pluma 1.26.0 - en to ne translation catalogue (929 entries)

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
ne: %s
    उपलब्ध आदेश लाइन विकल्पको पूरै सुची हेर्न '%s --मद्दत' चलाउनुहोस् ।

en: %s is a directory.
ne: %s एउटा डाइरेक्टरी हो ।

en: %s is not a regular file.
ne: %s एउटा नियमित फाइल होइन ।

en: %s is not a valid location.
ne: %s वैध स्थान होइन ।

en: %s is not a valid location. Please check that you typed the location correctly and try again.
ne: %s वैध स्थान होइन । कृपया तपाईँले टाइप गर्नुभएको स्थान ठीकसँग जाँच गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: %s: invalid encoding.
ne: %s: अवैध सङ्केतन ।

en: (Empty)
ne: (खाली)

en: (correct spelling)
ne: (सही हिज्जे)

en: (no suggested words)
ne: (कुनै सुझाब दिइएको शब्दहरू छैन)

en: - Edit text files
ne: पाठ फाइलहरू सम्पादन गर्नुहोस्

en: 8
ne: ८

en: A custom font that will be used for the editing area. This will only take effect if the "Use Default Font" option is turned off.
ne: एउटा अनुकुल फन्ट जुन सम्पादित क्षेत्रका लागि प्रयोग गरिनेछ । यदि "पूर्वनिर्धारित फन्ट प्रयोग गर्नुहोस्" विकल्प बन्द गरिएको भए मात्र यो प्रभावकारी हुनेछ ।

en: A file with the same name already exists. Please use a different name.
ne: एउटै नामको फाइल पहिल्यै अवस्थित छ । कृपया फरक नाम प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: A_dd Scheme
ne: योजना थप्नुहोस्

en: A_vailable encodings:
ne: उपलब्ध सङ्केतन:

en: Abbreviated form
ne: संक्षिप्त रूप

en: Abbreviation
ne: संक्षेप

en: About this application
ne: यस अनुप्रयोगका बारेमा

en: Above
ne: माथि

en: Accessibility key character
ne: कुञ्जी क्यारेक्टर पहुँचता

en: Acronym
ne: विपरीतार्थक

en: Activate '%s'
ne: '%s' सक्रिय बनाउनुहोस्

en: Activate next document
ne: पछिल्लो कागजात सक्रिय पार्नुहोस्

en: Activate previous document
ne: अघिल्लो कागजात सक्रिय पार्नुहोस्

en: Active plugins
ne: सक्रिय प्लगइनहरू

en: Add Scheme
ne: योजना थप्नुहोस्

en: Add a new snippet...
ne: एउटा नयाँ स्निपेट थप्नुहोस्...

en: Add new empty file
ne: नयाँ खाली फाइल थप्नुहोस्

en: Add new empty folder
ne: नयाँ खाली फोल्डर थप्नुहोस्

en: Add w_ord
ne: शब्द थप्नुहोस्

en: Align
ne: पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

en: Alignment character
ne: पङ्क्तिवद्व क्यारेक्टर

en: All Files
ne: सबै फाइलहरू

en: All Languages
ne: सबै भाषाहरु

en: All Text Files
ne: सबै पाठ फाइलहरू

en: All _Lower Case
ne: सबै सानो वर्णमाला

en: All _Upper Case
ne: सबै ठूलो वर्णमाला

en: All documents
ne: सबै कागजात

en: All documents except untitled ones
ne: शिर्षक बिहिन बाहेकका सबै कागजातहरू

en: All files
ne: सबै फाइलहरू

en: All languages
ne: सबै भाषाहरु

en: All supported archives
ne: सबै समर्थित सङ्ग्रहहरू

en: Alternative
ne: वैकल्पिक

en: An error occurred
ne: एउटा त्रुटि देखा पर्यो

en: An error occurred while creating a new directory
ne: नयाँ डाइरेक्टरी सिर्जना गर्दा एउटा त्रुटि देखा पर्यो

en: An error occurred while creating a new file
ne: नयाँ डाइरेक्टरी सिर्जना गर्दा एउटा त्रुटि देखा पर्यो

en: An error occurred while deleting a file or directory
ne: फाइल वा डाइरेक्टरी मेट्दा एउटा त्रुटि देखा पर्यो

en: An error occurred while loading a directory
ne: डाइरेक्टरी लोड गर्दा एउटा त्रुटि देखा पर्यो

en: An error occurred while opening a directory in the file manager
ne: फाइल प्रबन्धकमा डाइरेक्टरी खोल्दा एउटा त्रुटि देखा पर्यो

en: An error occurred while renaming a file or directory
ne: फाइल वा डाइरेक्टरी पुन: नामाकरण गर्दा एउटा त्रुटि देखा पर्यो

en: An error occurred while setting a root directory
ne: मूल डाइरेक्टरी सेट गर्दा एउटा त्रुटि देखा पर्यो

en: Analyzes the current document and reports the number of words, lines, characters and non-space characters in it.
ne: हालको कागजातको विश्लेषण गर्दछ र यस भित्र शब्दहरूको सङ्ख्या, लाइनहरू, क्यारेक्टरहरू र खालीस्थान नभएका क्यारेक्टरहरू प्रतिवेदन गर्दछ ।

en: Anchor
ne: एङ्कर

en: Anchor URI
ne: एङ्कर URI

en: Append to current document
ne: हालको कागजातमा थप्नुहोस्

en: Applet class file code
ne: एप्लेट वर्ग फाइल सङ्केत

en: Applet class file code (deprecated)
ne: एप्लेट वर्ग फाइल सङ्केत (छोडिएको)

en: Arabic
ne: अरबी

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
ne: तपाईँ "%s" मेट्न चाहनुमा निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected files?
ne: तपाईँ चयन गरिएका फाइलहरू स्थायी रूपमा मेट्न निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Armenian
ne: आर्मेनियाली

en: Array
ne: एरे

en: Associated information
ne: सम्बन्धित सूचना

en: Author info
ne: लेखक सूचना

en: Automatically spell-check the current document
ne: हालको कागजातको स्वाचालित रूपमा हेज्जे जाँच गर्नुहोस्

en: Available Tag Lists
ne: उपलब्ध ट्याग सूचीहरू

en: Available formats
ne: उपलब्ध ढाँचाहरू

en: Axis related headers
ne: अक्ष सम्बन्धित हेडरहरू

en: Background color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Background color (deprecated)
ne: पृष्ठभूमि रङ (छोडिएको)

en: Background texture tile
ne: पृष्ठभूमि बनावट टायल

en: Background texture tile (deprecated)
ne: पृष्ठभूमि बनावट टायल (छोडिएको)

en: Baltic
ne: वाल्टिक

en: Base URI
ne: आधार URI

en: Base font
ne: आधार फन्ट

en: Base font (deprecated)
ne: आधार फन्ट (छोडिएको)

en: Bibliography (cite)
ne: सन्दर्भ सूची (उद्धरण गर्नुहोस्)

en: Bibliography (item)
ne: सन्दर्भ सूची (वस्तु)

en: Bibliography (shortcite)
ne: सन्दर्भ सुची (शर्टसाइट)

en: Bibliography (thebibliography)
ne: सन्दर्भ सूची (सन्दर्भ सूची)

en: Body Font for Printing
ne: मुद्रणका लागि मुख्य फन्ट

en: Bold
ne: बाक्लो

en: Bookmarks
ne: बुकमार्कहरु

en: Border
ne: किनारा

en: Border (deprecated)
ne: किनारा (छोडिएको)

en: Border color
ne: किनारा रङ

en: Bottom Panel is Visible
ne: बटम प्यानल दृश्यात्मक छ

en: Brackets ()
ne: कोष्ठकहरू ()

en: Brackets []
ne: कोष्ठकहरू []

en: Brackets {}
ne: कोष्ठकहरू {}

en: Build
ne: निर्माण गर्नुहोस्

en: Bytes
ne: बाइट्स

en: C_hange Case
ne: केस परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Cannot move file to trash, do you
    want to delete permanently?
ne: फाइललाई रद्दिको टोकरीमा सार्न सकिँदैन, तपाईँ
    स्थायी रूपमा मेट्न चाहनुहुन्छ?

en: Capitalize the first letter of each selected word
ne: प्रत्येक चयन गरिएको शब्दको पहिलो अक्षर ठूलो बनाउनुहोस्

en: Cell rowspan
ne: कक्ष पङ्क्ति नियन्त्रण

en: Celtic
ne: केल्टिक

en: Center
ne: केन्द्र

en: Center (deprecated)
ne: केन्द्र (छोडिएको)

en: Central European
ne: मध्य युरोपेली

en: Cha_nge
ne: परिवर्तन

en: Change A_ll
ne: सबै परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change _to:
ne: यसमा परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change selected text to lower case
ne: चयन गरिएको पाठलाई सानो वर्णमा परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Change selected text to upper case
ne: चयन गरिएको पाठलाई ठूलो वर्णमालामा परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Changes made to the document in the last hour will be permanently lost.
ne: अन्तिम घण्टामा कागजातमा गरिएका परिवर्तनहरू स्थायी रूपमा नष्ट हुनेछन् ।

en: Changes made to the document in the last minute will be permanently lost.
ne: अन्तिम मिनटमा कागजातमा गरिएका परिवर्तनहरू स्थायी रूपमा नष्ट हुनेछ ।

en: Changes to document "%s" will be permanently lost.
ne: "%s" कागजातमा गरिएका परिवर्तनहरू स्थायी रूपमा नष्ट हुनेछन् ।

en: Character encoding of linked resource
ne: लिङ्क संसाधनको क्यारेक्टर सङ्केतन

en: Characters (no spaces)
ne: क्यारेक्टरहरू (खालीस्थान छैन)

en: Characters (with spaces)
ne: क्यारेक्टरहरू (खालीस्थान समेत)

en: Check Spelling
ne: हिज्जे जाँच गर्नुहोस्

en: Check _Word
ne: शब्द जाँच गर्नुहोस्

en: Check spelling
ne: हिज्जे जाँच गर्नुहोस्

en: Check the current document for incorrect spelling
ne: गलत हिज्जेका लागि हालको कागजात जाँच गर्नुहोस्

en: Checked (state)
ne: जाँच गरिएको (स्थिति)

en: Checked state
ne: जाँच गरिएको स्थिति

en: Checks the spelling of the current document.
ne: हालको कागजातको हिज्जे जाँच गर्दछ ।

en: Chinese Simplified
ne: सरलिकृत चिनियाँ

en: Chinese Traditional
ne: पारम्परागत चिनियाँ

en: Citation
ne: उद्धरण

en: Cite reason for change
ne: परवर्तनका लागि कारण उद्धरण गर्नुहोस्

en: Class implementation ID
ne: वर्ग कार्यान्वयन आईडी

en: Class list
ne: वर्ग सूची

en: Clear highlighting of search matches
ne: खोजी जोडाहरूको हाइलाइट खाली गर्नुहोस्

en: Clear text flow control
ne: पाठ प्रवाह नियन्त्रण खाली गर्नुहोस्

en: Close _without Saving
ne: बचत नगरिकन बन्द गर्नुहोस्

en: Close all open files
ne: सबै खुला फाइलहरू बन्द गर्नुहोस्

en: Close document
ne: कागजात बन्द गर्नुहोस्

en: Close print preview
ne: मुद्रण पूर्वावलोकन बन्द गर्नुहोस्

en: Close the current file
ne: हालको फाइल बन्द गर्नुहोस्

en: Code content type
ne: सङ्केत सामाग्री प्रकार

en: Color Scheme Files
ne: रङ योजना फाइलहरू

en: Color of selected links
ne: चयन गरिएका लिङ्कहरूको रङ

en: Color of selected links (deprecated)
ne: चयन गरिएका लिङ्कहरूको रङ (छोडिएको)

en: Column span
ne: स्तम्भ विस्तार

en: Columns
ne: स्तम्भहरू

en: Comment
ne: टिप्पणी

en: Completed spell checking
ne: हिज्जे जाँच पूरा भयो

en: Computer code fragment
ne: कम्प्युटर सङ्केत खण्ड

en: Configure date/time plugin
ne: मिति/समय प्लगइन कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Configure the application
ne: अनुप्रयोग कन्फिगरेसन गर्नुहोस्

en: Connection timed out. Please try again.
ne: जडान समय समाप्त भयो । कृपया फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Content scheme
ne: समाग्री योजना

en: Content type
ne: सामाग्री प्रकार

en: Content type (deprecated)
ne: सामाग्री प्रकार (छोडिएको)

en: Coordinates
ne: समन्वय गर्दछ

en: Copy the selection
ne: चयन प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Could not create a backup file while saving %s
ne: %s बचत गरिरहेको बेला जगेडा फाइल सिर्जना गर्न सकेन

en: Could not create a temporary backup file while saving %s
ne: %s बचत गरिरहेको बेला एउटा अस्थायी जगेडा फाइल सिर्जना गर्न सकेन

en: Could not find the file %s.
ne: %s फाइल फेला पार्न सकेन ।

en: Could not open the file %s.
ne: %s फाइल खोल्न सकेन

en: Could not remove color scheme "%s".
ne: "%s" रङ योजना हटाउन सकेन ।

en: Could not revert the file %s.
ne: %s फाइल उल्टाउन सकेन ।

en: Could not save the file %s.
ne: %s फाइल बचत गर्न सकेन ।

en: Create Backup Copies
ne: जगेडा प्रतिलिपिहरू सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create a _backup copy of files before saving
ne: बचत गर्नु पहिला फाइलहरूको जगेडा प्रतिलिपि सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create a new document
ne: एउटा नयाँ कागजात सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create a new document in an existing instance of pluma
ne: pluma को एउटा अवस्थित दृष्टान्तमा नयाँ कागजात सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create new document
ne: नयाँ कागजात सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create new snippet
ne: नयाँ स्निपेट सिर्जना गर्नुहोस्

en: Cu_t
ne: काट्नुहोस्

en: Current Locale (%s)
ne: हालको लोक्याल (%s)

en: Current document
ne: हालको कागजात

en: Current line
ne: हालको लाइन

en: Current page (Alt+P)
ne: हालको पृष्ठ (Alt+P)

en: Current selection
ne: हालको चयन

en: Current word
ne: हालको शब्द

en: Custom format
ne: अनुकूल ढाँचा

en: Cut the selection
ne: चयन काट्नुहोस्

en: Cyrillic
ne: सिरिलिक

en: Cyrillic/Russian
ne: सिरिलिक/रसियाली

en: Cyrillic/Ukrainian
ne: सिरिलिक/युक्रेनियन

en: DIV Style container
ne: DIV शैली कन्टेनर

en: DIV container
ne: DIV कन्टेनर

en: D_on't Save
ne: बचत नगर्नुहोस्

en: Date and time of change
ne: परिवर्तनको मिति र समय

en: Declare flag
ne: झण्डा घोषणा गर्नुहोस्

en: Defer attribute
ne: विशेषता भिन्नता

en: Definition description
ne: परिभाषा वर्णन

en: Definition list
ne: परिभाषा सूची

en: Definition term
ne: परिभाषा टर्म

en: Delete selected file or folder
ne: चयन गरिएको फाइल वा फोल्डर मेट्नुहोस्

en: Delete selected snippet
ne: चयन गरिएको स्निपेटलाई मेट्नुहोस्

en: Delete the selected text
ne: चयन गरिएको पाठ मेट्नुहोस्

en: Deleted text
ne: मेटिएको पाठ

en: Direction
ne: दिशा

en: Directionality
ne: निर्देशनात्मकता

en: Directionality (deprecated)
ne: निर्देशनात्मकता (छोडिएको)

en: Directory '%s' could not be created: g_mkdir_with_parents() failed: %s
ne: Directory '%s' डाइरेक्टरी सिर्जना गर्न सकिएन: प्रमूल() सँग जिएमके डाइरेक्टरी असफल भयो: %s

en: Directory list
ne: डाइरेक्टरी सूची

en: Disable syntax highlighting
ne: वाक्य संरचना अक्षम पार्नुहोस्

en: Disabled
ne: असक्षम पारिएको छ

en: Display
ne: प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Display Line Numbers
ne: पङ्क्ति सङ्ख्या प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Display Right Margin
ne: दायाँ सीमान्त प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Display in bottom pane
ne: तलको फलकमा प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Do not _split words over two lines
ne: दुई लाइनहरूमा शब्दहरू विभाजन नगर्नुहोस्

en: Do you want to drop your changes and reload the file?
ne: तपाईँ परिवर्तनहरू छोड्न फाइल पुन: लोड गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Do you want to include selected <b>system</b> snippets in your export?
ne: चयन गरिएको <b>प्रणाली</b> स्निपेटहरू तपाईँको निर्यातमा समावेश गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Do you want to reload the file?
ne: तपाई‌ले फाइल पुन: लोड गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Do you want to try to replace it with the one you are saving?
ne: तपाईँले बचत गरिरहनुभएको एउटासँग यसलाई प्रतिस्थापन गर्न प्रयास गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Docum_ents with unsaved changes:
ne: बचत नगरिएको परिवर्तनहरू सहित कागजातहरू:

en: Document
ne: कागजातहरू

en: Document Statistics
ne: कागजात तथ्याङ्क

en: Document base
ne: कागजात आधार

en: Document body
ne: कागजात मूख्य भाग

en: Document head
ne: कागजात शिर्ष

en: Document title
ne: कागजात शिर्षक

en: Document type
ne: कागजात प्रकार

en: Documents
ne: कागजातहरु

en: Done.
ne: गरियो ।

en: E_ncodings shown in menu:
ne: मेनुमा देखाइएका सङ्केतन:

en: Easy file access from the side pane
ne: छेउ फलकबाट सरल फाइल पहुँच

en: Edit text files
ne: पाठ फाइल सम्पादन गर्नुहोस्

en: Editor
ne: सम्पादक

en: Editor Font
ne: सम्पादक फन्ट

en: Editor _font:
ne: सम्पादक फन्ट:

en: Element ID
ne: तत्व आईडी

en: Emacs, Kate and Vim-style modelines support for pluma.
ne: pluma का लागि एमाकस, केट र भिम-शैली मोडलाइन समर्थन ।

en: Embedded object
ne: सम्मिलित वस्तु

en: Emphasis
ne: महत्व

en: Empty
ne: खाली

en: Enable Restore of Remote Locations
ne: टाढाको स्थानको पुन: भण्डारण सक्षम पार्नुहोस्

en: Enable Search Highlighting
ne: हाइलाइटिङ खोजी सक्षम पार्नुहोस्

en: Enable Syntax Highlighting
ne: वाक्य संरचना हाइलाइटिङ सक्षम पार्नुहोस्

en: Enable text _wrapping
ne: पाठ बेराइ सक्षम पार्नुहोस्

en: Encode type
ne: प्रकार सङ्केतन गर्नुहोस्

en: Encoding:
ne: सङ्केतन:

en: Encodings shown in menu
ne: मेनुमा देखिने सङ्केतन

en: Error opening file %s
ne: %s फाइल खोल्दा त्रुटि

en: Error reverting file %s
ne: %s फाइल उल्टाउँदा त्रुटि

en: Error saving file %s
ne: %s फाइल बचत गर्दा त्रुटि

en: Execute a custom command and put its output in a new document
ne: एउटा अनुकुल आदेश कार्यान्वयन गर्नुहोस् र यसको निर्गत नयाँ कागजातमा राख्नुहोस्

en: Execute external commands and shell scripts.
ne: बाह्य आदेशहरू र शेल स्क्रिप्टहरू कार्यान्वयन गर्नुहोस् ।

en: Exited
ne: निस्कियो

en: Export selected snippets
ne: चयन गरिएका स्निपेटहरू निर्यात गर्नुहोस्

en: Export snippets
ne: स्निपेटहरू निर्यात गर्नुहोस्

en: External Tools
ne: बाह्य उपकरणहरू

en: External Tools Manager
ne: बाह्य उपकरण प्रबन्धक

en: Figure
ne: आकृती

en: File Browser
ne: फाइल ब्राउजर

en: File Browser Filter Mode
ne: फाइल ब्राउजर फिल्टर मोड

en: File Browser Filter Pattern
ne: फाइल ब्राउजर फिल्टर बान्की

en: File Browser Pane
ne: फाइल ब्राउजर फलक

en: File Browser Root Directory
ne: फाइल ब्राउजर मूल डाइरेक्टरी

en: File Browser Virtual Root Directory
ne: फाइल ब्राउजर अवास्तविक मूल डाइरेक्टरी

en: File System
ne: फाइल प्रणाली

en: File input
ne: फाइल आगत

en: File: %s
ne: फाइल: %s

en: Find
ne: फेला पार्नुहोस्

en: Find Ne_xt
ne: अर्को फेला पार्नुहोस्

en: Find Pre_vious
ne: अघिल्लो फेला पार्नुहोस्

en: Font
ne: फण्ट

en: Font & Colors
ne: फन्ट र रङहरू

en: Font face
ne: फन्ट फेस

en: Font face (deprecated)
ne: फन्ट फेस (छोडिएको)

en: Fonts
ne: फन्टहरू

en: Footnote
ne: पद टिप्पणी

en: For label
ne: लेबुलका लागि

en: Forced line break
ne: लाइन विच्छेदनका लागि बल गर्यो

en: Form
ne: फारम

en: Form action handler
ne: कार्य ह्याण्डलकर्ता फारम

en: Form control group
ne: फारम नियन्त्रण समुह

en: Form field label text
ne: फारम फाँट लेबुल पाठ

en: Form input
ne: आगत फारम

en: Form input type
ne: आगत प्रकार फारम

en: Form method
ne: पद्दती फारम

en: Forward link
ne: लिङ्क फर्वार्ड गर्नुहोस्

en: Found and replaced one occurrence
ne: एउटा घटना फेला पारियो र प्रतिस्थापन गरियो

en: Frame
ne: फ्रेम

en: Frame render parts
ne: फ्रेम रेन्डर भागहरू

en: Frame source
ne: फ्रेम स्रोत

en: Frame target
ne: फ्रेम लक्ष्य

en: Frameborder
ne: फ्रेम किनारा

en: Frameset
ne: फ्रेमसेट

en: Frameset columns
ne: स्तम्भहरू फ्रेमसेट गर्नुहोस्

en: Frameset rows
ne: पङ्क्तिहरू फ्रेमसेट गर्नुहोस्

en: Framespacing
ne: फ्रेमस्पेसिङ

en: Function e^
ne: प्रकार्य e^

en: Function exp
ne: प्रकार्य exp

en: Function log
ne: प्रकार्य लग

en: Function log10
ne: प्रकार्य लग१०

en: Function sine
ne: प्रकार्य साइन

en: Generic embedded object
ne: जेनेरिक सम्मिलित वस्तु

en: Generic metainformation
ne: जेनेरिक मेटा सूचना

en: Generic span
ne: जेनेरिक विस्तार

en: Georgian
ne: जर्जियाली

en: Global
ne: विश्वव्यापी

en: Go to _Line...
ne: लाइनमा जानुहोस्...

en: Go to a previously opened location
ne: अगाडि खोलिएको स्थानमा जानुहोस्

en: Go to a specific line
ne: विशिष्ट लाइनमा जानुहोस्

en: Go to next location
ne: पछिल्लो स्थानमा जानुहोस्

en: Go to previous location
ne: अघिल्लो स्थानमा जानुहोस्

en: Go to the next visited location
ne: पछिल्लो भ्रमण गरिएको स्थानमा जानुहोस्

en: Go to the previous visited location
ne: अघिल्लो भ्रमण गरिएको स्थानमा जानुहोस्

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Greek alpha
ne: ग्रीक अल्फा

en: Greek beta
ne: ग्रीक बेटा

en: Greek epsilon
ne: ग्रीक एप्सिलन

en: Greek gamma
ne: ग्रीक गामा

en: Greek lambda
ne: ग्रीक ल्याम्ब्डा

en: Greek rho
ne: ग्रीक रो

en: Greek tau
ne: ग्रीक ताउ

en: Gzip compressed archive
ne: Gzip सङ्कुचित सङ्ग्रह

en: HTML - Special Characters
ne: HTML - विशेष क्यारेक्टरहरू

en: HTML - Tags
ne: HTML - ट्यागहरू

en: HTML root element
ne: HTML मूल तत्व

en: HTML version
ne: HTML संस्करण

en: HTTP header name
ne: HTTP हेडर नाम

en: He_aders and footers:
ne: हेडर र फुटर:

en: Header 0 (chapter)
ne: हेडर ० (अध्याय)

en: Header 0 (chapter*)
ne: हेडर ० (अध्याय*)

en: Header 1 (section)
ne: हेडर १ (सेक्सन)

en: Header 1 (section*)
ne: हेडर १ (सेक्सन*)

en: Header 2 (subsection)
ne: हेडर २ (सबसेक्सन)

en: Header 2 (subsection*)
ne: हेडर २ (सबसेक्सन*)

en: Header 3 (subsubsection)
ne: हेडर ३ (सबसबसेक्सन)

en: Header 3 (subsubsection*)
ne: हेडर ३ (सबसबसेक्सन*)

en: Header 4 (paragraph)
ne: हेडर ४ (अनुच्छेद)

en: Header Font for Printing
ne: मुद्रणका लागि हेडर फन्ट

en: Header appendix
ne: हेडर परिशिष्ट

en: Heading
ne: शिर्षक

en: Heading 1
ne: शिर्षक १

en: Heading 2
ne: शिर्षक २

en: Heading 3
ne: शिर्षक ३

en: Heading 4
ne: शिर्षक ४

en: Heading 5
ne: शिर्षक ५

en: Heading 6
ne: शिर्षक ६

en: Hebrew
ne: हिब्रु

en: Hebrew Visual
ne: हिब्रु दृश्यात्मक

en: Height
ne: उचाइ

en: Hide panel
ne: प्यानल लुकाउनुहोस्

en: Highlight Current Line
ne: हालको लाइन हाइलाइट गर्नुहोस्

en: Highlight Matching Bracket
ne: मिल्दो कोष्ठक हाइलाइट गर्नुहोस्

en: Highlight current _line
ne: हालको लाइन हाइलाइट गर्नुहोस्

en: Highlight matching _bracket
ne: मिल्दो कोष्ठक हाइलाइट गर्नुहोस्

en: Horizontal rule
ne: तेर्सो नियम

en: Horizontal space
ne: तेर्सो खालीस्थान

en: Horizontal space (deprecated)
ne: तेर्सो खालीस्थान (छोडिएको)

en: Host %s could not be found. Please check that your proxy settings are correct and try again.
ne: %s होष्ट फेला पार्न सकिएन । कृपया तपाईँको प्रोक्सी सेटिङ्हरू ठीक सँग जाँच गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: If this value is 0, then no line numbers will be inserted when printing a document. Otherwise, pluma will print line numbers every such number of lines.
ne: यदि यो मान ० छ भने कागजात मुद्रण गर्दा कुनै लाइन नम्बर घुसाइने छैन । अन्यथा pluma ले प्रत्येक त्यस्ता लाइनहरू मुद्रण गर्नेछ ।

en: If you delete an item, it is permanently lost.
ne: यदि तपाईँले एउटा वस्तु मेट्नु भएमा, यो स्थायी रूपमा नष्ट हुन्छ ।

en: If you don't save, all your changes will be permanently lost.
ne: यदि तपाईँले बचत गर्नुभएन भने, तपाईँका सबै परिवर्तनहरू स्थायी रूपमा नष्ट हुनेछन् ।

en: If you don't save, changes from the last hour will be permanently lost.
ne: यदि तपाईँले बचत गर्नुभएन भने, अन्तिम घण्टाको परिवर्तनहरू स्थायी रूपमा नष्ट हुनेछ ।

en: If you don't save, changes from the last minute will be permanently lost.
ne: यदि तपाईँले बचत गर्नुभएन भने, अन्तिम मिनेटका परिवर्तनहरू स्थायी रूपमा नष्ट हुनेछ ।

en: If you save it, all the external changes could be lost. Save it anyway?
ne: यदि तपाईँले यसलाई बचत गर्नुभएमा, सबै बाह्य परिवर्तनहरू नष्ट हुन सक्नेछ । जे भए पनि यसलाई बचत गर्नुहुन्छ?

en: Ignore _All
ne: सबै उपेक्षा गर्नुहोस्

en: Image
ne: छवि

en: Image map
ne: छवि मानचित्र

en: Image map area
ne: छवि मानचित्र क्षेत्र

en: Image map name
ne: छवि मानचित्र नाम

en: Image source
ne: छवि स्रोत

en: Import snippets
ne: स्निपेटहरू आयत गर्नुहोस्

en: In_sert Date and Time...
ne: मिति र समय घुसाउनुहोस्...

en: Incrementally search for text
ne: पाठका लागि बढ्दोक्रममा खोजी गर्नुहोस्

en: Inline frame
ne: इनलाइन फ्रेम

en: Inline layer
ne: इनलाइन तह

en: Insert Date and Time
ne: मिति र समय घुसाउनुहोस्

en: Insert Date/Time
ne: मिति/समय घुसाउनुहोस्

en: Insert _spaces instead of tabs
ne: ट्याबहरूको सट्टा खालीस्थान घुसाउनुहोस्

en: Insert at cursor position
ne: कर्सर स्थितिमा घुसाउनुहोस्

en: Insert current date and time at the cursor position
ne: कर्सर स्थानमा हालको मिति र समय घुसाउनुहोस्

en: Insert spaces
ne: खालीस्थान घुसाउनुहोस्

en: Inserted text
ne: घुसाइएको पाठ

en: Inserts current date and time at the cursor position.
ne: कर्सर स्थानमा हालको मिति र समय घुसाउँदछ ।

en: Instance definition
ne: दृष्टान्त परिभाषा

en: Invert the case of selected text
ne: चयन गरिएको पाठको केस उल्टाउनुहोस्

en: Italic text
ne: छड्के पाठ

en: Item
ne: वस्तु

en: Item with label
ne: लेबुल सहित वस्तु

en: Japanese
ne: जापनी

en: Java applet
ne: जाभा एप्लेट

en: Java applet (deprecated)
ne: जाभा एप्लेट (छोडिएको)

en: Korean
ne: कोरियन

en: Label
ne: लेबुल

en: Language
ne: भाषा

en: Language code
ne: भाषा सङ्केत

en: Language:
ne: भाषा:

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Large text style
ne: ठूलो पाठ शैली

en: Latex - Tags
ne: Latex - ट्यागहरू

en: Layer
ne: तह

en: Leave fullscreen mode
ne: पूरा पर्दा मोड छोड्नुहोस्

en: Line Number Font for Printing
ne: मुद्रणका लागि लाइन नम्बर फन्ट

en: Line Wrapping Mode
ne: लाइन बेराइ मोड

en: Line you want to move the cursor to
ne: यसमा कर्सर सार्न तपाईँले चाहनुभएको लाइन

en: Lines
ne: लाइनहरू

en: Link color
ne: लिङ्क रङ

en: Link color (deprecated)
ne: लिङ्क रङ (छोडिएको)

en: List description
ne: सूची वर्णन

en: List enumerate
ne: सूची गणना गर्नुहोस्

en: List item
ne: वस्तु सूची

en: List itemize
ne: सूची छुट्टाछुट्टै उल्लेख गर्नुहोस्

en: List of MIME types for file upload
ne: फाइल अपलोडका लागि MIME प्रकारहरूको सूची

en: List of VFS schemes pluma supports in write mode. The 'file' scheme is writable by default.
ne: VFS योजना plumaको सूचीले लेखन मोडमा समर्थन गर्दछ । फाइल योजना पूर्वनिर्धारणद्वारा लेखनयोगय छ ।

en: List of active plugins. It contains the "Location" of the active plugins. See the .pluma-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
ne: सक्रिय प्लगइनहरूको सूची । यसले सक्रिय प्लगइनहरूको "स्थान" समाविष्ट गर्दछ । दिइएको प्लगइनको "स्थान" प्राप्त गर्नका लागि pluma-प्लगइन फाइल ।

en: List of supported character sets
ne: समर्थित क्यारेक्टर सेटहरूको सूची

en: Listing
ne: सूचीबद्ध गर्दै

en: Loading %s
ne: %s लोड गर्दै

en: Loading %s from %s
ne: %s बाट %s लोड गर्दै

en: Loading file '%s'…
ne: '%s' फाइल लोड गर्दैछ...

en: Local change to font
ne: फन्टमा स्थानीय परिवर्तन

en: Local files only
ne: स्थानीय फाइलहरू मात्र

en: Long description link
ne: लामो वर्णन लिङ्क

en: Long quotation
ne: लामो उद्धरण

en: MIME Type:
ne: माइम प्रकार:

en: Mail link
ne: पत्राचार लिङ्क

en: Manage _Snippets...
ne: स्निपेटहरू प्रबन्ध गर्नुहोस्...

en: Manage snippets
ne: स्निपेटहरू प्रबन्ध गर्नुहोस्

en: Margin pixel height
ne: सीमान्त पिक्सेल उचाइ

en: Margin pixel width
ne: सीमान्त पिक्सेल चौडाइ

en: Marquee
ne: मार्क्यु

en: Match _Entire Word Only
ne: सम्पूर्ण शब्द मात्र मिलाउनुहोस्

en: Match _entire word only
ne: सम्पूर्ण शब्द मात्र मिलाउनुहोस्

en: Maths (display)
ne: गणित (प्रदर्शन गर्नुहोस्)

en: Maths (inline)
ne: गणित (इनलाइन)

en: Maximum Recent Files
ne: हालको अधिकतम फाइल

en: Maximum length of text field
ne: पाठ फाँटको अधिकतम लम्बाइ

en: Maximum number of actions that pluma will be able to undo or redo. Use "-1" for unlimited number of actions.
ne: pluma ले पूर्वस्थितिमा फर्काउन वा रिडू गर्न सक्षम हुने कार्यहरूको अधिकतम सङ्ख्या । कार्यहरूको असिमित सङ्ख्याका लागि "-१" प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Media-independent link
ne: सञ्चार-स्वतन्त्र लिङ्क

en: Menu list
ne: मेनु सूची

en: Menu list (deprecated)
ne: मेनु सूची (छोडिएको)

en: Misspelled word:
ne: गलत हिज्जे भएको शब्द:

en: Modelines
ne: मोडलाइनहरू

en: Move selected file or folder to trash
ne: चयन गरिएको फाइल वा फोल्डर रद्दीको टोकरीमा सार्नुहोस्

en: Move the current document to a new window
ne: हालको कागजात नयाँ सञ्झ्यालमा सार्नुहोस्

en: Multi-line text field
ne: वहु-रेखा पाठ फाँट

en: Multicolumn
ne: बहुस्तम्भ

en: Multiple
ne: बहुविध

en: Name
ne: नाम

en: Name:
ne: नाम:

en: Named property value
ne: गुण मान नामाकरण गरियो

en: New F_ile
ne: नयाँ फाइल

en: New tool
ne: नयाँ उपकरण

en: Next ID
ne: पछिल्लो आईडी

en: Next location
ne: पछिल्लो स्थान

en: No URI
ne: URI छैन

en: No embedded objects
ne: कुनै सम्मिलित वस्तुहरू छैन

en: No frames
ne: कुनै फ्रेमहरू छैनन्

en: No layers
ne: तहहरू छैनन्

en: No line break
ne: लाइन विच्छेद छैन ।

en: No misspelled words
ne: कुनै गलत हिज्जे भएका शब्दहरू छैन

en: No resize
ne: रिसाइज छैन

en: No script
ne: स्क्रिप्ट छैन

en: No shade
ne: छायाँ छैन

en: No shade (deprecated)
ne: छायाँ छैन (छोडिएको)

en: No word wrap
ne: शब्द बेरिएको छैन

en: No word wrap (deprecated)
ne: शब्द बेरिएको छैन (छोडिएको)

en: Non-breaking space
ne: बिच्छेदन बिहिन खालीस्थान

en: Nordic
ne: नोर्डिक

en: Note
ne: द्रष्टव्य

en: Nothing
ne: केही पनि होइन

en: Object applet file
ne: वस्तु एप्लेट फाइल

en: Object applet file (deprecated)
ne: वस्तु एप्लेट फाइल (छोडिएको)

en: Object data reference
ne: वस्तु डेटा सन्दर्भ

en: Offset for alignment character
ne: पङ्क्तिबद्ध क्यारेक्टरका लागि अफसेट

en: OnBlur event
ne: OnBlur घटना

en: OnChange event
ne: OnChange घटना

en: OnClick event
ne: OnClick घटना

en: OnDblClick event
ne: OnDblClick घटना

en: OnFocus event
ne: OnFocus घटना

en: OnKeyDown event
ne: OnKeyDown घटना

en: OnKeyPress event
ne: OnKeyPress घटना

en: OnKeyUp event
ne: OnKeyUp घटना

en: OnLoad event
ne: OnLoad घटना

en: OnMouseDown event
ne: OnMouseDown घटना

en: OnMouseMove event
ne: OnMouseMove घटना

en: OnMouseOut event
ne: OnMouseOut घटना

en: OnMouseOver event
ne: OnMouseOver घटना

en: OnMouseUp event
ne: OnMouseUp घटना

en: OnReset event
ne: OnReset घटना

en: OnSelect event
ne: OnSelect घटना

en: OnSubmit event
ne: OnSubmit घटना

en: OnUnload event
ne: OnUnload घटना

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Open '%s'
ne: '%s' खोल्नुहोस्

en: Open Files
ne: फाइलहरू खोल्नुहोस्

en: Open With Tree View
ne: ट्रि दृश्यसँग खोल्नुहोस्

en: Open a file
ne: फाइल खोल्नुहोस्

en: Open a recently used file
ne: भर्खरै प्रयोग गरिएको फाइल खोल्नुहोस्

en: Open a terminal at the currently opened directory
ne: हालै खोलिएको डाइरेक्टरीमा एउटा टर्मिनल खोल्नुहोस्

en: Open a terminal in the document location
ne: कागजात स्थानमा टर्मिनल खोल्नुहोस्

en: Open terminal here
ne: यहाँ टर्मिनल खोल्नुहोस्

en: Open the parent folder
ne: प्रमूल फोल्डर खोल्नुहोस्

en: Open the pluma manual
ne: pluma म्यानुअल खोल्नुहोस्

en: Open the tree view when the file browser plugin gets loaded instead of the bookmarks view
ne: फाइल ब्राउजर प्लगइनले पुस्तकचिनोहरूको दृश्यको सट्टा लोड गरिएको प्राप्त गर्दा ट्रि दृश्य खोल्नुहोस्

en: Opens the External Tools Manager
ne: बाह्य उपकरण प्रबन्धक खोल्दछ

en: Operator fraction
ne: सञ्चालक भिन्न

en: Operator integral (display)
ne: सञ्चालक इन्टिग्रल (प्रदर्शन गर्नुहोस्)

en: Operator integral (inline)
ne: सञ्चालक इन्टिग्रल (इनलाइन)

en: Operator sum (display)
ne: सञ्चालक जम्मा (प्रदर्शन गर्नुहोस्)

en: Operator sum (inline)
ne: सञ्चालक जम्मा (इनलाइन)

en: Option group
ne: विकल्प समूह

en: Option selector
ne: विकल्प चयनकर्ता

en: Ordered list
ne: क्रमबद्ध सूची

en: Output media
ne: निर्गत सञ्चार

en: Page %N of %Q
ne: %Q को पृष्ठ %N

en: Page Preview
ne: पृष्ठ पूर्वावलोकन

en: Page total
ne: जम्मा पृष्ठ

en: Paragraph
ne: अनुच्छेद

en: Paragraph class
ne: अनुच्छेद वर्ग

en: Paragraph style
ne: अनुच्छेद शैली

en: Paste the clipboard
ne: क्लिपवोर्ड टाँस्नुहोस्

en: Pick the editor font
ne: सम्पादक फन्ट राख्नुहोस्

en: Please check that you are not trying to open a binary file.
ne: कृपया तपाईँले खोल्न प्रयास नगर्नु भएको एउटा बाइनरी फाइल जाँच गर्नुहोस् ।

en: Please check that you typed the location correctly and try again.
ne: कृपया तपाईले टाइप गर्नुभएको स्थान ठीकसँग जाँच गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Please check your installation.
ne: कृपया तपाईँको स्थापना जाँच गर्नुहोस् ।

en: Plugins
ne: प्लगइनहरू

en: Pr_eferences
ne: प्राथमिकताहरू

en: Preferences
ne: प्राथमिकताहरू

en: Preformatted listing
ne: पूर्वढाचाँबद्ध सुची

en: Preformatted text
ne: पूर्वढाचाँबद्ध पाठ

en: Previous location
ne: अघिल्लो स्थान

en: Print
ne: मुद्रण गर्नुहोस्

en: Print Header
ne: हेडर मुद्रण गर्नुहोस्

en: Print Line Numbers
ne: लाइन सङ्ख्यामुद्रण गर्नुहोस्

en: Print Previe_w
ne: मुद्रण पूर्वावलोकन

en: Print Syntax Highlighting
ne: वाक्यसंरचना हाइलाइटिङ मुद्रण गर्नुहोस्

en: Print preview
ne: मुद्रण पूर्वावलोकन

en: Print synta_x highlighting
ne: वाक्य संरचना हाइलाइट मुद्रण गर्नुहोस्

en: Print the current page
ne: हालको पृष्ठ मुद्रण गर्नुहोस्

en: Printing Line Wrapping Mode
ne: मुद्रण लाइन बेराइ मोड

en: Profile metainfo dictionary
ne: प्रोफाइल मेटा सूचना शब्दकोश

en: Prompt message
ne: सन्देश प्रवर्धन गर्नुहोस्

en: Push button
ne: बटन थिच्नुहोस

en: Python Console
ne: पाइथन कन्सोल

en: Question
ne: प्रश्न

en: Quit the program
ne: कार्यक्रम अन्त्य गर्नुहोस्

en: Quote
ne: उद्धरण गर्नुहोस्

en: R_emove duplicates
ne: नक्कल प्रतिहरू हटाउनुहोस्

en: Range
ne: दायरा

en: Re_fresh View
ne: दृश्य ताजा पार्नुहोस्

en: ReadOnly text and password
ne: पढ्ने मात्र पाठ र पासवर्ड

en: Redo the last undone action
ne: पूर्वस्थितिमा ल्याइएको अन्तिम कार्य रिडू गर्नुहोस्

en: Reduced spacing
ne: घटाइएको खालीस्थान

en: Reduced spacing (deprecated)
ne: घटाइएको खालीस्थान (छोडिएको)

en: Reference label
ne: सन्दर्भ लेबुल

en: Reference ref
ne: सन्दर्भ ref

en: Refresh the view
ne: दृश्य ताजा पार्नुहोस्

en: Remote files only
ne: टाढाको फाइलहरू मात्र

en: Remove trailing spaces
ne: ट्रेलिङ खालीस्थान हटाउनुहोस्

en: Remove useless trailing spaces in your file
ne: तपाईँको फाइलमा काम नलाग्ने ट्रेलिङ खालीस्थानहरू हटाउनुहोस्

en: Rename selected file or folder
ne: चयन गरिएको फाइल वा फोल्डरको पुन: नामाकरण गर्नुहोस्

en: Replace
ne: प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

en: Replace All
ne: सबै प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

en: Replace _All
ne: सबै प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

en: Replace _with:
ne: यसले प्रतिस्थापन गर्नुहोस्:

en: Replace current document
ne: हालको कागजात प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

en: Replace current selection
ne: हालको चयन प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

en: Restore Previous Cursor Position
ne: अघिल्लो कर्सर स्थिति पुन: भण्डारण गर्नुहोस्

en: Reverse link
ne: लिङ्क उल्टो पार्नुहोस्

en: Revert selected snippet
ne: चयन गरिएको स्निपेट उल्टाउनुहोस्

en: Revert to a saved version of the file
ne: फाइलको एउटा बचत गरिएको संस्करणमा फर्किनुहोस्

en: Revert unsaved changes to document '%s'?
ne: %s कागजाता बचत नगरिएको परिवर्तनहरू उल्टाउनुहुन्छ?

en: Reverting %s
ne: %s उल्टाउँदै

en: Reverting %s from %s
ne: %s बाट %s उल्टाउँदै

en: Reverting the document '%s'…
ne: '%s' फाइल कागजात पछाडि उल्टाउँदैछ...

en: Right Margin Position
ne: दायाँ सीमान्त स्थिति

en: Romanian
ne: रोमानियन

en: Root
ne: मूल

en: Rows
ne: पङ्क्तिहरू

en: Rulings between rows and columns
ne: पङ्क्तिहरू र स्तम्भहरू बीचमा रुलिङ

en: Run "make" in the document directory
ne: कागजात डाइरेक्टरीमा "make" चलाउनुहोस्

en: Run command
ne: आदेश चलाउनुहोस्

en: Running tool:
ne: चालु उपकरण:

en: S_ave Anyway
ne: जसरी पनि बचत गर्नुहोस्

en: S_elect the documents you want to save:
ne: तपाईँले बचत गर्न चाहनुभएको कागजातहरू चयन गर्नुहोस्:

en: S_hortcut key:
ne: छोटकरी कुञ्जी:

en: S_ort...
ne: क्रमबद्ध गर्नुहोस्...

en: S_tart at column:
ne: स्तम्भमा सुरु गर्नुहोस्:

en: Sample program output, scripts
ne: नमुना कार्यक्रम प्रतिफल, स्क्रिप्टहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Save As…
ne: यस रूपमा बचत गर्नुहोस्...

en: Save _As...
ne: यस रूपमा बचत गर्नुहोस्...

en: Save all open files
ne: सबै खुला फाइल बचत गर्नुहोस्

en: Save the current file
ne: हालको फाइल बचत गर्नुहोस्

en: Save the current file with a different name
ne: फरक नामसँग हालको फाइल बचत गर्नुहोस्

en: Saving %s
ne: %s बचत गर्दै

en: Saving %s to %s
ne: %s लाई %s मा बचत गर्दै

en: Saving file '%s'…
ne: '%s' फाइल बचत गर्दैछ...

en: Saving has been disabled by the system administrator.
ne: प्रणाली प्रशासकद्वारा बचत अक्षम पारिएको छ ।

en: Scope covered by header cells
ne: हेडर कक्षहरूद्वारा ढाकिएको कार्यक्षेत्र

en: Script language name
ne: स्क्रिप्ट भाषा नाम

en: Scrollbar
ne: स्क्रोलपट्टी

en: Search
ne: खोज

en: Search _backwards
ne: पछाडि खोजी गर्नुहोस्

en: Search backwards for the same text
ne: उस्तै पाठका लागि पछिल्तिर खोजी गर्नुहोस्

en: Search for and replace text
ne: पाठ खोजी गर्नुहोस् र प्रतिस्थापन गर्नुहोस्

en: Search for text
ne: पाठका लागि खोजी गर्नुहोस्

en: Search forwards for the same text
ne: उस्तै पाठका लागि अघिल्तिर खोजी गर्नुहोस्

en: Select _All
ne: सबै छान्नुहोस्

en: Select the _language of the current document.
ne: हालको कागजातको भाषा चयन गर्नुहोस् ।

en: Select the entire document
ne: सम्पूर्ण कागजात चयन गर्नुहोस्

en: Select the group of tags you want to use
ne: तपाईँले प्रयोग गर्न चाहनुभएको ट्यागको समूह चयन गर्नुहोस्

en: Selectable option
ne: चयन योग्य विकल्प

en: Selected
ne: चयन गरिएको

en: Selection
ne: छनोट

en: Server-side image map
ne: सर्भर-साइड छवि मानचित्र

en: Set _Language...
ne: भाषा सेट गर्नुहोस्...

en: Set language
ne: भाषा सेट गर्नुहोस्

en: Set the character encoding to be used to open the files listed on the command line
ne: आदेश रेखामा सुचीबद्ध गरिएका फाइलहरू खोल्न प्रयोग गरिने क्यारेक्टर सङ्केतनहरू सेट गर्नुहोस्

en: Set the language of the current document
ne: हालको कागजातको भाषा सेट गर्नुहोस्

en: Set the root to the active document location
ne: सक्रिय कागजात स्थानमा मूल सेट गर्नुहोस्

en: Sets whether to enable restoring of remote locations.
ne: टाढाको स्थानहरूको पुन: भण्डारण सक्षम पार्ने या नपार्ने सेट गर्दछ ।

en: Shape
ne: आकार

en: Shell Output
ne: शेल निर्गत

en: Short inline quotation
ne: छोटो इनलाइन उद्धरण

en: Shortcut key with which the snippet is activated
ne: छोटकरी कुञ्जी जुनसँग स्निपेट सक्रिय पारिन्छ

en: Show _Binary
ne: बाइनरी देखाउनुहोस्

en: Show _Hidden
ne: लुकेका देखाउनुहोस्

en: Show binary files
ne: बाइनरी फाइलहरू देखाउनुहोस्

en: Show hidden files and folders
ne: लुकाइएको फाइलहरू र फोल्डरहरू देखाउनुहोस्

en: Show multiple pages
ne: बहुविध पृष्ठहरू देखाउनुहोस्

en: Show or hide the bottom pane in the current window
ne: हालको सञ्झ्यालमा तलको फलक देखाउनुहोस् वा लुकाउनुहोस्

en: Show or hide the side pane in the current window
ne: हालको सञ्झ्यालमा छेउ फलक देखाउनुहोस् वा लुकाउनुहोस्

en: Show or hide the statusbar in the current window
ne: हालको सञ्झ्यालमा वस्तुस्थिति पट्टी देखाउनुहोस् वा लुकाउनुहोस्

en: Show or hide the toolbar in the current window
ne: हालको सञ्झ्यालमा उपकरण पट्टी देखाउनुहोस् वा लुकाउनुहोस्

en: Show the application's version
ne: अनुप्रयोगको संस्करण देखाउनुहोस्

en: Show the next page
ne: पछिल्लो पृष्ठ देखाउनुहोस्

en: Show the previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ देखाउनुहोस्

en: Side Pane is Visible
ne: छेउ फलक दृश्यात्मक छ

en: Side _Pane
ne: साइड फलक

en: Single line prompt
ne: एकल लाइन प्रवर्धन

en: Single snippets file
ne: एकल स्निपेट फाइल

en: Size
ne: आकार

en: Size (deprecated)
ne: साइज (छोडिएको)

en: Small text style
ne: सानो पाठ शैली

en: Smart Home End
ne: छरितो गृह समाप्ति

en: Snippets
ne: स्निप्पेटस्

en: Snippets Manager
ne: स्निपेट प्रबन्धक

en: Snippets archive
ne: स्निपेट सङ्ग्रह

en: Soft line break
ne: सफ्ट लाइन विच्छेद

en: Sort
ne: क्रमबद्ध गर्नुहोस्

en: Sort the current document or selection
ne: हालको कागजात वा चयन क्रमबद्ध गर्नुहोस्

en: Sorts a document or selected text.
ne: कागजात वा चयन गरिएको पाठ क्रमबद्ध गर्दछ ।

en: Sound
ne: ध्वनि

en: Source
ne: स्रोत

en: South European
ne: दक्षिण युरोपेली

en: Spacer
ne: स्पेसर

en: Spacing between cells
ne: कक्षहरूको बीचमा खालीस्थान

en: Spacing within cells
ne: कक्षहरूमा खालीस्थान

en: Span
ne: विस्तार

en: Specifies how the cursor moves when the HOME and END keys are pressed. Use "DISABLED" to always move at the start/end of the line, "AFTER" to move to the start/end of the line the first time the keys are pressed and to the start/end of the text ignoring whitespaces the second time the keys are pressed, "BEFORE" to move to the start/end of the text before moving to the start/end of the line and "ALWAYS" to always move to the start/end of the text instead of the start/end of the line.
ne: गृह र ञन्त्य कुञ्जी थच्दा कसरी कर्सर सर्दछ भन्ने निर्दिष्ट गर्दछ । Use लाइनको सुरु/अन्त्यमा सार्न सधैँ "DISABLED", पहिलो पटक कुञ्जी थिच्दा लाइनको सुरु/अन्त्यमा सार्न र दोस्रो पटक कुञ्जी थिच्दा सेतो खालीस्थान उपेक्षित पाठको सुरु/अन्त्यमा सार्न "AFTER", लाइनको सुरु/अन्त्यमा सार्नु पहिला पाठको सुरु/अन्त्यमा सार्न "BEFORE" र लाइनको सुरु/अन्त्यको सट्टामा पाठको सुरु/अन्त्यमा सार्न "ALWAYS" प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Specifies how to wrap long lines for printing. Use "GTK_WRAP_NONE" for no wrapping, "GTK_WRAP_WORD" for wrapping at word boundaries, and "GTK_WRAP_CHAR" for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
ne: मुद्रणका लागि लामो लाइनहरू कसरी बेहोर्नु पर्दछ निर्दिष्ट गर्दछ । नबेराइका लागि "GTK_WRAP_NONE", शब्द सिमामा बेर्नका लागि "GTK_WRAP_WORD", र ब्यक्तिगत क्यारेक्टर सिमामा बेर्नका लागि "GTK_WRAP_CHAR" प्रयोग गर्नुहोस् । याद राख्नुहोस मानहरू केस संवेदनशिल हुन्छन्, त्यसैले तिनीहरू यहाँ उल्लेख गरे जस्तै उस्तै देखिने निश्चित गर्नुहोस् ।

en: Specifies how to wrap long lines in the editing area. Use "GTK_WRAP_NONE" for no wrapping, "GTK_WRAP_WORD" for wrapping at word boundaries, and "GTK_WRAP_CHAR" for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
ne: सम्पादित क्षेत्रमा लामो लाइनहरू कसरी बेर्ने निश्चित गर्दछ । नबेर्नका लागि "GTK_WRAP_NONE", शब्द सिमामा बेर्नका लागि "GTK_WRAP_WORD", र ब्यक्तिगत क्यारेकटर सिमाका लागि "GTK_WRAP_CHAR" प्रयोग गर्नुहोस् । याद राख्नुहोस् मानहरू केस संवेदनशिल छन्, त्यसैले तिनीहरू हयाँ उल्लेख भए जस्तै दुरुस्तै देखिने निश्चित गर्नुहोस् ।

en: Specifies the font to use for a document's body when printing documents.
ne: कागजातहरू मुद्रण गर्दा कागजातको मुख्य भागका लागि प्रयोग गर्न फन्ट निर्दिष्ट गर्दछ ।

en: Specifies the font to use for line numbers when printing. This will only take effect if the "Print Line Numbers" option is non-zero.
ne: मुद्रण गर्दा लाइन सङ्ख्याका लागि प्रयोग गर्नुपर्ने फन्ट निर्दिष्ट गर्दछ । यदि "Print Line Numbers" विकल्प शून्य रहित छ भने मात्र यसले प्रभाव पार्नेछ ।

en: Specifies the font to use for page headers when printing a document. This will only take effect if the "Print Header" option is turned on.
ne: कागजात मुद्रण गर्दा पृष्ट हेडरका लागिहरूका लागि प्रयोग गर्नलाई फन्ट निर्दिष्ट गर्दछ । यदि "Print Header" विकल्प खुला छ भने मात्र यसले प्रभाव पार्नेछ ।

en: Specifies the maximum number of recently opened files that will be displayed in the "Recent Files" submenu.
ne: हालै खोलिएको फाइलहरूको अधिकतम सङ्ख्या निर्दिष्ट गर्दछ जुन "हालको फाइल" सहायक मेनुमा प्रदर्शित हुनेछ ।

en: Specifies the number of spaces that should be displayed instead of Tab characters.
ne: ट्याब क्यारेक्टरहरूको सट्टामा प्रदर्शित गरिनु पर्ने खालीस्थानहरूको सङ्ख्या निर्दिष्ट गर्दछ ।

en: Specifies the position of the right margin.
ne: दायाँ सीमान्तको स्थिति निर्दिष्ट गर्दछ ।

en: Spell Checker
ne: हिज्जे परीक्षक

en: Square root
ne: वर्गमूल

en: Starting sequence number
ne: अनुक्रम सङ्ख्या सुरु गर्दै

en: Starting sequence number (deprecated)
ne: अनुक्रम सङ्ख्या सुरु गर्दै (छोडिएको)

en: Status Bar is Visible
ne: स्थिति पट्टी दृश्यात्मक छ

en: Stopped.
ne: रोकियो ।

en: Strike-through text
ne: स्ट्राइक-थ्रु पाठ

en: Strike-through text (deprecated)
ne: स्ट्राइक-थ्रु पाठ (छोडिएको)

en: Strike-through text style
ne: स्ट्राइक-थ्रु पाठ शैली

en: Strike-through text style (deprecated)
ne: स्ट्राइक-थ्रु पाठ शैली (छोडिएको)

en: String you want to search for
ne: तपाईँले खोजी गर्न चाहनुभएको स्ट्रिङ

en: Strong emphasis
ne: बलियो ग्राह्यता

en: Style Scheme
ne: शैली योजना

en: Style for the toolbar buttons. Possible values are "PLUMA_TOOLBAR_SYSTEM" to use the system's default style, "PLUMA_TOOLBAR_ICONS" to display icons only, "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_AND_TEXT" to display both icons and text, and "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_BOTH_HORIZ" to display prioritized text beside icons. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
ne: उपकरण पट्टी बटनको लागि शैली । प्रणालीको पूर्वनिर्धारित शैली प्रयोग गर्न "PLUMA_TOOLBAR_SYSTEM", प्रतिमा मात्र प्रदर्शन गर्न "PLUMA_TOOLBAR_ICONS", प्रतिमा र पाठ दुवै प्रदर्शन गर्न "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_AND_TEXT", र प्रतिमाहरूको अतिरिक्त प्राथमिक पाठ प्रदर्शन गर्न "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_BOTH_HORIZ" सम्भावित मानहरू हुन् । याद राख्नुहोस् मानहरू केस सम्वेदनशिल हुन्छन्, त्यसैले तिनिहरू यहाँ उल्लेख गरे जस्तै दुरूस्त रूपमा देखिने निश्चित गर्नुहोस् ।

en: Style info
ne: शैलि सूचना

en: Subscript
ne: सबस्क्रिप्ट

en: Suggestions
ne: सुझाव

en: Superscript
ne: सुपरस्क्रिप्ट

en: Symbol and
ne: प्रतीक र

en: Symbol const
ne: प्रतीक const

en: Symbol d-by-dt
ne: प्रतीक d-by-dt

en: Symbol d-by-dt-partial
ne: प्रतीक d-by-dt-आंशिक

en: Symbol d2-by-dt2-partial
ne: प्रतीक d2-by-dt2-आंशिक

en: Symbol dagger
ne: प्रतीक ड्यागर

en: Symbol equiv
ne: प्रतीक equiv

en: Symbol infinity
ne: प्रतीक अनन्त

en: Symbol mathspace ,
ne: प्रतीक म्याथस्पेस ,

en: Symbol mathspace .
ne: प्रतीक म्याथस्पेस ।

en: Symbol mathspace _
ne: प्रतीक म्याथस्पेस _

en: Symbol mathspace __
ne: प्रतिक म्याथस्पेस __

en: Symbol simeq
ne: प्रतीक सिमेक

en: Symbol star
ne: प्रतीक तारा

en: Tab Size
ne: ट्याब साइज

en: Tab order position
ne: ट्याब क्रम स्थिति

en: Table
ne: तालिका

en: Table body
ne: तालिका मुख्य भाग

en: Table caption
ne: तालिका क्याप्सन

en: Table column group properties
ne: तालिका स्तम्भ समूह गुणहरू

en: Table column properties
ne: तालिका स्तम्भ गुणहरू

en: Table data cell
ne: तालिका डेटा कक्ष

en: Table footer
ne: तालिका फुटर

en: Table header
ne: तालिका हेडर

en: Table header cell
ne: तालिका हेडर कक्ष

en: Table row
ne: तालिका पङ्क्ति

en: Table summary
ne: तालिका सारांश

en: Tag list
ne: ट्याग सूची

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Target - Blank
ne: लक्ष्य - खाली

en: Target - Parent
ne: लक्ष्य - प्रमूल

en: Target - Self
ne: लक्ष्य - स्वयं

en: Target - Top
ne: लक्ष्य - माथि

en: Teletype or monospace text style
ne: टेलिटाइप वा मोनोस्पेश पाठ शैली

en: Text
ne: पाठ

en: Text Editor
ne: पाठ सम्पादक

en: Text color
ne: पाठको रङ

en: Text color (deprecated)
ne: पाठको रङ (छोडिएको)

en: Text entered by user
ne: प्रयोगकर्ताद्वारा प्रविष्टि गरिएको पाठ

en: Thai
ne: थाई

en: The disk where you are trying to save the file has a limitation on length of the file names. Please use a shorter name.
ne: तपाईँले फाइल बचत गर्न प्रयास गरिरहनु भएको डिस्कमा फाइल नामको लम्बाइमा सिमा छ । कृपया छोटो नाम प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: The document is empty.
ne: कागजात खाली छ ।

en: The file "%s" cannot be moved to the trash.
ne: "%s" फाइललाई रद्दिको टोकरीमा सार्न सकिँदैन ।

en: The file "%s" is read-only.
ne: "%s" फाइल पढ्ने मात्र हो ।

en: The file %s changed on disk.
ne: %s फाइल डिस्कमा परिवर्तन गर्यो ।

en: The file %s has been modified since reading it.
ne: %s फाइल पढिए देखि परिमार्जन गरिएको छ ।

en: The file browser root directory to use when loading the file browser plugin and onload/tree_view is TRUE.
ne: फाइल ब्राउजर प्लगइन लोड गर्दा र अनलोड/ट्रि दृश्य TRUE हुँदा प्रयोग गर्नलाई फाइल ब्राउजर मूल डाइरेक्टरी ।

en: The file browser virtual root directory to use when loading the file browser plugin when onload/tree_view is TRUE. The virtual root must always be below the actual root.
ne: अनलोड/ट्रि दृश्य TRUE हुँदा फाइल ब्राउजर प्लगइन लोड गरिरहेको बेला प्रयोग गर्नलाई फाइल ब्राउजर अवास्तविक मूल डाइरेक्टरी । अवास्तविक मूल सधैँ वास्तविक मूल भन्दा तल हुनु पर्दछ ।

en: The file is too big.
ne: फाइल धेरै ठूलो छ ।

en: The filter pattern to filter the file browser with. This filter works on top of the filter_mode.
ne: यससँग फाइल ब्राउजर फिल्टर गर्न फिल्टर बान्की । यो फिल्टरले फिल्टरमोडको माथि कार्य गर्दछ ।

en: The following error occurred while exporting: %s
ne: यसलाई निर्यात गर्दा निम्न त्रुटि देखा पर्यो: %s

en: The following error occurred while importing: %s
ne: यसलाई आयत गर्दा निम्न त्रुटि देखा पर्यो: %s

en: The following files could not be imported: %s
ne: निम्न फाइलहरू आयात गर्न सकिएन: %s

en: The new file is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the file visible
ne: नयाँ फाइल हालै फिल्टर गरिएको छ । तपाईँले फाइल दृश्यात्मक बनाउन तपाईँको फिल्टर सेटिङहरू समायोजन गर्न आवश्यक छ

en: The preview of a page in the document to be printed
ne: मुद्रण गर्नुपर्ने कागजातमा पृष्टको पूर्वावलोकन

en: The selected color scheme cannot be installed.
ne: चयन गरिएको रङ योजना स्थापना गर्न सकिँदैन ।

en: The selected files cannot be moved to the trash.
ne: चयन गरिएका फाइलहरू रद्दिको टोकरीमा सार्न सकिँदैन ।

en: The total number of pages in the document
ne: कागजातमा पृष्ठहरूको जम्मा सङ्ख्या

en: There are no snippets selected to be exported
ne: निर्यात गरिनका लागि त्यहाँ कुनै स्निपेटहरू चयन गरिएको छैन

en: There is not enough disk space to save the file. Please free some disk space and try again.
ne: त्यहाँ फाइल बचत गर्नका लागि पर्याप्त डिस्क खालीस्थान छैन । कृपया केही डिस्क खालीस्थान स्वतन्त्र गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: This accelerator is already bound to %s
ne: यो गतिवर्धक पहिल्यै %s मा सिमित छ

en: This file (%s) is already open in another pluma window.
ne: यो फाइल (%s) अर्को pluma सञ्झ्यालमा पहिल्यै खोलिएको छ ।

en: This value determines what files get filtered from the file browser. Valid values are: none (filter nothing), hidden (filter hidden files), binary (filter binary files) and hidden_and_binary (filter both hidden and binary files).
ne: यो मानले फाइल ब्राउजरबाट फाइलहरूले के फिल्टर गर्दछ भन्ने निर्धारण गर्दछ । वैध मानहरू हुन: कुनै पनि होइन (केही पनि फिलटर गर्दैन), लुकाइएको (लुकाइएको फाइलहरू फिल्टर गर्दछ), बाइनरी (बाइनरी फाइलहरू फिल्टर गर्दछ) र लुकाइएको र बाइनरी (लुकाइएको र बाइनरी दुवै फाइलहरू फिल्टर गर्दछ)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Toolbar Buttons Style
ne: उपकरण पट्टी बटन शैली

en: Toolbar is Visible
ne: उपकरणपट्टी दृश्यात्मक छ

en: Turkish
ne: टर्किस

en: Type a new accelerator
ne: नयाँ गतिवर्धक टाइप गर्नुहोस्

en: Type a new accelerator, or press Backspace to clear
ne: नयाँ गतिवर्धक टाइप गर्नुहोस्, वा खाली गर्न ब्याकस्पेस थिच्नुहोस्

en: Type a new shortcut
ne: नयाँ छोटकरी टाइप गर्नुहोस्

en: Type a new shortcut, or press Backspace to clear
ne: नयाँ छटकरी टाइप गर्नुहोस्, वा काली गर्नका लागि ब्याकस्पेस थिच्नुहोस्

en: Typeface bold
ne: टाइपफेस बाक्लो

en: Typeface italic
ne: टाइपफेस छड्के

en: Typeface slanted
ne: टाइपफेस तेर्सो

en: Typeface type
ne: टाइपफेस प्रकार

en: URL
ne: यूआरएल (URL)

en: Unbreakable text
ne: विच्छेद गर्न अयोग्य पाठ

en: Underlined text style
ne: अधोरेखा गरिएको पाठ शैली

en: Undo the last action
ne: अन्तिम कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउनुहोस्

en: Unexpected error: %s
ne: अनपेक्षित त्रुटि: %s

en: Unicode
ne: युनिकोड

en: Unicode (UTF-8)
ne: युनिकोड (UTF-8)

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Unordered list
ne: क्रमबद्ध नगरिएको सूची

en: Unsaved Document %d
ne: बचत नगरिएको %d कागजात

en: Untitled documents only
ne: शिर्षक बिहिन कागजातहरू मात्र

en: Up
ne: माथि

en: Use %s highlight mode
ne: %s हाइलाइट मोड प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use Default Font
ne: पूर्वनिर्धारित फन्ट प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use image map
ne: छवि माचित्र प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use the _selected format
ne: चयन गरिएको ढाँचा प्रयोग गर्नुहोस्

en: User dictionary:
ne: प्रयोगकर्ता डाइरेक्टरी:

en: Value
ne: मान

en: Value interpretation
ne: मान व्याख्या

en: Variable or program argument
ne: चल वा कार्यक्रम तर्क

en: Vertical cell alignment
ne: ठाडो कक्ष पङ्क्तिबद्धता

en: Vertical space
ne: ठाडो खालीस्थान

en: Vertical space (deprecated)
ne: ठाडो खालीस्थान (छोडिएको)

en: Vietnamese
ne: भियतनामी

en: View
ne: दृश्य

en: View folder in file manager
ne: फाइल प्रबन्धकमा फोल्डर हेर्नुहोस्

en: Visited link color
ne: हेरिएको लिङ्क रङ

en: Visited link color (deprecated)
ne: हेरिएको लिङ्क रङ (छोडिएको)

en: Western
ne: पश्चिमी

en: Whether pluma should create backup copies for the files it saves. You can set the backup file extension with the "Backup Copy Extension" option.
ne: pluma ले यसले बचत गर्ने फाइलहरूका लागि जगेडा प्रतिलिपि सिर्जना गर्नुपर्दछ या पर्दैन । तपाईँले "जगेडा प्रतिलिपि विस्तार" विकल्पसँग जगेडा फाइल विस्तार सेट गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: Whether pluma should display line numbers in the editing area.
ne: pluma ले सम्पादित क्षेत्रमा लाइन सङ्ख्याहरू प्रदर्शन गर्नुपर्दछ या पर्दैन ।

en: Whether pluma should display the right margin in the editing area.
ne: pluma ले सम्पादन क्षेत्रमा दायाँ सिमान्त प्रदर्शन गर्नु पर्दछ या पर्दैन ।

en: Whether pluma should enable syntax highlighting.
ne: plumaले वाक्य संरचना हाइलाइट गर्ने सक्षम पार्नु पर्दछ या पर्दैन ।

en: Whether pluma should highlight all the occurrences of the searched text.
ne: pluma ले खोजी पाठको सबै घटनाहरू हाइलाइट गर्नु पर्दछ या पर्दैन ।

en: Whether pluma should highlight the current line.
ne: pluma ले हालको लाइन हाइलाइट गर्नु पर्दछ या पर्दैन ।

en: Whether pluma should include a document header when printing documents.
ne: कागजात मुद्रण गर्दा pluma ले कागजात हेडर समाविष्ट गर्नु पर्दछ या पर्दैन ।

en: Whether pluma should insert spaces instead of tabs.
ne: pluma ले ट्याबहरूको सट्टा खालीस्थान घुसाउनु पर्दछ या पर्दैन ।

en: Whether pluma should print syntax highlighting when printing documents.
ne: कागजात मुद्रण गर्दा pluma ले वाक्य संरचना हाइलाइट मुद्रण गर्नुपर्दछ या पर्दैन ।

en: Whether pluma should restore the previous cursor position when a file is loaded.
ne: फाइल लोड गरिएको बेला pluma ले अघिल्लो कर्सर स्थिति पुन: भण्डारण गर्नु पर्दछ या पर्दैन ।

en: Whether the bottom panel at the bottom of editing windows should be visible.
ne: सम्पादन सञ्झ्यालको तलतिर बटम प्यानल दृश्यात्मक हुनुपर्दछ या पर्दैन ।

en: Whether the status bar at the bottom of editing windows should be visible.
ne: सम्पादन सञ्झ्यालको तलतिर वस्तुस्थिति पट्टी दृश्यात्मक हुनुपर्दछ या पर्दैन ।

en: Whether the toolbar should be visible in editing windows.
ne: सम्पादन सञ्झ्यालमा उपकरणपट्टी दृश्यात्मक हुनुपर्दछ या पर्दैन ।

en: Whether to use the system's default fixed width font for editing text instead of a font specific to pluma. If this option is turned off, then the font named in the "Editor Font" option will be used instead of the system font.
ne: पाठ सम्पादनका लागि pluma मा निर्दिष्ट फन्टको सट्टामा प्रणालीको पूर्वनिर्धारित स्थिर चौडाइ फन्ट प्रयोग गर्नुपर्दछ या पर्दैन । यदि यो विकल्प बन्द गरिएको छ भने "सम्पादक फन्ट" मा फन्ट नामाकरण विकल्प प्रणाली फन्टको सट्टामा प्रयोग गरिनेछ ।

en: Width
ne: चौडाइ

en: Windows
ne: विन्डोज

en: Words
ne: शब्दहरू

en: Writable VFS schemes
ne: लेखनयोग्य VFS योजनाहरू

en: XHTML 1.0 - Tags
ne: XHTML १.० - ट्यागहरू

en: XSLT - Axes
ne: XSLT - अक्षहरू

en: XSLT - Elements
ne: XSLT - तत्वहरू

en: XSLT - Functions
ne: XSLT - प्रकार्यहरू

en: XUL - Tags
ne: XUL - ट्यागहरू

en: You are trying to save the file on a read-only disk. Please check that you typed the location correctly and try again.
ne: तपाईँले पढ्ने मात्र डिस्कमा फाइल बचत गर्न प्रयास गरिरहनु भएको छ । कृपया तपाईँले स्थान सही तरिकाले टाइप गर्नुभएको जाँच गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: You do not have the permissions necessary to open the file.
ne: यो फाइल खोल्न तपाईँसँग आवश्यक अनुमतिहरू छैनन् ।

en: You do not have the permissions necessary to save the file. Please check that you typed the location correctly and try again.
ne: यो फाइल बचत गर्न तपाईँसँग आवश्यक अनुमतिहरू छैन । कृपया तपाईँले टाइप गर्नुभएको स्थान ठीकसँग जाँच गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: You must be inside a word to run this command
ne: यो आदेश चलाउन तपाईँ शब्द भित्र हुनुपर्दछ

en: Zoom 1:1
ne: जुम १:१

en: Zoom the page in
ne: पृष्ठ जुम बढाउनुहोस्

en: Zoom the page out
ne: पृष्ठको जुम घटाउनुहोस्

en: Zoom to fit the whole page
ne: पूरा पृष्ठ मिलाउन जुम गर्नुहोस्

en: _About
ne: बारेमा

en: _Add
ne: थप्नुहोस्

en: _Add...
ne: थप्नुहोस्...

en: _Applicability:
ne: व्यबहारिक्ता:

en: _Autocheck Spelling
ne: हिज्जे स्वतः जाँच गर्नुहोस्

en: _Autosave files every
ne: हरेक फाइललाई स्वत बचत गर्नुहोस

en: _Body:
ne: बडी:

en: _Bottom Pane
ne: तलको फलक

en: _Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: _Cancel Logout
ne: लगआउट रद्द गर्नुहोस्

en: _Clear Highlight
ne: हाइलाइट खाली गर्नुहोस्

en: _Close All
ne: सबै बन्द गर्नुहोस्

en: _Close Preview
ne: पूर्वावलोकन बन्द गर्नुहोस्

en: _Contents
ne: सामग्री

en: _Copy
ne: प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: _Delete
ne: _मेट्नुहोस्

en: _Description
ne: वर्णन

en: _Display line numbers
ne: लाइन नम्बर प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: _Document Statistics
ne: कागजात तथ्याङ्क

en: _Documents
ne: कागजातहरू

en: _Drop targets:
ne: लक्ष्यहरू छोड्नुहोस्:

en: _Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: _Edit:
ne: सम्पादन गर्नुहोस्:

en: _Enable automatic indentation
ne: स्वाचालित इण्डेन्टेसन सक्षम पार्नुहोस्

en: _Encoding
ne: सङ्केतन

en: _File
ne: फाइल

en: _Filter
ne: फिल्टर

en: _Find...
ne: फेला पार्नुहोस्...

en: _Fullscreen
ne: पूरा पर्दा

en: _Help
ne: मद्दत

en: _Highlight Mode
ne: हाइलाइट मोड

en: _Ignore
ne: उपेक्षा गर्नुहोस्

en: _Ignore All
ne: सबै उपेक्षा गर्नुहोस्

en: _Ignore case
ne: केस उपेक्षा गर्नुहोस्

en: _Incremental Search...
ne: बढोत्तरीत खोजी...

en: _Input:
ne: आगत:

en: _Insert
ne: घुसाउनुहोस्

en: _Invert Case
ne: केस उल्टाउनुहोस्

en: _Line numbers:
ne: लाइन नम्बर:

en: _Match Case
ne: केस मिलाउनुहोस्

en: _Match Filename
ne: फाइल नाम मिलाउनुहोस्

en: _Match case
ne: केस मिलाउनुहोस्

en: _More...
ne: अरू...

en: _Move to New Window
ne: नयाँ सञ्झ्यालमा सार्नुहोस्

en: _New
ne: नयाँ

en: _New Folder
ne: नयाँ फोल्डर

en: _Next Document
ne: पछिल्लो कागजात

en: _Next Location
ne: पछिल्लो स्थान

en: _Number every
ne: हरेक नम्बर

en: _Open
ne: खोल्नुहोस्

en: _Open terminal here
ne: यहाँ टर्मिनल खोल्नुहोस्

en: _Open...
ne: खोल्नुहोस्...

en: _Output:
ne: निर्गत:

en: _Paste
ne: टाँस्नुहोस्

en: _Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: _Previous Document
ne: अघिल्लो कागजात

en: _Previous Location
ne: अघिल्लो स्थान

en: _Print...
ne: मुद्रण गर्नुहोस्...

en: _Prompt for a format
ne: ढाँचाका लागि प्रवर्धन गर्नुहोस्

en: _Quit
ne: अन्त्य गर्नुहोस्

en: _Redo
ne: रिडू गर्नुहोस्

en: _Reload
ne: पुन:लोड गर्नुहोस्

en: _Rename
ne: पुन: नामाकरण गर्नुहोस्

en: _Replace
ne: बदल्नुहोस्

en: _Replace...
ne: प्रतिस्थापन गर्नुहोस्...

en: _Restore Default Fonts
ne: पूर्वनिर्धारित फन्टहरू पुन: भण्डारण गर्नुहोस्

en: _Retry
ne: पुन: प्रयास गर्नुहोस्

en: _Reverse order
ne: क्रम उल्टाउनुहोस्

en: _Revert
ne: उल्टाउनुहोस्

en: _Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: _Save All
ne: सबै बचत गर्नुहोस्

en: _Save:
ne: बचत गर्नुहोस्:

en: _Search
ne: खोजी

en: _Search for:
ne: यसका लागि खोजी गर्नुहोस्:

en: _Set root to active document
ne: कागजात सक्रिय पार्न मूल सेट गर्नुहोस्

en: _Shortcut Key:
ne: छोटकरी कुञ्जी:

en: _Snippets:
ne: स्निपेटहरू:

en: _Sort
ne: क्रमबद्ध गर्नुहोस्

en: _Spelling Suggestions...
ne: हिज्जे सुझाव...

en: _Statusbar
ne: स्थितिपट्टी

en: _Suggestions:
ne: सुझाव:

en: _Tab trigger:
ne: ट्याब ट्रिगर:

en: _Tab width:
ne: ट्याब चौडाइ:

en: _Title Case
ne: शिर्षक केस

en: _Toolbar
ne: उपकरणपट्टी

en: _Tools
ne: उपकरणहरू

en: _Tools:
ne: उपकरणहरू:

en: _Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुहोस्

en: _Update
ne: अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: _Use custom format
ne: अनुकुलन ढाँचा प्रयोग गर्नुहोस्

en: _Use the system fixed width font (%s)
ne: प्रणाली स्थिर चौडाइ (%s) फन्ट प्रयोग गर्नुहोस्

en: _View
ne: दृष्य

en: _View Folder
ne: फोल्डर हेर्नुहोस्

en: _Wrap Around
ne: वरिपरि बेर्नुहोस्

en: _Wrap around
ne: वरिपरि बेर्नुहोस्

en: _minutes
ne: मिनेट

en: ancestor
ne: पूर्वज

en: ancestor-or-self
ne: पूर्वज-वा-स्वयं

en: attribute
ne: विशेषता

en: child
ne: शाखा

en: columns
ne: स्तम्भ

en: descendant
ne: सन्तति

en: descendant-or-self
ne: सन्तति-वा-स्वयं

en: directory
ne: डाइरेक्टरी

en: false
ne: गलत

en: file
ne: फाइल

en: following
ne: पछिल्ला

en: following-sibling
ne: पछिल्ला-सिब्लिङ

[ctx: language]
en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: lines
ne: लाइन

en: of
ne: को

en: page
ne: पृष्ठ

en: parent
ne: प्रमूल

en: pluma cannot handle %s locations in write mode. Please check that you typed the location correctly and try again.
ne: pluma ले %s स्थानहरू लेखन मोडमा ह्याण्डल गर्न सक्दैन । कृपया तपाईँले टाइप गर्नुभएको स्थान ठीकसँग जाँच गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: pluma cannot handle %s locations.
ne: pluma ले %s स्थानहरू ह्याण्डल गर्न सक्दैन ।

en: pluma cannot handle this location in write mode. Please check that you typed the location correctly and try again.
ne: pluma ले यो स्थान लेखन मोडमा ह्याण्डल गर्न सकिँदैन । कृपया तपाईँले टाइप गर्नुभएको स्थान ठीकसँग जाँच गर्नुहोस् र फेरि प्रयास गर्नुहोस् ।

en: pluma cannot handle this location.
ne: pluma ले यो स्थान ह्याण्डल गर्न सक्दैन ।

en: pluma opened this instance of the file in a non-editable way. Do you want to edit it anyway?
ne: pluma ले फाइलको यो दृष्टान्त सम्पादनअयोग्य तरिकामा खोल्यो । तपाईँ जसरी पनि यसलाई सम्पादन गर्न चाहनुहुन्छ?

en: preceding
ne: अघिल्ला

en: preceding-sibling
ne: अघिल्ला-सिब्लिङ

en: rows
ne: पङ्क्ति

en: self
ne: स्वयं

en: true
ne: ठीक

en: word
ne: शब्द
