lxpanel - en to sk_SK translation catalogue (434 entries)

en: 
    %sCharge full design:	%5d mAh
sk_SK: 
    %sPlne nabité, návrh:	%5d mAh

en: 
    %sCharge full:			%5d mAh
sk_SK: 
    %sPlne nabité:			%5d mAh

en: 
    %sCharge now:			%5d mAh
sk_SK: 
    %sNabitie teraz:			%5d mAh

en: 
    %sCurrent Voltage:		%.3lf V
sk_SK: 
    %sAktuálne napätie:		%.3lf V

en: 
    %sCurrent now:			%5d mA
sk_SK: 
    %sPrúd teraz:			%5d mA

en: 
    %sEnergy full design:		%5d mWh
sk_SK: 
    %sEnergia plná, návrh:		%5d mWh

en: 
    %sEnergy full:			%5d mWh
sk_SK: 
    %sEnergia plná:			%5d mWh

en: 
    %sEnergy now:			%5d mWh
sk_SK: 
    %sEnergia teraz:			%5d mWh

en: 
    %sPower now:			%5d mW
sk_SK: 
    %sVýkon teraz:			%5d mW

en: 
    Visit http://lxde.org/ for detail.
sk_SK: 
    Podrobnosti nájdete na http://lxde.org/

en:  --help      -- print this help and exit
sk_SK:  --help      -- vypísať tohto pomocníka a skončiť

en:  --profile name -- use specified profile
sk_SK:  --profile meno -- použiť uvedený profil

en:  --version   -- print version and exit
sk_SK:  --version   -- vypísať verziu a skončiť

en:  -h  -- same as --help
sk_SK:  -h  -- ekvivalent --help

en:  -p  -- same as --profile
sk_SK:  -p  -- ekvivalent --profile

en:  -v  -- same as --version
sk_SK:  -v  -- ekvivalent --version

en: "%s" Settings
sk_SK: Nastavenia „%s“

en: % Percent
sk_SK: % percent

en: %lu packet | %lu packets
sk_SK[0]: %lu paket
sk_SK[1]: %lu pakety
sk_SK[2]: %lu paketov

en: 0%
sk_SK: 0 %

en: 6-bit Serial Line IP
sk_SK: IP na 6-bitovej sériovej linke

en: <Hidden Access Point>
sk_SK: <Skrytý prístupový bod>

en: <b>Activity</b>
sk_SK: <b>Aktivita</b>

en: <b>Automatic hiding</b>
sk_SK: <b>Automatické skrývanie</b>

en: <b>Background</b>
sk_SK: <b>Pozadie</b>

en: <b>Connection</b>
sk_SK: <b>Pripojenie</b>

en: <b>Font</b>
sk_SK: <b>Písmo</b>

en: <b>Launchbar</b>
sk_SK: <b>Panel spúšťania</b>

en: <b>Log level</b>
sk_SK: <b>Úroveň logovania</b>

en: <b>Mode:</b>
sk_SK: <b>Režim:</b>

en: <b>Network Device</b>
sk_SK: <b>Sieťové zariadenie</b>

en: <b>Position</b>
sk_SK: <b>Poloha</b>

en: <b>Properties</b>
sk_SK: <b>Vlastnosti</b>

en: <b>Set Preferred Applications</b>
sk_SK: <b>Nastaviť preferované aplikácie</b>

en: <b>Signal Strength</b>
sk_SK: <b>Sila signálu</b>

en: <b>Size</b>
sk_SK: <b>Veľkosť</b>

en: <b>Taskbar</b>
sk_SK: <b>Panel úloh</b>

en: ALSA (or pulseaudio) had a problem. Please check the lxpanel logs.
sk_SK: ALSA (alebo pulseaudio) mal problém. Skontrolujte prosím logy aplikácie lxpanel.

en: A_dd to Launcher
sk_SK: Pri_dať do spúšťača

en: About
sk_SK: O aplikácii

en: Action when clicked (default: display calendar)
sk_SK: Operácia po kliknutí (predvolená: zobraziť kalendár)

en: Action when clicked (default: lxtask)
sk_SK: Operácia po kliknutí (predvolená: lxtask)

en: Activity
sk_SK: Aktivita

en: Adaptive Serial Line IP
sk_SK: IP na adaptívnej sériovej linke

en: Add / Remove Panel Items
sk_SK: Pridať / odstrániť položky panela

en: Add Keyboard Layout
sk_SK: Pridať rozloženie klávesnice

en: Add a separator to the panel
sk_SK: Pridať oddeľovač do panela

en: Add indicator applets to the panel
sk_SK: Pridať indikátor appletov na panel

en: Add plugin to panel
sk_SK: Pridať modul do panela

en: Add to desktop
sk_SK: Pridať na plochu

en: Address:
sk_SK: Adresa:

en: Advanced
sk_SK: Pokročilé

en: Advanced setxkbmap Options
sk_SK: Pokročilé voľby pre setxkbmap

en: Alarm command
sk_SK: Príkaz budíka

en: Alarm time (minutes left)
sk_SK: Čas budíka (zostáva minút)

en: Alignment:
sk_SK: Zarovnanie:

en: All
sk_SK: Všetko

en: Allocate space
sk_SK: Vyhradiť miesto

en: Alternately iconify/shade and raise
sk_SK: Alternatívna ikonifikácia/tieňovanie a zdvihnutie

en: Appearance
sk_SK: Vzhľad

en: Application Launch Bar
sk_SK: Spúšťací panel

en: Application Launch and Task Bar
sk_SK: Panel úloh a spúšťanie aplikácií

en: Application Menu
sk_SK: Aplikačné menu

en: Audio Card
sk_SK: Zvuková karta

en: Automatic sensor location
sk_SK: Automatické umiestnenie snímača

en: Automatic temperature levels
sk_SK: Automatické teplotné hladiny

en: Available plugins
sk_SK: Dostupné moduly

en: Background color
sk_SK: Farba pozadia

en: Bar with buttons to launch application
sk_SK: Panel s tlačidlami pre spúšťanie aplikácií

en: Bar with buttons to launch application and/or show all opened windows
sk_SK: Panel s tlačidlami pre spúšťanie aplikácií a/alebo zobrazenie všetkých otvorených okien

en: Battery %d: %d%% charged
sk_SK: Batéria %d: nabitá na %d %%

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d left
sk_SK: Batéria %d: nabitá na %d %%, %d: zostáva %02d

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d until full
sk_SK: Batéria %d: nabitá na %d %%, %d:%02d do plného nabitia

en: Battery Monitor
sk_SK: Monitor batérie

en: Battery low
sk_SK: Slabá batéria

en: Bold font
sk_SK: Hrubé písmo

en: Border width
sk_SK: Šírka okraja

en: Bottom
sk_SK: Dolu

en: Browse directory tree via menu (Author = PCMan)
sk_SK: Prechádzať adresárový strom pomocou ponuky (Autor = PCMan)

en: Btn%s
sk_SK: Tlačidlo %s

en: CPU Usage Monitor
sk_SK: Monitor využitia CPU

en: CPU color
sk_SK: Farba CPU

en: CPU usage: %.2f%%
sk_SK: Využitie CPU: %.2f%%

en: CPUFreq frontend
sk_SK: Používateľské rozhranie pre CPUFreq

en: C_hange
sk_SK: _Zmeniť

en: Cannot assign '%s' as a global hotkey: it is already bound.
sk_SK: Nie je možné priradiť '%s' ako globálnu klávesovú skratku: už sa používa.

en: Cannot open /proc/net/dev: %s
sk_SK: Nepodarilo sa otvoriť /proc/net/dev: %s

en: Center
sk_SK: Stred

en: Center text
sk_SK: Zarovnať text na stred

en: Change Layout Option
sk_SK: Prepínanie rozloženia klávesnice

en: Channel to Operate
sk_SK: Kanál, ktorý bude obsluhovaný

en: Charging color 1
sk_SK: Farba nabíjania 1

en: Charging color 2
sk_SK: Farba nabíjania 2

en: City
sk_SK: Mesto

en: Click for Open Mixer
sk_SK: Kliknutie pre spustenie zmiešavača zvuku

en: Click for Toggle Mute
sk_SK: Kliknite pre prepnutie stlmenia

en: Click for Volume Slider
sk_SK: Kliknite pre posuvník hlasitosti

en: Clock Format
sk_SK: Formát hodín

en: Clock Indicator
sk_SK: Ukazovateľ hodín

en: Combine multiple application windows into a single button
sk_SK: Zoskupovať okná viacerých aplikácií do jedného tlačidla

en: Command line options:
sk_SK: Voľby príkazového riadka:

en: Command to Open Mixer
sk_SK: Príkaz na spustenie zmiešavača zvuku

en: Con_figure
sk_SK: Kon_figurácia

en: Config tool
sk_SK: Konfiguračný nástroj

en: Confirm
sk_SK: Potvrdiť

en: Connection Properties
sk_SK: Vlastnosti pripojenia

en: Connection Properties: %s
sk_SK: Vlastnosti pripojenia: %s

en: Connection has limited or no connectivity
sk_SK: Pripojenie je obmedzené alebo nepripojené

en: Could not connect to interface, '%s'
sk_SK: Nepodarilo sa pripojiť k rozhraniu, „%s“

en: Could not parse 'netstat' output. Unknown format
sk_SK: Nepodarilo sa prečítať výstup „netstat“. Neznámy formát

en: Could not parse /proc/net/dev. No data.
sk_SK: Nie je možné spracovať /proc/net/dev. Žiadne údaje.

en: Could not parse /proc/net/dev. Unknown format.
sk_SK: Nepodarilo sa prečítať /proc/net/dev. Neznámy formát.

en: Could not parse /proc/net/wireless. No data.
sk_SK: Nepodarilo sa prečítať /proc/net/wireless. Žiadne údaje.

en: Could not parse /proc/net/wireless. Unknown format.
sk_SK: Nepodarilo sa prečítať /proc/net/wireless. Neznámy formát.

en: Could not parse command line '%s': %s
sk_SK: Nepodarilo sa analyzovať príkazový riadok „%s“: %s

en: Could not parse interface name from '%s'
sk_SK: Nepodarilo sa zistiť názov rozhrania z „%s“

en: Could not parse interface statistics from '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;
sk_SK: Nepodarilo sa zistiť štatistiky rozhrania z „%s“. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;

en: Could not parse wireless details from '%s'. link_idx = %d;
sk_SK: Nepodarili sa zistiť podrobnosti bezdrôtového pripojenia z „%s“. link_idx = %d;

en: Could not send ioctl to interface, '%s'
sk_SK: Nepodarilo sa poslať ioctl rozhraniu, „%s“

en: Country
sk_SK: Krajina

en: Create New Panel
sk_SK: Vytvoriť nový panel

en: Current Conditions for %s
sk_SK: Aktuálna predpoveď pre %s

en: Current Location
sk_SK: Súčasná poloha

en: Currently in
sk_SK: Aktuálne v

en: Currently loaded plugins
sk_SK: Momentálne načítané moduly

en: Custom Image
sk_SK: Vlastný obrázok

en: Custom color
sk_SK: Vlastná farba

en: Custom:
sk_SK: Vlastné:

en: Delete This Panel
sk_SK: Zmazať tento panel

en: Description
sk_SK: Opis

en: Desktop Number / Workspace Name
sk_SK: Číslo plochy / Názov plochy

en: Desktop Pager
sk_SK: Stránkovač plôch

en: Desktop panel for LXDE project
sk_SK: Panel plochy projektu LXDE

en: Destination:
sk_SK: Cieľ:

en: Digital Clock
sk_SK: Digitálne hodiny

en: Directory
sk_SK: Adresár

en: Directory Menu
sk_SK: Menu adresára

en: Disable
sk_SK: Vypnúť

en: Disable enlargement for small task icons
sk_SK: Vypnúť zväčšenie pre malé ikony

en: Discharging color 1
sk_SK: Farba vybíjania 1

en: Discharging color 2
sk_SK: Farba vybíjania 2

en: Disconnected
sk_SK: Odpojené

en: Display
sk_SK: Zobrazenie

en: Display CPU frequency and allow one to change governors and frequency
sk_SK: Zobraziť frekvenciu CPU a povoliť zmenu regulátorov a frekvencie

en: Display CPU usage
sk_SK: Zobraziť využitie CPU

en: Display RAM usage
sk_SK: Zobraziť využitie RAM

en: Display and control volume
sk_SK: Zobraziť a ovládať hlasitosť

en: Display battery status using ACPI
sk_SK: Zobrazovať stav batérie pomocou ACPI

en: Display desktop names
sk_SK: Zobraziť názvy plôch

en: Display digital clock and tooltip
sk_SK: Zobraziť digitálne hodiny a bublinové tipy

en: Display monitors (CPU, RAM)
sk_SK: Zobraziť monitory (CPU, RAM)

en: Display system temperature
sk_SK: Zobrazovanie teploty systému

en: Display workspace number, by cmeury@users.sf.net
sk_SK: Zobrazenie čísla plochy, cmeury@users.sf.net

en: Do _not reset existing options
sk_SK: _Neresetovať existujúce voľby

en: Dynamic
sk_SK: Dynamická

en: E
sk_SK: V

en: ENE
sk_SK: VSV

en: ESE
sk_SK: VJV

en: Edge:
sk_SK: Okraj:

en: Encryption Key:
sk_SK: Šifrovací kľúč:

en: Enter New Location
sk_SK: Zadajte nové umiestnenie

en: Enter the command you want to execute:
sk_SK: Zadajte príkaz, ktorý chcete vykonať:

en: Enter the:
    - city, or
    - city and state/country, or
    - postal code
    for which to retrieve the weather forecast.
sk_SK: Zadajte:
    - mesto alebo
    - mesto a štát/krajinu alebo
    - poštové smerovacie číslo,
    pre ktoré sa má zisťovať predpoveď počasia.

en: Err
sk_SK: Chyba

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Error, you need to install an application to configure the sound (pavucontrol, alsamixer ...)
sk_SK: Chyba, pre nastavenie zvuku musíte nainštalovať aplikáciu (pavucontrol, alsamixer ...)

en: Feels like:
sk_SK: Pocitová teplota:

en: File Manager:
sk_SK: Správca súborov:

en: Flag
sk_SK: Vlajka

en: Flash when there is any window requiring attention
sk_SK: Blikať, keď niektoré okno vyžaduje pozornosť

en: Flat buttons
sk_SK: Ploché tlačidlá

en: Forecast
sk_SK: Predpoveď

en: Forecast for %s unavailable.
sk_SK: Predpoveď pre %s nie je dostupná.

en: Format codes: man 3 strftime; %n for line break
sk_SK: Formátovacie kódy: man 3 strftime; %n pre zalomenie riadka

en: Frame Relay Access Device
sk_SK: Prístupové zariadenie Frame Relay

en: Frequency: %d MHz
    Governor: %s
sk_SK: Frekvencia: %d MHz
    Regulátor: %s

en: Front
sk_SK: Predný

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: Generic X.25
sk_SK: Všeobecný X.25

en: Geometry
sk_SK: Geometria

en: HW Address:
sk_SK: HW adresa:

en: Handle keyboard layouts
sk_SK: Prepínať medzi rozloženiami klávesníc

en: Headphone
sk_SK: Slúchadlá

en: Height:
sk_SK: Výška:

en: Hide if there is no battery
sk_SK: Skryť ak neexistujú batérie

en: Hotkey for Volume Down
sk_SK: Klávesová skratka pre stíšenie hlasitosti

en: Hotkey for Volume Mute
sk_SK: Klávesová skratka pre stlmenie hlasitosti

en: Hotkey for Volume Up
sk_SK: Klávesová skratka pre zvýšenie hlasitosti

en: Humidity:
sk_SK: Vlhkosť:

en: IP Address:
sk_SK: IP adresa:

en: IPIP Tunnel
sk_SK: IPIP tunel

en: Ico_nify
sk_SK: Iko_nifikovať

en: Icon
sk_SK: Ikona

en: Icon size:
sk_SK: Veľkosť ikony:

en: Icons only
sk_SK: Iba ikony

en: Idle
sk_SK: Nečinné

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: Indicator Applications
sk_SK: Ukazovateľ aplikácií

en: Indicator applets
sk_SK: Ukazovateľ appletov

en: Indicators for CapsLock, NumLock, and ScrollLock keys
sk_SK: Indikátory stavu klávesov CapsLock, NumLock a ScrollLock

en: Info
sk_SK: Informácie

en: Integrated Application Launch Bar and Task Bar
sk_SK: Integrovaný panel spúšťania aplikácií a panel úloh

en: Interface
sk_SK: Rozhranie

en: Interface to monitor
sk_SK: Monitorovať rozhranie

en: Keep _system layouts
sk_SK: Ponechať _systémové rozloženie

en: Key combination '%s' cannot be used as a global hotkey, sorry.
sk_SK: Prepáčte, ale kombinácia kláves '%s' sa nedá použiť ako globálna klávesová skratka.

en: Keyboard LED
sk_SK: LED klávesnice

en: Keyboard Layout Handler
sk_SK: Správca rozloženia klávesnice

en: Keyboard Layouts
sk_SK: Rozloženia klávesnice

en: Keyboard Model
sk_SK: Model klávesnice

en: Label
sk_SK: Označenie

en: Last updated:
sk_SK: Posledná aktualizácia:

en: Launch Mixer
sk_SK: Spustiť zmiešavač zvuku

en: Launchers
sk_SK: Spúšťače

en: Layout
sk_SK: Rozloženie

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: Left click to iconify all windows.  Middle click to shade them.
sk_SK: Po kliknutí ľavým tlačidlom zminimalizujete všetky okná. Stredným tlačidlom ich skryjete.

en: LeftBtn
sk_SK: Ľavé tlačidlo

en: Line
sk_SK: Vstupná sila zvuku

en: LineOut
sk_SK: Výstupná sila zvuku

en: Local Loopback
sk_SK: Lokálne rozhranie (loopback)

en: Location '%s' not found!
sk_SK: Umiestnenie '%s' sa nenašlo!

en: Location matches for '%s'
sk_SK: Umiestnenie zodpovedá '%s'

en: Location not set.
sk_SK: Umiestnenie nie je zadané.

en: Location:
sk_SK: Poloha:

en: Log level
sk_SK: Úroveň logovania

en: Logout
sk_SK: Odhlásiť

en: Logout Command:
sk_SK: Príkaz na odhlásenie:

en: Logout command is not set
sk_SK: Príkaz na odhlásenie nie je nastavený

en: Ma_nual
sk_SK: Ma_nuálne

en: Ma_ximize
sk_SK: Ma_ximalizovať

en: Make window managers treat the panel as dock
sk_SK: Správcovia okien majú ukotvovať panel

en: Manage Networks
sk_SK: Spravovať siete

en: Margin:
sk_SK: Okraj:

en: Master
sk_SK: Hlavný

en: Maximum width of task button
sk_SK: Maximálna šírka tlačidla úlohy

en: Menu
sk_SK: Ponuka

en: Messaging Menu
sk_SK: Ponuka správ

en: MiddleBtn
sk_SK: Stredné tlačidlo

en: Minimize All Windows
sk_SK: Minimalizovať všetky okná

en: Minimize panel when not in use
sk_SK: Minimalizovať panel, keď sa napoužíva

en: Monitor and Manage networks
sk_SK: Monitorovať a spravovať siete

en: Monitor network status
sk_SK: Monitorovať stav siete

en: Mph
sk_SK: míle/h

en: Mute
sk_SK: Stlmiť

en: N
sk_SK: S

en: NE
sk_SK: SV

en: NNE
sk_SK: SSV

en: NNW
sk_SK: SSZ

en: NW
sk_SK: SZ

en: Name
sk_SK: Názov

en: Name:
sk_SK: Názov:

en: Netmask:
sk_SK: Maska siete:

en: Network Connection
sk_SK: Sieťové pripojenie

en: Network Connection: %s
sk_SK: Sieťové pripojenie: %s

en: Network Menu
sk_SK: Ponuka siete

en: Network Status Monitor
sk_SK: Monitor stavu siete

en: Network cable is plugged out
sk_SK: Sieťový kábel je odpojený

en: New session is required for this option to take effect
sk_SK: Na to, aby sa prejavila táto voľba je potrebné vytvoriť nové sedenie

en: No Indicators
sk_SK: Žiadny indikátor

en: No batteries found
sk_SK: Neboli nájdené batérie

en: No file manager is configured.
sk_SK: Nie je nakonfigurovaný žiadny správca súborov.

en: No network devices found
sk_SK: Neboli nájdené žiadne sieťové zariadenia

en: None
sk_SK: Žiadny

en: None configured
sk_SK: Nič nanastavené

en: Normal color
sk_SK: Normálna farba

en: Number of battery to monitor
sk_SK: Počet batérií na monitorovanie

en: Only Application Launch Bar
sk_SK: Iba panel spúšťania aplikácií

en: Only Task Bar (Window List)
sk_SK: Iba panel úloh (Zoznam okien)

en: Only show windows on the same monitor as the task bar
sk_SK: Okná zobrazovať len na tom istom monitore, na ktorom je panel úloh

en: Open in _Terminal
sk_SK: Otvoriť v _termináli

en: Orientation
sk_SK: Orientácia

en: Panel Applets
sk_SK: Aplety v paneli

en: Panel Icon Size
sk_SK: Veľkosť ikony v paneli

en: Panel Preferences
sk_SK: Nastavenia panelu

en: Panel Settings
sk_SK: Nastavenia panela

en: Per Window Settings
sk_SK: Nastavenie okna

en: Pixels
sk_SK: Pixelov

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    
    %s
sk_SK: Prosím, kontaktujte správcu svojho systému, aby vyriešil nasledovný problém:
    
    %s

en: Preferences
sk_SK: Predvoľby

en: Pressure:
sk_SK: Tlak:

en: Properties
sk_SK: Vlastnosti

en: Protocol:
sk_SK: Protokol:

en: Quit
sk_SK: Ukončiť

en: RAM color
sk_SK: Farba RAM

en: RAM usage: %.1fMB (%.2f%%)
sk_SK: Využitie RAM: %.1fMB (%.2f%%)

en: R_estore
sk_SK: _Obnoviť

en: Really delete this panel?
    <b>Warning: This can not be recovered.</b>
sk_SK: Skutočne chcete zmazať tento panel?
    <b>Upozornenie: Túto operáciu nemožno vrátiť.</b>

en: Received
sk_SK: Prijaté

en: Received:
sk_SK: Prijaté:

en: Receiving
sk_SK: Prijíma

en: Refresh
sk_SK: Obnoviť

en: Rem_ove from Launcher
sk_SK: _Odstrániť zo spúšťača

en: Remote IP:
sk_SK: Vzdialená IP:

en: Remove "%s" From Panel
sk_SK: Odstrániť „%s“ z panela

en: Repair
sk_SK: Opraviť

en: Reserve space, and not covered by maximized windows
sk_SK: Rezervovať miesto, nezakrývať maximalizovanými oknami

en: Resource monitors
sk_SK: Sledovanie zdrojov

en: Restart
sk_SK: Reštartovať

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: RightBtn
sk_SK: Pravé tlačidlo

en: Run
sk_SK: Spustiť

en: S
sk_SK: J

en: SE
sk_SK: JV

en: SIOCGIFCONF error: %s
sk_SK: Chyba SIOCGIFCONF: %s

en: SIOCGIFFLAGS error: %s
sk_SK: Chyba SIOCGIFFLAGS: %s

en: SSE
sk_SK: JJV

en: SSW
sk_SK: JJZ

en: SW
sk_SK: JZ

en: Scope:
sk_SK: Rozsah:

en: Searching for '%s'...
sk_SK: Vyhľadáva sa '%s'...

en: Select Keyboard Model
sk_SK: Vyberte si model klávesnice

en: Select Layout Change Type
sk_SK: Vybrať typ rozloženia klávesnice

en: Select a directory
sk_SK: Vyberte adresár

en: Select a file
sk_SK: Vyberte súbor

en: Select an image file
sk_SK: Vyberte súbor obrázka

en: Sending
sk_SK: Posiela sa

en: Sending/Receiving
sk_SK: Odosiela/prijíma

en: Sends commands to all desktop windows.
    Supported commands are 1) iconify and 2) shade
sk_SK: Posiela príkazy všetkým oknám plochy.
    Podporované príkazy sú 1) ikonifikovať a 2) tieňovať

en: Sensor
sk_SK: Snímač

en: Sent
sk_SK: Poslané

en: Sent:
sk_SK: Poslané:

en: Separator
sk_SK: Oddeľovač

en: Serial Line IP
sk_SK: IP na sériovej linke

en: Session Menu
sk_SK: Ponuka sedenia

en: Setting Encryption Key
sk_SK: Nastavenie šifrovacieho kľúča

en: Show CapsLock
sk_SK: Zobrazovať CapsLock

en: Show Extended Information
sk_SK: Zobraziť rozširujúce informácie

en: Show Layout as
sk_SK: Zobraziť rozloženie ako

en: Show NumLock
sk_SK: Zobrazovať NumLock

en: Show ScrollLock
sk_SK: Zobrazovať ScrollLock

en: Show Signal
sk_SK: Zobrazovať signál

en: Show task icons smaller than rest of panel icons
sk_SK: Zobraziť ikony úloh menšie ako zvyšok ikon v paneli

en: Show tooltips
sk_SK: Zobraziť bublinové tipy

en: Show weather conditions for a location.
sk_SK: Zobrazí predpoveď počasia pre danú lokáciu.

en: Show windows from all desktops
sk_SK: Zobraziť okná zo všetkých plôch

en: Signal
sk_SK: Signál

en: Simple pager plugin
sk_SK: Jednoduchý stránkovací modul

en: Size
sk_SK: Veľkosť

en: Size when minimized
sk_SK: Veľkosť keď je minimalizovaný

en: Solid color (with opacity)
sk_SK: Súvislá farba (s krytím)

en: Sorry, there was no window manager configuration program found.
sk_SK: Ľutujem, nebol nájdený žiadny program na nastavenie správcu okien.

en: Sound Menu
sk_SK: Zvuk

en: Source:
sk_SK: Zdroj:

en: Space reservation is not available for this panel because there is another monitor beyond this edge and reservation would cover it if enabled.
sk_SK: Rezervovanie miesta nie je pre tento panel dostupné, pretože za týmto okrajom je ďalšia obrazovka a rezervovanie miesta by ju, ak by bolo povolené, zakrylo.

en: Spacer
sk_SK: Rozostup

en: Spacing
sk_SK: Rozostupy

en: Speaker+LO
sk_SK: Reproduktor+LO

en: State
sk_SK: Stav

en: Stats
sk_SK: Štatistiky

en: Status:
sk_SK: Stav:

en: Stretch
sk_SK: Natiahnuť

en: Subnet Mask:
sk_SK: Maska podsiete:

en: Sunrise:
sk_SK: Východ slnka:

en: Sunset:
sk_SK: Západ slnka:

en: Support
sk_SK: Podpora

en: Surround
sk_SK: Okolitý

en: System Tray
sk_SK: Oznamovacia oblasť

en: System theme
sk_SK: Vzhľad systému

en: System tray
sk_SK: Oznamovacia oblasť

en: Task Bar (Window List)
sk_SK: Panel úloh (Zoznam okien)

en: Taskbar shows all opened windows and allows to iconify them, shade or get focus
sk_SK: Panel úloh zobrazuje všetky otvorené okná a umožňuje ich ikonifikovať, zatieniť alebo aktivovať

en: Temperature Monitor
sk_SK: Monitor teploty

en: Terminal Emulator:
sk_SK: Emulátor terminálu:

en: The current error condition
sk_SK: Aktuálny chybový stav

en: The current interface the icon is monitoring.
sk_SK: Aktuálne rozhranie, ktoré táto ikona monitoruje.

en: The interface name
sk_SK: Názov rozhrania

en: The interface packets/bytes statistics
sk_SK: Štatistika bajtov/paketov rozhrania

en: The interface state
sk_SK: Stav rozhrania

en: The orientation of the tray.
sk_SK: Orientácia oznamovacej oblasti.

en: There is no room for another panel. All the edges are taken.
sk_SK: Na vytvorenie nového panela už nie je miesto. Všetky okraje sú už obsadené.

en: There was an error displaying help:
    %s
sk_SK: Pri zobrazovaní pomocníka nastala chyba:
    %s

en: This wireless network was encrypted.
    You must have the encryption key.
sk_SK: Táto bezdrôtová sieť je šifrovaná.
    Musíte mať šifrovací kľúč.

en: Today:
sk_SK: Dnes:

en: Tomorrow:
sk_SK: Zajtra:

en: Tooltip Format
sk_SK: Formát bublinových tipov

en: Tooltip only
sk_SK: Iba bublinové tipy

en: Tooltips Enabled
sk_SK: Bublinové tipy zapnuté

en: Top
sk_SK: Hore

en: Type:
sk_SK: Typ:

en: Unable to open socket: %s
sk_SK: Nie je možné otvoriť socket: %s

en: Units:
sk_SK: Jednotky:

en: Unknown
sk_SK: Neznáme

en: Updates:
sk_SK: Aktualizácie:

en: Use mouse wheel
sk_SK: Používať koliesko myši

en: VJ 6-bit Serial Line IP
sk_SK: IP na VJ 6-bitovej sériovej linke

en: VJ Serial Line IP
sk_SK: IP na VJ sériovej linke

en: Variant
sk_SK: Varianta

en: Visibility:
sk_SK: Viditeľnosť:

en: Volume
sk_SK: Hlasitosť

en: Volume Control
sk_SK: Ovládanie hlasitosti

en: Volume control
sk_SK: Ovládanie hlasitosti

en: W
sk_SK: Z

en: WNW
sk_SK: ZSZ

en: WSW
sk_SK: ZJZ

en: Warn
sk_SK: Upozornenie

en: Warning1 color
sk_SK: Farba upozornenia 1

en: Warning1 temperature
sk_SK: Teplota Upozornenia1

en: Warning2 color
sk_SK: Farba upozornenia 2

en: Warning2 temperature
sk_SK: Teplota Upozornenia2

en: Weather Plugin
sk_SK: Predpoveď počasia

en: Weather Preferences
sk_SK: Predvoľby počasia

en: Whether or not the icon's tooltips are enabled.
sk_SK: Či sú alebo nie sú zapnuté bublinové tipy.

en: Whether or not the signal strength should be displayed.
sk_SK: Či sa má alebo nemá zobrazovať sila signálu.

en: Whether the interface is a wireless interface
sk_SK: Či je rozhranie bezdrôtové

en: Width:
sk_SK: Šírka:

en: Wind:
sk_SK: Vietor:

en: Wireless
sk_SK: Bezdrôtové

en: Wireless Connection has no connectivity
sk_SK: Bezdrôtové pripojenie nie je pripojené

en: Wireless Networks not found in range
sk_SK: V dosahu neboli nájdené bezdrôtové siete

en: Wireless signal strength percentage
sk_SK: Percentá sily bezdrôtového signálu

en: Workspace %d
sk_SK: Pracovná plocha %d

en: Workspace _%d
sk_SK: Pracovná plocha _%d

en: You must specify a location.
sk_SK: Musíte zadať umiestnenie.

en: _All workspaces
sk_SK: Všetky pr_acovné plochy

en: _Automatic, every
sk_SK: _Automatické, každých

en: _Browse
sk_SK: _Prechádzať

en: _Close Window
sk_SK: _Zatvoriť okno

en: _Close all windows
sk_SK: _Zatvoriť všetky okná

en: _English (°F)
sk_SK: _Anglické (°F)

en: _Metric (°C)
sk_SK: _Metrické (°C)

en: _Move to Workspace
sk_SK: _Presunúť na plochu

en: _Name:
sk_SK: _Názov:

en: _New Instance
sk_SK: _Nová inštancia

en: _New Location:
sk_SK: _Nové umiestnenie:

en: _Raise
sk_SK: _Zdvihnúť

en: _Remember layout for each window
sk_SK: _Pamätať si rozloženie pre každú aplikáciu samostatne

en: _Set
sk_SK: Na_staviť

en: bytes
sk_SK: bajtov

en: default
sk_SK: predvolená

en: lxpanel %s - lightweight GTK+ panel for UNIX desktops
sk_SK: lxpanel %s - odľahčený GTK+ panel pre unixové pracovné prostredia

en: minutes
sk_SK: minút

en: packets
sk_SK: paketov

en: pixels
sk_SK: pixely
