wget2 2.1.0 - en to pl translation catalogue (471 entries)

en:   Expires: %s
pl:   Wygasa: %s

en:   Fingerprint: %s
pl:   Odcisk: %s

en:   Issuer's DN: %s
pl:   DN wystawcy: %s

en:   Issuer's OID: %s
pl:   OID wystawcy: %s

en:   Issuer's UID: %s
pl:   UID wystawcy: %s

en:   Public key: %s, %s (%u bits)
pl:   Klucz publiczny: %s, %s (bitów: %u)

en:   Serial number: %s
pl:   Numer seryjny: %s

en:   Unknown certificate type %d
pl:   Nieznany typ certyfikatu %d

en:   Valid since: %s
pl:   Ważny od: %s

en:   Version: #%d
pl:   Wersja: #%d

en: # got header %zu bytes:
    %s
pl: # odebrano nagłówek, %zu B:
    %s

en: %s (hostname='%s', errno=%d)
pl: %s (nazwa hosta='%s', errno=%d)

en: %s (hostname='%s', ip=%s, errno=%d)
pl: %s (nazwa hosta='%s', ip=%s, errno=%d)

en: %s not found (%d)
pl: nie znaleziono %s (%d)

en: %s subprocess
pl: podproces %s

en: %s subprocess failed
pl: podproces %s zawiódł

en: %s subprocess got fatal signal %d
pl: podproces %s dostał krytyczny sygnał %d

en: %s: Accepted illegal header option #%zu
pl: %s: przyjęto niedozwoloną opcję nagłówka #%zu

en: %s: Certificate must be X.509
pl: %s: Certyfikat musi być w formacie X.509

en: %s: Certificate verification error
pl: %s: Błąd weryfikacji certyfikatu

en: %s: Error initializing X.509 certificate
pl: %s: Błąd inicjowania certyfikatu X.509

en: %s: Expired signature
pl: %s: podpis wygasł

en: %s: Extra headers found in option #%zu
pl: %s: w opcji #%zu znaleziono dodatkowe nagłówki

en: %s: Failed to deinit networking (%d)
pl: %s: Nie udało się odinicjować sieci (%d)

en: %s: Failed to find option '%s' (using opt_compare())
pl: %s: nie odnaleziono opcji '%s' (przy użyciu opt_compare())

en: %s: Failed to find option '%s' (using opt_compare_config())
pl: %s: nie odnaleziono opcji '%s' (przy użyciu opt_compare_config())

en: %s: Failed to init networking (%d)
pl: %s: Nie udało się zainicjować sieci (%d)

en: %s: Failed to malloc %zu bytes
pl: %s: Nie udało się przydzielić %zu bajtów

en: %s: Failed to parse bool long option #%zu (%d)
pl: %s: niezrozumiała długa opcja logiczna #%zu (%d)

en: %s: Failed to parse bool short option #%zu (=%d)
pl: %s: niezrozumiała krótka opcja logiczna #%zu (=%d)

en: %s: Failed to parse certificate: %s
pl: %s: Nie udało się przeanalizować certyfikatu: %s

en: %s: Failed to parse certificate[%u]: %s
pl: %s: nie udało się przeanalizować certyfikatu[%u]: %s

en: %s: Failed to parse header option #%zu
pl: %s: niezrozumiała opcja nagłówka #%zu

en: %s: Failed to parse string short option #%zu (=%s)
pl: %s: niezrozumiała krótka opcja tekstowa #%zu (=%s)

en: %s: Failed to parse timeout long option #%zu (%d)
pl: %s: niezrozumiała długa opcja limitu czasu #%zu (=%d)

en: %s: Failed to parse timeout short option #%zu (=%d)
pl: %s: niezrozumiała krótka opcja limitu czasu #%zu (=%d)

en: %s: Failed to read %llu bytes
pl: %s: Nie udało się odczytać %llu bajtów

en: %s: Failed to read, error %d
pl: %s: Odczyt nie powiódł się, błąd %d

en: %s: Hash finalization failed: %s
pl: %s: Zakończenie hasza nie powiodło się: %s

en: %s: Hash init failed for type '%s': %s
pl: %s: Nie udało się zainicjować hasza dla typu '%s': %s

en: %s: Hash update failed: %s
pl: %s: Uaktualnienie hasza nie powiodło się: %s

en: %s: Invalid signature
pl: %s: błędny podpis

en: %s: Key %s expired
pl: %s: klucz %s wygasł

en: %s: Key %s missing
pl: %s: brak klucza %s

en: %s: No certificate was found!
pl: %s: Nie znaleziono certyfikatu!

en: %s: Option not in order '%s' after '%s' (using opt_compare())
pl: %s: opcja nie jest w kolejności '%s' po '%s' (przy użyciu opt_compare())

en: %s: Option not in order '%s' after '%s' (using opt_compare_config())
pl: %s: opcja nie jest w kolejności '%s' po '%s' (przy użyciu opt_compare_config())

en: %s: Pubkey pinning mismatch!
pl: %s: Niezgodność przypięcia klucza publicznego!

en: %s: The certificate could not be verified (0x%X).
pl: %s: Certyfikat nie mógł być zweryfikowany (0x%X).

en: %s: The certificate doesn't have a known issuer.
pl: %s: Certyfikat nie ma znanego wystawcy.

en: %s: The certificate has been revoked.
pl: %s: Certyfikat został unieważniony.

en: %s: The certificate has expired.
pl: %s: Certyfikat wygasł.

en: %s: The certificate is not trusted.
pl: %s: Certyfikat nie jest zaufany.

en: %s: The certificate is not yet activated.
pl: %s: Certyfikat nie jest jeszcze aktywny.

en: %s: The certificate signature is invalid.
pl: %s: Podpis certyfikatu jest nieprawidłowy.

en: %s: The certificate signer was not a CA.
pl: %s: Podpisujący certyfikat nie był CA.

en: %s: The certificate was signed using an insecure algorithm.
pl: %s: Certyfikat został podpisany niebezpiecznym algorytmem.

en: %s: The certificate's owner does not match hostname '%s'.
pl: %s: Właściciel certyfikatu nie pasuje do nazwy hosta '%s'.

en: %s: Unexpected hash len %zu > %zu
pl: %s: Nieoczekiwana długość hasza %zu > %zu

en: %s: Unhandled failure
pl: %s: nie obsłużone niepowodzenie

en: %s: Unknown key %d (or value must not be an integer)
pl: %s: Nieznany klucz %d (lub wartość nie może być liczbą)

en: %s: Unknown option %d
pl: %s: Nieznana opcja %d

en: %s: internal error: length mismatch %zu != %zd
pl: %s: błąd wewnętrzny: niezgodność długości %zu != %zd

en: *** OCSP next update is in the past!
pl: *** Następna aktualizacja OCSP jest w przeszłości!

en: *** OCSP response thisUpd is too old. Aborting.
pl: *** Odpowiedź OCSP thisUpd jest za stara. Przerwano.

en: --convert-links and --convert-file-only cannot be used together, error
pl: Opcji --convert-links i --convert-file-only nie można użyć łącznie, błąd

en: ALPN offering could not be sent
pl: Nie udało się wysłać oferty ALPN

en: Aborting handshake. Could not verify OCSP chain.
pl: Przerwano przywitanie. Nie udało się zweryfikować łańcucha OCSP.

en: Adding URL: %s
pl: Dodawanie URL-a: %s

en: Address family for hostname not supported
pl: Rodzina adresów dla podanej nazwy hosta nie jest obsługiwana

en: All requests done
pl: Wszystkie żądania wykonane

en: Anonymous authentication.
pl: Uwierzytelnienie anonimowe.

en: Argument buffer too small
pl: Bufor argumentu zbyt mały

en: BASE '%.*s' not usable (missing absolute base URI)
pl: BASE '%.*s' nie jest użyteczny (brak bezwzględnego URI bazowego)

en: Bad checksum for '%s'
pl: Błędna suma kontrolna '%s'

en: Bad value for ai_flags
pl: Błędna wartość ai_flags

en: Body too large: %zu instead of %zu bytes (%s)
pl: Ciało zbyt duże: %zu zamiast %zu bajtów (%s)

en: Can't scan '%s' because no libz support enabled at compile time
pl: Nie można przeskanować '%s', ponieważ w czasie kompilacji nie była włączona obsługa libz

en: Can't timestamp and not clobber old files at the same time
pl: Nie można jednocześnie oznaczyć czasu i nie ruszać starych plików

en: Cannot check the signature on a signature!
pl: Nie można sprawdzić podpisu na podpisie!

en: Cannot create pipe
pl: Nie można utworzyć potoku

en: Cannot create progress bar thread. Disabling progress bar.
pl: Nie można utworzyć wątku paska postępu. Pasek postępu wyłączony.

en: Cannot resolve BASE URI %.*s
pl: Nie można rozwiązać URI BASE %.*s

en: Cannot resolve URI '%s'
pl: Nie można rozwiązać URI '%s

en: Cannot resolve relative URI %.*s
pl: Nie można rozwiązać względnego URI %.*s

en: Cannot resolve relative URI '%s'
pl: Nie można rozwiązać względnego URI '%s'

en: Certificate Type: %s
pl: Rodzaj certyfikatu: %s

en: Certificate check disabled. Peer's certificate will NOT be checked.
pl: Sprawdzanie certyfikatu wyłączone. Certyfikat drugiej strony NIE będzie sprawdzony.

en: Certificate error
pl: Błąd certyfikatu

en: Certificate info [%u]:
pl: Informacja o certyfikacie [%u]:

en: Checksum OK for '%s'
pl: Suma kontrolna '%s' poprawna

en: Chunk size overflow: %zX (%s)
pl: Przepełnienie rozmiaru porcji: %zX (%s)

en: Cipher: %s
pl: Szyfr: %s

en: Config file recursion detected in %s
pl: Wykryto rekurencję konfiguracji w %s

en: Connect error
pl: Błąd połączenia

en: Continuing in background, pid %d.
pl: Kontynuacja w tle, pid %d.

en: Continuing in background, pid %lu.
pl: Kontynuacja w tle, pid %lu.

en: Convert non-ASCII encoding '%s' (%s) to UTF-8
pl: Konwersja z kodowania nie-ASCII '%s' (%s) do UTF-8

en: Cookie without name or assignment ignored
pl: Zignorowano cookie bez nazwy lub przypisania

en: Could not complete TLS handshake: %s
pl: Nie udało się zakończyć przywitania TLS: %s

en: Could not compute certificate fingerprint for cert %u
pl: Nie udało się wyliczyć odcisku certyfikatu dla certyfikatu %u

en: Could not compute time difference for nextUpd. Aborting.
pl: Nie udało się wyliczyć różnicy czasu dla nextUpd. Przerwano.

en: Could not compute time difference for thisUpd. Aborting.
pl: Nie udało się wyliczyć różnicy czasu dla thisUpd. Przerwano.

en: Could not get 'thisUpd' from OCSP response. Cannot check time.
pl: Nie udało się pobrać 'thisUpd' z odpowiedzi OCSP. Nie można sprawdzić czasu.

en: Could not get cached TLS session
pl: Nie udało się pobrać zapamiętanej sesji TLS

en: Could not get current time!
pl: Nie udało się pobrać bieżącego czasu!

en: Could not get server's cert stack
pl: Nie udało się uzyskać stosu certyfikatów serwera

en: Could not get user data to verify stapled OCSP.
pl: Nie udało się pobrać danych użytkownika do weryfikacji podstemplowanego OCSP.

en: Could not initialize OpenSSL
pl: Nie udało się zainicjować OpenSSL

en: Could not load CA certificate from file '%s'
pl: Nie udało się załadować certyfikatu CA z pliku '%s'

en: Could not load CRL from '%s' (%d)
pl: Nie udało się załadować CRL z '%s' (%d)

en: Could not obtain OCSP response status
pl: Nie udało się uzyskać statusu odpowiedzi OCSP

en: Could not obtain OCSP_BASICRESPONSE
pl: Nie udało się uzyskać OCSP_BASICRESPONSE

en: Could not parse OCSP single response
pl: Niezrozumiała pojedyncza odpowiedź OCSP

en: Could not set 'status_request' extension
pl: Nie można ustawić rozszerzenia 'status_request'

en: Could not verify OCSP certificate chain
pl: Nie udało się zweryfikować łańcucha certyfikatów OCSP

en: Could not verify stapled OCSP response. Aborting.
pl: Nie udało się zweryfikować podstemplowanej odpowiedzi OCSP. Przerwano.

en: Couldn't canonicalize %s. (Does the path exist?)
pl: Nie udało się znormalizować %s (czy ta ścieżka istnieje?)

en: Couldn't correct signature file!
pl: Nie udało się poprawić pliku podpisu!

en: Couldn't determine base file to delete for failed verification
pl: Nie udało się określić pliku podstawowego do usunięcia w przypadku nieudanej weryfikacji

en: Couldn't specify gnupg homedir
pl: Nie udało się określić katalogu domowego gnupg

en: DANE verification failed for %s: %s
pl: Nie udała się weryfikacja DANE dla %s: %s

en: DANE verification print error for %s: %s
pl: Błąd wypisywania weryfikacji DANE dla %s: %s

en: Decompress failed [host: %s - resource: %s]
pl: Dekompresja nie powiodła się [host: %s - zasób: %s]

en: Directory / file name clash - not saving '%s'
pl: Konflikt nazwy katalogu / pliku - bez zapisywania '%s'

en: Disallowed Value for --no-download-attr: %s
pl: Niedozwolona wartość opcji --no-download-attr: %s

en: Downloaded: %d files, %s bytes, %d redirects, %d errors
pl: Pobrano: plików %d, bajtów %s, przekierowań %d, błędów %d

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: ERROR: print_openssl_time: BIO_read failed
pl: BŁĄD: print_openssl_time: BIO_read nie powiodło się

en: Empty progress type
pl: Pusty typ postępu

en: Ephemeral DH using prime of %d bits
pl: Efemeryczny DH z użyciem liczby pierwszej o %d bitach

en: Ephemeral ECDH using curve %s
pl: Efemeryczny ECDH z użyciem krzywej %s

en: Error during verification
pl: Błąd podczas weryfikacji

en: Error in parsing XML
pl: Błąd analizy XML

en: Error initializing spawn file actions for use-askpass: %d
pl: Błąd inicjowania akcji plikowych przy tworzeniu procesu dla use-askpass: %d

en: Error parsing URL
pl: Niezrozumiały URL

en: Error reading response from command "%s %s": %s
pl: Błąd odczytu odpowiedzi od polecenia "%s %s": %s

en: Error setting spawn file actions for use-askpass: %d
pl: Błąd ustawiania akcji plikowych przy tworzeniu procesu dla use-askpass: %d

en: Error spawning %s: %d
pl: Błęd tworzenia procesu %s: %d

en: Expected end-of-chunk not found (%s)
pl: Nie napotkano oczekiwanego zakończenia porcji (%s)

en: Failed to allocate %zu bytes
pl: Nie udało się przydzielić %zu bajtów

en: Failed to allocate %zu bytes (%s)
pl: Nie udało się przydzielić %zu bajtów (%s)

en: Failed to allocate %zu bytes for XML parse buffer
pl: Nie udało się przydzielić %zu bajtów dla bufora analizy XML

en: Failed to allocate file name for cert '%s/%s'
pl: Nie udało się przydzielić nazwy pliku dla certyfikatu '%s/%s'

en: Failed to allocate nvs[%d]
pl: Nie udało się przydzielić nvs[%d]

en: Failed to allocate resource[%zu]
pl: Nie udało się przydzielić zasobu[%zu]

en: Failed to bind
pl: Dowiązanie nie powiodło się

en: Failed to build checksum, assuming file to be OK
pl: Nie udało się zbudować sumy kontrolnej; przyjęto, że plik jest poprawny

en: Failed to close gzip stream (%d)
pl: Nie udało się zamknąć strumienia gzip (%d)

en: Failed to connect
pl: Nie udało się połączyć

en: Failed to connect: %s
pl: Nie udało się połączyć: %s

en: Failed to convert chunk size '%.31s' (%s)
pl: Nie udało się skonwertować rozmiaru porcji '%.31s' (%s)

en: Failed to convert non-ASCII encoding '%s' (%s) to UTF-8, skip parsing
pl: Nie udało się przekonwertować kodowania nie-ASCII '%s' (%s) do UTF-8, pominięto analizę

en: Failed to create '%s' (%d)
pl: Nie udało się utworzyć '%s' (%d)

en: Failed to create HTTP2 callbacks
pl: Nie udało się utworzyć wywołań wstecznych HTTP2

en: Failed to create HTTP2 client session (%d)
pl: Nie udało się utworzyć sesji klienta HTTP2 (%d)

en: Failed to create WOLFSSL_CTX
pl: Nie udało się utworzyć WOLFSSL_CTX

en: Failed to create WolfSSL session
pl: Nie udało się utworzyć sesji WolfSSL

en: Failed to create Zstandard decompression
pl: Nie udało się utworzyć dekompresora Zstandard

en: Failed to create lzip decompression
pl: Nie udało się utworzyć dekompresora lzip

en: Failed to create lzip decompression: %d %s
pl: Nie udało się utworzyć dekompresora lzip: %d %s

en: Failed to create pipe for STDERR on %s
pl: Nie udało się utworzyć potoku dla STDERR na %s

en: Failed to create pipe for STDIN on %s
pl: Nie udało się utworzyć potoku dla STDIN na %s

en: Failed to create pipe for STDOUT on %s
pl: Nie udało się utworzyć potoku dla STDOUT na %s

en: Failed to create request buffer
pl: Nie udało się utworzyć bufora żądania

en: Failed to create socket
pl: Nie udało się utworzyć gniazda

en: Failed to dup2(%d,%d) (%d)
pl: Nie udało się wykonać dup2(%d,%d) (%d)

en: Failed to export pubkey: %s
pl: Nie udało się wyeksportować klucza publicznego: %s

en: Failed to fork '%s'
pl: Nie udało się wykonać fork '%s'

en: Failed to fork (%d)
pl: Nie udało się wykonać fork (%d)

en: Failed to fstat %s
pl: Nie udało się wykonać fstat %s

en: Failed to fsync errno=%d
pl: Nie udało się wykonać fsync, errno=%d

en: Failed to fwrite %zu bytes of data (%d)
pl: Nie udało się zapisać przez fwrite %zu bajtów danych (%d)

en: Failed to get '%s' from hosts
pl: Nie udało się pobrać '%s' z hostów

en: Failed to get socket flags
pl: Nie udało się pobrać flag gniazda

en: Failed to hash (%d)
pl: Nie udało się wyznaczyć hasza (%d)

en: Failed to import pubkey: %s
pl: Nie udało się zaimportować klucza publicznego: %s

en: Failed to init Brotli decompression
pl: Nie udało się zainicjować dekompresji Brotli

en: Failed to init DNS (%d)
pl: Nie udało się zainicjować DNS-a (%d)

en: Failed to init DNS cache (%d)
pl: Nie udało się zainicjować pamięci podręcznej DNS (%d)

en: Failed to init LZMA decompression
pl: Nie udało się zainicjować dekompresji LZMA

en: Failed to init Zstandard decompression: %s
pl: Nie udało się zainicjować dekompresji Zstandard: %s

en: Failed to init bzip2 decompression
pl: Nie udało się zainicjować dekompresji bzip2

en: Failed to init deflate decompression
pl: Nie udało się zainicjować dekompresji deflate

en: Failed to init gpgme context
pl: Nie udało się zainicjować kontekstu gpgme

en: Failed to init gzip decompression
pl: Nie udało się zainicjować dekompresji gzip

en: Failed to init networking (%d)
pl: Nie udało się zainicjować sieci (%d)

en: Failed to load %s (%d)
pl: Nie udało się załadować %s (%d)

en: Failed to load CRL '%s': (%d)
pl: Nie udało się załadować CRL '%s': (%d)

en: Failed to load partial content from '%s' (errno=%d)
pl: Nie udało się załadować częściowej treści z '%s' (errno=%d)

en: Failed to lock '%s' (%d)
pl: Nie udało się zablokować '%s' (%d)

en: Failed to make directory '%s' (errno=%d)
pl: Nie udało się utworzyć katalogu '%s' (errno=%d)

en: Failed to open %s
pl: Nie udało się otworzyć %s

en: Failed to open %s
pl: Nie udało się otworzyć %s

en: Failed to open %s (%d): %s
pl: Nie udało się otworzyć %s (%d): %s

en: Failed to open '%s' (%d)
pl: Nie udało się otworzyć '%s' (%d)

en: Failed to open '%s' (%d)
pl: Nie udało się otworzyć '%s' (%d)

en: Failed to open .netrc file '%s' (%d): %s
pl: Nie udało się otworzyć pliku .netrc '%s' (%d): %s

en: Failed to open file
pl: Nie udało się otworzyć pliku

en: Failed to open input file %s
pl: Nie udało się otworzyć pliku wejściowego %s

en: Failed to open tmpfile '%s' (%d)
pl: Nie udało się otworzyć pliku tymczasowego '%s' (%d)

en: Failed to opendir %s
pl: Nie udało się wykonać opendir %s

en: Failed to parse HSTS line: '%s'
pl: Analiza linii HSTS nie powiodła się: '%s'

en: Failed to parse OCSP line: '%s'
pl: Niezrozumiały wiersz OCSP: '%s'

en: Failed to parse URI '%s'
pl: Nie udało się przeanalizować URI '%s'

en: Failed to parse XML
pl: Analiza XML nie powiodła się

en: Failed to parse date '%s'
pl: Niezrozumiała data '%s'

en: Failed to parse last line in '%s'
pl: Niezrozumiała ostatnia linia w '%s'

en: Failed to parse: '%s'
pl: Nie udało się przeanalizować: '%s'

en: Failed to prepare transcoding '%s' into '%s' (%d)
pl: Nie udało się przygotować przekodowania '%s' na '%s' (%d)

en: Failed to re-init deflate/gzip decompression
pl: Nie udało się ponownie zainicjować dekompresji deflate/gzip

en: Failed to read %zd bytes (%d) (%s)
pl: Nie udało się odczytać %zd bajtów (%d) (%s)

en: Failed to read %zu bytes (hostname='%s', ip=%s, errno=%d)
pl: Odczyt %zu bajtów nie powiódł się (nazwa hosta='%s', ip=%s, errno=%d)

en: Failed to read HPKP data
pl: Nie udało się odczytać danych HPKP

en: Failed to read HSTS data
pl: Nie udało się odczytać danych HSTS

en: Failed to read OCSP fingerprints
pl: Nie udało się odczytać odcisków OCSP

en: Failed to read OCSP hosts
pl: Nie udało się odczytać hostów OCSP

en: Failed to read TLS session data
pl: Nie udało się odczytać danych sesji TLS

en: Failed to read cookies
pl: Nie udało się odczytać danych cookie

en: Failed to read file to verify sig: %s
pl: Nie udało się odczytać pliku do zweryfikowania podpisu: %s

en: Failed to read open '%s' (%d)
pl: Nie udało się odczytać otwartego '%s' (%d)

en: Failed to redirect stderr to /dev/null.
pl: Nie udało się przekierować stderr do /dev/null.

en: Failed to redirect stdin to /dev/null.
pl: Nie udało się przekierować stdin do /dev/null.

en: Failed to redirect stdout to /dev/null.
pl: Nie udało się przekierować stdout do /dev/null.

en: Failed to rename %s to %s (%d)
pl: Nie udało się zmienić nazwy %s na %s (%d)

en: Failed to rename %s to %s (errno=%d)
pl: Nie udało się zmienić nazwy %s na %s (errno=%d)

en: Failed to rename '%s' (errno=%d)
pl: Nie udało się zmienić nazwy '%s' (errno=%d)

en: Failed to rename '%s' to '%s' (%d)
pl: Nie udało się zmienić nazwy '%s' na '%s' (%d)

en: Failed to resolve '%s' (%s)
pl: Nie udało się rozwiązać '%s' (%s)

en: Failed to resolve '%s:%d': %s
pl: Nie udało się rozwiązać '%s:%d': %s

en: Failed to save extended attribute %s
pl: Nie udało się zapisać rozszerzonego atrybutu %s

en: Failed to send %zu bytes (hostname='%s', ip=%s, errno=%d)
pl: Nie udało się wysłać %zu bajtów (nazwa hosta='%s', ip=%s, errno=%d)

en: Failed to set file date (%d)
pl: Nie udało się ustawić daty pliku (%d)

en: Failed to set http proxies %s
pl: Nie udało się ustawić proxy http %s

en: Failed to set https proxies %s
pl: Nie udało się ustawić proxy https %s

en: Failed to set proxy exceptions %s
pl: Nie udało się ustawić wyjątków proxy %s

en: Failed to set socket option BINDTODEVICE
pl: Nie udało się ustawić opcji gniazda BINDTODEVICE

en: Failed to set socket option NODELAY
pl: Nie udało się ustawić opcji gniazda NODELAY

en: Failed to set socket option REUSEADDR
pl: Nie udało się ustawić opcji gniazda REUSEADDR

en: Failed to set socket to non-blocking
pl: Nie udało się ustawić gniazda jako nieblokującego

en: Failed to start downloader, error %d
pl: Nie udało się uruchomić pobierania, błąd %d

en: Failed to submit HTTP2 client settings (%d)
pl: Nie udało się wysłać ustawień klienta HTTP2 (%d)

en: Failed to submit HTTP2 request
pl: Nie udało się wysłać żądania HTTP2

en: Failed to terminate HTTP2 session (%d)
pl: Nie udało się zakończyć sesji HTTP2 (%d)

en: Failed to transcode '%s' string into '%s' (%d)
pl: Nie udało się przekodować łańcucha znaków '%s' na '%s' (%d)

en: Failed to truncate %s
     from %llu to %llu bytes
pl: Nie udało się skrócić %s
     z %llu do %llu B

en: Failed to uncompress Brotli stream (%u): %s
pl: Nie udało się zdekompresować strumienia Brotli (%u): %s

en: Failed to uncompress LZMA stream (%d)
pl: Nie udało się zdekompresować strumienia LZMA (%d)

en: Failed to uncompress Zstandard stream: %s
pl: Nie udało się zdekompresować strumienia Zstandard: %s

en: Failed to uncompress bzip2 stream (%d)
pl: Nie udało się zdekompresować strumienia bzip2 (%d)

en: Failed to uncompress gzip stream (%d)
pl: Nie udało się zdekompresować strumienia gzip (%d)

en: Failed to uncompress lzip stream: %d %s
pl: Nie udało się zdekompresować strumienia lzip: %d %s

en: Failed to unlink '%s' (errno=%d)
pl: Nie udało się usunąć '%s' (errno=%d)

en: Failed to wait for downloader #%d (%d %d)
pl: Oczekiwanie na pobieranie #%d nie powiodło się (%d %d)

en: Failed to write %zu bytes of data (%d)
pl: Nie udało się zapisać %zu bajtów danych (%d)

en: Failed to write HPKP file '%s'
pl: Nie udało się zapisać pliku HPKP '%s'

en: Failed to write HSTS file '%s'
pl: Nie udało się zapisać pliku HSTS '%s'

en: Failed to write TLS session file '%s'
pl: Nie udało się zapisać pliku sesji TLS '%s'

en: Failed to write cookie file '%s'
pl: Nie udało się zapisać pliku cookie '%s'

en: Failed to write file %s (%zd, errno=%d)
pl: Nie udało się zapisać pliku %s (%zd, errno=%d)

en: Failed to write open %s (%d)
pl: Nie udało się zapisać otwartego %s (%d)

en: Failed to write open '%s' (%d)
pl: Nie udało się zapisać otwartego '%s' (%d)

en: Failed to write to OCSP fingerprints to '%s'
pl: Nie udało się zapisać odcisków OCSP do '%s'

en: Failed to write to OCSP hosts to '%s'
pl: Nie udało się zapisać hostów OCSP do '%s'

en: Failed to write/close '%s' (%d)
pl: Nie udało się zapisać/zamknąć '%s' (%d)

en: File '%s' already there; not retrieving.
pl: Plik '%s' już istnieje; bez pobierania.

en: File '%s' not modified on server. Omitting download
pl: Plik '%s' nie został zmodyfikowany na serwerze. Pominięcie pobierania

en: File length %llu - remove job
pl: Długość pliku %llu - usuwanie zadania

en: File name for signature checking not assigned to job!
pl: Nazwa pliku do sprawdzania podpisu nie przypisana do zadania!

en: Filename conversion disabled for '%s'
pl: Konwersja nazwy pliku wyłączona dla '%s'

en: GPGME Failure
pl: Niepowodzenie GPGME

en: GPGME verify failed!
pl: Weryfikacja GPGME nie powiodła się!

en: General error
pl: Błąd ogólny

en: GnuTLS requires the key and the cert to be of the same type.
pl: GnuTLS wymaga klucza i certyfikatu tego samego rodzaju.

en: GnuTLS: Failed to set priorities: %s
pl: GnuTLS: nie udało się ustawić priorytetów: %s

en: GnuTLS: Failed to set session data: %s
pl: GnuTLS: nie udało się ustawić danych sesji: %s

en: GnuTLS: Unsupported default priority 'NULL': %s
pl: GnuTLS: Nie obsługiwany priorytet domyślny 'NULL': %s

en: GnuTLS: Unsupported priority string '%s': %s
pl: GnuTLS: Nie obsługiwany łańcuch priorytetów '%s': %s

en: Got a stapled OCSP response, but could not parse it. Aborting.
pl: Odebrano podstemplowaną odpowiedź OCSP, ale nie udała się jej analiza. Przerwano.

en: HPKP: could not parse host line '%s'
pl: HPKP: niezrozumiała linia hosta '%s'

en: HPKP: could not parse pin line '%s'
pl: HPKP: niezrozumiała linia pinu '%s'

en: HSTS in effect for %s:%hu
pl: HSTS w użyciu dla %s:%hu

en: HTTP response header not found
pl: Nie znaleziono nagłówka odpowiedzi HTTP

en: Handshake error
pl: Błąd przywitania

en: Host name check disabled. Server certificate's subject name will not be checked.
pl: Sprawdzanie nazwy hosta wyłączone. Nazwa przedmiotu certyfikatu serwera nie będzie sprawdzana.

en: I/O error
pl: Błąd we/wy

en: Ignoring invalid header: %s
pl: Zignorowano błędny nagłówek: %s

en: Incomplete cookie entry: %s
pl: Niekompletny wpis cookie: %s

en: Internal error: Unexpected relative path: '%s'
pl: Błąd wewnętrzny: nieoczekiwana ścieżka względna: '%s'

en: Interrupted by a signal
pl: Przerwane przez sygnał

en: Invalid UTF-8 sequence not converted: '%s'
pl: Nieprawidłowa sekwencja UTF-8 nie została przekształcona: '%s'

en: Invalid back reference
pl: Błędne odniesienie wstecz

en: Invalid boolean value '%s'
pl: Błędna wartość logiczna '%s'

en: Invalid byte specifier: %s
pl: Błędne określenie bajtu: %s

en: Invalid character class name
pl: Błędna nazwa klasy znaków

en: Invalid collation character
pl: Błędny znak sortowany

en: Invalid content of \{\}
pl: Błędna zawartość \{\}

en: Invalid file length %llu
pl: Błędna długość pliku %llu

en: Invalid option specifier: %s
pl: Błędne określenie opcji: %s

en: Invalid preceding regular expression
pl: Błędne poprzedzające wyrażenie regularne

en: Invalid range end
pl: Błędny koniec zakresu

en: Invalid regular expression
pl: Błędne wyrażenie regularne

en: Invalid signature, signature file must have a sig extension
pl: Błędny podpis, plik podpisu musi mieć rozszerzenie sig

en: Invalid time specifier in '%s'
pl: Błędne określenie czasu w '%s'

en: Invalid type specifier: %s
pl: Błędne określenie typu: %s

en: Invalid value
pl: Nieprawidłowa wartość

en: Invalid value '%s'
pl: Błędna wartość '%s'

en: Invalid value for --download-attr: %s
pl: Błędna wartość opcji --download-attr: %s

en: Just got %zu of %zu bytes (%s)
pl: Odebrano tylko %zu z %zu bajtów (%s)

en: Key Exchange: %s
pl: Wymiana kluczy: %s

en: Lib for type %s not built
pl: Biblioteka dla typu %s nie została zbudowana

en: Link conversion disabled for '%s'
pl: Konwersja odnośnika wyłączona dla '%s'

en: Memory allocation failure
pl: Błąd przydzielania pamięci

en: Memory exhausted
pl: Pamięć wyczerpana

en: Mirror scheme not supported: '%s'
pl: Schemat serwera lustrzanego nie jest obsługiwany: '%s'

en: Missing TLS method
pl: Brak metody TLS

en: Missing URL/URI
pl: Brakujący URL/URI

en: Missing argument for option '%s'
pl: Brak argumentu dla opcji '%s'

en: Missing argument(s) for option '-%c'
pl: Brak argumentów dla opcji '-%c'

en: Missing host/domain in URI '%s'
pl: Brak hosta/domeny w URI '%s'

en: Missing required type specifier
pl: Brak wymaganago określenia typu

en: Name or service not known
pl: Nieznana nazwa lub usługa

en: No CAs were found in '%s'
pl: Nie znaleziono CA w '%s'

en: No address associated with hostname
pl: Brak adresu związanego z nazwą hosta

en: No certificates or keys were found
pl: Nie znaleziono certyfikatów lub kluczy

en: No download mirrors found
pl: Nie znaleziono serwerów lustrzanych do pobierania

en: No download mirrors found - remove job
pl: Nie znaleziono serwerów lustrzanych do pobierania - usuwanie zadania

en: No match
pl: Nic nie pasuje

en: No memory
pl: Brak pamięci

en: No previous regular expression
pl: Brak poprzedniego wyrażenia regularnego

en: No value in header (ignoring): %s
pl: Brak wartości w nagłówku (zignorowano): %s

en: Non-recoverable failure in name resolution
pl: Nienaprawialny błąd w rozwiązywaniu nazw

en: Not scanning '%s' (known ETag)
pl: Bez skanowania '%s' (znany ETag)

en: Nothing to do - goodbye
pl: Nie ma nic do zrobienia - do widzenia

en: OCSP nonce does not match
pl: Wartość jednorazowa OCSP nie zgadza się

en: OpenSSL: Could not load certificates from default paths. Falling back to '%s'.
pl: OpenSSL: nie udało się załadować certyfikatów z domyślnych ścieżek. Użycie '%s'.

en: OpenSSL: Could not obtain cert store
pl: OpenSSL: nie udało się uzyskać danych certyfikatów

en: OpenSSL: Could not open directory '%s'. No certificates were loaded.
pl: OpenSSL: nie udało się otworzyć katalogu '%s'. Nie załadowano certyfikatów.

en: OpenSSL: Could not parse cached session data.
pl: OpenSSL: niezrozumiałe dane zapamiętanej sesji.

en: OpenSSL: Could not set session data.
pl: OpenSSL: nie udało się ustawić danych sesji.

en: OpenSSL: Invalid priority string '%s'
pl: OpenSSL: błędny łańcuch priorytetów '%s'

en: OpenSSL: No certificates could be loaded from directory '%s'
pl: OpenSSL: nie udało się załadować certyfikatów z katalogu '%s'

en: OpenSSL: TLS 1.3 is not supported by your OpenSSL version. Will use TLS 1.2 instead.
pl: OpenSSL: TLS 1.3 nie jest obsługiwany przez używaną wersję OpenSSL. Zostanie użyty TLS 1.2.

en: Option '%s' doesn't allow an argument
pl: Opcja '%s' nie może mieć argumentu

en: Option 'no-%s' doesn't allow an argument
pl: Opcja 'no-%s' nie może mieć argumentu

en: Options for %s:
pl: Opcje dla %s:

en: Output will be written to %s.
pl: Wyjście zostanie zapisane do %s.

en: PSK authentication. Connected as '%s'
pl: Uwierzytelnienie PSK. Połączono jako '%s'

en: PSK authentication. PSK hint '%s'
pl: Uwierzytelnienie PSK. Podpowiedź PSK '%s'

en: Parameter string not correctly encoded
pl: Łańcuch parametru niepoprawnie zakodowany

en: Password for user "%s":
pl: Hasło użytkownika "%s":

en: Password:
pl: Hasło:

en: Piece %d/%d not OK - requeuing
pl: Fragment %d/%d niepoprawny - ponowne kolejkowanie

en: Piling up error '%s' over error '%s'
pl: Wrzucanie błędu '%s' nad błędem '%s'

en: Plugin '%s' failed to load: %s
pl: Nie udało się załadować wtyczki '%s': %s

en: Plugin '%s' failed to load: %s
pl: Nie udało się załadować wtyczki '%s': %s

en: Premature end of regular expression
pl: Przedwczesny koniec wyrażenia regularnego

en: Processing request in progress
pl: Przetwarzanie żądania jest w toku

en: Progress type '%s' ignored. It is not implemented yet
pl: Typ postępu '%s' zignorowany. Nie został jeszcze zaimplementowany

en: Protocol: %s
pl: Protokół: %s

en: Proxy connection failed with: %s
pl: Połączenie proxy nie powiodło się z: %s

en: Public key pinning mismatch
pl: Niezgodność przypięcia klucza publicznego

en: Quota of %lld bytes reached - stopping.
pl: Osiągnięto limit rozmiaru %lld B - zatrzymano.

en: Regular expression too big
pl: Wyrażenie regularne zbyt duże

en: Request canceled
pl: Żądanie anulowane

en: Request not canceled
pl: Żądanie nie anulowane

en: SNI could not be sent
pl: Nie udało się wysłać SNI

en: SRP session with username %s
pl: Sesja SRP z nazwą użytkownika %s

en: Saving ']8;;file://%s%s\%s]8;;\'
pl: Zapis '^[]8;;file://%s%s^[\%s^[]8;;^[\'

en: Saving '%s'
pl: Zapis '%s'

en: Servname not supported for ai_socktype
pl: Usługa nie obsługiwana dla danego ai_socktype

en: Should not have remaining extensions!
pl: Nie powinny pozostać żadne rozszerzenia!

en: Signature for file %s successfully verified
pl: Podpis pliku %s poprawnie zweryfikowany

en: Specifying both --start-pos and --continue is not recommended; --continue will be disabled
pl: Podawanie jednocześnie --start-pos i --continue nie jest zalecane; --continue będzie wyłączone

en: Success
pl: Sukces

en: System error
pl: Błąd systemowy

en: TLS False Start requested but libwget built with insufficient GnuTLS version
pl: Żądano TLS False Start, ale libwget zbudowano z niewystarczającą wersją GnuTLS

en: TLS read error: %s
pl: Błąd odczytu TLS: %s

en: TLS write error: %s
pl: Błąd zapisu TLS: %s

en: TLS/IA session
pl: Sesja TLS/IA

en: Take manually care for '%s'
pl: Należy ręcznie zadbać o '%s'

en: Temporary failure in name resolution
pl: Tymczasowy błąd rozwiązywania nazw

en: The file is already fully retrieved; nothing to do.
pl: Plik jest całkowicie pobrany; nie ma nic do zrobienia.

en: The sizes do not match (local %lld, remote %zu) -- retrieving
pl: Rozmiary nie zgadzają się (lokalny %lld, zdalny %zu) - pobieranie

en: Timeout
pl: Przekroczony limit czasu

en: Trailing backslash
pl: Kończący znak `\'

en: Transport authentication failure
pl: Błąd uwierzytelnienia transportu

en: URI content encoding = '%s'
pl: Kodowanie zawartości URI = '%s'

en: URI content encoding = '%s' (%s)
pl: Kodowanie zawartości URI = '%s' (%s)

en: URI scheme not supported: '%s'
pl: Nie obsługiwany schemat URI: '%s'

en: URL '%.*s' not followed (action/formaction attribute)
pl: Nie podążono za URL-em '%.*s' (atrybut action/formaction)

en: URL '%.*s' not followed (already known)
pl: Nie podążono za URL-em '%.*s' (już znany)

en: URL '%.*s' not followed (conversion failed)
pl: Nie podążono za URL-em '%.*s' (konwersja nie udała się)

en: URL '%.*s' not followed (missing base URI)
pl: Nie podążono za URL-em '%.*s' (brak bazowego URI)

en: URL '%.*s' not followed (not matching sitemap location)
pl: Nie podążono za URL-em '%.*s' (brak pasującej lokalizacji sitemap)

en: URL '%.*s' not followed (page requisites + level)
pl: Nie podążono za URL-em '%.*s' (zależności + poziom strony)

en: URL '%s' not followed (%s)
pl: Nie podążono za URL-em '%s' (%s)

en: URL '%s' not followed (disallowed by robots.txt)
pl: Nie podążono za URL-em '%s' (zabronione przez robots.txt)

en: URL '%s' not followed (https-only requested)
pl: Nie podążono za URL-em '%s' (żądano tylko https)

en: URL '%s' not followed (parent ascending not allowed)
pl: Nie podążono za URL-em '%s' (nie zezwolono na wychodzenie ponad rodzica)

en: URL '%s' not followed (unsupported scheme)
pl: Nie podążono za URL-em '%s' (schemat nie obsługiwany)

en: URL '%s' not requested (file already exists)
pl: Nie żądano URL-a '%s' (plik już istnieje)

en: Unhandled action %d
pl: Nie obsłużona akcja %d

en: Unknown address family '%s'
pl: Nieznana rodzina adresów '%s'

en: Unknown cert type '%s'
pl: Nieznany typ certyfikatu '%s'

en: Unknown config key %d (or value must not be a string)
pl: Nieznany klucz konfiguracji %d (lub wartość nie może być łańcuchem)

en: Unknown config key %d (or value must not be an integer)
pl: Nieznany klucz konfiguracji %d (lub wartość nie może być liczbą)

en: Unknown config key %d (or value must not be an object)
pl: Nieznany klucz konfiguracji %d (lub wartość nie może być obiektem)

en: Unknown configuration key %d (maybe this config value should be of another type?)
pl: Nieznany klucz konfiguracji %d (może ta wartość powinna być innego typu?)

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown hash type '%s'
pl: Nieznany rodzaj hasza '%s'

en: Unknown option %d
pl: Nieznana opcja %d

en: Unknown option '%s'
pl: Nieznana opcja '%s'

en: Unknown option '-%c'
pl: Nieznana opcja '-%c'

en: Unknown option '-n%c'
pl: Nieznana opcja '-n%c'

en: Unknown progress type '%s'
pl: Nieznany typ postępu '%s'

en: Unknown restrict-file-name type '%s'
pl: Nieznany typ restrict-file-name '%s'

en: Unknown stats format '%s'
pl: Nieznany format statystyk '%s'

en: Unknown system error
pl: Nieznany błąd systemowy

en: Unknown token after @charset: %d
pl: Nieznany token po @charset: %d

en: Unmatched ( or \(
pl: Niesparowane ( lub \(

en: Unmatched ) or \)
pl: Niesparowane ) lub \)

en: Unmatched [, [^, [:, [., or [=
pl: Niesparowane [, [^, [:, [. lub [=

en: Unmatched \{
pl: Niesparowane \{

en: Unsuccessful OCSP response
pl: Nieudana odpowiedź OCSP

en: Unsupported algorithm '%s'.
pl: Nie obsługiwany algorytm '%s'.

en: Unsupported credential type %d.
pl: Nie obsługiwany rodzaj danych uwierzytelniających %d.

en: Unsupported function
pl: Nie obsługiwana funkcja

en: Unsupported protocol type for content: %s
pl: Nie obsługiwany typ protokołu dla treści: %s

en: Unsupported quality of protection '%s'.
pl: Nie obsługiwana jakość zabezpieczenia '%s'.

en: Unsupported regex type '%s'
pl: Nie obsługiwany rodzaj wyrażenia regularnego '%s'

en: Unsupported socket option BINDTODEVICE
pl: Nie obsługiwana opcja gniazda BINDTODEVICE

en: Value out of range (0-65535): %s
pl: Wartość spoza zakresu (0-65535): %s

en: WARNING
pl: UWAGA

en: WARNING: OCSP is not available in this version of GnuTLS.
pl: UWAGA: OCSP nie jest dostępne w tej wersji GnuTLS.

en: WARNING: Size of %s changed from %lld to %lld while reading. This may lead to unwanted results !
pl: UWAGA: Rozmiar %s w trakcie odczytu zmienił się z %lld na %lld. To może prowadzić do niechcianych wyników!

en: WARNING: The certificate's (stapled) OCSP status is invalid
pl: UWAGA: stan OCSP certyfikatu jest nieprawidłowy

en: WARNING: timestamping and chunk-size only work together without If-Modified-Since
pl: UWAGA: znaczniki czasu i rozmiar fragmentu działają łącznie tylko bez If-Modified-Since

en: WARNING: timestamping does nothing in combination with -O
pl: UWAGA: znaczniki czasu nie mają znaczenia w połączeniu z -O

en: WARNING: timestamping does nothing in combination with spider
pl: UWAGA: znaczniki czasu nie mają znaczenia w połączeniu z opcją spider

en: Wget2 built without thread support. Disabling progress report
pl: Wget2 zbudowany bez obsługi wątków. Wyłączono informacje o postępie

en: WolfSSL: Failed to set ciphers '%s'
pl: WolfSSL: nie udało się ustawić szyfrów '%s'

en: _open_osfhandle failed
pl: _open_osfhandle nie powiodło się

en: ai_family not supported
pl: ai_family zawiera nie obsługiwaną rodzinę protokołów

en: ai_socktype not supported
pl: ai_socktype zawiera nie obsługiwany typ gniazda

en: cannot create pipe
pl: nie można utworzyć potoku

en: cannot restore fd %d: dup2 failed
pl: nie można odtworzyć fd %d: dup2 nie powiodło się

en: convert %s %s %s
pl: konwersja %s %s %s

en: default, encoding not specified
pl: domyślne, nie określono kodowania

en: domain explicitly excluded
pl: domena bezpośrednio wykluczona

en: failed to connect TLS (%d): %s
pl: nie udało się połączenie TLS (%d): %s

en: failed to return to initial working directory
pl: nie udało się powrócić do początkowego katalogu roboczego

en: fake_fork() failed
pl: fake_fork() nie powiodło się

en: fake_fork_child() failed
pl: fake_fork_child() nie powiodło się

en: found %d sitemap url(s) (base=%s)
pl: znaleziono %d URL(i) sitemap (bazowy=%s)

en: found %d url(s) (base=%s)
pl: znaleziono %d URL(i) (bazowy=%s)

en: libwget has been built without TLS support
pl: libwget zbudowano bez obsługi TLS

en: memory exhausted
pl: pamięć wyczerpana

en: missing ip/host/domain
pl: brak ip/hosta/domeny

en: no host-spanning requested
pl: nie żądano wychodzenia poza host

en: no-verify-sig cannot take additional arguments
pl: no-verify-sig nie może mieć dodatkowych argumentów

en: not requesting '%s'. (Plugin Verdict)
pl: bez żądania '%s'. (werdykt wtyczki)

en: set by BOM
pl: ustawionego na podstawie BOM

en: set by document
pl: ustawione przez dokument

en: set by server response
pl: ustawionego na podstawie odpowiedzi serwera

en: set by user
pl: ustawionego przez użytkownika

en: toASCII failed (%d): %s
pl: toASCII nie powiodło się (%d): %s

en: toASCII not available: '%s'
pl: toASCII nie jest dostępne: '%s'

en: toASCII(%s) failed (%d): %s
pl: toASCII(%s) nie powiodło się (%d): %s

en: unable to record current working directory
pl: nie można zapisać bieżącego katalogu roboczego

en: ~/.wget2rc is deprecated. Please move it to %s/wget2rc
pl: ~/.wget2rc jest przestarzały. Proszę przenieść go do %s/wget2rc
