pluma 1.26.0 - en to or translation catalogue (962 entries)

en: "%s" not found
or: "%s" ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
or: %s
    ପାଠ୍ଯ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ବିକଲ୍ପର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ତାଲିକା ଦେଖିବା ପାଇଁ '%s --help' ଚଳାନ୍ତୁ.

en: %s is a directory.
or: %s ଗୋଟିଏ ଡିରେକ୍ଟୋରି ଅଟେ।

en: %s is not a regular file.
or: %s ଟି ଗୋଟିଏ ନିୟମିତ ଫାଇଲ ନୁହଁ.

en: %s is not a valid location.
or: %s ଗୋଟିଏ ବୈଧ ଅବସ୍ଥାନ ନୁହେଁ।

en: %s is not a valid location. Please check that you typed the location correctly and try again.
or: %s ଗୋଟିଏ ବୈଧ ଅବସ୍ଥାନ ନୁହେଁ। ଦୟାକରି ଆପଣ ଅବସ୍ଥାନ ସଠିକ ଭାବରେ ଟାଇପ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: %s: invalid encoding.
or: %s: ଅବୈଧ ସାଙ୍କେତିକରଣ.

en: (Empty)
or: (ଖାଲି)

en: (correct spelling)
or: (ସଠିକ ବନାନ)

en: (no suggested words)
or: (କିଛି ଶବ୍ଦ ପ୍ରସ୍ତାବ କରିବାକୁ ନାହିଁ)

en: - Edit text files
or: - ପାଠ୍ୟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: / on %s
or: %sରେ /

en: A custom font that will be used for the editing area. This will only take effect if the "Use Default Font" option is turned off.
or: ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛାରୂପ ଅକ୍ଷରରୂପ ଯେଉଁଟାକି ସମ୍ପାଦନ ଅଞ୍ଚଳରେ ବ୍ଯବହାର କରାଯିବ. "ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଅକ୍ଷରରୂପ" ଚୟନ ବଛା ନ ହୋଇଥିଲେ ହିଁ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ହେବ

en: A file with the same name already exists. Please use a different name.
or: ସମାନ ନାମ ବିଶିଷ୍ଟ ଆଉଏକ ଫାଇଲ ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ. ଦୟାକରି ଭିନ୍ନ ନାମ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ.

en: A_dd Scheme
or: ଯୋଜନା ଯୋଗକରନ୍ତୁ (_d)

en: A_vailable encodings:
or: ଉପଲବ୍ଧ ସଙ୍କେତାବଳୀ: (_v)

en: Abbreviated form
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ଆକାର

en: Abbreviation
or: ସଂକ୍ଷେପ

en: About this application
or: ଏହି ପ୍ରୟୋଗର ବିବରଣୀ

en: Above
or: ଉପରେ

en: Accessibility key character
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା କି ଅକ୍ଷର

en: Acronym
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ନାମ

en: Activate '%s'
or: '%s' କୁ ସକ୍ରିୟଣ କରନ୍ତୁ

en: Activate next document
or: ନୂଆ ଦଲିଲ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Activate previous document
or: ପୂର୍ବ ଦଲିଲକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Active plugins
or: ସକ୍ରିୟ ପ୍ଲଗ-ଇନ

en: Add Scheme
or: ଯୋଜନା ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Add a new snippet...
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ସୂଚନା ଯୋଗକରନ୍ତୁ...

en: Add new empty file
or: ନୂତନ ଖାଲି ଫାଇଲ ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Add new empty folder
or: ନୂତନ ଖାଲି ଫୋଲଡର ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Add w_ord
or: ଶବ୍ଦ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_o)

en: Align
or: ପାର୍ଶ୍ୱୀକରଣ

en: Alignment character
or: ପାର୍ଶ୍ୱୀକରଣ ଅକ୍ଷର

en: All Files
or: ସମସ୍ତ ଫାଇଲ

en: All Languages
or: ସମସ୍ତ ଭାଷାଗୁଡ଼ିକ

en: All Text Files
or: ସବୁ ପାଠ୍ଯ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: All _Lower Case
or: ସବୁ ଛୋଟ ଅକ୍ଷର (_L)

en: All _Upper Case
or: ସବୁ ବଡ଼ ଅକ୍ଷର (_U)

en: All documents
or: ସମସ୍ତ ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକ

en: All documents except untitled ones
or: ବେନାମି ଦଲିଲ ବ୍ୟତିତ ବାକି ସମସ୍ତ

en: All files
or: ସମସ୍ତ ଫାଇଲ

en: All languages
or: ସମସ୍ତ ଭାଷାଗୁଡ଼ିକ

en: All supported archives
or: ସମସ୍ତ ସମର୍ଥିତ ଅଭିଲେଖନଗୁଡ଼ିକ

en: Alternative
or: ବିକଳ୍ପ

en: An error occurred
or: ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା

en: An error occurred while creating a new directory
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ନିର୍ମାଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଲା

en: An error occurred while creating a new file
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଫାଇଲ ନିର୍ମାଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଲା

en: An error occurred while deleting a file or directory
or: ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ କିମ୍ବା ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ଅପସାରଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟିଘଟିଲା

en: An error occurred while loading a directory
or: ଗୋଟିଏ ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ଧାରଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଲା

en: An error occurred while opening a directory in the file manager
or: ଫାଇଲ ପରିଚାଳକରେ ଗୋଟିଏ ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ଖୋଲିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଲା

en: An error occurred while renaming a file or directory
or: ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ କିମ୍ବା ଡିରେକ୍ଟୋରୀର ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟିଘଟିଲା

en: An error occurred while setting a root directory
or: ଗୋଟିଏ ମୂଳ ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ବିନ୍ୟାସ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଲା

en: Analyzes the current document and reports the number of words, lines, characters and non-space characters in it.
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଦଲିଲର ବିଶ୍ଲେଷଣ କରି ଶବ୍ଦ, ଧାଡ଼ି, ଓ ଅକ୍ଷରର ସଂଖ୍ଯାର ବିବରଣୀ ଦିଏ.

en: Anchor
or: ସ୍ଥିରକ

en: Anchor URI
or: ସ୍ଥିରବିନ୍ଦୁ URI

en: Append to current document
or: ପ୍ରଚଳିତ ଦଲିଲରେ ଅନ୍ତ ସଂଯୁକ୍ତି କରନ୍ତୁ

en: Applet class file code
or: ଆପଲେଟ ଶ୍ରେଣୀ ଫାଇଲ ସଂକେତ

en: Applet class file code (deprecated)
or: ଆପଲେଟ ଶ୍ରେଣୀ ଫାଇଲ ସଂକେତ (ଅପସନ୍ଦ)

en: Arabic
or: ଆରବୀ

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
or: "%s"କୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଅପସାରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected files?
or: ଆପଣ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ବଚ୍ଛିତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି ଆପଣ ନିଶ୍ଟିତ କି?

en: Armenian
or: ଆର୍ମେନିୟାନ

en: Array
or: ଆରେ

en: Associated information
or: ସମ୍ପୃକ୍ତ ସୂଚନା

en: Author info
or: ଲେଖକ ସୂଚନା

en: Automatically spell-check the current document
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଦଲିଲର ବନାନକୁ ଆପେଆପେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ

en: Available Tag Lists
or: ଉପଲବ୍ଧ ଚିହ୍ନକର ତାଲିକାଗୁଡ଼ିକ

en: Available formats
or: ଉପଲବ୍ଧ ସଂରୂପଗୁଡ଼ିକ

en: Axis related headers
or: ଅକ୍ଷ ସମ୍ପର୍କିତ ଶୀର୍ଷକଗୁଡ଼ିକ

en: Background color
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: Background color (deprecated)
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ (ଅପସନ୍ଦୀୟ)

en: Background texture tile
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ସ୍ପର୍ଶାନୁଭବ ଟାଇଲ

en: Background texture tile (deprecated)
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ସ୍ପର୍ଶାନୁଭବ ଟାଇଲ (ଅପସନ୍ଦ)

en: Baltic
or: ବାଲଟିକ

en: Base URI
or: ମୂଳ URI

en: Base font
or: ମୂଳ ଅକ୍ଷରରୂପ

en: Base font (deprecated)
or: ମୂଳ ଅକ୍ଷରରୂପ (ଅପସନ୍ଦ)

en: Bibliography (cite)
or: ଗ୍ରନ୍ଥ ସୂଚୀ (ସାଇଟ)

en: Bibliography (item)
or: ଗ୍ରନ୍ଥ ସୂଚୀ (ବସ୍ତୁ)

en: Bibliography (shortcite)
or: ଗ୍ରନ୍ଥ ସୂଚୀ (shortsite)

en: Bibliography (thebibliography)
or: ଗ୍ରନ୍ଥ ସୂଚୀ (thebibliography)

en: Body Font for Printing
or: ମୁଦ୍ରଣ ପାଇଁ ମୁଖ୍ଯ ଅଂଶର ଅକ୍ଷରରୂପ

en: Bold
or: ଗାଢ ଅକ୍ଷର

en: Bookmarks
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ

en: Border
or: ଧାରର୍

en: Border (deprecated)
or: ସୀମା (ଅପସନ୍ଦ)

en: Border color
or: ସୀମା ରଙ୍ଗ

en: Bottom Panel is Visible
or: ନିମ୍ନ ପଟି ଦେଖାଯାଉଛି

en: Brackets ()
or: ବନ୍ଧନିଗୁଡ଼ିକ ()

en: Brackets []
or: ବନ୍ଧନିଗୁଡ଼ିକ []ବନ୍ଧନିଗୁଡ଼ିକ [

en: Brackets {}
or: ବନ୍ଧନିଗୁଡ଼ିକ {}

en: Build
or: ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Bytes
or: ହାଇଟ୍

en: Bzip2 compressed archive
or: Bzip2 ସଙ୍କୁଚିତ ଅଭିଲେଖନ

en: C_hange Case
or: ଅକ୍ଷର ପ୍ରକାର ପରିବର୍ତ୍ତିତ କରନ୍ତୁ (_n)

en: C_ommand color:
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ରଙ୍ଗ (_o):

en: Cannot move file to trash, do you
    want to delete permanently?
or: ଫାଇଲକୁ ଆବର୍ଜନାପାତ୍ର ମଧ୍ୟକୁ ପଠାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ, ଆପଣ ଏହାକୁ
    ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଅପସାରଣକରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Capitalize the first letter of each selected word
or: ପ୍ରତ୍ଯେକ ବଛା ଶବ୍ଦର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷରକୁ ବଡ଼ କରି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Cell rowspan
or: ସେଲ ଧାଡ଼ିସଜ୍ଜା

en: Celtic
or: କେଳ୍ଟିକ୍

en: Center
or: କେନ୍ଦ୍ର

en: Center (deprecated)
or: କେନ୍ଦ୍ର (ଅପସନ୍ଦ)

en: Central European
or: କେନ୍ଦ୍ର ୟୁରୋପୀୟ

en: Cha_nge
or: ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ (_n)

en: Change A_ll
or: ସବୁ ପରିବର୍ତ୍ତିତ କରନ୍ତୁ (_l)

en: Change _to:
or: ଏହାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତିତ କରନ୍ତୁ (_t):

en: Change selected text to lower case
or: ବଛା ପାଠ୍ଯକୁ ଛୋଟ ଅକ୍ଷରକୁ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Change selected text to upper case
or: ବଛା ପାଠ୍ଯକୁ ବଡ଼ ଅକ୍ଷରକୁ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Changes made to the document in the last hour will be permanently lost.
or: ଦଲିଲରେ ଶେଷ ମୁହୁର୍ତ୍ତରେ କରାଯାଇଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ନଷ୍ଟହୋଇଯିବ.

en: Changes made to the document in the last minute will be permanently lost.
or: ପୂର୍ବ ମିନିଟ୍ ରେ ହୋଇଥିବା ଦଲିଲର ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ପୂରା ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ.

en: Changes to document "%s" will be permanently lost.
or: ଦଲିଲ "%s"ରେ କରାଯାଇଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ସବୁଦିନପାଇଁ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ.

en: Character encoding of linked resource
or: ସଂଯୁକ୍ତ ଉତ୍ସର ଅକ୍ଷର ସାଂକେତିକରଣ

en: Characters (no spaces)
or: ଅକ୍ଷର (ବିନା ଖାଲି ସ୍ଥାନ)

en: Characters (with spaces)
or: ଅକ୍ଷର (ଖାଲି ସ୍ଥାନ ସହିତ)

en: Check Spelling
or: ବନାନ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ

en: Check _Word
or: ଶବ୍ଦକୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ (_W)

en: Check spelling
or: ବନାନ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ

en: Check the current document for incorrect spelling
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଦଲିଲକୁ ଭୁଲ ବନାନ ପାଇଁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ

en: Checked (state)
or: ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିବା (ଅବସ୍ଥା)

en: Checked state
or: ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିବା ଅବସ୍ଥା

en: Checks the spelling of the current document.
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଦଲିଲର ବନାନ ୟାଞ୍ଚ କରେ.

en: Chinese Simplified
or: ଚୀନୀୟ ସରଳ

en: Chinese Traditional
or: ଚୀନୀୟ ପାରମ୍ପରିକ

en: Citation
or: ଉଲ୍ଲେଖ

en: Cite reason for change
or: ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ସାଇଟ କାରଣ

en: Class implementation ID
or: ଶ୍ରେଣୀ ରୂପାୟନ ID

en: Class list
or: ଶ୍ରେଣୀ ତାଲିକା

en: Clear highlighting of search matches
or: ସନ୍ଧାନର ବିଶେଷ ଦର୍ଶନ ମେଳ ହେଉଛି

en: Clear text flow control
or: ପାଠ୍ୟ ପ୍ରବାହ ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ସଫାକରନ୍ତୁ

en: Close _without Saving
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ବିନା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_w)

en: Close all open files
or: ସବୁ ଖୋଲା ଫାଇଲ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Close document
or: ଦଲିଲ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Close print preview
or: ମୁଦ୍ରଣ ପ୍ରାକଦର୍ଶନକୁ ବନ୍ଦକରନ୍ତୁ

en: Close the current file
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଫାଇଲ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Code content type
or: ସଂକେତ ସୂଚୀ ପ୍ରକାର

en: Color Scheme Files
or: ରଙ୍ଗ ଯୋଜନା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: Color of selected links
or: ବଚ୍ଛିତ ସଂଯୋଗଗୁଡ଼ିକର ରଙ୍ଗ

en: Color of selected links (deprecated)
or: ବଚ୍ଛିତ ସଂଯୋଗଗୁଡ଼ିକର ରଙ୍ଗ (ଅପସନ୍ଦ)

en: Column span
or: ସ୍ତମ୍ଭ ବିସ୍ତାର

en: Columns
or: ସ୍ତମ୍ଭ

en: Comment
or: ଟିପ୍ପଣୀ

en: Completed spell checking
or: ବନାନ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ସମାପ୍ତ

en: Computer code fragment
or: କମ୍ପୁଟର ସଂକେତ ଖଣ୍ଡ

en: Configure date/time plugin
or: ତାରିଖ/ସମୟ ପ୍ଲଗ୍ଇନ୍ କୁ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ

en: Configure the application
or: ପ୍ରୟୋଗର ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ

en: Connection timed out. Please try again.
or: ସଂଯୋଗ ସମୟ ସମାପ୍ତ. ଦୟାକରି ପୁଣିଥରେ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ.

en: Content scheme
or: ସୂଚୀ ଯୋଜନା

en: Content type
or: ବିଷୟବସ୍ତୁ ପ୍ରକାର

en: Content type (deprecated)
or: ସୂଚୀ ପ୍ରକାର (ଅପସନ୍ଦ)

en: Coordinates
or: ସ୍ଥାନାଙ୍କ

en: Copy the selection
or: ଚୟନକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Could not create a backup file while saving %s
or: %sକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ସମୟରେ ନକଲ ସଂରକ୍ଷଣ ଫାଇଲ ସୃଷ୍ଟିକରିପାରିବେନାହିଁ

en: Could not create a temporary backup file while saving %s
or: %sକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ସମୟରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ନକଲ ସଂରକ୍ଷଣ ଫାଇଲ ସୃଷ୍ଟିକରିପାରିବେନାହିଁ

en: Could not execute command: %s
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not find the file %s.
or: %s ଫାଇଲକୁ ପାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Could not mount volume: %s
or: ପ୍ରବଳତା: %s କୁ ମାପିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not open media: %s
or: ସଞ୍ଚାର ମାଧ୍ଯମ: %sକୁ ଖୋଲି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not open the file %s.
or: ଫାଇଲ %s କୁ ଖୋଲିପାରିବେ ନାହିଁ.

en: Could not remove color scheme "%s".
or: ରଙ୍ଗ ଯୋଜନା "%s"କୁ କଢ଼ାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ.

en: Could not revert the file %s.
or: ଫାଇଲ %sକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ କରିହେଲା ନାହିଁ.

en: Could not save the file %s.
or: %s ଫାଇଲକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ.

en: Create Backup Copies
or: ନକଲ ସଂରକ୍ଷଣଗୁଡ଼ିକୁ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Create a _backup copy of files before saving
or: ଫାଇଲ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନକଲ ଫାଇଲ ସୃଷ୍ଟିକରନ୍ତୁ (_b)

en: Create a new document
or: ଏକ ନୂଆ ଦଲିଲ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Create a new document in an existing instance of pluma
or: pluma ର ଏକ ଅବସ୍ଥିତ ଉଦାହାରଣରେ ଏକ ନୂଆ ଦଲିଲ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Create new document
or: ନୂଆ ଦଲିଲ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Create new snippet
or: ନୂଆ ସୂଚନା ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Cu_t
or: କାଟନ୍ତୁ (_t)

en: Current Locale (%s)
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଲୋକେଲ (%s)

en: Current document
or: ପ୍ରଚଳିତ ଦଲିଲ

en: Current line
or: ପ୍ରଚଳିତ ରେଖା

en: Current page (Alt+P)
or: ବର୍ତ୍ତମାନର ପୃଷ୍ଠା (Alt+P)

en: Current selection
or: ପ୍ରଚଳିତ ଚୟନ

en: Current selection (default to document)
or: ପ୍ରଚଳିତ ଚୟନ (ଦଲିଲ ପାଇଁ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ)

en: Current word
or: ପ୍ରଚଳିତ ଶବ୍ଦ

en: Custom format
or: ଇଚ୍ଛାରୂପକ ସଂରୂପ

en: Cut the selection
or: ଚୟନକୁ କାଟନ୍ତୁ

en: Cyrillic
or: ସିରୀଲିକ

en: Cyrillic/Russian
or: ସିରିଲିକ/ରୁଷୀୟ

en: Cyrillic/Ukrainian
or: ସିରିଲିକ/ଇଉକ୍ରେନୀୟ

en: DIV Style container
or: DIV ଶୈଳୀ ଧାରକ

en: DIV container
or: DIV ଧାରକ

en: D_on't Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ (_o)

en: D_on't Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ (_o)

en: Date and time of change
or: ପରିବର୍ତ୍ତନର ତାରିଖ ଏବଂ ସମୟ

en: Declare flag
or: ବିଶେଷ ସୂଚକ ଘୋଷଣା କରନ୍ତୁ

en: Defer attribute
or: ଗୁଣ ସ୍ୱୀକାର କରନ୍ତୁ

en: Definition description
or: ବ୍ୟାଖ୍ୟା ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Definition list
or: ବ୍ୟାଖ୍ୟା ତାଲିକା

en: Definition term
or: ବ୍ୟାଖ୍ୟା ପଦ

en: Delete selected file or folder
or: ଚୟିତ ଫାଇଲ କିମ୍ବା ଫୋଲଡରକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete selected snippet
or: ବଚ୍ଛିତ ସୂଚନାକୁ ଲିଭାନ୍ତୁ

en: Delete the selected text
or: ବଛା ପାଠ୍ଯକୁ ଲିଭାନ୍ତୁ

en: Deleted text
or: ଅପସାରିତ ପାଠ୍ୟ

en: Direction
or: ଦିଗ

en: Directionality
or: ଦିଗଦର୍ଶୀ

en: Directionality (deprecated)
or: ଦିଗଦର୍ଶୀ (ଅପସନ୍ଦ)

en: Directory '%s' could not be created: g_mkdir_with_parents() failed: %s
or: ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀ '%s' ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇପାରିବନାହିଁ: g_mkdir_with_parents() ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: Directory list
or: ଡ଼ିରେକ୍ଟୋରୀ ତାଲିକା

en: Disable syntax highlighting
or: ବାକ୍ୟ ବିନ୍ୟାସ ବିଶେଷ ଦର୍ଶନକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟକରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଗଲା

en: Display
or: ପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Display Line Numbers
or: ଧାଡ଼ି ସଂଖ୍ଯାଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Display Right Margin
or: ଡାହାଣ ମାର୍ଜିନ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Display in bottom pane
or: ନିମ୍ନ ଫଳକକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Display list of possible values for the encoding option
or: ସାଙ୍କେତିକରଣ ବିକଳ୍ପ ପାଇଁ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ମୂଲ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Do not _split words over two lines
or: ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକୁ ଦୁଇ ଧାଡ଼ିରେ ଭାଙ୍ଗନ୍ତୁ ନାହିଁ (_s)

en: Do you want to drop your changes and reload the file?
or: ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ କାଢ଼ି ସେହି ଫାଇଲକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Do you want to include selected <b>system</b> snippets in your export?
or: କଣ ଆପଣ ବଚ୍ଛିତ <b>ତନ୍ତ୍ର</b> ସୂଚନାକୁ ଆପଣଙ୍କର ରପ୍ତାନିରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Do you want to reload the file?
or: ଆପଣ ଏହି ଫାଇଲକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Do you want to try to replace it with the one you are saving?
or: ଆପଣ ଏହାକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଉଥିବା ଫାଇଲ ସହିତ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି କି?

en: Docum_ents with unsaved changes:
or: ଅସଂରକ୍ଷିତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତଥିବା ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକ (_e):

en: Document
or: ଦଲିଲ

en: Document Statistics
or: ଦଲିଲର ପରିସଂଖ୍ଯାନ

en: Document base
or: ଦଲିଲ ଆଧାର

en: Document body
or: ଦଲିଲ ଅଂଶ

en: Document head
or: ଦଲିଲ ଶୀର୍ଷ

en: Document title
or: ଦଲିଲ ଶୀର୍ଷକ

en: Document type
or: ଦଲିଲ ପ୍ରକାର

en: Documents
or: ଦଲିଲ

en: Done.
or: ସମାପ୍ତ.

en: E_ncodings shown in menu:
or: ମେନୁରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ସଙ୍କେତାବଳୀ: (_n)

en: Easy file access from the side pane
or: ପାର୍ଶ୍ୱ ପରଦାଖଣ୍ଡରୁ ସହଜ ଫାଇଲ ଅଭିଗମ୍ୟ

en: Edit Any_way
or: ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରେ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_w)

en: Edit text files
or: ପାଠ୍ଯ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Editor
or: ସମ୍ପାଦକ

en: Editor Font
or: ସମ୍ପାଦକର ଅକ୍ଷରରୂପ

en: Editor _font:
or: ସମ୍ପାଦକର ଅକ୍ଷରରୂପ (_f):

en: Element ID
or: ଉପାଦାନ ID

en: Emacs, Kate and Vim-style modelines support for pluma.
or: Emacs, Kate ଏବଂ Vim-style modelines pluma ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ଦିଅନ୍ତି.

en: Embedded object
or: ସନ୍ନିବେଶିତ ବସ୍ତୁ

en: Emphasis
or: ଗୁରୁତ୍ୱ

en: Empty
or: ଖାଲି

en: Enable Restore of Remote Locations
or: ସୁଦୂର ସ୍ଥାନର ପୁନଃସ୍ଥାପନକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Enable Search Highlighting
or: ବିଶିଷ୍ଟତାକୁ ସନ୍ଧାନ କରିବା ପାଇଁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Enable Syntax Highlighting
or: ବାକ୍ଯ ବିନ୍ଯାସ ବିଶେଷଦର୍ଶନକୁ ସମର୍ଥ କରନ୍ତୁ

en: Enable text _wrapping
or: ପାଠ୍ଯ ମୋଡ଼ିବା ସମର୍ଥ କରନ୍ତୁ (_w)

en: Encode type
or: ସାଙ୍କେତିକରଣ ପ୍ରକାର

en: Encoding:
or: ସଙ୍କେତ:

en: Encodings shown in menu
or: ମେନୁରେ ଦେଖା ହୋଇଥିବା ସଙ୍କେତାବଳୀ

en: Error opening file %s
or: ଫାଇଲ %sକୁ ଖୋଲିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error reverting file %s
or: ଫାଇଲ %sକୁ ପ୍ରତ୍ଯାବୃତ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error saving file %s
or: ଫାଇଲ %sକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Execute a custom command and put its output in a new document
or: ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛାରୂପି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାର ଫଳାଫଳକୁ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଦଲିଲରେ ରଖନ୍ତୁ

en: Execute external commands and shell scripts.
or: ବାହ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଏବଂ ସେଲ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ.

en: Exited
or: ପ୍ରସ୍ଥାନ କରିସାରିଛି

en: Export selected snippets
or: ବଚ୍ଛିତ ସୂଚନାଗୁଡ଼ିକୁ ରପ୍ତାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Export snippets
or: ସୂଚନାଗୁଡ଼ିକୁ ରପ୍ତାନି କରନ୍ତୁ

en: Export successfully completed
or: ରପ୍ତାନୀ ସଫଳତାର ସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଲା

en: External Tools
or: ବାହ୍ୟ ସାଧନଗୁଡ଼ିକ

en: External Tools Manager
or: ବାହ୍ୟ ସାଧନ ପରିଚାଳକ

en: External _Tools
or: ବାହ୍ୟ ସାଧନଗୁଡ଼ିକ (_T)

en: External tools
or: ବାହ୍ୟ ସାଧନଗୁଡ଼ିକ

en: Figure
or: ରୂପ

en: File Browser
or: ଫାଇଲ ବ୍ରାଉଜର

en: File Browser Filter Mode
or: ଫାଇଲ ବ୍ରାଉଜର ଛଣା ବ୍ୟବସ୍ଥା

en: File Browser Filter Pattern
or: ଫାଇଲ ବ୍ରାଉଜର ଛଣା ପ୍ରକାର

en: File Browser Pane
or: ଫାଇଲ ବ୍ରାଉଜର ଫଳକ

en: File Browser Root Directory
or: ଫାଇଲ ବ୍ରାଉଜର ମୂଳ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ

en: File Browser Virtual Root Directory
or: ଫାଇଲ ବ୍ରାଉଜର ଆଭାସୀ ମୂଳ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ

en: File System
or: ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର

en: File input
or: ଫାଇଲ ନିବେଶ

en: File: %s
or: ଫାଇଲ: %s

en: Find
or: ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Find Ne_xt
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଖୋଜନ୍ତୁ (_x)

en: Find Pre_vious
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଖୋଜନ୍ତୁ (_v)

en: Font
or: ଅକ୍ଷରରୂପ

en: Font & Colors
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ଓ ରଙ୍ଗ

en: Font face
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ମୁଖ

en: Font face (deprecated)
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ମୁଖ (ଅପସନ୍ଦ)

en: Fonts
or: ଅକ୍ଷରରୂପଗୁଡ଼ିକ

en: Footnote
or: ପାଦ ଟିପ୍ପଣୀ

en: For label
or: ସ୍ତର ପାଇଁ

en: Forced line break
or: ବାଧ୍ଯତାମୁଳକ ଧାଡ଼ିଭଙ୍ଗା

en: Form
or: ଫର୍ମ

en: Form action handler
or: ଫର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରକ

en: Form control group
or: ଫର୍ମ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ସମୁହ

en: Form field label text
or: ଫର୍ମ କ୍ଷେତ୍ର ସ୍ତର ପାଠ୍ୟ

en: Form input
or: ଫର୍ମ ନିବେଶ

en: Form input type
or: ଫର୍ମ ନିବେଶ ପ୍ରକାର

en: Form method
or: ଫର୍ମ ପଦ୍ଧତି

en: Forward link
or: ଆଗକୁ ଯିବା ସଂଯୋଗ

en: Found and replaced one occurrence
or: ସ୍ଥାନରେ ଖୋଜି ବଦଳାଯାଇଛି.

en: Frame
or: ବନ୍ଧେଇ

en: Frame render parts
or: ଫ୍ରେମ ଚିତ୍ରଣକରିବା ଅଂଶ

en: Frame source
or: ଫ୍ରେମ ଉତ୍ସ

en: Frame target
or: ଫ୍ରେମ ଲକ୍ଷ୍ୟ

en: Frameset columns
or: Frameset ସ୍ତମ୍ଭଗୁଡ଼ିକ

en: Frameset rows
or: Frameset ଧାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକ

en: Function e^
or: ଫଳନ e^

en: Function exp
or: ଫଳନ exp

en: Function log
or: ଫଳନ log

en: Function log10
or: ଫଳନ log10

en: Function sine
or: ଫଳନ sine

en: Generic embedded object
or: ଜାତିଗତ ସନ୍ନିବେଶିତ ବସ୍ତୁ

en: Generic metainformation
or: ଜାତିଗତ metainformation

en: Generic span
or: ଜାତିଗତ ବିସ୍ତାର

en: Georgian
or: ଜ୍ଯୋର୍ଜିୟାନ

en: Global
or: ଜାଗତିକ

en: Go to _Line...
or: ଏହି ଧାଡ଼ି ସଂଖ୍ୟାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ (_L)...

en: Go to a previously opened location
or: ପୂର୍ବରୁ ଖୋଲାଯାଇଥିବା ସ୍ଥାନକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go to a specific line
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଧାଡ଼ିକି ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go to next location
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go to previous location
or: ପୂର୍ବ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go to the next visited location
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ପରିଦର୍ଶିତ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go to the previous visited location
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ପରିଦର୍ଶିତ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Greek
or: ଗ୍ରୀକ

en: Greek alpha
or: ଗ୍ରୀକ ଆଲଫା

en: Greek beta
or: ଗ୍ରୀକ ବିଟା

en: Greek epsilon
or: ଗ୍ରୀକ ଏପସିଲନ

en: Greek gamma
or: ଗ୍ରୀକ ଗାମା

en: Greek lambda
or: ଗ୍ରୀକ ଲାମ୍ବଡ଼ା

en: Greek rho
or: ଗ୍ରୀକ rho

en: Greek tau
or: ଗ୍ରୀକ ତାଉ

en: Gzip compressed archive
or: Gzip ସଙ୍କୁଚିତ ଅଭିଲେଖନ

en: HTML - Special Characters
or: HTML - ବିଶେଷ ଅକ୍ଷରଗୁଡ଼ିକ

en: HTML - Tags
or: HTML - ଟ୍ୟାଗଗୁଡ଼ିକ

en: HTML root element
or: HTML ମୂଳସ୍ଥାନ ଉପାଦାନ

en: HTML version
or: HTML ସଂସ୍କରଣ

en: HTTP header name
or: HTTP ଶୀର୍ଷକ ନାମ

en: He_aders and footers:
or: ଶୀର୍ଷକ ଓ ପାଦିକା (_a)

en: Header 0 (chapter)
or: ଶୀର୍ଷକ 0 (ଅଧ୍ଯାୟ)

en: Header 0 (chapter*)
or: ଶୀର୍ଷକ 0 (ଅଧ୍ଯାୟ*)

en: Header 1 (section)
or: ଶୀର୍ଷକ 1 (ଅନୁଭାଗ)

en: Header 1 (section*)
or: ଶୀର୍ଷକ 1 (ଅନୁଭାଗ*)

en: Header 2 (subsection)
or: ଶୀର୍ଷକ 2 (ଉପଭାଗ)

en: Header 2 (subsection*)
or: ଶୀର୍ଷକ 2 (ଉପଭାଗ*)

en: Header 3 (subsubsection)
or: ଶୀର୍ଷକ 3 (subsubsection)

en: Header 3 (subsubsection*)
or: ଶୀର୍ଷକ 3 (subsubsection*)

en: Header 4 (paragraph)
or: ଶୀର୍ଷକ 4 (ପରିଚ୍ଛେଦ)

en: Header Font for Printing
or: ମୁଦ୍ରଣ ପାଇଁ ଶୀର୍ଷକର ଅକ୍ଷରରୂପ

en: Header appendix
or: ଶୀର୍ଷକ ଅତିରିକ୍ତ ବିଷୟ

en: Heading
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Heading 1
or: ଶୀର୍ଷକ 1

en: Heading 2
or: ଶୀର୍ଷକ 2

en: Heading 3
or: ଶୀର୍ଷକ 3

en: Heading 4
or: ଶୀର୍ଷକ 4

en: Heading 5
or: ଶୀର୍ଷକ 5

en: Heading 6
or: ଶୀର୍ଷକ 6

en: Hebrew
or: ହିବ୍ରୁ

en: Hebrew Visual
or: ହିବ୍ରୁ ଚାକ୍ଷୁଷ

en: Height
or: ଉଚ୍ଚତା

en: Hide panel
or: ପଟ୍ଟିକାକୁ ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: Highlight Current Line
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ରେଖାକୁ ଆଲୋକପାତ କରନ୍ତୁ

en: Highlight Matching Bracket
or: ମେଳ ହେଉଥିବା ବନ୍ଧନୀକୁ ଆଲୋକପାତ କରନ୍ତୁ

en: Highlight current _line
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ରେଖାକୁ ଆଲୋକପାତ କରନ୍ତୁ (_l)

en: Highlight matching _bracket
or: ମେଳକ ବନ୍ଧନିକୁ ଆଲୋକପାତ କରନ୍ତୁ (_b)

en: Horizontal rule
or: ସମାନ୍ତରାଳ ନିୟମ

en: Horizontal space
or: ସମାନ୍ତରାଳ ସ୍ଥାନ

en: Horizontal space (deprecated)
or: ସମାନ୍ତରାଳ ସ୍ଥାନ (ଅପସନ୍ଦ)

en: Host %s could not be found. Please check that your proxy settings are correct and try again.
or: %s ଆଧାର ମିଳିଲା ନାହିଁ। ଦୟାକରି ଏହା ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରୋକ୍ସି ବିନ୍ଯାସ ଗୁଡିକ ସଠିକ ଅଛି ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: If this value is 0, then no line numbers will be inserted when printing a document. Otherwise, pluma will print line numbers every such number of lines.
or: ଏହି ସଂଖ୍ଯା ଶୂନ୍ଯ ଥିଲେ ଦଲିଲ ମୁଦ୍ରଣ ସମୟରେ ଧାଡ଼ି ସଂଖ୍ଯା ଯୋଡ଼ାଯିବ ନାହିଁ. ନହେଲେ,pluma ଏତିକି ଧାଡ଼ିରେ ଥରେ ଧାଡ଼ି ସଂଖ୍ଯା ମୁଦ୍ରଣ କରିବ.

en: If you delete an item, it is permanently lost.
or: ଯଦି ଆପଣ ଗୋଟିଏ ବସ୍ତୁକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତି, ଏହା ସବୁଦିନ ପାଇଁ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ.

en: If you don't save, all your changes will be permanently lost.
or: ସଂରକ୍ଷଣ ନ କଲେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ.

en: If you don't save, changes from the last hour will be permanently lost.
or: ଆପଣ ସଂରକ୍ଷଣ ନ କଲେ, ଅନ୍ତିମ ଘଣ୍ଟାରେ ହୋଇଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନ ଗୁଡିକ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ।

en: If you don't save, changes from the last minute will be permanently lost.
or: ସଂରକ୍ଷଣ ନ କଲେ, ପୂର୍ବ ମିନିଟ୍ ର ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡିକ ନିଶ୍ଚିତଭାବରେ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ.

en: If you save it, all the external changes could be lost. Save it anyway?
or: ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତି, ସମସ୍ତ ବାହ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇପାରେ. ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଏହାକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବେ କି?

en: Ignore _All
or: ସବୁକୁ ଅଗ୍ରାହ୍ଯ କରନ୍ତୁ (_A)

en: Image
or: ପ୍ରତିଛବି

en: Image map
or: ପ୍ରତିଛବି ମାନଚିତ୍ର

en: Image map area
or: ପ୍ରତିଛବି ମାନଚିତ୍ର କ୍ଷେତ୍ର

en: Image map name
or: ପ୍ରତିଛବି ମାନଚିତ୍ର ନାମ

en: Image source
or: ପ୍ରତିଛବି ଉତ୍ସ

en: Import snippets
or: ସୂଚନାଗୁଡ଼ିକୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Import successfully completed
or: ଆମଦାନୀ ସଫଳତାର ସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣହେଲା

en: In_sert Date and Time...
or: ତାରିଖ ଓ ସମୟ ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ (_s)...

en: Incrementally search for text
or: ପାଠ୍ଯକୁ ବର୍ଦ୍ଧନଶୀଳ ଭାବରେ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Inline frame
or: ଇନଲାଇନ ଫ୍ରେମ

en: Inline layer
or: ଇନଲାଇନ ସ୍ତର

en: Insert Date and Time
or: ତାରିଖ/ସମୟ ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ

en: Insert Date/Time
or: ତାରିଖ/ସମୟ ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ

en: Insert _spaces instead of tabs
or: ଟ୍ଯାବ୍ ବଦଳରେ ଖାଲି ସ୍ଥାନ ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ (_s)

en: Insert at cursor position
or: ସୂଚକ ସ୍ଥାନରେ ଭର୍ତ୍ତିକରନ୍ତୁ

en: Insert current date and time at the cursor position
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ତାରିଖ ଓ ସମୟକୁ ଦର୍ଶିକାର ଅବସ୍ଥାନରେ ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ

en: Insert spaces
or: ଖାଲି ସ୍ଥାନ ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ

en: Inserted text
or: ଭର୍ତ୍ତିକରାଯାଇଥିବା ପାଠ୍ୟ

en: Inserts current date and time at the cursor position.
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ତାରିଖ ଓ ସମୟକୁ ଦର୍ଶିକାର ଅବସ୍ଥାନରେ ଭର୍ତ୍ତି କରେ

en: Instance definition
or: ଉଦାହରଣ ବ୍ଯାଖ୍ୟା

en: Invert the case of selected text
or: ବଛା ପାଠ୍ଯର ଅକ୍ଷର ପ୍ରକାରକୁ ଓଲଟେଇ ଦିଅନ୍ତୁ

en: Italic text
or: ତେରେଛା ପାଠ୍ୟ

en: Item
or: ବସ୍ତୁ

en: Item with label
or: ନାମପଟି ସହିତ ବସ୍ତୁ

en: Japanese
or: ଜାପାନୀ

en: Java applet (deprecated)
or: Java applet (ଅପସନ୍ଦ)

en: Korean
or: କୋରୀୟାନ

en: Label
or: ସୂଚକ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ

en: Language:
or: ଭାଷା:

en: Languages
or: ଭାଷା

en: Large text style
or: ବୃହତ ପାଠ୍ୟ ଶୈଳୀ

en: Latex - Tags
or: ଲ୍ୟାଟେକ୍ସ - ଟ୍ୟାଗଗୁଡ଼ିକ

en: Layer
or: ସ୍ତର

en: Leave fullscreen mode
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦା ଅବସ୍ଥାକୁ ଛାଡନ୍ତୁ

en: Line Number Font for Printing
or: ମୁଦ୍ରଣ ପାଇଁ ଧାଡ଼ି ସଂଖ୍ଯାର ଅକ୍ଷରରୂପ

en: Line Wrapping Mode
or: ଧାଡ଼ି ମୋଡ଼ା ଧାରା

en: Line you want to move the cursor to
or: ଆପଣ ସୂଚକକୁ ପଠାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଧାଡ଼ି

en: Lines
or: ଧାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକ

en: Link color
or: ରଙ୍ଗକୁ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Link color (deprecated)
or: ରଙ୍ଗ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ (ଅପସନ୍ଦୀୟ)

en: List description
or: ତାଲିକା ବର୍ଣ୍ଣନା

en: List enumerate
or: ତାଲିକା ଗଣନା କରିବା

en: List item
or: ସୂଚୀ ବସ୍ତୁ

en: List itemize
or: ତାଲିକାକୁ ଅଲଗା ଅଲଗା ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା

en: List of MIME types for file upload
or: ଫାଇଲ ଆହରଣ ପାଇଁ MIME ପ୍ରକାରର ତାଲିକା

en: List of VFS schemes pluma supports in write mode. The 'file' scheme is writable by default.
or: pluma ଲିଖିତ ଆକାରରେ VFS ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକାକୁ ସମର୍ଥନ କରେ. 'ଫାଇଲ' ଯୋଜନାଟି ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଭାବେ ଲେଖାଯୋଗ୍ୟ.

en: List of active plugins. It contains the "Location" of the active plugins. See the .pluma-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
or: ସକ୍ରିୟ ପ୍ଲଗଇନମାନଙ୍କର ତାଲିକା. ଏହା ସକ୍ରିୟ ପ୍ଲଗଇନମାନଙ୍କର "ସ୍ଥାନ" କୁ ଧାରଣକରିଥାଏ. ପ୍ରଦତ୍ତ ପ୍ଲଗଇନର "ସ୍ଥାନ"କୁ ପାଇବା ପାଇଁ .pluma-plugin ଫାଇଲକୁ ଦେଖନ୍ତୁ.

en: List of supported character sets
or: ସମର୍ଥିତ ଅକ୍ଷରମାଳାର ତାଲିକା

en: Listing
or: ତାଲିକାଭୁକ୍ତ

en: Loading %s
or: %sକୁ ଧାରଣ କରାଯାଉଛି

en: Loading %s from %s
or: %sରୁ %sକୁ ଧାରଣ କରାଯାଉଛି

en: Loading file '%s'…
or: '%s' ଫାଇଲକୁ ଧାରଣ କରୁଅଛି...

en: Local change to font
or: ଲୋକେଲ ଅକ୍ଷରରୂପକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଲା

en: Local files only
or: କେବଳ ସ୍ଥାନୀୟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: Long description link
or: ବୃହତ ବ୍ଯାଖ୍ୟା ସଂଯୋଗ

en: Long quotation
or: ଲମ୍ବା କୋଟେଶନ

en: MIME Type:
or: MIME ପ୍ରକାର:

en: Mail link
or: ମେଲ ସଂଯୋଗ

en: Manage _External Tools...
or: ବାହ୍ୟ ସାଧନଗୁଡ଼ିକୁ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ (_E)...

en: Manage _Snippets...
or: ସୂଚନାଗୁଡ଼ିକୁ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ (_S)...

en: Manage snippets
or: ସୂଚନାଗୁଡ଼ିକୁ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ

en: Margin pixel height
or: ସୀମାରେଖା ପିକସେଲ ଉଚ୍ଚତା

en: Margin pixel width
or: ସୀମାରେଖା ପିକସେଲ ଓସାର

en: Match _Entire Word Only
or: କେବଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶବ୍ଦକୁ ମେଳକରନ୍ତୁ (_E)

en: Match _entire word only
or: କେବଳ ସମସ୍ତ ଶବ୍ଦକୁ ମେଳାନ୍ତୁ (_e)

en: Maths (display)
or: ଗଣିତ (ପ୍ରଦର୍ଶନ)

en: Maths (inline)
or: ଗଣିତ (ଇନଲାଇନ)

en: Maximum Recent Files
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକର ସର୍ବାଧିକ ସଂଖ୍ଯା

en: Maximum length of text field
or: ପାଠ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ସର୍ବାଧିକ ଲମ୍ବ

en: Maximum number of actions that pluma will be able to undo or redo. Use "-1" for unlimited number of actions.
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ କିମ୍ବା ପୂର୍ବ ପଦକ୍ଷେପ ପାଇଁ pluma ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରୁଥିବା ସର୍ବାଧିକ ସଂଖ୍ୟକ ପଦକ୍ଷେପ. ଅସରନ୍ତି ପଦକ୍ଷେପ ପାଇଁ "-1"କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ.

en: Media-independent link
or: ସଞ୍ଚାର ମାଧ୍ଯମ-ନିରପେକ୍ଷ ସଂଯୋଗ

en: Menu list
or: ମେନୁ ତାଲିକା

en: Menu list (deprecated)
or: ମେନୁ ତାଲିକା (ଅପସନ୍ଦ)

en: Misspelled word:
or: ଭୁଲ ବନାନ ଥିବା ଶବ୍ଦ:

en: Move selected file or folder to trash
or: ଚୟିତ ଫାଇଲ କିମ୍ବା ଫୋଲଡରକୁ ଆବର୍ଜନାପାତ୍ରକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Move the current document to a new window
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଦଲିଲକୁ ଏକ ନୂଆ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ

en: Multi-line text field
or: ଏକାଧିକ ଧାଡ଼ିବିଶିଷ୍ଟ ପାଠ୍ଯ କ୍ଷେତ୍ର

en: Multicolumn
or: ଏକାଧିକ ସ୍ତମ୍ଭବିଶିଷ୍ଟ

en: Multiple
or: ଏକାଧିକ

en: Name
or: ନାମ

en: Name:
or: ନାମ:

en: Named property value
or: ନାମିତ ଗୁଣର ମୂଲ୍ଯ

en: New F_ile
or: ନୂତନ ଫାଇଲ (_i)

en: New tool
or: ନୂତନ ସାଧନ

en: Next ID
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ID

en: Next location
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ସ୍ଥାନ

en: No URI
or: କୌଣସି URI ନାହିଁ

en: No embedded objects
or: କୌଣସି ସନ୍ନିବେଶିତ ବସ୍ତୁ ନାହିଁ

en: No frames
or: କୌଣସି ଫ୍ରେମ ନାହିଁ

en: No layers
or: କୌଣସି ସ୍ତର ନାହିଁ

en: No line break
or: କୌଣସି ଧାଡ଼ିଭଙ୍ଗା ନାହିଁ

en: No misspelled words
or: କୌଣସି ବନାନଭୁଲ ଶବ୍ଦ ନାହିଁ

en: No mount object for mounted volume: %s
or: ମପାଯାଇଥିବା ତିବ୍ରତା ପାଇଁ କୌଣସି ମପା ବସ୍ତୁ ନାହିଁ: %s

en: No resize
or: କୌଣସି ଆକାର ବଦଳା ନାହିଁ

en: No script
or: କୌଣସି ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ନାହିଁ

en: No shade
or: କୌଣସି ଛାୟା ନାହିଁ

en: No shade (deprecated)
or: କୌଣସି ଛାୟା ନାହିଁ (ଅପସନ୍ଦ)

en: No word wrap
or: କୌଣସି ଶବ୍ଦ ପରିବେଷ୍ଟନ ନାହିଁ

en: No word wrap (deprecated)
or: କୌଣସି ଶବ୍ଦ ପରିବେଷ୍ଟନ ନାହିଁ (ଅପସନ୍ଦ)

en: Non-breaking space
or: ଅଭଙ୍ଗା ସ୍ଥାନ

en: Nordic
or: ନର୍ଡିକ

en: Note
or: ଟିପ୍ପଣୀ

en: Nothing
or: କିଛି ନୁହେଁ

en: Object applet file
or: ବସ୍ତୁ ଆପଲେଟ ଫାଇଲ

en: Object applet file (deprecated)
or: ବସ୍ତୁ ଆପଲେଟ ଫାଇଲ (ଅପସନ୍ଦ)

en: Object data reference
or: ବସ୍ତୁ ତଥ୍ଯ ସନ୍ଦର୍ଭ

en: Offset for alignment character
or: ପାର୍ଶ୍ୱୀକରଣ ଅକ୍ଷର ପାଇଁ ଅଫସେଟ

en: OnBlur event
or: OnBlur ଘଟଣା

en: OnChange event
or: OnChange ଘଟଣା

en: OnClick event
or: OnClick ଘଟଣା

en: OnDblClick event
or: OnDblClick ଘଟଣା

en: OnFocus event
or: OnFocus ଘଟଣା

en: OnKeyDown event
or: OnKeyDown ଘଟଣା

en: OnKeyPress event
or: OnKeyPress ଘଟଣା

en: OnKeyUp event
or: OnKeyUp ଘଟଣା

en: OnLoad event
or: OnLoad ଘଟଣା

en: OnMouseDown event
or: OnMouseDown ଘଟଣା

en: OnMouseMove event
or: OnMouseMove ଘଟଣା

en: OnMouseOut event
or: OnMouseOut ଘଟଣା

en: OnMouseOver event
or: OnMouseOver ଘଟଣା

en: OnMouseUp event
or: OnMouseUp ଘଟଣା

en: OnReset event
or: OnReset ଘଟଣା

en: OnSelect event
or: OnSelect ଘଟଣା

en: OnSubmit event
or: OnSubmit ଘଟଣା

en: OnUnload event
or: OnUnload ଘଟଣା

en: Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open '%s'
or: '%s' ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open Files
or: ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open With Tree View
or: ଟ୍ରି ଦୃଶ୍ୟ ସହିତ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open a file
or: ଗୋଟିଏ ଫାଇଲକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open a recently used file
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ବ୍ଯବହୃତ ହୋଇଥିବା ଏକ ଫାଇଲ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open a terminal at the currently opened directory
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୋଲାଯାଇଥିବା ଡିରେକ୍ଟୋରୀରେ ଗୋଟିଏ ଟର୍ମିନାଲ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open a terminal in the document location
or: ଉଲ୍ଲେଖିତ ଅବସ୍ଥାନରେ ଗୋଟିଏ ଟର୍ମିନାଲ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open terminal here
or: ଏଠାରେ ଟର୍ମିନାଲ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open the parent folder
or: ମୂଳ ଫୋଲଡର କୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open the pluma manual
or: pluma ର ସହାୟକ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open the tree view when the file browser plugin gets loaded instead of the bookmarks view
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ ଦୃଶ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଫାଇଲ ବ୍ରାଉଜର ପ୍ଲଗଇନ ଧାରଣ ହୋଇସାରିବା ପରେ ବୃକ୍ଷ ଦୃଶ୍ୟକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Opens the External Tools Manager
or: ବାହ୍ୟ ସାଧନ ପରିଚାଳକକୁ ଖୋଲିଥାଏ

en: Operator fraction
or: ଚାଳକ ଭଗ୍ନାଂଶ

en: Operator integral (display)
or: ଚାଳକ ସମାକଳନ (ପ୍ରଦର୍ଶନ)

en: Operator integral (inline)
or: ଚାଳକ ସମାକଳନ (ଇନଲାଇନ)

en: Operator sum (display)
or: ଚାଳକ ସମଷ୍ଟି (ପ୍ରଦର୍ଶନ)

en: Operator sum (inline)
or: ଚାଳକ ସମଷ୍ଟି (ଇନଲାଇନ)

en: Option group
or: ବିକଳ୍ପ ସମୂହ

en: Option selector
or: ବକଳ୍ପ ଚୟନକର୍ତ୍ତା

en: Ordered list
or: ଆଦେଶପ୍ରାପ୍ତ ତାଲିକା

en: Output media
or: ନିର୍ଗମ ମାଧ୍ଯମ

en: Page %N of %Q
or: ପୃଷ୍ଠା %Nରୁ %Q

en: Page %d of %d
or: ପୃଷ୍ଠା %d ର %d

en: Page Preview
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠା ପୂର୍ବାବଲୋକନ

en: Page total
or: ସମୁଦାୟ ପ୍ରୁଷ୍ଠା ସଂଖ୍ଯା

en: Paragraph
or: ପରିଚ୍ଛେଦ

en: Paragraph class
or: ପରିଚ୍ଛେଦ ଶ୍ରେଣୀ

en: Paragraph style
or: ପରିଚ୍ଛେଦ ଶୈଳୀ

en: Paste the clipboard
or: କ୍ଲିପବୋର୍ଡକୁ ଲଗାନ୍ତୁ

en: Pick the editor font
or: ସମ୍ପାଦକର ଅକ୍ଷରରୂପ ବାଛନ୍ତୁ

en: Plain Text
or: ସାଧାରଣ ପାଠ୍ୟ

en: Please check that you are not trying to open a binary file.
or: ଦୟାକରି ଯାଞ୍ଚକରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ଦ୍ୱିମୀକ ଫାଇଲ ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରୁନାହାନ୍ତି.

en: Please check that you typed the location correctly and try again.
or: ଆପଣ ସଠିକ ଭାବରେ ଅବସ୍ଥାନ ଟାଇପ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଦୟାକରି ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: Please check your installation.
or: ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥାପନକୁ ଯାଞ୍ଚକରନ୍ତୁ.

en: Plugins
or: ପ୍ଲଗଇନଗୁଡ଼ିକ

en: Pr_eferences
or: ପସନ୍ଦ (_e)

en: Preferences
or: ପସନ୍ଦ

en: Preformatted listing
or: ପ୍ରାକ ସଜ୍ଜିକରଣଶୈଳୀରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ

en: Preformatted text
or: ପ୍ରାକ ସଜ୍ଜିକରଣଶୈଳୀରେ ଥିବା ପାଠ୍ୟ

en: Preparing...
or: ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଅଛି...

en: Previous location
or: ପୂର୍ବ ସ୍ଥାନ

en: Print
or: ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Print Header
or: ଶୀର୍ଷକ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Print Line Numbers
or: ଧାଡ଼ି ସଂଖ୍ଯା ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Print Previe_w
or: ମୁଦ୍ରଣ ପ୍ରାକଦର୍ଶନ (_w)

en: Print Syntax Highlighting
or: ବାକ୍ଯ ବିନ୍ଯାସ ବିଶେଷଦର୍ଶନ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Print line nu_mbers
or: ଧାଡ଼ି ସଂଖ୍ଯା ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ (_m)

en: Print page _headers
or: ପୃଷ୍ଠା ଶୀର୍ଷକ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ (_h)

en: Print preview
or: ମୁଦ୍ରଣର ପ୍ରାକ୍ଦର୍ଶନ

en: Print synta_x highlighting
or: ବାକ୍ଯ ବିନ୍ଯାସ ବିଶେଷ ଦର୍ଶନକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ (_x)

en: Print the current page
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପୃଷ୍ଠାକୁ ମୁଦ୍ରଣକରନ୍ତୁ

en: Printing Line Wrapping Mode
or: ଧାଡ଼ି ମୋଡ଼ା ଧାରାର ମୁଦ୍ରଣ

en: Profile metainfo dictionary
or: ରୂପରେଖ ଅଧିସୂଚନା ଅଭିଧାନ

en: Prompt message
or: ପଚାରୁଥିବା ସନ୍ଦେଶ

en: Push button
or: ଠେଲିବା ବଟନ

en: Python Console
or: Python କୋନସୋଲ

en: Question
or: ପ୍ରଶ୍ନ

en: Quick Open
or: ଶିଘ୍ର ଖୋଲିବା

en: Quick open
or: ଶିଘ୍ର ଖୋଲିବା

en: Quickly open documents
or: ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକୁ ଶିଘ୍ର ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Quickly open files
or: ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଶିଘ୍ର ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Quit the program
or: କାରିକାରୁ ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ

en: Quote
or: ଉଦ୍ଧ୍ରୁତ ଚିହ୍ନ

en: R_emove duplicates
or: ନକଲ କାଢ଼ନ୍ତୁ (_e)

en: Range
or: ପରିସୀମା

en: Re_fresh View
or: ଦୃଶ୍ୟକୁ ସତେଜିତ କରନ୍ତୁ (_f)

en: ReadOnly text and password
or: କେବଳ ପଠନୀୟ ପାଠ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Redo the last undone action
or: ଶେଷ ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପୁଣି କରନ୍ତୁ

en: Reduced spacing
or: କମିଯାଇଥିବା ମଧ୍ୟବର୍ତ୍ତୀ ଦୂରତା

en: Reduced spacing (deprecated)
or: କମିଯାଇଥିବା ମଧ୍ୟବର୍ତ୍ତୀ ଦୂରତା (ଅପସନ୍ଦ)

en: Reference label
or: ସୂଚକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

en: Reference ref
or: ref ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

en: Refresh the view
or: ଦୃଶ୍ୟକୁ ସତେଜିତ କରନ୍ତୁ

en: Remote files only
or: କେବଳ ସୁଦୂର ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: Remove trailing spaces
or: ପଛୁଆ ସ୍ଥାନକୁ କାଢ଼ିଦିଅନ୍ତୁ

en: Remove useless trailing spaces in your file
or: ଆପଣଙ୍କ ଫାଇଲରୁ ଅଦରକାରୀ ପଛୁଆ ସ୍ଥାନକୁ କାଢ଼ିଦିଅନ୍ତୁ

en: Rename selected file or folder
or: ବଚ୍ଛିତ ଫାଇଲ କିମ୍ବା ଫୋଲଡରର ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Replace
or: ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Replace All
or: ସବୁ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Replace _All
or: ସବୁକିଛି ବଦଳାନ୍ତୁ (_A)

en: Replace _with:
or: ଏହା ସହିତ ବଦଳାନ୍ତୁ (_w)

en: Replace current document
or: ବର୍ତ୍ତମାନର ଦଲିଲକୁ ବଦଳାଅ

en: Replace current selection
or: ବର୍ତ୍ତମାନର ଚୟନକୁ ବଦଳାଅ

en: Restore Previous Cursor Position
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଦର୍ଶିକା ଅବସ୍ଥାନକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Reverse link
or: ବିପରୀତ ସଂଯୋଗ

en: Revert selected snippet
or: ବଚ୍ଛିତ ସୂଚନାକୁ ପ୍ରତ୍ଯାବୃତ କରନ୍ତୁ

en: Revert to a saved version of the file
or: ଫାଇଲର ଗୋଟିଏ ସଂରକ୍ଷିତ ସଂସ୍କରଣକୁ ପ୍ରତ୍ଯାବ୍ରୁତ କରନ୍ତୁ

en: Revert unsaved changes to document '%s'?
or: ଅସଂରକ୍ଷିତ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ ଦଲିଲ '%s' କୁ ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ କରିବେ କି?

en: Reverting %s
or: %sକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ କରାଯାଉଛି

en: Reverting %s from %s
or: %sରୁ %sକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ କରାଯାଉଛି

en: Reverting the document '%s'…
or: '%s' ଦଲିଲକୁ ପ୍ରତ୍ଯାବୃତ୍ତ କରୁଅଛି...

en: Right Margin Position
or: ଡାହାଣ ମାର୍ଜିନ୍ ର ସ୍ଥିତି

en: Romanian
or: ରୋମାନୀୟ

en: Root
or: ମୂଳ

en: Rows
or: ଧାଡି

en: Rulings between rows and columns
or: ଧାଡ଼ି ଏବଂ ସ୍ତମ୍ଭ ମଧ୍ଯରେ ବିଚାର

en: Run "make" in the document directory
or: ଦଲିଲ ଡିରେକ୍ଟୋରୀରେ  "make"କୁ ଚଲାନ୍ତୁ

en: Run command
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଚଲାନ୍ତୁ

en: Running tool:
or: ସାଧନ ଚାଲୁଅଛି:

en: S_ave Anyway
or: ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_a)

en: S_elect the documents you want to save:
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକୁ ବାଛନ୍ତୁ (_e)

en: S_hortcut key:
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତପଥ କି (_h):

en: S_ort...
or: ସଜାଡ଼ନ୍ତୁ... (_o)

en: S_tart at column:
or: ଏହି ସ୍ତମ୍ଭରୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ (_t)

en: Sample program output, scripts
or: ନମୁନା ପ୍ରଗ୍ରାମ ନିର୍ଗମ, ସ୍କ୍ରିପ୍ଟଗୁଡ଼ିକ

en: Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save As…
or: ଏପରି ଭାବରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ...

en: Save _As...
or: ନୂଆ ନାମରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ... (_A)

en: Save all open files
or: ସବୁ ଖୋଲାଥିବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save changes to document "%s" before closing?
or: ବନ୍ଦ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ "%s" ଦଲିଲରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯିବ କି?

en: Save the current file
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଫାଇଲକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save the current file with a different name
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଫାଇଲକୁ ଏକ ଅଲଗା ନାମରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Saving %s
or: %sକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଉଛି

en: Saving %s to %s
or: %sକୁ %sରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଉଛି

en: Saving file '%s'…
or: '%s' ଫାଇଲକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରୁଅଛି...

en: Saving has been disabled by the system administrator.
or: ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରଶାସକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସଂରକ୍ଷଣ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଯାଇଛି.

en: Scope covered by header cells
or: ଶୀର୍ଷକ କୋଷ ଦ୍ୱାରା ଢ଼ାଙ୍କିହୋଇଥିବା ଅଭିପ୍ରାୟ

en: Script language name
or: ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଭାଷା ନାମ

en: Script statements
or: ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଉକ୍ତିଗୁଡ଼ିକ

en: Scrollbar
or: ସ୍କ୍ରଲ ପଟି

en: Search
or: ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Search _backwards
or: ପଛୁଆ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ (_b)

en: Search backwards for the same text
or: ଏକା ପାଠ୍ଯ ପାଇଁ ପଛୁକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Search for and replace text
or: ପାଠ୍ଯକୁ ଖୋଜି ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Search for text
or: ପାଠ୍ଯ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Search forwards for the same text
or: ଏକା ପାଠ୍ଯ ପାଇଁ ଆଗକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Select _All
or: ସବୁକିଛି ଚୟନ କରନ୍ତୁ (_A)

en: Select the _language of the current document.
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଦଲିଲର ଭାଷା ବାଛନ୍ତୁ (_l)

en: Select the entire document
or: ସଂପୂର୍ଣ ଦଲିଲକୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select the group of tags you want to use
or: ଆପଣ ବ୍ଯବହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଚିହ୍ନକଗୁଡ଼ିଙ୍କୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Selectable option
or: ବଛାଯୋଗ୍ୟ ବିକଳ୍ପ

en: Selected
or: ଚୟିତ

en: Selection
or: ଚୟନ

en: Server-side image map
or: ସର୍ଭର-ପାଖ ପ୍ରତିଛବି ମାନଚିତ୍ର

en: Set _Language...
or: ଭାଷା ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ (_L)...

en: Set language
or: ଭାଷା ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ

en: Set the character encoding to be used to open the files listed on the command line
or: ପାଠ୍ଯ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଉଲ୍ଲେଖିତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଲିବାରେ ବ୍ଯବହାର କରାଯିବା ଅକ୍ଷର ସଙ୍କେତ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ

en: Set the language of the current document
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଦଲିଲର ଭାଷା ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ

en: Set the root to the active document location
or: ସକ୍ରିୟ ଦଲିଲ ସ୍ଥାନରେ ମୂଳ ସ୍ଥାନକୁ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: Sets whether to enable restoring of remote locations.
or: ସୁଦୂର ସ୍ଥାନରେ ପୁନଃସ୍ଥାପନକୁ ସକ୍ରିୟ କରାଯିବ କି ନାହିଁ ତାହା ସେଟକରନ୍ତୁ।

en: Shape
or: ଆକାର

en: Shell Output
or: ସେଲ ଫଳାଫଳ

en: Short inline quotation
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ଇନଲାଇନ କୋଟେଶନ

en: Shortcut key with which the snippet is activated
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ କି ଯାହା ସହିତ ସୂଚନାଟି ସକ୍ରିୟ ହୋଇଥାଏ

en: Show _Binary
or: ଦ୍ୱିମୀକ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (_B)

en: Show _Hidden
or: ଲୁକ୍କାୟିତମାନଙ୍କୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (_H)

en: Show binary files
or: ଦ୍ୱିମୀକ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show hidden files and folders
or: ଲୁକ୍କାୟିତ ଫାଇଲ ଏବଂ ଫୋଲଡରଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show multiple pages
or: ଏକାଧିକ ପ୍ରୁଷ୍ଠା ମାନଙ୍କୁ ଦେଖାଇଥାଏ

en: Show or hide the bottom pane in the current window
or: ପ୍ରଚଳିତ ୱିଣ୍ଡୋରେ ତଳ ପଟ୍ଟିକାକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: Show or hide the side pane in the current window
or: ପ୍ରଚଳିତ ୱିଣ୍ଡୋରେ ପାର୍ଶ୍ୱ ଫଳକକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ ଅଥବା ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: Show or hide the statusbar in the current window
or: ପ୍ରଚଳିତ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଅବସ୍ଥିତିପଟିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ ଅଥବା ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: Show or hide the toolbar in the current window
or: ପ୍ରଚଳିତ ୱିଣ୍ଡୋରେ ସାଧନପଟିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ ଅଥବା ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: Show the application's version
or: ପ୍ରୟୋଗର ସଂସ୍କରଣକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Show the next page
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ପୃଷ୍ଠା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show the previous page
or: ପୂର୍ବ ପୃଷ୍ଠା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Side Pane is Visible
or: ପାର୍ଶ୍ବ ପଟି ଦେଖାଯାଉଛି

en: Side _Pane
or: ପାର୍ଶ୍ବ ଫଳକ (_P)

en: Single line prompt
or: ଏକ ଧାଡ଼ିବିଶିଷ୍ଟ ପ୍ରମ୍ପ୍ଟ

en: Single snippets file
or: ଗୋଟିଏ ସୂଚନା ଫାଇଲ

en: Size
or: ଆକାର

en: Size (deprecated)
or: ଆକାର (ଅପସନ୍ଦ)

en: Small text style
or: ଛୋଟ ପାଠ୍ୟ ଶୈଳୀ

en: Snippets
or: ସୂଚନାଗୁଡ଼ିକ

en: Snippets Manager
or: ସୂଚନାଗୁଡ଼ିକର ପରିଚାଳକ

en: Snippets archive
or: ସୂଚନାଗୁଡ଼ିକର ଅଭିଲେଖନ

en: Soft line break
or: ନରମ ଧାଡ଼ିଭଙ୍ଗା

en: Sort
or: ସଜାଡନ୍ତୁ

en: Sort the current document or selection
or: ବର୍ତ୍ତମାନର ଦଲିଲ କିମ୍ବା ବଚ୍ଛିତ ଅଂଶକୁ ସଜାଡ଼ନ୍ତୁ

en: Sorts a document or selected text.
or: ଦଲିଲ ବା ବଛା ପାଠ୍ଯ ସଜାଡ଼େ.

en: Sound
or: ଶବ୍ଦ

en: Source
or: ଉତ୍ସ

en: South European
or: ଦକ୍ଷିଣ ୟୁରୋପୀୟ

en: Spacer
or: ଖାଲିସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟିକର୍ତ୍ତା

en: Spacing between cells
or: କୋଷଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ଯରେ ଖାଲିସ୍ଥାନ ଦେବା

en: Spacing within cells
or: କୋଷ ମଧ୍ଯରେ ଖାଲିସ୍ଥାନ ଦେବା

en: Span
or: ସ୍ପାନ

en: Specifies how the cursor moves when the HOME and END keys are pressed. Use "DISABLED" to always move at the start/end of the line, "AFTER" to move to the start/end of the line the first time the keys are pressed and to the start/end of the text ignoring whitespaces the second time the keys are pressed, "BEFORE" to move to the start/end of the text before moving to the start/end of the line and "ALWAYS" to always move to the start/end of the text instead of the start/end of the line.
or: ଯେତେବେଳେ HOME ଏବଂ END କିଗୁଡ଼ିକୁ ଦବାଇଲେ ସୂଚକଟି କିପରି ଗତିକରେ ତାହା ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ। ଧାଡ଼ିର ଆରମ୍ଭ/ଶେଷରେ ସର୍ବଦା ଗତି କରିବା ପାଇଁ "DISABLED" ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ, ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କିକୁ ଦବାଇଲେ ଧାଡ଼ିର ଆରମ୍ଭ/ଶେଷରେ ସୂଚକକୁ ଗତି କରାଇବା ପାଇଁ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ କି କୁ ଦବାଇଲେ ଧାଡ଼ିର ଆରମ୍ଭ/ଶେଷରେ ଗତି କରାଇବା ପାଇଁ "AFTER" ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ, ଧାଡ଼ିର ଆରମ୍ଭ/ଶେଷରେ ଗତିକରିବା ପୂର୍ବରୁ ପାଠ୍ୟର ଆରମ୍ଭ/ଶେଷରେ ଗତିକରିବା ପାଇଁ "BEFORE" ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସର୍ବଦା ଧାଡ଼ିର ଆରମ୍ଭ/ଶେଷରେ ଗତିକରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ପାଠ୍ୟର ଆରମ୍ଭ/ଶେଷରେ ଗତି କରିବା ପାଇଁ "ALWAYS" ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

en: Specifies how to wrap long lines for printing. Use "GTK_WRAP_NONE" for no wrapping, "GTK_WRAP_WORD" for wrapping at word boundaries, and "GTK_WRAP_CHAR" for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
or: ମୁଦ୍ରଣ ପାଇଁ ଲମ୍ବା ଧାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକୁ ମୋଡ଼ିବାର ଧାରା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ. ଧାଡ଼ି ନ ମୋଡ଼ିବା ପାଇଁ "GTK_WRAP_NONE" ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ, ଶବ୍ଦ ସୀମାରେଖାରେ ଧାଡ଼ି ମୋଡ଼ିବା ପାଇଁ "GTK_WRAP_WORD", ଓ ଅକ୍ଷରର ସୀମାରେଖାରେ ଧାଡ଼ି ମୋଡ଼ିବା ପାଇଁ "GTK_WRAP_CHAR". ଲକ୍ଷ କରନ୍ତୁ କି ଏହି ମୂଲ୍ଯଗୁଡ଼ିକ ଅକ୍ଷର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ, ତେଣୁ ଏଗୁଡ଼ିକ ଠିକ ଏହି ପରି ଦେଖାଯିବା ଆବଶ୍ଯକ.

en: Specifies how to wrap long lines in the editing area. Use "GTK_WRAP_NONE" for no wrapping, "GTK_WRAP_WORD" for wrapping at word boundaries, and "GTK_WRAP_CHAR" for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
or: ସମ୍ପାଦନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଲମ୍ବା ଧାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକୁ ମୋଡ଼ିବାର ଧାରା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ. ଧାଡ଼ି ନ ମୋଡ଼ିବା ପାଇଁ "GTK_WRAP_NONE" ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ, ଶବ୍ଦ ସୀମାରେଖାରେ ଧାଡ଼ି ମୋଡ଼ିବା ପାଇଁ "GTK_WRAP_WORD", ଓ ଅକ୍ଷରର ସୀମାରେଖାରେ ଧାଡ଼ି ମୋଡ଼ିବା ପାଇଁ "GTK_WRAP_CHAR". ଲକ୍ଷ କରନ୍ତୁ କି ଏହି ମୂଲ୍ଯଗୁଡ଼ିକ ଅକ୍ଷର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ, ତେଣୁ ଏଗୁଡ଼ିକ ଠିକ ଏହି ପରି ଦେଖାଯିବା ଆବଶ୍ଯକ.

en: Specifies the font to use for a document's body when printing documents.
or: ମୁଦ୍ରଣ ସମୟରେ ଦଲିଲର ମୁଖ୍ଯ ଅଂଶ ପାଇଁ ବ୍ଯବହାର କରାଯିବା ଅକ୍ଷରରୂପ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ.

en: Specifies the font to use for line numbers when printing. This will only take effect if the "Print Line Numbers" option is non-zero.
or: ମୁଦ୍ରଣ ସମୟରେ ଧାଡ଼ି ସଂଖ୍ଯା ପାଇଁ ବ୍ଯବହାର କରାଯିବା ଅକ୍ଷରରୂପ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ. "ଧାଡ଼ି ସଂଖ୍ଯା ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ" ଚୟନ ଶୂନ୍ଯ ନ ହୋଇଥିଲେ ହିଁ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ହେବ.

en: Specifies the font to use for page headers when printing a document. This will only take effect if the "Print Header" option is turned on.
or: ଦଲିଲ ମୁଦ୍ରଣ ସମୟରେ ପୃଷ୍ଠା ଶୀର୍ଷକ ପାଇଁ ବ୍ଯବହାର କରାଯିବା ଅକ୍ଷରରୂପ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ. "ଶୀର୍ଷକ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ" ଚୟନ ଶୂନ୍ଯ ନ ହୋଇଥିଲେ ହିଁ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ହେବ.

en: Specifies the maximum number of recently opened files that will be displayed in the "Recent Files" submenu.
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାଳରେ ଖୋଲାଯାଇଥିବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକର ସର୍ବାଧିକ ସଂଖ୍ଯା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ, ଯାହାକି "ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଫାଇଲ" ଉପମେନୁରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ.

en: Specifies the number of spaces that should be displayed instead of Tab characters.
or: ଟାବ୍ ବଦଳରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରାଯିବା ଖାଲି ସ୍ଥାନର ସଂଖ୍ଯା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ.

en: Specifies the position of the right margin.
or: ଡାହାଣ ମାର୍ଜିନ୍ ର ସ୍ଥିତି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ.

en: Spell Checker
or: ବନାନ ଯାଞ୍ଚକର୍ତ୍ତା

en: Square root
or: ବର୍ଗମୂଳ

en: Starting sequence number
or: କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା ଆରମ୍ଭକରୁଅଛି

en: Starting sequence number (deprecated)
or: କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା ଆରମ୍ଭକରୁଅଛି (ଅପସନ୍ଦ)

en: Status Bar is Visible
or: ଅବସ୍ଥିତି ପଟିଟି ଦ୍ରୁଶ୍ଯମାନ ହେଉଛି

en: Stopped.
or: ଅଟକି ଯାଇଛି.

en: Strike-through text
or: ମଧ୍ୟରେଖିତ ପାଠ୍ୟ

en: Strike-through text (deprecated)
or: ମଧ୍ୟରେଖିତ ପାଠ୍ୟ (ଅପସନ୍ଦ)

en: Strike-through text style
or: ମଧ୍ୟରେଖିତ ପାଠ୍ୟ ଶୈଳୀ

en: Strike-through text style (deprecated)
or: ମଧ୍ୟରେଖିତ ପାଠ୍ୟ ଶୈଳୀ (ଅପସନ୍ଦ)

en: String you want to search for
or: ଆପଣ ଖୋଜିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Strong emphasis
or: ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ

en: Style Scheme
or: ଶୈଳୀ ଯୋଜନା

en: Style for the toolbar buttons. Possible values are "PLUMA_TOOLBAR_SYSTEM" to use the system's default style, "PLUMA_TOOLBAR_ICONS" to display icons only, "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_AND_TEXT" to display both icons and text, and "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_BOTH_HORIZ" to display prioritized text beside icons. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
or: ସାଧନ ପଟି ଚାବିର ଶୈଳୀ. ସମ୍ଭାବ୍ଯ ମୂଲ୍ଯ ହେଉଛି "PLUMA_TOOLBAR_SYSTEM" ତନ୍ତ୍ରର ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଶୈଳୀ ବ୍ଯବହାର କରିବା ପାଇଁ, "PLUMA_TOOLBAR_ICONS" କେବଳ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ, "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_AND_TEXT" ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଓ ପାଠ୍ଯ ଦୁଇଟି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ, ଓ "PLUMA_TOOLBAR_ICONS_BOTH_HORIZ" ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ନିକଟରେ ଅଗ୍ରାଧିକାର ପାଠ୍ଯ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ. ଲକ୍ଷ କରନ୍ତୁ କି ଏହି ମୂଲ୍ଯଗୁଡ଼ିକ ଅକ୍ଷର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ, ତେଣୁ ଏହାକୁ ଠିକ ଏହି ପରି ଦେଖାଯିବା ଆବଶ୍ଯକ.

en: Style info
or: ଶୈଳୀ ସୂଚନା

en: Subscript
or: ପାଦାଙ୍କ

en: Suggestions
or: ପ୍ରସ୍ତାବ

en: Superscript
or: ଉର୍ଦ୍ଧଲିପି

en: Symbol and
or: ଚିହ୍ନ and

en: Symbol const
or: ଚିହ୍ନ const

en: Symbol d-by-dt
or: ଚିହ୍ନ d-by-dt

en: Symbol d-by-dt-partial
or: ଚିହ୍ନ d-by-dt-partial

en: Symbol d2-by-dt2-partial
or: d2-by-dt2-partial ଚିହ୍ନ

en: Symbol dagger
or: କଟୁରୀ ଚିହ୍ନ

en: Symbol equiv
or: ସମାନ ଚିହ୍ନ

en: Symbol infinity
or: ଅସୀମତା ଚିହ୍ନ

en: Symbol mathspace ,
or: mathspace ଚିହ୍ନ ,

en: Symbol mathspace .
or: mathspace ଚିହ୍ନ .

en: Symbol mathspace _
or: mathspace ଚିହ୍ନ _

en: Symbol mathspace __
or: mathspace ଚିହ୍ନ __

en: Symbol simeq
or: simeq ଚିହ୍ନ

en: Symbol star
or: ତାରକା ଚିହ୍ନ

en: Tab Size
or: ଟାବ ଆକାର

en: Tab Width
or: ଟ୍ୟାବ ଓସାର

en: Tab order position
or: ଟ୍ୟାବ କ୍ରମ ସ୍ଥାନ

en: Table
or: ସାରଣୀ

en: Table body
or: ସାରଣୀ ମୁଖ୍ୟାଂଶ

en: Table caption
or: ସାରଣୀ ଶୀର୍ଷକ

en: Table column group properties
or: ସାରଣୀ ସ୍ତମ୍ଭ ସମୂହ ଗୁଣଧର୍ମ

en: Table column properties
or: ସାରଣୀ ସ୍ତମ୍ଭ ଗୁଣଧର୍ମ

en: Table data cell
or: ସାରଣୀ ତଥ୍ଯ କୋଷ

en: Table footer
or: ସାରଣୀ ପାଦିକା

en: Table header
or: ସାରଣୀ ଶୀର୍ଷକ

en: Table header cell
or: ସାରଣୀ ଶୀର୍ଷକ କୋଷ

en: Table row
or: ସାରଣୀ ଧାଡ଼ି

en: Table summary
or: ସାରଣୀ ସାରାଂଶ

en: Tag list
or: ଚିହ୍ନକର ତାଲିକା

en: Tags
or: ଟ୍ଯାଗ

en: Target - Blank
or: ଲକ୍ଷ୍ୟ - ଖାଲିସ୍ଥାନ

en: Target - Parent
or: ଲକ୍ଷ୍ୟ - ମୂଳ

en: Target - Self
or: ଲକ୍ଷ୍ୟ - ନିଜର

en: Target - Top
or: ଲକ୍ଷ୍ୟ - ଅଗ୍ର

en: Teletype or monospace text style
or: ଟେଲିଟାଇପ କିମ୍ବା ଏକମାପ ପାଠ୍ୟ ଶୈଳୀ

en: Text
or: ପାଠ୍ଯ

en: Text Editor
or: ପାଠ୍ଯ ସମ୍ପାଦକ

en: Text color
or: ପାଠ୍ୟ ରଙ୍ଗ

en: Text color (deprecated)
or: ପାଠ୍ୟ ରଙ୍ଗ (ଅପସନ୍ଦ)

en: Text entered by user
or: ଚାଳକ ଦ୍ୱାରା ଭରଣକରାଯାଇଥିବା ପାଠ୍ୟ

en: Thai
or: ଥାଈ

en: The disk where you are trying to save the file has a limitation on length of the file names. Please use a shorter name.
or: ଫାଇଲ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଡିସ୍କରେ ଫାଇଲ ନାମର ଲମ୍ବ ଉପରେ ସୀମାବଦ୍ଧତା ଅଛି। ଦୟାକରି ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ନାମ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ।

en: The document is empty.
or: ଏହି ଦଲିଲ ଖାଲି ଅଛି।

en: The file "%s" cannot be moved to the trash.
or: ଫାଇଲ "%s"କୁ ଆବର୍ଜନାପାତ୍ରକୁ ପଠାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ.

en: The file "%s" is read-only.
or: "%s" ଫାଇଲଟି କେବଳ ଲେଖନୀୟ।

en: The file %s changed on disk.
or: %s ଫାଇଲକୁ ଡିସ୍କରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି।

en: The file %s has been modified since reading it.
or: ଫାଇଲ %sକୁ ପଢ଼ିସାରିବା ପରଠୁଁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାସରିଛି.

en: The file browser root directory to use when loading the file browser plugin and onload/tree_view is TRUE.
or: ଫାଇଲ ବ୍ରାଉଜିଙ୍ଗ ପ୍ଲଗଇନ ଏବଂ ଧାରଣ ହୋଇଥିବା/ବୃକ୍ଷ ଦୃଶ୍ୟ TRUE ହୋଇଥିଲେ ଫାଇଲ ବ୍ରାଉଜର ପ୍ରମୂଖ ଚାଳକ ଡ଼ିରେକ୍ଟରୀକୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥାଏ।

en: The file browser virtual root directory to use when loading the file browser plugin when onload/tree_view is TRUE. The virtual root must always be below the actual root.
or: onload/tree_view TRUE ଥିବା ସମୟରେ ଫାଇଲ ବ୍ରାଉଜର ପ୍ଲଗଇନକୁ ଧାରଣ କରିବା ସମୟରେ ଫାଇଲ ବ୍ରାଉଜର ଆଭାସୀ ପ୍ରମୂଖ ଚାଳକ ଡିରେକ୍ଟରୀକୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥାଏ। ଆଭାସୀ ପ୍ରମୂଖ ଚାଳକ ସର୍ବଦା ପ୍ରକୃତ ପ୍ରମୂଖ ଚାଳକ ନିମ୍ନରେ ଥାଏ।

en: The file is too big.
or: ଫାଇଲଟି ଖୁବ ବଡ ଅଟେ।

en: The filter pattern to filter the file browser with. This filter works on top of the filter_mode.
or: ଫାଇଲ ବ୍ରାଉଜରକୁ ଛାଣିବା ପାଇଁ ଛାଣକ ପ୍ରକାର। ଏହି ଛାଣକ filter_mode ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ।

en: The following error occurred while exporting: %s
or: ରପ୍ତାନୀ କରିବା ସମୟରେ ନିମ୍ନଲିଖିତ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଲା: %s

en: The following error occurred while importing: %s
or: ଆମଦାନୀ କରିବା ସମୟରେ ନିମ୍ନଲିଖିତ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଲା: %s

en: The following files could not be imported: %s
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଅଣାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ: %s

en: The location of the file cannot be accessed because it is not mounted.
or: ଏହି ଫାଇଲର ଅବସ୍ଥିତିକୁ ଗମନ କରିପାରିବେନାହିଁ କାରଣ ଏହା ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ.

en: The location of the file cannot be mounted.
or: ଏହି ଫାଇଲର ଅବସ୍ଥିତି ଜାଣିପାରିବେନାହିଁ.

en: The new directory is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the directory visible
or: ନୂତନ ଡିରେକ୍ଟୋରୀଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ଛଣାସରିଛି. ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଛାଣକ ବିନ୍ୟାସକୁ ମେଳେଇବା ଦରକାର

en: The new file is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the file visible
or: ନୂତନ ଫାଇଲଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ଛଣାସରିଛି. ଫାଇଲକୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଛାଣକ ବିନ୍ୟାସକୁ ମେଳେଇବା ଦରକାର

en: The number of followed links is limited and the actual file could not be found within this limit.
or: ଅନୁସରଣକରାଯାଇଥିବା ସଂଯୋଗଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା ସୀମିତ ଅଟେ ଏବଂ ଏହି ସୀମା ଭିତରେ ପ୍ରକୃତ ଫାଇଲ ମିଳିପାରିବ ନାହିଁ.

en: The preview of a page in the document to be printed
or: ମୂଦ୍ରିତ କରାଯିବା ଦଲିଲର ଗୋଟିଏ ପ୍ରୁଷ୍ଠାର ପୂର୍ବାବଲୋକନ

en: The renamed file is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the file visible
or: ନାମ ବଦଳାଯାଇଥିବା ଫାଇଲଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ଛଣାସରିଛି. ଫାଇଲକୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଛାଣକ ବିନ୍ୟାସକୁ ମେଳେଇବା ଦରକାର

en: The selected color scheme cannot be installed.
or: ବଚ୍ଛିତ ରଙ୍ଗ ଯୋଜନାକୁ ସ୍ଥାପନ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ.

en: The selected files cannot be moved to the trash.
or: ବଚ୍ଛିତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଆବର୍ଜନାପାତ୍ରକୁ ପଠାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ.

en: The total number of pages in the document
or: ଦଲିଲରେ ଥିବା ସମୁଦାୟ ପ୍ରୁଷ୍ଠା ମାନଙ୍କର ସଂଖ୍ଯା

en: There are no snippets selected to be exported
or: ରପ୍ତାନି କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ସୂଚନା ବଛାହୋଇନାହିଁ

en: There is not enough disk space to save the file. Please free some disk space and try again.
or: ଏହି ଫାଇଲକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ. ଦୟାକରି କିଛି ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନ ଖାଲିକରି ପୁଣି ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ.

en: This accelerator is already bound to %s
or: ଏହି ତ୍ୱରକଟି ପୂର୍ବରୁ %s ସହିତ ବନ୍ଧାହୋଇଛି

en: This file (%s) is already open in another pluma window.
or: ଫାଇଲ (%s) ଟି ଅନ୍ୟଏକ pluma ୱିଣ୍ଡୋରେ ପୂର୍ବରୁ ଖୋଲାଅଛି.

en: This value determines what files get filtered from the file browser. Valid values are: none (filter nothing), hidden (filter hidden files), binary (filter binary files) and hidden_and_binary (filter both hidden and binary files).
or: ଫାଇଲ ବ୍ରାଉଜରରୁ କେଉଁ ଫାଇଲ ଛଣାହୋଇଛି ଏହି ମୂଲ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିଥାଏ। ବୈଧ ମୂଲ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି: କିଛିନୁହଁ (କିଛି ଛାଣିନଥାଏ), ଲୁକ୍କାଇତ (ଛାଣକ ଲୁକ୍କାଇତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ), ଦ୍ୱିମିକ(ଦ୍ୱିମିକ ଫାଇଲ ଛାଣିଥାଏ) ଏବଂ hidden_and_binary (ଉଭୟ ଲୁକ୍କାଇତ ଏବଂ ଦ୍ୱିମିକ ଫାଇଲକୁ ଛାଣିଥାଏ)।

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Toolbar Buttons Style
or: ସାଧନ ପଟି ଚାବିର ଶୈଳୀ

en: Toolbar is Visible
or: ସାଧନ ପଟିଟି ଦ୍ରୁଶ୍ଯମାନ ହେଉଛି

en: Turkish
or: ତୁର୍କୀ

en: Type a new accelerator
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ତ୍ୱରକ ଟାଇପକରନ୍ତୁ

en: Type a new accelerator, or press Backspace to clear
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ତ୍ୱରକ ଟାଇପକରନ୍ତୁ, କିମ୍ବା ସଫାକରିବା ପାଇଁ Backspace ଦବାନ୍ତୁ

en: Type a new shortcut
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ ଟାଇପ କରନ୍ତୁ

en: Type a new shortcut, or press Backspace to clear
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ ଟାଇପ କରନ୍ତୁ, କିମ୍ବା ସଫାକରିବା ପାଇଁ Backspace ଦବାନ୍ତୁ

en: Typeface bold
or: ଗାଢ Typeface

en: Typeface italic
or: ତେରଛା Typeface

en: Typeface slanted
or: ତେଢା Typeface

en: Typeface type
or: Typeface ପ୍ରକାର

en: URL
or: ୟୁ.ଆର.ଏଲ.

en: Unable to find the object '%s' inside file %s.
or: ଫାଇଲ %s ମଧ୍ଯରେ ବସ୍ତୁ '%s'କୁ ଖୋଜିବାରେ ଅସମର୍ଥ.

en: Unbreakable text
or: ଅବିଭାଜିତ ପାଠ୍ଯ

en: Underlined text style
or: ଅବରେଖନ ପାଠ୍ୟ ଶୈଳୀ

en: Undo the last action
or: ଶେଷ କାର୍ଯ୍ଯକୁ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Unexpected error: %s
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Unicode
or: ୟୁନିକୋଡ

en: Unicode (UTF-8)
or: ୟୁନିକୋଡ (ୟୁ.ଟି.ଏଫ.-୮)

en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: Unordered list
or: କ୍ରମବିହିନ ତାଲିକା

en: Unsaved Document %d
or: ଅସଂରକ୍ଷିତ ଦଲିଲ %d

en: Untitled documents only
or: କେବଳ ବେନାମୀ ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକ

en: Up
or: ଉପରକୁ

en: Use %s highlight mode
or: %s ବିଶେଷଦର୍ଶନ ଧାରା ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use Default Font
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଅକ୍ଷରରୂପକୁ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use Spaces
or: ଖାଲି ସ୍ଥାନଗୁଡ଼ିକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use image map
or: ପ୍ରତିଛବି ମାନଚିତ୍ର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use the _selected format
or: ବଛା ସଂରୂପକୁ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ (_s)

en: User dictionary:
or: ଚାଳକର ଶବ୍ଦକୋଷ:

en: Value
or: ମୂଲ୍ଯ

en: Value interpretation
or: ମୂଲ୍ୟ ବିବେଚନା

en: Variable or program argument
or: ଚଳ କିମ୍ବା ପ୍ରଗ୍ରାମ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର

en: Vertical cell alignment
or: ଭୂଲମ୍ବ କୋଷ ପାର୍ଶ୍ୱୀକରଣ

en: Vertical space
or: ଭୂଲମ୍ବ ସ୍ଥାନ

en: Vertical space (deprecated)
or: ଭୂଲମ୍ବ ସ୍ଥାନ (ଅପସନ୍ଦ)

en: Vietnamese
or: ଭିଏତନାମୀୟ

en: View
or: ଦ୍ରୁଶ୍ଯ

en: View folder in file manager
or: ଫାଇଲ ପରିଚାଳକରେ ଫୋଲଡର ଦେଖନ୍ତୁ

en: Visited link color
or: ପରିଦର୍ଶିତ ସଂଯୋଗ ରଙ୍ଗ

en: Visited link color (deprecated)
or: ପରିଦର୍ଶିତ ସଂଯୋଗ ରଙ୍ଗ (ଅପସନ୍ଦ)

en: Western
or: ପାଶ୍ଚାତ୍ଯ

en: Whether pluma should create backup copies for the files it saves. You can set the backup file extension with the "Backup Copy Extension" option.
or: pluma ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଉଥିବା ଫାଇଲର ନକଲ ସୃଷ୍ଟି କରିବ କି. ଆପଣ "ନକଲ ସଂରକ୍ଷଣର ଅନୁଲଗ୍ନ" ଚୟନ ଦ୍ବାରା ନକଲ ଫାଇଲର ଅନୁଲଗ୍ନ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ କରିପାରିବେ.

en: Whether pluma should display line numbers in the editing area.
or: pluma ସମ୍ପାଦନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଧାଡ଼ି ସଂଖ୍ଯା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ କି.

en: Whether pluma should display the right margin in the editing area.
or: pluma ସମ୍ପାଦନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଡାହାଣ ମାର୍ଜିନ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ କି.

en: Whether pluma should enable syntax highlighting.
or: pluma ବାକ୍ଯ ବିନ୍ଯାସ ବିଶେଷଦର୍ଶନ ସମର୍ଥ କରିବ କି.

en: Whether pluma should highlight all the occurrences of the searched text.
or: ଖୋଜାଯାଇଥିବା ପାଠ୍ୟର ସମସ୍ତ ଘଟଣାକୁ pluma ଆଲୋକପାତ କରିବା ଉଚିତ କି.

en: Whether pluma should highlight the current line.
or: ପ୍ରଚଳିତ ଧାଡ଼ିକୁ pluma ଆଲୋକପାତ କରିବା ଉଚିତ କି.

en: Whether pluma should include a document header when printing documents.
or: ଦଲିଲ ମୁଦ୍ରଣ ସମୟରେ pluma ଦଲିଲର ଶୀର୍ଷକ ଯୋଡ଼ିବ କି.

en: Whether pluma should insert spaces instead of tabs.
or: pluma ଟ୍ଯାବ ବଦଳରେ ଖାଲି ସ୍ଥାନ ଭର୍ତ୍ତି କରିବ କି.

en: Whether pluma should print syntax highlighting when printing documents.
or: ଦଲିଲ ମୁଦ୍ରଣ ସମୟରେ pluma ବାକ୍ଯ ବିନ୍ଯାସ ବିଶେଷଦର୍ଶନ ମୁଦ୍ରଣ କରିବ କି.

en: Whether pluma should restore the previous cursor position when a file is loaded.
or: ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ ଧାରଣକରୁଥିବା ସମୟରେ pluma ପୂର୍ବ ସୂଚକ ସ୍ଥାନକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିବା ଉଚିତ କି.

en: Whether the bottom panel at the bottom of editing windows should be visible.
or: ସମ୍ପାଦନ ୱିଣ୍ଡୋର ତଳେଥିବା ନିମ୍ନ ପଟ୍ଟିକା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବା ଉଚିତ କି.

en: Whether the status bar at the bottom of editing windows should be visible.
or: ସମ୍ପାଦନ ୱିଣ୍ଡୋର ନିମ୍ନଭାଗରେ ଅବସ୍ଥିତି ପଟି ଦେଖାଯିବା ଉଚିତ କି.

en: Whether the toolbar should be visible in editing windows.
or: ସମ୍ପାଦନ ୱିଣ୍ଡୋରେ ସାଧନ ପଟି ଦେଖାଯିବା ଉଚିତ କି.

en: Whether to use the system's default fixed width font for editing text instead of a font specific to pluma. If this option is turned off, then the font named in the "Editor Font" option will be used instead of the system font.
or: pluma ରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା ଅକ୍ଷର ରୂପ ପରିବର୍ତ୍ତେ ପାଠ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିବା ପାଇଁ ତନ୍ତ୍ରର ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସ୍ଥିର ଓସାରକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ କି ନୁହଁ। ଯଦି ଏହି ବିକଳ୍ପକୁ ଅଫ କରିଦିଆଯାଏ, "Editor Font" ବିକଳ୍ପରେ ନାମିତ ଅକ୍ଷରରୂପକୁ ତାହା ପରିବର୍ତ୍ତେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ।

en: Width
or: ଓସାର

en: Windows
or: ୱିଣ୍ଡୋ

en: Words
or: ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକ

en: Writable VFS schemes
or: ଲିଖନୀୟ VFS ଯୋଜନା

en: XHTML 1.0 - Tags
or: XHTML 1.0 - ଟ୍ୟାଗଗୁଡ଼ିକ

en: XSLT - Axes
or: XSLT - ଅକ୍ଷ ରେଖା ଗୁଡିକ

en: XSLT - Elements
or: XSLT - ବସ୍ତୁ

en: XSLT - Functions
or: XSLT - ପ୍ରକ୍ରିୟା

en: XUL - Tags
or: XUL - ସୂଚକ

en: You are trying to save the file on a read-only disk. Please check that you typed the location correctly and try again.
or: ଆପଣ ଫାଇଲକୁ ଗୋଟିଏ କେବଳ ପଠନୀୟ ଡିସ୍କରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଦୟାକରି ଆପଣ ଅବସ୍ଥାନ ସଠିକ ଭାବରେ ଟାଇପ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: You do not have the permissions necessary to open the file.
or: ଏହି ଫାଇଲକୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଅନୁମତି ନାହିଁ.

en: You do not have the permissions necessary to save the file. Please check that you typed the location correctly and try again.
or: ଫାଇଲକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ଅନୁମତି ନାହିଁ। ଦୟାକରି ଆପଣ ଅବସ୍ଥାନ ସଠିକ ଭାବରେ ଟାଇପ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: You must be inside a word to run this command
or: ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଚଲାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଶବ୍ଦ ମଧ୍ଯରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ

en: Zoom 1:1
or: ୧:୧ ଅନୁପାତରେ ସାନବଡ କରନ୍ତୁ

en: Zoom the page in
or: ବିନ୍ଯାସର ବ୍ଯବସ୍ଥା କରନ୍ତୁ

en: Zoom the page out
or: ବାହାରି ଯାଇଥିବା ପୃଷ୍ଠାକୁ ସାନବଡ଼କରନ୍ତୁ

en: Zoom to fit the whole page
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପୃଷ୍ଠାରେ ମେଳ ହେବାପାଇଁ ସାନବଡ଼ କରନ୍ତୁ

en: [FILE...]
or: [ଫାଇଲ ...]

en: _About
or: ବିବରଣୀ (_A)

en: _Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Add...
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)...

en: _Applicability:
or: ପ୍ରୟୋଗ କ୍ଷମତା (_A):

en: _Autocheck Spelling
or: ସ୍ବଂୟ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Autosave files every
or: ପ୍ରତ୍ଯେକ ଫାଇଲ ସ୍ବଂୟ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Body:
or: ମୁଖ୍ଯ ଅଂଶ (_B):

en: _Bottom Pane
or: ତଳ ଫଳକ (_B)

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Cancel Logout
or: ଲଗଆଉଟକୁ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Check Spelling...
or: ବନାନ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ (_C)...

en: _Clear Highlight
or: ଆଲୋକିତକୁ ହଟାଇଦିଅନ୍ତୁ (_C)

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Close All
or: ସବୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Close Preview
or: ପୂର୍ବାବଲୋକନକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Contents
or: ସୂଚୀପତ୍ର (_C)

en: _Copy
or: ନକଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: _Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା (_D)

en: _Display line numbers
or: ଧାଡ଼ି ସଂଖ୍ଯା ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରନ୍ତୁ (_D)

en: _Document Statistics
or: ଦଲିଲର ପରିସଂଖ୍ଯାନ (_D)

en: _Documents
or: ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକ (_D)

en: _Drop targets:
or: ଲକ୍ଷ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଛାଡ଼ନ୍ତୁ (_D):

en: _Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Edit:
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E):

en: _Enable automatic indentation
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଅଭିସ୍ଥାପନକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Encoding
or: ସଙ୍କେତ (_E)

en: _Error color:
or: ତ୍ରୁଟି ରଙ୍ଗ (_E):

en: _File
or: ଫାଇଲ (_F)

en: _Filter
or: ଛାଣକ (_F)

en: _Find...
or: ଖୋଜନ୍ତୁ... (_F)

en: _Fullscreen
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ ପରଦା (_F)

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: _Highlight Mode
or: ବିଶେଷଦର୍ଶନ ଧାରା (_H)

en: _Ignore
or: ଅଗ୍ରାହ୍ଯ କରନ୍ତୁ (_I)

en: _Ignore All
or: ସବୁକୁ ଅଗ୍ରାହ୍ଯ କରନ୍ତୁ (_I)

en: _Ignore case
or: ଅକ୍ଷର ପ୍ରକାର ଅଗ୍ରାହ୍ଯ କରନ୍ତୁ (_I)

en: _Incremental Search...
or: କ୍ରମବର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଣୁ ସନ୍ଧାନ (_I)...

en: _Input:
or: ନିବେଶ (_I):

en: _Insert
or: ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ (_I)

en: _Invert Case
or: ଅକ୍ଷର ପ୍ରକାରକୁ ବିପରୀତ ଅବସ୍ଥାକୁ ଆଣନ୍ତୁ (_I)

en: _Line numbers:
or: ଧାଡ଼ି ସଂଖ୍ଯା (_L):

en: _Match Case
or: ଅକ୍ଷର ପ୍ରକାରକୁ ମେଳାନ୍ତୁ (_M)

en: _Match Filename
or: ଫାଇଲ ନାମ ମେଳାନ୍ତୁ (_M)

en: _Match case
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ମେଳାନ୍ତୁ (_M)

en: _More...
or: ଅଧିକ... (_M)

en: _Move to New Window
or: ନୂଆ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ଯାଆନ୍ତୁ (_M)

en: _New
or: ନୂତନ (_N)

en: _New Folder
or: ନୂତନ ଫୋଲଡର (_N)

en: _Next Document
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଦଲିଲ (_N)

en: _Next Location
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ସ୍ଥାନ (_N)

en: _Number every
or: ପ୍ରତ୍ଯେକ ଗଣନା କରନ୍ତୁ (_N)

en: _Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: _Open terminal here
or: ଏଠାରେ ଟର୍ମିନାଲ ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: _Open...
or: ଖୋଲନ୍ତୁ (_O) ...

en: _Output:
or: ଫଳାଫଳ (_O):

en: _Paste
or: ଲଗାନ୍ତୁ (_P)

en: _Preview
or: ପୂର୍ବାଲୋକନ (_P)

en: _Previous Document
or: ପୂର୍ବ ଦଲିଲ (_P)

en: _Previous Location
or: ପୂର୍ବ ସ୍ଥାନ (_P)

en: _Print...
or: ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ (_P) ...

en: _Prompt for a format
or: ସଂରୂପ ପାଇଁ ପଚାରନ୍ତୁ (_P)

en: _Quit
or: ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ (_Q)

en: _Redo
or: ପୁନର୍ବାର କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Reload
or: ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Remove
or: କାଢ଼ନ୍ତୁ (_R)

en: _Rename
or: ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ (_R)

en: _Replace
or: ବଦଳାନ୍ତୁ (_R)

en: _Replace...
or: ବଦଳାନ୍ତୁ (_R)...

en: _Restore Default Fonts
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଅକ୍ଷରରୂପ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Retry
or: ପୁନଃ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Reverse order
or: ଓଲଟା କ୍ରମ (_R)

en: _Revert
or: ପ୍ରତ୍ଯାବ୍ରୁତ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Save All
or: ସବୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Save:
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S):

en: _Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Search for:
or: ଏହା ପାଇଁ ଖୋଜନ୍ତୁ (_S)

en: _Set root to active document
or: ସକ୍ରିୟ ଦଲିଲରେ ମୂଳ ସ୍ଥାନକୁ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Shortcut Key:
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତପଥ କି (_S):

en: _Snippets:
or: ସୂଚନାଗୁଡ଼ିକ (_S):

en: _Sort
or: ସଜାଡ଼ନ୍ତୁ (_S)

en: _Spelling Suggestions...
or: ବନାନ ପ୍ରସ୍ତାବ (_S)...

en: _Statusbar
or: ଅବସ୍ଥିତି ପଟି (_S)

en: _Suggestions:
or: ପ୍ରସ୍ତାବ (_S):

en: _Tab trigger:
or: ଟ୍ୟାବ ପ୍ରବର୍ତ୍ତକ (_T):

en: _Tab width:
or: ଟ୍ୟାବ ଓସାର (_T):

en: _Title Case
or: ଶୀର୍ଷକର ଅକ୍ଷର ପ୍ରକାର (_T)

en: _Toolbar
or: ସାଧନ ପଟି (_T)

en: _Tools
or: ସାଧନ (_T)

en: _Tools:
or: ସାଧନଗୁଡ଼ିକ (_T):

en: _Undo
or: ପ୍ରତିକାର କରନ୍ତୁ (_U)

en: _Update
or: ଅଦ୍ୟତନ କରନ୍ତୁ (_U)

en: _Use custom format
or: ଇଚ୍ଚାରୂପଣ ଶୈଳୀ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ (_U)

en: _Use the system fixed width font (%s)
or: ତନ୍ତ୍ରର ସ୍ଥିର ଓସାର ଅକ୍ଷରରୂପ (%s)କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ (_U)

en: _View
or: ଦ୍ରୁଶ୍ଯ (_V)

en: _View Folder
or: ଫୋଲଡର ଦେଖନ୍ତୁ (_V)

en: _Wrap Around
or: ପରିବେଷ୍ଟନ କରନ୍ତୁ (_W)

en: _Wrap around
or: ଏହା ଚାରିପଟେ ଗୁଡ଼ାନ୍ତୁ (_W)

en: _minutes
or: ମିନିଟ୍ (_m)

en: ancestor
or: ପୂର୍ବଜ

en: ancestor-or-self
or: ପୂର୍ବଜ କିମ୍ବା ନିଜର

en: attribute
or: ଗୁଣଧର୍ମ

en: child
or: ନିର୍ଭରକ

en: columns
or: ସ୍ତମ୍ଭଗୁଡ଼ିକ

en: descendant
or: ବଂଶଜ

en: descendant-or-self
or: ବଂଶଜ କିମ୍ବା ନିଜର

en: directory
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ

en: file
or: ଫାଇଲ

en: following
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ

en: following-sibling
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ସହୋଦର

en: label
or: ସୂଚକ

[ctx: language]
en: Default
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

[ctx: language]
en: Unknown (%s)
or: ଅଜଣା (%s)

en: lines
or: ଧାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକ

en: of
or: ର

en: page
or: ପୃଷ୍ଠା

en: parent
or: ମୂଳ

en: pluma cannot find the file. Perhaps it has recently been deleted.
or: pluma ସେହି ଫାଇଲକୁ ଖୋଜିପାରିଲା ନାହିଁ. ସମ୍ଭବତଃ ଏହା ନିକଟରେ ଅପସାରିତ ହୋଇଛି.

en: pluma cannot handle %s locations in write mode. Please check that you typed the location correctly and try again.
or: pluma %s ଅବସ୍ଥାନକୁ ଲିଖନୀୟ ଧାରାରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବ ନାହିଁ। ଦୟାକରି ଆପଣ ଅବସ୍ଥାନ ସଠିକ ଭାବରେ ଟାଇପ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: pluma cannot handle %s locations.
or: pluma %s ଅବସ୍ଥାନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: pluma cannot handle this location in write mode. Please check that you typed the location correctly and try again.
or: pluma ଏହି ଅବସ୍ଥାନକୁ ଲିଖନୀୟ ଧାରାରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବ ନାହିଁ। ଦୟାକରି ଆପଣ ଅବସ୍ଥାନ ସଠିକ ଭାବରେ ଟାଇପ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: pluma cannot handle this location.
or: pluma ଏହି ଅବସ୍ଥାନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବ ନାହିଁ।

en: pluma opened this instance of the file in a non-editable way. Do you want to edit it anyway?
or: pluma ଫାଇଲର ଏହି ଉଦାହରଣକୁ ଗୋଟିଏ ଅସମ୍ପାଦନ-ଯୋଗ୍ୟ ଧାରାରେ ଖୋଲିଅଛି। ଆପଣ ଏହାକୁ ଯେକୌଣସି ଉପାୟରେ ସମ୍ପାଦନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: preceding
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ

en: preceding-sibling
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ସହୋଦର

en: rows
or: ଧାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକ

en: self
or: ନିଜସ୍ବ

en: word
or: ଶବ୍ଦ
