gvfs - en to sk translation catalogue (417 entries)

en:  (invalid encoding)
sk:  (neplatné kódovanie)

en: %s Encrypted
sk: %s šifrovaných údajov

en: %s File System Service
sk: Služba súborového systému %s

en: %s Possibly Encrypted
sk: %s možno šifrovaných

en: %s Volume
sk: %s zväzok

en: %s can be safely unplugged
    Device can be removed.
sk: %s môže byť bezpečne odpojený
    Zariadenie môže byť odstránené.

en: %s for %s on %s
sk: %s pre %s na %s

en: %s has been unmounted
sk: %s bol odpojený

en: %s on %s
sk: %s na %s

en: %s on %s%s
sk: %s na %s%s

en: %s unmounted
    Filesystem has been disconnected.
sk: %s odpojený
    Systém súborov bol odpojený.

en: %s: %d: Directory or file exists
sk: %s: %d: Adresár alebo súbor existuje

en: %s: %d: Invalid filename
sk: %s: %d: Neplatný názov súboru

en: %s: %d: No such file or directory
sk: %s: %d: Súbor alebo adresár neexistuje

en: %s: %d: Not Supported
sk: %s: %d: Nepodporované

en: / in %s
sk: / v archíve %s

en: / on %s
sk: / na %s

en: A passphrase is required to access the volume
sk: Pre prístup k zväzku sa požaduje heslo

en: Accessing application icons on device failed
sk: Prístup k ikonám aplikácií na zariadení zlyhal

en: Accounts are unsupported
sk: Účty nie sú podporované

en: An invalid username was provided.
sk: Bolo poskytnuté neplatné používateľské meno.

en: An operation is already pending
sk: Operácia už čaká na vykonanie

en: Ancestor directory doesn’t exist
sk: Príbuzný adresár neexistuje

en: Apple Filing Protocol Service
sk: Služba protokolu AFP

en: Apple Mobile Device
sk: Mobilné zariadenie Apple

en: Apple Mobile Device, Jailbroken
sk: Mobilné zariadenie Apple, Jailbroken

en: Audio CD File System Service
sk: Služba súborového systému Audio CD

en: Audio Disc
sk: Zvukový disk

en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti
    Heslo je potrebné pre prístup k šifrovaným údajom na zväzku „%s“.

en: Authentication Required
    A passphrase is needed to access encrypted data on “%s”.
    The volume might be a VeraCrypt volume as it contains random data.
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti
    Je potrebné heslo na prístup k šifrovaným údajom na zväzku „%s“.
    Zväzok môže byť zväzkom VeraCrypt, pretože obsahuje náhodné údaje.

en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s” on “%s”:
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti
    Zadajte heslo zabezpečeného kľúča pre používateľa „%s“ na serveri „%s“:

en: Authentication Required
    Enter passphrase for secure key for “%s”:
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti
    Zadajte heslo zabezpečeného kľúča pre server „%s“:

en: Authentication Required
    Enter password for share “%s” on “%s”:
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti
    Zadajte heslo pre sprístupnenie „%s“ na serveri „%s“:

en: Authentication Required
    Enter password for “%s” on “%s”:
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti
    Zadajte heslo používateľa „%s“ na serveri „%s“:

en: Authentication Required
    Enter password for “%s”:
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti
    Zadajte heslo pre sprístupnenie „%s“:

en: Authentication Required
    Enter proxy password:
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti
    Zadajte heslo pre proxy:

en: Authentication Required
    Enter user and password for share “%s” on “%s”:
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti
    Zadajte používateľa a heslo pre sprístupnenie „%s“ na serveri „%s“:

en: Authentication Required
    Enter user and password for “%s”:
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti
    Zadajte používateľa a heslo pre „%s“:

en: Authentication is required to perform file operations
sk: Na vykonanie operácií so súbormi sa požaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to run gvfsd-admin daemon
sk: Na spustenie démona gvfsd-admin sa požaduje overenie totožnosti

en: Automount failed: %s
sk: Automatické pripojenie zlyhalo: %s

en: Backend currently unmounting
sk: Obslužný program momentálne odpája

en: Backup file creation failed
sk: Nepodarilo sa vytvoriť záložný súbor

en: Backup file creation failed: %s
sk: Vytvárenie záložného súboru zlyhalo: %s

en: Backups not supported
sk: Zálohy nie sú podporované

en: Burn
sk: Napaľovanie

en: CD/DVD Creator
sk: Vytváranie CD/DVD

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel Login
sk: Zrušiť prihlásenie

en: Cannot allocate new file to append to
sk: Nedá sa vyčleniť nový súbor na pripojenie

en: Cannot create gphoto2 context
sk: Nedá sa vytvoriť kontext gphoto2

en: Cannot create gudev client
sk: Nedá sa vytvoriť klient gudev

en: Cannot find drive %s
sk: Nedá sa nájsť jednotka %s

en: Cannot get data of file to append to
sk: Nedajú sa získať údaje súboru na pripojenie

en: Cannot make directory in this location
sk: Nedá sa vytvoriť adresár v tomto umiestnení

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
sk: Nedá sa otvoriť údajové pripojenie. Nebráni tomu váš firewall?

en: Cannot read file to append to
sk: Nedá sa prečítať súbor, ktorý sa má pripojiť

en: Cannot write to this location
sk: Nedá sa zapísať do tohto umiestnenia

en: Can’t copy directory over directory
sk: Nedá sa skopírovať adresár cez adresár

en: Can’t copy file over directory
sk: Nedá sa skopírovať súbor cez adresár

en: Can’t eject file
sk: Súbor sa nedá vysunúť

en: Can’t find metadata file %s
sk: Nepodarilo sa nájsť súbor meta údajov %s

en: Can’t handle version %d of GVfsIcon encoding
sk: Nie je možné spracovať verziu %d kódovania GVfsIcon

en: Can’t merge directories
sk: Nedajú sa zlúčiť adresáre

en: Can’t monitor file or directory.
sk: Súbor alebo adresár sa nedá sledovať.

en: Can’t mount file
sk: Súbor sa nedá pripojiť

en: Can’t move a shared directory into the Trash
sk: Sprístupnený adresár nie je možné presunúť do Koša

en: Can’t move directory into one of its descendants
sk: Nie je možné presunúť adresár do jedného z jeho vetiev

en: Can’t move directory over directory
sk: Nedá sa presunúť adresár cez adresár

en: Can’t move file over directory
sk: Nedá sa presunúť súbor cez adresár

en: Can’t move over directory
sk: Nedá sa presunúť cez adresár

en: Can’t move sharepoint into a shared directory
sk: Bod sprístupnenia nie je možné presunúť do sprístupneného adresára

en: Can’t open directory
sk: Adresár sa nedá otvoriť

en: Can’t open mountable file
sk: Pripojiteľný súbor sa nedá otvoriť

en: Can’t poll file
sk: Súbor sa nedá preskúmať

en: Can’t recursively copy directory
sk: Adresár nie je možné rekurzívne skopírovať

en: Can’t recursively move directory
sk: Nedá sa rekurzívne premiestniť adresár

en: Can’t rename file, filename already exists
sk: Nie je možné premenovať súbor, súbor s rovnakým názvom už existuje

en: Can’t rename volume
sk: Zväzok nie je možné premenovať

en: Can’t send host identity confirmation
sk: Nedá sa odoslať potvrdenie identity hostiteľa

en: Can’t send password
sk: Nedá sa odoslať heslo

en: Can’t start drive
sk: Jednotka sa nedá spustiť

en: Can’t stop drive
sk: Jednotka sa nedá zastaviť

en: Can’t unmount file
sk: Súbor sa nedá odpojiť

en: Can’t write to directory
sk: Zápis do adresára nie je možný

en: Channel blocked
sk: Kanál je zablokovaný

en: Comma separated list of DNS-SD domains that should be visible in the "network:///" location.
sk: Čiarkami oddelený zoznam DNS-SD domén, ktoré majú byť viditeľné v umiestnení „network:///“.

en: Communication with the underlying wsdd daemon failed.
sk: Komunikácia so základným wsdd procesom skončila s chybou.

en: Computer
sk: Počítač

en: Connection failed
sk: Pripojenie zlyhalo

en: Connection refused by server
sk: Pripojenie odmietnuté serverom

en: Connection unexpectedly went down
sk: Pripojenie bolo nečakane prerušené

en: Could not create request
sk: Nepodarilo sa vytvoriť požiadávku

en: Could not find an enclosing directory
sk: Nepodarilo sa nájsť súvisiaci objekt adresára

en: Could not find enclosing mount
sk: Nepodarilo sa nájsť súvisiaci objekt pripojenia

en: Could not parse response
sk: Nepodarilo sa spracovať odpoveď

en: Couldn’t find matching udev device.
sk: Nepodarilo sa nájsť zodpovedajúce udev zariadenie.

en: Couldn’t get stream file descriptor
sk: Nepodarilo sa získať popisovač súboru pre prúd

en: Couldn’t load %s on %s
sk: Nepodarilo sa načítať zväzok %s na serveri %s

en: Data connection closed
sk: Údajové pripojenie uzavreté

en: Device Locked
    The device “%s” is locked.
    
    Enter the passcode on the device and click “Try again”.
sk: Zariadenie uzamknuté
    Zariadenie „%s“ je uzamknuté.
    Zadajte heslo k zariadeniu a kliknite na „Skúsiť znova“.

en: Device not found
sk: Zariadenie nenájdené

en: Didn’t get stream file descriptor
sk: Popisovač súboru pre prúd nebol získaný

en: Digital Camera (%s)
sk: Digitálny fotoaparát (%s)

en: Directory doesn’t exist
sk: Adresár neexistuje

en: Directory not empty
sk: Adresár nie je prázdny

en: Directory notification not supported
sk: Oznamovanie nie je podporované pre adresáre

en: Directory “%s” is not empty
sk: Adresár „%s“ nie je prázdny

en: Documents on %s
sk: Dokumenty na %s

en: Documents on Apple Mobile Device
sk: Dokumenty na mobilnom zariadení Apple

en: Don’t start fuse.
sk: Nespustí fuse.

en: Drive %s does not contain audio files
sk: Jednotka %s neobsahuje audio súbory

en: Eject Anyway
sk: Napriek tomu vysunúť

en: Empty response
sk: Prázdna odpoveď

en: Enable debug output.
sk: Povolí výstup ladenia.

en: Encryption passphrase for %s
sk: Šifrované heslo pre %s

en: End of stream
sk: Koniec prúdu

en: Enter verification code for %s
sk: Zadajte overovací kód pre %s

en: Enter verification code for %s on %s
sk: Zadajte overovací kód pre %s na %s

en: Error creating backup file: %s
sk: Chyba pri vytváraní záložného súboru: %s

en: Error creating camera
sk: Chyba vytvorenia fotoaparátu

en: Error creating directory
sk: Chyba pri vytváraní adresára

en: Error creating file object
sk: Chyba pri vytváraní objektu súboru

en: Error deleting directory
sk: Chyba pri odstraňovaní adresára

en: Error deleting file
sk: Chyba pri odstraňovaní súboru

en: Error deleting file: %s
sk: Chyba pri odstraňovaní súboru: %s

en: Error deleting invalid passphrase from keyring (%s)
sk: Chyba pri odstraňovaní nesprávneho hesla zo zväzku kľúčov (%s)

en: Error from “paranoia” on drive %s
sk: Chyba knižnice „paranoia“ na zariadení %s

en: Error getting data from file
sk: Chyba pri získavaní údajov zo súboru

en: Error getting device information
sk: Chyba pri získaní informácií o zariadení

en: Error getting file
sk: Chyba pri získavaní súboru

en: Error in stream protocol: %s
sk: Chyba v protokole prúdu: %s

en: Error initializing Avahi resolver
sk: Chyba pri inicializovaní nástroja riešení služby Avahi

en: Error initializing Avahi: %s
sk: Chyba pri inicializovaní služby Avahi: %s

en: Error initializing camera
sk: Chyba pri inicializovaní fotoaparátu

en: Error loading device information
sk: Chyba pri načítaní informácií o zariadení

en: Error looking up device information
sk: Chyba pri hľadaní informácií o zariadení

en: Error moving file/folder
sk: Chyba pri presúvaní súboru alebo priečinka

en: Error moving file: %s
sk: Chyba pri presúvaní súboru: %s

en: Error occurred when validating the certificate.
sk: Vyskytla sa chyba pri schvaľovaní certifikátu.

en: Error removing target file: %s
sk: Chyba pri odstraňovaní cieľového súboru: %s

en: Error renaming directory
sk: Chyba pri premenovaní adresára

en: Error renaming file
sk: Chyba pri premenovaní súboru

en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
sk: Chyba rozlúštenia „%s“ služby „%s“ na doméne „%s“

en: Error resolving “%s” service “%s” on domain “%s”. One or more TXT records are missing. Keys required: “%s”.
sk: Chyba dekódovania „%s“ služby „%s“ na doméne „%s“. Chýba jeden alebo viac textových záznamov. Potrebné kľúče: „%s“.

en: Error seeking in stream
sk: Chyba presúvania v prúde na zariadení

en: Error seeking in stream on camera %s
sk: Chyba presúvania v prúde na fotoaparáte %s

en: Error seeking in stream on drive %s
sk: Chyba presúvania v prúde na zariadení %s

en: Error setting file metadata: %s
sk: Chyba pri nastavovaní meta údajov súboru: %s

en: Error setting up camera communications port
sk: Chyba pri nastavení komunikačného portu k fotoaparátu

en: Error storing passphrase in keyring (%s)
sk: Chyba ukladania hesla v zväzku kľúčov (%s)

en: Error while getting mount info: %s
sk: Chyba pri získavaní informácií o pripojení: %s

en: Error writing file
sk: Chyba pri zápise súboru

en: Error: %s
sk: Chyba: %s

en: Extra domains to look for DNS-SD services in
sk: Ďalšie domény, v ktorých je možné hľadať služby DNS-SD

en: Failed to create active FTP connection.
sk: Zlyhalo vytvorenie aktívneho pripojenia FTP.

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
sk: Zlyhalo vytvorenie aktívneho pripojenia FTP. Podporuje toto váš smerovač?

en: Failed to eject medium; one or more volumes on the medium are busy.
sk: Zlyhalo vysunutie nosiča; jeden alebo viac zväzkov nosiča je zaneprázdnených.

en: Failed to establish connection with the underlying wsdd daemon.
sk: Nepodarilo sa nadviazať spojenie so základným wsdd procesom.

en: Failed to get file list
sk: Zlyhalo získanie zoznamu súborov

en: Failed to get folder list
sk: Zlyhalo získanie zoznamu priečinkov

en: Failed to get org.gnome.OnlineAccounts.Files for %s
sk: Nepodarilo sa získať org.gnome.OnlineAccounts.Files pre %s

en: Failed to mount Windows share: %s
sk: Zlyhalo pripojenie sprístupnenia Windows: %s

en: Failed to retrieve share list from server: %s
sk: Zlyhalo získanie zoznamu sprístupnení zo servera: %s

en: Failed to spawn the underlying wsdd daemon.
sk: Nepodarilo sa spustiť základný wsdd proces.

en: Failure
sk: Zlyhanie

en: File Sharing
sk: Spoločné používanie súborov

en: File System
sk: Súborový systém

en: File doesn’t exist
sk: Súbor neexistuje

en: File exists
sk: Súbor existuje

en: File is directory
sk: Súbor je adresárom

en: File is locked by another user
sk: Súbor je uzamknutý iným používateľom

en: File is not a directory
sk: Súbor nie je adresárom

en: File is not a regular file
sk: Súbor nie je bežným súborom

en: File is not open for read access
sk: Súbor nie je otvorený na čítanie

en: File is not open for write access
sk: Súbor nie je otvorený na zápis

en: File not found
sk: Súbor nenájdený

en: File system is busy
sk: Súborový systém je zaneprázdnený

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
sk[0]: Súborový systém je zaneprázdnený: %d otvorených súborov
sk[1]: Súborový systém je zaneprázdnený: %d otvorený súbor
sk[2]: Súborový systém je zaneprázdnený: %d otvorené súbory

en: Filename contains invalid characters.
sk: Názov súboru obsahuje neprípustné znaky.

en: Filesystem is read-only
sk: Systém súborov je iba na čítanie

en: GVFS Daemon
sk: Démon GVFS

en: GVFS Metadata Daemon
sk: Démon meta údajov GVFS

en: GVfs UDisks2 Volume Monitor
sk: Sledovač zväzku GVfs UDisks2

en: Generic libmtp error
sk: Všeobecná libmtp chyba

en: Got EOS
sk: Získaný koniec prúdu (EOS)

en: Got error “%s” from server
sk: Zo servera bola vrátená chyba „%s“

en: Got unexpected end of stream
sk: Bol získaný neočakávaný koniec prúdu

en: Got unknown error code %d from server
sk: Zo servera bol vrátený neznámy chybový kód %d

en: HTTP Client Error: %s
sk: Chyba klienta HTTP: %s

en: HTTP Error: %s
sk: Chyba protokolu HTTP: %s

en: Host closed connection
sk: Hostiteľ uzavrel pripojenie

en: Host key verification failed
sk: Overenie kľúča hostiteľa zlyhalo

en: Hostname not known
sk: Neznámy názov hostiteľa

en: How DNS-SD services are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the Local Network folder) and "disabled".
sk: Ako zobrazovať služby DNS-SD v umiestnení „network:///“. Možné hodnoty sú „merged“, „separate“ (priečinok Miestna sieť) a „disabled“.

en: How SMB devices are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the Windows Network folder) and "disabled".
sk: Ako zobrazovať zariadenia SMB v umiestnení „network:///“. Možné hodnoty sú „merged“, „separate“ (priečinok Sieť Windows) a „disabled“.

en: How WSDD devices are displayed in the "network:///" location. Possible values are "merged", "separate" (the WSDD Network folder) and "disabled".
sk: Ako zobrazovať zariadenia WSDD v umiestnení „network:///“. Možné hodnoty sú „merged“, „separate“ (priečinok Sieť WSDD) a „disabled“.

en: How to display SMB devices
sk: Ako zobrazovať zariadenia SMB

en: How to display WSDD devices
sk: Ako zobrazovať zariadenia WSDD

en: How to display local DNS-SD services
sk: Ako zobrazovať miestnu službu DNS-SD

en: Identification not found.
sk: Totožnosť nebola nájdená.

en: Identity Verification Failed
    %s
    
    %s
    
    Are you really sure you would like to continue?
sk: Zlyhalo overenie identity
    %s
    
    %s
    
    Skutočne chcete pokračovať?

en: Identity Verification Failed
    The host key for “%s” differs from the key for the IP address “%s”
    If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
sk: Zlyhalo overenie totožnosti
    Kľúč hostiteľa pre „%s“ je odlišný od kľúča pre IP adresu „%s“
    Ak sa chcete uistiť, že je úplne bezpečný a môžete pokračovať, kontaktuje správcu systému.

en: Identity Verification Failed
    Verifying the identity of “%s” failed, this happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is “%s”. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
sk: Zlyhalo overenie totožnosti
    Overenie totožnosti „%s“ zlyhalo. Overenie prebehne pri prvom prihlásení k počítaču.
    
    Totožnosť odoslaná vzdialeným počítačom je „%s“. Ak chcete mať absolútnu istotu, že je bezpečné pokračovať, kontaktujte vášho správcu systému.

en: Insufficient permissions
sk: Nedostatočné práva

en: Internal Apple File Control error
sk: Interná chyba služby Apple File Control

en: Internal Error (%s)
sk: Vnútorná chyba (%s)

en: Internal error: %s
sk: Vnútorná chyba: %s

en: Internal error: Unknown Error
sk: Vnútorná chyba: Neznáma chyba

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
sk: Neplatné umiestnenie služby AFC: musí byť v tvare afc://uuid:číslo-portu

en: Invalid Apple File Control data received
sk: Prijaté neplatné údaje služby Apple File Control

en: Invalid attribute type
sk: Neplatný typ atribútu

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
sk: Neplatný typ atribútu (očakávaný uint32)

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
sk: Neplatný typ atribútu (očakávaný uint64)

en: Invalid credentials for %s
sk: Neplatné prihlasovacie údaje pre %s

en: Invalid dbus message
sk: Neplatná správa D-Bus

en: Invalid file info format
sk: Neplatný formát informácií o súbore

en: Invalid filename
sk: Neplatný názov súboru

en: Invalid filename %s
sk: Neplatný názov súboru %s

en: Invalid mount spec
sk: Neplatné parametre pripojenia

en: Invalid reply
sk: Neplatná odpoveď

en: Invalid reply received
sk: Prijatá neplatná odpoveď

en: Invalid return value from %s
sk: Neplatná návratová hodnota z %s

en: Items in the trash may not be modified
sk: Položky v Koši sa nedajú meniť

en: Listing applications installed on device failed
sk: Výpis nainštalovaných aplikácii na zariadení zlyhal

en: Local Network
sk: Miestna sieť

en: Location is already mounted
sk: Umiestnenie je už pripojené

en: Location is not mountable
sk: Umiestnenie nie je pripojiteľné

en: Lockdown Error: Invalid Argument
sk: Chyba uzamknutia: Neplatný parameter

en: Log In Anyway
sk: Aj tak sa prihlásiť

en: Login dialog cancelled
sk: Dialógové okno pre prihlásenie bolo zrušené

en: Main daemon for GVFS
sk: Hlavný démon pre GVFS

en: Malformed DNS-SD encoded_triple “%s”
sk: Nesprávne formované DNS-SD encoded_triple „%s“

en: Malformed icon identifier “%s”
sk: Nesprávne formátovaný identifikátor ikony „%s“

en: Malformed input data for GVfsIcon
sk: Nesprávne formované vstupné údaje pre GVfsIcon

en: Metadata daemon for GVFS
sk: Démon meta údajov pre GVFS

en: Mount point does not exist
sk: Prípojný bod neexistuje

en: My Files
sk: Moje súbory

en: Name already exists
sk: Názov už existuje

en: Network
sk: Sieť

en: Network Location Monitor
sk: Sledovač sieťových umiestnení

en: New name too long
sk: Nový názov je príliš dlhý

en: No
sk: Nie

en: No MTP devices found
sk: Nebolo nájdené žiadne zariadenie MTP

en: No camera specified
sk: Fotoaparát neurčený

en: No device specified
sk: Zariadenie neurčené

en: No drive specified
sk: Jednotka nebola určená

en: No hostname specified
sk: Neurčený názov hostiteľa

en: No medium in the drive
sk: V jednotke nie je nosič

en: No mount type specified
sk: Nie je určený typ pripojenia

en: No outstanding mount operation
sk: Žiadne nevybavené operácie odpojení

en: No route to host
sk: Cesta k hostiteľovi neexistuje

en: No space left on server
sk: Na serveri už nie je miesto

en: No such file
sk: Súbor neexistuje

en: No such file %s on drive %s
sk: Súbor %s na zariadení %s neexistuje

en: No such file or directory
sk: Súbor alebo adresár neexistuje

en: No thumbnail for entity “%s”
sk: Žiadna miniatúra pre entitu „%s“

en: No volume specified
sk: Zväzok nie je určený

en: Not a WebDAV enabled share
sk: Nie je povolené sprístupnenie WebDAV

en: Not a directory
sk: Nie je adresárom

en: Not a mountable file
sk: Súbor nie je pripojiteľný

en: Not a regular file
sk: Nie je obyčajným súborom

en: Not enough space on volume
sk: Nedostatok miesta na zväzku

en: Not supported (not same directory)
sk: Nepodporované (nie je ten istý adresár)

en: Not supported (the source is a directory, but the destination is an existing file)
sk: Nepodporované (zdroj je adresár, ale cieľ je existujúci súbor)

en: Not supported (the source is a directory, the destination is a directory too)
sk: Nepodporované (zdroj je adresár, cieľ je tiež adresár)

en: Not supported (the source is a file, but the destination is a directory)
sk: Nepodporované (zdroj je súbor, ale cieľ je adresár)

en: Object being moved doesn’t exist
sk: Presúvaný objekt neexistuje

en: Object being moved is marked as not renameable (RenameInhibit)
sk: Presúvaný objekt je označený ako nepremenovateľný (RenameInhibit)

en: Object with that name already exists
sk: Objekt s takýmto názvom už existuje

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
sk: Jeden alebo viacero programov bráni operácii v odpojení.

en: Operation failed
sk: Operácia zlyhala

en: Operation not supported
sk: Operácia nie je podporovaná

en: Operation not supported by backend
sk: Operácia nie je podporovaná obslužným programom

en: Operation not supported, files on different mounts
sk: Operácia nie je podporovaná, súbory sú na rôznych pripojeniach

en: Operation was cancelled
sk: Operácia bola zrušená

en: Page type unknown
sk: Neznámy typ stránky

en: Password dialog cancelled
sk: Dialógové okno pre zadanie hesla bolo zrušené

en: Perform file operations
sk: Vykonanie operácií so súbormi

en: Permission denied
sk: Prístup zamietnutý

en: Permission denied.
sk: Prístup zamietnutý.

en: Permission denied: Perhaps this host is disallowed or a privileged port is needed
sk: Povolenie zamietnuté: Tento hostiteľ je asi zakázaný, alebo je potrebný port s privilégiami

en: Protocol error
sk: Chyba protokolu

en: Range lock conflict exists
sk: Existuje konflikt zámku rozsahu

en: Recent
sk: Nedávne

en: Remote Login
sk: Vzdialené prihlásenie

en: Replace old daemon.
sk: Nahradí starý démon.

en: Response invalid
sk: Neplatná odpoveď

en: SMB workgroup
sk: Pracovná skupina SMB

en: Seek not supported on stream
sk: Posúvanie v prúde nie je podporované

en: Server doesn’t support the FPCopyFile operation
sk: Server nepodporuje operáciu FPCopyFile

en: Shared drives
sk: Sprístupnené jednotky

en: Shared with me
sk: Sprístupnené mne

en: Show program version.
sk: Zobrazí verziu programu.

en: Source file and/or destination directory doesn’t exist
sk: Zdrojový súbor a/alebo cieľový adresár neexistuje

en: Source file is a directory
sk: Zdrojový súbor nie je adresár

en: Storage (%X)
sk: Úložisko (%X)

en: Symlinks not supported by backend
sk: Symbolické odkazy nie sú podporované obslužným programom

en: Target directory already exists
sk: Cieľový adresár už existuje

en: Target file already exists
sk: Cieľový súbor už existuje

en: Target file exists
sk: Cieľový súbor existuje

en: Target file is a directory
sk: Cieľový súbor je adresárom

en: Target file is not a regular file
sk: Cieľový súbor nie je bežným súborom

en: Target file is open
sk: Cieľový súbor je otvorený

en: Target is a directory
sk: Cieľ je adresárom

en: Target object doesn’t exist
sk: Cieľový objekt neexistuje

en: Target object is marked as not deletable (DeleteInhibit)
sk: Cieľový objekt je označený ako neodstrániteľný (DeleteInhibit)

en: Target object is marked as not renameable (RenameInhibit)
sk: Cieľový objekt je označený ako nepremenovateľný (RenameInhibit)

en: Target object is not a directory
sk: Cieľový objekt nie je adresárom

en: The FTP server is busy. Try again later
sk: Server FTP je zaneprázdnený. Skúste to opäť neskôr

en: The Windows networking workgroup or domain that the user is part of. In order for a new workgroup to fully take effect the user may need to log out and log back in.
sk: Pracovná skupina alebo doména siete Windows, do ktorej používateľ patrí. Aby sa nová pracovná skupina naplno prejavila, používateľ sa pravdepodobne bude musieť odhlásiť a nanovo prihlásiť.

en: The certificate does not match the identity of the site.
sk: Certifikát sa nezhoduje s identitou stránky.

en: The certificate has been revoked.
sk: Certifikát bol odmietnutý.

en: The certificate has expired.
sk: Certifikát vypršal.

en: The certificate’s activation time is in the future.
sk: Čas aktivácie certifikátu je v budúcnosti.

en: The certificate’s algorithm is considered insecure.
sk: Algoritmus certifikátu nie je považovaný za bezpečný.

en: The command is not supported by the server.
sk: Príkaz nie je podporovaný serverom.

en: The connection is closed
sk: Pripojenie je zavreté

en: The connection is closed (the underlying SSH process exited)
sk: Pripojenie ja zavreté (podstatný proces SSH bol ukončený)

en: The connection is not opened
sk: Pripojenie nie je otvorené

en: The connection was interrupted
sk: Pripojenie bolo prerušené

en: The device did not respond
sk: Zariadenie neodpovedalo

en: The device is password protected
sk: Zariadenie je chránené heslom

en: The file does not exist or isn’t an audio track
sk: Súbor neexistuje alebo nie je zvukovou stopou

en: The file is not a directory
sk: Súbor nie je adresárom

en: The file was externally modified
sk: Súbor bol zmenený zvonku

en: The given drive was not found
sk: Daná jednotka sa nenašla

en: The given mount was not found
sk: Dané pripojenie sa nenašlo

en: The given volume was not found
sk: Daný zväzok sa nenašiel

en: The password prompt was cancelled.
sk: Výzva na zadanie hesla bolo zrušená.

en: The recent folder may not be deleted
sk: Posledný adresár nie je možné odstrániť

en: The server doesn’t support passwords longer than %d character. | The server doesn’t support passwords longer than %d characters.
sk[0]: Server nepodporuje heslá dlhšie ako %d znakov.
sk[1]: Server nepodporuje heslá dlhšie ako %d znak.
sk[2]: Server nepodporuje heslá dlhšie ako %d znaky.

en: The server “%s” doesn’t support anonymous access.
sk: Server „%s“ nepodporuje anonymný prístup.

en: The signing certificate authority is not known.
sk: Autorita podpisu certifikátu nie je známa.

en: The specified location is not mounted
sk: Uvedené umiestnenie nie je pripojené

en: The specified location is not supported
sk: Uvedené umiestnenie nie je podporované

en: The trash folder may not be deleted
sk: Kôš nie je možné odstrániť

en: The underlying wsdd daemon exited unexpectedly.
sk: Základný wsdd proces neočakávane skončil.

en: The unlocked device does not have a recognizable file system on it
sk: Odomknuté zariadenie ma neznámy súborový systém

en: The user has not trusted this computer
sk: Používateľ nepovažoval tento počítač za dôveryhodný

en: Timed out resolving “%s” service “%s” on domain “%s”
sk: Vypršal čas rozlúštenia „%s“ služby „%s“ na doméne „%s“

en: Timed out running command-line “%s”
sk: Vypršal časový limit pre spustenie príkazového riadku „%s“

en: Timed out when logging in
sk: Časový limit prihlásenia vypršal

en: Too many authentication failures
sk: Príliš veľa zlyhaní overenia totožnosti

en: Too many files open
sk: Príliš veľa otvorených súborov

en: Trash
sk: Kôš

en: Truncate not supported on stream
sk: Skracovanie v prúde nie je podporované

en: Try again
sk: Skúsiť znova

en: Try “%s --help” for more information.
sk: Viac informácii získate po zadaní „%s --help“.

en: Unable to allocate memory while detecting MTP devices
sk: Nepodarilo sa prideliť pamäť počas zisťovania zariadení MTP

en: Unable to connect
sk: Nepodarilo sa pripojiť

en: Unable to connect to MTP device
sk: Nepodarilo sa pripojiť k zariadeniu MTP

en: Unable to connect to the server “%s” with the given password.
sk: S daným heslom sa nepodarilo pripojiť k serveru „%s“.

en: Unable to connect to the server “%s”. A communication problem occurred.
sk: Nepodarilo sa pripojiť k serveru „%s“. Nastal problém v komunikácii.

en: Unable to connect to the server “%s”. No suitable authentication mechanism was found.
sk: Nepodarilo sa pripojiť k serveru „%s“. Nebol zistený žiadny vhodný mechanizmus overenia totožnosti.

en: Unable to connect to the server “%s”. The server doesn’t support AFP version 3.0 or later.
sk: Nepodarilo sa pripojiť k serveru „%s“. Server nepodporuje protokol AFP verzie 3.0 alebo novší.

en: Unable to connect to the server. A communication problem occurred.
sk: Nepodarilo sa pripojiť k serveru. Nastal problém v komunikácii.

en: Unable to create temporary directory
sk: Nepodarilo sa vytvoriť dočasný adresár

en: Unable to create temporary file
sk: Nepodarilo sa vytvoriť dočasný súbor

en: Unable to create temporary file (%s)
sk: Nepodarilo sa vytvoriť dočasný súbor (%s)

en: Unable to disconnect from the server.
sk: Nepodarilo sa odpojiť od servera.

en: Unable to find supported SSH command
sk: Nepodarilo sa nájsť podporovaný príkaz SSH

en: Unable to login to the server “%s” with the given password.
sk: S daným heslom sa nepodarilo prihlásiť na server „%s“.

en: Unable to move metadata keys
sk: Nepodarilo sa presunúť kľúče meta údajov

en: Unable to open MTP device “%03u,%03u”
sk: Nepodarilo sa otvoriť zariadenie MTP „%03u,%03u“

en: Unable to open source file for reading
sk: Nepodarilo sa otvoriť zdrojový súbor na čítanie

en: Unable to remove metadata keys
sk: Nepodarilo sa odstrániť kľúče meta údajov

en: Unable to set metadata key
sk: Nepodarilo sa nastaviť kľúč meta údajov

en: Unable to spawn SSH program
sk: Nepodarilo sa spustiť program SSH

en: Unable to spawn SSH program: %s
sk: Nepodarilo sa spustiť program SSH: %s

en: Unable to unset metadata key
sk: Nepodarilo sa zrušiť nastavenie kľúča meta údajov

en: Unexpected end of stream
sk: Neočakávaný koniec prúdu

en: Unexpected reply from server
sk: Neočakávaná odpoveď zo servera

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
sk: Neošetrená chyba služby Apple File Control (%d)

en: Unhandled Lockdown error (%d)
sk: Neošetrená chyba uzamknutia (%d)

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
sk: Neošetrená chyba libimobiledevice (%d)

en: Unknown error.
sk: Neznáma chyba.

en: Unknown reason
sk: Neznáma príčina

en: Unmount Anyway
sk: Aj tak odpojiť

en: Unmounting %s
    Disconnecting from filesystem.
sk: Odpája sa %s
    Odpájanie zo systému súborov.

en: Unmounting %s
    Please wait
sk: Odpája sa %s
    Prosím počkajte

en: Unnamed Drive
sk: Nepomenovaná jednotka

en: Unnamed Drive (%s)
sk: Nepomenovaná jednotka (%s)

en: Unsupported authentication method for %s
sk: Nepodporovaná metóda overenia totožnosti pre %s

en: Unsupported network protocol
sk: Nepodporovaný sieťový protokol

en: Unsupported seek type
sk: Nepodporovaný typ presúvania

en: Untrusted Device
    The device “%s” is not trusted yet.
    
    Select “Trust” on the device and click “Try again”.
sk: Nedôveryhodné zariadenie
    Zariadenie „%s“ zatiaľ nie je dôveryhodné.
    Vyberte „Dôverovať“ na zariadení a kliknite na „Skúsiť znova“.

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
sk: Použitie: %s --spawner dbus-id cesta_k_objektu

en: Usage: %s key=value key=value …
sk: Použitie: %s kľúč=hodnota kľúč=hodnota …

en: User refused to trust this computer
sk: Používateľ odmietol dôverovať tomuto počítaču

en: Value out of range, sftp only supports 32bit timestamps
sk: Hodnota je mimo rozsah. Zdieľanie SFTP podporuje iba 32bitové časové značky

en: Volume
sk: Zväzok

en: Volume doesn’t exist
sk: Zväzok neexistuje

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
sk: Zväzok je zaneprázdnený
    Jedna alebo viac aplikácií udržujú zväzok obsadený.

en: Volume is flat and doesn’t support directories
sk: Zväzok nepodporuje adresáre

en: Volume is read-only
sk: Zväzok je iba na čítanie

en: WS-Discovery Network
sk: Sieť WS-Discovery

en: WSDD Network
sk: Sieť WSDD

en: WebDAV share
sk: Sprístupnenie WebDAV

en: Windows Network
sk: Sieť Windows

en: Windows Network File System Service
sk: Služba sieťového súborového systému Windows

en: Windows Shares File System Service
sk: Služba súborového systému sprístupnenia Windows

en: Windows shares on %s
sk: Sprístupnenie Windows na %s

en: Writing data to %s
    Device should not be unplugged.
sk: Zapisovanie údajov do zariadenia %s
    Zariadenie by nemalo byť odpojené.

en: Yes
sk: Áno

en: Your password has expired.
sk: Platnosť vášho hesla vypršala.

en: Your password needs to be changed.
sk: Vaše heslo musí byť zmenené.

en: can’t get metadata proxy
sk: nedá sa získať poskytovateľ proxy metaúdajov

en: can’t open metadata tree
sk: nedá sa otvoriť strom meta údajov

en: cdda mount on %s
sk: pripojenie cdda na %s

en: error starting mount daemon
sk: chyba pri spustení démona pripojenia

en: gphoto2 mount on %s
sk: pripojenie gphoto2 na %s

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
sk: Chyba libimobiledevice: Neplatný parameter

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
sk: Chyba libimobiledevice: Zariadenie nenájdené. Uistite sa, že je démon usbmuxd nastavený správne.

en: libmtp error: %s
sk: libmtp chyba: %s

en: mountpoint for %s already running
sk: bod pripojenia pre %s sa už používa

en: values must be string or list of strings
sk: hodnoty musia byť reťazcom alebo zoznamom reťazcov
