webkit HEAD - en to sl translation catalogue (503 entries)

en: %s job #%u
sl: %s opravilo #%u

en: Acknowledge
sl: Potrditev

en: Add money with Apple Pay
sl: Dodaj denar s storitvijo Apple Pay

en: Allow file access from file URLs
sl: Omogoči dostop do datotek iz naslovov URI datotek

en: Allow modal dialogs
sl: Dovoli modalna pogovorna okna

en: Allow top frame navigation to data URLs
sl: Omogoči krmarjenje po zgornjem okvirju do URL-jev podatkov

en: Allow universal access from the context of file scheme URLs
sl: Omogoči univerzalni dostop iz konteksta URL-jev datotečnih shem

en: Are you sure you want to leave this page?
sl: Ali ste prepričani, da želite zapustiti to stran?

en: Authentication Required
sl: Zahtevana je overitev

en: Authentication required by %s:%i
sl: Preverjanje pristnosti, ki ga zahteva %s:%i

en: Auto load images
sl: Samodejno naloži slike

en: Book with Apple Pay
sl: Rezerviraj s storitvijo Apple Pay

en: Buy with Apple Pay
sl: Nakup z Apple Pay

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Check Spelling While _Typing
sl: Preveri _črkovanja med tipkanjem

en: Check _Grammar With Spelling
sl: Preveri _slovnico med tipkanjem

en: Check out with Apple Pay
sl: Nakup s storitvijo Apple Pay

en: Choose File
sl: Izbor datoteke

en: Choose Files
sl: Izbor datotek

en: Clear Recent Searches
sl: Počisti nedavno iskanje

en: Click to Exit Full Screen
sl: Kliknite za izhod iz celozaslonskega načina

en: Click to restart
sl: Kliknite za ponovni zagon

en: Content with specified MIME type can’t be shown
sl: Vsebine navedene vrste MIME ni mogoče prikazati

en: Continue with Touch ID.
sl: Nadaljujte s funkcijo Touch ID.

en: Contribute with Apple Pay
sl: Prispevaj s storitvijo Apple Pay

en: Controls
sl: Kontrolniki

en: Cop_y Audio Link Location
sl: Kopiraj mesto zvočne _povezave

en: Cop_y Image
sl: _Kopiraj sliko

en: Cop_y Video Link Location
sl: Kopiraj mesto slikovne _povezave

en: Copy Audio Address
sl: Kopiraj naslov zvočnega posnetka

en: Copy Image _Address
sl: Kopiraj n_aslov slike

en: Copy Link
sl: Kopiraj povezavo

en: Copy Link Loc_ation
sl: Kopiraj mesto _povezave

en: Copy Link with Highlight
sl: Kopiraj povezavo s poudarkom

en: Copy Video Address
sl: Kopiraj naslov videoposnetka

en: Cu_t
sl: _Izreži

en: Cursive font family
sl: Družina pisave Cursive

en: Date Modified
sl: Datum spremembe

[ctx: Day label in date picker]
en: DAY
sl: DAN

en: Default
sl: Privzeto

en: Default charset
sl: Privzeti kodni nabor

en: Default font family
sl: Privzeta družina pisave

en: Default font size
sl: Privzeta velikost pisave

en: Default monospace font size
sl: Privzeta velikost pisave z enakomerno širino

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Disable web security
sl: Onemogoči spletno varnost

en: Donate with Apple Pay
sl: Doniraj s storitvijo Apple Pay

en: Download Image
sl: Prejmi sliko

en: Download _Audio
sl: Prejmi _zvok

en: Download _Video
sl: Prejmi _sliko

en: Draw compositing indicators
sl: Riši indikatorje kompozicije

en: Enable 2D canvas acceleration
sl: Omogoči pospeševanje 2D-platna

en: Enable Caret Browsing
sl: Omogoči brskanje s kazalko

en: Enable DNS prefetching
sl: Omogoči vnaprejšnje pridobivanje DNS

en: Enable EncryptedMedia
sl: Omogoči EncryptedMedia

en: Enable Fullscreen
sl: Omogoči celozaslonski način

en: Enable HTML5 database
sl: Omogoči zbirko podatkov HTML5

en: Enable HTML5 local storage
sl: Omogoči krajevno shranjevanje HTML5

en: Enable Java
sl: Omogoči Javo

en: Enable JavaScript
sl: Omogoči JavaScript

en: Enable JavaScript Markup
sl: Omogoči označevanje JavaScript

en: Enable JavaScript in document markup.
sl: Omogočite JavaScript v označevanju dokumenta.

en: Enable JavaScript.
sl: Omogoči JavaScript.

en: Enable MediaCapabilities
sl: Omogoči MediaCapabilities

en: Enable MediaSource
sl: Omogoči MediaSource

en: Enable MediaStream
sl: Omogoči MediaStream

en: Enable Site Specific Quirks
sl: Omogoči posebnosti spletišča

en: Enable Spatial Navigation
sl: Omogoči prostorsko krmarjenje

en: Enable WebAudio
sl: Omogoči WebAudio

en: Enable WebGL
sl: Omogoči WebGL

en: Enable WebRTC
sl: Omogoči WebRTC

en: Enable XSS auditor
sl: Omogoči nadzornika XSS

en: Enable accelerated 2D canvas
sl: Omogoči pospešeno 2D-platno

en: Enable back-forward navigation gestures
sl: Omogoči poteze krmarjenja nazaj in naprej

en: Enable developer extras
sl: Omogoči dodatna razvojna orodja

en: Enable embedded plugin objects.
sl: Omogoči predmete vstavkov

en: Enable frame flattening
sl: Omogoči ploščenje okvirja

en: Enable hyperlink auditing
sl: Omogoči preverjanje hiperpovezav

en: Enable media
sl: Omogoči predstavnost

en: Enable mock capture devices
sl: Omogoči lažne naprave za zajemanje

en: Enable offline web application cache
sl: Omogoči predpomnilnik za brskanje vsebine brez povezave

en: Enable page cache
sl: Omogoči predpomnilnik strani

en: Enable plugins
sl: Omogoči vstavke

en: Enable private browsing
sl: Omogoči zasebno brskanje

en: Enable resizable text areas
sl: Omogoči prilagodljiva besedilna območja

en: Enable smooth scrolling
sl: Omogoči gladkego drsenje

en: Enable tabs to links
sl: Omogoči tabulatorje do povezav

en: Enables the site-specific compatibility workarounds
sl: Omogoča posebne združljivostne rešitve za spletišče

en: Enter Full Screen
sl: Vstopi na celotni zaslon

en: Enter a URL
sl: Vnesite naslov URL

en: Enter a number
sl: Vnesite številko

en: Enter a valid value
sl: Vnesite veljavno vrednost

en: Enter an email address
sl: Vnesi e-poštni naslov

en: Error handling synchronous load with custom protocol
sl: Napaka pri ravnanju s sinhrono obremenitvijo s protokolom po meri

en: Error opening %s: %s
sl: Napaka med odpiranjem %s: %s

en: Failed to connect to geolocation service
sl: Povezava s storitvijo geolokacije ni uspela

en: Failed to create texture
sl: Ustvarjanje teksture ni uspelo

en: Failed to determine position from geolocation service
sl: Določitev položaja iz geolokacijske storitve je spodletela

en: Fantasy font family
sl: Družina pisave Fantasy

en: Favicons database not initialized yet
sl: Podatkovna zbirka ikon zaznamkov še ni začeta

en: File does not exist
sl: Datoteka ne obstaja

en: Fill out this field
sl: Izpolni to polje

en: Frame load interrupted
sl: Nalaganje okvirja je bilo prekinjeno

en: Go
sl: Pojdi

en: HTML content
sl: Vsebina HTML

en: HTTPS Upgrade redirect loop detected
sl: Zaznana je preusmeritvena zanka nadgradnje HTTPS

en: Hardware Acceleration Policy
sl: Pravila strojnega pospeševanja

en: Hide
sl: Skrij

en: Hide Controls
sl: Skrij gumbe

en: Ignore _Grammar
sl: Prezri _slovnico

en: Input _Methods
sl: _Načini vnosa

en: Insert _Emoji
sl: Vstavi izrazno _ikono

en: Inspect _Element
sl: Preuči _predmet

en: Invalid Password
sl: Neveljavno geslo

en: Invalid page range
sl: Neveljaven obseg strani

en: Invalid value
sl: Neveljavna vrednost

en: JSC Options
sl: Možnosti JSC

en: JavaScript can access clipboard
sl: JavaScript lahko dostopa do odložišča

en: JavaScript can open windows automatically
sl: JavaScript program lahko samodejno odpre okno

en: LRE Left-to-right _embedding
sl: LRE _Leva-proti-desni _vgradnja

en: LRM _Left-to-right mark
sl: LRM oznaka _Leva-proti-desni

en: LRO Left-to-right _override
sl: LRO Leva-proti-desni _prepis

[ctx: Label text to be used if plugin is blocked by a page's Content Security Policy]
en: Blocked Plug-in
sl: Blokiran vstavek

[ctx: Label text to be used when a plug-in was blocked from loading because it was too small]
en: Plug-In too small
sl: Vstavek je premajhen

[ctx: Label text to be used when an insecure plug-in version was blocked from loading]
en: Blocked Plug-in
sl: Blokiran vstavek

[ctx: Label text to be used when an unsupported plug-in was blocked from loading]
en: Unsupported Plug-in
sl: Nepodprt vstavek

en: Leave Page
sl: Zapusti stran

en: Left to Right
sl: Z leve proti densni

en: List of media content types requiring hardware support.
sl: Seznam vrst predstavnostne vsebine, ki zahtevajo podporo strojne opreme.

en: Live Broadcast
sl: Oddajanje v živo

en: Load icons ignoring image load setting
sl: Naloži ikone ob prezrtju nastavitev nalaganja slik

en: Load images automatically.
sl: Samodejno nalaganje slik.

en: Load request cancelled
sl: Zahteva po nalaganju preklicana

en: Loading…
sl: Poteka nalaganje …

en: Local documents on your computer
sl: Krajevni dokumenti v računalniku

en: Local files
sl: Krajevne datoteke

en: Loop
sl: Zanka

en: Match the requested format
sl: Dosezi ujemanje z zahtevano obliko zapisa

en: Media content types requiring hardware support
sl: Vrste predstavnostne vsebine, ki zahtevajo podporo strojne opreme

en: Media playback allows inline
sl: Predvajanje predstavnosti je možno v vrstici

en: Media playback requires user gesture
sl: Za predvajanje predstavnosti je potrebna poteza uporabnika

[ctx: Menu item label for a audio/text track that has no other name.]
en: Unknown
sl: Neznano

[ctx: Menu item label for automatic track selection behavior.]
en: Auto (Recommended)
sl: Samodejno (priporočeno)

[ctx: Menu item label for the track that represents disabling closed captions.]
en: Off
sl: Onemogočeno

en: Message %s was not handled
sl: Sporočilo %s ni bilo obdelano

en: Minimum font size
sl: Najmanjša velikost pisave

en: Missing Plug-in
sl: Manjkajoči vstavek

en: Monospace font family
sl: Družina pisav z enakomerno širino

en: Name
sl: Ime

en: Navigation failed because the request was for an HTTP URL with HTTPS-Only enabled
sl: Krmarjenje ni uspelo, ker je bila zahteva za URL HTTP z omogočenim protokolom samo-HTTPS

en: No Guesses Found
sl: Ni najdenih ugibanj

en: No recent searches
sl: Ni nedavnih nizov iskanja

en: Not allowed to use restricted network port
sl: Vrat z omejenim dostopom ni dovoljeno uporabljati

en: Open Link in New _Window
sl: Odpri povezavo v _novem oknu

en: Open _Audio in New Window
sl: Odpri _zvok v novem oknu

en: Open _Frame in New Window
sl: Odpri okvir v _novem oknu

en: Open _Image in New Window
sl: Odpri _sliko v novem oknu

en: Open _Video in New Window
sl: Odpri _sliko v novem oknu

en: Open with Preview
sl: Odpri v Predogledu

en: Operation was cancelled
sl: Postopek je bil preklican

en: Order with Apple Pay
sl: Naroči s storitvijo Apple Pay

en: PDF _Pop directional formatting
sl: PDF _Odprto usmerjeno oblikovanje

en: Page %s does not have a favicon
sl: Stran %s nima navedene ikone zaznamka

en: Paragraph Direction
sl: Smer odstavka

en: Paste As Plain _Text
sl: Prilepi kot navadno _besedilo

en: Pause All Animations
sl: Zaustavi vse animacije

en: Pause Animation
sl: Premor animacije

en: Pictograph font family
sl: Družina pisav piktogramov

en: Play All Animations
sl: Predvajaj vse animacije

en: Play Animation
sl: Predvajaj animacijo

en: Play movie in full screen mode
sl: Predvajaj film v celozaslonskem načinu

en: Please enter the password below.
sl: Spodaj vnesite geslo.

en: Plug-in Failure
sl: Napaka vstavka

en: Plug-in handled load
sl: Obremenitev, ki jo prenaša vstavek

en: Portable Document Format
sl: PDF (Portable Document Format)

en: Print Backgrounds
sl: Natisni _ozadja

en: Print Web Page
sl: Natisni spletno stran

en: Printer not found
sl: Tiskalnika ni mogoče najti

en: RLE Right-to-left e_mbedding
sl: RLE Desna-proti-levi v_gradnja

en: RLM _Right-to-left mark
sl: RLM oznaka _Desna-proti-levi

en: RLO Right-to-left o_verride
sl: RLO Desna-proti-levi p_repis

en: Recent Searches
sl: Nedavna iskanja

en: Reload with Apple Pay
sl: Ponovno naloži s storitvijo Apple Pay

en: Rent with Apple Pay
sl: Najami s storitvijo Apple Pay

en: Reset
sl: Ponovno nastavi

en: Right to Left
sl: Z desne proti levi

en: Sa_ve Image As
sl: S_hrani sliko kot

en: Sans-serif font family
sl: Družina neserifnih pisav

en: Search
sl: išči

en: Select Color
sl: Izberite barvo

en: Select File
sl: Izberite datoteko

en: Select Files
sl: Izberite datoteke

en: Select _All
sl: _Izberi vse

en: Select a file
sl: Izbor datoteke

en: Select an item in the list
sl: Izberi element na seznamu

en: Select one of these options
sl: Izberi eno od teh možnosti

en: Select this checkbox
sl: Izberi to potrditveno polje

en: Selection Direction
sl: Smer izbora

en: Serif font family
sl: Družina serifnih pisav

[ctx: Set button below date picker]
en: Set
sl: Določi

en: Set up with Apple Pay
sl: Nastavi s storitvijo Apple Pay

en: Show Controls
sl: Pokaži kontrolnike

en: Show JSC Options
sl: Pokaži možnosti JSC

en: Show Media Stats
sl: Pokaži statistiko medijev

en: Show in blocked plug-in
sl: Pokaži v blokiranem vstavku

en: Size
sl: Velikost

en: Snapshotted Plug-In
sl: Posnetek vstavka

en: Spelling and _Grammar
sl: Črkovanje in _slovnica

en: Stay on Page
sl: Ostani na strani

en: Strong Password
sl: Močno geslo

en: Submit
sl: Pošlji

en: Subscribe with Apple Pay
sl: Naroči s storitvijo Apple Pay

en: Support with Apple Pay
sl: Pridobi podporo s storitvijo Apple Pay

en: Switch Video to _Fullscreen
sl: Preklopi sliko na _cel zaslon

en: Tap this switch
sl: Dotakni se tega stikala

en: The URL can’t be shown
sl: URL-ja ni mogoče prikazati

en: The URL was blocked by a content blocker
sl: URL je preprečil preprečevalnik vsebine

en: The URL was blocked by a content filter
sl: URL je blokiral filter vsebine

en: The URL was blocked by device restrictions
sl: URL je blokiran zaradi omejitev naprave

en: The default font size used to display monospace text.
sl: Privzeta velikost pisave za prikaz monospace besedila.

en: The default font size used to display text.
sl: Privzeta velikost pisave za prikaz besedila.

en: The default text charset used when interpreting content with unspecified charset.
sl: Privzeti nabor znakov besedila, ki se uporablja pri interpretaciji vsebine z nedoločenim naborom znakov.

en: The font family to use as the default for content that does not specify a font.
sl: Družina pisav, ki se uporablja kot privzeta za vsebino, ki nima določene pisave.

en: The font family used as the default for content using cursive font.
sl: Družina pisav, ki se uporablja kot privzeta za vsebino, ki uporablja kurzivno pisavo.

en: The font family used as the default for content using fantasy font.
sl: Družina pisav, ki se uporablja kot privzeta za vsebino, ki uporablja fantazijsko pisavo.

en: The font family used as the default for content using monospace font.
sl: Privzeta družina pisave za prikaz besedila v pisavi z enakomerno širino.

en: The font family used as the default for content using pictograph font.
sl: Družina pisav, ki se uporablja kot privzeta za vsebino, ki uporablja piktogramsko pisavo.

en: The font family used as the default for content using sans-serif font.
sl: Družina pisav, ki se uporablja kot privzeta za vsebino, ki uporablja brez serifno pisavo.

en: The font family used as the default for content using serif font.
sl: Družina pisav, ki se uporablja kot privzeta za vsebino, ki uporablja serifno pisavo.

en: The minimum font size used to display text.
sl: Najmanjša velikost pisave uporabljena za prikazovanje besedila.

en: The policy to decide how to enable and disable hardware acceleration
sl: Pravila o tem, kako omogočiti in onemogočiti strojno pospeševanje

en: The site says: “%s”
sl: Spletno mesto pravi: »%s«

en: The user agent string
sl: Niz uporabniškega posrednika, ki ga uporablja WebKitGtk

en: There was an error creating the snapshot
sl: Pri ustvarjanju posnetka je prišlo do napake

en: This document is password protected.
sl: Ta dokument je zaščiten z geslom.

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
sl: Po kazalu je mogoče iskati. Vnesite ključne besede:

en: Tip with Apple Pay
sl: Prispevaj napitnino s storitvijo Apple Pay

[ctx: Title of the OK button for the number pad in zoomed form controls.]
en: OK
sl: V redu

en: Toggle Media _Loop Playback
sl: Preklopi predvajanje v _zanki

en: Top up with Apple Pay
sl: Napolni s storitvijo Apple Pay

en: URL field
sl: polje URL-ja

en: Unacceptable TLS certificate
sl: Nesprejemljivo potrdilo TLS

[ctx: Undo action name]
en: Align Left
sl: Poravnaj levo

[ctx: Undo action name]
en: Align Right
sl: Poravnaj desno

[ctx: Undo action name]
en: Bold
sl: Krepko

[ctx: Undo action name]
en: Center
sl: Na sredini

[ctx: Undo action name]
en: Change Attributes
sl: Spremeni atribute

[ctx: Undo action name]
en: Convert to Ordered List
sl: Pretvori v oštevilčeni seznam

[ctx: Undo action name]
en: Convert to Unordered List
sl: Pretvori v urejeni seznam

[ctx: Undo action name]
en: Create Link
sl: Ustvari povezavo

[ctx: Undo action name]
en: Cut
sl: Izreže izbor

[ctx: Undo action name]
en: Delete
sl: Izbriše posnetek

[ctx: Undo action name]
en: Dictation
sl: Narek

[ctx: Undo action name]
en: Drag
sl: Poteg

[ctx: Undo action name]
en: Formatting
sl: Oblikovanje

[ctx: Undo action name]
en: Indent
sl: Zamik

[ctx: Undo action name]
en: Insert List
sl: Vstavi seznam

[ctx: Undo action name]
en: Italics
sl: Ležeče pisave

[ctx: Undo action name]
en: Justify
sl: Poravnaj obojestransko

[ctx: Undo action name]
en: Loosen Kerning
sl: Sprosti spodsekavanje

[ctx: Undo action name]
en: Lower Baseline
sl: Spusti osnovno črto

[ctx: Undo action name]
en: Outdent
sl: Primakni

[ctx: Undo action name]
en: Outline
sl: Oris

[ctx: Undo action name]
en: Paste
sl: Prilepi izbor

[ctx: Undo action name]
en: Paste Font
sl: Prilepi pisavo

[ctx: Undo action name]
en: Paste Ruler
sl: Prilepi ravnilo

[ctx: Undo action name]
en: Raise Baseline
sl: Dvigni osnovno črto

[ctx: Undo action name]
en: Remove Background
sl: Odstrani ozadje

[ctx: Undo action name]
en: Set Background Color
sl: Določi barvo ozadja

[ctx: Undo action name]
en: Set Color
sl: Nastavi barvo

[ctx: Undo action name]
en: Set Font
sl: Določi pisavo

[ctx: Undo action name]
en: Set Traditional Character Shape
sl: Nastavi tradicionalno obliko znakov

[ctx: Undo action name]
en: Set Writing Direction
sl: Nastavi smeri pisanja

[ctx: Undo action name]
en: StrikeThrough
sl: Prečrtano

[ctx: Undo action name]
en: Subscript
sl: Podpisano

[ctx: Undo action name]
en: Superscript
sl: Nadpisano

[ctx: Undo action name]
en: Tighten Kerning
sl: Zaostri spodsekavanje

[ctx: Undo action name]
en: Turn Off Kerning
sl: Izključi spodsekavanje

[ctx: Undo action name]
en: Turn Off Ligatures
sl: Izklopi ligature

[ctx: Undo action name]
en: Typing
sl: Tipkanje

[ctx: Undo action name]
en: Underline
sl: Podčrtano

[ctx: Undo action name]
en: Unlink
sl: Razveži

[ctx: Undo action name]
en: Unscript
sl: Ne pisano

[ctx: Undo action name]
en: Use All Ligatures
sl: Uporabi vse ligature

[ctx: Undo action name]
en: Use Standard Kerning
sl: Uporabi standardno spodsekavanje

[ctx: Undo action name]
en: Use Standard Ligatures
sl: Uporabi standardne ligature

en: Unknown favicon for page %s
sl: Ni ikone zaznamke za stran %s

[ctx: Unknown filesize FTP directory listing item]
en: Unknown
sl: Neznano

en: Use at least one character | Use at least %d characters
sl[0]: Uporabite vsaj %d znakov
sl[1]: Uporabite vsaj %d znak
sl[2]: Uporabite vsaj %d znaka
sl[3]: Uporabite vsaj %d znake

en: Use no more than one character | Use no more than %d characters
sl[0]: Uporabite največ %d znakov
sl[1]: Uporabite največ %d znak
sl[2]: Uporabite največ %d znaka
sl[3]: Uporabite največ %d znake

en: Used to encrypt WebCrypto keys in persistent storage, such as IndexedDB
sl: Uporablja se za šifriranje ključev WebCrypto v trajnem pomnilniku, kot je IndexedDB

en: User agent string
sl: Niz uporabniškega posrednika

en: User cancelled the download
sl: Uporabnik je preklical prejemanje

[ctx: Video Exit Full Screen context menu item]
en: Exit Full Screen
sl: Izhod iz celozaslonskega načina

en: View Spatial
sl: Pokaži prostorsko

en: Web Inspector
sl: Spletni nadzornik

en: WebKitGTK password
sl: Geslo za WebKitGTK

en: WebRTC UDP ports range
sl: Obseg vrat WebRTC UDP

en: WebRTC UDP ports range, the format is min-port:max-port
sl: Obseg vrat WebRTC UDP, oblika je najm-vrata:najv-vrata

en: Website running in fullscreen mode
sl: Spletna stran se izvaja v celozaslonskem načinu

en: Whether <a ping> should be able to send pings.
sl: Ali lahko <a ping> pošilja ukaze ping.

en: Whether EncryptedMedia should be enabled.
sl: Ali naj bo omogočen EncryptedMedia.

en: Whether Java support should be enabled.
sl: Ali naj bo omogočena podpora za Javo.

en: Whether JavaScript can access Clipboard
sl: Ali je mogoče s kodo JavaScript dostopati do odložišča

en: Whether JavaScript can open windows automatically.
sl: Ali je mogoče s kodo JavaScript samodejno odpreti okno.

en: Whether MediaCapabilities should be enabled.
sl: Ali naj bo omogočen MediaCapabilities.

en: Whether MediaSource should be enabled.
sl: Ali naj bo omogočen MediaSource.

en: Whether MediaStream content should be handled
sl: Ali naj bo vsebina MediaStream obdelana

en: Whether WebAudio content should be handled
sl: Ali naj bo vsebina WebAudio obravnavana

en: Whether WebGL content should be rendered
sl: Ali želite vsebino WebGL izrisati

en: Whether WebRTC content should be handled
sl: Ali je treba vsebino WebRTC obravnavati

en: Whether background images should be drawn during printing
sl: Ali naj bodo med tiskanjem izrisane slike ozadja

en: Whether file access is allowed from file URLs.
sl: Ali je dostop do datotek dovoljen iz URL-jev datotek.

en: Whether horizontal swipe gesture will trigger back-forward navigation
sl: Ali naj vodoravna poteza povleka sproži krmarjenje nazaj naprej

en: Whether it is possible to create modal dialogs
sl: Ali je mogoče ustvariti modalna pogovorna okna

en: Whether media content should be handled
sl: Ali je treba obravnavati medijsko vsebino

en: Whether media playback allows inline
sl: Ali je predvajanje predstavnosti omogočeno v vrstici

en: Whether media playback requires user gesture
sl: Ali je za predvajanje predstavnosti potrebna poteza uporabnika

en: Whether or not top frame navigation is allowed to data URLs
sl: Ali je krmarjenje po zgornjem okvirju dovoljeno za URL-je podatkov

en: Whether or not universal access is allowed from the context of file scheme URLs
sl: Ali je dovoljen univerzalni dostop v kontekstu URL-jev datotečnih shem

en: Whether the page cache should be used
sl: Ali naj bo uporabljen predpomnilnik strani

en: Whether to draw compositing borders and repaint counters
sl: Ali želite izrisati kompozicijske obrobe in prebarvati števce

en: Whether to enable 2D canvas acceleration
sl: Ali želite omogočiti pospeševanje 2D-platna

en: Whether to enable DNS prefetching
sl: Ali želite omogočiti vnaprejšnje pridobivanje DNS

en: Whether to enable HTML5 Local Storage support.
sl: Ali naj bo omogočena podpora krajevnega shranjevanja HTML5

en: Whether to enable HTML5 database support.
sl: Ali naj ob omogočena podpora zbirki podatkov HTML5

en: Whether to enable Spatial Navigation support.
sl: Ali naj bo podpora za prostorsko krmarjenje omogočena.

en: Whether to enable accelerated 2D canvas
sl: Ali želite omogočiti pospešeno 2D-platno

en: Whether to enable accessibility enhanced keyboard navigation
sl: Ali naj bo omogočeno krmarjenje s tipkovnico z nadgradnjo za dostopnost

en: Whether to enable developer extras
sl: Ali naj bodo dodatna razvojna orodja omogočena

en: Whether to enable frame flattening.
sl: Ali naj bo omogočeno ploščenje okvirja

en: Whether to enable offline web application cache.
sl: Ali naj bo omogočen predpomnilnik programa za brskanje brez povezave.

en: Whether to enable private browsing
sl: Ali naj bo zasebno brskanje omogočeno

en: Whether to enable resizable text areas
sl: Ali naj bodo besedilna območja prilagodljiva

en: Whether to enable smooth scrolling
sl: Ali želite omogočiti gladko drsenje

en: Whether to enable tabs to links
sl: Ali želite omogočiti tabulatorje do povezav

en: Whether to enable the Javascript Fullscreen API
sl: Ali želite omogočiti celozaslonski Javascript Fullscreen API

en: Whether to enable the XSS auditor.
sl: Ali naj bo omogočen nadzornik XSS.

en: Whether to load site icons ignoring image load setting.
sl: Ali želite naložiti ikone spletnega mesta brez upoštevanja nastavitev nalaganja slik.

en: Whether to write console messages on stdout
sl: Ali želite pisati sporočila konzole na stdout

en: Whether we expose mock capture devices or not
sl: Ali izpostavljamo lažne naprave za zajemanje ali ne

en: Whether web security should be disabled.
sl: Ali naj bo spletna varnost onemogočena.

en: Whether zoom level of web view changes only the text size
sl: Ali raven povečave spletnega pogleda spremeni le velikost besedila

en: Write console messages on stdout
sl: Zapiši sporočila v konzoli na stdout

en: Writing Tools
sl: Orodja za pisanje

en: ZWJ Zero width _joiner
sl: ZWJ _združevalnik nične širine

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
sl: ZWNJ _razdruževalnik nične širine

en: ZWS _Zero width space
sl: ZWS Presledek _nične dolžine

en: Zoom Text Only
sl: Povečaj le besedilo

en: _Actual Size
sl: _Dejanska velikost

en: _Authenticate
sl: _Overi

en: _Automatically Resize
sl: _Samodejno spremeni velikost

en: _Back
sl: _Nazaj

en: _Bold
sl: _Krepko

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Check Document Now
sl: _Takoj preveri dokument

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Copy
sl: _Kopiraj

en: _Delete
sl: I_zbriši

en: _Download Linked File
sl: _Prejmi povezano datoteko

en: _Font
sl: _Pisava

en: _Forward
sl: _Posreduj

en: _Hide Media Controls
sl: _Skrij predstavne tipke

en: _Hide Spelling and Grammar
sl: _Skrij črkovanje in slovnico

en: _Ignore Spelling
sl: _Prezri črkovanje

en: _Insert Unicode Control Character
sl: _Vstavi nadzorni znak Unicode

en: _Italic
sl: _Ležeče

en: _Learn Spelling
sl: _Zapomni si črkovanje

en: _Mute
sl: _Nemo

en: _Next Page
sl: _Naslednja stran

en: _OK
sl: _V redu

en: _Open Link
sl: _Odpri povezavo

en: _Outline
sl: _Oris

en: _Password
sl: _Geslo

en: _Paste
sl: _Prilepi

en: _Pause
sl: _Premor

en: _Play
sl: _Predvajaj

en: _Previous Page
sl: P_redhodna stran

en: _Reload
sl: _Ponovno naloži

en: _Remember password
sl: Za_pomni si geslo

en: _Search the Web
sl: _Preišči splet

en: _Show Media Controls
sl: _Pokaži predstavne tipke

en: _Show Spelling and Grammar
sl: _Pokaži črkovanje in slovnico

en: _Single Page
sl: _Ena stran

en: _Single Page Continuous
sl: _Ena stran, neprekinjeno

en: _Stop
sl: _Zaustavi

en: _Toggle Media Controls
sl: _Preklopi predstavne tipke

en: _Two Pages
sl: _Dve strani

en: _Two Pages Continuous
sl: _Dve strani, neprekinjeno

en: _Underline
sl: _Podpisano

en: _Username
sl: _Uporabniško ime

en: _Zoom In
sl: Pri_bližaj

en: _Zoom Out
sl: _Oddalji

en: activate
sl: omogoči

en: alert
sl: opozorilo

[ctx: alt text for <input> elements with no alt, title, or value]
en: Submit
sl: Pošlji

en: application status
sl: stanje programa

en: article
sl: članek

en: attachment
sl: priloga

en: audio element playback controls and status display
sl: prikaz stanja in nadzora predvajanja zvočnih predmetov

en: audio playback
sl: predvajanje zvoka

en: back 30 seconds
sl: nazaj 30 sekund

en: banner
sl: pasica

en: begin playback
sl: začetek predvajanja

en: cancel
sl: prekliči

en: check
sl: preveri

en: color well
sl: barvna posoda

en: complementary
sl: komplementarno

en: contact info AutoFill
sl: samodejno izpolni podatke stika

en: content information
sl: podatki o vsebini

en: credit card AutoFill
sl: samodejno izpolni podatke o kreditni kartici

en: current movie status
sl: trenutno stanje filma

en: current movie time in seconds
sl: trenuten čas predvajanja v sekundah

en: date and time field
sl: polje z datumom in časom

en: date field
sl: datumsko polje

en: day
sl: dan

en: definition
sl: določilo

en: description
sl: opis

en: description list
sl: seznam opisov

en: details
sl: podrobnosti

en: document
sl: dokument

en: elapsed time
sl: pretečeni čas

en: email field
sl: e-poštno polje

en: enter full screen
sl: vstopi v celozaslonski način

en: exit full screen
sl: zapusti celozaslonski način

en: fast forward
sl: hitro naprej

en: fast reverse
sl: hitro nazaj

en: feed
sl: vir

en: figure
sl: shema

en: file upload button
sl: gumb za nalaganje datotek

en: footer
sl: noga

en: heading
sl: naslov

en: hide closed captions
sl: skrij zaprte naslove

en: highlighted
sl: poudarjeno

en: hour
sl: ur

en: image map
sl: zemljevid slike

en: indefinite time
sl: nedoločen čas

en: jump
sl: skoči

en: link
sl: povezava

en: list marker
sl: oznaka seznama

en: loading AutoFill
sl: samodejno izpolni nalaganje

en: log
sl: dnevnik

en: main
sl: glavni

en: marquee
sl: lega oznak

en: math
sl: matematika

en: milliseconds
sl: milisekund

en: minutes
sl: min

en: month
sl: mesec

en: month and year field
sl: polje meseca in leta

en: movie time
sl: čas filma

en: movie time scrubber
sl: časovni drsnik posnetka

en: movie time scrubber thumb
sl: sličica časovnega drsnika posnetka

en: mute
sl: nemo

en: mute audio tracks
sl: neme zvočne sledi

en: navigation
sl: krmarjenje

en: no file selected
sl: Izbrana ni nobena datoteka

en: no files selected
sl: Izbrana ni nobena datoteka

en: note
sl: opomba

en: number field
sl: številsko polje

en: number of seconds of movie remaining
sl: število sekund preostanka filma

en: output
sl: izhod

en: password AutoFill
sl: samodejno izpolnjevanje gesla

en: pause
sl: premor

en: pause playback
sl: premor predvajanja

en: play
sl: predvajaj

en: press
sl: pritisni

en: range overflow
sl: prekoračitev območja

en: range underflow
sl: pod območjem omejitve

en: region
sl: območje

en: remaining time
sl: preostali čas

en: resume real time streaming
sl: nadaljuj s pretakanjem v realnem času

en: return to real time
sl: vrni se k realnem času

en: search
sl: išči

en: seconds
sl: sekund

en: seek movie back 30 seconds
sl: preskoči posnetek 30 sekund nazaj

en: seek quickly back
sl: hitro išči nazaj

en: seek quickly forward
sl: hitro išči naprej

en: select
sl: izberi

en: separator
sl: ločilo

en: show closed captions
sl: pokaži zaprte naslove

en: start displaying closed captions
sl: začni prikazovanje zaprtih naslovov

en: status
sl: stanje

en: stop displaying closed captions
sl: zaustavi prikazovanje zaprtih naslovov

en: strong password AutoFill
sl: samodejno izpolni krepko geslo

en: suggestion
sl: predlog

en: summary
sl: povzetek

en: tab panel
sl: pladenj zavihkov

en: telephone number field
sl: polje s telefonsko številko

en: term
sl: pojem

en: time field
sl: časovno polje

en: timeline slider thumb
sl: sličica časovnega drsnika

en: timer
sl: časomer

en: tooltip
sl: namig

en: uncheck
sl: odstrani izbor

en: unmute
sl: povrni glasnost

en: unmute audio tracks
sl: povrnjena glasnost zvočnih sledi

en: video element playback controls and status display
sl: prikaz stanja in nadzora predvajanja slikovnih predmetov

en: video playback
sl: predvajanje slike

en: web alert dialog
sl: spletno opozorilno pogovorno okno

en: web application
sl: spletni program

en: web dialog
sl: spletno pogovorno okno

en: week and year field
sl: polje za teden in leto

en: year
sl: leto
