remmina - en to nl translation catalogue (663 entries)

en: %G Name of group (slashes \/ are converted to dashes -)
    %P Protocol name
    %N Connection name
    %h Hostname/IP
nl: %G Groepsnaam (schuine strepen \/ worden automatisch omgezet naar streepjes -)
    %P Protocolnaam
    %N Verbindingsnaam
    %h Hostname/IP

en: %d password changed. | %d passwords changed.
nl[0]: %d wachtwoord gewijzigd.
nl[1]: %d wachtwoorden gewijzigd.

en: %p Profile name
    %h Server name/IP
    %Y Year, %m Month, %d Day, %H Hour, %M Minute, %S Seconds (UTC time)
nl: %p Profielnaam
    %h Servernaam/IP
    %Y Jaar, %m Maand, %d Dag, %H Uur, %M Minuut, %S Seconden (UTC-tijd)

en: %s You may need to install, and use Gnome Shell Extension Appindicator
nl: %s U moet mogelijk Gnome Shell Extension Appindicator installeren en gebruiken

en: %s You may need to install, and use KStatusNotifierItem
nl: %s U moet mogelijk KStatusNotifierItem installeren en gebruiken

en: %s You may need to install, and use XApp Status Applet
nl: %s U moet mogelijk de XApp Status Applet installeren en gebruiken

en: %s You may need to install, and use XEmbed SNI Proxy
nl: %s U moet mogelijk XEmbed SNI Proxy installeren en gebruiken

en: %s and Remmina has built-in (compiled) support for libappindicator.
nl: %s en Remmina heeft ingebouwde (gecompileerde) ondersteuning voor libappindicator.

en: %s not supported natively by your Desktop Environment. libappindicator will try to fallback to GtkStatusIcon/xembed
nl: %s wordt niet ondersteund door uw Desktop Omgeving. libappindicator zal proberen terug te vallen op GtkStatusIcon/xembed

en: %s wants to share their desktop.
    Do you accept?
nl: %s wil zijn bureaublad met u delen.
    Wilt u deze uitnodiging accepteren?

en: %s your desktop does support it
nl: %s wordt ondersteund door uw Desktop

en: %sand '%s'
nl: %sen '%s'

en: (%s: %i): Can't validate setting '%s' since 'value' or 'gfe' are NULL!
nl: (%s: %i): Kan instelling '%s' niet valideren omdat 'value' of 'gfe' NULL zijn!

en: (%s: %i): Can't validate user input since 'setting_name_to_validate', 'value' or 'gfe' are NULL!
nl: (%s: %i): Kan gebruikersinvoer niet valideren omdat 'setting_name_to_validate', 'value' of 'gfe' NULL zijn!

en: - or protocol://username:encryptedpassword@host:port
nl: - of protocol://gebruikersnaam:versleuteldwachtwoord@host:poort

en: 0 — Windows 7 compatible
nl: 0 - Windows 7 ondersteund

en: 256 colours (8 bpp)
nl: 256-kleuren (8 bpp)

en: 2600 (Windows XP), 7601 (Windows Vista/7), 9600 (Windows 8 and newer)
nl: 2600 (Windows XP), 7601 (Windows Vista/7), 9600 (Windows 8 en nieuwer)

en: <Auto-detect>
nl: <Automatisch detecteren>

en: <None>
nl: <Geen>

en: <big><b>Remmina Snap package</b></big>
    
    <span>
    Remmina is running on your system as a Snap package.
    Some Remmina functions need to be set up to work properly.
    </span>
nl: <big><b>Remmina Snap pakket</b></big>
    
    <span>
    Remmina draait op uw systeem als een Snap pakket.
    Sommige Remmina functies moeten ingesteld worden om correct te functioneren.
    </span>

en: <big>Permissions</big>
nl: <big>Rechten</big>

en: <big>Snap settings</big>
nl: <big>Snap instellingen</big>

en: <big>Supported formats
    • server
    • server[:port]
    VNC additional formats
    • ID:repeater ID number
    • unix:///path/socket.sock</big>
nl: <big>Ondersteunde formaten
    - server
    - server[:port]
    VNC additionele formaten
    - ID:repeater ID nummer
    - unix:///path/socket.sock</big>

en: <big>Supported formats
    • server
    • server[:port]
    • username@server[:port] (SSH protocol only)</big>
nl: <big>Ondersteunde formaten
    - server
    - server[:port]
    - gebruikersnaam@server[:port] (alleen SSH protocol)</big>

en: <big>• command in PATH args %h
    • /path/to/foo -options %h %u
    • %h is substituted with the server name
    • %t is substituted with the SSH server name
    • %u is substituted with the username
    • %U is substituted with the SSH username
    • %p is substituted with Remmina profile name
    • %g is substituted with Remmina profile group name
    • %d is substituted with local date and time in ISO 8601 format
    Do not run in background if you want the command to be executed before connecting.
    </big>
nl: <tt><big>• commando in PATH args %h
    • /path/to/foo -options %h %u
    • %h wordt vervangen door de servernaam
    • %t wordt vervangen door de SSH servernaam
    • %u wordt vervangen door de gebruikersnaam
    • %U wordt vervangen door de SSH gebruikersnaam
    • %p wordt vervangen door Remmina profielnaam
    • %g wordt vervangen door Remmina profielgroepnaam
    • %d wordt vervangen door lokale datum en tijd in iso8601 indeling
    Voer niet op de achtergrond uit als u de opdracht wilt uitvoeren voordat u verbinding maakt.
    </big></tt>

en: <span weight='bold' size='larger'>Multi Password Changer</span>
nl: <span weight='bold' size='larger'>Meerdere wachtwoorden wijzigen</span>

en: A non-critical error happened: %s
nl: Een niet kritieke foutmelding is opgetreden: '%s'

en: About
nl: Over

en: Accept certificate?
nl: Certificaat accepteren?

en: Accept changed certificate?
nl: Gewijzigd certificaat accepteren?

en: Actions
nl: Acties

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add a column displaying any notes associated with a connection.
nl: Voeg een kolom toe die notities laat zien geassocieerd met een connectie.

en: Add a new connection profile
nl: Maak een nieuw verbindingsprofiel

en: Address is too long for UNIX socket_path: %s
nl: Adres is te lang voor UNIX socket_path: %s

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: After connecting
nl: Nieuwe verbinding

en: Always show tabs
nl: Tabbladen altijd tonen

en: An error occured.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: An unknown error occured while trying to start PyHoca-CLI. Exit code: %i
nl: Een onbekende foutmelding heeft zich voorgedaan tijdens het starten van PyHoca-CLI. Exit code: %i

en: An unknown error occured while trying to start PyHoca-CLI. Exit code: %i. Error: '%s'
nl: Een onbekende fout heeft zicht voorgedaan tijdens het proberen te starten van PyHoca-CLI. Exit code: %i. Error: '%s'

en: Appearance
nl: Uiterlijk

[ctx: Appearance preferences]
en: Tabs grouping
nl: Tabbladen groeperen

en: Are you sure to delete the selected files on server?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde bestanden op de server wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to cancel the file transfer in progress?
nl: Weet u zeker dat u de lopende bestandsoverdracht wilt annuleren?

en: Are you sure you want to close %i active connections in the current window?
nl: Weet u zeker dat u %i actieve verbindingen in het huidige venster wilt sluiten?

en: Are you sure you want to close this last active connection?
nl: Weet u zeker dat u deze laatste verbinding wilt sluiten?

en: Are you sure you want to delete the selected files?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde bestanden wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete “%s”?
nl: Weet u zeker dat u "%s" wilt verwijderen?

en: Assign a destination port.
nl: Wijs een bestemmingspoort toe.

en: Attach to console (2003/2003 R2)
nl: Met console verbinden (Windows 2003 / 2003 R2)

en: Audible terminal bell
nl: Hoorbare terminal bel

en: Audio support
nl: Audio-ondersteuning

en: Authentication cancelled. Aborting…
nl: Authenticatie geannuleerd. Beëindigen…

en: Authentication failure: %s
nl: Authenticatiefout: %s

en: Authentication type
nl: Authenticatie type

en: Auto-detect
nl: Automatisch detecteren

en: Auto-fit window
nl: Venstergrootte automatisch aanpassen

en: Auto-start this profile
nl: Start dit profiel automatisch

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatic (32 bpp) (Server chooses its best format)
nl: Automatisch (32 bpp) (Server kiest zijn beste formaat)

en: Automatic negotiation
nl: Automatisch onderhandelen

en: Automatically accept all fingerprints and certificates
nl: Automatisch alle vingerafdrukken en certificaten accepteren

en: Awaiting incoming SSH connection on port %i…
nl: Wachten op een inkomende SSH verbinding op poort %i…

en: Background colour
nl: Achtergrondkleur

en: Basic
nl: Standaard

en: Before connecting
nl: Nieuwe verbinding

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Best (slowest)
nl: Beste (langzaamste)

en: Bilinear
nl: Bilineair

en: Bold colour
nl: Schaduw van cursor

en: Bright colours
nl: Heldere kleuren

en: Browse the network to find a %s server
nl: Op het netwerk naar een %s-server zoeken

en: By group
nl: Groep

en: By protocol
nl: Protocol

en: CA CRL File
nl: CA CRL Bestand

en: CA Certificate File
nl: CA Certificaat Bestand

en: CAUTION: Pasted text will be sent as a sequence of key-codes as if typed on your local keyboard.
    
      • For best results use same keyboard settings for both, client and server.
    
      • If client-keyboard is different from server-keyboard the received text can contain wrong or erroneous characters.
    
      • Unicode characters and other special characters that can't be translated to local key-codes won’t be sent to the server.
nl: LET OP: Geplakte tekst wordt verzonden als serie toetsenbordaanslagen alsof het getypt is vanaf het lokale toetsenbord
    
    • Voor het beste resultaat gebruik dezelfde toetsenbord instellingen voor zowel client en server.
    
    • Als het client en server toetsenbord verschillen kan de ontvangen tekst verkeerd zijn of corrupte karakters bevatten.
    
    • Unicode karakters en andere speciale karakters die niet vertaald kunnen worden naar lokale toetsenbord codes worden niet verzonden naar de server.

en: Can't save empty username!
nl: Kan een lege gebruikersnaam niet opslaan!

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot connect to local port %i.
nl: Kan geen verbinding maken met lokale poort %i.

en: Cannot connect to the RDP server “%s”.
nl: Kan geen verbinding maken met de RDP-server "%s".

en: Cannot connect to the “%s” RDP server.
nl: Kan geen verbinding maken met de "%s" RDP-server.

en: Certificate details:
nl: Certificaatgegevens:

en: Change
nl: Wijzig

en: Change security settings
nl: Verander de beveiligings instellingen

en: Change where Remmina profiles are stored
nl: Wijzig waar Remmina profielen worden opgeslagen

en: Character set
nl: Tekenset

en: Chat with %s
nl: Voer gesprek met %s

en: Choose a Remote Desktop Server
nl: Kies een Remote Desktop Server

en: Choose a file to upload
nl: Kies een bestand om te uploaden

en: Choose a new key
nl: Kies een nieuwe toets

en: Choose a session to resume:
nl: Kies een sessie om te hervatten:

en: Choose download location
nl: Kies downloadlocatie

en: Client Certificate File
nl: Client certificaat bestand

en: Client Certificate Key
nl: Client Certificaat Sleutel

en: Client build
nl: Clientnaam

en: Client name
nl: Clientnaam

en: Close
nl: Sluiten

en: Collapse all
nl: Alles inklappen

en: Colour depth
nl: Kleurdiepte

en: Colour theme
nl: Kleurdiepte

en: Composition
nl: Compositie

en: Configure the available resolutions
nl: Configureer de beschikbare resoluties

en: Configure the keystrokes
nl: Configureer de toetsaanslagen

en: Confirm Gateway Password
nl: Gateway Wachtwoord Bevestigen

en: Confirm before closing multiple tabs
nl: Bevestig voor het sluiten van meerdere tabbladen

en: Confirm password
nl: Wachtwoord bevestigen

en: Connect
nl: Verbinden

en: Connect either to a desktop described in a file (.remmina or a filetype supported by a plugin) or a supported URI (RDP, VNC, SSH or SPICE)
nl: Verbinding maken met bureaublad beschreven in bestand (.remmina of type ondersteund door plug-in)

en: Connect to a desktop described in a file (.remmina or a filetype supported by a plugin)
nl: Verbinding maken met bureaublad beschreven in bestand (.remmina of bestandstype ondersteund door plug-in)

en: Connect to remote desktops through the applet menu
nl: Verbinding met extern bureaublad maken via het applet menu

en: Connect via SSH from a new terminal
nl: Verbinding maken via SSH in een nieuwe terminal

en: Connected to %s via RDP
nl: Verbonden met %s via RDP

en: Connected to %s via SPICE
nl: Verbonden met %s via SPICE

en: Connected to %s via VNC
nl: Verbonden met %s via VNC

en: Connected to %s:%d via SSH
nl: Verbonden met %s:%d via SSH

en: Connected to %s:%d via VNC
nl: Verbonden met %s:%d via VNC

en: Connected to %s:%d via X2Go
nl: Verbonden met %s:%d via X2Go

en: Connecting to %s via SSH…
nl: Verbinding maken met %s via SSH…

en: Connecting to UNIX socket failed: %s
nl: Connectie naar UNIX socket mislukt: %s

en: Connecting to “%s” via SSH…
nl: Verbinding maken met %s via SSH…

en: Connecting to “%s”…
nl: Bezig met verbinden met "%s"…

en: Connection profile security
nl: Beveiliging connectie profiel

en: Connection timeout in ms
nl: Time-out van de verbinding in ms

en: Connection to the SPICE server dropped.
nl: Verbinding met de SPICE-server is verbroken.

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy (host+C)
nl: Kopiëren (host + C)

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account disabled.
nl: Kon geen toegang krijgen tot de RDP-server "%s".
    Account uitgeschakeld.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account expired.
nl: Kon geen toegang krijgen tot de RDP-server "%s".
    Account verlopen.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account locked out.
nl: Kon geen toegang krijgen tot de RDP-server "%s".
    Account vergrendeld.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account restricted.
nl: Kon geen toegang krijgen tot de RDP-server "%s".
    Account beperkt.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Change user password before connecting.
nl: Kan geen toegang krijgen tot de RDP-server "%s".
    Wijzig het wachtwoord van de gebruiker voordat u verbinding maakt.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Insufficient user privileges.
nl: Kan geen toegang krijgen tot de RDP-server "%s".
    Onvoldoende gebruikersrechten.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Password expired.
nl: Kon geen toegang krijgen tot de RDP-server "%s".
    Wachtwoord verlopen.

en: Could not allocate enough memory!
nl: Kon niet genoeg geheugen toekennen!

en: Could not authenticate automatically with SSH agent. %s
nl: Kon niet verifiëren met SSH wachtwoord. %s

en: Could not authenticate automatically with public SSH key. %s
nl: Kon niet automatisch authenticeren met publieke SSH sleutel. %s

en: Could not authenticate using SSH certificate. %s
nl: Kon niet authenticeren middels SSH certificaat. %s

en: Could not authenticate with SSH GSSAPI/Kerberos. %s
nl: Kon niet verifiëren met SSH wachtwoord. %s

en: Could not authenticate with SSH password. %s
nl: Kon niet verifiëren met SSH wachtwoord. %s

en: Could not authenticate with TOTP/OTP/2FA. %s
nl: Kon niet verifiëren met SSH wachtwoord. %s

en: Could not authenticate with automatic public SSH key. %s
nl: Kon geen publieke SSH-sleutel ophalen. %s

en: Could not authenticate with keyboard-interactive. %s
nl: Kon niet verifiëren met SSH wachtwoord. %s

en: Could not authenticate with public SSH key. %s
nl: Kon niet authenticeren met publieke SSH sleutel. %s

en: Could not authenticate, attempting reconnection…
nl: Authenticatie mislukt. Opnieuw proberen verbinding te maken…

en: Could not bind server socket to local port.
nl: Kan geen verbinding maken met lokale poort %i.

en: Could not check list of known SSH hosts. %s
nl: Kon de lijst van bekende SSH-hosts niet controleren. %s

en: Could not connect to SSH tunnel. %s
nl: Kon geen verbinding maken met de SSH-tunnel. %s

en: Could not create PTY device.
nl: PTY-apparaat aanmaken mislukt.

en: Could not create SFTP session. %s
nl: Creëren van SFTP-sessie is mislukt: %s

en: Could not create channel. %s
nl: Kanaal aanmaken mislukt: %s

en: Could not create socket.
nl: Kon socket niet aanmaken.

en: Could not create the file “%s” on the server. %s
nl: Kon het bestand "%s" op de server niet aanmaken. %s

en: Could not create the file “%s”.
nl: Kon het bestand "%s" niet aanmaken.

en: Could not create the folder “%s” on the server. %s
nl: Kon de map "%s" op de server niet aanmaken. %s

en: Could not create the folder “%s”.
nl: Kon de map "%s" niet aanmaken.

en: Could not delete “%s”. %s
nl: "%s" kon niet worden verwijderd. %s

en: Could not fetch checksum of the public SSH key. %s
nl: Kon geen controlesom ophalen voor de openbare SSH-sleutel. %s

en: Could not fetch public SSH key. %s
nl: Kon geen publieke SSH-sleutel ophalen. %s

en: Could not fetch the server's public SSH key. %s
nl: Kon de publieke SSH sleutel van de server niet ophalen. %s

en: Could not find any sessions on remote machine. Creating a new session now.
nl: Kon geen sessies vinden op de remote machine. Nu een nieuwe sessie aan het maken.

en: Could not find child GtkTreeView of session chooser dialog.
nl: Kon de onderstaande GtkTreeView van het sessiekiezer dialoog niet vinden.

en: Could not find the address for the RDP server “%s”.
nl: Kon het adres voor de RDP-server "%s" niet vinden.

en: Could not find the file “%s”.
nl: Kon het bestand "%s" niet vinden.

en: Could not get session ID from session chooser dialog.
nl: Kon het sessie ID niet verkrijgen van het sessiekiezer dialoog.

en: Could not listen to local port.
nl: Luisteren op lokale poort is mislukt.

en: Could not obtain "GtkTreeModelFilter*" of the session chooser dialog, for unknown reason.
nl: Kon "GtkTreeModelFilter*" van het sessiekiezer dialoog niet verkrijgen vanwege onbekende reden.

en: Could not open channel. %s
nl: Kanaal openen mislukt. %s

en: Could not open the file “%s” on the server. %s
nl: Kon het bestand "%s" niet openen op de server. %s

en: Could not open the file “%s”.
nl: Kon het bestand "%s" niet openen.

en: Could not open the folder “%s”. %s
nl: Kon de map "%s" niet openen. %s

en: Could not parse the output of PyHoca-CLI's --list-sessions option. Creating a new session now.
nl: Kon de output van PyHoca-CLI's --list-sessions optie niet uitlezen. Nu een nieuwe sessie aan het maken.

en: Could not poll SSH channel. %s
nl: Kon het SSH-kanaal niet peilen. %s

en: Could not read SSH channel in a non-blocking way. %s
nl: Kon het ssh-kanaal niet lezen op een niet-blokkerende manier. %s

en: Could not read from the folder. %s
nl: Kon niet lezen uit de map. %s

en: Could not read from tunnel listening socket. %s
nl: Lezen van tunnel luistersocket mislukt. %s

en: Could not request port forwarding. %s
nl: Kan de aanvraag om de poort door te sturen niet uitvoeren. %s

en: Could not request shell. %s
nl: Kan shell niet aanvragen: %s

en: Could not run command. %s
nl: Kon de opdracht niet uitvoeren. %s

en: Could not run the “%s” command on the SSH server (status = %i).
nl: Kan de opdracht "%s" niet uitvoeren op de SSH-server (status = %i).

en: Could not save new credentials.
nl: Kon nieuwe inloggegevens niet opslaan.

en: Could not save new credentials: 's_password' or 's_username' strings were not set.
nl: Kon nieuwe inloggegevens niet opslaan: 's_password' of 's_username' zijn niet ingesteld.

en: Could not save the file “%s”.
nl: Kon het bestand "%s" niet opslaan.

en: Could not send data to tunnel listening socket. %s
nl: Kan geen gegevens verzenden naar tunnel luistersocket. %s

en: Could not start PyHoca-CLI (%i): '%s'
nl: Kon PyHoca-CLI (%i) niet starten: '%s'

en: Could not start PyHoca-CLI:
    %s
nl: Kon PyHoca-CLI niet starten:
    %s

en: Could not start SFTP session. %s
nl: Opstarten van SSH-sessie is mislukt: %s

en: Could not start X2Go session.
nl: Kon X2Go sessie niet starten.

en: Could not start X2Go session…
nl: Kon de X2Go sessie niet starten…

en: Could not start libfreerdp-gdi.
nl: Kon libfreerdp-gdi niet starten.

en: Could not start pthread.
nl: Kan pthread niet initialiseren.

en: Could not terminate X2Go session '%s':
    %s
nl: Kon de X2Go sessie '%s' niet beëindigen:
    %s

en: Could not write to SSH channel. %s
nl: Kanaal aanmaken mislukt. %s

en: Could not write to the file “%s” on the server. %s
nl: Kon niet schrijven naar het bestand "%s" op de server. %s

en: Couldn't validate user input. %s
nl: Kon invoer van gebruiker niet valideren. %s

en: Couldn’t convert '%s' to host address
nl: Kan ‘%s’ niet naar host-adres omzetten

en: Create date
nl: Maak datum aan

en: Create new connection profile
nl: Maak een nieuw verbindingsprofiel

en: Creating UNIX socket failed: %s
nl: Het maken van UNIX socket mislukt: %s

en: Creation, editing, copying, and deletions require the Remmina password
nl: Aanmaken, bewerken, kopiëren en verwijderen vereist het Remmina wachtwoord

en: Cursor blinking
nl: Knipperen van cursor

en: Cursor colour
nl: Schaduw van cursor

en: Cursor foreground colour
nl: Voorgrondkleur cursor

en: Cursor shadow
nl: Schaduw van cursor

en: Custom
nl: Aangepast

en: DPI resolution
nl: DPI resolutie

en: Debugging
nl: Foutopsporing

en: Decrease font size
nl: Verklein lettertypegrootte

en: Decrease font size (host+Page Down)
nl: Verklein lettertypegrootte (host+pagina omlaag)

en: Default
nl: Standaard

en: Default settings saved.
nl: Standaardinstellingen opgeslagen.

en: Default view
nl: Standaard

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete files on server
nl: Bestanden op server wissen

en: Description
nl: Omschrijving

en: Desktop sharing invitation
nl: Uitnodiging tot delen bureaublad

en: Disable toolbar
nl: Knoppenbalk uitschakelen

en: Disable tray icon
nl: Niet in systeemvak tonen

en: Disable video overlay if videos are not displayed properly.
nl: Schakel video-overlay uit als video's niet goed worden weergegeven.

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Disconnected from %s via RDP
nl: Verbinding verbroken van %s via RDP

en: Disconnected from %s via SPICE
nl: Verbinding verbroken met %s via SPICE

en: Disconnected from %s:%d via SSH
nl: SSH Verbinding met %s:%d verbroken

en: Disconnected from %s:%d via VNC
nl: Verbinding gebroken van %s:%d via VNC

en: Disconnected from %s:%d via X2Go
nl: Verbinding verbroken van %s:%d via X2Go

en: Discovered
nl: Gevonden

en: Do not show this message again
nl: Dit bericht niet meer tonen

en: Do you trust the new public key?
nl: Vertrouwt u de nieuwe publieke sleutel?

en: Domain
nl: Domein

en: Don't remember passwords
nl: Onthoud geen wachtwoorden

en: Donations
nl: Donaties

en: Download
nl: Downloaden

en: Download from server
nl: Van server downloaden

en: Duplicate current connection
nl: Duplicaat aanmaken van huidige verbinding

en: E.g. https://example.org, socks://mysocks:1080
nl: Bijv. https://example.org, socks://mysocks:1080

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit desktop connection described in file (.remmina or a filetype supported by plugin)
nl: Bewerk bureaubladverbinding beschreven in bestand (.remmina of een bestandstype ondersteund door plug-in)

en: Edit settings
nl: Instellingen bewerken

en: Enable GTK-VNC debug
nl: GTK-VNC debugging inschakelen

en: Enable SSH tunnel
nl: SSH-tunnel inschakelen

en: Enable Service Discovery
nl: Automatisch zoeken

en: Enable audio channel
nl: Audio activeren

en: Enable extra hardening (disable closing confirmation, disable unsafe shortcut keys, hide tabs, hide search bar)
nl: Extra hardening inschakelen (uitschakelen van afsluit bevestiging, uitschakelen onveilige toets combinaties, verberg tabs, verberg zoekveld)

en: Enable fullscreen
nl: Volledig scherm inschakelen

en: Enabling this may help when the remote desktop looks scrambled
nl: Dit inschakelen kan helpen wanneer de remote desktop er vervormd uitziet

en: Encrypt a password
nl: Wachtwoord onthouden

en: Encryption
nl: Versleuteling

en: Enter RDP authentication credentials
nl: Voer verificatiegegevens in

en: Enter RDP gateway authentication credentials
nl: Voer RDP-gateway verificatiegegevens in

en: Enter SPICE password
nl: SSH-wachtwoord

en: Enter TOTP/OTP/2FA code
nl: Voer de TOTP/OTP/2FA code in

en: Enter VNC authentication credentials
nl: Voer verificatiegegevens in

en: Enter VNC password
nl: Wachtwoord onthouden

en: Enter WWW authentication credentials
nl: Voer verificatiegegevens in

en: Enter X2Go credentials
nl: X2Go-inloggegevens invoeren

en: Enter certificate authentication files
nl: Voer certificaat authenticatie bestanden in

en: Enter password to unlock the SSH key:
nl: Voer uw wachtwoord in om de SSH sleutel te ontgrendelen:

en: Enter your Remmina password to connect
nl: Voer uw Remmina wachtwoord in om te verbinden

en: Enter your Remmina password to view passwords
nl: Voer uw Remmina wachtwoord in om wachtwoorden te bekijken

en: Entry
nl: Invoer

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Exactly one session should be selectable but '%i' rows (sessions) are selected.
nl: Precies één sessie moet geselecteerd zijn maar '%i' rijen (sessies) zijn geselecteerd.

en: Examples:
    To connect using an existing connection profile, use:
    
    	remmina -c FILE.remmina
    
    To quick connect using a URI:
    
    	remmina -c rdp://username@server
    	remmina -c rdp://domain\\username@server
    	remmina -c vnc://username@server
    	remmina -c vnc://server?VncUsername=username
    	remmina -c ssh://user@server
    	remmina -c spice://server
    
    To quick connect using a URI along with an encrypted password:
    
    	remmina -c rdp://username:encrypted-password@server
    	remmina -c vnc://username:encrypted-password@server
    	remmina -c vnc://server?VncUsername=username\&VncPassword=encrypted-password
    
    To encrypt a password for use with a URI:
    
    	remmina --encrypt-password
    
    To update username and password and set a different resolution mode of a Remmina connection profile, use:
    
    	echo "username\napassword" | remmina --update-profile /PATH/TO/FOO.remmina --set-option username --set-option resolution_mode=2 --set-option password
nl: Voorbeelden:
    Om verbinding te maken met behulp van een bestaand verbindingsprofiel, gebruikt u:
    
    	remmina -c FILE.remmina
    
    Om snel te verbinden via een URI:
    
    	remmina -c rdp://gebruikersnaam@server
    	remmina -c rdp://domeinnaam\\gebruikersnaam@server
    	remmina -c vnc://gebruikersnaam@server
    	remmina -c vnc://server?VncUsername=gebruikersnaam
    	remmina -c ssh://gebruiker@server
    	remmina -c spice://server
    
    Om snel verbinding te maken met behulp van een URI samen met een versleuteld wachtwoord:
    
    	remmina -c rdp://gebruikersnaam:versleuteld-wachtwoord@server
    	remmina -c vnc://gebruikersnaam:versleuteld-paswoord@server
    	remmina -c vnc://server?VncUsername=gebruikersnaam&VncPassword=versleuteld-paswoord
    
    Om een wachtwoord te versleutelen voor gebruik met een URI:
    
    	remmina --encrypt-password
    
    Om gebruikersnaam en wachtwoord bij te werken en een andere resolutiemodus van een Remmina-verbindingsprofiel in te stellen, gebruikt u:
    
    	echo "gebruikersnaam\nwachtwoord" | remmina --update-profile /PATH/TO/FOO.remmina --set-option username --set-option resolutiion_mode=2 --set-option password

en: Execute a Command
nl: Externe opdrachten uitvoeren

en: Executing external commands…
nl: Externe opdrachten uitvoeren…

en: Expand all
nl: Alles uitklappen

en: Export
nl: Exporteren

en: Export connection in Windows .rdp file format
nl: Verbinding naar Windows .rdp-bestandsformaat exporteren

en: FILE
nl: BESTAND

en: Failed to delete files!
nl: Bestanden verwijderen mislukt!

en: Failed to fill 'GtkTreeIter'.
nl: Gefaald om 'GtkTreeIter' in te vullen.

en: File
nl: Bestand

en: File downloaded
nl: Bestand gedownload

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Filename for SSH session log
nl: Bestandsnaam voor SSH sessie logboek

en: Fill client window when scaled
nl: Vul klantenvenster in wanneer geschaald

en: Find text
nl: Vind tekst

en: Find text (host+G)
nl: Plakken (host + V)

en: Fingerprint automatically accepted
nl: Vingerafdruk automatisch geaccepteerd

en: Folder for SSH session log
nl: Map voor SSH-sessielogboek

en: Folder for screenshots
nl: Map voor SSH-sessielogboek

en: Font smoothing
nl: Lettertype verzachten

en: Force tight encoding
nl: Forceer strakke encoding

en: Foreground colour
nl: Voorgrondkleur

en: Forget passwords after use
nl: Geen wachtwoordopslag

en: Found already existing X2Go session with ID: '%s'
nl: Een bestaande X2Go sessie gevonden met ID: '%s'

en: Full path of an existing folder
nl: Volledig pad van een bestaande map

en: Gateway Domain
nl: Gateway Domein

en: Gateway Password
nl: Gateway Wachtwoord

en: Gateway Username
nl: Gateway Gebruikersnaam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Go to home folder
nl: Naar persoonlijke map gaan

en: Go to parent folder
nl: Naar bovenliggende map gaan

en: Good
nl: Goed

en: Grab all keyboard events
nl: Alle toetsenbord-gebeurtenissen afvangen

en: Graphic port
nl: Grafische poort

en: Group
nl: Groep

en: GtkTreePath 'path' describes a non-existing row!
nl: GtkTreePath 'path' beschrijft een niet bestaande rij!

en: Hello, World!
nl: Hallo wereld!

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hide or show the search bar
nl: De zoekbalk verbergen of tonen

en: Hide the search bar shown in the main window
nl: Verberg de zoekbalk in het hoofdvenster

en: High colour (15 bpp)
nl: Hoge kleuren (15 bpp)

en: High colour (16 bpp)
nl: Hoge kleuren (16 bpp)

en: Home
nl: Thuis

en: If a GTK theme includes a dark variant, it will be used instead of the configured theme.
nl: Als een GTK-thema een donkere variant bevat, wordt die gebruikt in plaats van het geconfigureerde thema.

en: Import
nl: Importeren

en: Increase and decrease font size
nl: Lettergrootte vergroten en verkleinen

en: Increase font size
nl: Vergroot lettertypegrootte

en: Increase font size (host+Page Up)
nl: Vergroot lettertypegrootte (host+pagina omhoog)

en: Input is invalid.
nl: Input is ongeldig.

en: Install the %s protocol plugin first.
nl: Installeer eerst de %s-protocolplugin.

en: Intermediate (+64 MiB RAM)
nl: Tussenliggend (+64 MiB RAM)

en: Internal error.
nl: Interne fout.

en: Internal error: %s
nl: Interne fout: %s

en: Issuer:
nl: Uitgever:

en: KEX (Key Exchange) algorithms
nl: KEX (sleutel uitwisseling) algoritme

en: Keep aspect ratio when scaled
nl: Behoud beeldverhouding

en: Keyboard
nl: Toetsenbord

en: Keyboard interactive login, TOTP/OTP/2FA
nl: Interactieve aanmelding via toetsenbord, TOTP/OTP/2FA

en: Keyboard layout
nl: Toetsenbordindeling

en: Keyboard mapping
nl: Toetsenbordindeling

en: Keystrokes
nl: toetsaanslagen

en: Launch session with a specific resolution (in dots per inch). Must be between 20 and 400.
nl: Start sessie met een specifieke resolutie (in dots per inch). Moet tussen 20 en 400 liggen.

en: Listen on port
nl: Op poort luisteren

en: Listening on port %i for an incoming %s connection…
nl: Op poort %i naar een inkomende %s-verbinding luisteren…

en: Local
nl: Lokaal

en: Log SSH session asynchronously
nl: Leg de SSH sessie asynchroon vast

en: Log SSH session when exiting Remmina
nl: Leg de SSH sessie vast in het logboek bestand bij het afsluiten van Remmina

en: Lost connection to the RDP server “%s”.
nl: Verbinding met de RDP-server "%s" verloren.

en: Make Remmina your default remote desktop client
nl: Remmina client voor Bureaublad-op-afstand

en: Master password
nl: Hoofdwachtwoord

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Menu animation
nl: Menu-animatie

en: Minimize window
nl: Venster minimaliseren

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Modify connection profile (requires --set-option)
nl: Verbindingsprofiel wijzigen (vereist ook --set-option)

en: Move down
nl: Verplaats Omlaag

en: Move up
nl: Verplaats omhoog

en: Multi monitor
nl: Meerdere beeldschermen

[ctx: Multi password changer]
en: Select
nl: Selecteer

[ctx: Multi password changer table]
en: Domain\Username
nl: Gebruikersnaam

[ctx: Multi password changer table]
en: Gateway Domain\Username
nl: Gateway Domein\Gebruikersnaam

[ctx: Multi password changer table]
en: Group
nl: Groep

[ctx: Multi password changer table]
en: Name
nl: Naam

en: NLA extended protocol security
nl: Uitgebreide NLA-protocolbeveiliging

en: NLA protocol security
nl: NLA-protocolbeveiliging

en: Name
nl: Naam

en: Nearest
nl: Dichtstbijzijnde

en: Neither the 'dialog' nor 'treeview' parameters are initialized! At least one of them must be given.
nl: Zowel de 'dialog' als de 'treeview' parameter zijn niet geinitialiseerd! Ten minste één moet gegeven worden.

en: Neither the 'path' nor 'dialog' parameters are initialized.
nl: Zowel de 'path' als de 'dialog' parameter zijn niet geïnitialiseerd.

en: Network connection type
nl: VNC-verbinding mislukt: %s

en: Network status: fully online
nl: Netwerk status: volledig online

en: Network status: offline
nl: Netwerk status: offline

en: New Connection
nl: Nieuwe verbinding

en: New connection profile
nl: VNC-verbinding mislukt: %s

en: New fingerprint:
nl: Nieuwe vingerafdruk:

en: No
nl: Nee

en: No clipboard sync
nl: Klembord-synchronisatie uitschakelen

en: No saved SSH password supplied. Asking user to enter it.
nl: Geen opgeslagen SSH wachtwoord opgegeven. De gebruiker wordt gevraagd deze in te voeren.

en: No session was selected. Creating a new one.
nl: Geen sessie was geselecteerd. Nu een nieuwe aan het maken.

en: No tray icon
nl: Geen taakbalk pictogram

en: None
nl: Geen

en: Normal colours
nl: Standaard kleuren

en: Notes
nl: Notities

en: Number of seconds to keep password valid for
nl: Aantal seconden dat het wachtwoord geldig blijft

en: Off
nl: Uit

en: Old fingerprint:
nl: Oude vingerafdruk:

en: Open Chat…
nl: Chat openen…

en: Open Main Window
nl: Hoofdvenster openen

en: Open SFTP transfer…
nl: Open SFTP-overdracht…

en: Open connection
nl: Verbinding openen

en: Open the Remmina main window
nl: Open het Remmina hoofdvenster

en: Opening command
nl: Opstart commando

en: Override pre-set VNC encodings
nl: Overschrijf vooringestelde VNC encodings

en: Overriding the pre-set VNC encoding quality:
    
      • “Poor (fastest)” sets encoding to “copyrect zlib hextile raw”
      • “Medium” sets encoding to “tight zrle ultra copyrect hextile zlib corre rre raw”
      • “Good” sets encoding to “tight zrle ultra copyrect hextile zlib corre rre raw”
      • “Best (slowest)” sets encoding to “copyrect zrle ultra zlib hextile corre rre raw”
nl: Overschrijven van de vooringestelde VNC encoding kwaliteit:
    
      • “Poor (fastest)” zet encoding naar “copyrect zlib hextile raw"
      • “Medium” zet encoding naar “tight zrle ultra copyrect hextile zlib corre rre raw”
      • “Good” zet encoding naar “tight zrle ultra copyrect hextile zlib corre rre raw”
      • “Best (slowest)” zet encoding naar “copyrect zrle ultra zlib hextile corre rre raw”

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: Overwrite all files
nl: Alle bestanden overschrijven

en: Parameter 'custom_data' is not fully initialized!
nl: Parameter 'custom_data' is nog niet volledig geïnitialiseerd!

en: Parameter 'custom_data' is not initialized!
nl: Parameter 'custom_data' is niet geinitialiseerd!

en: Parameters 'key' or 'value' are 'NULL'!
nl: Parameters 'key' of 'value' zijn 'NULL'!

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password for private SSH key
nl: Wachtwoord van de SSH privésleutel

en: Password input cancelled. Aborting…
nl: Invoeren van wachtwoord geannuleerd. Beëindigen…

en: Password to unlock private key
nl: Wachtwoord om de privésleutel te ontgrendelen

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste (host+V)
nl: Plakken (host + V)

en: Paste system info in the Remmina debugging window
nl: Plak systeeminformatie in het Remmina debug venster

en: Peeking
nl: Zichtbaar

en: Per connection
nl: Nieuwe verbinding

en: Permission
nl: Rechten

en: Picking a terminal colouring file replaces the file:
nl: Het kiezen van een terminal kleur bestand vervangt het bestand:

en: Please enter format 'widthxheight'.
nl: Specificeer formaat ‘breedtexhoogte’.

en: Please press the new key…
nl: Druk alstublieft op de nieuwe toets…

en: Please wait…
nl: Even geduld…

en: Plugin %s is not registered.
nl: Plug-in %s is niet geregistreerd.

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Poor (fastest)
nl: Slecht (snelste)

en: Preference
nl: Voorkeur

en: Preferences
nl: _Voorkeuren

en: Preferred image compression
nl: Voorkeur voor beeldcompressie

en: Preferred server host key types
nl: voorkeur gastheer server sleutel typen

en: Preferred video codec
nl: Voorkeur voor video codec

en: Progress
nl: Voortgang

en: Public SSH key cannot be imported. %s
nl: Openbare SSH-sleutel kan niet worden geïmporteerd. %s

en: Public key (automatic)
nl: Publieke sleutel (automatisch)

en: PyHoca-CLI exited unexpectedly. This connection will now be closed.
nl: PyHoca-CLI is onverwachts beëindigd. Deze verbinding zal nu verbroken worden.

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Quick Connect
nl: Snel verbinden

en: Quit
nl: Afsluiten

en: RDP - Preferences
nl: RDP - Voorkeuren

en: RDP - RDP File Handler
nl: RDP - RDP-bestandshandler

en: RDP protocol security
nl: RDP-protocolbeveiliging

en: Rare conditions or warnings
nl: Zeldzame situaties of waarschuwingen

en: Recent lists cleared.
nl: Recente lijsten leeggemaakt.

en: Reconnection attempt %d of %d…
nl: Nieuwe poging tot verbinden %d van %d…

en: Refresh
nl: Verversen

en: Refresh current folder
nl: Huidige map verversen

en: Remmina Applet
nl: Remmina applet

en: Remmina Preferences
nl: Remmina Voorkeuren

en: Remmina Remote Desktop Client
nl: Remmina client voor Bureaublad-op-afstand

en: Remmina VNC plugin for GNOME and KVM
nl: Remmina VNC plugin voor GNOME en KVM

en: Remmina debugging window
nl: Remmina debug venster

en: Remmina main menu
nl: Remmina Kiosk

en: Remmina password
nl: Remmina wachtwoord

en: Remote
nl: Op afstand

en: Remote Connection Profile
nl: VNC-verbinding mislukt: %s

en: Remote Desktop Gateway domain
nl: RDS Gateway Server domein

en: Remote Desktop Gateway password
nl: RDS Gateway Server wachtwoord

en: Remote Desktop Gateway server
nl: RDS Gateway Server hostname

en: Remote Desktop Gateway username
nl: RDS Gateway Server gebruikersnaam

en: Require password to connect or edit the profile
nl: Vereis wachtwoord om dit profiel te verbinden of te wijzigen

en: Require to connect
nl: Vereist om te verbinden

en: Require to modify
nl: Vereis om te bewerken

en: Require to view passwords
nl: Vereist om wachtwoorden te bekijken

en: Resetting passwords, please wait…
nl: Wachtwoorden opnieuw instellen, een ogenblik geduld…

en: Resize the window to fit in remote resolution
nl: Pas het venster aan om in de externe resolutie te passen

en: Resolution
nl: Resolutie

en: Resolutions
nl: Schermresoluties

en: Resume
nl: Hervatten

en: Resume all file transfers
nl: Hervat alle bestandsoverdrachten

en: Resuming session '%s'…
nl: Sessie '%s' hervatten…

en: Resuming session: '%s'
nl: Sessie '%s' aan het hervatten

en: Running
nl: Actief

en: SFTP - Secure File Transfer
nl: SFTP - Veilige Bestandsoverdracht

en: SND port
nl: SND poort

en: SSH Authentication
nl: SSH-verificatie

en: SSH Proxy Command
nl: SSH Proxy Commando

en: SSH X11 Forwarding
nl: SSH X11 Doorsturing

en: SSH agent
nl: SSH-agent

en: SSH certificate cannot be copied into the private SSH key. %s
nl: SSH certificaat kan niet worden gekopieerd naar de private SSH-sleutel. %s

en: SSH certificate cannot be imported. %s
nl: SSH certificaat kan niet worden geïmporteerd. %s

en: SSH certificate file
nl: SSH Certificaat Bestand

en: SSH compression
nl: SSH compressie

en: SSH credentials
nl: SSH inloggegevens

en: SSH identity file
nl: Dit zorgt voor een prive SSH sleutel voor authentificatie

en: SSH identity file not selected.
nl: U heeft nog geen bestand met een SSH-sleutel gekozen.

en: SSH options
nl: SSH opties

en: SSH password
nl: SSH-wachtwoord

en: SSH private key file
nl: SSH privé sleutel bestand

en: SSH tunnel credentials
nl: SSH tunnel inloggegevens

en: Same server at port %i
nl: Zelfde server op poort %i

en: Satellite
nl: Satelliet

en: Save as Default
nl: Opslaan als standaard

en: Save password
nl: Wachtwoord opslaan

en: Save session to file
nl: Sessie opslaan in bestand

en: Saving the session asynchronously may have a notable performance impact
nl: De sessie asynchroon vastleggen zou een waarneembare prestatie vermindering kunnen geven

en: Scaling quality
nl: Lokaal - hoge kwaliteit

en: Screen resolutions
nl: Schermresoluties

en: Screenshot filenames
nl: Screenshot gemaakt

en: Screenshot taken
nl: Screenshot gemaakt

en: Search
nl: Zoeken

en: Search string or server name/IP address for “Quick Connect”
nl: Trefwoord zoeken of servernaam/IP-adres voor "Snel verbinding maken"

en: Secret
nl: Geheim

en: Secured password storage in KWallet
nl: Veilige opslag van wachtwoorden in KWallet

en: Secured password storage in the GNOME keyring
nl: Veilige opslag van wachtwoorden in KWallet

en: Security
nl: Beveiliging

en: Security protocol negotiation
nl: Beveiligingsprotocol onderhandeling

en: Select All (host+A)
nl: Alles selecteren (Host + A)

en: Select a folder
nl: Screenshot

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Select all shortcuts
nl: Sneltoets voor alles selecteren

en: Selection criteria
nl: Selectiecriteria

en: Send Ctrl+Alt+Delete
nl: Verstuur Ctrl+Alt+Delete

en: Send Ctrl+Alt+_Backspace
nl: Verstuur Ctrl+Alt+_Backspace

en: Send Ctrl+Alt+_Del
nl: Verstuur Ctrl+Alt+_Del

en: Send Ctrl+Alt+_F1
nl: Verstuur Ctrl+Alt+_F1

en: Send Ctrl+Alt+_F10
nl: Verstuur Ctrl+Alt+_F10

en: Send Ctrl+Alt+_F11
nl: Verstuur Ctrl+Alt+_F11

en: Send Ctrl+Alt+_F12
nl: Verstuur Ctrl+Alt+_F12

en: Send Ctrl+Alt+_F2
nl: Verstuur Ctrl+Alt+_F2

en: Send Ctrl+Alt+_F3
nl: Verstuur Ctrl+Alt+_F3

en: Send Ctrl+Alt+_F4
nl: Verstuur Ctrl+Alt+_F4

en: Send Ctrl+Alt+_F5
nl: Verstuur Ctrl+Alt+_F5

en: Send Ctrl+Alt+_F6
nl: Verstuur Ctrl+Alt+_F6

en: Send Ctrl+Alt+_F7
nl: Verstuur Ctrl+Alt+_F7

en: Send Ctrl+Alt+_F8
nl: Verstuur Ctrl+Alt+_F8

en: Send Ctrl+Alt+_F9
nl: Verstuur Ctrl+Alt+_F9

en: Send clipboard content as keystrokes
nl: Stuur klembordinhoud als toetsaanslagen

en: Sensitive (+1 GiB, ~2014 CPU)
nl: Gevoelig (+1 GiB, ~2014 CPU)

en: Server name or IP address
nl: Servernaam of IP-adres

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Set and use a secret key to protect Remmina from unauthorized use.
nl: Stel in en gebruik een geheime sleutel om Remmina te beschermen tegen ongeoorloofd gebruik.

en: Set new password
nl: Wachtwoord onthouden

en: Set one or more profile settings, to be used with --update-profile
nl: Stel één of meer profielinstellingen in, te gebruiken met --update-profile

en: Set up
nl: Instellen

en: Share folder
nl: Gedeelde map

en: Share printers
nl: Deel printers

en: Share smart card
nl: Smartcard vrijgeven

en: Shortcuts for copying and pasting
nl: Sneltoetsen voor kopiëren en plakken

en: Show 'About'
nl: Toon 'Over'

en: Show Hidden Files
nl: Verborgen bestanden weergeven

en: Show bold text in bright colors
nl: Laat dikgedrukte tekst in lichte kleuren zien

en: Show preferences
nl: Voorkeuren weergeven

en: Show remote cursor
nl: Muisaanwijzer op afstand tonen

en: Show the application version
nl: De toepassingsversie weergeven

en: Show version of the application and its plugins
nl: Versie van de toepassing en de plug-ins weergeven

en: Show/hide fullscreen
nl: Schermvullend

en: Show/hide toolbar
nl: Werkbalk tonen/verbergen

en: Size
nl: Grootte

en: Something unknown went wrong.
nl: Er is iets onbekends misgegaan.

en: Start in kiosk mode
nl: Start Remmina in Kiosk mode

en: Start in tray
nl: In systeemvak starten

en: Start in tray upon user login
nl: Begin als tray-pictogram

en: Start-up
nl: Starten

en: Start-up path
nl: Opstartlocatie

en: Start-up program
nl: Opstartprogramma

en: StatusNotifier/Appindicator support in “
nl: StatusNotifier/Appindicator ondersteuning in "

en: Strict host key checking
nl: Strikte gastheer sleutel controle

en: Strong (+256 MiB, ~2009 CPU)
nl: Sterk (+256 MiB, ~2009 CPU)

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Suspended
nl: Gepauzeerd

en: Suspended since
nl: Stopgezet sinds

en: Switch tab pages
nl: Wijzig tab pagina’s

en: Symmetric cipher client to server
nl: Symmetrische encryptie cliënt naar server

en: TLS connection error.
nl: TLS verbindingsfout.

en: TLS protocol security
nl: TLS-protocolbeveiliging

en: Telepathy - Desktop Sharing
nl: Telepathy - Bureaublad delen

en: Terminal content saved in
nl: Inhoud van de terminal opgeslagen in

en: Terminal font
nl: Terminal lettertype

en: Terminated
nl: Beëindigd

en: Terminating X2Go sessions can take a moment.
nl: Het beëindigen van X2Go sessies kan even duren.

en: Terminating session: '%s'
nl: Sessie '%s' aan het afsluiten

en: The %s file has been transferred
nl: Het bestand %s is overgedragen

en: The Gateway passwords do not match
nl: De gateway wachtwoorden komen niet overeen

en: The certificate changed! Details:
nl: Het certificaat is gewijzigd! Details:

en: The command-line feature '%s' is not available! Attempting to start PyHoca-CLI without using this feature…
nl: De command-line feature '%s' is niet beschikbaar! Aan het proberen om PyHoca-CLI te starten zonder deze feature…

en: The file exists already
nl: Het bestand bestaat al

en: The file “%s” is corrupted, unreadable, or could not be found.
nl: Bestand "%s" is beschadigd, onleesbaar of kan niet gevonden worden.

en: The filename can use the following placeholders:
    
      • %h is substituted with the server name
      • %t is substituted with the SSH server name
      • %u is substituted with the username
      • %U is substituted with the SSH username
      • %p is substituted with Remmina profile name
      • %g is substituted with Remmina profile group name
      • %d is substituted with local date and time in ISO 8601 format
nl: De bestandsnaam kan de volgende tijdelijke aanduidingen gebruiken:
    
      • %h wordt vervangen door de servernaam
      • %t wordt vervangen door de SSH-servernaam
      • %u wordt vervangen door de gebruikersnaam
      • %U wordt vervangen door de SSH-gebruikersnaam
      • %p wordt vervangen door Remmina profielnaam
      • %g wordt vervangen door Remmina profielgroepnaam
      • %d wordt vervangen door lokale datetime in iso8601-indeling

en: The following file already exists in the target folder:
nl: Het volgende bstand bestaat al in de doelmap:

en: The latest successful connection attempt, or a pre-computed date
nl: De laatste succesvolle verbindingspoging, of een vooraf berekende datum

en: The multi password changer requires a secrecy plugin.
nl: De multi-wachtwoordwisselaar kan niet werken zonder een geheimhoudingsplug-in.

en: The multi password changer requires a secrecy service.
nl: De multi-wachtwoordwisselaar vereist een geheimhouding dienst.

en: The necessary PyHoca-CLI process has encountered a internet connection problem.
nl: Het vereiste PyHoca-CLI proces heeft een internetverbinding probleem opgelopen.

en: The passwords do not match
nl: De wachtwoorden komen niet overeen

en: The public SSH key changed!
nl: SSH publieke sleutel is veranderd!

en: The server did not respond.
nl: De server heeft niet gereageerd.

en: The server is unknown. The public key fingerprint is:
nl: De server is onbekend. De vingerprint van de publieke sleutel is:

en: The sound system of the X2Go server (default: 'pulse').
nl: Het geluidssysteem van de X2Go server (standaard: 'pulse').

en: The “%s” command is not available on the SSH server.
nl: De opdracht "%s" niet beschikbaar op de SSH-server.

en: The “%s” server refused the connection.
nl: De server "%s" weigerde de verbinding.

en: Theme
nl: Thema

en: These are the encryption methods used by Remmina to store passwords.
    
    Except the "Weak" method, all the others are recommended, "Keystore" is the default, as it integrates with KDE/Plasma and GNOME.
    
    "Intermediate" doesn't use as much memory or processing power, and "Sensitive" is more secure, but uses +1 GiB of RAM and many CPU cycles.
nl: Dit zijn de encryptiemodes die worden gebruikt door Remmina om wachtwoorden op te slaan.
    
    Behalve de "Zwak" methode worden alle andere aangeraden, "Keystore" is standaard omdat het integreert met KDE/Plasma en GNOME.
    
    "Tussenliggend" gebruikt niet zoveel geheugen of processorkracht en "Gevoelig" is veiliger maar gebruikt meer dan 1 GiB aan RAM-geheugen en veel CPU cycli.

en: This file contains the “Custom” terminal colour scheme selectable from the “Advanced” tab of terminal connections and editable in the “Terminal” tab in the settings.
nl: Dit bestand bevat het "Custom" terminal kleur schema, te selecteren in het "Advanced" tabblad van de terminal verbindingen en is aan te passen in het "Terminal" tabblad in de settings.

en: This might not work on all VNC servers
nl: Dit werkt mogelijk niet op alle VNC servers

en: This protocol does not support exporting.
nl: Dit protocol ondersteunt exporteren niet.

en: This window can help you find connection problems.
    You can stop and start the logging at any moment using the On/Off switch.
    The stats button (Ctrl+T), can be useful to gather system info you may share when reporting a bug.
    There is more info about debugging Remmina on https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/Usage/Remmina-debugging
nl: Dit venster kan je helpen om verbindingsproblemen te vinden
    Logging kan op elk moment gestopt en gestart worden door middel van de Aan/Uit schakelaar
    De stats knop (Ctrl+T) kan handig zijn om systeeminformatie te verzamelen bij het rapporteren van een bug
    Meer informatie over het debuggen van Remmina is beschikbaar op https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/Usage/Remmina-debugging

en: Tiles
nl: Tegels

en: Time in seconds before Remmina will lock the session and asks for a password again. Default: 300 Seconds.
nl: Tijd in seconden voordat Remmina de sessie vergrendelt en weer voor het wachtwoord vraagt. Standaard: 300 Seconden.

en: Tip: Check the 'Save password' checkbox or manually input your X2Go username and password in the profile settings to store them for faster logins.
nl: Tip: Klik het 'Save password' knopje of voer handmatig je X2Go username en password in bij de profielinstellingen om ze op te slaan voor snellere logins.

en: To enable access to some important features, like password saving in your keyring and RDP printer sharing, please open your software center and give the appropriate permissions to Remmina. As an alternative you can enter the following commands in a terminal window:
nl: Om toegang te krijgen tot enkele belangrijke functies, zoals het opslaan van wachtwoorden in uw sleutelhanger en het delen van printers via RDP, opent u uw softwarecentrum en geeft u Remmina de benodigde machtigingen. Als alternatief kunt u de volgende commando's in een terminal venster invoeren:

en: Toggle dynamic resolution update
nl: Dynamische resolutie-update in- of uitschakelen

en: Toggle fullscreen mode
nl: Schermvullend

en: Toggle scaled mode
nl: Schaal modus

en: Tool
nl: Hulpmiddel

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Total %i item. | Total %i items.
nl[0]: Totaal %i item.
nl[1]: Totaal %i items.

en: Transfer completed
nl: Overdracht voltooid

en: True colour (24 bpp)
nl: Ware kleuren (24 bpp)

en: True colour (32 bpp)
nl: Ware kleuren (32 bpp)

en: Trust all certificates
nl: Alle certificaten vertrouwen

en: Tunnel via loopback address
nl: Tunnel langs loopback address

en: Turn off GStreamer overlay
nl: Serveruitvoer uitschakelen

en: Turn off clipboard sync
nl: Klembord-synchronisatie uitschakelen

en: Turn off encryption
nl: Klembord-synchronisatie uitschakelen

en: Turn off scaling to avoid screenshot distortion.
nl: Schakel schaalvergroting uit om vervorming van schermafbeeldingen te voorkomen.

en: Turn on Java support
nl: Java ondersteuning aanzetten

en: Turn on WebGL support
nl: WebGL ondersteuning aanzetten

en: Turn on plugin support
nl: Plugin ondersteuning aanzetten

en: Turn on smooth scrolling
nl: Lettertype verzachten

en: Type
nl: Soort

en: Type in SSH username and password.
nl: Voer de gebruikersnaam en het wachtwoord voor SSH in.

en: Unable to connect to VNC server
nl: Kan niet met VNC-server verbinden

en: Unable to establish a connection to the RDP server “%s”. Check “Security protocol negotiation”.
nl: Kan geen verbinding maken met de RDP-server “%s”. Controleer “Onderhandeling beveiligingsprotocol”.

en: Unable to import:
    %s
nl: Importeren mislukt:
    %s

en: Unknown property '%i'
nl: Onbekende attribuut '%i'

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Unlock Remmina
nl: Remmina ontgrendelen

en: Unsupported authentication type %u
nl: Niet ondersteund authenticatietype %u

en: Update framebuffer even when not visible
nl: Update framebuffer zelfs wanneer deze niet zichtbaar is

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload folder
nl: Upload map

en: Upload to server
nl: Naar server uploaden

en: Use '%s' as subgroup delimiter
nl: Gebruik ‘%s’ als scheidingsteken voor de subgroep

en: Use TLS encryption
nl: Gebruik TLS-versleuteling

en: Use client keyboard mapping
nl: Keyboard-mapping van de client gebruiken

en: Use client resolution
nl: Clientresolutie gebruiken

en: Use default protocol (for --new)
nl: Gebruik standaardprotocol (voor --new)

en: Use default server name (for --new)
nl: Gebruik de standaardservernaam (voor --new)

en: Use default system font
nl: Gebruik de standaardservernaam (voor --new)

en: Use initial window size
nl: Gebruik de initiële venstergrootte

en: Use secret key authentication for some widgets
nl: Voer certificaat authenticatie bestanden in

en: Use server settings
nl: Serverinstellingen gebruiken

en: Use system proxy settings
nl: Gebruik proxy instellingen van het systeem

en: Use the current settings as the default for all new connection profiles
nl: Gebruik de huidige instellingen als standaard voor alle nieuwe verbindingsprofielen

en: User
nl: Gebruiker

en: User agent
nl: Gebruikersnaam

en: User chose to resume session with ID: '%s'
nl: Gebruiker heeft gekozen om sessie met ID '%s' te hervatten

en: User password
nl: Gebruikerswachtwoord

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Using the «resolution» parameter in the Remmina preferences file is deprecated.
nl: Het gebruik van de «resolutie» parameter in het Remmina voorkeuren bestand is verouderd.

en: VNC connection failed: %s
nl: VNC-verbinding mislukt: %s

en: VNC password
nl: VNC wachtwoord

en: Valid for
nl: Geldig voor

en: Verify password
nl: Wachtwoord verifiëren

en: Version
nl: Versie

en: View only
nl: Alleen bekijken

en: View-only mode
nl: Alleen-bekijken modus

en: Viewport fullscreen mode
nl: Blikveld op volledig scherm

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Wallpaper
nl: Achtergrondafbeelding

en: Warning: The server has changed its public key. This means you are either under attack,
    or the administrator has changed the key. The new public key fingerprint is:
nl: WAARSCHUWING: De server heeft zijn publieke sleutel veranderd. Dit betekent dat u ofwel aangevallen wordt,
    of dat de beheerder van de server de sleutel heeft veranderd. De vingerprint van de nieuwe publieke sleutel is:

en: Warning: This plugin requires GtkSocket, but this feature is unavailable in a Wayland session.
nl: Waarschuwing: voor deze plug-in is GtkSocket vereist, maar deze is niet beschikbaar in een Wayland sessie.

en: Window drag
nl: Venstersleep

en: X2Go - Launch an X2Go session
nl: X2Go - Start een X2Go-sessie

en: X2Go plugin loaded.
nl: X2Go plugin geladen.

en: Yes
nl: Ja

en: Your connection has been rejected.
nl: De verbinding is geweigerd.

en: Your private key
nl: Uw privé sleutel

en: _About
nl: _Over

en: _Cancel
nl: Annuleren

en: _Clear
nl: _Wissen

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Decrease font size
nl: _Verklein lettertypegrootte

en: _Find text
nl: _Vind tekst

en: _Increase font size
nl: _Vergroot lettertypegrootte

en: _OK
nl: OK

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Quit
nl: _Verlaten

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: _Save
nl: _Opslaan

en: _Save and Connect
nl: _Opslaan en Verbinden

en: _Select all
nl: _Selecteer alles

en: _Send
nl: _Verzenden

en: _Tools
nl: Hulpmiddelen

en: libsodium >= 1.9.0 is required to use Primary Password
nl: libsodium >= 1.9.0 is vereist om het hoofdwachtwoord te gebruiken

en: parameter 'env' is either invalid or uninitialized.
nl: parameter 'env' is onjuist of niet geïnitialiseerd.

en: timeout in seconds (default 300)
nl: timeout in seconden (standaard 300)
