blueman-project - en to sk translation catalogue (745 entries)

en: %(minutes)d Minute | %(minutes)d Minutes
sk[0]: %(minutes)d minúta
sk[1]: %(minutes)d minúty
sk[2]: %(minutes)d Minúty
sk[3]: %(minutes)d minút

en: %(seconds)d Second | %(seconds)d Seconds
sk[0]: %(seconds)d sekunda
sk[1]: %(seconds)d sekundy
sk[2]: %(seconds)d Sekundy
sk[3]: %(seconds)d sekúnd

en: %(service)s on %(device)s
sk: %(service)s na %(device)s

en: %d %s %d %s and %d %s
sk: %d %s %d %s a %d %s

en: 2-Wheeled Vehicle
sk: 2-kolesové vozidlo

en: 3-Wheeled Vehicle
sk: 3-kolesové vozidlo

en: 3D Display
sk: 3D displej

en: 3D Glasses
sk: 3D okuliare

en: 3D Synchronization (3DSP)
sk: 3D synchronizácia (3DSP)

en: <b>An error has occurred while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
sk: <b>Počas načítavania zásuvného modulu sa vyskytla chyba. Prosím, oboznámte vývojárov s obsahom tejto správy na našej </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">webovej stránke.</a>

en: <b>Author:</b>
sk: <b>Autor:</b>

en: <b>Auto-connect:</b>
sk: <b>Automaticky pripojiť:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
sk: <b>V konflikte s:</b>

en: <b>Connect To:</b>
sk: <b>Pripojiť k:</b>

en: <b>Connected</b>
sk: <b>Pripojené</b>

en: <b>DUN Support</b>
sk: <b>Podpora DUN</b>

en: <b>Depends on:</b>
sk: <b>Závisí na:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
sk: <b>Odpojiť:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
sk: <b>Prevzaté:</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
sk: <b>Prijímanie súborov (Object Push)</b>

en: <b>File:</b>
sk: <b>Súbor:</b>

en: <b>GSM settings</b>
sk: <b>Nastavenia siete GSM</b>

en: <b>Log duration:</b>
sk: <b>Trvanie záznamu:</b>

en: <b>Log started:</b>
sk: <b>Zahájenie záznamu:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
sk: <b>Nastavenia NAP</b>

en: <b>NAP Support</b>
sk: <b>NAP podpora</b>

en: <b>Name</b>
sk: <b>Meno</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
sk: <b>Nie sú nainštalované žiadne servery DHCP</b>

en: <b>PAN Support</b>
sk: <b>Podpora PAN</b>

en: <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
sk: <b>Sila prijatého signálu: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: <b>To:</b>
sk: <b>Pre:</b>

en: <b>Total:</b>
sk: <b>Celkom:</b>

en: <b>Transmit Power Level: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>
sk: <b>Sila úrovne vysielania: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
sk: <b>Vyp_núť Bluetooth</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
sk: <b>Zap_núť Bluetooth</b>

en: <b>Uploaded:</b>
sk: <b>Odovzdané:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
sk: <b>Nastavenie viditeľnosti</b>

en: <b>_Connect</b>
sk: <b>_Pripojiť</b>

en: <b>_Disconnect</b>
sk: <b>Odpojiť</b>

en: <big>Select row(s) and use <i>Control + C</i> to copy</big>
sk: <big>Zvoľte a použite <i>Control + C</i> na kopírovanie</big>

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma separated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
sk: <span size="small">Budú zadané nasledujúce parametre:
    Adresa, Názov, názov služby, uuid16s, uzol rfcomm
    Napríklad:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Telefón, služba DUN, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s sú vrátené ako zoznam s položkami oddelenými čiarkou
    
    Po odpojení zariadenia bude skriptu zaslaný HUP signál</span>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
sk: <span weight="bold" size="large">Odosielajú sa súbory prostredníctvom Bluetooth</span>

en: Accept
sk: Prijať

en: Accept files from trusted devices
sk: Prijímať súbory z dôveryhodných zariadení

en: Access Door
sk: Prístupové dvere

en: Access Lock
sk: Zámok prístupu

en: Access Point
sk: Prístupový bod

en: Access point
sk: Prístupový bod

en: Adap_ters
sk: Adap_téry

en: Adapter
sk: Adaptér

en: Adapter Preferences
sk: Nastavenia adaptéra

en: Adapter for this connection is not available
sk: Adaptér pre toto pripojenie nie je k dispozícii

en: Adapter selection
sk: Výber adaptéra

en: Adds an exit menu item to quit the applet
sk: Pridá položku ponuky na skončenie apletu

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the connections in the tooltip.
sk: Pridáva označenie na ikone stavu, keď je Bluetooth aktívny a zobrazuje spojenie v nástrojitip.

en: Adds disconnect menu items
sk: Pridá do ponuky položky pre odpojenie

en: Adds standard menu items to the status icon menu
sk: Pridá štandardné položky ponuky do ponuky stavovej ikony

en: Advanced Audio
sk: Pokročilý zvuk

en: Agricultural Vehicle
sk: Poľnohospodárske vozidlo

en: Air Curtain
sk: Vzduchová clona

en: Air quality Sensor
sk: Senzor kvality vzduchu

en: Alert Notification Service
sk: Služba oznámenia výstrahy

en: All in One
sk: Všetko v jednom

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device separately.
sk: Umožní sledovanie (mobilný broadband) využitia sieťovej prevádzky. Užitočné pre obmedzený plán prístupu k dátam. Tento modul sleduje každé zariadenie zvlášť.

en: Always
sk: Vždy

en: Always accept
sk: Prijať vždy

en: Always visible
sk: Vždy viditeľný

en: Ambient Light Sensor
sk: Senzor okolitého svetla

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
sk: Počet minút v sekundách počas ktorých bude objaviteľný režim aktívny

en: Amplifier
sk: Zosilňovač

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Applet's transfer service plugin is disabled
sk: Modul pre prenosnú službu apletu je vypnutý

en: Are you sure you want to reset the counter?
sk: Naozaj chcete vynulovať počítadlo?

en: Arm Blood Pressure
sk: Krvný tlak paže

en: Audio Profile
sk: Zvukový profil

en: Audio Sink
sk: Cieľ zvuku

en: Audio Source
sk: Zdroj zvuku

en: Audio and input profiles
sk: Audio a vstupné profily

en: Auditorium
sk: Poslucháreň

en: Authorization request for:
sk: Požiadavka na overenie totožnosti pre:

en: Automatically connected to %(service)s on %(device)s
sk: Automaticky pripojené k %(service)sna zariadení %(device)s

en: Automation IO
sk: Automatizácia IO

en: Awning
sk: Markíza

en: Axial Fan
sk: Osový ventilátor

en: Barcode Scanner
sk: Skener čiarových kódov

en: Basic Printing (BPP)
sk: Základná tlač (BPP)

en: Battery Service
sk: Služba batérie

en: Battery Switch
sk: Spínač batérie

en: Bay Light
sk: Svetlo v zátoke

en: Behind-ear hearing aid
sk: Načúvací prístroj za ucho

en: Bell
sk: Zvonček

en: Blinds or Shades
sk: Žalúzie alebo tienidlá

en: Block/Unblock this device
sk: Zablokovať/Odblokovať toto zariadenie

en: Blocked
sk: blokované

en: Blood Pressure
sk: Tlak krvi

en: Blueman Applet
sk: Aplet bluetooth

en: Blueman Bluetooth Manager
sk: Správca Bluetooth Blueman

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
sk: Blueman je správca rozhrania Bluetooth vytvorený pomocou GTK+

en: Bluetooth Active
sk: Bluetooth je aktívny

en: Bluetooth Adapters
sk: Adaptéry Bluetooth

en: Bluetooth Authentication
sk: Overenie totožnosti Bluetooth

en: Bluetooth Device
sk: Zariadenie Bluetooth

en: Bluetooth Devices
sk: Zariadenia Bluetooth

en: Bluetooth Disabled
sk: Bluetooth je zakázaný

en: Bluetooth Enabled
sk: Bluetooth je povolený

en: Bluetooth File Transfer
sk: Prenos súborov prostredníctvom Bluetooth

en: Bluetooth Manager
sk: Správca Bluetooth

en: Bluetooth Network
sk: Sieť Bluetooth

en: Bluetooth Turned Off
sk: Bluetooth je vypnutý

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
sk: Aby mohol správca adaptérov pracovať, musí byť zapnutý Bluetooth

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
sk: Démon BlueZ nie je spustený, program blueman-manager nedokáže pokračovať.
    Toto pravdepodobne znamená, že neboli nájdené žiadne adaptéry Bluetooth, alebo démon Bluetooth nebol spustený.

en: Bluray Player
sk: Bluray prehrávač

en: Body Composition
sk: Skladba tela

en: Boiler
sk: Bojler

en: Bollard with Light
sk: Stĺpik so svetlom

en: Bond Management
sk: Správa pút

en: Bookshelf Speaker
sk: Regálový reproduktor

en: Broadcasting Device
sk: Vysielacie zariadenie

en: Broadcasting Room
sk: Vysielacia miestnosť

en: BrowseGroupDescriptorServiceClassID
sk: SlužbaVýberuTypuSkupínClassID

en: Bulb
sk: Žiarovka

en: Bus
sk: Autobus

en: Button
sk: Tlačidlo

en: CD Player
sk: CD prehrávač

en: Cabinet Light
sk: Osvetlenie kabinetu

en: Cadence Sensor
sk: Snímač rytmického tempa

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Access Service
sk: Kalendár, úloha a poznámka (CTN) Služba prístupu

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Notification Service
sk: Kalendár, úloha a poznámka (CTN) Služba upozornenia

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Profile
sk: Kalendár, úloha a poznámka (CTN) Profil

en: Camcorder
sk: Kamkordér

en: Camera
sk: Kamera

en: Camper / Caravan
sk: Obytný voz / karavan

en: Cancel Operation
sk: Zrušiť operáciu

en: Cancelling
sk: Rušenie

en: Car
sk: Auto

en: Car audio
sk: Audio v aute

en: Carbon Dioxide Sensor
sk: Senzor oxidu uhličitého

en: Carbon Monoxide Sensor
sk: Senzor oxidu uhoľnatého

en: Card Reader
sk: Čítačka kariet

en: Ceiling Fan
sk: Stropný ventilátor

en: Ceiling Light
sk: Stropné svetlo

en: Ceiling Mounted Sensor
sk: Stropný senzor

en: Cellular
sk: Mobilný telefón

en: Characteristic Aggregate Format
sk: Charakteristika formátu celku

en: Characteristic Declaration
sk: Deklarácia charakteristiky

en: Characteristic Extended Properties
sk: Rozšírené vlastnosti charakteristiky

en: Characteristic Presentation Format
sk: Charakteristika formátu prezentácie

en: Characteristic User Description
sk: Charakteristický typ užívateľa

en: Charge Case
sk: Nabíjacie puzdro

en: Click to disable.
sk: Kliknutím zakážete.

en: Click to enable.
sk: Kliknutím povolíte.

en: Clicking the system tray icon will toggle the manager instead of focusing on it.
sk: Kliknutím na ikonu v systémovej lište prepnete správcu, namiesto toho, aby ste sa naň zamerali.

en: Client Characteristic Configuration
sk: Nastavenie charakteristiky klienta

en: Clothes iron
sk: Žehlička na oblečenie

en: Clothes steamer
sk: Naparovač odevov

en: Cochlear Implant
sk: Kochleárny implantát

en: Coffee maker
sk: Kávovar

en: Color Light Sensor
sk: Senzor farebného svetla

en: Combo
sk: Kombo

en: Computer
sk: Počítač

en: Configuration
sk: Nastavenie

en: Configure Bluetooth Network
sk: Konfigurovať Bluetooth Sieť

en: Configure selected plugin's preferences
sk: Nastaví predvoľby vybraného zásuvného modulu

en: Configured directory for incoming files does not exist
sk: Nastavený priečinok pre prichádzajúce súbory neexistuje

en: Configuring networking requires privileges
sk: Nastavenie siete vyžaduje privilégiá

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Confirm value for authentication:
sk: Potvrďte hodnotu pre overenie totožnosti:

en: Connected
sk: Pripojené

en: Connected to %s
sk: Pripojené k %s

en: Connected:
sk: Pripojené:

en: Connecting
sk: Pripájanie

en: Connecting…
sk: Pripája sa…

en: Connection Failed:
sk: Pripojenie zlyhalo:

en: Connection to BlueZ failed
sk: Pripojenie k BlueZ zlyhalo

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
sk: Pripája profily automatického pripojenia zdroja A2DP, cieľa A2DP a HID

en: Contact Sensor
sk: Kontaktný senzor

en: Continuous Glucose Monitoring
sk: Nepretržité monitorovanie glukózy

en: Controller
sk: Ovládač

en: Controls Bluetooth adapter power states
sk: Kontroluje stavy napájania Bluetooth adaptérov

en: Convertible
sk: Konvertibilné

en: Cordless
sk: Bezdrôtové

en: Cordless Telephony
sk: Bezdrôtový telefón

en: Create pairing with the device
sk: Vytvorí spárovanie s týmto zariadením

en: Curling iron
sk: Žehlička na vlasy

en: Current Time Service
sk: Služba aktuálneho času

en: Curtains
sk: Záclony

en: Cycling Computer
sk: Počítač na bicykli

en: Cycling Power
sk: Cyklistický výkon

en: Cycling Speed and Cadence
sk: Cyklistická rýchlosť a kadencia

en: DHCP server type:
sk: Typ servera DHCP:

en: DVD Player
sk: DVD prehrávač

en: Data activity indication
sk: Indikácia aktivity údajov

en: De-humidifier
sk: Odvlhčovač

en: Deny
sk: Zamietnuť

en: Dependency issue
sk: Chyba závislostí

en: Desk Fan
sk: Stolný ventilátor

en: Desk Light
sk: Svetlo na stôl

en: Desktop
sk: Stolný počítač

en: Desktop Workstation
sk: Desktopová pracovná stanica

en: Detachable
sk: Odnímateľné

en: Device Information
sk: Informácie o zariadení

en: Device Manager
sk: Správca zariadení

en: Device Name
sk: Názov zariadenia

en: Device did not respond
sk: Zariadenie neodpovedá

en: Dial
sk: Vytočiť

en: Dial-up Networking
sk: Dial-up siete

en: Dialup Networking (DUN)
sk: Vytáčané spojenie (DUN)

en: Dialup Settings
sk: Nastavenia vytáčaného pripojenia

en: Digital Pen
sk: Digitálna ohrádka

en: Digital Signage
sk: Digitálne značenie

en: Digitizer Tablet
sk: Digitalizovaný tablet

en: DirectPrinting (BPP)
sk: PriamaTlač (BPP)

en: Disconnect %s
sk: Odpojiť %s

en: Disconnected
sk: Odpojené

en: Disconnection Failed:
sk: Odpojenie zlyhalo:

en: Discoverable timeout
sk: Objaviteľný časový limit

en: Discoverable…
sk: Objaviteľné…

en: Discoverable… %ss
sk: Objaviteľné… %ss

en: Discovering…
sk: Objavuje sa…

en: Display
sk: Displej

en: Docking Station
sk: Dokovacia stanica

en: Doll
sk: Bábika

en: Door Lock
sk: Zámok na dverách

en: Double Switch
sk: Dvojitý prepínač

en: Dryer
sk: Sušička

en: ETA:
sk: Odhadovaný čas do konca:

en: Ear Thermometer
sk: Ušný teplomer

en: Earbud
sk: Slúchadlo

en: Electronic Label
sk: Elektronický štítok

en: Elevator
sk: Výťah

en: Emergency Exit Door
sk: Núdzové východové dvere

en: Emergency Exit Light
sk: Svetlo núdzového východu

en: Enable Bluetooth
sk: Povoliť Bluetooth

en: Energy Harvesting Switch
sk: Prepínač zberu energie

en: Energy Meter
sk: Merač energie

en: Energy Sensor
sk: Senzor energie

en: Enter PIN code for authentication:
sk: Zadajte PIN kód pre overenie totožnosti:

en: Enter passkey for authentication:
sk: Zadajte heslo pre overenie totožnosti:

en: Entrance Gate
sk: Vstupná brána

en: Environmental Sensing
sk: Senzor kvality prostredia

en: Error occurred
sk: Vyskytla sa chyba

en: Error occurred while sending file %s
sk: Počas odosielania súboru %s sa vyskytla chyba

en: Exhaust Fan
sk: Výfukový ventilátor

en: Exit
sk: Skončiť

en: Exterior Screen
sk: Vonkajšia obrazovka

en: Exterior Shutter
sk: Vonkajšia uzávierka

en: External Report Reference
sk: Nahlásiť vonkajšiu referenciu

en: Failed
sk: Zlyhanie

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
sk: Nepodarilo sa automaticky spustiť službu obex. Uistite sa, že démon obex je spustený

en: Failed to change profile to %s
sk: Zlyhala zmena profilu na %s

en: Failed to connect
sk: Pripojenie zlyhalo

en: Failed to obtain an IP address on %s
sk: Nepodarilo sa získať IP adresu zariadenia %s

en: Failed to reach blueman-manager
sk: Nepodarilo sa spojiť s manažérom blueman

en: Fan Heater
sk: Ventilátorový ohrievač

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
sk: Súbor %(0)s zo zariadenia %(1)s bol úspešne prijatý

en: File Sender
sk: Nástroj na odoslanie súborov

en: File received
sk: Súbor prijatý

en: Files received
sk: Súbory prijaté

en: Fingertip Pulse Oximeter
sk: Pulzný oxymeter na končeky prstov

en: Fire Sensor
sk: Požiarny senzor

en: Firmware Revision String
sk: Reťazec verzie firmware

en: Flame Detector
sk: Detektor plameňa

en: Flood Light
sk: Širokoúhly svetlomet

en: Floor Light
sk: Podlahové svetlo

en: Fluorescent Lamp
sk: Fluorescenčná lampa

en: Fluorescent Lamp Gear
sk: Predradník pre žiarivku

en: Flush Mounted Sensor
sk: Zapustený senzor

en: Forcefully disconnect the device
sk: Nútene odpojí zariadenie

en: Freezer
sk: Mraznička

en: Fully
sk: Celkom

en: GNSS Server
sk: Server GNSS

en: GSM Settings
sk: Nastavenia siete GSM

en: Game
sk: Hra

en: Gaming/Toy
sk: Hranie/Hračka

en: Garage Door
sk: Garážové dvere

en: Garden Light
sk: Záhradné svetlo

en: Generic AV Equipment
sk: Všeobecné AV zariadenia

en: Generic Access
sk: Všeobecný prístup

en: Generic Access Control
sk: Všeobecná kontrola prístupu

en: Generic Air Conditioning
sk: Generická klimatizácia

en: Generic Aircraft
sk: Generické lietadlá

en: Generic Attribute
sk: Všeobecný atribút

en: Generic Audio
sk: Všeobecný zvuk

en: Generic Audio Sink
sk: Všeobecný zvukový kanál

en: Generic Audio Source
sk: Všeobecný zdroj zvuku

en: Generic Barcode Scanner
sk: Štandardný skener čiarových kódov

en: Generic Blood Pressure
sk: Štandardný krvný tlak

en: Generic Clock
sk: Štandardné hodiny

en: Generic Computer
sk: Generický počítač

en: Generic Continuous Glucose Monitor
sk: Štandardný nepretržitý merač glukózy

en: Generic Control Device
sk: Štandardné ovládacie zariadenie

en: Generic Cycling
sk: Generický: Cyklistika

en: Generic Display
sk: Štandardný displej

en: Generic Display Equipment
sk: Všeobecné zobrazovacie zariadenie

en: Generic Domestic Appliance
sk: Štandardný domáci spotrebič

en: Generic Eye-glasses
sk: Štandardné okuliare

en: Generic Fan
sk: Generický ventilátor

en: Generic FileTransfer
sk: Všeobecný prenos súborov

en: Generic Gaming
sk: Všeobecné hry

en: Generic Glucose Meter
sk: Štandardný merač glukózy

en: Generic HVAC
sk: Štandardné HVAC

en: Generic Hearing aid
sk: Všeobecný načúvací prístroj

en: Generic Heart Rate Sensor
sk: Generický snímač srdcovej frekvencie

en: Generic Heating
sk: Štandardné kúrenie

en: Generic Human Interface Device
sk: Generické ľudské rozhranie

en: Generic Humidifier
sk: Generický zvlhčovač

en: Generic Insulin Pump
sk: Štandardná inzulínová pumpa

en: Generic Keyring
sk: Štandardný keyring

en: Generic Light Fixtures
sk: Generické svietidlá

en: Generic Light Source
sk: Štandardný zdroj svetla

en: Generic Media Player
sk: Generický prehrávač médií

en: Generic Medication Delivery
sk: Štandardné dodanie liekov

en: Generic Motorized Device
sk: Štandardné zariadenie mobility

en: Generic Motorized Vehicle
sk: Generické motorové vozidlo

en: Generic Network Device
sk: Všeobecné sieťové zariadenie

en: Generic Networking
sk: Všeobecná sieť

en: Generic Outdoor Sports Activity
sk: Všeobecná outdoorová športová aktivita

en: Generic Personal Mobility Device
sk: Štandardné zariadenie osobnej mobility

en: Generic Phone
sk: Generický telefón

en: Generic Power Device
sk: Štandardné napájacie zariadenie

en: Generic Pulse Oximeter
sk: Všeobecný pulzný oximeter

en: Generic Remote Control
sk: Štandardný diaľkový ovládač

en: Generic Running Walking Sensor
sk: Generický snímač chôdze

en: Generic Sensor
sk: Štandardný snímač

en: Generic Signage
sk: Všeobecné značenie

en: Generic Spirometer
sk: Všeobecný merač vzduchovej kapacity pľúc

en: Generic Tag
sk: Štandardná visačka

en: Generic Telephony
sk: Všeobecný telefón

en: Generic Thermometer
sk: Štandardný teplomer

en: Generic Unknown
sk: Generické neznáme

en: Generic Watch
sk: Neznačkové hodinky

en: Generic Wearable Audio Device
sk: Štandardné nositeľné zvukové zariadenie

en: Generic Weight Scale
sk: Všeobecný rozsah váhy

en: Generic Window Covering
sk: Štandardné zakrytie okien

en: Glasses
sk: Okuliare

en: Glucose
sk: Glukóza

en: Group Network
sk: Skupinová Sieť

en: HDP Sink
sk: Cieľ HDP

en: HDP Source
sk: Zdroj HDP

en: HID Lamp
sk: HID lampa

en: HID Lamp Gear
sk: HID predradník lampy

en: Hair dryer
sk: Fén

en: Handheld
sk: Ručný

en: Handheld PC/PDA (clamshell)
sk: Ručné PC/PDA (véčko)

en: Handheld Spirometer
sk: Ručný merač vzduchovej kapacity pľúc

en: Handsfree Audio Gateway
sk: Zvukový vstup pre handsfree

en: Hardcopy Control Channel
sk: Riadiaci kanál hardcopy

en: Hardcopy Data Channel
sk: Dátový kanál hardcopy

en: Hardcopy Notification
sk: Oznámenie hardcopy

en: Hardware Revision String
sk: Reťazec verzie hardvéru

en: Headphones
sk: Slúchadlá

en: Headset
sk: Náhlavná súprava

en: Headset Audio Gateway
sk: Zvukový vstup pre náhlavnú súpravu

en: Health Thermometer
sk: Zdravotný teplomer

en: Heart Rate
sk: Tep srdca

en: Heart Rate Belt
sk: Pás na meranie srdcového tepu

en: Heat Pump
sk: Tepelné čerpadlo

en: Heater
sk: Ohrievač

en: Helmet
sk: Helma

en: Hidden
sk: Skrytý

en: Hide _unnamed devices
sk: Skryť zariadenia _bez názvu

en: High
sk: Vysoká

en: High-bay Light
sk: Výškové svetlo

en: Home Video Game Console
sk: Konzola domácej videohry

en: Horn
sk: Húkačka

en: Human Interface Device
sk: Zariadenie ľudského rozhrania

en: Human Interface Device Service (HID)
sk: Zariadenie a služba ľudského rozhrania (HID)

en: Humidifier
sk: Zvlhčovač

en: Humidity Sensor
sk: Senzor vlhkosti

en: IP Address:
sk: Adresa IP:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
sk: IP adresa konfliktuje s rozhraním %s ktoré má rovnakú adresu

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
sk: Adresa IP sa prekrýva s podsieťou rozhrania %s, ktoré má nasledovnú konfiguráciu  %s/%s
    Môže to spôsobiť nesprávne správanie siete

en: Imaging
sk: Snímanie

en: Imaging (BIP)
sk: Snímanie (BIP)

en: Immediate Alert
sk: Okamžitá výstraha

en: In-Shoe Running Walking Sensor
sk: Snímač chôdze v obuvi

en: In-ear hearing aid
sk: Načúvací prístroj do uší

en: In-ground Light
sk: Svetlo v zemi

en: Incandescent Light Bulb
sk: Žiarovka žiarič

en: Include
sk: Zahrnutie

en: Incoming Folder:
sk: Priečinok pre prichádzajúce súbory:

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
sk: Prichádzajúci súbor %(0)s zo zariadenia %(1)s

en: Incoming file over Bluetooth
sk: Prichádzajúci súbor prostredníctvom Bluetooth

en: Indoor Positioning
sk: Vnútorné polohovanie

en: Infrared Heater
sk: Infračervený ohrievač

en: Input/output error
sk: Chyba vstupu/výstupu

en: Insulin Pen
sk: Inzulínové pero

en: Insulin Pump, durable pump
sk: Inzulínová pumpa, trvalá pumpa

en: Insulin Pump, patch pump
sk: Inzulínová pumpa, opravná pumpa

en: Intercom
sk: Interkom

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
sk: Rozhranie %(0)s je viazané na IP adresu %(1)s

en: Internet Protocol Support
sk: Podpora IP protokolu

en: Invalid IP address
sk: Neplatná IP adresa

en: IoT Gateway
sk: Brána IoT

en: IrMC Sync
sk: IrMC Synchronizácia

en: IrMC Sync Command
sk: IrMC Synchronizačný príkaz

en: It seems like blueman-manager could no get activated via D-Bus. A typical cause for this is a broken graphical setup in the D-Bus activation environment that can get resolved with a call to dbus-update-activation-environment, typically issued from xinitrc (respectively the Sway config or similar).
sk: Zdá sa, že blueman-manager nemohol byť aktivovaný cez D-Bus. Typickou príčinou je nefunkčné grafické nastavenie v prostredí aktivácie D-Bus, ktoré sa dá vyriešiť volaním dbus-update-activation-environment, zvyčajne vydávaným z xinitrc (resp. konfigurácia Sway alebo podobná).

en: Jacket
sk: Žaket

en: Joystick
sk: Pákový ovládač

en: Keyboard
sk: Klávesnica

en: LAN Access Using PPP
sk: Prístup k LAN pomocou PPP

en: LED Array
sk: Pole LED

en: LED Driver
sk: Ovládač LED

en: LED Lamp
sk: LED lampa

en: Laptop
sk: Notebook

en: Large Goods Vehicle
sk: Veľké nákladné vozidlo

en: Large Passenger Aircraft
sk: Veľké osobné lietadlo

en: Launch DHCP client
sk: Spustiť DHCP klienta

en: Launch PPP daemon
sk: Spustiť démona PPP

en: Launching DHCP client requires privileges
sk: Spúšťanie DHCP klienta požaduje privilégiá

en: Launching PPP daemon requires privileges
sk: Spustenie démona PPP vyžaduje práva

en: Leak Sensor
sk: Senzor úniku

en: Light Aircraft
sk: Ľahké lietadlá

en: Light Controller
sk: Ovládač svetla

en: Light Driver
sk: Svetelný ovládač

en: Light Vehicle
sk: Ľahké vozidlo

en: Linear Light
sk: Lineárne svetlo

en: Link Loss
sk: Strata linky

en: Location Display
sk: Displej pre zobrazenie polohy

en: Location Pod
sk: Modul polohy

en: Location and Navigation
sk: Poloha a navigácia

en: Location and Navigation Display
sk: Displej pre zobrazenie polohy a navigácie

en: Location and Navigation Pod
sk: Modul polohy a navigácie

en: Locker
sk: Skrinka

en: Loudspeaker
sk: Reproduktor

en: Low
sk: Nízka

en: Low voltage halogen
sk: Nízkonapäťový halogén

en: Low-bay Light
sk: Nízkopoložené svetlo

en: Make the default adapter temporarily visible
sk: Spraviť predvolený adaptér dočasne viditeľným

en: Manages local network services, like NAP bridges
sk: Spravuje miestne sieťové služby, ako sú mosty NAP

en: Manufacturer Name String
sk: Reťazec mena výrobcu

en: Mark/Unmark this device as trusted
sk: Označí/zruší označenie tohto zariadenia ako dôveryhodné

en: Maximum items
sk: Maximum položiek

en: Mesh Device
sk: Sieťové zariadenie

en: Mesh Network Proxy
sk: Sieťový proxy server

en: Message Access Profile (MAP)
sk: Profil prístupu k správam (MAP)

en: Message Access Server
sk: Server prístupov k správam

en: Message Notification Server
sk: Server oznámení správ

en: Microphone
sk: Mikrofón

en: Microwave
sk: Mikrovlnka

en: Miscellaneous
sk: Rôzny

en: Mobility Scooter
sk: Mobilný skúter

en: Model Number String
sk: Reťazec čísla modelu

en: More
sk: Viac

en: Motion Sensor
sk: Pohybový senzor

en: Motorbike
sk: Motorka

en: Motorized Gate
sk: Motorizovaná brána

en: Mouse
sk: Myš

en: Much
sk: Nadmerný

en: Multi-Channel Adaptation Protocol (MCAP)
sk: Protokol viackanálovej adaptácie (MCAP)

en: Multi-Color LED Array
sk: Viacfarebné pole LED

en: Multi-Profile Specification (MPS) Profile
sk: Viacprofilová špecifikácia (MSP) Profil

en: Multi-Profile Specification (MPS) Service
sk: Viacprofilová špecifikácia (MSP) Služba

en: Multi-Sensor
sk: Multi-senzor

en: Multi-switch
sk: Multiprepínač

en: Multisensor
sk: Multisenzor

en: Neck Band
sk: Pás na krk

en: Network
sk: Sieť

en: Network Access Point
sk: Prístupový bod siete

en: Network Access Point (NAP)
sk: Sieťový prístupový bod (NAP)

en: Network _Usage
sk: Využitie _siete

en: Next DST Change Service
sk: Služba nasledujúcej zmeny letného času

en: No audio endpoints registered
sk: Neregistrované audio

en: No conflicts
sk: Žiadne konflikty

en: No dependencies
sk: Žiadne závislosti

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
sk: Zatiaľ nie je dostupná žiadna štatistika o používaní. Skúste najskôr vytvoriť pripojenie a potom skontrolovať túto stránku.

en: Not Connected
sk: Nepripojené

en: Not available
sk: Nedostupné

en: Not currently supported with this setup
sk: S týmto nastavením momentálne nie je podporované

en: Not specified
sk: Neurčený

en: Number:
sk: Číslo:

en: OBEX File Transfer
sk: Prenos súborov OBEX

en: OBEX Object Push
sk: Odoslanie objektov OBEX

en: Object Transfer
sk: Prenos objektu

en: Occupancy Sensor
sk: Snímač obsadenosti

en: On-Hip Running Walking Sensor
sk: Snímač chôdze na boku

en: On-Shoe Running Walking Sensor
sk: Snímač chôdze na obuvi

en: Open
sk: Otvoriť

en: Open Location
sk: Otvoriť umiestnenie

en: Optical Disc Player
sk: Prehrávač optických diskov

en: Optimal
sk: Optimálny

en: Organic light emitting diode (OLED)
sk: Organické svetlo emitujúca dióda (OLED)

en: Oven
sk: Rúra

en: Pair
sk: Spárovať

en: Paired
sk: Spárované

en: Pairing PIN code for
sk: PIN kód spárovania pre

en: Pairing passkey for
sk: Heslo spárovania pre

en: Pairing request
sk: Požiadavka na spárovanie

en: Pairing request for %s
sk: Požiadavka na spárovánie so zariadením %s

en: Pairing request for device:
sk: Požiadavka na spárovanie pre zariadenie:

en: Pairing request for:
sk: Požiadavka na spárovanie pre:

en: Palm-size PC/PDA
sk: PC/PDA veľkosti dlane

en: Paraglider
sk: Paraglajdista

en: Pathway Light
sk: Svetlo na chodníku

en: Pedestal Fan
sk: Stojanový ventilátor

en: Pendant Light
sk: Závesné svetlo

en: Peripheral
sk: Periférne zariadenie

en: Peripheral Preferred Connection Parameters
sk: Parametre preferovaného periférneho spojenia

en: Peripheral Privacy Flag
sk: Vlajka okrajového súkromia

en: Personal Area Network
sk: Osobná oblasť siete

en: Phone
sk: Telefón

en: Phone Alert Status Service
sk: Služba stavu výstrahy telefónu

en: Phonebook Access (PBAP)
sk: Prístup k telefónnemu zoznamu (PBAP)

en: Phonebook Access (PBAP) - PCE
sk: Prístup k telefónnemu zoznamu (PBAP) - PCE

en: Phonebook Access (PBAP) - PSE
sk: Prístup k telefónnemu zoznamu (PBAP) - PSE

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
sk: Skontrolujte, či existuje adresár „<b> %s </b>“, alebo ho nakonfigurujte pomocou blueman-services. Dovtedy sa použije predvolený adresár „%s“

en: Plug
sk: Zástrčka

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
sk: Zásuvný modul <b>„%(0)s“</b> závisí na <b>%(1)s</b>. Uvoľnenie <b>%(1)s</b> uvoľní aj <b>„%(0)s“</b>.
    Pokračovať?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
sk: Zásuvný modul <b>%(0)s</b> je v konflikte s <b>%(1)s</b>. Načítanie <b>%(1)s</b> uvoľní <b>%(0)s</b>.
    Pokračovať?

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: PnP ID
sk: ID PnP

en: PnP Information
sk: Informácie PnP

en: Pointing
sk: Ukazovacie

en: Pole-top Light
sk: Stĺpové svetlo

en: Poor
sk: Slabý

en: Portable audio
sk: Prenosné audio

en: Portable handheld console
sk: Prenosná ručná konzola

en: Power Bank
sk: Externá batéria

en: Power Outlet
sk: Elektrická zásuvka

en: Power Sensor
sk: Snímač výkonu

en: Power Strip
sk: Napájacia lišta

en: Power Supply
sk: Zdroj

en: Powered Wheelchair
sk: Elektrický invalidný vozík

en: Presentation Remote
sk: Diaľkové ovládanie prezentácie

en: Primary Service
sk: Hlavná služba

en: Printer
sk: Tlačiareň

en: Printing Status (BPP)
sk: Stav tlače (BPP)

en: Projector
sk: Projektor

en: Proprietary
sk: Uzavretý

en: Provides DBus API for other Blueman components
sk: Poskytuje API zbernice DBus pre ďalšie súčasti aplikácie Blueman

en: Provides OBEX file transfer capabilities
sk: Poskytuje schopnosti prenosu súborov OBEX

en: Provides a StatusNotifierItem to show a statusicon
sk: Poskytuje StatusNotifierItem na zobrazenie stavovej ikony

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
sk: Poskytuje základného klienta servera dhcp pre pripojenia Bluetooth PAN.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
sk: Poskytne menu apletu a API pre ďalšie moduly na narábanie s ním

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
sk: Poskytuje položku menu pre dočasné zviditeľnenie predvoleného adaptéra ak je v predvolenom stave skrytý

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
sk: Poskytuje položku ponuky, ktorá obsahuje naposledy použité pripojenia pre rýchly prístup

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
sk: Poskytuje základnú podporu pre pripojenie sa na internet cez profil DUN.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
sk: Poskytuje heslo, služby overenia totožnosti pre démona BlueZ

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
sk: Poskytuje podporu vytáčaného pripojenia k sieti (DUN) pomocou programov ModemManager a NetworkManager

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
sk: Poskytuje podporu pre osobnú sieť (PAN) uvedenú v programe NetworkManager 0.8

en: Proximity Sensor
sk: Senzor priblíženia

en: Public Browse Group
sk: Skupina verejného prehliadania

en: Pulse Oximeter
sk: Pulzný oximeter

en: Push Button
sk: Tlačidlo

en: Quad Bike
sk: Štvorkolka

en: R_ename device…
sk: Premenovať zariadenie…

en: Radiant Panel Heater
sk: Sálavý panelový ohrievač

en: Radiator
sk: Radiátor

en: Radio
sk: Rádio

en: Rain Sensor
sk: Dažďový senzor

en: Received %(files)d file in the background | Received %(files)d files in the background
sk[0]: Prijatý %(files)d súbor na pozadí
sk[1]: Prijaté %(files)d súbory na pozadí
sk[2]: Prijatých %(files)d súborov na pozadí
sk[3]: Prijatých %(files)d súborov na pozadí

en: Received %(files)d more file in the background | Received %(files)d more files in the background
sk[0]: Prijatý %(files)d ďalší súbor na pozadí
sk[1]: Prijaté %(files)d ďalšie súbory na pozadí
sk[2]: Prijatých %(files)d ďalších súborov na pozadí
sk[3]: Prijatých %(files)d ďalších súborov na pozadí

en: Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
sk: Sila prijatého signálu: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: Receiver
sk: Prijímač

en: Receiving file
sk: Prijímanie súboru

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
sk: Prijímanie súboru %(0)s zo zariadenia %(1)s

en: Recommended
sk: Odporúčaný

en: Reconnect to…
sk: Znova sa pripojte k…

en: Reconnection Address
sk: Nedávne pripojenia

en: Recreational Vehicle / Motor Home
sk: Rekreačné vozidlo / Obytné auto

en: Reference Time Update Service
sk: Služba aktualizácie referenčného času

en: ReferencePrinting (BPP)
sk: PorovnávaciaTlač (BPP)

en: Refrigerator
sk: Chladnička

en: Reject
sk: Odmietnuť

en: Remote Control
sk: Diaľkové ovládanie

en: Remote Control Target
sk: Cieľ diaľkového ovládania

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove this device from the known devices list
sk: Odstráni toto zariadenie zo zoznamu známych zariadení

en: Rename device
sk: Premenovanie zariadenia

en: Renew IP Address
sk: Obnoviť adresu IP

en: Report Reference
sk: Nahlásiť referenciu

en: Retry
sk: Skúsiť znovu

en: Rice cooker
sk: Varič ryže

en: Robotic vacuum cleaner
sk: Robotický vysávač

en: Rotary Switch
sk: Otočný spínač

en: Running Speed and Cadence
sk: Rýchlosť behu a kadencia

en: S_ort By
sk: Usp_oriadať podľa

en: Scan Parameters
sk: Parametre skenovania

en: Scanner
sk: Skener

en: Scooter
sk: Skúter

en: Screen
sk: Obrazovka

en: Script to execute on connection
sk: Skript na vykonanie po pripojení

en: Search
sk: Hľadať

en: Search for nearby devices
sk: Vyhľadá zariadenia v blízkosti

en: Searching
sk: Vyhľadávanie

en: Secondary Service
sk: Vedľajšia služba

en: Select Device
sk: Výber zariadenia

en: Select audio profile for PulseAudio
sk: Vyberie zvukový profil pre systém PulseAudio

en: Select folder for incoming file transfers
sk: Výber priečinku pre prichádzajúce prenosy súborov

en: Send File
sk: Odoslať súbor

en: Send _Files to Device
sk: _Odoslať súbory do zariadenia

en: Send _note
sk: Odoslať _poznámku

en: Send a _File…
sk: Odoslať súbor…

en: Send a text note
sk: Odošle textovú poznámku

en: Send file(s) to the device
sk: Odošle súbor(y) do zariadenia

en: Send note
sk: Odoslať poznámku

en: Sending File
sk: Odosielanie súboru

en: Serial Number String
sk: Reťazec sériového čísla

en: Serial Port
sk: Sériový port

en: Serial Port %s
sk: Sériový port %s

en: Serial port connected
sk: Pripojený sériový port

en: Serial port connection script failed
sk: Pripájací skript sériového portu zlyhal

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
sk: Sériový port služby na zariadení <b>%s</b> bude dostupný cez <b>%s</b>

en: Server Characteristic Configuration
sk: Nastavenie charakteristiky servera

en: Server-class Computer
sk: Počítač triedy serverov

en: Service Changed
sk: Služba zmenená

en: Service Desk
sk: Servisný pult

en: Service Preferences
sk: Nastavenia služby

en: Service:
sk: Služba:

en: ServiceDiscoveryServerServiceClassID
sk: SlužbaObjavovaniaServerovýchSlužiebClassID

en: Set Bluetooth Adapter Properties
sk: Nastavuje vlastnosti bluetooth adaptéra

en: Set RfKill State
sk: Nastavenie stavu RfKill

en: Set-Top Box
sk: Set top box

en: Setting RfKill State requires privileges
sk: Nastavenie stavu RfKill vyžaduje práva

en: Shelves Light
sk: Svetlo na polici

en: Show _Statusbar
sk: Zobraziť _stavový riadok

en: Show _Toolbar
sk: Zobraziť panel _nástrojov

en: Show device information
sk: Zobrazí informácie o zariadení

en: Show input
sk: Zobraziť vstup

en: Shows desktop notifications when devices get connected or disconnected.
sk: Ukázať oznámenia, keď zariadenia sú pripojené alebo odpojené.

en: Shows network traffic usage
sk: Zobrazí využitie sieťovej prevádzky

en: Single Switch
sk: Jediný spínač

en: Skip
sk: Preskočiť

en: Slider
sk: Posúvač

en: Smartphone
sk: Smartfón

en: Smartwatch
sk: Inteligentné hodinky

en: Smoke Sensor
sk: Dymový senzor

en: Software Revision String
sk: Reťazec verzie softvéru

en: Speakerphone
sk: Hlasitý odposluch

en: Speed Sensor
sk: Snímač rýchlosti

en: Speed and Cadence Sensor
sk: Snímač rýchlosti a kadencie

en: Sports Watch
sk: Športové hodinky

en: Spotlight
sk: Reflektor

en: Standalone Speaker
sk: Samostatný reproduktor

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
sk: Štandardný SPP profil majúci na starosti pripojenia, povoľuje vykonávanie vlastných príkazov

en: Standmounted Speaker
sk: Stojanový reproduktor

en: Street Light
sk: Pouličné osvetlenie

en: Sub-optimal
sk: Takmer optimálny

en: Success!
sk: Úspech!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
sk: Úspešne pripojené k službe <b>DUN</b> na <b>%(0)s.</b>
    Sieť je dostupná cez <b>%(1)s</b>

en: Switch
sk: Prepínač

en: Switches Bluetooth killswitch status to match Bluetooth power state. Allows turning Bluetooth back on from an icon that shows its status; provided it isn't unplugged by the system, or physically.
sk: Bluetooth killswitch mení stav bluetooth prepnutím jeho napájania. Povoľuje prepnutie z ikony, ktorá ukazuje stav, pod podmienkou, že nie je odpojený systémom alebo fyzicky.

en: System ID
sk: ID systému

en: Television
sk: Televízia

en: Temperature Sensor
sk: Teplotný senzor

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
sk: Dočasne preruší šetrič obrazovky, keď je pripojený bluetooth herný ovládač.

en: Temporarily visible
sk: Dočasne viditeľný

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
sk: Maximálny počet zobrazených položiek v ponuke nedávnych pripojení.

en: There was a problem launching script %s
    %s
sk: Nastala chyba pri spúšťaní skriptu %s
    %s

en: Thermostat
sk: Termostat

en: This should be overwritten
sk: Toto by malo byť prepísané

en: Toaster
sk: Hriankovač

en: Toggle the manager on clicking the system tray icon
sk: Prepnite správcu kliknutím na ikonu v systémovej lište

en: Too much
sk: Silný

en: Total data received and rate of transmission
sk: Celkovo prijaté údaje a rýchlosť prenosu

en: Total data sent and rate of transmission
sk: Celkovo odoslané údaje a rýchlosť prenosu

en: Touch Panel
sk: Dotykový panel

en: Toy
sk: Hračka

en: Traffic statistics
sk: Štatistika prenosu

en: Transfer
sk: Prenos

en: Transfer failed
sk: Prenos zlyhal

en: Transfer of file %(0)s failed
sk: Prenos súboru %(0)s zlyhal

en: Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
sk: Sila úrovne vysielania: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: Transport Discovery
sk: Objavenie prenosu

en: Tries to auto-connect to configurable services on start and every 60 seconds.
sk: Skúšať sa automaticky pripojiť k službám pri štarte a každých 60 sekúnd.

en: Triple Switch
sk: Trojitý prepínač

en: Troffer Light
sk: Vstavané stropné svietidlo

en: Trolley
sk: Vozík

en: Trust
sk: Dôveryhodné

en: Trusted
sk: Dôveryhodné

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
sk: Prebieha získavanie adresy IP zariadenia %s
    Prosím, čakajte…

en: Turn off all adapters
sk: Vypne všetky adaptéry

en: Turn on all adapters
sk: Zapne všetky adaptéry

en: Turntable
sk: Gramofón

en: Tx Power
sk: Vysielací výkon

en: Uncategorized
sk: nezaradené

en: Underwater Light
sk: Podvodné svetlo

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unnamed device
sk: Priezvisko

en: Unspecified
sk: Nešpecifikovaný

en: Untrust
sk: Nedôverovať

en: User Data
sk: Dáta užívateľa

en: Vacuum cleaner
sk: Vysávač

en: Valid Range
sk: Platný rozsah

en: Vehicle
sk: Vozidlo

en: Vehicle Tire Pressure Sensor
sk: Senzor tlaku v pneumatikách vozidla

en: Very High
sk: Veľmi vysoká

en: Video Conferencing
sk: Videokonferencia

en: Video Distribution
sk: Distribúcia videa

en: Video Sink
sk: Cieľ videa

en: Video Source
sk: Zdroj videa

en: Video camera
sk: Video kamera

en: Video conferencing
sk: Video konferencia

en: Video display and loudspeaker
sk: Video displej a reproduktor

en: WAP Client
sk: Klient WAP

en: Wall Fan
sk: Stenový ventilátor

en: Wall Light
sk: Nástenné svetlo

en: Wall Mounted Sensor
sk: Nástenný senzor

en: Washing Machine
sk: Práčka

en: Wearable
sk: Nositeľné zariadenie

en: Wearable computer (watch size)
sk: Nositeľný počítač (veľkosť hodiniek)

en: Weight Scale
sk: Váha

en: Wind Sensor
sk: Senzor vetra

en: Window
sk: Okno

en: Window Awning
sk: Okenná markíza

en: Window Blinds
sk: Rolety

en: Window Curtain
sk: Okenný záves

en: Window Shades
sk: Tienidlá na okná

en: Wrist Blood Pressure
sk: Krvný tlak na zápästí

en: Wrist Worn Pulse Oximeter
sk: Pulzný oxymeter nosený na zápästí

en: Wrist watch
sk: Náramkové hodinky

en: _Adapter
sk: _Adaptér

en: _Added
sk: _Pridania

en: _Block
sk: _Zablokovať

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: _Descending
sk: _Zostupne

en: _Device
sk: _Zariadenie

en: _Devices
sk: Zaria_denia

en: _Exit
sk: _Skončiť

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Info
sk: _Informácie

en: _Local Services
sk: _Miestne služby

en: _Make Discoverable
sk: _Spraviť objaviteľným

en: _Name
sk: _Názvu

en: _Pair
sk: _Spárovať

en: _Plugins
sk: _Zásuvné moduly

en: _Preferences
sk: _Predvoľby

en: _Remove…
sk: _Odstrániť…

en: _Report a Problem
sk: _Nahlásiť problém

en: _Reset
sk: O_bnoviť

en: _Search
sk: _Hľadať

en: _Stop
sk: _Zastaviť

en: _Trust
sk: _Dôverovať

en: _Unblock
sk: _Odblokovať

en: _Untrust
sk: _Nedôverovať

en: _View
sk: _Náhľad

en: applet
sk: aplet

en: day | days
sk[0]: deň
sk[1]: dni
sk[2]: dňa
sk[3]: dní

en: hour | hours
sk[0]: hodina
sk[1]: hodiny
sk[2]: hodiny
sk[3]: hodín

en: minute | minutes
sk[0]: minúta
sk[1]: minúty
sk[2]: minúty
sk[3]: minút

en: no
sk: nie

en: obexd not available
sk: Program obexd nie je dostupný

en: yes
sk: áno
