thunar.xfce-4-20 - en to lv translation catalogue (530 entries)

en: %A at %X
lv: %A %X

en: %dx%d pixel | %dx%d pixels
lv[0]: %dx%d pikselis
lv[1]: %dx%d pikseļi
lv[2]: %dx%d pikseļu

en: %s - Properties
lv: %s - Rekvizīti

en: %x at %X
lv: %x %X

en: A widget to display in place of the usual page label
lv: Logdaļa, kuru attēlot lapas etiķetes vietā

en: About Templates
lv: Par sagatavēm

en: Accessed:
lv: Piekļūts:

en: Add a new custom action.
lv: Pievienot jaunu pielāgotu darbību.

en: Add the selected folder to the shortcuts side pane | Add the selected folders to the shortcuts side pane
lv[0]: Pievienot atlasīto mapi īsinājumikonas sānu rūtij
lv[1]: Pievienot atlasītās mapes īsinājumikonas sānu rūtij
lv[2]: Pievienot atlasītās mapes īsinājumikonas sānu rūtij

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: All Files
lv: Visi faili

en: All files in this folder will appear in the "Create Document" menu.
lv: Visi faili šai mapē parādīsies izvēlnē "Izveidot dokumentu".

en: Allow this file to _run as a program
lv: Atļaut izpildīt šo failu, kā p_rogrammu

en: Always
lv: Vienmēr

en: Aperture Value:
lv: Atveres vērtība:

en: Appearance Conditions
lv: Izskata nosacījumi

en: Appears if selection contains:
lv: Parādās, ja atlase satur:

en: Apply recursively?
lv: Pielietot rekursīvi?

en: Apply to Folder Only
lv: Pielietot tikai mapei

en: Apply to Folder and Contents
lv: Pielietot mapei un saturam

en: Are you sure that you want to
    permanently delete "%s"?
lv: Esat drošs, ka vēlaties
    dzēst neatgriezeniski "%s"?

en: Are you sure that you want to delete
    action "%s"?
lv: Esat drošs, ka vēlaties dzēst
    darbību "%s"?

en: Are you sure that you want to permanently
    delete the selected file? | Are you sure that you want to permanently
    delete the %u selected files?
lv[0]: Esat drošs ka vēlaties neatgriezeniski
    dzēst %u atlasīto failu?
lv[1]: Esat drošs, ka vēlaties dzēst
    neatgriezeniski %u atlasītos failus?
lv[2]: Esat drošs, ka vēlaties dzēst
    neatgriezeniski %u atlasītos failus?

en: Are you sure that you want to remove "%s"?
lv: Esat drošs, ka vēlaties noņemt "%s"?

en: Are you sure you want to open all folders?
lv: Esat drošs, ka vēlaties atvērt visas mapes?

en: Arran_ge Items
lv: Kārt_ot vienumus

en: At least one filename must be specified
lv: Vismaz vienam faila nosaukumam jābūt norādītam

en: Audio Files
lv: Audio faili

en: Automatically _expand columns as needed
lv: Automātis_ki paplašināt kolonnas, pēc nepieciešamības

en: Basic
lv: Pamata

en: Behavior
lv: Uzvedība

en: Browse the file system
lv: Pārlūkot failu sistēmu

en: Browse the file system to select an application to open files of type "%s".
lv: Pārlūkot failu sistēmu, lai norādītu lietotni, "%s" faila tipa atvēršanai.

en: Browse the file system to select an application to use for this action.
lv: Pārlūkot faila sistēmu, lai norādītu lietotni, kura tiks izmantota šai darbībai.

en: Browse the filesystem with the file manager
lv: Pārlūko failu sistēmu ar failu pārvaldnieku

en: Bulk Rename
lv: Masu pārdēvēšana

en: Bulk Rename - Rename Multiple Files
lv: Masu pārdēvēšana - Pārdēvē daudzus failus

en: By default columns will be automatically expanded if
    needed to ensure the text is fully visible. If you dis-
    able this behavior below the file manager will always
    use the user defined column widths.
lv: Pēc noklusētā kolonnas tiks automātiski izplestas, lai
    nodrošinātu pilnu teksta redzamību. Ja, Jūs, izslēgsiet
    šo uzvedību, tad failu pārvaldnieks vienmēr izmantos
    lietotāja definētos kolonnas platumus.

en: C_ase Sensitive Search
lv: Reģ_istra jūtīgā meklēšana

en: C_reate
lv: Iz_veidot

en: Calculating...
lv: Kalkulācija...

en: Calculation aborted
lv: Kalkulācija atcelta

en: Camera Brand:
lv: Kameras zīmols:

en: Camera Model:
lv: Kameras modelis:

en: Cancelling...
lv: Atcelšana...

en: Cannot convert filename "%s" to the local encoding
lv: Nevar pārveidot faila nosaukumu "%s" uz lokālo kodējumu

en: Change the default application for files of type "%s" to the selected application.
lv: Nomainīt noklusēto lietotni "%s" failu tipam uz atlasīto lietotni.

en: Change the visibility of this window's statusbar
lv: Mainīt loga statusajoslas redzamību

en: Choose another application with which to open the selected file
lv: Izvēlēties citu lietotni, ar kuru atvērt atlasīto failu

en: Choose the order of information to appear in the
    detailed list view.
lv: Izvēlaties secību, kādā attēlot informāciju
    detalizētā saraksta skatā.

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Clear the file list below
lv: Notīrīt failu sarakstu

en: Click here to automatically fix the folder permissions.
lv: Uzklikšķiniet šeit, lai automātiski izlabotu mapes atļaujas.

en: Click here to stop calculating the total size of the folder.
lv: Uzklikšķiniet, lai atceltu kalkulāciju kopējam mapes izmēram.

en: Click here to view the documentation for the selected rename operation.
lv: Uzklikšķiniet šeit, lai apskatītu izvēlētās pārdēvēšanas operācijas dokumentāciju.

en: Click this button to select an icon file that will be displayed in the context menu in addition to the action name chosen above.
lv: Uzklikšķiniet uz šīs pogas, lai atlasītu ikonas failu, kurš tiks attēlots blakus izvēlētajam darbības nosaukumam konteksta izvēlnē.

en: Close _All Windows
lv: Aizvērt _visus logus

en: Close all Thunar windows
lv: Aizvērt visus Thunar logus

en: Close this window
lv: Aizvērt šo logu

en: Collecting files...
lv: Failu savākšana...

en: Column Sizing
lv: Kolonnu izmērs

en: Command not configured
lv: Komanda nav konfigurēta

en: Command:
lv: Komanda:

en: Comment:
lv: Komentārs:

en: Compact directory listing
lv: Kompakts direktoriju saraksts

en: Compact view
lv: Kompakts skats

en: Compressing files...
lv: Failu saspiešana...

en: Con_vert to:
lv: Kon_vertēt uz:

en: Configure Columns in the Detailed List View
lv: Konfigurēt kolonnas detalizētā saraksta skatā

en: Configure _Columns...
lv: Konfigurēt _kolonnas

en: Configure the Thunar file manager
lv: Konfigurēt Thunar failu pārvaldnieku

en: Configure the columns in the detailed list view
lv: Konfigurēt kolonnas detalizētā saraksta skatā

en: Confirm to replace files
lv: Apstiprināt failu aizvietošanu

en: Copying files to "%s"...
lv: Failu kopēšana uz "%s"...

en: Copying files...
lv: Failu kopēšana...

en: Correct folder permissions automatically?
lv: Labot mapes atļaujas automātiski?

en: Could not delete file "%s": %s
lv: Neizdevās dzēst failu "%s": %s

en: Could not move "%s" directly. Collecting files for copying...
lv: Nevarēja pārvietot "%s" tieši. Failu savākšana kopēšanai...

en: Could not restore "%s"
lv: Nevarēja atjaunot "%s"

en: Create Action
lv: Izveidot darbību

en: Create Document from template "%s"
lv: Izveidot dokumentu no sagataves "%s"

en: Create New File
lv: Izveidot jaunu failu

en: Create New Folder
lv: Izveidot jaunu mapi

en: Create _Document
lv: Izveidot _dokumentu

en: Create _Folder...
lv: Veidot _mapi

en: Create a link to the selected file on the desktop | Create links to the selected files on the desktop
lv[0]: Veidot saiti uz darbvirsmas no atlasītā faila
lv[1]: Veidot saites uz darbvirsmas no atlasītajiem failiem
lv[2]: Veidot saites uz darbvirsmas no atlasītajiem failiem

en: Create a symbolic link for the selected file | Create a symbolic link for each selected file
lv[0]: Izveidot simbolisko saiti atlasītajam failam
lv[1]: Izveidot simboliskās saites atlasītajiem failiem
lv[2]: Izveidot simboliskās saites atlasītajiem failiem

en: Create an empty folder within the current folder
lv: Izveidot tukšu mapi pašreizējā mapē

en: Creating directories...
lv: Direktoriju veidošana...

en: Creating files...
lv: Failu veidošana...

en: Creating symbolic links in "%s"...
lv: Simbolisko saišu veidošana uz "%s"...

en: Cu_t
lv: Iz_griezt

en: Current
lv: Pašreizējais

en: Custom Actions
lv: Pielāgotās darbības

en: Date
lv: Datums

en: Date Accessed
lv: Piekļuves datums

en: Date Modified
lv: Modificēšanas datums

en: Date Picture Taken
lv: Attēla uzņemšanas datums

en: Date Taken:
lv: Uzņemšanas datums:

en: Delete all files and folders in the Trash
lv: Dzēst visus failus un mapes no miskastes

en: Delete the currently selected action.
lv: Dzēst atlasīto darbību.

en: Deleted:
lv: Dzēsts:

en: Deleting files...
lv: Failu dzēšana...

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Desktop (Create Link) | Desktop (Create Links)
lv[0]: Darbvirsma (Veidot Saiti)
lv[1]: Darbvirsma (Veidot Saites)
lv[2]: Darbvirsma (Veidot Saites)

en: Detailed directory listing
lv: Detalizēts direktorijas saraksts

en: Details view
lv: Detalizēts skats

en: Disabled
lv: Izslēgts

en: Display
lv: Displejs

en: Display Thunar user manual
lv: Parādīt Thunar lietošanas rokasgrāmatu

en: Display folder content in a compact list view
lv: Attēlot mapes saturu kompaktā saraksta skatā

en: Display folder content in a detailed list view
lv: Attēlot mapes saturu detalizētā saraksta skatā

en: Display folder content in an icon view
lv: Attēlot mapes saturu ikonu skatā

en: Display information about Thunar
lv: Parādīt informāciju par Thunar

en: Display information about Thunar Bulk Rename
lv: Parādīt informāciju par Thunar Masu Pārdēvēšanu

en: Display the contents of the trash can
lv: Attēlot miskastes saturu

en: Display the trash can
lv: Attēlot miskasti

en: Do _not ask me again
lv: Vairs man _nejautāt

en: Do _not display this message again
lv: Vairs _nerādīt šo ziņu

en: Do you want to apply your changes recursively to
    all files and subfolders below the selected folder?
lv: Vai vēlaties pielietot izmaiņas rekursīvi visiem
    failiem un apakšmapēm zem atlasītās mapes?

en: Do you want to create it?
lv: Vai vēlaties izveidot to?

en: Do you want to overwrite it?
lv: Vai vēlaties pārrakstīt?

en: Do you want to skip it?
lv: Vai vēlaties izlaist?

en: Do you want to skip this file and continue to rename the remaining files?
lv: Vai vēlaties izlaist šo failu un turpināt pārdēvēt atlikušos failus?

en: Don't unload the plugin from memory
lv: Neizlādēt spraudni no atmiņas

en: Edit Action
lv: Rediģēt darbību

en: Edit the currently selected action.
lv: Rediģēt atlasīto darbību.

en: Emblems
lv: Emblēmas

en: Emptying the Trash...
lv: Miskastes tukšošana...

en: Enable _Volume Management
lv: Iespējot _sējuma pārvaldību

en: End element handler called while in root context
lv: Beigu elementa apdarinātājs izsaukts atrodoties saknes kontekstā

en: Enter a list of patterns that will be used to determine whether this action should be displayed for a selected file. If you specify more than one pattern here, the list items must be separated with semicolons (e.g. *.txt;*.doc).
lv: Ievadiet shēmu sarakstu, kuru izmantos, lai noteiktu vai šī darbība tiks attēlota atlasītajam failam. Ja Jūs vēlaties norādīt vairāk par vienu shēmu, tad atdalīšanai izmantojiet semikolu (*.txt;*.doc).

en: Enter the new name:
lv: Ievadiet jauno nosaukumu:

en: Enter the text that should be used as replacement for the pattern above.
lv: Ievadiet tekstu, ar kuru aizvietot augšā ievadīto shēmu.

en: Enter the text to search for in the file names.
lv: Ievadiet tekstu, lai meklētu faila nosaukumos.

en: Error
lv: Kļūda

en: Executable Files
lv: Izpildāmie faili

en: Execute the selected file | Execute the selected files
lv[0]: Izpildīt atlasīto failu
lv[1]: Izpildīt atlasītos failus
lv[2]: Izpildīt atlasītos failus

en: Exposure Program:
lv: Atklāšanas programma:

en: Exposure Time:
lv: Atklāšanas laiks:

en: Failed to add new application "%s"
lv: Neizdevās pievienot jaunu lietotni "%s"

en: Failed to add new shortcut
lv: Neizdevās pievienot jaunu īsinājumikonu

en: Failed to browse the network
lv: Neizdevās pārlūkot tīklu

en: Failed to change icon of "%s"
lv: Neizdevās nomainīt ikonu priekš"%s"

en: Failed to change the group of "%s": %s
lv: Neizdevās nomainīt grupu "%s": %s

en: Failed to change the owner of "%s": %s
lv: Neizdevās nomainīt īpašnieku "%s": %s

en: Failed to change the permissions of "%s": %s
lv: Neizdevās nomainīt atļaujas "%s": %s

en: Failed to compose new email
lv: Neizdevās izveidot jaunu e-pastu

en: Failed to compress %d file | Failed to compress %d files
lv[0]: Neizdevās saspiest %d failu
lv[1]: Neizdevās saspiest %d failus
lv[2]: Neizdevās saspiest %d failus

en: Failed to connect to the Trash
lv: Neizdevās savienoties ar Miskasti

en: Failed to create a link for the URL "%s"
lv: Neizdevās izveidot saiti uz URL "%s"

en: Failed to create directory "%s": %s
lv: Neizdevās izveidot direktoriju "%s": %s

en: Failed to create empty file "%s": %s
lv: Neizdevās izveidot tukšu failu "%s": %s

en: Failed to create symbolic link for "%s"
lv: Neizdevās izveidot simbolu saiti priekš "%s"

en: Failed to create temporary directory
lv: Neizdevās izveidot pagaidu direktoriju

en: Failed to determine save location for uca.xml
lv: Neizdevās noteikt saglabāšanas vietu uca.xml failam

en: Failed to determine the original path for "%s"
lv: Neizdevās noteikt "%s" sākotnējo ceļu

en: Failed to display the contents of the trash can
lv: Neizdevās parādīt miskastes saturu

en: Failed to display the volume management settings
lv: Neizdevās parādīt sējuma pārvaldības uzstādījumus

en: Failed to eject "%s"
lv: Neizdevās izgrūst "%s"

en: Failed to execute application "%s"
lv: Neizdevās izpildīt lietotni "%s"

en: Failed to execute file "%s"
lv: Neizdevās izpildīt failu "%s"

en: Failed to launch action "%s".
lv: Neizdevās izpildīt darbību "%s".

en: Failed to launch operation
lv: Neizdevās palaist operāciju

en: Failed to mount "%s"
lv: Neizdevās nomontēt "%s"

en: Failed to open "%s"
lv: Neizdevās atvērt "%s"

en: Failed to open "%s": %s
lv: Neizdevās atvērt "%s": %s

en: Failed to open %d file | Failed to open %d files
lv[0]: Neizdevās atvērt %d failu
lv[1]: Neizdevās atvērt %d failus
lv[2]: Neizdevās atvērt %d failu

en: Failed to open directory "%s"
lv: Neizdevās atvērt direktoriju "%s"

en: Failed to open file "%s"
lv: Neizdevās atvērt failu "%s"

en: Failed to open parent folder
lv: Neizdevās atvērt vecāka mapi

en: Failed to open the documentation browser
lv: Neizdevās atvērt dokumentu pārlūku

en: Failed to open the file system root folder
lv: Neizdevās atvērt failu sistēmas saknes mapi

en: Failed to open the home folder
lv: Neizdevās atvērt mājas mapi

en: Failed to parse the desktop file: %s
lv: Neizdevās parsēt darbvirsmas failu: %s

en: Failed to remove "%s"
lv: Neizdevās noņemt "%s"

en: Failed to remove "%s".
lv: Neizdevās noņemt "%s".

en: Failed to rename "%s"
lv: Neizdevās pārdēvēt "%s"

en: Failed to rename "%s" to "%s".
lv: Neizdevās pārdēvēt "%s" uz "%s".

en: Failed to restore the folder "%s"
lv: Neizdevās atjaunot mapi "%s"

en: Failed to save "%s".
lv: Neizdevās saglabāt "%s".

en: Failed to save actions to disk.
lv: Neizdevās saglabāt darbības uz diska.

en: Failed to set default application for "%s"
lv: Neizdevās uzstādīt noklusēto lietotni "%s"

en: Failed to unmount "%s"
lv: Neizdevās nomontēt "%s"

en: File
lv: Fails

en: File Manager
lv: Failu pārvaldnieks

en: File Name
lv: Faila nosaukums

en: File Operation Progress
lv: Faila darbības progress

en: File System
lv: Failu sistēma

en: File does not exist
lv: Fails neeksistē

en: Flash Fired:
lv: Zibspuldze:

en: Focal Length:
lv: Fokusa garums:

en: Folder Permissions
lv: Mapes atļaujas

en: From the back (right)
lv: No aizmugures (labais)

en: From the front (left)
lv: No priekšas (kreisais)

en: General
lv: Vispārēji

en: Go to the desktop folder
lv: Doties uz darbvirsmas mapi

en: Go to the home folder
lv: Doties uz mājas mapi

en: Go to the next visited folder
lv: Doties uz nākamo apmeklēto mapi

en: Go to the previous visited folder
lv: Atgriezties uz iepriekšējo apmeklēto mapi

en: Go to the templates folder
lv: Doties uz sagatavju mapi

en: Group
lv: Grupa

en: Help URL
lv: Palīdzības URL

en: Hi_de
lv: Slē_pt

en: Home
lv: Mājas

en: ISO Speed Ratings:
lv: ISO ātruma reitings:

en: Icon View
lv: Ikonu skats

en: Icon _Size:
lv: Ikonas _izmērs:

en: Icon based directory listing
lv: Ikonu balstīts direktoriju saraksts

en: Icon size
lv: Ikonas izmērs

en: Icon view
lv: Ikonu skats

en: If you choose to empty the Trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
lv: Ja izvēlēsieties iztukšot miskasti, visi vienumi būs neatgriezeniski zuduši. Atceraties, ka varat dzēst vienums arī atsevišķi.

en: If you delete a custom action, it is permanently lost.
lv: Ja dzēsīsiet pielāgoto darbību, tā zudīs neatgriezeniski.

en: If you delete a file, it is permanently lost.
lv: Ja fails tiks dzēsts, tas būs zudis neatgriezeniski.

en: If you enable this option, the pattern will be searched in a case-sensitive manner. The default is to use a case-insensitive search.
lv: Ja, Jūs ieslēgsiet šo opciju, shēma tiks meklēta ar reģistra jūtīgu manieri. Pēc noklusēta tiek meklētas ar reģistra nejūtīgu manieri.

en: If you enable this option, the pattern will be treated as a regular expression and matched using the Perl-compatible regular expressions (PCRE). Check the documentation for details about the regular expression syntax.
lv: Ja Jūs ieslēgsiet šo opciju, tad shēma tiks uztverta, kā regulāra izteiksme un meklēšanā tiks izmantotas Perl-saderīgās regulārās izteiksmes (PCRE). Pārbaudiet dokumentāciju, lai uzzinātu, ko vairāk par regulāro izteiksmju sintaksi.

en: If you frequently create certain kinds  of documents, make a copy of one and put it in this folder. Thunar will add an entry for this document in the "Create Document" menu.
    
    You can then select the entry from the "Create Document" menu and a copy of the document will be created in the directory you are viewing.
lv: Ja bieži veidojat noteikta veida dokumentus, izveidojiet šai mapē vienu dokumenta kopiju. Thunar izveidos šim dokumentam ierakstu izvēlnē "Izveidot dokumentu".
    
    Pēc tam varat izvēlēties, šo ierakstu no "Izveidot dokumentu" izvēlnes un tiks izveidota šī dokumenta kopija pašreizējā direktorijā.

en: If you select this option your choice will be remembered and you won't be asked again. You can use the preferences dialog to alter your choice afterwards.
lv: Atzīmējiet šo opciju, ja vēlaties, lai atbildi atceras un vairāk nejautā. Varat izmantot uzstādījuma dialogu, lai izmainītu izvēli.

en: Image
lv: Attēls

en: Image Files
lv: Attēlu faili

en: Image Size:
lv: Attēla izmērs:

en: Image Type:
lv: Attēla tips:

en: Include additional files in the list of files to be renamed
lv: Iekļaut papildus failus pārdēvēšanas sarakstā

en: Insert
lv: Iespraust

en: Insert / Overwrite
lv: Iespraust / Pārrakstīt

en: Insert Date / Time
lv: Iespraust datumu / laiku

en: Insert _time:
lv: Iespraust _laiku:

en: Invalid desktop file
lv: Nederīgs darbvirsmas fails

en: Invalid filename "%s"
lv: Nederīgs faila nosaukums "%s"

en: Invalid filename provided by XDS drag site
lv: XDS mešanas vietne sniegusi nederīgs faila nosaukumu

en: Invalid path
lv: Nederīgs ceļš

en: Invalid regular expression, at character position %ld: %s
lv: Nederīga regulārā izteiksme, pie simbolu pozīcijas %ld: %s

en: Keep items sorted by their modification date
lv: Kārtot vienumus pēc to modificēšanas datuma

en: Keep items sorted by their name
lv: Kārtot vienumus pēc to nosaukuma

en: Keep items sorted by their size
lv: Kārtot vienumus pēc to izmēra

en: Keep items sorted by their type
lv: Kārtot vienumus pēc to tipa

en: Kind:
lv: Veids:

en: Label
lv: Etiķete

en: Label widget
lv: Etiķetes logdaļa

en: Last Active View
lv: Pēdējais aktīvais skats

en: Launcher
lv: Palaidējs

en: Link
lv: Saite

en: Link Target:
lv: Saites mērķis:

en: Loading folder contents...
lv: Ielādēju mapes saturu...

en: Loading...
lv: Ielāde...

en: Long
lv: Garš

en: MIME Type
lv: MIME tips

en: Ma_ke Link | Ma_ke Links
lv[0]: Veid_ot saiti
lv[1]: Veid_ot saites
lv[2]: Veid_ot saites

en: Mail Recipient
lv: Pasta saņēmējs

en: Medium
lv: Vidējs

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Metering Mode:
lv: Mērīšanas režīms:

en: Modern approach with buttons that correspond to folders
lv: Moderna pieeja, ar pogām, kuras atbilst mapēm

en: Modified:
lv: Modificēts:

en: Move Dow_n
lv: Pārvietot uz _leju

en: Move _Up
lv: Pārvietot uz _augšu

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
lv: Pārvietot vai kopēt iepriekš atlasītos failus ar Izgriezt vai Kopēt komandām

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
lv: Pārvietot vai kopēt, iepriekš atlasītos failus ar Izgriezt vai Kopēt komandām, pašreizējā mapē

en: Move the currently selected action down by one row.
lv: Pārvietot, atlasīto darbību, pa vienu rindu zemāk.

en: Move the currently selected action up by one row.
lv: Pārvietot, atlasīto darbību, pa vienu rindu augstāk.

en: Moving files into "%s"...
lv: Failu pārvietošana uz "%s"...

en: Moving files into the trash...
lv: Failu pārvietošana uz miskasti...

en: N_o to all
lv: Nē, visa_m

en: Name
lv: Nosaukums

en: Name only
lv: Tikai nosaukumu

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Network
lv: Tīkls

en: Never
lv: Nekad

en: New Empty File
lv: Jauns tukšs fails

en: New Empty File...
lv: Jauns tukšs fails...

en: New Folder
lv: Jauna mape

en: New Name
lv: Jauns nosaukums

en: No Exec field specified
lv: Nav norādīts Exec lauks

en: No URL field specified
lv: Nav norādīts URL lauks

en: No application selected
lv: Nav norādīta neviena lietotne

en: No icon
lv: Nav ikonas

en: No renamer modules were found on your system. Please check your
    installation or contact your system administrator. If you install Thunar
    from source, be sure to enable the "Simple Builtin Renamers" plugin.
lv: Sistēmā netika atrasts neviens pārdēvēšanas modulis. Lūdzu pārbaudiet savu
    instalāciju vai sazinieties ar savas sistēmas administratoru. Ja instalējat Thunar
    no pirmavota, pārliecinieties, ka esat ieslēguši "Simple Builtin Renamers" spraudni.

en: None
lv: Nav

en: None available
lv: Neviens nav pieejams

en: Normal Si_ze
lv: Parasts i_zmērs

en: Number - Text
lv: Skaitlis - Teksts

en: Number - Text - Old Name
lv: Skaitlis - Teksts - Vecais nosaukums

en: Numbering
lv: Numerācija

en: Old Name - Text - Number
lv: Vecais nosaukums - Teksts - Skaitlis

en: Open %d New Window | Open %d New Windows
lv[0]: Atvērt %d jaunu logu
lv[1]: Atvērt %d jaunus logus
lv[2]: Atvērt %d jaunu logu

en: Open <i>%s</i> and other files of type "%s" with:
lv: Atvērt <i>%s</i> un citus failus ar tipu"%s":

en: Open With
lv: Atvērt ar

en: Open _Parent
lv: Atvērt _vecāku

en: Open a new Thunar window for the displayed location
lv: Atvērt jaunu Thunar logu pašreizējai vietai

en: Open the bulk rename dialog
lv: Atvērt masu pārdēvēšanas dialogu

en: Open the parent folder
lv: Atvērt vecāka mapi

en: Open the selected file | Open the selected files
lv[0]: Atvērt atlasīto failu
lv[1]: Atvērt atlasītos failus
lv[2]: Atvērt atlasītos failus

en: Open the selected files with the default applications
lv: Atvērt atlasītos failus ar noklusētām lietotnēm

en: Options:
lv: Opcijas:

en: Original Path:
lv: Sākotnējais ceļš:

en: Other Application...
lv: Cita lietotne...

en: Other Applications
lv: Citas lietotnes

en: Overwrite
lv: Pārrakstīt

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Owner:
lv: Īpašnieks:

en: Perl Scripts
lv: Perl skripti

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Please report bugs to <%s>.
lv: Lūdzu, ziņot par kļūdām uz <%s>

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet...

en: Pr_eferences...
lv: Uzstādī_jumi

en: Prepare the selected file to be copied with a Paste command | Prepare the selected files to be copied with a Paste command
lv[0]: Sagatavot atlasīto failu kopēšanai ar ielīmēšanas komandu
lv[1]: Sagatavot atlasītos failus kopēšanai ar ielīmēšanas komandu
lv[2]: Sagatavot atlasītos failus kopēšanai ar ielīmēšanas komandu

en: Prepare the selected file to be moved with a Paste command | Prepare the selected files to be moved with a Paste command
lv[0]: Sagatavot atlasīto failu pārvietošanai ar ielīmēšanas komandu
lv[1]: Sagatavot atlasītos failus pārvietošanai ar ielīmēšanas komandu
lv[2]: Sagatavot atlasītos failus pārvietošanai ar ielīmēšanas komandu

en: Preparing...
lv: Gatavošanās...

en: Print version information and exit
lv: Izdrukāt versijas informāciju un iziet

en: Program:
lv: Programma:

en: Python Scripts
lv: Python skripti

en: Question
lv: Jautājums

en: Quit a running Thunar instance
lv: Iziet no skrejošas Thunar instances

en: Re_name Shortcut
lv: Pār_dēvēt īsinājumikonu

en: Read & Write
lv: Lasīt un rakstīt

en: Read only
lv: Tikai lasīt

en: Recommended Applications
lv: Ieteicamās lietotnes

en: Regular _Expression
lv: Regulārā i_zteiksme

en: Reload the current folder
lv: Pārlādēt pašreizējo mapi

en: Remove Characters
lv: Nodzēst rakstzīmes

en: Remove File | Remove Files
lv[0]: Noņemt failu
lv[1]: Noņemt failus
lv[2]: Noņemt failus

en: Remove _From Position:
lv: Noņemt _no pozīcijas:

en: Remove all files and folders from the Trash?
lv: Dzēst visus failus un mapes no miskastes?

en: Remove the selected file from the list of files to be renamed | Remove the selected files from the list of files to be renamed
lv[0]: Noņemt atlasīto failu no pārdēvēšanas saraksta
lv[1]: Noņemt atlasītos failus no pārdēvēšanas saraksta
lv[2]: Noņemt atlasītos failus no pārdēvēšanas saraksta

en: Rename "%s"
lv: Pārdēvēt "%s"

en: Rename Multiple Files
lv: Pārdēvēt vairākus failus

en: Rename the selected file | Rename the selected files
lv[0]: Pārdēvēt atlasīto failu
lv[1]: Pārdēvēt atlasītos failus
lv[2]: Pārdēvēt atlasītos failus

en: Replace _All
lv: Aizvietot vis_u

en: Replace _With:
lv: Aizvietot _ar:

en: Resident
lv: Rezidents

en: Restoring files...
lv: Failu atjaunošana...

en: Ruby Scripts
lv: Ruby skripti

en: Run in _terminal
lv: Palaist _terminālī

en: Run in daemon mode
lv: Palaist dēmona režīmā

en: Search & Replace
lv: Meklēt un aizvietot

en: Select _all Files
lv: Atlasīt _visus failus

en: Select _by Pattern...
lv: Atlasīt _pēc shēmas...

en: Select all files in this window
lv: Atlasīt visus failus pašreizējā logā

en: Select all files that match a certain pattern
lv: Atlasīt visus failus, kuri atbilst noteiktai shēmai

en: Select an Application
lv: Norādiet lietotni

en: Select an Icon for "%s"
lv: Norādiet ikonu priekš "%s"

[ctx: Select by Pattern dialog: buttons]
en: _Cancel
lv: A_tcelt

[ctx: Select by Pattern dialog: buttons]
en: _Select
lv: _Atlasīt

[ctx: Select by Pattern dialog: labels: pattern entry textbox]
en: _Pattern:
lv: _Shēma:

[ctx: Select by Pattern dialog: title]
en: Select by Pattern
lv: Atlasīt pēc shēmas

en: Select files to rename
lv: Atlasiet failus pārdēvēšanai

en: Select this option to display icon emblems in the shortcuts pane for all folders for which emblems have been defined in the folders properties dialog.
lv: Atlasiet šo opciju, lai rādītu ikonas emblēmas īsinājumikonu rūtī visām mapēm, kurām emblēmas ir definētas mapes rekvizītu dialogu.

en: Select this option to display icon emblems in the tree pane for all folders for which emblems have been defined in the folders properties dialog.
lv: Atlasiet šo opciju, lai rādītu ikonas emblēmas koka rūtī visām mapēm, kurām emblēmas ir definētas mapes rekvizītu dialogā.

en: Select this option to enable startup notification when the command is run from the file manager or the menu. Not every application supports startup notification.
lv: Atzīmējiet šo opciju, lai ieslēgt sāknēšanas paziņošanu, kad komanda tiek izsaukta no failu pārvaldnieka vai izvēlnes. Ne visas lietotnes atbalsta sāknēsanas paziņošanu.

en: Select this option to list folders before files when you sort a folder.
lv: Atlasiet šo opciju, lai kārtojot, mapes sarakstā būtu pirms failiem.

en: Select this option to place the icon captions for items beside the icon rather than below the icon.
lv: Atlasiet šo opciju, lai novietotu ikonas virsrakstu blakus vienuma ikonai, nevis zem ikonas.

en: Select this option to run the command in a terminal window.
lv: Atlasiet šo opciju, lai palaistu komandu termināļa logā.

en: Send "%s" as compressed archive?
lv: Sūtīt "%s", kā saspiestu arhīvu?

en: Send %d file as compressed archive? | Send %d files as compressed archive?
lv[0]: Sūtīt %d failu, kā arhīvu?
lv[1]: Sūtīt %d failus, kā arhīvu?
lv[2]: Sūtīt %d failu, kā arhīvu?

en: Send _directly
lv: Sūtīt _tieši

en: Send as _archive
lv: Sūtīt, kā _arhīvu

en: Send com_pressed
lv: Sūtīt sas_piestu

en: Send the selected file to "%s" | Send the selected files to "%s"
lv[0]: Sūtīt atlasīto failu uz "%s"
lv[1]: Sūtīt atlasītos failus uz "%s"
lv[2]: Sūtīt atlasītos failus uz "%s"

en: Set as wallpaper
lv: Uzstādīt kā ekrāna tapeti

en: Setup custom actions that will appear in the file managers context menus
lv: Izveidot pielāgotas darbības, kuras būs pieejamas failu pārvaldnieka konteksta izvēlnēs

en: Shell Scripts
lv: Čaulas skripti

en: Shortcuts Pane
lv: Īsinājumikonu rūts

en: Show Icon E_mblems
lv: Rādīt ikonu e_mblēmas

en: Show Icon _Emblems
lv: Rādīt ikonu _emblēmas

en: Show _Hidden Files
lv: Rādīt _slēptos failus

en: Show the contents at the normal size
lv: Rādīt saturu parastā izmērā

en: Show the contents in less detail
lv: Rādīt saturu ne tik detalizēti

en: Show the contents in more detail
lv: Rādīt saturu detalizētāk

en: Shutter Speed:
lv: Aizvara ātrums:

en: Side Pane
lv: Sāna rūts

en: Size
lv: Izmērs

en: Size in Bytes
lv: Izmērs baitos

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Software:
lv: Programmatūra:

en: Sort _folders before files
lv: Kārtot _mapes pirms failiem

en: Sort items in ascending order
lv: Kārtot vienumus augošā secībā

en: Sort items in descending order
lv: Kārtot vienumus dilstošā secībā

en: Specify a location to open
lv: Norādiet atveramo vietu

en: Specify the d_elay before an item gets selected
    when the mouse pointer is paused over it:
lv: Norādi_et aizturi pirms vienums tiks atlasīts,
    kad peles kursors tiek turēts virs tā:

en: St_atusbar
lv: St_atusajosla

en: Stop applying permissions recursively.
lv: Pārtraukt pielietot atļaujas rekursīvi.

en: T_emplates
lv: Sagatav_es

en: Text - Number
lv: Teksts - Skaitlis

en: Text _Format:
lv: Teksta _formāts:

en: Text of the page's label
lv: Lapas etiķetes teksts

en: The Thunar development team. All rights reserved.
lv: Thunar izstrādātāju komanda. Visas tiesības paturētas.

en: The URL to access.
lv: Piekļuves URL.

en: The URL to the documentation of the renamer
lv: URL uz pārdēvētāja dokumentāciju

en: The command (including the necessary parameters) to perform the action. See the command parameter legend below for a list of supported parameter variables, which will be substituted when launching the command. When upper-case letters (e.g. %F, %D, %N) are used, the action will be applicable even if more than one item is selected. Else the action will only be applicable if exactly one item is selected.
lv: Komanda (ieskaitot nepieciešamos parametrus) darbības veikšanai. Apakšā dota komandas parametru eksplikācija, saraksts ar mainīgajiem parametriem, kuri tiks aizvietoti pie komandu izpildes. Kad augšējā reģistra burti (%F, %D, %N) tiek lietoti, darbība būs pieejama pat, ja tiek iekrāsots vairāk par vienu vienumu. Pie mazā burtu reģistra, darbība būs pieejama tikai vienam atlasītam vienumam.

en: The description of the action that will be displayed as tooltip in the statusbar when selecting the item from the context menu.
lv: Darbības apraksts, kurš tiks attēlots, kā paskaidre statusajoslā, kad vienums tiks atlasīts konteksta izvēlnē.

en: The file "%s" already exists
lv: Fails "%s" jau eksistē

en: The file "%s" already exists. Would you like to replace it?
    
    If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
lv: Fails "%s" jau eksistē. Vai vēlētos to aizvietot?
    
    Ja aizvietosiet eksistējošu failu, tā saturs tiks pārrakstīts.

en: The folder "%s" does not exist anymore but is required to restore the file "%s" from the trash
lv: Mape "%s" vairs neeksistē, bet tā ir nepieciešama, lai atjaunotu failu "%s" no miskastes

en: The folder permissions will be reset to a consistent state. Only users allowed to read the contents of this folder will be allowed to enter the folder afterwards.
lv: Mapes atļaujas tiks atjaunotas uz atbilstošu stāvokli. Tikai lietotāji ar atļauju lasīt varēs piekļūt mapes saturam.

en: The format describes the date and time parts to insert into the file name. For example, %Y will be substituted with the year, %m with the month and %d with the day. See the documentation of the date utility for additional information.
lv: Formāts apraksta datuma un laika daļas, kuras jāievieto faila nosaukumā. Piemēram, %Y tiks aizvietots ar gadu, %m ar mēnesi un %d ar dienu. Apskatiet datuma sīklietotnes dokumentāciju papildus informācijai.

en: The generic name of the entry, for example "Web Browser" in case of Firefox.
lv: Vispārējs ieraksta nosaukums, piemēram, "Tīmekļa Pārlūks" Firefox gadījumā.

en: The icon size for the path entry
lv: Ceļa ieraksta ikonas izmērs

en: The name of the action that will be displayed in the context menu.
lv: Nosaukums darbībai, kurš tiks attēlots konteksta izvēlnē.

en: The path "%s" does not refer to a directory
lv: Ceļš "%s" nenorāda uz direktoriju

en: The program to execute, possibly with arguments.
lv: Izpildāmā programma, iespējams ar argumentiem.

en: The root folder has no parent
lv: Saknes mapei nav vecāka

en: The selected application is used to open this and other files of type "%s".
lv: Norādītā lietotne tiek izmantota, lai atvērtu šo un citus faila tipus "%s".

en: The user visible name of the renamer
lv: Pārdēvētāja redzamais vārds lietotājam

en: The working directory must be an absolute path
lv: Darba direktorijai jābūt ar absolūtu ceļu

en: There is nothing on the clipboard to paste
lv: Starpliktuvē nav nekā, ko ielīmēt

en: This folder already contains a file "%s".
lv: Šī mape jau satur failu "%s"

en: This folder already contains a folder "%s".
lv: Šī mape jau satur mapi "%s".

en: This folder already contains a symbolic link "%s".
lv: Šī mape jau satur simbolisko saiti "%s".

en: This will open %d separate file manager window. | This will open %d separate file manager windows.
lv[0]: Tiks atvērts %d atsevišķs failu pārvaldnieka logs.
lv[1]: Tiks atvērts %d atsevišķi faila pārvaldnieka logi.
lv[2]: Tiks atvērts %d atsevišķu faila pārvaldnieka logi.

en: This will remove the application launcher that appears in the file context menu, but will not uninstall the application itself.
    
    You can only remove application launchers that were created using the custom command box in the "Open With" dialog of the file manager.
lv: Šī darbība izņems lietotnes palaidēju no konteksta izvēlnes, bet nenoņems lietotni no jūsu sistēmas.
    
    Jūs varat noņemt lietotņu palaidējus, kuri tika izveidoti, izmantojot pielāgoto komandu lodziņu, logā "Atvērt ar".

en: Thunar Bulk Rename is a powerful and extensible
    tool to rename multiple files at once.
lv: Thunar masu pārdēvēšana ir spēcīgs un paplašināms
    rīks, daudzu failu vienlaicīgai pārdēvēšanai.

en: Thunar File Manager
lv: Thunar failu pārvaldnieks

en: Thunar is a fast and easy to use file manager
    for the Xfce Desktop Environment.
lv: Thunar ir ātrs un viegli lietojams failu pārvaldnieks
    priekš Xfce vides.

en: Today
lv: Šodien

en: Today at %X
lv: Šodien %X

en: Toggles the display of hidden files in the current window
lv: Pārslēdz slēpto failu attēlojumu pašreizējā logā

en: Toggles the visibility of the shortcuts pane
lv: Pārslēdz īsinājumikonas rūts redzamību

en: Toggles the visibility of the tree pane
lv: Pārslēdz koka rūts redzamību

en: Tooltip for the entry, for example "View sites on the Internet" in case of Firefox. Should not be redundant with the name or the description.
lv: Ieraksta paskaidre, piemēram, "Apskata Interneta lapas" Firefox gadījumā. Nevajadzētu atbilst nosaukumam un aprakstam.

en: Trash
lv: Miskaste

en: Trash Applet
lv: Miskastes sīklietotne

en: Trash contains files
lv: Miskaste satur failus

en: Trash is empty
lv: Miskaste ir tukša

en: Tree Pane
lv: Koka rūts

en: Trying to move "%s"
lv: Neizdevās pārvietot "%s"

en: Trying to restore "%s"
lv: Notiek "%s" atjaunošana

en: Type
lv: Tips

en: UPPERCASE
lv: AUGŠĒJĀ REĢISTRĀ

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown closing element <%s>
lv: Nezināms aizverošais elements <%s>

en: Unknown file owner
lv: Nezināms faila īpašnieks

en: Unknown user "%s"
lv: Nezināms lietotājs "%s"

en: Uppercase / Lowercase
lv: Augšējā / apakšējā reģistrā

en: Use "%s" to open the selected file | Use "%s" to open the selected files
lv[0]: Izmantot "%s", lai atvērtu atlasīto failu
lv[1]: Izmantot "%s", lai atvērtu atlasītos failus
lv[2]: Izmantot "%s", lai atvērtu atlasītos failus

en: Use De_fault
lv: Iz_mantot noklusēto

en: Use _startup notification
lv: Izmantot _sāknēšanas paziņošanu

en: Use a _custom command:
lv: Izmantot _pielāgotu komandu:

en: Use a custom command for an application that is not available from the above application list.
lv: Izmantot pielāgotu komandu lietotnei, kura nav pieejama lietotņu sarakstā.

en: Use as _default for this kind of file
lv: Izmantot kā _noklusēto, šim faila tipam

en: Video Files
lv: Video faili

en: View _new folders using:
lv: Skats, kuru izmantot _jaunajās mapēs:

en: View the properties of the selected file
lv: Apskatīt atlasītā faila rekvizītus

en: Visible Columns
lv: Redzamās kolonnas

en: Volume Management
lv: Sējuma pārvaldība

en: Volume:
lv: Sējums:

en: Warning
lv: Uzmanību

en: When changing the permissions of a folder, you
    can also apply the changes to the contents of the
    folder. Select the default behavior below:
lv: Kad uzstādāt atļaujas mapei, varat
    pielietot izmaiņas mapes saturam.
    Norādiet noklusēto uzvedību:

en: When sending a file via email, you can either choose to send the file directly, as is, or compress the file before attaching it to an email. It is highly recommended to compress large files before sending them.
lv: Kad sūtāt failus pa e-pastu, varat izvēlēties sūtīt failu pa tiešo, vai kā, kompresētu arhīvu. Iesakām lielus failus saspiest pirms sūtīšanas.

en: When sending multiple files via email, you can either choose to send the files directly, attaching multiple files to an email, or send all files compressed into a single archive file and attach the archive. It is highly recommended to send multiple large files as archive.
lv: Kad sūtāt vairākus failus pa e-pastu, varat izvēlēties sūtīt failus tieši, pievienojot vairākus failus e-pastam, vai sūtīt failus saspiestus vienā arhīva failā, kurš tiek pievienots e-pastam. Ieteicams vairākus lielus failus sūtīt, kā arhīvu.

en: When single-click activation is enabled, pausing the mouse pointer over an item will automatically select that item after the chosen delay. You can disable this behavior by moving the slider to the left-most position. This behavior may be useful when single clicks activate items, and you want only to select the item without activating it.
lv: Kad viens-klikšķis ir aktivizēts, paturot peles kursoru virs vienuma, pēc norādītā ilguma vienums tiks automātiski atlasīts. Varat izslēgt šo uzvedību pārvietojot slīdni uz pašu tālāko kreiso pusi. Šī uzvedība ir noderīga, kad viens klikšķis aktivizē vienumu, un vēlaties atlasīt vienumu bez aktivizācijas.

en: Write only
lv: Tikai rakstīt

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
lv: Autors Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.

en: Yes to _all
lv: Jā, vis_am

en: Yesterday
lv: Vakar

en: Yesterday at %X
lv: Vakar %X

en: You can either choose to skip this file and continue to rename the remaining files, or revert the previously renamed files to their previous names, or cancel the operation without reverting previous changes.
lv: Varat izvēlēties izlaist failu un turpināt pārdēvēt atlikušos failus, vai atgriezt visus pārdēvētos failus uz iepriekšējiem nosaukumiem, vai atcelt operāciju neatgriežot pārdēvēto failu nosaukums.

en: ZIP command terminated with error %d
lv: ZIP komanda nobeidzās ar kļūdu %d

en: Zoom I_n
lv: Piet_uvināt

en: Zoom _Out
lv: A_ttālināt

en: _About
lv: _Par

en: _Add Bookmark
lv: _Pievienot Grāmatzīmi

en: _Add Files...
lv: Pievienot f_ailus...

en: _Ascending
lv: _Augoši

en: _At position:
lv: P_ozīcijā:

en: _Audio Files
lv: _Audio failus

en: _Browse...
lv: Pā_rlūkot...

en: _Cancel
lv: A_tcelt

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Command:
lv: _Komanda:

en: _Contents
lv: _Saturs

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: _Descending
lv: _Dilstoši

en: _Description:
lv: _Apraksts:

en: _Double click to activate items
lv: _Dubultklikšķi, lai aktivizētu vienumu

en: _Edit
lv: _Rediģēt

en: _Empty File
lv: _Tukšs fails

en: _Empty Trash
lv: _Iztukšot miskasti

en: _Execute
lv: Iz_pildīt

en: _File
lv: _Fails

en: _File Pattern:
lv: _Faila shēma:

en: _Format:
lv: _Formāts:

en: _Go
lv: _Doties

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Home
lv: _Mājas

en: _Icon Size:
lv: _Ikonas izmērs:

en: _Icon:
lv: _Ikona:

en: _Image Files
lv: _Attēlu failus

en: _Name:
lv: _Nosaukums:

en: _No
lv: _Nē

en: _Number Format:
lv: _Skaitļa formāts:

en: _OK
lv: _Labi

en: _Open
lv: _Atvērt

en: _Open Location...
lv: _Atvērt vietu...

en: _Open With "%s"
lv: _Atvērt ar "%s"

en: _Open With Default Applications
lv: _Atvērt ar noklusētām lietotnēm

en: _Other Files
lv: _Citus failus

en: _Paste
lv: _Ielīmēt

en: _Paste Into Folder
lv: _Ielīmēt mapē

en: _Properties...
lv: _Rekvizīti

en: _Reload
lv: Pā_rlādēt

en: _Remove
lv: _Noņemt

en: _Remove Launcher
lv: Noņem_t palaidēju

en: _Remove Shortcut
lv: _Izņemt īsinājumikonu

en: _Rename
lv: Pā_rdēvēt

en: _Rename...
lv: Pā_rdēvēt

en: _Replace
lv: Ai_zvietot

en: _Restore
lv: _Atjaunot

en: _Retry
lv: _Atkārtot

en: _Revert Changes
lv: _Atgriezt izmaiņas

en: _Search For:
lv: _Meklēt:

en: _Send To
lv: _Sūtīt uz

en: _Shortcuts
lv: Ī_sinājumikonas

en: _Show
lv: _Rādīt

en: _Side Pane
lv: Sā_nu rūts

en: _Single click to activate items
lv: _Viens klikšķis, lai aktivizētu vienumus

en: _Skip
lv: _Izlaist

en: _Skip This File
lv: _Izlaist šo failu

en: _Start With:
lv: _Sākt ar:

en: _Text Files
lv: _Teksta failus

en: _Text beside icons
lv: _Teksts blakus ikonai

en: _Text:
lv: _Teksts:

en: _To Position:
lv: _Uz pozīciju:

en: _Tree
lv: _Koks

en: _Video Files
lv: _Video failus

en: _View
lv: _Skats

en: _Yes
lv: _Jā

en: broken link
lv: lauzta saite

en: link to %s
lv: saite uz %s

en: lowercase
lv: apakšējā reģistrā
