appstream - en to nl translation catalogue (591 entries)

en: '%s' command
nl: Opdracht '%s'

en: (Alias: '%s')
nl: (alias: ‘%s’)

en: A <description/> tag must not be localized in metainfo files (upstream metadata). Localize the individual paragraphs instead.
nl: Een <description/>-label moet niet in metainfo-bestanden (upstream-metadata) gelokaliseerd worden. Lokaliseer in plaats daarvan de paragrafen afzonderlijk.

en: A `keywords` tag must not be localized in metainfo files (upstream metadata). Localize the individual keyword entries instead.
nl: Een `keywords`-tag mag niet worden gelokaliseerd in metainfo-bestanden (upstream-metagegevens). Lokaliseer in plaats daarvan de afzonderlijke trefwoorden.

en: A `requires` or `recommends` item requires a value to denote a valid relation.
nl: Een `requires`- of `recommends`-deel vereist een waarde om een geldige relatie aan te duiden.

en: A comma-separated list of component-IDs to accept.
nl: Door komma's gescheiden lĳst van te aanvaarden component-ID's.

en: A comma-separated list of custom keys that should be propagated to the output data.
nl: Een door komma's gescheiden lijst met aangepaste sleutels die moeten worden doorgegeven aan de uitvoergegevens.

en: A key can only be used once.
nl: Een sleutel kan maar één keer gebruikt worden.

en: A metadata source group with the name '%s' does not exist!
nl: Metagegevensbrongroep met de naam ‘%s’ bestaat niet!

en: A screenshot must contain at least one image or video in order to be useful. Please add an <image/> to it.
nl: Een scherm­afdruk moet ten minste één afbeelding of video bevatten om nuttig te zĳn. Gelieve er een <image/> aan toe te voegen.

en: A screenshot must contain either images or videos, but not both at the same time. Please use this screenshot exclusively for either static images or for videos.
nl: Een screenshot moet afbeeldingen of video’s, maar niet allebei tegelijk. Gelieve gebruik deze screenshot voor statische afbeeldingen of video’s exclusief.

en: A screenshot must have at least one image that has a scaling factor of 1.
nl: Een scherm­afdruk moet minimaal één afbeelding bevatten met een schaal­factor van 1.

en: A screenshot must have at least one untranslated image of type `source`.
nl: Een schermafdruk moet minimaal één onvertaalde afbeelding van het type `source` bevatten.

en: A web URL was expected for this value.
nl: Een web-URL werd verwacht voor deze waarde.

en: ALL
nl: ALLE

en: Ability to spend real money in-app
nl: Mogelĳkheid om echt geld uit te geven in de app

en: Add-ons
nl: Extensies

en: Adults Only
nl: Enkel volwassenen

en: Affero General Public License v1.0 only
nl: Affero General Public License v1.0

en: Affero General Public License v1.0 or later
nl: Affero General Public License v1.0 of hoger

en: Also show pedantic hints.
nl: Ook pedante tips weergeven.

en: An URL of this type has already been defined.
nl: Er is al een URL van dit type gedefinieerd.

en: An `extends` tag is specified, but the component is not of type `addon`, `localization` or `repository`.
nl: Een `extends`-tag wordt gespecificeerd, maar het onderdeel is niet van type `addon`, `localization` of `repository`.

en: An utility to work with AppStream metadata
nl: Een hulpmiddel om te werken met AppStream-metagegevens

en: AppStream CLI
nl: AppStream-CLI

en: AppStream CLI tool version: %s
    AppStream library version: %s
nl: AppStream-CLI-hulpmiddelversie: %s
    AppStream-bibliotheekversie: %s

en: AppStream Status:
nl: AppStream-status:

en: AppStream command-line interface
nl: AppStream-opdrachtregelinterface

en: AppStream descriptions support only a limited set of tags to format text: Paragraphs (<p/>) and lists (<ul/>, <ol/>). This description markup contains an invalid XML tag that would not be rendered correctly in applications supporting the metainfo specification.
nl: AppStream-omschrijvingen ondersteunen een beperkte set van labels om tekst op te maken: paragrafen (<p/>) en lijsten (<ul/>, <ol/>). Deze omschrijvingsopmaak bevat een ongeldige XML-label die verkeerd gerendeerd zou worden door apps die de metainfo-specificatie ondersteunen.

en: AppStream is a metadata specification which permits software components to provide information about themselves to automated systems and end-users before the software is actually installed. The AppStream project provides facilities to easily access and transform this metadata, as well as a few additional services for building feature-rich software centers and similar applications that make use of software metadata.
nl: AppStream is een specificatie voor metagegevens waarmee softwarecomponenten informatie over zichzelf kunnen verstrekken aan geautomatiseerde systemen en eindgebruikers voordat de software daadwerkelĳk is geïnstalleerd. Het AppStream-project biedt faciliteiten om deze metagegevens gemakkelĳk te ontsluiten en te transformeren, alsmede enkele aanvullende diensten voor het bouwen van functierĳke softwarecentra en soortgelĳke apps die gebruik maken van software-metagegevens.

en: AppStream version: %s
nl: AppStream-versie: %s

en: Assume the input file is in the selected format ('yaml', 'text' or 'markdown').
nl: Aannemen dat het invoerbestand het geselecteerde formaat heeft (‘yaml’, ‘text’ of ‘markdown’)

en: Augmenting existing desktop-entry file '%s' with data from '%s'.
nl: Uitbreiding de bestaande desktop-bestand ‘%s’ met gegevens uit ‘%s’.

en: Automatically selected '%s' as data output location.
nl: ‘%s’ automatisch geselecteerd als gegevensuitvoerlocatie

en: Binaries
nl: Uitvoerbare bestanden

en: Brief artistic nudity
nl: Korte artistieke naaktheid

en: Bundle
nl: Bundel

en: Cache location '%s' is not writable.
nl: Cache-locatie ‘%s’ is niet schrĳfbaar.

en: Camera for input control found.
nl: Camera voor invoerbediening gevonden

en: Can not override issue tag: %s
nl: Kan probleem-tag niet overschrĳven: %s

en: Can not process invalid directory
nl: Kan ongeldige map niet verwerken

en: Canonical ID
nl: Algemene ID

en: Cartoon characters in aggressive conflict
nl: Cartoon-personages in agressief conflict

en: Cartoon characters in unsafe situations
nl: Cartoon-personages in onveilige situaties

en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: Category of Addons]
en: Fonts
nl: Lettertypen

[ctx: Category of Addons]
en: Input Sources
nl: Invoerbronnen

[ctx: Category of Addons]
en: Language Packs
nl: Taalpakketten

[ctx: Category of Addons]
en: Localization
nl: Lokalisering

[ctx: Category of AudioVideo]
en: Audio Creation & Editing
nl: Audiocreatie en -bewerking

[ctx: Category of AudioVideo]
en: Featured
nl: Uitgelicht

[ctx: Category of AudioVideo]
en: Music Players
nl: Muziekspelers

[ctx: Category of Communication]
en: Chat
nl: Chatten

[ctx: Category of Communication]
en: Featured
nl: Uitgelicht

[ctx: Category of Communication]
en: News
nl: Nieuws

[ctx: Category of Communication]
en: Web Browsers
nl: Webbrowsers

[ctx: Category of Development]
en: Debuggers
nl: Foutopsporingshulpmiddelen

[ctx: Category of Development]
en: Featured
nl: Uitgelicht

[ctx: Category of Development]
en: IDEs
nl: IDE's

[ctx: Category of Education]
en: Astronomy
nl: Astronomie

[ctx: Category of Education]
en: Chemistry
nl: Scheikunde

[ctx: Category of Education]
en: Featured
nl: Uitgelicht

[ctx: Category of Education]
en: Languages
nl: Talen

[ctx: Category of Education]
en: Math
nl: Wiskunde

[ctx: Category of Games]
en: Action
nl: Actie

[ctx: Category of Games]
en: Adventure
nl: Avontuur

[ctx: Category of Games]
en: Blocks
nl: Blokken

[ctx: Category of Games]
en: Board
nl: Bord

[ctx: Category of Games]
en: Card
nl: Kaart

[ctx: Category of Games]
en: Emulators
nl: Emulatoren

[ctx: Category of Games]
en: Featured
nl: Uitgelicht

[ctx: Category of Games]
en: Kids
nl: Kinderen

[ctx: Category of Games]
en: Logic
nl: Logisch

[ctx: Category of Games]
en: Role Playing
nl: Rollenspellen

[ctx: Category of Games]
en: Sports
nl: Sport

[ctx: Category of Games]
en: Strategy
nl: Strategie

[ctx: Category of Graphics]
en: 3D Graphics
nl: 3D-graphics

[ctx: Category of Graphics]
en: Featured
nl: Uitgelicht

[ctx: Category of Graphics]
en: Photography
nl: Fotografie

[ctx: Category of Graphics]
en: Scanning
nl: Scannen

[ctx: Category of Graphics]
en: Vector Graphics
nl: Vectorafbeeldingen

[ctx: Category of Graphics]
en: Viewers
nl: Weergevers

[ctx: Category of Office]
en: Calendar
nl: Agenda

[ctx: Category of Office]
en: Featured
nl: Uitgelicht

[ctx: Category of Office]
en: Finance
nl: Financiën

[ctx: Category of Office]
en: Word Processor
nl: Tekstverwerkers

[ctx: Category of Science]
en: Artificial Intelligence
nl: Kunstmatige intelligentie

[ctx: Category of Science]
en: Astronomy
nl: Astronomie

[ctx: Category of Science]
en: Chemistry
nl: Scheikunde

[ctx: Category of Science]
en: Featured
nl: Uitgelicht

[ctx: Category of Science]
en: Math
nl: Wiskunde

[ctx: Category of Science]
en: Robotics
nl: Robotica

[ctx: Category of Utility]
en: Featured
nl: Uitgelicht

[ctx: Category of Utility]
en: File System
nl: Bestandssysteem

[ctx: Category of Utility]
en: Security
nl: Veiligheid

[ctx: Category of Utility]
en: System Monitoring
nl: Systeemmonitoring

[ctx: Category of Utility]
en: Terminal Emulators
nl: Terminalemulators

[ctx: Category of Utility]
en: Text Editors
nl: Tekstbewerkers

en: Characters in aggressive conflict easily distinguishable from reality
nl: Personages in agressief conflict, gemakkelĳk te onderscheiden van de werkelijkheid

en: Characters in unsafe situations easily distinguishable from reality
nl: Personages in onveilige situaties, gemakkelĳk te onderscheiden van de werkelĳkheid

en: Chassis compatibility check for: %s
nl: Compatibiliteitscheck voor : %s

en: Check license string for validity and print details about it.
nl: Controleer of de licentie­tekenreeks geldig is en druk er details over af.

en: Checking for the latest application version
nl: Controleren op de nieuwste app-versie

en: Command '%s' is unknown. Run '%s --help' for a list of available commands.
nl: Opdracht ‘%s’ is onbekend. Voer ‘%s --help’ uit voor een lijst met beschikbare opdrachten.

en: Communication & News
nl: Communicatie en nieuws

en: Compare two version numbers.
nl: Vergelĳk twee versienummers.

en: Compatible
nl: Compatibel

en: Component
nl: Onderdeel

en: Component '%s' has no installation candidate.
nl: Het onderdeel '%s' bevat geen installatie-kandidaat.

en: Compose AppStream metadata catalog from directory trees.
nl: AppStream-metagegevenscatalogus samenstellen uit mapbomen

en: Compose failed: %s
nl: Compose mislukt: %s

en: Compose operation failed to execute: %s
nl: Compose-handeling kon niet worden uitgevoerd: %s

en: Composing metadata...
nl: Metagegevens samenstellen…

en: Compulsory for
nl: Verplicht voor

en: Consider using a secure (HTTPS) URL for the remote icon link.
nl: Overwegen te gebruiken een beveiligde (HTTPS) URL voor de link naar het externe pictogram.

en: Consider using a secure (HTTPS) URL for this web link.
nl: Overweeg om een beveiligde (HTTPS-) URL te gebruiken voor deze weblink.

en: Consider using a secure (HTTPS) URL to reference this screenshot image or video.
nl: Overweeg een beveiligde (HTTPS) URL te gebruiken om naar deze scherm­afdruk-afbeelding of -video te verwĳzen.

en: Console interface available.
nl: Console-interface beschikbaar

en: Convert a YAML or text NEWS file into metainfo releases.
nl: Converteer een YAML- of tekst-NEWS-bestand naar metainfo-uitgaven.

en: Convert metadata catalog XML to YAML or vice versa.
nl: Metagegevenscatalogus converteren van XML naar YAML of andersom

en: Could not find component providing '%s::%s'.
nl: Het onderdeel dat '%s::%s' bevat kan niet worden gevonden.

en: Create a desktop-entry file from a metainfo file.
nl: Desktop-entry-bestand aanmaken vanuit een metainfo-bestand

en: Create a template for a metainfo file (to be filled out by the upstream project).
nl: Creëer een sjabloon voor een metainformatie-bestand (kan worden ingevuld door een upstream-project).

en: Creating new desktop-entry file '%s' using data from '%s'
nl: Nieuw bureaubladbestand ‘%s’ wordt aangemaakt met behulp van gegevens uit ‘%s’

en: D-Bus Session Services
nl: D-Bus-sessiediensten

en: D-Bus System Services
nl: D-Bus-systeemdiensten

en: Data from locally installed software
nl: Gegevens van lokaal geïnstalleerde software

en: Dead human remains that are exposed to the elements
nl: Dode menselijke resten die zijn blootgesteld aan de elementen

en: Default Screenshot URL
nl: Standaard schermafbeelding-URL

en: Default metadata format (valid values are 'xml' and 'yaml').
nl: Standaard­formaat van meta­gegevens (geldige waarden zĳn ‘xml’ en ‘yaml’).

en: Depictions of bloodshed and the mutilation of body parts
nl: Afbeeldingen van bloedvergieten en verminking van lichaamsdelen

en: Depictions of modern-day human desecration
nl: Afbeeldingen van hedendaagse menselĳke ontheiliging

en: Depictions of modern-day slavery
nl: Afbeeldingen van hedendaagse slavernĳ

en: Depictions of or references to historical desecration
nl: Afbeeldingen van of verwĳzingen naar historische ontheiliging

en: Depictions of or references to historical slavery
nl: Afbeeldingen van of verwĳzingen naar historische slavernĳ

en: Depictions of realistic characters in aggressive conflict
nl: Afbeeldingen van realistische personages in een agressief conflict

en: Description
nl: Omschrĳving

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Developer Tools
nl: Ontwikkelaarshulpmiddelen

en: Devices with Modaliases
nl: Apparaten met modaliassen

en: Direct references to adultery
nl: Directe verwĳzingen naar overspel

en: Direct references to prostitution
nl: Directe verwĳzingen naar prostitutie

en: Discrimination designed to cause emotional harm
nl: Discriminatie bedoeld om emotionele schade te veroorzaken

en: Display size is sufficient for this software.
nl: De schermgrootte is voldoende voor deze software.

en: Display status information about available AppStream metadata.
nl: Statusinformatie weergeven over beschikbare AppStream-metagegevens.

en: Do not use network access.
nl: Geen netwerkverbinding gebruiken.

en: Don't show colored output.
nl: Niet-gekleurde uitvoer weergeven

en: Dump raw XML metadata for a component matching the ID.
nl: Onbewerkte XML-metagegevens dumpen voor een onderdeel dat overeenkomt met het ID.

en: ERROR
nl: FOUT

en: Early Childhood
nl: Vroege jeugd

en: Education
nl: Educatie

en: Enable profiling
nl: Profilering inschakelen

en: Enforce a cache refresh.
nl: Een cache-verversing forceren.

en: Enumerations must only have list items (<li/>) as children.
nl: Opsommingen moeten alleen lĳst­onderdelen (<li/>) als onder­liggende elementen hebben.

en: Error while loading the metadata pool: %s
nl: Er is een fout opgetreden tĳdens het laden van de metagegevens-pool: %s

en: Error while reading some data from the desktop-entry file.
nl: Fout bij het lezen van bepaalde gegevens uit het desktopbestand.

en: Errors were raised during this compose run:
nl: Er zijn fouten opgetreden tĳdens deze compose-run:

en: Everyone
nl: Iedereen

en: Everyone 10+
nl: Iedereen ouder dan 10

en: Explicit discrimination based on gender, sexuality, race or religion
nl: Expliciete discriminatie op grond van geslacht, seksualiteit, ras of godsdienst

en: Explicit nudity involving visible sexual organs
nl: Expliciete naaktheid waarbĳ zichtbare geslachts­organen betrokken zĳn

en: Explicit references to specific brands or trademarked products
nl: Expliciete verwĳzingen naar specifieke merken of producten met een handelsmerk

en: Extends
nl: Breidt uit

en: Failed to compose AppStream metadata
nl: Kan AppStream-metagegevens niet samenstellen

en: Failed to download due to server limit
nl: Downloaden mislukt door serverlimiet

en: Failed to download file: %s
nl: Bestand downloaden mislukt: %s

en: Failed to download release metadata.
nl: Downloaden van uitgavemetagegevens mislukt.

en: Failed to parse arguments
nl: Argumenten parsen mislukt

en: File '%s' does not exist.
nl: Bestand ‘%s’ bestaat niet

en: Flashed Firmware
nl: Geflashte firmware

en: Flatpak was not found! Please install it to continue.
nl: Flatpak is niet gevonden! Installeer het om door te gaan.

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: For videos, only the WebM and Matroska (.mkv) container formats are currently supported. The file extension of the referenced video does not belong to either of these formats.
nl: Voor video’s zijn nu enkel de WebM en Matroska (.mkv) containerformaten ondersteund. De bestandsextensie van de gerefereerde video behoort tot geen van beide formaten.

en: Format of the generated report (valid values are 'text' and 'yaml').
nl: Formaat van het gegenereerde rapport (geldige waarden zijn ‘text’ en ‘yaml’)

en: Found hardware that is supported by this software: '%s'
nl: Door software ondersteunde hardware gevonden: ‘%s’

en: Found supported software component '%s'.
nl: Ondersteunde softwarecomponent ‘%s’ gevonden

en: Found: %s - Allowed: %s
nl: Gevonden: %s - Toegestaan: %s

en: Free and Open Source
nl: Vrĳ en open-bron

en: GNOME (Dark)
nl: GNOME (donker)

en: GNU Affero General Public License v3.0 only
nl: GNU Affero General Public License v3.0

en: GNU Affero General Public License v3.0 or later
nl: GNU Affero General Public License v3.0 of hoger

en: GNU Free Documentation License v1.1 only
nl: GNU Free Documentation License v1.1

en: GNU Free Documentation License v1.1 only - invariants
nl: GNU Free Documentation License v1.1 - invarianten

en: GNU Free Documentation License v1.1 only - no invariants
nl: GNU Free Documentation License v1.1 - geen invarianten

en: GNU Free Documentation License v1.1 or later
nl: GNU Free Documentation License v1.1 of hoger

en: GNU Free Documentation License v1.1 or later - invariants
nl: GNU Free Documentation License v1.1 of hoger - invarianten

en: GNU Free Documentation License v1.1 or later - no invariants
nl: GNU Free Documentation License v1.1 of hoger - geen invarianten

en: GNU Free Documentation License v1.2 only
nl: GNU Free Documentation License v1.2

en: GNU Free Documentation License v1.2 only - invariants
nl: GNU Free Documentation License v1.2 - invarianten

en: GNU Free Documentation License v1.2 only - no invariants
nl: GNU Free Documentation License v1.2 - geen invarianten

en: GNU Free Documentation License v1.2 or later
nl: GNU Free Documentation License v1.2 of hoger

en: GNU Free Documentation License v1.2 or later - invariants
nl: GNU Free Documentation License v1.2 of nieuwer - invarianten

en: GNU Free Documentation License v1.2 or later - no invariants
nl: GNU Free Documentation License v1.2 of nieuwer - geen invarianten

en: GNU Free Documentation License v1.3 only
nl: GNU Free Documentation License v1.3

en: GNU Free Documentation License v1.3 only - invariants
nl: GNU Free Documentation License v1.3 - invarianten

en: GNU Free Documentation License v1.3 only - no invariants
nl: GNU Free Documentation License v1.3 - geen invarianten

en: GNU Free Documentation License v1.3 or later
nl: GNU Free Documentation License v1.3 of hoger

en: GNU Free Documentation License v1.3 or later - invariants
nl: GNU Free Documentation License v1.3 of nieuwer - invarianten

en: GNU Free Documentation License v1.3 or later - no invariants
nl: GNU Free Documentation License v1.3 of nieuwer - geen invarianten

en: GNU General Public License v1.0 only
nl: GNU General Public License v1.0

en: GNU General Public License v1.0 or later
nl: GNU General Public License v1.0 of hoger

en: GNU General Public License v2.0 only
nl: GNU General Public License v2.0

en: GNU General Public License v2.0 or later
nl: GNU General Public License v2.0 of hoger

en: GNU General Public License v3.0 only
nl: GNU General Public License v3.0

en: GNU General Public License v3.0 or later
nl: GNU General Public License v3.0 of hoger

en: GNU Lesser General Public License v2.1 only
nl: GNU Lesser General Public License v2.1

en: GNU Lesser General Public License v2.1 or later
nl: GNU Lesser General Public License v2.1 of nieuwer

en: GNU Lesser General Public License v3.0 only
nl: GNU Lesser General Public License v3.0

en: GNU Lesser General Public License v3.0 or later
nl: GNU Lesser General Public License v3.0 of nieuwer

en: GNU Library General Public License v2 only
nl: GNU Library General Public License v2

en: GNU Library General Public License v2 or later
nl: GNU Library General Public License v2 of nieuwer

en: Gambling on random events using tokens or credits
nl: Gokken op willekeurige gebeurtenissen met munten of kredieten

en: Gambling using real money
nl: Gokken met echt geld

en: Gambling using “play” money
nl: Gokken met speelgeld

en: Gamepad found.
nl: Controller gevonden

en: Games
nl: Spellen

en: General
nl: Algemeen

en: Generate the output in the selected format ('yaml', 'text' or 'markdown').
nl: Uitvoer genereren in het geselecteerde formaat (‘yaml’, ‘text’ of ‘markdown’)

en: Get information about a component by its ID.
nl: Informatie verkrĳgen over een onderdeel door de id.

en: Graphic depictions of desecration of human bodies
nl: Grafische afbeeldingen van ontheiliging van menselĳke lichamen

en: Graphic depictions of modern-day desecration
nl: Grafische afbeeldingen van hedendaagse ontheiliging

en: Graphic depictions of modern-day slavery
nl: Grafische afbeeldingen van hedendaagse slavernĳ

en: Graphic depictions of the act of adultery
nl: Grafische afbeeldingen van overspel

en: Graphic depictions of the act of prostitution
nl: Grafische afbeeldingen van prostitutie

en: Graphic sexual behavior
nl: Grafisch seksueel gedrag

en: Graphic sexual behavior between people of the same gender
nl: (deze vertaling is weggelaten wegens discriminatie)

en: Graphic violence easily distinguishable from reality
nl: Grafisch geweld gemakkelĳk te onderscheiden van de werkelĳkheid

en: Graphic violence involving cartoon characters
nl: Grafisch geweld met cartoon-personages

en: Graphic violence involving realistic characters
nl: Grafisch geweld met realistische personages

en: Graphics & Photography
nl: Grafisch en fotografie

en: Graphics tablet found.
nl: Teken-tablet gevonden

en: Group
nl: Groep

en: Handset
nl: Smartphone

en: Homepage
nl: Website

en: Icon
nl: Pictogram

en: Iconsets
nl: Pictogrammensets

en: Identifier
nl: ID

en: Incompatible
nl: Incompatibel

en: Indirect references to adultery
nl: Indirecte verwĳzingen naar overspel

en: Indirect references to homosexuality
nl: (deze vertaling is weggelaten wegens discriminatie)

en: Indirect references to prostitution
nl: Indirecte verwĳzingen naar prostitutie

en: Install a metadata file into the right location.
nl: Installeer een metagegevensbestand in de juiste locatie.

en: Install software matching the component-ID.
nl: Installeer software die overeen komt met de onderdeel-id.

en: Install the file for the current user, instead of globally.
nl: Installeer het bestand voor de huidige gebruiker, in plaats van globaal.

en: Internal ID
nl: Interne ID

en: Invalid number of parameters
nl: Ongeldig aantal argumenten

en: Invalid type for provided item selected. Valid values are:
nl: Ongeldig type geselecteerd voor het beschikbare item. Geldige waarden zĳn:

en: KDE Plasma (Dark)
nl: KDE Plasma (donker)

en: Kernel %s %s is supported.
nl: Kernel %s %s wordt ondersteund

en: Kissing between people of the same gender
nl: (deze vertaling is weggelaten wegens discriminatie)

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: License
nl: Licentie

en: License Type
nl: Licentietype

en: List components that are part of the specified categories.
nl: Som componenten op die deel uitmaken van de opgegeven categorieën.

en: Manually selected location of AppStream cache.
nl: Handmatig de locatie instellen van de AppStream-cache.

en: Manually selected location of AppStream metadata to scan.
nl: Handmatig de locatie instellen van te scannen AppStream-metagegevens.

en: Mature
nl: Volwassen

en: Mature or sexual humor
nl: Volwassen of seksuele humor

en: Media types
nl: Mediatypen

en: Metadata cache update is not necessary.
nl: Bĳwerken van metagegevens­cache niet nodig.

en: Metadata cache was updated successfully.
nl: Metagegevens­cache succesvol bĳgewerkt

en: Metadata file '%s' does not exist.
nl: Het metagegevens-bestand '%s' bestaat niet.

en: Metadata files have errors:
nl: Metagegevens-bestanden bevatten fouten:

en: Metainfo file '%s' does not exist.
nl: Metagegevensbestand ‘%s‘ bestaat niet

en: Microphone for voice input control found.
nl: Microfoon voor bediening via spraakinvoer gevonden

en: Mild or infrequent use of profanity
nl: Mild of onregelmatig gebruik van godslastering

en: Mildly realistic characters in unsafe situations
nl: Mild realistische personages in onveilige situaties

en: Modaliases
nl: Modaliassen

en: Moderate use of profanity
nl: Gematigd gebruik van godslastering

en: Moderated audio or video chat functionality between users
nl: Gemodereerde audio- of videochatfunctionaliteit tussen gebruikers

en: Moderated chat functionality between users
nl: Gemodereerde chatfunctionaliteit tussen gebruikers

en: Multiple candidates were found for installation:
nl: Meerdere kandidaten gevonden voor installatie:

en: Multiple candidates were found for removal:
nl: Meerdere kandidaten gevonden voor verwĳdering:

en: Name
nl: Naam

en: Negativity towards a specific group of people
nl: Negativiteit tegenover een specifieke groep mensen

en: No OS metadata found. This is unusual.
nl: Geen OS-metagegevens gevonden. Dit is ongebruikelĳk.

en: No XDG applications directory found.
nl: Geen XDG-app-map gevonden

en: No ability to spend money
nl: Geen mogelĳkheid om geld uit te geven

en: No advertising of any kind
nl: Geen enkele vorm van reclame

en: No bloodshed
nl: Geen bloedvergieten

en: No cartoon violence
nl: Geen cartoon-geweld

en: No component found in categories %s.
nl: Geen onderdeel gevonden in de categorieën %s

en: No component matching '%s' found.
nl: Er is geen onderdeel gevonden dat overeen komt met '%s'.

en: No destination directory set, please provide a data output location!
nl: Er is geen doelmap ingesteld. Geef een locatie voor de gegevensuitvoer op!

en: No discriminatory language of any kind
nl: Geen enkel discriminerend taalgebruik

en: No fantasy violence
nl: Geen fantasiegeweld

en: No gambling of any kind
nl: Geen enkele vorm van gokken

en: No inappropriate humor
nl: Geen ongepaste humor

en: No license, license expression or license exception string was provided.
nl: Er is geen licentie-, licentie-expressie- of licentie-uitzonderings­tekenreeks opgegeven.

en: No metadata.
nl: Geen metagegevens

en: No nudity of any sort
nl: Geen enkele vorm van naaktheid

en: No output filename specified, modifying metainfo file directly.
nl: Geen uitvoerbestandsnaam opgegeven, metainfobestand wordt direct bewerkt.

en: No profanity of any kind
nl: Geen enkele vorm van godslastering

en: No realistic violence
nl: Geen realistisch geweld

en: No recommended items are set for this software.
nl: Er zĳn geen aanbevolen items ingesteld voor deze software.

en: No references to adultery
nl: Geen verwĳzingen naar overspel

en: No references to alcohol
nl: Geen verwĳzingen naar alcohol

en: No references to desecration
nl: Geen verwĳzingen naar ontheiliging

en: No references to homosexuality
nl: (deze vertaling is weggelaten wegens discriminatie)

en: No references to illicit drugs
nl: Geen verwĳzingen naar illegale drugs

en: No references to or depictions of sexual nature
nl: Geen verwĳzingen naar of afbeeldingen van seksuele aard

en: No references to prostitution
nl: Geen verwĳzingen naar prostitutie

en: No references to slavery
nl: Geen verwĳzingen naar slavernĳ

en: No references to tobacco products
nl: Geen verwĳzingen naar tabaks­producten

en: No required items are set for this software.
nl: Er zĳn geen vereiste items ingesteld voor deze software.

en: No screenshot is marked as default.
nl: Geen schermafdruk gemarkeerd als standaard

en: No sexual violence
nl: Geen seksueel geweld

en: No sexualized characters
nl: Geen geseksualiseerde personages

en: No sharing of physical location with other users
nl: Geen uitwisseling van fysieke locatie met andere gebruikers

en: No sharing of social network usernames or email addresses
nl: Geen uitwisseling van gebruikersnamen van sociale netwerken of e-mailadressen

en: No sharing of user information with third parties
nl: Geen uitwisseling van gebruikersinformatie met derden

en: No suitable package manager CLI found. Please make sure that e.g. "pkcon" (part of PackageKit) is available.
nl: Er is geen geschikt CLI-pakketbeheer gevonden. Zorg ervoor dat bijv. "pkcon" (onderdeel van PackageKit) beschikbaar is.

en: No supported items are set for this software.
nl: Er zĳn geen ondersteunde items ingesteld voor deze software.

en: No value for the item to search for was defined.
nl: Geen waarde voor het te zoeken item opgegeven.

en: No visible dead human remains
nl: Geen zichtbare dode menselĳke resten

en: No way to chat with other users
nl: Geen mogelĳkheid om met andere gebruikers te chatten

en: No way to talk with other users
nl: Geen manier om met andere gebruikers te praten

en: OS metadata sources:
nl: Metagegevensbronnen van besturingssysteem:

en: Office
nl: Kantoor

en: Only accepting component: %s
nl: Enkel het volgende onderdeel wordt geaccepteerd: %s

en: Only accepting components: %s
nl: Enkel de volgende onderdelen worden geaccepteerd: %s

en: Only refreshing metadata cache specific to the current user.
nl: Alleen de metagegevenscache van de huidige gebruiker wordt ververst.

en: Operating System Details
nl: Details van besturingssysteem

en: Option '%s' is unknown.
nl: De optie '%s' is onbekend.

en: Other metadata sources:
nl: Andere metagegevensbronnen:

en: Override the catalog metadata output directory.
nl: Uitvoermap van catalogus­metagegevens overschrĳven.

en: Override the default prefix (`/usr` by default).
nl: Standaard-prefix overschrĳven (standaard: `/usr`).

en: Override the icon output directory.
nl: Uitvoermap van pictogrammen overschrĳven.

en: Override the severities of selected issue tags.
nl: Ernst van geselecteerde issue-tags overschrĳven

en: Overtly sexualized human characters
nl: Openlĳk geseksualiseerde menselĳke personages

en: Overview of generated hints:
nl: Overzicht van gegenereerde hints:

en: Package
nl: Pakket

en: Pantheon (Dark)
nl: Pantheon (donker)

en: Physical Memory
nl: Fysiek geheugen

en: Physical keyboard found.
nl: Fysiek toetsenbord gevonden

en: Plasma Mobile (Dark)
nl: Plasma Mobile (donker)

en: Please enter a number from 1 to %i:
nl: Voer een getal in tussen 1 en %i:

en: Please enter the number of the component to install:
nl: Voer het nummer in van het onderdeel dat u wilt installeren:

en: Please enter the number of the component to remove:
nl: Voer het nummer in van het onderdeel dat u wilt verwijderen:

en: Pointing device (e.g. a mouse or touchpad) found.
nl: Aanwĳs­apparaat (bijv. muis of touchpad) gevonden

en: Print detailed explanation for found issues.
nl: Gedetailleerde uitleg over gevonden problemen afdrukken

en: Print detailed output about found components.
nl: Gedetailleerde uitvoer weergeven over gevonden onderdelen.

en: Print more detailed output on why incompatibilities exist.
nl: Gedetailleerdere uitvoer tonen over de oorzaak van incompatibiliteiten.

en: Processing directories:
nl: Mappen verwerken:

en: Processing directory:
nl: Map verwerken:

en: Product placement
nl: Sluikreclame

en: Project Group
nl: Projectgroep

en: Prolonged nudity
nl: Langdurige naaktheid

en: Provided Items
nl: Geboden items

en: Provocative references or depictions
nl: Provocerende verwĳzingen of afbeeldingen

en: Rape or other violent sexual behavior
nl: Verkrachting of ander gewelddadig seksueel gedrag

en: Realistic bloodshed
nl: Realistisch bloedvergieten

en: Rebuild the component metadata cache.
nl: Herbouw de onderdeelmetagegevens-cache.

en: Recommendations:
nl: Aanbevelingen:

en: Recommended hardware for this software was not found on this system: '%s'
nl: Door software aanbevolen hardware niet gevonden: ‘%s’

en: Recommended software component '%s' is missing.
nl: Aanbevolen softwarecomponent ‘%s’ ontbreekt

en: References to alcoholic beverages
nl: Verwĳzingen naar alcoholische dranken

en: References to illicit drugs
nl: Verwĳzingen naar illegale drugs

en: References to tobacco products
nl: Verwĳzingen naar tabaksproducten

en: Relation check for: %s
nl: Relatiecontrole voor: %s

en: Remove software matching the component-ID.
nl: Verwĳder software die overeenkomt met de onderdeel-id.

en: Required hardware for this software was not found on this system: '%s'
nl: Door software vereiste hardware niet gevonden: ‘%s’

en: Required software component '%s' is missing.
nl: Vereiste softwarecomponent ‘%s’ ontbreekt

en: Requirements:
nl: Vereisten:

en: Retrieved file size was zero.
nl: Opgehaalde bestandsgrootte was nul.

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
nl: Voer '%s --help' uit om een volledige lijst van beschikbare opdrachtregelopties te weergeven.

en: Run '%s --help' to see a list of available commands and options, and '%s %s --help' to see a list of options specific for this subcommand.
nl: Voer ‘%s --help’ uit om een volledige lijst van beschikbare opdrachten en opties te weergeven en ‘%s %s --help’ om een lijst van opties te zien voor deze subopdracht.

en: Run failed, some data was ignored.
nl: Uitvoeren mislukt, sommige gegevens zĳn genegeerd.

en: Runtime Firmware
nl: Runtime-firmware

en: Satisfiability check for relation items of type '%s' is not implemented yet.
nl: Voldoeningscontrole voor relatie-items van type ‘%s’ is nog niet geïmplementeerd.

en: Scantily clad human characters
nl: Schaars geklede menselĳke personages

en: Science
nl: Wetenschap

en: Search the component database.
nl: Zoeken in de onderdelen-database.

en: Set the origin name
nl: Oorsprongsnaam instellen

en: Set the result output directory.
nl: Uitvoermap van resultaten instellen.

en: Sexual references or depictions
nl: Seksuele verwĳzingen of afbeeldingen

en: Sharing diagnostic data that does not let others identify the user
nl: Uitwisseling van diagnostische gegevens waardoor anderen de gebruiker niet kunnen identificeren

en: Sharing information that lets others identify the user
nl: Uitwisseling van informatie waarmee anderen de gebruiker kunnen identificeren

en: Sharing physical location with other users
nl: Uitwisseling van fysieke locatie met andere gebruikers

en: Sharing social network usernames or email addresses
nl: Uitwisseling van gebruikersnamen van sociale netwerken of e-mailadressen

en: Show extra debugging information.
nl: Extra foutopsporingsinformatie weergeven.

en: Show information about the current device and used operating system.
nl: Informatie tonen over het huidige apparaat en gebruikte besturingssysteem

en: Show the program version.
nl: App-versie tonen

en: Slapstick humor
nl: Slapstick-humor

en: Software '%s' was found
nl: Software ‘%s’ is gevonden

en: Software catalog data
nl: Gegevens van softwarecatalogus

en: Strong or frequent use of profanity
nl: Sterk of veelvuldig gebruik van godslastering

en: Subcommands:
nl: Subopdrachten:

en: Success!
nl: Gelukt!

en: Suitable for AppStream metadata
nl: Geschikt voor AppStream-metagegevens

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Summary:
nl: Samenvatting:

en: Supported:
nl: Ondersteund:

en: TV remote found.
nl: Afstandsbediening gevonden

en: Tags of this name are not permitted in this section.
nl: Tags met deze naam zijn niet toegestaan in deze sectie.

en: Teen
nl: Tiener

en: The .desktop file '%s' does not exist.
nl: Het .desktop-bestand, '%s', bestaat niet.

en: The <em>appstreamcli</em> command-line tool allows to read, write, and transform AppStream XML or YAML metadata as well as to validate it for compliance with the specification. It also provides easy access to the system metadata pool, for example to query for software that provides a specific Mediatype handler or for installing software by its component identifier.
nl: Met de opdrachtregel-tool <em>appstreamcli</em> kunt u AppStream-metagegevens in XML- of YAML-formaat lezen, schrijven en omzetten, en deze valideren op overeenstemming met de specificatie. Het biedt ook gemakkelijk toegang tot de metagegevens-pool van het systeem, bijvoorbeeld om te zoeken naar software die een specifieke Mediatype-handler biedt of om software te installeren op basis van de componentidentificatie.

en: The SPDX license expression is invalid and could not be parsed.
nl: De SPDX-licentie-expressie is ongeldig en kon niet worden geparseerd.

en: The TYPE must be a valid component-type, such as: %s
nl: Het TYPE moet een geldig onderdeeltype zijn, bijv.: %s

en: The XML of this file is malformed.
nl: De XML van dit bestand is misvormd

en: The `content_attribute` tag needs a value.
nl: De tag `content_attribute` vereist een waarde.

en: The `content_attribute` tag value is unknown.
nl: De tag `content_attribute` is onbekend.

en: The `content_rating` tag can only contain `content_attribute` children.
nl: De tag `content_rating` kan enkel `content_attribute`-items bevatten.

en: The `custom` tag can only contain `value` children.
nl: De tag `custom` kan alleen `value`-items bevatten.

en: The `environment` property is set to an unrecognized graphical environment/style combination.
nl: De eigenschap `environment` is ingesteld op een onbekende combinatie van grafische omgeving/stĳl.

en: The `height` property must be a positive integer.
nl: De eigenschap `height` moet een positief geheel getal zĳn.

en: The `height` property must be present if the image type is `thumbnail`.
nl: De eigenschap `height` moet aanwezig zĳn als het afbeeldings­type `thumbnail` is.

en: The `id` attribute of the `content_attribute` element has an invalid value.
nl: Het attribuut `id` van het element `content_attribute` heeft een ongeldige waarde.

en: The `name` child of a `developer` block must not contain a hyperlink.
nl: Het item `name` in het blok `developer` mag geen hyperlink bevatten.

en: The `scale` property must be a positive integer.
nl: De eigenschap `scale` moet een positief geheel getal zĳn.

en: The `width` property must be a positive integer.
nl: De eigenschap `width` moet een positief geheel getal zĳn.

en: The `width` property must be present if the image type is `thumbnail`.
nl: De eigenschap `width` moet aanwezig zĳn als het afbeeldings­type `thumbnail` is.

en: The component ID contains a hyphen/minus in its domain part. Using a hyphen is strongly discouraged to improve interoperability with other tools such as D-Bus. A good option is to replace any hyphens with underscores (`_`). Hyphens are only allowed in the last segment of a component ID.
nl: De component-ID bevat een koppel-/minteken in het domeingedeelte. Het gebruik van een koppelteken wordt sterk afgeraden om de interoperabiliteit met andere tools zoals D-Bus te verbeteren. Een goede optie is om eventuele koppeltekens te vervangen door onderstrepingstekens (`_`). Koppeltekens zijn alleen toegestaan in het laatste segment van een component-ID.

en: The component ID contains a segment starting with a number. Starting a segment of the reverse-DNS ID with a number is strongly discouraged, to keep interoperability with other tools such as D-Bus. Ideally, prefix these segments with an underscore.
nl: Het component-id bevat een segment dat begint met een nummer. Het starten van een segment van het reverse-DNS-id met een nummer wordt sterk afgeraden, om de interoperabiliteit met ander gereedschap zoals D-Bus te behouden. Idealiter voegt u voor deze segmenten een underscore toe.

en: The component ID contains an invalid character. Only ASCII characters, dots and numbers are permitted.
nl: De component-ID bevat een ongeldig teken. Alleen ASCII-tekens, punten en cijfers zijn toegestaan.

en: The component ID is not a reverse domain-name. Please update the ID to avoid future issues and be compatible with all AppStream implementations.
    You may also consider to update the name of the accompanying .desktop file to follow the latest version of the Desktop-Entry specification and use a rDNS name for it as well. In any case, do not forget to mention the new desktop-entry in a <launchable/> tag for this component to keep the application launchable from software centers and the .desktop file data associated with the metainfo data.
nl: Het component-ID is geen omgekeerde domeinnaam. Update de ID om toekomstige problemen te voorkomen en compatibel te zijn met alle AppStream-implementaties.
    U kunt ook overwegen om de naam van het bijbehorende ‘.desktop’-bestand aan te passen aan de laatste versie van de desktop-entry-specificatie en er ook een rDNS-naam voor te gebruiken. Vergeet in ieder geval niet de nieuwe desktop-entry te vermelden in een <launchable/>-tag voor dit component om de app startbaar te houden vanuit softwarecentra en de ‘.desktop’-bestandsgegevens geassocieerd te houden met de metainfo-gegevens.

en: The component ID is required to follow a reverse domain-name scheme for its name. See the AppStream specification for details.
nl: De component-ID moet voor zijn naam een omgekeerd domeinnaamschema volgen. Zie de AppStream-specificatie voor details.

en: The component ID might not follow the reverse domain-name schema (the TLD used by it is not known to the validator).
nl: De component-ID volgt mogelijk niet het omgekeerde domeinnaamschema (de TLD die erdoor wordt gebruikt is niet bekend bij de validator).

en: The component ID should only contain lowercase characters.
nl: De component-ID mag alleen kleine letters bevatten.

en: The component ID starts with punctuation. This is not allowed.
nl: De component-ID begint met interpunctie. Dit is niet toegestaan.

en: The component is missing a name (<name/> tag).
nl: Een naam voor dit component ontbreekt (<name/>-tag).

en: The component is missing a summary (<summary/> tag).
nl: Het component mist een samenvatting (tag: <summary/>).

en: The component is missing an ID (<id/> tag).
nl: Het component mist een id (tag: <id/>).

en: The component is part of the Freedesktop project, but its ID does not start with fd.o's reverse-DNS name ("org.freedesktop").
nl: Het onderdeel maakt deel uit van het freedesktop-project, maar het id begint niet met de omgekeerde DNS-naam van fd.o (‘org.freedesktop’).

en: The component is part of the GNOME project, but its ID does not start with GNOME's reverse-DNS name ("org.gnome").
nl: Het onderdeel maakt deel uit van het GNOME-project, maar de id begint niet met de omgekeerde DNS-naam van GNOME (‘org.gnome’).

en: The component is part of the KDE project, but its ID does not start with KDE's reverse-DNS name ("org.kde").
nl: Het onderdeel maakt deel uit van het KDE-project, maar de id begint niet met de omgekeerde DNS-naam van KDE (‘org.kde’).

en: The component summary must not contain tabs or linebreaks.
nl: Het component samenvatting mag geen tabs of regel­einden bevatten.

en: The component summary should not end with a dot (`.`).
nl: De componenten­samenvatting mag niet eindigen met een punt (`.`).

en: The description contains a web URL in plain text. This is not allowed, please use the <url/> tag instead to share links.
nl: De beschrijving bevat een web URL in platte tekst. Dit is niet toegestaan, gebruik in plaats daarvan de label <url/> om links te delen.

en: The description line does not start with a capitalized word, project name or number.
nl: De beschrijvingsregel begint niet met een hoofdletter, projectnaam of nummer.

en: The domain part of the rDNS component ID (first two parts) must only contain lowercase characters.
nl: Het domein­gedeelte van het rDNS-component-id (de eerste twee delen) mag alleen kleine letters bevatten.

en: The enumeration must not be translated as a whole. In MetaInfo files, translate individual items (<li/> elements) instead.
nl: De opsomming mag niet als geheel worden vertaald. In MetaInfo-bestanden vertaalt u in plaats daarvan individuele items (<li/> elementen).

en: The first `description/p` paragraph of this component might be too short (< 80 characters). Please consider starting with a longer paragraph to improve how the description looks like in software centers and to provide more detailed information on this component immediately in the first paragraph.
nl: De eerste `description/p`-paragraaf van dit component is wellicht te kort (< 80 tekens). Overweeg om met een langere paragraaf te beginnen, zodat de beschrijving er beter uitziet in softwarecentra en om direct in de eerste paragraaf meer gedetailleerde informatie over deze component te geven.

en: The image type must be either `source` or `thumbnail`.
nl: Het afbeeldings­type moet `source` of `thumbnail` zĳn.

en: The issue tag '%s' is not recognized.
nl: Issue-tag ‘%s’ wordt niet herkend

en: The license ID was not found in the SPDX database. Please check that the license ID is written in an SPDX-conformant way and is a valid free software license.
nl: De licentie-id is niet gevonden in de SPDX-database. Controleer of de licentie-id op een SPDX-conforme manier is geschreven en een geldige gratis software­licentie is.

en: The mentioned tag has text content, even though it must not contain text.
nl: Het genoemde label heeft tekstinhoud, ook al mag deze geen tekst bevatten.

en: The mentioned tag is empty, which is highly likely not intended as it should have content.
nl: Het genoemde label is leeg, wat hoogstwaarschijnlijk niet de bedoeling is, want het zou inhoud moeten hebben.

en: The metadata itself does not seem to be licensed under a permissive license. Please license the data under a permissive license, like FSFAP, CC0-1.0 or 0BSD to allow distributors to include it in mixed data collections without the risk of license violations due to mutually incompatible licenses.
nl: De meta­gegevens zelf lĳken niet te zĳn gelicentieerd onder een permissieve licentie. Licentieer de gegevens alstublieft onder een permissieve licentie, zoals FSFAP, CC0-1.0 of 0BSD, zodat distributeurs deze kunnen opnemen in gemengde gegevens­verzamelingen zonder het risico op licentie­schendingen vanwege onderling onverenigbare licenties.

en: The metadata itself seems to be licensed under a complex collection of licenses. Please license the data under a simple permissive license, like FSFAP, MIT or CC0-1.0 to allow distributors to include it in mixed data collections without the risk of license violations due to mutually incompatible licenses.
nl: De metagegevens zelf lĳken te zĳn gelicenseerd onder een complexe verzameling licenties. Licentieer de gegevens alstublieft onder een eenvoudige permissieve licentie, zoals FSFAP, MIT of CC0-1.0, zodat distributeurs deze kunnen opnemen in gemengde gegevens­verzamelingen zonder het risico op licentie­schendingen vanwege onderling onverenigbare licenties.

en: The metainfo file specifies multiple components. This is not allowed.
nl: Het metainfo­bestand specificeert meerdere componenten. Dit is niet toegestaan.

en: The metainfo filename does not match the component ID.
nl: De metainfo-bestandsnaam komt niet overeen met de component-ID.

en: The new issue severity for tag '%s' is invalid.
nl: De nieuwe probleem­ernst voor tag ‘%s’ is ongeldig.

en: The reference item is missing a value.
nl: Het referentie-item mist een waarde.

en: The release is missing the `version` property.
nl: Uitgave mist de `version`-eigenschap

en: The release metadata file '%s' is named incorrectly.
nl: Het uitgave­metagegevens­bestand ‘%s’ heeft een incorrecte naam.

en: The release timestamp is invalid.
nl: Uitgave­tĳdstempel is ongeldig

en: The selected checksumming algorithm is unsupported or unknown.
nl: Het geselecteerde algoritme voor controle­sommen wordt niet ondersteund of is onbekend.

en: The set component type is not a recognized, valid AppStream component type.
nl: Het ingestelde componenttype is geen erkend geldig AppStream-componenttype.

en: The size type is unknown. Must be `download` or `installed`.
nl: Het grootte­type is onbekend. Deze moet `download` of `installed` zĳn.

en: The software component type '%s' is not valid in AppStream. Possible values are:
nl: Het software-onderdeel van het type '%s' is ongeldig in AppStream. Geldige waarden zijn:

en: The type of this color is not valid.
nl: Het type van deze kleur is niet geldig.

en: The update-contact does not appear to be a valid email address (escaping of `@` is only allowed as `_at_` or `_AT_`).
nl: Het update-contact lĳkt geen geldig e-mailadres te zijn (escaping van `@` is alleen toegestaan als `_at_` of `_AT_`).

en: The use of %s %s %s is recommended, but this system is running %s %s.
nl: Het gebruik van %s %s %s wordt aanbevolen, maar dit systeem maakt gebruik van %s %s.

en: The value of this color scheme preference is not valid.
nl: De waarde van deze kleurenschema­voorkeur is ongeldig.

en: The value set as artifact bundle type is invalid.
nl: De waarde die is ingesteld als artefactbundeltype is ongeldig.

en: The value set as release issue type is invalid.
nl: De waarde die is ingesteld als uitgavetype is ongeldig.

en: The value set as release type is invalid.
nl: De waarde die is ingesteld als uitgave­type is ongeldig.

en: There can only be one `source` image per screenshot and language.
nl: Er kan slechts één `source`-afbeelding per scherm­afbeelding en taal zĳn.

en: This `custom` tag value is missing a `key` attribute.
nl: Er ontbreekt een `key`-attribuut in deze `custom`-tagwaarde.

en: This `tag` is missing a `namespace` attribute.
nl: Deze `tag` mist een `namespace`-attribuut.

en: This color is not a valid HTML color code.
nl: Deze kleur is geen geldige HTML-kleurcode.

en: This command takes optional TYPE and FILE positional arguments, FILE being a file to write to (or "-" for standard output).
nl: Deze opdracht ontvangt optioneel TYPE- en BESTANDsargumenten; BESTAND is het bestand waarnaar moet worden weggeschreven (of "-" voor standaard uitvoer).

en: This component metadata refers to a non-existing .desktop file.
nl: De meta­gegevens van dit component verwĳzen naar een niet-bestaand .desktop-bestand.

en: This custom value is empty.
nl: Deze aangepaste waarde is leeg

en: This description paragraph contains invalid markup. Currently, only <em/> and <code/> are permitted.
nl: Deze omschrijvingsparagraaf bevat ongeldige opmaak. Momenteel zijn alleen <em/> en <code/> toegestaan.

en: This desktop-entry field value is quoted, which is likely unintentional.
nl: De waarde van dit bureaubladinvoer­veld is tussen aanhalings­tekens geplaatst, wat waarschĳnlĳk onbedoeld is.

en: This element (paragraph, list, etc.) of a <description/> tag must not be localized individually in catalog metadata. Localize the whole <description/> tag instead. The AppStream metadata catalog generator (e.g. `appstream-generator`) will already do the right thing when compiling the data.
nl: Dit element (paragraaf, lijst, enz.) van een <description/>-label mag niet afzonderlijk worden gelokaliseerd in catalogusmetagegevens. Lokaliseer in plaats daarvan de hele tag <description/>. De catalogusgenerator voor AppStream-metagegevens (bijv. `appstream-generator`) zal al het juiste doen bij het compileren van de gegevens.

en: This software can be controlled via a camera.
nl: Deze software kan bediend worden via een camera.

en: This software can be controlled via voice input.
nl: Deze software kan bediend worden via spraakinvoer.

en: This software needs a display for graphical content.
nl: Deze software heeft een scherm nodig voor grafische inhoud.

en: This software only supports a %s kernel, but may run on %s anyway.
nl: Deze software ondersteunt enkel een %s-kernel, maar werkt mogelijk ook met %s.

en: This software recommends %s %.2f GiB of memory, but this system has %.2f GiB.
nl: Deze software beveelt %s %.2f GiB geheugen aan, maar dit systeem heeft %.2f GiB.

en: This software recommends a %s for input.
nl: Deze software beveelt een %s aan voor invoer.

en: This software recommends a %s kernel, but this system is running %s.
nl: Deze software beveelt een %s-kernel aan, maar dit systeem maakt gebruik van %s.

en: This software recommends a camera for input control.
nl: Deze software beveelt een camera aan voor invoerbediening.

en: This software recommends a display with its longest edge being %s %lu px in size, but the display of this device has %lu px.
nl: Deze software beveelt een scherm aan waarvan de langste zijde %s %lu px groot is, maar het scherm van dit apparaat is %lu px groot.

en: This software recommends a display with its shortest edge being %s %lu px in size, but the display of this device has %lu px.
nl: Deze software beveelt een scherm aan waarvan de kortste zijde %s %lu px groot is, maar het scherm van dit apparaat is %lu px groot.

en: This software recommends a method for console input.
nl: Deze software beveelt een manier voor console-invoer aan.

en: This software recommends a microphone to be controlled via voice input.
nl: Deze software beveelt een microfoon aan voor bediening via spraakinvoer.

en: This software recommends a touch input device.
nl: Deze software beveelt een touchscreen aan.

en: This software requires %s %.2f GiB of memory, but this system has %.2f GiB.
nl: Deze software vereist %s %.2f GiB geheugen, maar dit systeem heeft %.2f GiB.

en: This software requires %s %s %s, but this system is running %s %s.
nl: Deze software vereist %s %s %s, maar dit systeem maakt gebruik van %s %s.

en: This software requires a %s for input.
nl: Deze software vereist een %s voor invoer.

en: This software requires a %s kernel, but this system is running %s.
nl: Deze software vereist een %s-kernel, maar dit systeem maakt gebruik van %s.

en: This software requires a camera for input control.
nl: Deze software vereist een camera voor invoerbediening.

en: This software requires a display with its longest edge being %s %lu px in size, but the display of this device has %lu px.
nl: Deze software vereist een scherm waarvan de langste zijde %s %lu px groot is, maar het scherm van dit apparaat is %lu px groot.

en: This software requires a display with its shortest edge being %s %lu px in size, but the display of this device has %lu px.
nl: Deze software vereist een scherm waarvan de kortste zijde %s %lu px groot is, maar het scherm van dit apparaat is %lu px groot.

en: This software requires a method for console input.
nl: Deze software vereist een manier voor console-invoer.

en: This software requires a microphone to be controlled via voice input.
nl: Deze software vereist een microfoon voor bediening via spraakinvoer.

en: This software requires a touch input device.
nl: Deze software vereist een touchscreen.

en: This software supports %s %.2f GiB of memory.
nl: Deze software ondersteunt %s %.2f GiB geheugen.

en: This software supports %s %s %s.
nl: Deze software ondersteunt %s %s %s

en: This software supports %s.
nl: Deze software ondersteunt %s.

en: This software supports hardware not present in this system: '%s'
nl: Door software ondersteunde hardware niet gevonden: ‘%s’

en: This software supports operation via console commands.
nl: Deze software kan bediend worden via console-opdrachten.

en: This software supports touch input.
nl: Deze software ondersteunt aanraakinvoer.

en: This system has sufficient memory for this software.
nl: Dit systeem heeft voldoende geheugen voor deze software.

en: This tag is not translatable.
nl: Dit label is niet vertaalbaar.

en: This tag must only appear once in this context. Having multiple tags of this kind is not valid.
nl: Dit label mag in deze context slechts eenmaal voorkomen. Meerdere labels van dit type zijn niet geldig.

en: This tag requires a type property.
nl: Dit label vereist een type-eigenschap.

en: Too many parameters: Need two version numbers or version numbers and a comparison operator.
nl: Teveel parameters: twee versienummers of versienummer en vergelijkoperator nodig.

en: Touch input device found.
nl: Aanraakinvoerapparaat gevonden

en: URL format is invalid.
nl: URL-formaat ongeldig

en: URL was not found on the server.
nl: URL kon niet worden gevonden op de server

en: Unable to add release metadata file: %s
nl: Kan uitgavemetagegevensbestand niet toevoegen: %s

en: Unable to build the template metainfo file: %s
nl: Het bouwen van het sjabloon-metainformatiebestand is mislukt: %s

en: Unable to convert file: Could not determine output format, please set it explicitly using '--format='.
nl: Het converteren is mislukt: de uitvoersoort kon niet worden bepaald. Stel deze handmatig in d.m.v. '--format='.

en: Unable to find component with ID '%s' and the selected filter criteria!
nl: Kan component met ID ‘%s’ en de geselecteerde filtercriteria niet vinden!

en: Unable to find component with ID '%s'!
nl: Het vinden van een onderdeel met ID %s is mislukt!

en: Unable to find operating system component '%s'!
nl: Kan onderdeel ‘%s’ van besturingssysteem niet vinden!

en: Unable to install metadata file: %s
nl: Kan metagegevensbestand niet installeren: %s

en: Unable to load existing desktop-entry file template: %s
nl: Kan bestaande sjabloon voor desktop-entry niet laden: %s

en: Unable to load the desktop-entry file associated with this component.
nl: Kan het desktop-entry-bestand dat bij dit onderdeel hoort niet laden.

en: Unable to read file.
nl: Kan bestand niet lezen

en: Unable to read the .desktop file: %s
nl: Het lezen van het .desktop-bestand is mislukt: %s

en: Unable to save desktop entry file: %s
nl: Kan desktop-entry-bestand niet opslaan: %s

en: Unable to save the template metainfo file: %s
nl: Het opslaan van het sjabloon-metainformatiebestand is mislukt: %s

en: Unable to set icon policy
nl: Kan pictogrambeleid niet instellen

en: Unable to spawn Flatpak process: %s
nl: Kan Flatpak-proces niet starten: %s

en: Unable to spawn package manager: %s
nl: De pakketbeheerder kon niet worden gestart: %s

en: Uncontrolled audio or video chat functionality between users
nl: Ongecontroleerde audio- of videochatfunctionaliteit tussen gebruikers

en: Uncontrolled chat functionality between users
nl: Ongecontroleerde chatfunctionaliteit tussen gebruikers

en: Unexpected status code: %ld
nl: Onverwachte statuscode: %ld

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown compare relation '%s'. Valid values are:
nl: Onbekende vergelĳkings­relatie '%s'. Geldige waarden zĳn:

en: Unrealistic bloodshed
nl: Onrealistisch bloedvergieten

en: Updating software metadata cache for Flatpak.
nl: Metagegevens­cache voor Flatpak-software aan het bĳwerken.

en: Updating software metadata cache for the operating system.
nl: Cache van software­metagegevens voor het besturings­systeem bĳwerken

en: Use of alcoholic beverages
nl: Gebruik van alcoholische dranken

en: Use of illicit drugs
nl: Gebruik van illegale drugs

en: Use of tobacco products
nl: Gebruik van tabaksproducten

en: Use the given .desktop file to fill in the basic values of the metainfo file.
nl: Gebruik het opgegeven .desktop-bestand om basiswaarden in te vullen in het metainformatie-bestand.

en: User Input Controls
nl: Bedieningselementen voor gebruikersinvoer

en: User-to-user interactions without chat functionality
nl: Interacties tussen gebruikers zonder chatfunctie

en: Users are encouraged to donate real money
nl: Gebruikers worden aangemoedigd om echt geld te doneren

en: Users are encouraged to purchase specific real-world items
nl: Gebruikers worden aangemoedigd om specifieke echte items te kopen

en: Utilities
nl: Hulpmiddelen

en: Validate AppStream XML files for issues.
nl: Valideer de AppStream XML-bestanden op problemen.

en: Validate an installed file-tree of an application for valid metadata.
nl: Valideert een geïnstalleerde bestandsstructuur van een applicatie op geldige metagegevens.

en: Validation failed: %s
nl: Validatie mislukt: %s

en: Validation was successful.
nl: Validatie was succesvol

en: Validation was successful: %s
nl: Validatie was succesvol: %s

en: Version
nl: Versie

en: Version: %s
nl: Versie: %s

en: Visible dead human remains
nl: Zichtbare dode menselĳke resten

en: Vulgar or bathroom humor
nl: Vulgaire of badkamerhumor

en: WARNING
nl: WAARSCHUWING

en: We have information on %i software components.
nl: We hebben informatie over %i software-onderdelen.

en: You can find information about subcommand-specific options by passing "--help" to the subcommand.
nl: U kunt informatie vinden over subopdracht-specifieke opties door ‘--help’ toe te voegen aan de subopdracht.

en: You might need superuser permissions to perform this action.
nl: U heeft mogelĳk administrator-rechten (su) nodig om deze actie uit te kunnen voeren.

en: You need to give an AppStream software component type to generate a template. Possible values are:
nl: U moet een type AppStream-software-onderdeel opgeven om een sjabloon te kunnen genereren. Geldige waarden zijn:

en: You need to provide at least two version numbers to compare as parameters.
nl: Je moet minimaal twee versienummers opgeven om parameters te kunnen vergelijken.

en: You need to specify a MetaInfo filename or component ID.
nl: U moet een metainfo-bestandsnaam of component-ID opgeven.

en: You need to specify a NEWS file as input.
nl: U moet een NEWS-bestand opgeven als invoer.

en: You need to specify a NEWS file as output, or '-' to print to stdout.
nl: U moet een NEWS-bestand opgeven als uitvoer, of ‘-’ om af te drukken naar stdout.

en: You need to specify a NEWS format to write the output in.
nl: U moet een NEWS-indeling opgeven om de uitvoer in te schrijven.

en: You need to specify a command.
nl: U moet een opdracht opgeven.

en: You need to specify a component-ID.
nl: U moet een onderdeel-ID opgeven.

en: You need to specify a desktop-entry file to create or augment as output.
nl: U moet een desktop-entry-bestand opgeven om aan te maken of als uitvoer aan te vullen.

en: You need to specify a metadata file.
nl: U moet een metagegevens-bestand opgeven.

en: You need to specify a metainfo file as input.
nl: U moet een metainfo-bestand opgeven als invoer.

en: You need to specify a metainfo file to augment, or '-' to print to stdout.
nl: U moet een metainfo-bestand opgeven om uit te breiden, of ‘-’ om af te drukken naar stdout.

en: You need to specify a root directory to start validation!
nl: U moet een hoofdmap opgeven om te kunnen beginnen met valideren!

en: You need to specify a term to search for.
nl: U moet een zoekterm opgeven.

en: You need to specify an input and output file.
nl: U moet een invoer- en uitvoerbestand opgeven.

en: You need to specify at least one file to validate!
nl: U moet ten minste één bestand opgeven om te valideren!

en: You need to specify categories to list.
nl: U moet categorieën opgeven om op te sommen.

en: app;application;package;program;programme;suite;tool
nl: app;applicatie;pakket;programma;toepassing;hulpmiddel;hulpprogramma

en: errors: %lu
nl: fouten: %lu

en: gamepad
nl: controller

en: gamepads
nl: controllers

en: graphics tablet
nl: teken-tablet

en: graphics tablets
nl: teken-tablets

en: infos: %lu
nl: informatie: %lu

en: invalid
nl: ongeldig

en: keyboard
nl: toetsenbord

en: keyboards
nl: toetsenborden

en: license
nl: licentie

en: license exception
nl: licentie-uitzondering

en: license expression
nl: licentie-expressie

en: no
nl: nee

en: pedantic: %lu
nl: pedant: %lu

en: pointing device (e.g. a mouse)
nl: aanwĳs­apparaat (bĳv. muis)

en: pointing devices (e.g. mice)
nl: aanwĳs­apparaten (bĳv. muizen)

en: tv remote
nl: afstandsbediening

en: tv remotes
nl: afstandsbedieningen

en: unknown
nl: onbekend

en: warnings: %lu
nl: waarschuwingen: %lu

en: yes
nl: ja
