lxpanel - en to nl translation catalogue (399 entries)

en: 
    %sCharge full design:	%5d mAh
nl: 
    %sLadingsniveau-vol-ontwerp:	%5d mAh

en: 
    %sCharge full:			%5d mAh
nl: 
    %sLadingsniveau vol:			%5d mAh

en: 
    %sCharge now:			%5d mAh
nl: 
    %sLading nu:			%5d mAh

en: 
    %sCurrent Voltage:		%.3lf V
nl: 
    %sHuidig voltage:		%.3lf V

en: 
    %sCurrent now:			%5d mA
nl: 
    %sStroom nu:			%5d mA

en: 
    %sEnergy full design:		%5d mWh
nl: 
    %sLading-vol-ontwerp:		%5d mWh

en: 
    %sEnergy full:			%5d mWh
nl: 
    %sLading vol:			%5d mWh

en: 
    %sEnergy now:			%5d mWh
nl: 
    %sLading nu:			%5d mWh

en: 
    %sPower now:			%5d mW
nl: 
    %sLading nu:			%5d mW

en: 
    Visit http://lxde.org/ for detail.
nl: 
    Bezoek http://lxde.org/ voor meer details.

en:  --help      -- print this help and exit
nl:  --help      -- druk deze hulptekst af en sluit af

en:  --profile name -- use specified profile
nl:  --profile name -- gebruik opgegeven profiel

en:  --version   -- print version and exit
nl:  --version      -- druk versie af en sluit af

en:  -h  -- same as --help
nl:  -h  -- zelfde als --help

en:  -p  -- same as --profile
nl:  -p  -- zelfde als --profile

en:  -v  -- same as --version
nl:  -v  -- zelfde als --version

en: "%s" Settings
nl: Instellingen van '%s'

en: % Percent
nl: % procent

en: %lu packet | %lu packets
nl[0]: %lu pakket
nl[1]: %lu pakketten

en: <Hidden Access Point>
nl: <Verborgen toegangspunt>

en: <b>Activity</b>
nl: <b>Activiteit</b>

en: <b>Automatic hiding</b>
nl: <b>Automatisch verbergen</b>

en: <b>Background</b>
nl: <b>Achtergrond</b>

en: <b>Connection</b>
nl: <b>Verbinding</b>

en: <b>Font</b>
nl: <b>Lettertype</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv4)</b>
nl: <b>Internetprotocol (IPv4)</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv6)</b>
nl: <b>Internetprotocol (IPv6)</b>

en: <b>Launchbar</b>
nl: <b>Balk voor starters</b>

en: <b>Log level</b>
nl: <b>Logboekniveau</b>

en: <b>Mode:</b>
nl: <b>Modus:</b>

en: <b>Network Device</b>
nl: <b>Netwerkapparaat</b>

en: <b>Position</b>
nl: <b>Positie</b>

en: <b>Properties</b>
nl: <b>Eigenschappen</b>

en: <b>Set Preferred Applications</b>
nl: <b>Stel voorkeurtoepassingen in</b>

en: <b>Signal Strength</b>
nl: <b>Signaalsterkte</b>

en: <b>Size</b>
nl: <b>Grootte</b>

en: <b>Taskbar</b>
nl: <b>Taakbalk</b>

en: ALSA (or pulseaudio) had a problem. Please check the lxpanel logs.
nl: ALSA (of PulseAudio) had een probleem. Kijk a.u.b. de logboeken van lxpanel na.

en: A_dd to Launcher
nl: Toevoegen aan starter

en: About
nl: Over

en: Action when clicked (default: display calendar)
nl: Actie wanneer aangeklikt (standaard: toon kalender)

en: Action when clicked (default: lxtask)
nl: Actie wanneer aangeklikt (standaard: lxtask)

en: Activity
nl: Activiteit

en: Add / Remove Panel Items
nl: Werkbalkelementen verwijderen of toevoegen

en: Add Keyboard Layout
nl: Voeg toetsenbordindeling toe

en: Add a separator to the panel
nl: Scheidingslijn toevoegen aan de werkbalk

en: Add indicator applets to the panel
nl: Voeg aanwijzer-toepassinkjes toe aan de werkbalk

en: Add plugin to panel
nl: Invoegtoepassing toevoegen aan werkbalk

en: Add to desktop
nl: Toevoegen aan bureaublad

en: Address:
nl: Adres:

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced setxkbmap Options
nl: Geavanceerde opties voor setxkbmap

en: Alarm command
nl: Alarmopdracht

en: Alarm time (minutes left)
nl: Alarmtijd (overblijvende minuten)

en: Alignment:
nl: Uitlijning:

en: All
nl: Alle

en: Allocate space
nl: Ruimte toewijzen

en: Alternately iconify/shade and raise
nl: Afwisselend pictogrammen van maken / oprollen en verheffen

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Application Launch Bar
nl: Balk voor starten van toepassingen

en: Application Launch and Task Bar
nl: Balk voor taken en starten van toepassingen

en: Application Menu
nl: Toepassingenmenu

en: Audio Card
nl: Geluidskaart

en: Automatic sensor location
nl: Automatische sensorlocatie

en: Automatic temperature levels
nl: Automatische temperatuurniveaus

en: Available plugins
nl: Beschikbare invoegtoepassingen

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Bar with buttons to launch application
nl: Balk met knoppen om toepassingen te starten

en: Bar with buttons to launch application and/or show all opened windows
nl: Balk met knoppen om toepassingen te starten en/of alle geopende vensters te tonen

en: Battery %d: %d%% charged
nl: Accu %d: %d%% opgeladen

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d left
nl: Accu %d: %d%% opgeladen, %d:%02d overblijvend

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d until full
nl: Accu %d: %d%% opgeladen, %d:%02d tot volledig opgeladen

en: Battery Monitor
nl: Accubewaker

en: Battery low
nl: Acculading laag

en: Bold font
nl: Vet lettertype

en: Border width
nl: Randbreedte

en: Bottom
nl: Onderaan

en: Broadcast:
nl: Uitzenden:

en: Browse directory tree via menu (Author = PCMan)
nl: Boomstructuur doorbladeren via menu (auteur: PCMan)

en: Btn%s
nl: Kn%s

en: CPU Usage Monitor
nl: Monitor voor CPU-gebruik

en: CPU color
nl: Kleur voor CPU

en: CPU usage: %.2f%%
nl: CPU-gebruik: %.2f%%

en: CPUFreq frontend
nl: Bedieningsschil voor CPUFreq

en: C_hange
nl: Veranderen

en: Cannot assign '%s' as a global hotkey: it is already bound.
nl: Kan '%s' niet toewijzen als een globale sneltoets: hij is al toegewezen.

en: Cannot open /proc/net/dev: %s
nl: Kan /proc/net/dev niet openen: %s

en: Center
nl: Midden

en: Center text
nl: Tekst centreren

en: Change Layout Option
nl: Verander indelingsoptie

en: Channel to Operate
nl: Te bedienen kanaal

en: Charging color 1
nl: Oplaadkleur 1

en: Charging color 2
nl: Oplaadkleur 2

en: City
nl: Stad

en: Click for Open Mixer
nl: Klik om mengpaneel te openen

en: Click for Toggle Mute
nl: Klik voor omschakelen van demping

en: Click for Volume Slider
nl: Klik voor schuifbalk voor volume

en: Clock Format
nl: Klok-opmaak

en: Clock Indicator
nl: Klok-aanwijzer

en: Combine multiple application windows into a single button
nl: Combineer meerdere toepassingvensters in een enkele knop

en: Command line options:
nl: Opdrachtregel-opties:

en: Command to Open Mixer
nl: Opdracht voor openen van mengpaneel

en: Con_figure
nl: In_stellen

en: Config tool
nl: Configuratiegereedschap

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Connection Properties
nl: Verbindingseigenschappen

en: Connection Properties: %s
nl: Verbindingseigenschappen: %s

en: Connection has limited or no connectivity
nl: Verbinding heeft geen of beperkte verbinding

en: Copyright (C) 2008-2021
nl: Auteursrecht (C) 2008-2021

en: Could not connect to interface, '%s'
nl: Kon niet verbinden met netwerkkaart, '%s'

en: Could not parse 'netstat' output. Unknown format
nl: Kon 'netstat'-uitvoer niet lezen. Onbekende opmaak

en: Could not parse /proc/net/dev. No data.
nl: Kon /proc/net/dev niet lezen. Geen gegevens.

en: Could not parse /proc/net/dev. Unknown format.
nl: Kon /proc/net/dev niet lezen. Onbekende opmaak.

en: Could not parse /proc/net/wireless. No data.
nl: Kon /proc/net/wireless niet lezen. Geen gegevens.

en: Could not parse /proc/net/wireless. Unknown format.
nl: Kon /proc/net/wireless niet lezen. Onbekende opmaak.

en: Could not parse command line '%s': %s
nl: Kon opdrachtregel niet lezen '%s': %s

en: Could not parse interface name from '%s'
nl: Kon netwerkkaart-naam niet lezen vanuit '%s'

en: Could not parse interface statistics from '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;
nl: Kon netwerkkaart-statistieken niet lezen vanuit '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;

en: Could not parse wireless details from '%s'. link_idx = %d;
nl: Kon draadloze details niet lezen vanuit '%s'. link_idx = %d;

en: Could not send ioctl to interface, '%s'
nl: Kon ioctl niet verzenden naar netwerkkaart, '%s'

en: Country
nl: Land

en: Create New Panel
nl: Maak nieuwe werkbalk

en: Current Conditions for %s
nl: Huidige omstandigheden voor %s

en: Current Location
nl: Huidige locatie

en: Currently in
nl: Thans in

en: Currently loaded plugins
nl: Thans geladen invoegtoepassingen

en: Custom Image
nl: Aangepaste afbeelding

en: Custom color
nl: Aangepaste kleur

en: Custom:
nl: Aangepast:

en: Delete This Panel
nl: Deze werkbalk verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Desktop Number / Workspace Name
nl: Bureaubladnummer / Naam werkblad

en: Desktop Pager
nl: Werkbladvolger

en: Desktop panel for LXDE project
nl: Bureaubladwerkbalk voor het LXDE-project

en: Destination:
nl: Bestemming:

en: Digital Clock
nl: Digitale klok

en: Directory
nl: Map

en: Directory Menu
nl: Mapmenu

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable enlargement for small task icons
nl: Schakel vergroting uit voor kleine taakpictogrammen

en: Discharging color 1
nl: Ontlaadkleur 1

en: Discharging color 2
nl: Ontlaadkleur 2

en: Disconnected
nl: Verbinding verbroken

en: Display
nl: Weergave

en: Display CPU usage
nl: Toon CPU-gebruik

en: Display RAM usage
nl: Toon RAM-gebruik

en: Display and control volume
nl: Toon en beheers geluidsvolume

en: Display battery status using ACPI
nl: Toon status van de accu met behulp van ACPI

en: Display desktop names
nl: Toon bureaubladnamen

en: Display digital clock and tooltip
nl: Toon digitale klok en gereedschaptip

en: Display monitors (CPU, RAM)
nl: Toon meters (CPU, RAM)

en: Display system temperature
nl: Toon systeemtemperatuur

en: Display workspace number, by cmeury@users.sf.net
nl: Toon werkbladnummer, door cmeury@users.sf.net

en: Do _not reset existing options
nl: Zet bestaande opties niet terug op standaardwaarden

en: Dynamic
nl: Dynamisch

en: Edge:
nl: Rand:

en: Encryption Key:
nl: Sleutel:

en: Enter New Location
nl: Voer nieuwe locatie in

en: Enter the command you want to execute:
nl: Voer de opdracht in die u wilt uitvoeren:

en: Enter the:
    - city, or
    - city and state/country, or
    - postal code
    for which to retrieve the weather forecast.
nl: Voer het volgende in:
    - stad, of
    - stad en staat/land, of
    - postcode
    waarvoor de weersverwachting moet worden opgehaald.

en: Err
nl: Fout

en: Error
nl: Fout

en: Error, you need to install an application to configure the sound (pavucontrol, alsamixer ...)
nl: Foutmelding: u dient een toepassing te installeren om het geluid in te stellen (pavucontrol, alsamixer, ...).

en: Feels like:
nl: Voelt aan als:

en: Fiber Distributed Data Interface
nl: Apparaat voor glasvezel-gedistribueerde gegevens

en: File Manager:
nl: Bestandbeheerder:

en: Flag
nl: Vlag

en: Flash when there is any window requiring attention
nl: Knipper wanneer een venster om aandacht vraagt

en: Flat buttons
nl: Platte knoppen

en: Forecast
nl: Voorspelling

en: Forecast for %s unavailable.
nl: Voorspelling voor %s niet beschikbaar.

en: Format codes: man 3 strftime; %n for line break
nl: Opmaakcodes: man 3 strftime; %n voor regelafbreking

en: Frequency: %d MHz
    Governor: %s
nl: Frequentie: %d MHz
    Governor: %s

en: Front
nl: Voorkant

en: General
nl: Algemeen

en: Geometry
nl: Geometrie

en: HW Address:
nl: HW-adres:

en: Handle keyboard layouts
nl: Schakelen tussen toetsenbordindelingen

en: Headphone
nl: Koptelefoon

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Hide if there is no battery
nl: Verberg indien geen accu aanwezig

en: Hotkey for Volume Down
nl: Sneltoets voor geluid zachter

en: Hotkey for Volume Mute
nl: Sneltoets voor demping

en: Hotkey for Volume Up
nl: Sneltoets voor geluid harder

en: Humidity:
nl: Luchtvochtigheid:

en: IP Address:
nl: IP-adres:

en: Ico_nify
nl: Pict_ogram van maken

en: Icon
nl: Pictogram

en: Icon size:
nl: Pictogramgrootte:

en: Icons only
nl: Alleen pictogrammen

en: Idle
nl: Niet bezig

en: Image
nl: Afbeelding

en: Indicator Applications
nl: Aanwijzer-toepassingen

en: Indicator applets
nl: Aanwijzer-toepassinkjes

en: Indicators for CapsLock, NumLock, and ScrollLock keys
nl: Aanwijzers voor Capslock-, Numlock- en ScrollLock-toetsen

en: Info
nl: Informatie

en: Integrated Application Launch Bar and Task Bar
nl: Geïntegreerde balk voor taken en starten van toepassingen

en: Interface
nl: Netwerkkaart

en: Interface to monitor
nl: Netwerkkaart om te bewaken

en: Keep _system layouts
nl: Behoud systeemvormgevingen

en: Key combination '%s' cannot be used as a global hotkey, sorry.
nl: Toetscombinatie '%s' kan helaas niet worden gebruikt als een globale sneltoets.

en: Keyboard LED
nl: Toetsenbord-LED

en: Keyboard Layout Handler
nl: Wisselaar voor toetsenbordindelingen

en: Keyboard Layouts
nl: Toetsenbordindelingen

en: Keyboard Model
nl: Toetsenbordmodel

en: Label
nl: Etiket

en: Last updated:
nl: Laatst bijgewerkt:

en: Launch Mixer
nl: Start mengpaneel

en: Launchers
nl: Starters

en: Layout
nl: Indeling

en: Left
nl: Links

en: Left click to iconify all windows.  Middle click to shade them.
nl: Linkermuisklik om van alle vensters pictogrammen te maken. Middelmuisklik op ze op te rollen.

en: LeftBtn
nl: KnLinks

en: Local Loopback
nl: Lokale Loopback

en: Location '%s' not found!
nl: Locatie '%s' niet gevonden!

en: Location matches for '%s'
nl: Locatie-overeenkomsten voor '%s'

en: Location not set.
nl: Locatie niet ingesteld.

en: Location:
nl: Locatie:

en: Log level
nl: Logboekniveau

en: Logout
nl: Afmelden

en: Logout Command:
nl: Afmeldopdracht:

en: Logout command is not set
nl: Afmeldopdracht is niet ingesteld

en: Ma_nual
nl: Handleiding

en: Ma_ximize
nl: Ma_ximaliseren

en: Make window managers treat the panel as dock
nl: Laat vensterbeheerders de werkbalk behandelen als dok

en: Manage Networks
nl: Beheer netwerken

en: Margin:
nl: Marge:

en: Maximum width of task button
nl: Maximale breedte van een toepassingknop

en: Messaging Menu
nl: Berichtenmenu

en: MiddleBtn
nl: KnopMidd

en: Minimize All Windows
nl: Alle vensters minimaliseren

en: Minimize panel when not in use
nl: Minimaliseer werkbalk indien niet in gebruik

en: Monitor and Manage networks
nl: Bewaak en beheer netwerken

en: Monitor network status
nl: Netwerkstatus bewaken

en: Monitor:
nl: Beeldscherm:

en: Mute
nl: Dempen

en: Name
nl: Naam

en: Name:
nl: Naam:

en: Netmask:
nl: Netmasker:

en: Network Connection
nl: Netwerkverbinding

en: Network Connection: %s
nl: Netwerkverbinding: %s

en: Network Menu
nl: Netwerkmenu

en: Network Status Monitor
nl: Bewaker van netwerkstatus

en: Network cable is plugged out
nl: Netwerkkabel is niet aangesloten

en: New session is required for this option to take effect
nl: Een nieuwe sessie is vereist om deze optie effect te laten hebben

en: No Indicators
nl: Geen aanwijzers

en: No batteries found
nl: Geen accu's gevonden

en: No file manager is configured.
nl: Er is geen bestandbeheerder ingesteld.

en: No network devices found
nl: Geen netwerkapparaten gevonden

en: None
nl: Geen

en: None configured
nl: Geen ingesteld

en: Normal color
nl: Normale kleur

en: Number of battery to monitor
nl: Aantal te bewaken accu's

en: Only Application Launch Bar
nl: Alleen balk voor starten van toepassingen

en: Only Task Bar (Window List)
nl: Alleen taakbalk (vensterlijst)

en: Only show windows on the same monitor as the task bar
nl: Toon alleen vensters op hetzelfde beeldscherm als de taakbalk

en: Open in _Terminal
nl: In _terminal openen

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Panel
nl: Werkbalk

en: Panel Applets
nl: Werkbalkprogrammaatjes

en: Panel Icon Size
nl: Grootte van werkbalkpictogram

en: Panel Preferences
nl: Werkbalkvoorkeuren

en: Panel Settings
nl: Werkbalkvoorkeuren

en: Per Window Settings
nl: Instellingen per venster

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    
    %s
nl: Gelieve contact op te nemen met uw systeembeheerder om het volgende probleem op te lossen:
    
    %s

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Pressure:
nl: Luchtdruk:

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Quit
nl: Afsluiten

en: RAM color
nl: Kleur voor RAM

en: RAM usage: %.1fMB (%.2f%%)
nl: RAM-gebruik: %.1fMB (%.2f%%)

en: R_estore
nl: _Herstellen

en: Really delete this panel?
    <b>Warning: This can not be recovered.</b>
nl: Deze werkbalk echt verwijderen?
    <b>Waarschuwing: deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.</b>

en: Received
nl: Ontvangen

en: Received:
nl: Ontvangen:

en: Receiving
nl: Ontvangen...

en: Refresh
nl: Verversen

en: Rem_ove from Launcher
nl: Verwijderen uit starter

en: Remove "%s" From Panel
nl: Verwijder '%s' uit werkbalk

en: Repair
nl: Herstellen

en: Reserve space, and not covered by maximized windows
nl: Reserveruimte, en niet bedekt door gemaximaliseerde vensters

en: Resource monitors
nl: Systeemkrachtmeters

en: Restart
nl: Herstarten

en: Right
nl: Rechts

en: RightBtn
nl: KnRechts

en: Run
nl: Opdracht uitvoeren...

en: SIOCGIFCONF error: %s
nl: SIOCGIFCONF fout: %s

en: SIOCGIFFLAGS error: %s
nl: SIOCGIFFLAGS fout: %s

en: Scope:
nl: Bereik:

en: Searching for '%s'...
nl: Aan het zoeken naar '%s'...

en: Select Keyboard Model
nl: Kies toetsenbordmodel

en: Select Layout Change Type
nl: Kies soort indelingverandering

en: Select a directory
nl: Kies een map

en: Select a file
nl: Kies een bestand

en: Select an image file
nl: Kies een afbeeldingbestand

en: Sending
nl: Verzenden...

en: Sending/Receiving
nl: Verzenden/ontvangen...

en: Sends commands to all desktop windows.
    Supported commands are 1) iconify and 2) shade
nl: Zendt een opdracht naar alle bureaubladvensters.
    Ondersteunde opdrachten zijn 1) pictogrammen van maken en 2) oprollen

en: Sent
nl: Verzonden

en: Sent:
nl: Verzonden:

en: Separator
nl: Scheidingslijn

en: Session Menu
nl: Sessiemenu

en: Setting Encryption Key
nl: Sleutel instellen voor versleuteling

en: Show CapsLock
nl: Toon CapsLock

en: Show Extended Information
nl: Uitgebreide informatie tonen

en: Show Layout as
nl: Toon indeling als

en: Show NumLock
nl: Toon Numlock

en: Show ScrollLock
nl: Toon ScrollLock

en: Show Signal
nl: Signaal tonen

en: Show task icons smaller than rest of panel icons
nl: Toon taakpictogrammen kleiner dan rest van werkbalkpictogrammen

en: Show tooltips
nl: Toon gereedschaptips

en: Show weather conditions for a location.
nl: Toon weersomstandigheden voor een locatie.

en: Show windows from all desktops
nl: Toon vensters van alle werkbladen

en: Signal
nl: Signaal

en: Simple pager plugin
nl: Eenvoudige volger-invoegtoepassing

en: Size
nl: Grootte

en: Size when minimized
nl: Grootte indien geminimaliseerd

en: Solid color (with opacity)
nl: Effen kleur (met ondoorzichtigheid)

en: Sorry, there was no window manager configuration program found.
nl: Het spijt ons, maar er is geen programma gevonden voor het instellen van de vensterbeheerder.

en: Sound Menu
nl: Geluidmenu

en: Source:
nl: Bron:

en: Space reservation is not available for this panel because there is another monitor beyond this edge and reservation would cover it if enabled.
nl: Reservering van ruimte is niet beschikbaar voor deze werkbalk omdat er een ander beeldscherm is voorbij de rand, en reservering zou het bedekken indien ingeschakeld.

en: Spacer
nl: Tussenruimte

en: Spacing
nl: Uitlijning

en: Speaker+LO
nl: Luidspreker+LO

en: State
nl: Status

en: Stats
nl: Statistieken

en: Stretch
nl: Rekken

en: Subnet Mask:
nl: Subnetmasker:

en: Sunrise:
nl: Zonsopgang:

en: Sunset:
nl: Zonsondergang:

en: Support
nl: Ondersteuning

en: System Tray
nl: Systeemvak

en: System theme
nl: Systeemthema

en: System tray
nl: Systeemvak

en: Task Bar (Window List)
nl: Taakbalk (vensterlijst)

en: Temperature Monitor
nl: Temperatuurmonitor

en: Terminal Emulator:
nl: Terminalvenster:

en: Text
nl: Tekst

en: The current error condition
nl: De huidige fout-toestand

en: The current interface the icon is monitoring.
nl: De huidige netwerkkaart die door het pictogram wordt bewaakt.

en: The interface name
nl: Naam van de netwerkkaart

en: The interface packets/bytes statistics
nl: Statistieken van de netwerkkaart (pakketten/bytes)

en: The interface state
nl: Status van de netwerkkaart

en: The orientation of the tray.
nl: De oriëntatie van het systeemvak.

en: There is no room for another panel. All the edges are taken.
nl: Er is geen plaats voor nog een werkbalk. Alle randen zijn bezet.

en: There was an error displaying help:
    %s
nl: Hulp kon niet weergegeven worden:
    %s

en: This wireless network was encrypted.
    You must have the encryption key.
nl: Dit draadloze netwerk is versleuteld.
    U moet over de sleutel beschikken.

en: Today:
nl: Vandaag:

en: Tomorrow:
nl: Morgen:

en: Tooltip Format
nl: Opmaak van gereedschaptip

en: Tooltip only
nl: Alleen gereedschaptip

en: Tooltips Enabled
nl: Gereedschaptips ingeschakeld

en: Top
nl: Bovenaan

en: Type:
nl: Soort:

en: Unable to open socket: %s
nl: Kan contactpunt niet openen: %s

en: Units:
nl: Eenheden:

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Updates:
nl: Bijwerken:

en: Use mouse wheel
nl: Gebruik muiswiel

en: Visibility:
nl: Zicht:

en: Volume Control
nl: Volumebeheersing

en: Volume control
nl: Volumebeheersing

en: Warn
nl: Waarschuwen

en: Warning1 color
nl: Waarschuwing1 kleur

en: Warning1 temperature
nl: Waarschuwing1 temperatuur

en: Warning2 color
nl: Waarschuwing2 kleur

en: Warning2 temperature
nl: Waarschuwing2 temperatuur

en: Weather Plugin
nl: Weer-invoegtoepassing

en: Weather Preferences
nl: Weervoorkeuren

en: Whether or not the icon's tooltips are enabled.
nl: Of de gereedschaptips van het pictogram al dan niet zijn ingeschakeld.

en: Whether or not the signal strength should be displayed.
nl: Of de signaalsterkte al dan niet moet worden getoond.

en: Whether the interface is a wireless interface
nl: Of de netwerkkaart een draadloze kaart is

en: Width:
nl: Breedte:

en: Wireless
nl: Draadloos

en: Wireless Connection has no connectivity
nl: Draadloos netwerk heeft geen verbinding

en: Wireless Networks not found in range
nl: Geen draadloze netwerken binnen bereik

en: Wireless signal strength percentage
nl: Percentage van de draadloze signaalsterkte

en: Workspace %d
nl: Werkblad %d

en: Workspace _%d
nl: Werkblad _%d

en: You must specify a location.
nl: U dient een locatie op te geven.

en: [N/A]
nl: [N.v.t.]

en: _All workspaces
nl: _Alle werkbladen

en: _Automatic, every
nl: _Automatisch, elke

en: _Browse
nl: _Bladeren

en: _Close Window
nl: Venster sluiten

en: _Close all windows
nl: Alle vensters sluiten

en: _English (°F)
nl: _Engels (°F)

en: _Metric (°C)
nl: _Metrisch (°C)

en: _Move to Workspace
nl: Ver_plaats naar werkblad

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _New Instance
nl: _Nieuw exemplaar

en: _New Location:
nl: _Nieuwe locatie:

en: _Raise
nl: _Verheffen

en: _Remember layout for each window
nl: Onthoud indeling voor elk venster

en: _Set
nl: In_stellen

en: default
nl: standaard

en: minutes
nl: minuten

en: packets
nl: pakketten
