrāļa operators (tekstā)

en: Operator sum (display)
lv: Summas operators (savā rindkopā)

en: Operator sum (inline)
lv: Summas operators (tekstā)

en: Option group
lv: Opciju grupa

en: Option selector
lv: Opcijas izvēle

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Output media
lv: Izvades datu nesējs

en: Page %N of %Q
lv: Lapa %N no %Q

en: Page %d of %d
lv: Lapa %d no %d

en: Page Preview
lv: Lapas priekšskatījums

en: Page header
lv: Lapas galva

en: Page total
lv: Lapas kopā

en: Paragraph
lv: Punkts

en: Paragraph class
lv: Rindkopas klase

en: Paragraph style
lv: Rindkopas stils

en: Paste the clipboard
lv: Ielīmēt starpliktuves saturu

en: Pick the editor font
lv: Izvēlieties redaktora fontu

en: Plain Text
lv: Vienkāršs teksts

en: Please check that you are not trying to open a binary file.
lv: Lūdzu, pārliecinieties, ka nemēģināt atvērt bināru failu.

en: Please check that you typed the location correctly and try again.
lv: Lūdzu, pārliecinieties, ka esat ievadījuši pareizu atrašanās vietu un mēģiniet vēlreiz.

en: Please check your installation.
lv: Lūdzu, pārbaudiet savu instalāciju.

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Pr_eferences
lv: I_estatījumi

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Preformatted listing
lv: Iepriekšformatēts saraksts

en: Preformatted text
lv: Iepriekšformatēts teksts

en: Preparing...
lv: Sagatavo...

en: Previous location
lv: Iepriekšējā vieta

en: Print
lv: Drukāt

en: Print Header
lv: Drukāt galvu

en: Print Line Numbers
lv: Drukāt rindu numurus

en: Print Previe_w
lv: Drukas _priekšskatījums

en: Print Syntax Highlighting
lv: Drukāt iekrāsoto sintaksi

en: Print line nu_mbers
lv: Drukāt rindu nu_murus

en: Print page _headers
lv: Drukāt lap_u galvas

en: Print preview
lv: Drukāšanas priekšskatījums

en: Print synta_x highlighting
lv: Drukāt _sintakses iekrāsojumu

en: Print the current page
lv: Drukāt pašreizējo failu

en: Printing Line Wrapping Mode
lv: Drukāšanas Rindu Aplaušanas Režīms

en: Profile metainfo dictionary
lv: Profila metadatu vārdnīca

en: Prompt message
lv: Uzvednes ziņojums

en: Prompt type
lv: Uzvednes tips

en: Provides a method to easily insert commonly used tags/strings into a document without having to type them.
lv: Piedāvā veidu, kā ērti ievietot dokumentā biežāk lietotos birkas/virknes bez vajadzības tos rakstīt.

en: Push button
lv: Nospiest pogu

en: Python Console
lv: Python konsole

en: Question
lv: Jautājums

en: Quick Open
lv: Ātri atvērt

en: Quick open
lv: Ātri atvērt

en: Quickly open documents
lv: Ātri atvērt dokumentus

en: Quickly open files
lv: Ātri atvērt failus

en: Quit the program
lv: Iziet no programmas

en: Quote
lv: Citāts

en: RO
lv: TL

en: R_emove duplicates
lv: _Izņemt dublikātus

en: Range
lv: Apgabals

en: Re_fresh View
lv: Atjaunināt skatu

en: Read-Only
lv: Tikai lasāms

en: ReadOnly text and password
lv: Tikai-lasāms teksts un parole

en: Redo the last undone action
lv: Atcelt atsaukto darbību

en: Reduced spacing
lv: Samazinātas atstarpes

en: Reduced spacing (deprecated)
lv: Samazinātas atstarpes

en: Reference label
lv: Atsauces etiķete

en: Reference ref
lv: Atsauces avots

en: Refresh the view
lv: Atjaunināt skatu

en: Remote files only
lv: Tikai attālinātos failus

en: Remove trailing spaces
lv: Izņemt atstarpes no beigām

en: Remove useless trailing spaces in your file
lv: Izņem nevajadzīgās atstarpes jūsu failā

en: Rename selected file or folder
lv: Pārsaukt izvēlēto failu vai mapi

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Replace All
lv: Aizvietot visus

en: Replace _All
lv: _Aizvietot visus

en: Replace _with:
lv: Aizvietot a_r:

en: Replace current document
lv: Aizvietot pašreizējo dokumentu

en: Replace current selection
lv: Aizvietot pašreiz atlasīto

en: Restore Previous Cursor Position
lv: Atjaunot iepriekšējo kursora pozīciju

en: Reverse link
lv: Apgrieztā saite

en: Revert selected snippet
lv: Atjaunot izvēlēto fragmentu

en: Revert to a saved version of the file
lv: Atgriezt faila saglabāto versiju

en: Revert unsaved changes to document '%s'?
lv: Atgriezt nesaglabātās izmaiņas failu dokumentam '%s'?

en: Reverting %s
lv: Atgriežu %s

en: Reverting %s from %s
lv: Atgriežu %s no %s

en: Reverting the document '%s'…
lv: Atgriežu dokumentu '%s'…

en: Right Margin Position
lv: Labās malas pozīcija

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Root
lv: Sakne

en: Rows
lv: Rindas

en: Rulings between rows and columns
lv: Rindu un kolonu likumsakarības

en: Run "make" in the document directory
lv: Palaist "make" dokumenta mapē

en: Run command
lv: Palaist komandu

en: Running tool:
lv: Darbojas rīks:

en: S_ave Anyway
lv: S_aglabāt tāpat

en: S_elect the documents you want to save:
lv: Izvēli_eties dokumentus, kurus vēlaties saglabāt:

en: S_hortcut key:
lv: Īzinājuma taustiņš:

en: S_ort...
lv: _Kārtot...

en: S_tart at column:
lv: Sāk_t kolonnā:

en: Sample program output, scripts
lv: Paraugprogrammas izvads, skripts

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save As…
lv: Saglabāt kā…

en: Save _As...
lv: S_aglabāt kā...

en: Save all open files
lv: Saglabāt visus atvērtos failus

en: Save changes to document "%s" before closing?
lv: Vai, pirms aizvēršanas, saglabāt izmaiņas dokumentā "%s"?

en: Save the current file
lv: Saglabāt pašreizējo failu

en: Save the current file with a different name
lv: Saglabāt pašreizējo failu ar citu nosaukumu

en: Saving %s
lv: Saglabā %s

en: Saving %s to %s
lv: Saglabā %s uz %s

en: Saving file '%s'…
lv: Saglabā failu '%s'…

en: Saving has been disabled by the system administrator.
lv: Sistēmas administrators ir atslēdzis saglabāšanas iespēju.

en: Scope covered by header cells
lv: Galvas šūnu aptvertais apgabals

en: Script language name
lv: Skripta valoda

en: Script statements
lv: Skripta deklarācijas

en: Scrollbar
lv: Ritjosla

en: Search
lv: Meklēt

en: Search _backwards
lv: Meklēt _atpakaļ

en: Search backwards for the same text
lv: Meklēt šo pašu virkni atpakaļgaitā

en: Search for and replace text
lv: Meklēt un aizvietot virkni

en: Search for text
lv: Meklēt sekojošu tekstu

en: Search forwards for the same text
lv: Meklēt vēlreiz to pašu virkni

en: Select _All
lv: _Iezīmēt visu

en: Select a character encoding from the menu and try again.
lv: Izvēlieties rakstzīmju kodējumu no izvēlnes, un mēģiniet vēlreiz.

en: Select a different character encoding from the menu and try again.
lv: Izvēlieties citu rakstzīmju kodējumu no izvēlnes un mēģiniet vēlreiz.

en: Select the _language of the current document.
lv: Izvēlēties pašreizējā dokumenta va_lodu.

en: Select the entire document
lv: Atlasīt visu dokumentu

en: Select the group of tags you want to use
lv: Izvēlieties birku grupu, ko vēlaties lietot

en: Selectable option
lv: Izvēlama iespēja

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Selected format
lv: Izvēlētais formāts

en: Selection
lv: Atlase

en: Server-side image map
lv: Servera puses attēla karte

en: Set Location to First Document
lv: Iestatīt pirmā dokumenta atrašanās vietu

en: Set _Language...
lv: Iestatīt _valodu...

en: Set language
lv: Iestatīt valodu

en: Set the character encoding to be used to open the files listed on the command line
lv: Iestatīt rakstzīmju kodējumu, kas tiks lietots atverot komandrindā norādītos failus

en: Set the language of the current document
lv: Iestatīt pašreizējā dokumenta valodu

en: Set the root to the active document location
lv: Iestata sakni uz aktīvā dokumenta atrašanās vietu

en: Sets whether to enable restoring of remote locations.
lv: Iestata vai vajadzētu atjaunot attālinātās atrašanās vietas.

en: Shape
lv: Forma

en: Shell Output
lv: Komandrindas izvade

en: Short inline quotation
lv: Īss iekļauts citāts

en: Shortcut key with which the snippet is activated
lv: Fragmentu aktivizējošā tastatūras saīsne

en: Show _Binary
lv: Rādīt _bināros

en: Show _Hidden
lv: Rādīt s_lēptos

en: Show binary files
lv: Rādīt bināros failus

en: Show hidden files and folders
lv: Rādīt slēptos failus un mapes

en: Show multiple pages
lv: Rādīt vairākas lapas

en: Show or hide the bottom pane in the current window
lv: Rādīt vai paslēpt pašreizējā loga apakšējo paneli

en: Show or hide the side pane in the current window
lv: Rādīt vai paslēpt pašreizējā logā rīkjoslas

en: Show or hide the statusbar in the current window
lv: Parādīt vai paslēpt pašreizējā logā statusa joslas

en: Show or hide the toolbar in the current window
lv: Rādīt vai paslēpt pašreizējā loga rīkjoslu

en: Show the application's version
lv: Parādīt programmas versiju

en: Show the next page
lv: Skatīt nākamo lapu

en: Show the previous page
lv: Skatīt iepriekšējo lapu

en: Side Pane is Visible
lv: Sānu panelis ir redzams

en: Side _Pane
lv: Sānu _panelis

en: Single line prompt
lv: Vienas līnijas uzvedne

en: Single snippets file
lv: Viens fragmenta fails

en: Single word the snippet is activated with after pressing Tab
lv: Viens vārds, kas aktivizē fragmentu, ja pēc tā nospiež Tab

en: Size
lv: Izmērs

en: Size (deprecated)
lv: Izmērs

en: Small text style
lv: Mazā teksta stils

en: Smart Home End
lv: Gudrais Home End

en: Snippets
lv: Atgriezumi

en: Snippets Manager
lv: Atgriezumu pārvaldnieks

en: Snippets archive
lv: Fragmentu arhīvs

en: Soft line break
lv: Neuzstājīgs līnijas pārtraukums

en: Sort
lv: Kārtot

en: Sort the current document or selection
lv: Kārtot pašreizējo dokumentu vai izvēli

en: Sorted list of encodings used by pluma for automatically detecting the encoding of a file. "CURRENT" represents the current locale encoding. Only recognized encodings are used.
lv: Pluma izmantoto kodējumu saraksts. Tie tiek lietoti, lai automātiski noteiktu faila kodējumu. "Pašreizējais" ir pašreizējās kodējums. Tiek izmantoti tikai atpazīti kodējumi.

en: Sorts a document or selected text.
lv: Kārto dokumentu vai izvēlēto tekstu.

en: Sound
lv: Skaņa

en: Source
lv: Avots

en: South European
lv: Dienvideiropas

en: Space-separated archive list
lv: Ar atstarpēm atdalīts arhīvu saraksts

en: Spacer
lv: Atdalītājs

en: Spacing between cells
lv: Atstarpes starp šūnām

en: Spacing within cells
lv: Atstarpes šūnās

en: Span
lv: Sadalīt

en: Specifies how the cursor moves when the HOME and END keys are pressed. Use "DISABLED" to always move at the start/end of the line, "AFTER" to move to the start/end of the line the first time the keys are pressed and to the start/end of the text ignoring whitespaces the second time the keys are pressed, "BEFORE" to move to the start/end of the text before moving to the start/end of the line and "ALWAYS" to always move to the start/end of the text instead of the start/end of the line.
lv: Nosaka, kā pārvietosies kursors nospiežot HOME un END pogas. Izmantojiet "DISABLED", lai vienmēr pārvietotos uz rindiņas sākumu/beigām; "AFTER", lai pārvietotos uz rindiņas sākumu pirmo reizi, kad tiek nospiesta poga un uz teksta sākumu, ignorējot tukšos simbolus, kad poga tiek nospiesta otro reizi; "BEFORE", lai vispirms pārietu uz teksta sākumu un tikai pēc tam uz rindiņas sākumu. Izmantojiet "ALWAYS", lai vienmēr pārietu uz teksta sākumu/beigām, nevis rindiņas sākumu/beigām.

en: Specifies how to wrap long lines for printing. Use "GTK_WRAP_NONE" for no wrapping, "GTK_WRAP_WORD" for wrapping at word boundaries, and "GTK_WRAP_CHAR" for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
lv: Nosaka, kā aplauzt garas rindas drukājot. Lietojiet "GTK_WRAP_NONE" neaplaušanai, "GTK_WRAP_WORD" aplaušanai vārdu robežās, un "GTK_WRAP_CHAR" aplaušanai atsevišķu rakstzīmju robežās. Atceries, ka vērtības ir reģistrjūtīgas, tāpēc pārliecinies, ka tās parādās tieši tāpat kā šeit.

en: Specifies how to wrap long lines in the editing area. Use "GTK_WRAP_NONE" for no wrapping, "GTK_WRAP_WORD" for wrapping at word boundaries, and "GTK_WRAP_CHAR" for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
lv: Nosaka, kā aplauzt garas rindas rediģēšanas laukā. Lietojiet "GTK_WRAP_NONE" neaplaušanai, "GTK_WRAP_WORD" aplaušanai vārdu robežās, un "GTK_WRAP_CHAR" aplaušanai atsevišķu rakstzīmju robežās. Atceries, ka vērtības ir reģistrjūtīgas, tāpēc pārliecinies, ka tās parādās tieši tāpat kā šeit.

en: Specifies the font to use for a document's body when printing documents.
lv: Nosaka lietojamo dokumenta rumpja fontu pie dokumentu drukāšanas.

en: Specifies the font to use for line numbers when printing. This will only take effect if the "Print Line Numbers" option is non-zero.
lv: Nosaka lietojamo rindu numuru fontu pie dokumentu drukāšanas. Šī iespēja darbosies tikai tad, ja iespēja "Drukāt rindu numurus" nebūs nulle.

en: Specifies the font to use for page headers when printing a document. This will only take effect if the "Print Header" option is turned on.
lv: Nosaka lietojamo fontu lapu galvās drukājot dokumentu. Šī iespēja darbosies tikai tad, ja iespēja "Drukāt Galvas" būs ieslēgta.

en: Specifies the maximum number of recently opened files that will be displayed in the "Recent Files" submenu.
lv: Nosaka maksimālo nesen atvērto failu skaitu, ko rādīt "Nesenie Faili" apakšizvēlnē.

en: Specifies the number of spaces that should be displayed instead of Tab characters.
lv: Nosaka atstarpju skaitu, kuru rādīt tabulācijas rakstzīmju vietā.

en: Specifies the position of the right margin.
lv: Norāda labās malas atrašanās vietu.

en: Spell Checker
lv: Pareizrakstības pārbaudītājs

en: Square root
lv: Kvadrātsakne

en: Standby load message
lv: Gaidstāves ielādes ziņa

en: Starting sequence number
lv: Sākuma virknes numurs

en: Starting sequence number (deprecated)
lv: Sākuma virknes numurs

en: Status Bar is Visible
lv: Statusa josla ir redzama

en: Stopped.
lv: Apturēts.

en: Strike-through text
lv: Pārsvītrots teksts

en: Strike-through text (deprecated)
lv: Pārsvītrots teksts

en: Strike-through text style
lv: Pārsvītrota teksta stils

en: Strike-through text style (deprecated)
lv: Pārsvītrota teksta stils

en: String you want to search for
lv: Simbolu virkne kuru vēlaties meklēt

en: Strong emphasis
lv: Spēcīgs uzsvars

en: Style Scheme
lv: Stili

en: Style for the toolbar buttons. Possible values are "PLUMA_TOOLBAR_SYSTEM" to use the system's default style, "PLUMA_TOOLBAR_ICONS" to display icons only, "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_AND_TEXT" to display both icons and text, and "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_BOTH_HORIZ" to display prioritized text beside icons. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
lv: Rīkjoslas pogu stils. Iespējamās vērtības ir "PLUMA_TOOLBAR_SYSTEM", lai lietotu sistēmas noklusēto stilu, "PLUMA_TOOLBAR_ICONS", lai parādītu tikai ikonas, un "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_AND_TEXT", lai parādītu gan ikonas, gan tekstu, un "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_BOTH_HORIZ", lai parādītu prioritātes tekstu pie ikonām. Atceries, ka vērtības ir reģistrjūtīgas, tāpēc pārliecinies, ka tās parādās tāpat, kā šeit.

en: Style info
lv: Stila info

en: Subscript
lv: Apakšraksts

en: Suggestions
lv: Ieteikumi

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: Symbol and
lv: Simbols un

en: Symbol const
lv: Simbols const

en: Symbol d-by-dt
lv: Simbols d-pret-dt

en: Symbol d-by-dt-partial
lv: Simbols d-by-dt-partial

en: Symbol d2-by-dt2-partial
lv: Simbols d2-by-dt2-partial

en: Symbol dagger
lv: Krustiņa simbols

en: Symbol em-dash ---
lv: Domuzīme ---

en: Symbol en-dash --
lv: Domuzīme --

en: Symbol equiv
lv: Ekvivalence

en: Symbol infinity
lv: Bezgalība

en: Symbol mathspace ,
lv: Simbols ,

en: Symbol mathspace .
lv: Simbols .

en: Symbol mathspace _
lv: Simbols _

en: Symbol mathspace __
lv: Simbols __

en: Symbol simeq
lv: Aproksimācijas simbols

en: Symbol star
lv: Zvaigznīte

en: Syntax Highlighting
lv: Sintakses izcelšana

en: Tab Size
lv: Tabulācijas izmērs

en: Tab Stops
lv: Tabulēšanas pieturas

en: Tab Width
lv: Tabulācijas platums

en: Tab order position
lv: Cilņu secības pozīcija

en: Table
lv: Tabula

en: Table body
lv: Tabulas rumpis

en: Table caption
lv: Tabulas virsraksts

en: Table column group properties
lv: Tabulas kolonu grupas īpašības

en: Table column properties
lv: Tabulas kolonas īpašības

en: Table data cell
lv: Tabulas datu šūna

en: Table footer
lv: Tabulas pēda

en: Table header
lv: Tabulas galva

en: Table header cell
lv: Tabulas galvas šūna

en: Table row
lv: Tabulas rinda

en: Table summary
lv: Tabulas kopsavilkums

en: Tag list
lv: Birku saraksts

en: Tags
lv: Tagi

en: Target - Blank
lv: Mērķis - Tukšs

en: Target - Parent
lv: Mērķis - Vecāks

en: Target - Self
lv: Mērķis - Pats

en: Target - Top
lv: Mērķis - Augšējais

en: Target directory "%s" does not exist
lv: Mērķa mape "%s" neeksistē

en: Target directory "%s" is not a valid directory
lv: Mērķa mape "%s" nav korekta mape

en: Teletype or monospace text style
lv: Rakstāmmašīnas tipa teksta stils

en: Text
lv: Teksts

en: Text Editor
lv: Teksta redaktors

en: Text Wrapping
lv: Teksta aplaušana

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Text color (deprecated)
lv: Teksta krāsa

en: Text entered by user
lv: Lietotāja ievadītais teksts

en: Thai
lv: Taizemes

en: The ID of a GtkSourceView Style Scheme used to color the text.
lv: GtkSourceView stila shēmas ID, kas tiks izmantota teksta krāsošanai.

en: The archive "%s" could not be created
lv: Arhīvu "%s" nevar izveidot

en: The archive "%s" could not be extracted
lv: Arhīvu "%s" nevar atpakot

en: The disk where you are trying to save the file has a limitation on file sizes. Please try saving a smaller file or saving it to a disk that does not have this limitation.
lv: Diskam, uz kura jūs mēģināt saglabāt failu, ir ierobežojums uz failu izmēriem. Lūdzu, mēģiniet saglabāt mazāku failu vai arī saglabāt to uz diska, kuram nav šāda ierobežojuma.

en: The disk where you are trying to save the file has a limitation on length of the file names. Please use a shorter name.
lv: Diskam, uz kura jūs mēģināt saglabāt failu, ir ierobežojums uz failu nosaukumu garumu. Lūdzu, izvēlieties īsāku faila nosaukumu.

en: The document contains one or more characters that cannot be encoded using the specified character encoding.
lv: Dokuments satur vienu vai vairākas rakstzīmes, kuras nevar attēlot, izmantojot pašreizējo rakstzīmju kodējumu.

en: The document is empty.
lv: Dokuments ir tukšs.

en: The file "%s" cannot be moved to the trash.
lv: Failu "%s" nevar pārvietot uz miskasti.

en: The file "%s" is read-only.
lv: Fails "%s" ir tikai-lasāms.

en: The file %s changed on disk.
lv: Fails %s ir mainījies uz diska.

en: The file %s has been modified since reading it.
lv: Fails %s kopš lasīšanas ir ticis rediģēts.

en: The file browser root directory to use when loading the file browser plugin and onload/tree_view is TRUE.
lv: Failu pārlūka saknes direktorija, kas tiks izmantota ielādējot failu pārluka spraudni, ja onload/tree_view ir TRUE.

en: The file browser virtual root directory to use when loading the file browser plugin when onload/tree_view is TRUE. The virtual root must always be below the actual root.
lv: Failu pārlūka virtuālā saknes direktorija, kas tiks izmantota ielādējot failu pārluka spraudni, ja onload/tree_view ir TRUE. Virtuālajai saknes direktorijai vinmēr jābūt zem īstās.

en: The file is too big.
lv: Fails ir pārāk liels.

en: The file you opened has some invalid characters. If you continue editing this file you could make this document useless.
lv: Atvērtajā failā ir dažas nederīgas rakstzīmes. Ja turpināsiet rediģēt šo failu, šis dokuments var palikt nelietojams.

en: The filter pattern to filter the file browser with. This filter works on top of the filter_mode.
lv: Filtrēšanas šablons, ko izmantot failu pārlūkā. Šis filtrs darbojas pāri filter_mode.

en: The following error occurred while exporting: %s
lv: Eksportējot notikusi sekojoša kļūda: %s

en: The following error occurred while importing: %s
lv: Importējot radusies sekojoša kļūda: %s

en: The following files could not be imported: %s
lv: Sekojošus failus nevar importēt: %s

en: The location of the file cannot be accessed because it is not mounted.
lv: Nevar piekļūt faila atrašanās vietai, jo tā nav piemontēta.

en: The location of the file cannot be mounted.
lv: Faila atrašanās vietu nevar piemontēt.

en: The new directory is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the directory visible
lv: Jaunā direktorija šobrīd ir izfiltrēta. Lai padarītu to redzamu, jums jāpiekoriģē filtra iestatījumi

en: The new file is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the file visible
lv: Jaunais fails šobrīd ir atfiltrēts. Lai padarītu to redzamu, jums jāpiekoriģē filtra iestatījumi

en: The number of followed links is limited and the actual file could not be found within this limit.
lv: Sekojamo saišu skaits ir ierobežots un meklējamais fails šī limita ietvaros netika atrasts.

en: The preview of a page in the document to be printed
lv: Drukājamās dokumenta lapas priekšskatījums

en: The renamed file is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the file visible
lv: Jaunais fails šobrīd ir izfiltrēts. Lai padarītu to redzamu, jums jāpiekoriģē filtra iestatījumi

en: The selected color scheme cannot be installed.
lv: Izvēlēto krāsu saskaņu nevar uzinstalēt.

en: The selected files cannot be moved to the trash.
lv: Izvēlēto failu nevar pārvietot uz miskasti.

en: The total number of pages in the document
lv: Dokumenta kopējais lappušu skaits

en: There are no snippets selected to be exported
lv: Neviens fragments nav izvēlēts eksportēšanai

en: There is not enough disk space to save the file. Please free some disk space and try again.
lv: Nepietiek diska vietas, lai saglabātu failu. Lūdzu, atbrīvojiet vietu uz diska un mēģiniet vēlreiz.

en: There was a problem opening the file %s.
lv: Gadījās problēma, atverot failu %s.

en: There was an error displaying the help.
lv: Parādot palīdzību, gadījās kļūda.

en: This accelerator is already bound to %s
lv: Paātrinātājs jau ir piesaistīts %s

en: This file (%s) is already open in another pluma window.
lv: Fails (%s) jau ir atvērts kādā citā pluma logā.

en: This is not a valid Tab trigger. Triggers can either contain letters or a single (non-alphanumeric) character like: {, [, etc.
lv: Nav norādīts derīgs tabulātoru trigeris. Trigeri var sastāvēt no burtiem vai viena ne-burtcipara rakstzīmes, piem. {, [, utt.

en: This value determines what files get filtered from the file browser. Valid values are: none (filter nothing), hidden (filter hidden files), binary (filter binary files) and hidden_and_binary (filter both hidden and binary files).
lv: Šī vērtība nosaka kādi faili tiks atlasīti failu pārlūkā. Pieļaujamās vērtības: none (nefiltrē neko), hidden (filtrē slēptos failus), binary (filtrē bināros failus), and hidden_and_binary (filtrē gan slēptos gan bināros failus).

en: Title
lv: Virsraksts

en: Toolbar Buttons Style
lv: Rīkjoslas pogu stils

en: Toolbar is Visible
lv: Rīkjosla ir redzama

en: Top margin in pixels
lv: Augšējā apmale pikseļos

en: Turkish
lv: Turku

en: Type a new accelerator
lv: Ieraksti jaunu paātrinātāju

en: Type a new accelerator, or press Backspace to clear
lv: Ieraksti jaunu paātrinātāju vai nospied atpakaļatkāpi, lai attīrītu

en: Type a new shortcut
lv: Ieraksti jaunu paātrinātāju

en: Type a new shortcut, or press Backspace to clear
lv: Ieraksti jaunu paātrinātāju vai nospied Backspace, lai attīrītu

en: Typeface bold
lv: Burtveidols treknraksts

en: Typeface italic
lv: Burtveidols slīpraksts

en: Typeface slanted
lv: Burtveidols vienpusīgs

en: Typeface type
lv: Burtveidola tips

en: Unable to find the object '%s' inside file %s.
lv: Nevar atrast objektu '%s' failā %s.

en: Unable to open UI file %s. Error: %s
lv: Nevar atvērt UI failu %s. Kļūda: %s

en: Unbreakable text
lv: Nedalāms teksts

en: Underlined text style
lv: Pasvītrota teksta stils

en: Undo the last action
lv: Atsaukt pēdējo darbību

en: Unexpected error: %s
lv: Negaidīta kļūda: %s

en: Unicode
lv: Unikods

en: Unicode (UTF-8)
lv: Unikods (UTF-8)

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Unsaved Document %d
lv: Nesaglabāts dokuments nr.%d

en: Untitled documents only
lv: Tikai nenosauktos dokumentus

en: Up
lv: Augšup

en: Use %s highlight mode
lv: Lietot %s iekrāsošanas veidu

en: Use Default Font
lv: Lietot noklusēto fontu

en: Use Spaces
lv: Izmantot atstarpes

en: Use image map
lv: Lietot attēla karti

en: Use the _selected format
lv: Lietot _izvēlēto formātu

en: User dictionary:
lv: Lietotāja vārdnīca:

en: Value
lv: Vērtība

en: Value interpretation
lv: Vērtības interpretācija

en: Variable or program argument
lv: Mainīgais vai programmas arguments

en: Vertical cell alignment
lv: Vertikāla šūnu līdzināšana

en: Vertical space
lv: Vertikālā atstarpe

en: Vertical space (deprecated)
lv: Vertikālā atstarpe

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: View
lv: Skats

en: View folder in file manager
lv: Aplūkot mapi failu pārlūkā

en: Visited link color
lv: Apmeklēto saišu krāsa

en: Visited link color (deprecated)
lv: Apmeklēto saišu krāsa

en: Western
lv: Rietumu

en: When inserting date/time...
lv: Kad ievieto datumu/laiku...

en: Whether pluma should automatically save modified files after a time interval. You can set the time interval with the "Autosave Interval" option.
lv: Vai pluma automātiski jāsaglabā izmainītos failus pēc laika intervāla. Jūs varat iestatīt šo laika intervālu ar "Automātiskās saglabāšanas intervāls" iespēju.

en: Whether pluma should create backup copies for the files it saves. You can set the backup file extension with the "Backup Copy Extension" option.
lv: Vai pluma vajadzētu izveidot rezerves kopijas failiem, kurus tas saglabā. Jūs varat iestādīt rezerves faila paplašinājumu ar "Rezerves kopijas paplašinājums" iespēju.

en: Whether pluma should display line numbers in the editing area.
lv: Vai pluma rediģēšanas laukā būtu jārāda rindu numuri.

en: Whether pluma should display the right margin in the editing area.
lv: Vai pluma rediģēšanas laukā būtu jārāda labā mala.

en: Whether pluma should enable automatic indentation.
lv: Vai pluma vajadzētu ieslēgt automātisko atkāpi.

en: Whether pluma should enable syntax highlighting.
lv: Vai pluma būtu jāaktivizē sintakses iekrāsošana.

en: Whether pluma should highlight all the occurrences of the searched text.
lv: Vai pluma gūtu jāiekrāso visi atrastie meklējamā teksta fragmenti.

en: Whether pluma should highlight the bracket matching the selected one.
lv: Vai pluma būtu jāizceļ izvēlētais iekavu pāris.

en: Whether pluma should highlight the current line.
lv: Vai pluma būtu jāizceļ tekošā rindiņa.

en: Whether pluma should include a document header when printing documents.
lv: Vai pluma būtu jāiekļauj dokumenta galva drukājot dokumentu.

en: Whether pluma should insert spaces instead of tabs.
lv: Vai pluma būtu jāievieto atstarpes tabulāciju vietā.

en: Whether pluma should print syntax highlighting when printing documents.
lv: Vai drukājot dokumentus pluma būtu jārāda teksta sintakses iekrāsojumi.

en: Whether pluma should restore the previous cursor position when a file is loaded.
lv: Vai pluma būtu jāatjauno iepriekšējā kursora pozīcija atkārtoti ielādējot kādu failu.

en: Whether the bottom panel at the bottom of editing windows should be visible.
lv: Vai apakšējajam panelim rediģēšanas loga apakšā būtu jābūt redzamam.

en: Whether the side pane at the left of editing windows should be visible.
lv: Vai panelim rediģēšanas loga kreisajā malā būtu jābūt redzamam.

en: Whether the status bar at the bottom of editing windows should be visible.
lv: Vai statusa joslai rediģēšanas logu apakšā būtu jābūt redzamai.

en: Whether the toolbar should be visible in editing windows.
lv: Vai rīkjoslai rediģēšanas logos būtu jābūt redzamai.

en: Whether to use the system's default fixed width font for editing text instead of a font specific to pluma. If this option is turned off, then the font named in the "Editor Font" option will be used instead of the system font.
lv: Vai teksta rediģēšanai lietot sistēmas noklusēto fiksēta platuma fontu nevis pluma specifisko fontu. Ja šī iespēja ir izslēgta, tad opcijā "Redaktora fonts" norādītais fonts tiks lietots sistēmas fonta vietā.

en: Width
lv: Platums

en: Windows
lv: Logi

en: Words
lv: Vārdi

en: Writable VFS schemes
lv: Rediģējamās VFS shēmas

en: XHTML 1.0 - Tags
lv: XHTML 1.0 - Birkas

en: XSLT - Axes
lv: XSLT - Asis

en: XSLT - Elements
lv: XSLT - Elementi

en: XSLT - Functions
lv: XSLT - Funkcijas

en: XUL - Tags
lv: XUL - Birkas

en: You are trying to save the file on a read-only disk. Please check that you typed the location correctly and try again.
lv: Jūs mēģināt saglabāt failu tikai lasīšanai paredzētā vietā. Lūdzu, pārbaudiet vai esat pareizi ievadījuši atrašanās vietu un mēģiniet vēlreiz.

en: You can also choose another character encoding and try again.
lv: Jūs varat izvēlieties citu rakstzīmju kodējumu un mēģiniet vēlreiz.

en: You do not have the permissions necessary to open the file.
lv: Jums nav šī faila atvēršanai nepieciešamo atļauju.

en: You do not have the permissions necessary to save the file. Please check that you typed the location correctly and try again.
lv: Jums nav vajadzīgo atļauju, lai saglabātu failu. Lūdzu, pārbaudiet vai jūs esat pareizi ievadījuši atrašanās vietu un mēģiniet vēlreiz.

en: You must be inside a word to run this command
lv: Jums jābūt vārda ietvaros, lai darbinātu šo komandu

en: Zoom 1:1
lv: Palielinājums 1:1

en: Zoom the page in
lv: Pietuvina lapu

en: Zoom the page out
lv: Attālina lapu

en: Zoom to fit the whole page
lv: Piekārtot palielinājumu, lai ietilptu vesela lappuse

en: [FILE...]
lv: [FAILS...]

en: _About
lv: P_ar

en: _Add
lv: _Pievienot

en: _Add...
lv: _Pievienot

en: _Applicability:
lv: Pielietoj_amība:

en: _Autocheck Spelling
lv: _Automātiski pārbaudīt pareizrakstību

en: _Autosave files every
lv: Saglabāt failus _automātiski katras

en: _Body:
lv: _Rumpis:

en: _Bottom Pane
lv: _Apakšējais panelis

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Cancel Logout
lv: _Atsaukt iziešanu

en: _Check Spelling...
lv: _Pārbaudīt pareizrakstību...

en: _Clear Highlight
lv: At_celt iekrāsošanu

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Close All
lv: _Aizvērt visus

en: _Close Preview
lv: _Aizvērt priekšskatījumu

en: _Contents
lv: _Saturs

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Delete
lv: _Izdzēst

en: _Description
lv: _Apraksts

en: _Display line numbers
lv: _Rādīt rindu numurus

en: _Document Statistics
lv: _Dokumenta Statistika

en: _Documents
lv: _Dokumenti

en: _Drop targets:
lv: _Nomest mērķus:

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _Edit:
lv: R_ediģēt:

en: _Enable automatic indentation
lv: Aktivizēt automātiskās atkāp_es

en: _Encoding
lv: Kod_ējums

en: _Error color:
lv: _Kļūdas krāsa:

en: _File
lv: _Fails

en: _Filter
lv: _Filtrs

en: _Find...
lv: _Meklēt...

en: _Fullscreen
lv: Pilne_krāna

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Highlight Mode
lv: _Iekrāsošanas veids

en: _Ignore
lv: _Ignorēt

en: _Ignore All
lv: _Ignorēt visus

en: _Ignore case
lv: _Ignorēt burtu reģistru

en: _Incremental Search...
lv: _Ātrā meklēšana...

en: _Input:
lv: _Ievade:

en: _Insert
lv: _Ievietot

en: _Invert Case
lv: _Pārslēgt reģistru

en: _Line numbers:
lv: _Rindu numuri:

en: _Match Case
lv: Precīzs _meklējums

en: _Match Filename
lv: _Meklēt faila nosaukumu

en: _Match case
lv: _Saskaņot reģistru

en: _More...
lv: _Vairāk...

en: _Move to New Window
lv: _Pārvietot uz jaunu logu

en: _Move to Trash
lv: Pārvietot uz _miskasti

en: _New
lv: Jau_ns

en: _New Folder
lv: Jau_na mape

en: _Next Document
lv: _Nākamais dokuments

en: _Next Location
lv: _Nākamā vieta

en: _Number every
lv: _Numurēt katru

en: _Open
lv: _Atvērt

en: _Open terminal here
lv: _Atvērt termināli šeit

en: _Open...
lv: _Atvērt...

en: _Output:
lv: _Izvade:

en: _Paste
lv: _Izlikt

en: _Preview
lv: _Priekšstatījums

en: _Previous Document
lv: Ie_priekšējais dokuments

en: _Previous Location
lv: Ie_priekšējā vieta

en: _Print...
lv: _Drukāt...

en: _Prompt for a format
lv: _Prasīt formātu

en: _Quit
lv: _Iziet

en: _Redo
lv: _Pāratsaukt

en: _Reload
lv: _Pārlādēt

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: _Rename
lv: _Pārsaukt

en: _Replace
lv: _Aizvietot

en: _Replace...
lv: _Aizvietot...

en: _Restore Default Fonts
lv: _Atjaunot noklusētos fontus

en: _Retry
lv: Vēl_reiz

en: _Reverse order
lv: _Apgriezta kārtība

en: _Revert
lv: _Atgriezt

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: _Save All
lv: _Saglabāt visu

en: _Save:
lv: _Saglabāt:

en: _Search
lv: _Meklēt

en: _Search for:
lv: _Meklēt:

en: _Set root to active document
lv: Uz_stādīt sakni uz aktīvo dokumentu

en: _Shortcut Key:
lv: Ī_sinājuma taustiņš:

en: _Snippets:
lv: _Atgriezumi:

en: _Sort
lv: _Kārtot

en: _Spelling Suggestions...
lv: _Pareizrakstības ieteikumi...

en: _Statusbar
lv: _Statusa josla

en: _Suggestions:
lv: _Ieteikumi:

en: _Tab trigger:
lv: _Tabulācijas trigeris:

en: _Tab width:
lv: _Tabulācijas platums:

en: _Title Case
lv: Virsraks_ta reģistrs

en: _Toolbar
lv: _Rīkjosla

en: _Tools
lv: _Rīki

en: _Tools:
lv: _Rīki:

en: _Undo
lv: _Atsaukt

en: _Update
lv: _Atjaunināt

en: _Use custom format
lv: _Lietot pielāgotu formātu

en: _Use the system fixed width font (%s)
lv: _Izmantot sistēmas fiksētā platuma fontu (%s)

en: _View
lv: _Skats

en: _View Folder
lv: _Aplūkot mapi

en: _Wrap Around
lv: Apliekt

en: _Wrap around
lv: _Apliekt

en: _minutes
lv: _minūtes

en: ancestor
lv: priekštecis

en: ancestor-or-self
lv: priekštecis vai pats

en: attribute
lv: atribūts

en: child
lv: bērns

en: column
lv: kolonna

en: columns
lv: kolonnas

en: descendant
lv: pēctecis

en: descendant-or-self
lv: pēctecis vai pats

en: directory
lv: direktorija

en: false
lv: aplams

en: file
lv: fails

en: following
lv: sekojošs

en: following-sibling
lv: sekojošs-kaimiņš

en: label
lv: etiķete

[ctx: language]
en: Default
lv: Noklusējums

[ctx: language]
en: Unknown (%s)
lv: Nezināms (%s)

en: lines
lv: rindas

en: namespace
lv: vārdtelpa

en: of
lv: no

en: page
lv: lapa

en: parent
lv: vecāks

en: pluma cannot find the file. Perhaps it has recently been deleted.
lv: pluma nevar atrast šo failu. Iespējams, tas ir nesen izdzēsts.

en: pluma cannot handle %s locations in write mode. Please check that you typed the location correctly and try again.
lv: pluma nevar apstrādāt %s atrašanās vietas rakstīšanas režīmā. Lūdzu, pārbaudiet vai esat ievadījuši pareizu atrašanās vietu un mēģiniet vēlreiz.

en: pluma cannot handle %s locations.
lv: pluma nespēj apstrādāt %s atrašanās vietas.

en: pluma cannot handle this location in write mode. Please check that you typed the location correctly and try again.
lv: pluma nevar apstrādāt šo atrašanās vietu rakstīšanas režīmā. Lūdzu, pārbaudiet, vai esat ievadījuši pareizu atrašanās vietu un mēģiniet vēlreiz.

en: pluma cannot handle this location.
lv: pluma nespēj apstrādāt šo atrašanās vietu.

en: pluma could not back up the old copy of the file before saving the new one. You can ignore this warning and save the file anyway, but if an error occurs while saving, you could lose the old copy of the file. Save anyway?
lv: pluma nevar saglabāt veco faila versiju pirms jaunās saglabāšanas. Jūs varat ignorēt šo brīdinājumu un saglabāt failu, bet ņemiet vērā, ka, ja saglabājot jauno versiju radīsies kāda kļūme, jūs varat zaudēt arī veco versiju. Vai tomēr vēlaties saglabāt?

en: pluma has not been able to detect the character encoding.
lv: pluma nevar noteikt rakstzīmju kodējumu.

en: pluma opened this instance of the file in a non-editable way. Do you want to edit it anyway?
lv: pluma ir atvēris šo faila versiju režīmā, kas neparedz tā rediģēšanu. Vai tik un tā vēlaties rediģēt šo failu?

en: preceding
lv: iepriekšējais

en: preceding-sibling
lv: iepriekšējais kaimiņš

en: rows
lv: rindas

en: self
lv: pats

en: true
lv: patiess

en: word
lv: vārds
