blueman-project - en to sr translation catalogue (525 entries)

en: %(minutes)d Minute | %(minutes)d Minutes
sr[0]: %(minutes)d минут
sr[1]: %(minutes)d минуте
sr[2]: %(minutes)d минута

en: %(seconds)d Second | %(seconds)d Seconds
sr[0]: %(seconds)d секунда
sr[1]: %(seconds)d секунде
sr[2]: %(seconds)d секунди

en: %(service)s on %(device)s
sr: %(service)s на %(device)s

en: %d %s %d %s and %d %s
sr: %d %s %d %s и %d %s

en: 17–33 percent
sr: 17–33 постотка

en: 1–17 percent
sr: 1–17 постотка

en: 33–50 percent
sr: 33–50 постотка

en: 50–67 percent
sr: 50–67 постотка

en: 67–83 percent
sr: 67–83 постотка

en: 83–99 percent
sr: 83–99 постотка

en: <b>An error has occurred while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
sr: <b>Дошло је до грешке током учитавања додатка. Молимо вас да обавестите програмере о садржају ове поруке на наш </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">вебсајт.</a>

en: <b>Author:</b>
sr: <b>Стваралац:</b>

en: <b>Auto-connect:</b>
sr: <b>Аутоматски повежи:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
sr: <b>У сукобу је са:</b>

en: <b>Connect To:</b>
sr: <b>Повежи се са:</b>

en: <b>Connected</b>
sr: <b>Повезан</b>

en: <b>DUN Support</b>
sr: <b>Подршка ДУН-а</b>

en: <b>Depends on:</b>
sr: <b>Зависи од:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
sr: <b>Прекини везу:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
sr: <b>Преузето:</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
sr: <b>Примање датотека (гурање предмета)</b>

en: <b>File:</b>
sr: <b>Датотека:</b>

en: <b>GSM settings</b>
sr: <b>Подешавања ГСМ-а</b>

en: <b>Log duration:</b>
sr: <b>Трајање дневника:</b>

en: <b>Log started:</b>
sr: <b>Дневник је започет:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
sr: <b>Подешавања НАП-а</b>

en: <b>NAP Support</b>
sr: <b>NAP Подршка</b>

en: <b>Name</b>
sr: <b>Име</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
sr: <b>Нису уграђени сервери ДХЦП-а</b>

en: <b>PAN Support</b>
sr: <b>Подршка ПАН-а</b>

en: <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
sr: <b>Снага добијеног сигнала: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: <b>To:</b>
sr: <b>На:</b>

en: <b>Total:</b>
sr: <b>Укупно:</b>

en: <b>Transmit Power Level: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>
sr: <b>Снага сигнала слања: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
sr: <b>_Искључи блутут</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
sr: <b>_Укључи Блутут</b>

en: <b>Uploaded:</b>
sr: <b>Послато:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
sr: <b>Поставкe видљивости</b>

en: <b>_Connect</b>
sr: <b>_Повежи се</b>

en: <b>_Disconnect</b>
sr: <b>_Откачи</b>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
sr: <span weight="bold" size="large">Слање датотека Блутутом</span>

en: APN:
sr: АПН:

en: Accept
sr: Прихвати

en: Accept files from trusted devices
sr: Примај датотеке са поверљивих уређаја

en: Access Door
sr: Улазна врата

en: Access Lock
sr: Улазна брава

en: Access Point
sr: Приступна тачка

en: Access point
sr: Приступна тачка

en: Adap_ters
sr: _Примопредајници

en: Adapter
sr: Примопредајник

en: Adapter Preferences
sr: Поставке прилагођивача

en: Adapter for this connection is not available
sr: Примопредајник за ову везу није доступан

en: Adapter selection
sr: Избор примопредајника

en: Adds an exit menu item to quit the applet
sr: Додаје ставку излаза у изборник за затварање програмчета

en: Adds standard menu items to the status icon menu
sr: Додаје уобичајене ставке изборника изборнику иконице стања

en: Air Curtain
sr: Ваздушна завеса

en: Air quality Sensor
sr: Пријемник каквоће ваздуха

en: Alarm
sr: Ларма

en: All in One
sr: Све у једном

en: Always
sr: Увек

en: Always accept
sr: Увек прихвати

en: Always visible
sr: Увек видљив

en: Ambient Light Sensor
sr: Пријемник унутрашњег осветљења

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
sr: Време у секундама за које ће трајати режим проналажења

en: Applet's transfer service plugin is disabled
sr: Прикључак услуге преноса програмчета је искључен

en: Are you sure you want to reset the counter?
sr: Да ли сте сигурни да желите поништити бројач?

en: Arm Blood Pressure
sr: Ручни мерач притиска

en: Audio Profile
sr: Звучни профил

en: Audio Sink
sr: Усклађивање звука

en: Audio Source
sr: Извор звука

en: Audio/video
sr: Звук/видео

en: Authorization request for:
sr: Захтев распознавања за:

en: Automatically connected to %(service)s on %(device)s
sr: Аутоматски повезан на „%(service)s“ на „%(device)s“

en: Axial Fan
sr: Осовински мех

en: B
sr: Б

en: Barcode Scanner
sr: Скенер тракастих кодова

en: Battery Switch
sr: Прекидач батерије

en: Bay Light
sr: Светло луке

en: Bell
sr: Звоно

en: Blade Server
sr: Уметни рачунар служитељ

en: Block/Unblock this device
sr: Блокирај/Одблокирај овај уређај

en: Blocked
sr: Блокиран

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
sr: Блумен је блутут управник за Гтк+

en: Bluetooth Active
sr: Блутут дејствује

en: Bluetooth Adapters
sr: Примопредајници Блутута

en: Bluetooth Authentication
sr: Распознавање Блутута

en: Bluetooth Devices
sr: Уређаји Блутута

en: Bluetooth Disabled
sr: Блутут је искључен

en: Bluetooth Enabled
sr: Блутут је укључен

en: Bluetooth File Transfer
sr: Пренос датотека Блутутом

en: Bluetooth Network
sr: Блутутна мрежа

en: Bluetooth Turned Off
sr: Блутут је искључен

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
sr: Блутут треба бити укључен да би управник примопредајника радио

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
sr: Блуезов услужник није покренут, блумен-управник не може наставити.
    Ово вероватно значи да нема откривених примопредајника блутута или блутут услужник није покренут.

en: Boiler
sr: Грејач воде

en: Bookshelf Speaker
sr: Звучник за полице

en: Bulb
sr: Сијалица

en: Button
sr: Дугме

en: Cabinet Light
sr: Кухињско осветљење

en: Cadence Sensor
sr: Пријемник учесталости

en: Camcorder
sr: Снимачка камера

en: Camera
sr: Камера

en: Cancel Operation
sr: Откажи радњу

en: Cancelling
sr: Отказујем

en: Car
sr: Кола

en: Car audio
sr: Колски звучни уређај

en: Carbon Dioxide Sensor
sr: Пријемник угљеног диоксида

en: Carbon Monoxide Sensor
sr: Пријемник угљеног моноксида

en: Card Reader
sr: Читач картица

en: Ceiling Fan
sr: Тавански мех

en: Ceiling Light
sr: Осветљење са таванице

en: Ceiling Mounted Sensor
sr: Пријемник окачен о таваницу

en: Cellular
sr: Мобилни телефон

en: Click to disable.
sr: Кликните да онемогућите.

en: Click to enable.
sr: Кликните да омогућите.

en: Color Light Sensor
sr: Пријемник боје светлости

en: Combo
sr: Комбо

en: Computer
sr: Рачунар

en: Configuration
sr: Подешавање

en: Configure Bluetooth Network
sr: Подесите блутутну мрежу

en: Configure selected plugin's preferences
sr: Подесите изабране прикључке

en: Configured directory for incoming files does not exist
sr: Подешени директоријум за долазне датотеке не постоји

en: Configuring networking requires privileges
sr: За подешавање умрежавања су потребна овлашћења

en: Confirm
sr: Потврди

en: Confirm value for authentication:
sr: Потврдите вредност за распознавање:

en: Connected
sr: Повезан сам

en: Connected to %s
sr: Повезан сам са „%s“

en: Connected:
sr: Повезан:

en: Connecting
sr: Повезујем

en: Connecting…
sr: Повезујем…

en: Connection Failed:
sr: Повезивање није успело:

en: Connection to BlueZ failed
sr: Повезивање са Блуезом није успело

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
sr: Повежите самоповезиве профиле А2ДП извора, А2ДП усаглашавања, и ХИД

en: Contact Sensor
sr: Пријемник познаника

en: Controller
sr: Управљач

en: Controls Bluetooth adapter power states
sr: Управља стањима напајања блутут примопредајника

en: Convertible
sr: Претварачки

en: Cordless
sr: Бежични телефон

en: Create pairing with the device
sr: Упарите са овим уређајем

en: Curtains
sr: Завесе

en: Cycling Computer
sr: Рачунар на точку

en: DHCP server type:
sr: Врста сервера ДХЦП-а:

en: Data activity indication
sr: Указивање на пренос података

en: De-humidifier
sr: Сушара ваздуха

en: Deny
sr: Одбиј

en: Dependency issue
sr: Проблем зависности

en: Desk Fan
sr: Столни мех

en: Desk Light
sr: Стоно осветљење

en: Desktop
sr: Десктоп

en: Desktop Workstation
sr: Радна станица

en: Detachable
sr: Уклоњив

en: Device Manager
sr: Управник уређаја

en: Device did not respond
sr: Уређај се није одазвао

en: Dial
sr: Куцање

en: Dial-up Networking
sr: Повезивање позивом

en: Dialup Networking (DUN)
sr: Импуслно мрежење (ДУН)

en: Dialup Settings
sr: Импулсна подешавања

en: Digital Pen
sr: Електронска оловка

en: Digitizer Tablet
sr: Таблица за цртање

en: Disconnect %s
sr: Прекини везу са %s

en: Disconnected
sr: Одвезан

en: Disconnection Failed:
sr: Прекидање везе није успело:

en: Discoverable timeout
sr: Време за проналажење

en: Discoverable…
sr: Проналажљив…

en: Discoverable… %ss
sr: Проналажљив… %ss

en: Discovering…
sr: Претрага…

en: Display
sr: Заслон

en: Docking Station
sr: Приступна радна станица

en: Doll
sr: Лутка

en: Door Lock
sr: Брава врата

en: Double Switch
sr: Двоструки прекидач

en: ETA:
sr: Процењено време пријема:

en: Ear Thermometer
sr: Ушни топломер

en: Elevator
sr: Подизач

en: Emergency Exit Door
sr: Врата излаза у случају опасности

en: Emergency Exit Light
sr: Осветљење излаза у случају опасности

en: Enable Bluetooth
sr: Укључи блутут

en: Energy Harvesting Switch
sr: Прекидач скупљача снаге

en: Energy Meter
sr: Мерач снаге

en: Energy Sensor
sr: Пријемник снаге

en: Enter PIN code for authentication:
sr: Унесите шифру ЛИБ-а за распознавање:

en: Enter passkey for authentication:
sr: Унесите лозинку за распознавање:

en: Entrance Gate
sr: Улазна врата

en: Error occurred
sr: Дошло је до грешке

en: Error occurred while sending file %s
sr: Дошло је до грешке приликом слања датотеке „%s“

en: Exhaust Fan
sr: Издувни мех

en: Exit
sr: Изађи

en: Exterior Screen
sr: Спољњи заслон

en: Failed
sr: Није успело

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
sr: Нисам успео сам да покренем услугу обекса. Уверите се да је демон обекса покренут

en: Failed to change profile to %s
sr: Нисам успео да променим профил у „%s“

en: Failed to connect
sr: Нисам успео да се повежем

en: Failed to obtain an IP address on %s
sr: Нисам успео да добавим адресу ИП-а на %s

en: Failed to reach blueman-manager
sr: Неуспех у достизању blueman-manager-а

en: Fan Heater
sr: Мех грејач

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
sr: Датотека %(0)s је успешно примљена са %(1)s

en: File Sender
sr: Пошиљалац датотеке

en: File received
sr: Датотека је примљења

en: Files received
sr: Датотеке су примљене

en: Fire Sensor
sr: Пријемник пожара

en: Flame Detector
sr: Пријемник пламена

en: Floor Light
sr: Осветљење са пода

en: Flush Mounted Sensor
sr: Пријемник приљубљен уз зид

en: Forcefully disconnect the device
sr: Присилно прекини везу уређаја

en: Freezer
sr: Замрзивач

en: Fully
sr: Потпуно

en: GB
sr: ГБ

en: GSM Settings
sr: Подешавања ГСМ-а

en: Game
sr: Игра

en: Gamepad
sr: Играчки уређај

en: Gaming/Toy
sr: Играње/играчка

en: Garage Door
sr: Гаражна врата

en: Garden Light
sr: Осветљење врта

en: Generic Audio Sink
sr: Опште усклађивање звука

en: Generic Audio Source
sr: Општи извор звука

en: Generic Barcode Scanner
sr: Општи скенер тракастих кодова

en: Generic Blood Pressure
sr: Општи мерач притиска

en: Generic Clock
sr: Општи часовник

en: Generic Computer
sr: Опште рачунар

en: Generic Control Device
sr: Општи управљачки уређај

en: Generic Cycling
sr: Општи точак

en: Generic Display
sr: Општи заслон

en: Generic Eye-glasses
sr: Опште наочари

en: Generic Fan
sr: Општи мех

en: Generic Glucose Meter
sr: Општи мерач шећера

en: Generic Heart Rate Sensor
sr: Општи пријемник откуцаја срца

en: Generic Human Interface Device
sr: Општи уређај сучеља

en: Generic Keyring
sr: Општи привезак за кључеве

en: Generic Light Fixtures
sr: Опште украсне сијалице

en: Generic Light Source
sr: Општи извор светлости

en: Generic Media Player
sr: Општи извођач медија

en: Generic Motorized Device
sr: Општи уређај са мотором

en: Generic Network Device
sr: Општи мрежни уређај

en: Generic Phone
sr: Опште телефон

en: Generic Power Device
sr: Општи уређај напајања

en: Generic Remote Control
sr: Општи даљински управљач

en: Generic Running Walking Sensor
sr: Општи пријемник трчања и ходања

en: Generic Sensor
sr: Општи пријемник

en: Generic Tag
sr: Општа ознака

en: Generic Thermometer
sr: Општи топломер

en: Generic Unknown
sr: Опште непознато

en: Generic Watch
sr: Општи часовник

en: Generic Window Covering
sr: Општи заслон прозора

en: Glasses
sr: Наочари

en: Group Network
sr: Групна мрежа

en: Handheld
sr: Ручни рачунар

en: Handheld PC/PDA (clamshell)
sr: Ручни рачунар/ПДА (ручна шкољка)

en: Handsfree
sr: Бежичне слушалице са микрофоном

en: Headphones
sr: Слушалице

en: Headset
sr: Слушалице

en: Heart Rate Belt
sr: Појас мерач откуцаја срца

en: Heat Pump
sr: Топлотна црпка

en: Heater
sr: Грејач

en: Helmet
sr: Кацига

en: Hi-Fi audio
sr: Истанчани звучни уређај

en: Hidden
sr: Скривен

en: Hide _unnamed devices
sr: Сакриј _неименовани уређај

en: High
sr: Високо

en: Humidifier
sr: Овлаживач

en: Humidity Sensor
sr: Пријемник влаге

en: IP Address:
sr: Адреса ИП-а:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
sr: Адреса ИП- је у сукобу са уређајем „%s“ који има исту адресу

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
sr: ИП адреса се преклапа подмрежом сучеља „%s“, која има следеће подешавање „%s/%s“
    Ово може довести до неодговарајућег понашања мреже

en: ISDN
sr: ИСДН

en: Imaging
sr: Сликање

en: In-Shoe Running Walking Sensor
sr: Пријемник трчања и ходања у патици

en: Incoming Folder:
sr: Фасцикла за долазно:

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
sr: Пристигла је датотека %(0)s са %(1)s

en: Incoming file over Bluetooth
sr: Долазна датотека преко Блутута

en: Infrared Heater
sr: Подцрвени грејач

en: Input/output error
sr: Грешка у улазу/излазу

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
sr: Уређај „%(0)s“ је привезан на ИП адресу %(1)s

en: Invalid IP address
sr: Неисправна адреса ИП-а

en: It seems like blueman-manager could no get activated via D-Bus. A typical cause for this is a broken graphical setup in the D-Bus activation environment that can get resolved with a call to dbus-update-activation-environment, typically issued from xinitrc (respectively the Sway config or similar).
sr: Чини се да blueman-manager није могао да се активира преко D-Bus-а. Типичан узрок за ово је покварено графичко постављање у D-Bus активирању окружења које може бити решено позивом на dbus-update-activation-environment, обично издатим из xinitrc (односно Sway конфигурације или слично).

en: Jacket
sr: Јакна

en: Joystick
sr: Џојстик

en: KB
sr: КБ

en: Keyboard
sr: тастатура

en: Kiosk
sr: Кош

en: LED Driver
sr: Управљач ЛЕД сијалицама

en: LED Lamp
sr: Лампа ЛЕД

en: Laptop
sr: Лаптоп

en: Launch DHCP client
sr: Покрени клијента ДХЦП-а

en: Launch PPP daemon
sr: Покрени ППП демона

en: Launching DHCP client requires privileges
sr: За покретање клијента ДХЦП-а су потребна овлашћења

en: Launching PPP daemon requires privileges
sr: За покретање ППП демона потребна су овлашћења

en: Leak Sensor
sr: Пријемник влажности

en: Light Controller
sr: Управљач осветљењем

en: Light Driver
sr: Управљач осветљењем

en: Linear Light
sr: Линијско осветљење

en: Locker
sr: Ковчег

en: Loudspeaker
sr: Звучник

en: Low
sr: Ниско

en: MB
sr: МБ

en: Make the default adapter temporarily visible
sr: Учини основни примопрдајник привремено видљивим

en: Manages local network services, like NAP bridges
sr: Управља месним мрежним услугама, као што су мостови НАП-а

en: Mark/Unmark this device as trusted
sr: Означите/одзначите овај уређај поверљивим

en: Maximum items
sr: Највише ставки

en: Mesh Device
sr: Мрежни уређај

en: Mesh Network Proxy
sr: Прикључник мрежног развођења

en: Microphone
sr: Микрофон

en: Mini PC
sr: Мали рачунар

en: Miscellaneous
sr: Разно

en: Modem
sr: Модем

en: More
sr: Још

en: Motion Sensor
sr: Пријемник кретања

en: Mouse
sr: Миш

en: Much
sr: Много

en: Multi-Sensor
sr: Вишеструки пријемник

en: Multi-switch
sr: Вишеструки прекидач

en: Multisensor
sr: Вишеструки пријемник

en: Network
sr: Мрежа

en: Network Access Point
sr: Мрежна приступна тачка

en: Network Access Point (NAP)
sr: Мрежна приступна тачка (НАП)

en: Network _Usage
sr: Коришћење _мреже

en: No audio endpoints registered
sr: Нема регистрованих аудио крајњих тачака

en: No conflicts
sr: Нема сукоба

en: No dependencies
sr: Нема зависности

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
sr: Још увек није доступан запис заведеног коришћења. Прво покушајте да успоставите везу, а затим проверите ову страницу.

en: Not Connected
sr: Није повезан

en: Not available
sr: Недоступан

en: Not currently supported with this setup
sr: Није тренутно подржан овим поставкама

en: Not specified
sr: Није наведен

en: Number:
sr: Број:

en: Occupancy Sensor
sr: Пријемник присутности

en: On-Hip Running Walking Sensor
sr: Пријемник трчања и ходања на куку

en: On-Shoe Running Walking Sensor
sr: Пријемник трчања и ходања на патици

en: Optimal
sr: Најповољнији

en: Pager
sr: Страничник

en: Pair
sr: Упари

en: Paired
sr: Упарен

en: Pairing PIN code for
sr: Упарујем шифру ЛИБ-а за

en: Pairing passkey for
sr: Упарујем лозинку за

en: Pairing request
sr: Захтев за упаривањем

en: Pairing request for %s
sr: Захтев упаривања за „%s“

en: Pairing request for device:
sr: Захтев за упаривање уређаја:

en: Pairing request for:
sr: Захтев упаривaњa за:

en: Palm
sr: Длан

en: Palm-size PC/PDA
sr: Рачунар величине длана/ПДА

en: Pathway Light
sr: Осветљење путање

en: Pedestal Fan
sr: Мех са постољем

en: Peripheral
sr: Крајњи

en: Personal Area Network
sr: Област личне мреже

en: Phone
sr: Телефон

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
sr: Уверите се да постоји директоријум „<b>%s</b>“ или га подесите са „blueman-services“. Све до тада користиће се „%s“

en: Plug
sr: Прикључак

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
sr: Прикључак <b>„%(0)s“</b> зависи од <b>„%(1)s“</b>. Ако избаците <b>„%(1)s“</b> из учитаних такође ћете избацити и <b>„%(0)s“</b>.
    Да наставим?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
sr: Прикључак <b>„%(0)s“</b> је у сукобу са <b>„%(1)s“</b>. Ако учитате <b>„%(1)s“</b> онда ћете избацити из учитаних <b>„%(0)s“</b>.
    Да наставим?

en: Plugins
sr: Прикључци

en: Pointing
sr: Показивач

en: Poor
sr: Јадно

en: Portable audio
sr: Преносни звучни уређај

en: Power Bank
sr: Преносно напајање

en: Power Sensor
sr: Пријемник снаге

en: Power Supply
sr: Напајање

en: Presentation Remote
sr: Даљински уређај за представе

en: Printer
sr: Штампач

en: Proprietary
sr: Власнички

en: Provides DBus API for other Blueman components
sr: Обезбеђује АПИ Д-сабирнице за друге делове Блумена

en: Provides OBEX file transfer capabilities
sr: Обезбеђује могућности преноса датотека ОБЕКс-ом

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
sr: Обезбеђује основног дхцп клијента за ПАН везе блутута.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
sr: Обезбеђује изборник за програмче и АПИ за друге прикључке који ће њиме управљати

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
sr: Обезбеђује ставку изборника за постављање задатог примопредајника привремено видљивим кад је предодређено постављен као скривен

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
sr: Обезбеђује ставку изборника која садржи скорашња повезивања ради брзог приступа

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
sr: Обезбеђује основну подршку за повезивање на Интернет преко ДУН-овог пресека.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
sr: Обезбеђује лозинку, услуге препознавања за Блуез услужника

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
sr: Обезбеђује подршку за умрежавање мрежном парицом (ДУН) са управником модема и управником мреже

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
sr: Обезбеђује подршку за личну област умрежавања (ПАН) која је уведена у Управнику мреже 0.8

en: Proximity Sensor
sr: Пријемник близине

en: Push Button
sr: Притисно дугме

en: R_ename device…
sr: Пр_еименуј уређај…

en: Radiator
sr: Топлотни радијатор

en: Rain Sensor
sr: Пријемник кише

en: Received %(files)d file in the background | Received %(files)d files in the background
sr[0]: Примљена је %(files)d датотека у позадини
sr[1]: Примљене су %(files)d датотеке у позадини
sr[2]: Примљено је %(files)d датотека у позадини

en: Received %(files)d more file in the background | Received %(files)d more files in the background
sr[0]: Примљена је још %(files)d датотека у позадини
sr[1]: Примљене су још %(files)d датотеке у позадини
sr[2]: Примљено је још %(files)d датотека у позадини

en: Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
sr: Снага добијеног сигнала: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: Receiving file
sr: Примање датотеке

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
sr: Примам датотеку %(0)s са %(1)s

en: Recommended
sr: Препоручено

en: Reconnect to…
sr: Поново се повежи са…

en: Reject
sr: Одбиј

en: Remove
sr: Уклони

en: Remove this device from the known devices list
sr: Уклоните уређај са списка познатих уређаја

en: Rename device
sr: Преименуј уређај

en: Renew IP Address
sr: Освежи адресу ИП-а

en: Retry
sr: Покушај поново

en: Robot
sr: Робот

en: Rotary Switch
sr: Кружни прекидач

en: S_ort By
sr: Поређај _према

en: Scanner
sr: Скенер

en: Screen
sr: Заслон

en: Script to execute on connection
sr: Скрипта за извршавање при повезивању

en: Search
sr: Тражи

en: Search for nearby devices
sr: Потражите уређаје у близини

en: Searching
sr: Претражујем

en: Select Device
sr: Изаберите уређај

en: Select audio profile for PulseAudio
sr: Изаберите звучни профил за Пулсе-аудио

en: Select folder for incoming file transfers
sr: Изаберите фасциклу за преносе долазне датотеке

en: Send File
sr: Пошаљи датотеку

en: Send _Files to Device
sr: Пошаљи _датотеке уређају

en: Send _note
sr: Пошаљи _напомену

en: Send a _File…
sr: Пошаљи _датотеку…

en: Send a text note
sr: Пошаљите текстуалну напомену

en: Send file(s) to the device
sr: Пошаљите датотеку на уређај

en: Send note
sr: Пошаљи напомену

en: Sending File
sr: Шаљем датотеку

en: Serial Port %s
sr: Редни прикључник %s

en: Serial port connected
sr: Редни прикључник је повезан

en: Serial port connection script failed
sr: Није успела скрипте везе редног прикључка

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
sr: Услуга редног прикључника на уређају <b>%s</b> ће сада бити доступна преко <b>%s</b>

en: Server
sr: Сервер

en: Server-class Computer
sr: Рачунар служитељ

en: Service Desk
sr: Сто за поправке

en: Service Preferences
sr: Поставке услуга

en: Service:
sr: Услуга:

en: Set RfKill State
sr: Подеси стање „РфУбиј“

en: Set-top box
sr: Телевизијска кутијица

en: Setting RfKill State requires privileges
sr: За подешавање стања „РфУбиј“ потребна су овлашћења

en: Shelves Light
sr: Осветљење полица

en: Show _Statusbar
sr: Прикажи траку _стања

en: Show _Toolbar
sr: Прикажи траку _алата

en: Show device information
sr: Прикажите податке о уређају

en: Show input
sr: Прикажи унос

en: Shows network traffic usage
sr: Приказује проток мрежног саобраћаја

en: Single Switch
sr: Јединачни прекидач

en: Skip
sr: Прескочи

en: Slider
sr: Клизач

en: Smartphone
sr: Паметни телефон

en: Smartwatch
sr: Паметни часовник

en: Smoke Sensor
sr: Пријемник дима

en: Speakerphone
sr: Телефонски вучник

en: Speed Sensor
sr: Пријемник брзине

en: Speed and Cadence Sensor
sr: Пријемник брзине и учесталости

en: Sports Watch
sr: Спортски часовник

en: Spotlight
sr: Тачкасто осветљење

en: Standalone Speaker
sr: Самостални звучник

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
sr: Уобичајен руковалац везе профилима СПП-а, омогућава извршавање произвољних радњи

en: Stick PC
sr: Рачунар уметак

en: Street Light
sr: Улично светло

en: Sub-optimal
sr: Није најповољнији

en: Success!
sr: Успело је!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
sr: Успешно сам повезан на услугу <b>ДУН-а</b> на <b>„%(0)s“.</b>
    Мрежа је сада доступна кроз <b>„%(1)s“</b>

en: Switch
sr: Прекидач

en: Tablet
sr: Таблица

en: Temperature Sensor
sr: Пријемник топлоте

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
sr: Привремено зауствља чувара екрана када је прикључен Блутутни управљач играма.

en: Temporarily visible
sr: Привремено видљив

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
sr: Највећи број ставки за приказ у изборнику скорашњих веза.

en: There was a problem launching script %s
    %s
sr: Допло је до проблема покретања скрипте „%s“
    %s

en: This should be overwritten
sr: Ово треба бити преписано

en: Too much
sr: Превише

en: Total data received and rate of transmission
sr: Укупно примљених података и брзина преноса

en: Total data sent and rate of transmission
sr: Укупно послатих података и брзина преноса

en: Touch Panel
sr: Додирна површ

en: Touchpad
sr: Додирна плочица

en: Toy
sr: Играчка

en: Traffic statistics
sr: Завод саобраћаја

en: Transfer
sr: Пренос

en: Transfer failed
sr: Пренос није успео

en: Transfer of file %(0)s failed
sr: Пренос датотеке %(0)s није успео

en: Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
sr: Ниво преноса снаге: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: Triple Switch
sr: Троструки прекидач

en: Trust
sr: Веруј

en: Trusted
sr: Поверљив

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
sr: Покушавам добавити адресу ИП-а са %s
    Молим, сачекајте…

en: Turn off all adapters
sr: Искључи све примопредајнике

en: Turn on all adapters
sr: Укључи све примопредајнике

en: Uncategorized
sr: Некатегорисан

en: Underwater Light
sr: Подводно осветљење

en: Unknown
sr: Непознат

en: Unknown error
sr: Непозната грешка

en: Unnamed device
sr: Неименовани уређај

en: Unspecified
sr: Неодређени

en: Untrust
sr: Означи неповерљивим

en: VCR
sr: Снимач видеа

en: Vehicle
sr: Возило

en: Vehicle Tire Pressure Sensor
sr: Пријемник притиска у гумама

en: Very High
sr: Врло високо

en: Video camera
sr: Видео-камера

en: Video conferencing
sr: Позивање са сликом

en: Video display and loudspeaker
sr: Заслон за видео и звучник

en: Video monitor
sr: Прегледник видеа

en: Wall Fan
sr: Зидни мех

en: Wall Light
sr: Зидно освељење

en: Wall Mounted Sensor
sr: Пријемник окачен уза зид

en: Wearable
sr: Носив

en: Wearable computer (watch size)
sr: Преносни рачунар (величине часовника)

en: Wind Sensor
sr: Пријемник ветра

en: Window
sr: Прозор

en: Wrist Blood Pressure
sr: Зглобни мерач притиска

en: Wrist watch
sr: Ручни часовник

en: _Adapter
sr: _Примопредајник

en: _Added
sr: _Додавању

en: _Block
sr: _Блокирај

en: _Cancel
sr: Откажи

en: _Close
sr: _Затвори

en: _Descending
sr: _Опадајуће

en: _Device
sr: _Уређај

en: _Devices
sr: _Уређаји

en: _Exit
sr: _Изађи

en: _Help
sr: По_моћ

en: _Info
sr: _Подаци

en: _Local Services
sr: _Месне услуге

en: _Make Discoverable
sr: _Учини проналажљивим

en: _Name
sr: _Називу

en: _OK
sr: _У реду

en: _Pair
sr: _Упари

en: _Plugins
sr: _Прикључци

en: _Preferences
sr: _Поставке

en: _Remove…
sr: _Уклони…

en: _Report a Problem
sr: _Пријави проблем

en: _Reset
sr: _Поврати

en: _Search
sr: _Тражи

en: _Stop
sr: _Стоп

en: _Trust
sr: _Веруј

en: _Unblock
sr: _Одблокирај

en: _Untrust
sr: _Не веруј

en: _View
sr: _Преглед

en: applet
sr: програмче

en: day | days
sr[0]: дан
sr[1]: дана
sr[2]: дана

en: hour | hours
sr[0]: сат
sr[1]: сата
sr[2]: сати

en: minute | minutes
sr[0]: минут
sr[1]: минута
sr[2]: минута

en: no
sr: не

en: obexd not available
sr: обексд није доступан

en: yes
sr: да
