blueman-project - en to pl translation catalogue (760 entries)

en: %(minutes)d Minute | %(minutes)d Minutes
pl[0]: %(minutes)d minuta
pl[1]: %(minutes)d minuty
pl[2]: %(minutes)d minut
pl[3]: %(minutes)d minut

en: %(seconds)d Second | %(seconds)d Seconds
pl[0]: %(seconds)d sekunda
pl[1]: %(seconds)d sekundy
pl[2]: %(seconds)d sekund
pl[3]: %(seconds)d sekund

en: %(service)s on %(device)s
pl: %(service)s na %(device)s

en: %d %s %d %s and %d %s
pl: %d %s %d %s i %d %s

en: 17–33 percent
pl: 17–33 procent

en: 1–17 percent
pl: 1–17 procent

en: 2-Wheeled Vehicle
pl: Pojazd dwukołowy

en: 3-Wheeled Vehicle
pl: Pojazd trójkołowy

en: 33–50 percent
pl: 33–50 procent

en: 3D Display
pl: Wyświetlacz 3D

en: 3D Glasses
pl: Okulary 3D

en: 3D Synchronization (3DSP)
pl: Synchronizacja 3D (3DSP)

en: 50–67 percent
pl: 50–67 procent

en: 67–83 percent
pl: 67–83 procent

en: 83–99 percent
pl: 83–99 procent

en: <b>An error has occurred while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
pl: <b>Wystąpił błąd podczas ładowania wtyczki. Prosimy o poinformowanie programistów o treści tego komunikatu na naszej </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">witrynie internetowej.</a>

en: <b>Author:</b>
pl: <b>Autor:</b>

en: <b>Auto-connect:</b>
pl: <b>Automatyczne połączenie:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
pl: <b>Konflikt z:</b>

en: <b>Connect To:</b>
pl: <b>Połącz z:</b>

en: <b>Connected</b>
pl: <b>Połączone</b>

en: <b>DUN Support</b>
pl: <b>Obsługa DUN</b>

en: <b>Depends on:</b>
pl: <b>Zależy od:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
pl: <b>Rozłącz:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
pl: <b>Pobrano:</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
pl: <b>Odbiór pliku (mechanizm Push)</b>

en: <b>File:</b>
pl: <b>Plik:</b>

en: <b>GSM settings</b>
pl: <b>Ustawienia GSM</b>

en: <b>Log duration:</b>
pl: <b>Czas trwania zapisu:</b>

en: <b>Log started:</b>
pl: <b>Rozpoczęto zapisywanie:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
pl: <b>Ustawienia NAP</b>

en: <b>NAP Support</b>
pl: <b>Obsługa NAP</b>

en: <b>Name</b>
pl: <b>Nazwa</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
pl: <b>Brak zainstalowanych serwerów DHCP</b>

en: <b>PAN Support</b>
pl: <b>Obsługa PAN</b>

en: <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
pl: <b>Siła odbieranego sygnału: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: <b>To:</b>
pl: <b>Do:</b>

en: <b>Total:</b>
pl: <b>Całkowicie:</b>

en: <b>Transmit Power Level: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>
pl: <b>Poziom mocy nadawania: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
pl: <b>W_yłącz Bluetooth</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
pl: <b>_Włącz Bluetooth</b>

en: <b>Uploaded:</b>
pl: <b>Wysłano:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
pl: <b>Ustawienia widoczności</b>

en: <b>_Connect</b>
pl: <b>_Połącz z</b>

en: <b>_Disconnect</b>
pl: <b>_Rozłącz</b>

en: <big>Select row(s) and use <i>Control + C</i> to copy</big>
pl: <big>Wybierz wiersz(e) i użyj <i>Control + C</i>, aby skopiować</big>

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma separated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
pl: <span size="small">Następujące argumenty zostaną przekazane:
    adres, nazwa, nazwa usługi, uuid16, węzeł rfcomm
    Na przykład:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Telefon, Usługa DUN, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16 zostały zwrócone jako lista odzielona kropkami
    
    Podczas rozłączenia urządzenia skrypt wyśle sygnał HUP</span>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
pl: <span weight="bold" size="large">Wysyłanie plików przez Bluetooth</span>

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Accept files from trusted devices
pl: Akceptuj pliki z zaufanych urządzeń

en: Access Door
pl: Drzwi dostępowe

en: Access Lock
pl: Kontrola dostępu

en: Access Point
pl: Punkt dostępu

en: Access point
pl: Punkt dostępu

en: Adap_ters
pl: Adap_tery

en: Adapter Preferences
pl: Ustawienia adaptera

en: Adapter for this connection is not available
pl: Adapter dla tego połączenia jest niedostępny

en: Adapter selection
pl: Wybór adaptera

en: Adds an exit menu item to quit the applet
pl: Dodaje element menu wyjścia do wyjścia z apletu

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the connections in the tooltip.
pl: Dodaje wskazanie na ikonie stanu, gdy Bluetooth jest aktywny i pokazuje połączenia w podpowiedzi.

en: Adds disconnect menu items
pl: Dodaje elementy menu do rozłączania

en: Adds standard menu items to the status icon menu
pl: Dodaje standardowe elementy menu do menu ikony statusu

en: Advanced Audio
pl: Zaawansowane audio

en: Agricultural Vehicle
pl: Pojazd rolniczy

en: Air Curtain
pl: Kurtyna powietrzna

en: Air quality Sensor
pl: Czujnik jakości powietrza

en: Alarm
pl: Budzik

en: Alert Notification Service
pl: Usługa powiadamiania o ostrzeżeniach

en: All in One
pl: Wszystko w jednym

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device separately.
pl: Umożliwia monitorowanie liczby przesłanych danych (dostęp mobilny). Użyteczne w planach taryfowych z ograniczonym transferem danych. Ta wtyczka śledzi każde urządzenie osobno.

en: Always
pl: Zawsze

en: Always accept
pl: Zawsze akceptuj

en: Always visible
pl: Zawsze widoczny

en: Ambient Light Sensor
pl: Czujnik światła otoczenia

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
pl: Ilość czasu w sekundach, gdy tryb wykrywalności się wyłączy

en: Amplifier
pl: Wzmacniacz

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Applet's transfer service plugin is disabled
pl: Wtyczka usługi transferu apletu jest wyłączona

en: Are you sure you want to reset the counter?
pl: Czy na pewno chcesz wyzerować licznik?

en: Arm Blood Pressure
pl: Ciśnienie krwi na ramieniu

en: Audio Profile
pl: Profil audio

en: Audio Sink
pl: Odpływ audio

en: Audio Source
pl: Źródło audio

en: Audio and input profiles
pl: Profile audio i wejściowe

en: Audio/Video
pl: Audio i wideo

en: Audio/video
pl: Audio i wideo

en: Auditorium
pl: Audytorium

en: Authorization request for:
pl: Żądanie autoryzacji dla:

en: Automatically connected to %(service)s on %(device)s
pl: Automatycznie połączony z %(service)s na %(device)s

en: Automation IO
pl: Automatyzacja IO

en: Awning
pl: Markiza

en: Axial Fan
pl: Wentylator osiowy

en: Barcode Scanner
pl: Skaner kodów kreskowych

en: Basic Printing (BPP)
pl: Drukowanie podstawowe (BPP)

en: Battery Service
pl: Serwis akumulatorów

en: Battery Switch
pl: Przełącznik akumulatora

en: Bay Light
pl: Oświetlenie zatokowe

en: Behind-ear hearing aid
pl: Zauszny aparat słuchowy

en: Bell
pl: Dzwonek

en: Blade Server
pl: Serwer kasetowy

en: Blinds or Shades
pl: Żaluzje lub rolety

en: Block/Unblock this device
pl: Zablokuj/odblokuj to urządzenie

en: Blocked
pl: Zablokowane

en: Blood Pressure
pl: Ciśnienie krwi

en: Blueman Applet
pl: Aplet Blueman

en: Blueman Bluetooth Manager
pl: Menedżer Bluetooth Blueman

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
pl: Blueman jest zarządcą Bluetooth napisanym w GTK+

en: Bluetooth Active
pl: Bluetooth jest aktywny

en: Bluetooth Adapters
pl: Adaptery Bluetooth

en: Bluetooth Authentication
pl: Autoryzacja Bluetooth

en: Bluetooth Device
pl: Urządzenie Bluetooth

en: Bluetooth Devices
pl: Urządzenia Bluetooth

en: Bluetooth Disabled
pl: Bluetooth wyłączony

en: Bluetooth Enabled
pl: Bluetooth włączony

en: Bluetooth File Transfer
pl: Transfer plików za pomocą Bluetooth

en: Bluetooth Manager
pl: Menedżer Bluetooth

en: Bluetooth Network
pl: Sieć Bluetooth

en: Bluetooth Turned Off
pl: Bluetooth wyłączono

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
pl: Bluetooth musi być włączony w menedżerze adaptera, aby działał

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
pl: Demon Bluez nie jest uruchomiony, blueman-manager nie może kontynuować.
    To prawdopodobnie znaczy że nie wykryto żadnych adapterów Bluetooth lub demon Bluetooth nie jest włączony.

en: Bluray Player
pl: Odtwarzacz Blu-ray

en: Body Composition
pl: Skład ciała

en: Boiler
pl: Bojler

en: Bollard with Light
pl: Słupek z oświetleniem

en: Bond Management
pl: Zarządzanie wiązaniami

en: Bookshelf Speaker
pl: Głośnik półkowy

en: Broadcasting Device
pl: Urządzenie nadawcze

en: Broadcasting Room
pl: Pokój nadawczy

en: Bulb
pl: Żarówka

en: Bus
pl: Autobus

en: Button
pl: Przycisk

en: CD Player
pl: Odtwarzacz CD

en: Cabinet Light
pl: Oświetlenie szafki

en: Cadence Sensor
pl: Czujnik kadencji

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Access Service
pl: Usługa dostępu do kalendarza, zadań i notatek (CTN)

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Notification Service
pl: Usługa powiadomień kalendarza, zadań i notatek (CTN)

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Profile
pl: Profil kalendarza, zadań i notatek (CTN)

en: Camcorder
pl: Kamera

en: Camera
pl: Aparat fotograficzny

en: Camper / Caravan
pl: Kamper / przyczepa kempingowa

en: Cancel Operation
pl: Anuluj operację

en: Cancelling
pl: Anulowanie

en: Car
pl: Samochód

en: Car audio
pl: Samochodowy sprzęt audio

en: Carbon Dioxide Sensor
pl: Czujnik dwutlenku węgla

en: Carbon Monoxide Sensor
pl: Czujnik tlenku węgla

en: Card Reader
pl: Czytnik kart

en: Ceiling Fan
pl: Wentylator sufitowy

en: Ceiling Light
pl: Oświetlenie sufitowe

en: Ceiling Mounted Sensor
pl: Czujnik montowany na suficie

en: Cellular
pl: Komórkowe

en: Characteristic Aggregate Format
pl: Format agregatu charakterystyki

en: Characteristic Declaration
pl: Deklaracja charakterystyki

en: Characteristic Extended Properties
pl: Właściwości rozszerzone charakterystyki

en: Characteristic Presentation Format
pl: Format prezentacji charakterystyki

en: Characteristic User Description
pl: Opis użytkownika charakterystyki

en: Charge Case
pl: Obudowa ładująca

en: Click to disable.
pl: Kliknij, aby wyłączyć.

en: Click to enable.
pl: Kliknij, aby włączyć.

en: Clicking the system tray icon will toggle the manager instead of focusing on it.
pl: Kliknięcie ikony w zasobniku systemowym spowoduje przełączenie menedżera zamiast aktywowania go.

en: Client Characteristic Configuration
pl: Konfiguracja charakterystyki klienta

en: Clothes iron
pl: Żelazko

en: Clothes steamer
pl: Parownica do ubrań

en: Cochlear Implant
pl: Implant ślimakowy

en: Coffee maker
pl: Ekspres do kawy

en: Color Light Sensor
pl: Czujnik światła barwnego

en: Combo
pl: Kombo

en: Common ISDN Access (CIP)
pl: Wspólny dostęp do ISDN (CIP)

en: Computer
pl: Komputer

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Configure Bluetooth Network
pl: Konfiguruj sieć Bluetooth

en: Configure selected plugin's preferences
pl: Konfiguruj ustawienia zaznaczonych wtyczek

en: Configured directory for incoming files does not exist
pl: Katalog na odebrane dane nie istnieje

en: Configuring networking requires privileges
pl: Do konfiguracji sieci potrzeba uprawnień

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Confirm value for authentication:
pl: Potwierdź wartość do uwierzytelnienia:

en: Connected
pl: Połączono

en: Connected to %s
pl: Połączono z %s

en: Connected:
pl: Połączony:

en: Connecting
pl: Łączenie

en: Connecting…
pl: Łączenie…

en: Connection Failed:
pl: Połączenie nie powiodło się:

en: Connection to BlueZ failed
pl: Połączenie z BlueZ się nie powiodło

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
pl: Łączy automatyczne profile źródła A2DP, odpływ A2DP i HID

en: Contact Sensor
pl: Czujnik kontaktowy

en: Continuous Glucose Monitoring
pl: Ciągłe monitorowanie poziomu glukozy

en: Controller
pl: Kontroler

en: Controls Bluetooth adapter power states
pl: Kontroluje stany zasilania adapteru Bluetooth

en: Convertible
pl: Konwertowalne

en: Cordless
pl: Bezprzewodowe

en: Cordless Telephony
pl: Telefonia bezprzewodowa

en: Create pairing with the device
pl: Paruj z urządzeniem

en: Curling iron
pl: Lokówka

en: Current Time Service
pl: Usługa bieżącego czasu

en: Curtains
pl: Zasłony

en: Cycling Computer
pl: Komputer rowerowy

en: Cycling Power
pl: Moc jazdy na rowerze

en: Cycling Speed and Cadence
pl: Prędkość i rytm jazdy na rowerze

en: DHCP server type:
pl: Typ serwera DHCP:

en: DVD Player
pl: Odtwarzacz DVD

en: Data activity indication
pl: Wskaźnik przesyłania danych

en: De-humidifier
pl: Osuszacz

en: Deny
pl: Odrzuć

en: Dependency issue
pl: Problem z zależnościami

en: Desk Fan
pl: Wentylator biurkowy

en: Desk Light
pl: Oświetlenie biurka

en: Desktop
pl: Stacjonarne

en: Desktop Workstation
pl: Stacja robocza desktop

en: Detachable
pl: Odpinane

en: Device Information
pl: Informacje o urządzeniu

en: Device Manager
pl: Menedżer urządzeń

en: Device Name
pl: Nazwa urządzenia

en: Device did not respond
pl: Urządzenie nie odpowiedziało

en: Dial
pl: Panel kontrolujący

en: Dial-up Networking
pl: Sieć telefoniczna

en: Dialup Networking (DUN)
pl: Sieć Dial-up (DUN)

en: Dialup Settings
pl: Ustawienia połączeń telefonicznych

en: Digital Pen
pl: Pióro cyfrowe

en: Digital Signage
pl: Oznakowanie cyfrowe

en: Digitizer Tablet
pl: Tablet graficzny

en: Disconnect %s
pl: Rozłącz %s

en: Disconnected
pl: Rozłączony

en: Disconnection Failed:
pl: Błąd rozłączania:

en: Discoverable timeout
pl: Czas wykrywalności

en: Discoverable…
pl: Wykrywalne…

en: Discoverable… %ss
pl: Wykrywalne… %ss

en: Discovering…
pl: Wykrywanie…

en: Display
pl: Wyświetlacz

en: Docking Station
pl: Stacja dokująca

en: Doll
pl: Lalka

en: Door Lock
pl: Zamek od drzwi

en: Double Switch
pl: Podwójny przełącznik

en: Dryer
pl: Suszarka

en: Ear Thermometer
pl: Termometr douszny

en: Earbud
pl: Słuchawka douszna

en: Electronic Label
pl: Etykieta elektroniczna

en: Elevator
pl: Winda

en: Emergency Exit Door
pl: Drzwi wyjścia awaryjnego

en: Emergency Exit Light
pl: Oświetlenie wyjścia awaryjnego

en: Enable Bluetooth
pl: Włącz Bluetooth

en: Energy Harvesting Switch
pl: Przełącznik pozyskiwania energii

en: Energy Meter
pl: Licznik energii

en: Energy Sensor
pl: Czujnik energii

en: Enter PIN code for authentication:
pl: Wprowadź kod PIN do uwierzytelnienia:

en: Enter passkey for authentication:
pl: Wprowadź hasło do uwierzytelnienia:

en: Entrance Gate
pl: Brama wejściowa

en: Environmental Sensing
pl: Wyczuwanie środowiska

en: Error occurred
pl: Wystąpił błąd

en: Error occurred while sending file %s
pl: Wystąpił błąd podczas przesyłania pliku %s

en: Exhaust Fan
pl: Wentylator wyciągowy

en: Exit
pl: Wyjdź

en: Exterior Screen
pl: Parawan zewnętrzny

en: Exterior Shutter
pl: Roleta zewnętrzna

en: External Report Reference
pl: Odniesienie do raportu zewnętrznego

en: Failed
pl: Nieudane

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
pl: Nie można automatycznie uruchomić usługi obex. Upewnij się, że demon obex jest uruchomiony

en: Failed to change profile to %s
pl: Zmiana profilu na %s nie powiodła się

en: Failed to connect
pl: Nie udało się połączyć

en: Failed to obtain an IP address on %s
pl: Nie udało się otrzymać adresu IP na %s

en: Failed to reach blueman-manager
pl: Nie udało się skontaktować z blueman-managerem

en: Fan Heater
pl: Nagrzewnica

en: Fax
pl: Faks

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
pl: Plik %(0)s z %(1)s odebrany z powodzeniem

en: File Sender
pl: Wysyłanie plików

en: File received
pl: Odebrano plik

en: Files received
pl: Odebrane pliki

en: Fingertip Pulse Oximeter
pl: Pulsoksymetr na palcu

en: Fire Sensor
pl: Czujnik ognia

en: Firmware Revision String
pl: Ciąg wersji oprogramowania sprzętowego

en: Flame Detector
pl: Detektor płomieni

en: Flood Light
pl: Oświetlenie powodziowe

en: Floor Light
pl: Oświetlenie podłogowe

en: Fluorescent Lamp
pl: Lampa fluorescencyjna

en: Fluorescent Lamp Gear
pl: Sprzęt do lampy fluorescencyjnej

en: Flush Mounted Sensor
pl: Czujnik montowany podtynkowo

en: Forcefully disconnect the device
pl: Wymuś rozłącznie z urządzniem

en: Freezer
pl: Zamrażarka

en: Fully
pl: Pełne

en: GNSS Server
pl: Serwer GNSS

en: GSM Settings
pl: Ustawienia GSM

en: Game
pl: Gra

en: Gamepad
pl: Kontroler (gamepad)

en: Gaming/Toy
pl: Gra/zabawka

en: Garage Door
pl: Drzwi garażowe

en: Garden Light
pl: Oświetlenie ogrodowe

en: Generic AV Equipment
pl: Ogólny sprzęt audiowizualny

en: Generic Access
pl: Ogólny dostęp

en: Generic Access Control
pl: Ogólna kontrola dostępu

en: Generic Air Conditioning
pl: Ogólna klimatyzacja

en: Generic Aircraft
pl: Ogólny samolot

en: Generic Attribute
pl: Ogólny atrybut

en: Generic Audio
pl: Ogólne audio

en: Generic Audio Sink
pl: Ogólny odpływ audio

en: Generic Audio Source
pl: Ogólne źródło audio

en: Generic Barcode Scanner
pl: Ogólny skaner kodów kreskowych

en: Generic Blood Pressure
pl: Ogólne ciśnienie krwi

en: Generic Clock
pl: Ogólny zegar

en: Generic Computer
pl: Ogólny komputer

en: Generic Continuous Glucose Monitor
pl: Ogólny ciągły monitor glukozy

en: Generic Control Device
pl: Ogólne urządzenie sterujące

en: Generic Cycling
pl: Ogólna jazda na rowerze

en: Generic Display
pl: Ogólne wyświetlacz

en: Generic Display Equipment
pl: Ogólny sprzęt wyświetlający

en: Generic Domestic Appliance
pl: Ogólne urządzenia gospodarstwa domowego

en: Generic Eye-glasses
pl: Ogólne okulary

en: Generic Fan
pl: Ogólny wentylator

en: Generic FileTransfer
pl: Ogólny transfer plików

en: Generic Gaming
pl: Ogólne gry

en: Generic Glucose Meter
pl: Ogólny glukometr

en: Generic HVAC
pl: Ogólny HVAC

en: Generic Hearing aid
pl: Ogólny aparat słuchowy

en: Generic Heart Rate Sensor
pl: Ogólny czujnik tętna

en: Generic Heating
pl: Ogólne ogrzewanie

en: Generic Human Interface Device
pl: Ogólne urządzenie interfejsu ludzkiego

en: Generic Humidifier
pl: Ogólny nawilżacz

en: Generic Insulin Pump
pl: Ogólna pompa insulinowa

en: Generic Keyring
pl: Ogólny brelok

en: Generic Light Fixtures
pl: Ogólne oprawy oświetleniowe

en: Generic Light Source
pl: Ogólne źródło oświetlenia

en: Generic Media Player
pl: Ogólny odtwarzacz multimedialny

en: Generic Medication Delivery
pl: Ogólne podawanie leków

en: Generic Motorized Device
pl: Ogólne urządzenie zmotoryzowane

en: Generic Motorized Vehicle
pl: Ogólny pojazd silnikowy

en: Generic Network Device
pl: Ogólne urządzenie sieciowe

en: Generic Networking
pl: Ogólna sieć

en: Generic Outdoor Sports Activity
pl: Ogólna aktywność sportowa na świeżym powietrzu

en: Generic Personal Mobility Device
pl: Ogólne osobiste urządzenie mobilne

en: Generic Phone
pl: Ogólny telefon

en: Generic Power Device
pl: Ogólne urządzenie zasilające

en: Generic Pulse Oximeter
pl: Ogólny pulsoksymetr

en: Generic Remote Control
pl: Ogólny pilot

en: Generic Running Walking Sensor
pl: Ogólny czujnik chodu i biegu

en: Generic Sensor
pl: Ogólny czujnik

en: Generic Signage
pl: Ogólne oznakowanie

en: Generic Spirometer
pl: Ogólny spirometr

en: Generic Tag
pl: Ogólny tag

en: Generic Telephony
pl: Ogólna telefonia

en: Generic Thermometer
pl: Ogólny termometr

en: Generic Unknown
pl: Ogólne nieznane

en: Generic Watch
pl: Ogólny zegarek

en: Generic Wearable Audio Device
pl: Ogólne przenośne urządzenie audio

en: Generic Weight Scale
pl: Ogólna waga

en: Generic Window Covering
pl: Ogólne osłony okienne

en: Glasses
pl: Okulary

en: Glucose
pl: Glukoza

en: Group Network
pl: Sieć grupowa

en: HDP Sink
pl: Odpływ HDP

en: HDP Source
pl: Źródło HDP

en: HID Lamp
pl: Lampa HID

en: HID Lamp Gear
pl: Sprzęt do lampy HID

en: HTTP Proxy
pl: Proxy HTTP

en: Hair dryer
pl: Suszarka do włosów

en: Handheld
pl: Palmtop

en: Handheld PC/PDA (clamshell)
pl: Przenośny komputer PC/PDA (z klapką)

en: Handheld Spirometer
pl: Spirometr ręczny

en: Handsfree
pl: Zestaw głośnomówiący

en: Handsfree Audio Gateway
pl: Bramka audio zestawu głośnomówiącego

en: Hardcopy Control Channel
pl: Kanał sterowania drukowanego

en: Hardcopy Data Channel
pl: Kanał danych drukowanych

en: Hardcopy Notification
pl: Powiadomienie w formie papierowej

en: Hardware Revision String
pl: Ciąg wersji sprzętu

en: Headphones
pl: Słuchawki

en: Headset
pl: Zestaw słuchawkowy

en: Headset Audio Gateway
pl: Bramka audio zestawu słuchawkowego

en: Health Thermometer
pl: Termometr lekarski

en: Heart Rate
pl: Tętno

en: Heart Rate Belt
pl: Pas do pomiaru tętna

en: Heat Pump
pl: Pompa ciepła

en: Heater
pl: Podgrzewacz

en: Helmet
pl: Kask

en: Hi-Fi audio
pl: Audio Hi-Fi

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Hide _unnamed devices
pl: Ukryj urządzenia _bez nazw

en: High
pl: Wysoka

en: High-bay Light
pl: Oświetlenie wysokiego składowania

en: Home Video Game Console
pl: Domowa konsola do gier wideo

en: Horn
pl: Klakson

en: Human Interface Device
pl: Urządzenie interfejsu ludzkiego

en: Human Interface Device Service (HID)
pl: Usługa urządzenia interfejsu ludzkiego (HID)

en: Humidifier
pl: Nawilżacz

en: Humidity Sensor
pl: Czujnik wilgotności

en: IP Address:
pl: Adres IP:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
pl: Adres IP jest w konflikcie z interfejsem %s, który posiada taki sam adres

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
pl: Adres IP pokrywa się z podsiecią interfejsu %s, który ma następującą konfigurację  %s/%s
    Może to spowodować nieprawidłowe zachowanie sieci

en: Imaging
pl: Obrazowanie

en: Imaging (BIP)
pl: Obrazowanie (BIP)

en: Immediate Alert
pl: Natychmiastowe ostrzeżenie

en: In-Shoe Running Walking Sensor
pl: Czujnik chodu i biegu w bucie

en: In-ear hearing aid
pl: Douszny aparat słuchowy

en: In-ground Light
pl: Oświetlenie w ziemi

en: Incandescent Light Bulb
pl: Żarówka żarowa

en: Include
pl: Zawrzyj

en: Incoming Folder:
pl: Odebrane dane:

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
pl: Plik przychodzący %(0)s od %(1)s

en: Incoming file over Bluetooth
pl: Plik przychodzący przez Bluetooth

en: Indoor Positioning
pl: Pozycjonowanie w pomieszczeniach

en: Infrared Heater
pl: Promiennik podczerwieni

en: Input/output error
pl: Błąd wejścia/wyjścia

en: Insulin Pen
pl: Wstrzykiwacz insuliny

en: Insulin Pump, durable pump
pl: Pompa insulinowa, pompa trwała

en: Insulin Pump, patch pump
pl: Pompa insulinowa, pompa plastrowa

en: Intercom
pl: Awiofon

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
pl: Interfejs %(0)s przypisany do adresu %(1)s

en: Internet Protocol Support
pl: Obsługa protokołu internetowego

en: Invalid IP address
pl: Nieprawidłowy adres IP

en: IoT Gateway
pl: Brama IoT

en: IrMC Sync
pl: Synchronizacja IrMC

en: IrMC Sync Command
pl: Polecenie synchronizacji IrMC

en: It seems like blueman-manager could no get activated via D-Bus. A typical cause for this is a broken graphical setup in the D-Bus activation environment that can get resolved with a call to dbus-update-activation-environment, typically issued from xinitrc (respectively the Sway config or similar).
pl: Wygląda na to, że blueman-manager nie mógł zostać aktywowany przez D-Bus. Typową przyczyną tego jest wadliwa konfiguracja graficzna w środowisku aktywacji D-Bus, która może zostać rozwiązana za pomocą wywołania dbus-update-activation-environment, zazwyczaj wychodzącego z xinitrc (odpowiednio w konfiguracji Sway lub podobnej).

en: Jacket
pl: Kurtka

en: Joystick
pl: Drążek sterowy (joystick)

en: Keyboard
pl: Klawiatura

en: LAN Access Using PPP
pl: Dostęp do sieci LAN przez PPP

en: LED Array
pl: Matryca LED

en: LED Driver
pl: Sterownik LED

en: LED Lamp
pl: Lampa LED

en: Large Goods Vehicle
pl: Duży pojazd dostawczy

en: Large Passenger Aircraft
pl: Duży samolot pasażerski

en: Launch DHCP client
pl: Uruchom klienta DHCP

en: Launch PPP daemon
pl: Uruchom demona PPP

en: Launching DHCP client requires privileges
pl: Uruchamianie klienta DHCP wymaga uprawnień

en: Launching PPP daemon requires privileges
pl: Uruchomienie demona PPP wymaga uprawnień

en: Leak Sensor
pl: Czujnik wycieku

en: Light Aircraft
pl: Samolot lekki

en: Light Controller
pl: Kontroler oświetlenia

en: Light Driver
pl: Sterownik oświetlenia

en: Light Vehicle
pl: Pojazd lekki

en: Linear Light
pl: Oświetlenie liniowe

en: Link Loss
pl: Utrata łącza

en: Location Display
pl: Wyświetlacz lokalizacji

en: Location Pod
pl: Urządzenie lokalizacyjne

en: Location and Navigation
pl: Lokalizacja i nawigacja

en: Location and Navigation Display
pl: Wyświetlacz lokalizacji i nawigacji

en: Location and Navigation Pod
pl: Urządzenie lokalizacyjne i nawigacyjne

en: Locker
pl: Szafka

en: Loudspeaker
pl: Głośnik

en: Low
pl: Niska

en: Low voltage halogen
pl: Halogen niskonapięciowy

en: Low-bay Light
pl: Oświetlenie niskiego składowania

en: Make the default adapter temporarily visible
pl: Ustaw domyślny adapter tymczasowo widoczny

en: Manages local network services, like NAP bridges
pl: Zarządza lokalnymi usługami sieciowymi, takimi jak mosty NAP

en: Manufacturer Name String
pl: Ciąg nazwy producenta

en: Mark/Unmark this device as trusted
pl: Zaznacz/odznacz urządzenie jako zaufane

en: Maximum items
pl: Maksymalna liczba połączeń

en: Mesh Device
pl: Urządzenie sieci mesh

en: Mesh Network Proxy
pl: Proxy sieci mesh

en: Message Access Profile (MAP)
pl: Profil dostępu do wiadomości (MAP)

en: Message Access Server
pl: Serwer dostępu do wiadomości

en: Message Notification Server
pl: Serwer powiadomień o wiadomościach

en: Microlight
pl: Samolot ultralekki

en: Microphone
pl: Mikrofon

en: Microwave
pl: Kuchenka mikrofalowa

en: Mini PC
pl: Minikomputer

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Mobility Scooter
pl: Skuter inwalidzki

en: Model Number String
pl: Ciąg numeru modelu

en: Moped
pl: Motorower

en: More
pl: Więcej

en: Motion Sensor
pl: Czujnik ruchu

en: Motorbike
pl: Motocykl

en: Motorized Gate
pl: Brama z napędem

en: Mouse
pl: Myszka

en: Much
pl: Dużo

en: Multi-Color LED Array
pl: Wielokolorowa matryca LED

en: Multi-Profile Specification (MPS) Profile
pl: Profil Multi-Profile Specification (MPS)

en: Multi-Profile Specification (MPS) Service
pl: Usługa Multi-Profile Specification (MPS)

en: Multi-Sensor
pl: Multiczujnik

en: Multi-switch
pl: Multiprzełącznik

en: Multisensor
pl: Multiczujnik

en: Neck Band
pl: Opaska na szyję

en: Network
pl: Sieć

en: Network Access Point
pl: Punkt dostępu do sieci

en: Network Access Point (NAP)
pl: Punkt wejścia sieci (NAP)

en: Network _Usage
pl: _Użycie sieci

en: Next DST Change Service
pl: Usługa następnej zmiany czasu letniego

en: No audio endpoints registered
pl: Brak zarejestrowanych punktów końcowych audio

en: No conflicts
pl: Brak konfliktów

en: No dependencies
pl: Brak zależności

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
pl: Statystki nie są na razie dostępne. Spróbuj nawiązać najpierw połączenie i wtedy sprawdź statystyki.

en: Not Connected
pl: Niepołączony

en: Not available
pl: Niedostępne

en: Not currently supported with this setup
pl: Obecnie nie obsługiwany z taką konfiguracją

en: Not specified
pl: Nieokreślony

en: Number:
pl: Numer:

en: OBEX File Transfer
pl: Transfer plików OBEX

en: OBEX Object Push
pl: Mechanizm Push OBEX

en: Object Transfer
pl: Transfer obiektów

en: Occupancy Sensor
pl: Czujnik obecności

en: On-Hip Running Walking Sensor
pl: Czujnik chodu i biegu na biodrze

en: On-Shoe Running Walking Sensor
pl: Czujnik chodu i biegu na bucie

en: Open
pl: Otwórz

en: Open Location
pl: Otwórz lokalizację

en: Optical Disc Player
pl: Odtwarzacz dysków optycznych

en: Optimal
pl: Optymalnie

en: Organic light emitting diode (OLED)
pl: Organiczna dioda elektroluminescencyjna (OLED)

en: Oven
pl: Piekarnik

en: Pair
pl: Paruj

en: Paired
pl: Sparowane

en: Pairing PIN code for
pl: Parownie kodu PIN dla

en: Pairing passkey for
pl: Parowanie hasła dla

en: Pairing request
pl: Żądanie parowania

en: Pairing request for %s
pl: Żądanie sparowania dla %s

en: Pairing request for device:
pl: Żądanie parowania urządzenia:

en: Pairing request for:
pl: Żądanie parowania dla:

en: Paraglider
pl: Paralotnia

en: Pathway Light
pl: Oświetlenie ścieżkowe

en: Pedestal Fan
pl: Wentylator stojący

en: Pendant Light
pl: Oświetlenie wiszące

en: Peripheral
pl: Peryferyjne

en: Peripheral Preferred Connection Parameters
pl: Parametry preferowanego połączenia peryferyjnego

en: Peripheral Privacy Flag
pl: Flaga prywatności urządzeń peryferyjnych

en: Personal Area Network
pl: Sieć osobista (PAN)

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone Alert Status Service
pl: Usługa stanu ostrzeżeń telefonicznych

en: Phonebook Access (PBAP)
pl: Dostęp do książki telefonicznej (NAP)

en: Phonebook Access (PBAP) - PCE
pl: Dostęp do książki telefonicznej (PBAP) - PCE

en: Phonebook Access (PBAP) - PSE
pl: Dostęp do książki telefonicznej (PBAP) - PSE

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
pl: Upewnij się, że katalog "<b>%s</b>" istnieje lub skonfiguruj go za pomocą blueman-services. Do tego czasu będzie używany domyślny "%s"

en: Plug
pl: Wtyczka

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
pl: Wtyczka <b>"%(0)s"</b> zależy od <b>%(1)s</b>. Wyłączenie <b>%(1)s</b> spowoduje wyłącznie również <b>"%(0)s"</b>.
    Kontynuować?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
pl: Wtyczka <b>%(0)s</b> jest w konflikcie z <b>%(1)s</b>. Włączenie <b>%(1)s</b> spowoduje wyłączenie <b>%(0)s</b>.
    Kontynuować?

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: PnP ID
pl: Identyfikator PnP

en: PnP Information
pl: Informacje PnP

en: Pointing
pl: Urządzenie wskazujące

en: Pole-top Light
pl: Latarnia

en: Poor
pl: Słabo

en: Portable audio
pl: Przenośny sprzęt audio

en: Portable handheld console
pl: Przenośna konsola

en: Power Bank
pl: Bank mocy

en: Power Outlet
pl: Gniazdo zasilania

en: Power Sensor
pl: Czujnik mocy

en: Power Strip
pl: Listwa zasilająca

en: Power Supply
pl: Zasilacz

en: Powered Wheelchair
pl: Elektryczny wózek inwalidzki

en: Presentation Remote
pl: Pilot do prezentacji

en: Primary Service
pl: Usługa podstawowa

en: Printer
pl: Drukarka

en: Printing Status (BPP)
pl: Stan drukowania (BPP)

en: Projector
pl: Projektor

en: Proprietary
pl: Własnościowy

en: Provides DBus API for other Blueman components
pl: Zapewnia API DBus dla innych komponentów Bluemana

en: Provides OBEX file transfer capabilities
pl: Zapewnia możliwości transferu plików przez protokołu OBEX

en: Provides a StatusNotifierItem to show a statusicon
pl: Zapewnia StatusNotifierItem do pokazywania ikony stanu

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
pl: Zapewnia podstawowy klient DHCP dla połączeń PAN Bluetooth.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
pl: Zapewnia menu dla apletu i API dla innych wtyczek do manipulowania nim

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
pl: Zapewnia element menu służący do tymczasowego wyświetlania domyślnego adaptera, gdy jest domyślnie ustawiony jako ukryty

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
pl: Zapewnia element menu zawierający ostatnio używane połączenia

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
pl: Zapewnia podstawowe wsparcie dla połączenia do internetu przez profil DUN.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
pl: Zapewnia usługi kluczy/haseł i autentyfikacji serwerowi BlueZ

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
pl: Zapewnia obsługę Dial Up Networking (DUN) z ModemManagerem i NetworkManagerem

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
pl: Zapewnia obsługę Personal Area Networking (PAN) wprowadzonego w NetworkManager 0.8

en: Proximity Sensor
pl: Czujnik zbliżeniowy

en: Public Browse Group
pl: Publiczna grupa przeglądania

en: Pulse Oximeter
pl: Pulsoksymetr

en: Push Button
pl: Przycisk wciskany

en: Quad Bike
pl: Czterokołowiec

en: R_ename device…
pl: Zmień n_azwę urządzenia…

en: Radiant Panel Heater
pl: Promiennikowy grzejnik panelowy

en: Radiator
pl: Kaloryfer

en: Rain Sensor
pl: Czujnik deszczu

en: Received %(files)d file in the background | Received %(files)d files in the background
pl[0]: Odebrano %(files)d plik w tle
pl[1]: Odebrano %(files)d pliki w tle
pl[2]: Odebrano %(files)d plików w tle
pl[3]: Odebrano %(files)d plików w tle

en: Received %(files)d more file in the background | Received %(files)d more files in the background
pl[0]: Odebrano %(files)d plik więcej w tle
pl[1]: Odebrano %(files)d pliki więcej w tle
pl[2]: Odebrano %(files)d plików więcej w tle
pl[3]: Odebrano %(files)d plików więcej w tle

en: Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
pl: Siła odbieranego sygnału: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: Receiver
pl: Odbiornik

en: Receiving file
pl: Odbieranie pliku

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
pl: Odbieranie pliku %(0)s od %(1)s

en: Recommended
pl: Zalecane

en: Reconnect to…
pl: Połącz ponownie z…

en: Reconnection Address
pl: Adres ponownego połączenia

en: Recreational Vehicle / Motor Home
pl: Pojazd rekreacyjny / samochód kempingowy

en: Reference Time Update Service
pl: Usługa aktualizacji czasu odniesienia

en: Refrigerator
pl: Lodówka

en: Reject
pl: Odrzuć

en: Remote Control
pl: Pilot

en: Remote Control Target
pl: Cel pilota

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove this device from the known devices list
pl: Usuń to urządzenie z listy znanych

en: Rename device
pl: Zmień nazwę urządzenia

en: Renew IP Address
pl: Odnów adres IP

en: Report Reference
pl: Odniesienie do raportu

en: Retry
pl: Spróbuj ponownie

en: Rice cooker
pl: Ryżowar

en: Robotic vacuum cleaner
pl: Odkurzacz automatyczny

en: Rotary Switch
pl: Przełącznik obrotowy

en: Running Speed and Cadence
pl: Prędkość i rytm biegu

en: SIM Access (SAP)
pl: Dostęp do karty SIM (SAP)

en: S_ort By
pl: S_ortuj według

en: Scan Parameters
pl: Parametry skanowania

en: Scanner
pl: Skaner

en: Scooter
pl: Skuter

en: Screen
pl: Parawan

en: Script to execute on connection
pl: Skrypt do wykonania podczas połączenia

en: Search
pl: Szukaj

en: Search for nearby devices
pl: Szukaj urządzeń w pobliżu

en: Searching
pl: Wyszukiwanie

en: Secondary Service
pl: Usługa dodatkowa

en: Select Device
pl: Wybierz urządzenie

en: Select audio profile for PulseAudio
pl: Wybierz profil audio dla PulseAudio

en: Select folder for incoming file transfers
pl: Wybierz folder dla odebanych danych

en: Send File
pl: Wyślij plik

en: Send _Files to Device
pl: Wyślij plik do urządzenia

en: Send _note
pl: Wyślij _notatkę

en: Send a _File…
pl: Wyślij _plik…

en: Send a text note
pl: Wyślij notatkę tekstową

en: Send file(s) to the device
pl: Wyślij plik(i) do urządzenia

en: Send note
pl: Wyślij notatkę

en: Sending File
pl: Przesyłanie pliku

en: Serial Number String
pl: Ciąg numeru seryjnego

en: Serial Port
pl: Port szeregowy

en: Serial Port %s
pl: Port szeregowy %s

en: Serial port connected
pl: Port szeregowy połączony

en: Serial port connection script failed
pl: Skrypt połączenia portu szeregowego nie powiódł się

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
pl: Usługa portu szeregowe na urządzeniu <b>%s</b> będzie teraz dostępna przez <b>%s</b>

en: Server
pl: Serwer

en: Server Characteristic Configuration
pl: Konfiguracja charakterystyki serwera

en: Server-class Computer
pl: Komputer klasy serwerowej

en: Service Changed
pl: Usługa została zmieniona

en: Service Desk
pl: Centrum obsługi

en: Service Preferences
pl: Preferencje usługi

en: Service:
pl: Usługa:

en: Set Bluetooth Adapter Properties
pl: Ustaw właściwości adaptera Bluetooth

en: Set RfKill State
pl: Ustaw stan RfKill

en: Set-Top Box
pl: Dekoder

en: Set-top box
pl: Dekoder

en: Setting RfKill State requires privileges
pl: Ustawienie stanu RfKill wymaga uprawnień

en: Shelves Light
pl: Oświetlenie półkowe

en: Show _Statusbar
pl: Wyświetl _pasek stanu

en: Show _Toolbar
pl: Wyświetl pasek _narzędziowy

en: Show device information
pl: Wyświetl informacje o urządzeniu

en: Show input
pl: Wyświetlanie wprowadzanych danych

en: Shows desktop notifications when devices get connected or disconnected.
pl: Wyświetla powiadomienia na pulpicie, gdy urządzenia są podłączane lub odłączane.

en: Shows network traffic usage
pl: Pokazuje liczbę przesłanych danych

en: Single Switch
pl: Pojedynczy przełącznik

en: Skip
pl: Pomiń

en: Slider
pl: Suwak

en: Smartphone
pl: Smartfon

en: Smoke Sensor
pl: Czujnik dymu

en: Software Revision String
pl: Ciąg wersji oprogramowania

en: Soundbar
pl: Listwa dźwiękowa

en: Speakerphone
pl: Zestaw głośnomówiący

en: Speed Sensor
pl: Czujnik prędkości

en: Speed and Cadence Sensor
pl: Czujnik prędkości i kadencji

en: Sports Watch
pl: Zegarek sportowy

en: Spotlight
pl: Reflektor

en: Standalone Speaker
pl: Samodzielny głośnik

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
pl: Standardowa obsługa połączenia profilu SPP, pozwalającego na wykonywanie niestandardowych czynności

en: Standmounted Speaker
pl: Głośnik stojakowy

en: Stick PC
pl: Komputer typu stick

en: Street Light
pl: Oświetlenie uliczne

en: Sub-optimal
pl: Niemal optymalnie

en: Success!
pl: Zakończono z powodzeniem!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
pl: Pomyślnie połączono do usługi <b>DUN</b> na <b>%(0)s.</b>
    Połączenie jest teraz dostępne przez <b>%(1)s</b>

en: Switch
pl: Przełącznik

en: Switches Bluetooth killswitch status to match Bluetooth power state. Allows turning Bluetooth back on from an icon that shows its status; provided it isn't unplugged by the system, or physically.
pl: Przełącza stan wyłącznika Bluetooth w celu dopasowania go do stanu zasilania Bluetooth. Umożliwia ponowne włączenie Bluetooth za pomocą ikony, która pokazuje jego stan; pod warunkiem, że nie jest odłączony przez system lub fizycznie.

en: System ID
pl: Identyfikator systemu

en: Television
pl: Telewizor

en: Temperature Sensor
pl: Czujnik temperatury

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
pl: Tymczasowo wyłącza wygaszacz ekranu, gdy podłączony jest kontroler Bluetooth.

en: Temporarily visible
pl: Tymczasowo widoczny

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
pl: Maksymalna liczba ostatnich połączeń wyświetlana w menu.

en: There was a problem launching script %s
    %s
pl: Nastąpił problem uruchomienia skryptu %s
    %s

en: Thermostat
pl: Termostat

en: This should be overwritten
pl: To powinno być nadpisane

en: Toaster
pl: Opiekacz

en: Toggle the manager on clicking the system tray icon
pl: Przełącz menedżer po kliknięciu ikony w zasobniku systemowym

en: Too much
pl: Zbyt dużo

en: Total data received and rate of transmission
pl: Całkowita ilość odebranych danych oraz szybkość trasmisji

en: Total data sent and rate of transmission
pl: Całkowita ilość wysłanych danych oraz szybkość transmisji

en: Touch Panel
pl: Panel dotykowy

en: Touchpad
pl: Gładzik

en: Toy
pl: Zabawka

en: Traffic statistics
pl: Statystyki transferu danych

en: Transfer
pl: Prześlij

en: Transfer failed
pl: Transfer nieudany

en: Transfer of file %(0)s failed
pl: Transfer pliku %(0)s nieudany

en: Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
pl: Poziom mocy nadawania: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: Transport Discovery
pl: Wykrywanie transportu

en: Tries to auto-connect to configurable services on start and every 60 seconds.
pl: Próbuje automatycznie łączyć się z usługami konfigurowalnymi przy uruchomieniu i co 60 sekund.

en: Triple Switch
pl: Potrójny przełącznik

en: Troffer Light
pl: Oświetleniowy panel sufitowy

en: Trolley
pl: Wózek

en: Trust
pl: Zaufaj

en: Trusted
pl: Zaufane

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
pl: Próba uzyskania adresu IP od %s
    Proszę czekać…

en: Turn off all adapters
pl: Wyłącz wszystkie adaptery Bluetooth

en: Turn on all adapters
pl: Włącz wszystkie adaptery

en: Turntable
pl: Gramofon

en: Tx Power
pl: Moc Tx

en: Uncategorized
pl: Nieskategoryzowane

en: Underwater Light
pl: Oświetlenie podwodne

en: Unknown
pl: Niezidenyfikowany

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unnamed device
pl: Nienazwane urządzenie

en: Unspecified
pl: Nieokreślony

en: Untrust
pl: Niezaufane

en: User Data
pl: Dane użytkownika

en: VCR
pl: Magnetowid

en: Vacuum cleaner
pl: Odkurzacz

en: Valid Range
pl: Prawidłowy zakres

en: Vehicle
pl: Pojazd

en: Vehicle Tire Pressure Sensor
pl: Czujnik ciśnienia w oponach pojazdu

en: Very High
pl: Bardzo wysoka

en: Video Conferencing
pl: Konferencje wideo

en: Video Distribution
pl: Dystrybucja wideo

en: Video Sink
pl: Odpływ wideo

en: Video Source
pl: Źródło wideo

en: Video camera
pl: Kamera wideo

en: Video conferencing
pl: Wideokonferencje

en: Video display and loudspeaker
pl: Wyświetlacz wideo i głośnik

en: Video monitor
pl: Monitor wideo

en: WAP Client
pl: Klient WAP

en: Wall Fan
pl: Wentylator ścienny

en: Wall Light
pl: Oświetlenie ścienne

en: Wall Mounted Sensor
pl: Czujnik montowany na ścianie

en: Washing Machine
pl: Pralka

en: Wearable
pl: Zdatne do noszenia

en: Wearable computer (watch size)
pl: Komputer do noszenia (wielkości zegarka)

en: Weight Scale
pl: Waga

en: Wind Sensor
pl: Czujnik wiatru

en: Window
pl: Okno

en: Window Awning
pl: Markiza okienna

en: Window Blinds
pl: Żaluzje okienne

en: Window Curtain
pl: Zasłona okienna

en: Window Shades
pl: Rolety okienne

en: Wrist Blood Pressure
pl: Ciśnienie krwi na nadgarstku

en: Wrist Worn Pulse Oximeter
pl: Pulsoksymetr noszony na nadgarstku

en: Wrist watch
pl: Zegarek na rękę

en: _Added
pl: _Dodania

en: _Block
pl: Za_blokuj

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Close
pl: _Zamknij

en: _Descending
pl: _Malejąco

en: _Device
pl: _Urządzenie

en: _Devices
pl: _Urządzenia

en: _Exit
pl: _Wyjdź

en: _Help
pl: _Pomoc

en: _Info
pl: _Informacje

en: _Local Services
pl: Usługi lokalne

en: _Make Discoverable
pl: _Włącz wykrywalność

en: _Name
pl: _Nazwy

en: _Pair
pl: _Paruj

en: _Plugins
pl: _Wtyczki

en: _Preferences
pl: _Ustawienia

en: _Remove…
pl: U_suń…

en: _Report a Problem
pl: _Zgłoś problem

en: _Reset
pl: Z_resetuj

en: _Search
pl: _Szukaj

en: _Stop
pl: Za_trzymaj

en: _Trust
pl: Za_ufaj

en: _Unblock
pl: _Odblokuj

en: _Untrust
pl: _Nie ufaj

en: _View
pl: _Widok

en: applet
pl: aplet

en: day | days
pl[0]: dzień
pl[1]: dni
pl[2]: dni
pl[3]: dni

en: hour | hours
pl[0]: godzina
pl[1]: godziny
pl[2]: godzin
pl[3]: godzin

en: minute | minutes
pl[0]: minuta
pl[1]: minuty
pl[2]: minut
pl[3]: minut

en: no
pl: nie

en: obexd not available
pl: obexd nie dostępny

en: yes
pl: tak
