thunar.xfce-4-20 - en to nl translation catalogue (1009 entries)

en: "%s"
nl: '%s'

en: "%s" (%s)
nl: '%s' (%s)

en: %.*s (copy %u)%s
nl: %.*s (kopie %u)%s

en: %A at %X
nl: %A om %X

en: %d file | %d files
nl[0]: %d bestand
nl[1]: %d bestanden

en: %d file found | %d files found
nl[0]: %d bestand gevonden
nl[1]: %d bestanden gevonden

en: %d folder | %d folders
nl[0]: %d map
nl[1]: %d mappen

en: %dx%d pixel | %dx%d pixels
nl[0]: %dx%d pixel
nl[1]: %dx%d beeldpunten

en: %lu hour remaining (%s/sec) | %lu hours remaining (%s/sec)
nl[0]: %lu uur te gaan (%s/sec)
nl[1]: %lu uren te gaan (%s/sec)

en: %lu minute remaining (%s/sec) | %lu minutes remaining (%s/sec)
nl[0]: %lu minuut te gaan (%s/sec)
nl[1]: %lu minuten te gaan (%s/sec)

en: %lu second remaining (%s/sec) | %lu seconds remaining (%s/sec)
nl[0]: %lu seconde te gaan (%s/sec)
nl[1]: %lu seconden te gaan (%s/sec)

en: %s (%d hidden)
nl: %s (%d verborgen)

en: %s (%s) - Properties
nl: %s (%s) - Eigenschappen

en: %s (copy %u)
nl: %s (exemplaar %u)

en: %s (copy %u)%s
nl: %s (exemplaar %u)%s

en: %s (link to %s)
nl: %s (koppeling met %s)

en: %s (mount point)
nl: %s (aankoppelpunt)

en: %s - Properties
nl: %s - Eigenschappen

en: %s of %s
nl: %s van %s

en: %s on %s
nl: %s op %s

en: %s operation can only be partially redone
nl: %s bewerking kan slechts deels opnieuw worden uitgevoerd

en: %s operation can only be partially undone
nl: %s bewerking kan slechts gedeeltelijk ongedaan worden gemaakt

en: %s operation cannot be redone
nl: %s bewerking kan niet opnieuw worden uitgevoerd

en: %s operation cannot be undone
nl: %s bewerking kan niet ongedaan worden gemaakt

en: %s operation was redone
nl: %s bewerking werd opnieuw uitgevoerd

en: %s operation was undone
nl: %s bewerking werd ongedaan gemaakt

en: %s used (%.0f%%)  |  %s free (%.0f%%)
nl: %s gebruikt (%.0f%%)  |  %s vrij (%.0f%%)

en: %u item | %u items
nl[0]: %u element
nl[1]: %u elementen

en: %u item (%s, %s) | %u items (%s, %s)
nl[0]: %u element (%s, %s)
nl[1]: %u elementen (%s, %s)

en: %x at %X
nl: %x om %X

en: (some contents unreadable)
nl: (sommige inhoud onleesbaar)

en: - Standalone: Image Preview uses a separate pane
    - Embedded: Image Preview is embedded in the left sidepane
nl: - Losstaand: voorbeeldweergave afbeelding gebruikt een afzonderlijk paneel
    - Ingebed: voorbeeldweergave afbeelding is ingebed in het linkerzijpaneel

en: /executable
nl: /uitvoerbaar

en: 0 items
nl: 0 elementen

en: 100MiB
nl: 100 MB

en: 1024px
nl: 1024bp

en: 10GiB
nl: 10 GB

en: 10MiB
nl: 10 MB

en: 1GiB
nl: 1 GB

en: 1MiB
nl: 1 MB

en: 512KiB
nl: 512 KB

en: 512px
nl: 512bp

en: <a href="volman-config:">Configure</a> the management of removable drives,
    devices and media.
nl: <a href="volman-config:">Configureer</a> het beheer van verwijderbare stations,
    apparaten en media.

en: A destination directory must be specified
nl: Er moet een bestemmingsmap worden aangegeven

en: A maximum of %u emblems is supported per file.
nl: Een maximum van %u emblemen wordt per bestand ondersteund.

en: A widget to display in place of the usual page label
nl: Een widget om weer te geven in plaats van het gebruikelijke pagina-etiket

en: About Templates
nl: Over sjablonen

en: Acc_ess:
nl: Toegang:

en: Acce_ss:
nl: Toegang:

en: Accessed:
nl: Geopend:

en: Acquired the name '%s' on the session message bus
nl: Naam '%s' verkregen op de session message bus

en: Acquired the session message bus '%s'
nl: Session message bus '%s' verkregen

en: Add a new custom action.
nl: Nieuwe aangepaste actie toevoegen.

en: Add the selected folder to the shortcuts side pane | Add the selected folders to the shortcuts side pane
nl[0]: Voeg de geselecteerde map toe aan de sneltoetsen-zijbalk
nl[1]: Voeg de gekozen mappen toe aan de snelkoppelingen-zijbalk

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: All files in this folder will appear in the "Create Document" menu.
nl: Alle bestanden in deze map zullen in het 'Document maken'-menu verschijnen.

en: Allow this file to _run as a .desktop file
nl: Sta toe dat dit bestand kan worden uitgevoerd als een .desktop-bestand

en: Allow this file to _run as a program
nl: Sta toe dat dit bestand wordt _uitgevoerd als een programma

en: Allow tree like expansion of folders
nl: Maak mogelijk dat mappen worden uitgeklapt in een boomstructuur

en: Allowing untrusted programs to run presents a security risk to your system.
nl: Het is gevaarlijk voor uw systeem om niet-vertrouwde programma's toe te staan om te draaien.

en: Always
nl: Altijd

en: Aperture Value:
nl: Diafragmawaarde:

en: Appearance Conditions
nl: Weergavevoorwaarden

en: Appears if selection contains:
nl: Verschijnt wanneer de selectie het volgende bevat:

en: Apply recursively?
nl: Recursief toepassen?

en: Apply to Folder Only
nl: Alleen op map toepassen

en: Apply to Folder and Contents
nl: Toepassen op map en inhoud

en: Are you sure that you want to
    move "%s" (%s) to trash ?
nl: Weet u zeker dat u '%s' in de
    prullenbak wilt gooien (%s)?

en: Are you sure that you want to
    move "%s" to trash ?
nl: Weet u zeker dat u '%s' in
    de prullenbak wilt gooien?

en: Are you sure that you want to
    move the selected file to trash? | Are you sure that you want to
    move the %u selected files to trash?
nl[0]: Weet u zeker dat u het
    gekozen bestand in de
    prullenbak wilt gooien?
nl[1]: Weet u zeker dat u de %u
    gekozen bestanden in de prullenbak
    wilt gooien?

en: Are you sure that you want to
    permanently delete "%s" (%s)?
nl: Weet u zeker dat u '%s' blijvend
    wilt verwijderen (%s)?

en: Are you sure that you want to
    permanently delete "%s"?
nl: Weet u zeker dat u
    '%s' voorgoed wilt verwijderen?

en: Are you sure that you want to delete
    action "%s"?
nl: Weet u zeker dat u actie '%s' wilt
    verwijderen?

en: Are you sure that you want to forget "%s"?
nl: Weet u zeker dat u '%s' wilt vergeten?

en: Are you sure that you want to permanently
    delete the selected file? | Are you sure that you want to permanently
    delete the %u selected files?
nl[0]: Weet u zeker dat u het geselecteerde
    bestand voorgoed wil verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u de %u geselecteerde
    bestanden voorgoed wilt verwijderen?

en: Are you sure that you want to remove "%s"?
nl: Weet u zeker dat u '%s' wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to open all folders?
nl: Weet u zeker dat u alle mappen wilt openen?

en: Arran_ge Items
nl: Elementen ran_gschikken

en: Ask every time
nl: Telkens vragen

en: At least one filename must be specified
nl: Geef minimaal één bestandnaam op

en: At least one source filename must be specified
nl: Geef minimaal één naam op van een bronbestand

en: Attention
nl: Attentie

en: Audio Files
nl: Geluidbestanden

en: Authentication is required to run Thunar as root.
nl: Authenticatie is vereist om Thunar met rootbevoegdheid te draaien.

en: Automatically _expand columns as needed
nl: Vouw kolomm_en automatisch open indien nodig

en: Basic
nl: Eenvoudig

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Browse Network
nl: Verken het netwerk

en: Browse _Network
nl: Netwerk verkennen

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
nl: Verken alle schijven en mappen (plaatselijk en op afstand) die benaderbaar zijn vanaf deze computer

en: Browse local network connections
nl: Verken lokale netwerkverbindingen

en: Browse recently used files
nl: Verken onlangs gebruikte bestanden

en: Browse the computer
nl: Verken de computer

en: Browse the file system
nl: Verken het bestandssysteem

en: Browse the file system to select an application to open files of type "%s".
nl: Verken het bestandssysteem om een toepassing te kiezen waarmee bestanden van het type '%s' geopend moeten worden.

en: Browse the file system to select an application to use for this action.
nl: Verken het bestandssysteem om een toepassing voor deze actie te kiezen.

en: Browse the filesystem with the file manager
nl: Met de bestandbeheerder door het bestandssysteem bladeren

en: Bulk Rename
nl: Massaal hernoemen

en: Bulk Rename - Rename Multiple Files
nl: Massaal hernoemen - meerdere bestanden hernoemen

en: Bulk _Rename...
nl: Massaal _hernoemen...

en: By D_eletion Date
nl: Op verwijderingsdatum

en: By _Modification Date
nl: Op wijzigingsdatum

en: By _Name
nl: Op _naam

en: By _Size
nl: Op _grootte

en: By _Type
nl: Op _type

en: By default columns will be automatically expanded if
    needed to ensure the text is fully visible. If you dis-
    able this behavior below the file manager will always
    use the user defined column widths.
nl: Standaard worden kolommen, indien nodig, automatisch open-
    gevouwen, als dit nodig is om ervoor te zorgen dat de tekst volledig
    zichtbaar is. Als u dit uitschakelt, gebruikt de bestand-
    beheerder altijd de door de gebruiker opgegeven kolombreedtes.

en: C_ase Sensitive Search
nl: H_oofdlettergevoelig zoeken

en: C_reate
nl: _Maken

en: Calculating...
nl: Berekenen...

en: Calculation aborted
nl: Berekening afgebroken

en: Camera Brand:
nl: Cameramerk:

en: Camera Model:
nl: Cameramodel:

en: Cancel search for files
nl: Zoeken naar bestanden afbreken

en: Cancelling...
nl: Afbreken....

en: Cannot convert filename "%s" to the local encoding
nl: Kan bestandnaam '%s' niet omzetten naar de lokale codering

en: Capacity:
nl: Capaciteit:

en: Change the active view type
nl: Verander de soort actieve weergave

en: Change the default application for files of type "%s" to the selected application.
nl: Wijzig de standaardtoepassing voor bestanden van type '%s' in de gekozen toepassing.

en: Change the visibility of this window's image preview
nl: Wijzig de zichtbaarheid van voorbeeldweergave afbeelding van dit venster

en: Change the visibility of this window's menubar
nl: Verander de zichtbaarheid van de menubalk van dit venster

en: Change the visibility of this window's statusbar
nl: Verander de zichtbaarheid van de statusbalk van dit venster

en: Choose an application which should be used by default to open the selected file
nl: Kies een toepassing die standaard moet worden gebruikt om het gekozen bestand mee te openen

en: Choose another application with which to open the selected file
nl: Kies een andere toepassing om het gekozen bestand mee te openen

en: Choose the order of information to appear in the
    detailed list view.
nl: Kies de volgorde van de informatie die in de
    gedetailleerde lijstweergave moet verschijnen.

en: Cl_ear Saved Folder View Settings
nl: Weergave-instellingen van opgeslagen map wissen

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear the file list below
nl: Wis de onderstaande bestandenlijst

en: Clear the keyboard shortcut for this action.
nl: Verwijder de sneltoets voor deze actie.

en: Click here to automatically fix the folder permissions.
nl: Klik hier om de maprechten automatisch te herstellen.

en: Click here to stop calculating the total size of the folder.
nl: Klik hier om het berekenen van de totale mapgrootte af te breken.

en: Click here to view the documentation for the selected rename operation.
nl: Klik hier om de documentatie voor de gekozen hernoembewerking te bekijken.

en: Click this button to select an icon file that will be displayed in the context menu in addition to the action name chosen above.
nl: Klik op deze knop om een pictogram te selecteren dat in het contekstmenu naast de hierboven gekozen actienaam moet worden weergegeven.

en: Close Pane
nl: Paneel sluiten

en: Close Ta_b
nl: Tabblad sluiten

en: Close _All Windows
nl: Sluit _alle vensters

en: Close all Thunar windows
nl: Sluit alle Thunarvensters

en: Close split pane with multiple tabs?
nl: Gesplitst paneel met meerdere tabbladen sluiten?

en: Close tab
nl: Tabblad sluiten

en: Close this folder
nl: Sluit deze map

en: Close this window
nl: Sluit dit venster

en: Close this window, cancel further changes.
nl: Sluit dit venster en annuleer verdere wijzigingen.

en: Collecting files...
nl: Bestanden verzamelen...

en: Column Sizing
nl: Kolomgrootte

en: Command not configured
nl: Opdracht niet ingesteld

en: Command:
nl: Opdracht:

en: Comment:
nl: Opmerking:

en: Compact View
nl: Compacte weergave

en: Compact directory listing
nl: Compacte mapweergave

en: Compact view
nl: Compacte weergave

en: Compare contents of original file and copy in order to detect corruption. While this will attempt to compare the actual contents that are on the destination media, Thunar may be unable to bypass filesystem caches, so this comparison may not detect all instances of corruption. Enabling this option will increase copy time.
nl: Vergelijk de inhoud van het oorspronkelijke bestand met die van de kopie om corruptie te voorkomen. Hoewel dit poogt om de feitelijke inhoud op het bestemmingsmedium te verifiëren, zou het kunnen dat Thunar niet in staat is om tijdelijke opslag van het bestandssysteem te omzeilen, dus deze vergelijking zou mogelijk niet alle vormen van corruptie kunnen bespeuren. Het inschakelen van deze optie zal de kopieertijd doen toenemen.

en: Compressing files...
nl: Bestanden comprimeren...

en: Con_vert to:
nl: _Omzetten naar:

en: Confi_gure custom actions...
nl: Aangepaste acties instellen...

en: Configure Columns in the Detailed List View
nl: Configureer kolommen in de gedetailleerde lijstweergave

en: Configure _Columns...
nl: Kolommen _configureren...

en: Configure _Toolbar...
nl: _Werkbalk instellen...

en: Configure custom actions that will appear in the file manager's context menus and/or toolbar.
    These actions are applicable to folders or certain kinds of files.
    
    Check the <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/custom-actions">documentation</a> for a collection of custom action examples.
nl: Stel aangepaste acties in die zullen verschijnen in de contextmenu's van de bestandbeheerder en/of de werkbalk.
    Deze acties zijn toepasbaar op mappen of op bepaalde soorten bestanden.
    
    Kijk in de <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/custom-actions">documentatie</a> voor een verzameling van voorbeelden van aangepaste acties.

en: Configure the Thunar file manager
nl: Configureer Thunar bestandbeheerder

en: Configure the Toolbar
nl: Werkbalk instellen

en: Configure the columns in the detailed list view
nl: Configureer de kolommen in de gedetailleerde lijstweergave

en: Configure the order and visibility of toolbar items.
    Note that toolbar items are always executed for the current directory.
nl: Stel de volgorde en de zichtbaarheid van werkbalkelementen in.
    Merk op dat werkbalkelementen altijd worden uitgevoerd voor de huidige map.

en: Configure the toolbar
nl: Stel de werkbalk in

en: Confirm to replace files
nl: Vraag bevestiging voor het vervangen van bestanden

en: Content:
nl: Inhoud:

en: Context Menu
nl: Contextmenu

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy _Anyway
nl: _Toch kopiëren

en: Copy _Here
nl: Hierheen _kopiëren

en: Copy the selection
nl: Kopieer de selectie

en: Copying files to "%s"...
nl: Bestanden kopiëren naar '%s'...

en: Copying files...
nl: Bestanden kopiëren...

en: Correct _folder permissions
nl: Maprechten corrigeren

en: Correct _folder permissions...
nl: Maprechten corrigeren...

en: Correct folder permissions automatically?
nl: Maprechten automatisch corrigeren?

en: Could not delete file "%s": %s
nl: Kon bestand '%s' niet verwijderen: %s

en: Could not find "%s"
nl: Kon '%s' niet vinden

en: Could not move "%s" directly. Collecting files for copying...
nl: Kon '%s' niet rechtstreeks verplaatsen. Bestanden aan het verzamelen om te kopiëren...

en: Could not restore "%s"
nl: Kon '%s' niet herstellen

en: Could not restore "%s" (%s)
nl: Kon '%s' niet terugzetten (%s)

en: Create Action
nl: Maak nieuwe actie

en: Create Document from template "%s"
nl: Maak document volgens sjabloon '%s'

en: Create File
nl: Bestand maken

en: Create Folder
nl: Map maken

en: Create New File
nl: Maak nieuw bestand

en: Create New Folder
nl: Maak nieuwe map

en: Create _Document
nl: _Document aanmaken

en: Create _Folder...
nl: _Maak map...

en: Create a link to the selected file on the desktop | Create links to the selected files on the desktop
nl[0]: Maak een koppeling op het bureaublad naar het geselecteerde bestand
nl[1]: Maak snelkoppelingen op het bureaublad naar de gekozen bestanden

en: Create a new document from a template
nl: Maak een nieuw document vanuit een sjabloon

en: Create a symbolic link for the selected file | Create a symbolic link for each selected file
nl[0]: Maak een symbolische koppeling voor het geselecteerde bestand
nl[1]: Maak een symbolische koppeling voor elk gekozen bestand

en: Create an empty folder within the current folder
nl: Maak een lege map in de huidige map

en: Create bookmarks for all selected folders. If nothing is selected, the current folder is bookmarked.
nl: Bladwijzers maken voor alle gekozen mappen. Indien er niets wordt gekozen, zal er een bladwijzer worden gemaakt voor de huidige map.

en: Create directory
nl: Map maken

en: Created:
nl: Gemaakt:

en: Creating directories...
nl: Mappen maken...

en: Creating files...
nl: Bestanden maken...

en: Creating symbolic links in "%s"...
nl: Symbolische koppelingen maken in '%s'...

en: Cu_t
nl: K_nippen

en: Current
nl: Huidig

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Actions
nl: Aangepaste acties

en: Custom date format to apply.
    
    The most common specifiers are:
    %d day of month
    %m month
    %Y year including century
    %H hour
    %M minute
    %S second
    
    For a complete list, search 'Glib.DateTime.format'.
nl: Toe te passen aangepaste datumopmaak.
    
    De gebruikelijkste aanduidingen zijn:
    %d dag van maand
    %m maand
    %Y jaar inclusief eeuw
    %H uur
    %M minuut
    %S seconde
    
    Voor een volledige lijst verwijzen wij u naar 'Glib.DateTime.format'.

en: Cut the selection
nl: Knip de selectie

en: Date
nl: Datum

en: Date Accessed
nl: Laatst geopend

en: Date Created
nl: Maakdatum

en: Date Deleted
nl: Datum gewist

en: Date Modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Date Picture Taken
nl: Datum foto genomen

en: Date Taken:
nl: Genomen op:

en: De_fault Order
nl: _Standaardvolgorde

en: Default Application
nl: Standaardtoepassing

en: Delete (opposite of create)
nl: Verwijderen (tegengestelde van maken)

en: Delete action
nl: Actie verwijderen

en: Delete all files and folders in the Trash
nl: Verwijder alle bestanden en mappen in de prullenbak

en: Delete saved view settings for this folder
nl: Wis opgeslagen weergave-instellingen voor deze map

en: Delete the currently selected action.
nl: De thans geselecteerde actie verwijderen.

en: Deleted:
nl: Verwijderd:

en: Deleting files...
nl: Bestanden verwijderen...

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Desktop (Create Link) | Desktop (Create Links)
nl[0]: Bureaublad (koppeling maken)
nl[1]: Bureaublad (snelkoppelingen maken)

en: Detac_h Tab
nl: Tabblad _losmaken

en: Detailed directory listing
nl: Gedetailleerde lijstweergave van de mappen

en: Details view
nl: Gedetailleerde weergave

en: Devices
nl: Apparaten

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Display
nl: Weergave

en: Display Name
nl: Schermnaam

en: Display Thunar user manual
nl: Toon de gebruikershandleiding van Thunar

en: Display folder content in a compact list view
nl: Geef mapinhoud weer als een compacte lijst

en: Display folder content in a detailed list view
nl: Geef mapinhoud weer als een gedetailleerde lijst

en: Display folder content in an icon view
nl: Geef mapinhoud weer als pictogrammen

en: Display information about Thunar
nl: Toon informatie over Thunar

en: Display information about Thunar Bulk Rename
nl: Toon informatie over 'Thunar massaal hernoemen'

en: Display recently used files
nl: Toon onlangs gebruikte bestanden

en: Display the contents of the trash can
nl: Toon de inhoud van de prullenbak

en: Display the trash can
nl: Prullenbak weergeven

en: Do _not ask me again
nl: Vraag me dit _niet opnieuw

en: Do _not display this message again
nl: Geef dit bericht _niet meer weer

en: Do you want to apply your changes recursively to
    all files and subfolders below the selected folder?
nl: Wilt u uw veranderingen recursief op alle bestanden
    en mappen in de gekozen map toepassen?

en: Do you want to create it?
nl: Wilt u het maken?

en: Do you want to overwrite it?
nl: Wilt u het overschrijven?

en: Do you want to permanently delete it?
nl: Wilt u het blijvend verwijderen?

en: Do you want to rename the launcher, or the file itself?
nl: Wilt u de starter hernoemen, of het bestand zelf?

en: Do you want to skip it?
nl: Wilt u het overslaan?

en: Do you want to skip this file and continue to rename the remaining files?
nl: Wilt u dit bestand overslaan en doorgaan met het hernoemen van de resterende bestanden?

en: Don't unload the plugin from memory
nl: Verwijder het invoegsel niet uit het geheugen

en: Draw frames around thumbnails
nl: Teken lijsten rond miniaturen

en: Dup_licate
nl: Dupliceren

en: E_xpandable Folders
nl: Uit_klapbare mappen

en: Edit Action
nl: Bewerk actie

en: Edit Thunar's Preferences
nl: Voorkeuren van Thunar bewerken

en: Edit _Launcher
nl: Starter bewerken

en: Edit the currently selected action.
nl: Bewerk de thans gekozen actie.

en: Edit the selected launcher
nl: Bewerk de gekozen starter

en: Eject the selected device
nl: Werp het gekozen apparaat uit

en: Ejecting device
nl: Apparaat uitwerpen...

en: Embedded
nl: Ingebed

en: Emblems
nl: Emblemen

en: Empty Trash
nl: Prullenbak ledigen

en: Emptying the Trash...
nl: Prullenbak ledigen...

en: Enable _Volume Management
nl: Schakel opslag_mediumbeheer in

en: Enable this option if you want a waiting cursor to be shown while the action is launched. This is also highly recommended if you have focus stealing prevention enabled in your window manager.
nl: Activeer deze optie als u wilt dat er een wachtende aanwijzer wordt getoond terwijl de actie wordt opgestart. Dit wordt ook ten zeerste aanbevolen als u in uw vensterbeheerder hebt ingesteld dat stelen van scherpstelling wordt voorkomen.

en: End element handler called while in root context
nl: Einde element handler aangeroepen in beheerderscontext

en: Enter a list of patterns that will be used to determine whether this action should be displayed for a selected file. If you specify more than one pattern here, the list items must be separated with semicolons (e.g. *.txt;*.doc).
nl: Voer een lijst met patronen in die gebruikt zullen worden om vast te stellen of deze actie moet worden weergegeven voor een gekozen bestand. Als u hier meer dan één patroon invoert, moeten de verschillende elementen gescheiden worden door een puntkomma (bijvoorbeeld *.txt; *.odt).

en: Enter the name:
nl: Voer de naam in:

en: Enter the new name:
nl: Voer de nieuwe naam in:

en: Enter the text that should be used as replacement for the pattern above.
nl: Voer de tekst in waarmee bovenstaand patroon vervangen moet worden.

en: Enter the text to search for in the file names.
nl: Voer de tekst in waarnaar gezocht moet worden in de bestandnamen.

en: Error
nl: Fout

en: Error removing file: %s
nl: Fout bij verwijderen van bestand: %s

en: Error while changing file permissions
nl: Fout bij het wijzigen van bestandsrechten

en: Error while copying to "%s": %s more space is required to copy to the destination
nl: Fout bij het kopiëren naar '%s': er is %s meer ruimte nodig om naar de bestemming te kopiëren

en: Error while processing file operation
nl: Fout bij het uitvoeren van een bestandsbewerking

en: Example.txt
nl: Voorbeeld.txt

en: Executable Files
nl: Uitvoerbare bestanden

en: Execute shell scripts:
nl: Shellscripts uitvoeren:

en: Execute the selected file | Execute the selected files
nl[0]: Voer het geselecteerde bestand uit
nl[1]: Voer de gekozen bestanden uit

en: Exposure Program:
nl: Belichtingsprogramma:

en: Exposure Time:
nl: Belichtingstijd:

en: Extension only
nl: Alleen achtervoegsel

en: F_ile System
nl: Bestandssysteem

en: Failed to add new application "%s"
nl: Kon nieuwe toepassing '%s' niet toevoegen

en: Failed to add new shortcut
nl: Kon geen nieuwe snelkoppeling toevoegen

en: Failed to browse the computer
nl: Kon de computer niet verkennen

en: Failed to browse the network
nl: Kon het netwerk niet verkennen

en: Failed to change icon of "%s"
nl: Kon pictogram van '%s' niet wijzigen

en: Failed to change icon of "%s" (%s)
nl: Kon pictogram van '%s' niet veranderen (%s)

en: Failed to change the group of "%s": %s
nl: Kon de groep van '%s' niet veranderen: %s

en: Failed to change the owner of "%s": %s
nl: Kon de eigenaar van '%s' niet veranderen: %s

en: Failed to change the permissions of "%s": %s
nl: Kon de rechten van '%s' niet veranderen: %s

en: Failed to compose new email
nl: Kon geen nieuwe e-mail maken

en: Failed to compress %d file | Failed to compress %d files
nl[0]: Kon %d bestand niet comprimeren
nl[1]: Kon %d bestanden niet comprimeren

en: Failed to connect to the Trash
nl: Kon geen verbinding maken met de prullenbak

en: Failed to create a link for the URL "%s"
nl: Kon geen koppeling voor het webadres '%s' maken

en: Failed to create directory "%s": %s
nl: Kon map '%s' niet maken: %s

en: Failed to create empty file "%s": %s
nl: Kon leeg bestand '%s' niet maken: %s

en: Failed to create symbolic link for "%s"
nl: Kon symbolische koppeling '%s' niet maken

en: Failed to create temporary directory
nl: Kon geen tijdelijke map maken

en: Failed to determine save location for uca.xml
nl: Kan opslaglocatie voor uca.xml niet bepalen

en: Failed to determine the original path for "%s"
nl: Kon het oorspronkelijke pad voor '%s' niet vaststellen

en: Failed to determine the original path for "%s" (%s)
nl: Kon het oorspronkelijke pad niet bepalen voor '%s' (%s)

en: Failed to display `Recent`
nl: Kon 'Recent' niet tonen

en: Failed to display the contents of the trash can
nl: Kon de inhoud van de prullenbak niet weergeven

en: Failed to display the volume management settings
nl: Kon de instellingen voor opslagmediumbeheer niet weergeven

en: Failed to edit launcher via command "%s"
nl: Kon starter niet bewerken met opdracht '%s'

en: Failed to eject "%s"
nl: Kon '%s' niet uitwerpen

en: Failed to execute application "%s"
nl: Kon toepassing '%s' niet uitvoeren

en: Failed to execute file "%s"
nl: Kon bestand '%s' niet uitvoeren

en: Failed to execute file "%s" (%s)
nl: Kon bestand '%s' niet uitvoeren (%s)

en: Failed to forget "%s"
nl: Kon '%s' niet vergeten

en: Failed to launch action "%s".
nl: Kon actie '%s' niet starten.

en: Failed to launch operation
nl: Kon bewerking niet starten

en: Failed to launch search with Catfish
nl: Kon geen doorzoeking starten met Catfish

en: Failed to mount "%s"
nl: Kon '%s' niet aankoppelen

en: Failed to open "%s"
nl: Kon '%s' niet openen

en: Failed to open "%s" (%s)
nl: Kon '%s' niet openen (%s)

en: Failed to open "%s": %s
nl: Kon '%s' niet openen: %s

en: Failed to open %d file | Failed to open %d files
nl[0]: Kon %d bestand niet openen
nl[1]: Kon %d bestanden niet openen

en: Failed to open directory "%s"
nl: Kon map '%s' niet openen

en: Failed to open file "%s"
nl: Kon bestand '%s' niet openen

en: Failed to open location for "%s"
nl: Kon locatie voor '%s' niet openen

en: Failed to open parent folder
nl: Kon bovenliggende map niet openen

en: Failed to open the documentation browser
nl: Kon de documentatieverkenner niet openen

en: Failed to open the file system root folder
nl: Kon de rootmap van het bestandssysteem niet openen

en: Failed to open the home folder
nl: Kon persoonlijke map niet openen

en: Failed to parse the desktop file: %s
nl: Kon het bureaubladbestand niet lezen: %s

en: Failed to redo operation '%s'
nl: Kon bewerking '%s' niet opnieuw uitvoeren

en: Failed to remove "%s"
nl: Kon '%s' niet verwijderen

en: Failed to remove "%s".
nl: Kon '%s' niet verwijderen.

en: Failed to rename "%s"
nl: Kon '%s' niet hernoemen

en: Failed to rename "%s" (%s)
nl: Kon '%s' niet hernoemen (%s)

en: Failed to rename "%s" to "%s".
nl: Kon '%s' niet naar '%s' hernoemen.

en: Failed to restore the folder "%s"
nl: Kon map '%s' niet terugzetten

en: Failed to save "%s".
nl: Kon '%s' niet opslaan.

en: Failed to save actions to disk.
nl: Kon de acties niet op schijf opslaan.

en: Failed to set default application for "%s"
nl: Kon geen standaardtoepassing instellen voor '%s'

en: Failed to set default application for "%s" (%s)
nl: Kon de standaardtoepassing niet instellen voor '%s' (%s)

en: Failed to undo operation '%s'
nl: Kon bewerking '%s' niet ongedaan maken

en: Failed to unmount "%s"
nl: Kon '%s' niet ontkoppelen

en: File
nl: Bestand

en: File Browser
nl: Bestandbeheerder

en: File Manager
nl: Bestandbeheerder

en: File Name
nl: Bestandnaam

en: File Operation Progress
nl: Voortgang van bestandbewerking

en: File System
nl: Bestandssysteem

en: File Transfer
nl: Bestandoverdracht

en: File does not exist
nl: Bestand bestaat niet

en: File does not exist anymore
nl: Bestand bestaat niet meer

en: Filetype
nl: Bestandstype

en: First character uppercase
nl: Eerste teken is hoofdletter

en: Flash Drive
nl: Geheugenstaafje

en: Flash Fired:
nl: Flitser gebruikt:

en: Floppy
nl: Diskette

en: Focal Length:
nl: Brandpuntafstand:

en: Folder Permissions
nl: Maprechten

en: Folder permissions
nl: Maprechten

en: Force open in a new window
nl: Openen in een nieuw venster afdwingen

en: Forget application launcher
nl: Toepassingstarter vergeten

en: Free space: %s
nl: Vrije ruimte: %s

en: From the back (right)
nl: Vanaf de achterkant (rechts)

en: From the front (left)
nl: Vanaf de voorkant (links)

en: General
nl: Algemeen

en: Go to the desktop folder
nl: Ga naar de bureaubladmap

en: Go to the home folder
nl: Ga naar uw persoonlijke map

en: Go to the next visited folder
nl: Ga naar de volgende bezochte map

en: Go to the previous visited folder
nl: Ga naar de vorige bezochte map

en: Go to the templates folder
nl: Ga naar de sjablonenmap

en: Gro_up:
nl: _Groep:

en: Group
nl: Groep

en: Harddisk
nl: Harde schijf

en: Help URL
nl: Hulp-webadres

en: Hi_de
nl: _Verbergen

en: Hidden Files Count
nl: Aantal verborgen bestanden

en: Highlight
nl: Markeren

en: Home
nl: Persoonlijke map

en: ISO Speed Ratings:
nl: ISO-snelheid:

en: Icon Style
nl: Pictogramstijl

en: Icon View
nl: Pictogramweergave

en: Icon _Size:
nl: Pictogram_grootte:

en: Icon based directory listing
nl: Mappenlijstweergave gebaseerd op pictogrammen

en: Icon size
nl: Pictogramgrootte

en: Icon view
nl: Pictogramweergave

en: If the command should operate on say two or three files, enter the numerical range 2-3. If there are no limits, this string should be empty.
nl: Indien de opdracht moet worden uitgevoerd op bijvoorbeeld twee of drie bestanden, voer dan de numerieke reikwijdte 2-3 in. Als er geen begrenzingen moeten zijn, laat dan deze tekenreeks leeg.

en: If you choose to empty the Trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
nl: Als u ervoor kiest om de prullenbak te ledigen, zullen alle bestanden daarin blijvend verloren gaan. U kunt er ook voor kiezen om hen één voor één te verwijderen.

en: If you delete a custom action, it is permanently lost.
nl: Als u een aangepaste actie verwijdert, dan is die voorgoed verloren.

en: If you delete a file, it is permanently lost.
nl: Als u een bestand verwijdert, is het voorgoed verloren.

en: If you enable this option, the pattern will be searched in a case-sensitive manner. The default is to use a case-insensitive search.
nl: Als u deze optie inschakelt, zal het patroon hoofdlettergevoelig gezocht worden. De standaard is hoofdletterONgevoelig zoeken.

en: If you enable this option, the pattern will be treated as a regular expression and matched using the Perl-compatible regular expressions (PCRE). Check the documentation for details about the regular expression syntax.
nl: Als u deze optie inschakelt, zal het patroon als een reguliere uitdrukking behandeld worden en vergeleken worden met behulp van Perl-compatibele reguliere uitdrukkingen (PCRE). Zie de documentatie voor details over de opmaak van reguliere uitdrukkingen.

en: If you frequently create certain kinds  of documents, make a copy of one and put it in this folder. Thunar will add an entry for this document in the "Create Document" menu.
    
    You can then select the entry from the "Create Document" menu and a copy of the document will be created in the directory you are viewing.
nl: Als u regelmatig bepaalde documenttypen maakt, maak er dan van één een kopie en zet die in deze map. Thunar zal dan dit documenttype aan het 'Document maken' menu toevoegen.
    
    U kunt vervolgens dit type kiezen uit het 'Document maken'-menu, waarna er een kopie van dit document zal worden gemaakt in de map die u op dat ogenblik bekijkt.

en: If you select this option your choice will be remembered and you won't be asked again. You can use the preferences dialog to alter your choice afterwards.
nl: Als u deze optie kiest, wordt uw keuze onthouden en wordt u dit niet weer gevraagd. U kunt de voorkeurendialoog gebruiken om uw keuze later te wijzigen.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Files
nl: Afbeeldingbestanden

en: Image Preview
nl: Voorbeeldweergave afbeelding

en: Image Preview Mode:
nl: Modus voor voorbeeldweergave afbeelding:

en: Image Size:
nl: Afbeeldingsgrootte:

en: Image Type:
nl: Afbeeldingtype:

en: Include additional files in the list of files to be renamed
nl: Voeg extra bestanden toe aan de lijst van te hernoemen bestanden

en: Include subfolders:
nl: Submappen opnemen:

en: Indicates the behavior during multiple copies:
    - Always: all copies are done simultaneously
    - Local Files Only: simultaneous copies for local (not remote, not attached) files
    - Local Files Only (Same Devices): if all files are local but on different devices (disks, mount points), copies will be sequential
    - Local Files Only (Idle Devices): if all files are local but on busy devices (disks, mount points), copies will be sequential
    - Never: all copies are done sequentially
nl: Geeft het gedrag aan bij meerdere kopieeracties:
    - Altijd: alle kopieeracties worden gelijktijdig gedaan
    - Alleen plaatselijke bestanden: alleen gelijktijdige kopieeracties voor plaatselijke bestanden (niet op afstand, niet bijgevoegd)
    - Alleen plaatselijke bestanden (zelfde apparaten): als alle bestanden plaatselijk zijn maar op verschillende apparaten (schijven, koppelpunten) staan, zullen kopieeracties volgtijdelijk worden uitgevoerd
    - Nooit: alle kopieeracties zullen volgtijdelijk worden uitgevoerd

en: Insert
nl: Invoegen

en: Insert / Overwrite
nl: Invoegen / overschrijven

en: Insert Date / Time
nl: Voeg datum / tijd in

en: Insert _time:
nl: Voeg _tijd in:

en: Invalid desktop file
nl: Ongeldig bureaubladbestand

en: Invalid filename "%s"
nl: Ongeldige bestandnaam '%s'

en: Invalid filename provided by XDS drag site
nl: Ongeldige bestandnaam verkregen van XDS-sleepbron

en: Invalid path
nl: Ongeldig pad

en: Invalid regular expression, at character position %ld: %s
nl: Ongeldige reguliere uitdrukking, op tekenpositie %ld: %s

en: It looks like <a href="https://wiki.gnome.org/Projects/gvfs">gvfs</a> is not available.
    Important features including trash support,
    removable media and remote location browsing
    will not work. <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/unix-filesystem#gnome_virtual_file_system">[Read more]</a>
nl: Het ziet ernaar uit dat <a href="https://wiki.gnome.org/Projects/gvfs">gvfs</a> niet beschikbaar is.
    Belangrijke functies zoals prullenbakondersteuning,
    verwijderbare media en het verkennen van locaties
    op afstand, zullen niet werken. <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/unix-filesystem#gnome_virtual_file_system">[Lees meer]</a>

en: It looks like <a href="https://wiki.gnome.org/Projects/gvfs">gvfs</a> is not available.
    This feature will not work. <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/unix-filesystem#gnome_virtual_file_system">[Read more]</a>
nl: Het ziet ernaar uit dat <a href="https://wiki.gnome.org/Projects/gvfs">gvfs</a> niet beschikbaar is.
    Deze functie zal het niet doen. <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/unix-filesystem#gnome_virtual_file_system">[Lees meer]</a>

en: Job queued
nl: Taak in wachtrij gezet

en: Keep items sorted by their deletion date
nl: Houd elementen gerangschikt op hun verwijderingsdata

en: Keep items sorted by their modification date
nl: Houd elementen op wijzigingsdatum gesorteerd

en: Keep items sorted by their name
nl: Houd elementen op naam gesorteerd

en: Keep items sorted by their size
nl: Houd elementen op grootte gesorteerd

en: Keep items sorted by their type
nl: Houd elementen op type gesorteerd

en: Keyboard _Shortcut:
nl: _Sneltoets:

en: Keyboard shortcut already in use
nl: Sneltoets is reeds in gebruik

en: Kind:
nl: Soort:

en: Label
nl: Etiket

en: Label widget
nl: Etiket-widget

en: Last Active View
nl: Vorige weergavemodus

en: Last Modified
nl: Laatst aangepast

en: Last Modified: %s
nl: Laatst aangepast: %s

en: Launcher
nl: Starter

en: Link
nl: Koppeling

en: Link Target:
nl: Doel van koppeling:

en: Link Targets:
nl: Koppelingsdoelen:

en: List View
nl: Lijstweergave

en: Loading folder contents...
nl: Mapinhoud laden...

en: Loading...
nl: Laden...

en: Local Files Only
nl: Alleen plaatselijke bestanden

en: Local Files Only (Idle Devices)
nl: Alleen plaatselijke bestanden (apparaten die niet bezig zijn)

en: Local Files Only (Same Devices)
nl: Alleen plaatselijke bestanden (zelfde apparaten)

en: Locatio_n Selector
nl: Locatiekiezer

en: Location
nl: Locatie

en: Location Bar
nl: Locatiebalk

en: Location:
nl: Locatie:

en: Log no operations
nl: Geen bewerkingen in logboek

en: Log only timestamps
nl: Alleen tijdstempels vastleggen in logboek

en: Log operations
nl: Bewerkingen in logboek

en: Long
nl: Lang

en: MIME Type
nl: Bestandssoort

en: Ma_ke Link | Ma_ke Links
nl[0]: Snelkoppeling maken
nl[1]: Snelkoppelingen maken

en: Mail Recipient
nl: E-mailontvanger

en: Mark As _Secure And Launch
nl: Markeer als _veilig en start het

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Metering Mode:
nl: Lichtmetingsmodus:

en: Missing dependencies
nl: Ontbrekende afhankelijkheden

en: Mixed file owners
nl: Verschillende bestandeigenaren

en: Mo_ve to Trash
nl: _Verplaatsen naar prullenbak

en: Modern approach with buttons that correspond to folders
nl: Moderne benadering met knoppen die met de mappen overeenkomen.

en: Modified:
nl: Gewijzigd:

en: Mount and open %s (%s)
nl: %s (%s) aankoppelen en openen

en: Mount the selected device
nl: Koppel het gekozen apparaat aan

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Move Dow_n
nl: Verplaats om_laag

en: Move _Up
nl: Verplaats om_hoog

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
nl: Bestanden verplaatsen of kopiëren die eerder met een knip- of kopieeropdracht zijn gekozen

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
nl: Verplaats bestanden die eerder met een knip- of kopieeropdracht zijn gekozen, naar de geselecteerde map

en: Move the currently selected action down by one row.
nl: Verplaats de thans gekozen actie een rij lager.

en: Move the currently selected action up by one row.
nl: Verplaats de thans gekozen actie een rij hoger.

en: Move the selected file to the Trash | Move the selected files to the Trash
nl[0]: Verplaats het geselecteerde bestand naar de prullenbak
nl[1]: Verplaats de gekozen bestanden naar de prullenbak

en: Move to Trash
nl: Naar de prullenbak verplaatsen

en: Moving files ...
nl: Bestanden verplaatsen...

en: Moving files into "%s"...
nl: Bestanden verplaatsen naar '%s'...

en: Moving files into the trash...
nl: Bestanden verplaatsen naar de prullenbak...

en: Multimedia Player
nl: Multimediaspeler

en: N_o to all
nl: Nee _op alles

en: Name
nl: Naam

en: Name '%s' lost on the message dbus.
nl: Naam '%s' is verloren gegaan op de message dbus.

en: Name and Extension
nl: Naam en achtervoegsel

en: Name only
nl: Alleen naam

en: Names:
nl: Namen:

en: Navigate to the folder in which the selected file is located
nl: Navigeer naar de map waarin het gekozen bestand staat

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Network
nl: Netwerk

en: Never
nl: Nooit

en: New Empty File
nl: Nieuw leeg bestand

en: New Empty File...
nl: Nieuw leeg bestand...

en: New File
nl: Nieuw bestand

en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: New Name
nl: Nieuwe naam

en: New _Tab
nl: Nieuw tabblad

en: New _Window
nl: Nieuw _venster

en: No Exec field specified
nl: Geen Exec-veld opgegeven

en: No URL field specified
nl: Geen URL-veld opgegeven

en: No application selected
nl: Geen toepassing gekozen

en: No icon
nl: Geen pictogram

en: No operation which can be redone available.
nl: Er is geen bewerking beschikbaar die opnieuw kan worden uitgevoerd.

en: No operation which can be undone has been performed yet.
    (For some operations undo is not supported)
nl: Er is nog geen bewerking uitgevoerd die ongedaan kan worden gemaakt.
    Voor sommige bewerkingen wordt 'ongedaan maken' niet ondersteund.

en: No renamer modules were found on your system. Please check your
    installation or contact your system administrator. If you install Thunar
    from source, be sure to enable the "Simple Builtin Renamers" plugin.
nl: Er zijn geen hernoemmodules op uw systeem gevonden. Controleer a.u.b.
    uw installatie of neem contact op met uw systeembeheerder. Als u
    Thunar vanuit de broncode installeert, zorg dan dat u het 
    invoegsel 'Simple Builtin Renamers' inschakelt.

en: No templates installed in
    "%s"
nl: Geen sjablonen geïnstalleerd in
    '%s'

en: None
nl: Geen

en: None available
nl: Geen beschikbaar

en: Normal Si_ze
nl: Normale _grootte

en: Number - Text
nl: Nummer - tekst

en: Number - Text - Old Name
nl: Nummer - tekst - oude naam

en: Numbering
nl: Nummering

en: Old Name - Text - Number
nl: Oude naam - tekst - nummer

en: Only For Remote Location
nl: Alleen voor locatie op afstand

en: Only for local files
nl: Slechts voor plaatselijke bestanden

en: Only show thumbnails for files smaller than:
nl: Toon alleen miniaturen voor bestanden kleiner dan:

en: Only visible when the menubar is hidden
nl: Alleen zichtbaar wanneer de menubalk verborgen is

en: Ope_n With
nl: Openen met

en: Ope_n With Other Application...
nl: Openen met andere toepassing...

en: Open %d New Window | Open %d New Windows
nl[0]: Open %d nieuw venster
nl[1]: Open %d nieuwe vensters

en: Open <i>%s (%s)</i> and other files of type "%s" with:
nl: Open <i>%s (%s)</i> en andere bestanden van het type '%s' met:

en: Open <i>%s</i> and other files of type "%s" with:
nl: Open <i>%s</i> en andere bestanden van het type '%s' met:

en: Open Item _Location
nl: _Locatie van element openen

en: Open Shell Script
nl: Shellscript openen

en: Open With
nl: Openen met

en: Open _Parent
nl: Open _bovenliggende map

en: Open a new Thunar window for the displayed location
nl: Open een nieuw Thunarvenster voor de weergegeven locatie

en: Open a new tab for the displayed location
nl: Open een nieuw tabblad voor de weergegeven locatie

en: Open current folder in a new window
nl: Open huidige map in een nieuw venster

en: Open folders
nl: Open mappen

en: Open folders in new tabs on middle click
nl: Open mappen in nieuwe tabbladen bij middelklik

en: Open in new _Tab | Open in %d New _Tabs
nl[0]: Openen in nieuw _tabblad
nl[1]: Openen in %d nieuwe _tabbladen

en: Open in new _Window | Open in %d New _Windows
nl[0]: Openen in nieuw _venster
nl[1]: Openen in %d nieuwe _vensters

en: Open new thunar instances as tabs
nl: Open nieuwe Thunar-instanties als tabbladen

en: Open the bulk rename dialog
nl: Open het dialoogvenster voor massaal hernoemen

en: Open the desktop folder
nl: Open de bureaubladmap

en: Open the home folder
nl: Open de thuismap

en: Open the location "%s"
nl: Open de locatie '%s'

en: Open the parent folder
nl: Open de bovenliggende map

en: Open the selected directory in new tab | Open the selected directories in %d new tabs
nl[0]: Open de gekozen map in een nieuw tabblad
nl[1]: Open de gekozen mappen in %d nieuwe tabbladen

en: Open the selected directory in new window | Open the selected directories in %d new windows
nl[0]: Open de gekozen map in een nieuw venster
nl[1]: Open de gekozen mappen in %d nieuwe vensters

en: Open the selected file | Open the selected files
nl[0]: Het geselecteerde bestand openen
nl[1]: Open de gekozen bestanden

en: Open the selected files with the default applications
nl: Open de gekozen bestanden met de standaardtoepassingen

en: Open/Close Split View
nl: Gesplitste weergave openen/sluiten

en: Optical Drive
nl: Optisch station

en: Optical Media
nl: Optische media

en: Options:
nl: Opties:

en: Original Path:
nl: Oorspronkelijk pad:

en: Other Application...
nl: Andere toepassing...

en: Other Applications
nl: Overige toepassingen

en: Others
nl: Anderen

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Owner:
nl: Eigenaar:

en: Paste the clipboard
nl: Plak de klembordinhoud

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Perl Scripts
nl: Perl-scripts

en: Permanently delete the selected file | Permanently delete the selected files
nl[0]: Verwijder het geselecteerde bestand blijvend
nl[1]: Verwijder de gekozen bestanden blijvend

en: Permission denied
nl: Toestemming geweigerd

en: Permissions
nl: Rechten

en: Phone
nl: Telefoon

en: Places
nl: Locaties

en: Please report bugs to <%s>.
nl: Meld fouten a.u.b. aan <%s>.

en: Please wait...
nl: Even geduld a.u.b...

en: Pr_eferences...
nl: Voork_euren...

en: Prepare the selected file to be copied with a Paste command | Prepare the selected files to be copied with a Paste command
nl[0]: Bereid het geselecteerde bestand voor om met een plakopdracht gekopieerd te worden
nl[1]: Bereid de gekozen bestanden voor om met een plakopdracht gekopieerd te worden

en: Prepare the selected file to be moved with a Paste command | Prepare the selected files to be moved with a Paste command
nl[0]: Bereid het geselecteerde bestand voor om met een plakopdracht verplaatst te worden
nl[1]: Bereid de gekozen bestanden voor om met een plakopdracht verplaatst te worden

en: Preparing...
nl: Voorbereiden...

en: Print version information and exit
nl: Druk versie-informatie af en sluit af

en: Program:
nl: Programma:

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Python Scripts
nl: Python-scripts

en: Question
nl: Vraag

en: Queued
nl: In de wacht

en: Quit a running Thunar instance
nl: Sluit een draaiende Thunar-instantie

en: Re_name
nl: Her_noemen

en: Re_name Shortcut
nl: Snelkoppeling her_noemen

en: Read & Write
nl: Lezen en schrijven

en: Read only
nl: Alleen-lezen

en: Recency
nl: Recentheid

en: Recommended Applications
nl: Aanbevolen toepassingen

en: Red_o
nl: Opnieuw

en: Redo performed
nl: Opnieuw doen uitgevoerd

en: Redo the latest '%s' operation (%s)
nl: De jongste '%s' bewerking opnieuw uitvoeren (%s)

en: Redo the latest operation
nl: Laatste bewerking opnieuw uitvoeren

en: Regular _Expression
nl: Reguliere _uitdrukking

en: Reload the current folder
nl: Ververs de huidige map

en: Removable Drive
nl: Verwijderbare schijf

en: Remove Characters
nl: Tekens verwijderen

en: Remove File | Remove Files
nl[0]: Verwijder bestand
nl[1]: Bestanden verwijderen

en: Remove _From Position:
nl: Verwijder _vanaf positie:

en: Remove all files and folders from the Trash?
nl: Alle bestanden en mappen uit de prullenbak verwijderen?

en: Remove application launcher
nl: Toepassingstarter verwijderen

en: Remove the selected file from the list of files to be renamed | Remove the selected files from the list of files to be renamed
nl[0]: Verwijder het geselecteerde bestand uit de lijst van te hernoemen bestanden.
nl[1]: Verwijder de gekozen bestanden uit de lijst van te hernoemen bestanden

en: Remove the selected files from Recent
nl: Verwijder de gekozen bestanden uit Recent

en: Rena_me All
nl: Alles hernoemen

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Rename "%s"
nl: Hernoem '%s'

en: Rename Launcher Options
nl: Opties voor hernoemen van starter

en: Rename Multiple Files
nl: Hernoem meerdere bestanden

en: Rename _File
nl: _Bestand hernoemen

en: Rename _Launcher
nl: _Starter hernoemen

en: Rename items listed above, keep this window open.
nl: Hernoem bovenvermelde elementen en houd dit venster open.

en: Rename the selected file | Rename the selected files
nl[0]: Hernoem het geselecteerde bestand
nl[1]: Hernoem de gekozen bestanden

en: Replace _All
nl: _Alles vervangen

en: Replace _With:
nl: Vervangen _door:

en: Replace the existing file in "%s"
nl: Vervang het bestaande bestand in '%s'

en: Replace the existing folder in "%s"
nl: Vervang de bestaande map in '%s'

en: Replace the link in "%s"
nl: Vervang de koppeling in '%s'

en: Restore (opposite of trash)
nl: Terugzetten (tegengestelde van in prullenbak gooien)

en: Restore Selected Items
nl: Gekozen elementen herstellen

en: Restore and S_how
nl: Terugzetten en tonen

en: Restore tabs on startup
nl: Tabbladen terugzetten bij starten

en: Restore the selected file to its original location | Restore the selected files to its original location
nl[0]: Zet het gekozen bestand terug op zijn oorspronkelijke locatie
nl[1]: Zet de gekozen bestanden terug op hun oorspronkelijke locatie

en: Restore the selected file to its original location and open the location in a new window/tab | Restore the selected files to their original locations and open the locations in a new window/tab
nl[0]: Zet het gekozen bestand terug op zijn oorspronkelijke locatie en open die locatie in een nieuw venster of tabblad
nl[1]: Zet de gekozen bestanden terug op hun oorspronkelijke locaties en open die locaties in een nieuw venster of tabblad

en: Restoring files...
nl: Bestanden herstellen...

en: Resuming job...
nl: Taak aan het hervatten...

en: Resuming...
nl: Hervatten....

en: Reverse the sort order
nl: De rangschikvolgorde omkeren

en: Ruby Scripts
nl: Ruby-scripts

en: Run In _Terminal
nl: Draaien in _terminalvenster

en: Run Thunar as root
nl: Thunar draaien met rootbevoegdheid

en: Run in _terminal
nl: Voer uit in _terminal

en: Run in daemon mode
nl: Voer uit in achtergrondmodus

en: S_kip All
nl: Alles over_slaan

en: S_plit View
nl: Gesplitste weergave

en: Safely _Remove
nl: Veilig _verwijderen

en: Screenshot of the XFCE Thunar File Browser User Interface
nl: Schermafdruk van het uiterlijk van Thunar, de bestandsverkenner van XFCE

en: Search
nl: Zoeken

en: Search & Replace
nl: Zoeken en vervangen

en: Search for a specific file in the current folder and Recent
nl: Zoek naar een specifiek bestand in de huidige map en in Recent

en: Search with Catfish...
nl: Doorzoeken met Catfish...

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Security
nl: Veiligheid

en: Security:
nl: Veiligheid:

en: Select _all Files
nl: Kies _alle bestanden

en: Select _by Pattern...
nl: _Op patroon kiezen...

en: Select all files but not those currently selected
nl: Kies alle bestanden behalve die welke thans geselecteerd zijn

en: Select all files in this window
nl: Kies alle bestanden in dit venster

en: Select all files that match a certain pattern
nl: Kies alle bestanden die aan een bepaald patroon voldoen

en: Select an Application
nl: Kies een toepassing

en: Select an Icon for "%s"
nl: Kies een pictogram voor '%s'

en: Select an Icon for "%s" (%s)
nl: Kies een pictogram voor '%s' (%s)

en: Select an image to preview
nl: Kies een afbeelding voor voorbeeldweergave

[ctx: Select by Pattern dialog: buttons]
en: _Cancel
nl: _Afbreken

[ctx: Select by Pattern dialog: buttons]
en: _Select
nl: _Kiezen

[ctx: Select by Pattern dialog: labels: case sensitive checkbox]
en: C_ase sensitive
nl: Hoofdletter_gevoelig

[ctx: Select by Pattern dialog: labels: match diacritics checkbox]
en: _Match diacritics
nl: Overeenkomstige accenten

[ctx: Select by Pattern dialog: labels: pattern entry textbox]
en: _Pattern:
nl: _Patroon:

[ctx: Select by Pattern dialog: title]
en: Select by Pattern
nl: Op patroon kiezen

[ctx: Select by Pattern dialog: tooltips on label for pattern entry textbox]
en: Files whose name matches the wildcard pattern you enter will be selected in the main window.
nl: Bestanden waarvan de namen overeenkomen met het jokertekenpatroon dat u invoert, zullen worden gekozen in het hoofdvenster.

[ctx: Select by Pattern dialog: tooltips: case sensitive checkbox]
en: If enabled, letter case must match the pattern.
    Examp* would match Example.txt and not example.txt
nl: Indien ingeschakeld, moeten hoofd- en kleine letters overeenkomen met het patroon.
    Voorbeel* komt dan dus overeen met Voorbeeld.txt en niet met voorbeeld.txt

[ctx: Select by Pattern dialog: tooltips: match diacritics checkbox]
en: If enabled, require accents to match the pattern.
    Rés* would match Résumé.txt and not Resume.txt
nl: Indien ingeschakeld, vereist dit dat accenten overeenkomen met het patroon.
    Ampèr* komt dan overeen met Ampère.txt en niet met Ampere.txt

[ctx: Select by Pattern dialog: tooltips: pattern entry text box]
en: ? matches exactly one character,
    * matches any number of characters, including zero.
    
    For example: *.txt, file??.png, pict
    
    Without any * or ? wildcards, the pattern will match anywhere in a name. With wildcards, the pattern must match at both the start and the end of a name.
nl: ? komt overeen met precies één teken,
    * komt overeen met elk aantal tekens, inclusief nul.
    
    Bijvoorbeeld: *.txt, bestand??.png, pict
    
    Zonder enige jokertekens als * of ?, wordt er gezocht naar een overeenkomst met het patroon op elke willekeurige plek in een naam. Met jokertekens moet het patroon zowel aan het begin als aan het eind van een naam overeenkomen.

en: Select files to rename
nl: Kies te hernoemen bestanden

en: Select this option to display icon emblems in the shortcuts pane for all folders for which emblems have been defined in the folders properties dialog.
nl: Kies deze optie om pictogramemblemen in het snelkoppelingenpaneel weer te geven, voor alle mappen waarvoor emblemen zijn ingesteld in het dialoogvenster voor mapeigenschappen.

en: Select this option to display icon emblems in the tree pane for all folders for which emblems have been defined in the folders properties dialog.
nl: Kies deze optie om pictogramemblemen weer te geven in het boomstructuurpaneel, voor alle mappen waarvoor emblemen zijn ingesteld in het dialoogvenster voor mapeigenschappen.

en: Select this option to draw black frames around thumbnails.
nl: Kies deze optie om zwarte lijsten te tekenen rond miniaturen.

en: Select this option to enable startup notification when the command is run from the file manager or the menu. Not every application supports startup notification.
nl: Kies deze optie om een opstartmelding in te schakelen, wanneer de opdracht wordt uitgevoerd vanuit de bestandbeheerder of het menu. Niet elk programma ondersteunt opstartmeldingen.

en: Select this option to list folders before files when you sort a folder.
nl: Kies deze optie om mappen vóór bestanden weer te geven wanneer u een map sorteert.

en: Select this option to open a new tab on middle click instead of a new window
nl: Kies deze optie om een nieuw tabblad te openen bij een middelklik, in plaats van een nieuw venster

en: Select this option to open new thunar instances as tabs in an existing thunar window
nl: Kies deze optie om nieuwe Thunar-instanties te openen als tabbladen in een bestaand Thunarvenster

en: Select this option to place the icon captions for items beside the icon rather than below the icon.
nl: Kies deze optie om beschrijvingen van elementen naast de pictogrammen weer te geven in plaats van eronder.

en: Select this option to remember view type, zoom level, sort column, and sort order individually for each folder
nl: Kies deze optie om voor elke individuele map de volgende zaken te onthouden: soort weergave, vergrotingsniveau, kolomrangschikking en rangschikkingsvolgorde.

en: Select this option to restore your tabs as they were last time you used Thunar
nl: Kies deze optie om uw tabbladen terug te zetten zoals ze waren toen u Thunar de laatste keer afsloot

en: Select this option to run the command in a terminal window.
nl: Kies deze optie om de opdracht in een terminalvenster uit te voeren.

en: Select this option to show file size in binary format instead of decimal.
nl: Kies deze optie om bestandgrootte te tonen in binaire opmaak in plaats van decimaal.

en: Select this option to show the 'Delete' action in the context menu
nl: Kies deze optie om de 'Verwijderen'-actie te tonen in het contextmenu

en: Select this option to show the full directory path in the tab title instead of only the directory name
nl: Kies deze optie om de volledige mappaden te tonen in de tabbladtitels, in plaats van slechts de mapnaam

en: Select this option to trust this .desktop file. This will generate a checksum of the file and store it via gvfs. The additional check will protect from malicious launchers which e.g. pretend to be a picture, having the executable flag pre-set
nl: Kies deze optie om dit .desktop-bestand te vertrouwen. Dit zal een controlesom van het bestand genereren en die opslaan via gvfs. Die extra controle zal u beschermen tegen kwaadaardige starters die bijvoorbeeld doen alsof ze een afbeelding zijn, terwijl hun uitvoerbaarheidsvlag reeds is ingesteld.

en: Select this option to use symbolic folder icons instead of regular ones.
nl: Kies deze optie om symbolische mappictogrammen te gebruiken in plaats van gewone.

en: Select this option to use the current folder icon as window icon
nl: Kies deze optie om het pictogram van de huidige map te gebruiken als vensterpictogram

en: Select this to enable executable permission bit(+x). Thunar will not launch the .desktop file if not set.
nl: Kies dit om de bit in te schakelen voor het toestaan van uitvoeren (+x). Thunar zal het .desktop-bestand alleen starten als dit zo is ingesteld.

en: Selection: %s
nl: Selectie: %s

en: Send "%s" as compressed archive?
nl: '%s' als gecomprimeerd archief verzenden?

en: Send %d file as compressed archive? | Send %d files as compressed archive?
nl[0]: %d bestand als gecomprimeerd archief verzenden?
nl[1]: %d bestanden als gecomprimeerd archief verzenden?

en: Send _directly
nl: Verzen_d onmiddellijk

en: Send as _archive
nl: Verzend als _archiefbestand

en: Send com_pressed
nl: Verzend gecom_primeerd

en: Send email
nl: E-mail versturen

en: Send the selected file to "%s" | Send the selected files to "%s"
nl[0]: Stuur het geselecteerde bestand naar '%s'
nl[1]: Stuur de gekozen bestanden naar '%s'

en: Send to _Desktop
nl: Stuur naar _bureaublad

en: Set Defa_ult Application...
nl: Standaardtoepassing instellen...

en: Set Default Application
nl: Standaardtoepassing instellen

en: Set _Background
nl: _Achtergrond instellen

en: Set _Foreground
nl: _Voorgrond instellen

en: Set as wallpaper
nl: Stel in als bureaubladachtergrond

en: Set this file as trusted
nl: Stel dit bestand in als vertrouwd

en: Setup custom actions that will appear in the file managers context menus
nl: Stel aangepaste acties in die zullen verschijnen in de contextmenu's van de bestandbeheerder

en: Shell Scripts
nl: Shell-scripts

en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Shortcuts Pane
nl: Snelkoppelingenbalk

en: Show Icon E_mblems
nl: Toon pictograme_mblemen

en: Show Icon _Emblems
nl: Toon pictogramemblemen

en: Show _File Highlight
nl: Markering van bestanden tonen

en: Show _Hidden Files
nl: Toon _verborgen bestanden

en: Show action to permanently delete files and folders
nl: Toon actie om bestanden en mappen blijvend te verwijderen

en: Show display name
nl: Schermnaam tonen

en: Show file size in binary format
nl: Toon bestandgrootte in binaire opmaak

en: Show filetype
nl: Bestandstype tonen

en: Show full directory paths in tab titles
nl: Toon volledige mappaden in tabbladtitels

en: Show hidden files count
nl: Toon het aantal verborgen bestanden

en: Show last modified
nl: Toon laatst aangepast

en: Show number of containing items
nl: Toon aantal elementen erin

en: Show size
nl: Grootte tonen

en: Show size in bytes
nl: Grootte in bytes tonen

en: Show the contents at the normal size
nl: Geef de inhoud op normale grootte weer

en: Show the contents in less detail
nl: Geef de inhoud minder gedetailleerd weer

en: Show the contents in more detail
nl: Geef de inhoud gedetailleerder weer

en: Show the menu
nl: Toon het menu

en: Show thumbnails:
nl: Miniaturen weergeven:

en: Shutter Speed:
nl: Sluitertijd:

en: Side Pane
nl: Zijbalk

en: Side Pane (Add Bookmark) | Side Pane (Add Bookmarks)
nl[0]: Zijbalk (bladwijzer toevoegen)
nl[1]: Zijbalk (bladwijzers toevoegen)

en: Size
nl: Grootte

en: Size Column of Folders
nl: Grootte kolom van mappen

en: Size in Bytes
nl: Grootte in bytes

en: Size in bytes
nl: Grootte in bytes

en: Size on Disk:
nl: Grootte op schijf:

en: Size:
nl: Grootte:

en: Size:
nl: Grootte:

en: Software:
nl: Programmatuur:

en: Solid State Drive
nl: SSD

en: Sort _folders before files
nl: Sorteer _mappen vóór bestanden

en: Sort items in ascending order
nl: Sorteer elementen in oplopende volgorde

en: Sort items in descending order
nl: Sorteer elementen in aflopende volgorde

en: Specify a location to open
nl: Geef een te openen locatie op

en: Specify the d_elay before an item gets selected
    when the mouse pointer is paused over it:
nl: Specificeer de v_ertraging voordat een element wordt
    gekozen, wanneer de muisaanwijzer erop rust:

en: St_atusbar
nl: St_atusbalk

en: Standalone
nl: Losstaand

en: Starting... (User request)
nl: Bezig met starten... (gebruikersverzoek)

en: Status Bar
nl: Statusbalk

en: Stop applying permissions recursively.
nl: Staak het recursief toepassen van rechten.

en: Stop the _Multi-Disk Drive
nl: Multischijfstation stilzetten

en: Switch Focused Split View Pane
nl: Wissel het scherpgestelde gesplitste weergavepaneel

en: Switch to Next Tab
nl: Overschakelen naar volgende tabblad

en: Switch to Previous Tab
nl: Overschakelen naar vorige tabblad

en: System Drive
nl: Systeemschijf

en: T_emplates
nl: _Sjablonen

en: Tabs and Windows
nl: Tabbladen en vensters

en: Tape
nl: Band

en: Text - Number
nl: Tekst - nummer

en: Text _Format:
nl: Tekst_opmaak:

en: Text of the page's label
nl: Tekst van het pagina-etiket

en: The Shortcuts Editor requires a Thunar window to be present.
nl: De snelkoppelingbewerker vereist de aanwezigheid van een Thunarvenster.

en: The Thunar development team. All rights reserved.
nl: De Thunar-ontwikkelploeg. Alle rechten voorbehouden.

en: The URL to access.
nl: Het te bezoeken webadres.

en: The URL to the documentation of the renamer
nl: Het webadres van de documentatie van de hernoemer

en: The command (including the necessary parameters) to perform the action. See the command parameter legend below for a list of supported parameter variables, which will be substituted when launching the command. When upper-case letters (e.g. %F, %D, %N) are used, the action will be applicable even if more than one item is selected. Else the action will only be applicable if exactly one item is selected.
nl: De opdracht (met de noodzakelijke variabelen) om de actie uit te voeren. Bekijk de legenda hieronder voor een lijst van ondersteunde variabelen, die worden vervangen bij het uitvoeren van de opdracht. Als u hoofdletters (bijvoorbeeld %F, %D, %N) gebruikt, dan is de actie ook toepasbaar als er meer dan één element geselecteerd is. Anders zal de actie alleen toepasbaar zijn als er slechts één element geselecteerd is.

en: The description of the action that will be displayed as tooltip in the statusbar when selecting the item from the context menu.
nl: De omschrijving van de actie die in de statusbalk als zweeftip zal worden weergegeven, wanneer het element vanuit het contextmenu wordt geselecteerd.

en: The desktop file %s is in an insecure location and not marked as secure%s. If you do not trust this program, click Cancel.
nl: Het bureaubladbestand %s staat op een onveilige locatie en  is niet gemarkeerd als veilig %s. Als u dit programma niet vertrouwt, klik dan op Afbreken.

en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
nl: Het apparaat '%s' wordt uitgeworpen. Dit kan even duren

en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
nl: Het apparaat '%s' wordt ontkoppeld door het systeem. Even wachten a.u.b.: gelieve het medium of het apparaat nog niet te verwijderen

en: The directory "%s" does not exist. Do you want to create it?
nl: De map '%s' bestaat niet. Wilt u hem maken?

en: The file "%s" (%s) already exists. Would you like to replace it?
    
    If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
nl: Het bestand '%s' (%s) bestaat reeds. Wilt u het vervangen?
    
    Wanneer u een bestaand bestand vervangt, zal zijn inhoud worden overschreven.

en: The file "%s" already exists
nl: Het bestand '%s' bestaat al

en: The file "%s" already exists. Would you like to replace it?
    
    If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
nl: Het bestand '%s' bestaat al. Wilt u dit bestand vervangen?
    
    Als u een bestaand bestand vervangt, zal de inhoud ervan worden overschreven.

en: The file "%s" seems to be executable. What do you want to do with it?
nl: Het bestand '%s' lijkt uitvoerbaar te zijn. Wat wilt u ermee doen?

en: The folder "%s" does not exist anymore but is required to restore the file "%s" from the trash
nl: De map '%s' bestaat niet meer, maar is nodig om het bestand '%s' terug te kunnen zetten uit de prullenbak. Wilt u deze map opnieuw aanmaken?

en: The folder permissions are inconsistent, you may not be able to work with files in this folder.
nl: De maprechten zijn onsamenhangend ingesteld, waardoor u wellicht niet zult kunnen werken met bestanden in deze map.

en: The folder permissions will be reset to a consistent state. Only users allowed to read the contents of this folder will be allowed to enter the folder afterwards.
nl: De maprechten zullen tot een samenhangende staat worden teruggebracht. Alleen gebruikers met toestemming voor het lezen van de inhoud van deze map zullen daarna toegang tot deze map hebben.

en: The following command parameters will be substituted when launching the action:
nl: De volgende vervangende opdrachtregelparameters zullen worden uitgevoerd bij het starten van de actie:

en: The following files were overwritten in the operation you are trying to redo and cannot be restored:
nl: De volgende bestanden werden overschreven in de bewerking die u tracht opnieuw uit te voeren en kunnen niet worden hersteld:

en: The following files were overwritten in the operation you are trying to undo and cannot be restored:
nl: De volgende bestanden werden overschreven in de bewerking welke u tracht ongedaan te maken en kunnen niet worden hersteld:

en: The format describes the date and time parts to insert into the file name. For example, %Y will be substituted with the year, %m with the month and %d with the day. See the documentation of the date utility for additional information.
nl: De opmaak beschrijft de datum- en tijdonderdelen die in de bestandnaam moeten worden gevoegd. Bijvoorbeeld: %Y zal worden vervangen door het jaar, %m door de maand en %d door de dag. Zie de documentatie van het datumgereedschapje voor meer informatie.

en: The generic name of the entry, for example "Web Browser" in case of Firefox.
nl: De generieke naam van het veld, bijvoorbeeld 'Webbrowser' in het geval van Firefox.

en: The icon size for the path entry
nl: Pictogramgrootte voor het padveld

en: The item will be removed from the history
nl: Het element zal worden verwijderd uit de geschiedenis

en: The keyboard shortcut for the action.
nl: De sneltoets voor de actie.

en: The name of the action that will be displayed in the context menu.
nl: Naam van de actie die in het contextmenu zal worden weergegeven.

en: The number of source and target filenames must be the same
nl: Het aantal namen van bron- en doelbestanden moet hetzelfde zijn

en: The operation you are trying to redo does not have any files associated with it, and thus cannot be redone.
nl: Er zijn geen bestanden betrokken bij de bewerking die u poogt opnieuw uit te voeren, dus kan zij niet opnieuw worden uitgevoerd.

en: The operation you are trying to undo does not have any files associated with it, and thus cannot be undone.
nl: Er zijn geen bestanden betrokken bij de bewerking die u poogt ongedaan te maken, dus kan zij niet ongedaan worden gemaakt.

en: The other split pane has multiple open tabs. Closing it will close all these tabs.
nl: Het andere gesplitste paneel heeft meerdere open tabbladen. Al deze tabbladen zullen worden gesloten wanneer u het sluit.

en: The path "%s" does not refer to a directory
nl: Het pad '%s' verwijst niet naar een map

en: The program to execute, possibly with arguments.
nl: Het uit te voeren programma, desgewenst met opties (argumenten).

en: The root folder has no parent
nl: De hoofdmap heeft geen bovenliggende map

en: The selected application is used to open this and other files of type "%s".
nl: De gekozen toepassing wordt gebruikt om dit en andere bestanden van het type '%s' te openen.

en: The selected files seem to be executable. What do you want to do with them?
nl: De gekozen bestanden lijken uitvoerbaar te zijn. Wat wilt u ermee doen?

en: The submenu in which the action will be displayed. Leave empty for no menu. Use '/' for nested menus.
nl: Het submenu waarin de actie zal worden getoond. Laat leeg voor geen menu. Gebruik '/' voor ingebedde menu's.

en: The user visible name of the renamer
nl: De voor gebruikers zichtbare naam van de hernoemer

en: The working directory for the program.
nl: De werkmap voor het programma.

en: The working directory must be an absolute path
nl: De werkmap moet een absoluut pad zijn

en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
nl: Er zijn gegevens die moeten worden geschreven naar het apparaat '%s' voordat het kan worden verwijderd. Gelieve het medium of het apparaat nog niet te verwijderen.

en: There is no operation to redo
nl: Er is geen bewerking om opnieuw uit te voeren

en: There is no operation to undo
nl: Er is geen ongedaan te maken bewerking

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
nl: Er is niet genoeg ruimte op de bestemming. Probeer bestanden te verwijderen om plek te maken.

en: There is nothing on the clipboard to paste
nl: Er staat niets op het klembord om te plakken

en: This column is reserved for special locations
nl: Deze kolom is gereserveerd voor bijzondere locaties

en: This folder already contains a file "%s" (%s).
nl: Deze map bevat al een bestand genaamd '%s' (%s).

en: This folder already contains a file "%s".
nl: Deze map bevat al een bestand met de naam '%s'.

en: This folder already contains a folder "%s".
nl: Deze map bevat al een map met de naam '%s'.

en: This folder already contains a symbolic link "%s".
nl: Deze map bevat al een symbolische koppeling '%s'.

en: This keyboard shortcut is currently used by: '%s'
nl: Deze sneltoets wordt thans gebruikt door: '%s'

en: This page lists the conditions under which the action will appear in the file managers context menus. The file patterns are specified as a list of simple file patterns separated by semicolons (e.g. *.txt;*.doc). For an action to appear in the context menu of a file or folder, at least one of these patterns must match the name of the file or folder. Additionally, you can specify that the action should only appear for certain kinds of files.
    
    ** The custom action will be eligible to appear in the toolbar.
nl: Deze pagina vermeldt de voorwaarden waaronder de actie zal verschijnen in de contextmenu's van de bestandbeheerders. De bestandspatronen worden gespecificeerd als een lijst van eenvoudige bestandspatronen gescheiden door puntkomma's (bijv. *.txt;*.doc). Om een actie te laten verschijnen in het contextmenu van een bestand of een map, moet tenminste één van deze patronen overeenkomen met de naam van het bestand of de map. Ook kunt u opgeven dat de actie alleen moet verschijnen bij bepaalde soorten bestanden.
    
    ** De aangepaste actie zal beschikbaar zijn voor verschijning in de werkbalk.

en: This will dissociate the application launcher for this file type, but will not uninstall or remove the application launcher itself.
nl: Dit zal de toepassingstarter voor dit bestandstype loskoppelen, maar het zal niet de toepassingstarter zelf verwijderen of deïnstalleren.

en: This will open %d separate file manager window. | This will open %d separate file manager windows.
nl[0]: Dit zal %d apart venster van de bestandbeheerder openen.
nl[1]: Dit zal %d aparte vensters van de bestandbeheerder openen.

en: This will remove the application launcher that appears in the file context menu, but will not uninstall the application itself.
    
    You can only remove application launchers that were created using the custom command box in the "Open With" dialog of the file manager.
nl: Dit verwijdert de toepassingstarter die in het contextmenu van het bestand wordt weergegeven, maar de toepassing zelf zal niet worden gedeïnstalleerd.
    
    U kunt alleen starters verwijderen die werden aangemaakt via de optie 'Gebruik een aangepaste opdracht' in het 'Openen met'-dialoogvenster van de bestandbeheerder.

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Thunar Bulk Rename is a powerful and extensible
    tool to rename multiple files at once.
nl: 'Thunar massaal hernoemen' is een krachtig en uitbreidbaar
    gereedschap om meerdere bestanden tegelijk te hernoemen.

en: Thunar File Manager
nl: Thunar bestandbeheerder

en: Thunar Preferences
nl: Voorkeuren van Thunar

en: Thunar is a fast and easy to use file manager
    for the Xfce Desktop Environment.
nl: Thunar is een snelle en gemakkelijk te gebruiken
    bestandbeheerder voor de Xfce-werkomgeving.

en: Thunar is a file browser specifically designed for the Xfce Desktop, but also can serve as an alternate file browser for other Desktop environments. It has a simple, clean two-pane design for browsing all your files.
nl: Thunar is een bestandbeheerder die specifiek is ontworpen voor de Xfce-werkomgeving, maar hij kan ook dienen als een alternatieve bestandbeheerder in andere werkomgevingen. Hij heeft een eenvoudig, helder dubbelpaneelontwerp om al uw bestanden te kunnen verkennen.

en: Title Case
nl: Hoofdletterstand voor titels

en: Today
nl: Vandaag

en: Today / Custom
nl: Vandaag / Aangepast

en: Today at %X
nl: Vandaag om %X

en: Toggles the display of file highlight which can be configured in the file specific property dialog
nl: Schakelt het tonen van de bestandmarkering om, die kan worden ingesteld in de bestandsspecifieke eigenschappendialoog

en: Toggles the display of hidden files in the current window
nl: Schakelt het weergeven van verborgen bestanden aan en uit

en: Toggles the visibility of the shortcuts pane
nl: Schakelt de zichtbaarheid van de snelkoppelingenbalk in of uit

en: Toggles the visibility of the tree pane
nl: Schakelt de zichtbaarheid van de boomstructuurbalk in of uit

en: Too many emblems selected
nl: Te veel emblemen gekozen

en: Tooltip for the entry, for example "View sites on the Internet" in case of Firefox. Should not be redundant with the name or the description.
nl: Zweeftip voor het veld, bijvoorbeeld 'Bekijk websites op het Internet' in het geval van Firefox. Zou iets moeten toevoegen aan de naam of de beschrijving.

en: Traditional text box showing the current path
nl: Traditioneel tekstvakje dat het huidige bestandpad toont

en: Transfer files in parallel:
nl: Bestanden parallel overbrengen:

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trash Applet
nl: Prullenbak-programmaatje

en: Trash contains %d file | Trash contains %d files
nl[0]: Prullenbak bevat %d bestand
nl[1]: Prullenbak bevat %d bestanden

en: Trash contains files
nl: Prullenbak bevat bestanden

en: Trash is empty
nl: Prullenbak is leeg

en: Tree Pane
nl: Boomstructuurpaneel

en: Trying to move "%s"
nl: Aan het proberen om '%s' te verplaatsen

en: Trying to restore "%s"
nl: Aan het proberen om '%s' terug te zetten

en: UPPERCASE
nl: HOOFDLETTERS

en: URL:
nl: Webadres:

en: USB Drive
nl: USB-schijf

en: U_nselect all Files
nl: Alle bestanden _deselecteren

en: Undo performed
nl: Ongedaan maken uitgevoerd

en: Undo the latest '%s' operation (%s)
nl: De jongste '%s' bewerking ongedaan maken (%s)

en: Undo the latest operation
nl: De laatste bewerking ongedaan maken

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown closing element <%s>
nl: Onbekend afsluitend element <%s>

en: Unknown file owner
nl: Onbekende bestandeigenaar

en: Unknown user "%s"
nl: Onbekende gebruiker '%s'

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Unlink
nl: Ontkoppelen

en: Unmount the selected device
nl: Ontkoppel het gekozen apparaat

en: Unmounting device
nl: Ontkoppelen van apparaat...

en: Unselect all files in this window
nl: Deselecteer alle bestanden in dit venster

en: Untitled document
nl: Naamloos document

en: Untrusted application launcher
nl: Niet-vertrouwde toepassingstarter

en: Untrusted link launcher
nl: Niet-vertrouwde koppelingstarter

en: Uppercase / Lowercase
nl: Hoofdletters / kleine letters

en: Usage:
nl: Gebruik:

en: Use "%s" to open the selected file | Use "%s" to open the selected files
nl[0]: Gebruik '%s' om het geselecteerde bestand te openen
nl[1]: Gebruik '%s' om de gekozen bestanden te openen

en: Use De_fault
nl: Gebruik st_andaard

en: Use Startup Notification
nl: Gebruik opstartmelding

en: Use _startup notification
nl: Gebruik op_startmelding

en: Use a _custom command:
nl: Gebruik een _aangepaste opdracht:

en: Use a custom command for an application that is not available from the above application list.
nl: Gebruik een aangepaste opdracht voor een toepassing die niet beschikbaar is in bovenstaande lijst.

en: Use as _default for this kind of file
nl: Gebruik als _standaard voor dit bestandtype

en: Use current folder icon as window icon
nl: Huidige mappictogram gebruiken als vensterpictogram

en: Use custom window decorations (only applied to new windows)
nl: Aangepaste vensterdecoraties gebruiken (alleen toegepast op nieuwe vensters)

en: Use custom, client-side window decorations instead of global, server-side ones. - Only applied to new Thunar windows
nl: Gebruik aangepaste eigen vensterdecoraties in plaats van wat er algemeen systeembreed geldt. Wordt alleen toegepast op nieuwe Thunarvensters

en: Use intermediate file '*.partial~' to copy files. This will prevent fragmented files. The new file will only be shown after the copy was successfully finished.
nl: Gebruik tussenbestand  '*.partial~' om bestanden te kopiëren. Dit voorkomt gefragmenteerde bestanden. Het nieuwe bestand zal pas worden getoond nadat de kopie met succes werd voltooid.

en: Use intermediate file on copy:
nl: Tussenbestand gebruiken bij kopiëren:

en: Use symbolic folder icons
nl: Gebruik symbolische mappictogrammen

en: Use symbolic icons instead of regular ones (if available).
nl: Gebruik symbolische pictogrammen in plaats van gewone (indien beschikbaar).

en: Varying (no change)
nl: Variërend (geen verandering)

en: Verify file contents on copy:
nl: Verifieer de bestandinhoud bij kopiëren:

en: Verifying file contents...
nl: Bestandinhoud verifiëren...

en: Video Files
nl: Videobestanden

en: View
nl: Tonen

en: View Settings
nl: Weergave-instellingen

en: View Switcher
nl: Weergavewisselaar

en: View _new folders using:
nl: Toon _nieuwe mappen met:

en: View the properties of the selected file
nl: Bekijk de eigenschappen van het gekozen bestand

en: Visible Columns
nl: Zichtbare kolommen

en: Volume Management
nl: Opslagmediumbeheer

en: Volume:
nl: Opslagmedium:

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning: you are using the root account. You may harm your system.
nl: Waarschuwing: u gebruikt het rootaccount. U zou uw systeem kunnen beschadigen.

en: When changing the permissions of a folder, you
    can also apply the changes to the contents of the
    folder. Select the default behavior below:
nl: Wanneer u de rechten van een map verandert, kunt
    u die veranderingen ook op de inhoud van die map
    toepassen. Kies hieronder het standaardgedrag:

en: When sending a file via email, you can either choose to send the file directly, as is, or compress the file before attaching it to an email. It is highly recommended to compress large files before sending them.
nl: Wanneer u een bestand via e-mail verstuurt, kunt u ervoor kiezen om het bestand direct, zoals het is, te verzenden, of om het bestand te comprimeren voordat het als bijlage wordt toegevoegd aan de e-mail. Het wordt sterk aangeraden om grote bestanden te comprimeren voordat u deze verzendt.

en: When sending multiple files via email, you can either choose to send the files directly, attaching multiple files to an email, or send all files compressed into a single archive file and attach the archive. It is highly recommended to send multiple large files as archive.
nl: Wanneer u meerdere bestanden via email verstuurt, kunt u ervoor kiezen om de bestanden direct, als meerdere bijlagen bij een email te verzenden, of om alle bestanden tot één enkel archief te comprimeren en dat archief te voegen bij de e-mail. Het wordt sterk aangeraden om meerdere grote bestanden als archief te verzenden.

en: When single-click activation is enabled, pausing the mouse pointer over an item will automatically select that item after the chosen delay. You can disable this behavior by moving the slider to the left-most position. This behavior may be useful when single clicks activate items, and you want only to select the item without activating it.
nl: Als u heeft ingesteld dat elementen worden geactiveerd met één enkele klik, dan zal een element gekozen worden als de aanwijzer tenminste gedurende deze tijd op het element heeft gerust. U kunt dit uitschakelen door de schuifbalk helemaal naar links te verschuiven. Deze optie is handig wanneer u elementen wilt kiezen zonder hen te activeren.

en: Window
nl: Venster

en: Window Settings
nl: Vensterinstellingen

en: Working Directory:
nl: Werkmap:

en: Write only
nl: Alleen-schrijven

en: Writing data to device
nl: Gegevens naar het apparaat schrijven...

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
nl: Geschreven door Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.

en: Yes to _all
nl: Ja op _alles

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Yesterday at %X
nl: Gisteren om %X

en: You can either choose to skip this file and continue to rename the remaining files, or revert the previously renamed files to their previous names, or cancel the operation without reverting previous changes.
nl: U kunt ervoor kiezen om dit bestand over te slaan en door te gaan met het hernoemen van de resterende bestanden, of u kunt de tot nu toe hernoemde bestanden hun oude namen teruggeven. U kunt ook ophouden met hernoemen zonder de wijzigingen terug te draaien.

en: ZIP command terminated with error %d
nl: ZIP-opdracht afgebroken met fout %d

en: Zoom I_n
nl: Ver_groten

en: Zoom _Out
nl: Ver_kleinen

en: _About
nl: _Over

en: _Access:
nl: _Toegang:

en: _Add Bookmark
nl: Bladwijzer _toevoegen

en: _Add Files...
nl: Best_anden toevoegen...

en: _Apply
nl: _Toepassen

en: _Apply the action to all files and folders
nl: Pas de actie toe op alle bestanden en mappen

en: _Ascending
nl: _Oplopend

en: _At position:
nl: Op positie:

en: _Audio Files
nl: _Geluidbestanden

en: _Back
nl: _Terug

en: _Bookmarks
nl: _Bladwijzers

en: _Browse...
nl: _Verkennen...

en: _Buttons Style
nl: Knoppenstijl

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Close Window
nl: Sluit _venster

en: _Command:
nl: _Opdracht:

en: _Compact View
nl: _Compacte weergave

en: _Contents
nl: _Inhoud

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: _Descending
nl: A_flopend

en: _Description:
nl: _Omschrijving:

en: _Desktop
nl: _Bureaublad

en: _Directories **
nl: _Mappen **

en: _Disconnect
nl: Verbinding ver_breken

en: _Double click to activate items
nl: _Dubbelklikken om elementen te activeren

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Eject
nl: _Uitwerpen

en: _Empty File
nl: L_eeg bestand

en: _Empty Trash
nl: Prullenbak _ledigen

en: _Execute
nl: Uitvoer_en

en: _File
nl: _Bestand

en: _File Pattern:
nl: _Bestandpatroon:

en: _Forget
nl: _Vergeten

en: _Forget Association
nl: Associatie _vergeten

en: _Format:
nl: _Opmaak:

en: _Forward
nl: _Volgende

en: _Go
nl: _Ga naar

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Home
nl: Persoonlijke _map

en: _Icon Size:
nl: _Pictogramgrootte:

en: _Icon View
nl: _Pictogramweergave

en: _Icon:
nl: _Pictogram:

en: _Image Files
nl: A_fbeeldingbestanden

en: _Image Preview
nl: Voorbeeldweergave van afbeeldingen

en: _Invert Selection
nl: Selectie _omdraaien

en: _Launch Anyway
nl: Toch starten

en: _Link Here
nl: Hier koppe_len

en: _List View
nl: _Lijstweergave

en: _Lock
nl: Ver_grendelen

en: _Menubar
nl: Menubalk

en: _Mount
nl: _Aankoppelen

en: _Move Here
nl: Hierheen _verplaatsen

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _Next Tab
nl: Vo_lgende tabblad

en: _No
nl: _Nee

en: _Number Format:
nl: _Getalopmaak:

en: _OK
nl: _Oké

en: _Open
nl: _Openen

en: _Open Location...
nl: _Open locatie...

en: _Open With "%s"
nl: _Open met '%s'

en: _Open With Default Applications
nl: _Open met standaardtoepassingen

en: _Open With:
nl: Openen met:

en: _Other Files
nl: _Overige bestanden

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Paste Into Folder
nl: _Plakken in map

en: _Previous Tab
nl: Vo_rige tabblad

en: _Properties...
nl: _Eigenschappen...

en: _Range (min-max):
nl: _Reikwijdte (min-max):

en: _Reload
nl: _Verversen

en: _Remember view settings for each folder
nl: _Onthoud de weergave-instellingen voor elke map

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: _Remove Launcher
nl: Starter ve_rwijderen

en: _Remove Shortcut
nl: Snelkoppeling ve_rwijderen

en: _Remove from Recent
nl: Verwijderen uit Recent

en: _Rename
nl: He_rnoemen

en: _Rename...
nl: He_rnoemen...

en: _Replace
nl: _Vervangen

en: _Reset
nl: Terug_zetten

en: _Restore
nl: He_rstellen

en: _Retry
nl: _Opnieuw proberen

en: _Reversed Order
nl: _Omgekeerde volgorde

en: _Revert Changes
nl: Wijzigingen _terugdraaien

en: _Search For:
nl: _Zoeken naar:

en: _Search for Files...
nl: _Zoeken naar bestanden...

en: _Send To
nl: Ver_zenden naar

en: _Shortcuts
nl: _Snelkoppelingen

en: _Show
nl: _Tonen

en: _Side Pane
nl: _Zijbalk

en: _Single click to activate items
nl: Activeer elementen met _enkele klik

en: _Skip
nl: Over_slaan

en: _Skip This File
nl: Sla dit bestand _over

en: _Start With:
nl: _Beginnen met:

en: _Symbolic Icons
nl: _Symbolische pictogrammen

en: _Text Files
nl: _Tekstbestanden

en: _Text Style
nl: _Tekststijl

en: _Text beside icons
nl: _Tekst naast pictogrammen

en: _Text:
nl: _Tekst:

en: _To Position:
nl: Tot positie:

en: _Trash
nl: _Prullenbak

en: _Tree
nl: _Boomstructuur

en: _Undo
nl: _Ongedaan maken

en: _Unmount
nl: _Ontkoppelen

en: _Video Files
nl: _Videobestanden

en: _View
nl: _Weergave

en: _Yes
nl: _Ja

en: broken link
nl: kapotte koppeling

en: bulk;renamer;renaming;thunar;files;folders;directory;directories;
nl: massa;hernoemer;hernoemen;thunar;bestanden;mappen;map;

en: file manager;explorer;finder;browser;folders;directory;directories;partitions;drives;network;devices;rename;move;copy;delete;permissions;home;trash;
nl: bestandbeheer;verkenner;zoeker;mappen;map;partities;schijven;apparaten;netwerk;hernoemen;verplaatsen;kopiëren;wissen;rechten;verwijderen;thuismap;prullenbak;

en: file name of the selected file
nl: bestandsnaam van het gekozen bestand

en: file names of all selected files
nl: bestandsnamen van alle gekozen bestanden

en: gvfs metadata support is required
nl: Ondersteuning voor gvfs-metagegevens is vereist

en: link %u to %.*s%s
nl: koppel %u aan %.*s%s

en: link to %.*s%s
nl: koppeling naar %.*s%s

en: link to %s
nl: koppeling naar %s

en: lowercase
nl: kleine letters

en: mixed
nl: gemengd

en: mount point
nl: Aankoppelpunt

en: mountable
nl: aankoppelbaar

en: path of the selected file including the file name
nl: pad van het gekozen bestand inclusief de bestandsnaam

en: path of the selected file's directory
nl: pad van de gekozen map van het gekozen bestand

en: paths of all selected files including the file names
nl: paden van alle gekozen bestanden inclusief de bestandsnamen

en: paths of all selected files' directories
nl: paden van de mappen van alle gekozen bestanden

en: shortcut
nl: sneltoets

en: thunar;settings;preferences;configure;thumbnails;file size;date format;shortcuts pane;tree view;tabs;
nl: thunar;instellingen;voorkeuren;instellen;miniaturen;bestandsgrootte;datumopmaak;snelkoppelingsbalk;boomstructuurweergave;tabbladen;

en: unknown
nl: onbekend

en: with the following file?
nl: door het volgende bestand?

en: with the following folder?
nl: door de volgende map?

en: with the following link?
nl: door de volgende koppeling?
